SWS a.s. dvacet let

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SWS a.s. dvacet let 1991-2011"

Transkript

1 SWS a.s. dvacet let Distributor ve Vašich službách

2 SWS ZÁKLADNÍ INFORMACE SÍDLO SWS a.s. SWS a.s., Dostihová 1, Slušovice WEB SWS a.s. Představení společnosti ZÁKLADNÍ KAPITÁL 130,485 mil. Kč OBRAT ,46 mld. Kč POČET AKTIVNÍCH RESELLERŮ SKLADOVACÍ PLOCHA m 2 POČET ZAMĚSTNANCŮ 180 SWS a.s. je předním českým distributorem informačních technologií. Zaměřuje se na obchodování B2B a od svého vzniku v roce 1991 si udržuje pozici jednoho z největších distributorů software a hardware v České republice. Podle sdružení CZECH TOP 100 patří SWS a.s. mezi 100 nejvýznamnějších fi rem České republiky a díky nejvyššímu hodnocení AAA od agentury ČEKIA také mezi nejstabilnější společnosti české i zahraniční.

3 O SWS PŘEDNÍM ČESKÉM DISTRIBUTOROVI INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ Předmět činnosti Od roku 1995 je SWS a.s. čistě obchodní společností zabývající se nákupem a prodejem informačních technologií, spotřební elektroniky a digitální fototechniky. Orientuje se na český a slovenský trh a jejími zákazníky jsou podnikatelské subjekty, které se zabývají prodejem zboží koncovému uživateli. SWS a.s. poskytuje obchodním partnerům široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců. U mnoha značek je výhradním distributorem.

4 TEL: FAX: MAIL: WEB: SWS a.s. Představení společnosti Vize SWS a.s. klade ve svém podnikání důraz na služby obchodním partnerům, optimalizaci logistiky a rozmanitost sortimentu. SWS a.s. se snaží, aby zákazníci byli spokojeni nejen se službami, ale také s celkovým působením SWS a.s. na trhu. Hlavní prioritou jsou dlouhodobé vztahy s obchodními partnery, které SWS a.s. jako partnery opravdu vnímá a váží si jich. SWS a.s. to vyjadřuje také sloganem Distributor ve Vašich službách.

5 MEZNÍKY SWS a.s. OD POČÁTKU K ÚSPĚCHŮM 1991 Založení společnosti SWS SOFTWARE spol. s.r.o. Předmětem činnosti je distribuce software, vývoj programů a publikace odborných textů. SWS jako první v ČSFR získává kontrakty se společnostmi Microsoft, Novell a APC. SWS je vydavatelem časopisů Softwarové noviny a SW Port Založení pobočky v Praze Značka SWS je zapsána jako ochranná známka společnosti SWS se stává čistě distribuční společností. Cílené rozšiřování sortimentu zboží o hardware Název společnosti zkrácen z původního SWS Software na SWS. Změna právní formy na akciovou společnost (SWS a.s.) Získání distribuční smlouvy IBM Spuštění B2B portálu a počátek internetového obchodování přes web. Počet aktivních dealerů překročil 500. Získání distribuční smlouvy Acer. První setkání obchodních partnerů v Čejkovicích Rozšíření sortimentu o digitální spotřební elektroniku a komunikační technologie. SWS a.s. se stává největším distributorem software na českém trhu Dosažení obratu 1 mld. korun. Ukončení zasílání tištěných ceníků. Získání distribuční smlouvy Fujitsu-Siemens a Olympus Založení dceřiné společnosti SWS Distribution a.s. se sídlem v Bratislavě. Počet aktivních dealerů překročil Získáni distribuce produktů Lexmark a Sony Získání distribuční smlouvy Nikon, Minolta a Canon foto-video. SWS a.s. se stává nejvýznamnějším distributorem v oblasti foto-video Implementace nového informačního systému I6. SWS a.s. prodala kusů digitálních fotoaparátů.

6 Společnost SWS a.s. vznikla v roce 1991, její kořeny však sahají do osmdesátých let. V roce 1986 zahájil v JZD AK Slušovice činnost závod Software, ve kterém působil generální ředitel Evžen Varadinek, technický ředitel Ivan Trubelík a desítka dalších pracovníků dnešní SWS. V roce 1990 se závod transformoval v družstevní podnik Software d.p., z něhož o rok později vznikla společnost SWS SOFTWARE spol. s.r.o SWS a.s. získala distribuční smlouvu na produkty Kodak SWS a.s. vykazuje procentuálně největší meziroční nárůst na českém trhu IT 6 let za sebou. Postavena nová hala skladu (budova N). Skladovací plocha se zvýšila na m 2. Počet aktivních dealerů přesahuje počet SWS a.s. Mezníky v trvání SWS 2006 Nárůst obratu společnosti o 20%, množství odebraného zboží se zvýšilo o 35%. Postavením nové skladovací haly (budova R) se rozšířila skladovací plocha na m 2. SWS a.s. získává distribuční smlouvu na produkty Canon periferie (tiskárny, multifunkce, kopírky, plotry a skenery) Překročení obratu 4 mld. Kč. Získání distribuční smlouvy na produkty Lenovo a Epson. Přestěhování pražské pobočky do vlastních prostor v Praze - Strašnicích. Získání titulu IT distributor roku - 1. místo SWS a.s. jako jediná distribuční fi rma roste i v krizovém období. Získání distribuční smlouvy na produkty Dell. Významné posílení pozic SWS a.s. v segmentu retail (řetězce). Získání titulu Český IT distributor - 1. místo v absolutní kategorii Získání certifi kátu ISO 9001:2009 pro oblast Nákup, prodej a distribuce produktů IT. Navýšení základního kapitálu na 130,485 milionů korun z původních 43,495 milionů. Obhájení titulu Český IT Distributor - 1. místo v absolutní kategorii SWS a.s. zařazena mezi 100 nejvýznamnějších fi rem České republiky CZECH TOP 100. Dosažení obratu 5,4 mld. Kč nárůst o 20%. Postavením nové haly (budova S) se skladovací plocha zvyšuje o 30% na m 2. Získání distribuční smlouvy na HP PSG (počítače, notebooky a LCD) a LG. Obhájení titulu Český IT Distributor - 1. místo v absolutní kategorii. Udělení certifi kátu AAA - ČEKIA Stability Award, nejvyššího ocenění stability společnosti SWS a.s. se stává výhradním distributorem značky Kodak pro Českou republiku. Počet zaměstnanců SWS a.s. přesáhl 180. Získání distribuční smlouvy Asus. Obhájení certifi kátu AAA - ČEKIA Stability Award, nejvyššího ocenění stability společnosti.

7 EVŽEN VARADINEK GENERÁLNÍ ŘEDITEL - PROFIL VEDENÍ SPOLEČNOSTI Evžen Varadinek je generálním ředitelem od vzniku fi rmy v roce 1991 a současně zastává pozici předsedy představenstva SWS a.s. Je jedním ze zakladatelů společnosti a majoritním vlastníkem. Evžen Varadinek vystudoval obor technická kybernetika na Fakultě chemického inženýrství Vysoké školy chemicko- -technologické v Praze. Po ukončení studia zde působil jako pracovník pro vědu a výzkum. Od roku 1983 pracoval pro Agrokombinát Slušovice na úseku aplikované kybernetiky. Působil zde jako programátor- -analytik, vedoucí programátorského týmu a později jako ředitel závodu vývoje software. Mezi oblíbené činnosti Evžena Varadinka patří kromě počítačů horská turistika a fotografování. Ve volném čase čte kvalitní sci-fi a literaturu faktu. Nejen při ní si rád vychutná šálek dobrého čaje.

8 SWS a.s.. Generální ředitel - profil vedení společnosti

9 IVAN TRUBELÍK TECHNICKÝ ŘEDITEL - PROFIL VEDENÍ SPOLEČNOSTI Ivan Trubelík zastává v SWS a.s. pozici technického ředitele a od vzniku společnosti je místopředsedou představenstva. Ze své pozice se věnuje především zabezpečení technického chodu fi rmy. Zodpovídá za vnitropodnikový informační systém a datová rozhraní pro komunikaci s partnery. Před založením SWS a.s. působil Ivan Trubelík v Agrokombinátu Slušovice na pozici programátora. Zde získal zkušenosti s vývojem softwarových aplikací a vedením týmu. Ivan Trubelík vystudoval matematické inženýrství na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze. Po ukončení studií působil krátce jako vědecký pracovník ve Fyzikálním ústavu ČSAV. Ve volném čase se Ivan Trubelík nejraději věnuje rodině, s manželkou vychovává tři syny. Mezi jeho koníčky patří stavební práce, opracování dřeva a zahrada. Rád ze své úrody pálí pravou valašskou slivovici.

10 SWS a.s. Technický ředitel - profil vedení společnosti-

11 STANISLAV SKALIČKA OBCHODNÍ ŘEDITEL - PROFIL VEDENÍ SPOLEČNOSTI Stanislav Skalička byl jmenován obchodním ředitelem SWS a.s. v roce Dříve zde působil tři roky jako produktový manažer. Na současné pozici se zabývá řízením obchodu ve vztahu k nákupu, prodeji, logistice a reklamacím. Je také zodpovědný za výsledky dceřiné společnosti na Slovensku. Stanislav Skalička absolvoval obor ekonomika a řízení spotřebního průmyslu na Technologické fakultě VUT ve Zlíně, kde působil 10 let jako výzkumný pracovník a odborný asistent. Zde získal bohaté zkušenosti v oblasti ekonomiky, marketingu a informačních technologií. Volný čas Stanislav Skalička tráví nejraději na golfovém hřišti. Mezi jeho koníčky dále patří tenis, lyžování, jízda na motorce, horolezectví a dobrá vína.

12 SWS a.s. Obchodní ředitel - profil vedení společnosti

13 ÚSPECHY A OCENENÍ SWS a.s. nejlepším IT distributorem roku Od roku 2007 se SWS a.s. pravidelně umísťuje na předních příčkách v anketě Český IT distributor. Anketa je organizována vydavatelstvím časopisu Reseller Magazine a každoročně se jí účastní přes fi rem z oblasti prodeje informačních technologií, spotřební elektroniky, softwaru a služeb v IT. Hodnocení je tvořeno na základě osobních zkušeností s distributory, a SWS a.s. si proto tohoto ocenění velmi váží. Setkání partnerů SWS a.s. v Čejkovicích je TOP 3 Partnerským setkáním roku ChannelWorld vyhlásil Setkání partnerů SWS a.s. v Čejkovicích jednou z nejlepších akcí pro dealery v České republice. Setkání získalo titul TOP3 Partnerská setkání roku, nejvíce byla hodnocena atmosféra akce. Časopis ChannelWorld posuzuje kvalitu akcí podle toho, zda splnily očekávání partnerů, zda byla zvládnuta organizační stránka a celkovou atmosféru akce.

14 SWS a.s. patří mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky Sdružení CZECH TOP 100 zařadilo SWS a.s. mezi 100 nejvýznamnějších fi rem České republiky. V rámci zlínského kraje získala 4. místo, celorepublikově se SWS a.s. umístila na 88. místě. Prestižní hodnocení CZECH TOP 100 je přehledem nejvýznamnějších českých fi rem. Přehled je sestavován na základě ekonomických ukazatelů českých fi rem a umístění v žebříčku CZECH TOP 100 je obecně vnímáno jako velmi prestižní. SWS a.s. Úspěchy a ocenění Nejvyšší ocenění za stabilitu společnosti pro SWS a.s. SWS a.s. bylo uděleno nejvyšší ocenění za stabilitu společnosti. Česká kapitálová informační agentura (ČEKIA) ocenila SWS a.s. nejvyšší možnou známkou AAA, čímž společnost zařadila mezi nejstabilnější fi rmy v České republice i zahraničí. Při posuzování stability hodnotí agentura ČEKIA fi nanční výsledky fi rmy, délku jejího působení na trhu, management společnosti nebo makroekonomický vliv na fi rmu. Certifikát ISO 9001:2009 V roce 2009 se SWS a.s. podařilo získat certifi kát ISO 9001:2009 pro oblast Nákup, prodej a distribuce produktů IT. Toto osvědčení vystavené nezávislou stranou zaručuje, že kvalita poskytovaných služeb SWS a.s. splňuje mezinárodní standardy a že společnost disponuje prověřeným systémem řízení se zárukou výkonnosti fi rmy. IQNet The international certifi cation network CQS Czech association for quality certifi cation

15 POBOČKA PRAHA Uhříněveská 1227/4, Praha 10 - Strašnice, Česká republika N , E SWS a.s. založila pobočku v Praze v roce Impulzem pro její vytvoření byla tendence zlepšit podporu dealerské sítě a také výhody zastoupení společnosti v hlavním městě. Svou pražskou působnost zahájila SWS a.s. na Žižkově, odkud se v roce 2007 přemístila do vlastních prostor v Praze 10 - Strašnicích, kde sídlí dosud. Obchodní partneři pobočku s oblibou využívají k osobním odběrům zboží, které SWS a.s. dopravuje denně z centrálních skladů ve Slušovicích. V prostorách pobočky působí produktoví manažeři a několik obchodníků. Pro formální i neformální setkání jsou v budově zasedací místnosti a školicí prostory, které využívají také dodavatelé k prezentacím. Pražská pobočka SWS a.s. je dopravně dobře dostupná a jsou zde parkovací místa pro zákazníky. SWS DISTRIBUTION a.s. Studená 5, Bratislava, Slovenská republika N , E

16 TELEFON , FAX WEB Obchodní oddělení 8:00-17:00 Osobní odběry 8:00-17:00 Produktoví manažeři 9:00-17:00 SWS a.s. Pobočka Praha a dceřiná společnost TELEFON , FAX WEB Obchodní oddělení 8:30-18:00 Osobní odběry 8:30-18:00 Produktoví manažeři 8:30-18:00 SWS Distribution a.s. je dceřinou společností fi rmy SWS a.s. Orientuje se výhradně na slovenský trh a sídlí v centru Bratislavy. SWS Distribution a.s. se zabývá stejnou činností jako její zakládající společnost, tj. distribucí informačních technologií. Vystupuje jako samostatná a nezávislá distribuční společnost a disponuje vlastními skladovacími prostorami. S mateřskou společností úzce spolupracuje, čerpá z jejích zkušeností a snaží se navázat na její silnou pozici na českém trhu. V SWS Distribution pracuje 30 zaměstnanců. SWS Distribution a.s. byla založena v roce 2001 a jako první distributor na Slovensku nabízela komfort obchodování B2B. Zpočátku se orientovala na odvětví softwarových produktů, které se postupně rozšířilo o hardware a spotřební elektroniku. V dnešní době tvoří software 20% sortimentu, velmi žádanou částí produktového portfolia se stává digitální fototechnika. SWS Distribution a.s. si zakládá na osobním přístupu k zákazníkovi. Po vzoru české SWS a.s. pořádá úspěšná partnerská setkání dealerů, která u obchodních partnerů narůstají na oblibě. Stejně jako mateřská společnost se prezentuje sloganem SWS Distributor ve Vašich službách.

17 SLUŠOVICE Dostihová 1, Slušovice, Česká republika N , E TELEFON , FAX , WEB Hlavní sídlo akciové společnosti SWS se nachází ve Slušovicích nedaleko dostihové dráhy. Toto třítisícové městečko leží 10 km severovýchodně od Zlína a umístění společnosti právě v něm není náhodné. V minulosti byly Slušovice perlou Československa v oboru informačních technologií a SWS a.s. z odkazu slušovického zázraku vzešla. Areál SWS a.s. ve Slušovicích čítá 12 budov, které tvoří administrativní, skladové a technické prostory. Během dvacetiletého působení společnosti se mnohé zrekonstruovaly, rozšířily a vystavěly nové. Ve Slušovicích pracuje většina ze 180 zaměstnanců. Působí zde vedení společnosti, obchodní oddělení, produktoví manažeři, reklamační oddělení a ekonomický úsek. Značnou část areálu představují sklady rozkládající se na ploše m 2. Tvoří je čtyři velkokapacitní haly, z nichž nejnovější z roku 2010 je připravena na zprovoznění pojízdných regálů. Součástí areálu je dvanáct parkovišť pro asi 130 automobilů s vyhrazenými místy pro zákazníky. Všechny budovy a pozemky, včetně příjezdových komunikací, jsou vlastnictvím SWS a.s.

18 Recepce (Hotline) 7:00 20:00 Osobní odběry 7:00 19:00 Reklamace 7:00 17:00 Produktoví manažeři 9:00 17:00 Obchodní oddělení 7:30 19:30 SWS a.s. Sídlo Slušovice

19 SWS V ČÍSLECH Kč Široký sortiment nabízených produktů, moderní velkokapacitní skladové haly, propracované a komplexní logistické služby a moderní informační systém - to je SWS v současnosti Kč Kč Kč SWS se stala předním distributorem informačních technologií na českém trhu. Je to především zásluhou maximálního využití automatizace obchodního procesu, logistiky, optimálního řízení fi nančních toků Kč Kč Kč 0 Kč a širokého využívání internetu a e-obchodování.

20 VÝVOJ TRŽEB SWS a.s. SWS a.s. SWS v číslech 6,1 mld. Kč * *Předpokládaný obrat

21 D CLEAN

22 Portfolio je srdcem každé distribuční společnosti. Sortiment zboží SWS a.s. zahrnuje úplnou nabídku softwarového a hardwarovému vybavení od notebooků, tiskáren a fototechniky, až po servery, záložní zdroje a komponenty. Svým partnerům SWS a.s. poskytuje pestrou škálu produktů od více než 250 výrobců, u některých je výhradním distributorem. Podle potřeb partnerů je sortiment zboží dále rozšiřován a aktualizován podle trendů v odvětví.

výroční zpráva 2006 ČSOB Leasing, a.s.

výroční zpráva 2006 ČSOB Leasing, a.s. výroční zpráva 2006 ČSOB Leasing, a.s. ČSOB Leasing je největší leasingovou společností ve střední a východní Evropě. Dlouhodobě získává náskok před všemi svými konkurenty na trhu obsah 1. Úvod 4 1.1.

Více

Takřka nikdo neznal tvůrce, který už v první polovině 20. let vytvářel díla. srovnatelná s pracemi předních avantgardních fotografů, neexistovaly

Takřka nikdo neznal tvůrce, který už v první polovině 20. let vytvářel díla. srovnatelná s pracemi předních avantgardních fotografů, neexistovaly Výroční zpráva 2002 Skupina PPF, jedna z nejvýznamnějších finančních skupin v České republice, se profiluje jako strategický investor, který úspěšně spravuje majetek, rozvíjí svoje aktivity v regionu střední

Více

ČAS DOTACÍ SE KRÁTÍ KDO ZAVÁHÁ, NEČERPÁ

ČAS DOTACÍ SE KRÁTÍ KDO ZAVÁHÁ, NEČERPÁ PARTNER FIREMNÍ 1/2013 ročník VIII. Informace pro podnikání ve Zlínském kraji ČAS DOTACÍ SE KRÁTÍ KDO ZAVÁHÁ, NEČERPÁ > 4: Zblízka: Fondy už vidí na dno pokladny > 6: Martin Jarolím: Fabrika je šancí pro

Více

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2004. Výroční zpráva České pojišťovny a.s. za rok 2004 - auditovaná 1

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2004. Výroční zpráva České pojišťovny a.s. za rok 2004 - auditovaná 1 Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2004 Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva České pojišťovny a.s. za rok 2004 - auditovaná 1 Výroční zpráva 2004 Obsah: 1. Úvodní slovo předsedy představenstva... 4 2.

Více

BOXED, s.r.o. Profil společnosti 2012

BOXED, s.r.o. Profil společnosti 2012 BOXED, s.r.o. Profil společnosti 2012 Příběhy, čísla, vize Společenské poslání Obsah Historie společnosti BOXED...4 Produktové portfolio...5 Světová řešení, český dodavatel...6 Komplexnost nás baví...8

Více

ČESKÉ AEROLINIE A.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2007

ČESKÉ AEROLINIE A.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2007 ČESKÉ AEROLINIE A.S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2007 ČESKÉ AEROLINIE JAKO VLAJKOVÝ LETECKÝ DOPRAVCE ČESKÉ REPUBLIKY ZAJIŠŤUJÍ SPOJENÍ Z HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY DO VĚTŠINY HLAVNÍCH MĚST V EVROPĚ A DO SEVERNÍ AMERIKY,

Více

Společnost ČP Leasing, a.s., poskytuje svým leasing automobilů nákladních, a to jak a dále pak operativní a leasing technologií

Společnost ČP Leasing, a.s., poskytuje svým leasing automobilů nákladních, a to jak a dále pak operativní a leasing technologií ČP Leasing, a.s. / Výroční zpráva 2000 1 Společnost ČP Leasing, a.s., poskytuje svým klientům finanční leasing automobilů osobních, užitkových, nákladních, a to jak nových, tak ojetých, a dále pak operativní

Více

BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF

BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF STUDIE LOGISTICKÝCH SLUŽEB PRO KONKURENČNÍ VÝHODU THE STUDY OF LOGISTIC

Více

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012 Firemní profil 2012 Obsah 4 6 8 10 11 16 20 21 22 23 Slovo generálního ředitele Představení společnosti Významné události roku 2011 Očekávaný vývoj v roce 2012 Podnikové aplikace pro váš úspěch Infrastrukturní

Více

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB PŮSOBNOST HOLDINGU RUSKá federace - Филиал НВТ A.C. Velká Británie - NWT International Ltd. Česká republika - NWT A.S. - EMEA s.r.o. - PARZLICH s.r.o. Slovensko - NWT Slovakia

Více

1 obsah # CZECHTRADE VÝROČNÍ ZPRÁVA ČESKÁ AGENTURA NA PODPORU OBCHODU OBSAH VÝROČNÍ ZPRÁVY CZECHTRADE / 2004 1 SLOVO MINISTRA

1 obsah # CZECHTRADE VÝROČNÍ ZPRÁVA ČESKÁ AGENTURA NA PODPORU OBCHODU OBSAH VÝROČNÍ ZPRÁVY CZECHTRADE / 2004 1 SLOVO MINISTRA 1 obsah # VÝROČNÍ ZPRÁVA 2004 CZECHTRADE ČESKÁ AGENTURA NA PODPORU OBCHODU SLOVO MINISTRA SLOVO GENERÁLNÍ ŘEDITELKY CZECHTRADE / VAŠE AGENTURA SYSTÉM ŘÍZENÍ KVALITY VÝZNAMNÉ UDÁLOSTI V CZECHTRADE VÝSLEDKY

Více

partnerství dlouhodobost odpovědnost Výroční zpráva 2012 Komerční banka, a.s.

partnerství dlouhodobost odpovědnost Výroční zpráva 2012 Komerční banka, a.s. partnerství dlouhodobost odpovědnost Výroční zpráva 2012 Komerční banka, a.s. Charakteristika za období 2008 2012 Podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) Konsolidované údaje (mil. Kč)

Více

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2002 (prezentační)

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2002 (prezentační) Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2002 (prezentační) 2 Česká pojišťovna je pojišťovacím ústavem, který má v českých zemích nejdelší tradici. Počátek její 175leté historie sahá do roku 1827, kdy byla

Více

Výroční zpráva 2009 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Výroční zpráva 2009 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Výroční zpráva 2009 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Obsah 4 O společnosti...7 Charakteristika akcionáře...8 Úvodní slovo předsedy dozorčí rady... 10 Úvodní slovo předsedy představenstva...

Více

C O R P O R A T I O N C Z

C O R P O R A T I O N C Z CORPORATION CZ 2 zvolila obchodní strategii, která se snaží snižovat rizika tím, že se nespoléhá na jediné pole působnosti, ale rozděluje své aktivity do rozmanitých oblastí. Svá aktiva vkládá do společností

Více

cesta k mobilitě neznají přesný cíl, proměňují sebe i každého, kdo se na ně vydá.

cesta k mobilitě neznají přesný cíl, proměňují sebe i každého, kdo se na ně vydá. výroční zpráva 2013 cesta k mobilitě Jsou cesty, na kterých jsme v cíli ještě dříve, než jsme vyjeli. Zatímco jsme tady, chceme už být tam. Cesta se stává otázkou času chceme být jinde co nejrychleji,

Více

Vážené dámy, vážení pánové,

Vážené dámy, vážení pánové, Výroční zpráva za rok 2009 Výroční zpráva za rok 2009 Výroční zpráva za rok 2009 Výroční zpráva za rok 2009 Výroční zpráva za rok 2009 Výroční zpráva za rok 2009 Výroční zpráva za rok 2009 Vážené dámy,

Více

paro par la ola par slov slo o

paro par la ola par slov slo o Výroční zpráva 010 Obsah Slovo úvodem 3 Profil společnosti Cetelem Dlouhodobá strategie 9 Produktová nabídka společnosti 11 Milníky v historii společnosti 13 Společenská odpovědnost 1 Skupina BNP Paribas

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Vážení partneři, do sedmnáctého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards přihlásili

Více

PŘEHLED KLÍČOVÝCH EKONOMICKÝCH UKAZATELŮ

PŘEHLED KLÍČOVÝCH EKONOMICKÝCH UKAZATELŮ VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 OBSAH OBSAH Přehled klíčových ekonomických ukazatelů 5 Sesouhlasení regulatorního a účetního kapitálu 7 Kapitálové požadavky 7 Úvodní slovo předsedy představenstva 9 Profil společnosti

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA Norsko

VÝROČNÍ ZPRÁVA Norsko Česká republika Francie Indie Norsko Itálie CETELEM ČR, a.s. Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5, Tel.: +420 257 080 111, fax: +420 257 080 128 cetelem@cetelem.cz www.cetelem.cz Obsahová část: Public

Více

F P D C O R P O R A T I O N C Z

F P D C O R P O R A T I O N C Z FPD CORPORATION CZ VYROČNÍ ZPRÁVA 2013 INTERIÉR ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY TĚŠNOV 1, PRAHA 1 ÚVODNÍ SLOVO PŘEDSEDY PŘEDSTAVENSTVA 7 ZÁKLADNÍ ÚDAJE SPOLEČNOSTI 8 MILNÍKY HISTORIE SPOLEČNOSTI 12 INVESTICE 2013

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaAuto VÝROČNÍ ZPRÁVA 2005

SIMPLY CLEVER. ŠkodaAuto VÝROČNÍ ZPRÁVA 2005 SIMPLY CLEVER ŠkodaAuto VÝROČNÍ ZPRÁVA 2005 Export společnosti Škoda Auto v roce 2005 činil 152,8 mld. Kč a podíl na celkovém exportu České republiky dosáhl úrovně 8,2 %. V roce 2005 dosáhla Škoda Auto

Více

Výroční zpráva 2010. Credium, a.s.

Výroční zpráva 2010. Credium, a.s. Výroční zpráva 2010 Credium, a.s. OBSAH Profil společnosti... 2 Charakteristika společnosti...2 Předmět podnikání společnosti... 3 Základní finanční ukazatele...3 Úvodní slovo představenstva...4 Představenstvo

Více

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2006

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2006 Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2006 VČERA Česká pojišťovna v roce 2007 slaví 180 let své historie, její počátky se datují již od roku 1827. Nejprve poskytovala pouze požární pojištění, přibližně

Více

Obsah 1. ÚVODNÍ SLOVO 5 2. HISTORIE A SOUČASNOST 7. 2.1 Základní identifikační údaje společnosti 8. 2.2 Předmět podnikání 8

Obsah 1. ÚVODNÍ SLOVO 5 2. HISTORIE A SOUČASNOST 7. 2.1 Základní identifikační údaje společnosti 8. 2.2 Předmět podnikání 8 Výroční zpráva 2013 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 / PODA A.S. Obsah 1. ÚVODNÍ SLOVO 5 2. HISTORIE A SOUČASNOST 7 2.1 Základní identifikační údaje společnosti 8 2.2 Předmět podnikání 8 2.3 Orgány společnosti a organizační

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA PROFIL SPOLEČNOSTI 3 KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ 5 ZÁKAZNÍCI 7 CÍLENÝ MARKETING 9 SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST 11 AIMTEC ZAMĚSTNAVATEL 13

VÝROČNÍ ZPRÁVA PROFIL SPOLEČNOSTI 3 KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ 5 ZÁKAZNÍCI 7 CÍLENÝ MARKETING 9 SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST 11 AIMTEC ZAMĚSTNAVATEL 13 ... možnosti technologiím, sny lidem. PROFIL SPOLEČNOSTI 3 KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ 5 ZÁKAZNÍCI 7 CÍLENÝ MARKETING 9 SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST 11 ZAMĚSTNAVATEL 13 15 LET NA TRHU 15 ZHODNOCENÍ ROKU 2011 17 VÝROČNÍ

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. Tržby za prodej vlastních výrobků a služeb byly překročeny o 14,49 %.

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. Tržby za prodej vlastních výrobků a služeb byly překročeny o 14,49 %. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 Tržby za prodej vlastních výrobků a služeb byly překročeny o 14,49 %. Provozní výsledek hospodaření byl překročen o 29,48 %. Zisk po zdanění byl překročen o 31,11 % a činil 59 348 tis.

Více

Budou mít potraviny rodný list? str. 16

Budou mít potraviny rodný list? str. 16 ročník I., www.retailinfo.cz Budou mít potraviny rodný list? str. 16 Další marketingový nástroj pro české potraviny str. 20 Obchod v regionech: Jihočeský kraj str. 22 Hygiena potravin (3. část) str. 24

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP. Foto: Ladislav Cesnek

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP. Foto: Ladislav Cesnek VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP Foto: Ladislav Cesnek OBSAH O společnosti... 8 Charakteristika akcionáře... 9 Představenstvo a dozorčí rada... 11 Úvodní

Více