E-SHOP

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "www.productoo.com E-SHOP"

Transkript

1

2 Jedinečný způsob on-line prezentace, prodeje a řízení výroby Vašich produktů. Productoo je původní český software určený pro on-line prezentaci a prodej produktů. Kombinuje klasický způsob prodeje na internetu pomocí E-shopu s jedinečnou metodou Designeru umožňující 3D prezentaci a prodej zboží vyráběného na míru podle vlastností a vzhledu, které si přizpůsobí sám zákazník. Productoo je ideální řešení zejména pro výrobní společnosti, které potřebují prezentovat vlastní vyráběné zboží na internetu. Díky modulu Logistics budete mít navíc zcela pod kontrolou celý výrobní proces svých produktů. Rozsáhlé manažerské reporty, přehledné grafy a široká škála analytických funkcí - to vše dělá z Productoo nástroj pro vyhodnocování úspěšnosti prodeje a efektivní řízení výroby ve Vaší firmě. Kromě vlastní funkcionality, kterou nabízí samotný systém Productoo, vám otevřeme dveře k mnoha dalším aplikacím, které usnadní Vaši každodenní práci. Pomocí nepřeberných možností rozšíření a napojení na další software (aplikace google, platební portály, systémy pro generování newsletterů atd.) se stává Productoo neocenitelným pomocníkem při řízení celé Vaší firmy z jednoho místa. Dokonalou souhru Productoo s vaším ERP systémem zajistí konektor pro oboustrannou synchronizaci dat. Veškeré informace o zboží, skladové zásoby, ceny, fotografie, dokumenty, přenesete pomocí několika kliknutí z ERP systému okamžitě do vašeho E-shopu. Stejně tak komunikuje s ERP systémem modul Logistiky, který zajistí on-line sledování dostupnosti materiálů potřebných pro výrobu. Kromě synchronizace skladů se Productoo postará o bezpečné přenesení informací o zákaznících, objednávkách, uskutečněných platbách atd.

3 E-SHOP Robustní e-shopový systém vhodný jak pro prodej koncovým spotřebitelům (B2C), tak pro velkoobchodní prodej stálým odběratelům (B2B). Ať už je Vašim zákazníkem kdokoli, Productoo se dokáže perfektně přizpůsobit Vašim potřebám. Nabízí dokonalý komfort, který ocení koncoví spotřebitelé, stejně tak jako širokou funkcionalitu pro práci s různými skupinami velkoobchodních zákazníků. Vzhled e-shopu je vždy postaven na přání zákazníka. K dispozici máme několik grafických šablon, které odpovídají trendům moderních e-shopů, jsou sestaveny tak, aby byly co nejpřehlednější pro koncové uživatele. Vytvořit lze však i individuální grafiku na míru. E-shop je možné provozovat ve více jazykových mutacích i měnách. Inteligentní systém rozpozná, odkud zákazník přichází a automaticky mu v e-shopu přizpůsobí jazykovou verzi a cenu zboží v příslušné měně. Díky Productoo E-shop modulu budete mít neustálý přehled o všech vašich objednávkách. E-shop je oboustranně synchronizován s ERP systémy (Pohoda, Money aj.), dosaženo je tak úspory času i snížení nákladů na správu e-shopu. E-shop je propojen s dalšími prodejními kanály (Heureka, Aukro, Zbozi.cz), platebními branami (PayU, PayPal, GoPay) a dalšími doplňky (Facebook, YouTube, Mailchimp aj.), což umožňuje oslovit velké množství potenciálních zákazníků. Od samého počátku vytváříme systém přístupný a reagující na mobilních zařízeních. Díky responzivnímu designu se rozložení stránek mění podle velikosti displeje použitého zařízení. Vaši zákazníci tak budou moci v e-shopu komfortně nakupovat a vy pracovat s administrací. Zajišťujeme profesionální servis a podporu. Poskytujeme vše od analýzy, grafiky, technického provedení, uvedení do provozu, potřebného zaškolení a technické podpory. Díky zajištění webhostingu od jednoho dodavatele vám garantujeme každodenní aktualizace, zálohu dat a okamžité řešení případných závad.

4 POS Unikátní technologie, která kombinuje virtuální 3D prohlídku, zobrazení všech detailů produktu ve vysokém rozlišení a přehledné poskytnutí informací o prodávaném zboží. Rozšiřte svůj sortiment na maximum, aniž byste utratili statisíce za zboží na skladě. Díky modulu POS si mohou Vaši zákazníci prohlédnout všechny varianty nabízených produktů on-line, jako by je měli opravdu před sebou. Productoo POS využijete ve Vašem kamenném obchodě, ale i na obchodních cestách za zákazníkem. Tuto multiplatformní aplikaci lze provozovat na jakémkoli zařízení počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. Ukažte svým zákazníkům zboží v celé jeho kráse ze všech stran, se všemi detaily ve vysokém rozlišení a se stejnými možnostmi, jako by je měli ve svých rukou. Modul POS umožňuje 360 rotaci produktů s možností pohyb kdykoli zastavit a detail výrobku si přiblížit. Produkty do modulu Vám kdykoli rádi připravíme, s minimálními investicemi do techniky a znalostí to však jistě zvládnete i sami. Víme, že o úspěšném obchodu často rozhodují vteřiny. Proto jsme POS rozšířili o možnost okamžitého objednání nabízeného zboží. Na rozdíl od poměrně složitého objednávkového procesu, který znáte z nakupování na internetu, objedná zákazník pomocí POS zboží během několika kliknutí. Aby byl obchod dotažen do úplného konce, umožňuje POS zákazníkovi zboží ihned zaplatit výběrem jedné z více než 30ti on-line platebních metod. POS je ideálním doplňkem modulu Productoo e-shop. Jestliže prodáváte své zboží také na internetu, odpadá Vám veškerá administrativa. Informace o jednotlivých produktech dokáže POS získat přímo z Vašeho e-shopu. Produkty mohou být do systému synchronizovány také z Vašeho účetního, skladového či informačního systému. V případě, že e-shop k prodeji nevyužíváte, můžete právě díky POS modulu i do kamenné prodejny přinést prvek, který byl doposud dostupný pouze na internetu. Na výběr je z několika perfektně vyladěných grafických šablon a způsobů zobrazení. V případě Vašeho zájmu však vzhled prostředí POS přizpůsobíme přímo Vám na míru.

5 DESIGNER Jedinečný způsob on-line prodeje a 3D prezentace produktů. Designer umožňuje zákazníkům vytvoření voře individuální konfigurace produktů na míru. Productoo Designer je ideálním modulem pro výrobní firmy, které chtějí svým zákazníkům představit svoje výrobky na internetu se stejnými možnostmi jako v kamenné prodejně. Designer je webová aplikace, která může být součástí internetových stránek firmy nebo i samostatnou stránkou. Zákazníci si jeho prostřednictvím mohou vytvořit výrobek na míru. Pomocí Designeru má zákazník možnost dle svých preferencí měnit barvu výrobku, včetně jeho jednotlivých částí, ale i vybavovat výrobek komponenty. Zákazník může zároveň sledovat aktuální cenu svého výrobku dle zvolených variant a komponentů. Výslednou podobu výrobku si lze okamžitě prohlédnout, přibližovat a v případě 3D varianty Designeru s výrobkem otáčet až o 360. Celý proces designu produktu má svoji jasnou logiku, uživatel je srozumitelně provázen jednotlivými kroky. Výsledkem může být odeslání objednávky, stažení elektronické dokumentace finální konfigurace či uložení vytvořeného produktu do úschovy pod vlastním uživatelským účtem s možností se na stránky kdykoliv vrátit a produkt si následně dotvořit. Uživatel může vytvořený produkt následně i sdílet na sociální síti. Díky Productoo Designeru mohou i menší výrobci prodávat své produkty na míru do celého světa a získat tak výhodu před konkurencí. Productoo Designer je ideálním doplňkem modulu Productoo E-shop.

6 LOGISTICS Aplikace pro řízení výrobní společnosti, umožňující sledování materiálové potřeby a plánování činností potřebných pro výrobu Vašich produktů. Productoo Logistics je nástroj pro řízení výrobních procesů ve firmě. Tento modul Vám umožní zpracovávat příchozí objednávky a vytvářet z nich výrobní zakázky. Pomocí množství ukazatelů zpracovaných do přehledných manažerských reportů umožní efektivní vyhodnocování a plánování výroby. Pomocí Productoo Logistics budete schopni okamžitě sledovat materiálovou potřebu pro jednotlivé zakázky, výrobní dávky či skupiny výrobků. Budete mít dokonalý přehled o potřebě lidských zdrojů pro jednotlivé činnosti v procesu výroby. Zakázky lze vyhodnocovat po jednotlivých etapách výrobního procesu, čímž je zajištěn neustálý přehled o jejich aktuálním stavu. Productoo Logistics je vhodným doplňkem modulu Productoo E-shop a Designer, které řeší on-line prodej a prezentaci Vašich výrobků. Objednávky z internetového obchodu či designeru se automaticky zařazují ke zpracování ve výrobě. Modul Logistics však mohou využít všechny firmy, které on-line prodej nepoužívají a své zboží prodávají jakýmikoli jinými prodejními kanály. Productoo Logistics bývá obvykle propojen s dalšími ERP systémy (Pohoda, Money aj.). Zajištěn je tak neustálý přehled o zakázkách, materiálech potřebných pro výrobu, uskutečněných platbách atd. Productoo Logistics představuje nepostradatelný nástroj pro vyhodnocování úspěšnosti prodeje a efektivní řízení výroby ve Vaší firmě.

7 PRODUCTOO s.r.o. Nad Zámkem 1072, Třebíč IČ: ,

money S5 Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz informační systém www.money.cz

money S5 Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz informační systém www.money.cz money S5 informační systém Řešení pro firmy s internetovým prodejem Moderní informační systém www.money.cz ww ww.m moneey.cz www.money.cz ŘEŠENÍ PRO FIRMY S INTERNETOVÝM PRODEJEM Popularita internetových

Více

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0 Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu verze 4.0 WebCzech E-commerce PRO 4.0 je nejnovější verzí jednoho z nejúspěšnějších e-shopových řešení v České republice. Systém je vyvíjen

Více

Internetový eshop inshop 4

Internetový eshop inshop 4 Internetový eshop inshop 4 Přehled funkcí zpracováno pro verzi aplikace 4.2.4 ZONER 4 in Obsah inshop 4 obecně... 4 Proč zvolit inshop 4?... 4 Reference... 5 Cenové podmínky... 7 Funkce Zoner inshopu...

Více

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů Verze: 1.7 Datum poslední úpravy dokumentu: 22. 12. 2012 Autoři: Miroslav Mikulec, Petr Vavřík 1 Obsah Úvod... 4 Specifikace informačního systému

Více

menší a střední společnosti

menší a střední společnosti Informační systém pro menší a střední společnosti podnikový informační systém (ERP) Profil společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. CÍGLER SOFTWARE, a.s., se zabývá vývojem a implementací moderních informačních

Více

Informační systém ESO9

Informační systém ESO9 Informační systém ESO9 Obsah 1. VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ESO9... 3 1.1.1 Generační odlišnost... 3 1.1.2 Personalizace... 3 1.1.3 Vzdálená obsluha a správa systému... 3 1.1.4 Otevřenost... 4 1.1.5 Provázání

Více

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

Nejmodernější technologické řešení. informační systém. money. Průvodce systémem. www.money.cz

Nejmodernější technologické řešení. informační systém. money. Průvodce systémem. www.money.cz Nejmodernější technologické řešení money informační systém S5 Průvodce systémem www.money.cz Obsah 01 Řešení pro vaši společnost 3 02 Flexibilní podnikový systém 4 03 Vícevrstvá aplikace 5 04 Vlastnosti

Více

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Říjen 2009 Ing. Petr Klička generální ředitel 9 Kolik podob má POHODA? 10 POHODA a Windows 7 11 Vyšperkovaný e-shop 12

Více

COFIS CZ, s.r.o. webové stránky e-shopy SEO IT poradenství projekty na míru internetový marketing. Ve Stromovce 644/9 500 11 Hradec Králové

COFIS CZ, s.r.o. webové stránky e-shopy SEO IT poradenství projekty na míru internetový marketing. Ve Stromovce 644/9 500 11 Hradec Králové webové stránky e-shopy SEO IT poradenství projekty na míru internetový marketing Ve Stromovce 644/9 500 11 Hradec Králové IČ: 27530175 DIČ: CZ27530175 www.cofi s.cz Společnost je pro své zákazníky spolehlivým

Více

INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA

INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA PÁR SLOV NA ÚVOD Rád bych prostřednictvím těchto řádků poděkoval za váš zájem o informační systémy ABRA. Naším hnacím motorem je heslo PROTOŽE MÍT SYSTÉM JE ZÁKLAD a tímto krédem

Více

Kontakty...5. Manuál k aplikaci ShopSys...7 Stručný přehled rozdílů mezi jednotlivými verzemi...7

Kontakty...5. Manuál k aplikaci ShopSys...7 Stručný přehled rozdílů mezi jednotlivými verzemi...7 1 Kontakty...5 Manuál k aplikaci ShopSys...7 Stručný přehled rozdílů mezi jednotlivými verzemi...7 Popis nákupního prostředí...9 Frontend...9 Titulní strana...9 Výpis oddělení...10 Detail zboží...11 Panely...12

Více

E-shopová řešení v ČR. Březen 2015

E-shopová řešení v ČR. Březen 2015 Březen 2015 Obsah ÚVOD... 4 1 Volba vhodného řešení... 5 2 Volně dostupná řešení... 6 2.1 Přednosti volně dostupných řešení... 6 2.2 Úskalí volně dostupných řešení... 6 Seznam nejrozšířenějších dodavatelů

Více

ACTIVE 24 k vašim službám

ACTIVE 24 k vašim službám ACTIVE 24 k vašim službám! o t a n Jak ACTIVE 24 k vašim službám - jak na to? Lidé si myslí, že prezentovat se na webu nebo prodávat zboží na internetu je složité a nákladné. Na následujících stránkách

Více

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít ...aneb jednoduché BEZPLATNÉ ON-LINE ŠKOLENÍ pro podnikatele, který chce snižovat náklady a zvyšovat kvalitu i spolehlivost. Na přelomu listopadu a prosince 2011 pořádala Asociace malých a středních podniků

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010

Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010 Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Květen 2010 Ing. Karel Nekuža obchodní ředitel 12 Aktualizace 13 POHODA ONLINE 14 Případová studie 16 POHODA E1 17 Efektivní

Více

Microsoft Dynamics AX 2012

Microsoft Dynamics AX 2012 Microsoft Dynamics AX 2012 Náhled Komplexní řešení pro řízení kusové, procesní a štíhlé výroby Jednoduše výkonné Vyšší přínosy rychleji Předem definované oborové funkce pro výrobu, distribuci, služby a

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

JOURNAL 20. Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014. www.premier.cz

JOURNAL 20. Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014. www.premier.cz JOURNAL 20 Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014 ODVOZENÁ VARIANTA LOGOTYPU (BAREVNOSTI) PRO MULTIMÉDIA Úvod...................................................... 3 Novinky v X5.1..............................................

Více

Vzorový podnikatelský záměr

Vzorový podnikatelský záměr Vzorový podnikatelský záměr Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, říjen 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který realizuje

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

Obsah. Stránka 2 z 156

Obsah. Stránka 2 z 156 P latnost od 3. 9. 2012 platnost od 12. 8. 2013 Obsah Aktualizace Manuálu... 4 Úvod... 5 Průvodce nastavením e-shopu... 6 Výkladový slovník... 10 Přihlášení... 12 ThemeCentrik - objednávka grafické šablony...

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Přehled vítězů a finalistů soutěže Cena generální ředitelky za inovativní přístup

Více

2. Modely a koncepty. Obr. 1 - Komponenty obchodních modelů e-commerce. Klíčové prvky obchodního modelu. Tab. 1 - Klíčové prvky obchodního modelu

2. Modely a koncepty. Obr. 1 - Komponenty obchodních modelů e-commerce. Klíčové prvky obchodního modelu. Tab. 1 - Klíčové prvky obchodního modelu 2. Modely a koncepty Výukové cíle modulu Identifikovat klíčové komponenty modelů elektronického podnikání. (e-commerce) Popsat hlavní obchodní modely B2C. Popsat hlavní obchodní modely B2B. Popsat obchodní

Více

Průvodce ERP pro efektivní řízení

Průvodce ERP pro efektivní řízení Průvodce ERP pro efektivní řízení Obsah 1. Shrnutí 3 2. Nejlepší společnosti se neustále snaží zvyšovat výkony 4 3. Jak ERP zvyšuje výkonnost 5 4. Výsledky 8 5. Závěr 9 2 Sage ERP X3 I Efektivní řízení

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

STUDIJNÍ OPORA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU

STUDIJNÍ OPORA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU P STUDIJNÍ OPOR RA MODULU PODNIKÁNÍ NA INTERNETU Ing. Zdeněk Matúš Ostrava 2011 Název: Autoři: Vydání: Počet stran: Tisk: Vydala: Podnikání na internetu Ing. Zdeněk Matúš první, 2011 68 Vysoká škola podnikání,

Více

Merkur eshop. Popis řešení, verze 2.0.11. WebConsult.cz Internet & Marketing s.r.o.

Merkur eshop. Popis řešení, verze 2.0.11. WebConsult.cz Internet & Marketing s.r.o. Merkur eshop Popis řešení, verze 2.0.11 WebConsult.cz Internet & Marketing s.r.o. O firmě Sídlo společnosti WebConsult.cz Internet & Marketing s.r.o. Pohraniční 504/27 Ostrava Vítkovice 703 00 IČ: 277

Více