Hotelový program pro rok 2013

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Hotelový program pro rok 2013"

Transkript

1 Hotelový program pro rok 2013 ODBOROVÝ SVAZ KOVO ODBOROVÝ SVAZ DOPRAVY ODBOROVÝ SVAZ STÁTNÍCH ORGÁNŮ A ORGANIZACÍ

2 S t r a n a 2 CPI Hotels, a.s. je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Její portfolio čítá 17 ubytovacích zařízení o celkové kapacitě lůžek a konferenčních míst. V rámci České a Slovenské republiky je společnost CPI Hotels, a.s. výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International se značkou Clarion Hotels. Společnost dále provozuje hotely pod značkami Buddha-Bar Hotels & Resorts, Fortuna Hotels a Ubytovny.cz. CPI Hotels nabízí Odborovému svazu KOVO, Odborovému svazu dopravy a Odborovému svazu státních orgánů a organizací ubytovací, konferenční a cateringové služby za speciálních podmínek. 1) Zvýhodněná cena ubytování 2) 35% SLEVA na konferenční služby z veřejně dostupných ceníků 3) 35% SLEVA na catering z veřejně dostupných ceníků Výše uvedené ceny/slevy jsou platné po dobu trvání nájemní smlouvy na hotel Clarion Hotel Špindlerův Mlýn. Zvýhodněné ceny ubytování je možné aplikovat i na zaměstnanecké pobyty.

3 Hotelový program o cenách ubytování pro rok 2013 CPI Hotels, a.s. / Dodavatel: se sídlem Bečvářova 14, Praha 10 zastoupena předsedou představenstva Ing. Janem Kratinou a členem představenstva Ing. Vratislavem Puchingerem kontaktní osoba za dodavatele: Michal Marek, tel.: , IČ: DIČ: CZ zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, spisová značka 1914 Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929, Praha 4 č.ú: /0800 pro platbu v CZK Swift: GIBACZPX Odborový svaz KOVO / Odběratel: se sídlem: Praha 3, nám. W. Churchilla 2, PSČ IČ: DIČ: CZ , OS KOVO je plátcem DPH zapsaný: zastoupený: v evidenci MV ČR, ev.č. VS/ /93-E Josefem Středulou, předsedou odborového svazu a Ing. Jiřím Markem, místopředsedou odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., pobočka Praha 3 číslo účtu: /0800, variabilní symbol: Odborový svaz státních orgánů a organizací se sídlem: Praha 1, Senovážné náměstí 23, PSČ IČ: zapsaný: v evidenci MV ČR, ev.č. VS/ /93-E zastoupený: Ing. Janem Rovenským, předsedou odborového svazu a Pavlem Bednářem, místopředsedou odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., Praha číslo účtu: /0800 Odborový svaz dopravy se sídlem: Praha 3, nám. W. Churchilla 2, PSČ IČ: zapsaný: v evidenci MV ČR, ev.č. VSP/1-2153/90-E zastoupený: Lubošem Pomajbíkem, předsedou odborového svazu a JUDr. Lenkou Klementovou, místopředsedkyní odborového svazu bankovní spojení: Česká spořitelna a.s., Praha číslo účtu: /0800

4 S t r a n a 4 Obě výše uvedené strany souhlasí s následujícími podmínkami pro tyto provozní jednotky: I. PRAŽSKÉ HOTELY: Hotel Fortuna Rhea*** Adresa: V Úžlabině 19, , Praha 10 Rezervace: , , (nízká sezóna) 465 Kč 565 Kč Kč Kč (mezi sezóna) 588 Kč 735 Kč Kč Kč , (sezóna) 760 Kč Kč Kč Kč 1.1., (top termín) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč , (svátky) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Hotel Fortuna West *** Adresa: Mrkvičkova 2, , Praha 6 Rezervace: , , (nízká sezóna) 540 Kč 637 Kč Kč Kč (mezi sezóna) 686 Kč 858 Kč Kč Kč , (sezóna) 980 Kč Kč Kč Kč 1.1., (top termín) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč , (svátky) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Hotel Fortuna City *** Adresa: Bečvářova 14, , Praha 10 Rezervace: , , (nízká sezóna) 540 Kč 637 Kč Kč Kč (mezi sezóna) 686 Kč 858 Kč Kč Kč , (sezóna) 980 Kč Kč Kč Kč 1.1., (top termín) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč , (svátky) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

5 S t r a n a 5 Clarion Congress Hotel Prague **** Adresa: Nám. OSN, Freyova 33, , Praha 9 Rezervace: , , (nízká sezóna) Kč Kč Kč Kč (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč , (sezóna) Kč Kč Kč Kč 1.1., (top termín) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč , (svátky) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč Výše uvedené ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, možnost kabelového připojení k internetu na i zdarma (základní připojení Sponsored by Clarion ) a parkování. Clarion Hotel Prague Old Town **** Adresa: Hradební 9, , Praha 1 Rezervace: , , (nízká sezóna) Kč Kč Kč Kč (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč , (sezóna) Kč Kč Kč Kč 1.1., (top termín) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč , (svátky) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na i, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Clarion Hotel Prague City **** Adresa: Tylovo náměstí 15, , Praha 2 Rezervace: , , (nízká sezóna) Kč Kč Kč Kč (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč , (sezóna) Kč Kč Kč Kč 1.1., (top termín) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč , (svátky) min. 3 noci Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na i, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky.

6 S t r a n a 6 Buddha Bar Hotel Prague ***** Adresa: Jakubská 649/8, Praha 1 Rezervace: , Superior Premier Superior Premier Buddha-Bar Buddha-Bar Buddha-Bar Buddha-Bar (35m2): 1-2 (40m2): 1-2 (35m2): 1-2 (40m2): 1-2 osoby osoby osoby osoby , , (sezóna) 228 EUR 288 EUR 388 EUR 488 EUR , , (top termín) 338 EUR 408 EUR 388 EUR 488 EUR Ceny jsou uvedeny v EUR vč. DPH, a la carte snídaně v Siddharta Café, turistické poplatky a následující služby: uvítací nápoj (alkoholický nebo nealkoholický), sladký nebo slaný odpolední snack na, káva Nespresso na i, připojení na internet, večerní rozestýlka s orchidejí a čokoládou na dobrou noc. II. MIMOPRAŽSKÉ HOTELY Hotel Černigov *** Adresa: Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové Rezervace: / , celoročně 954 Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Spa & Kur Hotel Praha*** Adresa: Ruská 27, , Františkovy Lázně Rezervace: , celoročně 790 Kč Kč 988 Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

7 S t r a n a 7 Spa & Kur Hotel Harvey**** Adresa: Dlouhá 222, , Františkovy Lázně Rezervace: , , (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč (hlavní sezóna) Kč Kč Kč Kč , (zimní sezóna) Kč Kč Kč Kč (top termín) Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují snídani a připojení Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma. Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem **** Adresa: Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem Rezervace: , , (nízká sezóna) Kč Kč Kč Kč (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč , (sezóna) Kč Kč Kč Kč (top termín) Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na i, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Clarion Grand Hotel Zlatý Lev **** Adresa: Gutenbergova 3, Liberec Rezervace: / , , , (nízká sezóna) Kč Kč Kč Kč , , (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč , , , (hlavní sezóna) Kč Kč Kč Kč , , , (top termín) Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na i zdarma.

8 S t r a n a 8 Clarion Congress Hotel Ostrava **** Adresa: Zkrácená 2703, Ostrava - Zábřeh Rezervace: , Víkend Kč Kč Kč Kč Pracovní den Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na i zdarma a volný vstup do hotelového bazénu. Clarion Congress České Budějovice **** Adresa: Pražská třída 2306/14, České Budějovice Rezervace: , , (nízká sezóna) 900 Kč Kč Kč Kč , (mezi sezóna) 990 Kč Kč Kč Kč , , (hlavní sezóna) Kč Kč Kč Kč (top termín) Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH, zahrnují bufetovou snídani, vysokorychlostní připojení k internetu na i, Wi-Fi připojení zdarma ve veřejných prostorách hotelu a veškeré turistické poplatky. Clarion Hotel Špindlerův Mlýn **** Adresa: Labská 111, Špindlerův mlýn Rezervace: , , (nízká sezóna) 900 Kč 950 Kč Kč Kč (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč (mezi sezóna) Kč Kč Kč Kč , (hlavní sezóna) Kč Kč Kč Kč (top termín) Kč Kč Kč Kč Ceny jsou uvedeny v Kč za a noc, včetně snídaně ve formě bufetu, městského poplatku a DPH, připojení k internetu na i zdarma a parkování zdarma.

9 S t r a n a 9 Všeobecné podmínky: Rezervaci ubytování je možné provést přímo na výše uvedených kontaktech. Všechny ceny jsou uvedeny včetně příslušné sazby DPH a městských poplatků. V případě změn právních předpisů upravujících výši DPH, berou obě smluvní strany na vědomí, že může dojít v závislosti na povaze změn ve shora uvedených předpisech i k úpravě cen výše uvedených. Pokud není na objednávce specifikován způsob platby, bude hotel vyžadovat platbu přímo od hosta v den odjezdu. Příjezd po 17:00 hodině musí být garantován kreditní kartou nebo závaznou objednávkou. Veškeré rezervace jsou limitovány hotelovou kapacitou. Tento program je platný ode dne podpisu obou stran do Stornopoplatky: a) u jednotlivců (do 10 ů): storno po 17. hodině místního času 1 den před oznámeným dnem příjezdu stornopoplatek ve výši ceny ubytování jednoho dne včetně objednaných služeb. No show / nedojezd - stornopoplatek ve výši ceny ubytování jednoho dne včetně objednaných služeb. b) u skupin (10 ů a více): storno dní před dnem příjezdu stornopoplatek ve výši poloviny ceny ubytování a služeb jednoho dne celé skupiny (např. den příjezdu 21.6., storno od 1.6. do 6.6.). storno 14-7 dní před dnem příjezdu stornopoplatek ve výši ubytování a služeb jednoho dne celé skupiny (např. den příjezdu 21.6., storno od 7.6. do 14.6.). storno 6-1 den před dnem příjezdu stornopoplatek ve výši poloviny objednaného ubytování a služeb celé skupiny. V případě pobytu na 1 noc je stornopoplatek ve výši ubytování a služeb 1 noci celé skupiny (např. den příjezdu 21.6., storno od ). storno v den příjezdu nebo nedojezd klientů bez předchozího storna stornopoplatek v celé výši všech objednaných služeb skupiny; v případě stravování stornopoplatek za první den. V případě, že se sníží u skupiny počet osob o více než 10%, tak se stornopoplatky za stornované osoby účtují stejným způsobem, jako u storna celé skupiny. Objednané stravování lze zrušit 3 dny před objednaným čerpáním. Pozdější storno je účtováno v plné výši.

10 S t r a n a 10 Za dodavatele: V Praze dne: CPI Hotels, a.s. Ing. Jan Kratina předseda představenstva Ing. Vratislav Puchinger člen představenstva Za odběratele: V Praze dne: Odborový svaz KOVO Josef Středula předseda odborového svazu Ing. Jiří Marek místopředseda odborového svazu Odborový svaz dopravy Luboš Pomajbík předseda odborového svazu JUDr. Lenka Klementová místopředsedkyně odborového svazu Odborový svaz státních orgánů a organizací Ing. Jan Rovenský předseda odborového svazu Pavel Bednář místopředseda odborového svazu

11 S t r a n a 11 Buddha-Bar Hotel Prague***** Jakubská 8, Praha 1 - Staré Město První hotel tohoto unikátního konceptu na světě. Luxusní prostředí s kombinací orientálních tradic, francouzského kolonialismu a moderních technologií poskytne nezapomenutelný zážitek a radost z pobytu. Umístění: neopakovatelná atmosféra starých pražských uliček a malebných zákoutí Starého Města. 36 exkluzivně vybavených ů 3 luxusní apartmá Buddha-Bar Restaurant (150 míst) ve stylu legendárního pařížského restaurantu a baru Siddharta Café (100 míst) - trendy restaurant a bar nabídka wellness služeb Spa Suite kamenná vana s Aquasound systémem nejmodernější technologie integrované zrcadlo s televizí, IP telefony, high-speed Wi-Fi, high-end hudební systém s CD knihovnou Buddha-Bar Hotelu dvakrát denně housekeeping servis Clarion Congress Hotel Prague**** Freyova 33, Praha 9 - Vysočany Umístění: hotel se nachází přímo na trase metra B stanice Vysočanská, 10 min jízdy metrem od centra Prahy, 10 min chůze od O2 Areny, 30 min jízdy autem z letiště Praha - Ruzyně, skvělá dostupnost na hlavní dálniční tahy. 559 nadstandardně vybavených ů včetně 25 luxusních apartmá kongresové prostory pro 2500 osob 4000 m2 konferenčních a výstavních prostor 27 kongresových sálů a salónků 2 hotelové restaurace s kapacitou 650 míst wellness a fitness centrum garážové stání pro 600 vozů nákupní Galerie Fénix zdarma internetová připojení na ích i ve veřejných prostorech Clarion Hotel Prague Old Town**** Hradební 9, Praha 1 - Staré Město Umístění: hotel je situován na Starém městě, 5 min chůze od Staroměstského náměstí, 3 min chůze od zastávky metra trasy B Náměstí Republiky, tramvajová zastávka je 150 m od hotelu. 90 moderně zařízených ů 3 luxusní apartmá s terasou a s výhledem na Pražský hrad, možnost pronájmu teras konferenční sál Riva pro 70 osob konferenční salónek Bohemia pro 20 osob Restaurace Benada s kapacitou 80 míst zdarma internetová připojení na ích i ve veřejných prostorech business koutek, sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti

12 S t r a n a 12 Clarion Hotel Prague City**** Tylovo náměstí 15/3, Praha 2 Nové Město Umístění: ideální poloha přímo v centru Prahy, 5 min chůze od Václavského náměstí. Stanice metra trasy C I.P. Pavlova a tramvajová zastávka jsou 70 m od hotelu, historické centrum v docházkové vzdálenosti. 64 nadstandardně vybavených ů Benada Restaurant s kapacitou 70 míst a barem zdarma internetové připojení na ích i ve veřejných prostorech nekuřácké, bezbariérové e ová služba, sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti Clarion Congress Hotel Ostrava**** Zkrácená 2703, Ostrava Umístění: hotel je situovaný poblíž známého sportovního střediska ČEZ Areny. Zastávka MHD je 100 m od hotelu, skvělá dostupnost hlavních dálničních tahů a letiště. 142 ů a 27 luxusních apartmá 7 konferenčních sálů až pro 700 osob hotel s největší konferenční kapacitou v Ostravě restaurant Harmonie (100 míst), Benada Restaurant (115 míst), catering všechny e vybaveny IDD telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem relax a fitness centrum s bazénem Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Gutenbergova 3, Liberec Umístění: hotel je umístěn v parkové zóně centra Liberce, jen 2,5 km od střediska zimních sportů Kristiánov, 6 km od areálu Ještěd. V okolí se nachází několik golfových resortů. Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem**** 117 luxusních ů 5 moderně zařízených suite prezidentské apartmá v Art Noveau stylu historická budova z roku konferenční místnosti s kapacitou pro 345 osob Benada Restaurant (80 míst), Café Zlatý Lev parkoviště, cateringové služby wellness a relax centrum hlídané parkoviště pro 50 vozů Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem Umístění: hotel je umístěn přímo v centru Ústí nad Labem v těsné blízkosti sadů Bedřicha Smetany. Výborné dopravní spojení do Prahy i Drážďan, zastávka MHD je přímo před hotelem. zcela nový 4* hotel 83 nadstandardně vybavených ů včetně 3 vzájemně propojitelných apartmá konferenční zázemí až pro 480 osob Benada Restaurant až pro 160 osob s letní zahrádkou podzemní garáže přímo pod hotelem součást multifunkčního komplexu

13 S t r a n a 13 Clarion Hotel Špindlerův Mlýn**** Labská 111, Špindlerův Mlýn Umístění: bývalý Hotel Arnika se po rekonstrukci některých prostor začlení mezi hotely značky Clarion. Hotel je situován v oblíbeném českém lyžařském a také turistickém středisku Špindlerově Mlýně. Hotel Fortuna City*** 207 ů čtyřhvězdičkového standardu wellness centrum s bazénem a jacuzzi, saunový ráj, fitness, solárium, masáže konferenční zázemí až pro 630 delegátů Benada Restaurant se specialitami místní a mezinárodní kuchyně letní terasa ideální hotel pro letní turistiku, cyklovýlety, teambuildingové akce a v zimním období lyžařské pobyty Bečvářova 14, Praha 10 - Strašnice Umístění: hotel se nachází 5 min chůze od stanice metra A Strašnická (zastávka tramvaje je 50m od hotelu), 10 min jízdy metrem od centra Prahy, 23 km od letiště Praha Ruzyně, skvělé spojení na hlavní dálniční tahy. Hotel Fortuna West*** 243 pohodlně zařízených ů vybavených IDD telefonem, SAT/TV a koupelnou se sprchou konferenční sály Miramare (pro 120 osob) 5 variabilních konferenčních místností hotelová restaurace (200 míst) s nabídkou poledního menu lobby bar s letní terasou Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy Mrkvičkova 2, Praha 6 - Řepy Umístění: výhodná poloha pouhých 9 km od letiště Praha Ruzyně, nedaleko dálničního spoje Praha Rozvadov, 20 min jízdy MHD od centra Prahy, 5 min jízdy autem od obchodního centra Zličín. Hotel Fortuna Rhea***/** 159 pohodlně zařízených ů vybavených IDD telefonem, SAT/TV a koupelnou se sprchou 5 variabilních konferenčních a banketových místností až pro 100 osob hotelová restaurace s kapacitou 120 míst restaurant à la carte pro 30 osob atriový lobby bar Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy V Úžlabině 19, Praha 10 - Strašnice Umístění: hotel je situován v parkové zóně, 3 min chůze od zastávky tramvaje, 20 min jízdy MHD od centra Prahy, 40 min jízdy autem od letiště Praha Ruzyně, skvělé napojení na hlavní dálniční tahy. 162 vícelůžkových buněk se dvěma ložnicemi 66 apartmánů s obývacím em, ložnicí a koupelnou je vybaveno SAT/TV, IDD telefonem, trezorem a lednicí hotelová restaurace s kapacitou 156 míst snack bar Kajuta 3 konferenční salónky s klimatizací pro 12 osob, 30 osob a 35 osob Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, kabelové připojení k internetu na ích za poplatek, internetový terminál v hotelové hale hotelové parkoviště pro 30 vozů zdarma

14 S t r a n a 14 Spa & Kur Hotel Praha*** Ruská 27, Františkovy Lázně Umístění: hotel je situován přímo v historickém centru Františkových Lázní, světově uznávaného lázeňského města s více než dvousetletou tradicí. 78 ů, z toho 17 s balkonem 1 luxusní apartmá hotelová restaurace s kapacitou 120 míst všechny e vybaveny SAT/TV, telefonem, ledničkou, trezorem a koupelnou se sprchou/vanou vlastní krytý bazén široká nabídka lázeňských procedur a wellness programů, minerální pramen přímo v prostorách hotelu Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách zdarma fitness, kadeřnictví a kosmetika parkoviště pro 25 vozů Hotel Černigov*** Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové Umístění: hotel se nachází poblíž centra Hradce Králové. Zastávky linek MHD, vlakové a autobusové nádraží jsou přímo u hotelu, dobrá dostupnost na hlavní silniční tahy. 192 standardně vybavených ů 10 apartmá kongresový sál pro 500 osob, 6 salónků restaurant Secese s 220 místy a lobby bar hotel s největší konferenční kapacitou v regionu ve všech ích SAT/TV, IDD telefon, koupelna se sprchou zdarma Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách a několika ích k dispozici sauna, masáže a kosmetika hotelové parkoviště pro 100 vozů

15 S t r a n a 15 PŘIPRAVUJEME NOVĚ OTEVÍRÁME V DUBNU 2012 Clarion Congress Hotel České Budějovice**** (ex. Hotel Gomel) Pražská tř.14, České Budějovice Původně hotel Gomel procházející náročnou rekonstrukcí a rebrandingem bude otevřen v dubnu roku Umístění: Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centra Českých Budějovic, výborná dostupnost na hlavní silniční tah Praha Vídeň. 204 moderně zařízených ů, konferenční zázemí až pro 640 osob a la carte Benada Restaurant, hotelová restaurace, stylová pivnice, lobby bar SAT/TV, IDD telefon, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set, Wi-Fi připojení na ích a ve veřejných prostorech zdarma hotelové parkoviště pro 100 vozů Spa & Kur Hotel Harvey**** (5/2012) Dlouhá 222, Františkovy Lázně Umístění: hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. 75 ů čtyřhvězdičkového standardu s balkonem či terasou wellness centrum s bazénem a výřivkou fitness centrum, sauny komplexní lázeňská péče v moderních klimatizovaných prostorech lékařský dohled široká nabídka specialit domácí, lokální i mezinárodní kuchyně v hotelové restauraci, letní terasa léčebné a wellness pobyty Clarion Congress Hotel Olomouc****, ex. Hotel Sigma Olomouc (2013) Jeremenkova 36, Olomouc Umístění: bývalý Hotel Sigma Olomouc procházející náročnou a kompletní rekonstrukcí a rebrandingem se nachází v blízkosti historického centra Olomouce, přímo u vlakového nádraží, skvělá dostupnost na hlavní dálniční tah Praha Brno. 126 moderních ů kongresové prostory až pro osob, největší sál s kapacitou pro osob Benada Restaurant s kapacitou až 440 míst hotel s největší kongresovou kapacitou v Olomouckém kraji SAT/TV, IDD telefon, internet, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set, Wi-Fi připojení ve všech ích a veřejných prostorách zdarma hotelové parkoviště

ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A

ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A KONFERENČNÍCH SLUŽEB NABÍDKA SPOLUPRÁCE ODBOROVÝ SVAZ KOVO ODBOROVÝ SVAZ DOPRAVY ODBOROVÝ SVAZ STÁTNÍCH ORGÁNŮ A ORGANIZACÍ Strana 2 CPI Hotels, a.s. je jednou z největších

Více

Ř Í Z E N Í R O Z V O J E H O T E L O V É H O Ř E T Ě Z C E. J A N K R A T I N A generální ředitel CPI Hotels, a.s.

Ř Í Z E N Í R O Z V O J E H O T E L O V É H O Ř E T Ě Z C E. J A N K R A T I N A generální ředitel CPI Hotels, a.s. H O T E L O V É H O Ř E T Ě Z C E J A N K R A T I N A generální ředitel CPI Hotels, a.s. 13.5.2008 Clarion Congress Hotel Prague Clarion Hotel Prague Old Town Quality Hotel Prague Comfort Hotel Prague

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka Liberec Konferenční nabídka Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové části

Více

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

REZERVACE UBYTOVÁNÍ Objednávku ubytování zašlete e-mailem na terezia.nemcova@fs.cvut.cz co nejdříve, pokud možno do 31. července 2012.

REZERVACE UBYTOVÁNÍ Objednávku ubytování zašlete e-mailem na terezia.nemcova@fs.cvut.cz co nejdříve, pokud možno do 31. července 2012. ELEN 2012 Praha Česká republika, 11. 09. 12. 09. 2012 Místo konání: Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 * REZERVACE UBYTOVÁNÍ Objednávku ubytování zašlete e-mailem na terezia.nemcova@fs.cvut.cz co nejdříve,

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ

NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ 2016 Svátky Písní Olomouc 2016 NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ 1 44. Mezinárodní festival pěveckých sborů Svátky písní 2016 Pobytové balíčky Cestovní náklady, ubytování a stravování si hradí každý sbor na

Více

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013 APHRODITE NNNN CZE TIP42934A 4/6 Poloha: vzdálenost od široké pláže cca 200 m. V okolí řada obchodů, barů, restaurací a diskoték. Vybavení: 180 pokojů na 7 patrech, výtahy k dispozici. Dále v hotelu naleznete

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V Jeden z největších sportovních hotelových komplexů v České republice s dlouholetou tradicí. Světově proslulý sportovní komplex, který nabízí exkluzivní kombinaci

Více

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel. Sweet Park*** TURECKO / Side 120 / / / / / Nově postavený hotel Sweet Park se nachází 2 km od historického městečka Side a 300 m od krásné pláže. Jedná se dva komplexy, jeden nově postavený a druhý rekonstruovaný

Více

CIMEX GROUP PROPERTY BOOK

CIMEX GROUP PROPERTY BOOK CIMEX GROUP PROPERTY BOOK CIMEX GROUP Hotelové portfolio Hotelové portfolio CIMEX GROUP 14 hotelů 2 011 pokojů CZK 3,2 bln (EUR 120 mio) hodnota portfolia Hotely a resorty kategorie 4* a 3* Hotely a resorty

Více

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti Hotel Green Bay*** Kontakt: Henrieta Fagulová, tel. 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.cz Novinka! ŘECKO Thassos / Trypiti www.cdtravel.cz / / Poloha: menší rodinný hotel s přátelským přístupem majitelů

Více

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok MAĎARSKO 2013 BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok Zamárdi HOTEL WELLAMARIN**** Nově postavený hotel se nachází přímo na jižním břehu jezera Balaton v malebném prostředí, s krásným výhledem na severní břeh

Více

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo na pláži a zároveň

Více

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015)

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) Orea Hotel Pyramida****, Praha Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč* Standardně vybavená kategorie pokojů o ploše 25m 2 nacházející se

Více

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. Glikorisa Beach*** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Samos / Pythagorion www.cdtravel.cz Řecko Samos Poloha:oblíbený hotel ve velice klidném až osamoceném

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events Clarion Hotels ČR, MICE Meetings Incentives Conferences Events Vynikající zázemí pro všechny vaše akce a setkání... Když se lidé setkávají, mohou vznikat skvělé věci. Na jednom místě se rozšíří pozitivní

Více

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE

MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE MERCURE OSTRAVA CENTER BIENVENUE WELCOME VÍTEJTE STANDARD Vybavení pokoje: Pokoj s 1 manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna se sprchovým koutem,

Více

Boccaccio slavnostní a konferenční sál

Boccaccio slavnostní a konferenční sál Boccaccio slavnostní a konferenční sál Grand Hotel Bohemia***** Luxusní ubytování v 79 moderně vybavených pokojích a suitách pěti různých kategorií Superior, DeLuxe, Executive, Junior Suite a Suity Steiner

Více

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / /

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / / Sea Gull**** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz EGYPT / Hurghada www.cdtravel.cz / / Poloha: pěkný a velký hotelový komplex se nachází přímo u pláže a v centru Hurghady,

Více

Ubytování v Novém Jičíně

Ubytování v Novém Jičíně Ubytování v Novém Jičíně 1. Hotely 2. Penziony 3. Ubytování v soukromí 4. Ubytovny 1 1. Hotely Hotel Kalač *** hotel se nachází asi 10 minut od centra přijímáme platbu kreditními kartami všech druhů Dvořákova

Více

4.1. 11.3. 1.12. 23.12. 1 790,- 2 690,- 1 350,- 990,- ZDARMA 1 990,- 290,- - -

4.1. 11.3. 1.12. 23.12. 1 790,- 2 690,- 1 350,- 990,- ZDARMA 1 990,- 290,- - - 2 0 1 6 S Á R V Á R hotel PARK INN 4* Hotel je propojen s termálními lázněmi krytou chodbou. Hotel nabízí pokoje Standard s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje * = 2 pokoje Standard propojené dveřmi nebo

Více

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY

MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY VÁNOCE / SILVESTR 2009 / 2010 HUNGARY MAĎARSKO RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY / 2009 / 2010 HUNGARY Sárvár hotel Park Inn**** RELAXAČNÍ VÍKENDOVÉ POBYTY 14.11. 17.11. (3 noci) TRASA A, C 4 990,- 27.11. 29.11. (2 noci) TRASA B 3 790,- 26.12. 28.12.

Více

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013 Clarion Hotel Prague Old Town* Konferenční nabídka 2013 Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel - člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Praha 1, v poklidné části historického centra

Více

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ 8,, - denní zájezd Poloha: moderní komplex, který se nachází přímo u krásné, dlouhé a písčité pláže Sidi Mahrez v centru turistické zóny. Město Houmpt Souk je vzdáleno

Více

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI 3,4,5 - denní zájezd Moderní lázeňský areál s komfortním hotelovým wellness blízko Balatonu a Hévízu. Vnitřní a venkovní

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Hotel Gastronomie Kongres & Events Wellnes & Spa Kontakty Orea Spa Hotel Monty **** Mariánské Lázně Lokalita Orea Spa Hotel Monty - jedinečný historický hotel s unikátním

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ 5,6,8 - denní zájezd Dovolená v Alpách 2015 Zell am See Kaprun hotel 4* SLEVOVÁ karta Zell am See Kaprun

Více

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE 1. Nabídka konferenčních a gastro prostor Pro potřeby Vašich školení Vám nabízíme využití všech typů salonků

Více

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY PRAHA SMLUVNÍ CENY PRO MASARYKOVU UNIVERZITU 2015 HOTELY PRAHA Možnosti a podmínky ubytování ve vybraných brněnských hotelech pro hosty Masarykovy univerzity za smluvní ceny. Masarykova univerzita Odbor vnějších

Více

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE. CENÍK 2015 v Kč. v Mariánských Lázních

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE. CENÍK 2015 v Kč. v Mariánských Lázních MARIÁNSKÉ LÁZNĚ PŘÍSPĚVKOVÁ A KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE v Mariánských Lázních CENÍK 2015 v Kč PŘÍSPĚVKOVÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE 2015 PŘÍSPĚVKOVÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE Cena v Kč za osobu / noc zahrnuje ubytování a plnou

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha OREA HOTELS s.r.o. Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 16 hotelů po

Více

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA Malý penzion rodinného typu, skládající se z několika budov. Leží v malém centru Succhivo na jihu ostrova, které je oblíbené díky umístění

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Hotel SwissHouse Apartments & Spa Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika Tel +420 354 602 200 GSM +420 777 602 213 www.swisshouse.cz

Více

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky.

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky. Olimp*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha: nový pětipatrový hotel se nachází ve staré

Více

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM MAĎARSKO Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů & - AUTOBUSEM 2015 Vánoce a Silvestr autobusem hotel Répce Gold**** - polopenze řádné l. ve 2 lůžk. pokoji 6 790, 8 290, 1 lůžkový pokoj 8 290,

Více

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL ****

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** 8,, - denní zájezd Poloha: hotelový areál El Mouradi Djerba Menzel je situován přímo u pláže, asi 6 km od centra městečka Midoun, 4 km od obchoho centra a krokodýlí

Více

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Budova hotelu: Leží na vlastním pozemku. Sestává z hlavní budovy, dvorního traktu a budovy tzv. ubytovny. V současné době

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok 16 - denní zájezd Rušné letovisko a ostrov slonů. Resort je tvořen

Více

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 CK TURISTA Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 4,5,6,7 - denní zájezd Slovinské termální lázně Moravské Toplice se již staly mezi golfisty pojmem. Skvělé

Více

PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND ****

PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND **** PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND **** 5,8,11,12,15 - denní zájezd EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Ideální pro ty, kteří chtějí být online během dovolené. Aqualand pro dětské vodní hry. Poloha: hotel

Více

KALUTARA - ROYAL PALMS BEACH *****

KALUTARA - ROYAL PALMS BEACH ***** KALUTARA - ROYAL PALMS BEACH ***** - denní zájezd Poloha: luxusní hotelový komplex, vybudovaný na ploše 7 akrů v obklopení okolní vegetace, se nachází přímo u dlouhé písčité pláže poblíž Kalutary. Zhruba

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016

PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 PODHÁJSKA - BUNGALOVY ENERGY I., TERMÁLNÍ BAZÉN ZDARMA, PRODEJ 2016 7 - denní zájezd Bungalovy v areálu Energy I. Jen pár kroků od krytého termálního bazénu a venkovního bazénu Energy I. - volný vstup

Více

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. www.cdtravel.cz Řecko Peloponés Hotel Ritsa** Novinka! Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Peloponés / Tolo / / / / / Poloha: malé, romantické městečko Tolo leží

Více

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. Lefteris studia Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Santorini / Kamari www.cdtravel.cz Řecko Santorini / / / / / Popis ostrova: Santorini je ostrov určený spíše

Více

www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011

www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 P a g e 2 1 ZPRÁVA AUDITORA O OVĚŘENÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY P a g e 3 Obsah 1 Zpráva auditora o ověření Výroční zprávy... 2 2 Zpráva představenstva společnosti... 5 3 CPI Hotels, a.s.... 6

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA *****

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** 8,11,12,15 - denní zájezd Resortem protéká 650 m dlouhá řeka. Mnoho zábavy pro děti v Mitsis Wonderland. K dispozici 10 tematických restaurací. Poloha:

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015 NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015 POZNÁMKA: Pro uplatnění příslušné slevy předloží zaměstnanec DPP služební průkaz a Průkaz člena dané odborové organizace

Více

MAĎARSKO Budapešť Hotel Health Spa Resort Helia****

MAĎARSKO Budapešť Hotel Health Spa Resort Helia**** Budapešť Hotel Health Spa Resort Helia**** Hotel se nachází v centru Budapešti u břehu Dunaje, cca 15 minut od historického centra města Hotelové wellness centrum 2-lůžkové pokoje de luxe (s výhledem na

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

Vlakem na konferenci

Vlakem na konferenci Vlakem na konferenci Clarion Congress Hotel http://www.clarioncongresshotelolomouc.com Dotazník aneb jedete v tom s námi! Vážené kolegyně, vážení kolegové, Český institut interních auditorů Vás zve na

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Analýza hospodaření podniku v době hospodářské krize An analysis of economic results of a company in the time of an economic crisis Jan

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora.

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. SVATEBNÍ NABÍDKA Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. Hotel GOLD****, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner. www.cpihotels.com

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012. CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner. www.cpihotels.com VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 CPI Hotels, a.s. Váš hotelový partner P a g e 2 1 ZPRÁVA AUDITORA O OVĚŘENÍ VÝROČNÍ ZPRÁVY P a g e 3 Obsah 1 Zpráva auditora o ověření Výroční zprávy... 2 2 Zpráva představenstva společnosti...

Více

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte!

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Hotel Šumava***, Kašperské Hory se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Národního parku Šumava. Je umístěn 1,5

Více

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 CK TURISTA Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 4,5,6,8 - denní zájezd Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu****

Více

Nabídka pro automobilky CZ

Nabídka pro automobilky CZ Nabídka pro automobilky CZ Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha východ Tel.: +420 225 108 830 e-mail: conference.mgr@aquapalacehotel.cz www.aquapalacehotel.cz auto-moto informace

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis Kontakt: Gojná Tereza, tel 737 275 077, email: Tereza.Gojna@osz.org ŘECKO / Leptokarie www.cdtravel.cz Řecko Leptokarie / / Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahradním krbem,

Více

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech 1. den odjezd z nástupních míst v ranních hodinách, přejezd přes Slovensko do Maďarska, dopoledne příjezd do Budapešti. Prohlídka starého Budína Matyášův

Více

Poznávejte nejkrásnější místa České republiky s OREA HOTELS & RESORTS

Poznávejte nejkrásnější místa České republiky s OREA HOTELS & RESORTS Poznávejte nejkrásnější místa České republiky s OREA HOTELS & RESORTS www.orea.cz 1 Český hotelový řetězec 15 hotelů v těch nejatraktivnějších lokalitách České republiky hory, lázně, města téměř 4 000

Více

Czech version 2013 / 2014

Czech version 2013 / 2014 Czech version 2013 / 2014 Room Directory obsah Pokoje Economy Standard Comfort Superior Superior Connected Superior Plus Superior Plus Connected Barrier-free Apartmány a suity Junior Suite Apartment Suite

Více

Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague Clarion Congress Hotel Prague Křižovatka obchodu, odpočinku, životního stylu a nákupů Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Prague je moderním kongresovým centrem usilujícím o co největší komfort svých

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

Ve spolupráci s Milenou Berkmanovou pořádá

Ve spolupráci s Milenou Berkmanovou pořádá Costa bary, restauracemi, obchůdky a diskotékami, cca 5 min. od vlakové zastávky velmi dobré spojení do 100-100 s trezory, ' " stolní! dle - &$" # $ %nutno z Prahy do Gerony,! () $*+!, ' včetně pod, pevnou

Více

Czech version 2015 / 2016

Czech version 2015 / 2016 Czech version 2015 / 2016 Room Directory obsah Pokoje Economy Standard Comfort Superior Superior Connected Superior Plus Superior Plus Connected Barrier-free Apartmány a suity Junior Suite Apartment Suite

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

CIMEX GROUP PROPERTY BOOK

CIMEX GROUP PROPERTY BOOK CIMEX GROUP PROPERTY BOOK Profil společnosti CIMEX GROUP Celková plocha pronajímatelných kancelářských prostor: 100 000 m 2 Hodnota portfolia administrativních budov CZK 4,2 miliardy Hodnota portfolia

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE UBYTOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ RELAXACE & SPORT SLUŽBY REFERENCE KONTAKTY

TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE UBYTOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ RELAXACE & SPORT SLUŽBY REFERENCE KONTAKTY ÚVOD TOP HOTEL PRAHA KONGRESY & KONFERENCE TOP HOTEL Praha HHHH Blažimská 1781/4 149 00 Praha 4 Chodov Česká republika Tel.: +420 267 284 111 Fax: +420 222 990 850 E-mail: sales@tophotel.cz www.tophotel.cz

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

KYPR, TURECKO a EGYPT

KYPR, TURECKO a EGYPT ROZŠÍŘENÁ NABÍDKA PRO ZAMĚSTNANCE (a rodinné příslušníky) SŽDC, ČD A ČD CARGO. KYPR, TURECKO a EGYPT VÍCE INFORMACÍ O VOLNÝCH TERMÍNECH A CENÁCH na tel. 97 22 43 055 (Turecko, Egypt) a 97 22 43 052 (Kypr)

Více

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21 HOTEL Hotelový a sportovní komplex Buly Aréna je unikátním zařízením svého druhu v České republice. Sdružuje hotel, restauraci, konferenční sály, sportoviště i relaxační zónu na jednom prostoru v malebném

Více

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou

Více

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ Platnost od 1. 1. 2015

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ Platnost od 1. 1. 2015 BESKYDSKÉ REHABILITAČNÍ CENTRUM 739 12 Čeladná 42; info@brc.cz; www.brc.cz CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ Platnost od 1. 1. 2015 ČTYŘDENNÍ REHABILITAČNÍ POBYT

Více

Slunečné pobřeží. Nesebr

Slunečné pobřeží. Nesebr Bulharsko Mnoho lidí kdysi v Bulharsku bylo, jako v jedné z mála zemí, kam se vůbec dalo cestovat. Co se tak vrátit na známá místa, podívat se, jestli je ještě najdeme a poznáme? Zjistit, co se změnilo?

Více

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu Tel.: 972 243 066 Řecký ostrov Korfu (Corfu) je jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka a ve středomoří vůbec. Leží na severu naproti Albánské pevnině. Díky rozmanité floře je nazývaný věčně zeleným ostrovem.

Více

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY BRNO

MASARYKOVU UNIVERZITU SMLUVNÍ CENY PRO HOTELY BRNO SMLUVNÍ CENY PRO MASARYKOVU UNIVERZITU 2015 HOTELY BRNO Možnosti a podmínky ubytování ve vybraných brněnských hotelech pro hosty Masarykovy univerzity za smluvní ceny. Masarykova univerzita Odbor vnějších

Více

POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011. www.cpihotels.com

POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011. www.cpihotels.com POLOLETNÍ ZPRÁVA CPI HOTELS, A.S. k 30. 6. 2011 P a g e 2 Společnost CPI Hotels, a.s. v současnosti patří k největším českým hotelovým řetězcům. Ke konci prvního pololetí provozovala 16 ubytovacích zařízení

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011 MěDK Elektra, příspěvková organizace Městské a turistické informační centrum Luhainfo Masarykova 950, 763 26 Luhačovice Tel.: 577 133 980 www.luhacovice.cz E-mail: luhainfo2@mdkelektra.cz NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Více

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 CK TURISTA Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 5,6,7,8 - denní zájezd Lyžování v Alpách (navíc také předvánoční lyžování a vánoční lyžování) ve skvělých lyžařských

Více

Smlouva pro korporátní (firemní) zákazníky o speciálních firemních podmínkách a cenách na rok 2013/2014

Smlouva pro korporátní (firemní) zákazníky o speciálních firemních podmínkách a cenách na rok 2013/2014 Smlouva pro korporátní (firemní) zákazníky o speciálních firemních podmínkách a cenách na rok 2013/2014 mezi: Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném IČO:, DIČ: CZ zastoupená: jednatelem Kontaktní

Více

Turistika a cykloturistika lázně Ptuj - hotel Primus ****, termály v ceně / č.4821

Turistika a cykloturistika lázně Ptuj - hotel Primus ****, termály v ceně / č.4821 CK TURISTA Turistika a cykloturistika lázně Ptuj - hotel Primus ****, termály v ceně / č.4821 4,5,6,7 - denní zájezd Turistický pobyt a wellnes dovolená v nádherných lázních Ptuj. Krásné termální lázně

Více

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie 2 / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde naleznete malé obchůdky,

Více