Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "http://www.partymix.cz"

Transkript

1 Ceník platný pro rok 2015 položky rotace 7 dní / 1 týden 14 dní / 2 týdny Banner 468x60 Hlavní strana Banner 200x200 Hlavní strana 2 x Banner 200x200 Hlavní strana Banner 468x60 Fotogalerie Uvítací strana webu Tisková zpráva (Text + 2 obrázky + 5 URL) 31 dnů / 1 měsíc 1/7 200,- CZK 350,- CZK 600,- CZK 1/5 200,- CZK 350,- CZK 600,- CZK 1/5 400,- CZK 700,- CZK 1300,- CZK Pevná pozice Pevná pozice 200,- CZK 350,- CZK 600,- CZK 500,- CZK 1.000,- CZK 2.000,- CZK - - ZDARMA - položky popis cena Balíček 1 / 1 týden Balíček 2 / 2 týdny Balíček 3 / 1 měsíc Banner 468x60 Tiskové zprávy (bez omezení příloh) přidání akce do partylistu přidání akce mezi naše TOP akce Banner 468x60 Banner 150x150 Tiskové zprávy (bez omezení příloh) přidání akce do partylistu přidání akce mezi naše TOP akce Banner 468x60 2 x Banner 150x150 Tiskové zprávy (bez omezení příloh) přidání akce do partylistu přidání akce mezi naše TOP akce Flyer akce na uvítací stánce webu (1 týden) 300, , ,- * v případě že je Partymix.cz - mediapartnerem, získáváte slevu z celkové ceny Uvedené ceny jsou bez 21% dph. Jsme plátci dph. Změna cen vyhrazena. Reklama na celý rok Banner 468x60px 7.000,- V případě zájmu o rozsáhlejší reklamní kampaň či mediaplán nás kontaktujte na: info(zavináč)partymix.cz

2 Podmínky pro uveřejnění TZ v neplacené reklamní kampani na serveru Partymix.cz 1. TZ zašlete ve formátu.doc,.rtf popř..txt, nikoli formou textu vloženého přímo do u. 2. Na Partymix.cz si potrpíme na jazykovou korektnost, tzn. uveřejníme pouze TZ bez hrubých pravopisných a slohových chyb. 3. Obrázky akceptujeme pouze ve formátu.jpg, o velikosti max px. 4. Jeden obrázek či fotografie by neměl/a přesahovat velikost 300 kb (tímto není podmíněno uveřejnění, pouze do článku nevložíme všechny Vámi zaslané obrázky, max. do celkové velikosti 300 kb). 5. Do jednoho článku vkládáme max. 2 obrázky/fotografie, 1 vnořené video a 5 odkazů na cizí web. 6. Bannery nejsou v neplacené kampaní includovány, tudíž je zcela zbytečné je do u přikládat. 7. Jelikož Vám tuto kampaň nabízíme zcela zdarma, požadujeme výměnou minimálně čtyři vstupy (photopass, popř. VIP) pro naše fotografy na Vaši akci. 8. Logo webu Partymix.cz bude uveřejněno na veškerých flyerech a tiskovinách Vaší akce (logo ke stáhnutí zde). 9. y, jejichž velikost bude větší než 3MB budou automaticky smazány. Partymix.cz si vyhrazuje právo neuveřejnit materiály nesplňující výše uvedené podmínky a tímto odstoupit od případné dohody o mediální spolupráci. V případě zájmu o větší reklamní kampaň na Partymix.cz nás prosím kontaktujte na adrese: info(zavináč)partymix.cz.

3 Disclaimer: PARTYMIX.CZ je hudební a kulturní infoserver se zaměřením na hudební scénu a kulturní akce nejen v ČR, ale i v okolních státech EU. Vstupem na tento server a jeho užíváním, souhlasíte s podmínkami uvedenými níže. Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami, opusťte tento web. Provozovatel serveru PARTYMIX.CZ nenese právní odpovědnost a neposkytuje záruky za pravdivost zde uveřejněných informací a to ani z jejich případných důsledků. Vyhrazuje si právo upravit či pozměnit grafickou a v některých případech i obsahovou stránku informačních materiálů a to tak, aby odpovídaly charakteru ostatních uveřejněných informací na serveru PARTYMIX.CZ, či vůbec neuveřejnit takové informace, které by mohly být v rozporu s platnými zákony České republiky. Dále nenese právní odpovědnost a neposkytuje záruku za pravdivost příspěvků v diskuzích a v návštěvní knize. Vyhrazuje si také právo, editovat či mazat skrytou reklamu a nevhodné příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony ČR. Provozovatel serveru PARTYMIX.CZ si také vyhrazuje právo, omezit přístup těm uživatelům, kteří svým nevhodným chováním narušují bezproblémový chod poskytovaných služeb na serveru PARTYMIX.CZ Zadavatel informací o plánované akci: - ručí za správnost, pravdivost a úplnost dodaných materiálů určených ke zveřejnění na serveru PARTYMIX.CZ, - nese veškerou právní zodpovědnost za dodané materiály (tzn. prohlašuje, že ke všem dodaným materiálům, včetně grafických a audiovizuálních, má v držení i jejich autorská práva), - se zavazuje průběžně aktualizovat jím dodané materiály, a to v co nejkratší době od chvíle, kdy došlo k jejich změně.

4 UPOZORNĚNÍ! Všechny materiály zde uveřejněné (tiskové zprávy, fotoreporty, flyery, apod.) včetně obrazových materiálů, obchodních značek a logotypů společností, jsou chráněny Autorským zákonem a jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Bez jejich výslovného souhlasu je nelze dále rozšiřovat. Jak můžeme přidat naši akci do partylistu na PARTYMIX.CZ? Pokud máte zájem přidat Vaši akci do našeho partylistu, není nic jednoduššího než se na našem webu zaregistrovat a poté budete mít možnost akci sami přidat. Nebo můžete poslat žádost o uveřejnění na info(zavináč)partymix.cz Přidání vaší akce i s tiskovou zprávou a flyerem děláme většinou formou reciproce (tzn. uveřejnění PR materiálů k vaší akci na našem serveru ; a za to uveřejnění našeho loga + odkazu na server PARTYMIX.CZ, a to jak na plakátech a letácích, tak i na web stránkách samotné akce). Rádi Vaši party podpoříme i jinak, záleží jen na další domluvě. Pro umístění a uveřejnění loga PARTYMIX.CZ na propagačních letácích (flyerech), plakátech a webstránkách Vaší akce, využijte výhradně jen tyto grafické formáty s naším logem. Ke stažení: Logo PARTYMIX.CZ ve formátu CDR, PNG a jiné naleznete zde:

5 Vysvětlivky: Partymix.cz - uvítací strana Partymix.cz - všechny sekce, Banner 150x150

6 Partymix.cz - všechny sekce, Banner 468x60 Partymix.cz - všechny sekce, Pozadí webu