Skvělé titulky okamžitě!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Skvělé titulky okamžitě!"

Transkript

1 Skvělé titulky okamžitě! 1) Titulek s přímým prohlášením Tento titulek obsahuje jednoduché tvrzení o Vašem produktu/službě. Obvykle je poměrně krátký a jde přímo k věci. Není v něm nic rafinovaného. Ideální titulek tohoto typu způsobí, že čtenáři spadne čelist pokud toho titulek dosáhne, máte mnohem vyšší šanci na dokončení prodeje. Titulek tedy musí obsahovat něco, čím čtenáře zaujme. Níže naleznete příklady tohoto typu titulku: Šokující pravda o tom, jak se stát milionářem! Jemná péče o zuby pro dospělé i děti. 5 miliard dolarů. Během dvou dní Vás mohu naučit, jak si ukrojit svůj spravedlivý podíl z této obrovské příležitosti (Robert Allen). Objevte svět přírodní krásy. Nejlepší čokoládový dort, který jste kdy jedla (ženský magazín). Finanční strategie pro úspěšný odchod do důchodu. Volejte za 1 Kč/min, kdykoliv a do jakékoliv sítě! 2) Titulek s otázkou Tento typ titulku je užitečný díky tomu, že čtenáře více zapojí do dění. Otázka často čtenáři přikazuje nějak reagovat, čímž ho zahrnuje do nějakého konceptu/nápadu či procesu. Otázky si žádají odpovědi. Nicméně klíčem k úspěšnému použití tohoto typu titulku je to, že se otázka musí jasně soustředit na čtenáře. Musíte se jej zeptat na nějakou otázku, která jej zaujme a přiměje k tomu, aby pokračoval ve čtení (a nakonec našel kýženou odpověď). Při vytváření otázky musíte brát v potaz svou cílovou skupinu zákazníků (jejich zájmy, tužby atd.) jedině tak vytvoříte otázku, která daného člověka opravdu zaujme. Cílem je to, abyste čtenáře přiměli k rychlému vyhodnocení jeho momentální situace. Brzdí Vás obavy? Cítíte se frustrovaní ohledně částky, kterou vyděláváte? (Jeff Paul) Chtěli byste na své příští dovolené ušetřit 45% nákladů? Stojí Vaše budoucnost za deset dolarů? (Gordon Alexander) Co byste dělali, kdybyste měli peníze? Co činí některé společnosti tak úspěšné v potěšování zákazníků? Otázky jsou často používány jako výchozí složka titulku, která má za úkol čtenáře zaktivovat a zapojit jej do dění. Za otázkou často okamžitě následuje představení nějaké výhody či nabídky (ať už jako součást hlavního titulku či podtitulku). Jakmile Vaši čtenáři (potenciální zákazníci) začnou o otázce přemýšlet (byť klidně jen na okamžik), musíte jim představit zbytek textu, který bude doslova nabitý výhodami Vašeho produktu/služby.

2 Platíte příliš mnoho za pojištění svého vozidla? Objevte nyní, jak ušetřit tisíce korun! Co je klíčem ke zvýšení Vašeho příjmu o 917%? Pokud nevíte, pokračujte ve čtení. Zjistíte, co je skutečně třeba k tomu, abyste navýšili počet úspěšných prodejů z jakéhokoliv inzerátu či sales letteru, který kdy použijete! Myslíte to vážně s vyděláváním peněz na internetu? Zde naleznete, jak vydělat USD prodejem informací po u! ZARUČENO (v opačném případě dostanete své peníze zpátky)! 3) Titulek s referencí (testimonialem) Tento typ titulku funguje nejlépe tehdy, když jsou Vámi použité komentáře výrazně odlišné od testimonialů, na které čtenář narazí v jiných propagačních materiálech. Jedná se o skutečná slova spokojeného zákazníka, takže tento titulek Vám poskytuje výhodu v podobě zvýšení důvěryhodnosti a porozumění ze strany potenciálního zákazníka. CARD je důležitou součástí mého dne. Nemohl bych bez něj dělat svou práci. WalkFit je ta nejlepší věc, která mne kdy potkala! Zaplatil jsem tomuto marketingovému géniovi USD během jednoho roku. Proč? Protože mi vydělal USD! Nyní jej může najmout za méně než desetinu ceny, kterou si naúčtoval, když pro mne pracoval. (Jay Abraham) Zoufale jsem toužila po zhubnutí. Ale zdálo se mi, že jsem už vyzkoušela vše a nic nezabíralo. Takže jsem logicky byla ohledně programu SlimTrim skeptická, nicméně jsem strašně moc ráda, že jsem si jej objednala! Během prvních 75 dní jsem shodila více než 20 kilo a od té doby si stále udržuji štíhlou linii! Testimonialy mohou být také součástí delšího titulku. Níže naleznete dva příklady: Přidejte se k více než milionu Kanaďanů, kteří říkají Děkuji, Molly Maid!, od roku 1978, kdy jsme začali provádět úklid domů. Ztratila jsem 10 kilogramů během jednoho měsíce! Ne, nebyla to dieta. A ne, nebylo to ani cvičením. Čtěte dále a objevte tajemství, které pomohlo již tisícům lidem. 4) Titulek s příkazem Tento titulek obsahuje pokyn, který čtenáře dostane z jeho komfortní zóny tím, že mu dá jasně najevo, co by měl udělat. Skutečný příkaz titulku začíná slovesem. Jedná se o nějaký typ výzvy k akci. Níže opět naleznete několik příkladů: Přestaňte trpět kvůli! Tajemství rychlého čtení od světově nejrychlejšího čtenáře. Už nemusíte bojovat s přebytkem informací. Přečtěte si toto tajemství nyní! Toto je Vaše okno úspěchu. Otevřete jej! Zvolte si novou kariéru. Vyberte si z našich 15ti bezplatných brožurek. Přidejte se nyní! Vyzkoušejte si NRI kurz po dobu 60 dní ve Vašem volném čase!

3 5) Titulek typu jak na Tento formát nabízí nejjednodušší a často zároveň i nejefektivnější přístup k vytváření titulku. Vše, co musíte udělat, je začít slovy jak na a pokračovat slovy o nějaké výrazné výhodě, kombinaci výhod, nabídce atd. Jak na technika je také formátem, se kterým můžete proces tvorby titulku započít. Pokud někdy potřebujete vytvořit dobrý titulek, ale máte málo času, neexistuje žádná lepší volba než právě jak na titulek. Rovněž se jedná také o oblíbenou techniku některých vysoce uznávaných a velice dobře placených copywriterů. Použitím slovní kombinace Jak na nebo jednoduše slova Jak můžete nějaké ne příliš zajímavé prohlášení proměnit v prohlášení, na které budou čtenáři skvěle reagovat. Vysvětlíme si to na příkladu níže. 1) Příprava půdy může Vaší zahradě pomoci k lepší produkci plodin. Nyní do tohoto titulku přidáme pouze jedno jediné slovo a uvidíte, jak se titulek rázem stane mnohem více apelujícím: 2 Jak může příprava půdy Vaší zahradě pomoci k lepší produkci plodin? Všimli jste si rozdílu? V druhém titulku je příslib přínosu. Není to jen oznámení jako v případě prvního titulku jedná se o nabídku odhalení informací, o které má čtenář zájem. Jak propagovat svou webovou stránku tak, aby se Vám dostalo maximální odezvy? Jak zvýšit zisky v jakémkoliv ekonomickém prostředí? Objevte, jak přeměnit to, co už víte o své práci či svém hobby, na milionové impérium informačních produktů! (Anthony Blake) Jak zákazníkům poskytnout výjimečné služby? Jak získat přesné jméno a adresu každého muže, ženy a dítěte, u kterých je pravděpodobné, že se stanou Vašimi zákazníky? (Gary Halbert) Jak provést pohovor a následně najmout správného člověka. Systém, kterým Vám krok po kroku vysvětlí, jak najmout nejlepšího člověka na danou pozici. Jak mít nejlepší sex! Jak ho nemilosrdně škádlit, pomalu jej svést a následně otřást jeho světem způsoby, o kterých doposud jen snil! (Cosmopolitan) Jak zvládnout více projektů najednou, plnit termíny a dosahovat vytyčených cílů. Jak pochopit a používat internet. Jak používat levné malé klasifikované inzeráty tak, abyste díky nim vydělali až USD denně! (Gary Halbert) Jak vytvářet semináře a workshopy. Jak z obyčejného byznysu udělat neobyčejný stroj na peníze! Jak přilákat klienty a efektivně, levně a bez rizika vydělávat peníze online 24 hodin denně! (Mark Lengies)

4 Další možností, jak upravit standardní jak na titulky, je vytvoření varianty jak můžete. Jak můžete vydělávat USD ročně jako úspěšný pisatel magazínu! (Steve Manning) Jak můžete zdarma procestovat celý svět jako pisatel cestopisných reportáží. 6) Nepřímý titulek Úkolem nepřímého titulku je to, aby v čtenáři vzbudil zvědavost a přiměl jej k pokračování ve čtení. Titulek tedy musí čtenáře dostatečně poškádlit a navnadit. Jinak čtenář nebude pokračovat ve čtení. Vytvoření kvalitního titulku tohoto typu je poměrně náročné. Důvodem je také to, že samotný titulek tohoto typu bez dalšího textu většinou nedává smysl. Většinou si tedy tento titulek vyžaduje připojení nějakého jiného komponentu (například obrázku), který by s ním kooperoval a zajistil tak, že titulek bude kompletně pochopen. Pokud bych Vám měl říct, kterému formátu titulku byste se měli úplně vyhnout, byl by to právě nepřímý titulek. Tento formát titulku láme prakticky všechna pravidla tvorby kvalitních titulků. Není sám o sobě jasný. Nepřímý titulek je spíše jako malý potůček tekoucí krajinou. Potůček, který nedokáže dát čtenáři přímý úder, který je tak charakteristický pro skvělé titulky. Tento formát titulku je používán často, nicméně osobně mám podezření, že míra neúspěchu tohoto titulku je oproti jiným typům výrazně vyšší. K vytvoření kvalitního nepřímého titulku je třeba vysoce dovedného pisatele a také silného konceptu. V opačném případě si nepřímý titulek nedokáže získat pozornost čtenáře. V cíli na Vás čeká odměna v podobě 10 dolarů. Nejlepší z obou světů na Vás čeká uvnitř. Čeká na Vás opravdu velice speciální příležitost KTERÁ NA SOBĚ MÁ VAŠE JMÉNO! Jak můžete vidět výše, většina nepřímých titulků není schopná v čtenáři vzbudit požadované množství zájmu. Tyto titulky v čtenáři nevzbuzují žádné nutkání k tomu, aby pokračoval ve čtení. Titulek tohoto typu zanechává až příliš mnoho otázek otázek, na které časově zaneprázdněný čtenář nemá čas odpovídat či dokonce ještě pracně hledat odpověď. V prvním případě titulek čtenáři neříká, za co dostane zmiňovanou odměnu. Místo toho autor titulku doufá v to, že čtenář si udělá čas na to, aby na to přišel sám. Ale kdo na to v dnešní době má čas? Nikdo. Druhý a třetí příklad jsou prakticky tím samým. Titulek čtenáři říká, že na něj něco čeká, nicméně nesdělí mu, co to něco je. Výsledkem tedy je, že titulek na čtenářovu pozornost působí slabě a obvykle ho nepřiměje k tomu, aby pokračoval ve čtení.

5 7) Titulek poskytující záruku Tento titulek je efektivním způsobem, jak získat čtenářovu pozornost zejména tehdy, pokud použijete nějakou záruku, která je v daném odvětví něčím novým (resp. ji čtenář neslyší na každém kroku). Takový titulek získá čtenářovu pozornost, protože Vaše záruka vybočuje z řady. Přidáte-li k záruce k efektivnímu titulku pojednávajícímu o nějaké výhodě, učiníte titulek ještě silnějším. Pokud nabízíte lepší záruku než Vaši konkurenti (nebo pokud si myslíte, že víte jak na to), popřemýšlejte o jejím zahrnutí do titulku. Zdvojnásobte počet svých schůzek během 30ti dní jinak Vám vyplatím 500 USD na ruku! Naučím Vás, jak dosáhnout prodejů, jaké si přejete! Zaručeno! V opačném případě Vám vyplatím 50 USD za Váš promarněný čas! Naučím Vás, jak zvládat managment projektů tak, abyste vždy splnili termíny, vyšli se svým rozpočtem a vypracovali projekt dle svých představ! Díky Umění vyjednávání se zaručeně stanete lepším vyjednavačem! Zaručené nové techniky pro zvládání stresu a redukování únavy! 8) Titulek obsahující problém/příčinu frustrace Efektivita tohoto typu titulku spočívá v tom, že čtenáři připomene bolest, kterou si právě pochází a následně mu nabídne řešení v podobě Vašeho produktu/služby. Prvním krokem je definice problému. Obvykle je použit formát, kdy je problém definován otázkou směrem k cílové skupině s tím, že po otázce okamžitě přichází nabízená výhoda (řešení). Abyste dosáhli propojení se čtenářem, musíte mu připomenout příčinu jeho frustrace resp. jeho problém. Nicméně dejte si pozor na to, abyste to s připomenutím nepřehnali směrem ke čtenáři musíte být empatičtí. Po připomenutí problému/příčiny frustrace mu musíte okamžitě nabídnout řešení jeho bolestivé situace. Platíte příliš hodně peněz opravářské firmě, která nestojí za nic a navíc nedodržuje termíny? Dejte jim sbohem a udělejte si vše sami! S touto novou sérií videí je to snazší, než byste si kdy mysleli! Už jste unavení z toho, že lístky na dobrý zápas seženete jen za nelidskou cenu od překupníků? Níže naleznete, jak najít volné lístky na jakoukoliv událost ještě předtím, než je najdou ostatní! Během minulého roku proběhlo vykradení domu celkem 63 různými způsoby. Jsou Váš domov a Vaše rodina v bezpečí? Pořiďte si naši ochrannou sadu a získejte klid! Jste už unavená ze všech těch amatérských kadeřnictví, ve kterých Vás ostříhají jako koště? Navštivte náš profesionální salón garantujeme 100% spokojenost. V opačném případě Vám vrátíme peníze!

6 9) Titulek s velkou slevou Jedná se o přímočarý přístup, který staví na speciální ceně, nabídce k příležitosti uvedení produktu/služby na trh nebo na skutečně neuvěřitelně nízké ceně navržené k okamžitému zachycení pozornosti čtenáře. Používá se například při prodeji knih a CD, nicméně vysoce efektivní může být také ve vysoce konkurenčních oblastech jako jsou elektronika nebo oblečení. Ušetřete až 30% na pojištění a získejte 15 minut hovoru do zahraničí zdarma za jeden bezplatný hovor (bez jakýchkoliv závazků)! Kupte 100 psacích per za cenu 10 Kč/kus a získejte dalších 100 kusů ZDARMA! Bestseller nyní v prodeji se slevou 25%! Čtyři knihy. Čtyři dolary. Žádné závazky. Žádné vtipkování. Pokud rádi čtete, tuto nabídku nemůžete propásnout! 12 CD za cenu jednoho! Získejte šest knih za jeden jediný dolar (včetně poštovného a balného)! Milionová tajemství za pouhých 19,97 USD! Kupte si naši kuchařku k 10. výročí existence společnosti a získejte jako poděkování kupon na slevu 10% na všechny výrobky v našem obchodě! 10) Personalizovaný titulek Tento formát titulku je jistým způsobem, jak zaujmout cílovou skupinu lidí. Nic nefunguje tak dobře jako komunikace mířící přímo na daného člověka. Naprosto ideální je oslovení křestním jménem pouze několik málo výrazů přijde lidem atraktivnějších než zvuk vlastního křestního jména. Necítíte se přirozeně lépe, když Vás někdo oslovuje jménem? Při takovém jednání se dostavuje pocit důvěry a přátelství, což je pro Vás dobře. Tento typ titulku si získá pozornost čtenáře a navíc ještě zvýší jeho zájem, jelikož čtenář si uvědomí, že promlouváte specificky k němu. Tímto způsobem dojde v očích čtenáře ke zvýšení hodnoty Vaší zprávy. Použijete-li personalizovaný přístup, získáte si obecenstvo, které bude naslouchat každému Vašemu slovu až do okamžiku, kdy je vyzvete k akci (pokud nic nepokazíte resp. neuděláte něco, kvůli čemu by opadl jejich zájem). Roberte, přijměte prosím tento dar společně s voucherem na 50% slevu. Ale pospěšte si! Voucher platí pouze 10 dní! Karolíno, chcete-li připravit něco vzrušujícího a odlišného pro svůj večírek, ZDE naleznete finančně nenáročný a zároveň 100% zaručený způsob, jak to udělat! Konečně! Níže naleznete, jak Vy, Karel Novák, můžete použít 1479 nejlepších receptů světových kuchařů k ohromení svých hostů! Formu personalizace můžete použít i na samotném začátku zprávy dosáhnete tím toho, že cílové skupině bude jasné, že text pojednává o něčem, co se jich týká a také toho, že Vaše slova budou mít větší důležitost. Ve výsledku si tak Váš text přečte více (cílových) osob a dosáhnete vyššího zisku.

7 Poselství mým kolegům z hasičských sborů! (následuje titulek) Upozornění všem chatařům! (následuje titulek) Nudisté! (následuje titulek) Fanoušci Formule 1! (následuje titulek) 11) Titulek nabízející nějakou výhodu Prakticky všechny titulky by měly obsahovat nějakou formu výhody. Pokud není nějaká silná výhoda součástí titulku, měla by se nacházet hned v podtitulku či v úvodní větě textu. Trikem tohoto typu titulku je to, že čtenářům představíte nějakou obrovskou výhodu. Něco, co čtenáři budou chtít. Pokud budete schopni lidem nabídnout něco, po čem touží, bude pro Vás snadné si udržet jejich pozornost a také je snadněji přimějete k odezvě na Váš propagační materiál. Tento titulek funguje dobře ve všech různých typech a velikostech inzerátů (zejména výhodný je tento formát v inzerátech, ve kterých nemáte tolik prostoru, takže si nemůže dovolit vytvořit dlouhý titulek). 15 způsobů, pomocí kterých získáte pracovní pozici, jakou chcete! Tajemství úspěšného inzerování em. 15 způsobů, jak získat pozornost lidí. 50 jednoduchých způsobů, jak na internetu vydělávat peníze! Tipy, nástroje a taktiky, díky kterým zvýšíte své zisky z online prodejů o tisíce dolarů! 43 tipů pro jemnou a sexy pokožku! USD měsíčně díky malým klasifikovaným inzerátům! Jakmile objevíte tato skrytá tajemství, budete toho schopni také! Prožijte tak hluboce uspokojivý sex, o jakém většina mužů jen sní! Sexy účes během několika minut. 12) Titulek obsahující důvod, proč Tento typ titulku může dobře fungovat proto, že slibuje odhalení nějaké důležité informace, o které čtenář (zatím) neví. Tento typ titulku obvykle začíná specifickým číslem a láká čtenáře přístupem, který v nich vzbudí zvědavost. Lidé rádi získávají odpovědi na otázky a právě tento typ titulku takové odpovědi slibuje. Pro čtenáře se prakticky jedná o výzvu zjistit, o jaké důvody se jedná a porovnat je s vlastními nápady a názory. 7 důvodů, proč si pro koupi počítače vybrat právě společnost! 3 důvody, proč je náš týden slev elektroniky jedinou událostí, na kterou během roku opravdu musíte dorazit! 47 neodolatelných důvodů, proč si užít víkend v našich nových lázních. 9 důvodů, proč byste nás měli navštívit před 31. květnem.

8 13) Krátký titulek Občas může být tím pravým titulek, jež se skládá pouze z 1-3 slov. A jelikož je takový titulek krátký, musí o to víc zaujmout svou přímočarostí a vizuální prezentací. Krátké titulky mají nejlepší využití v malých inzerátech, kde není příliš volného místa. Ve většina případě jsou takové inzeráty obklopeny mnoha dalšími inzeráty, což znamená, že jednotlivé inzeráty spolu soupeří o čtenářovu pozornost. Například v případě Yellow Pages jsou ostatní inzeráty Vašimi přímými soupeři (resp. byly vystaveny Vašimi konkurenty v daném odvětví), takže zde tvorba kvalitního titulku představuje ještě větší výzvu. Nejlepším způsobem, jak zařídit, aby si titulek získal pozornost čtenáře, je jednoduše zvětšit jeho velikost. Udělejte titulek maximálně velký (a ideálně i tučným písmem), aby čtenáře hned po příchodu na danou stránku zaujal. Co když Ten sotva slyšitelný výkřik o pomoc, o kterém jste si minulou noc myslela, že se Vám jen zdál, opravdu vydalo VAŠE dítě? Tělo inzerátu bude zde. Toto není skutečný text. Tělo inzerátu bude zde. Toto není skutečný text. Tělo inzerátu bude zde. Toto není skutečný text. Tělo inzerátu bude zde. Toto není skutečný text. Cílem krátkého titulku je upoutání pozornosti čtenáře. Tento typ titulku láme všechna pravidla pro tvorbu kvalitních titulků kromě jednoho díky zvětšení písma si dokáží získat čtenářovu pozornost. Nejlepší krátké titulky si zachovají svou délku o 1-3 slovech a zároveň čtenáře zasáhnou vhodně zvoleným klíčovým slovem nebo frází. Máte kýlu? prostřednictvím tohoto titulku okamžitě upoutáte pozornost lidí trpících kýlou. Ve skutečnosti již tato klíčová fráze byla použita jednou společností, která s ní zaznamenala vskutku ohromný úspěch. Další důležité věci (výhody, nabídky, záruka) atd. by měly být umístěny v následném textu (popř. podtitulku). Trpíte kýlou? Únik moči? Tajemství milionářů! Můj Bože! Páni! Hledá se žena Získejte pomoc

9 14) Titulek ilustrující možná očekávání Tento typ titulku čtenáři skrze skutečné příklady ukazuje, jaké výsledky může očekávat. Tímto postupem tedy dosáhnete toho, že čtenář si bude moci udělat pravdivý obraz o skutečných měřitelných výsledcích. Tento typ titulku je velice podobný titulku s referencí (testimonialem). Popravdě je prakticky stejný, jediný rozdíl je v tom, jakým způsobem čtenáři podáváte informace. V případě titulku s referencí čtenář dostává informace přímo od osoby, která s Vámi propagovaným produktem/službou již má zkušenosti. V případě titulku ilustrujícího možná očekávání naopak většinou mluvíte ve třetí osobě. Jedná se o pravdivý příběh konkrétní osoby, nicméně je vyjadřován někým jiným, kdo jej vypraví z perspektivy dané osoby. Způsob je tedy stejný jako způsob psaní různých reportáží novináři interpretují informace, které předtím získali. Svobodná matka Vám řekne, jak se z ženy s dluhem USD na krku stala milionářkou během pouhých 34 měsíců. Ukáže Vám, jak můžete jednoduše začít vydělávat peníze prací z domova a během 5-10 let jít jako spokojený milionář do důchodu! Můžete začít s méně než 100 dolary a díky klasifikovaným inzerátům vydělat mnoho peněz! Já to dokázal. A nyní Vás naučím, jak na to! (Melvin Powers) Úžasný příběh o tom, jak se z frustrovaného knihovníka stal úspěšný podnikatel v oblasti stavebnictví, který během ani ne 10ti let nashromáždil více než USD! 15) Titulek obsahující nějakou novinku Většina z nás má zájem o novinky určitého druhu. Například nás fascinují nové objevy. Některé obecné novinky nejsou nijak zvlášť apelující, takže člověka nemusí zaujmout nicméně vhodně zvolená novinka, která se nějak týká Vaší cílové skupiny si pozornost čtenáře získá. Novinka tedy musí být cílená a hlavně musí být hodnotná. Pokud si čtenář přečte titulek obsahující novinku a řekne si, že je to nějaký blábol, ve čtení pokračovat nebude. Nejtypičtějším příkladem tohoto typu titulku jsou titulky v novinách, nicméně tyto titulky mohou skvěle fungovat také v mnoha jiných oblastech. Překvapivé nové informace pro jedince, kteří si vždy mysleli, že mají to, co je třeba na to, aby uspěli v podnikání, ale ještě nezačali. Bývalý marketingový ředitel mezinárodního vydavatelství Vám představí neocenitelné obchodní tajemství, které si pro sebe po mnoho let uchovávala jen skupinka vyvolených! Objevte nová tajemství sexuálního zdraví, která nikdy neuslyšíte od svého doktora, manžela, manželky nebo (Bože chraň) od své matky! 100% necenzurovaná sexuální anketa 3500 mužů se podělilo o své nejdivočejší zážitky, nejtrapnější momenty a nejpodivnější praktiky ve svém sexuálním životě. (Cosmopolitan)

10 16) Titulek obsahující počet tipů/způsobů/rad atd. Tento typ titulku obsahuje specifický počet bodů k danému tématu. Titulek je podobný typu titulkům typu důvod, proč, ale číslo zde může skutečně odrážet mnoho jedinečných bodů (jako například počet tajemství, které Vámi propagovaná kniha odhaluje nebo počet výhod, které čtenář používáním Vašeho produktu/služby získá). Číselné titulky fungují dobře, jelikož poukazují na specifické číslo, díky čemuž jsou v očích čtenáře mnohem důvěryhodnější. 47 jednoduchých způsobů, jak vycvičit jakéhokoliv psa během pouhých 30ti dní! 7 tajemství, díky kterým se můžete stát lepším řečníkem. 13 tajných marketingových nástrojů, které Vám pomohou s budováním Vašeho byznysu, dopřejí Vám více volného času a také díky nim každý týden vyděláte víc peněz! 9 kroků k úspěšnému sponzorství. Co dělat a kdy to dělat. Přihlásíte-li se k odběru, získáte zdarma příručku o 32 stranách! 6 způsobů, jak Vaši stránku optimalizovat pro vyhledávače. 12 symptomů, které nesmíte ignorovat. 17) Titulek typu ne, ale! Tento přístup je navržen čistě pro to, aby jasně a rozhodně odlišil Vaši firmu, produkt či službu od Vaší konkurence. Prvotní identifikací toho, co nejste, získáte jedinečnou pozici takovou, která je od těch ostatních velice odlišná. Žádné MLM, žádné řetězové dopisy, žádné rekrutování lidí a žádné podvody typu rychle zbohatni! Naleznete zde osvědčené strategie, které může každý využít k prodeji jakéhokoliv produktu/služby na internetu a vydělávat tak víc peněz! Žádné horoskopy. Žádné módní tipy. Žádné recenze parfémů. Jen chytré a jasné finanční rady pro nezávislé ženy. (Jerry Fischer) Žádné otravování s platební kartou. Žádný tlak. Žádné nechtěné zásilky. Získejte nyní absolutně zdarma 12 CD! 18) Titulek typu pokud, pak! Tento typ titulku ve své první části nastiňuje problém, který je třeba vyřešit, cíl, kterého je třeba dosáhnout nebo podmínky, které je nutné splnit pro dosažení určitého cíle (o kterém titulek pojednává ve své druhé části). Jedná se o skvělou strategii, jelikož čtenáři připomenete jeho problém (kterého se chce zbavit) a zároveň mu nabídnete také řešení. Díky tomu se čtenář bude moci lépe soustředit na text, jelikož očekává více informací k Vámi navrhovanému řešení.

11 Pokud jste se nedopustili nějakých dopravních přestupků, na horizontu se Vám rýsují lepší ceny pojistného Pokud splňujete podmínky, Vy a Vašich 5 přátel si celý příští týden můžete užívat lyžování v Alpách! Pokud je Váš dům zamořen mravenci, šváby či jinou podobnou havětí, můžeme tento problém jednoduše a jednou pro vždy eliminovat pomocí naší služby Fast-Blast! Za výsledek plně ručíme! Pokud byste rádi napsali nějaký svůj vlastní bestseller a budete jedním z prvních 75 lidí, kteří na tuto jednorázovou nabídku odpoví, naučíme Vás nejen 21 krokům k tomu, jak se stát úspěšným autorem ale také dostanete rozsáhlou sadu nástrojů v hodnotě 979 USD k rychlému nastartování své kariéry! Chcete-li pohodlně během 3 týdnů shodit 5 kilo, Gold s Health Club Vám s tímto cílem pomůže! Stačí 30 minut denně, 3 dny v týdnu. 100% garantováno. Pokud si do 15. března koupíte měsíční permanentku, získáte ji za pouhých 29 USD! 19) Titulek obsahující pozvání Přímočará forma titulku. Při jejím použití na čtenáře nijak netlačíte, ale spíše jej pozýváte k tomu, aby pokračoval ve čtení. Jedná se o komunikativní přístup, který má u čtenáře vysokou šanci na přijetí. Tento titulek je jednoduchou nabídkou, která cílí na konkrétní skupinu lidí. Čím výraznějšího dojmu exkluzivity dosáhnete, tím máte vyšší šanci na úspěch. Tato metoda funguje nejlépe v rámci inzerce skrze y. Pozvánka k pozoruhodnému vylepšení Vašeho života! Jste srdečně zváni k využití naší speciální nabídky! Jste zváni na slavnostní otevření našeho obchodu! Navštivte náš obchod a získejte speciální 15% slevu, která platí i na již zlevněné zboží! 20) Titulek obsahující nabídku Tento titulek se často soustředí na nějakou speciální nabídku (zaváděcí cena, dočasná sleva, bezplatné vyzkoušení produktu/služby atd.) Titulek obsahující nabídku funguje nejlépe tehdy, když má nabídka velkou hodnotu a reprezentuje něco, o co má čtenář hluboký zájem. Tento typ titulku je podobný titulkům s velkou slevou, nicméně to neznamená, že nabídka se musí nutně týkat ceny. Vyzkoušejte si náš nový program na 15 dní zdarma! Možnost nákupu nábytku na splátky. Nyní s NULOVÝM ÚROKEM! Tato kniha je neocenitelná, nepostradatelná a je ZDARMA! Využívejte po dobu 60ti dní pisatelský kurz NRI dle svého vlastního výběru bez rizika! Více detailů níže! Nyní máte speciální možnost rezervace pokročilé verze nejefektivnějšího nástroje ke sběru informací. Chcete-li využít této speciální příležitosti, odepište na tento do 30. května. Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost!

12 21) Titulek s přílohou Tento typ titulku je trochu jiný. Odlišuje se totiž tím, že obvykle je u zprávy fyzicky připojen nějaký předmět. Přílohou zde může být cokoliv pokerový žeton, korálky na šňůrce nebo jednoduše jakýkoliv dárkový předmět/hračka/vzorek atd. Už tedy jistě chápete, že tato forma titulku se používá spíše u fyzických propagačních předmětů rozesílaných poštou, nicméně může být použita i u různých brožur a pohlednic. Pointou je to, že díky přiloženému předmětu se Vaše zpráva odlišuje. Možná se jedná o úplně nejdramatičtější způsob, jak čtenáře přimět k tomu, aby Vaší zprávě věnovali pozornost. Tuto strategii jsem osobně použil a sklidil jsem díky ní úspěch, takže ji řadím mezi mé oblíbené strategie. Přílohy si čtenář jistě všimne, vlivem čehož otevře dopis/balíček, což je naprosto klíčový bod. Pokud by dopis/balíček hodil do koše, asi těžko by pokračoval ve čtení Vaší zprávy. Tajemstvím úspěchu je správná volba předmětu. Přiložený předmět se musí perfektně hodit k Vašemu titulku. Při používání této strategie se tak často budete nejdříve rozhodovat o tom, jaký předmět použijete a až poté začnete tvořit samotný titulek. Takže ještě jednou: Pamatujte si to, že titulek musí být v očividném spojení s přiloženým předmětem. V opačném případě byste cílovou osobu pouze zmátli a takový člověk bude jen těžko pokračovat ve čtení (a o provedení nákupu ani nemluvě). Jedním z prvních příkladů titulku tohoto typu byl Penny dopis, jehož autorem byl Robert Collier. Ten ke každému dopisu připevnil blyštivý penny (obdoba haléřů u britské libry) a vytvořil titulek Je to úžasná věc Schopnost peněz vydělávat víc peněz! Další podobný příklad má na svědomí časopis Reader's Digest. V tomto případě byly na dopisu připevněny rovnou dva penny a titulek zněl takto: Máte dva penny. Za jeden si kupte chleba. A za ten druhý si kupte hyacinty pro svou duši. Níže naleznete několik dalších příkladů titulků s přílohou: Příloha: Sada hracích kostek Titulek: Proč byste měli se svým byznysem hazardovat, když s našim kurzem můžete mít takřka zajištěn úspěch? Příloha: Balíček gurmánské kávy Titulek: Sedněte si, dejte si šálek této lahodné kávy a přijďte na to, jak si můžete užívat tuto čerstvě praženou kolumbijskou kávu každý den! Příloha: Miniaturní šroubovák Titulek: Budete-li mít ve správný čas ten správný nástroj, zajistíte si úspěšný výsledek! Příloha: Početní tabulka (Abakus) Titulek: Toto je staromódní způsob vedení účetnictví. Pro nejnovější, nejúčinnější a cenově nejefektivnější služby v oblasti účetnictví mi, prosím, zavolejte! (Jerry Goodis) Příloha: Kousek čerstvého borůvkového koláče Titulek: Vím, že chcete větší kus koláče. A já Vám mohu pomoci jej získat! (Jerry Goodis)

13 Příloha: 2 malé kousky příze červené a modré Titulek: (Ve skutečnosti se jednalo o úvod sales letteru) Jen dva malé kousky příze ale budete se divit, jak důležitý příběh Vám poví! Sales letter následně pokračoval tímto textem: Zatáhněte za konce červené příze a uvidíte, jak snadno se vlákno třepí. Zatáhněte za konce modré příze a uvidíte rozdíl netřepí se! Červenou přízi spřádal stroj, modrá příze byla spřádána ručně v daleké Persii! 22) Kombinovaný titulek Již jste se naučili tvorbě řady typů titulku. Níže naleznete další zvrat, díky němuž získáte takřka neomezené možnosti při tvorbě titulků, které mohou sloužit pro prakticky jakoukoliv formu komunikace. Tato metoda je velice efektivní! Správný mix může vyvolat doslova lavinu odezvy! Kombinovaný titulek není ničím jiným než kombinací dvou (či více) jiných typů titulku. Výsledkem kombinace několika různých typů titulku bude nová verze, která si bude moci ještě efektivněji získávat pozornost čtenářů a vzbuzovat v nich zájem. Níže naleznete několik různých kombinací. Uvidíme, zda budete schopni určit, které typy titulku byly v těchto kombinacích použity. Co je klíčovým tajemstvím zvýšení zisku až o 917%? Pokud nevíte, pokračujte ve čtení. Zjistíte, co je třeba k tomu, abyste díky každému použitému inzerátu či sales letteru dosáhli vyššího množství prodejů a tedy i vyššího zisku! Bezplatné video odhaluje 11 nových způsobů, jak vydělat velké množství peněz i během ekonomické krize! Objevte klíč k vydělávání peněz kdykoliv a kdekoliv. Převezměte jednou provždy kontrolu nad svými financemi! Máte, co je třeba na to, abyste uspěli s vlastním podnikáním? Tato bezplatná kniha Vám pomůže to zjistit! ZDARMA získáte velké množství užitečných rad a také se naučíte 12ti krokům k úspěchu při zakládání Vašeho vlastního byznysu! Nyní se můžete snadno naučit, jak zdvojnásobit svůj příjem tak, že se naučíte tajemstvím nejvíce úspěšných autorů knih, kteří své knihy sami i publikovali. Osobně Vám ručím za to, že budete spokojení! Pokud provedete nákup nyní, získáte ZDARMA sadu hodnotných nástrojů v celkové hodnotě 299 USD! Jste zaneprázdnění? Chcete nápady, které fungují? Investujte 20 minut měsíčně do své kariéry. Získáte více než 100 komunikačních tipů a technik nápadů, které pomohou Vám i Vašim zaměstnancům. Budete tak schopni udělat víc, nebudete muset vynaložit tolik úsilí a nesetkáte se s odporem. GARANTOVÁNO (v opačném případě Vám vrátíme peníze)!

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE [Zadejte text.] ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE Napište ebook, který Vám bude vydělávat napsala STANISLAVA MRÁZKOVÁ Expertka na Online marketing 2012-2013 Stanislava Mrázková, www.jak-napsat-ebook.cz [Zadejte

Více

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 NEJ EFEKTI VNĚJ ŠÍ MARKETI NGOVÉ STRATEGI E PROROK2012 J AKÉSTRATEGI EVÁM PŘI NESOU NEJ VÍ CEZÁKAZNÍ KŮVTOMTOROCE EDI CE2012 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 Copyright 2012 Marketingové

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

Příručka pro začínající podnikatele

Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Evropský sociální fond. Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti. Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Dominika Špačková (autorka

Více

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce David Kirš www.davidkirs.cz Internet je dnes pro realizaci snů a vydělávání peněz tím nejúžasnějším tržištěm na světě. Pokud je

Více

Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza

Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza Webové stránky 5* hotelů v Praze a Moskvě: komparativní analýza Bakalářská práce Albina Kupaeva Vysoká škola hotelová v Praze 8, s.r.o. Katedra hotelnictví Studijní obor: Hotelnictví Vedoucí bakalářské

Více

Andrzej Batko. Umění persvaze. aneb jazyk ovlivňovaní a manipulace. Slova mohou být zbraní, působit jako droga, a přinést bohatství.

Andrzej Batko. Umění persvaze. aneb jazyk ovlivňovaní a manipulace. Slova mohou být zbraní, působit jako droga, a přinést bohatství. Andrzej Batko Umění persvaze aneb jazyk ovlivňovaní a manipulace Slova mohou být zbraní, působit jako droga, a přinést bohatství. Obsah O autorovi Předmluva Proč někteří obchodnici téměř pokaždé vydělají

Více

DO PRÁCE NÁVRAT MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI ZAMĚSTNÁNÍ ANEB JAK SI ZÍSKAT

DO PRÁCE NÁVRAT MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI ZAMĚSTNÁNÍ ANEB JAK SI ZÍSKAT NÁVRAT ANEB JAK SI ZÍSKAT DO PRÁCE ZAMĚSTNÁNÍ MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI TIRÁŽ VYDALA MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 V ROCE 2011 JAKO SOUČÁST PROJEKTU NÁVRAT DO PRÁCE FINANCOVANÉHO

Více

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3

1. Úvod, bez kterého to nejde... 3 J AK... PROVOZOVATÚSPĚŠNÝE SHOP Ana l y z uj t et r h Obj ev t ev a š es i l nés t r á nk y Pr opa guj t ev á šes hop Zí s k ej t ez á k a z ní k y Vy děl á v ej t e! Obsah 1. Úvod, bez kterého to nejde.......................

Více

Založení živnosti krok za krokem

Založení živnosti krok za krokem Založení živnosti krok za krokem Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, září 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který

Více

Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR. Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes

Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR. Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes 2 JAK VYDĚLAT MILIONY NA PRODEJI VOZŮ V ČR Jak využít moderní technologie k efektivnějšímu prodeji nových vozů v České republice Ing.

Více

Obsah Úvod...5 Miliony za jediný den práce...14 V čem je tedy trik?...15 Vaše největší chyba...16 Vytvořit jednou, prodat tisíckrát...17 Co se nejsnadněji prodává na internetu?...18 Jaký druh produktu

Více

PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA. Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00

PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA. Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00 E L IT E M A R K E T I N G - P R O D E J N Í A R GU M EN T Y PODKLADY PRO PRODEJNÍ VIDEO ING. PAVEL HRDLIČKA Internet Marketing Partners s.r.o. Česká 1, Brno, 602 00 Copyright 2013 Internet Marketing Partners

Více

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY?

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? PROČ BEZNADĚJNĚ SELHÁVAJÍ I FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? Všech 8 důvodů odhalených Včetně příručky na překonání těchto důvodů Dokument ze série Martin Mikláš léto 2013 Jaký názor má Libor Činka? Při čtení

Více

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou?

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Navigace světem práce Jak najít tu pravou? Evropská kontaktní skupina Dejvická 28, 160 00 Praha 6 www.ekscr.cz, info@ekscr.cz, facebook.com/ekscr Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Vydala: Evropská

Více

Spolehlivé tipy pro váš e-shop. Trendy na trhu odběrných míst Proč měříme zákaznickou spokojenost?

Spolehlivé tipy pro váš e-shop. Trendy na trhu odběrných míst Proč měříme zákaznickou spokojenost? 2013 e-trend Spolehlivé tipy pro váš e-shop Trendy na trhu odběrných míst Proč měříme zákaznickou spokojenost? Editorial Obsah Trendy E-commerce 2013 pohledem Tomáše Hájka Zeptali jsme se Předních osobností

Více

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL Tento materiál vznikl s podporou Evropské unie v programu Leonardo da Vinci. Obsah materiálu nevyjadřuje postoj Evropské unie a je v plné odpovědnosti jeho autorů.

Více

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět.

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. ! Vlastí WEB pdf! Webová stránka Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. www.bohatycech.cz Tento dokument je možné dále šířit

Více

10X MYŠLENKA A ONLINE (R)EVOLUCE

10X MYŠLENKA A ONLINE (R)EVOLUCE 10X MYŠLENKA A ONLINE (R)EVOLUCE Autor: David Kirš Copyright 2015 Firma 2.0 s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této publikace nesmí být kopírována a rozšiřována v jakékoliv formě či jakýmkoliv

Více

JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE

JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE JAK ÚSPĚŠNĚ VSTOUPIT NA TRH PRÁCE Ve spolupráci zpracovaly AXIAL PERSONNEL AGENCY, s. r. o. & Fond dalšího vzdělávání, p. o. MPSV 2 OBSAH 1. ÚVOD...4 2. ZPŮSOBY HLEDÁNÍ

Více

Začátek ve svém Publikace pro cizinky - začínající podnikatelky

Začátek ve svém Publikace pro cizinky - začínající podnikatelky Začátek ve svém Publikace pro cizinky - začínající podnikatelky Organizace pro pomoc uprchlíkům 2013 Začátek ve svém Brožura pro cizinky začínající podnikatelky Editorka: Blanka Tollarová Autoři: Jan

Více

Použití loga informační gramotnosti: marketingový manuál

Použití loga informační gramotnosti: marketingový manuál Použití loga informační gramotnosti: marketingový manuál Prosinec 2009 IFLA Sekce informační gramotnosti / UNESCO Připravili:* Jesus Lau jlau@uv.mx / www.jesuslau.com Universidad Veracruzana Veracruz (Mexico)

Více

Kapitola 7 Pravidla profesionálního prodeje

Kapitola 7 Pravidla profesionálního prodeje Kapitola 7 Pravidla profesionálního prodeje K dyž se rozhodnete začít s fotbalem, prvním krokem by mělo být naučit se pravidla. Při takovém učení byste přirozeně chtěli používat pravidla moderní, ne knihu

Více

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce

brno Průvodce www.jazykovky.cz ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce Průvodce průvodce brněnskými jazykovými školami a agenturami s rejstříkem jazykových škol a kurzů doporučená prodejní cena: 10 Kč brno ročník 2 číslo 1 pro léto 2004 jazyky, studium, práce jazykové školy,

Více

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA MEZINÁRODNÍCH VZTAHŮ Obor: Mezinárodní obchod SPONZORING JAKO KOMERČNÍ KOMUNIKACE (bakalářská práce) Autor: Petr Mühlhans Vedoucí práce: Ing. Jiří Mikeš Prohlášení:

Více

KDO SI VYTVOŘÍ VELKÉ A SPECIFICKÉ CÍLE, DOSÁHNE VYŠŠÍCH VÝSLEDKŮ NEŽ TEN S MALÝMI CÍLY.

KDO SI VYTVOŘÍ VELKÉ A SPECIFICKÉ CÍLE, DOSÁHNE VYŠŠÍCH VÝSLEDKŮ NEŽ TEN S MALÝMI CÍLY. ÚVOD ZÁKLADEM FUNGUJÍCÍHO FUNDRAISINGU JE VYTVOŘIT SI VE VZTAHU K DÁRCI TAKOVOU KOMUNITU, JAKOU BYSTE SI PŘÁLI MÍT I DOMA, VE SVÉ RODINĚ, MEZI SVÝMI PŘÁTELI ČI SOUSEDY NEJLEPŠÍ FUNDRAISEŘI JSOU SCHOPNI

Více

1 PROČ TO NEFUNGUJE 2 MARKETING NA KAŽDÉM KROKU 3 UPOUTEJTE POZORNOST 4 BUĎTE ODBORNÍKEM 5 BUĎTE DŮVĚRYHODNÍ 6 SOUSTŘEĎTE SE NA PRODEJ 7 UDRŽENÍ

1 PROČ TO NEFUNGUJE 2 MARKETING NA KAŽDÉM KROKU 3 UPOUTEJTE POZORNOST 4 BUĎTE ODBORNÍKEM 5 BUĎTE DŮVĚRYHODNÍ 6 SOUSTŘEĎTE SE NA PRODEJ 7 UDRŽENÍ 1 PROČ TO NEFUNGUJE 2 MARKETING NA KAŽDÉM KROKU 3 UPOUTEJTE POZORNOST 4 BUĎTE ODBORNÍKEM 5 BUĎTE DŮVĚRYHODNÍ 6 SOUSTŘEĎTE SE NA PRODEJ 7 UDRŽENÍ ZÁKAZNÍKŮ 8 PŘÍKLADY MARKETINGOVÉHO ŘÍZENÍ I. 9 EFEKTIVITA

Více

Finanční průvodce. pro malé a střední podniky

Finanční průvodce. pro malé a střední podniky Finanční průvodce pro malé a střední podniky CzechInvest Praha 2004 O B S A H Předmluva.....................................5 1. CO DĚLAT, KDYŽ POTŘEBUJETE FINANCE 1.1 Úvod....................................

Více

O autorovi. dvanáctileté praxe, pojmenoval Webová režie. Poznámka: Aktuální vydání této knihy naleznete na http://webovarezie.cz/kniha.

O autorovi. dvanáctileté praxe, pojmenoval Webová režie. Poznámka: Aktuální vydání této knihy naleznete na http://webovarezie.cz/kniha. O autorovi Ing. Michal Hudeček se dlouhodobě zabývá studiem chování lidí na internetu. Jeho firma Maintop Businesses pomohla rozjet již několik úspěšných internetových startupů (např. Rozečti.se - Nápad

Více