Nová ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nová ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER"

Transkript

1 Nová ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

2 Design definuje prostor. Linie se setkají a spoutají svět mezi sebou. Tvary se protnou a vytvoří novou dimenzi. Umělecké dílo, které nemusíte obdivovat jen zvenčí, ale můžete i vstoupit.

3 Prostor a design mají schopnost proměny. Jakákoli jízda se může stát mostem k inspiraci. Cesta se může stát zajímavější než cíl. Cesta, na které jsou prostor a design Vašimi pasažéry. Cesta novým vozem Škoda Superb Combi.

4 Osobitý styl vozu vznikal s ohledem na eleganci, praktické využití a bezpečnost. Například bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System) jsou nejen atraktivní na pohled, ale i výjimečné po technické stránce. Adaptivní systém totiž dokáže přizpůsobit osvětlení před vozidlem aktuálním jízdním podmínkám, přičemž může pracovat v několika odlišných režimech: meziměsto, město a dálnice. Navíc AFS nabízí i funkci déšť určenou pro jízdu za snížené viditelnosti. Bi-xenonové světlomety, respektive jejich natáčecí moduly, disponují také funkcí osvětlování právě projížděné zatáčky. Mohutnou masku chladiče, která je charakteristickým znakem vozů Škoda, lemuje chromovaný rámeček. Decentní chromovaná lišta zdobí také funkční otvor pro přísun vzduchu ve spodní části nárazníku. Celkový elegantní vzhled vozu dokreslují mlhové světlomety, do nichž jsou nově integrována energeticky úsporná světla pro denní svícení. Výrazným designovým prvkem jsou pak nově tvarované zadní skupinové svítilny s tradičním prosvícením do písmene C.

5 Nové exkluzivní prvky modelu Superb Combi Vám přinesou větší užitek, komfort i radost. Systém KESSY* (Keyless Entry, Start and exit SYstem) Vám umožní odemknout a zamknout vůz, stejně jako nastartovat a vypnout motor, bez aktivního použití klíče. Potřebujete pouze mít klíč u sebe. K odemknutí vozu pak stačí uchopit přední kliku. Podobný postup platí i při uzamykání vozu: po zavření dveří se dotknete vnější části přední kliky. Elektricky ovládané páté dveře s automatickým otevíráním i zavíráním lze ovládat ze čtyř různých míst. Horní polohu dveří si můžete individuálně nastavit podle svých potřeb. K bezklíčovému nastartování a vypnutí motoru slouží tlačítko Start/Stop. Automatický roletový kryt zavazadlového prostoru se po otevření elektricky ovládaných pátých dveří zasune do střední polohy, a tak je přístup k zavazadlům maximálně pohodlný. Komfortní zavírání pátých dveří Vám umožní tlačítko na jejich vnitřní straně. Osvětlení zavazadlového prostoru zajišťují u modelu Superb Combi dvě lampičky umístěné na vnitřní straně pátých dveří. Díky tomuto jednoduchému a přitom funkčnímu řešení je intenzivně osvětlen nejen objemný zavazadlový prostor, ale i místo za vozidlem. Na levé straně zavazadlového prostoru najdete praktickou vyjímatelnou LED svítilnu, která se po zpětném uložení na své místo automaticky (při zapnutém motoru) dobije. Svítilna je vybavena magnetem, takže ji lze například při opravě kola uchytit na karoserii vozu. * K dispozici od 22. týdne roku 2010.

6 Elektricky ovládané panoramatické střešní okno s velkou prosklenou plochou umocňuje příjemný pocit a radost z jízdy. Přední část okna je výklopná a výsuvná. Použité sklo je zatmavené, s nižší prostupností světla či tepelné energie. Pro ještě větší ochranu před sluncem můžete navíc celé okno zakrýt elektricky ovládaným síťovým rolem. Superb Combi 4x4 je k dispozici v několika motorizacích. Vrchol nabídky představuje motor 3,6 FSI V6/191 kw dodávaný s automatickou šestistupňovou převodovkou DSG (Direct Shift Gearbox). Pohon 4x4, benzinový šestiválec a převodovka DSG přitom představují tři špičkové technologie, jejichž kombinace je zárukou nevšedních jízdních zážitků a možností. Vůz je vybaven spojkou Haldex, jejíž řídicí jednotka okamžitě reaguje v závislosti na jízdní situaci bez nutnosti prokluzu předních kol. Tříramenný kožený multifunkční volant umožňuje ovládání rádia i telefonu a také řazení rychlostních stupňů automatické převodovky. Se stabilizujícím systémem ESP (Electronic Stability Programme) je dodáván i systém TSA (Trailer Stability Assistant), který dokáže zmírnit tendence k bočnímu kmitání nebo vlnění, k nimž může docházet v náročných jízdních podmínkách při vlečení těžšího přívěsu či karavanu (až do hmotnosti 2000 kg). Dvouzónová klimatizace Climatronic Vám dává možnost nastavit si pro levou a pravou část interiéru rozdílné teploty. Navigační systém Columbus s 6,5" barevným dotykovým displejem nabízí mnoho funkcí. V kombinaci s TV tunerem k nim patří i sledování televizního vysílání a prohlížení stránek teletextu. Novinkou je možnost hlasového ovládání navigačního systému, které se aktivuje stiskem tlačítka na multifunkčním volantu nebo v pravém horním rohu přístroje.

7 Zadní sedadla byla navržena s důrazem na co největší pohodlí i variabilitu. Mají proto dělená a sklopná nejen opěradla, ale i sedáky. Střešní nosič v černém nebo eloxovaném provedení zdůrazňuje siluetu vozu. Elegantnější výraz dodává modelu Superb Combi střešní anténa ve tvaru žraločí ploutve. Za zadními podběhy najdete praktické uzavíratelné odkládací schránky. Sklopné háčky po stranách zavazadlového prostoru Vám usnadní převážení nákupů.

8 Se síťový programem, obsahujícím dvě vertikální a jednu horizontální síť, zvýšíte variabilitu zavazadlového prostoru a zamezíte posouvání převážených předmětů. Pro zajištění a uspořádání zavazadel je Superb Combi vybaven novým systémem: integrovanými hliníkovými lištami s upínacími elementy. Teleskopickou přepážkou můžete například rozdělit zavazadlový prostor a pružný popruh Vám umožní upevnit zavazadla. Mezipodlaha vyrovnává dno zavazadlového prostoru na úroveň nákladové hrany, čímž vzniká skrytý úložný prostor. Novinkou je možnost vysunutí mezipodlahy a tím i překrytí nákladové hrany, což Vám usnadní manipulaci s objemnějšími či těžšími zavazadly. Zavazadlový prostor se základním objemem 633 litrů se po sklopení zadních sedadel zvětší až na 1865 litrů. Ve vozech s mezipodlahou můžete získat rovnou ložnou plochu o délce 1916 mm.

9 Superb Combi je nabízen ve čtyřech výbavových verzích. Pro uspokojení nejvyšších nároků je určena verze Exclusive, standardně vybavená interiérem Emory (v kombinaci Alcantara/kůže/umělá kůže) v černé barvě nebo Ivory. Na přání (bez příplatku) lze objednat i interiér Glamour (kůže/umělá kůže) v provedení černá nebo Ivory. Přístrojová deska (černá/černá nebo černá/ivory) a dveře (s výplněmi v černé barvě nebo Ivory) jsou obložené dekorem Noblesse (imitace dřeva). Interiér navíc zdobí řada dekorativních prvků provedených v lesklém černém dekoru a stejně tak zde najdeme i chromované doplňky. Přední sedadla mají speciální tvarování, takže poskytují maximální komfort. Interiér Glamour Exclusive*, Elegance* kůže Feinnappa/umělá kůže Ivory Interiér Glamour Exclusive*, Elegance*, Ambition* kůže Feinnappa/umělá kůže černá Výbavová verze Elegance je standardně dodávaná s atraktivním interiérem Felicity v provedení černá nebo Ivory. Varianty přístrojové desky a výplně dveří jsou stejně jako dekor totožné s verzí Exclusive. Interiér rovněž zdobí řada dekorativních prvků v lesklém černém dekoru a chromované doplňky. Přední sedadla mají speciální tvarování pro vyšší komfort. Jako mimořádné výbavy jsou pro verzi Elegance určeny exkluzivní interiéry Emory (Alcantara/kůže/umělá kůže) nebo Glamour (kůže/umělá kůže) a dekor Mirage (imitace kovu). Interiér Emory Exclusive, Elegance* Alcantara/kůže Vachette/umělá kůže Ivory Interiér Emory Exclusive, Elegance*, Ambition* Alcantara/kůže Vachette/umělá kůže černá Dynamickým stylem se vyznačuje verze Ambition vybavená ve svém základním provedení interiérem Rubicon v černé nebo šedé barvě, tříramenným koženým volantem a malým koženým paketem (hlavice a madlo ruční brzdy). Přístrojová deska (černá/černá nebo černá/šedá) a dveře (s výplněmi v černé nebo šedé barvě) jsou obložené dekorem Mirage (imitace kovu). Součástí interiéru jsou rovněž dekorativní prvky v lesklém černém dekoru a chromované doplňky. Jako mimořádnou výbavu nabízíme pro verzi Ambition interiéry Emory a Glamour (viz verze Elegance a Exclusive) a dekor Noblesse (imitace dřeva). Interiér Felicity Elegance látka Ivory Interiér Felicity Elegance látka černá Verze Comfort je dodávána s decentním interiérem Ray v černém provedení. Přístrojová deska a dveře jsou obložené dekorem Stromboli. Stejně jako v ostatních výbavových verzích zdobí interiér dekorativní prvky provedené v lesklém černém dekoru, jako například kryty otočného spínače světel, klimatizace nebo rádia, a mnoho chromovaných doplňků jako rámečky výdechů ventilace, otočného spínače světel, klimatizace, rádia, hlavice řadicí páky a jiné. Interiér Rubicon Ambition látka šedá/černá Interiér Ray Comfort látka černá * Mimořádná výbava.

10 Bílá Candy uni Modrá Pacific uni Stříbrná Brilliant metalíza Rosso Brunello metalíza Kola z lehké slitiny s leštěným povrchem Themisto 7,5J x 18" (pneu 225/40 R18). Kola z lehké slitiny Luna 7,5J x 18" (pneu 225/40 R18). Béžová Cappuccino metalíza Hnědá Mocca metalíza Modrá Storm metalíza Zelená Amazonian metalíza Kola z lehké slitiny s leštěným povrchem Callisto 7,5J x 17" (pneu 225/45 R17). Kola z lehké slitiny Trifid 7,5J x 17" (pneu 225/45 R17). Modrá Aqua metalíza Šedá Platin metalíza Amethyst Purple metalíza Černá Magic s perleťovým efektem Motor Komb. spotřeba l/100 km Komb. emise CO 2 g/km Kola z lehké slitiny Venus 7,0J x 17" (pneu 225/45 R17). Kola z lehké slitiny Moon 7,0J x 16" (pneu 205/55 R16). 1,4 TSI/92 kw 6, ,8 TSI/118 kw 7,3 (7,3) [8,2] 171 (170) [191] 3,6 FSI V6/191 kw {10,2} {237} 2,0 TDI PD DPF/103 kw 6,1 (6,8) 160 (179) 2,0 TDI CR DPF/125 kw 5,9 (6,2) [6,5] 155 (162) [169] ( ) Platí pro verzi s automatickou převodovkou. [ ] Platí pro verzi 4x4. { } Platí pro verzi 4x4 s automatickou převodovkou. TSI benzinový motor s přímým vstřikováním s přeplňováním turbodmychadlem; FSI benzinový motor s vrstveným přímým vstřikováním; TDI dieselový motor s přímým vstřikováním s přeplňováním turbodmychadlem; PD vstřikování systémem čerpadlo-tryska; CR vstřikování systémem common-rail; DPF filtr pevných částic. Kola z lehké slitiny Spectrum 7,0J x 16" (pneu 205/55 R16). Kola ocelová 7,0J x 16" s velkoplošnými kryty kol Tempel (pneu 205/55 R16).

11 Společnost Škoda Auto považuje za jeden ze svých prvořadých cílů vývoj a výrobu produktů, které jsou v maximální možné míře šetrné k životnímu prostředí ve všech fázích svého životního cyklu. Hlavní důraz klademe na výběr recyklovatelných materiálů. Vozy Škoda vyrábíme progresivními technologiemi v moderních výrobních provozech splňujících nejpřísnější kritéria. Pro antikorozní ochranu lakovaných částí vozu je používána výhradně bezolovnatá kataforéza (KTL) a vodou ředitelné barvy. Snižování spotřeby paliva a emisí realizujeme v rámci koncernové strategie, a tak motory, které Škoda Auto nabízí, splňují aktuální emisní předpisy. V naší nabídce nechybí ani dieselové motory s filtrem pevných částic (DPF). Všechny produkty Škoda Auto splňují zákony a předpisy na ochranu půdy a vody. Výsledkem těchto aktivit je, že vozy Škoda odpovídají nejen požadavkům z oblasti technické úrovně, bezpečnosti a kvality, ale i z oblasti ochrany životního prostředí. Společnost Škoda Auto tak přispívá k zachování čistého životního prostředí při současném zajištění mobility a spokojenosti svých zákazníků. Ekologické logo vyjadřuje vědomí odpovědnosti a snahu Škoda Auto o trvale udržitelný vývoj společnosti a šetrný přístup k životu a přírodě. Objednejte si prodlouženou záruku ke svému vozu jako mimořádnou výbavu. Škoda ZÁRUKA PLUS V tomto katalogu jsou vyobrazeny modely s volitelnou výbavou, která nemusí být součástí standardní výbavy. Informace o technických údajích, konstrukci, vybavení, materiálech, zárukách a vnějším vzhledu se vztahují na období zadávání prospektu do tisku. Výrobce si vyhrazuje právo změny (včetně změny technických parametrů se změnami jednotlivých modelových opatření). Další podrobné informace o standardní a volitelné výbavě, o aktuálních cenách, dodacích podmínkách a termínech Vám poskytne na přání Váš prodejce vozů Škoda. Tento katalog byl vytištěn na papír vyrobený z buničiny bělené bez použití chloru. Papír je 100% recyklovatelný. Váš prodejce vozů Škoda: B /09

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER Design definuje prostor. Linie se setkají a spoutají svět mezi sebou. Tvary se protnou a vytvoří novou dimenzi. Umělecké dílo, které nemusíte obdivovat jen zvenčí, ale můžete

Více

ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER

ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER Když se elegance setká s účelností, můžete vnímat krásu designu a zároveň se těšit z výjimečného prostoru pro své každodenní povinnosti i víkendové zážitky. Když se komfort setká

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb Elegance se setkává s účelností a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi. Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik variant nabízí modelová řada ŠKODA Fabia. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia působivý dynamický výraz.

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Když máte stále plný diář a chcete skloubit práci, koníčky i domácnost, pak je to právě všestranná ŠKODA Fabia, se kterou to půjde lehce. Každý den Vás přivítá svým přátelským

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA AUTO J OD ROKU 1895 Stále je nad čím žasnout. Stačí se jen podívat na život novýma očima. S vozem ŠKODA Octavia. Se svým elegantním nadčasovým designem,

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a tak

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Často se stává, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. A právě pro

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 ŠKODA Octavia RS představuje jedinečnou kombinaci mimořádné dynamiky a vlastností praktického rodinného vozu. Moderní design je doprovázen

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Někdy se stane, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. To zná každý, kdo je zároveň manželem i tátou. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. Dny

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. Nová ŠKODA Octavia RS představuje

Více

ŠkodaOctavia Tour SIMPLY CLEVER

ŠkodaOctavia Tour SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Tour SIMPLY CLEVER Škoda Octavia Tour je vozem, na který se můžete spolehnout v nejrůznějších životních situacích. Představuje tak výbornou volbu především pro aktivní rodiny s dětmi, které

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. Nová ŠKODA Octavia RS představuje

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. ŠKODA Octavia RS představuje jedinečnou

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia Ceník

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia Ceník SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Ceník Motorizace Octavia Motorizace Exhalační norma Komb. spotřeba Emise CO 2 Active Ambition Elegance L&K GreenLine 1,4 MPI/59 kw EU 5 6,4 l/100 km 149 g/km 357 900 1,6 MPI/75

Více

ŠkodaOctavia RS SIMPLY CLEVER

ŠkodaOctavia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia RS SIMPLY CLEVER ŠÉFEM, MANŽELEM, TÁTOU A NĚKDY PROSTĚ JEN MUŽEM. V práci Vás právě povýšili. Rodina je zaopatřená a spokojená. Všemu věnujete spoustu energie, ale nezapomínáte přitom trochu

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia RS Co může lépe doplnit sportovně-elegantní styl než vysoká úroveň bezpečnosti. Smysl pro zodpovědnost a potěšení z jízdy se navzájem nevylučují. Mohou se perfektně doplňovat.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia RS Co může lépe doplnit sportovně-elegantní styl než vysoká úroveň bezpečnosti. Smysl pro zodpovědnost a potěšení z jízdy se navzájem nevylučují. Mohou se perfektně doplňovat.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo Možná ho uvidíte, jak se lehce proplétá úzkou jednosměrkou. Nebo jak parkuje u školky na místě, kam se jiní nevešli. Před nákupním centrem Vás překvapí, kolik tašek do něj jeho

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo Možná ho uvidíte, jak se lehce proplétá úzkou jednosměrkou. Nebo jak parkuje u školky na místě, kam se jiní nevešli. Před nákupním centrem Vás překvapí, kolik tašek do něj jeho

Více