SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb"

Transkript

1 SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb

2 Elegance se setkává s účelností

3 a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi.

4 Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako dokonalou funkčnost. Například bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System) jsou nejen atraktivní na pohled, ale i výjimečné po technické stránce. Mohutnou masku chladiče, která je charakteristickým znakem vozů ŠKODA, lemuje chromovaný rámeček. Zadní skupinové svítilny modelu Superb výrazně zasahují do boků vozu, což přispívá k jeho dobré viditelnosti ze stran. Písmeno C, které lze rozeznat po rozsvícení světel, jasně odkazuje na příslušnost vozu ke značce ŠKODA. Elegantní vzhled vozu podtrhuje střešní anténa ve tvaru ploutve. Charakteristické zadní skupinové svítilny modelu Superb Combi se rovněž vyznačují tradičním prosvícením do písmene C. Zdvojená koncovka výfuku je důkazem, že se elegance může spojit se sportovnějším stylem. Chromované prvky, jako například lišty kolem bočních oken (na snímku) nebo ochranné boční lišty dveří, umocňují exkluzivitu vozu.

5 Design se setkává s praktičností: důmyslné prvky vozu ŠKODA Superb. TwinDoor variabilní otevírání pátých dveří je patentem značky ŠKODA. Model Superb se s tímto unikátním konstrukčním a designérským řešením dostává na zcela ojedinělou pozici jak ve své třídě, tak z hlediska rozdělení automobilů podle typu karoserie. Na jedné straně je Superb představitelem klasicky elegantního sedanu s luxusním prostorem pro posádku zcela odděleným od prostoru pro zavazadla. K uloženým věcem máte přístup po stisknutí tlačítka Softtouch uprostřed pátých dveří, kdy se otevře jen jejich první část tedy v podstatě víko zavazadlového prostoru. Na druhé straně je Superb i mimořádně praktickým vozem typu liftback, který Vám umožňuje po vyklopení obou částí pátých dveří včetně okna neomezený přístup do zavazadlového prostoru a snadnou manipulaci i s objemnějšími předměty.

6 Vývoj vychází ze zkušeností: ŠKODA Superb Combi. Elektricky ovládané páté dveře s automatickým otevíráním i zavíráním lze ovládat ze čtyř různých míst: tlačítkem na klíči s dálkovým ovládáním, tlačítkem na středové konzole, vnitřním tlačítkem na výplni pátých dveří nebo vnějším tlačítkem na jejich spodní hraně. Horní polohu dveří si můžete individuálně nastavit podle svých potřeb. Komfortní zavírání pátých dveří Vám umožní tlačítko na jejich vnitřní straně. Automatický roletový kryt zavazadlového prostoru se po otevření elektricky ovládaných pátých dveří zasune do střední polohy, a tak je přístup k zavazadlům maximálně pohodlný.

7 Moderní technologie dokážou nejen zpříjemnit cestování, ale i usnadnit ovládání vozu. Například tříramenný kožený multifunkční volant Vám ve své top verzi nabízí ovládání rádia, telefonu a automatické převodovky DSG. V naší nabídce nechybí ani čtyřramenný kožený multifunkční volant umožňující ovládat funkce rádia a telefonu. Automatická sedmistupňová převodovka DSG (Direct Shift Gearbox), nabízená pro motorizaci 1,8 TSI/118 kw, je zárukou jemného a přitom rychlého řazení při maximálním využití potenciálu točivého momentu motoru. Sound System s desetikanálovým digitálním ekvalizérem a deseti reproduktory Vám ve voze zprostředkuje jedinečný poslech. Funkce doporučení zařazení rychlostního stupně se zobrazuje v pravém horním rohu Maxi DOTu nebo na displeji palubního počítače. MDI (Mobile Device Interface) Vám dává možnost ovládat připojený externí přístroj přes rádio, navigační systém nebo multifunkční volant. K bezklíčovému nastartování a vypnutí motoru slouží ve vozech vybavených systémem KESSY (Keyless Entry, Start and exit SYstem) tlačítko Start/Stop na sloupku řízení. Rádio Bolero je originálním audiosystémem s mnoha funkcemi, jako jsou například mechanika pro čtení datových karet SD a MMC, možnost přehrávání hudebních CD a souborů ve formátu MP3 a WMA, paměť rozhlasových dopravních hlášení (TIM), měnič na 6 CD a další. Navigační systém Columbus s 6,5" dotykovým displejem a možností hlasového ovládání Vám v kombinaci s TV tunerem zprostředkuje i příjem televizního vysílání včetně teletextu. Příprava pro telefon GSM II je určena pro přístroje podporující Bluetooth, sada GSM III pak pro telefony podporující navíc rsap (remote SIM Access Profile).

8 Ve všech vozech Superb se můžete spolehnout na vynikající bezpečnostní výbavu, ve které hrají důležitou roli špičkové technologie. K Vaší jistotě za volantem mohou mimo jiné přispět bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight System), které dokážou přizpůsobit osvětlení před vozidlem různým jízdním situacím. Systém AFS přitom může pracovat v těchto režimech: meziměsto, město a dálnice. Navíc AFS nabízí i funkci déšť určenou pro jízdu za snížené viditelnosti. Natáčecí moduly světlometů disponují ještě funkcí osvětlování právě projížděné zatáčky. K vyšší bezpečnosti přispívají i přední mlhové světlomety s Corner funkcí, kterou využijete zejména při odbočování na hůře osvětlených místech, a funkcí pro denní svícení. Hlavové airbagy vytvoří po aktivaci ochrannou stěnu, která chrání cestující vpředu i vzadu před zraněním hlavy. Senzor automatického spouštění stěračů aktivuje podle intenzity deště přední stěrače Aero, které vyvíjejí na sklo vyrovnaný tlak, a stírají tak rovnoměrně po celé své délce. Model Superb Combi je vybaven i zadním stěračem Aero. Boční airbagy vpředu a vzadu jsou určeny k ochraně pánve a hrudníku v případě bočního nárazu. Podélné reflexní plochy, tzv. kočičí oči, přispívají k lepší viditelnosti zadní části modelu Superb Combi. Airbagy řidiče a spolujezdce jsou účinnou ochranou při čelním nárazu. Airbag spolujezdce lze deaktivovat, a tak můžete umístit na přední sedadlo dětskou autosedačku. Parkovací asistent, který pro svou činnost využívá přední i zadní parkovací senzory a ještě další dvě vlastní čidla, nejen usnadňuje manipulaci s vozidlem, ale doslova zaparkuje místo Vás. Zatímco asistent ovládá volant, řidič má na starosti pouze plynový a brzdový pedál. Kolenní airbag umístěný pod sloupkem řízení chrání kolena a holenní kosti řidiče. Bezpečnostní světla na výplních předních a zadních dveří upozorňují okolo jedoucí řidiče na otevřené dveře stojícího vozu.

9 Přístrojová deska evokuje na pohled i na dotek pocit komfortu. Rozmístění jednotlivých ovládacích prvků bylo navrženo tak, abyste se za volantem vozu rychle a lehce zorientovali. Ovladače jsou na dosah ruky a na místech, kde je intuitivně očekáváte. Volanty pro model Superb i Superb Combi jsou k dispozici v několika různých provedeních, která se liší tvarem, materiálem a nabízenými funkcemi. Tlačítkem pro deaktivaci ASR (protiprokluzové zařízení) můžete v případě potřeby tento systém vypnout a přitom ESP (elektronický stabilizující systém) zůstane stále aktivní. S ESP je u modelu Superb Combi dodáván i TSA (Trailer Stability Assist), který dokáže při vlečení těžšího přívěsu zmírnit tendence k bočnímu kmitání nebo vlnění. TSA pracuje v součinnosti s originálním tažným zařízením s vlastní řídicí jednotkou. Kontrola tlaku v pneumatikách je systém, který využívá údajů z čidel ABS (protiblokovací brzdový systém). Podhuštěné kolo má totiž jiné otáčky než ostatní, a na tuto nesrovnalost upozorní řidiče kontrolka, která se rozsvítí na přístrojovém panelu. Vypínání parkovacích senzorů, respektive akustického signálu, využijete například v hustém městském provozu. Parkovací asistent, který usnadňuje podélné parkování v řadě vozidel, se aktivuje tlačítkem napravo od řadicí páky. Průběh parkování včetně vyhledání vhodného místa se zobrazuje na displeji Maxi DOT. Ventilace předních sedadel, kterou lze nastavit ve dvou různých stupních intenzity, je nabízena výhradně v kombinaci s elektricky nastavitelnými vyhřívanými předními sedadly a s potahy v perforované kůži. Vyhřívání sedadel vzadu má svůj ovladač umístěn na zadní straně Jumbo Boxu. Tato komfortní výbava, která Vám kdykoli za chladnějšího počasí přinese okamžité jízdní pohodlí, se dodává výhradně v kombinaci s vyhříváním sedadel vpředu. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče je vybaveno pamětí, do které je možné uložit tři různá nastavení sedadla a vnějších zpětných zrcátek. Elektricky vyhřívané čelní sklo si rychle poradí s námrazou i zamlžením, a tak Vám zajistí dobrý výhled za jakéhokoli počasí.

10 Osvětlení zavazadlového prostoru zajišťují u modelu Superb Combi dvě lampičky umístěné na vnitřní straně pátých dveří. Díky tomuto jednoduchému a přitom funkčnímu řešení je intenzivně osvětlen nejen objemný zavazadlový prostor, ale i místo za vozidlem. Na levé straně zavazadlového prostoru modelu Superb Combi najdete praktickou vyjímatelnou LED svítilnu, která se po zpětném uložení na své místo automaticky (při zapnutém motoru) dobije. Svítilna je vybavena magnetem, takže ji lze například při opravě kola uchytit na karoserii vozu. Difuzní osvětlení CatVision je jemné rozptýlené osvětlení interiéru dvěma bílými LED diodami, které se rozsvítí stejně jako osvětlení kliček při zapnutí potkávacích světel. Osvětlení prostoru pro nohy vzadu se aktivuje při otevření zadních dveří. Vystupování z vozu za tmy Vám usnadní vnitřní kličky dveří s osvětlením. Osvětlení nástupního prostoru Boarding Spots ve vnějších zpětných zrcátkách a ve spodní části předních i zadních dveří Vám umožní vyhnout se při nastupování za tmy například kalužím. Světlo, které proniká panoramatickým střešním oknem do interiéru vozu Superb Combi, umocňuje příjemný pocit a radost z jízdy. Při cestování za tmy zase oceníte různé možnosti osvětlení v interiéru a okolí vozu.

11 Komfort hraje při cestování důležitou úlohu, a proto je i naše nabídka komfortní výbavy bohatá. Mysleli jsme přitom na každého člena posádky, takže jízdu si budete užívat na kterémkoli sedadle. Vyjímatelný vak Unibag je vhodný pro převážení lyží nebo snowboardu. Schránka na brýle umístěná nad vnitřním zpětným zrcátkem s automatickým stmíváním je v dosahu řidiče i spolujezdce. Ve středové konzole mezi sedadly řidiče a spolujezdce najdete držák nápojů s lamelovým krytem. Klimatizovaná odkládací schránka v přístrojové desce je umístěna proti sedadlu spolujezdce. Cestující vzadu jistě přivítají držák nápojů umístěný v loketní opěře. Síťka na středové konzole na straně spolujezdce je ideálním úložným místem pro nejrůznější drobnosti.

12 Elektricky ovládané střešní okno se solárními články je jedinečnou ukázkou moderní technologie, která může ve voze Superb zvyšit Váš komfort. Solární články uvnitř okna v zavřeném i vyklopeném stavu dodávají elektrickou energii pro pohon ventilátoru, který se zase stará o cirkulaci vzduchu uvnitř vozu. Superb Vám tak může nabídnout svěží a příjemné klima v interiéru i po delším parkování na slunci. SunSet intenzivnější tónování skel v zadní části vozu je jednoduchou, ale účinnou ochranou před přímým sluncem. Pasažéři na zadních sedadlech přivítají i větší pocit soukromí. Dvojitou sluneční clonu, která Vás může chránit před oslňujícími paprsky současně zepředu i z boku, oceníte na cestách plných zatáček a při časté změně směru. Climatronic, dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací a automatickou cirkulací vzduchu, Vám dává možnost nastavit si pro levou a pravou část interiéru rozdílné teploty. Pokud senzor kvality nasávaného vzduchu zaznamená (např. při průjezdu tunelem) nárůst koncentrace škodlivin, spustí se automaticky recirkulace vzduchu v interiéru. Výstupy vzduchu na B-sloupcích zvyšují tepelné pohodlí cestujících vzadu. Vnější zpětná zrcátka s automatickým sklápěním po uzamčení vozu oceníte zejména při parkování v městských ulicích. Výsuvné integrované ostřikovače světlometů si hravě poradí s prachem i blátem. Stínicí rola pro boční zadní skla (oba modely) a stínicí rolo pro zadní sklo (pouze Superb) s manuálním ovládáním podstatně zvyšují za slunečného počasí pohodlí cestujících na zadních sedadlech. Na zadní straně Jumbo Boxu je umístěn informační displej se zobrazením času a vnější teploty. Dále zde může být i 12V zásuvka a také ovladač pro vyhřívání sedadel vzadu. Ventilace předních sedadel, potažených perforovanou kůží, Vám přinese výjimečný komfort a požitek z jízdy. Ventilaci každého sedadla zajišťují dva ventilátory: v sedáku a opěradle. Vkládané tkané koberce Lounge Step s opěrou pro nohy dělají dlouhé cestování ještě pohodlnějším. Kryty pedálů z ušlechtilé oceli nabízíme v rámci sportovního paketu, který dále obsahuje sportovní podvozek, zadní spoiler v barvě vozu (pro liftback) a malý kožený paket (tříramenný kožený volant, madlo ruční brzdy a hlavice řadicí páky).

13 Pro zajištění a uspořádání zavazadel je Superb Combi vybaven systémem integrovaných hliníkových lišt s upínacími elementy. Teleskopickou přepážkou lze například rozdělit zavazadlový prostor a pružný popruh Vám umožní upevnit zavazadla. Se síťovým programem zvýšíte variabilitu zavazadlového prostoru a zamezíte posouvání převážených věcí. U vozů Superb Combi s integrovanými hliníkovými lištami je možné umístit vertikální síť do středu zavazadlového prostoru. Mezipodlaha vyrovnává dno zavazadlového prostoru na úroveň nákladové hrany, čímž vzniká skrytý úložný prostor. Novinkou je možnost vysunutí mezi podlahy a tím i překrytí nákladové hrany, což Vám usnadní manipulaci s objemnějšími či těžšími zavazadly. Zadní sedadla byla navržena s důrazem na co největší pohodlí i variabilitu. Superb Combi má dělená a sklopná nejen opěradla, ale i sedáky. Za zadními podběhy najdete uzavíratelné odkládací schránky. Nad nimi jsou umístěny praktické sklopné háčky, které Vám usnadní převážení nákupů. Prostor, který Vám všechny vozy Superb nabízí pro posádku i zavazadla, je výjimečný. V modelu Superb Combi se zavazadlový prostor o objemu 633 litrů zvětší po sklopení zadních sedadel až na 1865 litrů. Ve vozech s mezipodlahou můžete získat rovnou ložnou plochu o délce 1916 mm.

14 Verze 4x4 Vám vedle výhod pohonu všech kol nabídnou i výborné vlastnosti vozů Superb jako prostornost, komfort nebo praktičnost. Pohon všech kol pak propůjčuje již tak luxusní jízdě vozem Superb další kvalitu a sportovní rozměr. S vozem 4x4 se budete cítit mnohem jistěji i na cestách s nezpevněným povrchem, například při jízdách do hor. Vysoký výkon i pohodlí: s pohonem 4x4 pro ještě větší potěšení z jízdy. Motory určené pro verze s pohonem všech kol jsou celkem čtyři dva benzinové a dva dieselové. Motorizace 1,8 TSI/118 kw (benzin) a 2,0 TDI CR DPF/125 kw (diesel) jsou k dispozici s osvědčenou mechanickou šestistupňovou převodovkou; 2,0 TDI CR DPF/103 kw (diesel) a špičkový benzinový šestiválec 3,6 FSI V6/191 kw jsou dodávány se šestistupňovou automatickou převodovkou DSG. Pohon 4x4 a automatická převodovka DSG představují dvě moderní technologie, jejichž kombinace je zárukou nevšedních jízdních zážitků. Vozy 4x4 nabízíme ve všech výbavových verzích: Active, Ambition a Elegance. Připojení zadní nápravy řídí u všech nabízených motorizací 4x4 řídicí jednotka spojky Haldex, která okamžitě reaguje v závislosti na jízdní situaci bez nutnosti prokluzu předních kol.

15 Cesta směrem k budoucnosti: ŠKODA Superb GreenLine. Vozy řady GreenLine jsou výsledkem našeho úsilí neustále snižovat emise CO 2. Díky moderním technickým řešením Vám tak můžeme nabídnout mimořádnou ohleduplnost k životnímu prostředí i vysoký jízdní komfort. Superb a Superb Combi GreenLine mají mimo jiná opatření snížený podvozek a jsou poháněny dieselovým motorem 1,6 TDI CR DPF/77 kw, s nímž dosahují kombinované spotřeby paliva 4,4 l/100 km při emisích CO g/km. Verze GreenLine jsou dodávány ve výbavových stupních Active, Ambition a Elegance (viz výbavy). Ekonomický provoz a nižší emise CO 2 Vám nabízí i Superb vybavený paketem Green tec, se kterým získáte prvky jako systém Start-Stop, funkci rekuperace a speciální pneumatiky. Paket Green tec je určen pro motorizace 1,4 TSI/92 kw (benzin) a 2,0 TDI CR DPF/103 kw (diesel). Vozy jsou dodávány ve výbavových stupních Active, Ambition a Elegance (viz výbavy). Navíc si k nim můžete vybrat doplňky ze široké nabídky mimořádných výbav. Na snížení koeficientu odporu vzduchu se u modelu Superb GreenLine podílí i spoiler pátých dveří. Na zádi vozu najdete také plaketku GreenLine. Zelené I v názvu motoru na zádi je unikátním prvkem vozů s paketem Green tec. Vozy v provedení GreenLine mohou být vybaveny koly z lehké slitiny Moon 7,0J x 16" s pneumatikami 205/55 R16 s nízkým valivým odporem. Verze Active je standardně dodávána s kryty kol Tempel a verze Ambition a Elegance s koly Spectrum. Systém Start-Stop, který dokáže automaticky vypnout motor, využijete například při čekání na semaforech nebo za jízdy v kolonách. Po sešlápnutí spojkového pedálu se motor opět automaticky nastartuje. Řidič může systém deaktivovat tlačítkem na středové konzole. Snížení zátěže motoru a hospodárnější provoz přináší i funkce rekuperace, která umožňuje efektivním způsobem využívat pohybovou energii automobilu k dobíjení akumulátoru. Vozy jsou vybaveny 16" koly z lehké slitiny podle Vašeho výběru Moon nebo Spectrum (verze Ambition a Elegance) a 16" ocelovými koly s kryty Tempel (Active). Všechna kola doplňují pneumatiky s nízkým valivým odporem. (Na snímku kolo Spectrum.)

16 Vysoký komfort s osobitým charakterem: ŠKODA Superb s paketem Laurin & Klement. Pro vozy Superb i Superb Combi ve špičkové výbavové verzi Elegance přinášíme exkluzivní paket L&K. Mezi jedinečné prvky, které s ním získáte, patří například chromovaná maska chladiče, dvoubarevná 18" kola z lehké slitiny Sirius v designu L&K (viz vozy na snímku vpravo) nebo ozdobná plaketka Laurin & Klement na předních blatnících. Vůz si navíc můžete objednat v barvě Magnetic Brown určené výhradně pro paket L&K. Prahové lišty s originálním logem jsou dalším z doplňků paketu L&K. Zadní světla verze sedan/liftback jsou vybavena úspornými LED diodami s dlouhou životností. Interiér Executive v hnědé barvě, s kůží potaženými sedadly, je obložen dekorem v imitaci dřeva nebo černým dekorem Piano Lack. Čtyřramenný multifunkční volant, který umožňuje ovládání rádia a telefonu, je proveden v kůži, stejně jako hlavice a manžeta řadicí páky a madlo ruční brzdy.

17 Výbavová verze Elegance je standardně dodávaná s atraktivním interiérem Felicity, v provedení černá nebo Ivory, s tmavým obložením podlahové části včetně vkládaných tkaných koberců, se čtyřramenným koženým multifunkčním volantem a malým koženým paketem (hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy). Přístrojová deska (černá/černá nebo černá/ivory) a dveře (s výplněmi v černé barvě nebo Ivory) jsou obložené dekorem Noblesse (imitace dřeva). Interiér rovněž zdobí řada dekorativních prvků v lesklém černém dekoru a chromované doplňky. Přední sedadla mají speciální tvarování pro vyšší komfort. Jako mimořádné výbavy jsou pro verzi Elegance určeny exkluzivní interiéry Emory (Alcantara/kůže/umělá kůže) nebo Glamour (kůže/umělá kůže) a dekor Mirage (imitace kovu). K výbavové verzi Elegance patří mimo jiné elektricky nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce a rádio Bolero s integrovaným měničem na 6 CD. Dynamickým stylem se vyznačuje verze Ambition vybavená ve svém základním provedení interiérem Rubicon v černé nebo šedé barvě, tříramenným koženým volantem a malým koženým paketem (hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy). Přístrojová deska (černá/černá nebo černá/šedá) a dveře (s výplněmi v černé nebo šedé barvě) jsou obložené dekorem Mirage (imitace kovu). Součástí interiéru jsou rovněž dekorativní prvky v lesklém černém dekoru a chromované doplňky. Jako mimořádnou výbavu nabízíme pro verzi Ambition exkluzivní interiéry Emory (Alcantara/kůže/umělá kůže) nebo Glamour (kůže/umělá kůže), oba v černém provedení, a dekor Noblesse (imitace dřeva). K výbavové verzi Ambition patří mimo jiné dvouzónová klimatizace Climatronic a bi-xenonové světlomety s funkcí AFS.

18 Kola z lehké slitiny s leštěným povrchem Themisto 7,5J x 18" (pneu 225/40 R18) Kola z lehké slitiny s leštěným povrchem Luxon 7,5J x 18" (pneu 225/40 R18) Kola z lehké slitiny Laurel 7,5J x 17" (pneu 225/45 R17) Kola z lehké slitiny Trifid 7,5J x 17" (pneu 225/45 R17) Verze Active je dodávána s decentním interiérem Ray v černém provedení. Přístrojová deska a dveře jsou obložené dekorem Stromboli. Stejně jako v ostatních výbavových verzích zdobí interiér dekorativní prvky provedené v lesklém černém dekoru, jako například kryty otočného spínače světel, klimatizace nebo rádia, a mnoho chromovaných doplňků jako rámečky výdechů ventilace, otočného spínače světel, klimatizace, rádia, hlavice řadicí páky a jiné. K výbavové verzi Active patří mimo jiné ESP, elektrické ovládání oken vpředu a vzadu, klimatizace a rádio Swing. Kola z lehké slitiny Venus 7,0J x 17" (pneu 225/45 R17) Kola z lehké slitiny Moon 7,0J x 16" (pneu 205/55 R16) Kola z lehké slitiny Spectrum 7,0J x 16" (pneu 205/55 R16) Kola ocelová 7,0J x 16" s velkoplošnými kryty kol Tempel (pneu 205/55 R16)

19 Bílá Candy uni Modrá Pacific uni Stříbrná Brilliant metalíza Interiér Glamour černý Elegance*, Ambition* kůže Feinnappa**/umělá kůže Interiér Glamour Ivory Elegance* kůže Feinnappa**/umělá kůže Interiér Emory černý Elegance*, Ambition* Alcantara/kůže Vachette/umělá kůže Interiér Emory Ivory Elegance* Alcantara/kůže Vachette/umělá kůže Interiér Felicity černý Elegance látka Interiér Felicity Ivory Elegance látka Amethyst purple metalíza Rosso Brunello metalíza Béžová Cappuccino metalíza Interiér Rubicon šedý/černý Ambition látka Interiér Ray černý Active látka * Mimořádná výbava. ** V případě ventilace předních sedadel je kůže perforovaná. Barva Kód barvy Interiér Modrá Aqua metalíza Modrá Lava metalíza Zelená Malachite metalíza černý šedý/černý Ivory Bílá Candy uni 9P9P Modrá Pacific uni Z5Z5 Stříbrná Brilliant metalíza 8E8E Amethyst Purple metalíza 3X3X Rosso Brunello metalíza X7X7 Béžová Cappuccino metalíza 4K4K Modrá Aqua metalíza 3U3U Modrá Lava metalíza 0F0F Zelená Malachite metalíza 0G0G Šedá Platin metalíza 2G2G Šedá Platin metalíza Černá Magic s perleťovým efektem Magnetic Brown metalíza (exkluzivně pro paket L&K) Černá Magic s perleťovým efektem 1Z1Z Doporučení pro kombinace barev: velmi dobrá dobrá nedoporučuje se

20 Technické údaje Superb Motor 1,4 TSI/92 kw 1,4 TSI/92 kw Green tec 1,8 TSI/118 kw 1,8 TSI/118 kw 4x4 2,0 TSI/147 kw 3,6 FSI V6/191 kw 1,6 TDI CR DPF/77 kw 1,6 TDI CR DPF/77 kw GreenLine 2,0 TDI CR DPF/103 kw 2,0 TDI CR DPF/103 kw Green tec 2,0 TDI CR DPF/103 kw 4x4 2,0 TDI CR DPF/125 kw 2,0 TDI CR DPF/125 kw 4x4 zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, vidlicový, Počet válců/zdvihový objem (cm 3 ) 4/1390 4/1390 4/1798 4/1,798 4/1984 6/3597 4/1598 4/1598 4/1968 4/1968 4/1968 4/1968 4/1968 Maximální výkon/otáčky (kw/min -1 ) 92/ / / / / / / / / / / / /4200 Maximální točivý moment/otáčky (Nm/min -1 ) 200/ / / / / / / / / / / / / Exhalační norma EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 Palivo okt. č. min. 95 okt. č. min. 95 okt. č. 95/91* okt. č. 95/91* okt. č. min. 95 okt. č. min. 95 motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta Provozní vlastnosti Maximální rychlost (km/h) (220) (206) (220) 219 Zrychlení km/h (s) 10,5 10,6 8,6 (8,5) 8,7 7,8 6,5 12,5 12,5 10,1 (10,2) 10,1 10,7 8,8 (8,8) 9,0 Spotřeba (dle normy 99/100) město (l/100 km) 9,0 7,8 9,4 (9,4) 10,6 10,6 14,7 6,2/6,0** 5,4 6,9 (7,5) 6,1 7,8 7,5 (7,6) 8,0 mimo město (l/100 km) 5,4 4,9 5,9 (5,7) 6,6 6,3 7,4 4,4/4,1** 3,8 4,6 (5,0) 4,2 5,2 4,7 (5,1) 5,2 kombinovaná (l/100 km) 6,8 5,9 7,2 (7,1) 8,1 7,9 10,1 5,0/4,8** 4,4 5,4 (5,9) 4,9 6,2 5,7 (6,0) 6,2 Emise CO 2 (g/km) (168) /124** (154) (157) 163 Vnější průměr zatáčení obrysový (m) 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 Pohon Druh předních kol předních kol předních kol 4x4 předních kol 4x4 předních kol předních kol předních kol předních kol 4x4 předních kol 4x4 Spojka jednokotoučová jednokotoučová jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) Převodovka mechanická 6stupňová mechanická 6stupňová mechanická 6stupňová (automatická 7stupňová DSG) spojka Haldex dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané spojka Haldex jednokotoučová jednokotoučová jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) mechanická 6stupňová automatická 6stupňová DSG automatická 6stupňová DSG mechanická 5stupňová mechanická 5stupňová mechanická 6stupňová (automatická 6stupňová DSG) jednokotoučová spojka Haldex jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) mechanická 6stupňová automatická 6stupňová DSG mechanická 6stupňová (automatická 6stupňová DSG) spojka Haldex mechanická 6stupňová Hmotnost Pohotovostní hmotnost základní verze vozu (1523) (1569) (1572) 1632 se 75kg řidičem (kg) Užitečná hmotnost včetně řidiče a mimořádných výbav (kg) Celková hmotnost (kg) (2086) (2132) (2135) 2195 Nebrzděný přívěs (max. kg) Brzděný přívěs při 12% stoupání (max. kg) Karoserie pětidveřová, pětimístná, dvouprostorová Vnější rozměry Součinitel odporu vzduchu C x 0,29 0,32 dle motorizace; GreenLine: 0,29 Délka (mm) 4838 Šířka (mm) 1817 Podvozek Výška (mm) 1462 Přední náprava typu McPherson se spodními trojúhelníkovými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem Rozvor (mm) 2761 Zadní náprava víceprvkové zavěšení s podélným a příčnými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem Rozchod vpředu/vzadu (mm) 1545/1518 Brzdy kapalinové dvouokruhové, diagonálně propojené s podtlakovým posilovačem Dual Rate Světlá výška (mm) 139 vpředu kotoučové, s kotouči s vnitřním chlazením a jednopístovými plovoucími třmeny vzadu kotoučové Vnitřní rozměry Řízení hřebenové přímočinné s elektromechanickým posilovačem Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm) 1468/1451 Kola 7,0J x 16"; 7,0J x 17"; GreenLine a Green tec: 7,0J x 16" Efektivní prostor pro hlavu vpředu/vzadu (mm) 988/956 Pneumatiky 205/55 R16; 225/45 R17; GreenLine a Green tec: 205/55 R16 Objem zavazadlového prostoru (max. l) bez rezervního kola nesklopená/sklopená zadní sedadla 595/1700 Objem palivové nádrže (l) 60 s rezervním kolem jsou hodnoty o 30 l nižší , l , * Při použití benzinu s nižším oktanovým číslem může dojít k mírnému snížení výkonu. ** Při pohotovostní hmotnosti vozidla s mimořádnou výbavou do 1540 kg. ( ) Platí pro vůz s automatickou převodovkou.

21 Technické údaje Superb Combi Motor 1,4 TSI/92 kw 1,4 TSI/92 kw Green tec 1,8 TSI/118 kw 1,8 TSI/118 kw 4x4 2,0 TSI/147 kw 3,6 FSI V6/191 kw 1,6 TDI CR DPF/77 kw 1,6 TDI CR DPF/77 kw GreenLine 2,0 TDI CR DPF/103 kw 2,0 TDI CR DPF/103 kw Green tec 2,0 TDI CR DPF/103 kw 4x4 2,0 TDI CR DPF/125 kw 2,0 TDI CR DPF/125 kw 4x4 zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, zážehový, vidlicový, Počet válců/zdvihový objem (cm 3 ) 4/1390 4/1390 4/1798 4/1798 4/1984 6/3597 4/1598 4/1598 4/1968 4/1968 4/1968 4/1968 4/1968 Maximální výkon/otáčky (kw/min -1 ) 92/ / / / / / / / / / / / /4200 Maximální točivý moment/otáčky (Nm/min -1 ) 200/ / / / / / / / / / / / / Exhalační norma EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 Palivo okt. č. min. 95 okt. č. min. 95 okt. č. 95/91* okt. č. 95/91* okt. č. min. 95 okt. č. min. 95 motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta Provozní vlastnosti Maximální rychlost (km/h) (218) (203) (218) 217 Zrychlení km/h (s) 10,6 10,7 8,7 (8,6) 8,8 7,9 6,6 12,6 12,6 10,2 (10,3) 10,2 10,8 8,9 (8,9) 9,1 Spotřeba (dle normy 99/100) město (l/100 km) 9,0 7,8 9,5 (9,5) 10,7 10,7 14,4 6,3/6,1** 5,4 6,9 (7,7) 6,1 7,8 7,5 (7,5) 8,0 mimo město (l/100 km) 5,6 5,1 6,0 (5,9) 6,7 6,4 7,8 4,6/4,2** 3,8 4,7 (5,1) 4,2 5,5 4,8 (5,2) 5,3 kombinovaná (l/100 km) 6,9 6,1 7,3 (7,3) 8,2 8,0 10,2 5,2/4,9** 4,4 5,5 (6,0) 4,9 6,3 5,8 (6,1) 6,3 Emise CO 2 (g/km) (170) /126** (158) (159) 165 Vnější průměr zatáčení obrysový (m) 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 11,5 Pohon Druh předních kol předních kol předních kol 4x4 předních kol 4x4 předních kol předních kol předních kol předních kol 4x4 předních kol 4x4 Spojka jednokotoučová jednokotoučová jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) Převodovka mechanická 6stupňová mechanická 6stupňová mechanická 6stupňová (automatická 7stupňová DSG) spojka Haldex dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané spojka Haldex jednokotoučová jednokotoučová jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) mechanická 6stupňová automatická 6stupňová DSG automatická 6stupňová DSG mechanická 5stupňová mechanická 5stupňová mechanická 6stupňová (automatická 6stupňová DSG) jednokotoučová spojka Haldex jednokotoučová (dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané) mechanická 6stupňová automatická 6stupňová DSG mechanická 6stupňová (automatická 6stupňová DSG) spojka Haldex mechanická 6stupňová Hmotnost Pohotovostní hmotnost základní verze vozu (1545) (1591) (1594) 1654 se 75kg řidičem (kg) Užitečná hmotnost včetně řidiče a mimořádných výbav (kg) Celková hmotnost (kg) (2108) (2154) (2157) 2217 Nebrzděný přívěs (max. kg) Brzděný přívěs při 12% stoupání (max. kg) Karoserie pětidveřová, pětimístná, dvouprostorová Vnější rozměry Součinitel odporu vzduchu C x 0,29 0,32 dle motorizace; GreenLine: 0,29 Délka (mm) 4838 Šířka (mm) 1817 Podvozek Výška (mm) 1510 Přední náprava typu McPherson se spodními trojúhelníkovými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem Rozvor (mm) 2761 Zadní náprava víceprvkové zavěšení s podélným a příčnými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem Rozchod vpředu/vzadu (mm) 1545/1517 Brzdy kapalinové dvouokruhové, diagonálně propojené s podtlakovým posilovačem Dual Rate Světlá výška (mm) 141 vpředu kotoučové, s kotouči s vnitřním chlazením a jednopístovými plovoucími třmeny vzadu kotoučové Vnitřní rozměry Řízení hřebenové přímočinné s elektromechanickým posilovačem Šířka v loktech vpředu/vzadu (mm) 1468/1451 Kola 7,0J x 16"; 7,0J x 17"; GreenLine a Green tec: 7,0J x 16" Efektivní prostor pro hlavu vpředu/vzadu (mm) 1001/986 Pneumatiky 205/55 R16; 225/45 R17; GreenLine a Green tec: 205/55 R16 Objem zavazadlového prostoru (max. l) bez rezervního kola nesklopená/sklopená zadní sedadla 633/1865 Objem palivové nádrže (l) 60 s rezervním kolem jsou hodnoty o 30 l nižší , l , * Při použití benzinu s nižším oktanovým číslem může dojít k mírnému snížení výkonu. ** Při pohotovostní hmotnosti vozidla s mimořádnou výbavou do 1540 kg. ( ) Platí pro vůz s automatickou převodovkou.

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage obsah editorial Obsah 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage Vážení zákazníci, s radostí Vám představujeme

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA

Magazín NOVÁ ŠKODA SUPERB. Začátek nové éry LÉTO 2015. Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA Magazín Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA LÉTO 2015 NOVÁ ŠKODA SUPERB Začátek nové éry Finanční služby skupiny Volkswagen Group Úvěr Leasing Pojištění Mobilita RAPID SEDAN A RAPID SPACEBACK

Více

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 VÝBĚR MOTORŮ MOTORY JAGUAR 3.0 V6 DIESEL JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR AWD JAGUAR 5.0 V8 KOMPRESOR Počet válců/ventilů na válec 6/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ S vozy ŠKODA Fabia a Fabia Combi jezdí lidé nejrůznějších profesí a zájmů, mladé dvojice i rodiny s dětmi, aktivní sportovci i ti, kteří mají rádi hlavně pohodlí.

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída SLK. Ceník, platnost od 8. dubna 2013

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída SLK. Ceník, platnost od 8. dubna 2013 Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Třída SLK Ceník, platnost od 8. dubna 2013 Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 7 Sériová výbava pro 8 11 Příplatkové výbavy Barvy třídy SLK 12 Čalounění a výplně

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990 FORD C-MAX I CENÍK Cena vč. DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Compact Grand 1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 430 990 450 990 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 92 kw / 125 k 5st. manuální 445 990 465 990

Více

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium

CENÍK FORD C-MAX. Zvýhodněná nabídka. Základní ceny. Trend. Titanium CENÍK FORD Trend Titanium Zvýhodněná nabídka Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Grand 1.0 EcoBoost 100 k (74 kw) 6st. manuální 395 150 426 150 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 380 150

Více

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. X50 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní

Více

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 XF SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 1 TECHNICKÁ DATA MOTORY 2.2 L DIESEL 3.0 L V6 DIESEL 3.0 L V6 DIESEL S 5.0 L V8 KOMPRESOR R-S Počet válců/ventilů na válec 4/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih mm 85/96

Více

BMW i Stav: Červenec 2015. Radost z jízdy. BMW i8. CENY A VÝBAVA. S BMW i SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 60 000 KM V SÉRIOVÉ VÝBAVĚ.

BMW i Stav: Červenec 2015. Radost z jízdy. BMW i8. CENY A VÝBAVA. S BMW i SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 60 000 KM V SÉRIOVÉ VÝBAVĚ. BMW i Stav: Červenec 2015 Radost z jízdy BMW i8. CENY A VÝBAVA. S BMW i SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 60 000 KM V SÉRIOVÉ VÝBAVĚ. I12_07-2015.indd 1 19.6.2015 3:03:30 OBSAH Ceník vozů BMW i8...................................................3

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída GL. Ceník, platnost od 7. října 2013

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Třída GL. Ceník, platnost od 7. října 2013 Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Třída GL Ceník, platnost od 7. října 2013 Obsah Ceník základních modelů 3 Standardní výbava 4 6 Příplatkové výbavy Laky, čalounění a výplně interiéru 7 10 Druhy ráfků a pneu

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. 70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia příslušenství ŠKODA Octavia dokáže splnit nejrůznější očekávání. Vůz je proto skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak třeba mladé dvojice s aktivním životním stylem.

Více

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Ceník, platnost od 1. února 2013 Třída B

Poznej pravdu. www.mytyfakta.cz. Ceník, platnost od 1. února 2013 Třída B Poznej pravdu www.mytyfakta.cz Ceník, platnost od 1. února 2013 Třída B Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 7 Příplatkové výbavy Barvy třídy B 8 Čalounění a ozdobné výplně interiéru třídy

Více