Kompletní manuál programu HiddenSMS Lite

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Kompletní manuál programu HiddenSMS Lite"

Transkript

1 v Kompletní manuál programu HiddenSMS Lite Poslední aktualizace: HiddenSMS Lite software pro mobilní telefony s operačním systémem Windows Mobile, určený pro skrytí Vašich soukromých SMS a kontaktů. Vaše zprávy a kontakty jsou zabezpečeny šifrováním dat a vstupním heslem. OBSAH: 1 Základní vlastnosti programu HiddenSMS Lite 2 Speciální vlastnosti programu 2-3 Jak začít a První spuštění programu po instalaci 3-4 Popis hlavního menu 4-5 Menu Kontakty 5-6 Menu Doručené SMS 6 Menu Přehled zpráv 6-7 Volba Nabídka v hlavním menu Pokročilá nastavení 7-8 Terminologie I. Základní vlastnosti programu HiddenSMS Lite: - Umožní skrytí přijatých i odeslaných SMS od vybraných kontaktů - Program funguje v telefonu zároveň s oficiálním programem na správu a zasílání SMS a skrývá SMS jen od předem určených kontaktů - Všechny tyto skryté zprávy jsou zašifrovány a poté uloženy v paměti telefonu, lze se k nim dostat pouze po zadání Vašeho hesla. II. Speciální vlastnosti programu: - HiddenSMS Lite je uživatelsky příjemný program má přednastaveny parametry tak, abyste ho mohli po vložení prvního kontaktu ihned používat.

2 v Příchod skrytých SMS vám program ukáže nenápadnou indikací barevným bodem na displeji nebo zvukem nastaveným pro příchod SMS (zvuk lze vypnout), takže vám příchod sms neunikne. Záleží jen na vás, jakou indikaci si vyberete. - Automatická aktivace programu nastává po instalaci programu, vypnutí/zapnutí mobilního telefonu, vč. samovolného nebo nuceného restartu, např. po zamrznutí mobilu, vyndání nebo vybití baterie apod. Program se automaticky ihned aktivuje. - Automatické skrytí programu - program se po přechodu telefonu do úsporného režimu a zhasnutí displeje skryje, stále však pracuje na pozadí a není viditelný na displeji. - - Program obsahuje i volbu Pokročilá nastavení. Slouží např. ke změně Hlavního hesla, odinstalaci nebo vypnutí funkce programu, k rekonstrukci databáze, k jazykovým nastavením atd. - Bezplatná instalace nových verzí programu - Po/ před vypršením funkčnosti zkušební verze můžete na zakoupit plnou verzi a převzít stávající vytvořená data (zprávy, kontakty, přizpůsobená nastavení a uložené informace) do této plné verze. III. Jak začít 1. Nainstalujte program do mobilního telefonu. Kompletní popis Vám poskytne manuál Popis instalace programu do mobilního telefonu, který najdete na pod odkazem Stáhněte si. 2. Zadejte do programu základní data, stačí vyplnit požadované soukromé kontakty, viz kapitola VI. Menu Kontakty. Program je poté již plně funkční a bude zachytávat SMS od zadaných kontaktů. 3. S Vaším protějškem vyzkoušejte zaslání a příjem skrytých SMS 4. Nyní jste připraveni tento program bezpečně využívat pro Vaše potřeby. 5. Používáte-li časově omezenou zkušební verzi programu, program přestane být po vypršení udané lhůty funkční. Pokud si program zakoupíte (www.skrytesms.cz), máte možnost převzít při instalaci plné verze stávající data z časově omezené plné verze. Terminologii pojmů naleznete v poslední části manuálu. IV. První spuštění programu po instalaci V menu telefonu (Start / Programy) spusťte program HiddenSMS.

3 Zvolte Jazyk, zadejte Hlavní heslo (skutečně bezpečné heslo má minimálně 8 znaků. Po zadání Hlavního hesla a potvrzení volby ok nebo Dále (obr. 2) se dostanete do hlavního menu programu. Při jakémkoli dalším spuštění programu zadávávejte Hlavní heslo. Program běžně spustíte přes Start menu telefonu. v V. Popis hlavního menu: V hlavním menu (obr. 1) vyberete, zda budete pracovat s Kontakty či Doručenými SMS, a dále využijete volby Přehled zpráv, kde jsou SMS a kontakty přehledně tříděny do několika složek (schéma je podobné Outlooku) Toto menu poskytuje aktuální informaci o počtu nepřečtených SMS a MMS. Pomocí volby Nabídka / Pokročilá nastavení (obr. 2,3) v dolní liště hlavního menu můžete využít další volby (veškeré informace o nastavení najdete v kapitole 4. Volba Nabídka v hlavním menu / Pokročilá nastavení). V případě časově omezené zkušební verze je menu doplněné o informaci, kdy vyprší funkčnost této verze. Tato časově omezená plná verze má plnou funkčnost bez omezeni po dobu 30 dní VI. Menu Kontakty: Umožňuje vložit kontakty osob, od kterých chcete dostávat skryté SMS, posílat jim skrytě SMS nebo volat (bez skrytí chová se jako běžné volání ze Start menu telefonu). Volby tohoto menu využijete jak k zasílání SMS i telefonování.

4 v Menu Kontakty: v seznamu kontaktů po potvrzení volby Nový (vlevo dole v liště) máte možnost uložit nový kontakt. 2. U kontaktu zadejte iniciály kontaktu a telefonní číslo (dle potřeby i v mezinárodním formátu: 00420, +420 ), dále zda chcete zachytávat SMS (tj. umístit došlé SMS do programu HiddenSMS Lite, nikoli do telefonu). Potvrdíte Uložit. Rozepsaný kontakt můžete bez uložení opustit volbou Zpět. Symboly u jména kontaktu vám pomohou v orientaci. Obálka znamená, že u kontaktu jsou nepřečtené zprávy. 3. Označením kontaktu v seznamu nebo pomocí volby Nabídka můžeme rovnou napsat a poslat SMS, můžete využít volbu Přehled SMS k vybranému kontaktu. Dále můžeme Volat kontakt zeleným tlačítkem pro volání nebo volbou z menu Nabídka/Volat kontakt (volání není skryté, ani historie hovorů není smazána). Nastavené údaje můžeme u označeného kontaktu následně kdykoli Upravit nebo kontakt Smazat úplně. TIP: Výběr kontaktu, např. k úpravě, provedete snadno tak, že v seznamu kontaktů podržíte pero (stylus) na vybraném kontaktu a nabídne se vám menu, ve kterém vyberete požadovanou volbu. Přes volbu Importovat kontakty můžete naimportovat vybrané kontakty z telefonu a SIM přímo do programu HiddenSMS. Po načtení seznamu kontaktů označíte buď stylusem nebo přes volbu Nabídka (Vyber vše / Zruš výběr) ty kontakty, které budete chtít naimportovat. Potvrdíte volbu Ok nebo přes Nabídku zvolíte, Kopíruj vybrané / Přesuň vybrané. Pokud nemáte nic vybráno, volba OK slouží jako Zpět. Volba Zpět Vás vrátí do hlavního menu. VII. Menu Doručené SMS

5 Slouží jako seznam Doručených SMS nebo zde můžete pomocí volby Nová z dolní lišty displeje přímo psát nové SMS a volat. v Při prohlížení doručené SMS můžete využít následující možnosti z Nabídky: můžete se rychle přesouvat mezi jednotlivými SMS na další, předešlou, první nebo poslední SMS. SMS můžete smazat, přeposlat nebo přesunout SMS do Archivu. Můžete upravit nebo volat Kontakt Na tomto obrázku vidíte seznam doručených zpráv, v tomto případě seřazených dle toho, kdy byly přijaty. Kompletně otevřené menu Nabídka ukazuje možnosti, které můžete využívat. 2. Doručená SMS s možnostmi Nabídky. VIII. Menu Přehled zpráv Zde najdete veškeré zprávy tříděné dle kategorií do složek je to kompletní přehled doručených, rozepsaných a odeslaných SMS, SMS k odeslání, zprávy jsou tříděné dle jména Kontaktu, dále obsahuje složku Všechny zprávy. Obsah jednotlivých složek Přehledu zpráv máte možnost mazat nebo přesouvat do Archivu, dále i mezi složkami Archivu. 1.

6 v Toto jsou složky Přehledu zpráv, do kterých budete mít zprávy tříděny, dále menu Nabídka. U označeného kontaktu můžete využít voleb Nabídky dle obrázku. IX. Volba Nabídka v hlavním menu Pokročilá nastavení Volba Nabídka v dolní liště Hlavního menu (obr. 1) vám umožní nastavení pokročilých parametrů programu (obr. 2), dále dozvíte se informace O programu a pomocí volby Konec, program opustíte (ten zůstává stále v aktivním stavu a zachytává zprávy a volání)

7 v Možnosti Nabídky z hlavního menu. Jednotlivé volby Pokročilých nastavení vám umožní přizpůsobit program osobním potřebám, např. ukázky nastavení (obr. 2,3) 2. Pokročilá nastavení / Hesla zde můžete nastavit změnu hlavního hesla, program odinstalovat i vypnout ho. 3. Pokročilá nastavení / Další nastavení zde zvolíte zda chcete, aby se příchozí skrytá SMS oznámila přehráním zvuku, který je v telefonu nastaven k SMS. X. Terminologie základní pojmy Hlavní heslo - pro vstup do programu, musí být nastaveno. UPOZORNĚNÍ: Délka Hlavního hesla zásadně ovlivňuje bezpečnost Vašich dat. Zásady: - Čím více znaků použijete, tím lépe. - Pokud chcete použít pouze malá písmena, napište jich alespoň 8!! - Nevolte slova, která lze najít ve slovníku. Stačí přidat jedno písmenko nebo do hesla dát jiný znak, číslo a heslo je výrazně lepší a bezpečnější. - Pokud heslo zapomenete, nepomůže vám ani autor programu. Prostě to nejde. Odinstalujte a nainstalujte program, nastavte a zadejte vše znovu. Indikace na displeji mobilního telefonu se vám objeví nenápadná indikace v podobě 2 malých barevných bodů na displeji: První bod: spuštěný program HiddenSMS Lite = program je aktivní a zachytává SMS, MMS a volání Druhý bod: došlé SMS = signalizuje, že vám přišla/y nové zpráva/y. Zachytávat SMS potvrzení této volby vám zabezpečí, že HiddenSMS Lite na pozadí kontroluje veškeré příchozí SMS. Privátní zprávy (tj. od Vašich zadaných privátních kontaktů) poté uloží do privátní zóny programu HiddenSMS Lite.

Manuál programu SendMails

Manuál programu SendMails Strana I Manuál programu SendMails Part I O programu SendMails 1 1 Instalace... 2 2 Registrace... 2 3 Kontakt... 3 Part II Práce s programem 3 1 Způsob... zasílání zpráv 5 Přes SMTP server... 5 Kde získat

Více

BE-ON-ROAD 3.9 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

BE-ON-ROAD 3.9 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA BE-ON-ROAD 3.9 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA i 1. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY... 3 1.1. PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY... 3 1.2. POŽADAVKY NA HARDWARE... 3 2. INSTALACE... 4 2.1. INSTALACE PŘES BE-ON-ROAD WIZARD... 4 2.2.

Více

Uživatelská příručka. www.aponia.com

Uživatelská příručka. www.aponia.com Uživatelská příručka www.aponia.com 1. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY... 5 1.1. PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY...5 1.2. POŽADAVKY NA HARDWARE...5 2. INSTALACE... 6 2.1. INSTALACE PŘES APONIA WIZARD...6 2.2. INSTALACE

Více

BE-ON-ROAD UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

BE-ON-ROAD UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA BE-ON-ROAD UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA i 1. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY... 4 1.1. PODPOROVANÉ OPERAČNÍ SYSTÉMY... 4 1.2. POŽADAVKY NA HARDWARE... 4 2. INSTALACE... 5 2.1. INSTALACE PŘES BE-ON-ROAD WIZARD... 5 2.2. INSTALACE

Více

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s.

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s. Sticky Password 5.0 manuál 2012 Lamantine Software, a.s. 2 Sticky Password 5.0 manuál Obsah Kapitola I Sticky Password 4 Kapitola II Rozhraní Sticky Password 4 1 Tlačítko... rychlého spouštění 5 2 Okno

Více

MS Outlook konektor do datové schránky

MS Outlook konektor do datové schránky AutoCont CZ a.s. MS Outlook konektor do datové schránky Návod k použití 29. 1. 2010 Verze 2.0 (doplněné informace a změny v manuálu jsou zvýrazněny žlutě) 1 ÚVOD O doplňku: Doplněk MS Outlook konektor

Více

Uživatelská příručka. Smart Tab 4G. Vodafone. Power to you

Uživatelská příručka. Smart Tab 4G. Vodafone. Power to you Uživatelská příručka Smart Tab 4G Vodafone Power to you 1 Obsah 1 Vaše zařízení... 4 1.1 Tlačítka a konektory...4 1.2 Začínáme...6 1.3 Úvodní obrazovka...8 2 Zadávání textu...17 2.1 Používání klávesnice

Více

Uživatelská příručka UBIQUAM U-400

Uživatelská příručka UBIQUAM U-400 Uživatelská příručka UBIQUAM U-400 Uživatelská příručka UBIQUAM U-400 Bezpečnostní upozornění NEPOUŽÍVEJTE tento přístroj během řízení auta. Telefonování během řízení auta je zakázané. Ověřte si zákony

Více

v.3.2.7 Uživatelská příručka - 1 -

v.3.2.7 Uživatelská příručka - 1 - Aplikace b-sms v.3.2.7 Uživatelská příručka - 1 - Obsah 1. O aplikaci b-sms... 3 2. Základní předpoklady pro používání b-sms... 3 3. Instalace aplikace... 3 3.1. Samotná instalace... 3 3.2. Možné problémy

Více

MV110L BEZDRÁTOVÝ ŠIROKOPÁSMOVÝ USB MODEM UŽIVATELSKÝ MANUÁL

MV110L BEZDRÁTOVÝ ŠIROKOPÁSMOVÝ USB MODEM UŽIVATELSKÝ MANUÁL MV110L BEZDRÁTOVÝ ŠIROKOPÁSMOVÝ USB MODEM UŽIVATELSKÝ MANUÁL manual_axesstel_mv110l_300x120.indd 1 4/7/08 1:45:20 PM ÚVOD Děkujeme vám, že jste si koupili U:fonův CDMA EVDO modem Axesstel MV110L. Tento

Více

Uživatelská příručka Vodafone Smart III

Uživatelská příručka Vodafone Smart III Některé služby a aplikace nemusí být dostupné ve všech zemích. Podrobnosti vám poskytne místní prodejce. Facebook je ochranná známka společnosti Facebook, Inc. Google, Android, YouTube a jiné známky jsou

Více

Software KRONOS GUARD LT pro obchůzkový systém ACTIVEguard. KRONOS GUARD LT Obslužný software pro obchůzkový systém v reálném čase Active Guard

Software KRONOS GUARD LT pro obchůzkový systém ACTIVEguard. KRONOS GUARD LT Obslužný software pro obchůzkový systém v reálném čase Active Guard Software KRONOS GUARD LT pro obchůzkový systém ACTIVEguard KRONOS GUARD LT Obslužný software pro obchůzkový systém v reálném čase Active Guard Manuál Vydání 1.1 Verze SW 1.1 07/2006 Prohlášení Výrobce

Více

Vodafone Smart II. společnosti Google Inc.

Vodafone Smart II. společnosti Google Inc. Některé služby a aplikace nemusí být dostupné ve všech zemích. Podrobnosti se dozvíte v prodejnách. Facebook je ochranná známka společnosti Facebook, Inc. Známky Twitter jsou ochranné známky společnosti

Více

BL20 Uživatelská příručka

BL20 Uživatelská příručka Všeobecné dotazy 810 555 810 * Před voláním se ujistěte, že máte správné číslo. BL20 Uživatelská příručka Všeobecné otázky

Více

Příručka k užívání služby ČP INVEST online plus (dále jen Manuál )

Příručka k užívání služby ČP INVEST online plus (dále jen Manuál ) Příručka k užívání služby ČP INVEST online plus (dále jen Manuál ) 1 Úvod... 2 1.1 Co Vám přináší služba ČP INVEST online plus... 2 1.2 Jak získat službu ČP INVEST online plus... 2 2 Elektronický certifikát...

Více

1 1 Pˇ ríruˇ cka administrátora Kerio Technologies 1 1

1 1 Pˇ ríruˇ cka administrátora Kerio Technologies 1 1 1 1 Příručka administrátora Kerio Technologies 1 1 2 2 C 2001-2003 Kerio Technologies. Všechna práva vyhrazena. Datum vydání: 13. 6. 2003 Aktuální verze produktu: Kerio MailServer 5.6.3. Změny vyhrazeny.

Více

FX Hosting. Poštovní klient Mozilla Thunderbird

FX Hosting. Poštovní klient Mozilla Thunderbird FX Hosting Poštovní klient verze 1.5.0.2 Verze 1.05 květen 2006 Obsah 1Vyrozumění o autorských právech...4 2Úvod...5 2.1Komu je příručka určena...5 2.2Jak pracovat s příručkou......5 2.2.1Co zde naleznete...5

Více

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 1) Práce s příručkou...5 2) Popis aplikace...5 3) Doporučená konfigurace...5 a) Intranetový / internetový server...6 b) Stanice sítě...6 4) Licenční podmínky...6 Kapitola

Více

Freemail Prahy 10. Do svého e-mailu se můžete přihlásit odkudkoliv na webové adrese

Freemail Prahy 10. Do svého e-mailu se můžete přihlásit odkudkoliv na webové adrese Freemail Prahy 10 Co umožňuje Freemail Freemail funguje na podobném principu jako běžné e-maily (seznam.cz, centrum.cz apod.). Abyste se lépe ve svém e-mailu orientovali, připravili jsme pro vás jednoduchý

Více

Začínáme s programem MEDICUS

Začínáme s programem MEDICUS Začínáme s programem MEDICUS Uživatelská příručka Návod Dokumentace Poslední aktualizace: 30.5.2014 Obsah Úvod...7 Použité...8 formátování textu Požadavky...8 na hardware Zálohování...9 Instalace...11

Více

BlackBerry Q10 Smartphone. Verze:: 10.3.2. Uživatelská příručka

BlackBerry Q10 Smartphone. Verze:: 10.3.2. Uživatelská příručka BlackBerry Q10 Smartphone Verze:: 10.3.2 Uživatelská příručka Vydáno: 2015-05-26 SWD-20150526094256002 Obsah Nastavení a základní funkce...6 Novinky v tomto vydání... 6 Rychlé seznámení se zařízením...

Více

petr.novak@seznam.cz

petr.novak@seznam.cz Elektronická pošta a schránka E-mail aneb internetová komunik@ce V předchozích částech kurzu byl internet představen jako významná informační superdálnice. Internet ale velmi výrazně slouží pro komunikaci,

Více

Zpracoval: AutoCont CZ a. s. ve spolupráci s Ministerstvem dopravy. Výstup projektu: etesty Informační systém pro vykonávání elektronických testů

Zpracoval: AutoCont CZ a. s. ve spolupráci s Ministerstvem dopravy. Výstup projektu: etesty Informační systém pro vykonávání elektronických testů Název: NOVÁ APLIKACE ETESTY (ekomunikace) Uživatelská dokumentace pro zkoušející Zpracoval: AutoCont CZ a. s. ve spolupráci s Ministerstvem dopravy Datum vyhotovení: 29. 12. 2014 Výstup projektu: etesty

Více

Microsoft. Microsoft. Outlook 2007. nejen pro školy. Boris Chytil Jiří Chytil. Nakladatelství a vydavatelství R. www.computermedia.

Microsoft. Microsoft. Outlook 2007. nejen pro školy. Boris Chytil Jiří Chytil. Nakladatelství a vydavatelství R. www.computermedia. Microsoft Offi ce 2007 Microsoft Outlook 2007 nejen pro školy Boris Chytil Jiří Chytil Nakladatelství a vydavatelství R www.computermedia.cz nadpis kapitoly Obsah Obsah Vysvětlivky k prvkům použitým v

Více

GT-I9100. Uživatelská příručka

GT-I9100. Uživatelská příručka GT-I900 Uživatelská příručka Používání této příručky Děkujeme, že jste si pořídili mobilní telefon značky Samsung. Díky výjimečné technologii a vysokým standardům společnosti Samsung tento přístroj uspokojí

Více

Návod k Vašemu mobilnímu telefonu. www.prodejnamobilu.cz

Návod k Vašemu mobilnímu telefonu. www.prodejnamobilu.cz Návod k Vašemu mobilnímu telefonu www.prodejnamobilu.cz Uživatelská příručka Xperia T LT30p Obsah Důležité informace...7 Android popis systému...8 Aplikace...8 Začínáme...9 Uvedení do provozu...9 Zapnutí

Více

Software602 FormFlow Server 6. Příručka uživatele

Software602 FormFlow Server 6. Příručka uživatele 6 Příručka uživatele Aktualizováno: 20.1.2015 Obsah 6...1 1. Charakteristika programu...6 1.1. Používané zkratky... 6 1.2.... 6 1.3. Formuláře pro... 6 1.4. Koloběh formulářů... 7 2. Prostředí u...8 2.1.

Více

I. Obsah příručky. I. OBSAH PŘÍRUČKY... 2 II. ÚVODNÍ INFORMACE... 5 A. Stručná charakteristika systému...5 B. Technické požadavky...

I. Obsah příručky. I. OBSAH PŘÍRUČKY... 2 II. ÚVODNÍ INFORMACE... 5 A. Stručná charakteristika systému...5 B. Technické požadavky... I. Obsah příručky I. OBSAH PŘÍRUČKY... 2 II. ÚVODNÍ INFORMACE... 5 A. Stručná charakteristika systému...5 B. Technické požadavky...5 III. VÝKLAD ZÁKLADNÍCH POJMŮ... 7 IV. POPIS VSTUPU DAT OBECNĚ... 9 A.

Více

UŽIV ATELSKÁ PŘÍRUČKA

UŽIV ATELSKÁ PŘÍRUČKA UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Autor: Stanislav Chromý Verze dokumentu: 1.0 Poslední aktualizace: 5. dubna 2012 Obsah 1. Začínáme 4 1.1 Co je to Manažer datových shránek 4 1.2 Po prvním spuštění 4 1.4 Nastavení

Více

Mobilní telefon. Návod k použití

Mobilní telefon. Návod k použití Mobilní telefon Návod k použití 2 OBSAH Bezpečnostní pokyny... 8 Část I. Začínáme... 9 Uvedení telefonu do provozu... 9 Vložení baterie... 9 Vložení SIM karty... 10 Vyjmutí SIM karty... 10 Vložení paměťové

Více