PŘIHLÁŠKA. Jméno a příjmení dítěte: Závaznou přihlášku odevzdejte do Mgr. Lence Řádkové

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PŘIHLÁŠKA. Jméno a příjmení dítěte: Závaznou přihlášku odevzdejte do 25. 9. 2015 Mgr. Lence Řádkové"

Transkript

1 PŘIHLÁŠKA Jméno a příjmení dítěte: Třída: Mám zájem o návštěvu zájmového kroužku: Podpis rodiče: Telefon na rodiče: Závaznou přihlášku odevzdejte do Mgr. Lence Řádkové Kroužky začnou pracovat od !!! POPLATKY ZA KROUŽEK BUDOU VYBÍRÁNY VŽDY PŘI PRVNÍ HODINĚ!!!

2 NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ školní rok 2015/2016

3 NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ na školní rok 2015/2016 Vážení rodiče, již tradičně naše škola připravila pestrou nabídku zájmových kroužků, kterými chceme alespoň částečně vyplnit volný čas Vašich dětí. V letošním roce organizujeme pro děti zájmové kroužky v rámci doplňkové činnosti školy. Naší snahou bude, aby činnost v kroužcích byla kvalitní a finanční zatížení pro vaši rodinu co nejnižší. Uvedené ceny jsou poplatkem na celý rok (kromě prvních čtyř kroužků, které vede společnost Věda nás baví, zde je cena uvedena za pololetí). Základní cena zahrnuje mzdové prostředky a provozní náklady. Základní cena u 45minutového kroužku je 800 Kč a základní cena u 60minutového kroužku je 890 Kč. Ostatní navýšení ceny zahrnuje úhradu materiálu (u kroužku keramiky např.: hlína, glazury, pomůcky, částečná úhrada provozu keramické pece). Název kroužku Vyučující Cena Věda nás baví Ročník: Bc. Petra Podlucká Cena: 1125,-Kč St za 15 lekcí, délka lekce 60 min. VĚDA NÁS BAVÍ pořádá kroužky pro žáky mateřských i základních škol. Žáci se hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis, inženýrství, strojírenství) a získané znalosti si ověří na jednoduchých praktických experimentech, např. sestaví si funkční čističku vody, objeví prastaré fosilie, vyzkouší si metodu chromatografie apod. ve školním roce 2014/2015 se malí vědci mohou těšit na úplně nové experimenty. Přihlášky na Hejbni mozkem Ročník: Bc. Petra Podlucká Cena: 1125,-Kč Út za 15 lekcí, délka lekce 60 min. Jedná se o kurz studijních dovedností, jehož cílem je naučit děti tříd zábavnou formou různé techniky učení a ukázat jim pozitivní náhled na proces vzdělávání. Přihlášky na Kostky nás baví Ročník Bc. Petra Podlucká Cena: 1125,-Kč Čt za 15 lekcí, délka lekce 60 min. Jedná se o projekt pro žáky 1. stupně, při němž se děti seznámí s jednoduchými stroji, osvojí si znalosti sestrojování a plánování konstrukcí. Projekt využívá edukativního programu společnosti LEGO, který pro děti připravili odborníci z řad této renomované společnosti. Přihlášky na na

4

5 Hra na akustickou kytaru p. Tomáš Bohó Lekce 45 min. Cena: cena 100Kč za lekci Út Základní hraní na akustickou kytaru, stupnice, akordy, písničky. Na kytaru bez not ročník Mgr. Hana Zábranská St Máte doma kytaru a nevíte co s ní? Nebo chcete umět na něco hrát a nechcete se učit noty? Je to jednoduché. Stačí přijít s kytarou. Za chvíli se naučíte hrát několik písniček. Flétnička Mgr. Pavlína Dlabková Po 13: Naučíme se zahrát jednoduché písničky a hrát si s notami, rytmické hry (rozsah d2 g1, prstoklad C dur), pro začátečníky. Zároveň rozvíjíme správné dýchání a jemnou motoriku. Budeme si zpívat (3.-5. ročník) Mgr. Hana Zábranská Po Chceš se naučit písničky, které se zpívají třeba u táboráku? Stačí mít chuť a přijít se je naučit. Budeme zpívat u klavíru i s kytarou, budeme si hrát s hudbou. Budeme malovat a vymýšlet hudební doprovody.

6 Výtvarná dílna 1. ročník Mgr. Linda Pravcová Mgr. Lenka Holíková Mgr. Adéla Šáfrová Cena: 950,- Kč Út V prvním ročníku se žáci hravou formou seznamují s různými výtvarnými technikami, téma je Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá. Díla vašich dětí si můžete v červnu prohlédnout na vernisáži Výtvarné dílny. Výtvarná dílna 2. ročník Mgr. Edita Havránková Mgr. Jana Malinová Cena: 1040,- Kč St Tématem výtvarné dílny ve druhém ročníku je Tam, kde se mi dobře žije. Společně najdeme naše nejoblíbenější místa na Zemi a výtvarně je ztvárníme. Výtvarná dílna 3. ročník Mgr. Romana Lipová Mgr. Radka Eliášová Cena: 950, - Kč St V rámci projektu Výtvarná dílna každoročně pořádáme výstavy a vernisáže v budově školy, úspěšně se zapojujeme do výtvarných soutěží a používáme nové a netradiční techniky. Dívčí klub Ročník: Dana Strakošová Cena: 1320,- Kč St sudý týden V tomto kroužku se zaměříme na ruční práce korálkování, papírování, malování na textil i hedvábí, batikování. Vyzkoušíme si pletení z papíru i pediku, šití a občas si něco dobrého uvaříme. Vyrobíme vánoční dárky, upečeme cukroví. Šikulové Ročník: Mgr. Adéla Šáfrová Cena: 1040,- Kč St Rádi tvoříte? Tak přijďte na tento kroužek! Budeme skládat, lepit a tvořit nejrůznější výrobky a to nejen z televizního pořadu. Keramika Ročník: Dana Strakošová Cena: 1230,- Kč Út Keramika je zajímavá tvůrčí činnost, která rozvíjí dětskou představivost a zručnost a hrubou i jemnou motoriku dětí. Děti při práci zapojují svou fantazii a vytvářejí tak originální keramické výrobky. Psaní písmem Comenia Script Ročník: Mgr. Hana Zábranská Po Comenia Script je nový typ písma, které se více podobá písmu tiskacímu. Jestli chceš, můžeš se naučit tímto písmem psát. Klub přemýšlivých dětí Ročník: Mgr. Linda Pravcová Cena: 920,- Kč St 13: Chceš řešit, luštit, skládat, bádat, pátrat, doplňovat, přemýšlet? Hrát logické a deskové hry? Jednotlivě i ve skupinách? Přidej se k nám!

7 Atletika Ročník: Mgr. Květa Svobodová + aprobovaný trenér Cena: 800,- Kč Čt Pod záštitou klubu AC Pardubice otevíráme kroužek atletiky. Žáci se v něm naučí základům atletické abecedy, která je dobrou průpravou pro jakýkoliv sport. Florbal Mgr. Jaromír Pilc Cena: 800,- Kč St Pravidla, základní herní činnosti jednotlivce i kolektivů. Účast na turnajích. Kroužek je určen pro žáky 1. až 9. Ročníků. Pohybové hry pro 1. a 4. ročník Mgr. Pavlína Dlabková Cena: 800,- Kč St :30 Cvičíme hravou a zábavnou formou motivační hry, míčové hry, hry s netradičními materiály, závodivé hry a další. Vhodné i pro děti, které se teprve učí, že pohyb je důležitý, potřebný a zdravý. Klokánci - cvičení na míčích Ročník: Mgr. Jana Malinová Mgr. Edita Havránková Cena: 890,-Kč Út Zábavná rehabilitace, rovnováha, koordinace a posílení celého těla dohromady? ANO -je to možné díky fitballu. Za doprovodu říkanek, písniček a pohádek si protáhnete těla na velkých míčích. Spojíme tak radost z pohybu s udržením správného postavení páteře. Kroužek je vhodný pro žáky 1. až 3. ročníku. Základy společenských tanců a společenského chování Ročník: Mgr. Lucie Hadravová Po (jednou za čtrnáct dní) Náplní kroužku bude děti seznámit se základními společenskými tanci (jejich historie, hudba a základní kroky). Stejně tak nedílnou součástí bude podat základy společenského chování a základy etikety. Taneční průprava Ročník: Bc. Jana Holíková Cena: 800,- Kč Sudý Pá 13: Rádi tancujete? Přijďte se naučit ladně pohybovat i improvizovat do našeho kroužku taneční průpravy. V letošním roce se budeme zabývat hlavně výrazovým tancem. Turistický kroužek Ročník: Mgr. Edita Havránková p. Bulisová Cena: Kč Sobota 1x v měsíci + předpokládané výdaje na každý výlet Také ve školním roce 2015/2016 bude pokračovat práce turistického kroužku. Nebude v pracovním týdnu, ale vždy jednou za měsíc v sobotu se vydáme s Vašimi dětmi za poznáváním nejen našeho blízkého okolí, ale i do vzdálenějších míst našeho kraje. Čeká nás osm výletů - Babiččino údolí, cesta z Potštejna do Litic nad Orlicí, Dopravní křižovatky aneb do České Třebové vlakem, Velorexem, letadlem i lodí, Vánoční jarmark Slatiňany, Muzeum divadla Drak Hradec Králové Labyrint, Archeopark Všestary, ZOO Praha, tradiční Kutnohorské stříbření. Umožněte svým dětem, aby víkendy trávily aktivně! Na výlety budeme jezdit vlakem nebo autobusem, zájemci o kroužek dostanou přesná data a místa výletů v měsíci září.

8 Procvičování angličtiny pro menší děti Ročník: Mgr. Lucie Šmídová St Vypracováváme úkoly, opakujeme podle právě probírané látky, procvičujeme slovní zásobu pomocí křížovek a doplňovaček. Procvičování angličtiny pro větší děti Ročník: Mgr. Jana Lochmanová Út 15: Opakujeme učivo podle aktuálních potřeb žáků, procvičujeme slovní zásobu, pracujeme s textem, překládáme. Procvičování němčiny Ročník: Mgr. Zuzana Musilová Po Pracujeme s textem, rozšiřujeme slovní zásobu, píšeme krátké texty, opakujeme a prohlubujeme probírané učivo ročníku. Konverzace v angličtině Ročník: Mgr. Jana Lochmanová Po Procvičování gramatiky a slovní zásoby, konverzační témata pro každodenní situace jídlo, cestování, představení se, zájmy, anglicky mluvící země a další. Kroužek s rodilým mluvčím Aj Cena 1800,- Kč 1. třída: Po Mgr. Hedvika Skřeková + 2. třída: St rodilý mluvčí 3. třída Po a 5. třída St V kroužku výuky s rodilým mluvčím pracujeme s tématy, která jsou probírána ve výuce Angličtiny. Slovíčka a fráze jsou procvičovány zábavnou formou (hledáním ukrytých obrázků, přiřazováním textu k obrázkům, vyslovením slova společně s pohybem, zajímavými pracovními listy, nově děti pracují se speciálním programem na interaktivní tabuli, apod.) Školní učivo je o několik slovíček či frází rozšířeno. Cvičení z matematiky 9. ročník Mgr. Lucie Hadravová St V tomto kroužku mají žáci 9. ročníků možnost rozšířené přípravy na přijímací zkoušky z matematiky. Cvičení z českého jazyka 9. ročník Mgr. Zita Kudrnová St V tomto kroužku mají žáci 9. ročníků možnost rozšířené přípravy na přijímací zkoušky z českého jazyka.

Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků

Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků Kroužky organizované a vedené pedagogy naší školy (Ceny jsou uvedeny za 30 lekcí

Více

Na setkání se těší pracovníci DDM Jednička VYPLNĚNOU A PODEPSANOU PŘIHLÁŠKU DORUČTE VE DNECH 1. 30. ZÁŘÍ 2015 DO DDM JEDNIČKA.

Na setkání se těší pracovníci DDM Jednička VYPLNĚNOU A PODEPSANOU PŘIHLÁŠKU DORUČTE VE DNECH 1. 30. ZÁŘÍ 2015 DO DDM JEDNIČKA. pro školní rok 2015-2016 Nabízíme vám širokou možnost využití volného času, rozvíjení talentu, získávání nových poznatků, vědomostí, dovedností, ale i kamarádů. Nabídka je určena nejen předškolákům a školákům,

Více

výtvarné, rukodělné a řemeslné

výtvarné, rukodělné a řemeslné výtvarné, rukodělné a řemeslné KÓD VR 07 KÓD VR 06 KÓD VR 05 KÓD VR 04 KÓD VR 03 KÓD VR 02 KÓD VR 01 MALOVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ Pastelka pro děti 4 6 let Pro malé malíře od 4 do 6 let, kteří stále něco malují.

Více

Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014

Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014 Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014 I letos jsme pro vás připravili pestrou nabídku našich kroužků, na které se můžou vaše děti těšit. Mezi nové kroužky patří například výuka kytary, kroužek

Více

Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015

Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015 Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015 I letos jsme pro vás připravili pestrou nabídku našich kroužků, na které se můžou vaše děti těšit. Mezi nové kroužky patří například školní časopis, historický

Více

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PROVOZU KROUŽKŮ

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PROVOZU KROUŽKŮ ZÁKLADNÍ INFORMACE O PROVOZU KROUŽKŮ PŘIHLÁŠENÍ DO KROUŽKU - zápis do kroužků probíhá od pondělí 1. 9. od 8.00 ráno do pátku 12. 9. do půlnoci (dřívější přihlášky jsou neplatné) - přihlásit se můžete a)

Více

Obsah projektu: 5. formy, obsah, délka a časový plán jednotlivých vzdělávacích cílů

Obsah projektu: 5. formy, obsah, délka a časový plán jednotlivých vzdělávacích cílů Projekt Lyska 2012 Motto: 1. Procesem tvorby a s ním spojenými prožitky umožňujeme získávat zkušenosti a informace o věcech, vztazích i světě i sobě samém. Vypracovala: Lydie Procházková Leden 2012 Obsah

Více

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem Právní forma: příspěvková organizace V obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu Pr, vložce číslo 823 adresa: Velká Hradební 19 (vchod z

Více

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku: Základy uživatelského přístupu k počítači.

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku: Základy uživatelského přístupu k počítači. Název: MÍČOVÉ HRY Vedoucí kroužku: Bc. Petr Forejt Určeno pro žáky: 2. až 4. třída Termín a místo konání: pondělí 13:45 až 14:30; malá TV Název: POČÍTAČE I. Vedoucí kroužku: Mgr. Jiří Trnka Určeno pro

Více

Nabídka zájmových útvarů a kroužků ve školním roce 2015/16

Nabídka zájmových útvarů a kroužků ve školním roce 2015/16 Nabídka zájmových útvarů a kroužků ve školním roce 2015/16 Časy začátků kroužků lze přizpůsobit možnostem žáků. Tzn. mají-li žáci v době začátku kroužku ještě výuku a budou mít zájem kroužek navštěvovat,

Více

Statutární město Ústí nad Labem podporuje aktivity dětí a mládeţe.

Statutární město Ústí nad Labem podporuje aktivity dětí a mládeţe. Dům dětí a mládeţe Ústí nad Labem Právní forma: příspěvková organizace V obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu Pr, vloţce číslo 823 adresa: Velká Hradební 19 (vchod z

Více

Projekt Lyska 2013. Lydie Procházková

Projekt Lyska 2013. Lydie Procházková Projekt Lyska 2013 Motto: Procesem tvorby a s ním spojenými prožitky umožňujeme získávat zkušenosti a informace o věcech, vztazích i světě i sobě samém. Lydie Procházková Obsah projektu 1. Charakteristika

Více

SZŠ CESTA K ÚSPĚCHU V PRAZE PŘEHLED KURZŮ

SZŠ CESTA K ÚSPĚCHU V PRAZE PŘEHLED KURZŮ PŘEHLED KURZŮ HERNA PRO MLADŠÍ I STARŠÍ Školní herna je místo, které využívají děti po vyučování. Potkají se zde s kamarády z vlastních i jiných tříd a tráví společné chvilky při hrách, odpočinku a zábavě.

Více

Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016

Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016 Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016 DDM Symfonie Poděbrady přichází s nabídkou 104 kroužků a kurzů pro nový školní rok. V přehledu uvádíme číslo kroužku/kurzu, název kroužku/kurzu,

Více

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2015-2016

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2015-2016 U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y ZÁJMOVÉ 2015-2016 škola Lyžařská tábor Příměstský Aktuální nabídku kroužků

Více

Zájmové kroužky 2012/2013

Zájmové kroužky 2012/2013 Zájmové kroužky 2012/2013 1. Kroužek kytary čtvrtek 14:00-15:00 Mgr. Podoláková - určen pro děti, které se naučily základy hry (pokračování loňského kroužku), naučíme se další akordy, rytmy, nové písničky

Více

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2014-2015

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2014-2015 U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y ZÁJMOVÉ 2014-2015 škola Lyžařská tábor Příměstský Aktuální nabídku kroužků

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY STRMILOV, OKRES JINDŘICHŮV HRADEC

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY STRMILOV, OKRES JINDŘICHŮV HRADEC VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY STRMILOV, OKRES JINDŘICHŮV HRADEC ZA ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 I. Základní údaje o škole 1. Název školy: Základní škola Strmilov, okres Jindřichův Hradec Adresa školy:

Více

NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2015 2016

NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2015 2016 NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2015 2016 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE SLUNÍČKO Lomnice n. Pop. DDM Sluníčko Komenského 1037 512 51 Lomnice nad Popelkou 481 671 979 ddm@ddmlomnice.cz www.ddmlomnice.cz facebook:

Více

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT!

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Nabídka ZÚ Křížová 18 (1954 1993) Křižíkova 10 (1993 1995) Brněnská 46 (1995 ) Brněnská 29 (2001 ) MOTTO: NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Webové stránky: www.ddmjihlava.cz E-mail:

Více

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava Brněnská 29, Jihlava PRO OBDOBÍ 2011-2012 Obsah I. Charakteristika zařízení:... 3 II. Cíle vzdělávání:... 3 III. Délka vzdělávání:... 4 IV. Formy a obsah vzdělávání:...

Více

Slivenecký klub Švestka

Slivenecký klub Švestka Slivenecký klub Švestka Volnočasové centrum MČ Praha-Slivenec: Ke Smíchovu 22, Praha 5, 154 00 www.klubsvestka.cz Klubovna Klubu seniorů Slivence a Holyně: ul. K Lochkovu 6 www.praha-slivenec.cz www.rc-pecka.cz

Více

Kroužky a kurzy 2009/10

Kroužky a kurzy 2009/10 AKCE SDRUŽENÍ ROZTOČ Kroužky a kurzy 2009/10 kolotoč umění, života a tradic Sdružení Roztoč, www.roztoc.cz Srdečně zveme vás, děti i dospělé, na zápis do kroužků a kurzů na školní rok 2009/10, který proběhne

Více

Slovo vedení Základní školy a mateřské školy Hello... 4. Ohlasy rodičů a dětí... 5. Základní údaje o škole... 7. Základní škola v roce 2012/2013...

Slovo vedení Základní školy a mateřské školy Hello... 4. Ohlasy rodičů a dětí... 5. Základní údaje o škole... 7. Základní škola v roce 2012/2013... OBSAH Slovo vedení Základní školy a mateřské školy Hello... 4 Ohlasy rodičů a dětí... 5 Základní údaje o škole... 7 Základní škola v roce 2012/2013... 8 Naši žáci ve školním roce 2012/2013... 11 Školní

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. za rok 2014. Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s. Praha 5, Mohylová 1963 IČ: 25725386

VÝROČNÍ ZPRÁVA. za rok 2014. Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s. Praha 5, Mohylová 1963 IČ: 25725386 VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2014 Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s. Praha 5, Mohylová 1963 IČ: 25725386 Úvod Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s.

Více

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku:

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku: Název: ŠPANĚLŠTINA I. HABLA USTED ESPŇOL? Vedoucí kroužku: Ing. Filip Máčaj (specialista na španělský jazyk) Určeno pro žáky: 3., 4. a 5. tříd (maximální počet žáků 10) Termín a místo konání: úterý od

Více

Informační bulletin č. 1. 2014/15

Informační bulletin č. 1. 2014/15 Vážení rodiče a prarodiče, dostává se Vám do rukou první číslo Informačního bulletinu letošního školního roku. Najdete v něm aktuální zprávy a zajímavosti z naší školy DALŠÍ ČÍSLA BULLETINU A OSTATNÍ INFORMACE

Více

Nabídkový list pravidelné, příležitostné, táborové a ostatní činnosti pro školní rok 2014/ 2015

Nabídkový list pravidelné, příležitostné, táborové a ostatní činnosti pro školní rok 2014/ 2015 Dům dětí a mládeže RADOVÁNEK, Kaznějov, Pod Továrnou 333 Adresa: Pod Továrnou 333, 331 51 Kaznějov www.radovanek.cz tel.: 373 332 229, 737 215 121 e-mail: kaznejov@radovanek.cz Bankovní spojení: ČNB Plzeň

Více

ŠKOLNÍ KLUB - KROUŽKY

ŠKOLNÍ KLUB - KROUŽKY ŠKOLNÍ KLUB - KROUŽKY Ve školním klubu budou opět organizovány nejen kroužky, ale bude i zajištěn dohled nad žáky 4. a 5. třídy (I. oddělení pí. uč. Lucie Špačková) a 2. stupně (II. oddělení pí. uč. Veronika

Více

PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA

PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Mgr. Kateřina Konečná Vedoucí pracoviště Louka Brno, listopad 2014 1 Obsah 1 CHARAKTERISTIKA PRACOVIŠTĚ LOUKA... 3 2 MATERIÁLNÍ

Více