ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER"

Transkript

1 ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

2 Design definuje prostor. Linie se setkají a spoutají svět mezi sebou. Tvary se protnou a vytvoří novou dimenzi. Umělecké dílo, které nemusíte obdivovat jen zvenčí, ale můžete i vstoupit.

3 Design je tím, co obdivujeme. Prostor si užíváme. Design k nám promlouvá a prostor dává jeho slovům ozvěnu. Design dokáže přilákat publikum, ale díky prostoru může zaznít potlesk.

4 Prostor miluje volnost. Design jej však dovede zachytit, ovládnout a formovat. Prostor může být často sám o sobě spojován s krásou, ale teprve design dává této kráse smysl.

5 Prostor a design mají schopnost proměny. Jakákoli jízda se může stát mostem k inspiraci. Cesta se může stát zajímavější než cíl. Cesta, na které jsou prostor a design Vašimi pasažéry. Cesta vozem Škoda Superb Combi.

6 Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako dokonalou funkčnost. Například bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System) jsou nejen atraktivní na pohled, ale i výjimečné po technické stránce. Mohutnou masku chladiče, která je charakteristickým znakem vozů Škoda, lemuje chromovaný rámeček. Efektní a zároveň účelné jsou i další chromované prvky exteriéru: krytky integrovaných ostřikovačů světlometů, lišta kolem funkčního otvoru pro přísun vzduchu ve spodní části nárazníku, lišty kolem bočních oken a ochranné boční lišty dveří. Celkový elegantní vzhled vozu podtrhuje střešní anténa ve tvaru ploutve. Výrazným designovým prvkem jsou pak nově tvarované zadní skupinové svítilny s tradičním prosvícením do písmene C.

7 Nоvé exkluzivní prvky modelu Superb Combi Vám přinesou větší užitek, komfort i radost. Například systém KESSY* (Keyless Entry, Start and exit SYstem) Vám umožní odemknout a zamknout vůz, stejně jako nastartovat a vypnout motor, bez aktivního použití klíče. Potřebujete pouze mít klíč u sebe. K odemknutí vozu pak stačí uchopit přední kliku. Podobný postup platí i při uzamykání vozu: po zavření dveří se dotknete vnější části přední kliky. K bezklíčovému nastartování a vypnutí motoru slouží tlačítko Start/Stop na sloupku řízení. Elektricky ovládané páté dveře s automatickým otevíráním i zavíráním lze ovládat ze čtyř různých míst: tlačítkem na klíči s dálkovým ovládáním, tlačítkem na středové konzole, vnitřním tlačítkem na výplni pátých dveří nebo vnějším tlačítkem na jejich spodní hraně. Horní polohu dveří si můžete individuálně nastavit podle svých potřeb. Komfortní zavírání pátých dveří Vám umožní tlačítko na jejich vnitřní straně. Automatický roletový kryt zavazadlového prostoru se po otevření elektricky ovládaných pátých dveří zasune do střední polohy, a tak je přístup k zavazadlům maximálně pohodlný. * K dispozici od 22. týdne roku 2010.

8 Světlo, které dovnitř proniká panoramatickým střešním oknem, umocňuje příjemný pocit a radost z jízdy. Při cestování za tmy zase oceníte různé možnosti osvětlení v interiéru a okolí vozu. Osvětlení zavazadlového prostoru zajišťují u modelu Superb Combi dvě lampičky umístěné na vnitřní straně pátých dveří. Díky tomuto jednoduchému a přitom funkčnímu řešení je intenzivně osvětlen nejen objemný zavazadlový prostor, ale i místo za vozidlem. Na levé straně zavazadlového prostoru najdete praktickou vyjímatelnou LED svítilnu, která se po zpětném uložení na své místo automaticky (při zapnutém motoru) dobije. Svítilna je vybavena magnetem, takže ji lze například při opravě kola uchytit na karoserii vozu. Osvětlení prostoru pro nohy vzadu se aktivuje při otevření zadních dveří. Vystupování z vozu za tmy Vám usnadní vnitřní kličky dveří s osvětlením. Osvětlení nástupního prostoru Boarding Spots ve vnějších zpětných zrcátkách a ve spodní části předních i zadních dveří Vám umožní vyhnout se při nastupování za tmy například kalužím.

9 Tříramenný kožený multifunkční volant umožňuje ovládání rádia i telefonu a také řazení rychlostních stupňů automatické převodovky. Superb Combi 4x4 je k dispozici v několika motorizacích. Vrchol nabídky představuje motor 3,6 FSI V6/191 kw dodávaný s automatickou šestistupňovou převodovkou DSG (Direct Shift Gearbox). Pohon 4x4, benzinový šestiválec a převodovka DSG přitom představují tři špičkové technologie, jejichž kombinace je zárukou nevšedních jízdních zážitků a možností. Vůz je vybaven spojkou Haldex, jejíž řídicí jednotka okamžitě reaguje v závislosti na jízdní situaci bez nutnosti prokluzu předních kol. Moderní technologie jsou jedním z charakteristických rysů modelu Superb Combi. Špičková automobilová technika a elektronika, kterou vůz disponuje, Vám nejen zpříjemní cestování a zvýší jízdní komfort, ale zároveň se podílí i na Vaší bezpečnosti. Funkce doporučení zařazení rychlostního stupně se zobrazuje v pravém horním rohu Maxi DOTu nebo na displeji palubního počítače. S konektorem MDI (Mobile Device Interface) máte možnost ovládat připojený externí přístroj přes rádio nebo navigační systém Škoda. Navigační systém Columbus s 6,5" barevným dotykovým displejem nabízí mnoho funkcí. Novinkou je možnost hlasového ovládání systému. V kombinaci s TV tunerem systém umožňuje i sledování televizního vysílání a prohlížení stránek teletextu. Přípravu pro telefon GSM II určenou pro přístroje podporující technologii Bluetooth nabízíme s držákem i bez držáku. Pro telefony podporující rsap (remote SIM Acces Profile) je určena sada GSM III (bez držáku). Rádio Bolero disponuje množstvím funkcí, jako jsou například: mechanika pro čtení datových karet SD a MMC, možnost přehrávání hudebních CD a souborů ve formátu MP3 a WMA, paměť rozhlasových dopravních hlášení (TIM) a CD měnič. Sound System s desetikanálovým zesilovačem s digitálním ekvalizérem a deseti reproduktory nabízíme v kombinaci s rádiem Bolero nebo s některým z navigačních systémů.

10 Bezpečnost posádky zajišťuje celá řada prvků. Mimo jiné k nim patří i bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System), které dokážou přizpůsobit osvětlení před vozidlem aktuálním jízdním podmínkám, přičemž adaptivní systém může pracovat v několika odlišných režimech: meziměsto, město a dálnice. Navíc AFS nabízí i funkci déšť určenou pro jízdu za snížené viditelnosti. Natáčecí moduly světlometů disponují ještě funkcí osvětlování právě projížděné zatáčky. K vyšší bezpečnosti přispívají i přední mlhové světlomety s Corner funkcí a nově integrovanou funkcí pro denní svícení. Boční airbagy chrání Vaši pánev a hrudník. Superb Combi je jimi standardně vybaven vpředu, a navíc je může mít i vzadu. Airbagy řidiče a spolujezdce patří k základním bezpečnostním prvkům vozu stejně jako hlavové airbagy, které vytvoří po aktivaci stěnu podél bočních oken. Airbag spolujezdce lze deaktivovat, a tak můžete umístit na přední sedadlo dětskou autosedačku. Na krajních zadních sedadlech je vůz vybaven přípravou pro uchycení dvou autosedaček se systémem Isofix. Dešťový senzor aktivuje přední stěrače Aero v závislosti na intenzitě deště. Výborný výhled přes zadní sklo Vám zaručí zadní stěrač Aero, který stírá rovnoměrně po celé své délce. Kolenní airbag řidiče chrání při případném nárazu před zraněním o spodní část přístrojové desky. Podélné reflexní plochy, tzv. kočičí oči, přispívají k lepší viditelnosti zadní části vozu. Tlačítka na středové konzole slouží pro aktivaci/deaktivaci těchto funkcí: ASR (protiprokluzový systém), při jehož případném vypnutí zůstává stále aktivován ESP (stabilizující systém), kontrola tlaku v pneumatikách, parkovací senzory, parkovací asistent pro bezpečné zaparkování mezi podélně stojící vozy a otevírání pátých dveří doprovázené výstražným akustickým signálem. Bezpečnostní světla na výplních předních i zadních dveří upozorňují okolo jedoucí řidiče na otevřené dveře stojícího vozidla.

11 Pro zajištění a uspořádání zavazadel je Superb Combi vybaven novým systémem: integrovanými hliníkovými lištami s upínacími elementy. Teleskopickou přepážkou lze například rozdělit zavazadlový prostor a pružný popruh Vám umožní upevnit zavazadla. Se síťovým programem, obsahujícím dvě vertikální a jednu horizontální síť, zvýšíte variabilitu zavazadlového prostoru a zamezíte posouvání převážených věcí. U vozů s integrovanými hliníkovými lištami je možné umístit vertikální síť do středu zavazadlového prostoru. Mezipodlaha vyrovnává dno zavazadlového prostoru na úroveň nákladové hrany, čímž vzniká skrytý úložný prostor. Novinkou je možnost vysunutí mezipodlahy a tím i překrytí nákladové hrany, což Vám usnadní manipulaci s objemnějšími či těžšími zavazadly. Prostor, který Superb Combi nabízí pro posádku i zavazadla, je výjimečný. Po sklopení zadních sedadel se zavazadlový prostor o objemu 633 litrů zvětší až na 1865 litrů. Ve vozech s mezipodlahou můžete získat rovnou ložnou plochu o délce 1916 mm. Zadní sedadla byla navržena s důrazem na co největší pohodlí i variabilitu. Mají proto dělená a sklopná nejen opěradla, ale i sedáky. Za zadními podběhy najdete uzavíratelné odkládací schránky. Nad nimi jsou umístěny praktické sklopné háčky, které Vám usnadní převážení nákupů.

12 Komfort hraje při cestování důležitou úlohu, a proto je i naše nabídka komfortní výbavy bohatá. Mysleli jsme přitom na každého člena posádky, takže jízdu si budete užívat na kterémkoli sedadle. Vyjímatelný vak Unibag je vhodný pro převážení lyží nebo snowboardu. Ve středové konzole mezi sedadly řidiče a spolujezdce najdete držák nápojů s lamelovým krytem. Klimatizovaná odkládací schránka v přístrojové desce je umístěna proti sedadlu spolujezdce. Schránka na deštník v levých zadních dveřích je konstruována tak, aby voda z mokrého deštníku odtékala z vozu ven. Schránka na brýle umístěná nad vnitřním zpětným zrcátkem s automatickým stmíváním je v dosahu řidiče i spolujezdce. Cestující vzadu jistě přivítají držák nápojů umístěný v loketní opěře. Síťka na středové konzole na straně spolujezdce je ideálním úložným místem pro nejrůznější drobnosti.

13 Střešní nosič může být v eloxovaném nebo černém provedení. SunSet, skla s vyšším stupněm tónování v zadní části vozu, pasažéry nejen chrání před sluncem, ale zároveň umocňuje pocit soukromí. Pohodlí cestujících vzadu zvyšují zejména v letním období stínicí rola pro boční skla. Výstupy vzduchu na B-sloupcích zvyšují komfort cestujících na zadních sedadlech. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče disponuje pamětí pro tři různá nastavení sedadla a vnějších zpětných zrcátek. O dokonalou čistotu předních světlometů se postarají výsuvné integrované ostřikovače. Vnější zpětná zrcátka s automatickým sklápěním po uzamčení vozu oceníte například při parkování v městských ulicích. Climatronic, dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací, Vám dává možnost nastavit si pro levou a pravou část interiéru rozdílné teploty. Vůz může být vybaven i nezávislým topením, které dokáže při vypnutém motoru ohřívat či ochlazovat interiér nebo odmrazit čelní sklo. Vyhřívání čelního skla slouží k rychlému odstranění zamlžení nebo námrazy. Na zadní straně Jumbo Boxu je umístěn informační displej se zobrazením času a vnější teploty. Dále pak zde může být i 12V zásuvka a také ovladač pro vyhřívání sedadel vzadu. Sportovní pedály nabízíme jako součást sportovního paketu. Vkládané tkané koberce Lounge Step s opěrou pro nohy ocení pasažéři vzadu při delších cestách. Elektricky ovládané panoramatické střešní okno s přední částí výklopnou a výsuvnou (s větrnou clonou) má zatmavené sklo s nižší prostupností světla a tepelné energie. Celé okno je možné zakrýt elektricky ovládaným síťovým rolem.

14 Pro uspokojení nejvyšších nároků je určena verze Exclusive, standardně vybavená interiérem Emory (v kombinaci Alcantara/kůže/umělá kůže) v černé barvě nebo Ivory. Na přání (bez příplatku) lze objednat i interiér Glamour (kůže/umělá kůže) v provedení černá nebo Ivory. K variantě Ivory máte u obou interiérů možnost volby světlého nebo tmavého obložení podlahové části včetně vkládaných tkaných koberců. Přístrojová deska (černá/černá nebo černá/ivory) a dveře (s výplněmi v černé barvě nebo Ivory) jsou obložené dekorem Noblesse (imitace dřeva). Interiér navíc zdobí řada dekorativních prvků provedených v lesklém černém dekoru a stejně tak zde najdeme i chromované doplňky. Přední sedadla mají speciální tvarování, takže poskytují maximální komfort. Výbavová verze Elegance je standardně dodávaná s atraktivním interiérem Felicity, v provedení černá nebo Ivory, se čtyřramenným koženým multifunkčním volantem a malým koženým paketem (hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy). K variantě Ivory máte možnost volby světlého nebo tmavého obložení podlahové části včetně vkládaných tkaných koberců. Přístrojová deska (černá/černá nebo černá/ivory) a dveře (s výplněmi v černé barvě nebo Ivory) jsou obložené dekorem Noblesse (imitace dřeva). Interiér rovněž zdobí řada dekorativních prvků v lesklém černém dekoru a chromované doplňky. Přední sedadla mají speciální tvarování pro vyšší komfort. Jako mimořádné výbavy jsou pro verzi Elegance určeny exkluzivní interiéry Emory (Alcantara/kůže/umělá kůže) nebo Glamour (kůže/umělá kůže) a dekor Mirage (imitace kovu).

15 Dynamickým stylem se vyznačuje verze Ambition vybavená ve svém základním provedení interiérem Rubicon v černé nebo šedé barvě, tříramenným koženým volantem a malým koženým paketem (hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy). Přístrojová deska (černá/černá nebo černá/šedá) a dveře (s výplněmi v černé nebo šedé barvě) jsou obložené dekorem Mirage (imitace kovu). Součástí interiéru jsou rovněž dekorativní prvky v lesklém černém dekoru a chromované doplňky. Jako mimořádnou výbavu nabízíme pro verzi Ambition exkluzivní interiéry Emory (Alcantara/kůže/umělá kůže) nebo Glamour (kůže/umělá kůže), oba v černém provedení, a dekor Noblesse (imitace dřeva). Verze Comfort je dodávána s decentním interiérem Ray v černém provedení. Přístrojová deska a dveře jsou obložené dekorem Stromboli. Stejně jako v ostatních výbavových verzích zdobí interiér dekorativní prvky provedené v lesklém černém dekoru, jako například kryty otočného spínače světel, klimatizace nebo rádia, a mnoho chromovaných doplňků jako rámečky výdechů ventilace, otočného spínače světel, klimatizace, rádia, hlavice řadicí páky a jiné.

16 Bílá Candy uni Modrá Pacific uni Interiér Glamour Ivory Exclusive*, Elegance* kůže Feinnappa/umělá kůže Interiér Glamour černý Exclusive*, Elegance*, Ambition* kůže Feinnappa/umělá kůže Interiér Emory Ivory Exclusive, Elegance* Alcantara/kůže Vachette/umělá kůže Kola z lehké slitiny s leštěným povrchem Themisto 7,5J x 18" (pneu 225/40 R18) Kola z lehké slitiny Luna 7,5J x 18" (pneu 225/40 R18) Stříbrná Brilliant metalíza Rosso Brunello metalíza Interiér Emory černý Exclusive, Elegance*, Ambition* Alcantara/kůže Vachette/umělá kůže Interiér Felicity Ivory Elegance látka Interiér Felicity černý Elegance látka Béžová Cappuccino metalíza Hnědá Mocca metalíza Kola z lehké slitiny s leštěným povrchem Callisto 7,5J x 17" (pneu 225/45 R17) Kola z lehké slitiny Trifid 7,5J x 17" (pneu 225/45 R17) Interiér Rubicon šedý/černý Ambition látka Interiér Ray černý Comfort látka * Mimořádná výbava. Barva Kód barvy Interiér Modrá Storm metalíza Zelená Amazonian metalíza Černý Šedý/Černý Ivory Bílá Candy uni 9P9P Modrá Pacific uni Z5Z5 Stříbrná Brilliant metalíza 8E8E Rosso Brunello metalíza X7X7 Kola z lehké slitiny Venus 7,0J x 17" (pneu 225/45 R17) Kola z lehké slitiny Moon 7,0J x 16" (pneu 205/55 R16) Béžová Cappuccino metalíza 4K4K Hnědá Mocca metalíza 6Q6Q Modrá Aqua metalíza Šedá Platin metalíza Modrá Storm metalíza 8D8D Zelená Amazonian metalíza 7R7R Modrá Aqua metalíza 3U3U Šedá Platin metalíza 2G2G Amethyst Purple metalíza 3X3X Černá Magic s perleťovým efektem 1Z1Z Doporučení pro kombinace barev: velmi dobrá dobrá nedoporučuje se Amethyst Purple metalíza Černá Magic s perleťovým efektem Kola z lehké slitiny Spectrum 7,0J x 16" (pneu 205/55 R16) Kola ocelová 7,0J x 16" s velkoplošnými kryty kol Tempel (pneu 205/55 R16)

17 Technické údaje Motor 1,4 TSI/92 kw 1,8 TSI/118 kw 3,6 FSI V6/191 kw 2,0 TDI PD DPF/103 kw 2,0 TDI CR DPF/125 kw zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, 2x OHC zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, 2x OHC zážehový, vidlicový, 2x OHC vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, OHC vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, 2x OHC Počet válců Zdvihový objem (cm 3 ) Maximální výkon/otáčky (kw/min -1 ) 92/ / / / /4200 Maximální točivý moment/otáčky (Nm/min -1 ) 200/ / / / / Exhalační norma EU5 EU5 EU5 EU4 EU5 Palivo bezolovnatý benzin, okt. č. min. 95 bezolovnatý benzin, okt. č. 95/91* bezolovnatý benzin, okt. č. min. 95 motorová nafta motorová nafta Provozní vlastnosti Maximální rychlost (km/h) (218) [215] (203) 220 (218) [217] Zrychlení km/h (s) 10,6 8,7 (8,6) [8,8] 6,6 10,3 (10,3) 8,9 (8,9) [9,1] Spotřeba (dle normy 99/100) město (l/100 km) 9,0 9,5 (9,5) [10,7] 14,4 7,7 (8,9) 7,7 (8,0) [8,4] mimo město ( l/100 km) 5,6 6,0 (5,9) [6,7] 7,8 5,1 (5,6) 4,9 (5,2) [5,4] kombinovaná (l/100 km) 6,9 7,3 (7,3) [8,2] 10,2 6,1 (6,8) 5,9 (6,2) [6,5] Emise CO 2 (g/km) (170) [191] (179) 155 (162) [169] Vnější průměr zatáčení obrysový (m) 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 Pohon Druh předních kol předních kol [4x4] 4x4 předních kol předních kol [4x4] Spojka hydraulicky ovládaná, jednokotoučová hydraulicky ovládaná, jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) [spojka Haldex] Převodovka mechanická 6stupňová mechanická 6stupňová (automatická 7stupňová DSG) [mechanická 6stupňová] spojka Haldex automatická 6stupňová DSG hydraulicky ovládaná, jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) mechanická 6stupňová (automatická 6stupňová DSG) hydraulicky ovládaná, jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) [spojka Haldex] mechanická 6stupňová (automatická 6stupňová DSG) [mechanická 6stupňová] Superb Combi s pohonem předních kol (k dispozici ve všech motorizacích vyjma 3,6 FSI V6/191 kw) Hmotnost Pohotovostní hmotnost s řidičem (kg)** (1550) [1629] (1591) 1577 (1594) [1669] Užitečná hmotnost bez řidiče (kg) Celková hmotnost (kg) (2113) [2192] (2154) 2140 (2157) [2232] Nebrzděný přívěs (max. kg) (700) [750] (700) 750 (750) [750] Brzděný přívěs při 12% stoupání (max. kg) (1500) [1600] (1800) 1800 (1800) [2000] Karoserie pětidveřová, pětimístná, dvouprostorová Součinitel odporu vzduchu Cw 0,30 0,32 0,33 0,32 0,32 Podvozek Přední náprava Zadní náprava Brzdy typu McPherson se spodními trojúhelníkovými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem víceprvkové zavěšení s podélným a příčnými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem kapalinové dvouokruhové, diagonálně propojené s podtlakovým posilovačem Dual Rate vpředu kotoučové, s kotouči s vnitřním chlazením a jednopístovými plovoucími třmeny vzadu kotoučové Řízení hřebenové přímočinné s elektromechanickým posilovačem Kola 7,0J x 16"; 7,0J x 17"; 7,5J x 18" Pneumatiky 205/55 R16; 225/45 R17; 225/40 R18 Náplně Objem palivové nádrže (l) 60 * Při použití benzinu s nižším oktanovým číslem může dojít k mírnému snížení výkonu. ** Platí pro vůz se základní výbavou; hmotnost řidiče 75 kg. ( ) Platí pro automatickou převodovku. [ ] Platí pro verzi 4x4. Superb Combi s pohonem 4x4 a spojkou Haldex 4. generace (motorizace 1,8 TSI/118 kw; 3,6 FSI V6/191 kw a 2,0 TDI CR DPF/125 kw)

18 Všeobecné informace Škoda originální příslušenství představuje širokou nabídku nejrůznějších doplňků z oblastí jako sport a design, hudba a komunikace, komfort a užitek, přeprava a v neposlední řadě také bezpečnost. Ucelený přehled našich produktů přinášíme v samostatném katalogu příslušenství, který Vám poskytne každý autorizovaný servisní partner Škoda. Styling kit, který dodá Vašemu vozu sportovnější styl, zahrnuje: střešní spoiler, difuzor, koncovku výfuku z ušlechtilé oceli a spoiler předního nárazníku. Originální střešní box na lyže s kapacitou 380 litrů pojme až 5 párů lyží nebo 4 snowboardy. Box úspěšně absolvoval City Crash Test. Autosedačky nabízíme pro děti nejrůznějších věkových kategorií až do 12 let a hmotnosti 36 kg. Interiérový držák jízdních kol Vám umožní převézt v interiéru vozu dvě kola. Škoda service Nabízíme Vám mnoho dobrých důvodů, proč navštěvovat autorizovaného servisního partnera Škoda: Kvalita úrovně servisní sítě a personálu: V současné době máte k dispozici téměř 260 autorizovaných servisních partnerů Škoda to znamená jednu z nejhustějších sítí autorizovaných servisních partnerů v České republice s kapacitou téměř 600 přejímacích techniků, kvalifikovaných mechaniků, více než 400 klempířů a 380 lakýrníků. Kvalita úrovně oprav a péče o zákazníka: Vždy, když si Váš vůz Škoda říká o servis, zavolejte nám a dohodneme s Vámi individuální termín. Tak si pro Vás zajistíme dostatek času, abychom Vám mohli věnovat maximální péči. Auto rizovaní servisní partneři Škoda disponují špičkovým dílenským vybavením a diagnostickými systémy, které společně s výrobcem předepsanými technologickými postupy zajišťují dokonalou funkčnost a spolehlivost Vašeho vozu. Komplexní nabídka služeb: ŠKODA ASSISTANCE Stane-li se Vaše vozidlo z jakýchkoliv důvodů nepojízdným, volejte kdykoliv (24 hodin denně 365 dní v roce) centrálu Škoda Assistance : v ČR: v zahraničí: Pracovníci centrály Vám ochotně zprostředkují potřebnou pomoc. DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA MOBILITY K tomu, aby jízda s Vaším vozem byla vždy bezpečná a příjemná, přispívá mimo jiné i doživotní záruka mobility. V případě závady na Vašem vozidle je Vám v rámci záruky mobility prostřednictvím centrály Škoda Assistance poskytnut bezplatně příjezd servisního vozidla na místo poruchy, případný odtah k nejbližšímu autorizovanému servisnímu partnerovi a v případě potřeby i další služby pro posádku vozidla, například přenocování v hotelu, náhradní vozidlo či náhradní doprava. Podmínkou platnosti doživotní záruky mobility je provádění servisních prohlídek v síti autorizovaných servisních partnerů Škoda. S každou takto provedenou servisní prohlídkou je doživotní záruka mobility prodloužena o další servisní interval. Veškeré podrobnosti o rozsahu a platnosti záruky jsou uvedeny v palubní literatuře, která je součástí každého vozu. Informace o záruce mobility získáte také u autorizovaných servisních partnerů Škoda nebo na Škoda Auto Info-line ZÁRUKA MOBILITY PREMIUM Součástí služeb poskytovaných k novému vozu (převzatému zákazníkem od ) je Záruka mobility Premium. Pokud se ocitnete v situaci způsobené i vlastním zaviněním, kdy prostě neodjedete, jako například v případě nedostatku/záměny paliva, defektu pneumatiky, zamknutých nebo ztracených klíčů, vybité autobaterie, přijedeme za Vámi, ať jste kdekoliv na území České repu bliky či ostatních evropských států, a pomůžeme vyřešit Vaši nepříjemnou situaci. Stačí zavolat na centrálu Škoda Assistance, 24 hodin denně 365 dní v roce. Další podrobnosti o nabídce naleznete na a u autorizovaných servisních partnerů Škoda. VYZVEDNUTÍ A PŘISTAVENÍ VOZU Je-li pro Vás překážkou přistavit vůz do servisu, autorizovaný servisní partner s Vámi dohodne termín a vůz si u Vás vyzvedne. Po provedení servisních úkonů jej přistaví zpět. NÁHRADNÍ VOZIDLO Po dobu opravy nebo údržby Vašeho vozu Vám autorizovaný servisní partner Škoda může poskytnout náhradní vozidlo. Záruky výrobce 1. Záruka 2 roky na věcné a právní vady 2. Záruka 3 roky na vady laku 3. Záruka 12 let na neprorezavění karoserie Prodloužená záruka U vozů Škoda Superb Combi podobně jako u ostatních modelových řad si můžete za příplatek jako mimořádnou výbavu objednat k vozu záruku prodlouženou o 3. a 4. rok s volbou limitu najetých kilometrů (do nebo km). V době trvání prodloužené záruky máte právo na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad dle platných obchodních podmínek. Více informací naleznete na a u svých autorizovaných prodejců vozů Škoda. Proměnlivý servisní interval U nových modelů značky Škoda může být uplatněn proměnlivý servisní interval (WIV). Při dodržení předepsaných podmínek umožňuje systém WIV prodloužit servisní interval až na maximálně km. Časový limit mezi servisními prohlídkami je stanoven maximálně na dva roky. Délka intervalu servisních prohlídek závisí na režimu provozu vozidla. Řidič je vždy včas informován prostřednictvím panelu přístrojů o nutnosti provedení servisní prohlídky. O možnostech nastavení proměnlivého servisního intervalu na Vašem voze se informujte u svého nejbližšího servisního partnera Škoda. Škoda originální příslušenství Každý vůz získává jedinečnost, individualitu a osobitý styl také díky originálnímu příslu šen ství, které tvoří volitelnou výbavu. Vozy Škoda Superb Combi samozřejmě mají bohatou základní výbavu, přesto však lze některé prvky zakoupit pouze jako Škoda originální příslušenství. Jsou to například dětské sedačky, přepravní systémy, kola z lehké slitiny rozšiřující nabídku mimořádných výbav, sluneční clony, mechanické zabezpečení a celá škála příslušenství zvyšující užitnou hodnotu a individualitu vozu. Bližší informace o sortimentu Škoda originálního příslušenství najdete v katalogu příslušenství vozu Superb. Škoda originální díly Škoda originální díly jsou identické s díly, které byly použity při montáži vozu Škoda. Výrobce vozu má ty nejlepší znalosti o tom, který díl je pro kterou funkci ve voze přesně určen a jaké předepsané hodnoty musí bezpodmínečně splňovat pro bezporuchovou funkčnost automobilu. Bezpečnost: Každý díl a součástka na automobilu má svůj význam a na některých přímo závisí bezpečnost jízdy. Důkazem naší péče o bezpečnost je například konstrukce karoserie, airbagy, bezpečnostní pásy a především brzdová soustava. Na kvalitě a provozní účinnosti brzd, zejména v extrémních podmínkách, závisí životy všech účastníků silničního provozu. Dostupnost: Díky husté síti autorizovaných servisů Škoda je možné uspokojit všechny řidiče vozů Škoda. Škoda Auto v rámci svého programu nabízí kompletní sortiment dílů, resp. dílů výbavy použitých při sériové výrobě vozu, a nezaměřuje se pouze na obrátkové díly. Zásobování Škoda originálními díly je zajištěno i po výběhu daného modelu ze série. A to nejenom po zákonem stanovenou lhůtu po skončení sériové výroby, ale: min. 15 let po jejím ukončení jsou na trh dodávány díly nutné pro provoz vozidla, min. 10 let díly výbavy vozidla, min. 8 let díly dveřních výplní a koberce. Špičková kvalita: K ověření kvalitativních ukazatelů slouží rozsáhlé zkušební zařízení oddělení vývoje, včetně zkušební dráhy v extrémních polárních a pouštních podmínkách, a materiálové laboratoře oddělení kvality. Díky použití prvotřídních materiálů a technologií zaručují Škoda originální díly bezpečnou a bezstarostnou jízdu. Přesnost lícování zaručuje výměnu opotřebovaných dílů bez zbytečných komplikací. Dlouhá životnost: Použití materiálů prvotřídní kvality a špičková technologie výroby Škoda originálních dílů zaručují jejich maximální spolehlivost a dlouhou životnost. Důkazem je prodloužení záruční doby Škoda originálních tlumičů výfuku na 4 roky. Záruka se vztahuje na tlumiče výfuku, na vozy Škoda Fabia, Roomster, Octavia, Superb Combi a Superb, prodané po 1. lednu 2006 jako Škoda originální díly. Originální technická řešení: Poznatky z výroby a provozu se neustále promítají do hledání nových technických řešení s cílem získat skutečně prvotřídní výrobek, který splní očekávání zákazníka. Legislativní požadavky a homologace: Všechny Škoda originální díly splňují legislativní požadavky a na základě splnění přísných kritérií jsou schváleny firmou Škoda Auto. Získáváte tak záruku, že díly namontované do Vašeho vozu budou spolehlivé, funkční a bezpečné. Ochrana životního prostředí: Do sortimentu Škoda originálních dílů patří i díly výměnné, při jejichž výrobě není životní prostředí natolik zatěžováno odpadem, přebytkem odpadního tepla a znečišťová ním vody. Použité díly a komplety jsou detailně rozebrány, vyčištěny a proměřeny. Součástky schopné renovace jsou renovovány, ostatní jsou nahrazeny novými. Celý tento proces přispívá k ochraně životního prostředí. Informace na internetu Internetová prezentace na adrese Vám díky prodrobnému popisu všech modelových verzí, doplněnému množstvím fotografií, usnadní rozhodování při koupi nového vozu. Program konfigurátor Vám poskytne možnost nezávazně si vyzkoušet různé kombinace standardní výbavy, motoru, barvy, interiéru a volitelné výbavy tak, aby nový vůz plně vyhovoval Vašim nárokům a možnostem. Tato aplikace Vám rovněž poslouží při výpočtu optimálních splátek financování Vašeho vozu a pomůže s výběrem vhodného prodejce, u kterého si lze nový vůz přímo objednat. Škoda Finance Pokud se rozhodnete pro vůz Škoda Superb Combi, s jeho financováním Vám pomůže ŠkoFIN. Tato společnost nabízí řešení jak soukromým osobám, tak podnikatelům. V rámci značkové produktové řady Škoda Finance můžete využít leasingové i úvěrové financování. Prostřednictvím autorizovaného prodejce vozů Škoda můžete sjednat a podepsat smlouvu, seznámit se s produktovou nabídkou či výhodnými akčními nabídkami ŠkoFINu. Ty jsou časově omezené, přinášejí ale výjimečné a zajímavé benefity. Více informací získáte také na internetové stránce Prodej velkoodběratelům Ať už je Váš vozový park malý, nebo velký, ať jste zákazníkem z obchodní, či státní sféry, Škoda Auto a její autorizovaná obchodní síť jsou tu pro Vás. Nabízíme Vám produkty a služby přizpůsobené Vašim obchodním a finančním potřebám, špičkovou úroveň péče o zákazníka, portfolio služeb odpovídající specifickým požadavkům velkoodběratelů a vysokou kvalitu vozů, příslušenství a servisu, která je zárukou nízkých nákladů na provoz a držení Vašeho vozového parku.

19 Společnost Škoda Auto považuje za jeden ze svých prvořadých cílů vývoj a výrobu produktů, které jsou v maximální možné míře šetrné k životnímu prostředí ve všech fázích svého životního cyklu. Hlavní důraz klademe na výběr recyklovatelných materiálů. Vozy Škoda vyrábíme progresivními technologiemi v moderních výrobních provozech splňujících nejpřísnější kritéria. Pro antikorozní ochranu lakovaných částí vozu je používána výhradně bezolovnatá kataforéza (KTL) a vodou ředitelné barvy. Snižování spotřeby paliva a emisí realizujeme v rámci koncernové strategie, a tak motory, které Škoda Auto nabízí, splňují aktuální emisní předpisy. V naší nabídce nechybí ani dieselové motory s filtrem pevných částic (DPF). Všechny produkty Škoda Auto splňují zákony a předpisy na ochranu půdy a vody. Výsledkem těchto aktivit je, že vozy Škoda odpovídají nejen požadavkům z oblasti technické úrovně, bezpečnosti a kvality, ale i z oblasti ochrany životního prostředí. Společnost Škoda Auto tak přispívá k zachování čistého životního prostředí při současném zajištění mobility a spokojenosti svých zákazníků. Ekologické logo vyjadřuje vědomí odpovědnosti a snahu Škoda Auto o trvale udržitelný vývoj společnosti a šetrný přístup k životu a přírodě. Objednejte si prodlouženou záruku ke svému vozu jako mimořádnou výbavu. Škoda ZÁRUKA PLUS V tomto katalogu jsou vyobrazeny modely s volitelnou výbavou, která nemusí být součástí standardní výbavy. Informace o technických údajích, konstrukci, vybavení, materiálech, zárukách a vnějším vzhledu se vztahují na období zadávání prospektu do tisku. Výrobce si vyhrazuje právo změny (včetně změny technických parametrů se změnami jednotlivých modelových opatření). Další podrobné informace o standardní a volitelné výbavě, o aktuálních cenách, dodacích podmínkách a termínech Vám poskytne na přání Váš prodejce vozů Škoda. Tento katalog byl vytištěn na papír vyrobený z buničiny bělené bez použití chloru. Papír je 100% recyklovatelný. Váš prodejce vozů Škoda: B /09

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ S vozy ŠKODA Fabia a Fabia Combi jezdí lidé nejrůznějších profesí a zájmů, mladé dvojice i rodiny s dětmi, aktivní sportovci i ti, kteří mají rádi hlavně pohodlí.

Více

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage obsah editorial Obsah 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage Vážení zákazníci, s radostí Vám představujeme

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia příslušenství ŠKODA Octavia dokáže splnit nejrůznější očekávání. Vůz je proto skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak třeba mladé dvojice s aktivním životním stylem.

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída SLK. Ceník, platnost od 8. dubna 2013

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída SLK. Ceník, platnost od 8. dubna 2013 Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Třída SLK Ceník, platnost od 8. dubna 2013 Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 7 Sériová výbava pro 8 11 Příplatkové výbavy Barvy třídy SLK 12 Čalounění a výplně

Více

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 VÝBĚR MOTORŮ MOTORY JAGUAR 3.0 V6 DIESEL JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR AWD JAGUAR 5.0 V8 KOMPRESOR Počet válců/ventilů na válec 6/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ Ačkoli je ŠKODA Citigo jako doma v městských ulicích, její možnosti jsou daleko širší. Se ŠKODA Originálním příslušenstvím můžete dát navíc svému vozu individuální

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaSuperb NÁVOD K OBSLUZE

SIMPLY CLEVER. ŠkodaSuperb NÁVOD K OBSLUZE SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb NÁVOD K OBSLUZE Úvod Rozhodli jste se pro vozidlo Škoda, srdečně Vám děkujeme za Vaši důvěru. S novým vozidlem Škoda získáváte vozidlo s moderní technikou a rozsáhlým vybavením,

Více

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA Magazín Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA LÉTO 2015 NOVÁ ŠKODA SUPERB Začátek nové éry Finanční služby skupiny Volkswagen Group Úvěr Leasing Pojištění Mobilita RAPID SEDAN A RAPID SPACEBACK

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium CENÍK FORD Trend Titanium Zvýhodněná nabídka Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Grand 1.0 EcoBoost 100 k (74 kw) 6st. manuální 395 150 426 150 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 380 150

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída GL. Ceník, platnost od 7. října 2013

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída GL. Ceník, platnost od 7. října 2013 Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Třída GL Ceník, platnost od 7. října 2013 Obsah Ceník základních modelů 3 Standardní výbava 4 6 Příplatkové výbavy Laky, čalounění a výplně interiéru 7 10 Druhy ráfků a pneu

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Ačkoli je ŠKODA Citigo jako doma v městských ulicích, její možnosti jsou daleko širší. Se ŠKODA Originálním příslušenstvím můžete dát navíc svému vozu individuální

Více

Třída C kupé. Ceník, platnost od 14. března 2014

Třída C kupé. Ceník, platnost od 14. března 2014 Třída C kupé Ceník, platnost od 14. března 2014 Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 Příplatkové výbavy Program Designo 8 Druhy laků, čalounění a výplní interiéru 10 Druhy ráfků a pneu 12 Výbavové

Více

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990 FORD C-MAX I CENÍK Cena vč. DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Compact Grand 1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 430 990 450 990 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 92 kw / 125 k 5st. manuální 445 990 465 990

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Ceník, platnost od 1. února 2013 Třída B

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Ceník, platnost od 1. února 2013 Třída B Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Ceník, platnost od 1. února 2013 Třída B Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 7 Příplatkové výbavy Barvy třídy B 8 Čalounění a ozdobné výplně interiéru třídy

Více