MAGNETICKÝ BEŽECKÝ PÁS ČÍS. VÝR: 1271

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MAGNETICKÝ BEŽECKÝ PÁS ČÍS. VÝR: 1271"

Transkript

1 MAGNETICKÝ BEŽECKÝ PÁS ČÍS. VÝR: 7

2 UPOZORNĚNÍ: Přečtěte si všechny pokyny před použitím tohoto produktu. Uschovejte tuto příručku pro budoucí použití. Specifikace tohoto produktu se mohou lišit od této fotografii, mohou být změněny bez předchozího upozornění. OBSAH BEZPEČNOSTNÍ POKYNY PŘEHLED ČERPÁNÍ SEZNAM DÍLŮ Silikonový olej NÁSTROJE MONTÁŽNÍ NÁVOD Spouštění počítače SKLADOVÁNÍ ÚPRAVY MAZÁNÍ ÚDRŽBA Odstraňování závad Zahřát a zchladit BĚŽNÁ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY Základní opatření by měla být vždy dodržována, včetně těchto bezpečnostních pokynů při používání tohoto magnetického běžícího pásu : Přečtěte si všechny instrukce před použitím tohoto magnetického běžícího pásu..skontrolujte každou část zařízení před cvičením. Pokud existuje nějaká vadná část, třeba ji vyměnit, aby zařízení mohlo být v provozu..skontrolujte, zda jsou všechny díly, y a matice dobře sestaveny a zajištěny před cvičením. 3.Nevkládejte žádné předměty do libovolného otvoru..nepoužívejte tento magnetický běžící pás, pokud není v pořádku. Pokud by upadl nebo byl poškozen nebo byl vystaven působení vody, vraťte přístroj do servisního střediska na vyšetření a opravy. 5.Nepokoušejte se o údržby nebo úpravy jiné než ty, které jsou popsány v tomto manuály. Pokud by byl nějaký problém, přerušte používání a poraďte se s místním prodejcem. 6.Noste pohodlné a vhodné oblečení při použití magnetického běžícího pásu. Nepoužívejte magnetický běžecký pás naboso, v ponožkách nebo jen v sandálech, vždy noste

3 sportovní boty. 7.Držte děti a domácí zvířata mimo zařízení během používání. 8.Nepoužívejte magnetický běžící pásu venku. Toto magnetické běžecké zařízení je určeno pro domácí použití. 9.Pouze jedna osoba může používat magnetický běžící pás 0.Magnetický běžící pás používejte na pevnem a rovném povrchu s minimálním prostorem 000mm x 000mm pro vaši bezpečnost. Ujistěte se, že oblast kolem magnetického pásu zůstává volná během používání a má dostatečný prostor..držte řídítka s oběma rukama při zahájení nebo ukončení výkonu a zvýšení nebo snížení rychlosti..pokud pocitujete bolesti, pocit tlaku na hrudi, nevolnost, závratě nebo dušnost, měli byste přestat vykonávat okamžitě cvičení a poraďte se s lékařem dříve, než budete pokračovat. 3.maximální nosnost tohoto produktu je 0kg. VAROVÁNÍ: Před zahájením jakéhokoli cvičebního programu se poraďte s lékařem. To je zvláště důležité pro osoby, které jsou starší 35 let nebo kteří mají již existující zdravotní problémy. Přečtěte si všechny pokyny před použitím jakékoli fitness vybavení. UPOZORNĚNÍ : Přečtěte si všechny pokyny Před použitím tohoto produktu. Uschovejte tuto příručku pro budoucí použití. No. Description Qty No. Description Qty Main Frame Washer Ø8xØ6x.5t hlavný rám podložka 0 Handlebar Support Frame Locking Knob M8x nosní rám řidítek zajistovací Incline Adjuster Handlebar Knob M8x nastavovací prvek řídící knoflík 00 Handlebar Support Frame Base Wire Grommet Ø. Tube 03 drát, průchodka nosný rřám řidítek, základní trubka Handlebar Ø8x.5t řidítko Front Roller 006 přední válec Rear Roller 007 zadní válec Front Roller Axle Øx5 008 přední náprava válce Rear Roller Axle Øx zadní náprava válce Hand Pulse Sensor with Wire 00mm ruční senzor pulsu Screw ST.x0 Handlebar End Cap Ø3 řidítká záslepka Handlebar Foam Grip Ø3xØ37x360 Cap Nut M8 zakončení matice

4 Magnet Bracket 00 magnet Magnet 30x5x8 0 magnet Nut M6 0 matice Spring Ø3xØ.6x0 03 napětí Tension Control Knob Bracket 0 napětí ovládací konzola 7x5x3 Bolt M5x0 05 Running Deck x065x 06 běžící paluba Running Belt 50x00x. 07 běžící pás Left Side Rail 065x0x.5 08 levá strana koleje 09 Bolt M6x0 Washer Ø6xØx.0 00 podložka Nylon Nut M6 0 nylonová matice C Ring Ø 0 C prstenec Protective Cover 03 ochranný kryt Screw ST.x0 0 Bolt Cap S6 05 čepička u Hexagon Head Bolt M0x60 06 šestihranný Big Washer Ø0xØ0 07 velká podložka Bolt M8x Computer (HR75) počítač Bolt M8x50 Tension Control Knob napínací knoflík Big Washer Ø5xØ0 velká podložka Bolt M5x0 Sensor with Wire I (L=00mm) senzorové dráty Screw ST.9x Bumper Ø39xH7 nárazník Pan Head Phillips Self Drilling Screw ST.8x0 Hexagon Socket Head Cap Bolt šestihranné ové zakončení M6x50mm Sleeve Ø8.5xØ.5x7.5 objímka Transport Wheel Ø5xØ9xH transportní kolo Anti-slip Pad protiskluzová podložka Square End Cap (38x38x.5) čtvereční zakončení Locking Pin Ø8x38 blokovací kolík End Cap 60x30x.5 zakončení Bolt M8x0 Nylon Nut M8 nylonová matice Incline Adjuster End Cap Ø38x.5 nastavovací záslepka 3 No. Description Qty No. Description Qty Washer Ø5xØx.0 Right Side Rail 990x0x podložka pravá strana koleje Extension Sensor Wire 058 (L=750mm) prodloužení senzoru KROK: Umístěte magnetický běžící pás ve vzpřímené poloze. Odstraňte y M8x5 dvanáct (8) a dvanáct Ø8xØ6x.5t podložky ( 9) z obou stran řídítek na nosných trubkách základního rámu (). Odstraňte y s 6mm imbusovým

5 klíčem který je poskytován. Nainstalujte obě řídítka nosných trubek základního rámečku ( ) na řídítka nosného rámu () vložením obou řídítek nosných trubek základního rámečku( ) do řidítek podporu rámu (), s použitím dvanáctich M8x5 ů (8) a dvanáctich Ø8xØ6x.5t podložek( 9), které byly odstraněny. Utáhněte y s 6mm imbusovým klíčem. Poznámka: Je doporučeno vždy použít na pomoc druhé osoby při sestavení přístroje. Krok Položte jednu ruku na zadním konci hlavního rámu () a použite druhou ruku k odstranění zajišťovacího u (30) otáčením proti směru hodinových ručiček od řidítek podporu rámu (). Pak dolní hlavní rám ( ) dolů na zemi a sladte zajišťovací s dírou. Utáhněte zajišťovací (30) otáčením ve směru hodinových ručiček do otvorů na levé straně řidítek nosného rámu () a hlavním rámu ( ). Aby nedošlo ke zranění prosím Přesvědčte se, že pevně drží při sestavovování paluby. UPOZORNĚNÍ : Při zajištění hlavního rámu se zajišťovacím em se může stát, že běžecký pás je nestabilní a může způsobit zranění. Krok 3 Odstraňte dva řídící Knoflíky (3) z řidítek nosného rámu () a řídítka (5), poté zatáhněte za řídítka (5) směrem nahoru. Instalujte dva řídící Knoflíky (3 ) na řídítka (5) tím, že je ve směru hodinových ručiček zatáhněte v otvorech na řídítkách (5) k zabezpečení řidítka (5) v místě. Krok Vyjměte dva y ST.x0 (3) ze zadní části počítače ( 38). Odstraňte y s multifunkčním Phillips ovákem. Sejměte kryt baterie, který je umístěn na zadní straně počítače ( 38). Připojte dráty ručního snímače pulsů ( 33) a rozšířené sensorové dráty (58) s dráty, které pocházejí z počítače ( 38). Zastrčte kabely do počítače ( 38). Dbejte na to, že tlačí na dráty. Srovnejte s počítačem (38) do otvorů v rukojeti (5) a nasaďte kryt baterie na zadní straně počítače ( 38). Nakonec pomocí dvou ů, které byly odstraněny ST.x0 (3) zabezpečte počítač (38) na místě. Utáhněte y multifunkčním Phillipsem ovákem. Používání Vašeho počítače: Počítač je možné aktivovat pomocí tlačítek nebo šlapáním. Pokud necháte Zařízení na minuty stát, vypne se automaticky. TLAČÍTKO FUNKCE: Stisknutím tlačítka vyberte jednu ze sedmi funkcí počítače. Stiskněte a podržte tlačítko po dobu 3 sekund pro vymazání všech datových hodnot na nulu, s výjimkou údajů měřících ujeté vzdálenosti datových hodnot. Funkce počítače: SCAN: Stiskněte tlačítko MODE, až se objeví na displeji SCAN, počítač automaticky vyhledá jednotlivé funkce, pořadí se mění každých 6 sekund Poznámka: Pokud nechcete používat funkci SCAN, stiskněte tlačítko a vyberte jednu z

6 dalších funkcí. funkcií. SPD(SPEED): Na obrazovce se zobrazí aktualní rychlost DIDIST (vzdálenost) : Zobrazuje kumulativní vzdálenost ujetou během tréninku. CAL ( kalorie) : Zobrazuje přibližné množství kalorií spálených během cvičení. ( Tato data jsou hrubé vodítko pro srovnání různých cvičeních a neměly by být používán v lékařské ošetření ). ODO(ODOMETER): Zobrazuje akumulační celkovou ujetou vzdálenost. Datové hodnoty zobrazuje ODO stisknutím a přidržením MODE nebo RESET po dobu 3 sekund. Pokud budete mít dobrou baterii z počítače, budou ODO data jasné. PULSE : Zobrazuje aktuální údaje o tepové frekvenci po uchopení řídítek s oběma rukama v průběhu cvičení. Prosím, vždy držte rukojeti s oběma rukama, ne jen s jednou rukou, když se pokusíte vyzkoušet své tepové frekvence. PULSE : Zobrazuje aktuální údaje o tepové frekvenci po uchopení řídítek s oběma rukama v průběhu cvičení. Prosím, vždy držte rukojeti s oběma rukama, ne jen s jednou rukou, když se pokusíte vyzkoušet své tepové frekvence. Vyjměte zajišťovací z řidítek nosném rámu a hlavního rámu stroje, (viz obrázek ). Zvedněte zadní část hlavního rámu do svislé polohy a sladte se zajišťovací ovou dírou. Utáhněte zajišťovací otáčením ve směru hodinových ručiček do otvorů na levé straně z řidítek nosního rámu a hlavního rámu(viz obrázek ). UPOZORNĚNÍ : Při zajištění hlavního rámu se zajišťovacím em může způsobit běžící pás náhodný pád a způsobit zranění. Odstraňte dva řídící Knoflíky z řidítek nosního rámu, pak zatáhněte za řídítka směrem dolu. (viz.obr.) Instalujte jeden řídící knoflík na řídítkach nosného rámu tak, že je ve směru hodinových ručiček zatáhněte na konci řidítek nosního rámu, který byl odstraněn.(viz. Obr ). v otvorech na řídítkách (5) k zabezpečení řidítka (5) v místě. Nainstalujte odstraněný knoflík na pravé straně řídítek otáčením ve směru hodinových ručiček do otvorů na řídítkach a nosném rámu, až dosednou řidítka na místo ( viz obr..) Stroj může být opatrně nakloněn do svých dopravních koleček pro snadný pohyb a skladování. Běžecký pás skladujte v čistém a suchém prostředí mimo dosah dětí. Nestůjte na hlavním rámu, když vystupujete z běžícího pásu. Aby nedošlo ke zranění, PROSÍM, pevně se držte při nastupování nebo vystupování hlavním rámu. Poznámka: Upozornění: Udržujte děti a domácí zvířata mimo skládacího stroje. Nastavení knoflíka regulace tahu Pro zvýšení zatížení, otočte knoflík regulace tahu ve směru hodinových ručiček. Pro snížení zátěže, otočte knoflík regulace tahu proti směru hodinových ručiček. Nastavenie gombíka regulácie tahu

7 Nastavení sklonu knoflíku K dispozici jsou 3 šikmé úhly ovládání sklonu, které můžou být nastaveny. Uvolněte zajišťovací otáčením proti směru hodinových ručiček. Položte jednu ruku na zadním konci hlavního rámu, zvedněte zadní konec hlavního rámu a použíte druhou ruku k odebrání uzamčení kolíku. Nastavte sklon seřizovače do požadované polohy a vložte zajišťovací kolíky do otvorů na hlavním rámu a zamkněte regulační sklon na místě. Pro zvýšení bezpečnosti, dotáhněte zajišťovací ve směru hodinových ručiček. Nastavení běžícího pásu Běžící pás je z výroby nastaven a upraven v továrně. Nicméně to se může uvolnit během přepravy a / nebo při používání. Doporučuje se, aby uživatel vstoupil na střed z běžícího pásu. Po delším používání se začne pás tahat ven. Navrhuje se, aby uživatel vždy chodil nebo běhal v centrální oblasti. Tím se zabrání vyjít mimo pás řazení. Pokud se běžící pás začíná přesouvat na levé straně, může uživatel stát na hlavním rámu a podržet řidítka oběma rukama. Pak použijte svou pravou nohu k útoku na pravé straně běžícího pásu. Měli byste vědět běžící pás opravit sám pohybem zpět směrem k centrum. Nicméně, pokud se běží pás stále přesouvá na levé straně, zatáhněte ho pomocí imbusového klíče za předpokladu, že otočíte doleva zadní válec nastavovacího u o / otáčky ve směru hodinových ručiček. Pak stupte na střed běžícího pásu znovu. Je-li se běh pásu stále přesouvá do vleva, otočte levý zadní přizpůsobovací o další / otáčky ve směru hodinových ručiček. Pak vstupte na střed běžícího pásu znovu. Měli byste vědět pás opravit pohybem zpět směrem do centra. Tento postup opakujte, dokud běží pás a je na středě. Pokud se běžící pás začíná posouvat doprava, může uživatel stát na hlavním rámu a podržat řidítka oběma rukama. Pak použijte levou nohou k útoku na levé straně provozu pásu. Měli byste běžící pás opravit sám pohybem zpět směrem centrum. Nicméně, pokud se běžící pás stále přesouvá vpravo, použijte imbusový klíč, který poskytujem. Běžecký pás se maže " silikonovým olejem " v předstihu před odjezdem z výrobního závodu. Silikonový olej se postupně šiří přez běžecký pás. Silikonový olej " šíří poodporu aby se zvýšil běh pásu třením proti běhu palubě. Chcete-li mít otevřený běžící pás ze dvou stran, použite silikonový olej s rovnoměrným pohybem na středu běžící paluby. Dejte silikonový olej do " nastavení " po dobu jedné minuty před použitím magnetického běžícího pásu. Upozornění: Používejte pouze " silikonové oleje" maziva pro toto zařízení. Kromě toho, nepřidávejte jiné složky oleje, jinak magnetický běžecký pás bude poškozen. Nemažte příliš běžící palubu. Přebytečný olej je třeba setřít čistým ručníkem. ÚDRŽBA Čištění Magnetický běžecký pás lze čistit měkkým čistým hadříkem.nepoužívejte brusné materiály nebo rozpouštědla na plastových částech. PROSÍM otřete si pot z vašeho přístroje po každém použití. Vyhněte se nadměrné vlhkosti na ovládacím panelu monitoru počítače, mohlo by dojít k ohrožení elektrickým proudem nebo k narušení

8 elektroniky. Prosím, držte magnetický běžící pás mimo přímého slunečního světla, aby se zabránilo poškození obrazovky. Prosím, zkontrolujte všechny montážní y, matice, y na stroji pro správnou těsnost každý týden. Skladování Skladujte magnetický běžící pás v čistém a suchém prostředí mimo dosah dětí. PROBLÉM : Běžecký pás, běžící pásy pásky nebo není zaměřen na zadním válci. Řešení : Viz "Nastavení Běžeckýho pásu " na straně. PROBLÉM : Počítač nepracuje správně. Řešení : Zkontrolujte, zda jsou počítačové dráty připojeny. Řešení: Zkontrolujte, zda jsou baterie správně umístěny a bateriové prameny jsou v těsném kontaktu s baterií. Řešení : Ujistěte se, že baterie nejsou mrtvé. PROBLÉM : Není srdeční frekvence čitelná, nebo čtení srdeční frekvence je nevyrovnané / nekonzistentní. Řešení : Ujistěte se, že spoje pro snímače ručního pulsu jsou bezpečné. ŘEŠENÍ : Pro zjištění impulsu je přesnější, když vždy držíte rukojet řídítek snímačů s oběma rukama, ne jen s jednou rukou. PROBLÉM : magnetický běžecký pás dělá škrípací hluk při používání. ŘEŠENÍ : Šrouby mohou být uvolněny na běžeckém pásu, prosím, zkontrolujte všechny y a utáhněte ty uvolněné

Magnetický eliptický crossový trenažér

Magnetický eliptický crossový trenažér Magnetický eliptický crossový trenažér Výr. Číslo. 997 Užívatelský manuál Důležité: Před použitím produktu si pozorně přečtěte instrukce. Uschovejte tento uživatelský manuál pro budoucí použití. Specifikace

Více

Magnetický Rotoped VÝR. Č.: 999

Magnetický Rotoped VÝR. Č.: 999 Magnetický Rotoped VÝR. Č.: 999 UŽÍVATELSKÝ MANUÁL Důležité: Před použitím produktu si pozorně přečtěte instrukce. Uschovejte tento uživatelský manuál pro budoucí použití. Specifikace tohoto produktu mohou

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 5567 Běžecký pás insportline Jorney 1 OBSAH BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 NÁKRES... 5 SEZNAM DÍLŮ... 6 NÁŘADÍ... 8 NÁVOD NA SESTAVENÍ... 9 OVLÁDACÍ PANEL... 13 SKLADOVÁNÍ... 14 NASTAVENÍ...

Více

BEZPEČNOSTNÍ RADY DŮLEŽITÉ: TOTO ZAŘÍZENÍ JE URČENO POUZE PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

BEZPEČNOSTNÍ RADY DŮLEŽITÉ: TOTO ZAŘÍZENÍ JE URČENO POUZE PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ BEZPEČNOSTNÍ RADY DŮLEŽITÉ: TOTO ZAŘÍZENÍ JE URČENO POUZE PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ Děkujeme Vám za zakoupení našeho produktu. I když jsme vynaložili velké úsilí k zajištění kvality každého

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 8245 Recumbent insportline Nahary

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 8245 Recumbent insportline Nahary UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 8245 Recumbent insportline Nahary OBSAH BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 NÁKRES... 4 SEZNAM DÍLŮ... 5 SPOJOVACÍ MATERIÁL... 7 NÁŘADÍ... 8 MONTÁŽ... 8 KROK 1: MONTÁŽ HLAVNÍHO RÁMU... 8

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 5662 Eliptický trenažér insportline Merion 1 OBSAH BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 SEZNAM DÍLŮ... 4 SPOJOVACÍ MATERIÁL... 8 NÁŘADÍ... 9 NÁKRES... 10 NÁVOD NA SESTAVENÍ... 11 OVLÁDACÍ

Více

Návod na použití Eliptický trenažér Insportline STONE

Návod na použití Eliptický trenažér Insportline STONE Návod na použití Eliptický trenažér Insportline STONE ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS ZAJIŠŤUJE: SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov www.insportline.cz tel/fax: +420 556 770 191, email: servis@insportline.cz

Více

BĚŽECKÝ TRENAŽÉR DE LUXE

BĚŽECKÝ TRENAŽÉR DE LUXE BĚŽECKÝ TRENAŽÉR DE LUXE NÁVOD K POUŽITÍ Děkujeme Vám za zakoupení tohoto výrobku. Před použitím si pečlivě přečtěte tento návod. Návod uschovejte i pro pozdější nahlédnutí. POPIS DÍLŮ Počet Název dílu

Více

Veslovací základna číslo: 1229. Získání aktivity pro život

Veslovací základna číslo: 1229. Získání aktivity pro život Veslovací základna číslo: 1229 Získání aktivity pro život NÁVOD NA POUŽITÍ Důležité: Přečtěte si pozorně všechny pokyny před použitím tohoto produktu. Uschovejte tento návod pro budoucí použití. Technické

Více

Domáci trenér EP 2000

Domáci trenér EP 2000 Domáci trenér EP 2000 číslo výr: 1319 Návod k obsluze Opatření: Upozornění: Toto bicyklo bylo navrženo a konstruováno tak, aby poskytovalo maximální bezpečnost. Přesto je třeba dodržovat určitá preventivní

Více

Přečtěte si a uschovejte tento návod.

Přečtěte si a uschovejte tento návod. Výr. Číslo: 305 CZ: Přečtěte si a uschovejte tento návod. JD Bug Scooter-vlastní manuál + bezpečnostní příručka Skútr - díly a komponenty Rozložení Bug JD skútry při prvním použití Kontrola před jízdou

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 9101 Stepper insportline Bailar

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 9101 Stepper insportline Bailar UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 9101 Stepper insportline Bailar OBSAH VŠEOBECNÉ INFORMACE... 3 BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 SPECIFIKACE... 4 MONTÁŽ... 5 KONTROLA OBSAHU BALENÍ... 5 MONTÁŽ ZÁKLADNY... 7 MONTÁŽ PEDÁLŮ...

Více

Swing Nordic Walking Stepper. návod k použití

Swing Nordic Walking Stepper. návod k použití Swing Nordic Walking Stepper návod k použití Obsah Rozsah dodávky 3 Účel použití 3 Prohlášení o shodě 3 Informace o bezpečnosti 4 Montáž 6 Informace o cvičení 8 Použití počítače 9 Zapínání/vypínání 9 Výběr

Více

Magnetický rotoped S Type

Magnetický rotoped S Type návod na použití Magnetický rotoped S Type IN 88 SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY ZAJIŠŤUJE DODAVATEL Roman Košťál, nám. J. Zajíce 3, 749 01 Vítkov tel. 556 300970, www.insportline.cz pro Slovensko: insportline

Více

Posilovač nohou Výr. Číslo. 1238

Posilovač nohou Výr. Číslo. 1238 Posilovač nohou Výr. Číslo. 1238 Důležité bezpečnostní informace Upozornění Pokud nebudete dodržovat varování v tomto návodu, můžete se vy, nebo třetí osoba vážně, zda smrtelně zranit Před zahájením tohoto

Více

Basic Magnetický eliptický Trenažér

Basic Magnetický eliptický Trenažér Basic Magnetický eliptický Trenažér Příručka Item Číslo.: 1006 Specifikace tohoto výrobku se může lišit od fotografie a podléhá změnám bez předchozího upozornění. 1 Obsah BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 3 NÁVOD 4

Více

Návod na použití STEPPER FORTE (IN 191)

Návod na použití STEPPER FORTE (IN 191) Návod na použití STEPPER FORTE (IN 191) SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY ZAJIŠŤUJE DODAVATEL Seven Sport s.r.o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov tel. +420 556 300970, www.insportline.cz pro Slovensko: insportline s.r.o.,

Více

Víceúčelová levice. Výr. Číslo: 1513 CZ:

Víceúčelová levice. Výr. Číslo: 1513 CZ: Víceúčelová levice Výr. Číslo: 1513 CZ: Návod k použití Obsah: Bezpečnostní pokyny Zahřívací cvičení Obsah balení Montážní instrukce Pozice levice Cvičební graf Schéma diagram Seznam dílů 1. Bezpečnostní

Více

Register your product and get support at www.philips.com/welcome HP8698. Příručka pro uživatele

Register your product and get support at www.philips.com/welcome HP8698. Příručka pro uživatele Register your product and get support at www.philips.com/welcome HP8698 Příručka pro uživatele o n m a b p q l k c d r j i e Salon s f g h t u 24 v 3 4 7~10 sec. 5 7~10 sec. 6 7 Čeština Gratulujeme k nákupu

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

B 400. Návod k obsluze Zvlhčovač vzduchu B 400

B 400. Návod k obsluze Zvlhčovač vzduchu B 400 B 4 CS Návod k obsluze Zvlhčovač vzduchu B 4 TRT-BA-B4-TC--CS TROTEC GmbH & Co. KG Grebbener Straße 7 D-555 Heinsberg Tel.: +49 45 96-4 Fax: +49 45 96- www.trotec.com E-mail: info@trotec.com Obsah Pokyny

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 7845 Eliptický trenažér insportline Saratosa LIGHT

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 7845 Eliptický trenažér insportline Saratosa LIGHT UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 7845 Eliptický trenažér insportline Saratosa LIGHT 1 OBSAH BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 SEZNAM DÍLŮ... 4 SPOJOVACÍ MATERIÁL... 7 NÁKRES... 9 MONTÁŽ... 10 NÁVOD NA OVLÁDÁNÍ POČÍTAČE...

Více

NÁVOD K OBSLUZE Kombinovaný kočárek KUNERT Libero

NÁVOD K OBSLUZE Kombinovaný kočárek KUNERT Libero NÁVOD K OBSLUZE Kombinovaný kočárek KUNERT Libero UPOZORNĚNÍ : VAROVÁNÍ : Před prvním použitím si prosím pozorně přečtěte tento návod a dbejte jeho pokynů. Návod k použití si pečlivě uschovejte pro případnou

Více

DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ... 3 NÁKRES... 4 SEZNAM DÍLŮ... 5 MONTÁŽ SOUHRNNÉ INFORMACE... 8 SPOJOVACÍ MATERIÁL... 10

DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ... 3 NÁKRES... 4 SEZNAM DÍLŮ... 5 MONTÁŽ SOUHRNNÉ INFORMACE... 8 SPOJOVACÍ MATERIÁL... 10 UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 5547 Magnetický běžecký pás insportline Sprynkl OBSAH DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ... 3 NÁKRES... 4 SEZNAM DÍLŮ... 5 MONTÁŽ SOUHRNNÉ INFORMACE... 8 SPOJOVACÍ MATERIÁL... 10

Více

Uživatelský manuál CZ. IN 5729 Rotoped insportline Xbike

Uživatelský manuál CZ. IN 5729 Rotoped insportline Xbike Uživatelský manuál CZ IN 5729 Rotoped insportline Xbike 1 OBSAH DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ... 3 SEZNAM DÍLŮ DODANÝCH V BALENÍ... 5 NÁVOD NA SESTAVENÍ... 6 NÁKRES... 9 SEZNAM DÍLŮ... 10 NÁVOD NA OVLÁDÁNÍ

Více

Magnetický bicykel Výr. Číslo: 1002

Magnetický bicykel Výr. Číslo: 1002 Magnetický bicykel Výr. Číslo: 1002 DŮLEŽITÉ : Přečtěte si všechny pokyny před použitím tohoto produktu. uschovejte tento manuál pro budoucí použití. Specifikace tohoto produktu se mohou lišit od této

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 4809832

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 4809832 NÁVOD K OBSLUZE Obj. č.: 4809832 Děkujeme, že jste si zakoupili tento monitor srdečního tepu. Prosím, před použitím si přečtěte si důkladně návod k použití. Pokud byl přístroj poškozen při přepravě, nepoužívejte

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 20 Q (8896213) position description QTY název 1 Special bolt M6 2 Speciální šroub M6x50 2 Front cover board 1 Servisní kryt motoru 3 Fuel cock knob cover 1 Krytka knoflíku palivového kohoutu order

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 , Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 Horní tubus Upper pipe 1 15 Madlo ovládání kompletní

Více

Řezací plotr PRIME SC Provozní manuál

Řezací plotr PRIME SC Provozní manuál Řezací plotr PRIME SC Provozní manuál Velice vám děkujeme za zakoupení řezacího plotru. Aby bylo užívání plotru, co nejefektivnější, tak si prosím důkladně přečtěte tento manuál. Pokud narazíte na nějaké

Více

POKYNY PRO INSTALACI A UŽÍVÁNÍ

POKYNY PRO INSTALACI A UŽÍVÁNÍ POKYNY PRO INSTALACI A UŽÍVÁNÍ Stropní Ventilátor Model efan (FN4113X) NEŽ ZAČNETE Správné použití: - Tento produkt je výhradně určen jako stropní ventilátor k nekomerčním účelům. - Tento produkt musí

Více

NÁVOD K OBSLUZE Okenní typ

NÁVOD K OBSLUZE Okenní typ TIMER POWER SLEEP TEMP HIGH MED LOW COOL MODE DRY NÁVOD K OBSLUZE Okenní typ model KWF1-09CRN1 ERP KWF1-12CRN1ERP UCHOVEJTE TENTO NÁVOD PRO BUDOUCÍ POUŽITÍ OBSAH BEZPEČNOSTÍ INFORMACE... 1 POPIS ČÁSTÍ...

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 7564 Motorový běžecký pás insportline Trodos (QST8436)

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 7564 Motorový běžecký pás insportline Trodos (QST8436) UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 7564 Motorový běžecký pás insportline Trodos (QST8436) OBSAH BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 OBSAH BALENÍ... 4 NÁKRES... 5 SEZNAM DÍLŮ... 5 ČÁSTI KONSTRUKCE... 7 MONTÁŽ... 8 POUŽÍVÁNÍ...

Více

NÁVOD K OBSLUZE Verze 11/00

NÁVOD K OBSLUZE Verze 11/00 NÁVOD K OBSLUZE Verze 11/00 Počítač k jízdnímu kolu Digispeed 5 Obj. č.: 85 31 47 Tento návod k obsluze je součástí výrobku. Obsahuje důležité pokyny k uvedení do provozu a k obsluze! Jestliže výrobek

Více

PEW 9742 A PEW 6742 A ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE

PEW 9742 A PEW 6742 A ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE PEW 9742 A PEW 6742 A ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE Vážený zákazníku Děkujeme, že jste zakoupil výrobek značky PHILCO. Aby váš spotřebič sloužil co nejlépe, přečtěte si všechny pokyny v tomto návodu. OBSAH

Více

Návod na použití ERGOMETER Eliptical DENVER

Návod na použití ERGOMETER Eliptical DENVER Návod na použití ERGOMETER Eliptical DENVER ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS ZAJIŠŤUJE: SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov www.insportline.cz tel/fax: +420 556 770 191, email: servis @insportline.cz

Více

Návod na použití Magnetický rotoped BP200, MERCURY

Návod na použití Magnetický rotoped BP200, MERCURY Návod na použití Magnetický rotoped BP200, MERCURY SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY ZAJIŠŤUJE DODAVATEL SEVEN SPORT s. r. o., nám. J. Zajíce 3, 749 01 Vítkov tel. +420 556 300970, www.insportline.cz pre Slovensko:

Více

2200W elektrická motorová pila

2200W elektrická motorová pila ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ PRO ZAHRÁDKÁŘE 2200W elektrická motorová pila Strana 1 1. POPIS SYMBOLŮ Symboly jsou v tomto návodu použity, aby vás upozornily na možná rizika. Bezpečnostním symbolům a vysvětlivkám,

Více

B 25 E NÁVOD K OBSLUZE ZVLHČOVAČ VZDUCHU TRT-BA-B25E-TC-002-CS

B 25 E NÁVOD K OBSLUZE ZVLHČOVAČ VZDUCHU TRT-BA-B25E-TC-002-CS B 25 E CS NÁVOD K OBSLUZE ZVLHČOVAČ VZDUCHU TRT-BA-B25E-TC-002-CS Obsah Pokyny k návodu k obsluze... 1 Bezpečnost... 2 Informace o přístroji... 3 Transport a skladování... 3 Montáž... 3 Obsluha... 5 Chyby

Více

Minn Kota. Návod na montáž a provoz závěsného elektrického motoru Minn Kota

Minn Kota. Návod na montáž a provoz závěsného elektrického motoru Minn Kota Minn Kota Návod na montáž a provoz závěsného elektrického motoru Minn Kota Montáž motoru Nainstalujte motor na příčník (zrcadlo) člunu nebo lodi. Dejte pozor na bezpečné dotažení svorníků. Nastavení hloubky

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

NÁVOD K OBSLUZE PÁSOVÁ OSCILAČNÍ BRUSKA SB-80A SB80A

NÁVOD K OBSLUZE PÁSOVÁ OSCILAČNÍ BRUSKA SB-80A SB80A NÁVOD K OBSLUZE PÁSOVÁ OSCILAČNÍ BRUSKA SB-80A SB80A Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení produktu UNI-MAX. Naše společnost je připravena Vám poskytnout své služby než výrobek zakoupíte, při koupi

Více

Vysavač Návod k obsluze

Vysavač Návod k obsluze Vysavač Návod k obsluze Před uvedením tohoto výrobku do provozu se, prosím, seznamte s návodem k jeho obsluze, a to i v případě, že jste již obeznámeni s používáním výrobků podobného typu. Výrobek používejte

Více

NÁVOD K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ

NÁVOD K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ NÁVOD K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ Janser GmbH Maschinen, Fachwerkzeuge, Arbeitskleidung E-mail: info@janser.com Internet: www.janser.com Böblinger Straße 91 71139 Ehningen NĚMECKO Telefon: +49 / 7034 / 127-0 Fax:

Více

Přímý pohon EVBIKE-SET-36V - (26R, 26F, 28F)

Přímý pohon EVBIKE-SET-36V - (26R, 26F, 28F) INSTALAČNÍ MANUÁL Přímý pohon EVBIKE-SET-36V - (26R, 26F, 28F) Vážený zákazníku, Gratulujeme vám, k zakoupení sady EVBIKE a věříme, že s jejím používáním budete nadmíru spokojen. Elektrokolo je jedním

Více

PEI 4701 ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE

PEI 4701 ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE PEI 4701 ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE Vážený zákazníku Děkujeme, že jste zakoupil výrobek značky PHILCO. Aby váš spotřebič sloužil co nejlépe, přečtěte si všechny pokyny v tomto návodu. OBSAH ČÁST 1: DŮLEŽITÁ

Více

NÁSTĚNNÉ KERAMICKÉ TOPIDLO

NÁSTĚNNÉ KERAMICKÉ TOPIDLO NÁSTĚNNÉ KERAMICKÉ TOPIDLO INSTRUKCE K INSTALACI A PROVOZU Před snahou smontovat, instalovat, spustit popsaný produkt anebo vykonat jeho údržbu si pečlivě přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní

Více

TAŽENÉ ROZMETADLO 175LB NÁVOD K SESTAVENÍ A K OBSLUZE

TAŽENÉ ROZMETADLO 175LB NÁVOD K SESTAVENÍ A K OBSLUZE TAŽENÉ ROZMETADLO 175LB NÁVOD K SESTAVENÍ A K OBSLUZE UŽITEČNÉ RADY: PŘED SESTAVENÍM ROZMETADLA SI PŘEČTĚTE TYTO POKYNY NEBUDE-LI VÁM NĚCO ZCELA JASNÉ, PŘEČTĚTE SI UVEDENÉ POKYNY ZNOVU Nebude-li vaše rozmetadlo

Více

POKYNY PRO INSTALACI A UŽÍVÁNÍ

POKYNY PRO INSTALACI A UŽÍVÁNÍ POKYNY PRO INSTALACI A UŽÍVÁNÍ Stropní Ventilátor Model Fresco (FN522XX) NEŽ ZAČNETE Správné použití: - Tento produkt je výhradně určen jako stropní ventilátor k nekomerčním účelům. - Tento produkt musí

Více

OBECNÉ INSTALAČNÍ INSTRUKCE

OBECNÉ INSTALAČNÍ INSTRUKCE UPOZORNĚNÍ ČESKY OBECNÉ INSTALAČNÍ INSTRUKCE BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: 1- Pro úspěšnou instalaci si nejprve přečtěte celý návod a projděte si všechny nákresy. 2- Abyste se vyvarovali možného zásahu elektrickým

Více

Radiační štít s aktivním větráním DAV-7747. Obj. č.: 67 93 80. Instalace radiačního štítu s denním větráním

Radiační štít s aktivním větráním DAV-7747. Obj. č.: 67 93 80. Instalace radiačního štítu s denním větráním Montážní materiál 3 x šroub 32 x 3-1/4 (#8) 3 x distanční kolík Radiační štít s aktivním větráním DAV-7747 6 x Plochá podložka (#6) 3 x šroub 32 x ½ (#8) 6 x Pojistný kroužek (#8) 2 x vázací páska kabelů

Více

návod na použití recumbent magnetic

návod na použití recumbent magnetic návod na použití recumbent magnetic 1 SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY ZAJIŠŤUJE DODAVATEL Roman Košťál, nám. J. Zajíce 3, 749 01 Vítkov tel. +420 556 300970, www.insportline.cz pro Slovensko: insportline s.r.o.,

Více

Návod k použití. Rekuperační jednotka. VUT 300 EVK mini EC VUT 300 EV mini EC VUT 301 EVK mini EC VUT 301 EV mini EC

Návod k použití. Rekuperační jednotka. VUT 300 EVK mini EC VUT 300 EV mini EC VUT 301 EVK mini EC VUT 301 EV mini EC Návod k použití Rekuperační jednotka VUT 300 EVK mini EC VUT 300 EV mini EC VUT 301 EVK mini EC VUT 301 EV mini EC 2 OBSAH Úvod Použití Obsah dodávky Struktura kódu produktu Technická data Bezpečnostní

Více

KDR 101. Stolová kotoučová pila. Návod k používání aktualizace 10/ 2008. www.kdr.cz. objednávky elektronicky, telefonem a písemně na kontaktu

KDR 101. Stolová kotoučová pila. Návod k používání aktualizace 10/ 2008. www.kdr.cz. objednávky elektronicky, telefonem a písemně na kontaktu Stolová kotoučová pila KDR 101 Návod k používání aktualizace 10/ 2008 objednávky elektronicky, telefonem a písemně na kontaktu www.kdr.cz ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. Masarykova 16 cz 517 50 Častolovice

Více

PŮVODNÍ NÁVOD K OBSLUZE ELEKTRICKÁ OHÝBAČKA DB32 DB32 ZÁRUČNÍ LIST

PŮVODNÍ NÁVOD K OBSLUZE ELEKTRICKÁ OHÝBAČKA DB32 DB32 ZÁRUČNÍ LIST ZÁRUČNÍ LIST 1. Na výrobky UNI-MAX je poskytována záruka v délce 24 měsíců od data prodeje dle občanského zákoníku nebo v délce 12 měsíců dle obchodního zákoníku a vztahuje se na prokázané vady materiálu

Více

3TUNOVÝ DLOUHÝ PODLAHOVÝ ZVEDÁK

3TUNOVÝ DLOUHÝ PODLAHOVÝ ZVEDÁK Modely: T830028 Návod k obsluze 3TUNOVÝ DLOUHÝ PODLAHOVÝ ZVEDÁK VAROVÁNÍ: Před použitím tohoto zařízení si přečtěte tento návod k obsluze a dodržujte všechny bezpečnostní předpisy a provozní pokyny. VELMI

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA OTÁZKY? Navštivte naše internetové stránky www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. Č. modelu PFIVEX87212.0 Výrobní č.:

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA OTÁZKY? Navštivte naše internetové stránky www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. Č. modelu PFIVEX87212.0 Výrobní č.: Č. modelu PFIVEX87.0 Výrobní č.: UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Štítek s výrobním č. Napište výrobní číslo do předchozího políčka. OTÁZKY? V případě dotazů nebo chybějících součástí nás prosím kontaktujte: Česká

Více

Návod k použití. 2. Tento přístroj je určen pouze pro domácí použití. Nepoužívejte pro komerční nebo léčebné účely.

Návod k použití. 2. Tento přístroj je určen pouze pro domácí použití. Nepoužívejte pro komerční nebo léčebné účely. CZ:1228 Návod k použití Důležité informace týkající se Vaší bezpečnosti Před použitím si přečtěte následující instrukce 1. Přečtěte si pozorně tento návod (+ dostupnou literaturu) a při použití jej pečlivě

Více

Vrtací bruska Uživatelský manuál

Vrtací bruska Uživatelský manuál Vrtací bruska Uživatelský manuál Důležité! Pečlivě si prosím přečtěte instrukce v tomto manuálu, stejně jako základy bezpečnosti, než přístroj použijete. Tento manuál uchovejte na dostupném místě pro pozdější

Více

Návod k obsluze. překlad originálního návodu. detektor úniku chladiva CENTER 382

Návod k obsluze. překlad originálního návodu. detektor úniku chladiva CENTER 382 Návod k obsluze překlad originálního návodu detektor úniku chladiva CENTER 382 OBSAH 1. všeobecné informace 2 2. charakteristiky 2 3. specifikace 3 4. používání 4 5. popis + ovládání 5 6. před prvním použitím

Více

How it works. HASZNÁLATI UTASÍTÁS NÁVOD NA POUŽÍVANIE NÁVOD K OBSLUZE VERZE 5.1

How it works. HASZNÁLATI UTASÍTÁS NÁVOD NA POUŽÍVANIE NÁVOD K OBSLUZE VERZE 5.1 How it works. HASZNÁLATI UTASÍTÁS NÁVOD NA POUŽÍVANIE NÁVOD K OBSLUZE VERZE 5.1 Obsah 1 Všeobecné 4 1.1 Použití příručky 4 1.2 Servis a technická podpora 4 2 Bezpečnost 5 2.1 Baterie EnergyPak 5 2.2 Nabíječka

Více

NÁVOD K OBSLUZE ZÁVĚSNÁ SKŘÍŇKA NA NÁŘADÍ 2 + SH HFZCAI ZÁRUČNÍ LIST

NÁVOD K OBSLUZE ZÁVĚSNÁ SKŘÍŇKA NA NÁŘADÍ 2 + SH HFZCAI ZÁRUČNÍ LIST ZÁRUČNÍ LIST 1. Na výrobky UNI-MAX je poskytována záruka v délce 24 měsíců od data prodeje dle občanského zákoníku nebo v délce 12 měsíců dle obchodního zákoníku a vztahuje se na prokázané vady materiálu

Více

Ruční kotoučová pila MKS 185 Ec

Ruční kotoučová pila MKS 185 Ec Ruční kotoučová pila MKS 185 Ec Návod k obsluze 924801 UPOZORNĚNÍ! Tento návod k použití obsahuje pokyny k bezpečné práci s tímto strojem. Proto si jej pečlivě přečtěte! ES Prohlášení o shodě Tímto prohlašujeme,

Více

EGM 30 LPG-NG-1F (8896316)

EGM 30 LPG-NG-1F (8896316) 68 69 70 71 72 73 74 75 36 35 76 37 38 39 40 41 42 21 20 43 44 45 46 47 48 49 50 77 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 67 23 66 65 22 57 64 58 51 59 60 52 61 53 62 54 63 55 56 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal

Více

Golfky Combi F2 NÁVOD K POUŽITÍ

Golfky Combi F2 NÁVOD K POUŽITÍ Golfky Combi F2 NÁVOD K POUŽITÍ SEZNAM DÍLŮ 1 1. 1 2. 1. 2. 1 3. 3. 4. 5. 1 4. 6. 1 0. 1 6. 1 5. 7. 1 7. 8. 9. 1 8. 1 9. 2 3 2.5 4 2.5 5 6 4.4 DŮLEŽITÉ: PŘEČTĚTE SI PEČLIVĚ PŘED POUŽITÍM A UCHOVEJTE PRO

Více

Návod k obsluze (Zkrácená verze) NPD4281-00 CS

Návod k obsluze (Zkrácená verze) NPD4281-00 CS Návod k obsluze (Zkrácená verze) NPD4281-00 CS O tomto návodu Tento návod je zkrácenou verzí Návodu k obsluze V níže uvedené tabulce najdete informace o obsahu Návodu k obsluze a o částech, které byly

Více

Návod na použití Recumbent BG-7230

Návod na použití Recumbent BG-7230 Návod na použití Recumbent BG-7230 BG-7230 VAROVÁNÍ Cvičení může představovat zdravotní riziko. Před začátkem cvičebního programu konzultujte Váš zdravotní stav s lékařem. Pokud cítíte slabost či závrať,

Více

UŽIVATELSKÁ P ÍRU KA TITANIUM TC1.0/TX1.0

UŽIVATELSKÁ P ÍRU KA TITANIUM TC1.0/TX1.0 UŽIVATELSKÁ P ÍRU KA TITANIUM POCÍTAC TITANIUM FUNKCE TLACÍTEK OVLADAC DRIVE TLACÍTEK Otáčejte ovladačem i-drive pro úpravu hodnot nastavení nebo úrovně odporu, otáčením po směru hodinových ručiček hodnoty

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo position description QTY název 1 Engine ST177F 1 Motor ST177F 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal 1 hřídelové těsnění 6 Impeller

Více

Inspiron 20. Servisní příručka. 3000 Series. Model počítače: Inspiron 20 3052 Regulační model: W15B Regulační typ: W15B002

Inspiron 20. Servisní příručka. 3000 Series. Model počítače: Inspiron 20 3052 Regulační model: W15B Regulační typ: W15B002 Inspiron 20 3000 Series Servisní příručka Model počítače: Inspiron 20 3052 Regulační model: W15B Regulační typ: W15B002 Poznámky, upozornění a varování POZNÁMKA: POZNÁMKA označuje důležité informace, které

Více

KLIMATIZACE MONTÁŽNÍ NÁVOD

KLIMATIZACE MONTÁŽNÍ NÁVOD MONTÁŽNÍ NÁVOD KLIMATIZACE Před montáží výrobku si prosím přečtěte celý tento montážní návod. Montáž je třeba provádět v souladu s národními normami elektroinstalací a smí jí vykonávat pouze oprávněné

Více

VÁŽÍCÍ POJÍZDNÁ ŽIDLE BW-3136

VÁŽÍCÍ POJÍZDNÁ ŽIDLE BW-3136 VÁŽÍCÍ POJÍZDNÁ ŽIDLE BW-3136 POUŽITÍ Váha je součástí řady kompenzačních pomůcek, určených pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Je určena k vážení hmotnosti pacientů sedících

Více

SOUČÁSTÍ BALENÍ JSOU TYTO NÁSTROJE:

SOUČÁSTÍ BALENÍ JSOU TYTO NÁSTROJE: Uživatelský manuál CZ IN 3954 Climber insportline SEG SG-7620 Hmotnost tohoto přístroje by neměla přesahovat 181 kg (400 liber). VAROVÁNÍ! Cvičení na tomto přístroji může být nebezpečné pro Vaše zdraví,

Více

MOBILNÍ KLIMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ. APK-10A, APK-12A Návod k obsluze

MOBILNÍ KLIMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ. APK-10A, APK-12A Návod k obsluze MOBILNÍ KLIMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ APK-10A, APK-12A Návod k obsluze Před použitím zařízení si přečtěte tento návod. Uložte návod tak, abyste jej měli stále k dispozici. 30 TECHNICKÉ ÚDAJE Model č. APK-10A APK-12A

Více

ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE PEW 612 PEW 912

ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE PEW 612 PEW 912 ODSAVAČ PAR NÁVOD K OBSLUZE PEW 612 PEW 912 Vážený zákazníku Děkujeme, že jste zakoupil výrobek značky PHILCO. Aby váš spotřebič sloužil co nejlépe, přečtěte si všechny pokyny v tomto návodu. OBSAH ČÁST

Více

www.mrakyhracek.cz Uživatelská příručka Speedkid2 (Model TJ-20A-2013)

www.mrakyhracek.cz Uživatelská příručka Speedkid2 (Model TJ-20A-2013) Uživatelská příručka Uživatelská příručka Speedkid2 (Model TJ-20A-2013) Uživatelskou příručku uschovejte! Tato uživatelská příručka byla zpracována pro Blahopřejeme Vám k zakoupení vozíku Qeridoo Sportrex!

Více

PŮVODNÍ NÁVOD K OBSLUZE

PŮVODNÍ NÁVOD K OBSLUZE ZÁRUČNÍ LIST 1. Na výrobky UNI-MAX je poskytována záruka v délce 24 měsíců od data prodeje dle občanského zákoníku nebo v délce 12 měsíců dle obchodního zákoníku a vztahuje se na prokázané vady materiálu

Více

INSTRUKCE PRO POUŽITÍ A INSTALACI

INSTRUKCE PRO POUŽITÍ A INSTALACI INSTRUKCE PRO POUŽITÍ A INSTALACI DÁLKOVÝ OVLADAČ PRO VENTILÁTOR Jmenovité napětí 220-240V, 50Hz PROSÍM PŘED POUŽITÍM PRODUKTU SI PEČLIVĚ PŘEČTĚTE VŠECHNY INSTRUKCE VAROVÁNÍ aby se snížilo riziko vzniku

Více

Návod k obsluze ŘEZAČKA EBA 435 E EBA 435 EP

Návod k obsluze ŘEZAČKA EBA 435 E EBA 435 EP ŘEZAČKA Návod k obsluze EBA 435 E EBA 435 EP 1 Bezpečnostní opatření Prosím přečtěte si instrukce k obsluze a dodržujte bezpečnostní upozornění. Návod k obsluze musí být vždy dostupný. Stroj nesmí být

Více

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY PROVOZ ZAČÍNÁME. Rukojeť: Nastavení rukojeti Zvedněte rukojeť nahoru ve směru šipky, dokud tlačítko na horním krytu se nescvakne

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY PROVOZ ZAČÍNÁME. Rukojeť: Nastavení rukojeti Zvedněte rukojeť nahoru ve směru šipky, dokud tlačítko na horním krytu se nescvakne BEZPEČNOSTNÍ POKYNY Před použitím tohoto výrobku, si pozorně přečtěte veškeré bezpečnostní pokyny. Vždy dodržujte bezpečnostní pokyny, aby se minimalizovalo nebezpečí škod na majetku, a aby se minimalizovalo

Více

Benzínový křovinořez NÁVOD K OBSLUZE

Benzínový křovinořez NÁVOD K OBSLUZE FZS 3020-B Obsah 25 CZ Benzínový křovinořez Děkujeme vám, že jste si zakoupili tento benzínový křovinořez. Než jej začnete používat, přečtěte si, prosím, pozorně tento návod k obsluze a uschovejte jej

Více

Multifunkční domácí posilovna. Výr. Číslo 1158. Návod k použití

Multifunkční domácí posilovna. Výr. Číslo 1158. Návod k použití Multifunkční domácí posilovna. Výr. Číslo 1158 Návod k použití Obsah 1. bezpečnostní pokyny 2. zahřívání 3. seznam dílů 4. montážní instrukce 5. diagram 6. seznam dílů 1. Bezpečnostní pokyny Tento produkt

Více

PŮVODNÍ NÁVOD K OBSLUZE. Stolní vrtačka MN16QH MN16QH ZÁRUČNÍ LIST

PŮVODNÍ NÁVOD K OBSLUZE. Stolní vrtačka MN16QH MN16QH ZÁRUČNÍ LIST ZÁRUČNÍ LIST 1. Na výrobky UNI-MAX je poskytována záruka v délce 24 měsíců od data prodeje dle občanského zákoníku nebo v délce 12 měsíců dle obchodního zákoníku a vztahuje se na prokázané vady materiálu

Více

Typ DF-755 je také schopen vytvářet křížový jednoduchý a křížový dopisní sklad

Typ DF-755 je také schopen vytvářet křížový jednoduchý a křížový dopisní sklad Návod k použití Přečtěte si tento návod před použitím přístroje. Nechte návod u přístroje pro snadné nahlédnutí. Varovné a výstražné nálepky Varovné a výstražné nálepky jsou nalepeny na stroji pro zajištění

Více

RADIÁTOR MICA R-065. Návod k použití. česky. Radiátor Mica R-065

RADIÁTOR MICA R-065. Návod k použití. česky. Radiátor Mica R-065 Návod k použití RADIÁTOR MICA R-065 Před použitím tohoto spotřebiče se prosím seznamte s návodem k jeho obsluze. Spotřebič používejte pouze tak, jak je popsáno v tomto návodu k použití. Návod uschovejte

Více

SPOJOVAČKA PLASTŮ S REGULACÍ LIGHT

SPOJOVAČKA PLASTŮ S REGULACÍ LIGHT ZÁRUČNÍ LIST 1. Na výrobky UNI-MAX je poskytována záruka v délce 24 měsíců od data prodeje dle občanského zákoníku nebo v délce 12 měsíců dle obchodního zákoníku a vztahuje se na prokázané vady materiálu

Více

Odsavač par CMD 98 NÁVOD K INSTALACI A POUŽITÍ

Odsavač par CMD 98 NÁVOD K INSTALACI A POUŽITÍ Odsavač par CMD 98 NÁVOD K INSTALACI A POUŽITÍ POPIS Jednotka je k dispozici ve verzi recirkulačního odsavače, odsavače s odtahem a odsavače s vnějším motorem. U recirkulačních odsavačů s filtrací (obr.1)

Více

Balancéry Tecna typ 9354 9359

Balancéry Tecna typ 9354 9359 Balancéry Tecna typ 9354 9359 Návod k obsluze a údržbě Nosnost 9354 9355 9356 9357 9358 9359 4 7 7 0 0 4 4 8 8 5 Délka Váha Váha lanka balancéru s obalem 000 5 5,8 000 5,5 6,3 000 5,5 6,3 000 6,5 7,3 000

Více

Obsah TOC FXD 825 F FXD 822 F

Obsah TOC FXD 825 F FXD 822 F Obsah TOC FXD 825 F FXD 822 F Upozornění Lednice, kterou jste si koupili, se může mírně lišit od zařízení zobrazeného na náčrtech v této příručce, ale celková konstrukce je stejná. Prostudujte si informace

Více

NÁVOD K POUŽITÍ AIRFUSION CLIMATE II

NÁVOD K POUŽITÍ AIRFUSION CLIMATE II NÁVOD K POUŽITÍ AIRFUSION CLIMATE II BEZPEČNOSTNÍ OPRATŘENÍ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Tento spotřebič není určen pro užívání osobami (včetně dětí) se sníženými fyzickými, smyslovými nebo duševními schopnostmi,

Více

NÁVOD K OBSLUZE SKŘÍŇKA NA NÁŘADÍ 712 HFZCAII ZÁRUČNÍ LIST

NÁVOD K OBSLUZE SKŘÍŇKA NA NÁŘADÍ 712 HFZCAII ZÁRUČNÍ LIST ZÁRUČNÍ LIST 1. Na výrobky UNI-MAX je poskytována záruka v délce 24 měsíců od data prodeje dle občanského zákoníku nebo v délce 12 měsíců dle obchodního zákoníku a vztahuje se na prokázané vady materiálu

Více

KLIMATIZACE MONTÁŽNÍ NÁVOD

KLIMATIZACE MONTÁŽNÍ NÁVOD MONTÁŽNÍ NÁVOD KLIMATIZACE ČEŠTINA Před montáží výrobku si prosím přečtěte celý tento montážní návod. Montáž je třeba provádět v souladu s národními normami elektroinstalací a smí jí vykonávat pouze oprávněné

Více

KLIMATIZACE MONTÁŽNÍ NÁVOD

KLIMATIZACE MONTÁŽNÍ NÁVOD MONTÁŽNÍ NÁVOD KLIMATIZACE Před montáží výrobku si prosím přečtete celý tento montážní návod. Montáž je třeba provádět v souladu s národními normami elektroinstalací a smí jí vykonávat pouze oprávněné

Více

ROTAČNÍ SEKAČKA. Nevystavujte stroj dešti. Nepracujte za mokra. Stroj skladujte na suchém místě. Nebezpečí poranění vlivem vymrštěných kamenů

ROTAČNÍ SEKAČKA. Nevystavujte stroj dešti. Nepracujte za mokra. Stroj skladujte na suchém místě. Nebezpečí poranění vlivem vymrštěných kamenů ROTAČNÍ SEKAČKA NÁVOD K OBSLUZE Děkujeme Vám za zakoupení tohoto výrobku. Prosíme, pečlivě si přečtěte tento návod k obsluze a uschovejte jej i pro pozdější nahlédnutí. Pokud výrobek předáváte další osobě,

Více

6.1 Připojení k el.síti... 6. 6.2 Diamantové kotouče... 6 7 MONTÁŽ... 6. 7.1 Montáž dělícího nože (obr 1)... 6

6.1 Připojení k el.síti... 6. 6.2 Diamantové kotouče... 6 7 MONTÁŽ... 6. 7.1 Montáž dělícího nože (obr 1)... 6 1 OBLAST POUŽITÍ... 3 2 POPIS (OBR A)... 3 3 SEZNAM OBSAHU BALENÍ... 3 4 SYMBOLY... 4 5 OBECNÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ PRO ELEKTRICKÉ NÁSTROJE (EN61029-1:2000)... 4 6 DALŠÍ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY PRO ŘEZAČKY...

Více

EGM 65 AVR-3 (8896118)

EGM 65 AVR-3 (8896118) 200 201 202 203 204 251 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 276 277 278 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 279 280 268 281 269

Více

12-16 palcový skútr pokyny a montážní brožura Výr. Číslo. 2320

12-16 palcový skútr pokyny a montážní brožura Výr. Číslo. 2320 12-16 palcový skútr pokyny a montážní brožura Výr. Číslo. 2320 Důležité: Před montáží, jízdou na skútru nebo před provedením údržby si prosím důkladně přečtěte tento návod. Uchovejte si tuto brožuru pro

Více

ONYX Deskset HD Uživatelská příručka. Freedom Scientific, Inc. GALOP, s.r.o.

ONYX Deskset HD Uživatelská příručka. Freedom Scientific, Inc. GALOP, s.r.o. ONYX Deskset HD Uživatelská příručka Freedom Scientific, Inc. GALOP, s.r.o. Anglický originál vydala společnost Freedom Scientific 11800 31 st Court North St. Petersburg, Florida 33716-1805 USA www.freedomscientific.com

Více