Epilátor NÁVOD K OBSLUZE. Epilátor NÁVOD NA OBSLUHU. Epilator USER MANUAL

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Epilátor NÁVOD K OBSLUZE. Epilátor NÁVOD NA OBSLUHU. Epilator USER MANUAL"

Transkript

1 Epilátor NÁVOD K OBSLUZE Epilátor NÁVOD NA OBSLUHU Epilator USER MANUAL GB SK CZ

2 CZ Popis částí a příslušenství Ochranná krytka Epilační disky Epilační hlava Osvětlení neviditelných chloupků Vypínač epilátoru Vypínač osvětlení Pojistka osvětlené pinzety Osvětlená pinzeta Čistící štěteček

3 Před použitím Eta 1349 si prosím přečtěte pozorně celý návod. Eta 1349 je důmyslný epilátor, spojující dva přístroje do jednoho. Kombinuje patentovaný diskový systém odstraňovače chloupků s osvětlenou pinzetou k odstraňování jednotlivých chloupků. Epilátor je vybaven 18 disky pro vytrhávání chloupků z nohou, tváře, třísel a podpaží, které zanechávají vaši pleť hedvábně hladkou po dobu 6 týdnů. Nerezová pinzeta se pak hodí k tvarování obočí a odstraňování jednotlivých chloupků z citlivých oblastí. Vestavěné osvětlení vám umožňuje přesný zásah na první pokus. Eta 1349 tak zůstává jediným strojkem, který pro dosažení hladké pleti potřebujete. CZ Při prvním použití epilátoru doporučujeme vyzkoušet strojek na méně porostlé oblasti, abyste se seznámili s požadavky epilačního procesu. Pozor Nepokládejte epilátor Eta 1349 tak, aby mohl spadnout do vany, umyvadla nebo jiné nádoby s vodou. Před prvním použití epilátoru Eta 1349 doporučujeme strojek vyzkoušet na zadní straně rukou nebo kotníků, abyste se seznámili s přístrojem. Případný nepříjemný pocit, který může být spojen s prvním použitím, se při dalším používání Eta 1349 zeslabí. Použití epilátoru Pro dosažení nejlepších výsledků: Vykoupejte se nebo se osprchujte v horké vodě, aby se otevřely póry kůže, a pomocí lufy nebo peelingového krému očistěte oblasti, z nichž chcete odstraňovat chloupky. Tato opatření před použitím Eta 1349 zvláční kůži a odstraňování chloupků bude příjemnější. 1. Používejte Eta 1349 v prostorách s příjemnou teplotou, která zabrání pocení. 2. Ujistěte se, že jsou oblasti použití přístroje suché, čisté a zbavené krémů a oleje. 3. Otevřete kryt baterií, vložte 2 alkalické baterie AA podle obrázku v bateriovém prostoru a uzavřete kryt. 4. Opatrným tahem sejměte krytku z Eta Posunutím vypínače epilátoru přístroj zapnete, posunutím dolů jej vypnete. 6. Světlo při použití epilátoru rozsvítíte jedním stiskem tlačítka vypínače světla, světlo vychází z hlavice epilátoru. Dalším stiskem tlačítka světlo vypnete. 7. Uchopte přístroj do dlaně pod úhlem 90 tak, aby logo Eta 1349 směřovalo k vám. 8. Udržujte napnutou kůži okolo oblasti, z níž odstraňujete chloupky, zmenšíte tak nepohodlí při procesu. 9. Jemně posouvejte Eta 1349 krátkými, rychlými tahy ve směru růstu chloupků. Poznámka: Pro vaši bezpečnost dotykový spínač Eta 1349 zastaví přístroj v případě, že je příliš silně přitlačen na pokožku. 10. Před odstraňováním chloupků z oblasti třísel a podpaží je nutné použít lufu nebo peelingový krém v horké vodě, aby se odstranila mrtvá vrstva kůže a zarostlé chloupky. Pokud od poslední epilace proběhla již delší doba, zkraťte chloupky v podpaží a tříslech nůžkami nebo holícím strojkem. Při odstraňování chloupků udržujte vždy kůži napnutou druhou rukou. 11. Přístroj Eta 1349 je určen pouze k odstraňování jednotlivých chloupků z horního rtu a brady. Držte kůži napnutou a používejte malé pohyby jako při kartáčování. Přístroj nikdy nepoužívejte na celý obličej jako holící strojek!

4 CZ 12. Postup opakujte pro každou oblast, z níž chcete odstranit chloupky. Čas potřebný k odstranění nechtěných chloupků závisí na typu chloupků. 13. Po každém použití Eta 1349 očistěte, viz Čistění epilátoru. 14. Pokud přístroj nepoužíváte, vždy nasaďte ochrannou krytku. 15. Ochranná krytka je navržena tak, aby chránila přístroj před nechtěným zapnutím. Proto ji po každém použití vždy řádně nasaďte. Použití pinzety 1. Vysuňte pinzetu z epilátoru stlačením pojistky směrem ke spodní části epilátoru a vytažením pinzety z epilátoru. 2. Zapněte světlo jedním stiskem vysunutého tlačítka. Dalším stiskem tlačítka světlo vypnete. Poznámka: Osvětlení pinzety se automaticky vypne po 7 minutách. 3. Pinzetu použijte k tvarování obočí a odstraňování jednotlivých chloupků z citlivých oblastí. 4. Po každém použití pinzetu očistěte, viz Čistění pinzety. Čistění epilátoru Pravidelné čistění a správná údržba zajistí optimální výsledky a prodlouží životnost stroje Eta Před čistěním vždy přístroj vypněte. 2. Přiloženým štětečkem odstraňte chloupky ze všech stran disků. 3. Nasaďte ochrannou krytku na epilátor. Odstranění zbytků: Ostatní zbytky odstraníte otíráním špiček pinzet vatovou tyčinkou navlhčenou alkoholem a vyždímanou do sucha. Poznámka: Zajistěte, aby vata nebyla nasáklá alkoholem. Čistění pinzety 1. Přiloženým štětečkem odstraňte chloupky z pinzety. 2. Špičky pinzety očistěte vatovou tyčinkou navlhčenou alkoholem a vyždímanou do sucha. Výměna baterie pinzety 1. Odšroubujte tlačítko pinzet s logem a vyjměte baterii. 2. Vybité baterie zlikvidujte podle místních předpisů. 3. Opatrně vyměňte baterie (3 kusy AG3/LR41) v osvětlení. 4. Zašroubujte tlačítko zpět, až je bezpečně upevněno na pinzetě. 5. Ověřte, zda po zašroubování víčka na pinzetu směřuje vystouplé tlačítko osvětlení vzhůru.

5 Varování/důležité Před použitím epilátoru si pozorně přečtěte tento návod. Eta 1349 používejte pouze pro účely popsané v tomto návodu. Uschovejte si tento návod k dalšímu použití. Tento přístroj je určen pro jednu osobu. Nedoporučujeme jeho sdílení s jinými osobami. Tento přístroj není určen pro osoby s omezenými fyzickými, rozpoznávacími nebo mentálními schopnostmi (včetně dětí) a pro osoby bez dostatečné zkušenosti a znalostí k jeho použití. Takové osoby musejí pracovat pod dohledem nebo být poučeny k použití zkušenou osobou, která odpovídá za jejich bezpečnost. Přístroj je určen pouze k domácímu použití. Udržujte přístroj v suchu. Udržujte mimo dosah dětí, dbejte, aby si s výrobkem nehrály. Přístroj je určen k použití nasucho. Nevystavujte výrobek přímému slunci. Výrobek skladujte na suchém chladném místě s teplotou v rozsahu 0-40 C. Přístroj neodkládejte na místech, kde hrozí jeho pád do vany, umyvadla či jiné nádoby s kapalinou. Varování - Nepoužívejte Eta 1349 při koupání ani ve sprše. Přístroj Eta 1349 není vodotěsný a nesmí být používán v blízkosti vody, ve sprše ani ve vaně. Přístroj nepokládejte do vody ani jej nevystavujte kapající vodě. Nepoužívejte přístroj v případě, že je epilační hlava poškozená, může dojít ke zranění. Nikdy nepoužívejte přístroj, který je poškozený nebo spadl do vody. Nepoužívejte přístroj v případě, že je epilační hlava poškozená, může dojít ke zranění. Nevkládejte žádné cizí předměty do otvorů v přístroji. Nepoužívejte přístroj ve venkovním prostředí. Nepoužívejte přístroj v místech, kde se používají aerosolové a kyslíkové přípravky. Udržujte mimo dosah dětí. Tento výrobek nesmějí používat děti ani invalidé. Používejte pouze na čistou, suchou pokožku bez kosmetických přípravků. Pracovní části nečistěte vodou ani jinými kapalinami, používejte pouze otírání alkoholem. Jak zabránit nehodě, zranění nebo poškození přístroje - při použití Eta 1349 jej udržujte z dosahu vlasů na hlavě, očních řas, uší, oblečení, kartáčů, drátů, kabelů a jiných přívodů, tkaniček od bot a dalších provázků apod. Eta 1349 nepoužívejte, pokud trpíte alergickou nebo citlivou pokožkou, která reaguje na kosmetiku, kovy, oblečení apod., pokud trpíte akné, bradavicemi, kožní plísní a jinými kožními chorobami, cukrovkou, Raynaudovou nemocí, ekzémy, lupénkou, svrabem, hemofilií, sníženou imunitou, rosaceou, křečovými žilami, máte kůži poraněnou, spálenou nebo podrážděnou. Pokud trpíte některou z uvedených potíží nebo jinou chorobou, poraďte se před použitím s lékařem. Nepoužívejte přístroj před menstruací nebo během ní, během těhotenství a prvního měsíce po porodu bez konzultace s lékařem. Změny hormonální aktivity (hormonální léčba, těhotenství apod.) ovlivňují barvu a sílu chloupků. Tyto změny nejsou způsobeny přístrojem, jedná se o přirozený vliv hormonálních změn. CZ

6 CZ Pokud trpíte jinými zdravotními a kosmetickými komplikacemi, pozorujete změny nebo máte další otázky, obraťte se před použitím tohoto přístroje na svého lékaře. Pokud používáte srdeční stimulátor, konzultujte použití přístroje se svým lékařem. První použití epilátoru doporučujeme volit v době, kdy nebude vadit případné zarudnutí nebo podráždění pokožky, které přejde do dalšího dne. Doporučujeme postupné testování přístroje v rozmezí dvou až tří dnů, aby se kůže přizpůsobila. Pokud jste nikdy neabsolvovali epilaci (nebo před velmi dlouhou dobou), pocítíte při použití přístroje pocit píchání v kůži. Tento pocit je způsoben vytrháváním chloupků s kořínky. Po několika použitích se pocit zeslabí. Odstraňování chloupků s kořínky může vést k zarůstání podráždění kůže (zarudnutí, bolestivé pocity, pálení). Pokud trpíte zarůstáním chloupků, nemůžete zřejmě tento způsob odstraňování chloupků používat. Pravidelné používání masážních rukavic nebo lufy může zarůstání chloupků omezit. Po použití epilátoru můžete aplikovat tělový krém s aloe vera k uklidnění pokožky a zmenšení možného podráždění. Použití epilátoru může způsobit zarudnutí nebo podráždění kůže. Jedná se o normální reakci, která rychle odezní. Pokud podráždění trvá déle než 3 dny, přerušte používání přístroje a obraťte se na svého lékaře. Zřídka se může objevit i zánět kůže, způsobený infekcí bakteriemi. Riziko infekce snížíte čistěním hlavy epilátoru před a po každém použití. Přístroj Eta 1349 je určen pouze k odstraňování jednotlivých chloupků z horního rtu a brady. Držte kůži napnutou a používejte malé pohyby jako při kartáčování. Přístroj Eta 1349 NENÍ elektrický holící strojek a NESMÍ být nikdy použit na celý obličej jako holící strojek! Použití Eta 1349 jako holícího strojku na obličej bez přidržení kůže může vést k tomu, že přístroj zachytí kůži a způsobí její poškození a zranění. Před odstraňováním chloupků z oblasti třísel a podpaží používejte lufu nebo peelingový krém v kombinaci s horkou koupelí, aby se odstranila stará kůže a zabránilo se zarůstání chloupků. Pokud již uplynula delší doba od posledního odstraňování chloupků v těchto místech (chloupky jsou delší než 5 mm), zkraťte je nůžkami nebo holícím strojkem. Při odstraňování chloupků vždy kůži druhou rukou napínejte. Některé ženy mohou při prvním odstraňování chloupků v oblasti třísel a podpaží pociťovat podráždění. Doporučujeme v těchto partiích nejprve vyzkoušet přístroj na malé oblasti. Nepoužívejte opakovaně strojek na stejnou oblast a netlačte na strojek. Pokud přístroj nepoužíváte, nasaďte vždy ochrannou krytku. Často kladné otázky Q: Bolí použití Eta 1349? A: Při prvním použití Eta 1349 můžete mít pocit píchání v důsledku vytrhávání chloupků s kořínky. Po několika použitích se pocit zeslabí a použití je příjemné i pro osoby se zvýšenou citlivostí. Q: Jak bych měla držet Eta 1349? A: Nepohodlí snížíte přidržením kůže v okolí místa, z něhož odstraňujete chloupky. Nechte Eta 1349 lehce klouzat bez vyvíjení tlaku, krátkými, rychlými pohyby jako při kartáčování ve směru růstu chloupků. Poznámka: Eta 1349 je vybaven ochranou, která zpomalí nebo zastaví chod při vysokém tlaku přístroje na kůži. 6

7 Q: Mohu použít epilátor Eta 1349 i na horní ret? A: Ano, Eta 1349 se hodí výborně i k odstraňování jednotlivých vousů z horního rtu. Důležité: Kůži horního rtu udržujte při odstraňování chloupků vždy napnutou. K odstraňování jednotlivých chloupků kdekoli na těle a k úpravě obočí můžete rovněž použít osvětlenou pinzetu. Q: Mohu použít Eta 1349 kdekoli na tváři? A: Ne, Eta 1349 je určen pouze k odstraňování jednotlivých chloupků z horního rtu a brady. Přitom držte kůži vždy napnutou a pracujte krátkými pohyby. Nepoužívejte přístroj Eta 1349 na celý obličej jako holící strojek! Osvětlenou pinzetu můžete použít na jednotlivé chloupky kdekoli na tváři. Q: Mohu použít Eta 1349 v oblasti třísel a v podpaží? A: Ano. Před odstraňováním chloupků z oblasti třísel a podpaží používejte lufu nebo peelingový krém v kombinaci s horkou koupelí, aby se odstranila stará kůže a zabránilo se zarůstání chloupků. Tyto oblasti jsou citlivější, proto vždy kůži druhou rukou napínejte. Q: Narostou chloupky po odstranění stejně rychle, jako po oholení? A: Ne. Při holení pouze uřežete chloupky na povrchu, takže rychle dorostou. Při použití Eta 1349 jsou chloupky vytrženy i s kořínky a jejich obnovení trvá déle, 4-6 týdnů. Q: Co mám dělat, jestliže kůže po použití Eta 1349 zčervená? A: Po vytrhávání chloupků kůže zpravidla zčervená a je podrážděná. Pro zmírnění tohoto stavu můžete použít tělové mléko s aloe vera nebo mast s antibiotiky. Q: Co mohu dělat se zarostlými chloupky? A: Doporučujeme před odstraňováním chloupků použít lufu nebo peelingový krém v kombinaci s horkou koupelí, kůže se změkčí a zarostlé chloupky se uvolní, aby je mohl Eta 1349 odstranit. Pokud zůstane kůže podrážděná déle než 3 dny, přerušte používání přístroje a poraďte se s lékařem. Q: Trpím křečovými žilami, mohu používat Eta 1349? A: Stejně jako při ostatních zdravotních potížích je nutné se před použitím přístroje poradit s lékařem. Q: Musím čistit Eta 1349? A: Ano. Doporučujeme čistění přístroje po každém použití. Před čistěním přístroj vypněte. Sejměte kryt disků a očistěte disky ze všech stran přiloženým štětečkem. Q: Mohu půjčit Eta 1349 jiné osobě? A: Ne. Z hygienických důvodů doporučujeme používání Eta 1349 pouze jednou osobou. Q: Jak zapnu světlo na epilátoru? A: Jedním stiskem tlačítka Light On/Off světlo rozsvítíte, dalším stiskem tlačítka zhasnete. Q: Jak vyjmu pinzetu z těla epilátoru? A: Zatlačte pojistku pinzety dolů a vytáhněte pinzetu ven. Q: Je pinzeta nerezová? A: Ano. Pro zachování kvality a trvanlivosti. Q: Jak zapnu osvětlení pinzety? A: Stisknutím vystouplého tlačítka světlo rozsvítíte, dalším stiskem je zhasnete. CZ

8 CZ Návod k použití Pro dokonalý výsledek vezměte lázeň nebo horkou sprchu a krouživými pohyby lufou odstraňte vrstvu staré kůže a otevřete póry. Usnadníte tak použití epilátoru Eta 1349 a učiníte je příjemnějším. Otevřete kryt baterií, vložte 2 alkalické baterie AA podle obrázku v bateriovém prostoru a uzavřete kryt. Sejměte plastovou ochrannou krytku. Posunutím vypínače nahoru epilátor zapnete, posunutím dolů jej vypnete. Uchopte přístroj do dlaně pod úhlem 90 tak, aby logo směřovalo k vám. Na přístroj netlačte, pro vaši bezpečnost dotykový spínač zastaví přístroj v případě, že je příliš silně přitlačen na pokožku. Pouze jemně posouvejte přístroj po povrchu kůže. Používejte krátké, rychlé tahy jako při kartáčování ve směru růstu chloupků. Dbejte na to, aby při odstraňování chloupků pod kolenem byla noha napnutá. Použití v tříslech (druhou rukou udržujte kůži napnutou). Epilátor můžete použít i k odstranění jednotlivých chloupků na horním rtu a bradě. 8

9 CZ Můžete odstraňovat i chloupky v podpaží (kůži udržujte napnutou natažením ruky). Před čistěním přístroj jej vypněte. Jemně otírejte disky epilační hlavy štětečkem a odstraňte všechny chloupky. Osvětlenou pinzetu uvolněte zatlačením na pojistku pinzety směrem dolů, pak pinzetu vyjměte. Zapněte světlo stiskem vystouplého tlačítka. Dalším stiskem tlačítka světlo vypněte. Osvětlenou pinzetu můžete použít k odstraňování jednotlivých chloupků na těle. Po použití pinzetu vraťte zpět do těla epilátoru. Při použití epilátoru můžete využít funkci osvětlení; stiskněte jednou vypínač světla, světlo vychází z hlavy epilátoru.

10 CZ Na výrobek bylo vydáno ES prohlášení o shodě podle zákona č. 22/1997 Sb. v platném znění. Výrobek splňuje požadavky níže uvedených nařízení vlády v platném znění: NV č. 17/2003 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na elektrická zařízení nízkého napětí (odpovídá Směrnici Rady č. 2006/95/ES v platném znění) NV č. 616/2006 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na výrobky z hlediska jejich elektromagnetické kompatibility (odpovídá Směrnici Rady č. 2004/108/ES v platném znění). Na výrobek bylo vydáno prohlášení o shodě podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví v platném znění. Nepodstatné odchylky od standardního provedení, které nemají vliv na funkci výrobku, si výrobce vyhrazuje. HOUSEHOLD USE ONLY Pouze pro použití v domácnosti DO NOT IMMERSE IN WATER OR OTHER LIQUIDS Neponořovat do vody nebo jiných tekutin. TO AVOID DANGER OF SUFFOCATION, KEEP THIS PLASTIC BAG AWAY FROM BABIES AND CHILDREN. DO NOT USE THIS BAG IN CRIBS, BEDS, CARRIAGES OR PLAYPENS. THIS BAG IS NOT A TOY. Nebezpečí udušení. PE sáček odkládejte mimo dosah dětí. Sáček není na hraní. VÝROBCE: ETA a.s., Poličská 444, Hlinsko, Česká republika 10

11 Popis častí a príslušenstva Ochranný kryt Epilačné disky SK Epilačná hlava Osvetlenie neviditeľných chĺpkov Vypínač epilátora Vypínač osvetlenia Poistka osvetlenej pinzety Osvetlená pinzeta Čistiaci štetec 11

12 Pred použitím výrobku ETA 1349 si prosím prečítajte pozorne celý návod. SK Eta 1349 je dômyselný epilátor, spájajúci dva prístroje do jedného. Kombinuje patentovaný diskový systém odstraňovača chĺpkov s osvetlenou pinzetou na odstraňovanie jednotlivých chĺpkov. Epilátor je vybavený 18 diskami na vytrhávanie chĺpkov z nôh, tváre, slabín a podpazušia, ktoré zanechávajú vašu pleť hodvábne hladkú počas 6 týždňov. Antikorová pinzeta sa potom hodí na tvarovanie obočia a odstraňovanie jednotlivých chĺpkov z citlivých oblastí. Vstavané osvetlenie vám umožňuje presný zásah na prvý pokus. Eta 1349 tak zostáva jediným strojčekom, ktorý na dosiahnutie hladkej pleti potrebujete. Pri prvom použití epilátora odporúčame vyskúšať strojček na menej zarastenej oblasti, aby ste sa zoznámili s požiadavkami epilačného procesu. Pozor Neklaďte epilátor Eta 1349 tak, aby mohol spadnúť do vane, umývadla alebo inej nádoby s vodou. Pred prvým použitím epilátora Eta 1349 odporúčame strojček vyskúšať na zadnej strane rúk alebo členkov, aby ste sa zoznámili s prístrojom. Prípadný nepríjemný pocit, ktorý môže byť spojený s prvým použitím, sa pri ďalšom používaní Eta 1349 oslabí. Použitie epilátora Pre dosiahnutie najlepších výsledkov: Vykúpte sa alebo sa osprchujte v horúcej vode, aby sa otvorili póry pokožky, a pomocou lufy alebo peelingového krému očistite oblasti, z ktorých chcete odstraňovať chĺpky. Tieto opatrenia pred použitím Eta 1349 zvláčnia pokožku a odstraňovanie chĺpkov bude príjemnejšie. 1. Používajte Eta 1349 v priestoroch s príjemnou teplotou, ktorá zabráni poteniu. 2. Uistite sa, že sú oblasti použitia prístroja suché, čisté a zbavené krémov a oleja. 3. Otvorte kryt batérií, vložte 2 alkalické batérie AA podľa obrázka v batériovom priestore a uzavrite kryt. 4. Opatrným ťahom snímte kryt z Eta Posunutím vypínača epilátora hore prístroj zapnete, posunutím dole ho vypnete. 6. Svetlo pri použití epilátora rozsvietite jedným stlačením tlačidla vypínača svetla, svetlo vychádza z hlavice epilátora. Ďalším stlačením tlačidla svetlo vypnete. 7. Uchopte prístroj do dlane pod uhlom 90 tak, aby logo Eta 1349 smerovalo k vám. 8. Udržujte napnutú pokožku okolo oblasti, z ktorej odstraňujete chĺpky, zmenšíte tak nepohodlnosť pri procese. 9. Jemne posúvajte Eta 1349 krátkymi, rýchlymi ťahmi v smere rastu chĺpkov. Poznámka: Pre vašu bezpečnosť dotykový spínač Eta 1349 zastaví prístroj v prípade, že je príliš silne pritlačený na pokožku. 10. Pred odstraňovaním chĺpkov z oblasti slabín a podpazušia je nutné použiť lufu alebo peelingový krém v horúcej vode, aby sa odstránila mŕtva vrstva pokožky a zarastené chĺpky. Pokiaľ od poslednej epilácie prebehol už dlhší čas, skráťte chĺpky v podpazuší a slabinách nožnicami alebo holiacim strojčekom. Pri odstraňovaní chĺpkov udržujte vždy pokožku napnutú druhou rukou. 11. Prístroj Eta 1349 je určený iba na odstraňovanie jednotlivých chĺpkov z hornej pery a brady. Držte pokožku napnutú a používajte malé pohyby ako pri kefovaní. Prístroj nikdy nepoužívajte na celú tvár ako holiaci strojček! 12

13 12. Postup opakujte pre každú oblasť, z ktorej chcete odstrániť chĺpky. Čas potrebný na odstránenie nechcených chĺpkov závisí od typu chĺpkov. 13. Po každom použití Eta 1349 očistite, pozrite Čistenie epilátora. 14. Pokiaľ prístroj nepoužívate, vždy nasaďte ochranný kryt. 15. Ochranný kryt je navrhnutý tak, aby chránil prístroj pred nechceným zapnutím. Preto ho po každom použití vždy riadne nasaďte. SK Použitie pinzety 1. Vysuňte pinzetu z epilátora stlačením poistky smerom k spodnej časti epilátora a vytiahnutím pinzety z epilátora. 2. Zapnite svetlo jedným stlačením vysunutého tlačidla. Ďalším stlačením tlačidla svetlo vypnete. Poznámka: Osvetlenie pinzety sa automaticky vypne po 7 minútach. 3. Pinzetu použite na tvarovanie obočia a odstraňovanie jednotlivých chĺpkov z citlivých oblastí. 4. Po každom použití pinzetu očistite, pozrite Čistenie pinzety. Čistenie epilátora Pravidelné čistenie a správna údržba zaistia optimálne výsledky a predĺžia životnosť stroja Eta Pred čistením vždy prístroj vypnite. 2. Priloženým malým štetcom odstráňte chĺpky zo všetkých strán diskov. 3. Nasaďte ochranný kryt na epilátor. Odstránenie zvyškov: Ostatné zvyšky odstránite otieraním špičiek pinziet vatovou tyčinkou navlhčenou alkoholom a vyžmýkanou dosucha. Poznámka: Zaistite, aby vata nebola nasiaknutá alkoholom. Čistenie pinzety 1. Priloženým štetcom odstráňte chĺpky z pinzety. 2. Špičky pinzety očistite vatovou tyčinkou navlhčenou alkoholom a vyžmýkanou do sucha. Výmena batérie pinzety 1. Odskrutkujte tlačidlo pinziet s logom a vyberte batériu. 2. Vybité batérie zlikvidujte podľa miestnych predpisov. 3. Opatrne vymeňte batérie (3 kusy AG3/LR41) v osvetlení. 4. Zaskrutkujte tlačidlo späť, až je bezpečne upevnené na pinzete. 5. Overte, či po zaskrutkovaní viečka na pinzetu smeruje vystúpené tlačidlo osvetlenia nahor. 13

14 Varovanie/dôležité SK Pred použitím epilátora si pozorne prečítajte tento návod. Eta 1349 používajte iba na účely popísané v tomto návode. Uschovajte si tento návod na ďalšie použitie. Tento prístroj je určený pre jednu osobu. Neodporúčame jeho zdieľanie s inými osobami. Tento prístroj nie je určený pre osoby s obmedzenými fyzickými, rozpoznávacími alebo mentálnymi schopnosťami (vrátane detí) a pre osoby bez dostatočnej skúsenosti a znalostí na jeho použitie. Také osoby musia pracovať pod dohľadom alebo byť poučené na použitie skúsenou osobou, ktorá zodpovedá za ich bezpečnosť. Prístroj je určený iba na domáce použitie. Udržujte prístroj v suchu. Udržujte mimo dosahu detí, dbajte na to, aby sa s výrobkom nehrali. Prístroj je určený na použitie nasucho. Nevystavujte výrobok priamemu slnku. Výrobok skladujte na suchom chladnom mieste s teplotou v rozsahu 0-40 C. Prístroj neodkladajte na miestach, kde hrozí jeho pád do vane, umývadla či inej nádoby s kvapalinou. Varovanie - Nepoužívajte Eta 1349 pri kúpaní ani v sprche. Prístroj Eta 1349 nie je vodotesný a nesmie byť používaný v blízkosti vody, v sprche ani vo vani. Prístroj neklaďte do vody ani ho nevystavujte kvapkajúcej vode. Nepoužívajte prístroj v prípade, že je epilačná hlava poškodená, môže dôjsť k zraneniu. Nikdy nepoužívajte prístroj, ktorý je poškodený alebo spadol do vody. Nepoužívajte prístroj v prípade, že je epilačná hlava poškodená, môže dôjsť k zraneniu. Nevkladajte žiadne cudzie predmety do otvorov v prístroji. Nepoužívajte prístroj vo vonkajšom prostredí. Nepoužívajte prístroj v miestach, kde sa používajú aerosólové a kyslíkové prípravky. Udržujte mimo dosahu detí. Tento výrobok nesmú používať deti ani invalidi. Používajte iba na čistú, suchú pokožku bez kozmetických prípravkov. Pracovné časti nečistite vodou ani inými kvapalinami, používajte iba utieranie alkoholom. Ako zabrániť nehode, zraneniu alebo poškodeniu prístroja - pri použití Eta 1349 ho udržujte z dosahu vlasov na hlave, očných rias, uší, oblečenia, kief, drôtov, káblov a iných prívodov, šnúrok od topánok a ďalších povrázkov a pod. Eta 1349 nepoužívajte, pokiaľ trpíte alergickou alebo citlivou pokožkou, ktorá reaguje na kozmetiku, kovy, oblečenie a pod., pokiaľ trpíte akné, bradavicami, kožnou plesňou a inými kožnými chorobami, cukrovkou, Raynaudovou chorobou, ekzémami, lupienkou, svrabom, hemofíliou, zníženou imunitou, rosaceou, kŕčovými žilami, máte kožu poranenú, spálenú alebo podráždenú. Pokiaľ trpíte niektorou z uvedených ťažkostí alebo inou chorobou, poraďte sa pred použitím s lekárom. Nepoužívajte prístroj pred menštruáciou alebo počas nej, počas tehotenstva a prvého mesiaca po pôrode bez konzultácie s lekárom. Zmeny hormonálnej aktivity (hormonálna liečba, tehotenstvo a pod.) ovplyvňujú farbu a hrúbku chĺpkov. Tieto zmeny nie sú spôsobené prístrojom, ide o prirodzený vplyv hormonálnych zmien. 14

15 Pokiaľ trpíte inými zdravotnými a kozmetickými komplikáciami, pozorujete zmeny alebo máte ďalšie otázky, obráťte sa pred použitím tohto prístroja na svojho lekára. Pokiaľ používate srdcový stimulátor, konzultujte použitie prístroja so svojím lekárom. Prvé použitie epilátora odporúčame voliť v čase, kedy nebude prekážať prípadné sčervenanie alebo podráždenie pokožky, ktoré prejde do ďalšieho dňa. Odporúčame postupné testovanie prístroja v rozmedzí dvoch až troch dní, aby sa pokožka prispôsobila. Pokiaľ ste nikdy neabsolvovali epiláciu (alebo pred veľmi dlhým časom), pocítite pri použití prístroja pocit pichania v koži. Tento pocit je spôsobený vytrhávaním chĺpkov s korienkami. Po niekoľkých použitiach pocit zoslabne. Odstraňovanie chĺpkov s korienkami môže viesť k zarastaniu, podráždeniu pokožky (začervenanie, bolestivé pocity, pálenie). Pokiaľ trpíte zarastaním chĺpkov, nemôžete zrejme tento spôsob odstraňovania chĺpkov používať. Pravidelné používanie masážnych rukavíc alebo lufy môže zarastanie chĺpkov obmedziť. Po použití epilátora môžete aplikovať telový krém s aloe vera na upokojenie pokožky a zmenšenie možného podráždenia. Použitie epilátora môže spôsobiť začervenanie alebo podráždenie pokožky. Ide o normálnu reakciu, ktorá rýchle odznie. Pokiaľ podráždenie trvá dlhšie než 3 dni, prerušte používanie prístroja a obráťte sa na svojho lekára. Zriedka sa môže objaviť i zápal kože, spôsobený infekciou baktériami. Riziko infekcie znížite čistením hlavy epilátora pred a po každom použití. Prístroj Eta 1349 je určený iba na odstraňovanie jednotlivých chĺpkov z hornej pery a brady. Držte pokožku napnutú a používajte malé pohyby ako pri kefovaní. Prístroj Eta 1349 NIE JE elektrický holiaci strojček a NESMIE byť nikdy použitý na celú tvár ako holiaci strojček! Použitie Eta 1349 ako holiaceho strojčeka na tvár bez pridržania kože môže viesť k tomu, že prístroj zachytí pokožku a spôsobí jej poškodenie a zranenie. Pred odstraňovaním chĺpkov z oblasti slabín a podpazušia používajte lufu alebo peelingový krém v kombinácii s horúcim kúpeľom, aby sa odstránila stará pokožka a zabránilo sa zarastaniu chĺpkov. Pokiaľ už uplynul dlhší čas od posledného odstraňovania chĺpkov v týchto miestach (chĺpky sú dlhšie než 5 mm), skráťte ich nožnicami alebo holiacim strojčekom. Pri odstraňovaní chĺpkov vždy pokožku druhou rukou napínajte. Niektoré ženy môžu pri prvom odstraňovaní chĺpkov v oblasti slabín a podpazušia pociťovať podráždenie. Odporúčame v týchto partiách najprv vyskúšať prístroj na malej oblasti. Nepoužívajte opakovane strojček na rovnakú oblasť a netlačte na strojček. Pokiaľ prístroj nepoužívate, nasaďte vždy ochranný kryt. SK Často kladené otázky Q: Bolí použitie Eta 1349? A: Pri prvom použití Eta 1349 môžete mať pocit pichania v dôsledku vytrhávania chĺpkov s korienkami. Po niekoľkých použitiach pocit zoslabne a použitie je príjemné i pre osoby so zvýšenou citlivosťou. Q: Ako by som mala držať Eta 1349? A: Nepohodlnosť znížite pridržaním pokožky v okolí miesta, z ktorého odstraňujete chĺpky. Nechajte Eta 1349 ľahko kĺzať bez vyvíjania tlaku, krátkymi, rýchlymi pohybmi ako pri kefovaní v smere rastu chĺpkov. 15

16 SK Poznámka: Eta 1349 je vybavený ochranou, ktorá spomalí alebo zastaví chod pri vysokom tlaku prístroja na pokožku. Q: Môžem použiť epilátor Eta 1349 aj na hornú peru? A: Áno, Eta 1349 sa hodí výborne aj na odstraňovanie jednotlivých fúzov z hornej pery. Dôležité: Pokožku hornej pery udržujte pri odstraňovaní chĺpkov vždy napnutú. Na odstraňovanie jednotlivých chĺpkov kdekoľvek na tele a na úpravu obočia môžete tiež použiť osvetlenú pinzetu. Q: Môžem použiť Eta 1349 kdekoľvek na tvári? A: Nie, Eta 1349 je určený iba na odstraňovanie jednotlivých chĺpkov z hornej pery a brady. Pritom držte pokožku vždy napnutú a pracujte krátkymi pohybmi. Nepoužívajte prístroj Eta 1349 na celú tvár ako holiaci strojček! Osvetlenú pinzetu môžete použiť na jednotlivé chĺpky kdekoľvek na tvári. Q: Môžem použiť Eta 1349 v oblasti slabín a v podpazuší? A: Áno. Pred odstraňovaním chĺpkov z oblasti slabín a podpazušia používajte lufu alebo peelingový krém v kombinácii s horúcim kúpeľom, aby sa odstránila stará pokožka a zabránilo sa zarastaniu chĺpkov. Tieto oblasti sú citlivejšie, preto vždy pokožku druhou rukou napínajte. Q: Narastú chĺpky po odstránení rovnako rýchlo, ako po oholení? A: Nie. Pri holení iba odrežete chĺpky na povrchu, takže rýchlo dorastú. Pri použití Eta 1349 sú chĺpky vytrhnuté aj s korienkami a ich obnovenie trvá dlhšie, 4-6 týždňov. Q: Čo mám robiť, ak pokožka po použití Eta 1349 sčervenie? A: Po vytrhávaní chĺpkov pokožka spravidla sčervenie a je podráždená. Na zmiernenie tohto stavu môžete použiť telové mlieko s aloe vera alebo masť s antibiotikami. Q: Čo môžem robiť so zarastenými chĺpkami? A: Odporúčame pred odstraňovaním chĺpkov použiť lufu alebo peelingový krém v kombinácii s horúcim kúpeľom, koža zmäkne a zarastené chĺpky sa uvoľnia, aby ich mohol Eta 1349 odstrániť. Pokiaľ zostane pokožka podráždená dlhšie než 3 dni, prerušte používanie prístroja a poraďte sa s lekárom. Q: Trpím kŕčovými žilami, môžem používať Eta 1349? A: Rovnako ako pri ostatných zdravotných ťažkostiach je nutné sa pred použitím prístroja poradiť s lekárom. Q: Musím čistiť Eta 1349? A: Áno. Odporúčame čistenie prístroja po každom použití. Pred čistením prístroj vypnite. Snímte kryt diskov a očistite disky zo všetkých strán priloženým štetcom. Q: Môžem požičať Eta 1349 inej osobe? A: Nie. Z hygienických dôvodov odporúčame používanie Eta 1349 iba jednou osobou. Q: Ako zapnem svetlo na epilátore? A: Jedným stlačením tlačidla Light On/Off svetlo rozsvietite, ďalším stlačením tlačidla zhasnete. Q: Ako vyberiem pinzetu z tela epilátora? A: Zatlačte poistku pinzety dole a vytiahnite pinzetu von. Q: Je pinzeta antikorová? A: Áno. Pre zachovanie kvality a trvanlivosti. Q: Ako zapnem osvetlenie pinzety? A: Stlačením vystúpeného tlačidla svetlo rozsvietite, ďalším stlačením ho zhasnete. 16

17 Návod na použitie Pre dokonalý výsledok absolvujte kúpeľ alebo horúcu sprchu a krúživými pohybmi lufou odstráňte vrstvu starej pokožky a otvorte póry. Uľahčíte tak použitie epilátora Eta 1349 a urobíte ho príjemnejším. SK Otvorte kryt batérií, vložte 2 alkalické batérie AA podľa obrázka v batériovom priestore a uzavrite kryt. Snímte plastový ochranný kryt. Posunutím vypínača hore epilátor zapnete, posunutím dole ho vypnete. Uchopte prístroj do dlane pod uhlom 90 tak, aby logo smerovalo k vám. Na prístroj netlačte, pre vašu bezpečnosť dotykový spínač zastaví prístroj v prípade, že je príliš silne pritlačený na pokožku. Iba jemne posúvajte prístroj po povrchu kože. Používajte krátke, rýchle ťahy ako pri kefovaní v smere rastu chĺpkov. Dbajte na to, aby pri odstraňovaní chĺpkov pod kolenom bola noha napnutá. Použitie v slabinách (druhou rukou udržujte pokožku napnutú). Epilátor môžete použiť aj na odstránenie jednotlivých chĺpkov na hornej pere a brade. 17

18 SK Môžete odstraňovať i chĺpky v podpazuší (pokožku udržujte napnutú natiahnutím ruky). Pred čistením prístroja ho vypnite. Jemne utierajte disky epilačnej hlavy malým štetcom a odstráňte všetky chĺpky. Osvetlenú pinzetu uvoľnite zatlačením na poistku pinzety smerom dole, potom pinzetu vyberte. Zapnite svetlo stlačením vystúpeného tlačidla. Ďalším stlačením tlačidla svetlo vypnite. Osvetlenú pinzetu môžete použiť na odstraňovanie jednotlivých chĺpkov na tele. Po použití pinzetu vráťte späť do tela epilátora. Pri použití epilátora môžete využiť funkciu osvetlenia; stlačte raz vypínač svetla, svetlo vychádza z hlavy epilátora. 18

19 Deklarovaná hodnota emisie hluku tohto spotrebiča je 60 db, čo predstavuje hladinu A akustického výkonu vzhľadom na referenčný akustický výkon 1 pw. Na výrobok bolo vydané ES vyhlásenie o zhode podľa zákona č. 264/1999 Z.z. v platnom znení. Výrobok spĺňa požiadavky nižšie uvedených nariadení vlády v platnom znení: NV č. 308/2004 Z.z., ktorým sa ustanovujú podrobnosti o technických požiadavkách a postupoch posudzovania zhody pre elektrické zariadenia, ktoré sa používajú vurčitom rozsahu napätia (zodpovedá Smernici Rady č. 2006/95/ES v platnom znení) NV č. 194/2005 Z.z. o podrobnostiach o technických požiadavkách na výrobky z hľadiska elektromagnetickej kompatibility (zodpovedá Smernici Rady č. 2004/108/ES v platnom znení). Na výrobok bolo vydané vyhlásenie o zhode podľa zákona č. 272/1994 Z.z. o ochrane zdravia ľudí v platnom znení. Výrobca si vyhradzuje nepodstatné zmeny štandardného vyhotovenia, ktoré nemajú vplyv na funkciu výrobku. SK HOUSEHOLD USE ONLY Len na použitie v domácnosti. DO NOT IMMERSE IN WATER OR OTHER LIQUIDS Neponárať do vody alebo iných tekutín. TO AVOID DANGER OF SUFFOCATION, KEEP THIS PLASTIC BAG AWAY FROM BABIES AND CHILDREN. DO NOT USE THIS BAG IN CRIBS, BEDS, CARRIAGES OR PLAYPENS. THIS BAG IS NOT A TOY. Nebezpečenstvo udusenia. PE vrecko odkladajte mimo dosahu detí. Vrecko nie je na hranie. VÝROBCA: ETA a.s., Poličská 444, Hlinsko, Česká republika. VÝHRADNÝ DOVOZCA PRE SR: ETA Slovakia, spol. s r.o., Stará Vajnorská 8, Bratislava 3 19

20 Parts Description/Accessories Name GB Protective Cap Tweezers Epilation Head Illustrating Light for hard to see hair Epilator On/Off Switch Light On/Off Button Light Up Tweezers Release Button Light Up Tweezers Cleaning Brush 20

NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUCTION MANUAL

NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUCTION MANUAL SPA 2838 NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUCTION MANUAL Masážní přístroj na nohy Masážny prístroj na nohy Foot massager CZ Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení našeho produktu. Před uvedením

Více

Původní návod k používání Pôvodný návod na použitie Original operating manual EVM 32

Původní návod k používání Pôvodný návod na použitie Original operating manual EVM 32 Původní návod k používání Pôvodný návod na použitie Original operating manual EVM 32 Česky... 4 > 7 Slovensky... 8 > 11 English...12 > 15 Symboly použité v návodu a na stroji Symboly použité v návode a

Více

NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUCTION MANUAL

NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUCTION MANUAL Bibione 1 / Bibione 1 ION / Korsika 1 / Korsika 1 ION Costa Brava 2 / Costa Brava 2 ION / Mallorca 2 Mallorca 2 ION / Mallorca 2 CE ION / Chalkidiki 2 Chalkidiki 2 ION / Tenerife 3 / Tenerife 3 ION NÁVOD

Více

Uživatelský manuál CZ IN 3879 Běžecký pás insportline Cirrus 1 Poděkování Děkujeme Vám za zakoupení tohoto výrobku. Cvičením na tomto přístroji procvičujete Vaše svalstvo a zlepšujete tělesnou kondici.

Více

2-6. Nástavce pro tvorbu dutých těstovin a nudlí Návod k obsluze 7-11. Nadstavce na tvorbu dutých cestovín a rezancov Návod NA obsluhu

2-6. Nástavce pro tvorbu dutých těstovin a nudlí Návod k obsluze 7-11. Nadstavce na tvorbu dutých cestovín a rezancov Návod NA obsluhu Nástavce pro tvorbu dutých těstovin a nudlí Návod k obsluze Nadstavce na tvorbu dutých cestovín a rezancov Návod NA obsluhu 2-6 7-11 28/7/2014 CZ Nástavce pro tvorbu dutých těstovin a nudlí k přídavnému

Více

3-7. Profesionální zastřihovač vlasů Návod k obsluze 8-12. Profesionálny zastrihávač vlasov Návod NA obsluhu

3-7. Profesionální zastřihovač vlasů Návod k obsluze 8-12. Profesionálny zastrihávač vlasov Návod NA obsluhu Profesionální zastřihovač vlasů Návod k obsluze Profesionálny zastrihávač vlasov Návod NA obsluhu 3-7 8-12 CZ Profesionální zastřihovač vlasů VAL000092340 NÁVOD K OBSLUZE I. BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ Před

Více

Elektrické výčepní zařízení NÁVOD K OBSLUZE

Elektrické výčepní zařízení NÁVOD K OBSLUZE Elektrické výčepní zařízení NÁVOD K OBSLUZE Elektrické zariadenie na čapovanie piva NÁVOD NA OBSLUHU 5-16 17-29 1 2 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 3 13 14 15 8 g 16 g 300 g 16 17 4 Elektrické výčepní zařízení

Více

JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUCTION MANUAL

JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUCTION MANUAL JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUCTION MANUAL Odšťavňovač / Odšťavovač Sokowirówka / Juicer extractor Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení našeho produktu.

Více

8-19. Elektrický víceúčelový vysavač Návod k obsluze 20-32. Elektrický viaceúčelový vysávač Návod NA obsluhu AQUILL

8-19. Elektrický víceúčelový vysavač Návod k obsluze 20-32. Elektrický viaceúčelový vysávač Návod NA obsluhu AQUILL Elektrický víceúčelový vysavač Návod k obsluze Elektrický viaceúčelový vysávač Návod NA obsluhu 8-19 20-32 AQUILL 2 3 4 5 + 6 7 CZ Elektrický víceúčelový vysavač eta 0412 90 015 AQUILL Návod k obsluze

Více

TA 8200 Návod k použití tablet pc s dotykovým 8 displejem Návod Na použitie tablet pc s dotykovým 8 displejom user manual

TA 8200 Návod k použití tablet pc s dotykovým 8 displejem Návod Na použitie tablet pc s dotykovým 8 displejom user manual TA 8200 Návod k použití Návod na použitie User Manual tablet PC s dotykovým 8 DISPLEJEM tablet PC s dotykovým 8 displejom 8 TFT Touch Screen Tablet PC Obsah Vítejte... 3 Důležitá upozornění.... 3 Tlačítka

Více

Blu-ray Disc /DVD Home Theatre System

Blu-ray Disc /DVD Home Theatre System 4-418-875-11(1) (GB-CZ-SK) Blu-ray Disc /DVD Home Theatre System Reference Guide Referenční příručka Referenčná príručka GB CZ SK 2012 Sony Corporation (1) BDV-E690/BDV-E490/BDV-E290/BDV-E190/BDV-EF420/BDV-EF220

Více

Řezačka dlažby Sharks SH 110

Řezačka dlažby Sharks SH 110 INSTRUKČNÍ MANUÁL Řezačka dlažby Sharks SH 110 Obj.č. SHK262 Distributor:Steen QOS s.r.o.,. Bor. Č.p. 3, Karlovy Vary Distributor do SR Sharks Slovakia s.r.o., Seňa 162, Seňa (CZ) PLASTOVÝ OBAL ODSTRAŇTE

Více

Natáčky na vlasy Návod k obsluze. Natáčky na vlasy Návod NA obsluhu

Natáčky na vlasy Návod k obsluze. Natáčky na vlasy Návod NA obsluhu Natáčky na vlasy Návod k obsluze Natáčky na vlasy Návod NA obsluhu 3-6 7-10 2 CZ Natáčky na vlasy VAL000092322 NÁVOD K OBSLUZE BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ Před prvním uvedením do provozu si pečlivě přečtěte

Více

JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ

JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ Odšťavňovač / Odšťavovač Sokowirówka / Juicer extractor Gyümölcscentrifuga Vážený zákazníku,

Více

JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ

JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ JE 702P, JE 702S NÁVOD K POUŽITÍ / NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI / INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ Odšťavňovač / Odšťavovač Sokowirówka / Juicer extractor Gyümölcscentrifuga 31/1/2014 Vážený

Více

NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATÍ ÚTMUTATÓ PEP 801

NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATÍ ÚTMUTATÓ PEP 801 NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUCTION MANUAL HASZNÁLATÍ ÚTMUTATÓ PEP 801 Elektronická skleněná osobní váha s analýzou tělesného tuku, tekutin, svalové hmoty, hmotnosti kostí

Více

CRM 1002 NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE USER MANUAL INSTRUKCJA OBSŁUGI

CRM 1002 NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE USER MANUAL INSTRUKCJA OBSŁUGI CRM 1002 NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD NA POUŽITIE USER MANUAL INSTRUKCJA OBSŁUGI Autorádio s CD/MP3 přehrávačem Autorádio s CD/MP3 prehravačom Car stereo Compact Disk CD/MP3 Autoradio z CD/MP3 Vážený zákazníku

Více

Radiobudík Rádiobudík

Radiobudík Rádiobudík Radiobudík Rádiobudík B-6013 B-6013 Návod na použití Návod na obsluhu VIII/13 CZ, SK Isolit-Bravo spol. s r.o. 561 64 Jablonné nad Orlicí www.isolit-bravo.cz - 1 - - 2 - Váţíme si, ţe jste si pořídili

Více

CZ - BĚŽECKÝ PÁS GALLOP (GLP3202) IN 1153 UŽIVATELSKÝ MANUÁL ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS ZAJIŠŤUJE: SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov www.insportline.cz tel/fax: +420 556 770 191, email:

Více

Návod k použití LI 44630

Návod k použití LI 44630 LI 44630 Návod k použití LI 44630 Q4ACZM0557 1 Obsah Popis odsavače...4 Druhy provozu...4 Provoz s odvětráváním... 4 Provoz s cirkulací vzduchu... 4 Před prvním použitím...5 Důležitá upozornění... 5 Plynové

Více

1 English. 26 Čeština. 51 Ελληνικά. 76 Magyar. 101 Polski. 126 Slovenčina

1 English. 26 Čeština. 51 Ελληνικά. 76 Magyar. 101 Polski. 126 Slovenčina 1 English 26 Čeština 51 Ελληνικά 76 Magyar 101 Polski 126 Slovenčina English Warning Failure to properly set up, use and care for the Xbox 360 video game and entertainment system can increase the risk

Více

Návod na použití IN 3331 Vibrační posilovací stroj RITA (TO-1100) DÍLY POKYNY K BEZPEČNOSTI POSTUP MONTÁŽE VAROVÁNÍ A INSTALACE STROJE OVLÁDACÍ PANEL INSTRUKCE K PROVOZU CVIKY SCHÉMA ROZKLADU SEZNAM DÍLŮ

Více

Auto kompresor SH 250 Obj.č. SHK 232

Auto kompresor SH 250 Obj.č. SHK 232 Auto kompresor SH 250 Obj.č. SHK 232 Instrukční manuál 12 V Stejnosměrný proud Tlak 250 PSI Distributor:Steen QOS s.r.o. Bor. Č.p. 3, Karlovy Vary Distributor do SR Sharks Slovakia s.r.o., Seňa 162, Seňa

Více

electrolux Vitajte vo svete Electrolux

electrolux Vitajte vo svete Electrolux 28 electrolux Vitajte vo svete Electrolux Ďakujeme vám za výber prvotriedneho výrobku spoločnosti Electrolux, ktorý vám prinesie veľa radosti v budúcnosti. Cieľom našej spoločnosti je ponuka širokej palety

Více

ELEKTROCENTR ÁLY. Záruční list NÁVOD K OBSLUZE ELEKTROCENRÁLA ECP 2500. obj. číslo / product No.: 8360. Záručný list.

ELEKTROCENTR ÁLY. Záruční list NÁVOD K OBSLUZE ELEKTROCENRÁLA ECP 2500. obj. číslo / product No.: 8360. Záručný list. Záruční list NÁVOD K OBSLUZE Výrobek / Výrobok Typ Razítko / Pečiatka a podpis Datum / Dátum Číslo zakázky / Číslo objednávky Razítko / Pečiatka Číslo zakázky / Číslo objednávky Razítko / Pečiatka Záručný

Více

ORIGINAL INSTRUCTIONS FOR USE PETROL SWEEPER ORIGINALBETRIEBSANLEITUNG FÜR MOTOR KEHRMASCHINE PŮVODNÍ NÁVOD K POUŽITÍ MOTOROVÉHO ROTAČNÍHO KARTÁČE

ORIGINAL INSTRUCTIONS FOR USE PETROL SWEEPER ORIGINALBETRIEBSANLEITUNG FÜR MOTOR KEHRMASCHINE PŮVODNÍ NÁVOD K POUŽITÍ MOTOROVÉHO ROTAČNÍHO KARTÁČE ORIGINAL INSTRUCTIONS FOR USE PETROL SWEEPER EN ORIGINALBETRIEBSANLEITUNG FÜR MOTOR KEHRMASCHINE PŮVODNÍ NÁVOD K POUŽITÍ MOTOROVÉHO ROTAČNÍHO KARTÁČE PÔVODNÝ NÁVOD NA POUŽITIE MOTOROVEJ ROTAČNEJ KEFY INSTRUKCJA

Více

Návod k použití LI 46630

Návod k použití LI 46630 LI 46630 Návod k použití LI 46630 Q4ACZM0558 1 750 650 Při čtení návodu sledujte poslední stránky s obrázky. Popis odsavače Přepínač světlo/ ventilátor Druhy provozu Provoz s odvětráním Rám filtru Ventilátor

Více

Návod k použití SN 56N580 EU Q4ACZM0901

Návod k použití SN 56N580 EU Q4ACZM0901 Návod k použití SN 56N580 EU Q4ACZM0901 1 V tomto přehledu je uveden max. možný počet programů a speciálních funkcí. Příslušné programy a speciální funkce si prosím zjistěte na ovládacím panelu. Obsah

Více

14-23 24-33. CZ BENZÍNOVÝ KŘOVINOŘEZ - Návod k obsluze 4-13. H BENZINES BOZÓTVÁGÓ - Kezelési utasítas

14-23 24-33. CZ BENZÍNOVÝ KŘOVINOŘEZ - Návod k obsluze 4-13. H BENZINES BOZÓTVÁGÓ - Kezelési utasítas CZ BENZÍNOVÝ KŘOVINOŘEZ - Návod k obsluze 4-13 SK BENZÍNOVÝ KROVINOREZ - Návod na obsluhu 14-23 H BENZINES BOZÓTVÁGÓ - Kezelési utasítas 24-33 RO MOTOCOASA DE PUTERE - Instructiuni de utilizare 34-44 SYMBOLS

Více

INSTRUKCJA OBSŁUGI - OKAP NADKUCHENNY NÁVOD K OBSLUZE - KUCHYŇSKÉHO ODSAVAČE NÁVOD NA OBSLUHU - KUCHYNSKÉHO ODSÁVAČA

INSTRUKCJA OBSŁUGI - OKAP NADKUCHENNY NÁVOD K OBSLUZE - KUCHYŇSKÉHO ODSAVAČE NÁVOD NA OBSLUHU - KUCHYNSKÉHO ODSÁVAČA OKC654T OKC954T INSTRUKCJA OBSŁUGI - OKAP NADKUCHENNY PL Okap należy używać dopiero po przeczytaniu tej instrukcji NÁVOD K OBSLUZE - KUCHYŇSKÉHO ODSAVAČE CZ Odsavač používejte teprve po přečtení tohoto

Více