Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download ""

Transkript

1 A VENTILY

2 Ceník 07 ELBOW SOLVENT SOCKET KOLENO PŘIPOJENÍ LEPENÍ x LEPENÍ COUDE A ` COLLER * 0* 180* ,80 8,70 7,38 9, 8,,33 9,04,41 19,44 18,78,9,,5,70 1,0 1, 0,8 0, ,35 0,4 0, 0,89 1,7 1,93 3,3 5,95 11,01 1,49 8,7,0, 77,49 199,8 0, ,44 ELBOW SOLVENT SOCKET FEMALE BSP THREAD KOLENO PŘIPOJENÍ LEPENÍ x VNITŘNÍ ZÁVIT COUDE A ` COLLER FEMELLE A ` VISSER BSP x 1/" x x 1 " x x 1 1/" 3 x " x 1/" x 3" 1 x 4" 4* * * ,,9,,44,5 19,80, 17, ,70 1,00 1,00 1,31,01,7 14,7,08 34,00 ELBOW FEMALE BSP THREAD KOLENO PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT x VNITŘNÍ ZÁVIT COUDE FEMELLE A ` VISSER BSP 00 1/" /" 003 " 00 1/" 00 3" 01 4" 4* * * , 11, 11,84,70,44,80 1,,80 1, , 1,35 1,8,74, 3,05,73 3, 38,9 87

3 Ceník 07 ELBOW SOLVENT SOCKET KOLENO PŘIPOJENÍ LEPENÍ x LEPENÍ COUDE A ` COLLER * 3* 0* , 9, 9,0 3,3 7,3 7,,0 19,3 19, 17,98,11 13,47 19,81,0 17, 1, 0,8 0,8 0, ,4 0,58 0,77 1,04 1,35,05 3, 5,95,08 14,79,0 8,31 43,34 1,43 13,44 8,43 ELBOWS F/M KOLENO H/M COUDES F/M x x x x x1 1/" x x1 1/" x" 3x" ,09 3,09 3,09 3, 3, 3,94 3,94 5,79 8,7 ELBOWS F/M/F KOLENO H/M/H COUDES F/M/F 14 1 xx xx xx 3x3x ,31 3,79 4,79 7,07 BEND SOLVENT SOCKET OBLOUK PŘIPOJENÍ LEPENÍ COURBE A ` COLLER ,00 13, ,70,1 3,05 88

4 Ceník 07 TEE SOLVENT SOCKET T KUS PŘIPOJENÍ LEPENÍ TE A ` COLLER * 0* 1* ,80,00 7,8 8,33 8, 5,88 7,,94 1, 1,5,13,83 13,41, 8,00 7,0 0,8 0,8 0, ,4 0,54 0,77 1,7 1,70,47 5,33 9, 14,0 3,41 35,38, 0,41 8,43 19,7 40,9 TEE SOLVENT SOCKET X FEMALE BSP THREAD T KUS PŘIPOJENÍ LEPENÍ x VNITŘNÍ ZÁVIT TE A ` COLLER FEMELLE A ` VISSER BSP 13 x 1/". 13 x 1/" 13 x 13 x 13 x 13 x 1 1/" x " 1317 x 1 1/" 1319 x 1 1/" 13 x3" x 1 1/" x " x 4" 3* 0* 0* 0* 70 13,5 8,00 13,00,00, 11,,80 7,,71 1, 3,80 1,, ,77 1,47 0,97 1,1 1,70,55 3,,49 3,1 18,95 38,8 38,8 31,89 TEE FEMALE BSP THREAD T KUS PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT x VNITŘNÍ ZÁVIT TE FEMELLE A ` VISSER BSP /" 1 1/" " 1/" 3" 4" 3* 0* 0* 70 3,0,00 9,94 11,80,80 3,70 3, 3, 0,0 0,0 0, ,74 1,93,3 3,71 5, 7,84 19,58,97 47,5 89

5 Ceník 07 CROSS SOLVENT SOCKET KŘÍ PŘIPOJENÍ LEPENÍ CROIX A ` COLLER * 0* * ,5,80 5,70 5,70 7,, 4,73 18, , ,09,09,74 4, 3, 4,94 17,9 37, ,4 REDUCING TEE SOLVENT SOCKET T KUS REDUKOVANÝ PŘIPOJENÍ LEPENÍ TE REDUIT A ` COLLER x x x x x x x x x x 3 x 3 x x x 3 x x 3 x 1 x 1 x 3 1 x 1 x * * * ,00,7 7, 7,, 5,9 9, 9, 13, 14, 1,70,,1 1,14 1,3 8, 1,14 1, 19,9,31 18, ,93 1,31 1,31 1,78,3,3,,,, 5,18 3,09,33 8,03 14, 14, 14, 1,44 1,44 1,44 1,44 SOCKET SOLVENT SOCKET MUFNA PŘIPOJENÍ LEPENÍ MANCHON A ` COLLER *, 5* 8,80 0* 7,80 180* 7,38 8, 0 8, 7,38 7,5,13,4 18,59 17,14 4, , 4 1,, 11 0,39 0,4 0,54 0,77 0, , ,09 1 3,94 188,7 83, 43, , , 0, , 0, , 0, ,47

6 Ceník 07 SOLVENT SOCKET X FEMALE BSP THREAD MUFNA PŘIPOJENÍ LEPENÍ x VNITŘNÍ ZÁVIT MANCHON A ` COLLER X FEMELLE A ` VISSER BSP x 3/8" x 1/" x x x x 1 1/" 3 x " x 1/" x 3" 1 x 4" 0* 00* 0* * , 13,80 13,0,,5 11,88,14,80 9,70 7,0 0, , 0,81 0,89 1,04 1,7 1,89 4,9 7,09 11,9 SOCKET FEMALE BSP THREAD MUFNA PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT x VNITŘNÍ ZÁVIT MANCHON FEMELLE A ` VISSER BSP 1 3/8" 1/" 1 1/" 3 " 1/" 3" 1 4" , 13,80 13,0 13,00 11,5 14, 11,4,80 9,80 7,0 5 0, ,77 0,89 1,00 1,, 3,05 7,98 11, PP PIPE CLIP CLOSING CLAMP TRUBKOVÁ SVORKA UZAVŘENÁ PP COLLIER FERME ,00 7,14,84 5, , 1,43 1,70 3,05 91

7 Ceník 07 SOCKET SOLVENT REDUCER MxFxF REDUKCE DLOUHÁ PŘIPOJENÍ LEPENÍ REDUCTION MANCHON A ` COLLER MxFxF 11 x 700* 9, 1113 x x 0* 9, x 5* 14, 1114 x 0*, 1114 x 0 13, 11 x 1 11,85 11 x 1 9, x, x 0, x 3 3 7, x 3 9, x 7 9, x 3 9, x 9, x, x 3 x 7, x x 8, x x 1 8, x 1 x 5 33, x x 19, x x 1 1, x 1 x 5, x ,8 111 x x 17,8 111 x x 1 19, x 1 x 5 18, 111 x 5 x 1, x 1 1, x 5 1, x 1 17,04 0 x 17, ,70 0,70 0,70 0,93 0,93 1,43 1,43,8 3,3 3,3 4, 4, 7,84 7,84 7,84 14,9 14,9 14,9 14,9 3,1 3,1 3,1 3,1 3,1 3,1,, 37,31 37,31 37,31 37,31 PP PIPE CLIP OPENED TRUBKOVÁ SVORKA OTEVŘENÁ PP CLIP OUVERT , 8,00,0,00 7,00 7,, , 0, 0,39 0,4 0,54 0, 0,81 9

8 Ceník 07 STUB FLANGE SOLVENT SOCKET LEMOVÝ NÁKRU EK COLLET PORTE BRIDES A ` COLLER , 8,7 8,97 7,80,00 5,,71,09,8 11, , 0, ,09,3 3,71 5,0 4, 5, 8,19,,01,57 1, 95,07 FLANGE (BACKING RING) PŘÍRUBA BRIDE ,,00 14,80 14, 14, 11, 11,5,,35 1,,00 7, 0,08 0,08 0, , 5,0,0 7,07,49 9, 11,8,94 1,07 17,9 54,9 83,1 CAP SOLVENT SOCKET ZÁTKA PŘIPOJENÍ LEPENÍ BOUCHON A ` COLLER * 0* 0* 0* ,80,00 9,00 7, 1,18,00,80, 11,00,04 5,5 8,97,80 14, 1, 34, 0, ,35 0,35 0, 0,73 1,00 1,39,78 4,33 9,3,59 1,4 18,35 3,41 47,8 8,8 9,00 93

9 Ceník 07 CAP FEMALE BSP THREAD ZÁTKA PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT BOUCHON FEMELLE A ` VISSER BSP /8" 1/" 1 1/" " 1/" 3" 4" ,00 1, 14, 1,00 14,, 3, 7, 5,0 0,0 0, , 0,73 0,89 1, 1,47,05,,91, MALE PLUG BSP THREAD ZÁTKA PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT BOUCHON MALE A ` VISSER BSP 3 1/" 1 1/" " ,0 13, 14, 13,,80 11, , 0, 0,73 1,04 1,35 1,58 ADAPTOR BUSH SOLVENT SOCKET X MALE BSP THREAD PŘECHODOVÝ NIPL PŘIPOJENÍ LEPENÍ x VNĚJ Í ZÁVIT EMBOUT FILETE A ` COLLER FEMELLE x 1/" x x x x x 1 1/" 3 x 3 x 1.1/" 3 x " ,05 7,0, 9,18 11,55 11,85 9, 9,70 11, ,73 0,85 1,00 1,31 1,58 1,58,47,47,47 REDUCING NIPPLES DVOJITÝ NIPL REDUKOVANÝ PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT x VNĚJ Í ZÁVIT MAMELONS DOUBLE RÉDUCTION x1/" 1x1/" 1x x1/" x x 1 1/"x1/" 1 1/"x 1 1/"x1 1/"x1 1/4" "x "x "x "x1 1/" ,70, 8,80 8,00,0 7, 7,80 5,70 3, 3,, ,97 1, 1, 1,55 1,55 1,55 1,79 1,78 1,78 1,78,,, 94

10 Ceník 07 HEXAGONAL NIPPLE BSP MALE THREAD DVOJITÝ NIPL MAMELON HEXAGONAL BSP A ` VISSER 3 1/" 1 1/" " ,00 13,00,,00, 9, ,58 0,77 0,81 1,08 1,55,3 ADAPTER NIPPLE SOLVENT SOCKETx SOLVENT SOCKET x MALE BSP THREAD PŘECHODOVÝ NIPL PŘIPOJENÍ LEPENÍ x LEPENÍ x VNĚJ Í ZÁVIT ADAPTATEUR MIXTE A ` COLLERx A ` COLLER x MALE A ` VISSER BSP x 1/" x x x x 1 1/" 3 x 1 1/" 3 x " x 1/" x 3" 1 x 1/" 1 x 3" 1 x 4" 5x1x 1/" 5x1x3" 5x1x4" ,70,35,, 9,5 11,,80 9,5 8,70 3,05 9,3 8,,00,88, ,4 0,54 0, 0,89 1,00 1,00 1,58,94 4,0 5,1 5,,,3,3 9,31 REDUCING ADAPTER MALE BSP THREAD x FEMALE BSP THREAD PŘECHODOVÝ NIPL ZÁVITOVÝ PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT x VNĚJ Í ZÁVIT REDUCTION MALE A ` VISSER BSPx FEMELLE A ` VISSER BSP x 1/" x x 1/" x x 1/" x x 1 1/" x 1/" 1 1/" x 1 1/" x 1 1/" x " x " x " x " x 1 1/" 00* 0* 0* 0* * 0* ,80 11,70 13,, 11,7,98,80 11,44,80,4,0, 11,7 13, , 1,55 1,55 1,55,3,3,3 1,85 1,85 1,85 1,85 4,09 4,09 4,09,43 95

11 Ceník 07 SHORT REDUCING ADAPTER MALE BSP THREAD x FEMALE BSP THREAD KRÁTKÝ PŘECHODOVÝ NIPL ZÁVITOVÝ PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT x VNITŘNÍ ZÁVIT REDUCTION COURTE MALE A ` VISSER BSP x MALE A ` VISSER BSP x 1/" x 1/" 0* 700*, , 1,08 3 PIECE UNION SOLVENT SOCKET ROUBENÍ 3 DÍLNÉ PŘIPOJENÍ LEPENÍ x LEPENÍ RACCORD UNION 3 PIECES A ` COLLER ,,0,,18 11, 9,77 9,70, 8, ,43 1,74,51,78,8 4,17 14, 19,03,78 3 PIECE UNION SOLVENT SOCKET FEMALE BSP THREAD ROUBENÍ 3 DÍLNÉ PŘIPOJENÍ LEPENÍ x VNITŘNÍ ZÁVIT RACCORD ` UNION 3 PIECES ` A COLLER X FEMELLE A VISSER BSP x 1/" x x x x 1 1/" 3 x " 1 0,,,,0 11,79, ,01, 3,09 3, 4,,18 3 PIECE UNION FEMALE BSP THREAD X FEMALE BSP THREAD ROUBENÍ 3 DÍLNÉ PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT x VNITŘNÍ ZÁVIT RACCORD UNION 3 PIECES FEMELLE A ` VISSER BSP X FEMELLE A ` VISSER BSP /" 1 1/" " ,,0,,0,9, ,78 3,51 4,9 5,91 5,0,95 9

12 Ceník 07 3 PIECE UNION FEMALE BSP THREADx MALE BSP THREAD ROUBENÍ 3 DÍLNÉ VNITŘNÍ ZÁVIT x VNĚJ Í ZÁVIT RACCORD UNION 3 PIECES 13 FEMELLE A ` VISSER BSP x MALE A ` VISSER BSP /" 1 1/" " , 13,,9,9 11, ,1 5,33,41 7,1 8,7 13,5 3 PIECE UNION SOLVENT SOCKET MALE BSP THREAD ROUBENÍ 3 DÍLNÉ PŘIPOJENÍ LEPENÍ x VNĚJ Í ZÁVIT RACCORD UNION 3 PIECES A ` COLLER X MALE A ` VISSER BSP x 1/" x x x x 1 1/" 3 x " , 13,,9 4, 3, ,55 1,8,,59 3, 5,0 SPIGOT CONNECTION MALE BSP THREAD HADICOVÝ TRN PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT RACCORD CANNELE MALE A ` VISSER BSP /" 1 1/" " 00* 0* 0* 0* 0,00,00 9,0 9,0 9,00 7, ,85 0,89 1,7 1,89,1,43 SPIGOT CÓNICAL CONNECTION MALE BSP THREAD HADICOVÝ TRN KÓNICKÝ PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT RACCORD CANNELE CONIQUE MALE A VISSER BSP 1370C 1370C 1370C 1370C 1370C 13703C 1/" 1 1/" " 0* 00* 80* 180* 0 9,00,0 8, 9,7 8, 8, ,85 0,89 1,7 1,89,1,43 97

13 Ceník 07 SPIGOT CONNECTION HADICOVÝ TRN PŘIPOJENÍ LEPENÍ RACCORD CANNELE * 0* 0* 0* 0,00,80,08 9, 8,80 7, ,77 0,93 1,1 1,8,1,43 SPIGOT CÓNICAL CONNECTION SOLVENT SOCKET HADICOVÝ TRN KÓNICKÝ PŘIPOJENÍ LEPENÍ RACCORD CANNELE CONIQUE A ` COLLER 1C 1C 1C 1C 1C 13C 3 0* 00* 80* 180* 0,0,0 8, 9,7 8,00 8, ,77 0,93 1,1 1,78,05,43 TEFLON TAPES TEFLONOVÁ PÁSKA RUBAN DE TEFLON TAPE mm/m 19mm/m 0 7 3,1 5,9 0,0 0,0 79 0,71 9,9 COLLE LEPIDLO COLLE con pincel 0 con pincel 0 con pincel 8 5,0,00 8,00 13,00 9, 8,,80 0,0 0,0 0,0 0,03 0,0 0,0 0,03 98

14 PVC PRESSURE VALVES PVC TLAKOVÉ (KULOVÉ) VENTILY VANNES PRESSION PVC Ceník 07 REDUCING BUSH SOLVENT SOCKET REDUKCE KRÁTKÁ PŘIPOJENÍ LEPENÍ REDUCTION SIMPLE A ` COLLER x 1 x 1 x x x x x x x x x 3 x 3 x x x 3 x 3 x 1x 1 x 3 1 x 1 x x 1 x 1 0 x x x 0 x 0 x 3 x * 0* 0* 0* 0* 0* 0* 0* 0* 0* 0* , 7,00 7, 14, 9, 0,80,,00,00 9,00,1 9,9, 8,00 8,88 8, 11,00 11, 11,80 11,80 4, 7,, 11, 13,0 1, 11, 1,59 0,0 0,0 0,08 0,08 0,08 0,08 0,08 0, ,7 0,7 0,7 0,31 0,31 0, 0,4 0,58 0,58 0,58 0,58 0,77 0,77,3 1,35 4,1 4,1 7,,, 4,9,79 11, 19,73 9,4,71 4,79 4,34 5,49 99

15 PVC PRESSURE VALVES PVC TLAKOVÉ (KULOVÉ) VENTILY VANNES PRESSION PVC Ceník 07 BALL VALVE KULOVÝ VENTIL VANNE A BOISSEAU TPE SEATSEPDM O'RING SIEGE TPEJOINT EPDM THIS VALVE COVERS A WIDE RANGE OF PRODUCTS THANKS TO ITS HYTREL SEATS AND INDUSTRIAL THREADED CLOSING SYSTEM PŘIPOJENÍ LEPENÍDOSEDACÍ KROU EK TPE TĚSNĚNÍ EPDM NABÍZÍME RŮZNÉ TYPY VENTILŮ S ROZDÍLNÝM TĚSNĚNÍM.V ECHNY JSOU ROZEBÍRATELNÉ. CETTE VANNE COUVRE UNE TRES LARGE GAMME DE PRODUITS GRACE A SES SIEGES HYTREL ET LE SYSTEME INDUSTRIEL DE FERMETURE VISSEE SOLVENT CEMENT PŘIPOJENÍ LEPENÍ A ` COLLER S S S S S 3 S ,, 1,00 9,0 17,0 14,5,9 9, 9,0 0,03 0,03 0,03 0,03 0,03 0,03 3 9,04 97, 351,55 9 1, , 37, 3 83, , ,4 BSP THREAD PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT BSP A ` VISSER 14 S 14 S 14 S 14 S 14 S 143 S 1/" 1 1/" " 1 8,, 1,00 9,0 17,0 14,5 0,03 0,03 0,03 0,03 0,03 0, ,11,71,3 1,07 19,43,4 SOLVENT CEMENT PŘIPOJENÍ LEPENÍ A ` COLLER ,,,80 5,80, 11, 11,00 7, ,,,95,00 11,74 18,03 55,18 80,19 FEMALE BSP THREAD KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT FEMELLE A ` VISSER BSP /" 1 1/" ",,,80 5,80, 11, ,7,0 8,54,85 13,0,01

16 PVC PRESSURE VALVES PVC TLAKOVÉ (KULOVÉ) VENTILY VANNES PRESSION PVC Ceník 07 FEMALE SOLVENT CEMENT FEMALE BSP THREAD KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ LEPENÍ x VNITŘNÍ ZÁVIT FEMELLE A ` COLLER FEMELLE A ` VISSER BSP 140 CR 140 CR 140 CR 140 CR 140 CR 1403 CR x1/" x x x x1 1/" 3x",,,80 5,80, 11, ,79,4 8,4,7 11,74 18,94 FEMALE BSP THREAD FEMALE SOLVENT CEMENT KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT x LEPENÍ FEMELLE A ` VISSER BSP FEMELLE A ` COLLER 1470 RC 1470 RC 1470 RC 1470 RC 1470 RC RC 1/"x x x x 1 1/"x "x ,79,4 8,4,3 11,74 18,93 MALE BSP THREAD FEMALE SOLVENT CEMENT KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT x LEPENÍ MALE A ` VISSER BSP A ` COLLER FEMELLE 140 CM 140 CM 140 CM 140 CM 140 CM 1403 CM x1/" x x x x1 1/" 3x",,,80 5,80, 11, ,79,4 8,4,7 11,74 19, FEMALE BSP THREAD MALE BSP THREAD KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNITŘNÍ ZÁVIT x VNĚJ Í ZÁVIT FEMALLE A ` VISSER BSP MALE A ` VISSER BSP 1470 RM 1470 RM 1470 RM 1470 RM 1470 RM RM 1/" 1 1/" " ,,9 8,54 11,43,,71 1

17 PVC PRESSURE VALVES PVC TLAKOVÉ (KULOVÉ) VENTILY VANNES PRESSION PVC Ceník 07 MALE BSP THREAD FEMALE SOLVENT CEMENT KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT x LEPENÍ MALE A ` VISSER BSP FEMELLE A ` COLLER 1470 MC 1470 MC 1470 MC 1470 MC 1470 MC MC 1/"x x x x 1 1/"x "x ,79,4 8,4,71 11,74 19,4 MALE BSP THREAD FEMALE BSP THREAD KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT x VNITŘNÍ ZÁVIT MALE A ` VISSER BSP FEMELLE A ` VISSER BSP 1470 MR 1470 MR 1470 MR 1470 MR 1470 MR MR 1/" 1 1/" " 5,70 4,70, 4,70,, , 7,14 9,19 11,43 13,09,71 MALE BSP THREAD x MALE BSP THREAD KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT x VNĚJ Í ZÁVIT MALE A ` VISSER BSP x MALE A ` VISSER BSP 1470 MM 1470 MM 1470 MM 1470 MM 1470 MM MM 1/" 1 1/" " ,, 9,19 11, 13,09 1,79

18 PVC PRESSURE VALVES PVC TLAKOVÉ (KULOVÉ) VENTILY VANNES PRESSION PVC Ceník 07 CHECK VALVE ZPĚTNÁ KLAPKA CLAPET ANTI RETOUR EPDM O'RING EPDM Ó KROU EK JOINT EPDM SOLVENT CEMENT PŘIPOJENÍ LEPENÍ A ` COLLER ,0 3, 3, 3, 7,80 11,70 9, 8,00 8, 0,0 0, ,70, 11, 13,98 17,5,94 3,7 84,1 93,80 FEMALE BSP THREAD KULOVÝ VENTIL PŘIPOJENÍ VNĚJ Í ZÁVIT FEMELLE A VISSER BSP ` /" 1 1/" " 3,0 3, 3, 3, 8,, 0, ,4 11,03,18 1,41 17,91, FOOT VALVE ZPĚTNÁ KLAPKA SE SACÍM KO EM CLAPET CRÉPINE EPDM O'RING EPDM Ó KROU EK JOINT EPDM SOLVENT CEMENT PŘIPOJENÍ LEPENÍ A ` COLLER ,7 5,7,0,,08,78 0,019 0,019 0,0 0, ,97,0 13,47,58,59 8,3 SOLVENT CEMENT PŘIPOJENÍ LEPENÍ A ` COLLER /" 1 1/" " 1,7 5,7,0,,08,78 0,019 0,019 0,0 0, ,1,34 13,87 1,,04,3 3

19 PVC PRESSURE VALVES PVC TLAKOVÉ (KULOVÉ) VENTILY VANNES PRESSION PVC Ceník 07 CHECK VALVE ZPĚTNÁ KLAPKA CLAPET ANTI RETOUR EPDM O'RING EPDM Ó KROU EK JOINT EPDM LEPENÍ x VNĚJ Í ZÁVIT 1RM 1RM 1RM 1RM 1RM 13RM x 1/" x x x x 1 1/" 3 x " 3,0 3, 3, 3, 7,80 11,70 0,0 0,0 VNITŘNÍ x VNĚJ Í ZÁVIT 1RM 1RM 1RM 1RM 1RM 13RM 1/" 1 1/" " 3,0 3, 3, 3, 7,80 11,70 0,0 0,0 FOOT VALVE ZPĚTNÁ KLAPKA SE SACÍM KO EM CLAPET CRÉPINE EPDM O'RING EPDM Ó KROU EK JOINT EPDM 0RM 0RM 0RM 0RM 0RM 03RM 3 1,7 5,7,0,,08,78 0,019 0,019 0,0 0,0 BUTTERFLY VALVE EDPM KULOVÝ VENTIL (EPDM) , 5, 7,,, 19, 0,017 0,017 0,01 0,034 0,034 0, ,74, 113,57 1,0 8,98 3,7 4

Accesorios PP Svìrné spojky z PP Raccords PP PLASTOVÉ SVÌRNÉ SPOJKY Z PP PRO PE POTRUÍ PLASTOVÉ SVÌRNÉ SPOJKY Z PP PRO PE POTRUÍ SLIP COUPLING OPRAVNÁ SPOJKA MANCHON DE RÉPARATION COUPLING PØÍMÁ SPOJKA

Více

XV. Tvarovky, trubky. Fittings, pipes. Příspěvek do soutěže DLW bazén roku 2008 Fólie DLW Blue

XV. Tvarovky, trubky. Fittings, pipes. Příspěvek do soutěže DLW bazén roku 2008 Fólie DLW Blue XV. Tvarovky, trubky Fittings, pipes Příspěvek do soutěže DLW bazén roku 2008 Fólie DLW Blue XV. PVC Mufna PVC adaptor socket N popis description A B C cena Kč 0201600020 B Mufna 20 mm 20 27 16 60 0,01

Více

Pfiíslu enství roubení / Accessories ada BU 2000 6000 / BU 2000 6000 Series

Pfiíslu enství roubení / Accessories ada BU 2000 6000 / BU 2000 6000 Series Pfiíslu enství roubení / ccessories Technické údaje / Technical data: Maximální doporuãen tlak 1/8" 15 MPa pro jednotlivá provedení 1/4" 10 MPa Maximum pressure range suggested 3/8" 7,5 MPa for individual

Více

Lisovací tvarovky Inox Press

Lisovací tvarovky Inox Press Lisovací tvarovky Inox Press trubky, kolena, T-kusy... adaptéry, přechody, spojení... ventily, těsnění... INOX Press Výhody a možné použití: velmi rychlá a snadná instalace použití v průmyslových rozvodech

Více

SE ZÁVITEM TO THREAD / VISSER TRYSKY INLETS / BOUCHES 072030 135 4 81 CZ TRYSKY Z BÍLÉHO ABS S 2 VNÌJŠÍM ZÁVITEM A 50 mm VNITØNÍM PRÙMÌREM. E WHITE ABS INLETS WITH 2 EXTERNAL THREAD AND 50 mm INSIDE DIAMETER.

Více

30010 VZDUCHOVAÈ PRO PØERUŠOVANÝ CHOD

30010 VZDUCHOVAÈ PRO PØERUŠOVANÝ CHOD 000 VZDUCHOVAÈ PRO PØERUŠOVANÝ CHOD J0004 J000 J0000000 Uhlíky vzduchovaèe Tìlo vzduchovaèe s vývodkou Tìsnìní vzduchovaèe Carbon of blower Body of blower with bushing Washer of blower 000/00 VZDUCHOVAÈ

Více

Nástrãné roubení - kovové / Push-in Fittings ada BU 50000 / BU 50000 Series

Nástrãné roubení - kovové / Push-in Fittings ada BU 50000 / BU 50000 Series ada BU 50000 / BU 50000 Series Technické údaje / Technical data: Rozsah tlaku / Pressure range 0,099 1,5 MPa Rozsah teplot / Temperature range -20 C +80 C Pracovní poloha / Working position libovolná/any

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0026: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0026: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0026: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100520 Pg./Str. 1 / 12 31 30 29

Více

PVC tlakové tvarovky Netvitc PE - termofůzní spoj

PVC tlakové tvarovky Netvitc PE - termofůzní spoj PVC tvarovky pro lepení netlakové T kus ext - ext T kus ext - int Y kus ext - ext Y kus ext - int 100 11 100 12 100 21 100 22 Koleno 90 ext - ext 100 31 Koleno 90 ext - int 100 32 Koleno 45 ext - ext 100

Více

KATALOG VÝROBKŮ, CENÍK PLASTOVÉ POTRUBÍ, TVAROVKY, ARMATURY

KATALOG VÝROBKŮ, CENÍK PLASTOVÉ POTRUBÍ, TVAROVKY, ARMATURY Aqua Direct s.r.o. Železná 8 619 00 Brno, Horní Heršpice Czech Republic Tel/Fax. 548 211 647 Tel. 736 630 611,12,14 info@aquadirect.cz www.aquadirect.cz KATALOG VÝROBKŮ, CENÍK PLASTOVÉ POTRUBÍ, TVAROVKY,

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal

Více

xxx FILTRAČNÍ STANICE KIT S TOP VENTILEM

xxx FILTRAČNÍ STANICE KIT S TOP VENTILEM FILTRAČNÍ STANICE KIT S TOP VENTILEM PG PGFSH Paleta pro nádobu a čerpadlo-kit Platform for sand filtration kit Propojovací hadice komplet pro KIT 0 Connecting hose 0b 0c PE0 PG00 Plastová spona k ventilu

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo position description QTY název 1 Engine ST177F 1 Motor ST177F 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal 1 hřídelové těsnění 6 Impeller

Více

Control valves Butterfly valves Actuator Acessories steam

Control valves Butterfly valves Actuator Acessories steam Safety valves Gate valves Pressure regulating valves Steam trapping Pressure reducing valves Ball valves Check valves Strainers Plug valves Globe valves Flow regulating Temperature controller Control valves

Více

Typ 1 SN z EN 853 a SAE 100 R1 AT Type 1 SN to EN 853 and SAE 100 R1 AT

Typ 1 SN z EN 853 a SAE 100 R1 AT Type 1 SN to EN 853 and SAE 100 R1 AT Typ 1 SN z EN 853 a SAE 100 R1 AT Type 1 SN to EN 853 and SAE 100 R1 AT Objímky lisované na vysokotlaké hydraulické hadice Swaged fitting for high pressure hydraulic hoses Světlost Rozměry mm Hose bore

Více

DIN EN 853 (1SN/1ST, 1SN EHT

DIN EN 853 (1SN/1ST, 1SN EHT 1 Hadicovina dle normy DIN EN 853 (1SN/1ST, 1SN EHT a 2SN/2ST) Hose according to the norm DIN EN 853 (1SN/1ST, 1SN EHT and 2SN/2ST) 1 ST, 1 SN Norma: DIN EN 853 pro dopravu hydraulických kapalin na ropné

Více

OBSAH KOVOVÉ KOMPENZÁTORY CONTENS STEEL EXPANSION JOINTS

OBSAH KOVOVÉ KOMPENZÁTORY CONTENS STEEL EXPANSION JOINTS É ÁTY T T JT oužití: teplovodní rozvody, ventilace, vzduchotechnika a chlazení seable: heating, ventilation, air conditioning and cooling ovové kompenzátory steel expansion joints 16 1 6 1 16 16 16 130

Více

rozmìr 1/2 3/4 1 1 1/4 1 1/2 2 cena bez DPH 45,- 56,- 80,- 120,- 199,- 289,- 445,- cena bez DPH 59,- 86,- 136,- 219,- 309,- 489,- rozmìr 1/2 3/4 1

rozmìr 1/2 3/4 1 1 1/4 1 1/2 2 cena bez DPH 45,- 56,- 80,- 120,- 199,- 289,- 445,- cena bez DPH 59,- 86,- 136,- 219,- 309,- 489,- rozmìr 1/2 3/4 1 Kulový kohout s pákou, plnoprùtokový MMP, PN 30, t = -20-150 C studená a teplá voda 3/8 1/2 3/4 1 1 1/4 1 1/2 2 cena bez DPH 45,- 56,- 80,- 120,- 199,- 289,- 445,- Kulový kohout s pákou, plnoprùtokový

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0140: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0140: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0140: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, RIVETEC E100524 Pg./Str. 1 / 12 27 25 26 23 24 22 30 29 28 42 33 82 4

Více

Nástrãné roubení - kovové / Socket Screw joints - Metallic ada BU 50000 / BU 50000 Series

Nástrãné roubení - kovové / Socket Screw joints - Metallic ada BU 50000 / BU 50000 Series Technické údaje / Technical data: Rozsah tlaku / Pressure range 0-1,5 MPa Rozsah teplot / Temperature range -18 C +70 C Pracovní poloha / Working position libovolná/any Pfiipojovací závit Válcov - s tûsnícím

Více

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1 TRUBKY Trubka S 2,5 (PN 20) 4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 19,70 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 26,30 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 41,30 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 65,70 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24

Více

stroj made for garden

stroj made for garden stroj made for garden 6159 pozice objednací číslo Název Description počet kusů 1 615900001 pěchovací madlo Material Push Stick 1 2 615900002 násypka Feed Hopper 1 3 615900003 příruba násypky Feed Bottom

Více

ARIS Antriebe und Steuerungen GmbH. Průmyslové armatury Industrial valves

ARIS Antriebe und Steuerungen GmbH. Průmyslové armatury Industrial valves ARIS Antriebe und Steuerungen GmbH Průmyslové armatury Industrial valves ARIS Antriebe und Steuerungen GmbH Průmyslové armatury Industrial valves ARIS Antriebe und Steuerungen GmbH Rotter Viehtrift 9

Více

Vsuvky s vnějším závitem Nipple with male thread dle ČSN ISO 7-1 according to ISO 7-1

Vsuvky s vnějším závitem Nipple with male thread dle ČSN ISO 7-1 according to ISO 7-1 Ocelové koncovky s pevnými závity dle ČSN ISO 228-1 according to ISO 228-1 Vsuvky s vnějším závitem Nipple with male thread dle ČSN ISO 7-1 according to ISO 7-1 CS couplings with fixxed threads Nátrubek

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

PRODUKTOVÝ KATALOG PRODUCT CATALOGUE CZ EN

PRODUKTOVÝ KATALOG PRODUCT CATALOGUE CZ EN Plastové produkty Plastic products PRODUKTOVÝ KATALOG PRODUCT CATALOGUE CZ EN PLASTOVÉ PRODUKTY Plastic products Vlastnosti PP GF k běžnému materiálu Properties PP GF comperable to material PP I. Všeobecné,

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

ČESKÁ TECHNICKÁ NORMA

ČESKÁ TECHNICKÁ NORMA ČESKÁ TECHNICKÁ NORMA ICS 23.040.10; 23.040.40 Květen 2009 Trubky a tvarovky z podélně svařovaných korozivzdorných ocelových trubek s hladkým koncem a hrdlem pro systémy odpadních vod Část 3: Systém X;

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0020: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0020: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0020: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, RIVETEC E100517 Pg./Str. 1 / 12 34 33 31 30 29 28 27 32 26 13 9 12 11

Více

KATALOG Stavebních materiálů

KATALOG Stavebních materiálů KATALOG Stavebních materiálů Super cena - akce JARO 2008 PVC fólie 1 m2 za 109 Kč/m2 platí při zakoupení filtrace, ptejte se na prodejně Vodního Království Fólie, geotextílie, kamínková fólie koncová sazba

Více

č č č č š č č ú ř Ž ř ž č č ř č ů č Íž ř ó č č š ď ď č ž č č ř ř ř č ř č ž ř ř ř Í ř č č ř č č č ů č ů ž č č ř š ů ř ů č ž č ř ž ř č ř ř ž ů ů ř č Í ž ř š ř ř ž č ň ž š č č ů ž č č č ř š č úč ř ř ů ř ž

Více

š é řá é á á á á Ú á Ú ď řá é é ř ě é á ě č ř č č ě č é ř č č ř ú á č á č ř š č á áž č ř š č á ř ú ě č á á ě č á ý č Í č á ěč á ěá ě č č ú ďá č á á č č č ý á č č ů úč ť š é ě á ů úč á á č č č ý ďá Ú ěř

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 10 Q (8896211) position description QTY název 1 Bolt M6x50 3 Šroub M6x50 2 Muffler 1 Výfuk 3 Bolt M5x20 16 Šroub M6x20 4 Gearbox cover 1 Kryt převodové skříně 5 Washer 1 Podložka 6 Shaft 1 Hřídel 7

Více

Popis. Příslušenství. Kat. č. Vozík

Popis. Příslušenství. Kat. č. Vozík Dělička trubek s elektrickým pohonem Dělení a odhrotování trubek Model a XL dělička trubek s elektrickým pohonem Rozměr trubky: / - - Děličky trubek s elektrickým pohonem RIDGID jsou určeny pro dělení

Více

ENERGY PETROCHEMISTRY ENERGETIKA PETROCHEMIE. DN 50 - DN 800-100 C up to + 500 C - 100 c až + 500 c FLOW CONTROL

ENERGY PETROCHEMISTRY ENERGETIKA PETROCHEMIE. DN 50 - DN 800-100 C up to + 500 C - 100 c až + 500 c FLOW CONTROL DOUBLE OFFSET BUTTERFLY VALVES SERIES 2E 5 EXCENTRICKÉ UZAVÍRACÍ KLAPKY SÉRIE 2E 5 ENERGY PETROCHEMISTRY ENERGETIKA PETROCHEMIE DN 50 - DN 800-100 C up to + 500 C - 100 c až + 500 c FLOW CONTROL * * *

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 20 Q (8896213) position description QTY název 1 Special bolt M6 2 Speciální šroub M6x50 2 Front cover board 1 Servisní kryt motoru 3 Fuel cock knob cover 1 Krytka knoflíku palivového kohoutu order

Více

Technické charakteristiky... 2. Standardní šroubení... 31. Šroubení s prstencem... 41. Převlečná šroubení... 46. Tlumiče hluku...

Technické charakteristiky... 2. Standardní šroubení... 31. Šroubení s prstencem... 41. Převlečná šroubení... 46. Tlumiče hluku... Obsah 1 Technické charakteristiky... 2 Nástrčná šroubení kovová... Nástrčná šroubení plastová...1 Nástrčná šroubení kovová... 30 Standardní šroubení... 31 Šroubení s prstencem... 1 Převlečná šroubení...

Více

R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL ILD01G 587 -

R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL ILD01G 587 - R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL ILD0G 587 - vydání/revision 0-0-0-04 Dvořák svahové sekačky, s.r.o. Dvorce 6 Havlíčkův Brod 5800 Czech Republic Tel: +40 569 45 767 Fax: +40 569 49 9 Mail:

Více

ROZKRES NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Motorový křovinořez - MOTOR 133 R

ROZKRES NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Motorový křovinořez - MOTOR 133 R ROZKRES NÁHRADNÍCH DÍLŮ Motorový křovinořez - MOTOR 133 R pozice objednací č. název Part name počet 1 133R00001 šroub víka filtru SCREW M5*16 5 2 133R00002 kryt vzduch. filtru OUTSIDE COVER 1 3 133R00003

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0023: Rivetec. для. Схема

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0023: Rivetec. для. Схема SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0023: Rivetec заклепочник для вытяжных заклепок Заклепочник Rivetec RL-60 Схема запчастей Гермес Групп (499) 502-15-65 Germes Grupp www.moscvetmet.narod.ru

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

FV AQUA. Platnost od 07.07.2015

FV AQUA. Platnost od 07.07.2015 FV Plast, a.s. Čelákovice, odštěpný závod, Kozovazská 1049/3, 25088 Čelákovice www.fv-plast.cz fv-plast@fv-plast.cz objednavky@fv-plast.cz ( + 420326706711, fax: + 420 326 706 721 FV AQUA Platnost od 07.07.2015

Více

DOPORUČENÉ CENY 2016. Cena [Kč] bez DPH DN110x110 110110S 110,- 12. Kusů v balení 1) Čís. Obrázek Název produktu Typ Obj. číslo

DOPORUČENÉ CENY 2016. Cena [Kč] bez DPH DN110x110 110110S 110,- 12. Kusů v balení 1) Čís. Obrázek Název produktu Typ Obj. číslo DOPORUČENÉ CENY 2016 Čís. Obrázek Název produktu Typ Obj. číslo 1 2 3 4 5 6 Nástrčné hrdlo koncentrické z PP pro HT nebo KG Odpadní vnitřní redukce do trubky bez hrdla z PP pro HT Odpadní vnitřní redukce

Více

BAZÉNOVÉ REFLEKTORY BETON / CONCRETE / BETON 071000 QUANTITY: 1 VOLUME: 0,016 m3 WEIGHT: 2,32 kg CENA PRICE 2 141 76,46 Dodáváno s pouzdrem. Lampa 300W 12V PAR56. Èelní kroužek z bílého ABS plastu. Supplied

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0084: Rivetec

SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Tool / Nářadí 99-0084: Rivetec SPARE PARTS KITS / SADY NÁHRADNÍCH DÍLŮ Tool / Nářadí 99-0084: Rivetec 2010 RIVETEC s.r.o., Albrechtice nad Vltavou 16, CZ 398 16, www.rivetec.cz, www.rivetec.eu RIVETEC E100520 Pg./Str. 1 / 12 84 33 32

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

ů ů ů ů ž ů ó š ů š š Ž ž š ž ů š ů Ž ó ó Ž Ž ů ž ž ž ů Í ů ž ó Ž ů Ž ů ó ó ž š Ž ó ť Í š Ž Í ó ď š ó Ž ž Í ó ůš Í ů ú ó š ó ó ů ó š ú ó ů š š ů Ž Ž Ž ó Í ó ó ů Ž š š ů ó ó ů ó Ž Í Ž ó ů Ž ó Ž ž š š š

Více

EGM 30 LPG-NG-1F (8896316)

EGM 30 LPG-NG-1F (8896316) 68 69 70 71 72 73 74 75 36 35 76 37 38 39 40 41 42 21 20 43 44 45 46 47 48 49 50 77 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 67 23 66 65 22 57 64 58 51 59 60 52 61 53 62 54 63 55 56 78 79 80 81 82 83 84 85 86

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

TLAKOVÉ TVAROVKY, KOHOUTY A POTRUBÍ Z PVC

TLAKOVÉ TVAROVKY, KOHOUTY A POTRUBÍ Z PVC TAKOVÉ TVAROVKY, KOOUTY A POTRUBÍ PVC 456 ákladní tvarovky ASTRAPOO z PVC 457 Tlakové potrubí z PVC 458 Poloohebná hadice 458 epidla, ředidla a teflonové pásky na PVC 459 Kolektory filtrů s rameny ¾ 459

Více

ř ž ž ř Ú ž ř ř ř ř ř ú ž ž ř ř š ž ř ř ž žš ž ř š ž ř ž Č ř ú ž ř ž žš ž ú ř ř ř ú ř ř ř ř ú ž ů ř ř Ó řš ó ú ň ň Ž ř ž ú ž ž ř ř š š ř ú ž ú ž š ř š ř ž ž ž ř š ř ř ř ú š ž ů ř ř ú ř ú ú ž ž š ú š ú

Více

Vysokotlaké stroje - mobilní

Vysokotlaké stroje - mobilní s elektrickým ohřevem vody E nachází uplatnění v potravinářském průmyslu nebo v různých potenciálně rizikových zónách. Ohřev vody bez škodlivých spalin Nízká hladina hluku Nízko-otáčkový motor 1450 ot/min.

Více

armatury abs, anticoro Swimmingpool Europe

armatury abs, anticoro Swimmingpool Europe armatury abs, anticoro Swimmingpool Europe Skimmery urèené jak pro foliové, tak betonové bazény, vyrovnávací klapka hladiny vody, první filtr hrubých neèistot, 2ks tìsnìní /samolepící/, pøíruba na folii

Více

Spare Parts List Katalog náhradních dílů Verze 01.2011 GARUDAN GPS/G-3020

Spare Parts List Katalog náhradních dílů Verze 01.2011 GARUDAN GPS/G-3020 Spare Parts List Katalog náhradních dílů Verze 01.2011 GARUDAN GPS/G-3020 ANITA B s.r.o. Hliníky 2068 680 01 Boskovice Czech Republic tel: +420 516 454 774,+420 516 453 496 fax: +420 516 452 751 e-mail:

Více

ř č ň á á ř Ř á ň á á ř á ů č ř ř č á ň ý Ž á ý ř ý Ž ř ý č ů Í ř č č ř č ň á ř Ž ř ř ž ň á ř ř č ň á č č á č á ý Í č ý á ý ř ý č ý ý Ž ř ý á š Ó ů ý č á Ú áš š č řč ň á Č ň á Č č ň á Č áš ř Ž á áš ř š

Více

Ocelová lana, příslušenství / Wire ropes, accessories

Ocelová lana, příslušenství / Wire ropes, accessories Lano ocelové ČSN 024311 (1x19) malá cívka / Wire rope 1x19 small reel Lano ocelové ČSN 024320 (6x7+FC) svazek / Wire rope 6x7+FC bundle Kód Ø mm mez pevnosti kn nosnost kg kg kg / svazek návin m povrch

Více

EGM 65 AVR-3 (8896118)

EGM 65 AVR-3 (8896118) 200 201 202 203 204 251 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 276 277 278 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 279 280 268 281 269

Více

ř č š ř ů č Ú ř č š Úč ú ř ř Š ř Ž č ú ú š Ž š ů ř Ž Ž ř Ž č Í Ů Ž ř ů š Ž š ů ř Ž Ž ř Ž č Ů ž ř š Ž ř č š Ž č ů ř Ž š ř ř ř čú ř š Ž č č ú š Š š č ň ů Ř Ě ř ů ž č ř ú č š Ž č ř ů ů ů ř ř č š č Ž Ž ř č

Více

Propaline. Propaline

Propaline. Propaline Propaline Propaline 78 OBSAH CONTENT Výrobky řady UNIVERSAL Products UNIVERSAL Výrobky řady LOMEN Products LOMEN Výrobky řady LOMAT Products LOMAT Výrobky řady EUROMAT Products EUROMAT Redukční ventily

Více

ě ú š ú č ú Ú Í Í č ě ú ú ú š č ú ě ě š ů ú ž ž ě ě č ň č ň é š ě ž é š č ě š ú ě ú ú ě č é é ě é č ú é é úč ť é ž ě é é é š ě ě ů ž š ů ě ž ě é š ů ě é ž š é č š ě Č ž č š ě ž šť é č ž ů ť ě č ú é é č

Více

ý ě í ď ř ý ě í ř ž ří í ř í Í í ě í ř ě í č ř ší í ž í ď č í íž í ř í í ž ž ř ý ě ří ř ř ě ř č ý ě ý í í ě š ě íž í ř í č ý í í í í č ě ů í í ý í ů žáý í ý ě ě í ž Í í í ě í ě ů í ř ří č í ě ň í ý ě ř

Více

KATALOG vzduchovacích kompresorů a komponentů

KATALOG vzduchovacích kompresorů a komponentů KATALOG vzduchovacích kompresorů a komponentů Vzduchovací kompresory Proč je důležité vzduchování v jezírku? Vzduchujeme ne pro ryby, ale pro podporu a zajištění biologické rovnováhy a podporu biologickému

Více

HOPE fix, a.s. je česká akciová společnost, založena 15. 9. 2011. Navazuje na dlouholetou tradici společnosti Šroubárna Ždánice.

HOPE fix, a.s. je česká akciová společnost, založena 15. 9. 2011. Navazuje na dlouholetou tradici společnosti Šroubárna Ždánice. HOPE fix, a.s. je česká akciová společnost, založena 15. 9. 2011. Navazuje na dlouholetou tradici společnosti Šroubárna Ždánice. Historie Šroubárny Ždánice sahá až do roku 1951, kdy byla založena jako

Více

Popis. Náhradní díly. Moduly pro propojení hadic Rhino SD2/XD2 a VE. P/N 7179415_03 - Czech -

Popis. Náhradní díly. Moduly pro propojení hadic Rhino SD2/XD2 a VE. P/N 7179415_03 - Czech - Moduly pro propojení hadic Rhino SD/XD a VE Popis Viz obr.. Moduly pro propojení hadic Rhino SD/XD a VE jsou určeny k použití u malých a velkých rámů velkoobjemového přečerpávače konfigurované pro desky

Více

NOŽOVÁ ŠOUPÁTKA SÉRIE 200 a 300 SÉRIE 200 DN 50 DN 1200 PN 10 SÉRIE 300 DN 50 DN 1200 PN 10 FLUID CONTROL

NOŽOVÁ ŠOUPÁTKA SÉRIE 200 a 300 SÉRIE 200 DN 50 DN 1200 PN 10 SÉRIE 300 DN 50 DN 1200 PN 10 FLUID CONTROL NOŽOVÁ ŠOUPÁTKA SÉRIE 200 a 300 SÉRIE 200 DN 50 DN 1200 PN 10 SÉRIE 300 DN 50 DN 1200 PN 10 FLUID CONTROL NOŽOVÁ ŠOUPÁTKA - SÉRIE 200 STRUČNÝ POPIS: Nejběžnější typ nožových šoupátek. Jednosměrný mezipřírubový

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

DGI 30 Q (8896215) 171 169 170 167 166 168

DGI 30 Q (8896215) 171 169 170 167 166 168 DGI 30 Q (8896215) 171 169 170 167 168 166 position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Special bolt M6 2 Speciální šroub M6 2 Front cover board 1 servisní kryt motoru 3 fuel cock knob

Více

VÝROBCE ELEKTROMAGNETICKÝCH VENTILÙ A REGULAÈNÍ TECHNIKY

VÝROBCE ELEKTROMAGNETICKÝCH VENTILÙ A REGULAÈNÍ TECHNIKY VÝROBCE ELEKTROMAGNETICKÝCH VENTILÙ A REGULAÈNÍ TECHNIKY PLYNOVÉ FILTRY pøírubové do 100kPa Pro filtrování plynných paliv plynovodù do pøetlaku 100kPa. TECHNICKÉ ÚDAJE: Závitové pøipojení Max. vstupní

Více

Série 50000 - N - černé talířky, kovové tělo

Série 50000 - N - černé talířky, kovové tělo Číslo série Aignep produktu AIGNEP : Popis položky Série 50000 - N - černé talířky, kovové tělo Katalog 01.3 až 01.16 objednávací kód ceník Kč ceník EUR prodejní jednotka 50010N 3181 50010N - Přípojka

Více

Tlakové tvarovky, kohouty a potrubí z PVC

Tlakové tvarovky, kohouty a potrubí z PVC Tlakové tvarovky, kohouty a potrubí z PVC 402 Základní tlakové tvarovky AstralPool z PVC 403 Tlakové potrubí PN-16, PN-10 a PN-6 z PVC 404 Poloohebná hadice 404 Lepidla, ředidla a teflonové pásky na PVC

Více

Tlakové tvarovky, kohouty a potrubí z PVC

Tlakové tvarovky, kohouty a potrubí z PVC Tlakové tvarovky, kohouty a potrubí z PVC 402 Protokol o hodnocení výrobků pro styk s pitnou vodou 404 Základní tlakové tvarovky AstralPool z PVC - PN 16 405 Tlakové potrubí PN-16, PN-10 a PN-6 z PVC 406

Více

BAZÉNOVÉ REFLEKTORY BETON / CONCRETE / BETON 071000 QUANTITY: 1 VOLUME: 0,016 m3 WEIGHT: 2,32 kg CENA PRICE 2 141 76,46 Dodáváno s pouzdrem. Lampa 300W 12V PAR56. Èelní kroužek z bílého ABS plastu. Supplied

Více

Návod na montáž PP svěrných spojek STP

Návod na montáž PP svěrných spojek STP Návod na montáž PP svěrných spojek STP 1. Tvarovky STP 1. STP Fittings 1. Raccords STP 1.1 Oblasti použití 1.1 Application fields. 1.1 Domaine d application. Nepropustnost a pevnost tvarovek jsou zaručeny

Více

:6pt;font-style:normal;color:grey;font-family:Verdana,Geneva,Kalimati,sans-serif;text-decoration:none;text-align:center;font-variant:no = = < p s t y l e = " p a d d i n g : 0 ; b o r d e r : 0 ; t e

Více

ř č č é é ř č úč ý ř č ý ž ý ř Č úč é řč ř ý ý óž ř č Č č ý ž ý ř ř č č ř ř č ž ř ř ř ř ž ř ř ř č ř ř č č é ř č č é é č ý č ř é ý é Ů é ř é é Č ř ř ý č ř é ý Č ý ř ů é é é ž Ž ů č č Č é ř ř Š ó ř č ň č

Více

Tractor W 5000 YUKON. a.) Varianta s lamelovou spojkou zapínání vývod. hřídelů s otáčkami 540 a 1000 ot/min. 2-2008 Platí od výrobního čísla 07494

Tractor W 5000 YUKON. a.) Varianta s lamelovou spojkou zapínání vývod. hřídelů s otáčkami 540 a 1000 ot/min. 2-2008 Platí od výrobního čísla 07494 Traktor W 5000 YUKON W 5032, W 5033 Tractor a.) Varianta s lamelovou spojkou zapínání vývod. hřídelů s otáčkami 540 a 1000 ot/min. b.) Varianta s otáčkami vývod. hřídelů 540 ot/min. Seznam dílů CZ 2-2008

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

UZAVÍRACÍ KLAPKY S JEDNOU EXCENTRICITOU SINGLE-ECCENTRIC BUTTERFLY VALVES TYP / TYPE L32.6

UZAVÍRACÍ KLAPKY S JEDNOU EXCENTRICITOU SINGLE-ECCENTRIC BUTTERFLY VALVES TYP / TYPE L32.6 Použití Uzavírací klapky s jednou excentricitou jsou průmyslové armatury určené k úplnému otevření nebo uzavření průtoku. Lze je použít i pro regulaci průtoku. Při dlouhodobém používání v regulačním režimu

Více

âistiã vzduchu / Air Cleaner MF 06, MF 08, MF 10 ada ASISTENT, velikost G 1/8, G 1/4, G 3/8 ASISTENT Series, G 1/8, G 1/4, G 3/8 Sizes

âistiã vzduchu / Air Cleaner MF 06, MF 08, MF 10 ada ASISTENT, velikost G 1/8, G 1/4, G 3/8 ASISTENT Series, G 1/8, G 1/4, G 3/8 Sizes âistiã vzduchu / Air Cleaner MF 06, MF 08, MF 10 ASISTENT Series, G 1/8, G 1/4, G 3/8 Sizes PouÏití pfiístroj na ãi tûní vzduchu a oddûlení vody (více neï 90 %) Use Device for air cleaning and water separation

Více

ž Ť č Ž ž Ž č ě Ť ě ě ž Ž Ť Ž č č č Í Ž Ť ě ě ě č Ž ě ě ě ť ž č ě ž ú Ž ú Š č ú ú ž ť Í Í ě ě ž š ž š č Ž Ž Ť ě č ě ě š ěž ť ž č ú ú š žš č ž ž ž ž č č ě Ě ě š č ě ě Ě š Ě č Ť Ě ě Ť ě č ě Ť Ť č č ě č Ť

Více

Ý Š Ú Í ř Í Í Á ř ř ř ř Í ř ř Í ř ř ř Ó Č Š ó Š Š Č Č ř ó Í Ž Í Í Í ž ď Ě ú Í Č Í ú Č Č Ú ř Žř ťů ů ř ř Ž ÍŽ Č Č Č ů ř ř ů ů ř Č ů ů ů ř ů Č ú Č ř ť ř Ů ú ř Í Ó ů ů ř ř ř Č Ž ť Š ú Š ř ř ř Ú ů ů Š ť ř

Více

(EUR) CENÍK H - platnost od 22.6.2015

(EUR) CENÍK H - platnost od 22.6.2015 (EUR) CENÍK H - platnost od 22.6.2015 SD8217.1.010 kulový kohout MMP 3/8" ks 2,48 SD8217.1.015 kulový kohout MMP 1/2" ks 3,33 SD8217.1.020 kulový kohout MMP 3/4" ks 4,80 SD8217.1.025 kulový kohout MMP

Více

č é ř ř ý é úč é ž é ž č č ú ý é é ý ý ú š ý é š é é ž č č ú Š ř š é Ú é é ž ú ř é Ň ž ý ř č ž ů ýš é ř ž ř ý č é ř č ý ř ř ý é ž é š ř ů é č é č ř é é é ý ž ž ř é ý ř ř š ž é é ř ý ž é ř é ř ý ř ř č úř

Více

PRO LAB SYS DŘEZY POLYPROPYLENOVÉ 320-35 320-35 RAL 7035 500-35 RAL 7035 400-35 400-10. 400-10 RAL bílá 400-BL 500-32 RAL 7032 500-32 500-35 500-BL

PRO LAB SYS DŘEZY POLYPROPYLENOVÉ 320-35 320-35 RAL 7035 500-35 RAL 7035 400-35 400-10. 400-10 RAL bílá 400-BL 500-32 RAL 7032 500-32 500-35 500-BL DŘEZY POLYPROPYLENOVÉ 320-35 320-35 RAL 7035 387 x 387 x 200 mm 320 x 320 x 200 mm 1,1 kg 400-35 400-35 RAL 7035 467 x 467 x 250 mm 400 x 400 x 250 mm 1,9 kg 400-10 400-10 RAL bílá 467 x 467 x 250 mm 400

Více

ACCESSORI PER TUBO REFRIGERANTE REFRIGERANT HOSE ACCESSORIES

ACCESSORI PER TUBO REFRIGERANTE REFRIGERANT HOSE ACCESSORIES ACCESSORI PER TUBO REFRIGERANTE REFRIGERANT HOSE ACCESSORIES PRO HADICE KRYTKA HLIN K AC 6243 # 6 # AC 6245 # 10 # AC 6244 # 8 # AC 6246 # 12 # KRYTKA OCEL AC 6247 # 6 # AC 6249 # 10 # AC 6248 # 8 # AC

Více

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní 2 Jedná se o vylepšené řešení Neptune 2 v inovativním designu. inovativní a robustní designsensor plamenesensor teploty výfukových plynůservisní lampa1450rpm rychlost čerpadlanádrž na palivo 17 lodložený

Více

Ť Ť Ť Ť Ě Ý Ť ň Ť ň Í Í Ť Ť Í Í Ť Ť ú Ý Č Ě ň ú ň Ů Ť Í Ě Ť Ů Ť Ť ň ň Ť Ť ú ň ú Í Ť ú Ť ú Í Ť Ů Ť Ť ň ň Ť Ý Ú Ť Ý Ť ň Ť Ů ú ň Ť Í Ť Ý Ó Ó Ó Ě Ť ú Í Í Ť Ť Ť Ť Ů Ť Í Ť Ý Ť Ť Ť Ť Í Ť Ť Ť Ť Ť Ě ú Í Ť Ů ď Í

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

š ť ň ť Ř ť Ř š Í Í š Ř ů Ř ř ř š š ž ú š ž é é ť ř Ň ř ú ó š ň Ř Í Š Í Í š ů Ř Ř ú ž ř éň é ú š ž é é šť é ů ň ú š ň Ř Í Š Í Í š ů Ř Ř ú ž Š Ť ó ň ú š ž é é ř šť ů ř ó š ň Ř Í Š Í Í š ů Ř Ř ú ž é ř ž

Více

š é Č č č č Š č Ž ž Ě é š š é Ž é ť é Ť š Í é é Ť š Ť é š Ů Ť Ř é Ť Ž Ť č ť é Ó š é ž ž Š ž š š š Ů č Ť č Č š č š š š Ť Ť é š ž ž ť ž ď Í ž š é Ž Ž š é ž č ž éšť ž Ť č š Ť š Ů Ť Ó Ť č š é é š é č č ž š

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

NÁSTROJE A IMPLANTÁTY PRO TRAUMATOLOGII / INSTRUMENTS AND IMPLANTS FOR TRAUMATOLOGY 1

NÁSTROJE A IMPLANTÁTY PRO TRAUMATOLOGII / INSTRUMENTS AND IMPLANTS FOR TRAUMATOLOGY 1 001 H ZEVNÍ Šrouby FIXÁTORY kostní EXTERNAL Bone FIXATORS Screws 1 ZEVNÍ FIXÁTORY EXTERNAL FIXATORS Fixátor UNI-FIX External fixator UNI-FIX H.1 Díly fixátoru Fixator components 1 4 Nástroje Instruments

Více

úř Ř ř ů ě ř ů ě úř ř č É ž ž ž ž ř č Ž ř ě ů é ř ů é ů ž ř č É é ů č ě Ů é č č ř ě é ě č ř É ě č Ě ř ě ě ů Ě ů é č ž ř ž ř šž ř ž é ž ř ž š ě ř šž ž č ř ů ř ě ž ě é ř ž Ě ř é č ě ě ů éž š ě ě Ě ů ě ú

Více

VT 090, 100 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Tandem vibratory rollers. Tandemové vibrační válce

VT 090, 100 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Tandem vibratory rollers. Tandemové vibrační válce KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Tandemové vibrační válce Tandem vibratory rollers VT 090, 100 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel:

Více

ň ů ů Ť ň ň Ř ú ó ů ů ó Ž Ú Ú Ú Ř ď ů ň ó ň ú Ř Š Ř É Ň Ž Ý Ž Ň Ř ň ď Í Ň É Ň ů Ť ů Ž ň ó ň Ý ň Ý Ě ó Ť ŠÍ ó ď ó ŠÍ Ň Ř Ž Ž ň ó Ž Í ó Ň Ú Š Š ú ú É ň Ř ú ó ú É ň ů ň Š ň ů Š Ú Ú Š Ú ů Ý ň Ž Š Ž ů ú ň ň

Více