V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km."

Transkript

1 50

2 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií. Luxus našel svou budoucnost. Je čas dopřát si jej. V NADŠENÍ

3 V SEKUNDÁCH Rychlost má své zvláštní kouzlo. V okamžiku, kdy vyrazíte vpřed, můžete všemi smysly naplno procítit výkon a dokonalost podloženou nejmodernějšími technologiemi. Je to mnohem více, než jen pouhý pohyb. INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID vás nenutí do kompromisu mezi účinností a radostí z jízdy. I když dokáže dosáhnout spotřeby 6,2 l/100 km, nabízí také výkon 364 koňských sil s překvapivě rychlou reakcí a emise CO 2 méně pouze 144 g/km. NÁPOR AKCELERACE mění mechanickou sílu v emocionální zážitek. Přesně vyladěný motor dodává točivý moment v širším rozsahu otáček a zatlačí vás do sedadla na delší dobu. Pocit zrychlení je tím intenzivnější, čím rychleji jedete.

4 Co hledáte? Jaký pocit očekáváte? Jakmile usednete za volant, model Q50 vám připraví skutečně intenzivní zážitek. Je připraven stát se tím, po čem toužíte. PŘÍMÉ ADAPTIVNÍ ŘÍZENÍ prohlubuje váš pocit naprosté kontroly nad vozem a vaše soustředění na silnici digitálně propojeným řízením, které nabízí dosud nebývalé možnosti přizpůsobení ovladatelnosti a potlačuje nežádoucí vibrace. VOLIČ JÍZDNÍHO REŽIMU INFINITI umožňuje jediným pohybem přepínače přizpůsobit chování vozu jízdním podmínkám, vašim potřebám i vaší náladě.

5 V OKAMŽICÍCH Existují skryté úrovně radosti z jízdy, které se projeví, když technologie v souladu s designem zajistí dokonalé spojení se silnicí. Stačí jen okamžik na zjištění, co se skrývá pod povrchem. AERODYNAMIKA S NULOVÝM VZTLAKEM směřuje proud vzduchu tak, aby byl vůz Q50 při pohybu neustále v rovnováze, pomáhá udržovat výjimečnou stabilitu v rychlosti a kontakt s vozovkou. DVOUPÍSTOVÉ TLUMIČE přizpůsobují tlumení podle jízdních podmínek a zaručují dokonalou jízdu a přesnou odezvu při řízení za všech situací.

6 V PŘEDVÍDÁNÍ Každý váš dotek má sílu. Největší odezva a nejtěsnější propojení může vycházet z letmého kontaktu, z nejjemnějšího doteku prstem. Odhalte, jak správně navržená technologie může přeměnit vaše gesta v mocný vliv. NAVIGACE INFINITI INTOUCH s intuitivním zobrazením a jednoduchým rozhraním vás snadno a s jistotou dovede do cíle, a to i v hustém městském provozu. INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC Intelligent Cruise Control) automaticky zpomalí, když zjistí zpomalení provozu před vámi. Když je cesta volná, opět zrychlí na vámi požadovanou rychlost. Méně úsilí, více lehkosti.

7 V PROBUZENÍ Vizionáři nejen vidí svět přesněji, ale také sní o nových, dosud nepoznaných zážitcích. Představte si jedinečnou vizi luxusu, který není v ničem svázán konvencemi minulosti, ale ve všem sleduje vaše smyslové potěšení. SVĚTLOMETY LED svým jedinečným provedením doplňují umělecký design modelu Infiniti Q50 a přispívají k jeho nepřehlédnutelnosti. Natáčejí se také podle toho, jak řídíte, a zvyšují viditelnost při manévrování. SMART BEAM ASISTENT automaticky ztlumí dálková světla, když se blíží protijedoucí vozidlo. Přispívá tak k ohleduplnosti, bezpečnosti i vašemu pohodlí.

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI Q50

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a nevšední prostředí interiéru dokáže vzbudit nečekané emoce. 360 Lidí 6 Zemí 0,48 Milimetrů JEDINEČNÉ MATERIÁLY Pohlaďte si opěru pro ruce a konečky vašich prstů zakusí nezaměnitelně příjemný pocit. To není náhoda, ale výsledek našeho osmnáctiměsíčního výzkumu, při kterém jsme oslovili 360 lidí po celém světě, aby vyjádřili nejpříjemnější hmatový vjem, a podle něj jsme vytvořili dokonalé materiály. Pružnost a povrchová struktura povrchu odpovídá papilárním liniím na vašich prstech a vzbuzuje tak dojem dokonalého doteku. SVĚŽÍ A ČISTÝ VZDUCH PŘI KAŽDÉM NÁDECHU I když není vidět, nelze jej přehlédnout. Systém dvouzónové adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací. Je vybaven polyfenolovým filtrem, který zachycuje 99,5 % alergenů z okolního vzduchu. BOHATÝ PROSTOR Interiér modelu Q50 byl navržen s důrazem na dostatek místa i pocit z volného prostoru. Prvky interiéru, jako je strop a sloupky čelního skla, jsou tvarovány tak, aby budily dojem otevřenosti. Zadní strana opěradel předních sedadel zajišťuje cestujícím vzadu více místa pro nohy. Široké otevírání zavazadlového prostoru nabízí snadný přístup k jednomu z největších objemů v této třídě.

10 VÝKON Špičkovou kvalitu montáže, ekonomiku provozu a výkon lze změřit pomocí přístrojů a vyjádřit grafy. Skutečná výjimečnost motorů Infiniti se však pozná až podle pocitu při řízení. 364 k 6,2 * l/100 km 3,5LITROVÝ MOTOR V6 S TECHNOLOGIÍ INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID Systém s kombinovaným výkonem 364 koňských sil reaguje na dotek plynového pedálu s překvapivou rychlostí, přičemž dosahuje emisí CO 2 pouhých 144 g/km. Dokáže přejít z čistě elektrického do plně hybridního režimu s intenzitou a přirozenou reakcí, která vám dá zapomenout na vše, co jste si dosud mysleli o hybridech. 170 k 4,3 * l/100 km 2,2LITROVÝ TURBODIESEL S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM Vyznačuje se čistým spalováním a ekonomickým provozem spolu s výjimečnou živostí. Tento motor díky nejnovější dieselové technologii dosahuje spotřeby 4,3 * l/100 km, přičemž dává výkon 170 k a točivý moment 400 Nm. A to vše při emisích CO 2 méně než 115 g/km. 211 k 6,3 * l/100 km 2,0LITROVÝ PŘEPLŇOVANÝ BENZINOVÝ MOTOR Technologie čtyřválcového benzinového motoru s turbodmychadlem přináší mimořádnou citlivost a akceleraci v širokém rozsahu otáček. Různé možnosti jízdních režimů spolu s vysokým výkonem 211 k a točivým momentem 350 Nm zaručují výjimečnou ovladatelnost a strhující zážitek z jízdy. Infiniti Q50 2.0t zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhých 7,2 s a dosahuje kombinované spotřeby paliva jen 6,3 * l/100 km. ŘADICÍ PÁČKY Z HOŘČÍKOVÉ SLITINY POD VOLANTEM umožňují rychlé řazení při sportovní jízdě. * Tento údaj odpovídá nejnižší dostupné kombinované spotřebě paliva. 364 k 546 Nm 144 g/km CO 2

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Díky inteligenci a výkonu technologie Infiniti Direct Response můžete model Q50 řídit přesně tak, jak vám vyhovuje. OŽIVUJÍCÍ ÚČINNOST Žádný jiný hybridní systém nedosahuje takové akcelerace. Elektromotor s výkonem 68 k a nejmodernější lithium-iontové baterie systému Infiniti Direct Response Hybrid umožňují jízdu v čistě elektrickém režimu do rychlosti až 80 km/h. Benzinový motor V6 s objemem 3,5 litru se v tomto režimu vypíná a zcela odpojuje, což přispívá k maximální mechanické účinnosti. Přesto však dokáže reagovat na váš požadavek se strhující intenzitou. CITLIVĚJŠÍ BRZDĚNÍ Dynamický výkon modelu Q50 je dokonale pod kontrolou díky sportovním brzdám s protilehlými třmeny (pouze u verze Q50S Hybrid). Zvýšený brzdný výkon umožňuje snížit rychlost s větší pohotovostí a jistotou. 96 OSOBNÍCH NASTAVENÍ LEHKÁ KOLA Atraktivní 19" kola z hliníkové slitiny podtrhují vzhled a výkon modelu Q50. Díky své konstrukci a materiálu výrazně snižují neodpruženou hmotnost. Tato úspora hmotnosti umožňuje přesnější vyladění odpružení, což přispívá k citlivějšímu ovládání a větší živosti modelu Q50. AERODYNAMICKÁ ČISTOTA Horní i spodní část karoserie modelu Q50 usměrňuje tok vzduchu nad vozem, pod ním a kolem něj a vytváří tak mimořádně účinný přítlak. Minimalizací tlaku pod vozem a efektu sání v horní části se podařilo dosáhnout nulového vztlaku vpředu i vzadu. To snižuje účinky vzdušných turbulencí při vyšší rychlostech a přináší zvýšený pocit kontroly a kontaktu s povrchem vozovky. OSTŘEJŠÍ ŘAZENÍ Když pomocí řadicí páčky z hořčíkové slitiny (pouze u sportovních verzí 7AT * ) přeřadíte na nižší stupeň, systém přizpůsobování otáček (Downshift Rev Matching) (k dispozici pouze u modelů Q50S Hybrid) automaticky aktivuje meziplyn, aby připravil motor na nový převod. Hladké podřazování přispívá ke sportovnímu pocitu z jízdy, zvyšuje stabilitu a umožňuje konzistentní využívání výkonu motoru. ELEKTRIZUJÍCÍ PROPOJENÍ Pro vyladění jízdní dynamiky modelu Q50 je k dispozici téměř 100 parametrů. Přímé adaptivní řízení první technologie svého druhu na světě umožňuje dosud nevídaným způsobem přizpůsobit mechanismus řízení. Řízení je nejen příjemnější díky odfiltrování nežádoucích vibrací volantu, ale můžete si také přesně nastavit jeho ostrost s ohledem na požadovanou reakci. NEKOMPROMISNĚ POD KONTROLOU Když jsou jízdní podmínky optimální, systém inteligentního pohonu všech kol (AWD All-Wheel Drive) směruje 100 % výkonu na zadní kola a přispívá tak ke sportovnímu pocitu z jízdy. Současně však neustále sleduje otáčení kol, polohu plynového pedálu a rychlost vozu a může přesměrovat až 50 % dostupného výkonu na přední nápravu pro zvýšení trakce a ovladatelnosti v obtížnějších situacích. Již žádné kompromisy mezi ovladatelností a radostí z řízení. * Sedmistupňová automatická převodovka.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Vyspělé technologie systému Infiniti InSuite zjednodušují činnosti a předvídají vaše potřeby. Můžete tak být stále v kontaktu a mít vše pod kontrolou. 8 7 HORNÍ " " SPODNÍ DVĚ NASTAVITELNÉ DOTYKOVÉ OBRAZOVKY INTUITIVNÍ TECHNOLOGIE Systém Infiniti InTouch vám zajišťuje intuitivní kontrolu nad systémy vozu a umožňuje snadno používat oblíbené aplikace. Pomocí dvou dotykových obrazovek můžete nastavit klimatizaci, hledat na Google, měnit některá z řady nastavení souvisejících s pohodlím vše ze stejného elegantního rozhraní. A pokud si přizpůsobíte prostředí Infiniti InTuition, zapamatuje si vaši osobní volbu aplikací, takže je budete mít stále k dispozici. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Systém adaptivních světlometů (AFS Adaptive Front-lighting System) osvětluje nejen cestu před vámi, ale také prostor v okolí. Nastavuje světlomety podle úhlu natočení volantu a zajišťuje tak lepší viditelnost v zatáčkách. Model Q50 dále nabízí technologii High Beam Assist, která automaticky ztlumí dálková světla, když se blíží protijedoucí vozidlo (volitelná výbava). BEZPEČNÝ PROSTOR Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) pomocí radaru sleduje vozidlo před vámi a pomáhá vám udržovat bezpečný odstup. Pokud se vzdálenost příliš zkrátí, systém může s uvolněním plynu automaticky aktivovat brzdy a upozornit vás na nutnost brzdění. Pokud máte sešlápnutý plynový pedál a blížíte se k jinému vozidlu, systém může vyvinout sílu, která tlačí pedál vzhůru a pomůže vám jej uvolnit. POHODLÍ V PROVOZU Inteligentní tempomat pro celý rozsah rychlostí (ICC Intelligent Cruise Control) umožňuje volbu požadované rychlosti a automaticky zpomalí váš vůz v houstnoucím provozu až do případného úplného zastavení. Jakmile se provoz uvolní, opět zrychlí na přednastavenou rychlost. Tato revoluční inovace s možností pohodlného přizpůsobení je k dispozici na jediné stisknutí tlačítka. SNADNÉ PARKOVÁNÍ Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s předním a zadním sonarovým systémem a detekcí pohyblivých objektů zajišťuje výjimečný přehled o okolí při parkování. Na obrazovce vidíte simulovaný pohled z ptačí perspektivy pod úhlem 360, který zřetelně ukazuje předměty zjištěné kolem vozu. Systém vás navíc upozorní, pokud ve vaší blízkosti zjistí pohybující se objekty. Pomáhá vám zachovávat intuitivní přehled o okolí a usnadňuje manévrování s vozem. LUXUSNÍ POSLECH Exkluzivní zvukový systém nové generace BOSE Premium je tvořen 14 samostatnými reproduktory včetně tří basových o průměru 10", které zajišťují věrnou reprodukci nízkých tónů u hudby všech žánrů. Jejich umístění a seřízení je přesně přizpůsobeno interiéru modelu Q50. Systém filtruje nežádoucí zvuky a deformace a obklopí vás bohatým a realistickým zvukem. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI si automaticky pamatuje všechna nastavení vašeho vozu. Poloha sedadla řidiče, předvolby navigace, nastavení klimatizace, zvukového systému a jízdních vlastností vše je nastaveno přesně podle vašich požadavků.

13 OCHRANA Koncepce dynamického bezpečnostního štítu Infiniti (DSS Dynamic Safety Shield) zahrnuje několik vrstev technologií, které sledují jízdní podmínky, pomáhají vyhnout se nehodě a chránit vás i vaše spolucestující, když k ní přesto dojde. VIDÍ, CO VY NEMŮŽETE Systém Blind Spot Intervention pomocí čidel zjišťuje vozidla v přilehlém pruhu, která vjíždějí do oblasti vašeho slepého úhlu, a pomáhá vám vyhnout se srážce. Nejprve se rozsvítí varovná kontrolka. Pokud začnete přejíždět do obsazeného pruhu, ozve se varovný signál. Systém také aktivuje brzdy na opačné straně, aby vám pomohl navést vůz zpět do středu stávajícího jízdního pruhu. STÁLE VE STŘEHU Systém prediktivního varování před čelní srážkou (FCW Forward Collision Warning) 1 vás může upozornit na možnou kolizi, a to i tehdy, když je příčina mimo váš zorný úhel. Pomocí radaru neustále monitoruje a analyzuje relativní rychlost nejen vozidla před vámi, ale také vozidla jedoucího před ním. Pokud některá ze vzájemných rychlostí překročí bezpečnou mez, upozorní vás a přitáhne bezpečnostní pás. STÁLE VE SVÉM PRUHU Systém prevence vyjetí z pruhu (LDP Lane Departure Prevention, LDW Lane Departure Warning) pomocí kamery sleduje, zda neopouštíte svůj jízdní pruh bez toho, abyste dali znamení o změně směru jízdy, a pokud ano, upozorní vás zvukovým signálem. Když i nadále pokračujete ve vyjíždění, systém vám pomůže jemně navést vůz zpět do správného pruhu. Systém aktivního řízení jízdy v pruhu (ALC Active Lane Control) (k dispozici pouze s přímým adaptivním řízením) vám navíc může pomoci při jízdě v bočním větru nebo po šikmém povrchu. VÍCE JISTOTY PŘI COUVÁNÍ Systém prevence srážky při couvání od společnosti Infiniti (BCI Back-Up Collision Intervention) jako první svého druhu využívá sadu pokročilých senzorů pro zjištění blížících se vozidel z obou stran. Při zjištění vozidla vás upozorní nejprve varovnou kontrolkou, poté zvukovým signálem a následně zvýšeným odporem plynového pedálu. Systém také může automaticky aktivovat brzdy a pomoci vám vyhnout se srážce (pouze v kombinaci s automatickou převodovkou). PŘIPRAVENO K OCHRANĚ Při brzdění za určitých podmínek dojde k automatickému předepnutí předních bezpečnostních pásů, které tak mohou lépe zadržet vaše tělo a pomáhají zvýšit účinnost dalších bezpečnostních prvků, jako jsou například airbagy. ZMÍRNĚNÍ ŠKOD Systém nouzového přímého brzdění (FEB Forward Emergency Braking) sleduje oblast před vozem s ohledem na riziko možné srážky. Pokud zjistí hrozící nehodu, upozorní řidiče, automaticky aktivuje brzdy a předepne bezpečnostní pás řidiče, aby snížil rychlost a minimalizoval škody.

14 VÝBĚR Odstíny, které se mění podle světla a úhlu pohledu. Kombinace barev exteriéru a exteriéru, které odrážejí výjimečnou energii a náladu. Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield), jehož lesk vydrží déle. To je jen několik příkladů, jak Infiniti využívá barev k vyjádření pocitu, navození jistoty a ztvárnění emocí. Barvy exteriéru (KÓD) Barvy interiéru (KÓD) Obložení interiéru moonlight white (QAB) liquid platinum (k23) HAGANE BLUE (RBP) graphite shadow (kad) CHESTNUT BRONZE (can) venetian ruby (nah) malbec black (gac) black obsidian (kh3) Kůže WHEAT (C) Kůže stone (K) Kůže Graphite (G) KACCHU aluminum maple WOOD Gun Metal Látka WHEAT (C) Látka Graphite (G) Kola Kola 17" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 DĚLENÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU 19" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 TROJITÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU 18" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 7 DVOJITÝMI PAPRSKY A PNEUMATIKAMI S OCHRANOU PROTI DEFEKTU INFINITI Europe, Divize Nissan International SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Route de l Etraz, 1180 Rolle, Švýcarsko Tato brožura obsahuje pouze obecný popis a slouží pro informační účely. Může podléhat změnám a nepředstavuje žádnou nabídku, prohlášení nebo záruku (výslovnou ani předpokládanou) ze strany společnosti INFINITI Europe. Než na základě této brožury přijmete rozhodnutí o nákupu, obraťte se přímo na centrum Infiniti a ověřte si přesnost uvedených informací včetně toho, jak se vztahují na konkrétní vůz. Společnost INFINITI Europe si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění kdykoli provést změny v cenách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a modelech, případně ukončit dostupnost modelů a vybavení. Z důvodů neustálého vývoje výrobků a dalších okolností před výrobou i po ní se skutečný vůz, použité materiály a výbava mohou lišit od této brožury. Některé vozy jsou vyobrazeny s volitelnou výbavou. Přesné informace získáte prohlédnutím skutečného vozu. Dostupnost a dodací lhůty konkrétních verzí a úrovní výbavy se mohou lišit. Specifikace, výbava a příslušenství mohou být v různých zemích různé. Další informace o dostupnosti, výbavě a příslušenství získáte od svého centra Infiniti. 1 Smyslem systému varování před čelní srážku je upozornit vás, než dojde ke střetu. Sám nemůže srážce zabránit. Pracuje pouze v omezeném rozsahu rychlostí. Jezděte vždy opatrně. Společnost Infiniti vynaložila značné úsilí na to, aby vzorky barev v této brožuře co nejpřesněji odpovídaly skutečným barvám vozů. Vzorky barev se mohou mírně lišit v závislosti na tisku a na tom, zda jsou osvětleny denním, zářivkovým nebo žárovkovým světlem. Skutečné barvy si můžete prohlédnout ve svém centru Infiniti.

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při návrhu a výrobě originálního příslušenství Infiniti používáme stejně přísné standardy jako u samotných vozů Infiniti. Široká nabídka kvalitních výrobků navržených s ohledem na hladkou integraci je zárukou dokonalého sladění a stylu. 17" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkoli, nikdo nezapochybuje o vašem smyslu pro styl a sportovní design. Kola z hliníkové slitiny s 10 paprsky a pneumatikami 225/55 R 17. PRAHY DVEŘÍ Osvětlené prahy z nerezové oceli s decentním nápisem Infiniti dodají vašemu vozu moderně sportovní vzhled. Prahy dodávané v sadě po dvou osvětlují vstup do vozu a chrání jeho lak. BOX DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Skládací box do zavazadlového prostoru z odolného a pružného materiálu brání pohybu přepravovaných předmětů při jízdě, chrání zavazadlový prostor před poškozením a pomáhá udržovat pořádek. ZADNÍ SPOILER * S designem přizpůsobeným pro dokonalé osazení a barvou sladěnou s karoserií zdůrazňuje sportovní, aerodanymický vzhled vozu. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a funkčnost. Tažné zařízení vám umožní vzít si s sebou opravdu cokoli. Je integrováno do konstrukce vozu a schváleno pro hmotnost taženého vozidla do 1,5 t. Když se tažné zařízení nepoužívá, lze jej snadno odebrat. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: mřížka chladiče Midnight Black, střešní nosič, střešní box, světla na uvítanou. KOBEREČKY Na míru vyrobené koberečky s emblémem modelu dokonale doplňují kultivovaný a luxusní interiér modelu Q50. Jsou opatřeny povrchovou úpravou odpuzující nečistoty a díky upevňovacímu háčku vždy drží na místě. * Informace o možnosti použití získáte od místního centra Infiniti.

16 Formule partnerství Vzrušení roste. Tlak stoupá. Emoce gradují. Tak vypadá partnerství, ve kterém technologie, genialita a vášeň hrají hlavní roli. Partnerství mezi týmem Infiniti Red Bull Racing a Vámi. Vyobrazený vůz je model RB11/2015. Informace a obrázky odpovídají době tisku. My závodíme, vítězství však patří Vám. Dlouhodobá spolupráce mezi týmem Infiniti Red Bull Racing a naší Infiniti Performance Engineering Academy (http://academy.infiniti.com/engineering/) nám umožňuje přenést závodní technologie a jezdecké nadšení z uzavřených okruhů na otevřenou silnici s rychlostí a mistrovstvím špičkových mechaniků. Nabízíme Vám vozy, které myslí dopředu, vzbuzují emoce a předstihují konkurenci na cestách v každém ohledu. To je formule partnerství značky Infiniti, které pocítíte pokaždé, když usednete za volant.

17 Společnost Infiniti byla založena v roce 1989 a její modelová řada sedanů, coupé, kabrioletů, crossoverů a SUV je nyní k dispozici v 50 zemích po celém světě. Značka Infiniti je jedinečná a osobitá. Nesnaží se nabídnout pro každého něco, ale pro některé všechno. V srdci značky Infiniti se skrývá historie lidské pozornosti a přesvědčení, že celková zkušenost vlastníka je mnohem důležitější než samotný vůz, spolu se snahou nabídnout zákazníkům motivující, sebejistější a radostnější zážitky z řízení i vlastnictví. Značka Infiniti se proslavila působivým a nápadným designem svých vozů. Tento nezaměnitelný design je tvořen lidskou rukou a na silnici vzbuzuje dojem odvahy a síly. Spolu s pečlivou pozorností k detailu a precizním technickým zpracováním přispívá k pocitu, že řídit vůz Infiniti je něco skutečně speciálního.

18 Výbava Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Provozní parametry Systém stop-start Posilovač řízení s proměnlivým účinkem Balíček prvků řízení 1 Přímé adaptivní řízení Aktivní řízení jízdy v pruhu Aktivní řízení dráhy Šestistupňová manuální převodovka Sedmistupňová automatická převodovka s režimem ručního řazení Řadicí páčky z hořčíkové slitiny (u sedmistupňové automatické převodovky s manuálním režimem) Systém rekuperačních brzd Sportovní odpružení Bezpečnost a zabezpečení Sportovní brzdy s protilehlými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Systém monitorování tlaku v pneumatikách (s varovnou funkcí) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) Balíček prvků na uvítanou Systém monitorování tlaku v pneumatikách (zobrazení tlaku v jednotlivých pneumatikách) (TPMS Tyre Pressure Monitoring System) Asistent rozjezdu do kopce 6 airbagů (čelní airbagy na straně řidiče a spolujezdce, boční airbagy na ochranu kyčlí a hrudníku, podélné hlavové airbagy) Automatické stmívání vnitřního zpětného zrcátka Tempomat Omezovač rychlosti Protiblokovací brzdový systém (ABS Anti-lock Braking System) pro všechna kola, elektronické rozdělování brzdné síly (EBD Electronic Brake Force Distribution), systém řízení trakce (TCS Traction Control System) a dynamické řízení vozidla (VDC Vehicle Dynamic Control) Brzdový asistent (BA Brake Assist) Zvukové varování chodců před blížícím se vozidlem (VSP Approaching Vehicle Sound for Pedestrians) Systém zabezpečení vozu s imobilizérem motoru a alarmem Systém ultrazvukového alarmu Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Stěrače s rozpoznáváním deště Balíček bezpečnostních prvků (Safety Shield) Inteligentní tempomat (ICC Intelligent Cruise Control) pro celý rozsah rychlostí Systémy upozornění a prevence vyjetí z pruhu (LDW Lane Departure Warning a LDP Lane Departure Prevention) Systémy sledování slepého úhlu (BSW Blind Spot Warning) a Blind Spot Intervention Nouzové přímé brzdění (FEB Forward Emergency Braking) Systém prediktivního varování před čelní srážkou Asistent kontroly vzdálenosti (DCA Distance Control Assist) Prevence srážky při couvání Kola 17" kola z hliníkové slitiny s 5 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/55RF17 97W s ochranou proti defektu 18" kola z hliníkové slitiny se 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50RF18 95W s ochranou proti defektu 19" kola z hliníkové slitiny s 5 trojitými paprsky a pneumatikami 245/40RF19 94W s ochranou proti defektu Exteriér Vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie s LED kontrolkou signalizace Vyhřívaná vnější zrcátka s elektrickým ovládáním Balíček prvků na uvítanou Vyhřívaná vnější zrcátka s elektrickým ovládáním, sklápěním a synchronizací při couvání Exteriér (pokračování) Mlhová světla LED (vpředu i vzadu) Automatické rozsvícení světlometů Světlomety LED s automatickým vyrovnáváním výšky a světly pro denní svícení Zadní světla LED Balíček prvků viditelnosti Adaptivní světlomety (AFS Adaptive Front-lighting System) Technologie Smart Beam Elektricky ovládané střešní okno Metalická barva karoserie Lak odolný proti poškrábání (Scratch Shield) Přední nárazník se sportovním designem Dva výfuky s chromovaným zakončením Technologie Volič jízdního režimu Infiniti Drive 3 Infiniti InTouch Dvě dotykové obrazovky (LCD VGA 8" a LCD VGA 7") Přístrojový panel Fine Vision s 5" barevným displejem TFT Navigační systém Infiniti Balíček multimediální výbavy 4 Navigační systém Infiniti Technologie Bluetooth pro připojení mobilního telefonu Systém rozpoznávání hlasu Dálkové odemknutí bez použití klíče Balíček prvků na uvítanou Klíč I-Key s inteligentním přístupem a rozšířenou pamětí Zadní kamera Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Parkovací čidla vpředu a vzadu se zobrazováním Balíček prvků viditelnosti Systém sledování okolí vozidla (AVM Around View Monitor) s detekcí pohybujících se objektů a naváděním při parkování Pohodlí Systém osvětlení po vystoupení z vozidla (Follow Me Home) Balíček prvků na uvítanou Světla na uvítanou Dvouzónová adaptivní klimatizace Balíček prvků zaměřených na pohodlí 2 Dvouzónová adaptivní klimatizace se samočinnou recirkulací a polyfenolovým filtrem Zadní výdechy klimatizace (pouze verze s automatickou převodovkou) Infiniti InTuition Plně přizpůsobitelné digitální prostředí Elektricky ovládaná okna všech dveří s automatickým ovládáním (propojení s klíčenkou) Tlačítko zapalování Sluneční clony s osvětlenými vnitřními zrcátky a prodloužením 1 Pouze v kombinaci s 18" koly z hliníkové slitiny s 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50 RF W s ochranou proti defektu (Q50 Premium Tech). 2 Pouze v kombinaci se sklopným děleným opěradlem zadních sedadel (40/60). 3 Dostupnost volitelných režimů a jejich nastavení závisí na typu motoru. 4 Není k dispozici v kombinaci s navigačním systémem Infiniti. Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze

19 Barvy a obložení Q50 Q50 Premium Q50 Premium Tech Q50 Sport Q50S Hybrid Sport Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport Tech Q50 Q50 Premium/ Q50 Premium Tech Q50 Sport/ Q50 Sport Tech Q50S Hybrid Sport/ Q50S Hybrid Sport Tech Zvuk AM/FM audio soustava s CD přehrávačem Zvukový systém se 6 reproduktory Konektor USB/iPod a kompatibilní audio konektor RCA Přehrávání audia přes Bluetooth (audio streaming) Balíček multimediální výbavy 1 Audio soustava BOSE Premium Zvukový systém se 14 reproduktory Aktivní potlačení hluku Interiér Multifunkční volant Kožený potah volantu a hlavice řadicí páky Přední opěra pro ruce s úložným prostorem Zásuvky 12 V na středovém panelu Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (manuálně) Balíček prvků na uvítanou Sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (elektricky) Hliníkové pedály a opěrka pro chodidlo Obložení interiéru Gun Metal Obložení interiéru Kacchu Aluminium Obložení interiéru Maple Wood Prahy předních dveří v provedení Infiniti Aluminium Sedadla Látkové čalounění sedadel Kožené čalounění sedadel Vyhřívaná přední sedadla Přední sedadla se sportovním designem Bederní opěra páteře u řidiče (manuální nastavení) Balíček prvků na uvítanou Bederní opěra páteře u řidiče (elektrické nastavení) Elektrické nastavení předních sedadel s pamětí Sklopné dělené opěradlo zadních sedadel (40/60) 2 Otvor s integrovaným vakem na lyže Zadní středová opěra pro ruce s držákem na pohárek Systém ISOFIX pro ukotvení dětských autosedaček na zadních sedadlech Objem zavazadlového prostoru Lékárnička a výstražný trojúhelník Čalounění Látka Kůže Kůže Kůže Barvy interiéru (kód) Graphite (G) Wheat (C) Graphite (G) Wheat (C) Stone (K) Graphite (G) Stone (K) Graphite (G) Stone (K) Barvy exteriéru Kód Typ Black Obsidian KH3 Základní n n n n n n n n n Moonlight White QAB o o o o o o o o o Liquid Platinum K23 o o o o o o o o o Graphite Shadow KAD o o o o o o o o o Hagane Blue RBP Metalická o o o o o o o o o Chestnut Bronze CAN o o o o o o o o o Venetian Ruby NAH o o o o o o o o o Malbec Black GAC o o o o o o o o o Obložení interiéru Gun Metal n n n n n Kacchu Aluminium o o o n n n n Maple Wood o o *** *, ** *, ** Standardní výbava Výbava za příplatek Nelze *** 1 Není k dispozici v kombinaci s navigačním systémem Infiniti. 2 Pouze v kombinaci s balíčkem prvků zaměřených na pohodlí. DOSTUPNOST VARIANT/MOTORŮ Q50 2.2d MT Q50 2.2d AT Q50 2.0t AT Q50S Hybrid AT Q50S Hybrid AWD AT Q50 ü ü Q50 Premium ü ü ü Q50 Premium Tech ü ü Q50 Sport ü ü ü Q50S Hybrid Sport ü ü Q50 Sport Tech ü ü Q50S Hybrid Sport Tech ü ü Všechny rozměry jsou uvedeny v mm *, ** * Q50, Q50 Premium, Q50 Premium Tech ** Q50 Sport, Q50 Sport Tech, Q50S Hybrid Sport, Q50S Hybrid Sport Tech *** Q50S Hybrid AP

20 Technické údaje Q50 2.2d MP Q50 2.2d AP Q50 2.0t AP Q50S Hybrid AP Q50S Hybrid AWD AP Motor Typ paliva Diesel Diesel Počet válců 4 4 Objem ccm ccm Systém sání Výfukový systém Výkon Přímé vstřikování common rail (CDI Common Rail Direct Injection) Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor Přímé vstřikování common rail (CDI Common Rail Direct Injection) Dvojitý výfukový systém, filtr pevných částic pro dieselový motor Diesel-/Benzinmotory 125 kw (170 k) při ot/min 125 kw (170 k) při ot/min Elektromotory Spojené motory Točivý moment Diesel-/Benzinmotory 400 N.m při ot/min 400 N.m při ot/min Elektromotory Spojené motory Převodovka Šestistupňová manuální převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Poháněná náprava Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Emisní norma Euro 6b Euro 6b Provozní parametry Maximální rychlost 231 km/h 230 km/h km/h 8,7 s 8,5 s Odhadovaná spotřeba paliva 1 Město 5,5 l/100 km 6 / 5,7 l/100 km 7, 8 6, 7, 8 5,7 l/100 km Mimo město 3,7 l/100 km 6 / 3,8 l/100 km 7, 8 3,9 l/100 km 6 / 4,0 l/100 km 7, 8 Kombinovaná 4,3 l/100 km 6 / 4,5 l/100 km 7, 8 4,5 l/100 km 6 / 4,6 l/100 km 7, 8 Emise CO g/km 6 / 118 g/km 7, g/km 6 / 123 g/km 7, 8 Systém Direct Response Hybrid Hybridní systém Typ baterie Energie baterie / Kapacita baterie Ovladatelnost Řízení Typ Hydraulický a elektrický posilovač řízení Hydraulický a elektrický posilovač řízení Průměr otáčení 11,4 m 11,4 m Zavěšení kol Vpředu Vzadu Brzdy Vpředu/vzadu Objemy a hmotnosti Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Pohotovostní hmotnost kg 3 / kg 4 / kg kg 3 / kg 4 / kg 5 Hmotnost taženého vozidla nebrzděný přívěs / brzděné 750 kg / kg 750 kg / kg Objem zavazadlového prostoru 450 l 450 l Palivová nádrž 74 l 74 l Rozměry Exteriér Součinitel aerodynamického odporu 0,26 3, 4 / 0, ,26 3, 4 / 0,265 5 Celková délka mm 3, 4 / mm mm 3, 4 / mm 5 Celková šířka bez zpětných zrcátek/ včetně zpětných zrcátek mm / mm mm / mm Celková výška bez podélných střešních nosičů mm mm Rozvor náprav mm mm Benzin Benzin / elektřina (hybridní) Benzin / elektřina (hybridní) 4 V6 V ccm ccm ccm Přímé vstřikování Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Systém sání s vysokým průtokem vzduchu Dvojitý výfukový systém Dvojitý výfukový systém Dvojitý výfukový systém 155 kw (211 k) při ot/min 225 kw (306 k) při ot/min 225 kw (306 k) při ot/min 50 kw (68 k) 50 kw (68 k) 268 kw (364 k) 268 kw (364 k) 350 N.m při ot/min 350 N.m při ot/min 350 N.m při ot/min 270 N.m 270 N.m 546 N.m 546 N.m Sedmistupňová automatická převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Sedmistupňová automatická převodovka Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Pohon zadních kol (RWD Rear-Wheel Drive) Inteligentní pohon všech kol (AWD All-Wheel Drive) Euro 6b Euro 6b Euro 6b 245 km/h 250 km/h 250 km/h 7,2 s 5,1 s 5,4 s 8,6 l/100 km 6 / 8,7 l/100 km 7 / 8,8 l/100 km 8 8,2 l/100 km 8 9,6 l/100 km 8 5,0 l/100 km 6 / 5,1 l/100 km 7 / 5,2 l/100 km 8 5,1 l/100 km 8 5,3 l/100 km 8 6,3 l/100 km 6 / 6,4 l/100 km 7 / 6,5 l/100 km 8 6,2 l/100 km 8 6,8 l/100 km g/km 6 / 149 g/km 7 / 151 g/km g/km g/km 8 Jeden elektromotor, 2 spojky Jeden elektromotor, 2 spojky Baterie Li-ion Baterie Li-ion 346 V / 50 kw 346 V / 50 kw Hydraulický a elektrický posilovač řízení Přímé adaptivní řízení Přímé adaptivní řízení 11,4 m 11,2 m 11,4 m Nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a tlumiči, stabilizátor Nezávislé víceprvkové zavěšení, tlumiče s dvojokruhovým tlumením (DFP Dual Flow Path), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 330 mm vpředu / 308 mm vzadu Sportovně vyladěné, nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Sportovně vyladěné, nezávislé víceprvkové zavěšení s dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) Sportovně vyladěné, nezávislé, dvojité lichoběžníkové závěsy s vinutými pružinami a dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Sportovně vyladěné, nezávislé víceprvkové zavěšení s dvoupístovými tlumiči (DPS Double-Piston Shock), stabilizátor Kotouče s odvětráváním o průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s protilehlými hliníkovými třmeny (vpředu čtyřpístkové, vzadu dvoupístkové) kg 4 / kg kg kg 750 kg / kg 750 kg / kg 750 kg / kg 500 l 400 l 400 l 80 l 70 l 70 l 0,26 4 / 0, ,275 0, mm 4 / mm mm mm mm / mm mm / mm mm / mm mm mm mm mm mm mm 1 Uvedené hodnoty byly stanoveny na základě měřicích metod podle evropské směrnice 715/2007/EC. Spotřeba paliva a úroveň CO 2 emisí vozu nejenom na efektivním využití paliva ve voze, ale jsou ovlivněny též stylem jízdy a dalšími mimotechnickými faktory. 2 Hodnoty uvedeny podle směrnice 92/21/EC ve verzi 95/48/EC (pohotovostní hmotnost s 90 % paliva v nádrži, řidičem o hmotnosti 68 kg a 7 kg zavazadel) pro vozidla se standardní specifikací. Volitelná výbava a příslušenství mohou tuto hodnotu zvýšit. 3 Q50 4 Q50 Premium, Q50 Premium Tech 5 Q50 Sport, Q50 Sport Tech 6 S 17" koly z hliníkové slitiny s 5 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/55 RF17 97W s ochranou proti defektu 7 S 18" koly z hliníkové slitiny se 7 dvojitými paprsky a pneumatikami 225/50 RF18 95W s ochranou proti defektu 8 S 19" koly z hliníkové slitiny s 5 trojitými paprsky a pneumatikami 245/40 RF19 94W s ochranou proti defektu

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva. 70 Je čas vykročit vpřed. Dopřát si jedinečná potěšení plná nespoutané dynamiky a ryzí odvahy. Obklopit se přepychem zrozeným z neutuchající pozornosti ke hmatovým vjemům a vychutnat si všemi smysly zážitek

Více

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. 70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. X50 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Corolla 02 Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále snažíme zlepšovat vše, co děláme. Nechápeme

Více

Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah.

Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah. Média Strana 1 BMW Group Česká republika Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah. 1. Nové BMW řady 2 Active Tourer: Krátká verze. 2 2. Koncept: Kompaktní odpověď na moderní nároky na dopravu. 4 3. Design:

Více

Když se s někým nebo s něčím, ať se jedná o člověka nebo automobil, setkáte poprvé, potřebujete čas, abyste mohli otevřít své srdce. Nastal čas objevit to, co překoná Vaše očekávání, získat pocit bezpečí

Více

Moderní a snadno použitelné ovládací prvky.

Moderní a snadno použitelné ovládací prvky. Nový Prius Představujeme Vám světovou 1 mezi hybridními vozy Podívejte se blíže na nový Prius a objevte bezpočet důmyslných designových prvků. Revoluční technologie podtrhují prostorný a sofistikovaný

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom Váš

Více

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01 Užitkové vozy aravelle aravelle 01 Vaše motto: každý host si zaslouží jen to nejlepší. Již při příjezdu. Příjemný pobyt by měl začít už při příjezdu. Volkswagen aravelle odveze Vaše hosty tak, jak to očekávají

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb Elegance se setkává s účelností a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi. Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako

Více

Obdiv zaručen. Přidejte k tomu jedinečnou 7letou Kia záruku a získáte vůz, u něhož si můžete být jisti, že bude obdivován.

Obdiv zaručen. Přidejte k tomu jedinečnou 7letou Kia záruku a získáte vůz, u něhož si můžete být jisti, že bude obdivován. 02 NOVÁ KIA RIO Obdiv zaručen Zrozena pro Váš život Nová Kia Rio nenechá nikoho chladným, v každém ohledu. Dynamický hatchback s ohromujícím designem má v této třídě skutečně co nabídnout. Neočekávanou

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Superb Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. Nová ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí se

Více

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 VÝBĚR MOTORŮ MOTORY JAGUAR 3.0 V6 DIESEL JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR AWD JAGUAR 5.0 V8 KOMPRESOR Počet válců/ventilů na válec 6/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA AUTO J OD ROKU 1895 Stále je nad čím žasnout. Stačí se jen podívat na život novýma očima. S vozem ŠKODA Octavia. Se svým elegantním nadčasovým designem,

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20 Třída CL. Fascinace. CL není jenom synonymem pro eleganci a luxus, je mistrovským technickým dílem. Generace motorů V8 s technologií BlueDIRECT stanovuje měřítka v oblasti efektivity a výkonu. Četné senzory

Více

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 XF SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 1 TECHNICKÁ DATA MOTORY 2.2 L DIESEL 3.0 L V6 DIESEL 3.0 L V6 DIESEL S 5.0 L V8 KOMPRESOR R-S Počet válců/ventilů na válec 4/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih mm 85/96

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Obsah. 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat. 10 Typy karoserie a modelová řada

Obsah. 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat. 10 Typy karoserie a modelová řada FordFocus Obsah 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat 10 Typy karoserie a modelová řada 11 Vnější a vnitřní rozměry 12 Ambiente 14 Comfort 16 Ghia 18 Trend 20 ST170 22 Jízdní a technické parametry

Více

ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER

ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER Když se elegance setká s účelností, můžete vnímat krásu designu a zároveň se těšit z výjimečného prostoru pro své každodenní povinnosti i víkendové zážitky. Když se komfort setká

Více

Specifikace a ceny LiSTOpaD 2013

Specifikace a ceny LiSTOpaD 2013 Specifikace a ceny LISTOPAD 2013 2 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY MOTORY JAGUAR 2,2 L i4 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL S JAGUAR 2,0 L GTDI 4 240 TURBO Výkon / točivý

Více

Specifikace a ceny červen 2013

Specifikace a ceny červen 2013 Specifikace a ceny červen 2013 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY MOTORY JAGUAR 2,2 L R4 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL S Výkon / točivý moment 200 k / 450 Nm 240 k /

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY

Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY CENÍK Leden 2013 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY Motor 2.0 l GTDi 2.2 l R4 diesel 3.0 l V6 diesel 3.0 l V6 diesel S 3.0 l V6 Kompressor 3.0 l V6 Kompressor AWD* 5.0 l V8 Kompressor Výkon / točivý moment

Více

>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive.

>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive. >> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive. Nikde jinde není život tak různorodý jako ve městě. Dalším rysem městského života je jeho unikátní požadavek

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více