DATA, olej moderní ekonomiky!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DATA, olej moderní ekonomiky!"

Transkript

1 DATA, olej moderní ekonomiky! Copyright 2014

2 OBSAH: Pronájem ových adres Kvalifikace a segmentace databází... 6 Integrovaný menežment kampaně... 8 Směrování kampaně Dizajn ů ový boom Charta kvality typů pro výběr správných ingových marketingových seznamů. 19

3 Důvěřovali nám: Naše mezinárodní firma je známá svojí odborností. Naše služby využívají stovky klientů. Na co ještě čekáte?

4 PRONÁJEM OVÝCH ADRES: 11 MILIONŮ OBCHODNÍCH KONTAKTŮ V RÁMCI EVROPY! USA: Brazílie: Kanada: Austrálie: Čína: OPT-IN adresa: zdroj, lp, datum a čas. Kontakty jsou mimo jiné: oficiální adresy společností (95 % jsou malé společnosti, kde y čte manažer/ka, nebo jeho/její sekretářka) adresy manažérů a vedoucích pracovníků (všeobecné, komerční, lidské zdroje, logistika, finance, další funkce).

5 Můžete pracovat na každém segmentu těchto databází, přičemž jimi můžete procházet, sbírat je a třídit podle: Oblasti činnosti: Finanční aktivity Veřejná správa Pojištění Maloobchod FMCG a skupiny kupujícich Prodej a opravy aut Stavebnictví Vzdělávání Skladování a logistika Hotely a restaurace Nemovitosti Hornictví a energetický průmysl Zpracovatelské průmysly Pronájem Mezinárodní organizace Zdravotní a sociální péče Všeobecné služby (informační technologie, nábor, lidské zdroje, úklid, atd.) Kolektivní, sociální a osobní služby Služby v domácnosti Telekomunikace Doprava

6 Charakteristické znaky společnosti: Oficiální - ová adresa Název společnosti Adresa a město Telefonní číslo Číslo faxu Identifikační číslo Obrat Počet zaměstnanců Oblast činnosti (NAF, Nace-Bel, Nace, SIC) Kvalifikace a segmentace databází Usilujeme o obohacení našich databází, abychom vám umožnili segmentovat vaše kampaně a aktivity podle 3 skupin kritérií: Znaky společnosti: O každé, námi registrované společnosti, se snažíme získat co nejpřesnější údaje:

7 oficiální ová adresa, webová stránka název poštovní (doručovací) adresa telefon a fax DIČ obrat počet zaměstnanců oblast činnosti Pozice manažerů: Podobně se snažíme získat co nejpřesnější údaje o manažerech a osobách zodpovědných za rozhodnutí: pozice, odpovědnost, atd. Oblast aktivit: Pre tento účel používáme mezinárodní nebo národní název ekonomických činností.

8 INTEGROVANÁ KAMPAŇ ŘÍZENÍ Nemáte potřebné odborné znalosti? Jsme schopni zvládnout vaši kampaň v plném rozsahu! Využijte na maximum naše značné odborné znalosti, které jsme získali v průběhu několika tisíc kampaní. Naši konzultanti vám poradí v průběhu všech fází kampaně, aby vám zajistili úspěch. Budete doprovázeni od začátku až do konce. 1. Definování strategie V průběhu první fáze se detailně stanoví vaše požadavky a očekávání, ať již strategické, funkční, nebo kvantitativní. Cíle jsou následně vybrány za účelem optimálního náboru potenciálních partnerů. Správná identifikace cílů tvoří 50% úspěšné strategie. 2. Výběr souborů Cíl by měl mít přesné zaměření, a to podle odvětví činnosti, právní formy, geografické oblasti, názvu společnosti, počtu jejích zaměstnanců a obratu atd. Poté vám budeme moci představit soubory, které budou nejvíce odpovídat vašim požadavkům.

9 3. Tvorba zpráv a médií Máte možnost zasílání zpráv v různých formátech: text, HTML, bohatá media. S úpravou, nebo bez úpravy zpráv (název, obsah, atd.) Vaše zpráva by měla být atraktivní a jednoduchá na používání. S pomocí našich grafiků umíme vytvořit nejjednodušší, nebo velmi složité zprávy. Prohlédněte si několik příkladů. 4. Nasměrování kampaní Vyberte si čas odesílání zprávy a kontaktujte až potenciálních zákazníků v průběhu jediné hodiny, a to díky našim výkonným směrovacím platformám. Před akcí bude vypracován podrobný harmonogram. Bude zohledňovat rozličně dlouhou dobu na zpacování (příprava kampaně, testování, přenos, menežment návratu, atd.) a kalendář (školní prázdniny, státní svátky, atd.) 5. Podávání zpráv Je důležité, aby bylo možné měřit výnos kampaně. Poskytneme vám bezpečný přístup pro monitorování průběhu kampaně v reálném čase. Díky poskytnutým statistikám, budete schopní měřit návratnost investic vaší kampaně.

10 SMĚROVÁNÍ KAMPANĚ Využijte nejvýkonnější směrovací a sledování platformy v Evropě! Využijte naší odbornost, kterou jsme získali během několika tisíc úspěšně zvládnutých kampaní. Naši konzultanti vás provedou rozličnými fázemi vaší kampaně, abyste dosáhli svůj konečný cíl. Budete mít užitek z kompletní služby. Můžete mít vlastní soubory, nebo si soubory pronajmete. V každém případě máte k dispozici nejvýkonnější ové platformy v Evropě. Díky našim platformám můžete spravovat svoje kampaně: Naprosto nezávisle: přímý přístup k platformám Naprosto efektivně: přestaňte sa bát nadměrných anti-spamových filtrů Naprosto transparentně: přímý přístup k výsledkům ZDE JE PŘEHLED JEJICH FUNKCÍ: 1. Shromažďování a import údajů a ových adres Automatický nebo manuální import, Import z aplikace Excel, Access, textových souborů, atd. Adresy získané z textu, nebo pomocí kopírování a vkládání Standardní nebo parametrizovatelné pole (např.: pohlaví, jméno, příjmení, atd.)

11 2. Analýza a oprava databáze Analýza a oprava názvů domén, syntax adres,... Odstranění duplikátů před importovaním, nebo po importovaní (dostupné 3 režimy), Zobrazení statistik přihlašovatelů v reálném čase, Vytvoření, úprava a třídění databází systémem filtrů. 3. Segmentace a zaměření cílů Segmentace cílů vašich kampaní prostřednictvím filtrů, Zaměření cíle je možné v rámci všech kritérií databáze, Zaměření cíle na klikání při vašich předchozích kampaních, Křížové odkazy podle kritérií souboru a klikání. 4. Příprava a odesílání zprávy Vytvoření a import zpráv v html, a nebo textových zpráv, Vkládání sledovaných linků se všeobecnou úvodní stránkou, Úprava podle kritérií databáze nebo pevných hodnot, Parametrizovatelná, původní, přijímací a odpovídající adresa 5. Sledovací a přenosové statistiky Detaily poslaných a prerušených ov (s príčinami) Míra otvírání (s identifikací) Míra klikání (s identifikací) Míra konverze (s identifikací) Přenosová míra (s identifikací) Sledování linků otevřených na vícero přenosech Statistiky exportu do souborů MS Excel, Zaznamenávání kampaní a jejich statistik online.

12 SPRÁVA O VAŠÍ KAMPANI

13 DIZAJN Ů Jak navrhovat graficky efektivní y? Aby vaše zprávy vynikaly mezi y, které vaši potenciální zákazníci každý den dostávají, musí se lišit grafickou úpravou a jednoduchostí použití. Cílem dobrého návrhu je: upoutat pozornost především na Váš zvýšit zapamatovatelnost vaší zprávy zlepšit imidž vaší společnosti zvýšit míru ohlasů

14 Naši grafici jsou zde od toho, aby vás touto fází provedli. Zároveň se postarají o to, aby byly dodrženy technické standardy: důležitost u formát u (text, HTML, Rich Media) technická kompatibilita optimizace přihlášek (rezervace, semináře, atd.)

15 OVÝ BOOM Proč je ový marketing posledních 5 let na vzestupu? Výhody přímého interaktivního marketingu: nekonečné možnosti plynulé segmentace žádní zástupci, prodejci, či sklady úplná rozpočtová kontrola nákladů, bez nepředvídaných nákladů rozšiřitelnost aktivit (od 100, do kontaktů) snížené provozní náklady náklady na vyhledávání, rozdělené dvěmi nebo třemi rychlost návrhu a použití (maximálně pár dní) přizpůsobivost a úprava zpráv vysoká míra konverze agilnost a vysoká reaktivita v období kampaní schopnost měřit výsledky v reálném čase

16 Proč by měl ing tvořit součást vaší obchodní strategie? zvýšení vaší známosti rozšíření vaší zákaznické spádové oblasti identifikování potenciálních zákazníků kvalifikování kontaktů získávání nových zákazníků testování nabídek, produktů, akcí atd. uvedení nových služeb nebo produktů získávání loajality vašich odběratelů správa portfólia zákazníků nabídka doplňkových produktů realizace studií a anket marketing vám nabízí úžasnou příležitost pro: optimalizaci vaší prodejní strategie rozšíření vašich geografických trhů kontaktování té správně osoby, na správném místě, ve správný čas o mnoho rychlejší reakce manažování vztahů se zákazníkem racionalizaci výdajů ová marketingová kampaň stojí 3 až 5 krát méně, než kampaň tradiční poštou. ing značně redukuje, nebo dokonce odstraňuje: routingové náklady administrativní náklady (splnění) poštovné náklady na menežment vráceného zboží atd.

17 CHARTA KVALITY -Brokers se zavazuje dodržovat následující pravidla, která byla ustanovena v jejích právních předpisech, postupech a smlouvách: 1. Připravenost na míru Již od prvního kontaktu nasadíme odborné znalosti, abychom se ujistili, že vaše požadavky plně chápeme a sladíme je do efektivního projektu, nebo komunikačního plánu. Tento lidský vztah bude pokračovat až do ukončení projektu. 2. Komerční transparentnost a podrobná kalkulace Naše nabídky a předběžné odhady jsou BEZPLATNÉ, v souladu s našimi zveřejněnými všeobecnými podmínkami a komerční politikou. Poté, co je s vámi prodiskutujeme, vám zašleme na odsouhlasení podrobný odhad, který prezentuje rozličné fáze projektu, cíle v rámci kvality atd. Ten popisuje naše závazky a vaše garance, společně s našimi termíny a finančními podmínkami. V nabídce nejsou žádné pasti, nebo skryté náklady. Nabízíme vám 100%-ní transparentnost 3. Kvalifikace a aktualizace databází Veškeré údaje v našich databázích jsou ověřeny, testovány a vyhovující, oprávnění jsou zkontrolována. Tyto databáze jsou denně udržovány a aktualizovány. Tím se vyhneme pro vás významenému riziku: přílišnému využití.

18 4. Platba při dodání výsledků V závislosti na poskytovaných službách platíte pouze za konečný výsledek. Nikoliv nákup či pronájem adres, které již vlastníte, žádná fakturace nesprávných adres. 5. Poradenství, lehké a pohodlné využití Spolupráce mezi vašimi a našimi službami, může zahrnovat převzetí veškeré odpovědnosti za vývoj marketingu: vztahy se subdodavateli, tvorbou zpráv a různé reakce na zprávy, menežment odhlášení, atd. 6. Sledovatelnost a podávání zpráv Informační technologie nám umožňují přesně vědět, kdo, co, kdy a jak. Jako náš zákazník v ovém marketingu, budete o kampaních dostávat podrobné zprávy: počet odeslaných zpráv, rychlost čtení, rychlost konverze, atd. 7. Důvěrnost a bezpečnost Naše údaje a vývojové servery, společně s našimi marketingovými platformami, jsou vysoce bezpečné a podléhají přísným záložním a obnovovacím politikám. Neexistuje riziko, že by získané, nebo nám svěřené údaje, padly do nesprávných rukou. Podobným způsobem jsou i naši zaměstnanci vázáni největší mírou důvěrnosti. 8. Právo a etika E-marketing je v Evropě vysoce regulován. Nejen tím, že jsme vázáni nejvyššími právními požadavky, (černé seznamy, odhlášení, atd.), ale také dodržujeme nejpřísnější etické normy.

19 13 TIPŮ pro výběr správných ových marketingových seznamů 1. Zorientujte se v džungli seznamů. Některé seznamy jsou navrženy jako originály, dodávány a udržovány svými vydavateli; většina z nich jsou kompilace, vytvořené z jiných zdrojů. Jiné jsou vytvořeny na základě anket, průzkumů, nebo soutěží. Mohou to být i seznamy deklarovaných či obvyklých forem chování ( kupující nebo účastníci). 2. Máte řádný souhlas adresátů? Komunikace business-to-consumer si vyžaduje "jasný, explicitní a informovaný" souhlas se zasíláním reklamy přes mail (princip opt-in); komunikace business-to-business (mezi obchodními společnostmi) se může uspokojit, v závislosti od různých zemí, s podmínkami optout (automatické zařazení s možností vyjmutí). Víte, jak byly údaje získány a jaký je právní status kontaktů? 3. Jaký podíl na trhu vašich cílových zákazníků reprezentuje daný seznam? Existuje mnoho mikro-seznamů, ale jaký to má smysl, jestliže nezasáhnete více než 10% vašeho cíle?

20 4. Jaká kritéria segmentace trhu používate? Nevyhnutné jsou přinejmenším následující: adresa, druh činnosti, obrat a úroveň zaměstnanosti. Dejte si pozor na profesionální činnost: společnost možná vyhlásila svojí primární činnost na jinou, vedlejší činnost, kterou obchodní život zvrátil. Některé dražší seznamy vám také poskytnou přístup k detailnějším finančním údajům. Přinejmenším používají dobré seznamy standardy formátování. 5. Je seznam otevřený a je udržován? Bojujte proti zastaralosti. Je možné, že platnost 10% až 30% údajů, týkajících se osob, každý rok vyprší. Nejen preference nebo chování, ale také funkce, adresa atd. 6. Dbejte na to, aby nebyl seznam příliš často využíván! Adresy, ktoré jsou pronajímané několikrát do týdne, musí ztratit svou rychlost a také míru klikání. 7. Používejte správnou měrnou jednotku. Neprodlužujte svůj komunikační cíl na neurčito. Čím dále sa dostanete od svého "základu", tím více klesne reaktivita na vaší kampaň. 8. Strategie skimming nebo vysokého pronikání trhu? Lacinější "light"-seznamy jsou vhodnejšíe pro strategii skimming, ale určite ne pro politiku vysokého prúniku. Pro tento účel upřednostněte kvalitní seznamy s adresáty oslovenými jménem, v rámci kontextu jejich práce. 9. Segmentujte svoje seznamy pro přispůsobenou komunikaci. Deset, vysoko zákazníkovi přizpůsobených zpráv, bude mít vždy větší účinek, než všeobecný text, poslaný bez osobních nuancí, nebo detailů. 10. Testujte svoje nové seznamy. Neriskujte. Jste si jistí kompatibilitou svého seznamu s vaší zprávou? Udělejte pilotní kampaň a otestujte svůj seznam, dohromady se zprávou na reprezentativním vzorku.

21 11. Před použitím seznamy porovnejte a vyčistěte. Před použitím nikdy nezapomeňte odstranit duplikáty vašich seznamů a odstraňte odhlášené předplatitele, nebo potenciální zákazníky, z předešlé kampaně atd. Dobrá routingová smlouva je taková, kdy platíte za skutečně kontaktované adresáty. 12. Garance doručení. Míra doručení dobrého seznamu by měla být lepší než 90%, nebo dokonce 95% (výjimku tvoří firewalls a anti-spamový software). 13. Nezapomeňte na svoje interní seznamy. Není nic lepšího, než starostlivě kvalifikovaný, dobře udržovaný soubor zákazníků, nebo vztahů, pro dosažení nejlepších výsledků. Naše databáze jsou originální, nejsou jen sestavené a vyměněné! Jakou úroveň kvality můžete očekávat? Naše databáze jsou živé a denně udržované. Kromě toho jsou obohacovány díky našim partnerským kontaktům. Nakonec jsou údaje kontrolovány i manuálně.

22 -BROKERS Chililaan, 7 / Avenue du Chili, Brussels, Belgium Tél : +32 (0) Fax : +32 (0) TVA BE : RC Nivelles : Contact: CEO: William Vande Wiele

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů Zásady ochrany osobních údajů HANABOSO respektuje vaše právo na soukromí v on-line světě, pokud navštívíte naše webové stránky a pokud s námi budete komunikovat elektronickou cestou. Používáme všechna

Více

Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců

Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců TOTO VZDĚLÁVÁNÍ JE FINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ ESF PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST A STÁTNÍM

Více

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM http://www.microsoft.com/cze/crm Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM

Více

Podnikatelský plán malého a středního podniku. Tomáš Toman

Podnikatelský plán malého a středního podniku. Tomáš Toman Podnikatelský plán malého a středního podniku Tomáš Toman Bakalářská práce 2013 UTB ve Zlíně, Fakulta logistiky a krizového řízení 2 UTB ve Zlíně, Fakulta logistiky a krizového řízení 3 UTB ve Zlíně, Fakulta

Více

Zlepšení finančního řízení / finanční životaschopnosti organizace (včetně členských příspěvků a dalších zdrojů příjmu)

Zlepšení finančního řízení / finanční životaschopnosti organizace (včetně členských příspěvků a dalších zdrojů příjmu) Business Support Programme Program Phare na podporu podnikání SME - EXCELLENCE Zlepšení finančního řízení / finanční životaschopnosti organizace (včetně členských příspěvků a dalších zdrojů příjmu) Zlepšení

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

Vzorový podnikatelský záměr

Vzorový podnikatelský záměr Vzorový podnikatelský záměr Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, říjen 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který realizuje

Více

Projekt Katalog restaurací

Projekt Katalog restaurací Projekt Katalog restaurací OBSAH: 1 ÚVOD... 4 1.1 KDO JSME... 4 1.2 VIZE... 4 1.3 POSLÁNÍ...4 1.4 CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY...4 2 SITUAČNÍ ANALÝZA... 5 2.1 MIKROPROSTŘEDÍ... 5 2.1.1 ZÁKAZNÍCI... 5 2.1.2 KONKURENCE...

Více

Analýza projektu internetového portálu

Analýza projektu internetového portálu Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Bohdana Ivanytsya Analýza projektu internetového portálu Bakalářská práce 2011 Prohlášení

Více

SDĚLENÍ KOMISE EVROPSKÉMU PARLAMENTU, RADĚ, EVROPSKÉMU HOSPODÁŘSKÉMU A SOCIÁLNÍMU VÝBORU A VÝBORU REGIONŮ

SDĚLENÍ KOMISE EVROPSKÉMU PARLAMENTU, RADĚ, EVROPSKÉMU HOSPODÁŘSKÉMU A SOCIÁLNÍMU VÝBORU A VÝBORU REGIONŮ EVROPSKÁ KOMISE V Bruselu dne 6.5.2015 COM(2015) 192 final SDĚLENÍ KOMISE EVROPSKÉMU PARLAMENTU, RADĚ, EVROPSKÉMU HOSPODÁŘSKÉMU A SOCIÁLNÍMU VÝBORU A VÝBORU REGIONŮ Strategie pro jednotný digitální trh

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

Sociální nakupování. Průvodce zohledňováním sociálních hledisek při zadávání veřejných zakázek

Sociální nakupování. Průvodce zohledňováním sociálních hledisek při zadávání veřejných zakázek Sociální nakupování Průvodce zohledňováním sociálních hledisek při zadávání veřejných zakázek Tato publikace vychází v rámci programu Evropské unie pro zaměstnanost a sociální solidaritu (PROGRESS) (2007

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

Strategie řízení vztahů se zákazníky společnosti Allianz pojišťovna, a.s. Bc. Václav Filip

Strategie řízení vztahů se zákazníky společnosti Allianz pojišťovna, a.s. Bc. Václav Filip Strategie řízení vztahů se zákazníky společnosti Allianz pojišťovna, a.s. Bc. Václav Filip Diplomová práce 2012 ABSTRAKT Tato diplomová práce popisuje tvorbu strategie řízení vztahů se zákazníky společnosti

Více

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz money informační systém S5 Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz Obsah Očima našich zákazníků Úvodem... 3... 4 Slovo ředitele... 5 Money S5: Podnikový informační sytém... 7 Systémová charakteristika...

Více

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů Verze: 1.7 Datum poslední úpravy dokumentu: 22. 12. 2012 Autoři: Miroslav Mikulec, Petr Vavřík 1 Obsah Úvod... 4 Specifikace informačního systému

Více

Příručka pro příjemce pro Akci 3

Příručka pro příjemce pro Akci 3 ) Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Program Iniciativy Společenství EQUAL Příručka pro příjemce pro Akci 3 Verze 1.0 červenec 2007 Tato příručka je určena pro příjemce Programu Iniciativy Společenství

Více

MPHASIS. Společný postup v otázce bezdomovství prostřednictvím podpory a posilování informačních systémů

MPHASIS. Společný postup v otázce bezdomovství prostřednictvím podpory a posilování informačních systémů MPHASIS Společný postup v otázce bezdomovství prostřednictvím podpory a posilování informačních systémů Financováno z prostředků EVROPSKÉ KOMISE GD pro zaměstnanost, sociální věci a rovné příležitosti

Více

STUDIJNÍ OPORA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU

STUDIJNÍ OPORA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU P STUDIJNÍ OPOR RA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU Ing. Zdeněk Matúš Ostrava 2011 Název: Autoři: Vydání: Počet stran: Tisk: Vydala: Podnikání na internetu Ing. Zdeněk Matúš první, 2011 68 Vysoká škola podnikání,

Více

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Informační služby Srpen 2008 GRANT ADVISOR, spol. s r.o. je držitelem certifikátu mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001 : 2001. Představení společnosti GRANT ADVISOR GRANT

Více

Podpora obchodní spolupráce, pomoc při vyhledávání partnerů, včetně mezinárodního řízení projektů

Podpora obchodní spolupráce, pomoc při vyhledávání partnerů, včetně mezinárodního řízení projektů BUSINESS SUPPORT PROGRAME SME EXCELLENCE Učební pomůcka: Podpora obchodní spolupráce, pomoc při vyhledávání partnerů, včetně mezinárodního řízení projektů OBSAH I. PODPORA OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE: CO, KDY

Více

13 / Ilustrace využití jazyka R. 14 / Projekt GloNet. 16 / Mobilní aplikace

13 / Ilustrace využití jazyka R. 14 / Projekt GloNet. 16 / Mobilní aplikace 2013/2014 Komix Fórum Vážení čtenáři, přemýšlíte někdy o tom, pro koho má vaše práce smysl? My v KOMIXu ano. Je pro nás důležité vědět, že tady nejsme kvůli tomu, abychom dělali business, nýbrž proto,

Více

Zavedení proaktivního přístupu v poskytování služeb zákazníkům do organizace

Zavedení proaktivního přístupu v poskytování služeb zákazníkům do organizace MASARYKOVA UNIVERZITA FAKULTA INFORMATIKY Zavedení proaktivního přístupu v poskytování služeb zákazníkům do organizace DIPLOMOVÁ PRÁCE Bc. Jiří Sláma Brno, 2014 Prohlášení Prohlašuji, že tato práce je

Více

Marketingový výzkum vybraných pojišťoven

Marketingový výzkum vybraných pojišťoven UNIVERZITA PARDUBICE Fakulta ekonomicko-správní Marketingový výzkum vybraných pojišťoven Pavla Stachová Bakalářská práce 2010 2 3 Tuto práci jsem vypracovala samostatně. Veškeré literární prameny a informace,

Více

Informační systém ESO9

Informační systém ESO9 Informační systém ESO9 Obsah 1. VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ESO9... 3 1.1.1 Generační odlišnost... 3 1.1.2 Personalizace... 3 1.1.3 Vzdálená obsluha a správa systému... 3 1.1.4 Otevřenost... 4 1.1.5 Provázání

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

Přínos internetového marketingu pro vybranou společnost

Přínos internetového marketingu pro vybranou společnost Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra finančnictví a ekonomických disciplín Přínos internetového marketingu pro vybranou společnost Bakalářská práce Autor: Jakub Fric Bankovní management Vedoucí

Více

4 Vytváření webových stránek pro e-commerce

4 Vytváření webových stránek pro e-commerce 4 Vytváření webových stránek pro e-commerce Výukové cíle modulu 1. Vytváření webových stránek pro e-commerce 2. Výběr software 3. Výběr hardware pro webové stránky e-commerce 4. Další nástroje pro e-commerce

Více

Univerzita Pardubice Fakulta ekonomicko-správní. Podnikatelský plán Internetový obchod Bc. Jana Dufková

Univerzita Pardubice Fakulta ekonomicko-správní. Podnikatelský plán Internetový obchod Bc. Jana Dufková Univerzita Pardubice Fakulta ekonomicko-správní Podnikatelský plán Internetový obchod Bc. Jana Dufková Diplomová práce 2012 Prohlašuji: Tuto práci jsem vypracovala samostatně. Veškeré literární prameny

Více

ELEKTRONICKÁ KOMUNIKACE A INTERNET

ELEKTRONICKÁ KOMUNIKACE A INTERNET ELEKTRONICKÁ KOMUNIKACE A INTERNET Shrnutí pokynů I. Obsah e-mailů a internetových stránek 1. Údaje Udržujte je přesné a aktualizované Dodržujte profesní/advokátní předpisy (základním požadavkem je obvykle

Více