V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km."

Transkript

1 50

2 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií. Luxus našel svou budoucnost. Je čas dopřát si jej. V NADŠENÍ

3 V SEKUNDÁCH Rychlost má své zvláštní kouzlo. V okamžiku, kdy vyrazíte vpřed, můžete všemi smysly naplno procítit výkon a dokonalost podloženou nejmodernějšími technologiemi. Je to mnohem více, než jen pouhý pohyb. INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID vás nenutí do kompromisu mezi účinností a radostí z jízdy. I když dokáže dosáhnout spotřeby 6,2 l/100 km, nabízí také výkon 364 koňských sil s překvapivě rychlou reakcí a emise CO 2 méně pouze 144 g/km. NÁPOR AKCELERACE mění mechanickou sílu v emocionální zážitek. Přesně vyladěný motor dodává točivý moment v širším rozsahu otáček a zatlačí vás do sedadla na delší dobu. Pocit zrychlení je tím intenzivnější, čím rychleji jedete.

4 Co hledáte? Jaký pocit očekáváte? Jakmile usednete za volant, model Q50 vám připraví skutečně intenzivní zážitek. Je připraven stát se tím, po čem toužíte. PŘÍMÉ ADAPTIVNÍ ŘÍZENÍ prohlubuje váš pocit naprosté kontroly nad vozem a vaše soustředění na silnici digitálně propojeným řízením, které nabízí dosud nebývalé možnosti přizpůsobení ovladatelnosti a potlačuje nežádoucí vibrace. VOLIČ JÍZDNÍHO REŽIMU INFINITI umožňuje jediným pohybem přepínače přizpůsobit chování vozu jízdním podmínkám, vašim potřebám i vaší náladě.

5 V OKAMŽICÍCH Existují skryté úrovně radosti z jízdy, které se projeví, když technologie v souladu s designem zajistí dokonalé spojení se silnicí. Stačí jen okamžik na zjištění, co se skrývá pod povrchem. AERODYNAMIKA S NULOVÝM VZTLAKEM směřuje proud vzduchu tak, aby byl vůz Q50 při pohybu neustále v rovnováze, pomáhá udržovat výjimečnou stabilitu v rychlosti a kontakt s vozovkou. DVOUPÍSTOVÉ TLUMIČE přizpůsobují tlumení podle jízdních podmínek a zaručují dokonalou jízdu a přesnou odezvu při řízení za všech situací.

6 V PŘEDVÍDÁNÍ Každý váš dotek má sílu. Největší odezva a nejtěsnější propojení může vycházet z letmého kontaktu, z nejjemnějšího doteku prstem. Odhalte, jak správně navržená technologie může přeměnit vaše gesta v mocný vliv. NAVIGACE INFINITI INTOUCH s intuitivním zobrazením a jednoduchým rozhraním vás snadno a s jistotou dovede do cíle, a to i v hustém městském provozu. INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC Intelligent Cruise Control) automaticky zpomalí, když zjistí zpomalení provozu před vámi. Když je cesta volná, opět zrychlí na vámi požadovanou rychlost. Méně úsilí, více lehkosti.

7 V PROBUZENÍ Vizionáři nejen vidí svět přesněji, ale také sní o nových, dosud nepoznaných zážitcích. Představte si jedinečnou vizi luxusu, který není v ničem svázán konvencemi minulosti, ale ve všem sleduje vaše smyslové potěšení. SVĚTLOMETY LED svým jedinečným provedením doplňují umělecký design modelu Infiniti Q50 a přispívají k jeho nepřehlédnutelnosti. Natáčejí se také podle toho, jak řídíte, a zvyšují viditelnost při manévrování. SMART BEAM ASISTENT automaticky ztlumí dálková světla, když se blíží protijedoucí vozidlo. Přispívá tak k ohleduplnosti, bezpečnosti i vašemu pohodlí.

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI Q50

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a nevšední prostředí interiéru dokáže vzbudit nečekané emoce. 360 Lidí 6 Zemí 0,48 Milimetrů JEDINEČNÉ MATERIÁLY Pohlaďte si opěru pro ruce a konečky vašich prstů zakusí nezaměnitelně příjemný pocit. To není náhoda, ale výsledek našeho osmnáctiměsíčního výzkumu, při kterém jsme oslovili 360 lidí po celém světě, aby vyjádřili nejpříjemnější hmatový vjem, a podle něj jsme vytvořili dokonalé materiály. Pružnost a povrchová struktura povrchu odpovídá papilárním liniím na vašich prstech a vzbuzuje tak dojem dokonalého doteku. SVĚŽÍ A ČISTÝ VZDUCH PŘI KAŽDÉM NÁDECHU I když není vidět, nelze jej přehlédnout. Systém dvouzónové adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací. Je vybaven polyfenolovým filtrem, který zachycuje 99,5 % alergenů z okolního vzduchu. BOHATÝ PROSTOR Interiér modelu Q50 byl navržen s důrazem na dostatek místa i pocit z volného prostoru. Prvky interiéru, jako je strop a sloupky čelního skla, jsou tvarovány tak, aby budily dojem otevřenosti. Zadní strana opěradel předních sedadel zajišťuje cestujícím vzadu více místa pro nohy. Široké otevírání zavazadlového prostoru nabízí snadný přístup k jednomu z největších objemů v této třídě.

10 VÝKON Špičkovou kvalitu montáže, ekonomiku provozu a výkon lze změřit pomocí přístrojů a vyjádřit grafy. Skutečná výjimečnost motorů Infiniti se však pozná až podle pocitu při řízení. 364 k 6,2 * l/100 km 3,5LITROVÝ MOTOR V6 S TECHNOLOGIÍ INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID Systém s kombinovaným výkonem 364 koňských sil reaguje na dotek plynového pedálu s překvapivou rychlostí, přičemž dosahuje emisí CO 2 pouhých 144 g/km. Dokáže přejít z čistě elektrického do plně hybridního režimu s intenzitou a přirozenou reakcí, která vám dá zapomenout na vše, co jste si dosud mysleli o hybridech. 170 k 4,3 * l/100 km 2,2LITROVÝ TURBODIESEL S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM Vyznačuje se čistým spalováním a ekonomickým provozem spolu s výjimečnou živostí. Tento motor díky nejnovější dieselové technologii dosahuje spotřeby 4,3 * l/100 km, přičemž dává výkon 170 k a točivý moment 400 Nm. A to vše při emisích CO 2 méně než 115 g/km. 211 k 6,3 * l/100 km 2,0LITROVÝ PŘEPLŇOVANÝ BENZINOVÝ MOTOR Technologie čtyřválcového benzinového motoru s turbodmychadlem přináší mimořádnou citlivost a akceleraci v širokém rozsahu otáček. Různé možnosti jízdních režimů spolu s vysokým výkonem 211 k a točivým momentem 350 Nm zaručují výjimečnou ovladatelnost a strhující zážitek z jízdy. Infiniti Q50 2.0t zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 7,2 s a dosahuje kombinované spotřeby paliva jen 6,3 * l/100 km. ŘADICÍ PÁČKY Z HOŘČÍKOVÉ SLITINY POD VOLANTEM umožňují rychlé řazení při sportovní jízdě. * Tento údaj odpovídá nejnižší dostupné kombinované spotřebě paliva. 364 k 546 Nm 144 g/km CO 2

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Díky inteligenci a výkonu technologie Infiniti Direct Response můžete model Q50 řídit přesně tak, jak vám vyhovuje. OŽIVUJÍCÍ ÚČINNOST Žádný jiný hybridní systém nedosahuje takové akcelerace. Elektromotor s výkonem 68 k a nejmodernější lithium-iontové baterie systému Infiniti Direct Response Hybrid umožňují jízdu v čistě elektrickém režimu do rychlosti až 80 km/h. Benzinový motor V6 s objemem 3,5 litru se v tomto režimu vypíná a zcela odpojuje, což přispívá k maximální mechanické účinnosti. Přesto však dokáže reagovat na váš požadavek se strhující intenzitou. CITLIVĚJŠÍ BRZDĚNÍ Dynamický výkon modelu Q50 je dokonale pod kontrolou díky sportovním brzdám s protilehlými třmeny (pouze u verze Q50S Hybrid). Zvýšený brzdný výkon umožňuje snížit rychlost s větší pohotovostí a jistotou. 96 OSOBNÍCH NASTAVENÍ LEHKÁ KOLA Atraktivní 19" kola z hliníkové slitiny podtrhují vzhled a výkon modelu Q50. Díky své konstrukci a materiálu výrazně snižují neodpruženou hmotnost. Tato úspora hmotnosti umožňuje přesnější vyladění odpružení, což přispívá k citlivějšímu ovládání a větší živosti modelu Q50. AERODYNAMICKÁ ČISTOTA Horní i spodní část karoserie modelu Q50 usměrňuje tok vzduchu nad vozem, pod ním a kolem něj a vytváří tak mimořádně účinný přítlak. Minimalizací tlaku pod vozem a efektu sání v horní části se podařilo dosáhnout nulového vztlaku vpředu i vzadu. To snižuje účinky vzdušných turbulencí při vyšší rychlostech a přináší zvýšený pocit kontroly a kontaktu s povrchem vozovky. OSTŘEJŠÍ ŘAZENÍ Když pomocí řadicí páčky z hořčíkové slitiny (pouze u sportovních verzí 7AT * ) přeřadíte na nižší stupeň, systém přizpůsobování otáček (Downshift Rev Matching) (k dispozici pouze u modelů Q50S Hybrid) automaticky aktivuje meziplyn, aby připravil motor na nový převod. Hladké podřazování přispívá ke sportovnímu pocitu z jízdy, zvyšuje stabilitu a umožňuje konzistentní využívání výkonu motoru. ELEKTRIZUJÍCÍ PROPOJENÍ Pro vyladění jízdní dynamiky modelu Q50 je k dispozici téměř 100 parametrů. Přímé adaptivní řízení první technologie svého druhu na světě umožňuje dosud nevídaným způsobem přizpůsobit mechanismus řízení. Řízení je nejen příjemnější díky odfiltrování nežádoucích vibrací volantu, ale můžete si také přesně nastavit jeho ostrost s ohledem na požadovanou reakci. NEKOMPROMISNĚ POD KONTROLOU Když jsou jízdní podmínky optimální, systém inteligentního pohonu všech kol (AWD All-Wheel Drive) směruje 100 % výkonu na zadní kola a přispívá tak ke sportovnímu pocitu z jízdy. Současně však neustále sleduje otáčení kol, polohu plynového pedálu a rychlost vozu a může přesměrovat až 50 % dostupného výkonu na přední nápravu pro zvýšení trakce a ovladatelnosti v obtížnějších situacích. Již žádné kompromisy mezi ovladatelností a radostí z řízení. * Sedmistupňová automatická převodovka.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Vyspělé technologie systému Infiniti InSuite zjednodušují činnosti a předvídají vaše potřeby. Můžete tak být stále v kontaktu a mít vše pod kontrolou. 8 7 HORNÍ " " SPODNÍ DVĚ NASTAVITELNÉ DOTYKOVÉ OBRAZOVKY INTUITIVNÍ TECHNOLOGIE Systém Infiniti InTouch vám zajišťuje intuitivní kontrolu nad systémy vozu a umožňuje snadno používat oblíbené aplikace. Pomocí dvou dotykových obrazovek můžete nastavit klimatizaci, hledat na Google, měnit některá z řady nastavení souvisejících s pohodlím vše ze stejného elegantního rozhraní. A pokud si přizpůsobíte prostředí Infiniti InTuition, zapamatuje si vaši osobní volbu aplikací, takže je budete mít stále k dispozici. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Systém adaptivních světlometů (AFS Adaptive Front-lighting System) osvětluje nejen cestu před vámi, ale také prostor v okolí. Nastavuje světlomety podle úhlu natočení volantu a zajišťuje tak lepší viditelnost v zatáčkách. Model Q50 dále nabízí technologii High Beam Assist, která automaticky ztlumí dálková světla, když se blíží protijedoucí vozidlo (volitelná výbava). BEZPEČNÝ PROSTOR Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) pomocí radaru sleduje vozidlo před vámi a pomáhá vám udržovat bezpečný odstup. Pokud se vzdálenost příliš zkrátí, systém může s uvolněním plynu automaticky aktivovat brzdy a upozornit vás na nutnost brzdění. Pokud máte sešlápnutý plynový pedál a blížíte se k jinému vozidlu, systém může vyvinout sílu, která tlačí pedál vzhůru a pomůže vám jej uvolnit. POHODLÍ V PROVOZU Inteligentní tempomat pro celý rozsah rychlostí (ICC Intelligent Cruise Control) umožňuje volbu požadované rychlosti a automaticky zpomalí váš vůz v houstnoucím provozu až do případného úplného zastavení. Jakmile se provoz uvolní, opět zrychlí na přednastavenou rychlost. Tato revoluční inovace s možností pohodlného přizpůsobení je k dispozici na jediné stisknutí tlačítka. SNADNÉ PARKOVÁNÍ Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s předním a zadním sonarovým systémem a detekcí pohyblivých objektů zajišťuje výjimečný přehled o okolí při parkování. Na obrazovce vidíte simulovaný pohled z ptačí perspektivy pod úhlem 360, který zřetelně ukazuje předměty zjištěné kolem vozu. Systém vás navíc upozorní, pokud ve vaší blízkosti zjistí pohybující se objekty. Pomáhá vám zachovávat intuitivní přehled o okolí a usnadňuje manévrování s vozem. LUXUSNÍ POSLECH Exkluzivní zvukový systém nové generace BOSE Premium je tvořen 14 samostatnými reproduktory včetně tří basových o průměru 10", které zajišťují věrnou reprodukci nízkých tónů u hudby všech žánrů. Jejich umístění a seřízení je přesně přizpůsobeno interiéru modelu Q50. Systém filtruje nežádoucí zvuky a deformace a obklopí vás bohatým a realistickým zvukem. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI si automaticky pamatuje všechna nastavení vašeho vozu. Poloha sedadla řidiče, předvolby navigace, nastavení klimatizace, zvukového systému a jízdních vlastností vše je nastaveno přesně podle vašich požadavků.

13 OCHRANA Koncepce dynamického bezpečnostního štítu Infiniti (DSS Dynamic Safety Shield) zahrnuje několik vrstev technologií, které sledují jízdní podmínky, pomáhají vyhnout se nehodě a chránit vás i vaše spolucestující, když k ní přesto dojde. VIDÍ, CO VY NEMŮŽETE Systém Blind Spot Intervention pomocí čidel zjišťuje vozidla v přilehlém pruhu, která vjíždějí do oblasti vašeho slepého úhlu, a pomáhá vám vyhnout se srážce. Nejprve se rozsvítí varovná kontrolka. Pokud začnete přejíždět do obsazeného pruhu, ozve se varovný signál. Systém také aktivuje brzdy na opačné straně, aby vám pomohl navést vůz zpět do středu stávajícího jízdního pruhu. STÁLE VE STŘEHU Systém prediktivního varování před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) 1 vás může upozornit na možnou kolizi, a to i tehdy, když je příčina mimo váš zorný úhel. Pomocí radaru neustále monitoruje a analyzuje relativní rychlost nejen vozidla před vámi, ale také vozidla jedoucího před ním. Pokud některá ze vzájemných rychlostí překročí bezpečnou mez, upozorní vás a přitáhne bezpečnostní pás. STÁLE VE SVÉM PRUHU Systém prevence vyjetí z pruhu (LDP Lane Departure Prevention, LDW Lane Departure Warning) pomocí kamery sleduje, zda neopouštíte svůj jízdní pruh bez toho, abyste dali znamení o změně směru jízdy, a pokud ano, upozorní vás zvukovým signálem. Když i nadále pokračujete ve vyjíždění, systém vám pomůže jemně navést vůz zpět do správného pruhu. Systém aktivního řízení jízdy v pruhu (ALC Active Lane Control) (k dispozici pouze s přímým adaptivním řízením) vám navíc může pomoci při jízdě v bočním větru nebo po šikmém povrchu. VÍCE JISTOTY PŘI COUVÁNÍ Systém prevence srážky při couvání od společnosti Infiniti (BCI Back-Up Collision Intervention) jako první svého druhu využívá sadu pokročilých senzorů pro zjištění blížících se vozidel z obou stran. Při zjištění vozidla vás upozorní nejprve varovnou kontrolkou, poté zvukovým signálem a následně zvýšeným odporem plynového pedálu. Systém také může automaticky aktivovat brzdy a pomoci vám vyhnout se srážce (pouze v kombinaci s automatickou převodovkou). PŘIPRAVENO K OCHRANĚ Při brzdění za určitých podmínek dojde k automatickému předepnutí předních bezpečnostních pásů, které tak mohou lépe zadržet vaše tělo a pomáhají zvýšit účinnost dalších bezpečnostních prvků, jako jsou například airbagy. ZMÍRNĚNÍ ŠKOD Systém nouzového přímého brzdění (FEB Forward Emergency Braking) sleduje oblast před vozem s ohledem na riziko možné srážky. Pokud zjistí hrozící nehodu, upozorní řidiče, automaticky aktivuje brzdy a předepne bezpečnostní pás řidiče, aby snížil rychlost a minimalizoval škody.

14 VÝBĚR Odstíny, které se mění podle světla a úhlu pohledu. Kombinace barev exteriéru a exteriéru, které odrážejí výjimečnou energii a náladu. Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield), jehož lesk vydrží déle. To je jen několik příkladů, jak Infiniti využívá barev k vyjádření pocitu, navození jistoty a ztvárnění emocí. Barvy exteriéru (KÓD) Barvy interiéru (KÓD) Obložení interiéru moonlight white (QAB) liquid platinum (k23) HAGANE BLUE (RBP) graphite shadow (kad) CHESTNUT BRONZE (can) venetian ruby (nah) malbec black (gac) black obsidian (kh3) Kůže WHEAT (C) Kůže stone (K) Kůže Graphite (G) KACCHU aluminum maple WOOD Gun Metal Látka WHEAT (C) Látka Graphite (G) Kola Kola 17" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 DĚLENÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU 19" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 TROJITÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU 18" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 7 DVOJITÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU INFINITI Europe, Divize Nissan International SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Route de l Etraz, 1180 Rolle, Švýcarsko Tato brožura obsahuje pouze obecný popis a slouží pro informační účely. Může podléhat změnám a nepředstavuje žádnou nabídku, prohlášení nebo záruku (výslovnou ani předpokládanou) ze strany společnosti INFINITI Europe. Než na základě této brožury přijmete rozhodnutí o nákupu, obraťte se přímo na centrum Infiniti a ověřte si přesnost uvedených informací včetně toho, jak se vztahují na konkrétní vůz. Společnost INFINITI Europe si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění kdykoli provést změny v cenách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a modelech, případně ukončit dostupnost modelů a vybavení. Z důvodů neustálého vývoje výrobků a dalších okolností před výrobou i po ní se skutečný vůz, použité materiály a výbava mohou lišit od této brožury. Některé vozy jsou vyobrazeny s volitelnou výbavou. Přesné informace získáte prohlédnutím skutečného vozu. Dostupnost a dodací lhůty konkrétních verzí a úrovní výbavy se mohou lišit. Specifikace, výbava a příslušenství mohou být v různých zemích různé. Další informace o dostupnosti, výbavě a příslušenství získáte od svého centra Infiniti. 1 Smyslem systému varování před čelní srážku je upozornit vás, než dojde ke střetu. Sám nemůže srážce zabránit. Pracuje pouze v omezeném rozsahu rychlostí. Jezděte vždy opatrně. Společnost Infiniti vynaložila značné úsilí na to, aby vzorky barev v této brožuře co nejpřesněji odpovídaly skutečným barvám vozů. Vzorky barev se mohou mírně lišit v závislosti na tisku a na tom, zda jsou osvětleny denním, zářivkovým nebo žárovkovým světlem. Skutečné barvy si můžete prohlédnout ve svém centru Infiniti.

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při návrhu a výrobě originálního příslušenství Infiniti používáme stejně přísné standardy jako u samotných vozů Infiniti. Široká nabídka kvalitních výrobků navržených s ohledem na hladkou integraci je zárukou dokonalého sladění a stylu. 17" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkoli, nikdo nezapochybuje o vašem smyslu pro styl a sportovní design. Kola z hliníkové slitiny s 10 paprsky a pneumatikami 225/55 R 17. PRAHY DVEŘÍ Osvětlené prahy z nerezové oceli s decentním nápisem Infiniti dodají vašemu vozu moderně sportovní vzhled. Prahy dodávané v sadě po dvou osvětlují vstup do vozu a chrání jeho lak. BOX DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Skládací box do zavazadlového prostoru z odolného a pružného materiálu brání pohybu přepravovaných předmětů při jízdě, chrání zavazadlový prostor před poškozením a pomáhá udržovat pořádek. ZADNÍ SPOILER * S designem přizpůsobeným pro dokonalé osazení a barvou sladěnou s karoserií zdůrazňuje sportovní, aerodanymický vzhled vozu. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a funkčnost. Tažné zařízení vám umožní vzít si s sebou opravdu cokoli. Je integrováno do konstrukce vozu a schváleno pro hmotnost taženého vozidla do 1,5 t. Když se tažné zařízení nepoužívá, lze jej snadno odebrat. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: mřížka chladiče Midnight Black, střešní nosič, střešní box, světla na uvítanou. KOBEREČKY Na míru vyrobené koberečky s emblémem modelu dokonale doplňují kultivovaný a luxusní interiér modelu Q50. Jsou opatřeny povrchovou úpravou odpuzující nečistoty a díky upevňovacímu háčku vždy drží na místě. * Informace o možnosti použití získáte od místního centra Infiniti.

16 Formule partnerství Vzrušení roste. Tlak stoupá. Emoce gradují. Tak vypadá partnerství, ve kterém technologie, genialita a vášeň hrají hlavní roli. Partnerství mezi týmem Infiniti Red Bull Racing a Vámi. Vyobrazený vůz je model RB11/2015. Informace a obrázky odpovídají době tisku. My závodíme, vítězství však patří Vám. Dlouhodobá spolupráce mezi týmem Infiniti Red Bull Racing a naší Infiniti Performance Engineering Academy (http://academy.infiniti.com/engineering/) nám umožňuje přenést závodní technologie a jezdecké nadšení z uzavřených okruhů na otevřenou silnici s rychlostí a mistrovstvím špičkových mechaniků. Nabízíme Vám vozy, které myslí dopředu, vzbuzují emoce a předstihují konkurenci na cestách v každém ohledu. To je formule partnerství značky Infiniti, které pocítíte pokaždé, když usednete za volant.

17 Společnost Infiniti byla založena v roce 1989 a její modelová řada sedanů, coupé, kabrioletů, crossoverů a SUV je nyní k dispozici v 50 zemích po celém světě. Značka Infiniti je jedinečná a osobitá. Nesnaží se nabídnout pro každého něco, ale pro některé všechno. V srdci značky Infiniti se skrývá historie lidské pozornosti a přesvědčení, že celková zkušenost vlastníka je mnohem důležitější než samotný vůz, spolu se snahou nabídnout zákazníkům motivující, sebejistější a radostnější zážitky z řízení i vlastnictví. Značka Infiniti se proslavila působivým a nápadným designem svých vozů. Tento nezaměnitelný design je tvořen lidskou rukou a na silnici vzbuzuje dojem odvahy a síly. Spolu s pečlivou pozorností k detailu a precizním technickým zpracováním přispívá k pocitu, že řídit vůz Infiniti je něco skutečně speciálního.

18 Výbava Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Provozní parametry Systém stop-start Posilovač řízení s proměnlivým účinkem Balíček prvků řízení 1 Přímé adaptivní řízení Aktivní řízení jízdy v pruhu Aktivní řízení dráhy Šestistupňová manuální převodovka Sedmistupňová automatická převodovka s režimem ručního řazení Řadicí páčky z hořčíkové slitiny (u sedmistupňové automatické převodovky s manuálním režimem) Systém rekuperačních brzd Sportovní odpružení Bezpečnost a zabezpečení Sportovní brzdy s protilehlými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Systém monitorování tlaku v pneumatikách (s varovnou funkcí) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) Balíček prvků na uvítanou Systém monitorování tlaku v pneumatikách (zobrazení tlaku v jednotlivých pneumatikách) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) Asistent rozjezdu do kopce 6 airbagů (čelní airbagy na straně řidiče a spolujezdce, boční airbagy na ochranu kyčlí a hrudníku, podélné hlavové airbagy) Automatické stmívání vnitřního zpětného zrcátka Tempomat Omezovač rychlosti Protiblokovací brzdový systém (ABS Anti-lock Braking System) pro všechna kola, elektronické rozdělování brzdné síly (EBD Electronic Brake Force Distribution), systém řízení trakce (TCS Traction Control System) a dynamické řízení vozidla (VDC Vehicle Dynamic Control) Brzdový asistent (BA Brake Assist) Zvukové varování chodců před blížícím se vozidlem (VSP Approaching Vehicle Sound for Pedestrians) Systém zabezpečení vozu s imobilizérem motoru a alarmem Systém ultrazvukového alarmu Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Stěrače s rozpoznáváním deště Balíček bezpečnostních prvků (Safety Shield) Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) pro celý rozsah rychlostí Systémy upozornění a prevence vyjetí z pruhu (LDW Lane Departure Warning a LDP Lane Departure Prevention) Systémy sledování slepého úhlu (BSW Blind Spot Warning) a Blind Spot Intervention Nouzové přímé brzdění (FEB Forward Emergency Braking) Systém prediktivního varování před čelní srážkou Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) Prevence srážky při couvání Kola 17" kola z hliníkové slitiny s 5 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/55RF17 97W s ochranou proti defektu 18" kola z hliníkové slitiny se 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50RF18 95W s ochranou proti defektu 19" kola z hliníkové slitiny s 5 trojitými paprsky a pneumatikami 245/40RF19 94W s ochranou proti defektu Exteriér Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie s LED kontrolkou signalizace Vyhřívaná vnější zrcátka s elektrickým ovládáním Balíček prvků na uvítanou Vyhřívaná vnější zrcátka s elektrickým ovládáním, sklápěním a synchronizací při couvání Exteriér (pokračování) Mlhová světla LED (vpředu i vzadu) Automatické rozsvícení světlometů Světlomety LED s automatickým vyrovnáváním výšky a světly pro denní svícení Zadní světla LED Balíček prvků viditelnosti Adaptivní světlomety (AFS Adaptive Front-lighting System) Technologie Smart Beam Elektricky ovládané střešní okno Metalická barva karoserie Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield) Přední nárazník se sportovním designem Dva výfuky s chromovaným zakončením Technologie Volič jízdního režimu Infiniti Drive 3 Infiniti InTouch Dvě dotykové obrazovky (LCD VGA 8" a LCD VGA 7") Přístrojový panel Fine Vision s 5" barevným displejem TFT Navigační systém Infiniti Balíček multimediální výbavy 4 Navigační systém Infiniti Technologie Bluetooth pro připojení mobilního telefonu Systém rozpoznávání hlasu Dálkové odemknutí bez použití klíče Balíček prvků na uvítanou Klíč I-Key s inteligentním přístupem a rozšířenou pamětí Zadní kamera Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Parkovací čidla vpředu a vzadu se zobrazováním Balíček prvků viditelnosti Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s detekcí pohybujících se objektů a naváděním při parkování Pohodlí Systém osvětlení po vystoupení z vozidla (Follow Me Home) Balíček prvků na uvítanou Světla na uvítanou Dvouzónová adaptivní klimatizace Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Dvouzónová adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací a polyfenolovým filtrem Zadní výdechy klimatizace (pouze verze s automatickou převodovkou) Infiniti InTuition Plně přizpůsobitelné digitální prostředí Elektricky ovládaná okna všech dveří s automatickým ovládáním (propojení s klíčenkou) Tlačítko zapalování Sluneční clony s osvětlenými vnitřními zrcátky a prodloužením 1 Pouze v kombinaci s 18" koly z hliníkové slitiny s 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50 RF W s ochranou proti defektu (Q50 Premium Tech). 2 Pouze v kombinaci se sklopným děleným opěradlem zadních sedadel (40/60). 3 Dostupnost volitelných režimů a jejich nastavení závisí na typu motoru. 4 Není k dispozici v kombinaci s navigačním systémem Infiniti. Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze

19 Barvy a obložení Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Q50 Q50 Premium/ Q50 Premium Tech Q50 Sport/ Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport/ Q50S Hybrid Sport Tech Zvuk AM/FM audio soustava s CD přehrávačem Zvukový systém se 6 reproduktory Konektor USB/iPod a kompatibilní audio konektor RCA Přehrávání audia přes Bluetooth (audio streaming) Balíček multimediální výbavy 1 Audio soustava BOSE Premium Zvukový systém se 14 reproduktory Aktivní potlačení hluku Interiér Multifunkční volant Kožený potah volantu a hlavice řadicí páky Přední opěra pro ruce s úložným prostorem Zásuvky 12 V na středovém panelu Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (manuálně) Balíček prvků na uvítanou Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (elektricky) Hliníkové pedály a opěrka pro chodidlo Obložení interiéru Gun Metal Obložení interiéru Kacchu Aluminium Obložení interiéru Maple Wood Prahy předních dveří v provedení Infiniti Aluminium Sedadla Látkové čalounění sedadel Kožené čalounění sedadel Vyhřívaná přední sedadla Přední sedadla se sportovním designem Bederní opěra páteře u řidiče (manuální nastavení) Balíček prvků na uvítanou Bederní opěra páteře u řidiče (elektrické nastavení) Elektrické nastavení předních sedadel s pamětí Sklopné dělené opěradlo zadních sedadel (40/60) 2 Otvor s integrovaným vakem na lyže Zadní středová opěra pro ruce s držákem na pohárek Systém ISOFIX pro ukotvení dětských autosedaček na zadních sedadlech Objem zavazadlového prostoru Lékárnička a výstražný trojúhelník Čalounění Látka Kůže Kůže Kůže Barvy interiéru (kód) Graphite (G) Wheat (C) Graphite (G) Wheat (C) Stone (K) Graphite (G) Stone (K) Graphite (G) Stone (K) Barvy exteriéru Kód Typ Black Obsidian KH3 Základní n n n n n n n n n Moonlight White QAB o o o o o o o o o Liquid Platinum K23 o o o o o o o o o Graphite Shadow KAD o o o o o o o o o Hagane Blue RBP Metalická o o o o o o o o o Chestnut Bronze CAN o o o o o o o o o Venetian Ruby NAH o o o o o o o o o Malbec Black GAC o o o o o o o o o Obložení interiéru Gun Metal n n n n n Kacchu Aluminium o o o n n n n Maple Wood o o *** *, ** *, ** Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze *** 1 Není k dispozici v kombinaci s navigačním systémem Infiniti. 2 Pouze v kombinaci s balíčkem prvků zaměřených na pohodlí. DOSTUPNOST VARIANT/MOTORŮ Q50 2.2d MT Q50 2.2d AT Q50 2.0t AT Q50S Hybrid AT Q50S Hybrid AWD AT Q50 ü ü Q50 Premium ü ü ü Q50 Premium Tech ü ü Q50 Sport ü ü ü Q50S Hybrid Sport ü ü Q50 Sport Tech ü ü Q50S Hybrid Sport Tech ü ü Všechny rozměry jsou uvedeny v mm *, ** * Q50, Q50 Premium, Q50 Premium Tech ** Q50 Sport, Q50 Sport Tech, Q50S Hybrid Sport, Q50S Hybrid Sport Tech *** Q50S Hybrid AP

20 Technické údaje Q50 2.2d MP Q50 2.2d AP Q50 2.0t AP Q50S Hybrid AP Q50S Hybrid AWD AP Motor Typ paliva Diesel Diesel Počet válců 4 4 Objem ccm ccm Systém sání Výfukový systém Výkon Přímé vstřikování common rail (CDI Common Rail Direct Injection) Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor Přímé vstřikování common rail (CDI Common Rail Direct Injection) Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor Diesel-/Benzinmotory 125 kw (170 k) při ot/min 125 kw (170 k) při ot/min Elektromotory Spojené motory Točivý moment Diesel-/Benzinmotory 400 N.m při ot/min 400 N.m při ot/min Elektromotory Spojené motory Převodovka Šestistupňová manuální převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Poháněná náprava Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Emisní norma Euro 6b Euro 6b Provozní parametry Maximální rychlost 231 km/h 230 km/h km/h 8,7 s 8,5 s Odhadovaná spotřeba paliva 1 Město 5,5 l/100 km 6 / 5,7 l/100 km 7, 8 6, 7, 8 5,7 l/100 km Mimo město 3,7 l/100 km 6 / 3,8 l/100 km 7, 8 3,9 l/100 km 6 / 4,0 l/100 km 7, 8 Kombinovaná 4,3 l/100 km 6 / 4,5 l/100 km 7, 8 4,5 l/100 km 6 / 4,6 l/100 km 7, 8 Emise CO g/km 6 / 118 g/km 7, g/km 6 / 123 g/km 7, 8 Systém Direct Response Hybrid Hybridní systém Typ baterie Energie baterie / Kapacita baterie Ovladatelnost Řízení Typ Hydraulický a elektrický posilovač řízení Hydraulický a elektrický posilovač řízení Průměr otáčení 11,4 m 11,4 m Zavěšení kol Vpředu Vzadu Brzdy Vpředu/vzadu Objemy a hmotnosti Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Pohotovostní hmotnost kg 3 / kg 4 / kg kg 3 / kg 4 / kg 5 Hmotnost taženého vozidla nebrzděný přívěs / brzděné 750 kg / kg 750 kg / kg Objem zavazadlového prostoru 450 l 450 l Palivová nádrž 74 l 74 l Rozměry Exteriér Součinitel aerodynamického odporu 0,26 3, 4 / 0, ,26 3, 4 / 0,265 5 Celková délka mm 3, 4 / mm mm 3, 4 / mm 5 Celková šířka bez zpětných zrcátek/ včetně zpětných zrcátek mm / mm mm / mm Celková výška bez podélných střešních nosičů mm mm Rozvor náprav mm mm Benzin Benzin / elektřina (hybridní) Benzin / elektřina (hybridní) 4 V6 V ccm ccm ccm Přímé vstřikování Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Dvojitý výfukový systém Dvojitý výfukový systém Dvojitý výfukový systém 155 kw (211 k) při ot/min 225 kw (306 k) při ot/min 225 kw (306 k) při ot/min 50 kw (68 k) 50 kw (68 k) 268 kw (364 k) 268 kw (364 k) 350 N.m při ot/min 350 N.m při ot/min 350 N.m při ot/min 270 N.m 270 N.m 546 N.m 546 N.m Sedmistupňová automatická převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Euro 6b Euro 6b Euro 6b 245 km/h 250 km/h 250 km/h 7,2 s 5,1 s 5,4 s 8,6 l/100 km 6 / 8,7 l/100 km 7 / 8,8 l/100 km 8 8,2 l/100 km 8 9,6 l/100 km 8 5,0 l/100 km 6 / 5,1 l/100 km 7 / 5,2 l/100 km 8 5,1 l/100 km 8 5,3 l/100 km 8 6,3 l/100 km 6 / 6,4 l/100 km 7 / 6,5 l/100 km 8 6,2 l/100 km 8 6,8 l/100 km g/km 6 / 149 g/km 7 / 151 g/km g/km g/km 8 Jeden elektromotor, 2 spojky Jeden elektromotor, 2 spojky Baterie Li-ion Baterie Li-ion 346 V / 50 kw 346 V / 50 kw Hydraulický a elektrický posilovač řízení Přímé adaptivní řízení Přímé adaptivní řízení 11,4 m 11,2 m 11,4 m Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 330 mm vpředu / 308 mm vzadu Sportovně vyladěné, nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Sportovně vyladěné, nezávislé víceprvkové zavěšení s dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Sportovně vyladěné, nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Sportovně vyladěné, nezávislé víceprvkové zavěšení s dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) kg 4 / kg kg kg 750 kg / kg 750 kg / kg 750 kg / kg 500 l 400 l 400 l 80 l 70 l 70 l 0,26 4 / 0, ,275 0, mm 4 / mm mm mm mm / mm mm / mm mm / mm mm mm mm mm mm mm 1 Uvedené hodnoty byly stanoveny na základě měřicích metod podle evropské směrnice 715/2007/EC. Spotřeba paliva a úroveň CO 2 emisí vozu nejenom na efektivním využití paliva ve voze, ale jsou ovlivněny též stylem jízdy a dalšími mimotechnickými faktory. 2 Hodnoty uvedeny podle směrnice 92/21/EC ve verzi 95/48/EC (pohotovostní hmotnost s 90 % paliva v nádrži, řidičem o hmotnosti 68 kg a 7 kg zavazadel) pro vozidla se standardní specifikací. Volitelná výbava a příslušenství mohou tuto hodnotu zvýšit. 3 Q50 4 Q50 Premium, Q50 Premium Tech 5 Q50 Sport, Q50 Sport Tech 6 S 17" koly z hliníkové slitiny s 5 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/55 RF17 97W s ochranou proti defektu 7 S 18" koly z hliníkové slitiny se 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50 RF18 95W s ochranou proti defektu 8 S 19" koly z hliníkové slitiny s 5 trojitými paprsky a pneumatikami 245/40 RF19 94W s ochranou proti defektu

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km. 50 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií.

Více

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km. 50 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií.

Více

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A Příloha č. 1 - Technická specifikace vozidel Parametry požadované zadavatelem sedan (4dveřový) / liftback (5dveřový) 5ti místný (homologováno pro řidiče + 4 cestující) motor zážehový, přeplňovaný (palivo

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

30 Nové INfINItI Q30 BorN to challenge

30 Nové INfINItI Q30 BorN to challenge 30 Nové Infiniti Q30 Born to challenge VYZÝVAVÝ DESIGN S modelem Infiniti Q30 uvidíte město z jiného úhlu. Jeho dramatické linie a výrazné proporce popírají konvence tradičního designu. TŘÍDA SAMA PRO

Více

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Nový RAV4 Ceník Za 12 045 Kč = Úrok 0 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč! Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T

Více

LEXUS GS 200t/300h/450h

LEXUS GS 200t/300h/450h LEXUS GS 200t/300h/450h CENÍK Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů LEXUS ProTect 5letá ochrana laku karoserie (pomocí křemíkové

Více

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč.

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč. VAŠE TOYOTA HILUX ZÁKLADNÍ ÚDAJE KAROSERIE MOTOR PŘEVODOVKA STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY Double Cab 2.5l D-4D 145 DPF 5 M/T Luna BARVY EXTERIÉR INTERIÉR Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) CENA

Více

Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16" koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin.

Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16 koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin. NOVÝ JAZZ Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16" koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin. [MALÉ AUTO VELKÝ DOJEM Nový tvar karoserie

Více

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. X50 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní

Více

CENÍK 2015. Ceny. EXECUTIVE 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 M/T 814 900 Kč. 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 A/T 854 900 Kč VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA CENA

CENÍK 2015. Ceny. EXECUTIVE 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 M/T 814 900 Kč. 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 A/T 854 900 Kč VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA CENA CENÍK 2015 Ceny VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA CENA 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 M/T 814 900 Kč 2,0 D-4S Boxer 147 kw 6 A/T 854 900 Kč 1 Pakety PAKET OBSAH CENA LEATHER Čalounění sedadel v kombinaci přírodní

Více

ÚNIK. Dostupnost se může lišit v závislosti na modelové řadě.

ÚNIK. Dostupnost se může lišit v závislosti na modelové řadě. 60 COUPE & CABRIO ÚNIK Q60 Coupé vás zve na cestu, která je v pravém slova smyslu důvěrná. Magická přitažlivost jeho stylu a strhující intenzita jeho výkonu vás uchvátí na první pohled. Je to příslib zážitku,

Více

Camaro Hot Wheels splněný sen

Camaro Hot Wheels splněný sen Camaro Hot Wheels splněný sen S e n m i l i ó n ů f a n o u š k ů H o t W h e e l s v š e c h v ě k o v ý c h k a t e g o r i í s e s t a l s k u t e č n o s t í. V ý r a z n ý, o d v á ž n ý a a t r a

Více

Corolla Modelový rok 2014

Corolla Modelový rok 2014 Corolla Modelový rok 2014 Ceník NABÍDKA BŘEZEN 2015 Paket Exclusive se zvýhodněním 41 000 Kč Za 7 550 Kč = Úrok 2,99 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Pakety výbavy za polovinu ceny! Výbava Motor

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 1.4 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 279 900 Kč 286 900 Kč \ Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Zapalovač a popelník

Více

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 2.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 374 923 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava:

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 2.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 374 923 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 2.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 374 923 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: 443 189 Kč¹ Konečná cena 1 818 112 Kč¹ * Cena je orientační a může zahrnovat

Více

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. X70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

PULSAR Chytrý, praktický, překvapivý

PULSAR Chytrý, praktický, překvapivý Chytrý, praktický, překvapivý od 299 900 Kč s financováním Nissan Finance Interiér nového NISSANU PULSAR je pojatý opravdu velkoryse. Je neuvěřitelně světlý a vzdušný se spoustou místa pro pohodlné sezení

Více

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900 CLIO ZÁVODNÍM JEZDCEM KAŽDÝ DEN Od 564 900 Kč QQ LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM QQ DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU MOTOR CENÍKOVÁ CENA Clio 1,6 TURBO

Více

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km)

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) CENÍK Mii TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové 44/60 4,5 105 193 900 Kč 202 900 Kč 55/75 4,7 108

Více

Motor LIFE ZEN INTENS INITIALE PARIS. Energy TCe 150 EDC 689 900 729 900. Energy TCe 200 EDC 959 900. Energy dci 110 619 900

Motor LIFE ZEN INTENS INITIALE PARIS. Energy TCe 150 EDC 689 900 729 900. Energy TCe 200 EDC 959 900. Energy dci 110 619 900 Renault Talisman Take Control CENÍK Motor LIFE ZEN INTENS INITIALE PARIS Energy TCe 150 EDC 689 900 729 900 Energy TCe 200 EDC 959 900 Energy dci 110 619 900 Energy dci 130 689 900 729 900 Energy dci 160

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 3.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 745 062 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava:

VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 3.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 745 062 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: VÁŠ XF R-SPORT JAGUAR 3.0 L TURBODIESEL 300 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 745 062 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: 505 38¹ Konečná cena 2 250 442 Kč¹ * Cena je orientační a může zahrnovat

Více

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING CENÍK SEAT EXEO Style Sport ENJOYNEERING Ceník Exeo Ceny Motory Výkon kw/k Spotřeba paliva (l / 100km) Emise CO 2 (g / km) Exeo Exeo ST 1.8 TSI 88/120 7,3/7,4* 169/172* 545 900 Kč 582 900 Kč 88/120 4,9/5,0*

Více

Vznětové motory. dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané

Vznětové motory. dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané Vznětové motory Technické údaje 1,6 TDI CR DPF/77 kw 1,6 TDI CR DPF/77 kw (A) 2,0 TDI CR DPF/110 kw 2,0 TDI CR DPF/110 kw (A) vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový,

Více

NISSAN NV200 FURGON ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ. od 278 240 Kč bez DPH* 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu

NISSAN NV200 FURGON ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ. od 278 240 Kč bez DPH* 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ od 278 240 Kč * 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 je dostatečně dlouhý pro dvě europalety Nákladový prostor NV200 byl chytře

Více

Zážehové motory. zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč 4 Zdvihový objem [cm 3 ] 1395

Zážehové motory. zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč 4 Zdvihový objem [cm 3 ] 1395 Zážehové motory Technické údaje 1,4 TSI/92 kw 1,4 TSI/110 kw ACT 1,4 TSI/110 kw ACT (A) 1,8 TSI/132 kw 1,8 TSI/132 kw (A) 2,0 TSI/162 kw (A) Počet válců zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. 70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

CENÍK 2016. Měsíční splátky GARANT. LIVE 1,8 Hybrid 90 kw e-cvt 11 374 Kč 9 400 Kč. ACTIVE 1,8 Hybrid 90 kw e-cvt 12 221 Kč 10 100 Kč

CENÍK 2016. Měsíční splátky GARANT. LIVE 1,8 Hybrid 90 kw e-cvt 11 374 Kč 9 400 Kč. ACTIVE 1,8 Hybrid 90 kw e-cvt 12 221 Kč 10 100 Kč CENÍK 2016 Měsíční splátky GARANT VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA TOYOTA GARANT TOYOTA RENT LIVE 1,8 Hybrid 90 kw e-cvt 11 374 Kč 9 400 Kč ACTIVE 1,8 Hybrid 90 kw e-cvt 12 221 Kč 10 100 Kč EXECUTIVE 1,8

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Nový Auris - ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Power

Více

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00 Cenová nabídka vozu *Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. Všechny ceny jsou v CZK. Ceny jsou platné k 13.04.2015. Nabídka byla naposledy aktualizována

Více

Zážehové motory. bezolovnatý benzin min. o. č. 95 (91)*

Zážehové motory. bezolovnatý benzin min. o. č. 95 (91)* ŠKODA Octavia Zážehové motory Technické údaje 1,4 MPI/59 kw 1,6 MPI/ kw 1,6 MPI/ kw (A) 1,6 MPI/ kw Flex Fuel 1,6 MPI/ kw LPG zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč zážehový,

Více

Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství.

Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství. Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství. Mazda CX-3 Kč666,682 Barva karoserie a některé prvky interiéru/exteriéru

Více

LEXUS RC 200t/300h. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

LEXUS RC 200t/300h. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů LEXUS RC 200t/300h CENÍK Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let / 160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů LEXUS ProTect 5letá ochrana laku karoserie (pomocí křemíkové vrstvy)

Více

2.0i BASE 2.0i 2.0i PREMIUM 2.0XT 6MT Lineartronic 6MT Lineartronic Motor 4 válcový přeplňovaný

2.0i BASE 2.0i 2.0i PREMIUM 2.0XT 6MT Lineartronic 6MT Lineartronic Motor 4 válcový přeplňovaný SPECIFIKACE Symmetrical AWD (All-Wheel Drive) BASE 2.0XT Motor 4 válcový přeplňovaný Typ 4 válcový benzínový motor typu Boxer benzínový motor typu Boxer DOHC 16-ventilů Vrtání X Zdvih mm 84,0 90,0 86,0

Více

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva. 70 Je čas vykročit vpřed. Dopřát si jedinečná potěšení plná nespoutané dynamiky a ryzí odvahy. Obklopit se přepychem zrozeným z neutuchající pozornosti ke hmatovým vjemům a vychutnat si všemi smysly zážitek

Více

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč*

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč* NOVÝ MEgaNE COUPÉ od 279 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

V zdání se odpovědnosti

V zdání se odpovědnosti Shrnutí Vaší Volvo XC90 Vaše konfigurace Exteriér Barva Kola 717 - černá Onyx Black Metallic 19" kola z lehké slitiny, 10 paprsků v provedení turbíny, stříbrná Turbine Silver, pneumatiky 235/55 Interiér

Více

Zážehové motory. Technické údaje 1,4 MPI/59kW 1,6 MPI/75 kw 1,6 MPI/75 kw Motor. zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč

Zážehové motory. Technické údaje 1,4 MPI/59kW 1,6 MPI/75 kw 1,6 MPI/75 kw Motor. zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč ŠKODA Octavia Tour Zážehové motory Technické údaje 1,4 MPI/59kW 1,6 MPI/ kw 1,6 MPI/ kw zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč zážehový, řadový, chlazený kapalinou, OHC, uložený

Více

VÁŠ XE R-SPORT JAGUAR 2.0 L I4 TURBODIESEL 180 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 199 473 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava:

VÁŠ XE R-SPORT JAGUAR 2.0 L I4 TURBODIESEL 180 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 199 473 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: VÁŠ XE R-SPORT JAGUAR 2.0 L I4 TURBODIESEL 180 K (AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA) Základní cena 1 199 473 Kč Nakonfigurovaná volitelná výbava: 239 014 Kč¹ Konečná cena 1 438 487 Kč¹ * Cena je orientační a může

Více

Část 1 - Technologické vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 500 000 Kč vč. DPH ( Kč 413 223 Kč bez DPH)

Část 1 - Technologické vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 500 000 Kč vč. DPH ( Kč 413 223 Kč bez DPH) Část 1 - Technologické vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 500 000 Kč vč. DPH ( Kč 413 223 Kč bez DPH) vyplní uchazeč instrukce pro vyplnění sloupce C vznětový obsah max 2000 cm 3 výkon min. 81 kw

Více

AVENSIS CENÍK 2015 = + + Akční nabídka paketů za polovinu ceny! Ceny GARANT. ZA 13 718 Kč MĚSÍČNĚ GARANTOVANÁ BUDOUCÍ HODNOTA VOZU 3,99% ÚROK

AVENSIS CENÍK 2015 = + + Akční nabídka paketů za polovinu ceny! Ceny GARANT. ZA 13 718 Kč MĚSÍČNĚ GARANTOVANÁ BUDOUCÍ HODNOTA VOZU 3,99% ÚROK AVENSIS CENÍK 2015 GARANT = + + 3,99% ÚROK ZA 13 718 Kč MĚSÍČNĚ GARANTOVANÁ BUDOUCÍ HODNOTA VOZU Akční nabídka paketů za polovinu ceny! Ceny VÝBAVA MOTOR VÝKON PŘEVODOVKA SEDAN TOURING SPORTS LIVE 1,6

Více

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING CENÍK TOLEDO Reference Style ENJOYNEERING Ceník Toledo Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Toledo 1.2 55/75 5,9 137 269 900 Kč Reference 1.2 TSI 63/85

Více

- prodloužená záruka na 8 let / 160 000 km zdarma. - balíček Servisní údržby na 8 let zdarma

- prodloužená záruka na 8 let / 160 000 km zdarma. - balíček Servisní údržby na 8 let zdarma NISSAN LEAF 8 let bez starostí* starostí CENA OD 730 000 KČ prodloužená záruka na 8 let / 160 000 km zdarma Nissan Finance 50 50 balíček Servisní údržby na 8 let zdarma SKUTEČNÁ ŽIVOTNÍ ZMĚNA S NISSANEM

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

Dostupné také ve verzi King Cab (2 nebo 4 sedadla) s delší ložnou plochou. VYBERTE SI ZE 3 JÍZDNÍCH REŽIMŮ

Dostupné také ve verzi King Cab (2 nebo 4 sedadla) s delší ložnou plochou. VYBERTE SI ZE 3 JÍZDNÍCH REŽIMŮ Partner pro práci i pro zábavu Již od 495 225 Kč bez DPH 29% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu PRO PRÁCI I PRO ZÁBAVU Užitečná hmotnost: 910 Max. hmotnost přívěsu: 3 000 Dieselové motory o výkonu 140

Více

FORD FOCUS ST I CENÍK

FORD FOCUS ST I CENÍK FORD FOCUS I CENÍK Cena včetně DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka 2.0 EcoBoost benzín 250 k (184 kw) 2.0 Duratorq TDCi 2.0 Duratorq TDCi 5dv. kombi 6st. manuální 705 990 Kč 725 990 Kč 185 k (136

Více

NOVÝ FORD EDGE I CENÍK

NOVÝ FORD EDGE I CENÍK NOVÝ FORD EDGE I CENÍK Stvořen pro cestu za dobrodružstvím Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 2.0 TDCi AWD nafta 132 kw / 180 k 6st. manuální 1 119 990 Titanium 2.0 TDCi AWD nafta

Více

NOVÝ FORD MUSTANG I CENÍK

NOVÝ FORD MUSTANG I CENÍK NOVÝ FORD MUSTANG I CENÍK Karoserie Motor Palivo Výkon Převodovka Pohon Cena vč. DPH Fastback Convertible 2.3 EcoBoost benzín 233 kw / 317 k zadní 969 000 2.3 EcoBoost benzín 233 kw / 317 k ická zadní

Více

Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>>

Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>> 2 Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>> Začněte myslet jinak. Objevte náš nový přírůstek do rodiny Kia cee d. Novinka pro_cee d GT má podobné geny jako pro_cee d, má však sportovního ducha.

Více

Prodej a servis vozů G S 4 6 0. Vybudovali jsme pro Vás 5ti hvězdičkový servis, který si tato značka zaslouží.

Prodej a servis vozů G S 4 6 0. Vybudovali jsme pro Vás 5ti hvězdičkový servis, který si tato značka zaslouží. CENÍK Lexus G S 4 6 0 který si tato značka zaslouží. Standardní výbava AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA ABS (protiblokovací brzdový systém) AVS (adaptivní odpružení s režimy normal/sport) BAS (brzdový

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

Oskenujte kód a prohlédněte si na videu Jimny v akci.

Oskenujte kód a prohlédněte si na videu Jimny v akci. 02 Oskenujte kód a prohlédněte si na videu Jimny v akci. Vydejte se za dobrodružstvím! Hranice není třeba posouvat, vy jich totiž vůbec nemusíte dosáhnout. Jimny je dostatečně silný i odhodlaný k výletu

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA. Bezpečnost a zabezpečení

STANDARDNÍ VÝBAVA. Bezpečnost a zabezpečení CENÍK LEXUS IS 1 STANDARDNÍ VÝBAVA Bezpečnost a zabezpečení Vybavení exteriéru ABS (protiblokovací brzdový systém) s EBD (elektronická distribuce brzdné síly) TRC (systém řízení trakční síly) VSC (řízení

Více

VÝBAVY A CENY CAMARO

VÝBAVY A CENY CAMARO VÝBAVY A CENY CAMARO CENÍK PLATNÝ OD 1.1.2013 CENA kupé kabriolet CENÍKOVÁ CENA EMISE CO2 1024000 Kč 1074500 Kč 329 g/km 304 g/km 1154000 Kč 1204500 Kč 329 g/km 304 g/km VÝBAVA KUPÉ KABRIOLET Vnější vzhled

Více

INFINITI Q50 SOUND STUDIO BY BOSE

INFINITI Q50 SOUND STUDIO BY BOSE INFINITI Q50 SOUND STUDIO BY BOSE LUXUSNÍ POSLECH Vychutnejte si svou hudbu s podmanivou hloubkou a věrností stejně, jako kdybyste byli ve zvukovém studiu. Bose Surround Sound System byl speciálně navržen

Více

M{ZD{ 6 203920_14R1_MAZ6_V2_COVERS.indd 1-3 25/03/2015 11:59:20

M{ZD{ 6 203920_14R1_MAZ6_V2_COVERS.indd 1-3 25/03/2015 11:59:20 M{ZD{ 6 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 1 2 3 7 6 4 5 18 19 SKYACTIV TECHNOLOGY 20 21 6 1 7 5 2 4 3 8 22 23 NEJBEZPEČNĚJŠÍ MÍSTO NA SILNICI Každá Mazda, kterou vyrobíme, je vybavena celou škálou

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T. Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10)

Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T. Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10) Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T Active Model Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T Active Barva exteriéru Bílá - čistá (040) Čalounění Pakety Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10)

Více

LEON. Aerodynamická sada ENJOYNEERING

LEON. Aerodynamická sada ENJOYNEERING LEON Aerodynamická sada ENJOYNEERING AERODYNAMIKA, KTERÁ MĚNÍ SÍLU ODPORU NA PODPORU LEON AERODYNAMICKÁ SADA Výkon a elegance na pozadí aerodynamiky Aerodynamická sada SEAT je určena pro skvělý zážitek

Více

NOVÝ FORD EDGE I CENÍK

NOVÝ FORD EDGE I CENÍK NOVÝ FORD EDGE I CENÍK Stvořen pro cestu za dobrodružstvím Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 2.0 TDCi AWD nafta 132 kw / 180 k 6st. manuální 1 119 990 Titanium 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA Akční ceník Octavia Edition OCTAVIA OCTAVIA COMBI PRIMA EDITION CZ 1,2 TSI/77 kw 334 900 Kč 39 000 Kč 364 900 Kč 49 000 Kč 1,4 TSI/90 kw 374 900 Kč nově

Více

FORD MONDEO VIGNALE I CENÍK

FORD MONDEO VIGNALE I CENÍK FORD MONDEO VIGNALE I CENÍK Prémiová kvalita a exkluzivní služby na míru včetně servisu na 3 roky / 100 000 km v ceně vozu Motor Palivo Výkon Převodovka Karoserie Sedan Kombi Vignale 2.0 TDCi nafta 132

Více

Terénní užitkové vozidlo

Terénní užitkové vozidlo Terénní užitkové vozidlo Společník pro práci a volný čas Mechron Je jedno, zda chcete pracovat na farmě nebo v lese, Kioti Mechron 4 4 se hodí pro všechny práce. Se čtyřmi nezávisle zavěšenými koly zadní

Více

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY CENÍK Mii Style TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové Style 1.0 44/60 4,5 105 197 900 Kč 206 900

Více

Ceník platný od 1. července 2015

Ceník platný od 1. července 2015 Ceník platný od 1. července 2015 3050 kg 4,65 2422 (2624) x 1650 x 1353 5,19 2667 (2869) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz třída V velkoprostorový osobní vůz (6-8 sedadel) V 200d K 1 070 245,- V 220d K

Více

NOVÝ grand SceNic AKTUÁLNÍ AKCE. již od 394 900 Kč

NOVÝ grand SceNic AKTUÁLNÍ AKCE. již od 394 900 Kč NOVÝ grand SceNic již od 394 900 Kč AKTUÁLNÍ AKCE OOSLEVA 50 000 Kč na všechny verze OOExtra zvýhodněný úrok při financování Renault Finance VÝBAVA MOTOR CENÍK SLEVA AKČNÍ CENA 5místný 7místný (každá verze)

Více

SKUTEČNÝ VÝKON ŠESTIVÁLCOVÝ MOTOR S 328K ZRYCHLÍ Z 0 NA 100KM/H ZA POUHÝCH 5,3S.

SKUTEČNÝ VÝKON ŠESTIVÁLCOVÝ MOTOR S 328K ZRYCHLÍ Z 0 NA 100KM/H ZA POUHÝCH 5,3S. 370Z a 370Z ROADSTER SPECIÁLNÍ NABÍDKA, SLEVA 100 000 KČ SKUTEČNÝ VÝKON ŠESTIVÁLCOVÝ MOTOR S 328K ZRYCHLÍ Z 0 NA 100KM/H ZA POUHÝCH 5,3S. KOMPLETNÍ VÝBAVA XENONOVÉ SVĚTLOMETY, 19" HLINÍKOVÁ KOLA, AUDIO

Více

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15)

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Nejprostornější a nejschopnější Outback charakterizuje smělejší a výraznější design Převodovka Lineartronic CVT v kombinaci s motorem Boxer

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

Fiat Scudo. Výbava a technické specifikace

Fiat Scudo. Výbava a technické specifikace Fiat Scudo Výbava a technické specifikace Technické specifikace Fiat Scudo Skříňová dodávka Combi Panorama Počet válců, uspořádání 4, v řadě 4, v řadě 4, v řadě Umístění vpředu, napříč vpředu, napříč vpředu,

Více

Auris Touring Sports. Akční paket Trend+ se zvýhodněním 43 000 Kč! Modelový rok 2015 - Ceník

Auris Touring Sports. Akční paket Trend+ se zvýhodněním 43 000 Kč! Modelový rok 2015 - Ceník Auris Touring Sports Modelový rok 2015 - Ceník Akční paket Trend se zvýhodněním 26 000 Kč! Akční paket se zvýhodněním 43 000 Kč! Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Power 1,33

Více

Město je nyní kompletní.

Město je nyní kompletní. Město je nyní kompletní. Města jsou centra dění. A ve městě se ix35 cítí jako ryba ve vodě. V jeho charakteru se zrcadlí sofistikovanost, charisma a smyslnost. Odvážně zvolené, ale velmi praktické křivky

Více

Avensis Wagon 2,0 D-4D Stop & Start 6 M/T. Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10)

Avensis Wagon 2,0 D-4D Stop & Start 6 M/T. Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10) Avensis Wagon 2,0 D-4D Stop & Start 6 M/T Active 2 Model Barva exteriéru Čalounění Pakety Avensis Wagon 2,0 D-4D Stop & Start 6 M/T Active 2 Šedá - popelavá (1G3) Kombinace šedá Alcantara / černá látka

Více

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech!

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! QUADRO4 JÍZDA NA MOTORCE S ŘIDIČÁKEM NA AUTO! QUADRO 350S QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! SVĚTOVÁ NOVINKA NA 4 KOLECH! VÍCE TRAKCE - VÍCE ZÁBAVY - VÍCE BEZPEČNOSTI! Více stability, více bezpečnosti,

Více

Požadované údaje. Stránka 3 z 10

Požadované údaje. Stránka 3 z 10 Technické podmínky Každé vozidlo musí být jiné tovární značky! Uchazeč musí použít technické podmínky zadavatele a bude specifikovat údaje podle předem připravené barevné legendy: konkrétní údaj obchodní

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

VÝBAVY A CENY NOVÉ AVEO 4DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY NOVÉ AVEO 4DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY NOVÉ AVEO 4DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.72013 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 1.2 70k 1.2 86k 1.3D 75k 276800 Kč 283800 Kč 328800 Kč 1.2 86k AT 1.3D 75k 235 300 Kč 242 300 Kč 287 300

Více

Ceník NOVÝ FORD FOCUS

Ceník NOVÝ FORD FOCUS Ceník NOVÝ FORD FOCUS Feel the difference Základní ceny motor výkon převodovka Trend Titanium Cena včetně DPH 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 77 kw / 105 k 5st. manuální 424 990 Kč 449 990 Kč 458 990

Více

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88 JUMPY_TCH_06-2008.qxd 22.5.2008 15:58 Page 1 CITROËN JUMPY TECHNICKÉ PARAMETRY 1.6 HDi 90 k 2.0 HDI 120 k 2.0 HDi 138 k FAP MOTOR Typ vstřikování Turbodiesel Turbodiesel Turbodiesel přímé vysokotlaké s

Více

Technické specifikace. Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive. Toyota kód 1kXzxSf. Změna cen vyhrazena. Vytištěno 24.6.2016:

Technické specifikace. Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive. Toyota kód 1kXzxSf. Změna cen vyhrazena. Vytištěno 24.6.2016: Toyota kód 1kXzxSf Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive Model Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive 497 900 Kč Barva exteriéru Modrá Denim metalíza (8U6) 15 000 Kč Čalounění Pakety Černá látka s koženými

Více

VITO 116CDI KB SPORT

VITO 116CDI KB SPORT VITO 116CDI KB SPORT Cena základního modelu VITO 116CDI/K KB SPORT Cena s DPH (Kč) 774 000,- Cena bez DPH (Kč) 645 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 116CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22 M{ZD{ CX-3 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1 1 2 2 3 5 2 4 3 16 17 SKYACTIV TECHNOLOGY 18 19 6 1 7 5 2 4 3 8 20 21 NEJBEZPEČNĚJŠÍ MÍSTO NA SILNICI Každá Mazda, kterou vyrobíme, je vybavena celou škálou

Více

Dodatečná sleva ve výši 40 000 a 3 roky záruky až do 120 000 km při financování Renault Finance. 2,3 dci 92 kw / 125 k. 2,3 dci 74 kw / 100 k

Dodatečná sleva ve výši 40 000 a 3 roky záruky až do 120 000 km při financování Renault Finance. 2,3 dci 92 kw / 125 k. 2,3 dci 74 kw / 100 k nový furgon už od 318 900 Kč* AKTUÁLNÍ AKCE O O Velmi výhodné podmínky pro firemní klientelu již od prvního vozu OO Dodatečná sleva ve výši 40 000 a 3 roky záruky až do 120 000 km při financování Renault

Více

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI Je to přesně model Type R, na který jste čekali. Ostřejší, rychlejší, silnější. Byl zkonstruován s využitím veškerých poznatků získaných ze závodních vozů Honda. Jedná se o čistokrevný sportovní vůz, který

Více

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. Silnice. Skutečně jen obyčejná cesta. A přece znamená mnohem více. Možná skutečným důvodem, proč jsou silnice něčím zvláštní, je, že

Více

= + + CENÍK 20162015. Výhodné financování Toyota Garant akontaci platí Toyota! Atraktivní nabídka paketů se zvýhodněním až 16 000 Kč Ceny GARANT

= + + CENÍK 20162015. Výhodné financování Toyota Garant akontaci platí Toyota! Atraktivní nabídka paketů se zvýhodněním až 16 000 Kč Ceny GARANT CENÍK 20162015 AKONTACI PLATÍ TOYOTA GARANT = + + NÍZKÝ ÚROK OD 5 299 Kč MĚSÍČNĚ GARANTOVANÁ BUDOUCÍ HODNOTA VOZU Výhodné financování Toyota Garant akontaci platí Toyota! Atraktivní nabídka paketů se zvýhodněním

Více

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů TOYOTA CENÍK TOYOTA který si tato značka zaslouží. Double Cab 5 místná verze motor výkon (kw) převodovka Terra Luna Sol 2,5 l D-4D 120 88 kw 5 A/T 719 950 Kč 1 950 000 Kč 3,0 l D-4D 170 126 kw 5 A/T 856

Více

M{ZD{ CX-3 ZAREGISTRUJTE SE JIŽ TEĎ 204208_MAZCX3_PSL_15R1_V3.indd COV2 18/02/2015 13:01:23

M{ZD{ CX-3 ZAREGISTRUJTE SE JIŽ TEĎ 204208_MAZCX3_PSL_15R1_V3.indd COV2 18/02/2015 13:01:23 M{ZD{ CX-3 2 3 6 1 7 5 2 4 3 8 4 5 NEJBEZPEČNĚJŠÍ MÍSTO V PROVOZU Všechny modely značky Mazda disponují inteligentními bezpečnostními systémy. Soustava označovaná souhrnným názvem i-activsense monitoruje

Více

PŘIZPŮSOBÍ SE KAŽDÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

PŘIZPŮSOBÍ SE KAŽDÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU Sleva 17% 1.5 dci od 484 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu VŠESTRANNOST BEZ OMEZENÍ Chcete si udělat výlet k jezeru? Nebo pomoct příteli se stěhováním? Dovézt si na zahrádku spoustu mladých

Více

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Nový RAV4 Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T AWD 684 900 Kč 2,0 Valvematic 111 kw

Více

OPEL Combo Combi. Diesel. Combo Combi (N1) www.opel.cz. Motor. Převodovka 335.000 405.350 350.000 423.500 380.000 459.800 365.000 441.

OPEL Combo Combi. Diesel. Combo Combi (N1) www.opel.cz. Motor. Převodovka 335.000 405.350 350.000 423.500 380.000 459.800 365.000 441. Diesel OPEL Combo Combo (N1) L1H1 L2H1 Motor Převodovka 1.4 70kW (95k) 5-st. manuální 33 405.350 350.000 423.500 1.3 CDTI 66kW (90k) 5-st. manuální 36 441.650 380.000 459.800 1.6 CDTI 66kW (90k) 5-st.

Více

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i CENÍK LEXUS RX Technické údaje Motor Hybridní systém Převodné ústrojí Výkon RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů

Více

Energy TCe 130 464 900 489 900 489 900 554 900 554 900. Energy TCe 130 EDC 539 900 539 900 604 900 604 900

Energy TCe 130 464 900 489 900 489 900 554 900 554 900. Energy TCe 130 EDC 539 900 539 900 604 900 604 900 Renault Kadjar Přestaňte se dívat. Začněte žít. CENÍK Motor Life ZEN SPRING EDITION SPRING EDITION PLUS TCe 130 464 900 489 900 489 900 554 900 554 900 TCe 130 EDC 539 900 539 900 604 900 604 900 dci 110

Více

Kit Corporate 2008 2

Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 3 Kit Corporate 2008 4 Kit Corporate 2008 5 1 2 3 4 5 Kit Corporate 2008 7 Kit Corporate 2008 8 Model Délka Rozměry v mm Šířka (bez zpětných zrcátek) Výška Objem

Více