32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates"

Transkript

1 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 22, 26, 26H, 32, 32H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, Česká Skalice Czech Republic Tel: Fax:

2 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Katalog náhradních dílů platí pro stroje od výrobního čísla: Spare parts catalogue is valid for machines from a production number: 01-

3 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Pokyny k objednávání náhradních dílů: Instruction for ordering spare parts: Firma NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků. Proto si vyhrazuje právo změn na strojích i v průvodní dokumentaci. The company NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. continuously improve thein products on the basic of experience gained in the course of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifications the machine as well as the respektive documentation. 3

4 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS ORDER Firma / Company:.. Adresa / Address:.. Země / Country:. Kontakt / Contact person: Tel.:..Doručení / Delivery: express Fax: stock Přeprava / Shipping mode:. Stroj, výrobní číslo Machine, Seriál Number Číslo dílu Part Number Název dílu Part Name Množství Quantity Poznámka Comment Datum / Date:. Podpis / Signature:... NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. tel: Maloskalická 120 fax: Česká Skalice CZECH REPUBLIC 4

5 Název / Part Name: VIBRAČNÍ DESKA REVERZNÍ REVERSIBLE VIBRATORY PLATE 10036A 10051A 10034A 10052A 10035A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

6 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Obsah / Contens Název / Part Name: VDR A Vibrační deska reverzní VDR A Vibration plate reversible VDR26H 10035A Poz. Číslo dílu Název Kusů Poznámka/Note Position Part Number Part Name Piesed used Hmotnost/Weight A DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM 1 VDR22 PLATE WITH VIBRATOR 10041A DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM 1 VDR26, 26H PLATE WITH VIBRATOR A POHON 1 VDR22 ENGINE 10042A POHON 1 VDR26 ENGINE 10054A POHON 1 VDR26H ENGINE A DESKA MOTORU 1 VDR22 ENGINE PLATE 31178A DESKA MOTORU 1 VDR26 ENGINE PLATE 31194A DESKA MOTORU 1 VDR26H ENGINE PLATE A RÁM 1 VDR22 FRAME 31182A RÁM 1 VDR26 FRAME 31415A RÁM 1 VDR26H FRAME A RAMENO OVLÁDÁNÍ 1 VDR22,26 CONTROL ARM 10061A RAMENO OVLÁDÁNÍ 1 VDR26H CONTROL ARM A OVLÁDÁNÍ 1 CONTROL A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR22 SIGN 10043A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR26 SIGN 10060A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR26H SIGN A DESKA TLUMÍCÍ 1 VDR22 SOFT PAD 31198A DESKA TLUMÍCÍ 1 VDR26,26H SOFT PAD A PODVOZEK 1 UNDECARRIAGE A KROPENÍ 1 VDR22 SPRINKLING 20171A KROPENÍ 1 VDR26,26H SPRINKLING Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26,26H Skupina / Group:

7 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Obsah / Contens Název / Part Name: VDR A Vibrační deska reverzní VDR32H 10052A Vibration plate reversible Poz. Číslo dílu Název Kusů Poznámka/Note Position Part Number Part Name Piesed used Hmotnost/Weight A DESKA SPODNÍ VDR32 1 VDR32 PLATE VDR A DESKA SPODNÍ VDR32H 1 VDR32H PLATE VDR32H A POHON VDR32 1 VDR32 ENGINE VDR A POHON VDR32H 1 VDR32H ENGINE VDR32H A DESKA MOTORU VDR32 1 VDR32 ENGINE PLATE VDR A DESKA MOTORU VDR32H 1 VDR32H ENGINE PLATE VDR32H A RÁM VDR32 1 VDR32 FRAME VDR A RÁM VDR32H 1 VDR32H FRAME VDR32H A RAMENO OVLÁDÁNÍ 1 VDR32 CONTROL ARM 10061A RAMENO OVLÁDÁNÍ 1 VDR32H CONTROL ARM A OVLÁDÁNÍ 1 CONTROL A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR32 SIGN 10067A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR32H SIGN A DESKA TLUMÍCÍ 1 SOFT PAD A PODVOZEK 1 UNDECARRIAGE A KROPENÍ 1 SPRINKLING Typ stroje / Machine Type: VDR32, 32H Skupina / Group:

8 Název / Part Name: DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM / BED PLATE WITH VIBRATORY 10040A 10041A 10053A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H Skupina / Group:

9 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 01. SPODNÍ DESKA S VIBRÁTOREM VDR A 01. BAD PLATE WITH VIBRATORY VDR26H 10053A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight VIBRÁTOR 1 VDR22 VIBRATORY VIBRÁTOR 1 VDR26, 26H VIBRATORY 1-1 GE-VIB-01 SKŘÍŇ PŘEVODOVKY 1 4,019 GEARBOX 1-2 GE-VIB-02 VÁLEC 1 0,72 CYLINDER GE-VIB-02A VÁLEC 1 0,958 CYLINDER od v.č. 557(22),575(26) 1-3 GE-VIB-03 VÍČKO 1 0,228 COVER 1-4 GE-VIB-04A VSTUPNÍ HŘÍDEL 1 1,291 INPUT SHAFT od v.č. 541(bez 543,544,553) 1-5 GE-VIB-05A HŘÍDEL 1 0,8 SHAFT 1-6 GE-VIB-06A OZUBENÉ KOLO I 1 1,194 TOOTH WHEEL I 1-7 GE-VIB-07A OZUBENÉ KOLO II 1 1,197 TOOTH WHEEL II 1-8 GE-VIB-08B POUZDRO S DRÁŽKAMI 1 0,476 BUSH WITH GROOVES 1-9 GE-VIB-09 SVĚRNÝ KROUŽEK 1 0,388 CLAMP RING 1-10 GE-VIB-10 ZÁVAŽÍ (4 POLOVINY) 2 VDR22 WEIGHT (4 HALF-WEIGHT) 0,561 GE-VIB-10 ZÁVAŽÍ (4 POLOVINY) 2 VDR26,26H WEIGHT (4 HALF-WEIGHT) 1-11 GE-VIB-11 ŘEMENICE 1 0,399 PULLEY 41808A ŘEMENICE 1 0,387 PULLEY od v.č. 557(22),575(26) 1-12 GE-VIB-12 PÍST 1 0,059 PISTON GE-VIB-12A PÍST 1 0,065 PISTON od v.č. 541(bez 543,544,553) 1-13 GE-VIB-13 TLAČNÁ TYČKA 1 0,165 PUSHPOLE 1-14 GE-VIB-14 PODLOŽKA ŘEMENICE 1 0,035, PULLEY PERO 1 0,001 FEATHER PERO 1 0,008 FEATHER 1-17 GE-VIB-17 ZÁTKA 1 0,017 PLUG 1-18 GE-VIB-18 LOŽISKOVÁ JEHLA 1 0,019 BEARING NEEDLE KROUŽEK DISTANČNÍ 2 DISTANCE RING Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H Skupina / Group:

10 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 01. SPODNÍ DESKA S VIBRÁTOREM VDR A 01. BAD PLATE WITH VIBRATORY VDR26H 10053A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight LOŽISKO 4 0,485 BEARING LOŽISKO 4 BEARING VDR22,26 VDR26H LOŽISKO 2 0,019 BEARING LOŽISKO 2 0,027 BEARING POJISTNÝ KROUŽEK 8 0,004 LOCKIMG RING POJISTNÝ KROUŽEK 1 0,001 LOCKING RING POJISTNÝ KROUŽEK 1 0,001 LOCKING RING /1 MANŽETA 1 0,002 CUFF /2 MANŽETA 1 0,002 CUFF od v.č. 541(bez 543,544,553) KROUŽEK TĚSNÍCÍ (GUFERO) 1 0,007 SHAFT PACKING RING /2 ŠROUB 4 0, /2 ŠROUB 4 0, /2 ŠROUB 4 0, ŠROUB 8 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB PRŮTOKOVÝ 1 0,012 FLOW od v.č. 541(bez 543,544,553) PODLOŽKA 9 0, PODLOŽKA 9 0, KROUŽEK TĚSNÍCÍ 1 0,001 ZRUŠENO PACKING RING od v.č. 541(bez 543,544,553) 1-45 GE-VIB-45 KRYT VIBRÁTORU 1 0,533 VIBRATORY COVER ŠROUB 1 0, A DESKA SPODNÍ 1 VDR22 BED PLATE 10044A DESKA SPODNÍ 1 VDR26,26H BED PLATE HADICE HYDRAULICKÁ 1 VDR22 HYDRAULIC HOSE HADICE HYDRAULICKÁ 1 VDR26,26H HYDRAULIC HOSE Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H Skupina / Group:

11 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 01. SPODNÍ DESKA S VIBRÁTOREM VDR A 01. BAD PLATE WITH VIBRATORY VDR26H 10053A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight GUMOKOV 4 RUBBER MOUNT OCHRANA PLASTOVÁ 1 COVER HRDLO 1 0,042 SOCKET PŘÍPOJKA PŘÍMÁ 1 0,03 DIRECT CONNECTION od v.č. 541(bez 543,544,553) ZÁTKA 1 0,012 PLUG ZÁTKA 1 0,035 PLUG /1 ŠROUB 6 0, /1 ŠROUB 2 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB 5 0, MATICE 4 0,011 NUT KROUŽEK TĚSNÍCÍ 2 0,002 PACKING RING PODLOŽKA 8 0, PODLOŽKA 4 0, PODLOŽKA 8 0, KROUŽEK 1 0,001 RING KROUŽEK 1 0,001 RING Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H Skupina / Group:

12 Název / Part Name: DESKA SPODNÍ VDR32 / BED PLATE VDR A Typ stroje / Machine Type: VDR32, 32H Skupina / Group:

13 Seznam náhradních dílů Název: 01. DESKA SPODNÍ VDR A 01. BAD PLATE VDR32 Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A DESKA SPODNÍ VDR ,500 BAD PLATE VDR A VÍKO SKŘÍNĚ 1 2,326 COVER BOX A KRYT 1 1,346 COVER A HŘÍDEL VSTUPNÍ 1 1,289 INPUT SHAFT A KOLO OZUBENÉ II 1 1,194 TOOTH WHEEL II A KOLO OZUBENÉ I 1 1,191 TOOTH WHEEL I A VÁLEC 1 0,929 CYLINDER do v.č A VÁLEC 1 0,966 CYLINDER A ZÁVAŽÍ VDR32 2 0,903 WEIGHT VDR A HŘÍDEL 1 0,799 SHAFT A POUZDRO S DRÁŽKAMI 1 0,469 BUSH WITH GROOVES A VÍKO 2 2 0,42 COVER A VÍKO 1 1 0,41 COVER A KROUŽEK SVĚRNÝ 1 0,389 CLAMP RING A ŘEMENICE 1 0,387 PULLEY A TYČKA TLAČNÁ 1 0,165 PUSHPOLE A PÍST 1 0,059 PISTON do v.č A PÍST 1 0,065 PISTON A PODLOŽKA 1 0, A JEHLA 1 0,019 NEEDLE A PERO 1 0,01 FEATHER A PERO 1 0,008 FEATHER LOŽISKO 4 0,466 BEARING PODLOŽKA DISTANČNÍ 2 0,001 DISTANCE LOŽISKO 2 0,027 BEARING Typ stroje / Machine Type: VDR32, 32H Skupina / Group:

14 Seznam náhradních dílů Název: 01. DESKA SPODNÍ VDR A 01. BAD PLATE VDR32 Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight LOŽISKO 2 0,019 BEARING GUMOKOV 4 0,279 RUBBER MOUNT /2 ŠROUB 4 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB 21 0, /2 ŠROUB 4 0, /2 ŠROUB 4 0, ŠROUB 16 0, MATICE 4 0,006 NUT PODLOŽKA 4 0, PODLOŽKA 4 0, PODLOŽKA 16 0, PODLOŽKA PRUŽNÁ 17 0,002 LOCK HADICE HYDRAULICKÁ 1 0,43 HYDRAULIC HOSE OCHRANA PLASTOVÁ 1 0,05 COVER PŘÍPOJKA PŘÍMÁ 1 0,03 SOCKET ZÁTKA 1 0,038 PLUG ŠROUB PRŮTOKOVÝ 1 0,008 FLOW /1 MANŽETA 1 0,002 CUFF do v.č /2 MANŽETA 1 0,002 CUFF KROUŽEK TĚSNÍCÍ (GUFERO) 1 0,007 SHAFT PACKING RING KROUŽEK POJISTNÝ 8 0,006 PACKING RING KROUŽEK POJISTNÝ 1 0,002 PACKING RING KROUŽEK POJISTNÝ 1 0,001 PACKING RING KROUŽEK CU 1 0,002 COPPER RING Typ stroje / Machine Type: VDR32, 32H Skupina / Group:

15 Seznam náhradních dílů Název: 01. DESKA SPODNÍ VDR A 01. BAD PLATE VDR32 Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight KROUŽEK CU 1 0,001 COPPER RING KROUŽEK CU 1 0,001 COPPER RING do v.č.026 Typ stroje / Machine Type: VDR32, 32H Skupina / Group:

16 Název / Part Name: POHON HONDA / ENGINE HONDA 10037A 10063A 10042A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 32 Skupina / Group:

17 Seznam náhradních dílů Název: 02. POHON HONDA VDR A 02. ENGINE HONDA VDR A VDR A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight MOTOR HONDA 1 16,000 ENGINE HONDA VDR MOTOR HONDA 1 17,000 ENGINE HONDA VDR26, A DRŽÁK MOTORU 1 0,600 ENGINE CONTROL A KRYT ŘEMENICE VDR22 1 1,8 PULLEY COVER VDR A KRYT ŘEMENICE VDR26 1 2,1 PULLEY COVER VDR26, SPOJKA 1 COUPLING ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 0,05 VEE-BELT VDR22, ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 VEE-BELT VDR HADICE 1 0,12 HOSE VDR HADICE 1 HOSE VDR26, ZÁTKA 1 0,013 PLUG SPONA TRUBKOVÁ 1 0,02 HOSE CLIP A DEFLEKTOR VÝFUKU HONDA 1 0,028 DEFLECTOR EXHAUST A PODLOŽKA 1 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 2 0, MATICE 1 0,011 NUT MATICE 4 0,006 NUT PODLOŽKA 5 0, PODLOŽKA 2 0, PODLOŽKA 1 0,001 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 32 Skupina / Group:

18 Název / Part Name: POHON HATZ / ENGINE HATZ 10054A 10065A Typ stroje / Machine Type: VDR26H, 32H Skupina / Group:

19 Seznam náhradních dílů Název: 02. POHON HATZ VDR26H 10054A 02. ENGINE HATZ VDR32H 10065H Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight MOTOR HATZ 1 28,000 ENGINE HATZ A DRŽÁK MOTORU 1 0,920 ENGINE CONTROL A KRYT ŘEMENICE VDR26H 1 2,5 PULLEY COVER SPOJKA 1 COUPLING ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 V-BELT VDR26H ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 V-BELT VDR32H HADICE 1 HOSE ZÁTKA 1 PLUG SPONA TRUBKOVÁ 1 HOSE CLIP HRDLO 1 0,028 SOCKET A PODLOŽKA 1 0, UNF ŠROUB ŠROUB 1 0, ŠROUB 3 0,025 VDR26H ŠROUB 1 0,025 VDR32H ŠROUB 3 0,001 VDR32H MATICE 1 0,011 NUT MATICE 4 0,006 NUT PODLOŽKA 5 0, PODLOŽKA 2 0,004 Typ stroje / Machine Type: VDR26H, 32H Skupina / Group:

20 Název / Part Name: DESKA MOTORU / ENGINE PLATE 31177A 31456A 31178A 31478A 31194A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

21 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 03. DESKA MOTORU VDR A 03. ENGINE PLATE VDR26H 31194A VDR A VDR32H 31478A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A DESKA MOTORU 1 26,330 ENGINE PLATE VDR A DESKA MOTORU 1 37,780 ENGINE PLATE VDR A DESKA MOTORU 1 33,000 ENGINE PLATE VDR26H 20177A DESKA MOTORU 1 60,3 ENGINE PLATE VDR A DESKA MOTORU 1 52,4 ENGINE PLATE VDR32H GUMOKOV 1 0,052 RUBBER MOUNTING MATICE 1 0,011 NUT Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

22 Název / Part Name: RÁM / FRAME 31159A 31449A 31182A 31482A 31415A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

23 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 04. RÁM VDR A 04. FRAME VDR26H 31415A VDR A VDR32H 31482A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A RÁM 1 12,800 FRAME VDR A RÁM 1 15,800 FRAME VDR A RÁM 1 18,300 FRAME VDR26H 20172A RÁM 1 20,3 FRAME VDR A RÁM 1 21 FRAME VDR32H ŠROUB 4 0, PODLOŽKA 4 0,004 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

24 Název / Part Name: RAMENO OVLÁDÁNÍ / CONTROL ARM 10038A 10061A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

25 Seznam náhradních dílů Název: 05. RAMENO OVLÁDÁNÍ VDR22,26, A 05. CONTROL ARM VDR26H, 32H 10061A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A BOVDEN PLYNU 1 0,375 BOWDEN CABLE VDR22,26, A BOVDEN PLYNU 1 0,362 CABLE WIRE VDR26H, 32H A RAMENO OVLÁDÁNÍ 1 5,942 CONTROL ARM A ŠROUB DORAZOVÝ 1 0,198 STOP SCREW A ČEP OJE 1 0,214 PIN BAR A PLECH PLYNU 1 0,205 GAS PLATE GUMOKOV 2 0,3 RUBBER MOUNT PÁKA PLYNU 1 0,209 GAS LEVER A LANKO PLYNU 1 0,012 GAS WIRE PRŮCHODKA PRYŽOVÁ 1 0,004 RUBBER BUSHING ŠROUB 2 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB 2 0, MATICE 1 0,042 NUT MATICE 1 0,005 NUT PODLOŽKA 1 0, PODLOŽKA 2 0, PODLOŽKA 2 0,001 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

26 Název / Part Name: OVLÁDÁNÍ / CONTROL 20131A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

27 Seznam náhradních dílů Název: 06. OVLÁDÁNÍ 20131A 06. CONTROL Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A DRŽADLO 1 0,836 HANDLE A TĚLESO I 1 1,486 BODY I A TĚLESO II 1 0,655 BODY II A PÍST 1 0,311 PISTON A DESKA TĚSNÍCÍ 1 0,216 SEALING PLATE A ČEP I 1 0,206 PIVOT I A ČEP II 1 0,206 PIVOT II A PÁKA 1 0,082 LEVER LOŽISKO 2 0,111 BEARING HRDLO 1 0,048 SOCKET LOŽISKO 1 0,031 BEARING VENTIL PŘÍMÝ ZPĚTNÝ 1 0,02 DIRECT VALVE ZÁTKA ODVZDUŠŇOVACÍ 1 0,013 PLUG KOLÍK VÁLCOVÝ 1 0,011 PIN SPOJKA AIGNEP 1 0,009 COUPLING AIGNEP ZÁTKA S VNITŘNÍM 6HR 1 0,007 PLUG MANŽETA 2 0,002 PACKING KROUŽEK CU 2 0,001 CU-RING KROUŽEK O 1 0,001 O-RING KROUŽEK O 1 0,001 O-RING ŠROUB 2 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB S LÍMCEM 4 0,014 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

28 Seznam náhradních dílů Název: 06. OVLÁDÁNÍ 20131A 06. CONTROL Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight ŠROUB S LÍMCEM 2 0, PODLOŽKA PRUŽNÁ 2 0, PODLOŽKA 2 0, PODLOŽKA 4 0,002 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

29 Název / Part Name: ŠTÍTKY A NÁPISY / SIGN 10039A 10043A 10060A 10064A 10067A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

30 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 10. ŠTÍTKY A NÁPISY VDR A 10. SIGNS VDR26H 10060A VDR A VDR32H 10067A Poz. Číslo dílu Název Kusů Poznámka Position Part Number Part Name Piesed used Notice VDR22 šedá/grey VDR26 šedá/grey VDR26H šedá/grey VDR32 šedá/grey VDR32H šedá/grey VDR22 šedá/grey VDR26 šedá/grey VDR26H šedá/grey VDR32 šedá/grey VDR32H šedá/grey šedá/grey VDR22,26, VDR26H,32H česky english žlutá/yellow česky english ŠTÍTEK 1 RATING PLATE NÝT TRHACÍ 4 TEAR-OFF RIVER Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

31 Název / Part Name: DESKA TLUMÍCÍ / SOFT PAD 31263A 31198A 31469A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

32 Seznam náhradních dílů Název: 12. DESKA TLUMÍCÍ VDR A 12. SOFT PAD VDR26,26H 31198A VDR32,32H 31469A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A DESKA TLUMÍCÍ 1 2,051 SOFT PAD VDR A DESKA TLUMÍCÍ 1 2,564 SOFT PAD VDR26,26H 31470A DESKA TLUMÍCÍ 1 3,065 SOFT PAD VDR32,32H A PŘÍLOŽKA 2 0,440 PLATE ŠROUB 4 0, MATICE 4 0,011 NUT PODLOŽKA 4 0,004 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

33 Název / Part Name: PODVOZEK / UNDERCARRIAGE 31200A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

34 Seznam náhradních dílů Název: 14. PODVOZEK 31200A 14. UNDERCARRIAGE Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A RAMENO PODVOZKU 1 0,620 UNDRCARRIAGE ARM KOLO 1 1,500 WHEEL ŠROUB 1 0, PODLOŽKA 1 0, PODLOŽKA 1 0,012 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

35 Název / Part Name: KROPENÍ / SPRINKLING 20168A 20171A 20180A Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

36 Seznam náhradních dílů Název: 16. KROPENÍ VDR A 16. SPRINKLING VDR26,26H 20171A VDR32,32H 20180A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A KANYSTR 1 0,850 WATER CAN A POPRUH KANYSTRU 1 0,075 STRAP A DRŽÁK KANYSTRU 1 4 CAN HOLDER A TRUBKA KROPENÍ 1 0,311 SPRINKLING TUBE VDR A TRUBKA KROPENÍ 1 0,326 SPRINKLING TUBE VDR26,26H 31467A TRUBKA KROPENÍ 1 0,4 SPRINKLING TUBE VDR32,32H HADICE 1 0,012 HOSE VDR HADICE 1 0,018 HOSE VDR26,26H HADICE 1 0,024 HOSE VDR32,32H KOLENO 1 0,008 KNEE ZÁTKA 1 0,001 PLUG NÝT 4 0,001 RIVET ŠROUB 2 0, MATICE 2 0,011 NUT PODLOŽKA 4 0,004 Typ stroje / Machine Type: VDR22, 26, 26H, 32, 32H Skupina / Group:

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1600 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1600 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 od výr.č. 2000 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 from S/N 2000 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 491 401 609 E-mail: ntc@ntc.cz www.ntc.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 1 H890-01 šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H890-02 Podložka Washer 3 H890-03 Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 845000003 Kotouč 700x30x4 42Z Saw blade 700x30x4 42T 5 H890-05 Vnitřní příruba kotouče

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Frame Rám 1 2 Pump casing Kryt čerpadla 1 3 Handle Rukojeť 1 4 Mechanical seal Hřídelové těsnění 1 8895108F 5 O seal O kroužek 1 8895108-5 6

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Frame 1 Rám 2 Pump casing 1 Kryt čerpadla 3 Handle 1 Rukojeť 4 Mechanical seal 1 Hřídelové těsnění 8895108F 5 O seal 1 O kroužek 8895108-5 6

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x90 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 750000004 Podložka 8x22x2 Washer 8x22x2 5 750000005 Drážkový řemen 5PK730 Ribbed belt

Více

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok 1 620800001 Šasí Deck 2 620800002 Kolo Wheel 3 620800003 Podložka Washer 4 620800004 Šroub Bolt 5 620800005 Silenblok Rubber pad 6 620800006 Opěrná noha Leg 7 620800007 Šroub Bolt 8 620800008 Podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

VT 090, 100 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Tandem vibratory rollers. Tandemové vibrační válce

VT 090, 100 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Tandem vibratory rollers. Tandemové vibrační válce KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Tandemové vibrační válce Tandem vibratory rollers VT 090, 100 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel:

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo EPH 80 W (8895105) position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump cover Kryt čerpadla 1 3 Spring washer Pružná podložka 4 4 Bolt M8x35 Šroub

Více

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu 1 H541001 Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H541006 Bowden pojezdu Driving cable 7 553SX0055 Křídlová matice Knob nut 9 H4007 Šroub madla Bolt 12 H4010 Víko

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

EGI 30 ( )

EGI 30 ( ) EGI 30 (8896131) 49 48 47 46 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550300 2 Rotor comp rotor 1 3 Washer Φ8 podložka 1 4 Spring washer Φ8 pružinová podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000006 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M12 4 111500004 Ochranný rám motoru Engine protecting frame 5 S-12*20 Šroub M12x20 Bolt M12x20 6 PP-12 Pružná podložka

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump body Tělo čerpadla 1 8895102-2 3 O sealing "O" těsnění 1 4 Washer Podložka 4 5 Hexagon screw M8

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle 2 861610002 Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 861610004 Pružina Spring 5 P-10 Podložka 10 Washer 10 6 861610006

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 550006 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 8895102-2 3 O sealing 1 "O" těsnění 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 , Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 Horní tubus Upper pipe 1 15 Madlo ovládání kompletní

Více

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 3 956003 Pouzdro Distance bushing 4 956004 Pouzdro Bushing 6 945201 Šroub napínáku Tightener screw 7 945202 Kámen napínáku

Více

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 746000001 šroub M8x25 Screw M8*25 1 2 746000002 podložka Washer 8.4*24*2 1 3 746000003 vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005

Více

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower washer

Více

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter nut 2 962002 Podložka Washer 15x26x1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter upper cover 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 5 962005 Těsnění vzduchového

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage screw M6x35 2 4 KC214A-12 Pouzdro kola Wheel spacer 2 5 KC214-18 Zadní kolo Rear wheel 2

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

EGI 68-3 ( )

EGI 68-3 ( ) EGI 68-3 (8896132) 49 48 47 46 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550600 2 Cover kryt 1 3 Flange Bolt M6 12 šroub 8 4 Rotor comp rotor 1 5 Washer Φ10

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více