ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A"

Transkript

1 ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A KONFERENČNÍCH SLUŽEB NABÍDKA SPOLUPRÁCE ODBOROVÝ SVAZ KOVO ODBOROVÝ SVAZ DOPRAVY ODBOROVÝ SVAZ STÁTNÍCH ORGÁNŮ A ORGANIZACÍ

2 Strana 2 CPI Hotels, a.s. je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Její portfolio čítá 17 ubytovacích zařízení o celkové kapacitě lůžek a konferenčních míst. V rámci České a Slovenské republiky je společnost CPI Hotels, a.s. výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International se značkou Clarion Hotels. Společnost dále provozuje hotely pod značkami Buddha-Bar Hotels & Resorts, Fortuna Hotels a Ubytovny.cz. CPI Hotels nabízí Odborovému svazu KOVO, Odborovému svazu dopravy a Odborovému svazu státních orgánů a organizací ubytovací, konferenční a cateringové služby za speciálních podmínek. 1) Zvýhodněná cena ubytování 2) 35% SLEVA na konferenční služby 3) 35% SLEVA na catering Nabídnuté speciální podmínky jsou limitovány celkovou slevou ve výši Kč za rok. Po překročení stanoveného limitu budou cenové podmínky předmětem další dohody. Výše uvedené slevy jsou platné po dobu trvání nájemní smlouvy a je možné je aplikovat z pultových cen uvedených hotelů. Výše uvedené slevy je možné aplikovat i na zaměstnanecké pobyty.

3 Hotelový program o cenách ubytování pro rok 2012 Dodavatel: CPI Hotels, a.s. se sídlem Bečvářova 14, Praha 10 zastoupena předsedou představenstva panem Ing. Janem Kratinou a členem představenstva panem Ing. Vratislavem Puchingerem kontaktní osoba za dodavatele: Karin Seifertová, tel.: , IČ: DIČ: CZ zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, spisová značka 1914 Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929, Praha 4 č.ú: /0800 pro platbu v CZK Swift: GIBACZPX Odběratel: Odborový svaz KOVO se sídlem: Praha 3, nám. W. Churchilla 2, PSČ IČ: DIČ: CZ , OS KOVO je plátcem DPH zapsaný: zastoupený: v evidenci MV ČR, ev.č. VS/ /93-E Josefem Středulou, předsedou odborového svazu a Ing. Jiřím Markem, místopředsedou odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., pobočka Praha 3 číslo účtu: /0800, variabilní symbol: Odborový svaz státních orgánů a organizací se sídlem: Praha 1, Senovážné náměstí 23, PSČ IČ: zapsaný: v evidenci MV ČR, ev.č. VS/ /93-E zastoupený: Ing. Janem Rovenským, předsedou odborového svazu a Pavlem Bednářem, místopředsedou odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., Praha číslo účtu: /0800 Odborový svaz dopravy se sídlem: Praha 3, nám. W. Churchilla 2, PSČ IČ: zapsaný: v evidenci MV ČR, ev.č. VSP/1-2153/90-E zastoupený: Lubošem Pomajbíkem, předsedou odborového svazu a JUDr. Lenkou Klementovou, místopředsedkyní odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., Praha číslo účtu: /0800

4 Strana 4 Obě výše uvedené strany souhlasí s následujícími podmínkami pro tyto provozní jednotky: I. PRAHA: Hotel Fortuna Rhea*** Adresa: V Úžlabině 19, , Praha 10 Rezervace: Jednolůžkový pokoj 700 Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 900 Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Hotel Fortuna West *** Adresa: Mrkvičkova 2, , Praha 6 Rezervace: Jednolůžkový pokoj 700 Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 950 Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Hotel Fortuna City *** Adresa: Bečvářova 14, , Praha 10 Rezervace: Jednolůžkový pokoj 850 Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

5 Strana 5 Clarion Congress Hotel Prague **** Adresa: Nám. OSN, Freyova 33, , Praha 9 Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Výše uvedené ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, možnost kabelového připojení k internetu na pokoji zdarma (základní připojení Sponsored by Clarion ) a parkování. Clarion Hotel Prague Old Town **** Adresa: Hradební 9, , Praha 1 Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Clarion Hotel Prague City **** Adresa: Tylovo náměstí 15, , Praha 2 Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Buddha Bar Hotel Prague ***** Adresa: Jakubská 649/8, Praha 1 Rezervace: Superior Buddha-Bar (35m2): 1-2 osoby Premier Buddha-Bar (40m2): 1-2 osoby 228 EUR 388 EUR 288 EUR 488 EUR Ceny jsou uvedeny v EUR vč. DPH, a la carte snídaně v Siddharta Café, turistické poplatky a následující služby: uvítací nápoj (alkoholický nebo nealkoholický), sladký nebo slaný odpolední snack na pokoj, káva Nespresso na pokoji, připojení na internet, večerní rozestýlka s orchidejí a čokoládou na dobrou noc.

6 Strana 6 MIMOPRAŽSKÉ HOTELY Hotel Černigov *** Adresa: Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové Rezervace: / Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Spa & Kur Hotel Praha*** Adresa: Ruská 27, , Františkovy Lázně Rezervace: Jednolůžkový pokoj 790 Kč 988 Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Spa & Kur Hotel Harvey**** Adresa: Dlouhá 222, , Františkovy Lázně Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

7 Strana 7 Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem **** Adresa: Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem Rezervace: Dvoulůžkový pokoj - 1 osoba Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 2 osoby Kč Kč Junior Suite Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. V ceně Junior Suite je zahrnutý VIP treatment ovocný koš + láhev Römerquelle 0,75l. Clarion Grand Hotel Zlatý Lev **** Adresa: Gutenbergova 3, Liberec Rezervace: / Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za pokoj a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na pokoji zdarma. Clarion Congress Hotel Ostrava **** Adresa: Zkrácená 2703, Ostrava - Zábřeh Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč APT dvoulůžkové apartmá single use Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za pokoj a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na pokoji zdarma a volný vstup do hotelového bazénu.

8 Strana 8 Clarion Congress České Budějovice **** Adresa: Pražská třída 2306/14, České Budějovice Rezervace: Dvoulůžkový pokoj - 1 osoba Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 2 osoby Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Clarion Hotel Špindlerův Mlýn **** Adresa: Labská 111, Špindlerův mlýn Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za pokoj a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na pokoji zdarma a parkování zdarma.

9 Strana 9 II. PŘÍKLADY KONFERENČNÍCH SPECIÁLNÍCH NABÍDEK 1. Příklad nabídky dvoudenní konference pro 100 osob a ubytování na 1 noc: Clarion Congress Hotel Prague **** (podobně Liberec, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice) Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 30 osob (6/1 + 12/2) na 2 noci, 100 osob (100/1) na 1 noc, pronájem konferenčního sálu pro 200 osob na 1 den vč. 2 coffee breaků a bufetového oběda, ozvučení a dataprojektoru. Hotel Černigov *** (Hradec Králové) CZK vč. DPH CZK vč. DPH Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 30 osob (6/1 + 12/2) na 2 noci, 100 osob (100/1) na 1 noc, pronájem konferenčního sálu pro 200 osob na 1 den vč. 2 coffee breaků a bufetového oběda, ozvučení a dataprojektoru. CZK vč. DPH CZK vč. DPH 2. Příklad nabídky dvoudenního školení pro 10 osob a ubytování na 1 noc: Clarion Congress Hotel Prague **** (podobně Liberec, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice) Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 10 osob (10/1) na 1 noc, pronájem jednacího salonku na 2 dny vč. 2 coffee breaků a oběda, dataprojektoru, plátna a flipchartu. Hotel Černigov*** (Hradec Králové) CZK vč. DPH CZK vč. DPH Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 10 osob (10/1) na 1 noc, pronájem jednacího salonku na 2 dny vč. 2 coffee breaků a oběda, dataprojektoru, plátna a flipchartu. CZK vč. DPH CZK vč. DPH

10 Strana 10 Všeobecné podmínky: Rezervaci ubytování je možné provést přímo na výše uvedených kontaktech. Všechny ceny jsou uvedeny včetně příslušné sazby DPH. V případě změn právních předpisů upravujících problematiku DPH, berou obě smluvní strany na vědomí, že dojde v závislosti na povaze změn ve shora uvedených předpisech i k úpravě cen výše uvedených. Individuální rezervaci lze zrušit nejpozději do 18:00 hodin v den před dnem příjezdu hosta. V případě pozdějšího stornování rezervace nebo nedostavení se hosta bude hotel účtovat první noc pobytu klienta. Pokud není na objednávce specifikován způsob platby, bude hotel vyžadovat platbu přímo od hosta v den odjezdu. Příjezd po 18:00 hodině musí být garantován kreditní kartou nebo závaznou objednávkou. Všechny pokoje a konferenční patro Clarion Congress Hotelu Prague jsou nekuřácké. Odběratel se zavazuje informovat klienty o této skutečnosti. Požadavky na skupinové rezervace, meetingy a konference budou sjednávány mimo rámec tohoto programu. Veškeré rezervace jsou limitovány hotelovou kapacitou. Tento program je platný ode dne podpisu obou stran do

11 Strana 11 Za dodavatele: V Praze dne: CPI Hotels, a.s. Ing. Jan Kratina předseda představenstva Ing. Vratislav Puchinger člen představenstva Za odběratele: V Praze dne: Odborový svaz KOVO Josef Středula předseda odborového svazu Ing. Jiří Marek místopředseda odborového svazu Odborový svaz dopravy Luboš Pomajbík předseda odborového svazu JUDr. Lenka Klementová místopředsedkyně odborového svazu Odborový svaz státních orgánů a organizací Ing. Jan Rovenský předsedkyně odborového svazu Pavel Bednář místopředseda odborového svazu

12 Strana 12 Buddha-Bar Hotel Prague***** Jakubská 8, Praha 1 - Staré Město První hotel tohoto unikátního konceptu na světě. Luxusní prostředí s kombinací orientálních tradic, francouzského kolonialismu a moderních technologií poskytne nezapomenutelný zážitek a radost z pobytu. Umístění: neopakovatelná atmosféra starých pražských uliček a malebných zákoutí Starého Města. 36 exkluzivně vybavených pokojů 3 luxusní apartmá Buddha-Bar Restaurant (150 míst) ve stylu legendárního pařížského restaurantu a baru Siddharta Café (100 míst) - trendy restaurant a bar nabídka wellness služeb Spa Suite kamenná vana s Aquasound systémem nejmodernější technologie integrované zrcadlo s televizí, IP telefony, high-speed Wi-Fi, high-end hudební systém s CD knihovnou Buddha-Bar Hotelu dvakrát denně housekeeping servis klimatizace Clarion Congress Hotel Prague**** Freyova 33, Praha 9 - Vysočany Umístění: hotel se nachází přímo na trase metra B stanice Vysočanská, 10 min jízdy metrem od centra Prahy, 10 min chůze od O2 Areny, 30 min jízdy autem z letiště Praha - Ruzyně, skvělá dostupnost na hlavní dálniční tahy. 559 nadstandardně vybavených pokojů včetně 25 luxusních apartmá kongresové prostory pro 2500 osob 4000 m2 konferenčních a výstavních prostor 27 kongresových sálů a salónků 2 hotelové restaurace s kapacitou 650 míst wellness a fitness centrum garážové stání pro 600 vozů nákupní Galerie Fénix zdarma internetová připojení na pokojích i ve veřejných prostorech klimatizace Clarion Hotel Prague Old Town**** Hradební 9, Praha 1 - Staré Město Umístění: hotel je situován na Starém městě, 5 min chůze od Staroměstského náměstí, 3 min chůze od zastávky metra trasy B Náměstí Republiky, tramvajová zastávka je 150 m od hotelu. 90 moderně zařízených pokojů 3 luxusní apartmá s terasou a s výhledem na Pražský hrad, možnost pronájmu teras konferenční sál Riva pro 70 osob konferenční salónek Bohemia pro 20 osob Restaurace Benada s kapacitou 80 míst zdarma internetová připojení na pokojích i ve veřejných prostorech business koutek, sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti klimatizace

13 Strana 13 Clarion Hotel Prague City**** Tylovo náměstí 15/3, Praha 2 Nové Město Umístění: ideální poloha přímo v centru Prahy, 5 min chůze od Václavského náměstí. Stanice metra trasy C I.P. Pavlova a tramvajová zastávka jsou 70 m od hotelu, historické centrum v docházkové vzdálenosti. 64 nadstandardně vybavených pokojů Benada Restaurant s kapacitou 70 míst a barem zdarma internetové připojení na pokojích i ve veřejných prostorech nekuřácké, bezbariérové pokoje pokojová služba, sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti klimatizace Clarion Congress Hotel Ostrava**** Zkrácená 2703, Ostrava Umístění: hotel je situovaný poblíž známého sportovního střediska ČEZ Areny. Zastávka MHD je 100 m od hotelu, skvělá dostupnost hlavních dálničních tahů a letiště. 142 pokojů a 27 luxusních apartmá 7 konferenčních sálů až pro 700 osob hotel s největší konferenční kapacitou v Ostravě restaurant Harmonie (100 míst), Benada Restaurant (115 míst), catering všechny pokoje vybaveny IDD telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem relax a fitness centrum s bazénem klimatizace Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Gutenbergova 3, Liberec Umístění: hotel je umístěn v parkové zóně centra Liberce, jen 2,5 km od střediska zimních sportů Kristiánov, 6 km od areálu Ještěd. V okolí se nachází několik golfových resortů. 117 luxusních pokojů 5 moderně zařízených suite prezidentské apartmá v Art Noveau stylu historická budova z roku konferenční místnosti s kapacitou pro 345 osob Benada Restaurant (80 míst), Café Zlatý Lev parkoviště, cateringové služby wellness a relax centrum Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem**** Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem Umístění: hotel je umístěn přímo v centru Ústí nad Labem v těsné blízkosti sadů Bedřicha Smetany. Výborné dopravní spojení do Prahy i Drážďan, zastávka MHD je přímo před zcela nový 4* hotel hotelem. 83 nadstandardně vybavených pokojů včetně 3 vzájemně propojitelných apartmá konferenční zázemí až pro 480 osob Benada Restaurant až pro 160 osob CPI Hotels, a.s Bečvářova 2081/14, Praha s 10, letní IČ: zahrádkou , DIČ: Office: Václavské náměstí 47, 110 podzemní 00 Praha 1 garáže přímo pod hotelem tel.: , fax: +420 součást multifunkčního komplexu klimatizace

14 Strana 14 Clarion Hotel Špindlerův Mlýn**** Labská 111, Špindlerův Mlýn Umístění: bývalý Hotel Arnika se po rekonstrukci některých prostor začlení mezi hotely značky Clarion. Hotel je situován v oblíbeném českém lyžařském a také turistickém středisku Špindlerově Mlýně. Hotel Fortuna City*** 207 pokojů čtyřhvězdičkového standardu wellness centrum s bazénem a jacuzzi, saunový ráj, fitness, solárium, masáže konferenční zázemí až pro 630 delegátů Benada Restaurant se specialitami místní a mezinárodní kuchyně letní terasa ideální hotel pro letní turistiku, cyklovýlety, teambuildingové akce a v zimním období lyžařské pobyty Bečvářova 14, Praha 10 - Strašnice Umístění: hotel se nachází 5 min chůze od stanice metra A Strašnická (zastávka tramvaje je 50m od hotelu), 10 min jízdy metrem od centra Prahy, 23 km od letiště Praha Ruzyně, skvělé spojení na hlavní dálniční tahy. 243 pohodlně zařízených pokojů vybavených IDD telefonem, SAT/TV a koupelnou se sprchou konferenční sály Miramare (pro 120 osob) 5 variabilních konferenčních místností hotelová restaurace (200 míst) s nabídkou poledního menu lobby bar s letní terasou Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy Mrkvičkova 2, Praha 6 - Řepy Hotel Fortuna West*** Umístění: výhodná poloha pouhých 9 km od letiště Praha Ruzyně, nedaleko dálničního spoje Praha Rozvadov, 20 min jízdy MHD od centra Prahy, 5 min jízdy autem od obchodního centra Zličín. Hotel Fortuna Rhea***/** 159 pohodlně zařízených pokojů vybavených IDD telefonem, SAT/TV a koupelnou se sprchou 5 variabilních konferenčních a banketových místností až pro 100 osob hotelová restaurace s kapacitou 120 míst restaurant à la carte pro 30 osob atriový lobby bar Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy V Úžlabině 19, Praha 10 - Strašnice Umístění: hotel je situován v parkové zóně, 3 min chůze od zastávky tramvaje, 20 min jízdy MHD od centra Prahy, 40 min jízdy autem od letiště Praha Ruzyně, skvělé napojení na hlavní dálniční tahy. 162 vícelůžkových buněk se dvěma ložnicemi 66 apartmánů s obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou je vybaveno SAT/TV, IDD telefonem, trezorem a lednicí hotelová restaurace s kapacitou 156 míst snack bar Kajuta 3 konferenční salónky s klimatizací pro 12 osob, 30 osob a 35 osob Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, kabelové připojení k internetu na pokojích za poplatek, internetový terminál v hotelové hale hotelové parkoviště pro 30 vozů zdarma

15 Strana 15 Spa & Kur Hotel Praha*** Ruská 27, Františkovy Lázně Umístění: hotel je situován přímo v historickém centru Františkových Lázní, světově uznávaného lázeňského města s více než dvousetletou tradicí. 78 pokojů, z toho 17 s balkonem 1 luxusní apartmá hotelová restaurace s kapacitou 120 míst všechny pokoje vybaveny SAT/TV, telefonem, ledničkou, trezorem a koupelnou se sprchou/vanou vlastní krytý bazén široká nabídka lázeňských procedur a wellness programů, minerální pramen přímo v prostorách hotelu Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách zdarma fitness, kadeřnictví a kosmetika parkoviště pro 25 vozů Hotel Černigov*** Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové Umístění: hotel se nachází poblíž centra Hradce Králové. Zastávky linek MHD, vlakové a autobusové nádraží jsou přímo u hotelu, dobrá dostupnost na hlavní silniční tahy. 192 standardně vybavených pokojů 10 apartmá kongresový sál pro 500 osob, 6 salónků restaurant Secese s 220 místy a lobby bar hotel s největší konferenční kapacitou v regionu ve všech pokojích SAT/TV, IDD telefon, koupelna se sprchou zdarma Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách a několika pokojích k dispozici sauna, masáže a kosmetika hotelové parkoviště pro 100 vozů

16 Strana 16 PŘIPRAVUJEME NOVĚ OTEVÍRÁME V DUBNU 2012 Clarion Congress Hotel České Budějovice**** (ex. Hotel Gomel) Pražská tř.14, České Budějovice Původně hotel Gomel procházející náročnou rekonstrukcí a rebrandingem bude otevřen v dubnu roku Umístění: Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centra Českých Budějovic, výborná dostupnost na hlavní silniční tah Praha Vídeň. 204 moderně zařízených pokojů, konferenční zázemí až pro 640 osob a la carte Benada Restaurant, hotelová restaurace, stylová pivnice, lobby bar SAT/TV, IDD telefon, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set, Wi-Fi připojení na pokojích a ve veřejných prostorech zdarma hotelové parkoviště pro 100 vozů klimatizace Spa & Kur Hotel Harvey**** (5/2012) Dlouhá 222, Františkovy Lázně Umístění: hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. 75 pokojů čtyřhvězdičkového standardu s balkonem či terasou wellness centrum s bazénem a výřivkou fitness centrum, sauny komplexní lázeňská péče v moderních klimatizovaných prostorech lékařský dohled široká nabídka specialit domácí, lokální i mezinárodní kuchyně v hotelové restauraci, letní terasa léčebné a wellness pobyty Clarion Congress Hotel Olomouc****, ex. Hotel Sigma Olomouc (2013) Jeremenkova 36, Olomouc Umístění: bývalý Hotel Sigma Olomouc procházející náročnou a kompletní rekonstrukcí a rebrandingem se nachází v blízkosti historického centra Olomouce, přímo u vlakového nádraží, skvělá dostupnost na hlavní dálniční tah Praha Brno. 126 moderních pokojů kongresové prostory až pro osob, největší sál s kapacitou pro osob Benada Restaurant s kapacitou až 440 míst hotel s největší kongresovou kapacitou v Olomouckém kraji SAT/TV, IDD telefon, internet, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set, Wi-Fi připojení ve všech pokojích a veřejných prostorách zdarma hotelové parkoviště klimatizace

17 Strana 17

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka Liberec Konferenční nabídka Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové části

Více

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

Ř Í Z E N Í R O Z V O J E H O T E L O V É H O Ř E T Ě Z C E. J A N K R A T I N A generální ředitel CPI Hotels, a.s.

Ř Í Z E N Í R O Z V O J E H O T E L O V É H O Ř E T Ě Z C E. J A N K R A T I N A generální ředitel CPI Hotels, a.s. H O T E L O V É H O Ř E T Ě Z C E J A N K R A T I N A generální ředitel CPI Hotels, a.s. 13.5.2008 Clarion Congress Hotel Prague Clarion Hotel Prague Old Town Quality Hotel Prague Comfort Hotel Prague

Více

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V Jeden z největších sportovních hotelových komplexů v České republice s dlouholetou tradicí. Světově proslulý sportovní komplex, který nabízí exkluzivní kombinaci

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015)

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) Orea Hotel Pyramida****, Praha Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč* Standardně vybavená kategorie pokojů o ploše 25m 2 nacházející se

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Hotel Gastronomie Kongres & Events Wellnes & Spa Kontakty Orea Spa Hotel Monty **** Mariánské Lázně Lokalita Orea Spa Hotel Monty - jedinečný historický hotel s unikátním

Více

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013 Clarion Hotel Prague Old Town* Konferenční nabídka 2013 Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel - člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Praha 1, v poklidné části historického centra

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE 1. Nabídka konferenčních a gastro prostor Pro potřeby Vašich školení Vám nabízíme využití všech typů salonků

Více

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha OREA HOTELS s.r.o. Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 16 hotelů po

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE STANDARD Vybavení pokoje: Pokoj s 1 manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna se sprchovým koutem,

Více

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE. CENÍK 2015 v Kč. v Mariánských Lázních

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE. CENÍK 2015 v Kč. v Mariánských Lázních MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE v Mariánských Lázních CENÍK 2015 v Kč PŘÍSPĚVKOVÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE 2015 PŘÍSPĚVKOVÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE Cena v Kč za osobu / noc zahrnuje ubytování a plnou

Více

Ubytování v Novém Jičíně

Ubytování v Novém Jičíně Ubytování v Novém Jičíně 1. Hotely 2. Penziony 3. Ubytování v soukromí 4. Ubytovny 1 1. Hotely Hotel Kalač *** hotel se nachází asi 10 minut od centra přijímáme platbu kreditními kartami všech druhů Dvořákova

Více

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events Clarion Hotels ČR, MICE Meetings Incentives Conferences Events Vynikající zázemí pro všechny vaše akce a setkání... Když se lidé setkávají, mohou vznikat skvělé věci. Na jednom místě se rozšíří pozitivní

Více

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA SMLUVNÍ CENY PRO MASARYKOVU UNIVERZITU 2015 HOTELY PRAHA Možnosti a podmínky ubytování ve vybraných brněnských hotelech pro hosty Masarykovy univerzity za smluvní ceny. Masarykova univerzita Odbor vnějších

Více

Vlakem na konferenci

Vlakem na konferenci Vlakem na konferenci Clarion Congress Hotel http://www.clarioncongresshotelolomouc.com Dotazník aneb jedete v tom s námi! Vážené kolegyně, vážení kolegové, Český institut interních auditorů Vás zve na

Více

Nabídka pro automobilky CZ

Nabídka pro automobilky CZ Nabídka pro automobilky CZ Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha východ Tel.: +420 225 108 830 e-mail: conference.mgr@aquapalacehotel.cz www.aquapalacehotel.cz auto-moto informace

Více

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY / 2009 / 2010 HUNGARY Sárvár hotel Park Inn**** RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY 14.11. 17.11. (3 noci) TRASA A, C 4 990,- 27.11. 29.11. (2 noci) TRASA B 3 790,- 26.12. 28.12.

Více

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte!

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Hotel Šumava***, Kašperské Hory se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Národního parku Šumava. Je umístěn 1,5

Více

www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011

www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 P a g e 2 1 ZPRÁVA AUDITORA O OVĚŘENÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY P a g e 3 Obsah 1 Zpráva auditora o ověření Výroční zprávy... 2 2 Zpráva představenstva společnosti... 5 3 CPI Hotels, a.s.... 6

Více

Zámecký hotel Sychrov

Zámecký hotel Sychrov Zámecký hotel Sychrov Kongresová nabídka Zámecký hotel Sychrov je mimo jiné předurčen jako cíl kongresové turistiky. Svým vybavením patří mezi nejlepší v Libereckém kraji. Nabízíme komplexní a profesionální

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21 HOTEL Hotelový a sportovní komplex Buly Aréna je unikátním zařízením svého druhu v České republice. Sdružuje hotel, restauraci, konferenční sály, sportoviště i relaxační zónu na jednom prostoru v malebném

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října 2015 29. února 2016)

www.orea.cz MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října 2015 29. února 2016) www.orea.cz MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října 2015 29. února 2016) Vánoční firemní večírek V rámci konání vánočního večírku nabízíme: Prostory s kapacitou až 250 osob zdarma Orea Hotel Pyramida****,

Více

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY BRNO

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY BRNO SMLUVNÍ CENY PRO MASARYKOVU UNIVERZITU 2015 HOTELY BRNO Možnosti a podmínky ubytování ve vybraných brněnských hotelech pro hosty Masarykovy univerzity za smluvní ceny. Masarykova univerzita Odbor vnějších

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner. www.cpihotels.com

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner. www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner P a g e 2 1 ZPRÁVA AUDITORA O OVĚŘENÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY P a g e 3 Obsah 1 Zpráva auditora o ověření Výroční zprávy... 2 2 Zpráva představenstva společnosti...

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960 Park Inn by Radisson Hotel Ostrava je největším čtyřhvězdičkovým hotelem v Moravskoslezském kraji. Otevřen byl v roce 2008 jako první hotel této značky v České republice. Nachází se na Hornopolní ulici

Více

TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE UBYTOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ RELAXACE & SPORT SLUŽBY REFERENCE KONTAKTY

TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE UBYTOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ RELAXACE & SPORT SLUŽBY REFERENCE KONTAKTY ÚVOD TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE TOP HOTEL Praha HHHH Blažimská 1781/4 149 00 Praha 4 Chodov Česká republika Tel.: +420 267 284 111 Fax: +420 222 990 850 E-mail: sales@tophotel.cz www.tophotel.cz

Více

POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011. www.cpihotels.com

POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011. www.cpihotels.com POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011 P a g e 2 Společnost CPI Hotels, a.s. v současnosti patří k největším českým hotelovým řetězcům. Ke konci prvního pololetí provozovala 16 ubytovacích zařízení

Více

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM MAĎARSKO Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů & - AUTOBUSEM 2015 Vánoce a Silvestr autobusem hotel Répce Gold**** - polopenze řádné l. ve 2 lůžk. pokoji 6 790, 8 290, 1 lůžkový pokoj 8 290,

Více

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE Zámecký hotel Ctěnice Zámek Ctěnice 190 17 Praha 9

Více

Smlouva pro korporátní (firemní) zákazníky o speciálních firemních podmínkách a cenách na rok 2013/2014

Smlouva pro korporátní (firemní) zákazníky o speciálních firemních podmínkách a cenách na rok 2013/2014 Smlouva pro korporátní (firemní) zákazníky o speciálních firemních podmínkách a cenách na rok 2013/2014 mezi: Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném IČO:, DIČ: CZ zastoupená: jednatelem Kontaktní

Více

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Budova hotelu: Leží na vlastním pozemku. Sestává z hlavní budovy, dvorního traktu a budovy tzv. ubytovny. V současné době

Více

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Hotel SwissHouse Apartments & Spa Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika Tel +420 354 602 200 GSM +420 777 602 213 www.swisshouse.cz

Více

PODVOD CO NA TO INTERNÍ AUDIT?

PODVOD CO NA TO INTERNÍ AUDIT? BAREVNOST cervena C 0 M 91 Y 100 K 23 seda C 40 M 33 Y 33 K 0 PODVOD CO NA TO INTERNÍ AUDIT? Vážené kolegyně, vážení kolegové, ve dnech 24. 25. března 2010 organizuje Český institut interních auditorů

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora.

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. SVATEBNÍ NABÍDKA Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. Hotel GOLD****, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** +

Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** + Spa Boutique Hotel LÖWENSTEIN **** + Nabízíme celkem 16 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích. V designu interiéru hotelu upřednostňujeme čisté linie, u vybavení apartmánů kombinujeme moderní

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie 2 / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde naleznete malé obchůdky,

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

POLICEJNÍ AKADEMIE ČESKÉ REPUBLIKY V PRAZE Fakulta bezpečnostně právní

POLICEJNÍ AKADEMIE ČESKÉ REPUBLIKY V PRAZE Fakulta bezpečnostně právní POLICEJNÍ AKADEMIE ČESKÉ REPUBLIKY V PRAZE Fakulta bezpečnostně právní Organizační pokyny pro účastníky konference Aktuální otázky vězeňství Ubytování: V případě zájmu je možné pro Vás zajistit ubytování

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ CHORVATSKO CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ Známé a velmi oblíbené turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než sto let považováno za mimořádně vhodné lázeňské

Více

Zámek Niměřice. conference wedding relax

Zámek Niměřice. conference wedding relax Zámek Niměřice conference wedding relax Konferenční prostory v areálu zámku Niměřice jsou ideálním místem pro uspořádání vašich školení, konferencí či teambuildingů. Zámek Niměřice disponuje ubytovací

Více

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory

Proč si nás vybrat. 2. Sály/prostory 1. Obecné informace ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 2. Sály/prostory ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE KONFERENCE & AKCE AQUAPALACE HOTEL PRAGUE Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího obchodně zábavního komplexu ve střední Evropě. Areál je umístěn strategicky nedaleko dálnice D1 při vjezdu do hlavního

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011 MěDK Elektra, příspěvková organizace Městské a turistické informační centrum Luhainfo Masarykova 950, 763 26 Luhačovice Tel.: 577 133 980 www.luhacovice.cz E-mail: luhainfo2@mdkelektra.cz NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Více

KYPR, TURECKO a EGYPT

KYPR, TURECKO a EGYPT ROZŠÍŘENÁ NABÍDKA PRO ZAMĚSTNANCE (a rodinné příslušníky) SŽDC, ČD A ČD CARGO. KYPR, TURECKO a EGYPT VÍCE INFORMACÍ O VOLNÝCH TERMÍNECH A CENÁCH na tel. 97 22 43 055 (Turecko, Egypt) a 97 22 43 052 (Kypr)

Více

Ceník lázeňských a wellness pobytů

Ceník lázeňských a wellness pobytů WELLNESS SPA Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 1. 4. - 31. 10. 29. 12. - 1. 1. Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 2. 1. - 31. 3. 1. 11. - 28. 12. PODĚBRADY Platnost ceníku od 2. 1. 2015 LÁZEŇSKÉ

Více

18th IFCC EFCC European Congress of Clinical Chemistry and Laboratory Medicine

18th IFCC EFCC European Congress of Clinical Chemistry and Laboratory Medicine 18th IFCC EFCC European Congress of Clinical Chemistry and Laboratory Medicine National Congress of the Austrian Society of Laboratory Medicine and Clinical Chemistry 7 11 June 2009 Innsbruck Congress

Více

Léčebné a relaxační pobyty. Mariánské Lázně

Léčebné a relaxační pobyty. Mariánské Lázně Léčebné a relaxační pobyty Mariánské Lázně LÉČEBNÉ INDIKACE NEMOCI POHYBOVÉHO ÚSTROJÍ Vertebrogenní algický syndrom (bolesti zad), degenerativní onemocnění pohybového aparátu (páteře a velkých kloubů),

Více

SKIRESORT HOTEL OMNIA****

SKIRESORT HOTEL OMNIA**** SKIRESORT HOTEL OMNIA**** Designový, moderně-sportovní hotel s relaxačním zázemím, 43 komfortních pokojů HOTEL WELLNESS TENIS LANOVKA KONGRES RESTAURANT BAR Pouze u nás je v ceně pobytu zahrnuta neomezená

Více

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem (2011)

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem (2011) POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. K 30.6.2010 CPI Hotels, a.s., Bečvářova 2081/14, 100 00 Praha 10, IČ 47 116 757, DIČ: 47 116 757 Office: Václavské náměstí 47, 110 00 Praha 1, tel: +420 234 712 405, fax:

Více

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn OREA HOTEL HORAL**** Špindlerův Mlýn OREA Hotel Horal se nachází ve východních Čechách, v nejvyšších horách Čech - Krkonoších, v nejznámějším lyžařském středisku - Špindlerově Mlýně. Lokalita Hotel se

Více

Hotel Rosa Nautica 3*

Hotel Rosa Nautica 3* Hotel Rosa Nautica 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Datum 10.08.13-17.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 7 800 Kč Ceník Dvoulůžkový

Více

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+

Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ CK TURISTA Skala - Rachoni - Hotel Rachoni Bay ***+ 12 - denní zájezd Poloha: Pěkný dvoupatrový hotel, který se nachází ve středisku Rachoni, přímo u písčité pláže vedle hotelu Rachoni Beach ve vzdálenosti

Více

Pro zasedání, jednání, semináře, školící akce, soukromé nebo firemní oslavy Vám můžeme nabídnout 4 místnosti s kapacitou až 50 osob.

Pro zasedání, jednání, semináře, školící akce, soukromé nebo firemní oslavy Vám můžeme nabídnout 4 místnosti s kapacitou až 50 osob. Setkání & Akce 1 /7 Pro zasedání, jednání, semináře, školící akce, soukromé nebo firemní oslavy Vám můžeme nabídnout 4 místnosti s kapacitou až 50 osob. Všechny místnosti jsou tiché, vybavené individuálně

Více

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 UBYTOVÁNÍ Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Cena obsahuje snídaní a veškeré poplatky a je stejná pro oba hotely. Oba hotely jsou luxusní a blízko turistický

Více

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz 260 km zprahy směr Brno Břeclav hlídané venkovní parkoviště ve dvoře hotelu s kapacitou míst celková kapacita

Více

CIMEX GROUP PROPERTY BOOK

CIMEX GROUP PROPERTY BOOK CIMEX GROUP PROPERTY BOOK Profil společnosti CIMEX GROUP Celková plocha pronajímatelných kancelářských prostor: 100 000 m 2 Hospitality portfolio: 2 011 pokojů, 4 085 lůžek Celková hodnota portfolia CZK

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

SK Strakonice Pan David Faja 386 01 Strakonice Česká republika. Vídeň, 17. září 2012. Předmět: Vaše žádost o informace k turnaji Italy Cup

SK Strakonice Pan David Faja 386 01 Strakonice Česká republika. Vídeň, 17. září 2012. Předmět: Vaše žádost o informace k turnaji Italy Cup SK Strakonice Pan David Faja 386 01 Strakonice Česká republika Vídeň, 17. září 2012 Předmět: Vaše žádost o informace k turnaji Italy Cup Vážený pane Fajo, v příloze Vám zasílám Vámi vyžádané informace

Více

Czech version 2015 / 2016

Czech version 2015 / 2016 Czech version 2015 / 2016 spa PackagES obsah Balíček Vítejte v hotelu Savoy Westend Balíček Vítejte v Karlových Varech Balíček Zpátky do budoucnosti Balíček Dny pro Vaši krásu Sportovní balíček Balíček

Více

1.pololetí 2009 1.pololetí 2008

1.pololetí 2009 1.pololetí 2008 POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. K 30.6.2009 POLOLETNÍ ZPRÁVA Společnost CPI Hotels, a.s. v současné době provozuje 13 hotelů a 2 zařízení dlouhodobého ubytování o celkové kapacitě přes 7100 lůžek, čímž

Více

Nidri - Hotel Gregory s ***

Nidri - Hotel Gregory s *** CK TURISTA Nidri - Hotel Gregory s *** 11 - denní zájezd Poloha: Menší rodinný hotel sestávající ze dvou dvoupatrových budov má ideální polohu přímo u pláže. Centrální ulice, tvořící jedno z center střediska,

Více

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351

Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 CK TURISTA Korutanské Alpy: Nassfeld - apartmány Rosenstöckl ****, sauna v ceně / č.2351 4,6,8 - denní zájezd Lyžování v jižních Alpách. Nejjižnější lyžování v Rakousku nabízí Korutanské Alpy, které hraničí

Více

Orea Resort Horizont. Železná Ruda Špičák. Lokalita. Ubytování. www.orea-horizont.cz www.orea.cz

Orea Resort Horizont. Železná Ruda Špičák. Lokalita. Ubytování. www.orea-horizont.cz www.orea.cz Orea Resort Horizont Železná Ruda Špičák Lokalita Resort se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Vzdušné lázně v klidném a překrásném prostředí

Více

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí Firemní akce Školení Konference Semináře Kvalita každé konference či školení je podmíněna profesionální organizací, kterou jsme připraveni v průběhu celé Vaší akce zabezpečit. Naší cílovou metou je Vaše

Více

Vážení zákazníci, Těšíme se na Vás a přejeme Vám mnoho krásných zážitků na Vašich cestách. S přáním ničím nerušené dovolené

Vážení zákazníci, Těšíme se na Vás a přejeme Vám mnoho krásných zážitků na Vašich cestách. S přáním ničím nerušené dovolené Vážení zákazníci, předkládáme Vám náš nový elektronický katalog Thajsko Pattaya 2012-2013 a věříme, že Vás i v této sezóně osloví a najdete v něm právě to, co hledáte. Děkujeme Vám za důvěru v naše dlouholeté

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ Hledáte-li ty pravé prostory pro sportovní soustředění svého týmu, zvolte hotel VEGA! Svou polohou a šíří služeb je ideálním místem pro pořádání tohoto typu akcí.. Hotel Vega disponuje

Více

Maďarsko. _ podzim, zima, svátky 2012

Maďarsko. _ podzim, zima, svátky 2012 Maďarsko _ podzim, zima, svátky 2012 Pro své blízké, přátele, zaměstnance či obchodní partnery Dárkové poukazy v hodnotě: 1 000 Kč 2 000 Kč 5 000 Kč OBSAH Pobyty vlastní dopravou Sárvár hotel Park Inn****

Více

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA: OD 1. ČERVNA DO 30.

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA: OD 1. ČERVNA DO 30. BESKYDSKÉ REHABILITAČNÍ CENTRUM 739 12 Čeladná 42; info@brc.cz; www.brc.cz CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA:

Více

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika Tipatour - doprodej volných míst Česká republika Západní Čechy Mariánské Lázně Hotel KRAKONOŠ***+, polopenze, vstup do krytého bazénu ZDARMA. Balneoprovoz, solná jeskyně. Veškeré procedury probíhají na

Více

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ]

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ] Ubytování Hotely Hotel Gurmán 10 kompletně vybavených pokojů, nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout zámecké či královské apartmá s výhledem na zámek a vybavením pro prožití těch nejkrásnějších chvil.

Více

Specializační školení k nástrojům EU pro primární cílovou skupinu projektu PDP 1 a případné další pozvané hosty

Specializační školení k nástrojům EU pro primární cílovou skupinu projektu PDP 1 a případné další pozvané hosty Příloha č. 3 k č.j. PPR-6840-7/ČJ-2015-990656 Specifikace předmětu plnění Specializační školení k nástrojům EU pro primární cílovou skupinu projektu PDP 1 a případné další pozvané hosty 3 specializační

Více

Organizace HealthCare Institute si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci s názvem

Organizace HealthCare Institute si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci s názvem Organizace HealthCare Institute si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci s názvem úterý 24.11.2015, středa 25.11.2015 - Clarion Congress Hotel Prague-Vysočany Hlavní téma konference: 1. diskusní blok

Více

*** hotel Amber Černigov kapacita 350 lůžek ***hotel Alessandria kapacita 230 lůžek **hotel Garni kapacita 50 lůžek **hotel Stadion

*** hotel Amber Černigov kapacita 350 lůžek ***hotel Alessandria kapacita 230 lůžek **hotel Garni kapacita 50 lůžek **hotel Stadion *** hotel Amber Černigov Riegrovo nám. 1494 tel 495 814 111 500 02 Hradec Králové fax 495 521 998 e-mail hotel@cernigov.cz cernigov@cpihotels.cz web www.cpihotels.cz kapacita 350 lůžek Hotel s vysokým

Více

OASIS MARINA Resort - El Ahyaa

OASIS MARINA Resort - El Ahyaa OASIS MARINA Resort - El Ahyaa Oasis Marina Oasis Marina má ideální polohu, je situována přímo u moře, 15 km od centra Hurghady s mnoha obchody, kluby a nočním životem, 10 km od El Gouny s golfovými hřišti,

Více

Albena - Hotel Flamingo Grand *****

Albena - Hotel Flamingo Grand ***** CK TURISTA Albena - Hotel Flamingo Grand ***** 8 - denní zájezd Poloha: Luxusní hotel e nachází přímo v centru střediska Albena a v blízkosti pláže. Pláž: Krásná písečná dlouhá pláž s pozvolným vstupem

Více

www.pecr.cz Pec pod Sněžkou

www.pecr.cz Pec pod Sněžkou www.pecr.cz Pec pod Sněžkou DOVOLENÁ V LÉTĚ I V ZIMĚ SPOLEČENSKÁ I FIREMNÍ SETKÁNÍ AKTIVNÍ ODPOČINEK PANORAMA WELLNESS V NEJVYŠŠÍM PATŘE OBJEKTU V SAMÉM SRDCI KRKONOŠ... PECR Apartments Hotel - ".. to

Více