Ideální platforma pro Vaše internetové projekty.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Ideální platforma pro Vaše internetové projekty."

Transkript

1 Ideální platforma pro Vaše internetové projekty.

2 Co je to Cloudia CMS? Cloudia CMS je nástroj pro efektivní vývoj a správu webových aplikací. Obsahuje řadu unikátních vlastností a sofistikovaných mechanismů, jejichž cílem je zrychlit a zpříjemnit výstavbu i správu libovolné webové aplikace. Zajistíme kompletní technickou realizaci i servis jak na Vašich serverech, tak v rámci hostovaného řešení. Rádi Vám systém osobně předvedeme včetně ukázky zpracování vybraného projektu.

3 Výhody Cloudia CMS Zrychlí vývoj a správu Vašich internetových projektů Platforma Cloudia CMS Vám nabízí široké možnosti při tvorbě webových projektů. Umožňuje vývoj a správu jakéhokoli typu prezentace i aplikace v jednotném prostředí. Komfortní ovládání dostupné odkudkoliv a kdykoliv přes internet v prostředí Vašeho browseru. Práce s Cloudia CMS je díky podobnosti s desktopovými aplikacemi velmi intuitivní. Vaši vývojáři získají moderní framework s komplexními, snadno použitelnými nástroji. Nemusíte se zdržovat hledáním způsobů realizace netradičních či jen nepatrně odlišných projektů platforma Cloudia CMS umožní rychlý vývoj jakéhokoliv projektu. Je to marketingový nástroj, který veškeré technické záležitosti vyřeší za Vás (např. dobré SEO či propojení s agregátory) a Vy máte možnost soustředit se na rozvíjení svých marketingových postupů, aniž byste se museli zabývat technickou realizací ta je zautomatizována. Rozšíří portfolio Vašich služeb Vašim klientům můžete nabídnout přístup do stejného administračního rozhraní redakčního systému, který používáte Vy. Správa veškerého obsahu z jednoho místa a sdílení obsahu mezi jednotlivými projekty přináší nové možnosti do Vaší nabídky webových aplikací (viz P říklady použití ). S použitím platformy Cloudia CMS je velmi snadné vytvořit nejen firemní portál či e-shop, ale také libovolné specializované projekty, jako jsou například rezervační a registrační systémy, inzertní portály, widgetové a dotazníkové systémy, komunitní portály, či jakoukoliv jinou webovou aplikaci, to vše efektivně a ve velmi krátkém čase. Propojí celý Váš vývojový tým na jediné komfortní platformě Celý tým zaměstnanců může pracovat v rámci jednotné platformy (viz Využití dle profese). Součástí systému je správa a rozdělení přístupových práv uživatelů, dle jejich rolí manažer, klient, vývojář, grafik, redaktor, administrátor i dle jednotlivých sekcí. Umožňuje optimální rozdělení práce pro velkou množinu rozšíření či úprav není třeba žádných speciálních znalostí.

4 Výhody oproti konkurenčním řešením Platforma Cloudia CMS je zaměřena na přehlednou a účinnou správu velkého množství obsahu s podporou multi-site (správa více projektů v rámci jednoho systému) což běžné redakční systémy a vývojové platformy nenabízejí či jsou jejich možnosti limitované. Cloudia CMS usnadní práci Vašim vývojářům nabízí jim jak hotový moderní framework tak integrované nástroje provozovatelné odkudkoliv na internetu. Běžná řešení jsou často uzavřená či rozšiřitelná pouze pomocí externích pluginů, přičemž je nutné hluboké a časově náročné pochopení celého systému řešení. Cloudia CMS obsahuje přímou integraci s Google Analytics a nabízí snadnou implementaci vlastních sledovacích nástrojů. Cloudia CMS není zaměřena výhradně na publikování na internetu, lze ji snadno nasadit a s úspěchem využívat i pro intranetová řešení. Předností platformy Cloudia CMS je také její administrační rozhraní, které vypadá a funguje podobně jako desktopové aplikace címž pro Vás a Vaše zaměstnance odpadá nutnost učit se novému prostředí a jeho chování. Platforma Cloudia CMS vyniká také plnou podporou multijazyčných prezentací a aplikací, přičemž běžná řešení jsou v rámci svých modulů často omezena jen na malý počet jazykových mutací. Stejný redakční systém, který v rámci platformy Cloudia CMS používáte, můžete v rámci vyvíjených projektů okamžitě nabízet i svým klientům. Veškerý obsah i aplikační kód projektů je dostupný na jednom místě, což usnadňuje jeho správu a šetří Váš čas. Cloudia CMS nabízí i nízkonákladové hostované řešení, kdy platíte dle zvoleného balíčku jen za to, co opravdu využijete. Cloudia CMS obsahuje i několik typů školení Vašich zaměstnanců a skutečnou podporu. Cloudia CMS zaručuje vysokou míru bezpečnosti a snadnou rozšiřitelnost.

5 Příklady použití Komunikační & marketingová agentura Od dotazníků přes mikrostránky a vlastní reklamní systémy až po dynamické webstránky s hotovým redakčním systémem pro klienty. Přehledná správa obsahu a uživatelských vstupů na jednom místě, integrované statistiky návštěv s možností porovnávání jednotlivých projektů. Vlastní projekty Od odborných blogů a zábavných widgetů, přes interaktivní webové aplikace a e-shopy, až po rozsáhlé komunitní portály. Intranet Od základního CRM, přes výkazové a hodnotící systémy, až po enterprise informační systémy. Cloudia CMS je flexibilní platformou pro Vaše projekty, nabízí dokonalou přizpůsobivost a rozšiřitelnost. Jinak řečeno: Cloudia CMS je kvalitní podvozek pro všechny Vaše webové projekty.

6 Využití dle profese Pro Vaše vývojáře Online vývojové prostředí s maximalním komfortem, obsáhlou dokumentační sítí, ukázkami řešení i příklady použití. Školení, konzultace i plnohodnotná podpora je samozřejmostí. Výrazné zkrácení vývojového cyklu. Nezávislost systém umožňuje XML export veškerých dat. Pro Vaše projektové manažery a vedení Týmová spolupráce v jediném flexibilním prostředí. Prototypování a urchylení vývojového procesu a jeho změn. Pro Vaše marketingové pracovníky Flexibilnost struktur a typů obsahu umožňuje vytvářet lepší výstup pro stávající, ale i nové informační kanály, a tím zvyšovat počty návštěvníků webových projektů. Možnost sdílení reklamních kampaní či jiných dat napříč projekty. Integrované statistiky (se srovnáním či agregací jednotlivých projektů). Pro Vaše tvůrce a správce obsahu (redaktory, správce e-shopu) Vizuální publikování obsahu odkudkoli a kdykoli. Dávkové In-line úpravy údajů (podobně jako v Excelu). Redakční workflow a přístupová práva. Modulární systém automatických úprav médií (změna velikosti, tvorba náhledu, výřezů, přidání vodoznaku, apod.)

7 Shrnutí Cloudia CMS je nová moderní webová platforma, která značně zefektivní vývoj Vašich internetových projektů a zkrátí čas nasazení webových aplikací či prezentací Vašich klientů. Je ideálním řešením pro agentury a společnosti, jejichž záměrem je nabízet svým klientům kvalitně vybudované webové prezentace a profesionální aplikace na míru. Je také ideální volbou pro agentury a společnosti, které chtějí jednotnou platformu pro vývoj a správu všech svých projektů. Je to unikátní propojení CMS a webového frameworku pro extrémně rychlý vývoj aplikací. Vaši vývojáři získají komplexní a snadno použitelný nástroj s plnou podporou. Svou flexibilitou a dokonalou přizpůsobivostí nabízí široký rozsah použití od mikrostránek čítajících několik sekcí až po projekty rozsáhlých informačních systémů, intranetů či komunitních portalů. Nabízí Vám ucelené prostředí obsahující vše potřebné pro vytváření i správu velkého množství obsahu, soustředí se na maximálně snadné ovládání, přehlednost a především efektivitu vynaložené práce. Je to marketingový nástroj, který veškeré technické záležitosti vyřeší za Vás a Vy máte možnost se soustředit na rozvíjení svých marketingových postupů, aniž byste se museli zabývat technickou realizací. Rozvržení a použité prvky uživatelského rozhraní nabízí rychle dostupný a strukturovaný přehled veškerých dat. Zahrnují také funkční filtrování obsahu, jeho vizuální náhledy i možnost okamžité dávkové úpravy většího množství dat najednou (podobně jako tabulkové editory, či vyspělé textové editory). Celý tým zaměstnanců může pracovat v rámci jednotné platformy. Hledáte jednotné prostředí pro vývoj a správu internetových projektů? Hledáte snadno rozšiřitelnou platformu pro Vaše projekty? Potřebujete spravovat velké množství obsahu komunitního portálu? Řešením je Cloudia CMS.

8 Co můžete získat Platforma Cloudia CMS je dostupná ve dvou variantách. Licencované řešení Zajistíme instalaci Cloudia CMS na Vašem hostingu či hardware. Běh na Vašich serverech. Možnost rebrandingu a modifikací jádra systému i administračního rozhraní na míru. Upgrade jádra systému několikrát ročně. Školení a konzultace ve všech oblastech souvisejících s provozem a vývojem v systému. Implementační hodiny možno využít na modifikace administračního rozhraní na míru či na přípravu konkrétních řešení/projektů. Ceník licencovaného řešení najdete mezi přílohami tohoto dokumentu. Hostované řešení Využijte některý z našich hostingových programů. Běh na našich serverech. Neustále aktuální jádro systému. Nižší pořizovací náklady než u licencovaného řešení. Paušální platby + příplatky v případě překročení objemu přenesených dat. Servisní hodiny dle zvoleného programu. Ceník hostovaného řešení připravujeme, v případě zájmu o něj nás prosím kontaktujte.

9 Kde naleznete další informace Homepage www. cloudia.cz Facebook facebook.com/cloudiacms Ceník licencovaného řešení Neváhejte nás kontaktovat Jan Surovec Tomáš Kmec Petr Šťastný Platforma Cloudia CMS je vyvíjena moderními metodami v malém týmu zkušených vývojářů. Tato cesta výrazně snižuje náklady na její nasazení i v malých a středních společnostech.

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt 1 2 Jsme česká profesionální internetová agentura. Certifikovaný Solution Partner Sitecore a Advanced Partner OpenText pro ČR a SR. Dodáváme řešení, technologie a služby, které vám v éře digitálního věku

Více

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů Verze: 1.7 Datum poslední úpravy dokumentu: 22. 12. 2012 Autoři: Miroslav Mikulec, Petr Vavřík 1 Obsah Úvod... 4 Specifikace informačního systému

Více

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP R R BYZNYS ERP Informační systémy BYZNYS ERP nabízejí nejmodernější technologie, pohodlnou každodenní práci a rozsáhlé možnosti ve zpracování dat, včetně správy dokumentů, obchodních

Více

SOA a nástroje pro Cloud Computing

SOA a nástroje pro Cloud Computing Vysoká škola ekonomická v Praze TÉMA PRÁCE: SOA a nástroje pro Cloud Computing vypracovali: Jan Gleza, Tomáš Řeháček, Pavel Müller, Vojtěch Košák ROK: 2011 OBSAH 1 ÚVOD...5 2 ÚVOD DO SOA (SERVICE ORIENTED

Více

Internetový eshop inshop 4

Internetový eshop inshop 4 Internetový eshop inshop 4 Přehled funkcí zpracováno pro verzi aplikace 4.2.4 ZONER 4 in Obsah inshop 4 obecně... 4 Proč zvolit inshop 4?... 4 Reference... 5 Cenové podmínky... 7 Funkce Zoner inshopu...

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt 1 je společnost založená v roce 2001 na základech spolupráce několika subjektů, fyzických i právnických osob, podnikajících v oblasti českého internetu již od roku 1998. Motivem ke vzniku byla touha představit

Více

Microsoft Dynamics AX 2012

Microsoft Dynamics AX 2012 Microsoft Dynamics AX 2012 Náhled Komplexní řešení pro řízení kusové, procesní a štíhlé výroby Jednoduše výkonné Vyšší přínosy rychleji Předem definované oborové funkce pro výrobu, distribuci, služby a

Více

Webová aplikace redakčního systému pro správu a vytváření dokumentů

Webová aplikace redakčního systému pro správu a vytváření dokumentů MASARYKOVA UNIVERZITA FAKULTA INFORMATIKY Webová aplikace redakčního systému pro správu a vytváření dokumentů BAKALÁŘSKÉ PRÁCE Ivo Drgáč Brno, podzim 2012 Prohlášení Prohlašuji, že tato práce je mým původním

Více

Katalog řešení na platformě Windows Azure

Katalog řešení na platformě Windows Azure Katalog řešení na platformě Windows Azure Vydejte se s námi do nejrychleji se rozvíjející oblasti cloud computingu a díky Microsoft platformě Windows Azure nastartujte další růst svého podnikání. Úvod

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

Podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy Podnikové informační systémy 1 2 BYZNYS EVO 3 MODERNÍ BYZNYS EVO je moderní a vyspělý podnikový informační systém kategorie ERP. Jedná se o komplexní software, který je postaven na technologiích 21. století,

Více

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více

Informační systém pro výrobu a prodej nábytku. MP Orga AXIS. Úvodní popis. Brno, leden 2003

Informační systém pro výrobu a prodej nábytku. MP Orga AXIS. Úvodní popis. Brno, leden 2003 MP Orga, spol. s r.o. Nad Vodovodem 30 100 00 PRAHA 10 Tel.: 274 770 826 274 795 537 Informační systém pro výrobu a prodej nábytku MP Orga AXIS Úvodní popis Brno, leden 2003 MP Orga spol. s r.o., Nad Vodovodem

Více

Spolupráce na vyšší úrovni

Spolupráce na vyšší úrovni Spolupráce na vyšší úrovni E-maily a týmová spolupráce Sdílení a schvalování dokumentů Správa znalostí, aktivit a informací v týmu Instant messaging a videokonference Integrovaný editor textů, tabulek

Více

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0 Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu verze 4.0 WebCzech E-commerce PRO 4.0 je nejnovější verzí jednoho z nejúspěšnějších e-shopových řešení v České republice. Systém je vyvíjen

Více

Specifikace předmětu zakázky intranetový portál (INP)

Specifikace předmětu zakázky intranetový portál (INP) Příloha č. 1 Smlouvy: Podrobné vymezení díla Specifikace předmětu zakázky intranetový portál (INP) Předmětem zakázky je vybudování intranetového portálu (dále jen INP) na Městském úřadu Mikulov. Cílem

Více

E-shopová řešení v ČR. Březen 2015

E-shopová řešení v ČR. Březen 2015 Březen 2015 Obsah ÚVOD... 4 1 Volba vhodného řešení... 5 2 Volně dostupná řešení... 6 2.1 Přednosti volně dostupných řešení... 6 2.2 Úskalí volně dostupných řešení... 6 Seznam nejrozšířenějších dodavatelů

Více

N e č e ka N ě ko m p l e x N í C R m produktový katalog

N e č e ka N ě ko m p l e x N í C R m produktový katalog N e č e ka n ě ko m p l e x n í C R M Produktový katalog SOFT-4-SALE NEČEKANĚ KOMPLEXNÍ CRM základy produkty a ceny kontakty číselníky uživatelé FUNKČNÍ SCHÉMA SYSTÉMU SOFT-4-SALE informační zdroje zboží,

Více

informační systém money Průvodce systémem Nejmodernější technologické řešení www.money.cz

informační systém money Průvodce systémem Nejmodernější technologické řešení www.money.cz money informační systém S5 Průvodce systémem Nejmodernější technologické řešení www.money.cz OBSAH Řešení pro vaši společnost... 3 Flexibilní podnikový systém... 3 Vícevrstvá aplikace... 4 Vlastnosti systému...

Více

PROFIL PROGRAMU PREMIER SYSTEM

PROFIL PROGRAMU PREMIER SYSTEM PROFIL PROGRAMU PREMIER SYSTEM Ekonomické, informační a účetní systémy www.premier.cz VÝHODY A MOŽNOSTI PROGRAMU PREMIER SYSTEM PREMIER system je komplexní ekonomický software (ERP system) pro řízení středních

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Vážení partneři, do sedmnáctého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards přihlásili

Více

Návrh, realizace a pilotní ověření e-shopu na GNU/GPL platformě

Návrh, realizace a pilotní ověření e-shopu na GNU/GPL platformě Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra informatiky a kvantitativních metod Návrh, realizace a pilotní ověření e-shopu na GNU/GPL platformě Diplomová práce Autor: Bc. Silvie Třísková Informační technologie

Více

NÁVRH OPTIMALIZACE ELEKTRONICKÉHO OBCHODU FIRMY

NÁVRH OPTIMALIZACE ELEKTRONICKÉHO OBCHODU FIRMY VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV EKONOMIKY FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE OF ECONOMICS NÁVRH OPTIMALIZACE ELEKTRONICKÉHO OBCHODU FIRMY

Více

money S5 Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz informační systém www.money.cz

money S5 Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz informační systém www.money.cz money S5 informační systém Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz ww ww.m moneey.cz www.money.cz ŘEŠENÍ PRO FIRMY S INTERNETOVÝM PRODEJEM Popularita internetových

Více

Ing. Michal Máčel, CSc. ředitel společnosti

Ing. Michal Máčel, CSc. ředitel společnosti Vážení obchodní partneři, dostává se Vám do rukou další číslo našeho firemního magazínu, který vydáváme u příležitosti veletrhu INVEX '99. Jeho cílem je nabídnout pestrou mozaiku odborných a informačních

Více

OBSAH... 2. 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI... 4 1.1. O společnosti... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4

OBSAH... 2. 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI... 4 1.1. O společnosti... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4 E-INVENT s. r.o. PREZENTACE SPOLEČNOSTI 2/37 OBSAH OBSAH..... 2 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI.... 4 1.1. O společnosti.... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4 2. TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK.... 5 2.1. Charakteristika

Více

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz money informační systém S5 Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz Obsah Očima našich zákazníků Úvodem... 3... 4 Slovo ředitele... 5 Money S5: Podnikový informační sytém... 7 Systémová charakteristika...

Více