Store. Share Sync. Secur. Servi. Dedikovaný operační systém pro NAS. DiskStation Manager 4.3.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Store. Share Sync. Secur. Servi. Dedikovaný operační systém pro NAS. DiskStation Manager 4.3. www.synology.com"

Transkript

1 Store Secur Servi e Share Sync ce Dedikovaný operační systém pro NAS DiskStation Manager 4.3

2 Společnost Synology plně využívá výhod nejnovějších technologií, aby mohla poskytnout podnikům a domácím uživatelům spolehlivé a cenově dostupné způsoby centralizovaného ukládání dat, jednoduchého zálohování dat, sdílení a synchronizace souborů napříč různými platformami a přístupu k datům na cestách. Synology si klade za cíl dodávat výrobky s průkopnickými funkcemi a nejlepší zákaznickou podporou ve své třídě.

3 Storing all possibilities To je to, v co věříme.

4 01-02 Co je DiskStation Manager (DSM)? DiskStation Manager je intuitivní webový operační systém, který běží na každém zařízení DiskStation a RackStation. Je navržen tak, aby vám co nejvíce pomohl spravovat vaše data: dokumenty, fotografie, hudbu, videa a veškerý další důležitý obsah. DiskStation Manager ale znamená více než pouhé ukládání dat. Můžete si vybrat z celé palety aplikací a služeb, které přinesou více zábavy do vašeho života a zefektivní vaši práci. 02/ Co je DiskStation Manager (DSM)? 11/ Bezpečnost dat a serveru 03/ Centrum balíčků 12/ Synology Cloud 04/ Sdílení souborů a zdrojů 13/ Zálohování dat 05-06/ Aplikace pro váš byznys 14/ Připraveno na virtualizaci 07 08/ Multimediální aplikace 15 16/ Monitoring 09/ Účty a oprávnění 17 18/ Mobilní aplikace 10/ Správa serveru

5 DiskStation Manager 4.3 Centrum balíčků Vše, co potřebujete pro vaši práci i zábavu, naleznete právě zde stačí jen vybrat aplikaci a kliknutím ji nainstalovat. Je to rychlé a snadné. Všechno, co potřebujete, je zde Najděte, co chcete Projděte si aplikace podle kategorií. Rychle najdete, co potřebujete. Aplikace přehledně Všechno, co potřebujete vědět o aplikacích jejich nároky, aktualizace, screenshoty a popis zjistíte před samotnou instalací. Snadně a pohodlně Snadná instalace Instalace aplikace je snadná jako jediné kliknutí myší. Ať už je to aktualizace jediné aplikace nebo všech najednou, stačí jen několik kliknutí a vše bude připraveno. Kontrola vašich stažených souborů MyDS Center uchovává záznam o všech aplikacích, které jste nainstalovali. Administrátoři, kteří spravují více zařízení DiskStation, mohou zobrazit všechny nainstalované balíčky nainstalované na každém z nich. Notifikace Centrum balíčků za Vás monitoruje aktuální stav aplikací. Kdykoli se objeví nová aktualizace, budete okamžitě upozorněni. Nyní Vám už nic neunikne a vaše aplikace budou stále aktuální. Vyvíjejte vlastní aplikace Synology nabízí rozsáhlou dokumentaci a mnoho nástrojů pro programátory. Využijte těchto možností a udělejte existující software kompatibilní se systémem DiskStationManager.

6 03-04 Sdílení souborů a zdrojů Ať už pracujete na PC či Mac, z domova či na cestách, sdílení je se zařízením DiskStation vždy snadné. File Station Používejte aplikaci File Station pro správu a sdílení všech vašich souborů přes webový prohlížeč. Díky HTML5 je dosaženo rychlého nahrávání a prohlížení. Příjemné uživatelské rozhraní Potřebujete sdílet soubory? Vytvořte během vteřiny odkaz na sdílení. Chcete-li soubor naopak nahrát, stačí jej jednoduše přetáhnout do FileStation. Podpora Hot key Ve File Station můžete nyní používat hot keys pro následující úkony: kopírovat, vyříznout, vložit, označit vše - jak si budete přát! Účty a privilegia Při vytváření sdílených složek přidělujte přístupy podle uživatele či skupiny (podporováno Windows ACL). Lepší prohlížení Přepínejte mezi zobrazením ikon či seznamem, abyste viděli soubory tak, jak chcete. Díky podpoře scrollování je procházení mnohem plynulejší. FTP DS file Jednoduché a bezpečné Zřízení přístupu přes FTP nevyžaduje nic víc než pár kliknutí myší. Díky podpoře SFTP budou vaše důležité soubory v bezpečí. FXP FXP vám umožnuje výměnu souborů přímo mezi dvěma FTP stránkami, aniž byste museli data nejdříve stáhnout. PXE a TFTP Použijte TFTP protokol k vytvoření PXE prostředí. Hromadné bootování, upgrade a správa mohou být nyní mnohem efektivnější a levnější. Správa obsahu na cestách Díky aplikaci DS file můžete přes mobilní zařízení bez námahy sdílet, nahrávat a kopírovat soubory uložené na vašem zařízení DiskStation. Prohlížení souborů odkudkoliv Aplikace DS file vám dovoluje snadno prohlížet dokumenty, obrázky a videa na svém mobilním zařízení kdekoli a kdykoli. Sdílení na všech platformách DiskStation podporuje sdílení přes různé platformy, kdy mohou být soubory jednoduše vyměňovány mezi Windows, Mac a Linuxovými klienty. Bezpečné přenosy Přenášení souborů je se zařízením DiskStation bezpečné a zajištěné. Podpora HTTPS znamená, že se vždy během přenosu můžete spolehnout na šifrování.

7 DiskStation Manager 4.3 Aplikace pro váš byznys Synology nabízí celou škálu aplikací, které zvýší produktivitu a efektivitu vašeho podnikání Poštovní služba Intuitivní rozhraní Můžete sledovat poštovní aktivity v reálném čase, sledovat vytíženost sítě či kontrolovat poštovní záznamy. Provádějte změny pouze několika kliknutími. Zabezpečte váš server Díky prvkům, jako je filtrovací modul nevyžádané pošty s blacklist seznamem DNS adres a SSL/TLS připojením, bude váš server v bezpečí před jakoukoli hrozbou zvenčí. Nainstalujte ClamAV jako další vrstvu zabezpečení. Jednoduchá správa Poštovní server podporuje automatické odpovědi či vícenásobné aliasy domén pro snadnou správu účtů. Služba Syslog Kompletní řešení Centralizujte sběr a správu protokolů, anebo proměňte svoje zařízení DiskStation do syslog klienta s aplikací Syslog Server. Rychlejší hledání protokolů Zabudovaný vyhledávač vám dovoluje vyhledávat dle klíčových slov, data, kategorie a dalších parametrů, aby hledání bylo rychlejší. Inteligentní archivace Můžete automaticky archivovat protokoly na základě jejich velikosti, počtu či stáří a ukládat je jako prostý text. Antivirus Užijte si plnohodnotné bezpečnostní prvky a chraňte svoje zařízení DiskStation před viry pomocí Synology Antivirus Essential nebo McAfee. RADIUS Server RADIUS Server posiluje síťovou bezpečnost a dodává Wi-Fi síti ověření, které zabraňuje neoprávněným přístupům k citlivým datům. *McAfee je placený balíček v Centru balíčků (volitelné obnovení licence až na dva roky).

8 05-06 Služba VPN Úsporná Snižte pořizovací a provozní náklady díky používání balíčku VPN Server a proměňte svoje zařízení DiskStation v plnohodnotný, funkcemi nabitý VPN server. Jednoduché nastavení VPN kanál můžete nastavit jednoduše propojením dvou zařízení Diskstation jako server a klient, což vám umožní okamžitý přístup k datům na pobočce. Zabezpečený přístup S SSL/TLS šifrováním, L2TP přes IPsec, PAP a MS-CHAP autorizací a kontrolou oprávnění je zabezpečení vaší VPN jednodušší než kdykoli předtím. DNS Server Plná kontrola domén Použijte DNS server pro hostování svého vlastního správce domén a zlepšete přidělování jmen v rámci své organizace. Flexibilita při používání Jednoduše přidělte rozdílné IP adresy rozdílným serverům jako FTP, poštovní server či webová služba. Úsporný Bez nutnosti dalšího fyzického serveru pro funkci DNS serveru použijte stávající infrastrukturu. Web Hosting Díky zabudované podpoře PHP a MySQL mohou firmy na zařízení Diskstation snadno vytvořit a hostovat až 30 webových stránek. Tiskový server Připojením multifunkční tiskárny k zařízení DiskStation může kdokoli z vaší kanceláře začít okamžitě využívat sdíleného tisku, skenování a faxování. Odpadá tak potřeba dedikovaného tiskového serveru.

9 DiskStation Manager 4.3 Multimediální aplikace Obohaťte svůj digitální život úžasnými multimediálními aplikacemi. Ukládejte svoje videa, fotky a hudbu v jednom jediném zábavním centru a získejte vice potěšení z vaší sbírky. Budete překvapeni, jak je její sdílení mezi vaše přátele snadné, a to kdykoli a kdekoli chcete! Photo Station Photo Station vám dává neomezený prostor pro vytvoření online foto alb a blogů. Vaše fotogalerie je jako stvořená pro sdílení s přáteli a rodinou. Navíc si každý může snadno vytvořit svůj vlastní individuální účet. Okamžitá online galerie Nahrávání fotek je jednoduché a plynulé. Jakmile jsou fotky nahrány, zobrazí se v chronologickém pořadí jako galerie nebo v dalších volitelných zobrazeních. Přímo na sociální sítě Fotky a videa lze sdílet na různých sociálních sítích. Můžete synchronizovat fotky na Facebook, sdílet přes Twitter, Picasa a Plurk. Prohlížení & úprava obrázků Podívejte se na fotky, kde je označen váš pes; prohlédněte si na mapě světa místa, která jste navštívili. Dodejte svým fotkám nádech kreativity úpravou pomocí nástrojů jako Aviary. Organizace alb Organizujte alba do rozdílných kategorií. Je to další intuitivní způsob, jak dodat vaší galerii profesionální a uspořádaný vzhled.

10 07-08 Video Station Mějte nejlepší filmy a televizní pořady vždy na dosah ruky. Video Station je centrálním místem zábavy pro každého. Organizujte si svůj video obsah úhledným způsobem, který vám nejvíce vyhovuje. Domácí kino Více informací o vaší sbírce Sledujte filmy, kdykoli chcete. Pokračujte ve sledování přesně tam, kde jste naposled přestali. Vytvořte uživatelské účty, abyste uchránili děti před nevhodným obsahem. Informace o filmech a seriálech jsou automaticky stahovány ve vámi zvolené řeči. Sledujte a nahrávejte zároveň AirPlay a DLNA přenos Sledujte nebo nahrávejte TV programy díky DTV tunerům. Vícenásobný přenos pomocí hardwarového klíče a podpora HDHomeRun zajišťují větší flexibilitu. Video Station podporuje přehrávání na televizi přes AirPlay nebo DLNA protokol. Užijte si širokoúhlou zábavu s přáteli a rodinou. Audio Station Zabudovaný hudební přehrávač vám dovoluje přehrávat hudbu z webového prohlížeče do reproduktorů nebo DMR zařízení. Vytvořte si jednoduchý audio cloud s vaší osobní hudební knihovnou a seznamy skladeb. Texty písní Internetová rádia Poslech hudby bez hranic Užívejte si hudbu a karaoke díky textům písní zobrazovaným uprostřed obrazovky s možností dalších individuálních nastavení. Poslouchejte rádio přes web a sestavte si vlastní seznam oblíbených stanic, aby byly dostupné pouhým kliknutím myší. Poslouchejte hudbu na několika AirPlay zařízeních a ovládejte je na dálku přes mobilní zařízení. Svoje skladby můžete díky podpoře A2DP přehrávat také na vysoce kvalitních Bluetooth zařízeních.

11 DiskStation Manager 4.3 Účty a oprávnění Zvyšte výkonnost díky centralizované správ účtů a dalších zdrojů. Správa DiskStation Místní účty & skupiny Vytvořte v zařízení DiskStation místní uživatelské účty a skupiny a přidělujte oprávnění ke sdíleným složkám. Nastavte uživatelům datové a přenosové limity. Sdílená složka Jednoduše vytvořte, upravte, zaheslujte či dokonce použijte pravidla NFS k jakékoliv sdílené složce zařízení DiskStation. Udržujte vaše soubory dobře organizované a splňující bezpečnostní požadavky. Windows ACL Správa s DSM ACL oprávnění mohou být konfigurována přímo přes DSM rozhraní. Přiřaďte přístupová pravidla podle účtu ke každému souboru, ale stejně tak ke službám AFP, NFS, FTP a WebDAV. Delegování práv Práce spojená se správou může být rozdělena mezi IT manažery rozšířením práv k přidělování ACL oprávnění na ně samotné. Adresářová & doménová podpora Windows AD DiskStation se může bez zvláštního úsilí připojit ke stávající skupině Windows AD domén. IT personál tak může snadno spravovat uživatelská doménová přístupová práva k DSM službám, aplikacím a sdíleným složkám. Integrace DSM aplikací Od sdílení souborů až po y - uživatelé se mohou přihlásit se svými Windows AD a LDAP účty a používat rozličné DSM aplikace pro zefektivnění pracovních úkonů. Služba LDAP Používejte DiskStation jako LDAP server pro centrální správu účtů a omezení administrativní zátěže. DiskStation lze navíc připojit ke stávající LDAP adresářové službě, takže uživatelé mohou přistupovat ke všem službám se stejnými přihlašovacími údaji. Přihlášení do Google Apps Adresářový server se synchronizuje s mnoha systémy účtů. Uživatelé se tedy například mohou přihlásit do Google Apps se svými LDAP přihlašovacími údaji.

12 09-10 Správa serveru DiskStation přichází s celou řadou funkcí, které správu serveru výrazně zjednoduší. Sledování zdrojů Kontrolujte zatížení systému Díky nástroji Sledování zdrojů můžete sledovat zatížení procesoru, paměti, pevných disků a sítě. Monitorujte aktuální procesy Získejte přehled o všech běžících procesech a o tom, kolik výkonu spotřebovávají. Správa šířky pásma Kontrola provozu Upřednostňujte a rezervujte přenosovou rychlost sítě jednotlivým DSM službám, aby nedošlo k přetížení vaší podnikové sítě. Rychlostní limit Rychlostní limit nastavuje mez přenosové rychlosti pro jednotlivé uživatele či skupiny uživatelů. Naplánujte využívání přenosové kapacity dle vašich firemních požadavků. Plánovač úloh Plánovač úloh Vám umožňuje vidět a spravovat všechny úkoly rychle a přehledně. Vytvořte si vlastní plán pro automatické provádění různých úkolů. Upozornění Aktivujte si upozornění SMS zprávou, em nebo jejich přesměrování na svoje mobilní zařízení a budete dostávat varovná hlášení pokaždé, když se změní status serveru. Hlášení o využití disku Sledujte stav vašich disků Naplánujte si periodickou tvorbu reportů, nebo si nechte vygenerovat jednorázový, kdykoli jej budete potřebovat. Tak můžete mít využití místa na úložišti neustále pod kontrolou. Efektivní monitoring Pomocí reportů můžete také identifikovat trendy a cykly v míře využití vašich úložišť, což vám usnadní optimalizaci serverů a plánování do budoucna. Najděte a odstraňte duplikáty svých souborů.

13 DiskStation Manager 4.3 Bezpečnost dat a serveru Zajištění integrity dat a dostupnosti systému díky všestranným řešením Synology Synology High Availability (SHA) Díky využití dvou serverů v clusterovém uspořádání dokáže SHA zabezpečit, že při selhání primární jednotky budou veškeré pracovní úkoly automaticky a bez odstávky převedeny na sekundární jednotku, která se stane primární. Praktický průvodce konfigurací vám pomůže zřídit a nastavit tak pokročilé funkce, jako je funkce Link aggregation či VLAN, aby byl zajištěn plynulý a efektivní chod vašeho podnikání. Global Hot Spare Váš úložný prostor bude účinně střežen proti ztrátě dat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Hot spare náhradní disky jsou vždy připraveny fyzicky nahradit vypadnuté disky a obnovit data bez přerušení provozu bez ohledu na používaný typ nebo skupinu RAID. 2stupňové ověření Rozšiřte ochranu svého centrálního úložiště o další úroveň. Kromě přihlašovacích údajů, je pro přihlášení k DSM vyžadován 6místný jednorázový kód, který je dostupný pouze přes vaše mobilní zařízení. Další bezpečnostní opatření DiskStation zajišťuje komplexní ochranu pomocí bezpečnostních prvků, které zabraňují narušení systémů nebo úniku důvěrných dat. Firewall Nastavte a povolte jen určité DSM služby, síťové porty nebo IP adresy pro přístup na vaše zařízení DiskStation. Blokování IP adres & povolené seznamy Odepřete nestandardní připojení a vyberte důvěryhodná připojení s nastavitelnými IP seznamy. Zajistěte kontrolu přístupu k vašemu zařízení DiskStation díky IP filtrování. DoS ochrana Potlačte DoS útoky přes Internet a zachovejte plynulý chod síťového provozu. Stupeň síťové bezpečnosti, který máte na dosah ruky. AES šifrování Certifikace FIPS a vládou doporučované AES 256bitové šifrování zaručí, že sdílené složky zůstanou důvěrné.

14 11-12 Synology Cloud Správa cloudu jednodušší než kdykoli předtím Cloud Station S aplikací Cloud Station je synchronizace snadná a vaše soubory přístupné kdykoli a odkudkoli je to bezpečné cloudové úložiště pro dokumenty, hudbu, fotky a video. Kdykoli, když večer skončíte s úpravou dokumentu, stačí ho uložit a dokument se automaticky objeví i na vašem druhém počítači, až ho zapnete další den ráno. Vaše soubory budou odteď vždy aktuální. Přístup odkudkoliv Cloud Station funguje jak na PC, tak na Mac. Na cestách použijte pro okamžitou synchronizaci souborů mobilní aplikaci DS cloud. Kontrola verzí a výběrová synchronizace Uchováte až 32 verzí každého souboru, takže už se nemusíte obávat, že úpravy budou přepsány dalšími uživateli. Zvolte typy souborů, které se mají synchronizovat, a uspořte tak výpočetní výkon i přenosovou kapacitu. Neomezené možnosti Cloud Station podporuje neomezené množství uživatelů a synchronizovaných složek, pro potřeby firem je tedy ideální. Velikost jednotlivých souborů pak může být až 10 GB. Offline přístup Vaše data budou dostupná dokonce i bez připojení k internetu Cloud Station synchronizuje soubory automaticky, jakmile je připojení obnoveno. QuickConnect QuickConnect je navržen tak, aby Vám umožnil zprovoznit cloud během několika kliknutí a bez nutnosti nastavovat váš router. Zapnutím aplikace QuickConnect budete moci přistupovat k vašemu obsahu kdykoliv a kdekoliv. Synology DDNS Synology poskytuje kompletní DDNS službu a umožňuje vytvořit osobního doménového jména pro vaše zařízení DiskStation pomocí několika kliknutí. Proč? Protože tímto způsobem si nebudete muset pamatovat neustále se měnící IP adresy. MyDS Center Mějte přehled o DDNS a dostaňte okamžitě upozornění, pokud se spojení stane nedostupným. 13 doménových jmen Nejenže si můžete založit jedno zdarma, ale můžete si vybrat dokonce z 13 různých variant. Která je vaše oblíbená?

15 DiskStation Manager 4.3 Zálohování dat Spolehněte se na komplexní řešení zálohování dat od společnosti Synology Zálohování serveru Zálohování přes síť Zálohujte s šifrováním a kompresí dat z jedné stanice DiskStation do druhé anebo do rsync kompatibilního serveru. Zálohování cloudu S balíčkem Glacier Backup budou vaše data archivována na službě Amazon Glacier levně a efektivně. Synchronizace sdílených složek Sdílené složky lze synchronizovat v reálném čase z více serverů na jeden cílový server, což minimalizuje dobu nutnou pro zotavení po havárii. Zálohování konfigurací Vytvořte rozvrh pro zálohování, takže změny budou vždy zachovány a připraveny pro migraci systému. Nastavení mohou být obnovena na různých úrovních podle rozsahu změn. Synology Time Backup Kontrola verzí Funkce Snapshots Vám dovoluje zálohovat současný stav sdílených složek. Můžete vytvořit různé verze záloh a obnovit složky z určitého časového bodu. Přizpůsobení záloh Vytvořte automatické plány zálohování, aby bylo zajištěno, že se nikdy na nic nezapomene. Nebo provádějte vzdálené zálohování a vaše data budou k dispozici na vzdálené stanici DiskStation. Smart Recycle Služba Smart Recycle automaticky maže nepotřebné verze záloh, zatímco vybrané zálohy se uchovávají. Přebytečné verze již nebudou zatěžovat vaše úložiště. Zálohování stolního počítače Z PC na DiskStation Uživatelé Windows mohou použít pro bezproblémové zálohování souborů na stanice DiskStation aplikaci Synology Data Replicator 3 nebo jiné aplikace třetích stran. Z Mac na DiskStation DiskStation spolupracuje s nástrojem TimeMachine od společnosti Apple. Zde se tedy nic nemění a vy můžete i nadále pokračovat v zálohování nejvíce intuitivním způsobem.

16 13-14 Připraveno na virtualizaci Vyspělé úložné řešení maximalizuje rychlost, efektivitu správy a systémové vytížení Certifikace pro virtualizaci Plná podpora virtualizace Synology modely s dvěma LAN porty nabízejí širokou podporu virtualizace, která zahrnuje VMware vsphere 5.1, VAAI, Windows Server 2012, Microsoft ODX a Citrix XenServer. Dimenzováno pro všechny velikosti Synology má kompletní řadu serverů připravených na virtualizaci. Nejen velcí korporátní zákazníci, ale také malé a středně velké podniky mohou využít efektivní správy umožněné virtualizačními řešeními. Funkce LUN Clone Okamžitě k použití LUN klony lze vytvořit bez čekání a okamžitě tak snížit náročnost vaší IT správy. Efektivnost IT správci budou využívat vysoce efektivní datové řešení, které je díky minimálním nárokům na místo na disku zároveň úsporné. Vysoká produktivita Díky rychlé instalaci a vysoké efektivitě může LUN klon významně urychlit nasazení informačních technologií a vývojových procesů při současné redukci administrativní zátěže. Funkce LUN Snapshot Vysoký výkon Vytvoření a provoz momentek LUN nemá téměř žádný vliv na výkon, což pomáhá zachovat hladký provoz datových center. Rychlá záloha & obnovení Z momentky v určitém čase je během okamžiku vytvořena záložní verze, která umožňuje velmi rychlou obnovu dat. Až 256 momentek Můžete vytvořit až 256 momentek na jeden LUN. Nároky na místo jsou vzhledem k tomu, že každá momentka zabere přibližně tisícinu originální velikosti LUN, minimální.

17 DiskStation Manager 4.3 Monitoring Chraňte svůj majetek s naším spolehlivým a komplexním NVR systémem Živé zobrazení Sledujte vše, co se děje na vašich IP kamerách. Stále na cestách? Živé zobrazení a nahrávky je možné sledovat ve všech hlavních prohlížečích a mobilních zařízeních. Správa kamer Nastavení kamery v aplikaci Surveillance Station je velmi snadné a intuitivní. Na stavovém panelu najdete kompletní sadu nástrojů pro správu: vždy po ruce a kdykoliv je potřeba. Souběžné živé zobrazení Sledujte zároveň až 49 kanálů a využijte paletu nástrojů jako zobrazení typu rybí oko či nastavitelné rozvržení kanálů. Analýza živého zobrazení Využijte poskytované analytické funkce pro odhalení podezřelých pohybů. Systém například může rozpoznat, pokud objekt zůstane v zóně bez setrvání déle, než je stanoveno, a spustí alarm. Kamerová hlídka Chraňte vaše okolí pomocí funkce hlídací trasy a automatického nahrávání. Pokud je zjištěn pohyb, spustí se nahrávání a vaše kamera může pro lepší pokrytí prostoru natáčet z různých úhlů, které jste si sami nastavili. Široký systém podpory kamer Vyberte si z více než 1600 kamer od známých výrobců. Dlouhodobá spolupráce s vybranými dodavateli umožňuje stále větší míru přizpůsobení konkrétním projektům. Centralized Management System (CMS) Systém centrální správy - CMS - ulehčuje správu rozsáhlých monitorovacích systémů využívajících několik serverů. Poskytuje centralizovanou kontrolu nastavení kamer, správu oprávnění a nahrávek vše přes jedno rozhraní. Upozornění Vyberte události, které by měly odeslat hlášení: budete vždy upozorněni a připraveni reagovat během vteřin. Příjem upozornění je možný přes SMS, nebo oznámení přesměrovaná na mobilní zařízení či Skype.

18 15-16 Správa nahrávání Spravujte nahrávky efektivně díky vhodným nástrojům. Použijte analýzu obrázků pro určení kritických událostí. Zachyťte moment Seznam nahrávek, kalendář a časová osa vám umožní snadno nalézt konkrétní záznam. Pomocí ladicích nástrojů můžete zvýšit kvalitu videa, nebo během několika vteřin pomocí funkce inteligentního vyhledávání a jejích 8 různých typů analýzy nalézt jakoukoli kritickou událost. Archivace a oprávnění Nahrávky jsou exportovány přímo na vaše zařízení DiskStation. V případech, kdy musíte prokázat svoje tvrzení, nabízí nástroj Evidence Integrity Authenticator možnost ověření, že vaše nahrávka nebo vyfocený obrázek z aplikace Surveillance Station jsou zcela jedinečné a bez úprav. Mobilní Nainstalujte si DS cam na svoje mobilní zařízení, abyste i kdekoli na cestách byli stále v centru dění. Můžete sledovat živé vysílání a nahrané události až na 6 kanálech a kdykoli pořizovat momentky. Kalendář nahrávání Vytvořte plány nahrávání přesně podle svých potřeb: použijte chytré nahrávání s různými režimy jako Ruční, Plynulý, Detekce pohybu, Poplašné zařízení a Poplašné zařízení s detekcí pohybu. VS240HD Zařízení VisualStation slouží jako úsporná a užitečná monitorovací stanice určená pro nasazení ve velkém rozsahu. Přenosy naživo můžete sledovat až na 24 kanálech v 720p HD rozlišení.

19 DiskStation Manager 4.3 Mobilní aplikace Mobilní aplikace Synology vám umožní spojení s vaším zařízením DiskStation a veškerým jeho obsahem, dokonce i když jste na cestách. DS video Užívejte si vaše videa, kdekoli chcete S aplikací DS video můžete sledovat filmy a televizní vysílání uložené ve vaší filmotéce, když jste na cestách nebo jen jedete do práce. Doma si DS video užijete na Roku TV. Přehrávání přes AirPlay DS video lze použít jako dálkový ovladač pro filmy přehrávané na vaší televizi prostřednictvím AirPlay nebo DLNA. Užijte si širokoúhlou zábavu se svými přáteli a rodinou. Chytrá obnova Aplikace DS video si pamatuje, kde jste se sledováním přestali, a nabídne vám pokračovat od tohoto bodu. DS download Vzdálená tvorba úkolů S aplikací DS download můžete hledat dle klíčových slov a vytvářet nová stahování na dálku přes vaše ios nebo Android mobilní zařízení. Snadná správa stahování Z mobilních zařízení můžete také spustit časové plány stahování a upravovat šířku pásma sítě. DS photo+ Sdílejte vzpomínky DS photo+ vám umožňuje sdílet svoje krásné vzpomínky, kdykoli budete chtít. Stáhněte si alba, abyste je na svých mobilních zařízeních měli na dosah i tehdy, pokud nemáte k dispozici připojení k síti. Okamžité nahrávání Každý váš snímek bude automaticky nahrán do aplikace Photo Station. Tímto způsobem nikdy nepřijdete ani o jedinou z vašich cenných vzpomínek. DS audio Osobní knihovna Zvolte si pro vaše cestování ten pravý playlist podle vaší momentální nálady. Hudební knihovna na cestách Přenášejte sebou terabyty hudby uložené na vašem zařízení DiskStation, ať už se vydáte kamkoli. Offline přehrávání Díky offline módu aplikace DS audio Vás od poslechu oblíbených kapel a zpěváků nezastaví ani nedostupné připojení k internetu.

20 17-18 DS cloud Synchronizace souborů přes cloud Díky aplikaci DS cloud jsou všechny vaše pracovní soubory k dispozici na mobilních zařízeních i bez připojení k internetu. Váš bezpečný osobní cloud Všechny vaše soubory jsou uchovány bezpečně na osobním cloudu: na vašem zařízení DiskStation. Podpora SSL šifrování zaručuje, že přenos dat je vždy zabezpečen. Volitelná nastavení Máte možnost synchronizace souborů podle typu a velikosti tak, aby odpovídaly dostupnému úložnému prostoru. Zvolte synchronizaci pouze při připojení přes Wi-fi a vyhnete se vysokým poplatkům za datové přenosy. DS cam Vždy na stráži S aplikací DS cam můžete sledovat živé zobrazení, pořizovat snímky, používat PTZ funkce nebo sledovat zaznamenané nahrávky, kdykoliv to budete potřebovat. Stále informován Vyberte si z devíti různých typů alarmu, které spustí hlášení a obdržíte upozornění přesměrované na mobilní zařízení. Nikdo Vás již nikdy nezastihne nepřipravené. DS finder Najdi mě Nemůžete najít DiskStation? Stisknutím tlačítka Najít mě jej vyhledáte okamžitě a okamžitě tak budete reagovat na případné problémy. Zapnutí a vypnutí S aplikací DS finder lze DiskStation také vypnout či zapnout a to i z druhé strany světa. DS file Přístup k souborům odkudkoliv Díky aplikaci DS file, můžete procházet a prohlížet obsah svého zařízení DiskStation dokumenty, videa nebo fotografie na vašem mobilním zařízení. Správa obsahu na cestách Udělejte změny v souborech či složkách na poslední chvíli kopírování, odstranění nebo úpravu ještě než se dostanete do práce. DSM mobile Správa DiskStation na dálku Můžete spravovat téměř vše účty, sdílené složky, DSM služby, aplikace a mnoho dalšího přímo na svém mobilním zařízení. Monitorujte stav PC S aplikací DSM mobile můžete sledovat procesor, síť, využití paměti či systémové protokoly v reálném čase.

21 Systémové nároky Pro další informace o systémových nárocích a omezeních u některých funkcích prosím navštivte O programu Synology DiskStation Manager Synology DiskStation Manager (DSM) nabízí intuitivní webové rozhraní, které pomáhá domácnostem a organizacím různých velikostí se správou dat, síťových zdrojů a každodenních úkolů na zařízeních DiskStation a RackStation. Jeho záběr sahá od sdílení souborů, zálohování dat, bezpečnost, systém účtů, aplikace, přes cloudové služby, mobilní aplikace, monitoring až po multimediální podporu. Pro více informací Pokud chcete zjistit více o programu Synology DiskStation Manager a o tom jakým způsobem může pomoci se správou vašich dat, navštivte prosím Zákazník je odpovědný za dodržování zákonných povinností. Je výhradně na zákazníkovi, zda využije právního poradce pro identifikaci a interpretaci veškerých příslušných zákonů a regulativních požadavků, které mohou mít vliv na zákazníkovo podnikání a jakýchkoliv úkonů, které může být zákazník nucen učinit tak, aby byl v souladu s nimi. Synology neposkytuje právní poradenství a ani nezaručuje, že její služby a produkty zajišťují soulad zákazníka s jakýmkoliv zákonem či předpisem. Copyright Synology Incorporated Synology Incorporated 3F-3, No.106, Chang An W. Rd., Taipei 10351, Tchaj-wan Designed in Taiwan Říjen 2013 Všechna práva vyhrazena Synology a další známky, loga a produkty společnosti Synology nebo názvy služeb a sloganů obsažených v tomto dokumentu jsou ochranné známky společnosti Synology a jejích dodavatelů či poskytovatelů licencí a nesmí být kopírovány, napodobovány nebo používány, ať jako celek nebo zčásti, bez předchozího písemného souhlasu společnosti Synology nebo příslušných vlastníků ochranných známek. Všechny ostatní ochranné známky, registrované ochranné známky, názvy produktů a společností nebo loga zmíněné v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků. Žádná část tohoto dokumentu nesmí být kopírována ani šířena v jakékoli podobě bez písemného souhlasu společnosti Synology Incorporated. Produktové informace jsou revidované k datu prvního vydání. Údaje a informace o výrobku mohou být změněny bez předchozího upozornění. Veškerá prohlášení týkající se budoucího vývoje a záměrů společnosti Synology podléhají změnám bez předchozího upozornění a představují pouze cíle a plány.

22 Synology Inc. 3F-3, No. 106, Chang An W. Rd., Taipei, Taiwan Tel: Fax: Synology America Corp NE Bel-Red Road, Bellevue, WA USA Tel: Synology SARL 39 rue Louis Blanc, Courbevoie Francie Tel: Synology GmbH Grafenberger Allee Düsseldorf Deutschland Tel: Synology UK Ltd. Etheridge Avenue, Brinklow, Milton Keynes, MK10 0BP, UK Tel: Synology může kdykoli a bez předchozího upozornění provádět změny specifikací a popisy produktů. Copyright 2013 Synology Inc. Všechna práva vyhrazena. Synology a ostatní názvy produktů společnosti Synology jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Synology Inc. Ostatní názvy společností a produktů zde uvedených jsou ochrannými známkami jejich příslušných vlastníků.

DISKSTATION MANAGER 5.0 DEDIKOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM PRO NAS

DISKSTATION MANAGER 5.0 DEDIKOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM PRO NAS DISKSTATION MANAGER 5.0 DEDIKOVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM PRO NAS www.synology.com Synology je hlavním prodejcem NAS na celosvětovém trhu. Jako specializovaný dodavatel NAS serverů se snažíme využívat nejnovější

Více

Pro uživatele nástroje RICOH Smart Device Connector: Konfigurace zařízení

Pro uživatele nástroje RICOH Smart Device Connector: Konfigurace zařízení Pro uživatele nástroje RICOH Smart Device Connector: Konfigurace zařízení OBSAH 1. Pro všechny uživatele Úvod... 3 Jak číst tuto příručku... 3 Ochranné známky...4 Co je to RICOH Smart Device Connector?...

Více

O bezpečnost se postaráme my. Vy se soustřeďte jen na svoji práci.

O bezpečnost se postaráme my. Vy se soustřeďte jen na svoji práci. O bezpečnost se postaráme my. Vy se soustřeďte jen na svoji práci. Opravdu je možné, aby byla ochrana podniku takto snadná? Taková dnes jednoduše je. Zapotřebí jsou jen věci: Jedna webová platforma, prostřednictvím

Více

LAN se používá k prvnímu nastavení Vašeho DVR a když potřebujete nastavit síť na Vašem DVR pro používání po internetu.

LAN se používá k prvnímu nastavení Vašeho DVR a když potřebujete nastavit síť na Vašem DVR pro používání po internetu. Návod Video Viewer 1.9.9 1 Dodávaný licencovaný software Následující stránky popisují nejpoužívanější funkce software Video Viewer. Podrobnosti o softwaru a jeho nastavení, najdete v rozšířené příručce,

Více

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Pro jednoduchou centralizovanou správu tiskáren a multifunkčních systémů ŘÍZENÍ PROVOZU SNADNÁ METODA PRO SPRÁVU VAŠICH TISKÁREN A MULTIFUNKČNÍCH SYSTÉMŮ Udržet

Více

NAS 232 Aplikace AiFoto pro mobilní zařízení. Správa fotografií na vašem NAS z mobilního zařízení

NAS 232 Aplikace AiFoto pro mobilní zařízení. Správa fotografií na vašem NAS z mobilního zařízení NAS 232 Aplikace AiFoto pro mobilní zařízení Správa fotografií na vašem NAS z mobilního zařízení A S U S T O R C O L L E G E CÍLE KURZU V tomto kurzu se naučíte: 1. Používat AiFoto pro správu fotografií

Více

Představení Kerio Control

Představení Kerio Control Představení Kerio Control UTM - Bezpečnostní řešení bez složitostí Prezentující Pavel Trnka Agenda O společnosti Kerio Kerio Control Přehled jednotlivých vlastností Možnosti nasazení Licenční model O společnosti

Více

Symantec Protection Suite Small Business Edition Jednoduché, účinné a cenově dostupné řešení navržené pro malé firmy

Symantec Protection Suite Small Business Edition Jednoduché, účinné a cenově dostupné řešení navržené pro malé firmy Jednoduché, účinné a cenově dostupné řešení navržené pro malé firmy Přehled Sada Symantec Protection Suite Small Business Edition představuje jednoduché a cenově dostupné řešení zabezpečení a zálohování.

Více

Jak používat program P-touch Transfer Manager

Jak používat program P-touch Transfer Manager Jak používat program P-touch Transfer Manager Verze 0 CZE Úvod Důležité upozornění Obsah tohoto dokumentu a technické parametry příslušného výrobku podléhají změnám bez předchozího upozornění. Společnost

Více

Návod k obsluze IP kamery Zoneway. IP kamery jsou určené pro odbornou montáž.

Návod k obsluze IP kamery Zoneway. IP kamery jsou určené pro odbornou montáž. Návod k obsluze IP kamery Zoneway. IP kamery jsou určené pro odbornou montáž. Obsah 1 Úvod... 1 2 Návod pro připojení do webového rozhraní... 1 2.1 Připojení kamery k WiFi síti... 4 2.2 Postup nastavení

Více

DINOX IP kamery řady: DDC-xxxx DDR-xxxx DDX-xxxx DDB-xxxx

DINOX IP kamery řady: DDC-xxxx DDR-xxxx DDX-xxxx DDB-xxxx DINOX IP kamery řady: DDC-xxxx DDR-xxxx DDX-xxxx DDB-xxxx Rychlá uživatelská příručka Obsah Rychlá uživatelská příručka... 1 1. Systémové požadavky... 3 2. Připojení do sítě... 4 3. Přístup pomocí webového

Více

T-Mobile Internet. Manager. pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE

T-Mobile Internet. Manager. pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE T-Mobile Internet Manager pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE Obsah 03 Úvod 04 Požadavky na hardware a software 04 Připojení zařízení k počítači 05 Uživatelské rozhraní 05 Výběr sítě 06 Připojení k internetu

Více

EUROPEAN COMPUTER DRIVING LICENCE / INTERNATIONAL COMPUTER DRIVING LICENCE - Online Collaboration SYLABUS 1.0 (M14)

EUROPEAN COMPUTER DRIVING LICENCE / INTERNATIONAL COMPUTER DRIVING LICENCE - Online Collaboration SYLABUS 1.0 (M14) EUROPEAN COMPUTER DRIVING LICENCE / INTERNATIONAL COMPUTER DRIVING LICENCE - Online Collaboration SYLABUS 1.0 (M14) Upozornění: Oficiální verze ECDL/ICDL Sylabu Online Collaboration 1.0 je publikovaná

Více

PŘÍRUČKA SÍŤOVÝCH APLIKACÍ

PŘÍRUČKA SÍŤOVÝCH APLIKACÍ PŘÍRUČKA SÍŤOVÝCH APLIKACÍ Uložení protokolu tisku na síť Verze 0 CZE Definice poznámek V celé Příručce uživatele používáme následující ikony: Poznámky uvádějí, jak reagovat na situaci, která může nastat,

Více

CMS. Centrální monitorovací systém. Manuál

CMS. Centrální monitorovací systém. Manuál Centrální Monitorovací Systém manuál CMS Centrální monitorovací systém Manuál VARIANT plus, spol. s.r.o., U Obůrky 5, 674 01 TŘEBÍČ, tel.: 565 659 600 technická linka 565 659 630 (pracovní doba 8.00 16:30)

Více

Rikomagic MK05. Uživatelská příručka CZ

Rikomagic MK05. Uživatelská příručka CZ Rikomagic MK05 Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Rikomagic MK05 Rikomagic MK05 je výkonný čtyřjádrový TV Box na bázi Android 4.4 KitKat s čtyřjádrovým ARM Cortex procesorem a grafikou Mali

Více

Xtreamer Wonder. Uživatelská příručka CZ

Xtreamer Wonder. Uživatelská příručka CZ Xtreamer Wonder Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Xtreamer Wonder Xtreamer Wonder je zcela nový media hub na bázi Android 4.4 KitKat s čtyřjádrovým ARM Cortex A9 procesorem a grafikou Mali

Více

IP kamery DIGITUS Plug&View

IP kamery DIGITUS Plug&View IP kamery DIGITUS Plug&View Stručný průvodce instalací Obsah balení 1 IP kamera Plug&View 1 napájecí zdroj s kabelem 1 kabel s ethernetem 1 stručný průvodce instalací 1 disk CD s nástroji 1 odnímatelná

Více

/ NVR-4008 / NVR-4016

/ NVR-4008 / NVR-4016 DINOX rekordéry: NVR-4004 NVR-4008 NVR-4016 Rychlá uživatelská příručka Obsah Rychlá uživatelská příručka... 1 Před instalací NVR... 3 Instalace NVR... 3 Instalace pevného disku... 3 Přední panel... 5

Více

Poskytněte zákazníkům přístup na Internet přes vlastní internetový Hotspot...

Poskytněte zákazníkům přístup na Internet přes vlastní internetový Hotspot... Poskytněte zákazníkům přístup na Internet přes vlastní internetový Hotspot... V současné době si většina z nás již nedovede představit svět bez Internetu. Nejen v práci, ale i na cestách, dovolené, v lázních

Více

Příručka Google Cloud Print

Příručka Google Cloud Print Příručka Google Cloud Print Verze 0 CZE Definice poznámek V celé příručce uživatele je použit následující styl poznámek: Poznámky uvádějí, jak reagovat na situaci, která může nastat, nebo poskytují tipy,

Více

DIGITUS Plug&View MiniNVR

DIGITUS Plug&View MiniNVR DIGITUS Plug&View MiniNVR Průvodce rychlou instalací (PRI) DN-16150 Obsah balení 1 x Rekordér DIGITUS Plug&View MiniNVR 1 x Napájecí adaptér USB 5 V/2 A 1 x Infračervený přijímač 1 x Průvodce rychlou instalací

Více

Přístup k poště MS Office 365 mají pouze studenti 1. a 2. ročníku EkF prezenčního studia. Přístup k ostatním službám mají všichni studenti.

Přístup k poště MS Office 365 mají pouze studenti 1. a 2. ročníku EkF prezenčního studia. Přístup k ostatním službám mají všichni studenti. Obsah Přihlášení k Office 365... 1 Nastavení přeposílání (předávání) doručené pošty... 2 Instalace plného balíku aplikací Office 365 Pro Plus pro studenty... 3 Přihlášení v plné verzi Office 365 Pro Plus

Více

OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat a distribuovat napříč firmou.

OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat a distribuovat napříč firmou. Automatizujte zpracování a distribuci dokumentů do vašich firemních procesů! Nemáte kontrolu nad stovkami papírových dokumentů, které přichází do vaší firmy? OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat

Více

Aplikace GoGEN Smart Center

Aplikace GoGEN Smart Center Aplikace GoGEN Smart Center Návod na použití aplikace Úvod Aplikace GoGEN Smart Center pro maximální využití Smart TV GoGEN, spojuje vyspělou technologii a zábavu v pohodlí domova. SMART ovládání ovládání

Více

Symantec Mobile Security

Symantec Mobile Security Pokročilá ochrana mobilních zařízení před bezpečnostními riziky Katalogový list: Správa koncových zařízení a mobilita Přehled Nabídka aplikací neautorizovanými prodejci spolu se značnou otevřeností platformy

Více

Návod k obsluze. IP kamera Minitar MWIPC-1510G

Návod k obsluze. IP kamera Minitar MWIPC-1510G Návod k obsluze IP kamera Minitar MWIPC-1510G Úvod MWIPC-1510G je bezdrátová web kamera, která umožňuje přes internet zprostředkovat obraz odkudkoliv na světě, aniž by musel být zapnutý počítač. Může se

Více

2014 Electronics For Imaging. Informace obsažené v této publikaci jsou zahrnuty v Právním upozornění pro tento produkt.

2014 Electronics For Imaging. Informace obsažené v této publikaci jsou zahrnuty v Právním upozornění pro tento produkt. 2014 Electronics For Imaging. Informace obsažené v této publikaci jsou zahrnuty v Právním upozornění pro tento produkt. 23 června 2014 Obsah 3 Obsah...5 Přístup k programu...5 Poštovní schránky...5 Připojování

Více

Zálohování a obnova. Uživatelská příručka

Zálohování a obnova. Uživatelská příručka Zálohování a obnova Uživatelská příručka Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows je ochranná známka společnosti Microsoft Corporation registrovaná v USA. Informace uvedené v této

Více

mobile device management. Martin Hnízdil Michal Vávra

mobile device management. Martin Hnízdil Michal Vávra . Martin Hnízdil Michal Vávra MDM jako součást produktů rodiny AuditPro. AuditPro TOP nástroj pro efektivní ITAM v rámci EMEA regionu Expresní instalace, výsledky během 10 minut, intuitivní ovládání Instalovaná

Více

Návod pro aktualizaci map a navigačního softwaru pro přístroje ZENEC E>GO (ZE-NC2010, ZE-NC2040, ZE-NC3810, ZE-NC5010) pomocí Toolbox a Synctool

Návod pro aktualizaci map a navigačního softwaru pro přístroje ZENEC E>GO (ZE-NC2010, ZE-NC2040, ZE-NC3810, ZE-NC5010) pomocí Toolbox a Synctool Návod pro aktualizaci map a navigačního softwaru pro přístroje ZENEC E>GO (ZE-NC2010, ZE-NC2040, ZE-NC3810, ZE-NC5010) pomocí Toolbox a Synctool UPOZORNĚNÍ: Pro používání Toolboxu, potřebujete přístup

Více

Bezdrátový router 150 Mbit/s Wireless N

Bezdrátový router 150 Mbit/s Wireless N Bezdrátový router 150 Mbit/s Wireless N TL-WR740N Hlavní znaky: Bezdrátový přenos dat rychlostí až 150 Mbit/s je ideální pro hraní online her, vysílání datového proudu videa a internetovou telefonii Snadné

Více

Edu-learning pro školy

Edu-learning pro školy Edu-learning pro školy ONLINE VARIANTA Příručka pro instalaci a správu EDU 2000 s.r.o. Počítačové vzdělávání a testování Oldřichova 49 128 00 Praha 2 www.edu2000.cz info@edu2000.cz www.edu-learning.cz

Více

Projekt podnikové mobility

Projekt podnikové mobility Projekt podnikové mobility Cortado Corporate Server Jedno řešení pro firemní mobilitu IGNUM Telekomunikace s.r.o. Cortado Corporate Server Bezkonkurenční all-in-one řešení zahrnuje mobilní zařízení a správu

Více

Začínáme s programem QuarkXPress 10.1

Začínáme s programem QuarkXPress 10.1 Začínáme s programem QuarkXPress 10.1 OBSAH Obsah Doplňková dokumentace...3 Požadavky na systém...4 Požadavky na systém: Mac OS X...4 Požadavky na systém: Windows...4 Instalování: Mac OS...5 Přidávání

Více

1. Základní údaje. 2. Připojení kamery k počítači. 3. Nastavení kamery. Vnitřní IP kamera WaveRF IPC07IPT Návod k obsluze

1. Základní údaje. 2. Připojení kamery k počítači. 3. Nastavení kamery. Vnitřní IP kamera WaveRF IPC07IPT Návod k obsluze Vnitřní IP kamera WaveRF IPC07IPT Návod k obsluze 1. Základní údaje 1.1 Popis produktu 1.2 Přední strana kamery 1.3 Zadní strana kamery a popis portů 2. Připojení kamery k počítači 3. Nastavení kamery

Více

Inteligentní řešení kamerového systému

Inteligentní řešení kamerového systému Inteligentní řešení kamerového systému Uživatelský manuál Přehrávání a zálohování záznamů Přehrávání Přehrávání pořízených videozáznamů, zobrazení a vyhledávání neobvyklých událostí a informací o systému

Více

Mobilní skener Eye-Fi Stručná uživatelská příručka

Mobilní skener Eye-Fi Stručná uživatelská příručka Mobilní skener Eye-Fi Stručná uživatelská příručka Funkce skeneru Eye-Fi Skenování dokumentů a odesílání souborů do počítače (s nainstalovanou aplikací Eye-Fi Center) Naskenujte dokument Naskenovaný obraz

Více

ESET NOD32 ANTIVIRUS 8

ESET NOD32 ANTIVIRUS 8 ESET NOD32 ANTIVIRUS 8 Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Home Server 2003 / Home Server 2011 Stručná příručka Klikněte sem pro stažení nejnovější verze dokumentu ESET NOD32 Antivirus poskytuje

Více

Program vyhodnocení rizik a stavu pro službu Active Directory a Microsoft Online Services

Program vyhodnocení rizik a stavu pro službu Active Directory a Microsoft Online Services DATASHEET Program vyhodnocení rizik a stavu pro službu Active Directory a Microsoft Online Services Získejte klíčový náhled do zdraví vaší adresářové služby a maximalizujte výkonnost vašich IT zařízení

Více

Kamerový systém Security Center OMNICAST

Kamerový systém Security Center OMNICAST Kamerový systém Security Center OMNICAST Security Center Omnicast je dlouhodobou investicí do bezpečnosti vaší firmy. Díky maximální flexibilitě, otevřené architektuře a pravidelně uváděným aktualizacím

Více

DŮLEŽITÉ INFORMACE, PROSÍM ČTĚTE!

DŮLEŽITÉ INFORMACE, PROSÍM ČTĚTE! DŮLEŽITÉ INFORMACE, PROSÍM ČTĚTE! Tento dodatek k uživatelské příručce obsahuje postup nastavení USB portu pro ADSL modem CellPipe 22A-BX-CZ Verze 1.0 01/2004 Úvod Vážený zákazníku, tento text popisuje

Více

Jak spustit program P-touch Editor

Jak spustit program P-touch Editor Jak spustit program P-touch Editor Verze 0 CZE Úvod Důležité upozornění Obsah tohoto dokumentu a technické parametry tohoto produktu se mohou bez upozornění změnit. Společnost Brother si vyhrazuje právo

Více

Co je Symantec pcanywhere 12.0? Hlavní výhody Snadné a bezpečné vzdálené připojení Hodnota Důvěra

Co je Symantec pcanywhere 12.0? Hlavní výhody Snadné a bezpečné vzdálené připojení Hodnota Důvěra Symantec pcanywhere 12.0 Špičkové řešení vzdáleného ovládání pro odbornou pomoc a řešení problémů Co je Symantec pcanywhere 12.0? Symantec pcanywhere, přední světové řešení vzdáleného ovládání*, pomáhá

Více

Bosch Video Management System Zabezpečení budoucnosti pomocí technologie IP

Bosch Video Management System Zabezpečení budoucnosti pomocí technologie IP Bosch Video Management System Zabezpečení budoucnosti pomocí technologie IP Zabezpečení videodat přes síť IP Spojení všech součástí Systém Bosch Video Management System (VMS) slouží ke správě IP a digitálních

Více

Přístupový bod Powerline 500 Wi-Fi XWNB5201 Instalační příručka

Přístupový bod Powerline 500 Wi-Fi XWNB5201 Instalační příručka Přístupový bod Powerline 500 Wi-Fi XWNB5201 Instalační příručka Technická podpora Děkujeme, že jste si vybrali výrobek společnosti NETGEAR. Po dokončení instalace zařízení vyhledejte štítek se sériovým

Více

Manuál snadné instalace Lenovo IdeaPad S100

Manuál snadné instalace Lenovo IdeaPad S100 Manuál snadné instalace Lenovo IdeaPad S100 1 2 Vážený zákazníku, gratulujeme vám k pořízení netbooku Lenovo IdeaPad S100. Manuál, který právě držíte v rukou, se může stát vaším užitečným poradcem. Poradí

Více

1. Obsah. 2. Úvod. 1. Obsah... 1. 2. Úvod... 1. 3. Přihlášení... 2. 4. Přizpůsobení prostoru... 3. 5. Sdílení fotografií... 5. 6. Moduly...

1. Obsah. 2. Úvod. 1. Obsah... 1. 2. Úvod... 1. 3. Přihlášení... 2. 4. Přizpůsobení prostoru... 3. 5. Sdílení fotografií... 5. 6. Moduly... 1. Obsah 1. Obsah... 1 2. Úvod... 1 3. Přihlášení... 2 4. Přizpůsobení prostoru... 3 5. Sdílení fotografií... 5 6. Moduly... 11 7. Popis některých modulů... 12 8. Rozložení modulů... 14 2. Úvod Vlastní

Více

Share online 3.1. 1. vydání

Share online 3.1. 1. vydání Share online 3.1 1. vydání 2008 Nokia. Všechna práva vyhrazena. Nokia, Nokia Connecting People a Nseries jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Nokia Corporation. Nokia tune

Více

Téma 5: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7. Téma 5: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7

Téma 5: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7. Téma 5: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7 Téma 5: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7 1 Teoretické znalosti V tomto cvičení se dozvíte více o správě počítače se systémem Windows 7. Ukážeme si nové funkce, které má správce k dispozici jako

Více

www.eset.cz ESET Anti-Theft: Ochrana pro váš notebook

www.eset.cz ESET Anti-Theft: Ochrana pro váš notebook www.eset.cz ESET Anti-Theft: Ochrana pro váš notebook Co je Anti-Theft? Anti-Theft pomáhá uživatelům ztracený notebook nalézt a získat zpět. Co s ESET Anti-Theft dostanete? Lokalizace Sledování ztraceného

Více

Stručná instalační příručka SUSE Linux Enterprise Server 11

Stručná instalační příručka SUSE Linux Enterprise Server 11 Stručná instalační příručka SUSE Linux Enterprise Server 11 RYCHLÝ ÚVODNÍ LIST NOVELL Při instalaci nové verze systému SUSE Linux Enterprise 11 postupujte podle následujících pokynů. Tento dokument obsahuje

Více

Akce SanDisk platná od 13.2.2013 do 27.2.2013 Popis akční cena stará cena

Akce SanDisk platná od 13.2.2013 do 27.2.2013 Popis akční cena stará cena Akce SanDisk platná od 13.2.2013 do 27.2.2013 Popis akční cena stará cena 1. SanDisk Extreme SDHC 30MB/s, class 10 Získejte dokonalé vyvážení rychlosti a spolehlivosti díky SanDisk Extreme HD Video SDHC

Více

F-Secure Mobile Security for Windows Mobile

F-Secure Mobile Security for Windows Mobile F-Secure Mobile Security for Windows Mobile 1. Instalace a aktivace Předchozí verze Instalace Aktivace Pokud máte nainstalovanou předchozí verzi aplikace F-Secure Mobile Security, je třeba ji ukončit.

Více

Otevřená platforma VMS systému od firmy AxxonSoft

Otevřená platforma VMS systému od firmy AxxonSoft w w w. a x x o n n e x t. c o m Vy z k o u š e j t e N E X T NEXT úroveň výkonnosti, str. 2 NEXT úroveň spolehlivosti, str. 3 NEXT úroveň použitelnosti, str. 7 NEXT úroveň funkčnosti, str. 9 NEXT úroveň

Více

Vzdálené připojení do sítě UP pomocí VPN

Vzdálené připojení do sítě UP pomocí VPN Vzdálené připojení do sítě UP pomocí VPN Služba VPN umožňuje vstoupit do počítačové sítě UP téměř z každého místa na světě stejně plnohodnotně, jako by se uživatel nacházel v prostorách UP. Je tím umožněn

Více

Uživatelský manuál P2P bezdrátové IP kamery

Uživatelský manuál P2P bezdrátové IP kamery Uživatelský manuál P2P bezdrátové IP kamery PC klientská verze 2.1 Stručné instrukce: Skutečné Plug and Play (P2P) je zcela nová technologie na trhu s IP kamerami. IP kamery se tak snadněji instalují a

Více

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0410 Číslo šablony: 21 Název materiálu: Možnosti komunikace a synchronizace Ročník: Identifikace materiálu:

Více

Bezdrátový router AC1600 Smart

Bezdrátový router AC1600 Smart Ochranné známky NETGEAR, logo NETGEAR a Connect with Innovation jsou obchodní známky nebo registrované obchodní známky společnosti NETGEAR, Inc. ve Spojených státech a jiných zemích. Informace mohou být

Více

Rikomagic MK902 II. Uživatelská příručka CZ

Rikomagic MK902 II. Uživatelská příručka CZ Rikomagic MK902 II Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Rikomagic MK902 II MK902 II je revoluční TV Box na bázi Android 4.4 KitKat s čtyřjádrovým procesorem RK3288 a grafikou Mali T764. S

Více

Registr práv a povinností

Registr práv a povinností Registr práv a povinností Doporučené postupy a nastavení internetového prohlížeče pro práci v aplikaci AIS RPP Doporučené postupy a nastavení internetového prohlížeče pro práci v aplikaci AIS RPP v4.0

Více

Uživatelský manuál Dahua DH-DVR0404/0804 LF-AS

Uživatelský manuál Dahua DH-DVR0404/0804 LF-AS Dahua DH-DVR0404/0804 LF-AS Obsah 1. Obsah balení a instalace pevného disku... 1 1.1 Obsah balení... 1 1.2 Instalace pevného disku (HDD)... 2 1.2.1 Otevření skříně... 2 1.2.2 Demontáž krytu DVR... 2 1.2.3

Více

Návod pro aktualizaci map a navigačního softwaru pro přístroje ZENEC ZE-NC526 pomocí Toolbox

Návod pro aktualizaci map a navigačního softwaru pro přístroje ZENEC ZE-NC526 pomocí Toolbox Návod pro aktualizaci map a navigačního softwaru pro přístroje ZENEC ZE-NC526 pomocí Toolbox V 1.1 UPOZORNĚNÍ: Pro používání Toolboxu, potřebujete přístup k internetu. Chcete-li použít Toolbox, musíte

Více

Univerzální digitální rekordéry Bosch Divar Nová dimenze digitálního nahrávání

Univerzální digitální rekordéry Bosch Divar Nová dimenze digitálního nahrávání Univerzální digitální rekordéry Bosch Divar Nová dimenze digitálního nahrávání Nová generace univerzálních digitálních rekordérů Divar pro oblast analogových technologií a technologií IP Nová generace

Více

OŽIVTE SVÉ PREZENTACE

OŽIVTE SVÉ PREZENTACE Řady Epson EB-1400Wi OŽIVTE SVÉ PREZENTACE max. rozměr projekce: komentovat může více uživatelů tisk, ukládání a sdílení URČENO K PODNIKÁNÍ INTEGROVANÝ, INTERAKTIVNÍ SYSTÉM PRO JEDNACÍ MÍSTNOSTI Promítání

Více

BDVR HD IR. Návod na použití

BDVR HD IR. Návod na použití Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení přenosného záznamového zařízení DVR. Před použitím si pozorně přečtěte tento návod na použití. Popis zařízení 3 1) HDMI konektor 2) USB konektor 3) Konektor

Více

Monitorovací systém Dozorce

Monitorovací systém Dozorce Monitorovací systém Dozorce Program Dozorce je určen k detailnímu monitorování všech činností uživatelů na PC a k vzdálené obsluze počítačů. K provádění vzdálených operací bude, na základě nastavení, vyžadováno

Více

Příručka nastavení funkcí snímání

Příručka nastavení funkcí snímání Příručka nastavení funkcí snímání WorkCentre M123/M128 WorkCentre Pro 123/128 701P42171_CS 2004. Všechna práva vyhrazena. Uplatňovaná ochrana autorských práv se vztahuje na všechny formy a záležitosti

Více

iviewer pro iphone & ipad & ipod touch Rychlý uživatelský návod

iviewer pro iphone & ipad & ipod touch Rychlý uživatelský návod iviewer pro iphone & ipad & ipod touch Rychlý uživatelský návod iviewer lze použít na iphone a ipad pro zobrazení živého obrazu z DVR vzdálený server. I. Použití iphone pro přístup ke vzdálenému DVR Použití

Více

O 2 TV. jediná televize, která se vám přizpůsobí

O 2 TV. jediná televize, která se vám přizpůsobí O 2 TV jediná televize, která se vám přizpůsobí Vítejte ve světě O 2 TV Vítejte ve světě zábavy a odpočinku! Ve světě, kde se nemusíte nikomu a ničemu přizpůsobovat. Díky svým unikátním funkcím je O 2

Více

Technické podmínky pro veřejnou zakázku Dodávka tabletů a softwaru

Technické podmínky pro veřejnou zakázku Dodávka tabletů a softwaru Technické podmínky pro veřejnou zakázku Dodávka tabletů a softwaru Specifikace předmětu plnění Příloha č. 1 Zadávací dokumentace Název položky: Název nabízeného zařízení * : Dotykový tablet Požadovaná

Více

Instalace a základní administrátorské nastavení 602LAN SUITE 5 Groupware

Instalace a základní administrátorské nastavení 602LAN SUITE 5 Groupware Instalace a základní administrátorské nastavení 602LAN SUITE 5 Groupware Obsah Úvod...2 Instalace...2 Doporučená hardwarová konfigurace......2 Podporované operační systémy......2 Ještě před instalací......2

Více

Rychlé nastavení mobilní aplikace Novell Vibe

Rychlé nastavení mobilní aplikace Novell Vibe Rychlé nastavení mobilní aplikace Novell Vibe Březen 2015 Začínáme Mobilní přístup na portál Novell Vibe může správce portálu Vibe deaktivovat. Pokud nemůžete přistupovat k mobilnímu rozhraní Vibe podle

Více

Tato Příručka uživatele se vztahuje na následující modely:

Tato Příručka uživatele se vztahuje na následující modely: Příručka AirPrint Tato Příručka uživatele se vztahuje na následující modely: HL-340CW/350CDN/350CDW/370CDW/380CDW DCP-905CDW/900CDN/900CDW MFC-930CW/940CDN/9330CDW/9340CDW Verze A CZE Definice poznámek

Více

Pohledem managementu firmy. www.eset.cz

Pohledem managementu firmy. www.eset.cz www.eset.cz Ochrana koncových zařízení FUNKCE Vlastnost popis Antivirus / Antispyware Kontrola výměnných médií HIPS (Host based Intrusion Prevention System) Antispam Odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně

Více

Příručka pro rychlé uvedení do provozu USB modem Vodafone Mobile Broadband K4607-Z. Navrženo společností Vodafone

Příručka pro rychlé uvedení do provozu USB modem Vodafone Mobile Broadband K4607-Z. Navrženo společností Vodafone Příručka pro rychlé uvedení do provozu USB modem Vodafone Mobile Broadband K4607-Z Navrženo společností Vodafone Vítejte ve světě mobilních komunikací 1 Úvod 2 Nastavení USB modemu 4 Windows 7, Windows

Více

Instalační příručka pro Windows Vista

Instalační příručka pro Windows Vista Instalační příručka pro Windows Vista Než je možno tiskárnu použít, musíte připravit hardware a instalovat ovladač. Ve Stručném návodu k obsluze a v této Instalační příručka pro Windows Vista naleznete

Více

Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series

Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series Autorská práva a licence 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce, úpravy nebo překlad jsou bez předchozího písemného

Více

KAPITOLA 2 - ZÁKLADNÍ POJMY INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

KAPITOLA 2 - ZÁKLADNÍ POJMY INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ KAPITOLA 2 - ZÁKLADNÍ POJMY INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ KLÍČOVÉ POJMY Internet World Wide Web FTP, fulltext e-mail, IP adresa webový prohlížeč a vyhledávač CÍLE KAPITOLY Pochopit, co je Internet

Více

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0553 Elektronická podpora zkvalitnění výuky CZ.1.07 Vzděláním pro konkurenceschopnost

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0553 Elektronická podpora zkvalitnění výuky CZ.1.07 Vzděláním pro konkurenceschopnost Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0553 CZ.1.07 Vzděláním pro konkurenceschopnost Projekt je realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurence schopnost, který je spolufinancován

Více

Elektronické učebnice popis systému, základních funkcí a jejich cena

Elektronické učebnice popis systému, základních funkcí a jejich cena Elektronické učebnice popis systému, základních funkcí a jejich cena Vytvořil TEMEX, spol. s r. o. Obsah 1. Úvod... 2 Formáty... 2 Cena... 2 2. Systémové požadavky... 3 Interaktivní PDF verze... 3 HTML

Více

Veeam Software. Naplnění příslibu virtualizace. Pavel Horák Sales Engineer CZ, SK, HU. +420 601 575 129 pavel.horak@veeam.com

Veeam Software. Naplnění příslibu virtualizace. Pavel Horák Sales Engineer CZ, SK, HU. +420 601 575 129 pavel.horak@veeam.com Veeam Software Naplnění příslibu virtualizace Pavel Horák Sales Engineer CZ, SK, HU +420 601 575 129 pavel.horak@veeam.com Best of VMworld 2011 Zlaté ocenění Pro nové Technologie Best of VMworld 2010 Zlaté

Více

Symantec Protection Suite Enterprise Edition Spolehlivá ochrana koncových bodů, zpráv a webových prostředí

Symantec Protection Suite Enterprise Edition Spolehlivá ochrana koncových bodů, zpráv a webových prostředí Spolehlivá ochrana koncových bodů, zpráv a webových prostředí Přehled Softwarový balík chrání koncové body, zprávy a webové prostředí tím, že je zabezpečuje proti současnému složitému škodlivému kódu,

Více

KRONOS GUARD NET Obslužný software pro obchůzkový systém v reálném čase Active Guard. Instalace na pobočky

KRONOS GUARD NET Obslužný software pro obchůzkový systém v reálném čase Active Guard. Instalace na pobočky KRONOS GUARD NET Obslužný software pro obchůzkový systém v reálném čase Active Guard Instalace na pobočky Manuál Vydání 1.1b Verze SW 1.4 Instalace na pobočky Aktualizace 17.3.2010 1 1. Instalace SW Kronos

Více

Návod na instalaci a použití programu

Návod na instalaci a použití programu Návod na instalaci a použití programu Minimální konfigurace: Pro zajištění funkčnosti a správné činnosti SW E-mentor je potřeba software požívat na PC s následujícími minimálními parametry: procesor Core

Více

REFERENČNÍ PRŮVODCE PRODUKTY

REFERENČNÍ PRŮVODCE PRODUKTY REFERENČNÍ PRŮVODCE PRODUKTY 1 WHAT STORAGE DOES NEXT. LENOVOEMC LTD. je společný podnik vytvořený v prosinci 2012 společnostmi Lenovo a EMC, který zahrnuje výrobce síťových úložišť Iomega. Společnosti

Více

Téma 8: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7 IV

Téma 8: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7 IV Téma 8: Konfigurace počítačů se systémem Windows 7 IV 1 Teoretické znalosti V tomto cvičení budete pracovat se správou vlastností systému, postupně projdete všechny karty tohoto nastavení a vyzkoušíte

Více

Acer econsole Uživatelská příručka

Acer econsole Uživatelská příručka Acer econsole Uživatelská příručka 1 Informace o licencích k softwaru jiných výrobců nebo softwaru poskytovanému zdarma Software předinstalovaný, integrovaný nebo jinak distribuovaný s produkty poskytovanými

Více

Nápověda pro systém eintranet.net

Nápověda pro systém eintranet.net www.eintranet.net Nápověda pro systém eintranet.net Obsah 1. Základní informace o eintranet.net... 2 2. Příručka pro správce aplikace eintranet.net... 2 2.1 Registrace do aplikace... 2 2.2 Přihlášení do

Více

izákladna chytré řešení pro instalaci, monitoring, synchronizaci a backup/restore SW dotykových zařízení

izákladna chytré řešení pro instalaci, monitoring, synchronizaci a backup/restore SW dotykových zařízení izákladna chytré řešení pro instalaci, monitoring, synchronizaci a backup/restore SW dotykových zařízení Radek Švehla Manažer obchodního oddělení Oddělení Obchod a projektová podpora BOXED s.r.o. rsvehla@boxed.cz

Více

Internet Banka v mobilu

Internet Banka v mobilu Internet Banka v mobilu Obsah Co je Internet Banka v mobilu?... 3 Co umí Internet Banka v mobilu?... 3 Kdo může používat Internet Banku v mobilu?... 3 Na jakých telefonech Internet Banka v mobilu funguje?...

Více

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista OBSAH Kapitola 1: SYSTéMOVé POžADAVKY...1 Kapitola 2: INSTALACE SOFTWARU TISKáRNY V SYSTéMU WINDOWS...2 Instalace softwaru pro lokální tisk... 2 Instalace softwaru

Více

Uživatelská příručka. Xperia SmartTags NT1/NT2

Uživatelská příručka. Xperia SmartTags NT1/NT2 Uživatelská příručka Xperia SmartTags NT1/NT2 Obsah Úvod...3 Začínáme...4 Zapnutí funkce NFC...4 Detekční oblast NFC...4 Použití aplikace Smart Connect ke správě značek...4 Použití zařízení Xperia SmartTags...5

Více

IceWarp Outlook Sync Rychlá příručka

IceWarp Outlook Sync Rychlá příručka IceWarp Mail server 10 IceWarp Outlook Sync Rychlá příručka Verze 10.4 Printed on 20 September, 2011 Instalace Prostudujte si před instalací Na cílové pracovní stanici musí být nainstalovaný program Microsoft

Více

TAB R70 NÁVOD K OBSLUZE

TAB R70 NÁVOD K OBSLUZE TAB R70 NÁVOD K OBSLUZE VISIT OUR WEBSITE WWW.GOCLEVER.COM TO SEE MORE PRODUCTS TAB, NAVIO, DVR, DVB-T Před prvním použitím přístroje si prosím pečlivě prostudujte návod k obsluze. Úvod Děkujeme za Vaši

Více

Vytvoření plánu zálohování

Vytvoření plánu zálohování O aplikaci Memeo Backup Premium představuje jednoduché řešení zálohování pro celý digitální svět. Automatickým zálohováním vašich cenných a citlivých dokumentů může Memeo Backup Premium obnovit vaše soubory,

Více

Uživatelský manuál - základ PiPO P1

Uživatelský manuál - základ PiPO P1 Uživatelský manuál - základ PiPO P1 Vítejte Děkujeme za koupi tohoto tabletu. Tablet běží na systému Android 4.4 a má čtyřjádrový 1,8GHz procesor. Před použitím si prosím přečtěte tento manuál. Klávesy

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ 2014 KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ ÚLOŽIŠTĚ DAT

PŘEHLED PRODUKTŮ 2014 KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ ÚLOŽIŠTĚ DAT PŘEHLED PRODUKTŮ 2014 KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ ÚLOŽIŠTĚ DAT www.synology.com Synology je hlavním prodejcem NAS na celosvětovém trhu. Jako specializovaný dodavatel NAS serverů se snažíme využívat nejnovější technologie

Více

Průvodce novými funkcemi. www.htc.com

Průvodce novými funkcemi. www.htc.com www.htc.com Informace o právech k duševnímu vlastnictví Copyright 2009 HTC Corporation. Všechna práva vyhrazena. Microsoft, Windows a Windows Mobile jsou registrované obchodní značky nebo obchodní značky

Více

CA AppLogic platforma typu cloud pro podnikové aplikace

CA AppLogic platforma typu cloud pro podnikové aplikace INFORMACE O PRODUKTU: CA AppLogic CA AppLogic platforma typu cloud pro podnikové aplikace agility made possible CA AppLogic je platforma na klíč založená na technologii cloud computing, která pomáhá podnikům

Více