VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ."

Transkript

1 KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ print copy scan fax VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

2 PRINCIPY VÝKONNÉHO PROVOZU KANCELÁŘE: KAŽDODENNÍ PRODUKTIVITA. SNADNÉ POUŽITÍ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST Multifunkční zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou založeny na spojení dvou jednoduchých principů. První, má-li být technologie užitečná, musí být její obsluha jednoduchá. Druhá, mechanické zařízení musí být konstruováno tak, aby vydrželo zátěž nepřetržitého provozu. Nabízená multifunkční zařízení splňují obě kritéria - obsluhují se snadno a jsou složeny z komponentů s dlouhou životností. Na tuto špičkovou spolehlivost a výkonnost navazuje i software systému Kyocera, který zajišťuje hladkou koordinaci při práci v síti. Můžete se spolehnout na to, že systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 přispějí k maximální produktivitě při provádění každodenních činností.

3 No one wants a printer to be the centre of attention. With this in mind, the new generation of Kyocera printers Univerzální have stroj been pro consciously tisk, kopírování, designed skenování to stay out a faxování? of your way Že in takové any workgroup multifunkční setting. zařízení They vzbuzuje feature trochu obavy je přirozené. Je to však jako u každého jiného nástroje používaného ve firmách - pokud není the smallest footprint in their class and are the result of a thorough focus on reducing noise levels in every jeho obsluha příliš komplikovaná, stane se brzy nepostradatelnou součástí vašeho arzenálu. A právě tuto imaginable part of the machine. Reliable, long-life, ECOSYS components are standard Ð as is a space-saving podmínku systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 splňují. Snadná obsluha a schopnost vést uživatele při internal duplex unit. With a printer that is this refined, youõll have more space to think about the kind of provádění nejrůznějších úkolů a mimořádná spolehlivost při velké pracovní zátěži - zpracování dokumentů things se tím dostává that draw na attention novou úroveň. to you. Oboustranné barevné skenování Při jednom vložení se dokument naskenuje z obou stran najednou a v barevném provedení. Uživatelsky přívětivý barevný dotykový panel Zřetelný, snadno čitelný a provede vás každou úlohou. Prohlížení barevných miniatur Snadné vyhledávání dokumentů, které chcete tisknout nebo kopírovat. Přímý tisk PDF Možnost přímého tisku dokumentů PDF, buď z počítače nebo z paměťové karty. 40 GB schránka na dokumenty jako součást standardní výbavy Vysoká kapacita pevného disku umožňuje ukládání dokumentů přímo na multifunkčním zařízení a jejich přímý výstup bez použití PC. Komponenty s dlouhou životností Trvanlivost komponentů zvyšuje životnost a snižuje prostoje.

4 JEDNODUCHÁ OBSLUHA Nervovým centrem zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 je barevný dotykový panel. S úhlopříčkou celých 8 palců, vhodným uspořádáním ovládacích prvků a barevným LCD displejem je obsluha tohoto systému jednoduchost sama. Protože s pomocí kláves nápovědy a funkce Help Guidance se uživatel může dozvědět, jak má při obsluze a nastavení postupovat, může provést přesně tu úlohu, kterou potřebuje. Díky tomu, že dokumenty uložené na pevném disku jsou na panelu zobrazeny ve formě barevných miniatur, může uživatel přesně identifikovat stránky, které chce vytisknout, kopírovat nebo faxovat. Barevný dotykový panel: velký, zřetelný a snadno použitelný. Hned vpravo od barevného dotykového panelu se nachází snadno dostupný USB port. Do něj lze zapojit paměťovou kartu a přímo z ní vytisknout PDF soubory, které jsou na ní uloženy. Tento způsob je nejen velmi pohodlný, ale i bezpečný, protože odpadá riziko, že by některé dokumenty zůstaly uloženy v zařízení a byly přístupné nepovolaným osobám. USB port umožňuje tisknout přímo z paměťové karty. NEJEN BAREVNÉ SKENOVÁNÍ, ALE I OBOUSTRANNÉ BAREVNÉ SKENOVÁNÍ Po připojení volitelného oboustranného podavače originálů lze skenovat dokumenty v barvě. A nejen to, na jedno podání lze skenovat obě strany originálu. Oboustranné barevné skenování je dalším pokrokem z hlediska pracovní pohody a flexibility.

5 VÝHODY SOUBĚŽNÉHO ZPRACOVÁNÍ ÚLOH Nová platforma Kyocery umožňuje souběžné zpracovávání více úloh. Lze například tisknout při skenování či poslat fax při kopírování. To znamená, že multifunkční zařízení je vždy k dispozici různým pracovním skupinám, aniž by docházelo k prostojům, při nichž by jedna úloha musela čekat na dokončení druhé. Další známkou mimořádné flexibility je i možnost skenování na různá místa určení včetně u či FTP serveru. Rovněž je možno ukládat dokumenty (včetně skenů a příchozích faxů) do dokumentových schránek na pevný disk multifunkčního zařízení. Ty pak lze vytisknout bez použití PC. Dokumentová schránka je užitečné místo pro opakovaně tisknuté dokumenty, jako jsou např. obálky výročních zpráv, hlavičky dopisů apod. (Dokumenty uložené do dokumentových schránek na pevném disku lze vytisknout přímo.) ZABEZPEČENÍ VAŠICH DOKUMENTŮ U každého multifunkčního zařízení zůstávají data vytvořená kopírováním, skenováním a faxováním na pevném disku, dokud nejsou přepsána nově příchozími daty. Existuje nicméně riziko, že během doby jejich uložení na pevném disku, mohou být vytažena, což představuje z hlediska bezpečnosti problém. Tomu lze zabránit instalací souboru zabezpečení dat (Data Security Kit), který data okamžitě po zapsání na disk kóduje a po ukončení úlohy je maže. Ani v případě odcizení pevného disku nelze tedy číst z adresáře, protože všechny informace, které obsahuje, jsou zakódovány. K zajištění zvláštní bezpečnosti lze rovněž opatřit soubor PDF heslem. Ve stavu skenování přidělíte souboru PDF heslo, které bude třeba zadat při každém jeho opětovném otevření. 1. Při skenování nastavte heslo. 2. Při otvírání souboru PDF zadejte heslo.

6 RŮZNÉ KONFIGURACE PRO RŮZNÉ POTŘEBY Velkou výhodou modulárního designu zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 je velké množství různých konfigurací. Dva zásobníky na 500 listů papíru, ruční podavač papíru na 200 stránek a duplexní jednotka pro oboustranný tisk a kopírování - to vše patří u všech těchto modelů ke standardnímu vybavení. Teď už jen stačí nastavit multifunkční zařízení tak, aby přesně odpovídalo vašim konkrétním potřebám. Základní verze Dva zásobníky na 500 listů papíru a víceúčelový zásobník na 200 listů zajišťují bohatou zásobu papíru. Rozšířená základní funkčnost Doplňkový podstavný stolek na papír s kolečky dobře papír chrání a přijde vhod, pokud je sklad papíru uložen na vzdáleném místě. Flexibilita Dva doplňkové zásobníky na 500 listů papíru poskytují rychlý a šikovný přístup k mnoha typům papíru. Vysoká kapacita Tento podavač papíru s kapacitou 3000 listů je ideální pro kancelář s pravidelným velkým objemem tiskových úloh. Standardní konfigurace CB-700/CB-710 PF-700 PF-750 Vstupní úroveň Když je potřeba sešívací finišer a vy nemáte dost místa, můžete připojit interní finišer s kapacitou 500 listů. Základní dokončovací řešení Pro profesionální finalizaci dokumentů můžete připojit sešívací finišer s kapacitou 1000 listů. Pokročilé dokončovací řešení Připojte finišer s kapacitou 3000 listů s funkcemi sešívání, děrování a tvorby brožur. Úsekové zařízení Pro oddělení výstupu od různých uživatelů můžete připojit šikovný výstupní třídič se 7 přihrádkami x DF-720 DF-730 DF PH-5C + BF-710 MT-710 NETRADIČNÍ PŘÍSTUP KYOware TM SOLUTIONS Na základě rozsáhlých zkušeností v oblasti tisku, skenování, kopírování, faxování a archivování dokumentů, získaných v provozech na celém světě, je společnost Kyocera schopna nabízet zákazníkům řešení, která jsou přesně určena jejich potřebám, zefektivňují celý proces pracovního toku a maximalizují návratnost investic vložených do kancelářského zařízení. Aby společnost Kyocera mohla dostát tomuto závazku, zaměstnává vlastní vývojáře softwaru a uzavírá partnerství s předními poskytovateli v oblasti kontroly, zabezpečení, správy dokumentů a správy systému. Informace o tom, jak lze s pomocí řešení KYOware umocnit produktivitu hardwarového vybavení, získáte na stránkách

7 KONCEPCE, KTERÁ OSLOVÍ KAŽDÉHO Modely KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou koncipovány tak, aby podávaly maximální výkon uvnitř i navenek. Zběžným pohledem na stavovou kontrolku přístroje lze kdykoliv zjistit, jaká úloha se právě provádí. Při tisku jednorázových úloh můžete vynechat hlavní zásobník a vložit papír ručně. Ovládací panel lze naklonit tak, aby vyhovoval lidem různé výšky. Snadný přístup ke skenování Urychluje a usnadňuje skenování. Vylepšené výstupní zásobníky na papír Umožňují rychlou a snadnou orientaci v dokumentech. Přenosný zásobník na sponky a sešívací svorky Sponky a svorky na papír již není třeba hledat. Máte je hned po ruce. Stavová kontrolka přístroje Zobrazuje, jakou úlohu právě zařízení vykonává. Prostor na hadřík pro čištění S pomocí hadříku, který je uložen na vhodném místě, můžete mít přístroj neustále jako nový. Nastavitelný ovládací panel Čitelný za všech světelných podmínek, dokonce i v přímém slunečním světle. Snadno otevíratelné zásobníky na papír Zjednodušené doplňování papíru. Víceúčelový podavač Pro krátké tiskové úlohy nebo pro tisk na průsvitném materiálu, silném materiálu, etikety apod.

8 KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ Stroje KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou sestaveny z velmi trvanlivých součástí, které zaručují výkonné a spolehlivé operace v náročných podmínkách velmi vytížené kanceláře. Systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 zajišťují vysokou produktivitu a maximální užitnou dobu při minimálním negativním dopadu na životní prostředí. OBECNÉ VLASTNOSTI Technologie: Kyocera Laser, Mono komponent Rychlost tisku: KM-3050: max. 30/20 stran za minutu A4/A3 KM-4050: max. 40/23 stran za minutu A4/A3 KM-5050: max. 50/26 stran za minutu A4/A3 Rozlišení: 600x600 dpi (kopírování), 1800 dpi x 600 dpi (foto režim), 1200 dpi (rychlé) Tisk první stránky: KM-3050: 3,9 sekund nebo méně KM-4050/KM-5050: 3,5 sekund nebo méně Zahřívání: 30 sekund nebo méně od zapnutí Provozní cyklus: KM-3050: stránek za měsíc KM-4050: stránek za měsíc KM-5050: stránek za měsíc Napájecí soustava: AC 220~240 V, 50/60 Hz Spotřeba energie: tisk: 1010 W, pohotovostní režim: 230 W, šetření energií (ECOpower): 17 W Hlučnost (ISO 7779): tisk: 69 db(a), pohotovostní režim: 52 db(a), šetření energií (ECOenergie): nezměřitelně malý Rozměry (Š x D x V): hlavní jednotka: 599 x 646 x 745 mm Hmotnost: hlavní jednotka: cca. 85 kg Certifikace: TÜV/GS, CE, ISO Tento produkt je vyroben podle normy jakosti ISO 9001 a normy pro ochranu životního prostředí ISO ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU U všech uvedených hodnot kapacity na papír se vychází z max. tloušťky papíru 0,11 mm. Používejte prosím papír doporučený společností Kyocera za standardních podmínek okolního prostředí. Vstupní kapacita: univerzální zásobník na papír 2 x 500 listů, g/m 2, A3-A5R, Folio Víceúčelový zásobník na 200 listů, g/m 2, A3-A6R, Folio, obálky Max. vstupní kapacita s volitelným příslušenstvím: 4200 listů Duplexní jednotka standardně podporuje A3-A5, g/m 2 Výstupní kapacita: 250 listů lícem dolů FUNKCE KOPÍROVÁNÍ Emulace: PCL6 včetně PJL, KPDL 3 (kompatibilní s PostScript 3) Line Printer, IBM Proprinter X24E, Epson LQ-850, Diablo 630, KC-GL, přímý tisk PDF Řídicí jazyk: PRESCRIBE IIe Fonty: 80 obrysových fontů (PCL6), 136 PostScript KPDL 3 fonty, 1 bitmapový font, 45 typů jednorozměrných čárových kódů plus dvourozměrný čárový kód (PDF-417) Fonty ke stažení: Kyocera, PCL + formát TrueType, typ formátu Tiskové funkce: emps - pro rychlé kopírování, proof and hold, soukromý tisk, funkce uložení úloh a správa úloh Rozhranní Standardní rozhraní: vysokorychlostní obousměrné paralelní (IEEE 1284), USB 2.0 (vysokorychlostní), USB hostitelské rozhraní dedikované pro zařízení USB fl ash paměť, Fast Ethernet 10-Base-T/100Base-TX, slot na paměťové karty CF Multiple interface connection (MIC): Umožňuje souběžný přenos dat prostřednictvím až čtyř rozhraní, přičemž každé rozhraní má svoji vlastní virtuální tiskárnu. FUNKCE PRO SKENOVÁNÍ Funkce: Skenovat-do-SMB/FTP, skenovat-do- u, skenovat-do-schránky DOKUMENTŮ, síťový TWAIN, BOX TWAIN Rychlost skenování: 50 listů za minutu černobíle (600dpi/A4), 25 listů za minutu v barvě (600 dpi/a4) Rozlišení skenování: 600, 400, 300, 200 x 400, 200 x 100 dpi (256 stupňů šedi, 256 barev) Maximální velikost skenování: A3 Rozpoznávání originálu: text, foto, text + foto, OCR Rozhraní: 10/100Base-TX Síťový protokol: TCP/IP Typy souborů: Mono: TIFF, PDF Barva: JPEG, PDF, TIFF (JPEG) Kompresní formát: G4 (MMR), barva: JPEG Dodávaný software: KM-NET Viewer, TWAIN source, PaperPort Použitelný operační systém: Windows 95, 98, NT4.0, 2000, XP, Server 2003 FUNKCE PRO FAXOVÁNÍ (volitelně) Kompatibilita: ITU-T Super G3 Rychlost modemu: max. 33,6 kbps Rychlost přenosu: 3 sekundy nebo méně (JBIG) Hustota skenování: normální: 8 bodů/mm x 3,85 řádek/ mm, kvalitní: 8 bodů/mm x 7,7 řádků/mm, superkvalitní: 8 bodů/mm x 15,4 řádek/mm, ultrakvalitní: 16 bodů/mm x 15,4 řádek/mm, SU kvalitní: 600 x 600 dpi Max. velikost originálu: A3 Kompresní metoda: JBIG, MMR, MR, MH Paměť: standardní 120 MB, zapnutí zálohování faxovaných obrazů (BU-10 volitelně) Funkce: síťový fax, převrácení přenosu, doručení přenosu z nástěnky do schránky na dokumenty Sešívání: max. 50 listů A4 nebo 30 listů A3, sešívání ve 3 polohách Finišer dokumentů DF-720: max. 500 listů A4 nebo 250 listů A3, Folio, g/m 2, jedna poloha sešívání max. 30 listů A4 nebo 20 listů A3 Finišer dokumentů DF AK-700*: max listů A4 nebo 500 listů A3/B4, Folio, g/m 2, jedna pozice sešívání max. 30 listů A4 nebo 20 listů A3/B4, g/m 2 PH-5C děrovací jednotka pro DF-710: A3-A5R, g/m 2, 2/4 díry MT-710 výstupní třídič pro DF-710: 7 přihrádek, g/m 2, A3-A5R, 7 přihrádek x 100 listů A4 nebo 50 listů A3/B4 BF-710 skládací jednotka brožur pro DF-710: skládání a sešívání brožur max. 64 stránek (16 listů), g/m 2, list na obal g/m 2, A3, B4, A4R Oddělovač úloh JS-700: oddělovač interních úloh 100 listů, g/m 2, A3-A5R *Pro provoz fi nišerů dokumentů DF-710 nebo DF-730 je potřeba propojovací kit AK-700. Paměť Paměť DIMM: paměť 512 MB, DDR-SDRAM DIMM (184 pinů PC2700): 2 sloty (1 slot prázdný), max. 1GB Karta Compact Flash : 1 slot (do 2 GB) pro uložení formulářů, fontů, log, maker Záložní paměť BU-10: 120 MB pro zálohování faxovaných obrázku Zabezpečení Souprava pro zabezpečení dat (C) UG-30: rozšiřovací souprava PDF (vysoká komprese, šifrovací soubor) Volitelná rozhraní Síťová karta SB-50: 10Base-FL, FibreLink** Síťová karta SB-60: TokenRing STP/UTP Síťová karta SB-70: Bezdrátová LAN -IEEE b** Síťová karta SB-110FX: 10Base-T/100Base-TX/100Base-FX, FibreOptic** Síťová karta SB-140: 10Base-2/10Base-T/100Base-TX Paralelní rozhraní SB-80: 2 paralelní rozhraní - IEEE 1284** Sériové rozhraní IB-11: sériové rozhraní RS-232 (max. 115,2 kbps) **dostupnost TBA Další doplňky Vrchní kryt originálu (D) DT-700: odkládací příhrádka Stolek CB-700: dřevěný stůl s úložným prostorem Stolek CB-710: kovový stůl s úložným prostorem SPOTŘEBNÍ MATERIÁL Tonerový zásobník TK-715: mikrojemný toner pro stran při 6% pokrytí 0606BRE9130DN/9530DNESMC Max. velikost originálu: A3 Průběžné kopírování: Kapacita paměti: Standardně 512 MB (max. 1 GB) + 40 GB HDD Rozsah zvětšení: % v 1% krocích (s DP-700: %) Přednastavené poměry zvětšení: 5R / 5E Digitální funkce: přerušení výstupní úlohy, vícenásobné kopírování, elektronické třídění, rotační třídění, otočení kopie, N-up copy, oddělené kopie, Cover mód, číslování stránek, prolnutí snímků, posun okraje, vymazání okrajů Režim expozice: automatický, ruční: 7 nebo 13 kroků Nastavení obrazu: text + foto, text, foto FUNKCE TISKU Procesor: PowerPC 750FL / 600 MHz (sdílený systém) Paměť: sdílená s kopírováním - standardně 512 MB (max. 1 GB) + 40 GB pevný disk Váš Obchodní Partner Kyocera: VOLITELNÉ DOPLŇKY Faxový systém (N) Manipulace s papírem Oboustranný podavač originálů DP-700: 100 listů, g/m 2, A3-A5R, Folio, oboustranné a barevné skenování Zásobník papíru PF-700: 2 x 500 listů, g/m 2, A4, A4R, A5R, B4, B5R, Letter, Letter-R, Legal, Ledger, Folio, STMT Velkokapacitní zásobník papíru PF-750: max listů, g/m 2, A4, B5, dopis Dokončovací zařízení DF AK-700*: Hlavní přihrádka: max listů A4 nebo 1500 listů A3 lícem dolů, g/m 2, A3-B5, Vedlejší přihrádka vlevo: max. 200 listů A4 nebo 100 listů A3/B4 lícem nahoru, g/m 2, A4-A6R, Vedlejší přihrádka vpravo: max. 50 listů A4 lícem nahoru, g/m 2, A4-A6R, JANUS spol. s r.o. Sarajevská 8 Praha 2 tel.: fax: KYOCERA Corporation KM-3050/4050/ Česky - 870MT8BRE3050. Společnost Janus spol. s r.o. nezaručuje, že uvedené informace jsou zcela přesné. Specifikace produktu mohou být postupem času měněny. Uvedené informace jsou aktuální k datu tisku tohoto datasheetu. Všechny názvy uvedených výrobců a jejich produktů mají registrované obchodní známky nebo registrované obchodní značky svých společností. Vyberte si příslušenství, které potřebujete: Výstupní třídič se 7-přihrádkami (MT-710) Děrovací jednotka (PH-5C) Finišer dokumentů (DF-710) Skládací jednotka brožur (BF-710) Zásobník papírů (PF-750) Oboustranný podavač originálů (DP-700) Distributor Zobrazený produkt obsahuje nadstandardní příslušenství

JEDINEČNÉ NÁSTROJE PRO

JEDINEČNÉ NÁSTROJE PRO KM-C2520/KM-C3225/KM-C3232 A3 BAREVNÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ print copy scan fax JEDINEČNÉ NÁSTROJE PRO KAŽDODENNÍ SPOLEHLIVOST. SRDCE PRODUKTIVNÍ KANCELÁŘE. MŮŽETE SE SPOLEHNOUT NA TO, ŽE TYTO STROJE ODVEDOU

Více

FS-9130DN/FS-9530DN. print copy scan fax A3 MONOCHROMATICKÉ VELKOOBJEMOVÉ TISKÁRNY RYCHLÁ FINALIZACE KANCELÁŘSKÝCH ČINNOSTÍ.

FS-9130DN/FS-9530DN. print copy scan fax A3 MONOCHROMATICKÉ VELKOOBJEMOVÉ TISKÁRNY RYCHLÁ FINALIZACE KANCELÁŘSKÝCH ČINNOSTÍ. FS-9130DN/FS-9530DN A3 MONOCHROMATICKÉ VELKOOBJEMOVÉ TISKÁRNY print copy scan fax RYCHLÁ FINALIZACE KANCELÁŘSKÝCH ČINNOSTÍ. SPOLEHLIVÝ POMOCNÍCI PRACUJÍCÍ VE DNE I V NOCI. DLOUHODOBÝ ZÁVAZEK ECOSYS je

Více

VYSOKÝ BAREVNÝ VÝKON VE FORMÁTU A4.

VYSOKÝ BAREVNÝ VÝKON VE FORMÁTU A4. > PRINT > COPY > SCAN > FAX TASKalfa 356ci TASKalfa 406ci BAREVNÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ FORMÁTU A4 VYSOKÝ BAREVNÝ VÝKON VE FORMÁTU A4. VYSOKÁ KVALITA A MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA VŠESTRANNÉ MULTIFUNKCE S BEZKONKURENČNÍMI

Více

OLIVETTI d-copia 18MF MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ KOPÍRKA. Výběrem toho správného nástroje zlepšíte celkovou melodii.

OLIVETTI d-copia 18MF MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ KOPÍRKA. Výběrem toho správného nástroje zlepšíte celkovou melodii. OLIVETTI d-copia 18MF MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ KOPÍRKA Výběrem toho správného nástroje zlepšíte celkovou melodii. VE SVĚTĚ HUDBY JE PŘI VÝBĚRU NÁSTROJE NEJLEPŠÍ ZVOLIT TEN, KTERÝ OBOHATÍ ZVUK CELKU A ZAJISTÍ

Více

BAREVNÉ TISKÁRNY, KTERÉ SI

BAREVNÉ TISKÁRNY, KTERÉ SI FS-C5015N/FS-C5025N/FS-C5030N BAREVNÉ TISKÁRNY A4 print copy scan fax BAREVNÉ TISKÁRNY, KTERÉ SI NA SEBE VYDĚLAJÍ. VÝHODY BAREVNÉHO TISKU SPOJENÉ S EFEKTIVITOU NÁKLADŮ. VYLEPŠETE SI IMAGE A HOSPODÁŘSKÉ

Více

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 250/350. přívětivý přesný všestranný. černobílý

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 250/350. přívětivý přesný všestranný. černobílý Dynamická rovnováha www.develop.cz ineo 250/350 přívětivý přesný všestranný černobílý Zprávy, obchodní dopisy, finanční tabulky, korespondence se zákazníky - jak zhotovujete tyto obchodní dokumenty? Pokud

Více

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 161/210. multifunkční modulární ekonomický snadný. černobílý

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 161/210. multifunkční modulární ekonomický snadný. černobílý Dynamická rovnováha www.develop.cz ineo 161/210 multifunkční modulární ekonomický snadný černobílý Překvapivě velký počet uživatelů z malých nebo domácích kanceláří je vybaven stolní tiskárnou, faxem a

Více

TECHNICKÁ DOKUMENTACE

TECHNICKÁ DOKUMENTACE TECHNICKÁ DOKUMENTACE Dle ustanovení 44 a násl. zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách (dále jen zákon ) Název veřejné zakázky: Druh veřejné zakázky: Druh zadávacího řízení Obchodní společnost nebo

Více

DPH a SNC 5 200 12 AKCE FS-1120D 7 100 12 AKCE FS-1320D 9 400 12 AKCE FS-1370DN. Náklady

DPH a SNC 5 200 12 AKCE FS-1120D 7 100 12 AKCE FS-1320D 9 400 12 AKCE FS-1370DN. Náklady FS-1120D 30 A4/min. čb. duplexní tiskárna, PCL6, PostScript 3, 1x zásobník na 250 listů, boční podavač na 50 listů, 32 MB RAM, vč. start. toneru na 1000 A4 5 200 12 AKCE FS-1120D FS-1120DN FS-1120D + síťové

Více

Elektrostatický laserový tandemový. Simitri HD polymerovaný toner. asi 30 s, úplný restart systému 45 s

Elektrostatický laserový tandemový. Simitri HD polymerovaný toner. asi 30 s, úplný restart systému 45 s Kopírování Zobrazovací proces Elektrostatický laserový tandemový Tonerový systém Simitri HD polymerovaný toner Rychlost kopírování/tisku A4: Barevně až 45 str/min, černobíle až 45 str/min A3: Barevně až

Více

MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX

MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX 2006 MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX Ocenění za nejlepší firemní image roku 2005 Vše v jednom pro menší kancelář Multifunkční síťový přístroj KX-FLB853EX, který funguje jako vysokorychlostní laserový

Více

i-sensys platný člen týmu

i-sensys platný člen týmu i-sensys platný člen týmu laserová ZaříZení Čím menší firma, tím více se musí každý snažit. A proto je multifunkční tiskárna Canon i-sensys výkonným členem vašeho týmu. Její pokročilé technologie barevného

Více

www.konicaminolta.cz Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Efektivita a robustnost

www.konicaminolta.cz Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Efektivita a robustnost www.konicaminolta.cz Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Efektivita a robustnost Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Rychlá a kvalitní tvorba dokumentů Tento výkonný produkční

Více

Cenová ponuka na prenájom tlačiarní a multifunkčných zariadení značky OKI

Cenová ponuka na prenájom tlačiarní a multifunkčných zariadení značky OKI Cenová ponuka na prenájom tlačiarní a multifunkčných zariadení značky OKI Tlačiarne čb, formát A4 : ES4131 (dn) - novinka Řešení černobílého tisku s vestavěným oboustranným tiskem a PostScriptem pro malé

Více

www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C250 bizhub C250 Na vaší práci záleží

www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C250 bizhub C250 Na vaší práci záleží www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C250 bizhub C250 Na vaší práci záleží bizhub C 250, Kancelářský systém Více pro váš úspěch Pro úspěch v podnikání potřebujete být lepší než konkurence. Musíte

Více

Dokonalá organizace kanceláře se síťovými skenery NetDeliver

Dokonalá organizace kanceláře se síťovými skenery NetDeliver Dokonalá organizace kanceláře se síťovými skenery NetDeliver Nejdůležitější přednosti: multifunkční zařízení tvořící vstup do digitální kanceláře snadná digitalizace různorodých tiskovin vícenásobné rozesílání

Více

Dynamická rovnováha. neo 600/750. výkonný přesný sofistikovaný. černobílý

Dynamická rovnováha.  neo 600/750. výkonný přesný sofistikovaný. černobílý Dynamická rovnováha www.develop.cz neo 600/750 výkonný přesný sofistikovaný černobílý Když nabízíte tiskařské služby nebo provozujete tiskárnu v podniku, potřebujete robustní a spolehlivý stroj, který

Více

25-400% s krokem 0.1%, automatické měřítko

25-400% s krokem 0.1%, automatické měřítko Copier Specifications Zobrazovací proces Elektrostatický laserový, nepřímý tandemový Tonerový systém Simitri HD - polymerovaný toner Rychlost kopírování/tisku A4 (stran/min.) Až 22 kopií/min Rychlost kopírování/tisku

Více

OBCHODNÍ NABÍDKA BIZHUB 20 PROČ VÁM NABÍZÍME ZAŘÍZENÍ BIZHUB 20 VÝHODY PRODUKTU Chceme ušetřit Vaše peníze: Oboustranný tisk šetří až 50 % nákladů na papír a poštovné. CO ZAUJME FINANČNÍHO ŘEDITELE Kontrola

Více

11/2005. S námi jste o krok dál... Široká nabídka produktů a služeb společnosti Lexmark. www.lexmark.cz. S námi je tisk snadný

11/2005. S námi jste o krok dál... Široká nabídka produktů a služeb společnosti Lexmark. www.lexmark.cz. S námi je tisk snadný 11/2005 S námi jste o krok dál... Široká nabídka produktů a služeb společnosti Lexmark. www.lexmark.cz S námi je tisk snadný Monochromatické laserové tiskárny ilustrační foto T64x T64xn Lexmark E230/E232

Více

Evropa, Střední východ a Afrika (s výjimkou Izraele, Saúdské Arábie, Jižní Afriky)

Evropa, Střední východ a Afrika (s výjimkou Izraele, Saúdské Arábie, Jižní Afriky) HP Officejet Pro 8730 All-in-One(D9L20A#A80) HP Officejet Pro 8730 All-in-One - Multifunkční tiskárna - barva - tryskový - Legal (216 x 356 mm) (originální) - A4/Legal (média) - až 37 stran/min. (kopírování)

Více

CopyCentre TM C32/C40

CopyCentre TM C32/C40 Podrobné specifikace CopyCentre C32 Colour. CopyCentre C32 Colour na obrázku s oboustranným automatickým podavačem dokumentů a volitelným dvouzásobníkovým modulem. RYCHLOST KOPÍROVÁNÍ Digitální kopírka

Více

DIGITÁLNÍ KOPÍROVACÍ STROJE. Svůj JOB má pod kontrolou

DIGITÁLNÍ KOPÍROVACÍ STROJE. Svůj JOB má pod kontrolou DIGITÁLNÍ KOPÍROVACÍ STROJE Svůj JOB má pod kontrolou d-copia 300 POKUD HLEDÁTE ŘEŠENÍ PRO VAŠE DENNÍ POŽADAVKY NA PRÁCI S DOKUMENTY, ROZHODNĚTE SE PRO ZAŘÍZENÍ, KTERÉ KOMPLETNĚ SLADÍ BĚŽNOU KANCELÁŘSKOU

Více

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model až 26 str./min. Rozlišení tisku ve třídě HQ1200 Volitelná vysokokapacitní tonerová kazeta Specifikace: Rychlý tisk Dokáže zvýšit produktivitu kanceláře

Více

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2015 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2015 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG duben 205 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG - KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ OBSAH 2 Multifunkční zařízení 3 Barevná A4 bizhub C30 3 A4 bizhub C3350 4 A4 bizhub C3850 5 A4 bizhub

Více

Příloha č. 5 - Tiskárny

Příloha č. 5 - Tiskárny splnění minimálních parametrů je důvodem k vyloučení uchazeče. Tiskárna typ 1: malá osobní černobílá laserová tiskárna, určená na nenáročné použití, vhodná pro jednoho uživatele Předpokládaný počet uživatelů

Více

Konfigurace produktu

Konfigurace produktu Konfigurace produktu Tiskárna Samsung ProXpress M4070FX Zvyšte produktivitu v kanceláři s inovativním řešením tisku Vysoká rychlost tisku a zpracování obrazu Tiskárna ProXpress M4070FX dosahuje rychlosti

Více

bizhub C3110 Barevná multifunkce A4 Až 31 stran za minutu Funkce Tisk Faxování barevné černobílé sken do u sken do SMB sken do FTP

bizhub C3110 Barevná multifunkce A4 Až 31 stran za minutu Funkce Tisk Faxování barevné černobílé sken do  u sken do SMB sken do FTP bizhub C3110 Barevná multifunkce A4 Až 31 stran za minutu Funkce barevné černobílé barevný černobílý PCL/PS lokální a síťový USB barevné černobílé sken do emailu sken do SMB sken do FTP sken na HDD sken

Více

CopyCentre TM C35/C45/C55

CopyCentre TM C35/C45/C55 Podrobné specifikace CopyCentre C35 - na obrázku s volitelným deskovým krytem, podstavcem a výstupním stranovým třídičem. CopyCentre C45 - na obrázku s volitelným oboustranným automatickým podavačem dokumentů,

Více

OLIVETTI d-color MF22 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ SYSTÉM. Váš autorizovaný obchodní partner OLIVETTI. Autorizovaný dovozce a distributor

OLIVETTI d-color MF22 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ SYSTÉM. Váš autorizovaný obchodní partner OLIVETTI. Autorizovaný dovozce a distributor standardně kopírka, tiskárna a skener max. formát až A3+, gramáž do 256 g/m 2 22 str./min. barevně, 35 str./min. černobíle max. kapacita papíru 3 400 listů LIDÉ, KTEŘÍ CHTĚJÍ VÍC, CHTĚJÍ TÉŽ BEZPEČNOST

Více

WorkCentre 3550 Černobílá multifunkční tiskárna

WorkCentre 3550 Černobílá multifunkční tiskárna Černobílá multifunkční tiskárna Rychlost výstupu WorkCentre 3550 Výkonné hodnotné zařízení, které nabízí tisk, kopírování, faxování a skenování. WorkCentre 3550 Jednostranný Automatický oboustranný Až

Více

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2014 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2014 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG duben 2014 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG - KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ OBSAH 2 Multifunkční zařízení 3 Barevná A4 bizhub C25 3 A4 bizhub C3350 4 A4 bizhub C3850 5 A3 bizhub

Více

Elektrostatický laserový; Tandemový; nepřímý

Elektrostatický laserový; Tandemový; nepřímý Copier Specifications Zobrazovací proces Elektrostatický laserový; Tandemový; nepřímý Tonerový systém Simitri HD - polymerový toner Rychlost kopírování/tisku A4 (stran/min.) 55 Rychlost kopírování/tisku

Více

duplexní tisk, kopírování i skenování, fax Rychlost kopírování (počet stránek za minutu)

duplexní tisk, kopírování i skenování, fax Rychlost kopírování (počet stránek za minutu) A. Technická specifikace a konfigurace tiskárny typ A Parametr Samsung SL-M4070FR Technologie tisku Laser, černobílý Formát tisku A4 Gramáž papíru 60-220 Funkce duplexní tisk, kopírování i skenování, fax

Více

www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C350 bizhub C350 Zdokonalte vaše pracovní postupy.

www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C350 bizhub C350 Zdokonalte vaše pracovní postupy. www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C350 bizhub C350 Zdokonalte vaše pracovní postupy. bizhub C350, kancelářský systém Zjednodušte vaše pracovní postupy Kancelářský systém bizhub C350 nabízí

Více

RYCHLEJŠÍ NEŽ LASEROVÉ TISKÁRNY PŘI POLOVIČNÍCH NÁKLADECH URČENO K PODNIKÁNÍ

RYCHLEJŠÍ NEŽ LASEROVÉ TISKÁRNY PŘI POLOVIČNÍCH NÁKLADECH URČENO K PODNIKÁNÍ Řada WorkForce Pro RYCHLEJŠÍ NEŽ LASEROVÉ TISKÁRNY PŘI POLOVIČNÍCH NÁKLADECH URČENO K PODNIKÁNÍ NEPŘEKONATELNÁ KOMBINACE Náklady na tisk jsou pro každou firmu velmi důležité, proto vám nabízíme bohatou

Více

WorkCentre 5222 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3. Multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 5222 Produktivní, flexibilní a snadno ovladatelné

WorkCentre 5222 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3. Multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 5222 Produktivní, flexibilní a snadno ovladatelné WorkCentre 5222 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3 Multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 5222 Produktivní, flexibilní a snadno ovladatelné Multifunkční zařízení WorkCentre 5222 Rychlé kopírování

Více

S námi je tisk snadný. Ze široké nabídky produktů a služeb společnosti Lexmark si určitě vyberete. Překonávat překážky může být někdy namáhavé...

S námi je tisk snadný. Ze široké nabídky produktů a služeb společnosti Lexmark si určitě vyberete. Překonávat překážky může být někdy namáhavé... Překonávat překážky může být někdy namáhavé... Někdy ne. leden 2007 Ze široké nabídky produktů a služeb společnosti Lexmark si určitě vyberete. www.lexmark.cz www.mujlexmark.cz S námi je tisk snadný Monochromatické

Více

Řada tiskáren HP Color LaserJet Professional CP5225

Řada tiskáren HP Color LaserJet Professional CP5225 Datový list Řada tiskáren HP Color LaserJet Professional S touto všestrannou a cenově dostupnou stolní tiskárnou ve formátu A3 pokryjete všechny své potřeby barevného pracovního tisku od pohlednic po dokumenty

Více

WorkCentre print copy scan fax . Multifunkční jednoduchost. právě pro Vás. nyní barevná

WorkCentre print copy scan fax  . Multifunkční jednoduchost. právě pro Vás. nyní barevná print copy scan fax email Multifunkční jednoduchost právě pro Vás nyní barevná Multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7132 představuje cenově přijatelný posun produktivity Vaší kanceláře na vyšší úroveň.

Více

ALL-IN-ONE A3 TISK KOPÍROVÁNÍ SKENOVÁNÍ FAXOVÁNÍ. www.brother.cz

ALL-IN-ONE A3 TISK KOPÍROVÁNÍ SKENOVÁNÍ FAXOVÁNÍ. www.brother.cz ALL-IN-ONE A3 TISK KOPÍROVÁNÍ SKENOVÁNÍ FAXOVÁNÍ www.brother.cz A3 inkoustová řešení Brother Věnujete-li většinu času práci a podnikání, oceníte zařízení, které šetří váš čas a peníze. Když budete tisknout

Více

DODATEČNÉ INFORMACE K PODMÍNKÁM VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Č. I

DODATEČNÉ INFORMACE K PODMÍNKÁM VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Č. I DODATEČNÉ INFORMACE K PODMÍNKÁM VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Č. I VEŘEJNÁ ZAKÁZKA: Nákup výpočetní techniky 2016 výzva k podání nabídek byla zveřejněna na profilu zadavatele dne: 07.09.2016 spisová značka zadavatele:

Více

Elektrostatický laserový, nepřímý tandemový. Simitri HD - polymerovaný toner

Elektrostatický laserový, nepřímý tandemový. Simitri HD - polymerovaný toner Copier Specifications Zobrazovací proces Elektrostatický laserový, nepřímý tandemový Tonerový systém Simitri HD - polymerovaný toner Rychlost kopírování/tisku A4 (stran/min.) Až 36 str/min Rychlost kopírování/tisku

Více

CopyCentre TM C65/C75/C90

CopyCentre TM C65/C75/C90 Podrobné specifikace CopyCentre C65 - na obrázku s výstupním stranovým třídičem a bočním zásobníkem. CopyCentre C75 - na obrázku s volitelným vysokokapacitním podavačem na 5.100 listů a vylepšeným finišerem.

Více

ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000

ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000 >>> digitální černobílé kopírky ir ir 1018 ir 1022i ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000 digitální stolní multifunkční zařízení: ir1018j: kopírka ir1018: kopírka,

Více

Flexibilní komunikační platforma

Flexibilní komunikační platforma Flexibilní komunikační platforma Odpověď na všechny vaše požadavky pro správu dokumentů Vysoká laťka ve zpracování černobílých dokumentů Výkonné modely MP2550/MP2550B a MP3350/MP3350B jsou vstupní branou

Více

Katalog kancelářských výrobků. Digitální kopírky Xerox, kopírky a tiskárny v jednom a zdokonalená multifunkční zařízení

Katalog kancelářských výrobků. Digitální kopírky Xerox, kopírky a tiskárny v jednom a zdokonalená multifunkční zařízení Katalog kancelářských výrobků Digitální kopírky Xerox, kopírky a tiskárny v jednom a zdokonalená multifunkční zařízení Nové překvapující způsoby, jak uspokojit vašepotřeby od jednoduchých až po vysoce

Více

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. barevně/ černobíle. rychlý ekonomický bezpečný všestranný

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. barevně/ černobíle. rychlý ekonomický bezpečný všestranný Dynamická rovnováha www.develop.cz barevně/ černobíle rychlý ekonomický bezpečný všestranný Trh barevného tisku se rychle rozvíjí zejména v kancelářském prostředí, kde se stále více uplatňují barevné kopírky/tiskárny

Více

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. neo 420/500. černobílý 42/50 str./min.

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. neo 420/500. černobílý 42/50 str./min. Dynamická rovnováha www.develop.cz neo 420/500 černobílý 42/50 str./min. Jaký druh černobílého zařízení pro tisk dokumentů vaše oddělení potřebuje? Jeden systém pro tisk, kopírování, skenování a faxy?

Více

Kompaktní velkoformátová černobílá multifunkční tiskárna. Ricoh MP W6700SP. Kopírka Tiskárna Skener. Ricoh MP W6700SP. 6,7 str./min.

Kompaktní velkoformátová černobílá multifunkční tiskárna. Ricoh MP W6700SP. Kopírka Tiskárna Skener. Ricoh MP W6700SP. 6,7 str./min. Kompaktní velkoformátová černobílá multifunkční tiskárna Ricoh MP W6700SP Kopírka Tiskárna Skener Ricoh MP W6700SP 6,7 str./min. B/W Maximálně efektivní černobílá tiskárna pro uživatele s nízkým a středním

Více

Vysokorychlostní sdílení dokumentů ve vaší kanceláři

Vysokorychlostní sdílení dokumentů ve vaší kanceláři ir5055/n ir5065/n ir5075/n Multifunkční tiskárna Vysokorychlostní sdílení dokumentů ve vaší kanceláři Multifunkční. ir5055/n / ir5065/n / ir5075/n Výkonný tisk. Skutečně efektivní sdílení dokumentů Zařízení

Více

Ricoh MP W7100SP MP W8140SP. Černobílé velkoformátové multifunkce. Kopírka Tiskárna Skener. 10 str./min. 14 str./min. Ricoh MP W7100SP.

Ricoh MP W7100SP MP W8140SP. Černobílé velkoformátové multifunkce. Kopírka Tiskárna Skener. 10 str./min. 14 str./min. Ricoh MP W7100SP. Černobílé velkoformátové multifunkce Ricoh MP W7100SP MP W8140SP Kopírka Tiskárna Skener Ricoh MP W7100SP Ricoh MP W8140SP 10 str./min. čb 14 str./min. čb Vysoká rychlost i produktivita pro náročné uživatele.

Více

ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000

ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000 2 >>> digitální stolní kopírky ir ir 1018 ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000! digitální stolní multifunkční zařízení: ir1018j: kopírka ir1018: kopírka, tiskárna,

Více

bizhub 361 kancelářský systém Workflow pro černobílý tisk www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení

bizhub 361 kancelářský systém Workflow pro černobílý tisk www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení www.konicaminolta.cz bizhub 361 kancelářský systém potřebujete multifunkční tiskové zařízení Workflow pro černobílý tisk NE ANO NE tisknete do 40 000 stran měsíčně NE tisknete nad 40 000 stran měsíčně

Více

Černobílá multifunkční tiskárna WorkCentre 4250/4260

Černobílá multifunkční tiskárna WorkCentre 4250/4260 Černobílá multifunkční tiskárna 4250/4260 Pouze 4250 kopírka Výkonná kopírka s automatickým oboustranným kopírováním a volitelným faxem 4250S/4260S Multifunkční zařízení s automatickým oboustranným kopírováním/tiskem/

Více

Nákup tiskáren v rámci CS. Část I) - multifunkční barevná tiskárny pro COPY CENTRUM

Nákup tiskáren v rámci CS. Část I) - multifunkční barevná tiskárny pro COPY CENTRUM Část I) - multifunkční barevná tiskárny pro COPY CENTRUM rozlišení min. 1200x1200 dpi rychlost první strany max. 10,5s černobíle rychlost tisku A4/A3 min. 55/27 str/minutu Jazyky popisu stránky PCL 5c,

Více

Prodejní výhody tiskáren řady. PagePro 1100

Prodejní výhody tiskáren řady. PagePro 1100 Prodejní výhody tiskáren řady PagePro 1100 2.2 Koncepce produktu řada PagePro 1100 Řada PagePro 1100 je, podobně jako její předchůdci řada PagePro 6 a 8, navržena jako nejnižší modelová řada v nové generaci

Více

MĚSTO BAKOV NAD JIZEROU

MĚSTO BAKOV NAD JIZEROU MĚSTO BAKOV NAD JIZEROU Mírové náměstí 208, 294 01 Bakov nad Jizerou VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ve věci zakázky malého rozsahu zadávané mimo režim zákona o veřejných zakázkách čj.: Maj/377/2011 č.ev. 1184/2011 I.

Více

A3 TISK, KOPÍROVÁNÍ, SKENOVÁNÍ A FAXOVÁNÍ ALL-IN-ONE

A3 TISK, KOPÍROVÁNÍ, SKENOVÁNÍ A FAXOVÁNÍ ALL-IN-ONE A3 TISK, KOPÍROVÁNÍ, SKENOVÁNÍ A FAXOVÁNÍ ALL-IN-ONE www.brother.cz Nová řada A3 inkoustových multifunkcí Nová generace profesionálních A3 inkoustových multifunkčních síťových zařízení MFC-5895CW, MFC-J6510DW

Více

Technická dokumentace a specifikace

Technická dokumentace a specifikace Technická dokumentace a specifikace Specifikace řešení se skládá ze čtyř částí: A. První část popisuje řešení barevných multifunkčních zařízení formátu A3 (část A). B. Druhá část popisuje řešení barevných

Více

Tel. : Fax : TELECOM 21 CB s.r.o. je zapsán v OR u KS v Č.Budějovicích,oddíl C,vložka 6858

Tel. : Fax : TELECOM 21 CB s.r.o. je zapsán v OR u KS v Č.Budějovicích,oddíl C,vložka 6858 KX-FL403EX-W Laser fax na kanc. papír,14,4k bps, paměť na cca 40 stran pro příjem do paměti, rychlost tisku cca. 14 stran/min., rozlišení 600 x 600dpi, zásobník na cca. 180 listů, CLIP, včetně telefonního

Více

DODATEK Č. 2. k Rámcové smlouvě o dodávkách tiskových zařízení (včetně poskytování souvisejících služeb) ze dne:

DODATEK Č. 2. k Rámcové smlouvě o dodávkách tiskových zařízení (včetně poskytování souvisejících služeb) ze dne: DODATEK Č. 2 ~ PP 1 d~ ~. JKkdo,3~Jĺ4~oq k Rámcové smlouvě o dodávkách tiskových zařízení (včetně poskytování souvisejících služeb) ze dne: 4. 12. 2013 Hlavní město Praha Mariánské náměstí 2, Praha 1,

Více

Příloha RS č. 2 Technická specifikace tiskáren 2012 k č.j.: MV-78583/VZ-2011. Typové označení TL-M-A4 TL-M-A4

Příloha RS č. 2 Technická specifikace tiskáren 2012 k č.j.: MV-78583/VZ-2011. Typové označení TL-M-A4 TL-M-A4 Typové označení TL-M- TL-M- Kategorie zařízení / značka a typ zařízení Lokální tiskárna - monochromatická Počet uživatelů do 1 Laser / LED USB 2.0 automatický Doba tisku první černobílé stránky do [s]

Více

Obchodní nabídka pro společnost: Správa Národního Parku České Švýcarsko

Obchodní nabídka pro společnost: Správa Národního Parku České Švýcarsko Multifunkční barevný stroj XEROX WorkCentre 7845i Obchodní nabídka pro společnost: Správa Národního Parku České Švýcarsko Připravil: telefon: email: vyhotoveno dne: 25. července2016 platí do: 25. srpna

Více

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. neo + 300/351. barevně 30/35 str./min.

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. neo + 300/351. barevně 30/35 str./min. Dynamická rovnováha www.develop.cz neo + 300/351 barevně 30/35 str./min. Znáte to. Většina vaší produkce je černobílá, ale občas potřebujete něco v barvě. Až dosud nemělo smysl zabývat se nákupem barevného

Více

F230/250. Parametry. Cena stroje. Spotřební materiál FAX KOPÍRKA. TISKÁRNA (pouze fax Rex Rotary F250) SKENER. Označení Funkce Cena v Kč bez DPH

F230/250. Parametry. Cena stroje. Spotřební materiál FAX KOPÍRKA. TISKÁRNA (pouze fax Rex Rotary F250) SKENER. Označení Funkce Cena v Kč bez DPH F230/250 FAX typ zařízení: stolní laserový přístroj okruh: PSTN, PABX kompatibilita: ITU-T Super G3 modem: 33 600 bps čas vysílání jedné strany: 3 s. kompresní metody: MH, MR, MMR, JBIG blesková volba:

Více

Velkoformátový skener Xerox 7742 Prospekt. Velkoformátový skener. Jednoduché barevné a černobílé skenování

Velkoformátový skener Xerox 7742 Prospekt. Velkoformátový skener. Jednoduché barevné a černobílé skenování Velkoformátový skener Xerox 774 Prospekt Velkoformátový skener Xerox 774 Jednoduché barevné a černobílé skenování Osvědčená spolehlivost a kvalita při skenování velkoformátových dokumentů Velkoformátový

Více

Prostřednictvím platformy Samsung XOA je k dispozici řada certifikovaných partnerských řešení,která lze dále přizpůsobovat.

Prostřednictvím platformy Samsung XOA je k dispozici řada certifikovaných partnerských řešení,která lze dále přizpůsobovat. Samsung ProXpress M4583FX (SL-M4583FX/SEE) Samsung ProXpress M4583FX - Multifunkční tiskárna - Č/B - laser - Legal (216 x 356 mm) (originální) - A4/Legal (média) - až 35 stran/min. (kopírování) - až 45

Více

PŘIZPŮSOBTE SI SVOU MULTIFUNKČNÍ

PŘIZPŮSOBTE SI SVOU MULTIFUNKČNÍ PŘIZPŮSOBTE SI SVOU MULTIFUNKČNÍ TISKÁRNU POMOCÍ FLEXIBILNÍCH SOUČÁSTÍ Konfigurace a možnosti Sada pro bezdrátové připojení a NFC (volitelná, SL-NWE001X) 2řádkový LCD displej Ovládací panel 1 Tonerové

Více

Produktivní a úsporné řešení pro kancelářské zpracování dokumentů

Produktivní a úsporné řešení pro kancelářské zpracování dokumentů ir3025/n ir3035/n ir3045/n Multifunkční tiskárna Produktivní a úsporné řešení pro kancelářské zpracování dokumentů Multifunkční ir3025/n / ir3035/n / ir3045/n Kvalitní tisk Aby se produktivní multifunkční

Více

Program Sharpdesk Sharpdesk řešení pro správu dokumentů

Program Sharpdesk Sharpdesk řešení pro správu dokumentů Program Sharpdesk Sharpdesk řešení pro správu dokumentů Práce s firemními informacemi Správa firemních dokumentů Jak zaznamenávat, organizovat a sdílet Vaše informace Sharpdesk je jedním z nejoblíbenějších

Více

Nadstandardní produktivita nepřichází náhodou. /Právě proto je její zajištění naší prioritou.

Nadstandardní produktivita nepřichází náhodou. /Právě proto je její zajištění naší prioritou. MX-M354N / MX-M314N / MX-M264N Digitální multifunkční systém ČERNOBÍLÝ A3 MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM S BAREVNÝM SKENOVÁNÍM Nadstandardní produktivita nepřichází náhodou. /Právě proto je její zajištění naší prioritou.

Více

ineo 950 černobíle až 5 700 stran za hodinu

ineo 950 černobíle až 5 700 stran za hodinu ineo 950 černobíle až 5 700 stran za hodinu Vysoký výkon pro vysoký objem Efektivní produkce černobílých dokumentů závisí na hladkém a spolehlivém chodu všech výrobních zařízení. Pracoviště s vysokým objemem

Více

TISK SKENOVÁNÍ KOPÍROVÁNÍ ODESÍLÁNÍ

TISK SKENOVÁNÍ KOPÍROVÁNÍ ODESÍLÁNÍ Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny Řada ir1020/1024 ir1020, ir1024a, ir1024f, ir1024i, ir1024if Řada ir2018/2030 ir2018/i, ir2022/i ir2025/i, ir2030/i TISK SKENOVÁNÍ KOPÍROVÁNÍ ODESÍLÁNÍ

Více

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista OBSAH Kapitola 1: SYSTéMOVé POžADAVKY...1 Kapitola 2: INSTALACE SOFTWARU TISKáRNY V SYSTéMU WINDOWS...2 Instalace softwaru pro lokální tisk... 2 Instalace softwaru

Více

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky Elektrosvařovací jednotky Nová generace jednotek Nová rukojeť Ochrana kabelů proti poškození Grafický displej Dobře čitelný, s nastavitelným kontrastem Jednoduchá klávesnice pro snadné ovládání v uživatelském

Více

RICOH MP CW2200SP. Digitální plnobarevná multifunkční velkoformátová tiskárna. Kopírka Tiskárna Skener RICOH MP CW2200SP

RICOH MP CW2200SP. Digitální plnobarevná multifunkční velkoformátová tiskárna. Kopírka Tiskárna Skener RICOH MP CW2200SP Digitální plnobarevná multifunkční velkoformátová tiskárna RICOH MP CW2200SP Kopírka Tiskárna Skener RICOH MP CW2200SP A1 ČB 3,2 str./min. Barevně 1,1 str./min. Velmi rychlý plnobarevný a černobílý výstup.

Více

bizhub C3850 Barevná multifunkce A4 Až 38 stran za minutu Funkce Tisk Faxování barevné černobílé sken do u sken do SMB sken do FTP

bizhub C3850 Barevná multifunkce A4 Až 38 stran za minutu Funkce Tisk Faxování barevné černobílé sken do  u sken do SMB sken do FTP bizhub C3850 Barevná multifunkce A4 Až 38 stran za minutu Funkce barevné černobílé barevný černobílý PCL/PS lokální a síťový USB barevné černobílé sken do emailu sken do SMB sken do FTP sken na HDD sken

Více

Xerox WorkCentre 7220 / 7225 Ovládací panel

Xerox WorkCentre 7220 / 7225 Ovládací panel Xerox WorkCentre 70 / 7 Ovládací panel Služby dostupné na vaší sestavě tiskárny se mohou lišit. Podrobnosti týkající se služeb a nastavení najdete v uživatelské příručce. ABC DEF Nabídky GHI PQRS 7 JKL

Více

Ohromující všestrannost

Ohromující všestrannost WorkCentre 7228/7235/7245 print copy scan fax email Ohromující všestrannost s výkonným barevným zařízením WorkCentre 7228/7235/7245 Výkonné funkce, potřebné pro Vaši každodenní práci, v rámci jediné víceúlohové

Více

Xerox ColorQube 8700 / 8900 Ovládací panel

Xerox ColorQube 8700 / 8900 Ovládací panel Ovládací panel Služby dostupné na vaší sestavě tiskárny se mohou lišit. Podrobnosti týkající se služeb a nastavení najdete v uživatelské příručce. 3 5 Uvolnění přístupových dvířek k inkoustu Nabídky 7

Více

MX-M232D/MX-M202D/MX-M182D Digitální multifunkční systém MALÝ, ALE VÝKONNÝ

MX-M232D/MX-M202D/MX-M182D Digitální multifunkční systém MALÝ, ALE VÝKONNÝ MX-M232D/MX-M202D/MX-M182D Digitální multifunkční systém MALÝ, ALE VÝKONNÝ Používáte-li něco každý den, mělo by to vyhovovat vašemu pracovnímu stylu. /Právě proto jsme pro vás připravili tyto všestranné,

Více

IRIScan Anywhere 5. Scan anywhere, go paperless! PDF. Mobile scanner & OCR software. for Windows and Mac

IRIScan Anywhere 5. Scan anywhere, go paperless! PDF. Mobile scanner & OCR software. for Windows and Mac IRIScan Anywhere 5 PDF Scan anywhere, go paperless! for Windows and Mac Mobile scanner & OCR software Začínáme Tato stručná uživatelská příručka vám pomůže začít používat produkt IRIScan TM Anywhere 5.

Více

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky Elektrosvařovací jednotky Nová generace jednotek Nová rukojeť Ochrana kabelů proti poškození Grafický displej Dobře čitelný, s nastavitelným kontrastem Jednoduchá klávesnice pro snadné ovládání v uživatelském

Více

Tiskárny. OKI B432dn. Černobílý tisk běžný - 35 kusů

Tiskárny. OKI B432dn. Černobílý tisk běžný - 35 kusů Příloha smlouvy č.1 Tiskárny Černobílý tisk běžný - 35 kusů OKI B432dn Černobílá LED tiskárna A4, 1-10 uživatelů Rychlost tisku až 40 stran za minutu, první strana za 4,5 sekundy Kapacita papírů 350 listů

Více

Specifikace předmětu plnění

Specifikace předmětu plnění Specifikace předmětu plnění Notebook Procesor Operační systém Operační paměť Pevný disk Min. 2000 dle Passmark CPU mark Win7 Pro CZ nebo Win 8 Pro CZ min. 4 GB min. 300 GB Displej matný, 13,3"-15,6" Rozlišení

Více

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 Ovládací panel

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 Ovládací panel Xerox ColorQube 90 / 90 / 90 Ovládací panel Služby dostupné na vaší sestavě tiskárny se mohou lišit. Podrobnosti týkající se služeb a nastavení najdete v uživatelské příručce.? Nabídky GHI PRS ABC JKL

Více

www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C300 bizhub C300 Integrovaná kancelář

www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C300 bizhub C300 Integrovaná kancelář www.konicaminolta.cz Kancelářský systém bizhub C300 bizhub C300 Integrovaná kancelář bizhub C300, kancelářský systém Podpora efektivního workflow Kancelář s mnoha počítači, kdy každý je vybaven vlastní

Více

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model až 26 str./min. Rozlišení tisku ve třídě HQ1200 Volitelná vysokokapacitní tonerová kazeta Specifikace: Rychlý tisk Dokáže zvýšit produktivitu kanceláře

Více

Popis KX-FL403EX-W. Rozpis cen Recyklační poplatek 25,21 Kč Cena bez poplatků 6 046,22 Kč Cena s poplatky 6 071,43 Kč DPH 19% Cena s DPH 7 225,00 Kč

Popis KX-FL403EX-W. Rozpis cen Recyklační poplatek 25,21 Kč Cena bez poplatků 6 046,22 Kč Cena s poplatky 6 071,43 Kč DPH 19% Cena s DPH 7 225,00 Kč Panasonic KX-FL403EX-W - laserový fax/tel/kopírka KX-FL403EX-W Laser fax na kanc. papír,14,4k bps, paměť na cca 40 stran pro příjem do paměti, rychlost tisku cca. 14 stran/min., rozlišení 600 x 600dpi,

Více

Xerox WorkCentre 5845 / 5855 / 5865 / 5875 / 5890 Ovládací panel

Xerox WorkCentre 5845 / 5855 / 5865 / 5875 / 5890 Ovládací panel 8 / 8 / 86 / 87 / 890 Ovládací panel Služby dostupné na vaší sestavě tiskárny se mohou lišit. Podrobnosti týkající se služeb a nastavení najdete v uživatelské příručce. ABC DEF Nabídky GHI PQRS 7 JKL TUV

Více

Pohodlný multifunkční stolní partner!

Pohodlný multifunkční stolní partner! TISK AŽ 23 STR./MIN. KOPÍROVÁNÍ SÍŤ Řada Lexmark X200 Lexmark X203n Lexmark X204n SKENOVÁNÍ FAX Pohodlný multifunkční stolní partner! Tiskněte méně. Ušetřete více. Tisknout méně? To se může zdát jako poněkud

Více

TISK SKENOVÁNÍ KOPÍROVÁNÍ ODESÍLÁNÍ

TISK SKENOVÁNÍ KOPÍROVÁNÍ ODESÍLÁNÍ Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny Řada ir1018/1022 ir1018j, ir1018, ir1022a ir1022f, ir1022i, ir1022if Řada ir2018/2030 ir2018/i, ir2022/i ir2025/i, ir2030/i SKENOVÁNÍ ODESÍLÁNÍ Kancelářský

Více

Řada barevných. Barevné multifunkční zařízení HP LaserJet Pro M476nw. Datový list

Řada barevných. Barevné multifunkční zařízení HP LaserJet Pro M476nw. Datový list Datový list Řada barevných multifunkčních zařízení HP LaserJet Pro M476 Zapnutí všech možností připojení Toto multifunkční zařízení HP Color LaserJet Pro připojí celou kancelář k tisku v zářivých barvách,

Více

z a d a v a t e l v ý z v u

z a d a v a t e l v ý z v u M Ě S T O Z Á B Ř E H Masarykovo nám. č. 510/6 tel.: 583 468 111 789 01 Zábřeh fax: 583 416 505 pro účely výběrového řízení dále jen z a d a v a t e l z a s í l á v ý z v u dle 12 odst. (3) zákona č. 137/2006

Více

Univerzální kompaktní multifunkční systémy pro každou malou kancelář. MX-M200D/MX-M160D Digitální multifunkční systém

Univerzální kompaktní multifunkční systémy pro každou malou kancelář. MX-M200D/MX-M160D Digitální multifunkční systém Univerzální kompaktní multifunkční systémy pro každou malou kancelář MX-M200D/MX-M60D Digitální multifunkční systém Max. 6/20 stran za minutu Plně barevné A3 skenování Výkonné, produktivní, dostupné: to,

Více

ineo 1052/1250 černobíle 6 300 / 7 500 stran za hodinu

ineo 1052/1250 černobíle 6 300 / 7 500 stran za hodinu ineo 1052/1250 černobíle 6 300 / 7 500 stran za hodinu Výkonný profesionál digitálního tisku Velké korporace, poskytovatelé tiskových služeb i ofsetové tiskárny každodenně potřebují velkoobjemový produkční

Více

Kompaktní řada imagerunner.

Kompaktní řada imagerunner. Kompaktní řada imagerunner. Malé, ale vysoce produktivní zařízení řada imagerunner 1100 imagerunner 1730i řada imagerunner 2202 řada imagerunner 2500 imagerunner C1028i/iF you can Každé zařízení v řadě

Více

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné Zdokonalené funkce černobílé i barevné Vyspělá technologie šetří náklady Díky vlastní technologii Konica Minolta ARDS (systém automatického doplňování vývojky) zaručuje bizhub C360 stabilní kvalitu obrazu.

Více

Jak stroj používat. Přehledný návod 1/5

Jak stroj používat. Přehledný návod 1/5 Jak stroj používat Přehledný návod 1/5 PODPORA Potřebuji poradit s ovládáním stroje Jak systém používat panel Zobrazení Přepínač režimu Nápovědy zvětšeného zobrazení Přihlášení/odhlášení Přerušení kopírovací

Více