1) Prohlídka školy 2) Zápis prvňáčků 3) Výchovná akce VrakBar 4) Výstava 5) Vtipy 6) Jihlavská historie 7) Třídění odpadu 8) Zvířátka pro radost 9)

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "1) Prohlídka školy 2) Zápis prvňáčků 3) Výchovná akce VrakBar 4) Výstava 5) Vtipy 6) Jihlavská historie 7) Třídění odpadu 8) Zvířátka pro radost 9)"

Transkript

1 1) Prohlídka školy 2) Zápis prvňáčků 3) Výchovná akce VrakBar 4) Výstava 5) Vtipy 6) Jihlavská historie 7) Třídění odpadu 8) Zvířátka pro radost 9) Hrátky s vyjmenovanými slovy 10) Hory 11) Karneval 12) Konec zimy

2 Prohlídka školy Míša Blažková 9.B Dne 11. ledna 2011 byla od 14:00 otevřena škola pro rodiče nastávajících prvňáčků. Rodiče provedli žáci 9. tříd po škole, ukázali jim tělocvičnu, informační centrum, počítačovou učebnu, jídelnu a ve třídách na prvním stupni si měli možnost vyzkoušet interaktivní tabuli. Právě ta nejvíce okouzlila nejen děti, ale i rodiče. Za pozornost děti dostávaly batůžky s malým překvapením a ze školy odcházely s úsměvem na tváři. Zápis dětí do prvních tříd Míša Blažková 9.B Dne 21. a 22. ledna proběhl zápis dětí do 1. tříd. Protože bylo nastávajících prvňáčků opravdu hodně, krátili jsme dětem to dlouhé čekání hrami. Mohli si v učebně zeměpisu zkusit psát na tabuli, skládat puzzle, skládat písmenka a dokonce i psát na interaktivní tabuli, která opět probouzela v dětech největší nadšení. Když přišly na řadu, odvedly si je paní učitelky do třídy, kde jim dávaly různé otázky a úkoly. Děti byly nadšené a na konec dostaly za odměnu výrobky, které dělali žáci naší školy.

3 Výchovná akce Sára Hromádková a Lucie Šlíglová 7.B Dne 5. ledna byla třída 7. A ve VRAKBaru. Bavili jsme se o tématu "Když se vztahům nedaří". Toto téma bylo zaměřeno na řešení šikany. Nejprve jsme se bavili vážně, ale potom jsme hráli hry, které navazovaly na to, o čem jsme se bavili. Hráli jsme "Papírovou bitvu, kde jsme se rozdělili do svou skupin, lektorky nám daly papírové koule a museli jsme co nejvíc koulí naházet na území druhé skupiny. Další hru jsme vybrali tři žáky, kteří museli celou naši třídu rozdělit na dvě skupiny: na jednu, která porušovala pravidla a na druhou, která pravidla dodržuje. Po přestávce jsme si vysvětlovali, kdo je to agresor a kdo je oběť a poté jsme se rozdělili do čtyř skupin. Dvě skupiny kreslily agresora a dvě oběť. Také jsme se bavili o šikaně v naší třídě. Na závěr nás čekala hra "Sedící kolečko". Je to hra o důvěře. Udělali jsme kolečko a ve stejný okamžik jsme si na sebe museli sednout. Nebylo to moc příjemné téma, ale hry nás bavily. Výstava Tereza Mezerová 9.A Dne 8.2 jsme navštívili ve volitelném předmětu (výtvarná výchova) muzeum v Jihlavě. Probíhala zde výstava školy Helenín. Výstava byla rozdělena do 3 poschodí,v 1.poschodí byly především návrhy na oblečení a různé práce s látkami (Helenín- obor design oděvů). V patře druhém byly návrhy na povlečení, misky až po různé dekorace (Helenín- obor design interiérů a bytových doplňků).v posledním patře byly vystaveny obrazy a byli tam žáci, kteří se snažili také nějaké vytvořit. Výstava se všem moc líbila a paní učitelka zde získala inspirace na práce ve výtvarné výchově.

4 Malý indián Přijde malý indián k náčelníkovi a ptá se ho: "Proč mají indiáni tak ošklivá jména?" "Jak ošklivá?" odpovídá náčelník," tobě se nelíbí silný medvěd, nebo bystrý sokol?" "Líbí." "Tak o co ti vlastně jde, smrdutý skunku?" Pocházíme z opice Pepíček se ptá maminky: "Táta mi říkal, že pocházíme z opice, je to pravda?" "Nevím Pepíčku, já všechny příbuzné z tátovy strany neznám!" V ZOO Maminka jde s Pepíčkem poprvé do ZOO. Od první chvíle, co tam vejdou Pepíček nadšeně vykřikuje: "Jéé opičká! Mamí koukéj, opička!!" "Ticho Pepíčku, to je teprve paní pokladní!" Vánoční stromeček Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé: "Tak co?" "Ále, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob." Hovor Volají si takhle dvě slečny. Jedna je blondýna a druhá brunetka. Brunetka se na něco ptá blondýny, ale ona jí vůbec neodpovídá. Ptá se znovu a pořád nic. Brunetka se naštve a zakřičí do telefonu: Jsi hluchá a nebo co!! A blondýna ji odpoví: Vždyť jsem ti kývala, že jo!!! Hádanky: Víš, co je to maximální rychlost? Když běžíš kolem domu a za rohem si vidíš paty... Co je to? Ve dne to štěká a v noci to spí v krabičce. Tchýnina protéza. Míša Blažková, 9.B

5 Jihlavská historie Jirka Kašík 9.B Milí žáci a učitelé, třídy devátého ročníku navštívily dne 20. ledna muzeum kraje Vysočina. Téma naší návštěvy bylo Jihlava před druhou světovou válkou. Tato beseda se tematický hodí do výuky dějepisu. Dozvěděli jsme se zde, jak události státní a světové politiky hýbaly dějinami města Jihlavy a jak vysoce ovlivnily životy českých a německých občanů. Celá přednáška se nám moc líbila a přednášejícího jsme překvapili svou pozorností a znalostmi. Třídění odpadu Co to vlastně je?? Třídění odpadu je sběr jednotlivých druhů odpadů, odděleně od ostatních, který lze posléze opětovně recyklovat a znovu začlenit do výroby. PAPÍR:vhazujeme do modrých nádob,patří mezi něj: papír - > 1,noviny,časopisy,letáky apod. Nevhazujte: 1,mokrý nebo mastný papír 2,krabice, lepenka,kartón 2,uhlový a voskovaný papír 3,papírové obaly 3, požité hygienické potřeby SKLO:vhazuje se do zelených(barevné sklo)a bílých(průsvitné) nádob,patří mezi něj: 1,lahve od nápojů Nevhazujte: 1,keramiku a porcelán 2,tabulové sklo <-barevné sklo 2,zrcadla 3,skleněné nádoby 3,drátěné sklo a autosklo PLASTY:vhazují se do žlutých nádob,patří mezi ně: 1,sešlápnuté PET láhve Nevhazujte: 1,novodurové trubky 2,kelímky,sáčky apod. 2,obaly od nebezpečných látek 3,polystyrén někde i nápojové kartony KOV Y:ty patří do sběren nebo sběrných dvorů plasty-> průsvitné sklo->

6 Zvířátka pro radost S úsměvem jde všechno lépe. Tak jak Vám chutnala dnešní večeře? Co říkáš??

7 Ve 3. třídě se začínáme učit vyjmenovaná slova a vymýšlíme s nimi krátké příběhy. Můžete si je přečíst nebo doplnit. CHMÝŘÍČKOVI V Přibyslavi žije rodina Chmýříčkových. Pan Chmýříček a paní Chmýříčková mají dvě děti Petříka a Miroslavu. Jejich děda a babička žijí v Litomyšli. Jezdí tam každý týden. Dnes tam právě jeli. Cestou viděli poletovat spoustu chmýří z pampelišek a dobytek na pastvě. Jednou jeli zkratkou kolem starého mlýna a zabloudili. Zastavili u nablýskané myslivny. Myslivec na zahradě rozdmýchával oheň. Ukázal jim cestu a pozval je na chvíli dál.,,my ale musíme jet," povídá pan Chmýříček. V dálce se začalo blýskat a tak na nic nečekali a jeli do Litomyšle. Anna Kovalíková, 3. B NA FARMĚ Monika chová na své farmě u Přibyslavi dobytek. Ve chlévě má krávy, telata a býky. Ve stáji má kobyly, koně a hříbata. Když jednou jela na kobyle Lady natrhat pelyněk k mlýnu, blýskalo se. Když se Monika vrátila na farmu, dala sušit pelyněk na půdu. Potom pustila dobytek na pastvinu. Jenom kobylu Lady nechala v boxu, protože ji musela vyčistit a odsedlat. A přemýšlela, že zítra pojede natrhat další byliny k Litomyšli. Karolína Fuková, 3. B KOČIČKA LÍZA B_la jedna koč_čka, která sl_ší, ale nevid_. Ona si m_sl_, že je nejkrásnější. Um_vání vůbec nemá ráda. Jmenuje se L_za. B_dl_ v L_tom_šl_. L_za má ráda b_l_nkov_ čaj. Má kamaráda M_šu. Ten b_dl_ v Př_b_slav_. Oba dva maj_ rádi m_š Natálie Kourková, 3.B

8 Hory Vladimír Paul 8.A Někteří žáci sedmých a osmých tříd se nedávno zúčastnili lyžařského výcviku. 5. března ráno jsme se všichni úspěšně setkali u autobusu, který nás odvezl do Pece pod Sněžkou. Na chatě Táňa, kde jsme byli ubytovaní, začínal den vydatnou snídaní, po které jsme měli plno sil pro dopolední lyžování. Sjezdovka u chaty Táňa byla ale bohužel beze sněhu, a tak jsme museli chodit na jinou, asi 3km vzdálenou sjezdovku. Vždy jsme se vrátili včas na oběd a po něm jsme odpočívali. Tato pauza trvala něco kolem hodiny a poté se šlo znovu lyžovat. Při příchodu do chaty navečer jsme se všichni těšili na večeři, po které jsme měli večerní klid a po něm následoval večerní program. Během tohoto úžasného týdne někteří z nás stihli navštívit sjezdovku Javor při večerním lyžování, také jsme se seznámili s Pecí pod Sněžkou a jejím okolím a mnoho dalšího. Myslím, že jsme si užili spoustu legrace, někteří z nás se naučili lyžovat a nebo se zdokonalili. Karneval Kristýna Kosičková a Veronika Válalová 6.B Karnevalu se zúčastnilo asi 65 dětí. Děti se spojily do dlouhého hada a procházely se po celé tělocvičně a porota mezitím vybírala tři nejkrásnější masky. Na třetím místě se umístil Robin Hood, na druhém dýně a na prvním Gejša. Po předání cen se děti rozešly do čtyř stanovišť. Poté co děti měly čtyři razítka, začala soutěž o nejlepšího tanečníka. Tuto soutěž vyhrála roztleskávačka, která měla sólo s kovbojem. Po této akci děti začaly opět tancovat a na konec všichni dostaly malé odměny a rozešli se. Děkujeme všem co se karnevalu zúčastnili a doufáme, že se vám to líbilo. Konec zimy Michaela Doležalová a Iveta Vodičková 6.B Konec zimy každý rok ohlašuje návrat skřivanů. Skřivan zimuje v okolí Středozemního moře, odkud se v malých skupinkách vrací zpět. Když se skřivany začnou zpívat i špačci, čejky, hřivňáčci a konipasy, můžeme si být jisti, že zima skutečně skončila. Na konci zimy se probouzí i většina hmyzu, jako jsou vážky, tesaříci a čmeláci. V některých obcích udržují i zvyk, že model bohyně zimy Moreny hodí do řeky. Protože je jaro jedním z nejoblíbenějších ročních období, jeho příchod slaví skoro každý. Každý má radost z toho, že už brzy bude moci odložit všechno teplé oblečení a bude si užívat sluníčka. Jaro prostě nastává a každý, kdo má rád přírodu by měl vyrazit ven.

Š Č T. Školní časopis TERNO TERNO. Slovo šéfredaktora... Prázdniny se kvapem blíží, vysvědčení už nás tíží. Na výlet se chystáme, zkazit si ho nedáme.

Š Č T. Školní časopis TERNO TERNO. Slovo šéfredaktora... Prázdniny se kvapem blíží, vysvědčení už nás tíží. Na výlet se chystáme, zkazit si ho nedáme. 2. Číslo 2012/2013 Dokud žijeme, učíme se, jak žít. Školní časopis TERNO Š Č T Slovo šéfredaktora... Prázdniny se kvapem blíží, vysvědčení už nás tíží. TERNO Na výlet se chystáme, zkazit si ho nedáme.

Více

2. číslo prosinec 2011

2. číslo prosinec 2011 2. číslo prosinec 2011 ZŠ Pulická DOBRUŠKA Milí čtenáři! ÚVOD Zdravíčko přátelé! Určitě jste si všimli, že v 1. čísle našeho časopisu byl jiný nadpis, než je teď. A proč? Protože tento nadpis je víc IN!

Více

Paní zima si zařádila

Paní zima si zařádila Paní zima si zařádila I letos přišel Mikuláš Úspěch Školní revue Výprava do pravěku Rozhovor s paní učitelkou Benešovou Jací bychom byli učitelé? Holky versus kluci Vtipy www.zsms.streliceubrna.cz skolnirevue@centrum.cz

Více

Školní rok 2014/2015. 2. číslo. Naše škola a já

Školní rok 2014/2015. 2. číslo. Naše škola a já Školní rok 2014/2015 2. číslo Naše škola a já Ve 2. čísle našeho školního časopisu jsme dostali úkol napsat o nějaké akci, která na naší škole proběhla a které jsme se osobně zúčastnili. A jak se nám to

Více

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 4, číslo 1

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 4, číslo 1 olní časopis Základní školy Kuželov ročník 4, číslo 1 Prázdniny skončily a začal nový školní rok 2013/2014. Slavnostní zahájení se uskutečnilo jako vždy v tělocvičně školy 2. září 2013, kde zástupci našich

Více

Co na vás čeká uvnitř čísla

Co na vás čeká uvnitř čísla Co na vás čeká uvnitř čísla o Osmínku v rozhlase o meteorologické stanici na střeše 8.ZŠ a další zajímavé rozhovory, reportáže, hádanky, tipy, perličky, vtipy, sportovní úspěchy, sudoku pohádka do pohádkové

Více

3. číslo červen 2010 ŠKOLNÍ VÝLET - PRAHA ROZHOVOR S P. UČ. MÍČKOVOU NOC VE ŠKOLE ANGLICKÉ DIVADLIO KŘÍŽOVKY A SPOUSTA DALŠÍHO ŠKOLNÍ VÝLET PRAHA

3. číslo červen 2010 ŠKOLNÍ VÝLET - PRAHA ROZHOVOR S P. UČ. MÍČKOVOU NOC VE ŠKOLE ANGLICKÉ DIVADLIO KŘÍŽOVKY A SPOUSTA DALŠÍHO ŠKOLNÍ VÝLET PRAHA 3. číslo červen 2010 ŠKOLNÍ VÝLET - PRAHA ROZHOVOR S P. UČ. MÍČKOVOU NOC VE ŠKOLE ANGLICKÉ DIVADLIO KŘÍŽOVKY A SPOUSTA DALŠÍHO ŠKOLNÍ VÝLET PRAHA Letošní školní rok byla většina 2. stupně v našem hlavním

Více

Samostatná příloha časopisu

Samostatná příloha časopisu Projektové noviny www.7zskolin.cz Číslo 1 9.ročník (2012/2013) září - listopad 2012 Samostatná příloha časopisu Z obsahu: Projektový den Prázdninové putování ve 4. a 5.ročníku Projektový den Napříč školou

Více

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2012-2013

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2012-2013 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, ALMANACH 2012-2013 Úvod... 4 Slovo úvodem... 5 Září 2012... 6 Adaptační kurz 1. ročníků SŠ - Poslův Mlýn... 7 Ať žije Podhradí!... 8 První školní den... 8 Kultura neslyšících...

Více

Základní škola Otokara Březiny. Jihlava, Demlova 34. Sportovní aktivity v Jihlavě a Irnfritzu. Školní zpravodaj. Jako ryba ve vodě Veletrh zdraví

Základní škola Otokara Březiny. Jihlava, Demlova 34. Sportovní aktivity v Jihlavě a Irnfritzu. Školní zpravodaj. Jako ryba ve vodě Veletrh zdraví Základní škola Otokara Březiny Jihlava, Demlova 34 Sportovní aktivity v Jihlavě a Irnfritzu Školní zpravodaj Jako ryba ve vodě Veletrh zdraví Přehled vycházejících žáků školní rok 2013/2014 Ve školním

Více

ROSÍK. Noviny plné novinek aneb co se děje ve škole i za školou ČÍSLO. rosického občasníku žáků ZŠ Rosice

ROSÍK. Noviny plné novinek aneb co se děje ve škole i za školou ČÍSLO. rosického občasníku žáků ZŠ Rosice ROSÍK Noviny plné novinek aneb co se děje ve škole i za školou ČÍSLO rosického občasníku žáků ZŠ Rosice * 11. 11. 2008 * ročník VI * školní rok 2008/2009 * cena 15 Kč * Obsah: Akce, které se uskutečnily

Více

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov ŠKOLÁK. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov ŠKOLÁK. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem ŠKOLÁK ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov Číslo 3 Ročník sedmý 2014 Školní rok 2013/14 Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem Lidé spolu komunikují už odpradávna. Jako jediní ze zvířat jsme si ale vytvořili

Více

V Z K A Z N A Š I M B U D O U C Í M P R V Ň Á Č K Ů M SNĚHU JSME SI UŽILI AŽ DOST! CO NÁS ČEKÁ VE ŠKOLE

V Z K A Z N A Š I M B U D O U C Í M P R V Ň Á Č K Ů M SNĚHU JSME SI UŽILI AŽ DOST! CO NÁS ČEKÁ VE ŠKOLE Jílovský školák c ṿ 4 Školní noviny ZŠ Jílové u Prahy ročník II., únor 2010 SNĚHU JSME SI UŽILI AŽ DOST! Nejvíc jsme se radovali z toho, že v posledních týdnech napadl sníh. A že by ho bylo málo, to se

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS PROSINEC 2014. Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860. www.zs2.nmnm.cz

ŠKOLNÍ ČASOPIS PROSINEC 2014. Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860. www.zs2.nmnm.cz ŠKOLNÍ ČASOPIS PROSINEC 2014 Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860 www.zs2.nmnm.cz Vítězný obrázek na téma Vánoce od Kristýnky Petrové Vánoce Já mám z Vánoc nejraději, když se kolem všichni

Více

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 5 číslo 1

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 5 číslo 1 olní časopis Základní školy Kuželov ročník 5 číslo 1 Takový obyčejný všední den.. Nastartováním auta a zmáčknutím tlačítka slovenské stanice Evropa 2 začíná má cesta do práce. Vracovem projíždím pouze

Více

PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory www.fineprint.cz. Školní Volavka čtvrtletník - časopis Základní školy v Meziměstí Cena: 3Kč Jaro 2007

PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory www.fineprint.cz. Školní Volavka čtvrtletník - časopis Základní školy v Meziměstí Cena: 3Kč Jaro 2007 Školní Volavka čtvrtletník - časopis Základní školy v Meziměstí Cena: 3Kč Jaro 2007 V naší škole Celostátní matematická soutěž KLOKAN Tato soutěž proběhla na naší škole 16.6.2007 a její výsledky vypadají

Více

Fajn prázdniny všem žákům přeje Jednička

Fajn prázdniny všem žákům přeje Jednička Datum vydání: 18. června 2013 Číslo: 1/2013 Ročník: III Cena: 10,- Kč Nejdůležitější body: Průzkum k DÚ - strana 2 Věřte - nevěřte (o léku Pravopisoreversum) - strana 2 Co plánujete na prázdniny - strana

Více

za aktivní práci ve školním parlamentu a příkladný přístup k plnění školních povinností Tomáši Musilovi

za aktivní práci ve školním parlamentu a příkladný přístup k plnění školních povinností Tomáši Musilovi ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 UDĚLILI JSME CENY ŘEDITELKY ŠKOLY za úspěchy ve sportovních soutěžích a reprezentaci školy Ajdinu Naprelacovi za úspěchy ve sportovních soutěžích a reprezentaci školy Jiřímu Kosmákovi

Více

ročník 7/ číslo 2 (14) Základní škola Mokrá červen 2014 strana 1

ročník 7/ číslo 2 (14) Základní škola Mokrá červen 2014 strana 1 ročník 7/ číslo 2 (14) Základní škola Mokrá červen 2014 strana 1 Tadydydydadydá Čtrnácté číslo je tady. Pěkně vypečené, v červnu upečené. Poděkování všem kuchařům si střihneme tentokrát pěkně na začátek.

Více

DOPIS Z AFRIKY. ročník 2/ číslo 2(4) Základní škola Mokrá - červen 2009 strana 1

DOPIS Z AFRIKY. ročník 2/ číslo 2(4) Základní škola Mokrá - červen 2009 strana 1 ročník 2/ číslo 2(4) Základní škola Mokrá - červen 2009 strana 1 Nazdárek - kašpárek školáci. Nemožné se stalo skutkem a je tu již čtvrté číslo našeho školního půlročníku. Čtyři jsou třeba listy čtyřlístku,

Více

UPOZORNĚNÍ - tento časopis nabízí pouze dobré zprávy a podporuje pozitivní náladu.

UPOZORNĚNÍ - tento časopis nabízí pouze dobré zprávy a podporuje pozitivní náladu. číslo 45 duben - prosinec 2013 Denní centrum Mateřídouška, o.p.s. UPOZORNĚNÍ - tento časopis nabízí pouze dobré zprávy a podporuje pozitivní náladu. Milí čtenáři, na stránkách tohoto čísla nenaleznete

Více

Základní škola Otokara Březiny. Jihlava, Demlova 34. Waterproject. Školní zpravodaj. Veletrh zdraví

Základní škola Otokara Březiny. Jihlava, Demlova 34. Waterproject. Školní zpravodaj. Veletrh zdraví Základní škola Otokara Březiny Jihlava, Demlova 34 Waterproject Školní zpravodaj Veletrh zdraví Přehled vycházejících žáků školní rok 2012/2013 Ve školním roce 2012/2013 končí základní vzdělávání 57 žáků

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS. Základní škola a Mateřská škola Vlčnov červen 2015. Aneta Svobodová, 7.A

ŠKOLNÍ ČASOPIS. Základní škola a Mateřská škola Vlčnov červen 2015. Aneta Svobodová, 7.A ŠKOLNÍ ČASOPIS Základní škola a Mateřská škola červen 2015 Aneta Svobodová, 7.A Z Mateřské PŘEDŠKOLÁCI SE LOUČILI SE ŠKOLKOU NEBO ŠKOLKA S PŘEDŠKOLÁKY? Jak to vlastně je? V každém případě to bylo príma.

Více

Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje

Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje beseda s paní TISCHLER, dámou, která přežila 3 koncentrační tábory ze školních kronik pohřeb Karla Hynka Máchy rozhovor Ing. Vlasta Lišková zástupkyně

Více

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Příloha č. 1 Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Start do školy 4. září 2013 http://www.zsstramberk.cz/start-do-skoly/ V pondělí 2. září 2013 se uskutečnilo slavnostní uvítání prvňáčků.

Více

Základní škola, Brno, Staňkova 14

Základní škola, Brno, Staňkova 14 Základní škola, Brno, Staňkova 14 číslo 8 / ročník IV. / leden červen 2009 Úvodní slovo Vážení přátelé, čtenářky a čtenáři našeho časopisu Staník! Uplynulý školní rok byl bohatý na různé události a školní

Více

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14 Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14 číslo 14 / ročník VII. / únor 2012 srpen 2012 1 Úvodní slovo Vážení přátelé, čtenářky a čtenáři našeho časopisu Staník! Možná se divíte, že až nyní držíte

Více

Začátek redaktorem. Markéta Malá

Začátek redaktorem. Markéta Malá První pocity z prvního dne ve škole byli velmi dobré. Všimla jsem si výmalby některých z tříd. Překvapila mě změna vzhledu u některých z žáků. Dále jsem si všimla televize umístěné v přízemí. Velkou změnou

Více

školní rok 2010/2011

školní rok 2010/2011 školní rok 2010/2011 AKCE ŠKOLY Informace o akcích školy zveřejňujeme pravidelně na webu školy. Zde také najdete odkazy a fotografie z našich akcí. Podívejte se na www.zsjihomoravske.cz. PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

Více

Část I. Základní charakteristika školy

Část I. Základní charakteristika školy Část I. Základní charakteristika školy Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, 691 41 Zřizovatel školy: Město Břeclav Ředitel školy: Mgr. Dagmar Krystíková Telefon: 519 334 211 e-mail: reditel@zsvalticka.cz

Více