Reklamních služeb a IT produktů

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Reklamních služeb a IT produktů"

Transkript

1 KATALOG Reklamních služeb a IT produktů Mezi naše služby patří tvorba webových stránek, prezentačních CD a DVD disků a databází Access. Tuto nabídku doplňujeme kvalitními reklamními předměty, které jsou jedním z nejvhodnějších marketingových nástrojů. Správně zvolené reklamní předměty a reklamní dárky můžete využít jako poděkování pro své nové i stávající obchodní partnery. Klademe velký důraz na špičkovou kvalitu zpracování, protože reklamní předměty poukazují na Vaši profesionalitu. Nabízíme kovové klíčenky s mincí do vozíku, placky (butony), propisky, vazby a potisky. Poradíme s výběrem vhodného reklamního předmětu, aby z něj nebyla bezcenná cetka, ale praktický předmět, který Vám přivede zákazníka. Kvalita námi nabízených služeb je garantována: 1. použitím pouze kvalitních materiálů a značek 2. použitím pouze licencovaného softwaru i hardwaru 3. certifikátem Spolehlivá firma 4. referencemi našich klientů A nezapomeňte: 1. neustále pracujeme na rozšíření nabídky pro Vás naše klienty 2. máte-li své představy a návrhy, neváhejte nás kontaktovat, zrealizujeme je! 3. reklamu Vám ušijeme na míru dle Vašich představ (místo i čas) 4. těšíme se na spolupráci s Vámi! Kontakty: Martin Petráš (mobil: , web: nebo

2 Nabídka reklamních prací Pro firmy, instituce, nevýdělečné organizace či soukromé osoby nabízíme tiskové a vázací práce, výrobu plachet, laminaci a potisk reklamních předmětů. Vyrábíme reklamní tabule a poutače včetně jejich instalace. Nabízíme potisk CD a DVD disků laserovou technologií Lightscribe. Nabízíme i korektury textů a digitální nafocení Vašich výrobků či prostor. Nabídka reklamních plachet, polepů, vazeb a potisků: Informační tabule (plastové s potiskem a laminací) Reklamní transparenty a plachty Polep výloh, světelných tabulí a oken Dopravní prostředky - auta, motorky, autobusy apod. Výroba reklamních předmětů (propisky, tašky, butony) Laserové potištění CD nebo DVD nosičů Výroba letáků, vizitek, pozvánek a voucherů Výroba vazeb (kroužkové i tepelné UNIBIND)

3 Nabídka reklamních předmětů Nabídka butonů (odznaků, placek): Možnost využití butonů: 1) reklamní kampaně, referenda, schůze 2) veletrhy, jména personálu 3) rodinná setkání, školní akce, podpora prodeje 4) představení loga společnosti apod. Dodáváme v průměrech: 1) 37 mm v provedení: a) spínací špendlík b) magnet 2) 56 mm v provedení: a) spínací špendlík se stojánkem 3) 58 mm v provedení: a) spínací špendlík b) magnet c) přívěšek s otvírákem d) otvírák s magnetem e) klip s magnetem f) přívěšek se zrcátkem (novinka)

4 Nejžádanější provedení butonů: spínací špendlík / pin buton materiál: kov otvírák s magnetem materiál: kov klip s magnetem materiál: plast spínací špendlík / stojánek materiál: plast Nabídka šňůrek na krk: Možnost využití: 1) na zavěšení jmenovek, mobilu nebo klíčů 2) možnost oboustranného reklamního potisku Šňůrky dodáváme v minimálním množství 100ks méně nelze objednat. Šňůrky lze na přání zákazníka doplnit o různá provedení karabin, sponek a příchytek (i odepínacích).

5 Nabídka reklamních předmětů Nabídka kovových klíčenek: Kovové klíčenky s mincí do vozíku: rozměry: 43mm x 33mm (motiv má průměr 25mm) popis: kovové klíčenky s motivem na přední straně. Na zadní straně je na magnetu kovová mince do vozíku. Kovové s jedno nebo oboustranným motivem: rozměry: 43mm x 33mm (motiv má průměr 25mm) popis: kovové klíčenky s motivem na přední straně. K dodání i kovové klíčenky s oboustranným motivem. Kovové s jedno nebo oboustranným motivem: rozměry: 43mm x 33mm a 45mm x 32mm motiv: má rozměr 25mm x 25mm popis: kovová klíčenka, motiv je z obou stran. Na každé straně je možno umístit jiný motiv. Kovové s jednostranným motivem: rozměry: 61mm x 39mm motiv: má průměr 25mm popis: kovová klíčenka s kovovou mincí do vozíku. Imitace kůže, možnost dodání v barvách černá, modrá, žlutá, zelená a červená (na obrázku). Kovové klíčenky s jednostranným motivem: rozměry: 83mm x 28mm motiv: má rozměr 50mm x 18mm popis: Celokovová klíčenka s imitací kůže v černé barvě. Motiv je obdélníkový, jednostranný.

6 Nabídka plastových klíčenek: Plastové klíčenky s jednostranným motivem: rozměry: 44mm x 44mm motiv: má průměr 25mm popis: plastová klíčenka s žetonem do vozíku. Možnost dodání v barvách modrá, oranžová, zelená a červená (na obrázku). Plastové klíčenky s oboustranným motivem: rozměry: 48mm x 41mm popis: plastové klíčenky vyrobené z průhledného plastu. Možnost dodání v provedeních: srdce, domeček, tričko, obdélník a kruh.

7 Tvorba internetových stránek Pro firmy, instituce, nevýdělečné organizace či soukromé osoby nabízíme komplexní řešení nejen v oblasti tvorby a údržby, ale i aktualizace webových stránek. Internetové stránky Vám postavíme na míru. Digitálně nafotíme výrobky, fotografie převedeme do PC a upravíme. Zajistíme webhosting, doménu a y. Po schválení nahrajeme stránky na server a spustíme. To je jen malý výčet z našich činností na úvod. Proč mít internetové stránky? v dnešní době je internet informační médium číslo jedna jsou snadno dostupné a aktuální mají nízkou cenu a nabízí uložení většího objemu dat nabídku Vašich výrobků a služeb zprostředkuje miliónům potencionálních zákazníků s minimálními náklady pro firmy, které se chtějí prosadit (a udržet) v tvrdém konkurenčním prostředí, by mělo být samozřejmostí prezentovat své produkty a služby prostřednictvím webové prezentace Proč internetové stránky právě u nás? protože klademe maximální důraz na rychlost a profesionalitu protože zařídíme vše za Vás (webhosting, doménu, nafocení výrobků, texty, y, počítadlo, statistiky přístupů, ové formuláře atd..) poradíme s rozsahem webu, barevností, rozsahem textů a počtem fotografií protože věci jako: počítadlo přístupů, y, formuláře atd. jsou vždy v ceně a samozřejmostí protože webové stránky máme odladěny na všechny typy internetových prohlížečů Kontakt na webmastera: Ceny stránek: cenové rozpětí za tvorbu webových stránek je u nás mezi 900 Kč až 9500 Kč (dle rozsahu prací) Reference: reference získáte na našich internetových stránkách:

8 Vazby dokumentů Nabízíme širokou paletu vazeb dokumentů od tepelné vazby až po klasickou kroužkovou vazbu. Každý vázaný dokument lze doplnit přední i zadní předsádkou, fólií či papírem vysoké gramáže a vylisovaného vzoru. Jako jedni z mála nabízíme i značkovou tepelnou vazbu Unibind, která vyniká profesionálním vzhledem, vysokou pevností, kovovým hřbetem a možností doplňovat nebo vyjímat listy bez jakéhokoliv poškození a také bez perforace! Výhody tepelné vazby dokumentů systémem Unibind: vazba až do šířky 36 mm (až 340 listů papíru), zaručená pevnost vazby - listy nevypadávají ani po intenzivním používání, možnost úplného rozevření svázané složky pro kopírování, možnost výměny listů v již svázané složce, elegantní a kompaktní design, vysoká úroveň prezentace firemních dokumentů, listy se neperforují - nedochází ke znehodnocení - vhodné pro certifikáty, vysvědčení atp., možnost doplnění příslušenstvím, například kapsy na CD a DVD disky nebo vizitky.

9 Tvorba databází Access Nabízíme tvorbu nových i modifikaci stávajících databází s použitím softwaru Microsoft Access. Databáze je utříděný soubor dat, v jehož rámci se sledují, zadávají, shromažďují a systematicky zpracovávají informace (data). Databáze Vám umožní na počítačích bezpečně a přehledně ukládat, třídit, exportovat i tisknout data. Každá databáze je zabezpečena heslem a má nastavena přístupová práva. Data jsou tedy chráněna proti neoprávněnému přístupu a manipulaci. Pro provoz databází nemusíte dokupovat na své počítače žádný software. Výhody použití databáze při správě dat: data chráněna heslem a přístupovými právy (důležité informace na jednom chráněném místě) snadné vkládání dat s možným hromadným importem databázi lze rozdělit na aplikační a datovou část snadné nalezení, export a tisk vybraných dat pomocí sestav ochrana dat proti nechtěnému smazání a editaci možnost automatizace často se opakujících úkolů pomocí makra snadná aktualizace dat a zabránění dualizaci (každá informace je databázi pouze jednou) automatické upozornění na chyby v databázi a nutnost zálohování nahrazení klasických papírových formulářů a s tím spojená archivace Nejčastější využití databáze při správě dat: seznamy a údaje zaměstnanců, zákazníků evidence materiálů, skladové hospodářství a mzdy evidence a správa akcí, událostí a projektů evidence přístrojů a jejich kalibračních listů, oprav a údržby evidence kurzů, rekvalifikací a vydaných certifikátů společně s daty o lektorech

10 Hardware a software: poradenství, aplikace, řešení Nabízíme: poradenství a školení v oblasti počítačů a programů (software) prodej kancelářské, výpočetní a telekomunikační techniky záruční, pozáruční servis a údržba počítačů a příslušenství zálohování dat (na externí disky, DVD nebo flash paměti přímo u zákazníka) prodej a výměnu tonerů laserových tiskáren, včetně instalace přímo u zákazníka zaškolení Vašich zaměstnanců jak na hardware, tak i software tvorbu webových stránek včetně zajištění domény a webhostingu Proč zvolit naší firmu: individuální přístup k zákazníkům, výjezdy do firem i bytů komplexní realizace dodávek včetně rozmístění, instalace a zaškolení odvoz a ekologická likvidace starých spotřebičů optimalizace nákladů za nákup a provoz hardware, software elektro a IT služby včetně servisních zásahů non-stop NOVINKA: Potřebujete ve svém PC či notebooku vyměnit harddisk za větší? Nabízíme výměnu bez nutnosti reinstalace! Provedeme bitovou kopii Vašeho starého harddisku na nový = převedeme všechny data na nový disk včetně programů a OS. Starý disk si můžete ponechat jako zálohu nebo jej upravíme na externí disk.

11 Kontakty EduGate s.r.o. Jednatel: Martin Petráš Office: Starobělská 1133/5, Ostrava Zábřeh Mobil: Tel/fax: Web: nebo Upozornění: ucelenou a aktuální nabídku, včetně podrobností a cen, naleznete na našich webových stránkách nebo

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace www.ki-wi.cz

Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace www.ki-wi.cz DIGITÁLNÍ ZOBRAZOVACÍ PLOCHY ONLINE OVLÁDACÍ APLIKACE Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace Snadná volba jen v 5 krocích 1. 2. 3. 4. 5. Na konzultaci nám sdělíte svá přání a cíle. Zvolíme

Více

Tiskárna a reklamní agentura

Tiskárna a reklamní agentura Tiskárna a reklamní agentura eura úvodní slovo Dámy a pánové, dostala se Vám do rukou prezentace tiskárny a reklamní agentury Eura s.r.o. Dovolte mi, abych Vás stručně seznámil s tím, co můžeme nabídnout

Více

VIZITKY GRAFIKA A TISK WEB, DVD, MULTIMÉDIA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY O FIRMĚ

VIZITKY GRAFIKA A TISK WEB, DVD, MULTIMÉDIA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY O FIRMĚ VIZITKY GRAFIKA A TISK WEB, DVD, MULTIMÉDIA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY O FIRMĚ»» navigace zpět na výběr jazyka více informací www.studiokkb.cz e-mail: info@studiokkb.cz gsm: +420 777 846 900 tel.: +420 568 846

Více

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ. (projekt SIPVZ PI Informační gramotnost) katalog akreditovaných kurzů úroveň S specifické znalosti

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ. (projekt SIPVZ PI Informační gramotnost) katalog akreditovaných kurzů úroveň S specifické znalosti DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ (projekt SIPVZ PI Informační gramotnost) katalog akreditovaných kurzů úroveň S specifické znalosti Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli, dovolte nám předložit

Více

I Dopravu až k vám zajišťujeme po domluvě a podle rozsahu zakázky.

I Dopravu až k vám zajišťujeme po domluvě a podle rozsahu zakázky. I Firma APIS agency vznikla v roce 1992 jako sdružení podnikatelů se zaměřením na reklamu a tisk. Postupem času jsme se ve stále větší míře orientovali na polygrafickou výrobu, avšak i nadále naleznete

Více

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické specifikace nebo designu bez předchozího upozornění. Kopírování

Více

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů Verze: 1.7 Datum poslední úpravy dokumentu: 22. 12. 2012 Autoři: Miroslav Mikulec, Petr Vavřík 1 Obsah Úvod... 4 Specifikace informačního systému

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

PRODUKTY společnosti COPROSYS seznam produktů - popis produktů - ceník produktů objednávka produktů

PRODUKTY společnosti COPROSYS seznam produktů - popis produktů - ceník produktů objednávka produktů PRODUKTY společnosti COPROSYS seznam produktů - popis produktů - ceník produktů objednávka produktů www.cpsul.cz Strana 1 (celkem 25) 1) Telekomunikační služby a) Telekomunikační služby pro firmy (Internet,

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

KATALOG SLUŽEB A VÝROBKŮ. GRAFICKÉ STUDIO SVOBODA +420 603 422 526 info@dsvoboda.cz www.dsvoboda.cz

KATALOG SLUŽEB A VÝROBKŮ. GRAFICKÉ STUDIO SVOBODA +420 603 422 526 info@dsvoboda.cz www.dsvoboda.cz Plocha 2014 KATALOG SLUŽEB A VÝROBKŮ GRAFICKÉ STUDIO SVOBODA +420 603 422 526 info@dsvoboda.cz www.dsvoboda.cz OBSAH GRAFICKÉ A DTP STUDIO 3 DIGITÁLNÍ TISK 4 OFSETOVÝ TISK 4 REKLAMNÍ PŘEDMĚTY 5 FOTOBANKA

Více

zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET zařízení je vybaveno rozhraním USB zařízení je připojitelné na sběrnici G-link zařízení je vybaveno

zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET zařízení je vybaveno rozhraním USB zařízení je připojitelné na sběrnici G-link zařízení je vybaveno Vysvětlivky značek, uváděných u výrobků: Vysvětlivky písmen v označení výrobků: identifikace - kontaktní čipy DALLAS zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET B bezkontaktní technologie EMmarin identifikace

Více

Katalog produktů a služeb (2013)

Katalog produktů a služeb (2013) Ing. Karel Janeček Prostějovičky 79 798 03 Plumlov Stránka 2 Základní informace o produktech Katalog produktů a služeb (2013) O Yamaco Software je rodinnou firmou, která působí na trhu informačních technologií

Více

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Říjen 2009 Ing. Petr Klička generální ředitel 9 Kolik podob má POHODA? 10 POHODA a Windows 7 11 Vyšperkovaný e-shop 12

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA

INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA PÁR SLOV NA ÚVOD Rád bych prostřednictvím těchto řádků poděkoval za váš zájem o informační systémy ABRA. Naším hnacím motorem je heslo PROTOŽE MÍT SYSTÉM JE ZÁKLAD a tímto krédem

Více

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Technická dokumentace a popis díla Cenová nabídka díla Obsah Strategie webových prezentací 2 Jazykové verze webové prezentace 3 Analýza webových prezentací

Více

3. ZÁKLADNÍ POČÍTAČOVÉ DOVEDNOSTI A ROZVOJ OSTATNÍCH DIGITÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ ZÁKLADNÍ POJMY

3. ZÁKLADNÍ POČÍTAČOVÉ DOVEDNOSTI A ROZVOJ OSTATNÍCH DIGITÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ ZÁKLADNÍ POJMY KLÍČOVÉ KOMPETENCE DO OBCÍ OBECNÉ I ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ NA DOSAH CZ.1.07/3.1.00/50.0015 3. ZÁKLADNÍ POČÍTAČOVÉ DOVEDNOSTI A ROZVOJ OSTATNÍCH DIGITÁLNÍCH TECHNOLOGIÍ ZÁKLADNÍ POJMY 1. Hardware Pojmem hardware,

Více

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o.

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o. Příručka uživatele Příručka uživatele Ekonomický systém POHODA Příručka uživatele 2012 STORMWARE s.r.o. Příručka k programu POHODA pro Windows ve verzi Říjen 2012, release 10200 Příručka popisuje program

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

ABRAAKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2014 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA. www.abra.eu

ABRAAKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2014 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA. www.abra.eu ABRAAKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2014 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA www.abra.eu Vážení uživatelé informačních systémů ABRA Právě jste otevřeli katalog vzdělávání, které pro vás ve školicím středisku ABRA Akademie

Více

Produktový ceník pro rok 2010

Produktový ceník pro rok 2010 Produktový ceník pro rok 2010 (platný od 1.6.2010 do odvolání) Veškeré ceny jsou uvedeny v Kč bez 20 % DPH Nebuďte jako ostatní, odlište se! corporate identity CORPORATE IDENTITY Vizuální firemní identita

Více

Internetový eshop inshop 4

Internetový eshop inshop 4 Internetový eshop inshop 4 Přehled funkcí zpracováno pro verzi aplikace 4.2.4 ZONER 4 in Obsah inshop 4 obecně... 4 Proč zvolit inshop 4?... 4 Reference... 5 Cenové podmínky... 7 Funkce Zoner inshopu...

Více

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis Přivedeme vaši firmu k prosperitě. 1 Internet a design Marketingová podpora Časopis Na počátku je vize jak dovést vaši firmu k prosperitě. 2 O společnosti Internet a design Prosperita Internet a design

Více

ABRA AKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2013 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA

ABRA AKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2013 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA ABRA AKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2013 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA 1 PROTOŽE MÍT SYSTÉM JE ZÁKLAD. WWW.ABRA.EU/SKOLENI CO NAJDETE V KATALOGU? JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT? VÁŽENÍ UŽIVATELÉ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ ABRA,

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

Ibis CMS. Popis řešení, verze 3.0. WebConsult.cz Internet & Marketing s.r.o.

Ibis CMS. Popis řešení, verze 3.0. WebConsult.cz Internet & Marketing s.r.o. Ibis CMS Popis řešení, verze 3.0 WebConsult.cz Internet & Marketing s.r.o. Obsah O firmě...3 Vybrané reference...4 Ibis CMS...5 Rozšířené moduly... 12 Technické parametry... 35 Reference... 36 Ukázky administrace...

Více

Obsah dokumentu. Hotelový systém ACS-line, http://www.acsline.cz. strana 2 (celkem 14)

Obsah dokumentu. Hotelový systém ACS-line, http://www.acsline.cz. strana 2 (celkem 14) Obsah dokumentu Obsah dokumentu...2 Popis výrobního systému ACS-line...3 Přínosy elektronické sběru výrobních dat:... 3 Princip výrobního systému... 3 Obecné schéma výrobního systému:... 3 Zakázkový systém

Více