Úřední zprávy OFS č. 32 ( )

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Úřední zprávy OFS č. 32 (21. 5. 2015)"

Transkript

1 Fotbalová asociace České republiky OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BRNO - VENKOV Vídeňská 9, Brno Tel.: Fax: Úřední zprávy OFS č. 32 ( ) STK: Schvalování výsledků utkání OP muži dodatečně schválené utkání 21. kola Ochoz V. Bítýška III. A muži Prace Přísnotice, v 21 minutě utkání došlo ke zranění AR1 p. Mikysky (levá noha), funkci AR2 převzal p. Žáček Pavel, který byl v uvedeném utkání, uveden jako vedoucí družstva domácích Mokrá Těšany, hosté 4x ŽK, k uvedenému SÚ se nedostavil AR2 (chyba KR) III. B muži Ivančice B Popůvky, nesehráno pro nedostavení se družstva hostí. STK vyhlašuje dle článku 58 bod 3 SŘF kontumační výsledek 3:0 a 3 body ve prospěch družstva Ivančice B. STK dále fotbalovému klubu Popůvky uděluje dle článku 19 bod 9b pořádkovou pokutu ve výši 600,- Kč pro řídící orgán a 1 200,- Kč soupeři. STK dále fotbalovému klubu Popůvky za nezaslání vyjádření k nedostavení se k utkání, uděluje pořádkovou pokutu ve výši 200,- Kč za nesplnění povinnosti dle článku 3 bod 17 RFS. Troubsko Řeznovice, nesehráno pro nedostavení se družstva hostí. STK vyhlašuje dle článku 58 bod 3 SŘF kontumační výsledek 3:0 a 3 body ve prospěch družstva Troubsko. STK dále fotbalovému klubu Řeznovice uděluje dle článku 19 bod 9b pořádkovou pokutu ve výši 600,- Kč pro řídící orgán a 1 200,- Kč soupeři. STK dále fotbalovému klubu Řeznovice za nezaslání vyjádření k nedostavení se k utkání, uděluje pořádkovou pokutu ve výši 200,- Kč za nesplnění povinnosti dle článku 3 bod 17 RFS. K uvedenému SÚ se nedostavil AR1. Kuřim B Lažánky, v ZoÚ neuvedena skupina soutěže a nevyplněny kolonky události na zadní straně ZoÚ IV. A muži Újezd B Blučina B, v ZoÚ neuvedena soutěž ani druh utkání IV. B muži Hrušovany Ořechov B, nesehráno pro nedostavení se družstva hostí. STK vyhlašuje dle článku 58 bod 3 SŘF kontumační výsledek 3:0 a 3 body ve prospěch družstva Hrušovany. STK dále fotbalovému klubu Ořechov B uděluje dle článku 19 bod 9b pořádkovou pokutu ve výši 600,- Kč pro řídící orgán a 1 200,- Kč soupeři.

2 IV. C muži: Říčany B Chudčice, domácí 4x ŽK M. Knínice Ketkovice, hosté 4x ŽK V. Knínice V. Popovice, domácí 4x ŽK OP dorost OP starší žáci, sk. A Měnín/Blučina Pozořice, v ZoÚ neuvedena doba hry 2. poločasu Pozořice Podolí, chybí ZoÚ OP starší žáci, sk. B Domášov/Říčky Čebín, utkání zahájeno 10 po ÚZ z důvodu pozdního příjezdu R (porucha automobilu) V. Bítýška Kupařovice, nesehráno pro nedostavení se družstva hostí. STK vyhlašuje dle článku 58 bod 3 SŘF kontumační výsledek 3:0 a 3 body ve prospěch družstva V. Bítýška. STK dále fotbalovému klubu Kupařovice, uděluje dle článku 19 bod 9d pořádkovou pokutu ve výši 400,- Kč pro řídící orgán a 800,- Kč soupeři. OP mladší žáci, sk. A OP mladší žáci, sk. B III. třída starší přípravka, sk. A dodatečně schválené utkání 11. kola Blažovice Pozořice III. třída starší přípravka, sk. B dodatečně schválené utkání 13. kola Želešice Kupařovice III. třída starší přípravka, sk. C Kahan Tišnov, chybí ZoÚ OP mladší přípravka, sk. A OP mladší přípravka, sk. B OP mladší přípravka, sk. C Kuřim Kahan B, chybí ZoÚ OLD BOYS Ivančice Radostice, nesehráno pro nedostavení se družstva hostí. STK vyhlašuje dle článku 58 bod 3 SŘF kontumační výsledek 3:0 a 3 body ve prospěch družstva Ivančic. STK dále fotbalovému klubu Radostice, uděluje dle článku 19 bod 9d pořádkovou pokutu ve výši 400,- Kč pro řídící orgán a 800,- Kč soupeři. STK dále fotbalovému klubu Radostice za nezaslání vyjádření k nedostavení se k utkání uděluje pořádkovou pokutu ve výši 200,- Kč za nesplnění povinnosti dle článku 3 bod 17 RFS.

3 Změny termínů utkání OP muži 24. kolo, Moutnice Říčany, SO v 13:30 III. A muži 15. kolo, Žabčice Mokrá/Horákov, SO v 16:30 IV. C muži: 22. kolo, Domášov/Říčky Babice u Rosic, SO v 16: kolo, M. Knínice V. Knínice, SO v 16:30 OP st. žáci sk. B: N4. kolo, Nová Ves V. Bítýška, ČT v 18:00 Upozornění pro fotbalové kluby STK upozorňuje Všechny fotbalové kluby, na povinnost splnění hospodářských náležitostí, dle článku 19, body 9 a 11 RFS v termínu do Hospodářská komise OFS Brnovenkov, po kontrole splnění uvedených finančních náležitostí, dle výše uvedeného článku a bodů RFS, vystaví pro zainteresované kluby, účetní doklad o zaplacení, příslušné pořádkové pokuty. Pokuty a poplatky 100,- Těšany, Říčany B, Ketkovice, V Knínice 4x ŽK, V Knínice, Ivančice (OLD Boys), Pozořice (dorost), Ochoz, Kuřim nehl. výsl., Žabčice, Babice u Rosic, M. Knínice změna termínu 200,- Kahan (nedoručení ZoÚ +nehl. výsl.) 300,- V. Bítýška nehl. výsl., Moutnice (nehl. výsl. + změna termínu), Nová Ves změna termínu 400,- Kupařovice - nedostavení se k utkání (čl. 3) 600,- Ořechov B, Radostice (OLD BOYS) - nedostavení se k utkání (čl. 3) 800,- Popůvky, Řeznovice nedostavení se k utkání (čl. 3) Revokace pokuty STK na základě písemné žádosti fotbalového klubu Drásov a po prověření u sekretáře OFS Brno-venkov, revokuje udělenou pořádkovou pokutu ve výši 100,- Kč za neodeslání ZoÚ (st. přípravky sk. C ) ze zápisu STK č. 29, zveřejněné v ÚZ č. 30, pro výše uvedený fotbalový klub.

4 DK: Nepodmíněné tresty : - 2 SU : Chytrý Josef - Domašov-Říčky, Malásek Jan - Mor. Knínice - 7 SU : Neklapil David - Domašov-Říčky Podmíněné tresty : Odebrání bodů : Peněžité tresty : Vyhovuje se : Nevyhovuje se : Neprojednáno : Pozvání do DK : Předáno do KR : Tresty rozhodčím : Suchý Zdeněk - administrativní pochybení - nedostatečná kontrola údajů v sestavách družstev. Zákaz výkonu funkce nepodmíněně na 4 měsíce (od ). Neuhrazena pokuta ve stanoveném termínu. Trest bude DK odvolán po prokázání úhrady udělené pokuty. Petrásek Lukáš - neomluvené nedostavení se k utkání, na které byl delegován jako AR 1. Peněžitá pokuta 150,- Kč + 100,- Kč poplatek za projednání. Doklad o zaplacení je R povinen předložit OFS nejpozději do do 16:00 hod. Reichert Richard - neomluvené nedostavení se k utkání, na které byl delegován jako R. Peněžitá pokuta 200,- Kč + 100,- Kč poplatek za projednání. Doklad o zaplacení je R povinen předložit OFS nejpozději do do 16:00 hod. Poplatky za projednání v DK : - 100,- Kč : Mor. Knínice, Ketkovice - 200,- Kč : Domašov-Říčky

5 Různé: Fotbalová (r)evoluce V rámci připravovaného projektu Fotbalová (r)evoluce musí všechny oddíly nahrát do systému na internetových stránkách https://is.fotbal.cz/ fotografie všech svých hráčů (bude sloužit místo registračních průkazů hráčů). Fotografie může do systému vkládat po přihlášení pouze registrovaný administrátor klubu. Všechny fotografie hráčů u družstev hrající na OFS Brno - venkov musí být nahrány do systému nejpozději do OFS vyzývá kluby, aby to nenechávaly opět na poslední chvíli! Pokud mají kluby nějaké problémy s nahráním fotek do systému, mohou se obrátit na okresního Darwina OFS Brno - venkov p. Charváta (telefon: , případně na sekretáře OFS p. Bradáče. Stav nahraných fotek hráčů klubů v novém systému je k dnešnímu dni velmi nízký! Ing. Tomáš Bradáč sekretář OFS Brno venkov