VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ."

Transkript

1 KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ print copy scan fax VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

2 PRINCIPY VÝKONNÉHO PROVOZU KANCELÁŘE: KAŽDODENNÍ PRODUKTIVITA. SNADNÉ POUŽITÍ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST Multifunkční zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou založeny na spojení dvou jednoduchých principů. První, má-li být technologie užitečná, musí být její obsluha jednoduchá. Druhá, mechanické zařízení musí být konstruováno tak, aby vydrželo zátěž nepřetržitého provozu. Nabízená multifunkční zařízení splňují obě kritéria - obsluhují se snadno a jsou složeny z komponentů s dlouhou životností. Na tuto špičkovou spolehlivost a výkonnost navazuje i software systému Kyocera, který zajišťuje hladkou koordinaci při práci v síti. Můžete se spolehnout na to, že systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 přispějí k maximální produktivitě při provádění každodenních činností.

3 No one wants a printer to be the centre of attention. With this in mind, the new generation of Kyocera printers Univerzální have stroj been pro consciously tisk, kopírování, designed skenování to stay out a faxování? of your way Že in takové any workgroup multifunkční setting. zařízení They vzbuzuje feature trochu obavy je přirozené. Je to však jako u každého jiného nástroje používaného ve firmách - pokud není the smallest footprint in their class and are the result of a thorough focus on reducing noise levels in every jeho obsluha příliš komplikovaná, stane se brzy nepostradatelnou součástí vašeho arzenálu. A právě tuto imaginable part of the machine. Reliable, long-life, ECOSYS components are standard Ð as is a space-saving podmínku systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 splňují. Snadná obsluha a schopnost vést uživatele při internal duplex unit. With a printer that is this refined, youõll have more space to think about the kind of provádění nejrůznějších úkolů a mimořádná spolehlivost při velké pracovní zátěži - zpracování dokumentů things se tím dostává that draw na attention novou úroveň. to you. Oboustranné barevné skenování Při jednom vložení se dokument naskenuje z obou stran najednou a v barevném provedení. Uživatelsky přívětivý barevný dotykový panel Zřetelný, snadno čitelný a provede vás každou úlohou. Prohlížení barevných miniatur Snadné vyhledávání dokumentů, které chcete tisknout nebo kopírovat. Přímý tisk PDF Možnost přímého tisku dokumentů PDF, buď z počítače nebo z paměťové karty. 40 GB schránka na dokumenty jako součást standardní výbavy Vysoká kapacita pevného disku umožňuje ukládání dokumentů přímo na multifunkčním zařízení a jejich přímý výstup bez použití PC. Komponenty s dlouhou životností Trvanlivost komponentů zvyšuje životnost a snižuje prostoje.

4 JEDNODUCHÁ OBSLUHA Nervovým centrem zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 je barevný dotykový panel. S úhlopříčkou celých 8 palců, vhodným uspořádáním ovládacích prvků a barevným LCD displejem je obsluha tohoto systému jednoduchost sama. Protože s pomocí kláves nápovědy a funkce Help Guidance se uživatel může dozvědět, jak má při obsluze a nastavení postupovat, může provést přesně tu úlohu, kterou potřebuje. Díky tomu, že dokumenty uložené na pevném disku jsou na panelu zobrazeny ve formě barevných miniatur, může uživatel přesně identifikovat stránky, které chce vytisknout, kopírovat nebo faxovat. Barevný dotykový panel: velký, zřetelný a snadno použitelný. Hned vpravo od barevného dotykového panelu se nachází snadno dostupný USB port. Do něj lze zapojit paměťovou kartu a přímo z ní vytisknout PDF soubory, které jsou na ní uloženy. Tento způsob je nejen velmi pohodlný, ale i bezpečný, protože odpadá riziko, že by některé dokumenty zůstaly uloženy v zařízení a byly přístupné nepovolaným osobám. USB port umožňuje tisknout přímo z paměťové karty. NEJEN BAREVNÉ SKENOVÁNÍ, ALE I OBOUSTRANNÉ BAREVNÉ SKENOVÁNÍ Po připojení volitelného oboustranného podavače originálů lze skenovat dokumenty v barvě. A nejen to, na jedno podání lze skenovat obě strany originálu. Oboustranné barevné skenování je dalším pokrokem z hlediska pracovní pohody a flexibility.

5 VÝHODY SOUBĚŽNÉHO ZPRACOVÁNÍ ÚLOH Nová platforma Kyocery umožňuje souběžné zpracovávání více úloh. Lze například tisknout při skenování či poslat fax při kopírování. To znamená, že multifunkční zařízení je vždy k dispozici různým pracovním skupinám, aniž by docházelo k prostojům, při nichž by jedna úloha musela čekat na dokončení druhé. Další známkou mimořádné flexibility je i možnost skenování na různá místa určení včetně u či FTP serveru. Rovněž je možno ukládat dokumenty (včetně skenů a příchozích faxů) do dokumentových schránek na pevný disk multifunkčního zařízení. Ty pak lze vytisknout bez použití PC. Dokumentová schránka je užitečné místo pro opakovaně tisknuté dokumenty, jako jsou např. obálky výročních zpráv, hlavičky dopisů apod. (Dokumenty uložené do dokumentových schránek na pevném disku lze vytisknout přímo.) ZABEZPEČENÍ VAŠICH DOKUMENTŮ U každého multifunkčního zařízení zůstávají data vytvořená kopírováním, skenováním a faxováním na pevném disku, dokud nejsou přepsána nově příchozími daty. Existuje nicméně riziko, že během doby jejich uložení na pevném disku, mohou být vytažena, což představuje z hlediska bezpečnosti problém. Tomu lze zabránit instalací souboru zabezpečení dat (Data Security Kit), který data okamžitě po zapsání na disk kóduje a po ukončení úlohy je maže. Ani v případě odcizení pevného disku nelze tedy číst z adresáře, protože všechny informace, které obsahuje, jsou zakódovány. K zajištění zvláštní bezpečnosti lze rovněž opatřit soubor PDF heslem. Ve stavu skenování přidělíte souboru PDF heslo, které bude třeba zadat při každém jeho opětovném otevření. 1. Při skenování nastavte heslo. 2. Při otvírání souboru PDF zadejte heslo.

6 RŮZNÉ KONFIGURACE PRO RŮZNÉ POTŘEBY Velkou výhodou modulárního designu zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 je velké množství různých konfigurací. Dva zásobníky na 500 listů papíru, ruční podavač papíru na 200 stránek a duplexní jednotka pro oboustranný tisk a kopírování - to vše patří u všech těchto modelů ke standardnímu vybavení. Teď už jen stačí nastavit multifunkční zařízení tak, aby přesně odpovídalo vašim konkrétním potřebám. Základní verze Dva zásobníky na 500 listů papíru a víceúčelový zásobník na 200 listů zajišťují bohatou zásobu papíru. Rozšířená základní funkčnost Doplňkový podstavný stolek na papír s kolečky dobře papír chrání a přijde vhod, pokud je sklad papíru uložen na vzdáleném místě. Flexibilita Dva doplňkové zásobníky na 500 listů papíru poskytují rychlý a šikovný přístup k mnoha typům papíru. Vysoká kapacita Tento podavač papíru s kapacitou 3000 listů je ideální pro kancelář s pravidelným velkým objemem tiskových úloh. Standardní konfigurace CB-700/CB-710 PF-700 PF-750 Vstupní úroveň Když je potřeba sešívací finišer a vy nemáte dost místa, můžete připojit interní finišer s kapacitou 500 listů. Základní dokončovací řešení Pro profesionální finalizaci dokumentů můžete připojit sešívací finišer s kapacitou 1000 listů. Pokročilé dokončovací řešení Připojte finišer s kapacitou 3000 listů s funkcemi sešívání, děrování a tvorby brožur. Úsekové zařízení Pro oddělení výstupu od různých uživatelů můžete připojit šikovný výstupní třídič se 7 přihrádkami x DF-720 DF-730 DF PH-5C + BF-710 MT-710 NETRADIČNÍ PŘÍSTUP KYOware TM SOLUTIONS Na základě rozsáhlých zkušeností v oblasti tisku, skenování, kopírování, faxování a archivování dokumentů, získaných v provozech na celém světě, je společnost Kyocera schopna nabízet zákazníkům řešení, která jsou přesně určena jejich potřebám, zefektivňují celý proces pracovního toku a maximalizují návratnost investic vložených do kancelářského zařízení. Aby společnost Kyocera mohla dostát tomuto závazku, zaměstnává vlastní vývojáře softwaru a uzavírá partnerství s předními poskytovateli v oblasti kontroly, zabezpečení, správy dokumentů a správy systému. Informace o tom, jak lze s pomocí řešení KYOware umocnit produktivitu hardwarového vybavení, získáte na stránkách

7 KONCEPCE, KTERÁ OSLOVÍ KAŽDÉHO Modely KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou koncipovány tak, aby podávaly maximální výkon uvnitř i navenek. Zběžným pohledem na stavovou kontrolku přístroje lze kdykoliv zjistit, jaká úloha se právě provádí. Při tisku jednorázových úloh můžete vynechat hlavní zásobník a vložit papír ručně. Ovládací panel lze naklonit tak, aby vyhovoval lidem různé výšky. Snadný přístup ke skenování Urychluje a usnadňuje skenování. Vylepšené výstupní zásobníky na papír Umožňují rychlou a snadnou orientaci v dokumentech. Přenosný zásobník na sponky a sešívací svorky Sponky a svorky na papír již není třeba hledat. Máte je hned po ruce. Stavová kontrolka přístroje Zobrazuje, jakou úlohu právě zařízení vykonává. Prostor na hadřík pro čištění S pomocí hadříku, který je uložen na vhodném místě, můžete mít přístroj neustále jako nový. Nastavitelný ovládací panel Čitelný za všech světelných podmínek, dokonce i v přímém slunečním světle. Snadno otevíratelné zásobníky na papír Zjednodušené doplňování papíru. Víceúčelový podavač Pro krátké tiskové úlohy nebo pro tisk na průsvitném materiálu, silném materiálu, etikety apod.

8 KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ Stroje KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou sestaveny z velmi trvanlivých součástí, které zaručují výkonné a spolehlivé operace v náročných podmínkách velmi vytížené kanceláře. Systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 zajišťují vysokou produktivitu a maximální užitnou dobu při minimálním negativním dopadu na životní prostředí. OBECNÉ VLASTNOSTI Technologie: Kyocera Laser, Mono komponent Rychlost tisku: KM-3050: max. 30/20 stran za minutu A4/A3 KM-4050: max. 40/23 stran za minutu A4/A3 KM-5050: max. 50/26 stran za minutu A4/A3 Rozlišení: 600x600 dpi (kopírování), 1800 dpi x 600 dpi (foto režim), 1200 dpi (rychlé) Tisk první stránky: KM-3050: 3,9 sekund nebo méně KM-4050/KM-5050: 3,5 sekund nebo méně Zahřívání: 30 sekund nebo méně od zapnutí Provozní cyklus: KM-3050: stránek za měsíc KM-4050: stránek za měsíc KM-5050: stránek za měsíc Napájecí soustava: AC 220~240 V, 50/60 Hz Spotřeba energie: tisk: 1010 W, pohotovostní režim: 230 W, šetření energií (ECOpower): 17 W Hlučnost (ISO 7779): tisk: 69 db(a), pohotovostní režim: 52 db(a), šetření energií (ECOenergie): nezměřitelně malý Rozměry (Š x D x V): hlavní jednotka: 599 x 646 x 745 mm Hmotnost: hlavní jednotka: cca. 85 kg Certifikace: TÜV/GS, CE, ISO Tento produkt je vyroben podle normy jakosti ISO 9001 a normy pro ochranu životního prostředí ISO ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU U všech uvedených hodnot kapacity na papír se vychází z max. tloušťky papíru 0,11 mm. Používejte prosím papír doporučený společností Kyocera za standardních podmínek okolního prostředí. Vstupní kapacita: univerzální zásobník na papír 2 x 500 listů, g/m 2, A3-A5R, Folio Víceúčelový zásobník na 200 listů, g/m 2, A3-A6R, Folio, obálky Max. vstupní kapacita s volitelným příslušenstvím: 4200 listů Duplexní jednotka standardně podporuje A3-A5, g/m 2 Výstupní kapacita: 250 listů lícem dolů FUNKCE KOPÍROVÁNÍ Emulace: PCL6 včetně PJL, KPDL 3 (kompatibilní s PostScript 3) Line Printer, IBM Proprinter X24E, Epson LQ-850, Diablo 630, KC-GL, přímý tisk PDF Řídicí jazyk: PRESCRIBE IIe Fonty: 80 obrysových fontů (PCL6), 136 PostScript KPDL 3 fonty, 1 bitmapový font, 45 typů jednorozměrných čárových kódů plus dvourozměrný čárový kód (PDF-417) Fonty ke stažení: Kyocera, PCL + formát TrueType, typ formátu Tiskové funkce: emps - pro rychlé kopírování, proof and hold, soukromý tisk, funkce uložení úloh a správa úloh Rozhranní Standardní rozhraní: vysokorychlostní obousměrné paralelní (IEEE 1284), USB 2.0 (vysokorychlostní), USB hostitelské rozhraní dedikované pro zařízení USB fl ash paměť, Fast Ethernet 10-Base-T/100Base-TX, slot na paměťové karty CF Multiple interface connection (MIC): Umožňuje souběžný přenos dat prostřednictvím až čtyř rozhraní, přičemž každé rozhraní má svoji vlastní virtuální tiskárnu. FUNKCE PRO SKENOVÁNÍ Funkce: Skenovat-do-SMB/FTP, skenovat-do- u, skenovat-do-schránky DOKUMENTŮ, síťový TWAIN, BOX TWAIN Rychlost skenování: 50 listů za minutu černobíle (600dpi/A4), 25 listů za minutu v barvě (600 dpi/a4) Rozlišení skenování: 600, 400, 300, 200 x 400, 200 x 100 dpi (256 stupňů šedi, 256 barev) Maximální velikost skenování: A3 Rozpoznávání originálu: text, foto, text + foto, OCR Rozhraní: 10/100Base-TX Síťový protokol: TCP/IP Typy souborů: Mono: TIFF, PDF Barva: JPEG, PDF, TIFF (JPEG) Kompresní formát: G4 (MMR), barva: JPEG Dodávaný software: KM-NET Viewer, TWAIN source, PaperPort Použitelný operační systém: Windows 95, 98, NT4.0, 2000, XP, Server 2003 FUNKCE PRO FAXOVÁNÍ (volitelně) Kompatibilita: ITU-T Super G3 Rychlost modemu: max. 33,6 kbps Rychlost přenosu: 3 sekundy nebo méně (JBIG) Hustota skenování: normální: 8 bodů/mm x 3,85 řádek/ mm, kvalitní: 8 bodů/mm x 7,7 řádků/mm, superkvalitní: 8 bodů/mm x 15,4 řádek/mm, ultrakvalitní: 16 bodů/mm x 15,4 řádek/mm, SU kvalitní: 600 x 600 dpi Max. velikost originálu: A3 Kompresní metoda: JBIG, MMR, MR, MH Paměť: standardní 120 MB, zapnutí zálohování faxovaných obrazů (BU-10 volitelně) Funkce: síťový fax, převrácení přenosu, doručení přenosu z nástěnky do schránky na dokumenty Sešívání: max. 50 listů A4 nebo 30 listů A3, sešívání ve 3 polohách Finišer dokumentů DF-720: max. 500 listů A4 nebo 250 listů A3, Folio, g/m 2, jedna poloha sešívání max. 30 listů A4 nebo 20 listů A3 Finišer dokumentů DF AK-700*: max listů A4 nebo 500 listů A3/B4, Folio, g/m 2, jedna pozice sešívání max. 30 listů A4 nebo 20 listů A3/B4, g/m 2 PH-5C děrovací jednotka pro DF-710: A3-A5R, g/m 2, 2/4 díry MT-710 výstupní třídič pro DF-710: 7 přihrádek, g/m 2, A3-A5R, 7 přihrádek x 100 listů A4 nebo 50 listů A3/B4 BF-710 skládací jednotka brožur pro DF-710: skládání a sešívání brožur max. 64 stránek (16 listů), g/m 2, list na obal g/m 2, A3, B4, A4R Oddělovač úloh JS-700: oddělovač interních úloh 100 listů, g/m 2, A3-A5R *Pro provoz fi nišerů dokumentů DF-710 nebo DF-730 je potřeba propojovací kit AK-700. Paměť Paměť DIMM: paměť 512 MB, DDR-SDRAM DIMM (184 pinů PC2700): 2 sloty (1 slot prázdný), max. 1GB Karta Compact Flash : 1 slot (do 2 GB) pro uložení formulářů, fontů, log, maker Záložní paměť BU-10: 120 MB pro zálohování faxovaných obrázku Zabezpečení Souprava pro zabezpečení dat (C) UG-30: rozšiřovací souprava PDF (vysoká komprese, šifrovací soubor) Volitelná rozhraní Síťová karta SB-50: 10Base-FL, FibreLink** Síťová karta SB-60: TokenRing STP/UTP Síťová karta SB-70: Bezdrátová LAN -IEEE b** Síťová karta SB-110FX: 10Base-T/100Base-TX/100Base-FX, FibreOptic** Síťová karta SB-140: 10Base-2/10Base-T/100Base-TX Paralelní rozhraní SB-80: 2 paralelní rozhraní - IEEE 1284** Sériové rozhraní IB-11: sériové rozhraní RS-232 (max. 115,2 kbps) **dostupnost TBA Další doplňky Vrchní kryt originálu (D) DT-700: odkládací příhrádka Stolek CB-700: dřevěný stůl s úložným prostorem Stolek CB-710: kovový stůl s úložným prostorem SPOTŘEBNÍ MATERIÁL Tonerový zásobník TK-715: mikrojemný toner pro stran při 6% pokrytí 0606BRE9130DN/9530DNESMC Max. velikost originálu: A3 Průběžné kopírování: Kapacita paměti: Standardně 512 MB (max. 1 GB) + 40 GB HDD Rozsah zvětšení: % v 1% krocích (s DP-700: %) Přednastavené poměry zvětšení: 5R / 5E Digitální funkce: přerušení výstupní úlohy, vícenásobné kopírování, elektronické třídění, rotační třídění, otočení kopie, N-up copy, oddělené kopie, Cover mód, číslování stránek, prolnutí snímků, posun okraje, vymazání okrajů Režim expozice: automatický, ruční: 7 nebo 13 kroků Nastavení obrazu: text + foto, text, foto FUNKCE TISKU Procesor: PowerPC 750FL / 600 MHz (sdílený systém) Paměť: sdílená s kopírováním - standardně 512 MB (max. 1 GB) + 40 GB pevný disk Váš Obchodní Partner Kyocera: VOLITELNÉ DOPLŇKY Faxový systém (N) Manipulace s papírem Oboustranný podavač originálů DP-700: 100 listů, g/m 2, A3-A5R, Folio, oboustranné a barevné skenování Zásobník papíru PF-700: 2 x 500 listů, g/m 2, A4, A4R, A5R, B4, B5R, Letter, Letter-R, Legal, Ledger, Folio, STMT Velkokapacitní zásobník papíru PF-750: max listů, g/m 2, A4, B5, dopis Dokončovací zařízení DF AK-700*: Hlavní přihrádka: max listů A4 nebo 1500 listů A3 lícem dolů, g/m 2, A3-B5, Vedlejší přihrádka vlevo: max. 200 listů A4 nebo 100 listů A3/B4 lícem nahoru, g/m 2, A4-A6R, Vedlejší přihrádka vpravo: max. 50 listů A4 lícem nahoru, g/m 2, A4-A6R, JANUS spol. s r.o. Sarajevská 8 Praha 2 tel.: fax: KYOCERA Corporation KM-3050/4050/ Česky - 870MT8BRE3050. Společnost Janus spol. s r.o. nezaručuje, že uvedené informace jsou zcela přesné. Specifikace produktu mohou být postupem času měněny. Uvedené informace jsou aktuální k datu tisku tohoto datasheetu. Všechny názvy uvedených výrobců a jejich produktů mají registrované obchodní známky nebo registrované obchodní značky svých společností. Vyberte si příslušenství, které potřebujete: Výstupní třídič se 7-přihrádkami (MT-710) Děrovací jednotka (PH-5C) Finišer dokumentů (DF-710) Skládací jednotka brožur (BF-710) Zásobník papírů (PF-750) Oboustranný podavač originálů (DP-700) Distributor Zobrazený produkt obsahuje nadstandardní příslušenství

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci ir6870c/ci Multifunkční tiskárny Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci / ir6870c/ci Přidejte svému podnikání další inteligenci: výkonným černobílým multifunkčním zařízením,

Více

Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny. Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030. you can

Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny. Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030. you can Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030 you can Kopírování Tisk Odesílání Kancelářský tisk v černé a bílé nikdy nevypadal lépe. Vysoká kvalita, malé rozměry.

Více

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Podzim 2006 Proč je cena tisku přednější než cena vytištěné stránky? Spočítali jste si někdy, kolik vás ročně stojí

Více

ineo ineo 2 + 23 754-PP

ineo ineo 2 + 23 754-PP ineo+ 223 754-PP 75 černobíle stran za 22 minutu str/min ineo+ 754-PP Tiskněte s konkurenční výhodou Pro přežití na dnešním trhu potřebujete dobrou skladbou sortimentu, chytrý marketing a konkurenceschopné

Více

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce.

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. WorkCentre 7830/7835/7845/7855 A3 Barevný multifunkční systém Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. Se zařízením Xerox se můžete připojit prakticky odkudkoli. Dnešnímu

Více

Uživatelská příručka. Co lze s tímto zařízením dělat. Začínáme. Kopírování. Faxování. Tisk. Skenování. Dokumentový server.

Uživatelská příručka. Co lze s tímto zařízením dělat. Začínáme. Kopírování. Faxování. Tisk. Skenování. Dokumentový server. Uživatelská příručka Co lze s tímto zařízením dělat Začínáme Kopírování Faxování Tisk Skenování Dokumentový server Web Image Monitor Doplňování papíru a toneru Odstraňování problémů Informace, které nejsou

Více

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace Podrobná specifikace WorkCentre Pro 32 Colour WorkCentre Pro 32 Colour pokročilé multifunkční systémy WorkCentre Pro 40 Colour vyobrazený s doplňkovým příslušenstvím zastoupeným vysokokapacitním podavačem

Více

kancelářská technika www.procofficedepot.cz

kancelářská technika www.procofficedepot.cz kancelářská technika 2012 Nabídka platí do nebo do vyčerpání zásob. www.procofficedepot.cz obsah Kopírovací stroje a multifunkční systémy Jakou optimální konfiguraci kopírovacího stroje zvolit? 10 11 Multifunkční

Více

bizhub C3850/C3350 STRUČNÝ NÁVOD

bizhub C3850/C3350 STRUČNÝ NÁVOD bizhub C3850/C3350 STRUČNÝ NÁVOD Obsah 1 Úvod 1.1 Vítejte... 1-3 1.2 Návody k použití... 1-3 Tištěná příručka... 1-3 Návody k použití na CD/DVD-ROM s návody k použití... 1-3 1.3 CD/DVD-ROM s návod k použití...

Více

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210 Uživatelská příručka Tiskárna řady HP LaserJet Professional M1130/M1210 MFP Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company,

Více

C5600/C5700. Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn

C5600/C5700. Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn C5600/C5700 Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn Rychlý a kvalitní černobílý tisk s možností řízeného barevného tisku Směle postupte o krok dál Pro všechny, kteří

Více

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů Před používáním přístroje si důkladně pročtěte tento manuál a uchovejte jej pro případné pozdější dotazy. Pro zajištění bezpečného a správného používání si

Více

LASERJET PRO M1530 MFP SERIES. Uživatelská příručka

LASERJET PRO M1530 MFP SERIES. Uživatelská příručka LASERJET PRO M1530 MFP SERIES Uživatelská příručka Řada HP LaserJet Pro M1530 MFP Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2010 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce, úpravy

Více

HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka

HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2007 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce, úpravy

Více

Průvodce obecnými nastaveními

Průvodce obecnými nastaveními Provozní pokyny Průvodce obecnými nastaveními 1 2 3 4 5 6 7 Začínáme Činnosti kombinovaných funkcí Nástroje uživatele (Systémová nastavení) Odstraňování problémů Jiné funkce Zabezpečení Specifikace Před

Více

LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175. Uživatelská příručka

LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175. Uživatelská příručka LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175 Uživatelská příručka Multifunkční zařízení LaserJet Pro 100 color M175 Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2012 Copyright Hewlett-Packard Development Company,

Více

Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření.

Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření. Návod k použití Bezpečností opatření Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření. Bezpečnost při provozu V tomto návodu jsou používány tyto důležité symboly:

Více

HP LaserJet P2015 Series Uživatelská p íručka

HP LaserJet P2015 Series Uživatelská p íručka HP LaserJet P2015 Series Uživatelská p íručka Tiskárna HP LaserJet P2015 Series Uživatelská příručka Informace o autorských právech 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce,

Více

CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE

CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE Stručná referenční příručka 604P17523 CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE využitím všech možností přístroje. S přístrojem je dodáván disk CD-ROM Training and Information (Školení a informace). Disk obsahuje

Více

Xerox WorkCentre 6015 Italiano Svenska Русский Deutsch Dansk Türkçe Español Čeština Ελληνικά Português Polski Nederlands Magyar

Xerox WorkCentre 6015 Italiano Svenska Русский Deutsch Dansk Türkçe Español Čeština Ελληνικά Português Polski Nederlands Magyar Xerox WorkCentre 6015 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur Xerox WorkCentre 6015 User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía

Více

Phaser. 6128MFP User Guide. Phaser 6128MFP Multifunction Printer. English Français Italiano Deutsch Español. Русский Türkçe Ελληνικά

Phaser. 6128MFP User Guide. Phaser 6128MFP Multifunction Printer. English Français Italiano Deutsch Español. Русский Türkçe Ελληνικά Phaser 6128MFP Multifunction Printer Phaser 6128MFP User Guide English Français Italiano Deutsch Español Guide d'utilisation Guida dell'utente Benutzerhandbuch Guía del usuario Nederlands Gebruikershandleiding

Více

Uživatelská příručka. HP Officejet 100

Uživatelská příručka. HP Officejet 100 Uživatelská příručka HP Officejet 100 Přenosná tiskárna HP Officejet Mobile Printer 100 (L411) Uživatelská prírucka Informace o autorských právech 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P.

Více

Uživatelská příručka AT300SE

Uživatelská příručka AT300SE Uživatelská příručka Obsah Kapitola 1 Kapitola 2 Kapitola 3 Kapitola 4 Zákony a předpisy Copyright... 1-1 Poznámka... 1-1 Ochranné známky... 1-2 Licenční oznámení H.264/AVC, VC-1 a MPEG-4... 1-2 Informace

Více

1. Úvod Zvláštní funkce... 1.1 Tiskárna přehled... 1.2 Ovládací panel přehled... 1.3 Další informace... 1.3 Výběr vhodného místa... 1.

1. Úvod Zvláštní funkce... 1.1 Tiskárna přehled... 1.2 Ovládací panel přehled... 1.3 Další informace... 1.3 Výběr vhodného místa... 1. Tato příručka je poskytována pouze pro informativní účely. Veškeré v ní obsažené informace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Společnost Xerox Corporation nenese odpovědnost za žádné škody,

Více

Uživatelská příručka TOSHIBA AT200

Uživatelská příručka TOSHIBA AT200 Uživatelská příručka TOSHIBA AT200 Obsah TOSHIBA AT200 Kapitola 1 Kapitola 2 Kapitola 3 Kapitola 4 Zákony a předpisy Copyright... 1-1 Poznámka... 1-1 Obchodní známky... 1-2 Licenční oznámení H.264/AVC,

Více

HP Photosmart 6510 series

HP Photosmart 6510 series HP Photosmart 6510 series Obsah 1 Nápověda HP Photosmart 6510 series...3 2 Poznejte HP Photosmart Části tiskárny...5 Funkce ovládacího panelu...7 Správce aplikací...7 Obsah 3 Postupy...9 4 Základní informace

Více

Multifunkční tiskárna

Multifunkční tiskárna CLX-318x Series Multifunkční tiskárna Uživatelská příručka imagine the possibilities Děkujeme vám za zakoupení výrobku společnosti Samsung. Copyright 2010 Samsung Electronics Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.

Více

Uživatelská příručka. Uživatelská příručka 2013. 5 A63N-9560-01J - 1 -

Uživatelská příručka. Uživatelská příručka 2013. 5 A63N-9560-01J - 1 - Uživatelská příručka 2013. 5 A63N-9560-01J - 1 - Obsah 1 Informace o bezpečnosti... 10 2 Informace o tiskárně... 14 Vyhledání informací o tiskárně... 14 Výběr umístění tiskárny... 15 3 Dodatečná příprava

Více

2500 Series All-In-One

2500 Series All-In-One 2500 Series All-In-One Uživatelská příručka Prosinec 2006 www.lexmark.com Lexmark a Lexmark se znakem diamantu jsou ochranné známky společnosti Lexmark International, Inc., registrované ve Spojených státech

Více

5400 Series All-In-One

5400 Series All-In-One 5400 Series All-In-One Uživatelská příručka Červenec 2006 www.lexmark.com Lexmark a Lexmark se znakem diamantu jsou ochranné známky společnosti Lexmark International, Inc., registrované ve Spojených státech

Více