VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ"

Transkript

1 VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, Česká Skalice

2 Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem, která ke skupině náleží. Na textové straně je uvedeno: - Číslo a název skupiny - Pozice ve skupině - Název součásti - Počet kusů ve skupině Při objednávání náhradních dílů vždy uveďte : - Typ stroje - Výrobní číslo stroje - Číslo a název skupiny - Pozici ve skupině - Název součásti - Objednávané množství VZOR : Typ stroje : VVV 601/12 Výrobní číslo : 035 Skupina : 10. Spojka Pozice ve skupině : Název součásti : Množství : 2 Hřídel II 2 15 Šroub M10x25 8 Objednávku zašlete na adresu : NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Údaje v tomto katalogu odpovídají znalostem v době tiskové uzávěrky. Technické změny vyhrazeny. Instructions for spare parts ordering This catalogue containts specifications of the spare parts and their arrangement in the assembly groups. The catalogue is arranged so that every text page is followed with the respective ilustrated page. The text includes the following. - Number of group and exact denomination of group - Position - Denomination of part - Number of pieces used When ordering spare parts always state : - Type of machine - Serial number of machine - Number of group and exact denomination of group - Position - Exact denomination of part - Quantity Example : Type of machine : VVV 601/12 Serial number : 035 Group : 10. Clutch Position: Exact denomination of part : Quantity: 2 Shaft II 2 15 Bolt M10x25 8 Send your order to : NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Česká Skalice fax: Czech republic Data in this catalogue comply with the knowledge available on the date of issue. Subject to technical modifications. 2

3 Typ stroje: Vibrační válec vedený VVV 600/12 Type of machine: Walk-behind vibratory roller VVV 601/12 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Rám 1 4 Frame 2 Běhouny 1 6 Drums 3 Napínání řetězu 1 7 Chain tensioning 4 Vibrátor 1 8 Vibrator 5 Horní deska kompletní 1 10 Engine board assembly 6 Oj s ovládáním 1 12 Control bar assembly 7 Parkovací brzda 1 15 Parking brake 8 Hydraulický obvod 1 16 Hydraulic circuit 9 Hydrogenerátor 1 18 Hydraulic pump 10 Spojka 1 22 Clutch 11 Motor 1 24 Engine 12 Kropení - Škrabáky - Kryty 1 28 Sprinkling - Scrapers - Covers 3

4 Skupina: 1. Rám VVV 600/12 Group: 1. Frame VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Bočnice pravá A Side plate R.H. 2 Bočnice levá (od v.č A Side plate L.H. (from November serial No.091) 3 Střední trámec A Cross beam, central 4 Krajní trámec A Cross beam, front / rear 5 Kryt A Cover 6 Doraz (do ) 4 Stop (by October 2001) 10 Šroub M16x35 8 Bolt M16x35 11 Šroub M12x30 8 Bolt M12x30 12 Šroub M8x20 (do ) 8 Bolt M8x20 (by October 2001) 13 Šroub M12x80 6 Bolt M12x80 14 Šroub M12x50 6 Bolt M12x50 15 Šroub M10x20 4 Bolt M10x20 16 Šroub M12x50 4 Bolt M12x50 17 Matice M12 4 Nut M12 18 Podložka 13 4 Washer Podložka 8 (do ) 8 Washer 8 (by October 2001) 20 Podložka 10,5 4 Washer 10,5 21 Válcový kolík 20x Pin, cylindrical 20x45 22 Válcový kolík 16x Pin, cylindrical 16x36 23 Gumokov Rubber mount 24 Pryžová lemovka, délka: Rubber strip, lenght: 2415 Od v.č.087 zrušeno centrální závěsné oko na ochranném rámu horní desky. 4

5 5

6 Skupina: 2. Běhouny VVV 600/12 Group: 2. Drums VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Běhoun 2 P 30305A Drum Z 30534A 2 Kroužek I A Ring I 3 Kroužek II A Ring II 4 Víčko A Cap 5 Řetězové kolo 27 z A Sprocket 27 teeth 6 Podložka A Washer 10 Šroub M10x30 2 Bolt M10x30 11 Ložisko Bearing 12 Pojistný kroužek Locking ring Pero 8x7x Key 8x7x36 14 Gufero 55x80x Oil seal 55x80x8 6

7 Skupina: 3. Napínání řetězu VVV 600/12 Group: 3. Chain tensioning VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Těleso napínáku A Chain tensioner 2 Řetězové kolo 17 z A Sprocket 17 teeth 3 Kroužek II (do ) A Ring II (by April 2002) 4 Kroužek (do ) A Ring (by April 2002) 5 Řetězové kolo 22 z A Sprocket 22 teeth 6 Podložka A Washer 10 Šroub M12x70 1 Bolt M12x70 11 Šroub M12x35 2 Bolt M12x35 12 Šroub M8x20 1 Bolt M8x20 13 Matice M12 1 Nut M12 14 Podložka 12 2 Washer Pojistný kroužek 47 6 Locking ring Pojistný kroužek 25 3 Locking ring Pero 8x7x32 1 Key 8x7x32 18 Ložisko Bearing 19 Řetěz 1 Chain 7

8 Skupina: 4. Vibrátor VVV 600/12 Group: 4. Vibrator VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 0 Vibrátor - sestava D Vibratory assembly 1 Plášť vibrátoru A Vibrator casing 2 Excentr D Eccentric 3 Víko II A Cover II 4 Víko I A Cover I 5 Řemenice A Pulley 6 Kroužek II A Ring II 7 Šroub A Bolt 8 Zátka A Plug 11 Šroub M8x35 4 Bolt M8x35 12 Šroub M8x20 2 Bolt M8x20 13 Šroub M8x25 4 Bolt M8x25 14 Podložka 8,4 8 Washer 8,4 15 Pero 8x7x Key 8x7x20 16 Kroužek 25,5x Ring 25,5x65 17 Kroužek 85x Ring 85x2 18 Kroužek 100x Ring 100x2 19 Těsnící kroužek 8x Sealing ring 8x12 20 Těsnící kroužek 16x Sealing ring 16x20 21 Ložisko Bearing 22 Gufero 42x55x Oil seal 42x55x8 8

9 9

10 Skupina: 5. Horní deska kompletní VVV 600/12 Group: 5. Engine board assembly VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Horní deska A Engine board B C D 4 Pouzdro I A Bushing I 5 Čep A Plug 6 Pouzdro II A Bushing II 7 Šroub A Bolt 8 Výrobní štítek Type plate 9 Držák A Holder 10 Pružina tlačná Spring, push 16 Šroub M8x16 2 Bolt M8x16 17 Matice M16 2 Nut M16 19 Podložka 8,4 4 Washer 8,4 22 Pojistný kroužek Locking ring Rýhovaný hřeb 3x6 4 Nail 3x6 25 Rukojeť Handle Gumokov Ruber mount 27 Matice M10 1 Nut M10 28 Gumokov A Ruber mount Horní deska bez Aretace Aretace (poz.4,5,6,10,22,25) R 10

11 11

12 Skupina: 6. Oj s ovládáním VVV 600/12 Group: 6. Control bar assembly VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Oj (od v.č.054) A Control bar (from January serial No.054) 600/12 Oj A Control bar 601/12 2 Držadlo A Handle 3 Čep I A Pin, pivot I 4 Čep II A Pin, pivot II 5 Kryt A Cover 6 Spodní plech A Cover plate, bottom 7 Horní plech A Cover plate, top 8 Pouzdro A Bushing 9 Páka A Lever 10 Šroub A Bolt 11 Držák pružiny HONDA A Spring holder HONDA pouze HONDA 12 Pružina soudková tlačná HONDA 1 Spring, push HONDA pouze HONDA 13 Podvozek A Chassis pouze 601/12 14 Ložisko A Bearing pouze 601/12 15 Rozpěrka A Spacer pouze 601/12 16 Vložka A Insert pouze 601/12 17 Šroub M10x25 2 Bolt M10x25 19 Šroub M8x45 1 Bolt M8x45 20 Šroub M6x10 2 Bolt M6x10 21 Šroub M5x10 4 Bolt M5x10 22 Matice M8 1 Nut M8 23 Podložka 10,2 2 Washer 10,2 24 Podložka 6,4 2 Washer 6,4 25 Ložisko Bearing 12

13 Skupina: 6. Oj s ovládáním VVV 600/12 Group: 6. Control bar assembly VVV 601/12 26 Pružina talířová Beleville spring 27 Vypínač spojky s krytkou (černý) Clutch ON/OFF switch (black) with cover 28 Vypínač motoru s krytkou (červený)honda Engine ON/OFF switch (red) with cover pouze HONDA Záslepka obdélníková (černá) HATZ Dummy plug (black) HATZ pouze HATZ 29 Bowden plynu, délka: Bowden, throttle, lenght: 2330 Bowden plynu, délka: Bowden, throttle, lenght: 2450 HONDA 30 Lanko plynu, délka: Cable, throttle, lenght: 2200 HATZ Lanko plynu komplet A Cable, throttle - set HONDA Lanko plynu komplet A Cable, throttle - set HATZ 31 Ovládací lano s bowdenem, délka: Control cable assembly, lenght: 2770 Ovládací lano s bowdenem, délka: Control cable assembly, lenght: 2770 (Afrika) 32 Vidlice ovládacího lana 2 souč. poz.31 Fork, control cable 34 Kabel, délka: Cable, lenght: Zátka 2 Plug 36 Hadice, Ø17/Ø12, Hose, Ø17/Ø12, Hadice, Ø17/Ø12, Hose, Ø17/Ø12, Šroub M16x190 1 pouze 601/12 Bolt M16x Šroub M16x30 1 pouze 601/12 Bolt M16x30 40 Šroub M12x60 4 pouze 601/12 Bolt M12x60 41 Matice M16 1 pouze 601/12 Nut M16 42 Mazací hlavice Grease nipple pouze 601/12 43 Pojistný kroužek 40 1 pouze 601/12 Locking ring Kolo s pneumatikou Wheel with tyre pouze 601/12 45 Ložisko (součást poz.44) Bearing (part of pos.44) pouze 601/12 46 Doraz A Stop 47 Krytka A Cover 13

14 Skupina: 6. Oj s ovládáním VVV 600/12 Group: 6. Control bar assembly VVV 601/12 48 Šroub M8x12 3 Bolt M8x12 Ovládací lano s bowdenem 183-V-TG (do ) - poz se 2 ks Vidlice ovládacího lana M-204 a 1ks Úplná objímka uchycení. Svarek Oj ze dne pro objímku uchycení. Vyráběno od do cca výr.č. 030 až 077, 079, 081, 083, 084, 091, 092,

15 Skupina: 7. Parkovací brzda VVV 600/12 Group: 7. Parking brake VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 0 Parkovací brzda - sestava A Parking brake assembly 1 Pouzdro A Bushing 2 Pístnice A Piston rod 3 Píst brzdy A Brake piston 4 Pružina tlačná Spring, push 8 Šroub M8x16 3 Bolt M8x16 9 Jehlový váleček 6x36 1 Needle pin 6x36 15

16 Skupina: 8. Hydraulický obvod VVV 600/12 Group: 8. Hydraulic circuit VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Regulační hydrogenerátor Hydraulic pump, variable displacement 2 Hydromotor Hydromotor 3 Filtr Filter 4 Vložka filtru Filter element 5 Hrdlo 3/4-16UNF A Socket 3/4-16UNF 6 Hrdlo G1/2" A Socket G1/2" 7 Oko přípojky Js A Adaptor Js 8 8 Šroub přípojky 9/16-18UNF Adaptor 9/16-18UNF 9 Hrdlo 7/16-20UNF Socket 7/16-20UNF 10 Hrdlo G3/4" Socket G3/4" 11 Hrdlo M16x1, Socket M16x1,5 13 Kryt A Cover 15 Šroub M8x12 1 Bolt M8x12 16 Odvzdušňovací zátka A Breathing plug 17 Hydraulická hadice, délka 555 Honda Hydraulic hose, lenght: 555 Honda Hydraulická hadice, délka 1000 Hatz Hydraulic hose, lenght: 1000 Hatz 18 Hydraulická hadice, délka 625 Honda Hydraulic hose, lenght: 625 Honda Hydraulická hadice, délka 830 Hatz Hydraulic hose, lenght: 830 Hatz 19 Hydraulická hadice, délka Hydraulic hose, lenght: Hydraulická hadice, délka 350 Honda Hydraulic hose, lenght: 350 Honda Hydraulická hadice, délka 390 Hatz Hydraulic hose, lenght: 390 Hatz 21 Hydraulická hadice, dělka 400 Honda Hydraulic hose, lenght 400 Honda Hydraulická hadice, délka 350 Hatz Hydraulic hose, lenght: 350 Hatz 22 Těsnící kroužek 27x32 2 Sealing ring 27x32 23 Těsnící kroužek 21x Sealing ring 21x25 16

17 Skupina: 8. Hydraulický obvod VVV 600/12 Group: 8. Hydraulic circuit VVV 601/12 24 Těsnící kroužek 16x Sealing ring 16x20 25 Těsnící kroužek 8x Sealing ring 8x14 26 Těsnící kroužek 14x Sealing ring 14x20 17

18 Skupina: 9. Hydrogenerátor VVV 600/12 Group: 9. Hydraulic pump VVV 601/12 HONDA GX 200 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 0 Hydrogenerátor - sestava A Hydraulic pump assembly 1 Nosič hydrogenerátoru A Bracket - hydraulic pump 2 Excentrický doraz A Eccentric stop 3 Páka pružiny levá A Lever - neutral adjustment, L.H. 4 Páka pružiny pravá A Lever - neutral adjustment, R.H. 5 Páka bowdenu A Lever, control cable 6 Řemenice hydrogenerátoru A Pulley, hydraulic pump 7 Víko A Cover 8 Pružina tažná A Spring, push 9 Centráž A Centring 10 Doraz A Stop 11 Šroub M8x25 4 Bolt M8x25 12 Šroub M8x20 4 Bolt M8x20 13 Šroub M10x40 2 Bolt M10x40 14 Šroub M6x16 1 Bolt M6x16 15 Šroub M5x12 1 Bolt M5x12 16 Šroub M6x30 1 Bolt M6x30 17 Matice M10 5 Nut M10 18 Podložka 6,4 1 Washer 6,4 19 Podložka 10,5 5 Washer 10,5 20 Ložisko Bearing 21 Pojistný kroužek 10 1 Locking ring Pero 5x5x Key 5x5x30 23 Kolík 5x28 1 Pin 5x28 24 Matice M8 4 Nut M8 29 Regulační hydrogenerátor Hydraulic pump, variable displacement 18

19 Skupina: 9. Hydrogenerátor VVV 600/12 H Group: 9. Hydraulic pump VVV 601/12 H HATZ 1B20, HATZ 1B30 Position Exact denomination of part Pieces used 0 Hydrogenerátor - sestava A Hydraulic pump assembly 1 Nosič hydrogenerátoru A Bracket - hydraulic pump 2 Excentrický doraz A Eccentric stop 3 Páka pružiny levá A Lever - neutral adjustment, L.H. 4 Páka pružiny pravá A Lever - neutral adjustment, R.H. 5 Páka bowdenu A Lever, control cable 6 Řemenice hydrogenerátoru A Pulley, hydraulic pump 8 Pružina tažná Spring, push 9 Regulační hydrogenerátor Hydraulic pump, variable displacement 10 Doraz A Stop 12 Šroub M10x30 4 Bolt M10x30 13 Šroub M10x35 2 Bolt M10x35 14 Šroub M6x16 1 Bolt M6x16 15 Šroub M5x12 1 Bolt M5x12 16 Šroub M6x30 1 Bolt M6x30 17 Matice M10 5 Nut M10 18 Podložka 6,4 1 Washer 6,4 19 Podložka 10,5 5 Washer 10,5 20 Ložisko Bearing 21 Pojistný kroužek Locking ring Pero 5x5x Key 5x5x30 23 Kolík 5x28 1 Pin 5x28 19

20 Skupina: 9. Hydrogenerátor VVV 600/12 G Group: 9. Hydraulic pump VVV 601/12 G HONDA GX 270 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 0 Hydrogenerátor - sestava A Hydraulic pump assembly 1 Nosič hydrogenerátoru A Bracket - hydraulic pump 2 Excentrický doraz A Eccentric stop 3 Páka pružiny levá A Lever - neutral adjustment, L.H. 4 Páka pružiny pravá A Lever - neutral adjustment, R.H. 5 Páka bowdenu A Lever, control cable 8 Pružina tažná A Spring, push 9 Centráž A Centring 10 Doraz A Stop 11 Šroub M8x25 4 Bolt M8x25 13 Šroub M10x40 2 Bolt M10x40 14 Šroub M6x16 1 Bolt M6x16 16 Šroub M6x30 1 Bolt M6x30 17 Matice M10 5 Nut M10 18 Podložka 6,4 1 Washer 6,4 19 Podložka 10,5 5 Washer 10,5 20 Ložisko Bearing 21 Pojistný kroužek 10 1 Locking ring Pero 5x5x Key 5x5x30 23 Kolík 5x28 1 Pin 5x28 24 Matice M8 4 Nut M8 29 Regulační hydrogenerátor Hydraulic pump, variable displacement 20

21 21

22 Skupina: 10. Spojka VVV 600/12 Group: 10. Clutch VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Základna spojky A Clutch base 2 Hřídel II A Shaft II 3 Řemenice I A Pulley I 4 Řemenice II A Pulley II 5 Deska pod spojku A Plate, clutch mounting 6 Podložka A Washer 7 Kroužek A Ring 8 Kroužek A Ring 9 Podložka A Washer 10 Pružina pryžová 1 Rubber spring 11 Pružina tlačná Spring, push 12 Rozpěrka A Spacer 15 Šroub M10x25 4 Bolt M10x25 16 Šroub M6x35 1 Bolt M6x35 17 Šroub M6x16 1 Bolt M6x16 18 Šroub M5x12 4 Bolt M5x12 19 Šroub M4x45 3 Bolt M4x45 20 Matice M6 2 Nut M6 21 Podložka 10,5 4 Washer 10,5 22 Podložka 6,6 1 Washer 6,6 23 Podložka 5,3 4 Washer 5,3 24 Podložka 4,1 3 Washer 4,1 25 Elektromagnetická spojka Electromagnetic clutch 26 Pojistný kroužek 47 1 Locking ring Pojistný kroužek Locking ring 35 22

23 Skupina: 10. Spojka VVV 600/12 Group: 10. Clutch VVV 601/12 28 Pojistný kroužek Locking ring Ložisko Bearing 30 Ložisko Bearing 31 Pero 6x6x Key 6x6x25 32 Pero 6x6x Key 6x6x20 33 Pero 5x5x Key 5x5x12 34 Oběžné kolo A Fan 35 Klínový řemen 10A0785C (k vibrátoru) Drive belt 10A0785C (vibrator) 36 Matice M4 3 Nut M4 Spojka bez poz.35 (klínový řemen) 1 Clutch without pos.35 (Drive belt) 23

24 Skupina: 11. Motor VVV 600/12 H Group: 11. Engine VVV 601/12 H MOTOR HATZ Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 7 Spojka GIFLEX (poz.8,10) Clutch GIFLEX (pos.8,10) 8 Spojka A Clutch 9 Výstupní hřídel motoru A Output armature shaft 10 Spojka A Clutch 11 Motor HATZ 1 B Engine HATZ 1 B20 Motor HATZ 1 B Engine HATZ 1 B30 16 Šroub M6x12 1 Bolt M6x12 17 Šroub M5x6 1 Bolt M5x6 20 Matice M8 4 Nut M8 24 Podložka 6 1 Washer 6 27 Gumokov Rubber mount 28 Klínový řemen 10A1075C (ke spojce) Drive belt 10A1075C (clutch) 33 Nosič A Carrier 37 Držák Holder 40 Akumulátor Accumulator 42 Gumokov Rubber mount 43 Šroub M8x16 2 Bolt M8x16 24

25 25

26 Skupina: 11. Motor VVV 600/12 Group: 11. Engine VVV 601/12 MOTOR HONDA Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Podložka HONDA GX200,GX A Washer HONDA GX200, A 2 Podložka HONDA GX A Washer HONDA GX200 Řemenice HONDA GX A Pulley HONDA GX Úchyt elektro A Electro holder 7 Spojka GIFLEX (poz.8,10) Clutch GIFLEX (pos.8,10) 8 Spojka pro GX A Clutch for GX 200 Spojka pro GX A Clutch for GX Spojka pro GX A Clutch for GX 200 Spojka pro GX A Clutch for GX Motor HONDA GX Engine HONDA GX 200 Motor HONDA GX Engine HONDA GX Šroub M8x50 3 pouze GX 200 Bolt M8x50 13 Šroub M8x40 1 GX 200 Bolt M8x40 Šroub M10x45 4 GX 270 Bolt M10x45 14 Šroub M8x16 1 GX 200 Bolt M8x16 Matice M10 4 GX 270 Nut M10 15 Šroub M6x16 2 pouze GX 200 Bolt M6x16 16 Šroub M6x12 1 pouze GX 200 Bolt M6x12 17 Šroub M5x6 1 GX 200 Bolt M5x6 Šroub M5x6 2 GX 270 Bolt M5x6 18 Šroub M4x30 2 Bolt M4x30 19 Šroub M4x16-4,8-H 1 Bolt M4x16-4,8-H 20 Matice M8 4 GX 200 Nut M8 Matice M8 5 GX 270 Nut M8 21 Matice M6 2 pouze GX 200 Nut M6 26

27 Skupina: 11. Motor VVV 600/12 Group: 11. Engine VVV 601/12 22 Matice M4 5 Nut M4 23 Podložka 8,4 5 pouze GX 200 Washer 8,4 24 Podložka 6 1 pouze GX 200 Washer 6 25 Podložka 4,3 4 Washer 4,3 26 Pero 5x5x36 1 GX 200 Key 5x5x36 Pero 7x7x42 1 GX 270 Key 7x7x42 27 Gumokov (od v.č.074) Rubber mount (from July serial No.074) 28 Klínový řemen 10A0940C (ke spojce) Drive belt 10A0940C (clutch) 29 Svorkovnice Terminal board 30 Kondenzátor Capacitor 27

28 Skupina: 12. Kropení - Škrabáky - Kryty VVV 600/12 Group: 12. Sprinkling - Scrapers - Covers VVV 601/12 Position Exact denomination of part Pieces used Sklad.č. 1 Kryt zadní s nádrží HONDA GX A Rear cover with water tank HONDA GX200 Kryt zadní s nádrží HATZ 1B20,1B A Rear cover with water tank HATZ 1B20,30 Kryt zadní s nádrží HONDA GX A Rear cover with water tank HONDA GX270 2 Kryt přední HONDA GX A Front cover HONDA GX200 Kryt přední HATZ 1B A Front cover HATZ 1B20 Kryt přední HATZ 1B A Front cover HATZ 1B30 Kryt přední HONDA GX A Front cover HONDA GX270 Do v.č.085 vyráběn odklopný přední kryt spojený s horní deskou plastovým čepem. 3 Víko A Cap 6 Škrabák (od v.č.055) A Scraper (from March serial No.055) 7 Síto Sieve 8 Těsnění A Sealing 9 Trubka kropení A Sprinkling pipe 10 Gumová zátka Rubber plug 11 Podložka 6,4 (do ) 6 Washer 6,4 (by December 2000) 13 Šroub M12x25 2 Bolt M12x25 14 Šroub M10x25 16 Bolt M10x25 15 Šroub M10x20 10 Bolt M10x20 16 Šroub M6x16 6 Bolt M6x16 17 Šroub M6x12 4 Bolt M6x12 18 Matice G1/2" 4 Nut G1/2" 19 Podložka 10,5 28 Washer 10,5 20 Podložka 13 2 Washer Kohout kulový rohový 1/2" Water tap 1/2" 22 Nástavec 1/2" Adaptor 1/2" 23 Matice nástavce 1/2" 2 součást poz.21 Nut 1/2" 28

29 Skupina: 12. Kropení - Škrabáky - Kryty VVV 600/12 Group: 12. Sprinkling - Scrapers - Covers VVV 601/12 24 Příchytka trubky PR Pipe clip PR Kolínko Elbow 26 Pérová objímka PR Clip, spring PR Zátka PR Plug PR Těsnící kroužek 21x36 4 Sealing ring 21x36 29 Těsnící kroužek 17x22 2 součást poz.21 Sealing ring 17x22 30 Hadice, Ø17/Ø12,5 délka Hose, Ø17/Ø12,5 lenght Hadice, Ø17/Ø12,5 délka Hose, Ø17/Ø12,5 lenght Hadice, Ø17/Ø12,5 délka Hose, Ø17/Ø12,5 lenght Matice M10 16 Nut M10 34 Podložka 10,2 16 Washer 10,2 35 Zátka Plug 29

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 od výr.č. 2000 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 from S/N 2000 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1600 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1600 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 , Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 Horní tubus Upper pipe 1 15 Madlo ovládání kompletní

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 22, 26, 26H, 32, 32H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 10 Q (8896211) position description QTY název 1 Bolt M6x50 3 Šroub M6x50 2 Muffler 1 Výfuk 3 Bolt M5x20 16 Šroub M6x20 4 Gearbox cover 1 Kryt převodové skříně 5 Washer 1 Podložka 6 Shaft 1 Hřídel 7

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 133002001 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 133002002 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 1 4 6202 2RS/P5 Ložisko 6202-2RS Bearing

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo position description QTY název 1 Engine ST177F 1 Motor ST177F 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal 1 hřídelové těsnění 6 Impeller

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key

Position Part number Název Name Matice M8x1 Nut M8x Setrvačník Flywheel Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 1 945071 Matice M8x1 Nut M8x1 2 927010002 Setrvačník Flywheel 3 941000028 Woodruffovo pero 3x3,7x10 Woodruff key 3x3,7x10 4 260000016 Gufero 12x22x5 Oil seal 12x22x5 5 260000015 Ložisko 6001 Bearing 6001

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M12 4 111500004 Ochranný rám motoru Engine protecting frame 5 S-12*20 Šroub M12x20 Bolt M12x20 6 PP-12 Pružná podložka

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 440000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945213 Plastová podložka Plastic washer B4

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Čep štítu Shield pin Pouzdro štítu Shield pin 1 945001 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 945199 Čep štítu Shield pin 3 945198 Pouzdro štítu Shield pin gland 5 945200 Čep štítu brzdy Spacer pin 6 945193 Pomocná pružina Secondary brake pin

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Popis - Description Strana - Page Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Řidítka - Handlebar

Více

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle 2 861610002 Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 861610004 Pružina Spring 5 P-10 Podložka 10 Washer 10 6 861610006

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru

Position Part number Název Name Matice vzduchového filtru Air filter nut Podložka Washer 15x26x Kryt vzduchového filtru 1 962001 Matice vzduchového filtru Air filter nut 2 962002 Podložka Washer 15x26x1 3 962003 Kryt vzduchového filtru Air filter upper cover 4 962004 Vzduchový filtr Air filter 5 962005 Těsnění vzduchového

Více

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever 2 263600002 Rukojeť Handle grip 3 263600003 Spínač Switch 4 263600004 Ovládání plynu Throttle lever 5 263600005 Bowden plynu Throttle cable 6 263600006 Matice M6 Nut M6 7 263600007 Páka spojky Clutch lever

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 3 956003 Pouzdro Distance bushing 4 956004 Pouzdro Bushing 6 945201 Šroub napínáku Tightener screw 7 945202 Kámen napínáku

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 1 819900001 Šroub Screw 1 2 819900002 Vodící kolo Pulley 1 3 819900003 Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 819900004 Držák krytu kotouče Rotational cover holder 1 5 819900005 Kryt kotouče Rotational

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 20 Q (8896213) position description QTY název 1 Special bolt M6 2 Speciální šroub M6x50 2 Front cover board 1 Servisní kryt motoru 3 Fuel cock knob cover 1 Krytka knoflíku palivového kohoutu order

Více

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing

Position Part number Název Name A Štít brzdy kompletní Right cover assembly Čep pravého krytu Pin Pouzdro Bushing 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 945199 Čep pravého krytu Pin 3 945198 Pouzdro Bushing 5 945200 Čep štítu brzdy Pin 6 945193 Pružina Spring 7 956020 Pružina Spring 8 945197 Západka

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

EGM 30 LPG-NG-1F (8896316)

EGM 30 LPG-NG-1F (8896316) 68 69 70 71 72 73 74 75 36 35 76 37 38 39 40 41 42 21 20 43 44 45 46 47 48 49 50 77 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 67 23 66 65 22 57 64 58 51 59 60 52 61 53 62 54 63 55 56 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru

Pozice Objednací číslo Název Name Ks A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Kryt ventilátoru Pozice Objednací číslo Název Name Ks 37 945143A Startér kompletní Starter assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 38 945146 Kryt ventilátoru Fan cover 1 1 945001A Štít brzdy kompletní Right cover

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Kliková hřídel Crank shaft Jehlové ložisko Needle bearing Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný 1 133002001 Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly 2 133002002 Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný kroužek vnitřní 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS 5 PK-15

Více

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower washer

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný 1 133002001 Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly 2 133002002 Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS 5 PK-15

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola Front Wheel Cover 2 4 B54100004 Šroub M6x14 Screw M6x14 9 5 B54100005 Podložka 6x18x1,5 Washer

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

EGM 65 AVR-3 (8896118)

EGM 65 AVR-3 (8896118) 200 201 202 203 204 251 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 276 277 278 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 279 280 268 281 269

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 130ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever

Position Part number Název Name Rukojeť Handle grip Spínač Switch Ovládání plynu Throttle lever 2 263600002 Rukojeť Handle grip 3 263600003 Spínač Switch 4 263600004 Ovládání plynu Throttle lever 5 263600005 Bowden plynu Throttle cable 7 263600007 Páka spojky Clutch lever 9 263600009 Bowden spojky

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M5x Pouzdro Sleeve 1 956001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5x40 3 956003 Pouzdro Sleeve 4 956004 Pouzdro Sleeve 5 939000014 Čep 3x14 Pin 3x14 6 945207S Napínací šroub Tensioner screw

Více

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 1 H890-01 šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H890-02 Podložka Washer 3 H890-03 Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 845000003 Kotouč 700x30x4 42Z Saw blade 700x30x4 42T 5 H890-05 Vnitřní příruba kotouče

Více

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy

Position Part number Název Name Štít brzdy kompletní Right cover assembly Šroub M5x40 Screw M Štít brzdy 1 939000001 Štít brzdy kompletní Right cover assembly 2 939000002 Šroub M5x40 Screw M5 40 5 939000005 Štít brzdy Front damper 6 939S044 Táhlo Heavy brock 7 956028 Pružina táhla Heavy brock spring 8 939000008

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám 2 R48000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R48000003 Přední panel šasí Deck front panel 4 R48000004 Přední rám Front hanlde frame 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více