MANUÁL PŘIHLÁŠEK SVČ ODRY

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MANUÁL PŘIHLÁŠEK SVČ ODRY"

Transkript

1 MANUÁL PŘIHLÁŠEK SVČ ODRY 1.) Pro přihlášení účastníka do kroužku SVČ Odry na webových stránkách zvolte v menu sekci KROUŽKY a klikněte na kroužek, o který máte zájem: 2.) U vybraného kroužku klikněte na tlačítko Chci se přihlásit online.

2 3.) V internetovém prohlížeči se Vám otevře stránka přihláškového centra ve kterém (pokud jste tak již neučinili dříve) bude třeba zřídit NOVÝ ÚČET (klikněte na tlačítko Nový účet ). 4.) Vyplňte příslušné údaje (v kolonce Kontrola hesla Vaše heslo znovu zadejte), poté klikněte na tlačítko Nejsem robot. POZOR! Zadávejte prosím ovou adresu, kterou jste v předchozích letech uváděli v přihláškách (pokud ji stále používáte). Již dříve uvedené údaje účastníků Vám tak budou automaticky zapsány z našeho systému. Pokud si nejste jisti, jakou ovou adresu jste používali (nebo dřívější již nepoužíváte), raději kontaktujte SVČ Odry. 5.) Po ověření klikněte na tlačítko Registrovat.

3 6.) Na Vám bude zaslán ověřovací odkaz, na který klikněte. 7.) Otevře se Vám potvrzovací stránka přihláškového centra, kde klikněte na Přejít na přihlášení. 8.) Nyní v případě, že se Vám nezobrazují žádní účastníci (nový účet atd.), je třeba založit účastníka/y ke kterým později přihlášky zadáme. Je tak tedy možné přes jeden účet (rodiče) spravovat přihlášky všech účastníků (dětí). Klikněte na tlačítko Nový účastník. (V případě že účastníky již máte uvedeny, přejděte ke kroku č. 12)

4 9.) Zadejte údaje účastníka 10.) Pozor! Do pole Upozornění na zdravotní stav uvádějte zdravotní omezení účastníka, v případě bez zdravotního omezení uvádějte Bez omezení nenechávejte pole prázdné! Také doporučujeme v políčku novinky zadat ANO 11.) Po zadání všech potřebných údajů klikněte na tlačítko Uložit.

5 12.) Objeví se stránka s výpisem všech účastníků. Buď můžeme přidat dalšího účastníka kliknutím na tlačítko Nový účastník, upravit stávající účastníky kliknutím na jejich jméno, nebo pokračovat zadáním přihlášky k účastníkovi kliknutím na tlačítko Kroužky. 13.) V tomto okně si kliknutím zvolíme kroužek, který nás zajímá.

6 14.) Objeví se informace o kroužku. 15.) Úplně dole pak informace zda účastník splňuje všechny podmínky či nikoliv. Vpravo dole pak můžeme pokračovat růžovým tlačítkem s šipkou (a to i v případě, že nějakou podmínku účastník nesplňuje záleží pak na rozhodnutí vedoucího kroužku lze se tedy domluvit na udělení výjimky). 16.) Pokračujeme v přihlášce...

7 17.) Klikneme na roční úplatu za zájmový útvar a vybereme typ školy účastníka. 18.) Pokračujeme kontrolou údajů

8 19.) Kliknutím na tlačítko Pokračovat se dostaneme na informace o zpracování dat. 20.) Zde k bezproblémové spolupráci se SVČ doporučujeme zvolit udělení souhlasů ANO.

9 21.) Pro další postup je potřeba Souhlasit s podmínkami a kliknout na tlačítko Přihlásit. 22.) Zobrazí se Vám informace, které dostanete i na zadaný účtu. POZOR! Je zde uveden i variabilní symbol k platbě, kterou však proveďte až po potvrzení přihlášky pracovníkem SVČ Odry (zobrazí se v přihláškovém systému viz. níže).

10 23.) Informace odeslané přihláškovým systémem na ) Na úvodní stránce přihláškového systému můžete vidět všechny Vaše přihlášky s variabilními symboly a jejich stav. Momentálně přihláška zobrazuje, že čeká na schválení. Před platbou je třeba vyčkat, než bude přihláška pracovníkem SVČ Odry schválena.

11 25.) , který obdržíte po schválení přihlášky pracovníkem SVČ Odry. 26.) Zároveň by Vám měl přijít s výzvou k platbě. (Pokud by se tak nestalo, nevadí - příkaz k úhradě je připojen i k tisknutelné přihlášce.

12 27.) Potvrzení schválení přihlášky v přihláškovém systému se zobrazí jako zelený nápis Přihlášen. Nyní můžete odeslat příkaz k úhradě. Nezapomeňte přiřadit správný variabilní symbol! 28.) Přihláška ke stažení se pak zobrazí v záložce Úvod přihláškového systému. 29.) Přihlášku si stáhněte, vytiskněte a doručte do budovy SVČ Odry. V případě, že se Vám nedaří přihlášku vytvořit, dokončit, nebo si ji nemůžete vytisknout, rádi Vám pomůžeme v budově SVČ Odry.