ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A"

Transkript

1 ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A KONFERENČNÍCH SLUŽEB NABÍDKA SPOLUPRÁCE ODBOROVÝ SVAZ KOVO ODBOROVÝ SVAZ DOPRAVY ODBOROVÝ SVAZ STÁTNÍCH ORGÁNŮ A ORGANIZACÍ

2 Strana 2 CPI Hotels, a.s. je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Její portfolio čítá 17 ubytovacích zařízení o celkové kapacitě lůžek a konferenčních míst. V rámci České a Slovenské republiky je společnost CPI Hotels, a.s. výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International se značkou Clarion Hotels. Společnost dále provozuje hotely pod značkami Buddha-Bar Hotels & Resorts, Fortuna Hotels a Ubytovny.cz. CPI Hotels nabízí Odborovému svazu KOVO, Odborovému svazu dopravy a Odborovému svazu státních orgánů a organizací ubytovací, konferenční a cateringové služby za speciálních podmínek. 1) Zvýhodněná cena ubytování 2) 35% SLEVA na konferenční služby 3) 35% SLEVA na catering Nabídnuté speciální podmínky jsou limitovány celkovou slevou ve výši Kč za rok. Po překročení stanoveného limitu budou cenové podmínky předmětem další dohody. Výše uvedené slevy jsou platné po dobu trvání nájemní smlouvy a je možné je aplikovat z pultových cen uvedených hotelů. Výše uvedené slevy je možné aplikovat i na zaměstnanecké pobyty.

3 Hotelový program o cenách ubytování pro rok 2012 Dodavatel: CPI Hotels, a.s. se sídlem Bečvářova 14, Praha 10 zastoupena předsedou představenstva panem Ing. Janem Kratinou a členem představenstva panem Ing. Vratislavem Puchingerem kontaktní osoba za dodavatele: Karin Seifertová, tel.: , IČ: DIČ: CZ zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, spisová značka 1914 Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929, Praha 4 č.ú: /0800 pro platbu v CZK Swift: GIBACZPX Odběratel: Odborový svaz KOVO se sídlem: Praha 3, nám. W. Churchilla 2, PSČ IČ: DIČ: CZ , OS KOVO je plátcem DPH zapsaný: zastoupený: v evidenci MV ČR, ev.č. VS/ /93-E Josefem Středulou, předsedou odborového svazu a Ing. Jiřím Markem, místopředsedou odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., pobočka Praha 3 číslo účtu: /0800, variabilní symbol: Odborový svaz státních orgánů a organizací se sídlem: Praha 1, Senovážné náměstí 23, PSČ IČ: zapsaný: v evidenci MV ČR, ev.č. VS/ /93-E zastoupený: Ing. Janem Rovenským, předsedou odborového svazu a Pavlem Bednářem, místopředsedou odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., Praha číslo účtu: /0800 Odborový svaz dopravy se sídlem: Praha 3, nám. W. Churchilla 2, PSČ IČ: zapsaný: v evidenci MV ČR, ev.č. VSP/1-2153/90-E zastoupený: Lubošem Pomajbíkem, předsedou odborového svazu a JUDr. Lenkou Klementovou, místopředsedkyní odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., Praha číslo účtu: /0800

4 Strana 4 Obě výše uvedené strany souhlasí s následujícími podmínkami pro tyto provozní jednotky: I. PRAHA: Hotel Fortuna Rhea*** Adresa: V Úžlabině 19, , Praha 10 Rezervace: Jednolůžkový pokoj 700 Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 900 Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Hotel Fortuna West *** Adresa: Mrkvičkova 2, , Praha 6 Rezervace: Jednolůžkový pokoj 700 Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 950 Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Hotel Fortuna City *** Adresa: Bečvářova 14, , Praha 10 Rezervace: Jednolůžkový pokoj 850 Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

5 Strana 5 Clarion Congress Hotel Prague **** Adresa: Nám. OSN, Freyova 33, , Praha 9 Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Výše uvedené ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, možnost kabelového připojení k internetu na pokoji zdarma (základní připojení Sponsored by Clarion ) a parkování. Clarion Hotel Prague Old Town **** Adresa: Hradební 9, , Praha 1 Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Clarion Hotel Prague City **** Adresa: Tylovo náměstí 15, , Praha 2 Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Buddha Bar Hotel Prague ***** Adresa: Jakubská 649/8, Praha 1 Rezervace: Superior Buddha-Bar (35m2): 1-2 osoby Premier Buddha-Bar (40m2): 1-2 osoby 228 EUR 388 EUR 288 EUR 488 EUR Ceny jsou uvedeny v EUR vč. DPH, a la carte snídaně v Siddharta Café, turistické poplatky a následující služby: uvítací nápoj (alkoholický nebo nealkoholický), sladký nebo slaný odpolední snack na pokoj, káva Nespresso na pokoji, připojení na internet, večerní rozestýlka s orchidejí a čokoládou na dobrou noc.

6 Strana 6 MIMOPRAŽSKÉ HOTELY Hotel Černigov *** Adresa: Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové Rezervace: / Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Spa & Kur Hotel Praha*** Adresa: Ruská 27, , Františkovy Lázně Rezervace: Jednolůžkový pokoj 790 Kč 988 Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Spa & Kur Hotel Harvey**** Adresa: Dlouhá 222, , Františkovy Lázně Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

7 Strana 7 Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem **** Adresa: Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem Rezervace: Dvoulůžkový pokoj - 1 osoba Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 2 osoby Kč Kč Junior Suite Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. V ceně Junior Suite je zahrnutý VIP treatment ovocný koš + láhev Römerquelle 0,75l. Clarion Grand Hotel Zlatý Lev **** Adresa: Gutenbergova 3, Liberec Rezervace: / Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za pokoj a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na pokoji zdarma. Clarion Congress Hotel Ostrava **** Adresa: Zkrácená 2703, Ostrava - Zábřeh Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Kč APT dvoulůžkové apartmá single use Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za pokoj a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na pokoji zdarma a volný vstup do hotelového bazénu.

8 Strana 8 Clarion Congress České Budějovice **** Adresa: Pražská třída 2306/14, České Budějovice Rezervace: Dvoulůžkový pokoj - 1 osoba Kč Kč Dvoulůžkový pokoj 2 osoby Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na pokoji, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Clarion Hotel Špindlerův Mlýn **** Adresa: Labská 111, Špindlerův mlýn Rezervace: Jednolůžkový pokoj Kč Dvoulůžkový pokoj Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za pokoj a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na pokoji zdarma a parkování zdarma.

9 Strana 9 II. PŘÍKLADY KONFERENČNÍCH SPECIÁLNÍCH NABÍDEK 1. Příklad nabídky dvoudenní konference pro 100 osob a ubytování na 1 noc: Clarion Congress Hotel Prague **** (podobně Liberec, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice) Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 30 osob (6/1 + 12/2) na 2 noci, 100 osob (100/1) na 1 noc, pronájem konferenčního sálu pro 200 osob na 1 den vč. 2 coffee breaků a bufetového oběda, ozvučení a dataprojektoru. Hotel Černigov *** (Hradec Králové) CZK vč. DPH CZK vč. DPH Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 30 osob (6/1 + 12/2) na 2 noci, 100 osob (100/1) na 1 noc, pronájem konferenčního sálu pro 200 osob na 1 den vč. 2 coffee breaků a bufetového oběda, ozvučení a dataprojektoru. CZK vč. DPH CZK vč. DPH 2. Příklad nabídky dvoudenního školení pro 10 osob a ubytování na 1 noc: Clarion Congress Hotel Prague **** (podobně Liberec, Ústí nad Labem, Ostrava, České Budějovice) Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 10 osob (10/1) na 1 noc, pronájem jednacího salonku na 2 dny vč. 2 coffee breaků a oběda, dataprojektoru, plátna a flipchartu. Hotel Černigov*** (Hradec Králové) CZK vč. DPH CZK vč. DPH Vzor konané akce Speciální nabídka Prodejní cena vč. DPH ubytování vč. snídaně a tax pro 10 osob (10/1) na 1 noc, pronájem jednacího salonku na 2 dny vč. 2 coffee breaků a oběda, dataprojektoru, plátna a flipchartu. CZK vč. DPH CZK vč. DPH

10 Strana 10 Všeobecné podmínky: Rezervaci ubytování je možné provést přímo na výše uvedených kontaktech. Všechny ceny jsou uvedeny včetně příslušné sazby DPH. V případě změn právních předpisů upravujících problematiku DPH, berou obě smluvní strany na vědomí, že dojde v závislosti na povaze změn ve shora uvedených předpisech i k úpravě cen výše uvedených. Individuální rezervaci lze zrušit nejpozději do 18:00 hodin v den před dnem příjezdu hosta. V případě pozdějšího stornování rezervace nebo nedostavení se hosta bude hotel účtovat první noc pobytu klienta. Pokud není na objednávce specifikován způsob platby, bude hotel vyžadovat platbu přímo od hosta v den odjezdu. Příjezd po 18:00 hodině musí být garantován kreditní kartou nebo závaznou objednávkou. Všechny pokoje a konferenční patro Clarion Congress Hotelu Prague jsou nekuřácké. Odběratel se zavazuje informovat klienty o této skutečnosti. Požadavky na skupinové rezervace, meetingy a konference budou sjednávány mimo rámec tohoto programu. Veškeré rezervace jsou limitovány hotelovou kapacitou. Tento program je platný ode dne podpisu obou stran do

11 Strana 11 Za dodavatele: V Praze dne: CPI Hotels, a.s. Ing. Jan Kratina předseda představenstva Ing. Vratislav Puchinger člen představenstva Za odběratele: V Praze dne: Odborový svaz KOVO Josef Středula předseda odborového svazu Ing. Jiří Marek místopředseda odborového svazu Odborový svaz dopravy Luboš Pomajbík předseda odborového svazu JUDr. Lenka Klementová místopředsedkyně odborového svazu Odborový svaz státních orgánů a organizací Ing. Jan Rovenský předsedkyně odborového svazu Pavel Bednář místopředseda odborového svazu

12 Strana 12 Buddha-Bar Hotel Prague***** Jakubská 8, Praha 1 - Staré Město První hotel tohoto unikátního konceptu na světě. Luxusní prostředí s kombinací orientálních tradic, francouzského kolonialismu a moderních technologií poskytne nezapomenutelný zážitek a radost z pobytu. Umístění: neopakovatelná atmosféra starých pražských uliček a malebných zákoutí Starého Města. 36 exkluzivně vybavených pokojů 3 luxusní apartmá Buddha-Bar Restaurant (150 míst) ve stylu legendárního pařížského restaurantu a baru Siddharta Café (100 míst) - trendy restaurant a bar nabídka wellness služeb Spa Suite kamenná vana s Aquasound systémem nejmodernější technologie integrované zrcadlo s televizí, IP telefony, high-speed Wi-Fi, high-end hudební systém s CD knihovnou Buddha-Bar Hotelu dvakrát denně housekeeping servis klimatizace Clarion Congress Hotel Prague**** Freyova 33, Praha 9 - Vysočany Umístění: hotel se nachází přímo na trase metra B stanice Vysočanská, 10 min jízdy metrem od centra Prahy, 10 min chůze od O2 Areny, 30 min jízdy autem z letiště Praha - Ruzyně, skvělá dostupnost na hlavní dálniční tahy. 559 nadstandardně vybavených pokojů včetně 25 luxusních apartmá kongresové prostory pro 2500 osob 4000 m2 konferenčních a výstavních prostor 27 kongresových sálů a salónků 2 hotelové restaurace s kapacitou 650 míst wellness a fitness centrum garážové stání pro 600 vozů nákupní Galerie Fénix zdarma internetová připojení na pokojích i ve veřejných prostorech klimatizace Clarion Hotel Prague Old Town**** Hradební 9, Praha 1 - Staré Město Umístění: hotel je situován na Starém městě, 5 min chůze od Staroměstského náměstí, 3 min chůze od zastávky metra trasy B Náměstí Republiky, tramvajová zastávka je 150 m od hotelu. 90 moderně zařízených pokojů 3 luxusní apartmá s terasou a s výhledem na Pražský hrad, možnost pronájmu teras konferenční sál Riva pro 70 osob konferenční salónek Bohemia pro 20 osob Restaurace Benada s kapacitou 80 míst zdarma internetová připojení na pokojích i ve veřejných prostorech business koutek, sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti klimatizace

13 Strana 13 Clarion Hotel Prague City**** Tylovo náměstí 15/3, Praha 2 Nové Město Umístění: ideální poloha přímo v centru Prahy, 5 min chůze od Václavského náměstí. Stanice metra trasy C I.P. Pavlova a tramvajová zastávka jsou 70 m od hotelu, historické centrum v docházkové vzdálenosti. 64 nadstandardně vybavených pokojů Benada Restaurant s kapacitou 70 míst a barem zdarma internetové připojení na pokojích i ve veřejných prostorech nekuřácké, bezbariérové pokoje pokojová služba, sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti klimatizace Clarion Congress Hotel Ostrava**** Zkrácená 2703, Ostrava Umístění: hotel je situovaný poblíž známého sportovního střediska ČEZ Areny. Zastávka MHD je 100 m od hotelu, skvělá dostupnost hlavních dálničních tahů a letiště. 142 pokojů a 27 luxusních apartmá 7 konferenčních sálů až pro 700 osob hotel s největší konferenční kapacitou v Ostravě restaurant Harmonie (100 míst), Benada Restaurant (115 míst), catering všechny pokoje vybaveny IDD telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem relax a fitness centrum s bazénem klimatizace Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Gutenbergova 3, Liberec Umístění: hotel je umístěn v parkové zóně centra Liberce, jen 2,5 km od střediska zimních sportů Kristiánov, 6 km od areálu Ještěd. V okolí se nachází několik golfových resortů. 117 luxusních pokojů 5 moderně zařízených suite prezidentské apartmá v Art Noveau stylu historická budova z roku konferenční místnosti s kapacitou pro 345 osob Benada Restaurant (80 míst), Café Zlatý Lev parkoviště, cateringové služby wellness a relax centrum Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem**** Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem Umístění: hotel je umístěn přímo v centru Ústí nad Labem v těsné blízkosti sadů Bedřicha Smetany. Výborné dopravní spojení do Prahy i Drážďan, zastávka MHD je přímo před zcela nový 4* hotel hotelem. 83 nadstandardně vybavených pokojů včetně 3 vzájemně propojitelných apartmá konferenční zázemí až pro 480 osob Benada Restaurant až pro 160 osob CPI Hotels, a.s Bečvářova 2081/14, Praha s 10, letní IČ: zahrádkou , DIČ: Office: Václavské náměstí 47, 110 podzemní 00 Praha 1 garáže přímo pod hotelem tel.: , fax: +420 součást multifunkčního komplexu klimatizace

14 Strana 14 Clarion Hotel Špindlerův Mlýn**** Labská 111, Špindlerův Mlýn Umístění: bývalý Hotel Arnika se po rekonstrukci některých prostor začlení mezi hotely značky Clarion. Hotel je situován v oblíbeném českém lyžařském a také turistickém středisku Špindlerově Mlýně. Hotel Fortuna City*** 207 pokojů čtyřhvězdičkového standardu wellness centrum s bazénem a jacuzzi, saunový ráj, fitness, solárium, masáže konferenční zázemí až pro 630 delegátů Benada Restaurant se specialitami místní a mezinárodní kuchyně letní terasa ideální hotel pro letní turistiku, cyklovýlety, teambuildingové akce a v zimním období lyžařské pobyty Bečvářova 14, Praha 10 - Strašnice Umístění: hotel se nachází 5 min chůze od stanice metra A Strašnická (zastávka tramvaje je 50m od hotelu), 10 min jízdy metrem od centra Prahy, 23 km od letiště Praha Ruzyně, skvělé spojení na hlavní dálniční tahy. 243 pohodlně zařízených pokojů vybavených IDD telefonem, SAT/TV a koupelnou se sprchou konferenční sály Miramare (pro 120 osob) 5 variabilních konferenčních místností hotelová restaurace (200 míst) s nabídkou poledního menu lobby bar s letní terasou Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy Mrkvičkova 2, Praha 6 - Řepy Hotel Fortuna West*** Umístění: výhodná poloha pouhých 9 km od letiště Praha Ruzyně, nedaleko dálničního spoje Praha Rozvadov, 20 min jízdy MHD od centra Prahy, 5 min jízdy autem od obchodního centra Zličín. Hotel Fortuna Rhea***/** 159 pohodlně zařízených pokojů vybavených IDD telefonem, SAT/TV a koupelnou se sprchou 5 variabilních konferenčních a banketových místností až pro 100 osob hotelová restaurace s kapacitou 120 míst restaurant à la carte pro 30 osob atriový lobby bar Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy V Úžlabině 19, Praha 10 - Strašnice Umístění: hotel je situován v parkové zóně, 3 min chůze od zastávky tramvaje, 20 min jízdy MHD od centra Prahy, 40 min jízdy autem od letiště Praha Ruzyně, skvělé napojení na hlavní dálniční tahy. 162 vícelůžkových buněk se dvěma ložnicemi 66 apartmánů s obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou je vybaveno SAT/TV, IDD telefonem, trezorem a lednicí hotelová restaurace s kapacitou 156 míst snack bar Kajuta 3 konferenční salónky s klimatizací pro 12 osob, 30 osob a 35 osob Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, kabelové připojení k internetu na pokojích za poplatek, internetový terminál v hotelové hale hotelové parkoviště pro 30 vozů zdarma

15 Strana 15 Spa & Kur Hotel Praha*** Ruská 27, Františkovy Lázně Umístění: hotel je situován přímo v historickém centru Františkových Lázní, světově uznávaného lázeňského města s více než dvousetletou tradicí. 78 pokojů, z toho 17 s balkonem 1 luxusní apartmá hotelová restaurace s kapacitou 120 míst všechny pokoje vybaveny SAT/TV, telefonem, ledničkou, trezorem a koupelnou se sprchou/vanou vlastní krytý bazén široká nabídka lázeňských procedur a wellness programů, minerální pramen přímo v prostorách hotelu Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách zdarma fitness, kadeřnictví a kosmetika parkoviště pro 25 vozů Hotel Černigov*** Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové Umístění: hotel se nachází poblíž centra Hradce Králové. Zastávky linek MHD, vlakové a autobusové nádraží jsou přímo u hotelu, dobrá dostupnost na hlavní silniční tahy. 192 standardně vybavených pokojů 10 apartmá kongresový sál pro 500 osob, 6 salónků restaurant Secese s 220 místy a lobby bar hotel s největší konferenční kapacitou v regionu ve všech pokojích SAT/TV, IDD telefon, koupelna se sprchou zdarma Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách a několika pokojích k dispozici sauna, masáže a kosmetika hotelové parkoviště pro 100 vozů

16 Strana 16 PŘIPRAVUJEME NOVĚ OTEVÍRÁME V DUBNU 2012 Clarion Congress Hotel České Budějovice**** (ex. Hotel Gomel) Pražská tř.14, České Budějovice Původně hotel Gomel procházející náročnou rekonstrukcí a rebrandingem bude otevřen v dubnu roku Umístění: Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centra Českých Budějovic, výborná dostupnost na hlavní silniční tah Praha Vídeň. 204 moderně zařízených pokojů, konferenční zázemí až pro 640 osob a la carte Benada Restaurant, hotelová restaurace, stylová pivnice, lobby bar SAT/TV, IDD telefon, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set, Wi-Fi připojení na pokojích a ve veřejných prostorech zdarma hotelové parkoviště pro 100 vozů klimatizace Spa & Kur Hotel Harvey**** (5/2012) Dlouhá 222, Františkovy Lázně Umístění: hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. 75 pokojů čtyřhvězdičkového standardu s balkonem či terasou wellness centrum s bazénem a výřivkou fitness centrum, sauny komplexní lázeňská péče v moderních klimatizovaných prostorech lékařský dohled široká nabídka specialit domácí, lokální i mezinárodní kuchyně v hotelové restauraci, letní terasa léčebné a wellness pobyty Clarion Congress Hotel Olomouc****, ex. Hotel Sigma Olomouc (2013) Jeremenkova 36, Olomouc Umístění: bývalý Hotel Sigma Olomouc procházející náročnou a kompletní rekonstrukcí a rebrandingem se nachází v blízkosti historického centra Olomouce, přímo u vlakového nádraží, skvělá dostupnost na hlavní dálniční tah Praha Brno. 126 moderních pokojů kongresové prostory až pro osob, největší sál s kapacitou pro osob Benada Restaurant s kapacitou až 440 míst hotel s největší kongresovou kapacitou v Olomouckém kraji SAT/TV, IDD telefon, internet, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set, Wi-Fi připojení ve všech pokojích a veřejných prostorách zdarma hotelové parkoviště klimatizace

17 Strana 17

www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011

www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 P a g e 2 1 ZPRÁVA AUDITORA O OVĚŘENÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY P a g e 3 Obsah 1 Zpráva auditora o ověření Výroční zprávy... 2 2 Zpráva představenstva společnosti... 5 3 CPI Hotels, a.s.... 6

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner. www.cpihotels.com

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner. www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner P a g e 2 1 ZPRÁVA AUDITORA O OVĚŘENÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY P a g e 3 Obsah 1 Zpráva auditora o ověření Výroční zprávy... 2 2 Zpráva představenstva společnosti...

Více

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events Clarion Hotels ČR, MICE Meetings Incentives Conferences Events Vynikající zázemí pro všechny vaše akce a setkání... Když se lidé setkávají, mohou vznikat skvělé věci. Na jednom místě se rozšíří pozitivní

Více

1. ZPRÁVA PŘEDSTAVENSTVA SPOLEČNOSTI 4 2. CPI HOTELS, A.S. - 5-3. HOTELY SPOLEČNOSTI - 8 -

1. ZPRÁVA PŘEDSTAVENSTVA SPOLEČNOSTI 4 2. CPI HOTELS, A.S. - 5-3. HOTELY SPOLEČNOSTI - 8 - VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 1. ZPRÁVA PŘEDSTAVENSTVA SPOLEČNOSTI 4 2. CPI HOTELS, A.S. - 5-2.1. PROFIL SPOLEČNOSTI - 5-2.2. HLAVNÍ UDÁLOSTI ROKU 2009 A 2010 DO UZÁVĚRKY VÝROČNÍ ZPRÁVY - 6-2.3. ORGANIZAČNÍ SCHÉMA

Více

VÝROČN Č Í Z PRÁ R VA A 20 2 0 0 7

VÝROČN Č Í Z PRÁ R VA A 20 2 0 0 7 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2007 2007 1 ZPRÁVA PŘEDSTAVENSTVA SPOLEČNOSTI 4 2 CPI HOTELS, A.S. 5 2.1 ZÁKLADNÍ ÚDAJE 5 2.2 AKCIONÁŘI, AKCIE, DLUHOPISY, MAJETKOVÉ ÚČASTI 6 2.2.1 HLAVNÍ AKCIONÁŘI 6 2.2.2 ZÁKLADNÍ KAPITÁL

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka Liberec Konferenční nabídka Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové části

Více

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015)

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) Orea Hotel Pyramida****, Praha Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč* Standardně vybavená kategorie pokojů o ploše 25m 2 nacházející se

Více

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960 Park Inn by Radisson Hotel Ostrava je největším čtyřhvězdičkovým hotelem v Moravskoslezském kraji. Otevřen byl v roce 2008 jako první hotel této značky v České republice. Nachází se na Hornopolní ulici

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ NOVÁ SHOW NA LEDĚ PRO CELOU RODINU JEN POCKEJ, ZAJICI! ÚČINKUJÍ: MICHAL NESVADBA A TOMÁŠ VERNER SCÉNÁŘ: ALEXEJ KOTĚNOČKIN 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11.

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

Zájezdy. pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské. www.irra.cz

Zájezdy. pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské. www.irra.cz Zájezdy pobytové poznávací relaxační turistické lyžařské www.irra.cz 2015 Vážení klienti, již 24 let máte možnost vybrat z tištěného, ale i elektronického katalogu zájezdy do různých destinací na světě.

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti,

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti, CHORVATSKO 2015 40.000 plus Milí klienti, díky vám všem cestovní kancelář Za sluncem s.r.o. v roce 2014 prodala přes 40.000 nocí pobytů v hotelích a penziónech po celém světě. To nás staví mezi nejprodávanější

Více

POBYTY PRO SENIORY 2011/2012 ČESKO SLOVENSKO POLSKO MAĎARSKO

POBYTY PRO SENIORY 2011/2012 ČESKO SLOVENSKO POLSKO MAĎARSKO POBYTY PRO SENIORY 2011/2012 ČESKO SLOVENSKO POLSKO MAĎARSKO www.geovita.cz, 588 208 208 Vážené dámy a pánové, dovolte mi pozvat Vás na jeden ze speciálních pobytových programů, které naleznete v této

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

Vážení zákazníci, Těšíme se na Vás a přejeme Vám mnoho krásných zážitků na Vašich cestách. S přáním ničím nerušené dovolené

Vážení zákazníci, Těšíme se na Vás a přejeme Vám mnoho krásných zážitků na Vašich cestách. S přáním ničím nerušené dovolené Vážení zákazníci, předkládáme Vám náš nový elektronický katalog Thajsko Pattaya 2012-2013 a věříme, že Vás i v této sezóně osloví a najdete v něm právě to, co hledáte. Děkujeme Vám za důvěru v naše dlouholeté

Více

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně & wellness

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně & wellness Czech holidays Váš partner pro lázně & wellness Vážení a milí zákazníci, dovolujeme si Vám tímto prezentovat katalog Lázně & Wellness 2014, který obsahuje širokou nabídku lázeňských pobytů a wellness pobytů

Více

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte:

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte: Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou Prostřednictvím tohoto hotelového poukazu GE Money Auto si můžete užít třídenní pobyt ve dvou dle vlastního výběru v některém z mnoha hotelů

Více

Disneyland Park vás vtáhne do světa kouzel a pohádek Disney.

Disneyland Park vás vtáhne do světa kouzel a pohádek Disney. Zima 2012/2013 Navštivte v zimě Disneyland v Paříži, jedno z nejoblíbenějších míst v Evropě. Vyberte si z našich výhodných balíčků a prožijte několik dní jako v pohádce. Až 80 % atrakcí je krytých, proto

Více

cestovní kancelář LÉTO BULHARSKO TURECKO letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz

cestovní kancelář LÉTO BULHARSKO TURECKO letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář BULHARSKO TURECKO LÉTO 2015 letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, dámy a pánové, děkujeme vám za to, že jste právě otevřeli katalog naší cestovní kanceláře

Více

POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011. www.cpihotels.com

POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011. www.cpihotels.com POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011 P a g e 2 Společnost CPI Hotels, a.s. v současnosti patří k největším českým hotelovým řetězcům. Ke konci prvního pololetí provozovala 16 ubytovacích zařízení

Více

Bulharsko Turecko 2014 slevy až

Bulharsko Turecko 2014 slevy až i em Bulharsko Turecko 2014 slevy až Obsah Slevy Obsah Doprava, pojištění a platby 3 Kategorizace hotelů, stravování, delegáti 4 5 Slunečné pobřeží 5 Nesebar Ravda 18 Kiten 20 Primorsko 22 Turecko 28 Alanya

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

Seznam a řazení kapacit v katalogu

Seznam a řazení kapacit v katalogu Seznam a řazení kapacit v katalogu RELAXAČNÍ BALÍČKY V HOTELECH SOREA Piešťany Hotel Sĺňava 4 Jasná pod Chopkom Hotel SNP 4 Liptovský Ján Hotel Máj 4 Liptovský Ján Hotel Ďumbier 5 Štrbské Pleso Hotel Baník

Více

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness

Czech holidays. Několik praktických rad před cestou: www.wellness-hotel.cz. Obsah. Vážení a milí zákazníci, Váš partner pro lázně a wellness Czech holidays Váš partner pro lázně a wellness Několik praktických rad před cestou: Obsah Vážení a milí zákazníci, připravili jsme pro Vás poptávaný katalog lázeňských pobytů a wellness pobytů pod označením

Více

Potřebujete si nechat vyšetřit zrak?

Potřebujete si nechat vyšetřit zrak? Na webu www.benfica.cz najdete širokou nabídku zájezdů včetně aktuálních slev. OBSAH: Chorvatsko Černá Hora Španělsko Kanárské ostrovy Bulharsko Tunisko Turecko Polsko Poznávací zájezd Lázeňské zájezdy

Více