Svátek seniorů v Brně: i senioři se rádi baví! diváků

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Svátek seniorů 1.10. v Brně: i senioři se rádi baví! 15 000 diváků"

Transkript

1 Svátek seniorů

2 Svátek seniorů v Brně: i senioři se rádi baví! Tisíce úsměvů, bouřlivé ovace a dobrá nálada doplněná hřejivými slunečními paprsky. Taková byla atmosféra historicky prvních brněnských oslav Svátku seniorů v sobotu 1. října Slavilo se na náměstí Svobody a na akci přišlo diváků. Bohatý kulturní program se konal v centru Brna už od desíti hodin ráno. Vystoupily mažoretky Kalimero, folklorní soubor Iskerka či Jožka Šmukař s cimbálovkou. K svátku seniorům také přišli popřát zástupci města a kraje, jihomoravský hejtman Michal Hašek a primátor města Brna Roman Onderka Svátek seniorů zaštítili. Význam akce zdůraznila při zahájení Svátku seniorů jihomoravská radní Marie Cacková. Rozhodně bychom neměli zapomínat na naše blízké, kteří jsou už v důchodovém věku a měli bychom se snažit jim nejen udělat radost podobnými akcemi, ale také poradit a pomoct, když je to potřeba. Dodala, že k tomuto účelu slouží jihomoravským seniorům takzvané Senior Pointy, což jsou infostánky, kde vyškolení pracovníci všem zájemcům pomůžou a poradí například se sociální tematikou nebo s moderními technologiemi. První Senior Point jsme otevřeli v Brně na Mendlově náměstí a další už fungují v Blansku a Tišnově, doplnila Cacková. Partnerem projektu bylo i statutární město Brno. Naše město je nejrychleji stárnoucím městem, i když to tak díky množství vysokoškolských studentů nevypadá. A pokud slavíme svátek dětí, matek a mnoho jiných významných dnů, tak bychom měli projevit respekt i našim rodičům a prarodičům, uvedl brněnský primátor Roman Onderka. Nejvíce očekávaná kulturní vystoupení přišla na řadu po poledni. Nejen seniory pobavily ve dvou pásmech Květa Fialová a Naďa Konvalinková, publiku zazpíval a pobavil ho Vladimír Hron a návštěvníci si také užili koncert Pavla Dobeše a kombinované pásmo Nadi Urbánkové. O oslavách Mezinárodního dne seniorů jsem se poprvé dozvěděla až letos tady a velmi se ta myšlenka líbí. Rozhodně bychom měli seniory

3 více začlenit do běžného života, více se jich ptát a více jim naslouchat, sdělila Naďa Konvalinková. Sobotní akci si pochvaloval i Vladimír Hron. Vypadá to tady báječně! Spousta stánků, zajímavý program a slunečné počasí, to mi připomíná tradiční poutě, které mám moc rád. Je třeba se radovat z takových krásných akcí právě na podzim, kdy na některé lidi padají chmury, zdůraznil Hron. To, že podzim života i podzim jako roční období mohou být krásné, je přesvědčena i Naďa Urbánková. Myslím, že je to v člověku samotném už od rána. Chce to přijít do koupelny a ty spadlé koutky si zvednout. Hned je den příjemnější, prozradila svůj recept na dobrou náladu Urbánková. Květa Fialová i Naďa Konvalinková na sobotních oslavách také obdrželi čestné Senior pasy. Myslím, že tyto slevové karty jsou geniální nápad a všechny kraje by si z Jižní Moravy měly vzít příklad řekla s úsměvem Konvalinková. O čestný Senior pas však nepřišla ani Naďa Urbánková, která ho získala o den později na Svátku seniorů v Jihlavě. Právě tam, v Brně a v Praze se letos poprvé konaly oslavy Svátku seniorů.

4 Premiéra Svátku seniorů v Jihlavě 2.10.: oslavy pohody 2. října 2011se slavilo v obchodním centru City Park Jihlava a na akci přišlo téměř diváků. Akce se konala pod záštitou MUDr. Jiřího Běhounka, hejtmana kraje Vysočina a Ing. Jaroslava Vymazala, primátora města Jihlavy. V rámci kulturního programu vystoupila lidová smyčcová kapela Pramínek ale i třeba Jiří Helán, Eva a Vašek a Naďa Urbánková. K svátku seniorům také přišli popřát zástupci kraje a města. Svátek seniorů v Česku ještě není příliš známý, ale věřím, že se to změní. Určitě tomu přispěly i dnešní slavnosti. Těší mě, že zrovna kraj Vysočina mohl tomuto projektu dát svou záštitu a být součástí premiérových oslav, sdělil hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek. Akce nadchla i zástupce krajského města Jihlavy. Jsem velice rád, že naše město mohlo tuto unikátní akci podpořit. Vždyť na seniory se často zapomíná a svůj den si rozhodně zaslouží, uvedl náměstek primátora města Jihlavy Rudolf Chloupek. Nejvíce očekávaná vystoupení přišla na řadu hned po poledni. Příchozí si mohli poslechnout vystoupení Jiřího Helána a Moravěnky. Lidé jeho písně znají a s chutí si s ním zanotovali. Mám v životě velké štěstí, že mohu lidem rozdávat štěstí a vyprávět příběhy. Písničky jsou o životě, někdy smutné jindy veselé. Ale to všechno k životu patří. Každý den je jiný a ten dnešní je plný písní, dárků i pocitů. Svátku seniorů držím palce, popřál Jiří Helán. Mnozí návštěvníci Svátku seniorů se odpoledne už nemohli dočkat dalšího vystoupení. Naďa Urbánková totiž měla přichystaný kombinovaný program s povídáním a písničkami. Celá myšlenka Svátku seniorů je moc dobrý nápad. Vždyť právě lidé ve starším věku by si měli hledat důvody, proč se zaradovat a usmát. A když to nejde samo, chce to hned ráno v koupelně ty spadlé koutky zvednout a hned je den příjemnější, prozradila svůj recept na dobrou náladu Urbánková. Právě tato zpěvačka, která na Vysočině už léta žije, také v rámci Svátku seniorů dostala čestný Senior pas.

5 Všem hostům oslav se tak líbila myšlenka Senior pasů i program spojený s Mezinárodním dnem seniorů. Vždyť se slaví Den dětí i Den matek, tak proč opomíjet seniory? Svátek seniorů zaujal i pěveckou dvojici Evu a Vaška, kteří na posluchače středního a staršího věku nedají dopustit. Senioři nám dávají energii a smysl vystoupení. Jsou vděční za pozornost, stejně jako my. Mezi námi to funguje jako zrcadlo, pošlou nám na pódium energii a my jim ji vracíme v podobě písniček, vysvětluje svorně dvojice. Svátek seniorů v Praze 1.10.: slunce, dárky a zábava! Spousta úsměvů, ovace a dobrá nálada doplněná hřejivými slunečními paprsky. Historicky první oslavy Svátku seniorů v Praze, se konaly v sobotu 1. října Slavilo se na venkovní terase nové budovy Národního muzea ve Vinohradské ulici. Na akci přišlo asi 1500 návštěvníků. Jako první zahrála cimbálová muzika Jiřího Janouška z Prahy. Všem příchozím nabídli velice bohatý repertoár a senioři si dokonce mohli nechat zahrát písničku na přání. Cimbálová muzika zahrála úplně všechno. Nic je nepřekvapilo. Teplé téměř letní počasí přilákalo mnoho seniorů, snad největší motivací ale byl očekávaný koncert Evy a Vaška. Někteří fanoušci byli na místě už dvě hodiny před začátkem koncertu. Myšlenka Svátku seniorů pěveckou dvojici Evu a Vaška nadchla. Právě na posluchače středního a staršího věku nedají dopustit. Senioři nám dávají energii a smysl vystoupení. Jsou vděční za pozornost, stejně jako my. Mezi námi to funguje jako zrcadlo, pošlou nám na pódium energii a my jim ji vracíme v podobě písniček, vysvětluje svorně dvojice. Že si svých příznivců váží, dokázali i po koncertě. Ochotně se s fanoušky fotografovali a rozdávali autogramy.

6 Od jedné hodiny odpolední pak v rámci Svátku seniorů vystupovali finalisté soutěže Čenda hledá supertalent. Tato soutěž je spojená s projektem Rodinné pasy a letos se konala už podruhé. Rodinný pas je slevová karta pro rodiny s dětmi a její držitelé mohou využívat mnoha slevy po celé České republice i v zahraničí. Atmosféru krásného slunečného odpoledne Svátku seniorů doplnil i koncert Felixe Slováčka. Zazněly hity z dílny Karla Svobody včetně písně Kdepak ty ptáčku hnízdo máš. Posluchači byli nadšení a Felix Slováček sklidil velký aplaus. Senioři měli také po celý den možnost navštívit za zvýhodněné vstupné komentované prohlídky výstav Antibiotika a Krása motýlích křídel. Sami si mohli projít nově otevřenou výstavu Vynálezci a vynálezy a zdarma mohli navštívit prohlídku budovy bývalého Federálního shromáždění. Protože se pražský Svátek seniorů konal v prostoru letní terasy kavárny Prager, nemohla chybět vůně kávy a sladkého pečiva. Senioři ke kávě dostali vodu a koláček zdarma. Koláčky nabízeli brigádníci i hostům v průběhu programu a jako dárek si každý senior odnesl perníček, který vyrobila Charita Blansko. Svátek seniorů se letos konal v Brně, Jihlavě a Praze. Cílem je rozšířit povědomí o tomto svátku a založit tradici. Vždyť kolik radosti udělá třeba právě odpoledne strávené s rodiči či prarodiči.

7 Partneři projektu Svátek seniorů Podporu následující subjekty: - 44 muzeí, galerií, hradů, zámků a dalších kulturních institucí měst a obcí ČR - 52 dalších poskytovatelů Muzea a kulturní instituce Dům pánů z Kunštátu, Muzeum ve Šlapanicích, Podhorácké muzeum Předklášteří, Památník Mohyla míru Práce, Muzeum v Ivančicích, Památník písemnictví na Moravě Rajhrad, Jihomoravské muzeum ve Znojmě, Městské muzeum a galerie Hlinsko, Městské muzeum Chrastava, Fuhrichův Dům v Chrastavě, Muzeum města Brna -Hrad Špilberk, Prachatické muzeum, Městské muzeum Rýmařov, Vrbasovo muzeum ve Ždánicích, Muzeum Vyškovska, Vlastivědné muzeum Kyjov, Sklářské muzeum Kamenický Šenov, Památník Terezín, Městské muzeum v Ústí nad Orlicí, Muzeum Středních Brd, Západočeská galerie v Plzni, Městský palác Templ, Hrad a zámek Klenová, Kostel sv. Vavřince v Klatovech, Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech, Muzeum města Mnichovo Hradiště Soubor lidových staveb Vysočina Hlinsko, Automuzeum Praga Praha západ, Národní galerie v Praze, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Stará radnice Tábor, Muzeum regionu Valašsko, Hvězdárna Vsetín, Muzeum regionu Valašsko, Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, Městské muzeum Žacléř, Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského Praha, Muzeum Jana Amose Komenského Uherský Brod, Strahovská knihovna Královské kanonie premonstrátů na Strahově Praha, Národní muzeum - Nová budova Praha, Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, Zámek Brtnice, Muzeum loutek v Plzni. Obce a městské části Veřovice, Bohuňovice, Bouzov, Hlubočky, Jívová, Majetín, Bítovany, Těšetice, Jenčice, Uničov, Zápy, Brumovice, Pržno, Košařiska, Záhoří, Melč, Bořetín, Skřipov, Slavkov, Služovice, Stěbořice, Šilheřovice, Šilheřovice, Štěpánkovice, Velká Polom, Velké Hoštice, Bělá, Drnek, Zalešany, Dřevohostice, Luka, Nelešovice, Osek nad Bečvou, Podolí, Radslavice, Sušice, Tučín, Bernartice, Rohozec, Podveky, Dobrovítov, Kostomlátky, Chocerady, Stožice, Vysoká Libyně, Radvanec, Dlouhý Most, Libočany, Zálužice, Přestanov, Běštín, Cerhovice, Hýskov, Sudějov, Liteň, Tlustice, Trubská, Záluží, Zdice, Brandýsek, Doksy, Dřetovice, Hospozín, Kačice, Šetějovice, Ledce, Pletený Újezd, Stehelčeves, Uhy, Trubín, Cerhenice, Kostelec nad Černými Lesy, Ohaře, Ratboř, Tismice, Toušice, Zásmuky, Kutná Hora, Církvice, Horka II, Kácov, Krchleby, Nové Dvory, Suchdol, Tupadly, Uhlířské Janovice, Žehušice, Cítov, Hořín, Neratovice, Hořešovičky, Bakov nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Bítouchov, Hanušovice, Hanušovice, Čistá, Chocnějovice, Jabkenice, Katusice, Horní Kněžeklady, Javorník, Mnichovo Hradiště, Mnichovo Hradiště, Jeseník, Němčice, Jindřichov, Jindřichov, Semčice, Nebřehovice, Sukorady, Přední Zborovice, Kalenice, Nymburk, Činěves, Kostomlaty nad Labem, Krchleby, Křinec, Chvalovice, Mcely, Městec Králové, Oskořínek, Poděbrady, Stará Lysá, Tatce, Vrbová Lhota, Krásno, Podolanka, Polerady, Říčany, Sibřina, Struhařov, Sulice, Škvorec, Veleň, Zvánovice, Černošice, Dolní Břežany, Kamenný Přívoz, Ohrobec, Petrov, Průhonice, Štěchovice, Tursko, Velké Přílepy,

8 Horní Lukavice, Vonoklasy, Dolce, Libina, Daleké Dušníky, Loštice, Dublovice, Drahkov, Mikulovice, Jince, Kamýk nad Vltavou, Mohelnice, Nový Malín, Olšany, Křepenice, Písečná, Vlčtejn, Postřelmov, Rovensko, Obořiště, Zvíkovec, Svébohov, Úsov, Sedlčany, Vidnava, Vlčice, Vsetín, Čistá, Kounov, Kroučová, Mšec, Červené Poříčí, Trnovany, Sýkořice, Choryně, Leskovec, Borovany, Dolní Bukovsko, Dubné, Hranice, Radimovice, Chrášťany, Valašská Polanka, Velká Lhota, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou, Všemyslice, Besednice, Černá v Pošumaví, Starý Šachov, Lipno nad Vltavou, Vyšší Brod, Cizkrajov, Nezabylice, Kvítkov, Tuhaň, Horní Radouň, Úherce, Kámen, Chlum u Třeboně, Ludvíkovice, Týček, Bílý Potok, Majdalena, Chudoslavice, Staňkovice, Dobšice, Stráž nad Nežárkou, Pelhřimov, Častrov, Červená Řečice, Rybník, Jiřice, Kámen, Čečkovice, Počátky, Věžná, Vyklantice, Písek, Cerhonice, Drhovle, Chyšky, Milevsko, Ponětovice, Protivín, Říčky, Skryje, Radkov, Tálín, Vracovice, Medlovice, Horní Vltavice, Heršpice, Lhenice, Netolice, Litohoř, Hroznatín, Volary, Číčenice, Chelčice, Miloňovice, Branišov, Předslavice, Hory, Moravskoslezský Kočov, Staré Heřminovy, Malá Štáhle, Vodňany, Čaková, Hlásnice, Babice, Medlov, Bukovany, Vojkovice, Dobratice, Smilovice, Žabeň, Žabeň, Stříbrnice, Bělá nad Radbuzou, Velká Kraš, Velká Kraš, Skorošice, Černíkov, Kvíčovice, Mutěnín, Olbramice, Jakubčovice nad Odrou, Srbice, Úsilov, Nebanice, Ústí nad Labem, Vražné, Mrsklesy, Bečov nad Teplou, Bochov, Hroznětín, Nové Sedlice, Otročín, Bezděkov, Dlažov, Janovice nad Úhlavou, Lhota u Vsetína, Sytno, Lukoveček, Sušice, Blovice, Čižice, Chlumčany, Chválenice, Losiná, Merklín, Držovice, Vrčeň, Vstiš, Bučí, Česká Bříza, Heřmanova Huť, Křelovice, Plešnice, Úlice, Zruč-Senec, Rokycany, Mlečice, Sokolov, Bukovany, Chodov, Kraslice, Kraslice, Kynšperk nad Ohří, Rodná, Staré Sedlo, Vintířov, Tachov, Bor, Rozvadov, Stříbro, Bohatice, Brniště, Střítež pod Křemešníkem, Doksy, Janovice v Podještědí, Kamenický Šenov, Krompach, Rynárec, Skalice u České Lípy, Sloup v Čechách, Třebětice, Děčín, Heřmanov, Hřensko, Jílové, Verneřice, Bílence, Hora Svatého Šebestiána, Kadaň, Kalek, Radonice, Údlice, Výsluní, Malá Skála, Maršovice, Liberec, Český Dub, Habartice, Kryštofovo Údolí, Pěnčín, Šimonovice, Višňová, Litoměřice, Drahobudice, Dušníky, Chotiněves, Křešice, Libochovany, Kolešov, Mšené-lázně, Račiněves, Rochov, Roudnice nad Labem, Snědovice, Štětí, Třebušín, Úštěk, Vrutice, Žabovřesky nad Ohří, Brnířov, Koštice, Lubenec, Nepomyšl, Očihov, Petrohrad, Slavětín, Smolnice, Pastuchovice, Růžová, Český Jiřetín, Havraň, Lom, Meziboří, Obrnice, Patokryje, Bžany, Duchcov, Modlany, Osek, Proboštov, Homole u Panny, Řehlovice, Hať, Velké Březno, Havlíčkův Brod, Kunín, Skotnice, Liboš, Lípa, Třebom, Modlíkov, Chromeč, Mírov, Hladké Životice, Věžnice, Vilémov, Hradec Králové, Boharyně, Drozdov, Lovčice, Zborov, Ohnišťany, Roudnice, Kosmonosy, Třebechovice pod Orebem, Výrava, Úholičky, Hlinsko, Vrbičany, Krouna, Miřetice, Chudíř, Branžež, Perálec, Proseč, Přestavlky, Řepníky, Tisovec, Vinary, Hradec nad Svitavou, Dobrá Voda u Hořic, Kopidlno, Libáň, Lužany, Samšina, Volanice, Náchod, Heřmanice, Otovice, Police nad Metují, Sázava, Slatina nad Úpou, Chvaletice, Svinčany, Trusnov, Veselí, Dobruška, Janov, Mokré, Ohnišov, Rybná nad Zdobnicí, Synkov- Slemeno, Bradlecká Lhota, Jilemnice, Rakousy, Tatobity, Svitavy, Bystré, Krásný Les, Újezd u Plánice, Litomyšl, Malíkov, Rozstání, Slatina, Študlov, Telecí, Vendolí, Vítějeves, Vysoká, Batňovice, Černý Důl, Příkosice, Hostinné, Chotěvice, Lanžov, Maršov u Úpice, Rtyně v Podkrkonoší, Špindlerův Mlýn, Třebihošť, Úpice, Vlčkovice v Podkrkonoší, Česká Rybná, Lukavice, Vlčkov, Vraclav, Blansko, Adamov, Hluboké Dvory, Jedovnice, Kotvrdovice,

9 Křtiny, Kulířov, Skrchov, Uhřice, Újezd u Černé Hory, Vavřinec, Kobylnice, Malešovice, Maršov, Nebovidy, Nová Ves, Rebešovice, Silůvky, Sivice, Telnice, Újezd u Rosic, Unkovice, Zbýšov, Žatčany, Železné, Břeclav, Dolní Věstonice, Horní Věstonice, Klobouky u Brna, Křepice, Němčičky, Nikolčice, Podivín, Pohořelice, Šitbořice, Vranovice, Zlín, Halenkovice, Kašava, Napajedla, Otrokovice, Veselá, Zádveřice-Raková, Hodonín, Bukovany, Louka, Malá Vrbka, Skoronice, Ždánice, Žeraviny, Hodice, Kozlov, Malý Beranov, Mrákotín, Nadějov, Suchá, Třešť, Ústí, Zbilidy, Cetechovice, Komárno, Kostelec u Holešova, Ludslavice, Počenice-Tetětice, Rymice, Vítonice, Březsko, Čechy pod Kosířem, Čelčice, Drahany, Konice, Obědkovice, Pěnčín, Suchdol, Tvorovice, Určice, Bačice, Hartvíkovice, Hrotovice, Okarec, Štěměchy, Vladislav, Zašovice, Buchlovice, Hostějov, Kněžpole, Kudlovice, Kožušice, Lysovice, Prusy-Boškůvky, Slavkov u Brna, Topolany, Zelená Hora, Ctidružice, Dyjákovice, Lesná, Oleksovice, Podmolí, Vrbovec, Zálesí, Březí nad Oslavou, Dlouhé, Křižanov, Křoví, Netín, Pavlov, Pokojov, Radenice, Rozsochy, Ruda, Škrdlovice, Štěpánov nad Svratkou, Zvole, Jindřichov, Ryžoviště, Široká Niva, Baška, Kaňovice, Lhotka, Mosty u Jablunkova, Hlincová Hora, Český Těšín, Dětmarovice, Bartošovice, Soutice, Krychnov, Jistebník, Klimkovice, Kopřivnice, Odry, Studénka, Opava(nečleněná část města), Bystré, Pustá Kamenice, Úpice, Ústí nad Orlicí, Králíky, Letohrad, Výprachtice, Drnovice, Valchov, Velké Opatovice, Zbraslavec, Ostopovice, Podolí, Velatice, Uherčice, Hřivínův Újezd, Hvozdná, Kašava, Otrokovice, Vizovice, Moravský Písek, Prušánky, Jihlava, Brtnice, Mysletice, Kroměříž, Hulín, Lubná, Dřevnovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Koněšín, Bojkovice, Korytná, Košíky, Nivnice, Topolná, Uherský Brod, Vlčnov, Drnovice, Hoštice-Heroltice, Moravské Málkovice, Snovídky, Jezeřany- Maršovice, Kravsko, Slup, Dolní Loučky, Hamry nad Sázavou, Spělkov, Brantice, Huzová, Hnojník, Kunčice pod Ondřejníkem, Orlová, Rychvald, Mořkov, Příbor, Studénka, Opava- Komárov, Praha 11, Praha 17, Praha 18, Praha 20, Praha 9, Praha-Čakovice, Praha-Kunratice, Praha-Kunratice, Praha-Libuš, Praha-Libuš, Praha-Nebušice, Praha-Nedvězí, Praha-Petrovice, Praha-Šeberov, Praha-Troja, Praha-Velká Chuchle, Plzeň 2-Slovany, Plzeň 5-Křimice, Plzeň 9-Malesice, Ostrava-Martinov, Ostrava-Nová Ves, Ostrava-Stará Bělá, Brno-sever, Brno- Bystrc, Brno-Bosonohy, Brno-Útěchov, Brno-Žebětín Další poskytovatelé slev SALON VIOLA, Halla Beauty studio, Cestovní agentura Bad Gastein, Hotel Koupaliště Letovice APOS, RC Heřmánek, HOMEOPATICKÁ PORADNA, Mgr. Alžběta Matiášová, Solná jeskyně Boskovice - Mořská pláž, Studio Slunce, Penzion - muzeum - cukrárna "U Veterána", Wellness Kuřim s.r.o., Poliklinika, Zahradníkova, odd. Nutriční terapie, Rekondiční studio FIGURELA, Hotel Sladovna****Černá Hora, Internetový obchod s kosmetikou a-cosmetics.cz, Relaxační centrum Schůzka 7.13, Magic therapy - Fyzioterapeutka Milena Kořínková Lužice, Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou a kurzy olejomalby Velká Losenice, Lékárna u Panny Marie Vítězné s.r.o., Hotel Slovan a.s., Koupelny Besteco s.r.o., STEAK HOUSE HIGHLANDER Brno, CAFE ONYX, Ristorante Piazza Omega Brno, Vinárna a restaurace Tramín Brno, Filharmonie Brno, Penzion U Hraběnky Petrovice, MALIJA agentura s.r.o. Moravský Krumlov, OPTIK KROUMAN Brno, Alternativní masérské studio Troubsko.

10 Vinařství Sádek s.r.o., MEGA Production a.s., vinařství MARCUS, Tomáš Beránek Vinný sklep U Žíznivého mnicha, Vinařství Lekavý, VERITAS spol. s r.o., Vinařství Vajbar Kobylí, Templářské sklepy Čejkovice, RAJHRADSKÉ KLÁŠTERNÍ s.r.o., Marek Štýbl vinařství Vitis Moravia, Marek Štýbl vinařství Vitis Moravia, VINIUM a.s. Velké Pavlovice, Včelco s.r.o., Grilované speciality, Mareš Zeman, Vinárium - Rodinné vinařství Košut, Vinotéka Perkmistr, LEVANDULOVÁ, Francouzské delikatesy, Bramborové speciality, Tradiční perník, Valašské speciality, Koření od Samuela, Maďarské speciality, Dřevěné dekorační předměty, Šperky z přírodních kamenů, Duhový domov - rodinný ateliér, Hrnčíř - BM keramika a Dřevo a dřevěné hračky.

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Příloha č. 1 Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Seznam finančních úřadů do 31. 12. 2012 Seznam finančních úřadů od

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST Brno hl. n. *IK 725015267 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 12.30 18.00 12.30 18.00 12.30 18.00

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 1 1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 10 3

Více

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Příloha č. 10, str. 1 Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Finanční úřad pro hlavní město Prahu: 1. Územní pracoviště pro Prahu 1, 2. Územní

Více

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 Původní Název FÚ Nové Číslo číslo číslo územního FÚ FÚ pracoviště 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 358 ÚP BRUNTÁL Územní pracoviště v Bruntále 463 3205 35 ÚP ČESKÝ BROD Územní

Více

Hlavní město Praha: Úřední hodiny

Hlavní město Praha: Úřední hodiny Příloha č. 2 Vytíženost systému, úřední, počet pracovišť Uvedené tabulky obsahují výpočet i pracovišť obecních úřadů v jednotlivých krajích. Sloupec Vytíženost je kalkulován na 30 úředních hodin týdně,

Více

PROGRAM FINANČNÍ PODPORY OBCÍM POSTIŢENÝM POVODNĚMI V LETECH 2006 A 2009 PŘI ZAJIŠŤOVÁNÍ DOČASNÉHO NÁHRADNÍHO UBYTOVÁNÍ Skutečně čerpané dotace

PROGRAM FINANČNÍ PODPORY OBCÍM POSTIŢENÝM POVODNĚMI V LETECH 2006 A 2009 PŘI ZAJIŠŤOVÁNÍ DOČASNÉHO NÁHRADNÍHO UBYTOVÁNÍ Skutečně čerpané dotace 217318 - Podpora obcím postiţených povodněmi 117517 - Podpora při zajišťování dočasného náhradního ubytování a dalších souvisejících potřeb v důsledku povodně či jiné ţivelní pohromy PROGRAM FINANČNÍ PODPORY

Více

Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní

Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní Příloha č. 1 Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní Dle vyhlášky č. 473/2012 Sb., o provedení některých

Více

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností Kód obce s r.p. (ORP) Název obce s r.p. (ORP) ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností NUTS okresu Název okresu NUTS kraje Název kraje 4101 Aš CZ0411 Cheb CZ041 Karlovarský 2101 Benešov CZ0211 Benešov

Více

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 Číslo pracoviště Název pracoviště ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO Číslo ÚFO Kód ÚFO VEMA c_pracufo c_ufo k_ufo_vema FÚ pro hlavní město Prahu Finanční úřad pro

Více

výplatou. Komentář Jméno Email Webová stránka Informujte mě o

výplatou. Komentář Jméno Email Webová stránka Informujte mě o rychla online půjčka studenka město jindřichův. 2015 Rychlá půjčka online ihned na rychla město jindřichův účet Ohodnotit. Vysoká dostupnost půjček Na výběr máte více typů půjček a úvěrů., Praha Půjčky

Více

35,98% 30,15% 35,93% 30,59%

35,98% 30,15% 35,93% 30,59% zpracoval: Ing.Šrámek ČR 2-0627.9.2006 Celostátní průměr 40% Jihočeský Poměr žadatelů o ŘO hodnocených stupňem "neprospěl" - II.Q - 2006 Jihomoravský Karlovarský Královéhradecký Liberecký Moravskoslezský

Více

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Od 1. 1. 2013 budou vytvořeny nové finanční úřady, které vykonávají působnost na území kraje, tzn. 14 krajských

Více

Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky

Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky Český úřad zeměměřický a katastrální Praha 2014 český úřad zeměměřický a katastrální souhrnné PŘEHLEDY O půdním fondu Z ÚDAJŮ

Více

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje na os/rok průměrná Zaměstnanci Zemědělci v Kč v % v Kč v % v Kč Spotřební vydání 84568 100 85920 100 73356 z toho: rekreace a kultura

Více

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2008 1. ZOO Praha 1,3 milionu (2.) 2. Pražský hrad 1,21milionu (1.) 3. Aquapalace Praha 760 tisíc

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ 2013. Květen 2011. O 070 Odbor kabinet ministra O 072 Oddělení tiskové

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ 2013. Květen 2011. O 070 Odbor kabinet ministra O 072 Oddělení tiskové Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ 2013 Květen 2011 O 072 Oddělení tiskové OBSAH Z{kladní informace... 3 Vzory platných řidičských průkazů... 3 Termíny povinné

Více

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce)

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Rok Měsíc České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov

Více

práce vážím. cz domén Jsme akreditovaným registrátorem půjčka pred výplatou hluboka nad vltavou zámek telč. 2008 19:26KanioviPan

práce vážím. cz domén Jsme akreditovaným registrátorem půjčka pred výplatou hluboka nad vltavou zámek telč. 2008 19:26KanioviPan půjčka pred výplatou hluboka nad vltavou zámek telč. řádu, neomezeně databází, FTP účtů případě malých půjček do půjčka pred výplatou hluboka nad vltavou zámek telč 500. Děkuji a přeji Vám hodně spokojených

Více

Územní a hmotné podmínky rozvoje cestovního ruchu ČR - DSO

Územní a hmotné podmínky rozvoje cestovního ruchu ČR - DSO Územní a hmotné podmínky rozvoje cestovního ruchu ČR - DSO Tato distanční studijní opora vznikla v roce 2005 z velké většiny jako praktický dílčí výstup z výzkumného projektu MMR Návrh nové rajonizace

Více

*MVCRX023YP0L* odbor bezpečnostní politiky Nad Štolou 3 Praha 7 17034. Č. j. MV- 127897-3/OBP-2014. Praha 26. září 2014.

*MVCRX023YP0L* odbor bezpečnostní politiky Nad Štolou 3 Praha 7 17034. Č. j. MV- 127897-3/OBP-2014. Praha 26. září 2014. *MVCRX023YP0L* MVCRX023YP0L prvotní identifikátor odbor bezpečnostní politiky Nad Štolou 3 Praha 7 17034 Č. j. MV- 127897-3/OBP-2014 Vážený pan identifikátor datové schránky: Praha 26. září 2014 Poskytnutí

Více

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2007 1. Pražský hrad 1,34 milionu (1.) 2. Zoo Praha 1,20 milionu (2.) 3. Židovské muzeum, Praha 612

Více

Přehled přímých vozů v JŘ 2014/2015 - změna 2.II.2015 - změna 13.IV.2015 - změna 14.VI.2015 1

Přehled přímých vozů v JŘ 2014/2015 - změna 2.II.2015 - změna 13.IV.2015 - změna 14.VI.2015 1 Přehled přímých vozů v JŘ 2014/2015 - změna 2.II.2015 - změna 13.IV.2015 - změna 14.VI.2015 zveřejnit text směrovky pod traťovou tabulkou; od vlaku / na vlak na tratích KJŘ v případě časového vymezení

Více

PŘEHLED STUDIÍ A KONCEPČNÍCH PODKLADŮ

PŘEHLED STUDIÍ A KONCEPČNÍCH PODKLADŮ Ochrana před povodněmi na horní Opavě Příloha 1 Přehled studií a koncepčních podkladů Příloha 1 PŘEHLED STDIÍ A KONCEPČNÍCH PODKLADŮ S1 Vodohospodářská studie ochranných nádrží Nové Heřminovy na Opavě

Více

AKCE 2015: 11.12. MOST, VŠ - Univerzita třetího věku, v 8-11:15 hodin; 10.12. PLZEŇ, L-klub, v 18 hodin; přednáška Havajské ostrovy

AKCE 2015: 11.12. MOST, VŠ - Univerzita třetího věku, v 8-11:15 hodin; 10.12. PLZEŇ, L-klub, v 18 hodin; přednáška Havajské ostrovy AKCE 2015: 11.12. MOST, VŠ - Univerzita třetího věku, v 8-11:15 hodin; 10.12. PLZEŇ, L-klub, v 18 hodin; přednáška Havajské ostrovy 3.12. KDYNĚ, Kino, v 18 hodin; přednáška Jižní Afrika (Namibie, Lesotho,

Více

Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník

Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník Zlínský kraj 16. kvě tna 14. č ervna 2008 Časový harmonogram Festivalu muzejních nocí 2008 98 měst, 139 institucí 15. května 2008 Luhačovice Muzeum jihovýchodní

Více

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy 10000 Praha 10 10001 Praha 100 10003 Praha 103 10004 Praha 104 10005 Praha 105 10007 Praha 107 10010 Praha 110 10100 Praha 101 10200 Praha 102 10300 Praha 113 10400 Praha 114 10600 Praha 106 10700 Praha

Více

Seznam ČS s palivem VERVA

Seznam ČS s palivem VERVA 1 Seznam ČS s palivem VERVA 545 Blansko ano 115 Bochov ano 530 Boskovice ano ano 259 Brandýs nad Labem ano 53 Brno - autodrom ano ano 537 Brno - Bystrc ano ano 538 Brno - Královopolská ano ano 539 Brno

Více

D.13 - Hloubky zaplavení Q 100

D.13 - Hloubky zaplavení Q 100 D.13 - Hloubky Q 100 ICOB 576077 Albrechtice nad Orlicí 535427 Bakov nad Jizerou 579041 Batňovice 535443 Bělá pod Bezdězem 535451 Benátky nad Jizerou 563919 Bílý Kostel nad Nisou nezaplaveno 312 0 1 289

Více

Seznam smluvních partnerů na provádění lesnických činností a prodej dříví pro Lesy ČR, s.p. stav k 1.1.2014

Seznam smluvních partnerů na provádění lesnických činností a prodej dříví pro Lesy ČR, s.p. stav k 1.1.2014 Seznam smluvních partnerů na provádění lesnických činností a prodej dříví pro Lesy ČR, s.p. stav k 1.1.2014 Kód SÚJ název SÚJ název LS název firmy platnost smlouvy do 10106 MĚSTO ALBRECHTICE Město Albrechtice

Více

IMI system for services

IMI system for services IMI system for services 1. NIMIC Ministerstvo průmyslu a obchodu 2. DIMIC for Services Ministerstvo průmyslu a obchodu Ministry of Industry and Trade Ministry of Industry and Trade 3. COMPETENT AUTHORITIES

Více

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67 okres: Městský výbor Praha.. Sektor včelstev k.. k.. a,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, včelstev včelstev včelstev Vykoupeno medu v kg v r. kočujících kočovných vozů kočovných přívěsů, včelstev včelstev včelstev nad

Více

Blíží se vypnutí analogových vysílačů k 30.6.2011

Blíží se vypnutí analogových vysílačů k 30.6.2011 Blíží se vypnutí analogových vysílačů k 30.6.2011 Brno - Kojál, Mikulov - Děvín, Hodonín - Babí Lom, Svitavy - Kamenná Horka, Žďár nad Sázavou - Harusův kopec, Uherský Brod - Velká Javorina V rámci přechodu

Více

Rozvoj. Informace o programu podpory

Rozvoj. Informace o programu podpory Rozvoj Informace o programu podpory Program Rozvoj Program Rozvoj, který již využilo několik set význačných podnikatelských subjektů, dotuje investice primárně do strojního a technologického vybavení výrobních

Více

Anketa 15.12.-19.12.2015 Spokojenost se zavedením systému vratných kelímků/hrnečků na adventních trzích v Brně. Počet respondentů: 650

Anketa 15.12.-19.12.2015 Spokojenost se zavedením systému vratných kelímků/hrnečků na adventních trzích v Brně. Počet respondentů: 650 Anketa 15.12.-19.12.2015 Spokojenost se zavedením systému vratných kelímků/hrnečků na adventních trzích v Brně Počet respondentů: 650 Zpracovala: Katedra environmentálních studií Fakulta sociálních studií,

Více

ZBIERKA ZÁKONOV SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Ročník 1945. Vyhlásené: 31.12.1945 Časová verzia predpisu účinná od: 31.12.1945 do: 01.04.

ZBIERKA ZÁKONOV SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Ročník 1945. Vyhlásené: 31.12.1945 Časová verzia predpisu účinná od: 31.12.1945 do: 01.04. ZBIERKA ZÁKONOV SLOVENSKEJ REPUBLIKY Ročník 1945 Vyhlásené: 31.12.1945 Časová verzia predpisu účinná od: 31.12.1945 do: 01.04.1949 Obsah tohto dokumentu má informatívny charakter. 164. V y h l á š k a

Více

Číslo vlaku Název vlaku Výchozí bod Odjezd Cílový bod Příjezd Poznámky KJŘ 54-172/2 Porta Bohemica Budapest-Keleti pu. 7:25 Hamburg-Langenfelde 22:05

Číslo vlaku Název vlaku Výchozí bod Odjezd Cílový bod Příjezd Poznámky KJŘ 54-172/2 Porta Bohemica Budapest-Keleti pu. 7:25 Hamburg-Langenfelde 22:05 Číslo vlaku Název vlaku Výchozí bod Odjezd Cílový bod Příjezd Poznámky KJŘ 54-172/2 Porta Bohemica Budapest-Keleti pu. 7:25 Hamburg-Langenfelde 22:05 a _ w K[ 54-173/3 Porta Bohemica Hamburg-Langenfelde

Více

390/2004 Sb. VYHLÁŠKA

390/2004 Sb. VYHLÁŠKA 390/2004 Sb. VYHLÁŠKA ze dne 23. června 2004, kterou se mění vyhláška č. 292/2002 Sb., o oblastech povodí Ministerstvo zemědělství stanoví podle 25 odst. 3 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých

Více

ČESKÉMU STAVEBNICTVÍ?

ČESKÉMU STAVEBNICTVÍ? JAK SE DAŘÍ ČESKÉMU STAVEBNICTVÍ? Tisková konference Praha, 6. 9. 212 ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD I Na padesátém 81, 1 82 Praha 1 I czso.cz 1/11 DLOUHODOBÝ VÝVOJ VE STAVEBNICTVÍ Trend indexu stavební produkce

Více

Dolní. Krupá. Bezděz. Plužná. Bukovno. Boreč. Strenice. Vtelno. Chotětov. Dolní. Slivno. Loučeň Vlkava Tišice. Kostelní Hlavno. Předměřice.

Dolní. Krupá. Bezděz. Plužná. Bukovno. Boreč. Strenice. Vtelno. Chotětov. Dolní. Slivno. Loučeň Vlkava Tišice. Kostelní Hlavno. Předměřice. Přehled výletů Dolní Krupá Deštná Klášter Hradiště nad Jizerou 2 Snědovice Houska Hošťka Luka Radouň Vidim Plužná Katusice Mšeno Sukorady Liběchov 12 Nebužely Chorušice Lhotka Cítov 8 ernouček Bezno Libáň

Více

Variaposter. 252 x 119 NÁDRAŽÍ FORMÁT CENA + TERMÍNY PROVOZOVÁNÍ

Variaposter. 252 x 119 NÁDRAŽÍ FORMÁT CENA + TERMÍNY PROVOZOVÁNÍ Variaposter Variaposter přináší mimořádně účinnou kombinaci středního formátu (3 x A0) a umístění ve výši očí. Variapostery jsou umístěné na nejfrekventovanějších místech nádraží, často ve spojení s moderními

Více

půjčky mimoň město písek. 000,-Kč na konsolidaci jiných úvěrů, bez zástavy, bez poplatku srovnánípodpora v nezaměstnanostidůchodová kalkulačkadaňové

půjčky mimoň město písek. 000,-Kč na konsolidaci jiných úvěrů, bez zástavy, bez poplatku srovnánípodpora v nezaměstnanostidůchodová kalkulačkadaňové půjčky mimoň město písek. 000,-Kč na konsolidaci jiných úvěrů, bez zástavy, bez poplatku předem. UžitečnéKurzy měnforexhypotékahypotéky srovnánípodpora v nezaměstnanostidůchodová kalkulačkadaňové formulářevýpočet

Více

transport_stream_id České Budějovice 49 0x0111 Frýdlant v Čechách 43 0x0111 Havlíčkův Brod 32

transport_stream_id České Budějovice 49 0x0111 Frýdlant v Čechách 43 0x0111 Havlíčkův Brod 32 transport_stream_id Vysílací síť Operátor vysílací sítě DVB-T vysílač TS_ID 1 Česká televize Albrechtice-Desná 43 Aš 36 Beroun 53 Broumov 40 Brtnice 33 České Budějovice 49 Desná III 33 Děčín 33 Domažlice

Více

Abecední seznam členů AMG

Abecední seznam členů AMG Abecední seznam členů AMG Aš Bechyně Benešov Beroun Blansko Blatná Blovice Bohdalice Bojkovice Boskovice Brandýs nad Labem Bruntál Břeclav Březnice Bystřice nad Pernštejnem Bystřice pod Hostýnem Čáslav

Více

Poř. Obec s rozšíř. Poř. 3. Jablonec n.n. 1. Jablonec nad Nisou 1 Bedřichov 1 2 Dalešice 1 48 (nově k 3 Jablonec nad Nisou

Poř. Obec s rozšíř. Poř. 3. Jablonec n.n. 1. Jablonec nad Nisou 1 Bedřichov 1 2 Dalešice 1 48 (nově k 3 Jablonec nad Nisou POÚ Poř. č. Obec - Město Počet okrsků 1. Česká Lípa 1. Česká Lípa 1 Blíževedly 1 2 Bohatice 1 3 Česká Lípa 47 4 Holany 1 5 Horní Libchava 1 6 Horní Police 1 7 Jestřebí 1 8 Kozly 1 9 Kravaře 2 10 Kvítkov

Více

účelem jeho dalšího prodeje a prodejakad. IČO:49928899Výroba, will take a look at May consumer price index, which is expected to

účelem jeho dalšího prodeje a prodejakad. IČO:49928899Výroba, will take a look at May consumer price index, which is expected to meziříčí. Jaroslav ValentaPavel V půjčky ihned slavkov u brna městský úřad valašské meziříčí. Marie Šnoblová, Michaela Sládečková, Ing. malíř Jiří Pražan IČO:62781561Výroba, obchod a služby neuvedené v

Více

Název okresu BYT 2+1*

Název okresu BYT 2+1* Název okresu BYT 2+1* Okres Benešov 1 630 000 1 630 000 1 646 300 1 Okres Beroun 1 640 000 1 640 000 1 656 400 1 Okres Blansko 1 250 000 1 250 000 1 240 000 0 Okres Brno-město 2 200 000 2 200 000 2 310

Více

PŘÍLOHA K ROZKAZU O ZAVEDENÍ GVD - PŘEHLED OMEZENÍ JÍZDY VLAKŮ

PŘÍLOHA K ROZKAZU O ZAVEDENÍ GVD - PŘEHLED OMEZENÍ JÍZDY VLAKŮ PŘÍLOHA K ROZKAZU O ZAVEDENÍ GVD - PŘEHLED OMEZENÍ JÍZDY VLAKŮ Platí od 14. prosince 2014 Z m ě n y Číslo změny Platí od Opravil aktualizace 12. ledna 2015 KANGO 1. 2. února 2015 KANGO 2. 13. dubna 2015

Více

Přidělené dotace na Krajský program prevence kriminality 2009

Přidělené dotace na Krajský program prevence kriminality 2009 Jihočeský kraj Blatná Prevence kriminality v Blatné v roce 2009 11 300 Blatná Sportovní víceúčelové hřiště Na Bílé husi, Blatná 234 000 Celkem 245 300 Český Krumlov Prevence kriminality prostřednictvím

Více

12 D. Věstonice 21 2 2 17 14 : 140 8

12 D. Věstonice 21 2 2 17 14 : 140 8 OP muži Novosedly B - Přibice 5:2, Fk Valtice - Hustopeče 0:3, Strachotín - Nikolčice 3:3, Popice - V. Bílovice 1:3, Březí - Cvrčovice 3:2, Pohořelice - Nosislav 1:0, Mor. N. Ves - Ch. N. Ves 3:3 1 Hustopeče

Více

knihovna (upozornění: ne všechny knihovny musí být veřejné ) Věznice Bělušice Krajská hygienická stanice Středočeského kraje, územní pracoviště

knihovna (upozornění: ne všechny knihovny musí být veřejné ) Věznice Bělušice Krajská hygienická stanice Středočeského kraje, územní pracoviště knihovna (upozornění: ne všechny knihovny musí být veřejné ) Věznice Bělušice Krajská hygienická stanice Středočeského kraje, územní pracoviště Benešov Městská knihovna Benešov Krajská hygienická stanice

Více

Fondová skupina F. Číslo Čísla archivních. Značka Název archivního souboru Časový rozsah Přístupnost

Fondová skupina F. Číslo Čísla archivních. Značka Název archivního souboru Časový rozsah Přístupnost F 442 Agroprojekt, projektový a inženýrský podnik, Brno 1953-1966 1 - Přístupný 322 1029 F 385 Bioveta, n.p. Ivanovice na Hané 1918-1984 2 - Částečně přístupný 358, 2424 591 Družstvo pro zvelebení zemědělské

Více

vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Dotazy valtiontalouden tilan. Asociace přátel armády IČO:27018458ACES ČR

vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Dotazy valtiontalouden tilan. Asociace přátel armády IČO:27018458ACES ČR půjčka online sušice nezaměstnanost absolventů. Že tím riskuje, že příště už daně platit ra budete platit jinde, to půjčka online sušice nezaměstnanost absolventů je mu vcelku fuk. Používáním našich služeb

Více

Přehled poskytnutých dotací Fotbalová asociace České republiky

Přehled poskytnutých dotací Fotbalová asociace České republiky Přehled poskytnutých dotací Fotbalová asociace České republiky Výběrové podmínky pro sestavení tisku Vybrané záznamy: 798 záznamů. Vystaven Doklad Příjemce Popis 17.4.2012 PDOT-389/2012 FK Jablonec, občanské

Více

VYHODNOCENÍ VELKÉ PODZIMNÍ SOUTĚŽE VE SBĚRU ELEKTROZAŘÍZENÍ. ZŠ Liběšice, okres Louny 28 12684 453,00

VYHODNOCENÍ VELKÉ PODZIMNÍ SOUTĚŽE VE SBĚRU ELEKTROZAŘÍZENÍ. ZŠ Liběšice, okres Louny 28 12684 453,00 VYHODNOCENÍ VELKÉ PODZIMNÍ SOUTĚŽE VE SBĚRU ELEKTROZAŘÍZENÍ Vyhlášená v rámci projektu RECYKLOHRANÍ společností Asekol v období od 1. září do 30. listopadu 2011 20 NEJAKTIVNĚJŠÍCH ŠKOL V RÁMCI CELÉ ČESKÉ

Více

Protože se mi z nich tají dech.

Protože se mi z nich tají dech. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP315 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 5. 2015. Minimální hodnota

Více

VÝSLEDKY KVALIFIKACÍ SPORTOVNÍ LIGY ZÁKLADNÍCH ŠKOL O POHÁR MINISTRA ŠKOLSTVÍ 2014-2015

VÝSLEDKY KVALIFIKACÍ SPORTOVNÍ LIGY ZÁKLADNÍCH ŠKOL O POHÁR MINISTRA ŠKOLSTVÍ 2014-2015 VÝSLEDKY KVALIFIKACÍ SPORTOVNÍ LIGY ZÁKLADNÍCH ŠKOL O POHÁR MINISTRA ŠKOLSTVÍ 2014-2015 Volejbal kvalifikace A, kraj Karlovarský, Ústecký a Praha - 5. 5. 2015, Ústí nad Labem 1. Gymnázium Na Vítězné pláni,

Více

KALENDÁRIUM AKCÍ. v České republice. v roce 2016

KALENDÁRIUM AKCÍ. v České republice. v roce 2016 KALENDÁRIUM AKCÍ v České republice v roce 2016 Folklorní festivaly a národopisné slavnosti Členské festivaly CIOFF ČERVEN 8. - 12. 6. Plzeň 20. ročník Mezinárodního folklorního festivalu 13. - 19. 6. Kunovice

Více

Dislokace Slavnosti piva 2015

Dislokace Slavnosti piva 2015 Dislokace Slavnosti piva 2015 218 Otta Kovařík Adamov 301 ICE - TECH International spol. s r.o. Lišov u Českých Budějovic Minipivovar Mostecký Kahan Most PRECIS HOLDING s.r.o. 5 306 DUDÁK - Měšťanský pivovar

Více

Seznam provozoven oprávněných k výměně dálničních kupónů - emise 2016

Seznam provozoven oprávněných k výměně dálničních kupónů - emise 2016 Seznam provozoven oprávněných k výměně dálničních kupónů - emise 2016 PSČ Pošta Obec Adresa č.p. č.o. Kraj 35201 Aš 1 Aš Poštovní náměstí 911 0 KVK 39165 Bechyně Bechyně nám. T. G. Masaryka 147 0 JHČ 29471

Více

Nemocnice, ve kterých došlo k dohodě o parametrech smlouvy o poskytování a úhradě zdravotních služeb s účinností od 1.1.2013:

Nemocnice, ve kterých došlo k dohodě o parametrech smlouvy o poskytování a úhradě zdravotních služeb s účinností od 1.1.2013: STAV O JEDNÁNÍ O RESTRUKTURALIZACI A OPTIMALIZACI AKUTNÍHO LŮŽKOVÉHO FONDU K 26.11.2012 Nemocnice, ve kterých došlo k dohodě o parametrech smlouvy o poskytování a úhradě zdravotních služeb s účinností

Více

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora.

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora. POPIS ČÍSELNÍKU : OKRES_LAU Název: Okresy v České republice Charakteristika: Číselník okresů v České republice založený na číselníku okresů OKRES_LAU, který vydal Český statistický úřad s platností od

Více

Základní škola a Mateřská škola Vraclav, okres Ústí nad Orlicí

Základní škola a Mateřská škola Vraclav, okres Ústí nad Orlicí Základní škola a Mateřská škola Vraclav, okres Ústí nad Orlicí Vraclav, 6 tel.: 6 8 e-mail: skola@vraclav.cz www.zsvraclav.cz Číslo projektu CZ..07/..00/.7 Název šablony III/ Inovace a zkvalitnění výuky

Více

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP115 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 10. 4. 2015. Minimální hodnota

Více

Vypínání analogového vysílání ČT: 30. června 9 vysílačů a 174 dokrývačů

Vypínání analogového vysílání ČT: 30. června 9 vysílačů a 174 dokrývačů Vypínání analogového vysílání ČT: 30. června 9 vysílačů a 174 dokrývačů Česká televize k 30. 6. 2011 vypne 9 analogových vysílačů ČT1 velkého výkonu. Ke stejnému datu ukončí řádný provoz také 174 analogových

Více

Cyklotrasy (2012) 4) 23.3. 2012 (staré kolo)

Cyklotrasy (2012) 4) 23.3. 2012 (staré kolo) Cyklotrasy (2012) 1) 16.3. 2012 (staré kolo) Ostrava Proskovice Stará Ves nad Ondřejnicí Petřvald Mošnov Skotnice Příbor Kopřivnice (Vlčovice) Měrkovice Kozlovice Palkovice Frýdek-Místek (46 km, průměr

Více

Cyklotrasy (2010) 5) 28.3. 2010 (staré kolo) Ostrava Stará Bělá Nová Bělá Paskov Ostrava-Hrabová Ostrava (21 km, průměr 27,3 km/h)

Cyklotrasy (2010) 5) 28.3. 2010 (staré kolo) Ostrava Stará Bělá Nová Bělá Paskov Ostrava-Hrabová Ostrava (21 km, průměr 27,3 km/h) Cyklotrasy (2010) 1) 19.3. 2010 (staré kolo) Ostrava Proskovice Stará Ves nad Ondřejnicí Brušperk Fryčovice Staříč Oprechtice Nová Bělá Stará Bělá Ostrava (36 km, průměr 25,4 km/h) 2) 20.3. 2010 (staré

Více

ODBORNOSTI V AVZO TSČ ČR

ODBORNOSTI V AVZO TSČ ČR ODBORNOSTI V AVZO TSČ ČR STŘELECTVÍ 1. ZO.AVZO TSČ ČR-40025 Velká Hleďsebe 2. ZO.AVZO TSČ ČR-40027 AK Libavské Údolí 3. ZO.AVZO TSČ ČR-40031 Cheb Město 4. ZO.AVZO TSČ ČR-40178 SSK Jáchymov-Ostrov 5. ZO.AVZO

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Leden 2010 1. týden

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Leden 2010 1. týden Leden 2010 1. týden Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ Struktura uváděných informací Základní informace... 2 Vzory platných řidičských průkazů určených k výměně...

Více

Výhercům srdečně blahopřejeme a posíláme certifikát! Výherci školních výletů:

Výhercům srdečně blahopřejeme a posíláme certifikát! Výherci školních výletů: Losování o školní výlety: V tabulce jsou třídy, které splnili podmínky (objednávka 10 publikací na třídu) (konečný stav) V případě, že škola splnila kvótu např. na 3 třídy (objednávka více než 30 publikací),

Více

Čísla matrik bankovních účtů finančních úřadů (FÚ)

Čísla matrik bankovních účtů finančních úřadů (FÚ) Aš 17629331 0710 ČNB Plzeň Benešov 7627121 0710 ČNB Praha Beroun 7624131 0710 ČNB Praha Bílina 17626501 0710 ČNB Ústí nad Labem Blansko 7627631 0710 ČNB Brno Blatná 47624291 0710 ČNB České Budějovice Blovice

Více

PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu

PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu Kdo jsme PEMIC BOOKS a.s. byl založen 15. 11. 2001, kdy společnost převzala veškeré aktivity a činnost fyzické osoby Petr Michálek - PEMIC

Více

nákladní,opravy motorových vozidel,zemědělská výroba,výroba a

nákladní,opravy motorových vozidel,zemědělská výroba,výroba a online půjčky ihned slavkov u brna městský úřad nový bor. Horní Čermná IČO:25253816Sil nákladní,opravy motorových vozidel,zemědělská výroba,výroba a opravy zemědělských strojů,zámečnictví,kovoobráběčství,zemní

Více

Protože jsou zkrátka in.

Protože jsou zkrátka in. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP415 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 8. 2015. Minimální hodnota

Více

MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 100 10 PRAHA 10 - VRŠOVICE, Vršovická 65

MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 100 10 PRAHA 10 - VRŠOVICE, Vršovická 65 MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 100 10 PRAHA 10 - VRŠOVICE, Vršovická 65 dle rozdělovníku Váš dopis značky: Naše značka: Vyřizuje: PRAHA 7339/ENV/15 Mgr. Indráková/l.2559 27. 2. 2015 Věc: Posuzování vlivů

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Březen 2010 9. týden

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Březen 2010 9. týden Březen 2010 9. Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ Struktura uváděných informací Základní informace... 2 Vzory platných řidičských průkazů určených k výměně...

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Květen 2010 21. týden

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Květen 2010 21. týden Květen 2010 21. týden Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ Struktura uváděných informací Základní informace... 2 Vzory platných řidičských průkazů určených k výměně...

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Březen 2010 11. týden

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Březen 2010 11. týden Březen 2010 11. týden Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ Struktura uváděných informací Základní informace... 2 Vzory platných řidičských průkazů určených k výměně...

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Březen 2010 12. týden

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Březen 2010 12. týden Březen 2010 12. týden Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ Struktura uváděných informací Základní informace... 2 Vzory platných řidičských průkazů určených k výměně...

Více

Obory Slavnosti piva 2012

Obory Slavnosti piva 2012 Obory Slavnosti piva 2012 01.00 Pivovary Banskobystrický pivovar, a.s. 974 05 Banská Bystrica BELTTON s.r.o. BOHEMIA REGENT a.s. Třeboň BONVER CZ, s.r.o. Zašová CZECH BREWMASTERS s.r.o. (Svitavský pivovárek

Více

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE JůůůBILEJNÍ TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013 KUPTE 3 PÁRY & NA NEJLEVNĚJŠÍ PÁR DODATEČNĚ KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR 25 % 50 % SLEVA SLEVA Podzim v ležérním stylu 999.-Kč 1 116 515 vel. 36 42 1 116 517

Více

dsa@brandysko.cz epodatelna@brandysko.cz

dsa@brandysko.cz epodatelna@brandysko.cz název obce Aš adresa ORP e-mail ID dat. schránky podatelna@muas.cz 5nubqy8 epodatelna@benesov-city.cz cb4bwan 317754111 doprava16@muberoun.cz 2gubtq5 311621289 epodatelna@bilina.cz qdtb7vx 417810800 posta@bilovec.cz

Více

Příloha č. 5 Rámcové smlouvy Seznam Pověřujících zadavatelů

Příloha č. 5 Rámcové smlouvy Seznam Pověřujících zadavatelů Příloha č. 5 Rámcové smlouvy Seznam Pověřujících zadavatelů Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest BENJAMÍN, p.o. Bytová správa MV s.p.o. CENIA - česká informační agentura životního prostředí

Více

BRANDÝS NAD LABEM - STARÁ BOLESLAV

BRANDÝS NAD LABEM - STARÁ BOLESLAV Středočeský region Krajský úřad - Středočeský kraj BENEŠOV VLAŠIM VOTICE TÝNEC NAD SÁZAVOU SÁZAVA BEROUN HOŘOVICE KLADNO SLANÝ UNHOŠŤ VELVARY KOLÍN ČESKÝ BROD KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY KOUŘIM PEČKY TÝNEC

Více

Česká republika. ZEMĚPISNÁ ORIENTACE Prima - Kvarta

Česká republika. ZEMĚPISNÁ ORIENTACE Prima - Kvarta Česká republika ZEMĚPISNÁ ORIENTACE Prima - Kvarta HOROPIS 1. provincie: Česká vysočina Šumavská Českoleská Český les (Čerchov 1042 m) Všerubská vrchovina Šumavská hornatina Šumava (Gr. Arber 1456, Plechý

Více

Czech Republic - Slovnaft and PapOil, Filling stations and Truck friendly filling stations

Czech Republic - Slovnaft and PapOil, Filling stations and Truck friendly filling stations PapOil Batelov Jihlavská Vysočina 49,31885265 15,401121 x x x 06:00-19:00 07:00-18:00 07:00-18:00 PapOil Benátky nad Jizerou U Dálnice Středočeský 50,27863775 14,830604 x x x x x 00:00-24:00 00:00-24:00

Více

TOPovat Upravit Smazat jednoduchý a rychlý úvěr bez registru a. poplatku předem Rychlá a jednoduchá půjčka bez poplatku předem a

TOPovat Upravit Smazat jednoduchý a rychlý úvěr bez registru a. poplatku předem Rychlá a jednoduchá půjčka bez poplatku předem a půjčka na směnku plzeň plzeňský kraj. Váš email Vaše heslo Zapomenuté heslo window. 20 Plzeňský kraj Nabídka 10x Špatná kategorie Závadný obsah TOPovat Upravit Smazat jednoduchý a rychlý úvěr bez registru

Více

Vesnice roku 2015 - přihlášené obce

Vesnice roku 2015 - přihlášené obce Název obce Okres Kraj Počet obyvatel Svatý Jan nad Malší České Budějovice Jihočeský kraj 550 Vrábče České Budějovice Jihočeský kraj 720 Hříšice Jindřichův Hradec Jihočeský kraj 321 Jarošov nad Nežárkou

Více

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení.

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení. Parlament České republiky Poslanecká sněmovna 1 9 9 5 I. volební období 1809 Společná zpráva výborů Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu ústavního zákona o vytvoření vyšších územních samosprávných celků

Více

Po a St 8.00 17.00 Pá 8 14 Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Jindřichův Hradec

Po a St 8.00 17.00 Pá 8 14 Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Jindřichův Hradec Název úřadu Adresa Telefon Email Fax Úřední doba pro veřejnost Středočeský kraj materiál-kontaktní místo Benešov K Pazderně 906, 256 01 Benešov 974871300 krpstc.oszbm.benesov@mvcr.cz 974871307 materiál-kontaktní

Více

Národní dálkové trasy v ČR většinu území ČR delší než 200 km kraje ve spolupráci s KČT a obcemi Česko-slovenská stezka Praha Brno Bratislava

Národní dálkové trasy v ČR většinu území ČR delší než 200 km kraje ve spolupráci s KČT a obcemi Česko-slovenská stezka Praha Brno Bratislava Národní dálkové trasy v ČR Prochází většinu území ČR (minimálně 3 kraje a/nebo hranice ČR se zahraničím) a jsou zpravidla delší než 200 km. Národní cyklotrasy jsou číslovány jedno- a dvoučíselnými kombinacemi.

Více

Dislokace Slavnosti piva 2014

Dislokace Slavnosti piva 2014 Dislokace Slavnosti piva 2014 218 Otta Kovařík Rudolfov 301 Hokr Tomáš Štěkeň Jan Papula - Pivovarský dvůr Lipan Tábor minipivovar Mostecký Kahan s.r.o. Most Pekařství M+M Trhové sviny Petr Hartman - Vinařství

Více

INFORMACE o stavu bodového systému v České republice BODOVANÍ ŘIDIČI

INFORMACE o stavu bodového systému v České republice BODOVANÍ ŘIDIČI INFORMACE o stavu bodového systému v České republice BODOVANÍ ŘIDIČI Prosinec 2012 Obsah Základní informace o bodovém systému... 3 Bodové systémy v zahraničí... 4 Počet bodovaných řidičů, počet dvanáctibodových

Více

Název zastávky Číslo zóny Název zóny

Název zastávky Číslo zóny Název zóny Adršpach 368 Adršpach (368) Anenská Studánka 937 Anenská Studánka (937) Bartoušov 566 Bartoušov (566) Bartoušov zast. 566 Bartoušov (566) Bělá u Staré Paky z. 598 Bělá(SM) (598) Bernartice u Trutnova 432

Více

Přehled nemocnic podle přílohy ke komplexnímu pozměňovacímu návrhu k tisku 810

Přehled nemocnic podle přílohy ke komplexnímu pozměňovacímu návrhu k tisku 810 Přehled nemocnic podle přílohy ke komplexnímu pozměňovacímu návrhu k tisku 810 V levém sloupci jsou uvedeny nemocnice, které jsou vyjmenovány v příloze komplexního pozměňovacího návrhu, v pravém sloupci

Více

SEZNAM KLIMATOLOGICKÝCH STANIC PRO STANOVENÍ MEZNÍCH TEPLOT PRO KRAJ dle čl. 5.2. Produktových podmínek produktové řady RWE plyn Termo

SEZNAM KLIMATOLOGICKÝCH STANIC PRO STANOVENÍ MEZNÍCH TEPLOT PRO KRAJ dle čl. 5.2. Produktových podmínek produktové řady RWE plyn Termo SEZNAM KLIMATOLOGICKÝCH STANIC PRO STANOVENÍ MEZNÍCH TEPLOT PRO KRAJ dle čl. 5.2. Produktových podmínek produktové řady Kraj Jihočeský Jihočeský Chelčice MKS 459 01.12.83 30.09.94 Jihočeský Chelčice MKS

Více

Stránka: 1 Počet stránek:5

Stránka: 1 Počet stránek:5 Stránka: 1 Bobule Palace Cinemas - Slovanský dům Praha 1 27.3.08 9.4.08 Bobule BIO RÁJ Turnov 10.4.08 13.4.08 Bobule Kino Kosmos - Maxi Most 17.4.08 23.4.08 Bobule Kino Vysočina Žďár nad Sázavou 24.4.08

Více

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Září 2013. O 070 Odbor kabinet ministra O 072 Oddělení tiskové

Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ. Září 2013. O 070 Odbor kabinet ministra O 072 Oddělení tiskové Informace o stavu výměny řidičských průkazů POVINNÁ VÝMĚNA ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ Září 2013 O 070 Odbor kabinet ministra O 072 Oddělení tiskové OBSAH Základní informace... 3 Vzory platných řidičských průkazů...

Více

Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník

Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník tiskové zpravodajství 16. kvě tna 14. č ervna 2008 V roce 2004 přišlo Národní muzeum s projektem první Pražské muzejní noci. Akce tohoto typu jsou již řadu let obvyklé

Více