AGATTU Trade s. r. o. Jeremenkova 1171/102A Praha 4 Doplňky stravy

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "AGATTU Trade s. r. o. Jeremenkova 1171/102A 140 00 Praha 4 e-mail: info@nutralex.cz www.nutralex.cz Doplňky stravy"

Transkript

1 Doplňky

2 Carnosine Plus Charakteristika: Jedinečnost suplementu spočívá v unikátní kombinaci Carnosinu a extraktu z kořene ženšenu korejského. Carnosin se řadí mezi tzv. přírodní látku vytvořenou ze dvou aminokyselin (beta-alaninu a histidinu), která se přirozeně vyskytuje v lidském organismu. Nejčastěji je zastoupená jeho nejvyšší koncentrace v organismu a to ve svalech, velkém mozku, mozečku a srdci. Podílí se na správné činnosti imunitního systému, díky jeho antioxidačním vlastnostem, podporuje dělení buněk, ochraňuje DNA a přispívá k regeneraci organismu. V kombinaci s extraktem ze ženšenu korejského, získávaného z kořene této rostliny je maximálně zesílený efekt účinku. Řadí se mezi silný adaptogen, blahodárně působí na obranyschopnost, vitalitu, energičnost i duševní aktivitu a zajišťuje celkové zdraví organismu. - Carnosin pozitivně ovlivňuje dělení buněk, podporuje jejich regeneraci a napomáhá k ochraně DNA před oxidací - podporuje kvalitní stav vlasů, kůže a přispívá k hojení ran - příznivě působí na svalovou sílu a celkovou vytrvalost organismu - Ženšen a Carnosine působí jako antioxidant, chrání organismus před působením negativních radikálů a tím přispívá k obranyschopnosti organismu - přispívají ke zkvalitnění sexuálních funkcí - Ženšen podporuje celkovou vitalitu, energii, odolnost a pozitivně působí na paměť a koncentraci lidského organismu Obsah složek: v 1 tobolce % DDD* Carnosine 250 mg - Ženšen korejský (extrakt z kořene 6:1) 300 mg - Množství tobolek v balení: 60 tobolek Dávkování: Přijměte 1-2 tobolky denně a dostatečně zapijte vodou.

3 Charakteristika: V suplementu je obsažena efektivní esenciální aminokyselina L-tryptofan, ve významném množství 400 mg v 1 tabletě! Lidský organismu si nedokáže sám L-tryptofan vytvořit a je důležité ho přijímat z potravy popř. ve formě doplňku, kdy se při jeho přijmu přes mozkovou bariéru za pomoci vitaminu B6 (pyridoxinu) přeměňuje na látku zvanou serotonin. Serotonin přirozeně přispívá ke správné funkci nervového systému, podílí se na přenášení nervových vzruchů, pozitivně ovlivňuje stavy únavy, bolestivosti hlavy a působí blahodárně na psychický stav organismu. Také se podílí na tvorbě další látky hormonu melatoninu, který přispívá a zajišťuje pocit uvolněnosti, duševní pohody a navozuje klidný a kvalitní spánek. - napomáhá zkvalitňovat duševní aktivitu organismu (vhodné užívání při stresu, únavě, pocitech úzkosti, depresích, strachu, bolestech hlavy) - přispívá k navození pocitu uvolněnosti, podporuje přirozené usínání a zkvalitňuje spánek - napomáhá zmírňovat doprovázející stavy při odvykání a závislostech (alkohol, kouření) Tryptophan Obsah složek: v 1 tabletě % DDD* Tryptophan 400 mg - Množství tablet v balení: 60 tablet Dávkování: Přijměte 1 tabletu denně a dostatečně zapijte vodou.

4 Thermo Burner Charakteristika: Speciální suplement vyniká kombinací 5-ti aktivních látek, efektivně působící k zajištění perfektní a štíhlé postavy s vhodností užívání pro ženy a muže v rámci redukce hmotnosti. Jedinečná směs ve formě tobolek obsahuje ve svém složení optimální kombinaci látek, které synergicky působí k odbourávání tuků. Podpořen je termogenní efekt účinku na lidský organismus, což přináší zvýšení metabolického obratu, zvyšování energetického výdeje směřující k maximálnímu efektu spalování tuků. V závislosti s pravidelnou fyzickou aktivitou je zajištěna aktivní a celkově vitální svěžest organismu, maximální ochrana a regenerace svalové tkáně a zkvalitnění imunitního systému. - Citrus aurantium, L-carnitine tartrate přispívá ke spalování tuků a udržení dosažené hmotnosti - L-carnitine tartrate přispívá ke zkvalitnění fyzické výkonnosti a podporuje regeneraci svalové hmoty, napomáhá ke správné činnosti srdce a optimalizuje hladinu cholesterolu - Green tea vyniká svými mocnými antioxidačními účinky, čímž přispívá ke správné funkci imunitního systému, má antibakteriální, protivirové, protiplísňové účinky, pozitivně ovlivňuje zdraví srdce, optimalizuje hladinu cholesterolu a krevního tlaku - Kofein přispívá ke spalování tuků a zlepšení fyzického výkonu, podporuje psychickou aktivitu, bdělost a dodává energii organismu Obsah složek: ve 2 tobolkách % DDD* L-carnitine tartrate 400 mg - Green tea 300 mg - (standardizovaný 50% extrakt) - Kofein 80 mg - White willow bark (obsahuje salicin) 30 mg - Citrus aurantium (obsahuje synephrine) 10 mg - Množství tobolek v balení: 120 tobolek Dávkování: Doporučená denní dávka jsou 2 tobolky denně. Přijměte 1 tobolku minut před snídaní a 1 tobolku minut před fyzickou aktivitou a zapijte dostatečným množstvím vody.

5 Charakteristika: Žraločí chrupavka obsahuje ve svém složení glukosamin, chondroitin, denaturovaný kolagen, což jsou velice důležité stavební látky pro zdraví pohybového aparátu, správnou funkci lidských chrupavek a vazivových tkání. Zároveň je bohatým zdrojem minerálních látek vápníku a fosforu, které jsou v lidském organismu nezbytné pro stavbu kostí organická podoba těchto minerálů je navíc z hlediska využitelnosti velmi přínosná pro lidský organismus. Žraločí chrupavka ve svém složení přirozeně obsahuje i další minerály, stopové prvky, enzymy, mukopolysacharidy atd. - příznivě působí na správnou funkci a strukturu kloubů a kostí - pozitivně působí na výživu, regeneraci kloubních chrupavek a celkově tím podporuje zkvalitnění rozsahu pohybu - podporuje mechanické a elastické vlastnosti kloubní chrupavky - zkvalitňuje stav pleti a pokožky - vhodné k užívání při dermatitidách, ekzémech, lupénce - pozitivně působí na kvalitní činnost imunitního systému - vhodný k dlouhodobému užívání pro osoby zatěžující pohybový aparát (zvýšená fyzická aktivita, úrazy, období rekonvalescence, nadváha) Shark cartilage Obsah složek: v 1 tobolce % DDD* Žraločí chrupavka 500 mg - Množství tobolek v balení: 180 tobolek Dávkování: Doporučená denní dávka jsou 3 tobolky denně. Vhodné je přijímat 3 tobolky 3x denně, nejlépe s jídlem popř. po jídle, vhodné užívat po dobu 2-3 měsíců. Zapijte vodou a dodržujte pravidelný pitný režim v průběhu dne.

6 Libido Power Charakteristika: Jedinečná kombinace extraktu z Macy, Tribulus Terrestris, Ženšenu a Ginkgo biloby příznivě působí na nárůst svalové hmoty, síly a ke zkvalitnění sexuální aktivity. Tobolky příznivě podporují zdraví pohlavních orgánů, zajišťují správnou funkci imunitního systému a efektivně přispívají k energičnosti a vitalitě organismu při zvýšené psychické a fyzické aktivitě. - Maca peruánská pomáhá udržovat optimální životní sílu, vitalitu, tělesnou i duševní pohodu - Tribulus Terrestris podporuje nárůst svalové hmoty a výkonnosti, pomáhá udržovat sexuální apetit a energii - Ženšen podporuje celkovou vitalitu, energii, odolnost a pozitivně působí na paměť a koncentraci lidského organismu - příznivě podporuje sexuální výkonnost a přispívá k navození a zlepšení erekce - Ginkgo biloba podporuje správný krevní oběh a zvyšuje průtok krve v organismu Obsah složek: ve 4 tobolkách % DDD* Maca extrakt 1000 mg - Tribulus Terrestris extrakt (45% saponiny) 600 mg - Ženšen korejský extrakt 200 mg - Ginkgo biloba extrakt 40 mg - Množství tobolek v balení: 120 tobolek Dávkování: Přijměte 4 tobolky denně a zapijte dostatečným množstvím vody. V případě onemocnění kardiovaskulárního systému (např. vysoký krevní tlak) případné užívání léku konzultujte předem s lékařem! Pokud se v případě užívání doplňku vyskytují zdravotní komplikace a to: nespavost, nervozita, úzkost přerušte užívání!

7 Charakteristika: Extrakt ze zeleného čaje obsahuje vysoké množství polyfenolů, což jsou přirozeně vyskytující se rostlinné chemikálie vyznačující se jedinečnými antioxidačními schopnostmi. Chrání organismus před působením volných radikálů, posilují imunitní systém, příznivě působí proti stárnutí organismu. Polyfenoly obsažené v zeleném čaji mají silné termogenní účinky a výrazně zvyšují úroveň odbourávání tuků. Zelený čaj má nejen antioxidační účinky, ale také stimuluje organismus díky obsahu kofeinu, tím zkvalitňuje činnost centrálně nervového systému. Příznivě působí na zdraví srdce, na kvalitu cév a redukuje hladinu špatného LDL cholesterolu. Mezi další významné látky obsažené v zeleném čaji patří celá řada vitaminů např. (C, D, K, B2), karotenoidů dále obsah minerálů mangan, selen, draslík, hořčík, fluor. - vyniká svými mocnými antioxidačními účinky, čímž přispívá ke správné funkci imunitního systému - má příznivé antibakteriální, protivirové, protiplísňové účinky na lidský organismus - napomáhá k odbourávání tuků s vhodností užívání pro muže i ženy v závislosti s redukcí hmotnosti - pozitivně působí na zdraví srdce, optimalizuje hladinu cholesterolu a krevního tlaku Green Tea Obsah složek: v 1 tobolce % DDD* Green Tea -zelený čaj (extrakt) 500 mg - (obsah 50% polyfenolů) 250 mg - Množství tobolek v balení: 120 tobolek Dávkování: Přijměte 2 tobolky denně a dostatečně zapijte vodou.

8 Lecithin mg Charakteristika: Aktivní složka lecithin se řadí mezi fosfolipidy, jedná se o stavební materiál buněčných membrán, které regulují průchod živin směrem dovnitř buněk a odpadních látek směrem ven. Nachází se ve všech buňkách našeho těla, včetně buněk nervových a mozkových. Je nezbytný pro průběh všech životně důležitých pochodů v organismu. Suplement ve formě tablet je všestranně využitelný přípravek, který je pro organismus prospěšný z mnoha důvodů s vhodností k dlouhodobému užívání pro jakoukoliv věkovou kategorii. - pozitivně působí na správnou funkci srdce, podporuje zdraví a kvalitu cévních stěn - napomáhá zajišťovat optimální hladinu cholesterolu a přispívá ke správné hladině krevního tlaku - podporuje správnou činnost mozku, pozitivně působí ke zlepšení paměti a zkvalitnění koncentrace - napomáhá ke zkvalitnění funkcí pohybového aparátu, podporuje regeneraci organismu (vhodné pro aktivně fyzické jedince sportovce) - příznivě působí k odbourávání tuků, přispívá ke zlepšování stavu kůže, vlasů a nehtů - podporuje správnou funkci a ochranu jater, napomáhá k detoxikaci jater (při přijmu alkoholu, léků apod.) Obsah složek: v 1 tabletě % DDD* Sójový lecithin 1000 mg - Množství tablet v balení: 120 tablet Dávkování: Přijměte 1-2 tablety denně, nejvhodněji během jídla popř. po jídle a dostatečně zapijte vodou.

9 Charakteristika: Originální suplement obsahuje účinný extrakt z čínské houby Cordyceps sinensis (Housenice čínské), která má velmi ojedinělé a širokospektré účinky podporující komplexní zdraví lidského organismu. Extrakt z houby Housenice čínské obsahují polysacharidy jedinečné glukany a další cenné látky, které příznivě působí na správnou činnost imunitního systému a celkovou vitalitu a výkonnost organismu. - Cordyceps sinensis (Housenice čínská): - působí antioxidačně a přispívá k posílení imunitního systému organismu - má příznivé protizánětlivé účinky - působí proti patogenním bakteriím (pneumokok, zlatý stafylokok, streptokok) - podporuje vitalitu organismu a zkvalitňuje psychickou a fyzickou aktivitu - napomáhá ke správné funkci srdce, přispívá k optimalizaci krevního tlaku a správné hladině triglyceridů a cholesterolu - příznivě působí na správnou funkci dýchacích cest, zkvalitňuje činnost plic a průdušek - zlepšuje látkovou výměnu v ledvinách a zvyšuje detoxikační vlastnosti jater - podporuje kvalitu spánku, snižuje úzkostné stavy a navozuje pocity uvolnění - zkvalitňuje sexuální aktivitu u mužů i žen Cordyceps Obsah složek: v 1 tabletě % DDD* Cordyceps sinensis 500 mg - (Housenice čínská extrakt 3:1) Množství tablet v balení: 120 tablet Dávkování: Přijměte 2-4 tablety denně, nejvhodněji v průběhu dne mezi jídly a zapijte vodou.

10 Spirulina Charakteristika: Jedinečná zelenomodrá sinice se získává z nejčistších jezer, která se vyskytují v subtropech. Spirulina vyniká nejvýraznějšími a širokospektrými účinky na lidský organismus. Obsahuje celou řadu vitaminů, minerálních látek, mastných kyselin, přírodních barviv, enzymů a dalších nesmírně cenných nutrientů a to: bílkoviny (komplex esenciálních a neesenciálních aminokyselin); sacharidy; tuky (mastné kyseliny -gama-linolenová, kyselina linolová); vitaminy (B1, B2, B3, B5, B6, B12, E, biotin, kys. listová, inositol,); minerály (železo, jod, draslík, vápník, hořčík, zinek, selen, mangan, chrom); přírodní barviva (karotenoidy, chlorofyl, fykocianin); enzymy (superoxid dismutáza, glutathion peroxidáza). - obsahuje vitaminy, minerály, enzymy a další cenné nutrienty - přispívá k vitalitě organismu a podporuje zdravý vzhled pleti a kůže - má antioxidační účinek a přispívá ke zkvalitnění obranyschopnosti organismu - podporuje správnou činnost srdce a přispívá ke zdraví cév - přispívá ke správné hladině cholesterolu a triglyceridů - zkvalitňuje činnost trávicího ústrojí a obnovuje střevní mikroflóru - optimalizuje hladinu krevního cukru s vhodností k užívání při redukci hmotnosti Obsah složek: v 1 tabletě % DDD* Spirulina 500 mg - Množství tablet v balení: 500 tablet Dávkování: Přijměte 1-4 tablety denně, nejvhodněji v průběhu dne mezi jídly a zapijte vodou.

11 Charakteristika: Název specifické řasy je odvozeno od přirozeného obsahu chlorofylu, kterého je v řase velmi významné množství. Unikátní mikroskopická řasa Chlorella obsahuje přírodní zdroj vitaminů, minerálů a bohatý komplex cenných a výživných látek s příznivým působením na celkové zdraví, vitalitu a energičnost organismu a to: bílkoviny (komplex esenciálních a neesenciálních aminokyselin); sacharidy; tuky (mastné kyseliny: gama a alfa-linolenová, kyselina linolová); vláknina, vitaminy (B1, B2, B3, B5, B6, B12, E, C, biotin, kyselina listová); minerály (železo, draslík, sodík, fosfor, vápník, hořčík, zinek, selen, mangan, měď); přírodní barviva (karotenoidy, chlorofyl, lutein). - obsahuje vitaminy, minerály, aminokyseliny a další cenné látky - přispívá k celkové vitalitě a energičnosti organismu - má antioxidační účinky a přispívá ke zkvalitnění imunitního systému - přispívá ke správné hladině cholesterolu, optimalizaci krevního tlaku a k pročištění krevního řečiště - příznivě působí k detoxikaci organismu a přispívá k regeneraci jaterní tkáně - pozitivně působí na činnost trávicího ústrojí a obnovuje tvorbu probiotických kultur - zkvalitňuje zdravotní stav pleti a kůže vhodné užívání při akné a ekzémů Chlorella Obsah složek: v 1 tabletě % DDD* Chlorella pyrenoidosa 500 mg - Množství tablet v balení: 500 tablet Dávkování: Přijměte 1-4 tablety 2x denně, nejvhodněji v průběhu dne mezi jídly a zapijte vodou.

12 AGATTU Trade s. r. o. Jeremenkova 1171/102A Praha 4

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY

OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY OSTATNÍ BYLINNÉ KONCENTRÁTY, UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ ZDROJE, ZELENÉ POTRAVINY, DALŠÍ STRAVNÍ DOPLŇKY A ANTISEPTICKÉ PRODUKTY STIMARAL - povzbuzující a adaptogenní přípravek MO 387,- Kč - obsah 30ml Přípravek

Více

Úvodní slovo. Obsah. GS Klub pro všechny, kteří si váží zdraví

Úvodní slovo. Obsah. GS Klub pro všechny, kteří si váží zdraví Katalog produktů Úvodní slovo Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám představili nový katalog přípravků společnosti Green-Swan Pharmaceuticals. Přípravky pro zdraví Vaše a Vašich blízkých nabízíme v lékárnách

Více

Doplňky stravy pro zdraví a aktivní život

Doplňky stravy pro zdraví a aktivní život IMU- NO- MODU- LACE BAK- Doplňky stravy pro zdraví a aktivní život KATALOG PRODUKTŮ K dostání v lékárnách nebo online na www.vitalsupport.cz IMUNOMODULACE BAKTERIÁLNÍMI LYZÁTY www.femivaxinum.cz FEMIVAXINUM

Více

Jak pomáhá ovoce a zelenina. PaedDr. Mgr. Hana Čechová

Jak pomáhá ovoce a zelenina. PaedDr. Mgr. Hana Čechová Jak pomáhá ovoce a zelenina PaedDr. Mgr. Hana Čechová 1. Největší zdravotně rizikové faktory v Evropě 2. Pyramida zdraví 3. Alespoň 5 porcí ovoce a zeleniny denně 4. Jednoduché počítání co je jedna porce

Více

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1 Beta glukany Pro koho jsou glukany určeny? I když se cí7te zdravě, doporučuje se užívání beta- glukanu jako prevence. Mnoho lidí používá beta- glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený

Více

Výživa ve výchově ke zdraví

Výživa ve výchově ke zdraví Příručka pro učitele k e-learningovému kurzu Výživa ve výchově ke zdraví Mgr. Dana Hrnčířová, Ph.D. Mgr. Marcela Floriánková 2014 Příručka pro učitele k e-learningovému kurzu Výživa ve výchově ke zdraví

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz zdraví a vitalita PŘEHLED PRODUKTŮ Platí od 1. 1. 2012 / Doporučené ceny při sazbě 14 % DPH. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! Koupíte-li jakékoliv dva produkty

Více

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA. Zdraví a výživa. Daniela Lojková

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA. Zdraví a výživa. Daniela Lojková VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA Zdraví a výživa Daniela Lojková Praha 2012 VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA Zdraví a výživa Daniela Lojková Praha 2012 Autor: Daniela Lojková

Více

DXN Lingzhi Black Coffee

DXN Lingzhi Black Coffee produkty pro zdraví DXN Lingzhi Black Coffee je připravena podle originálního receptu z nejkvalitnější kávy arabica a výtažku Ganodermy. Pro zachování jedinečné chuti kávy neobsahuje cukr ani sladidla.

Více

PRODUKTOVÁ DOKUMENTACE PERALGIN

PRODUKTOVÁ DOKUMENTACE PERALGIN PRODUKTOVÁ DOKUMENTACE PERALGIN Platnost od 10. ledna 2008 Obsah Text letáku 4 Produktová dokumentace Úvod do problematiky 6 Alergie 6 Mentální příčiny vzniku alergií 8 Složení Peralginu 10 Účinné látky

Více

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme! Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit

Více

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme! Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit

Více

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou

zkvalitnění a urychlení výroby našich vitamínů. aneb jak se zbavit obilniny, ovoce a zeleninu) jezte tolik, abyste si udrželi správnou Jarní úklid těla aneb jak se zbavit nebezpečných toxinů. R E P O R T Á Ž Více vitamínů pro Vás Divize farmacie otevřela část nových prostor a uvedla do provozu novou blistrovací linku, která umožní balit

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2013 Eliška Caldová FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ Studijní program: Ošetřovatelství B 5341 Eliška Caldová Studijní obor: Všeobecná

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz zdraví a vitalita PŘEHLED PRODUKTŮ Platí od 1. 4. 2011 / Doporučené ceny při sazbě 10 % DPH. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! Koupíte-li jakékoliv dva produkty

Více

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme!

Náš příběh. Historie firmy. Naší vizí je pomoc lidem: Spolu to dokážeme! Náš příběh Historie firmy Společnost Activstar byla založena na Slovensku. Postupne expandujeme do celé Evropy. Naší vizí je pomoc lidem: zlepšit zdraví a fyzickou kondici, dostat se na vyšší příjem, zlepšit

Více

Domácí lékaø STARLIFE Obsah

Domácí lékaø STARLIFE Obsah Domácí lékaø Domácí lékaø STARLIFE Obsah Alergie 4 Akné 5 Angina pectoris 6 Ateroskleróza 7 Artritida 8 Artróza 9 Alzheimerova choroba 10 Astma 11 Borelióza 12 Bronchitida 13 Cirhóza jater 14 Crohnova

Více

UNIVERZITA PARDUBICE FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ

UNIVERZITA PARDUBICE FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ UNIVERZITA PARDUBICE FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2010 Kateřina NOVÁKOVÁ Univerzita Pardubice Fakulta zdravotnických studií Výživové návyky u zdravotnických pracovníků Kateřina Nováková

Více

Výživa sportovců v období vrcholové přípravy. Bc. Jindřich Zdráhal

Výživa sportovců v období vrcholové přípravy. Bc. Jindřich Zdráhal Výživa sportovců v období vrcholové přípravy Bc. Jindřich Zdráhal Diplomová práce 2010 ABSTRAKT Práce je zaměřena na výživu sportovců v období intenzivního tréninku. Posuzuje vhodnost použití potravinového

Více

Sponzorováno edukačním grantem fi rmy Novo Nordisk s. r. o. Novo Nordisk s. r. o., Evropská33c, 160 00, Praha 6, tel.: 233 089 611, fax: 233 089 613

Sponzorováno edukačním grantem fi rmy Novo Nordisk s. r. o. Novo Nordisk s. r. o., Evropská33c, 160 00, Praha 6, tel.: 233 089 611, fax: 233 089 613 Příloha o zdraví a nemoci, prevenci a léčbě, o léčivech a doplňcích stravy... 2008/7 Na stránkách této přílohy, i když v příkladech hovoříme o konkrétních přípravcích, usilujeme o vzdělávání, a to zejména

Více

VÝŽIVA Vydalo Ministerstvo zemědělství Odbor bezpečnosti potravin ZDRAVÍ

VÝŽIVA Vydalo Ministerstvo zemědělství Odbor bezpečnosti potravin ZDRAVÍ VÝŽIVA A ZDRAVÍ 2012 Použité zdroje: Výukový portál www.viscojis.cz/teens A-Z slovník pro spotřebitele www.agronavigator.cz/az Vypracoval kolektiv autorů: Mgr. Dana Hrnčířová, Ph.D.; MUDr. Jolana Rambousková,CSc.;

Více

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají

Zdravé. zdraví. Světelná. příloha. Víte, co skutečně potřebují naše střeva? Velcí pomocníci Doplňky stravy. zbavit škodlivin. Metody, které zabírají celostátní vydání / zdarma ročník 1, speciál březen vychází 25. ŮNORA 2013 www.grandkrasnaazdrava.cz příloha zdraví Velcí pomocníci Doplňky stravy Zdravé Odborný rádce Detoxikace Jak organismus zbavit

Více

PŘÍLOHA SEZNAM SCHVÁLENÝCH ZDRAVOTNÍCH TVRZENÍ

PŘÍLOHA SEZNAM SCHVÁLENÝCH ZDRAVOTNÍCH TVRZENÍ PŘÍLOHA SEZNAM SCHVÁLENÝCH ZDRAVOTNÍCH TVRZENÍ Živina, látka, potravina Aktivní uhlí Kyselina α-linolenová (ALA) Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle ALA přispívá k udržení normální

Více

MASARYKOVA UNIVERZITA. Výživa a doplňková strava při posilování - začátečníci Diplomová práce

MASARYKOVA UNIVERZITA. Výživa a doplňková strava při posilování - začátečníci Diplomová práce MASARYKOVA UNIVERZITA Fakulta sportovních studií Katedra sportovní medicíny a zdravotní tělesné výchovy Výživa a doplňková strava při posilování - začátečníci Diplomová práce Vedoucí diplomové práce: Ing.

Více

KATALOG VýROBKU 2015

KATALOG VýROBKU 2015 KATALOG VýROBKU 2015 BYLINÁŘSTVÍ-KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o. Bohumil JUKL Sádek 98, 572 01 Polička www.jukl.cz, www.jukl.sk bylinarstvi@jukl.cz Katalog Bylinářství-kořenářství s.r.o. Stránka 2 Vážení zákazníci,

Více

VÝŽIVA VE SPORTU. MASARYKOVA UNIVERZITA Fakulta sportovních studií Katedra sportovní medicíny a zdravotní tělesné výchovy.

VÝŽIVA VE SPORTU. MASARYKOVA UNIVERZITA Fakulta sportovních studií Katedra sportovní medicíny a zdravotní tělesné výchovy. MASARYKOVA UNIVERZITA Fakulta sportovních studií Katedra sportovní medicíny a zdravotní tělesné výchovy VÝŽIVA VE SPORTU Bakalářská práce Vedoucí bakalářské práce: Vypracoval: Ing. Iva Hrnčiříková Pavel

Více

SEZNAM A POPIS PROCEDUR

SEZNAM A POPIS PROCEDUR LÁZNĚ BĚ LOHRAD A.S. MEDICAL SPA SEZNAM A POPIS PROCEDUR Lázeňská rehabilitační klinika Lázeňská rehabilitační klinika OBSAH I. Diagnostika........................................... 4 II. Slatinné procedury.....................................

Více

Rostliny základ zdravé výživy

Rostliny základ zdravé výživy Rostliny základ zdravé výživy Nechť je jídlo vaší medicínou medicína vaším jídlem Hippokrates, otec moderní medicíny (400 B.C.) Ať už bylo otcem nemoci cokoli, její matkou byla špatná strava Čínské přísloví

Více

Jak postupovat, když se bezprostředně po užití zelených potravin objeví tlak v žaludku nebo lehký pocit na zvracení?

Jak postupovat, když se bezprostředně po užití zelených potravin objeví tlak v žaludku nebo lehký pocit na zvracení? V čem jsou zelené potraviny odlišné od ostatních potravních doplňků? Především tím, že nepatří mezi potravní doplňky. Jsou totiž racionálními, celostními potravinami. Jaký je účinek zelených potravin na

Více

Výživa pro profesionálního tanečníka

Výživa pro profesionálního tanečníka JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Taneční pedagogika Výživa pro profesionálního tanečníka Diplomová práce Autor práce: Zdeňka Kerlesová, DiS. Vedoucí práce: doc. Mgr. Jarmila

Více