VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ."

Transkript

1 KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ print copy scan fax VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

2 PRINCIPY VÝKONNÉHO PROVOZU KANCELÁŘE: KAŽDODENNÍ PRODUKTIVITA. SNADNÉ POUŽITÍ A DLOUHÁ ŽIVOTNOST Multifunkční zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou založeny na spojení dvou jednoduchých principů. První, má-li být technologie užitečná, musí být její obsluha jednoduchá. Druhá, mechanické zařízení musí být konstruováno tak, aby vydrželo zátěž nepřetržitého provozu. Nabízená multifunkční zařízení splňují obě kritéria - obsluhují se snadno a jsou složeny z komponentů s dlouhou životností. Na tuto špičkovou spolehlivost a výkonnost navazuje i software systému Kyocera, který zajišťuje hladkou koordinaci při práci v síti. Můžete se spolehnout na to, že systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 přispějí k maximální produktivitě při provádění každodenních činností.

3 No one wants a printer to be the centre of attention. With this in mind, the new generation of Kyocera printers Univerzální have stroj been pro consciously tisk, kopírování, designed skenování to stay out a faxování? of your way Že in takové any workgroup multifunkční setting. zařízení They vzbuzuje feature trochu obavy je přirozené. Je to však jako u každého jiného nástroje používaného ve firmách - pokud není the smallest footprint in their class and are the result of a thorough focus on reducing noise levels in every jeho obsluha příliš komplikovaná, stane se brzy nepostradatelnou součástí vašeho arzenálu. A právě tuto imaginable part of the machine. Reliable, long-life, ECOSYS components are standard Ð as is a space-saving podmínku systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 splňují. Snadná obsluha a schopnost vést uživatele při internal duplex unit. With a printer that is this refined, youõll have more space to think about the kind of provádění nejrůznějších úkolů a mimořádná spolehlivost při velké pracovní zátěži - zpracování dokumentů things se tím dostává that draw na attention novou úroveň. to you. Oboustranné barevné skenování Při jednom vložení se dokument naskenuje z obou stran najednou a v barevném provedení. Uživatelsky přívětivý barevný dotykový panel Zřetelný, snadno čitelný a provede vás každou úlohou. Prohlížení barevných miniatur Snadné vyhledávání dokumentů, které chcete tisknout nebo kopírovat. Přímý tisk PDF Možnost přímého tisku dokumentů PDF, buď z počítače nebo z paměťové karty. 40 GB schránka na dokumenty jako součást standardní výbavy Vysoká kapacita pevného disku umožňuje ukládání dokumentů přímo na multifunkčním zařízení a jejich přímý výstup bez použití PC. Komponenty s dlouhou životností Trvanlivost komponentů zvyšuje životnost a snižuje prostoje.

4 JEDNODUCHÁ OBSLUHA Nervovým centrem zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 je barevný dotykový panel. S úhlopříčkou celých 8 palců, vhodným uspořádáním ovládacích prvků a barevným LCD displejem je obsluha tohoto systému jednoduchost sama. Protože s pomocí kláves nápovědy a funkce Help Guidance se uživatel může dozvědět, jak má při obsluze a nastavení postupovat, může provést přesně tu úlohu, kterou potřebuje. Díky tomu, že dokumenty uložené na pevném disku jsou na panelu zobrazeny ve formě barevných miniatur, může uživatel přesně identifikovat stránky, které chce vytisknout, kopírovat nebo faxovat. Barevný dotykový panel: velký, zřetelný a snadno použitelný. Hned vpravo od barevného dotykového panelu se nachází snadno dostupný USB port. Do něj lze zapojit paměťovou kartu a přímo z ní vytisknout PDF soubory, které jsou na ní uloženy. Tento způsob je nejen velmi pohodlný, ale i bezpečný, protože odpadá riziko, že by některé dokumenty zůstaly uloženy v zařízení a byly přístupné nepovolaným osobám. USB port umožňuje tisknout přímo z paměťové karty. NEJEN BAREVNÉ SKENOVÁNÍ, ALE I OBOUSTRANNÉ BAREVNÉ SKENOVÁNÍ Po připojení volitelného oboustranného podavače originálů lze skenovat dokumenty v barvě. A nejen to, na jedno podání lze skenovat obě strany originálu. Oboustranné barevné skenování je dalším pokrokem z hlediska pracovní pohody a flexibility.

5 VÝHODY SOUBĚŽNÉHO ZPRACOVÁNÍ ÚLOH Nová platforma Kyocery umožňuje souběžné zpracovávání více úloh. Lze například tisknout při skenování či poslat fax při kopírování. To znamená, že multifunkční zařízení je vždy k dispozici různým pracovním skupinám, aniž by docházelo k prostojům, při nichž by jedna úloha musela čekat na dokončení druhé. Další známkou mimořádné flexibility je i možnost skenování na různá místa určení včetně u či FTP serveru. Rovněž je možno ukládat dokumenty (včetně skenů a příchozích faxů) do dokumentových schránek na pevný disk multifunkčního zařízení. Ty pak lze vytisknout bez použití PC. Dokumentová schránka je užitečné místo pro opakovaně tisknuté dokumenty, jako jsou např. obálky výročních zpráv, hlavičky dopisů apod. (Dokumenty uložené do dokumentových schránek na pevném disku lze vytisknout přímo.) ZABEZPEČENÍ VAŠICH DOKUMENTŮ U každého multifunkčního zařízení zůstávají data vytvořená kopírováním, skenováním a faxováním na pevném disku, dokud nejsou přepsána nově příchozími daty. Existuje nicméně riziko, že během doby jejich uložení na pevném disku, mohou být vytažena, což představuje z hlediska bezpečnosti problém. Tomu lze zabránit instalací souboru zabezpečení dat (Data Security Kit), který data okamžitě po zapsání na disk kóduje a po ukončení úlohy je maže. Ani v případě odcizení pevného disku nelze tedy číst z adresáře, protože všechny informace, které obsahuje, jsou zakódovány. K zajištění zvláštní bezpečnosti lze rovněž opatřit soubor PDF heslem. Ve stavu skenování přidělíte souboru PDF heslo, které bude třeba zadat při každém jeho opětovném otevření. 1. Při skenování nastavte heslo. 2. Při otvírání souboru PDF zadejte heslo.

6 RŮZNÉ KONFIGURACE PRO RŮZNÉ POTŘEBY Velkou výhodou modulárního designu zařízení KM-3050, KM-4050 a KM-5050 je velké množství různých konfigurací. Dva zásobníky na 500 listů papíru, ruční podavač papíru na 200 stránek a duplexní jednotka pro oboustranný tisk a kopírování - to vše patří u všech těchto modelů ke standardnímu vybavení. Teď už jen stačí nastavit multifunkční zařízení tak, aby přesně odpovídalo vašim konkrétním potřebám. Základní verze Dva zásobníky na 500 listů papíru a víceúčelový zásobník na 200 listů zajišťují bohatou zásobu papíru. Rozšířená základní funkčnost Doplňkový podstavný stolek na papír s kolečky dobře papír chrání a přijde vhod, pokud je sklad papíru uložen na vzdáleném místě. Flexibilita Dva doplňkové zásobníky na 500 listů papíru poskytují rychlý a šikovný přístup k mnoha typům papíru. Vysoká kapacita Tento podavač papíru s kapacitou 3000 listů je ideální pro kancelář s pravidelným velkým objemem tiskových úloh. Standardní konfigurace CB-700/CB-710 PF-700 PF-750 Vstupní úroveň Když je potřeba sešívací finišer a vy nemáte dost místa, můžete připojit interní finišer s kapacitou 500 listů. Základní dokončovací řešení Pro profesionální finalizaci dokumentů můžete připojit sešívací finišer s kapacitou 1000 listů. Pokročilé dokončovací řešení Připojte finišer s kapacitou 3000 listů s funkcemi sešívání, děrování a tvorby brožur. Úsekové zařízení Pro oddělení výstupu od různých uživatelů můžete připojit šikovný výstupní třídič se 7 přihrádkami x DF-720 DF-730 DF PH-5C + BF-710 MT-710 NETRADIČNÍ PŘÍSTUP KYOware TM SOLUTIONS Na základě rozsáhlých zkušeností v oblasti tisku, skenování, kopírování, faxování a archivování dokumentů, získaných v provozech na celém světě, je společnost Kyocera schopna nabízet zákazníkům řešení, která jsou přesně určena jejich potřebám, zefektivňují celý proces pracovního toku a maximalizují návratnost investic vložených do kancelářského zařízení. Aby společnost Kyocera mohla dostát tomuto závazku, zaměstnává vlastní vývojáře softwaru a uzavírá partnerství s předními poskytovateli v oblasti kontroly, zabezpečení, správy dokumentů a správy systému. Informace o tom, jak lze s pomocí řešení KYOware umocnit produktivitu hardwarového vybavení, získáte na stránkách

7 KONCEPCE, KTERÁ OSLOVÍ KAŽDÉHO Modely KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou koncipovány tak, aby podávaly maximální výkon uvnitř i navenek. Zběžným pohledem na stavovou kontrolku přístroje lze kdykoliv zjistit, jaká úloha se právě provádí. Při tisku jednorázových úloh můžete vynechat hlavní zásobník a vložit papír ručně. Ovládací panel lze naklonit tak, aby vyhovoval lidem různé výšky. Snadný přístup ke skenování Urychluje a usnadňuje skenování. Vylepšené výstupní zásobníky na papír Umožňují rychlou a snadnou orientaci v dokumentech. Přenosný zásobník na sponky a sešívací svorky Sponky a svorky na papír již není třeba hledat. Máte je hned po ruce. Stavová kontrolka přístroje Zobrazuje, jakou úlohu právě zařízení vykonává. Prostor na hadřík pro čištění S pomocí hadříku, který je uložen na vhodném místě, můžete mít přístroj neustále jako nový. Nastavitelný ovládací panel Čitelný za všech světelných podmínek, dokonce i v přímém slunečním světle. Snadno otevíratelné zásobníky na papír Zjednodušené doplňování papíru. Víceúčelový podavač Pro krátké tiskové úlohy nebo pro tisk na průsvitném materiálu, silném materiálu, etikety apod.

8 KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ Stroje KM-3050, KM-4050 a KM-5050 jsou sestaveny z velmi trvanlivých součástí, které zaručují výkonné a spolehlivé operace v náročných podmínkách velmi vytížené kanceláře. Systémy KM-3050, KM-4050 a KM-5050 zajišťují vysokou produktivitu a maximální užitnou dobu při minimálním negativním dopadu na životní prostředí. OBECNÉ VLASTNOSTI Technologie: Kyocera Laser, Mono komponent Rychlost tisku: KM-3050: max. 30/20 stran za minutu A4/A3 KM-4050: max. 40/23 stran za minutu A4/A3 KM-5050: max. 50/26 stran za minutu A4/A3 Rozlišení: 600x600 dpi (kopírování), 1800 dpi x 600 dpi (foto režim), 1200 dpi (rychlé) Tisk první stránky: KM-3050: 3,9 sekund nebo méně KM-4050/KM-5050: 3,5 sekund nebo méně Zahřívání: 30 sekund nebo méně od zapnutí Provozní cyklus: KM-3050: stránek za měsíc KM-4050: stránek za měsíc KM-5050: stránek za měsíc Napájecí soustava: AC 220~240 V, 50/60 Hz Spotřeba energie: tisk: 1010 W, pohotovostní režim: 230 W, šetření energií (ECOpower): 17 W Hlučnost (ISO 7779): tisk: 69 db(a), pohotovostní režim: 52 db(a), šetření energií (ECOenergie): nezměřitelně malý Rozměry (Š x D x V): hlavní jednotka: 599 x 646 x 745 mm Hmotnost: hlavní jednotka: cca. 85 kg Certifikace: TÜV/GS, CE, ISO Tento produkt je vyroben podle normy jakosti ISO 9001 a normy pro ochranu životního prostředí ISO ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU U všech uvedených hodnot kapacity na papír se vychází z max. tloušťky papíru 0,11 mm. Používejte prosím papír doporučený společností Kyocera za standardních podmínek okolního prostředí. Vstupní kapacita: univerzální zásobník na papír 2 x 500 listů, g/m 2, A3-A5R, Folio Víceúčelový zásobník na 200 listů, g/m 2, A3-A6R, Folio, obálky Max. vstupní kapacita s volitelným příslušenstvím: 4200 listů Duplexní jednotka standardně podporuje A3-A5, g/m 2 Výstupní kapacita: 250 listů lícem dolů FUNKCE KOPÍROVÁNÍ Emulace: PCL6 včetně PJL, KPDL 3 (kompatibilní s PostScript 3) Line Printer, IBM Proprinter X24E, Epson LQ-850, Diablo 630, KC-GL, přímý tisk PDF Řídicí jazyk: PRESCRIBE IIe Fonty: 80 obrysových fontů (PCL6), 136 PostScript KPDL 3 fonty, 1 bitmapový font, 45 typů jednorozměrných čárových kódů plus dvourozměrný čárový kód (PDF-417) Fonty ke stažení: Kyocera, PCL + formát TrueType, typ formátu Tiskové funkce: emps - pro rychlé kopírování, proof and hold, soukromý tisk, funkce uložení úloh a správa úloh Rozhranní Standardní rozhraní: vysokorychlostní obousměrné paralelní (IEEE 1284), USB 2.0 (vysokorychlostní), USB hostitelské rozhraní dedikované pro zařízení USB fl ash paměť, Fast Ethernet 10-Base-T/100Base-TX, slot na paměťové karty CF Multiple interface connection (MIC): Umožňuje souběžný přenos dat prostřednictvím až čtyř rozhraní, přičemž každé rozhraní má svoji vlastní virtuální tiskárnu. FUNKCE PRO SKENOVÁNÍ Funkce: Skenovat-do-SMB/FTP, skenovat-do- u, skenovat-do-schránky DOKUMENTŮ, síťový TWAIN, BOX TWAIN Rychlost skenování: 50 listů za minutu černobíle (600dpi/A4), 25 listů za minutu v barvě (600 dpi/a4) Rozlišení skenování: 600, 400, 300, 200 x 400, 200 x 100 dpi (256 stupňů šedi, 256 barev) Maximální velikost skenování: A3 Rozpoznávání originálu: text, foto, text + foto, OCR Rozhraní: 10/100Base-TX Síťový protokol: TCP/IP Typy souborů: Mono: TIFF, PDF Barva: JPEG, PDF, TIFF (JPEG) Kompresní formát: G4 (MMR), barva: JPEG Dodávaný software: KM-NET Viewer, TWAIN source, PaperPort Použitelný operační systém: Windows 95, 98, NT4.0, 2000, XP, Server 2003 FUNKCE PRO FAXOVÁNÍ (volitelně) Kompatibilita: ITU-T Super G3 Rychlost modemu: max. 33,6 kbps Rychlost přenosu: 3 sekundy nebo méně (JBIG) Hustota skenování: normální: 8 bodů/mm x 3,85 řádek/ mm, kvalitní: 8 bodů/mm x 7,7 řádků/mm, superkvalitní: 8 bodů/mm x 15,4 řádek/mm, ultrakvalitní: 16 bodů/mm x 15,4 řádek/mm, SU kvalitní: 600 x 600 dpi Max. velikost originálu: A3 Kompresní metoda: JBIG, MMR, MR, MH Paměť: standardní 120 MB, zapnutí zálohování faxovaných obrazů (BU-10 volitelně) Funkce: síťový fax, převrácení přenosu, doručení přenosu z nástěnky do schránky na dokumenty Sešívání: max. 50 listů A4 nebo 30 listů A3, sešívání ve 3 polohách Finišer dokumentů DF-720: max. 500 listů A4 nebo 250 listů A3, Folio, g/m 2, jedna poloha sešívání max. 30 listů A4 nebo 20 listů A3 Finišer dokumentů DF AK-700*: max listů A4 nebo 500 listů A3/B4, Folio, g/m 2, jedna pozice sešívání max. 30 listů A4 nebo 20 listů A3/B4, g/m 2 PH-5C děrovací jednotka pro DF-710: A3-A5R, g/m 2, 2/4 díry MT-710 výstupní třídič pro DF-710: 7 přihrádek, g/m 2, A3-A5R, 7 přihrádek x 100 listů A4 nebo 50 listů A3/B4 BF-710 skládací jednotka brožur pro DF-710: skládání a sešívání brožur max. 64 stránek (16 listů), g/m 2, list na obal g/m 2, A3, B4, A4R Oddělovač úloh JS-700: oddělovač interních úloh 100 listů, g/m 2, A3-A5R *Pro provoz fi nišerů dokumentů DF-710 nebo DF-730 je potřeba propojovací kit AK-700. Paměť Paměť DIMM: paměť 512 MB, DDR-SDRAM DIMM (184 pinů PC2700): 2 sloty (1 slot prázdný), max. 1GB Karta Compact Flash : 1 slot (do 2 GB) pro uložení formulářů, fontů, log, maker Záložní paměť BU-10: 120 MB pro zálohování faxovaných obrázku Zabezpečení Souprava pro zabezpečení dat (C) UG-30: rozšiřovací souprava PDF (vysoká komprese, šifrovací soubor) Volitelná rozhraní Síťová karta SB-50: 10Base-FL, FibreLink** Síťová karta SB-60: TokenRing STP/UTP Síťová karta SB-70: Bezdrátová LAN -IEEE b** Síťová karta SB-110FX: 10Base-T/100Base-TX/100Base-FX, FibreOptic** Síťová karta SB-140: 10Base-2/10Base-T/100Base-TX Paralelní rozhraní SB-80: 2 paralelní rozhraní - IEEE 1284** Sériové rozhraní IB-11: sériové rozhraní RS-232 (max. 115,2 kbps) **dostupnost TBA Další doplňky Vrchní kryt originálu (D) DT-700: odkládací příhrádka Stolek CB-700: dřevěný stůl s úložným prostorem Stolek CB-710: kovový stůl s úložným prostorem SPOTŘEBNÍ MATERIÁL Tonerový zásobník TK-715: mikrojemný toner pro stran při 6% pokrytí 0606BRE9130DN/9530DNESMC Max. velikost originálu: A3 Průběžné kopírování: Kapacita paměti: Standardně 512 MB (max. 1 GB) + 40 GB HDD Rozsah zvětšení: % v 1% krocích (s DP-700: %) Přednastavené poměry zvětšení: 5R / 5E Digitální funkce: přerušení výstupní úlohy, vícenásobné kopírování, elektronické třídění, rotační třídění, otočení kopie, N-up copy, oddělené kopie, Cover mód, číslování stránek, prolnutí snímků, posun okraje, vymazání okrajů Režim expozice: automatický, ruční: 7 nebo 13 kroků Nastavení obrazu: text + foto, text, foto FUNKCE TISKU Procesor: PowerPC 750FL / 600 MHz (sdílený systém) Paměť: sdílená s kopírováním - standardně 512 MB (max. 1 GB) + 40 GB pevný disk Váš Obchodní Partner Kyocera: VOLITELNÉ DOPLŇKY Faxový systém (N) Manipulace s papírem Oboustranný podavač originálů DP-700: 100 listů, g/m 2, A3-A5R, Folio, oboustranné a barevné skenování Zásobník papíru PF-700: 2 x 500 listů, g/m 2, A4, A4R, A5R, B4, B5R, Letter, Letter-R, Legal, Ledger, Folio, STMT Velkokapacitní zásobník papíru PF-750: max listů, g/m 2, A4, B5, dopis Dokončovací zařízení DF AK-700*: Hlavní přihrádka: max listů A4 nebo 1500 listů A3 lícem dolů, g/m 2, A3-B5, Vedlejší přihrádka vlevo: max. 200 listů A4 nebo 100 listů A3/B4 lícem nahoru, g/m 2, A4-A6R, Vedlejší přihrádka vpravo: max. 50 listů A4 lícem nahoru, g/m 2, A4-A6R, JANUS spol. s r.o. Sarajevská 8 Praha 2 tel.: fax: KYOCERA Corporation KM-3050/4050/ Česky - 870MT8BRE3050. Společnost Janus spol. s r.o. nezaručuje, že uvedené informace jsou zcela přesné. Specifikace produktu mohou být postupem času měněny. Uvedené informace jsou aktuální k datu tisku tohoto datasheetu. Všechny názvy uvedených výrobců a jejich produktů mají registrované obchodní známky nebo registrované obchodní značky svých společností. Vyberte si příslušenství, které potřebujete: Výstupní třídič se 7-přihrádkami (MT-710) Děrovací jednotka (PH-5C) Finišer dokumentů (DF-710) Skládací jednotka brožur (BF-710) Zásobník papírů (PF-750) Oboustranný podavač originálů (DP-700) Distributor Zobrazený produkt obsahuje nadstandardní příslušenství

BAREVNÉ TISKÁRNY, KTERÉ SI

BAREVNÉ TISKÁRNY, KTERÉ SI FS-C5015N/FS-C5025N/FS-C5030N BAREVNÉ TISKÁRNY A4 print copy scan fax BAREVNÉ TISKÁRNY, KTERÉ SI NA SEBE VYDĚLAJÍ. VÝHODY BAREVNÉHO TISKU SPOJENÉ S EFEKTIVITOU NÁKLADŮ. VYLEPŠETE SI IMAGE A HOSPODÁŘSKÉ

Více

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 250/350. přívětivý přesný všestranný. černobílý

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 250/350. přívětivý přesný všestranný. černobílý Dynamická rovnováha www.develop.cz ineo 250/350 přívětivý přesný všestranný černobílý Zprávy, obchodní dopisy, finanční tabulky, korespondence se zákazníky - jak zhotovujete tyto obchodní dokumenty? Pokud

Více

DPH a SNC 5 200 12 AKCE FS-1120D 7 100 12 AKCE FS-1320D 9 400 12 AKCE FS-1370DN. Náklady

DPH a SNC 5 200 12 AKCE FS-1120D 7 100 12 AKCE FS-1320D 9 400 12 AKCE FS-1370DN. Náklady FS-1120D 30 A4/min. čb. duplexní tiskárna, PCL6, PostScript 3, 1x zásobník na 250 listů, boční podavač na 50 listů, 32 MB RAM, vč. start. toneru na 1000 A4 5 200 12 AKCE FS-1120D FS-1120DN FS-1120D + síťové

Více

MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX

MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX 2006 MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX Ocenění za nejlepší firemní image roku 2005 Vše v jednom pro menší kancelář Multifunkční síťový přístroj KX-FLB853EX, který funguje jako vysokorychlostní laserový

Více

www.konicaminolta.cz Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Efektivita a robustnost

www.konicaminolta.cz Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Efektivita a robustnost www.konicaminolta.cz Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Efektivita a robustnost Produkční digitální tiskový stroj bizhub PRO 920 Rychlá a kvalitní tvorba dokumentů Tento výkonný produkční

Více

25-400% s krokem 0.1%, automatické měřítko

25-400% s krokem 0.1%, automatické měřítko Copier Specifications Zobrazovací proces Elektrostatický laserový, nepřímý tandemový Tonerový systém Simitri HD - polymerovaný toner Rychlost kopírování/tisku A4 (stran/min.) Až 22 kopií/min Rychlost kopírování/tisku

Více

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model až 26 str./min. Rozlišení tisku ve třídě HQ1200 Volitelná vysokokapacitní tonerová kazeta Specifikace: Rychlý tisk Dokáže zvýšit produktivitu kanceláře

Více

Dokonalá organizace kanceláře se síťovými skenery NetDeliver

Dokonalá organizace kanceláře se síťovými skenery NetDeliver Dokonalá organizace kanceláře se síťovými skenery NetDeliver Nejdůležitější přednosti: multifunkční zařízení tvořící vstup do digitální kanceláře snadná digitalizace různorodých tiskovin vícenásobné rozesílání

Více

OLIVETTI d-color MF22 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ SYSTÉM. Váš autorizovaný obchodní partner OLIVETTI. Autorizovaný dovozce a distributor

OLIVETTI d-color MF22 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ SYSTÉM. Váš autorizovaný obchodní partner OLIVETTI. Autorizovaný dovozce a distributor standardně kopírka, tiskárna a skener max. formát až A3+, gramáž do 256 g/m 2 22 str./min. barevně, 35 str./min. černobíle max. kapacita papíru 3 400 listů LIDÉ, KTEŘÍ CHTĚJÍ VÍC, CHTĚJÍ TÉŽ BEZPEČNOST

Více

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2015 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2015 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG duben 205 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG - KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ OBSAH 2 Multifunkční zařízení 3 Barevná A4 bizhub C30 3 A4 bizhub C3350 4 A4 bizhub C3850 5 A4 bizhub

Více

11/2005. S námi jste o krok dál... Široká nabídka produktů a služeb společnosti Lexmark. www.lexmark.cz. S námi je tisk snadný

11/2005. S námi jste o krok dál... Široká nabídka produktů a služeb společnosti Lexmark. www.lexmark.cz. S námi je tisk snadný 11/2005 S námi jste o krok dál... Široká nabídka produktů a služeb společnosti Lexmark. www.lexmark.cz S námi je tisk snadný Monochromatické laserové tiskárny ilustrační foto T64x T64xn Lexmark E230/E232

Více

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2014 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ

KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG. duben 2014 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG duben 2014 KATALOG KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ KATALOG - KANCELÁŘSKÁ ZAŘÍZENÍ OBSAH 2 Multifunkční zařízení 3 Barevná A4 bizhub C25 3 A4 bizhub C3350 4 A4 bizhub C3850 5 A3 bizhub

Více

RYCHLEJŠÍ NEŽ LASEROVÉ TISKÁRNY PŘI POLOVIČNÍCH NÁKLADECH URČENO K PODNIKÁNÍ

RYCHLEJŠÍ NEŽ LASEROVÉ TISKÁRNY PŘI POLOVIČNÍCH NÁKLADECH URČENO K PODNIKÁNÍ Řada WorkForce Pro RYCHLEJŠÍ NEŽ LASEROVÉ TISKÁRNY PŘI POLOVIČNÍCH NÁKLADECH URČENO K PODNIKÁNÍ NEPŘEKONATELNÁ KOMBINACE Náklady na tisk jsou pro každou firmu velmi důležité, proto vám nabízíme bohatou

Více

Flexibilní komunikační platforma

Flexibilní komunikační platforma Flexibilní komunikační platforma Odpověď na všechny vaše požadavky pro správu dokumentů Vysoká laťka ve zpracování černobílých dokumentů Výkonné modely MP2550/MP2550B a MP3350/MP3350B jsou vstupní branou

Více

S námi je tisk snadný. Ze široké nabídky produktů a služeb společnosti Lexmark si určitě vyberete. Překonávat překážky může být někdy namáhavé...

S námi je tisk snadný. Ze široké nabídky produktů a služeb společnosti Lexmark si určitě vyberete. Překonávat překážky může být někdy namáhavé... Překonávat překážky může být někdy namáhavé... Někdy ne. leden 2007 Ze široké nabídky produktů a služeb společnosti Lexmark si určitě vyberete. www.lexmark.cz www.mujlexmark.cz S námi je tisk snadný Monochromatické

Více

ALL-IN-ONE A3 TISK KOPÍROVÁNÍ SKENOVÁNÍ FAXOVÁNÍ. www.brother.cz

ALL-IN-ONE A3 TISK KOPÍROVÁNÍ SKENOVÁNÍ FAXOVÁNÍ. www.brother.cz ALL-IN-ONE A3 TISK KOPÍROVÁNÍ SKENOVÁNÍ FAXOVÁNÍ www.brother.cz A3 inkoustová řešení Brother Věnujete-li většinu času práci a podnikání, oceníte zařízení, které šetří váš čas a peníze. Když budete tisknout

Více

ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000

ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000 >>> digitální černobílé kopírky ir ir 1018 ir 1022i ir 1018 / J 18 A4 5.000 ir 1022A / F 22 A4 5.000 ir 1022i / if 22 A4 5.000 digitální stolní multifunkční zařízení: ir1018j: kopírka ir1018: kopírka,

Více

TISK SKENOVÁNÍ KOPÍROVÁNÍ ODESÍLÁNÍ

TISK SKENOVÁNÍ KOPÍROVÁNÍ ODESÍLÁNÍ Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny Řada ir1018/1022 ir1018j, ir1018, ir1022a ir1022f, ir1022i, ir1022if Řada ir2018/2030 ir2018/i, ir2022/i ir2025/i, ir2030/i SKENOVÁNÍ ODESÍLÁNÍ Kancelářský

Více

MĚSTO BAKOV NAD JIZEROU

MĚSTO BAKOV NAD JIZEROU MĚSTO BAKOV NAD JIZEROU Mírové náměstí 208, 294 01 Bakov nad Jizerou VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ve věci zakázky malého rozsahu zadávané mimo režim zákona o veřejných zakázkách čj.: Maj/377/2011 č.ev. 1184/2011 I.

Více

Základní uživatelský manuál

Základní uživatelský manuál Základní uživatelský manuál Tento produkt splňuje normy dle International Energy Star Programu, jejímž cílem je efektivní úspora energie a ochrana životního prostředí. 2 Důležité. Nejdříve čtěte! Symboly

Více

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model

DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model DCP-L2500D Kompaktní mono laserový multifunkční model až 26 str./min. Rozlišení tisku ve třídě HQ1200 Volitelná vysokokapacitní tonerová kazeta Specifikace: Rychlý tisk Dokáže zvýšit produktivitu kanceláře

Více

Ohromující všestrannost

Ohromující všestrannost WorkCentre 7228/7235/7245 print copy scan fax email Ohromující všestrannost s výkonným barevným zařízením WorkCentre 7228/7235/7245 Výkonné funkce, potřebné pro Vaši každodenní práci, v rámci jediné víceúlohové

Více

Xerox WorkCentre 7220 / 7225 Ovládací panel

Xerox WorkCentre 7220 / 7225 Ovládací panel Xerox WorkCentre 70 / 7 Ovládací panel Služby dostupné na vaší sestavě tiskárny se mohou lišit. Podrobnosti týkající se služeb a nastavení najdete v uživatelské příručce. ABC DEF Nabídky GHI PQRS 7 JKL

Více

Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny. Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030. you can

Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny. Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030. you can Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030 you can Kopírování Tisk Odesílání Kancelářský tisk v černé a bílé nikdy nevypadal lépe. Vysoká kvalita, malé rozměry.

Více

Uživatelská příručka. Čeština

Uživatelská příručka. Čeština Uživatelská příručka 1 Práce se skenerem Tato příručka popisuje používání plochého skeneru dokumentů HP Scanjet 8270 a jeho příslušenství, řešení problémů při instalaci a kontaktování oddělení podpory

Více

Xerox WorkCentre 5845 / 5855 / 5865 / 5875 / 5890 Ovládací panel

Xerox WorkCentre 5845 / 5855 / 5865 / 5875 / 5890 Ovládací panel 8 / 8 / 86 / 87 / 890 Ovládací panel Služby dostupné na vaší sestavě tiskárny se mohou lišit. Podrobnosti týkající se služeb a nastavení najdete v uživatelské příručce. ABC DEF Nabídky GHI PQRS 7 JKL TUV

Více

ineo 1052/1250 černobíle 6 300 / 7 500 stran za hodinu

ineo 1052/1250 černobíle 6 300 / 7 500 stran za hodinu ineo 1052/1250 černobíle 6 300 / 7 500 stran za hodinu Výkonný profesionál digitálního tisku Velké korporace, poskytovatelé tiskových služeb i ofsetové tiskárny každodenně potřebují velkoobjemový produkční

Více

A3 TISK, KOPÍROVÁNÍ, SKENOVÁNÍ A FAXOVÁNÍ ALL-IN-ONE

A3 TISK, KOPÍROVÁNÍ, SKENOVÁNÍ A FAXOVÁNÍ ALL-IN-ONE A3 TISK, KOPÍROVÁNÍ, SKENOVÁNÍ A FAXOVÁNÍ ALL-IN-ONE www.brother.cz Nová řada A3 inkoustových multifunkcí Nová generace profesionálních A3 inkoustových multifunkčních síťových zařízení MFC-5895CW, MFC-J6510DW

Více

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné Zdokonalené funkce černobílé i barevné Vyspělá technologie šetří náklady Díky vlastní technologii Konica Minolta ARDS (systém automatického doplňování vývojky) zaručuje bizhub C360 stabilní kvalitu obrazu.

Více

Popis KX-FL403EX-W. Rozpis cen Recyklační poplatek 25,21 Kč Cena bez poplatků 6 046,22 Kč Cena s poplatky 6 071,43 Kč DPH 19% Cena s DPH 7 225,00 Kč

Popis KX-FL403EX-W. Rozpis cen Recyklační poplatek 25,21 Kč Cena bez poplatků 6 046,22 Kč Cena s poplatky 6 071,43 Kč DPH 19% Cena s DPH 7 225,00 Kč Panasonic KX-FL403EX-W - laserový fax/tel/kopírka KX-FL403EX-W Laser fax na kanc. papír,14,4k bps, paměť na cca 40 stran pro příjem do paměti, rychlost tisku cca. 14 stran/min., rozlišení 600 x 600dpi,

Více

ineo 951 černobíle 95 str/min 5 700 stran za hodinu

ineo 951 černobíle 95 str/min 5 700 stran za hodinu ineo 951 černobíle 95 str/min 5 700 stran za hodinu ineo 951: inovativní, rychlé a velmi výkonné Plnění těch nejtěsnějších termínů a tisk v řádu hodin, nikoli dní, to jsou u digitální tiskové produkce

Více

MP 4002AD MP 4002SP MP 5002AD MP 5002SP

MP 4002AD MP 4002SP MP 5002AD MP 5002SP MP 4002AD MP 4002SP MP 5002AD MP 5002SP Digitální černobílá multifunkční kopírka Kopírka Tiskárna Fax Skener Aficio MP 4002AD/SP Aficio MP 5002AD/SP 40 str./min ppm 50 str./min ppm Inteligentní řešení

Více

Ekonomicky efektivní komunikace v barvách

Ekonomicky efektivní komunikace v barvách irc2380i Multifunkční tiskárna Ekonomicky efektivní komunikace v barvách C O L i R C 2 3 8 0 i O U R ZA NIŽŠÍ CENU VYŠŠÍ PŮSOBIVOST B a r v y Z A N E C H A J Í T R V A L Ý D O J E M Ekonomicky efektivní

Více

Univerzální kompaktní multifunkční systémy pro každou malou kancelář. MX-M200D/MX-M160D Digitální multifunkční systém

Univerzální kompaktní multifunkční systémy pro každou malou kancelář. MX-M200D/MX-M160D Digitální multifunkční systém Univerzální kompaktní multifunkční systémy pro každou malou kancelář MX-M200D/MX-M60D Digitální multifunkční systém Max. 6/20 stran za minutu Plně barevné A3 skenování Výkonné, produktivní, dostupné: to,

Více

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci ir6870c/ci Multifunkční tiskárny Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci / ir6870c/ci Přidejte svému podnikání další inteligenci: výkonným černobílým multifunkčním zařízením,

Více

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 361 černobíle. 36 str./min

Dynamická rovnováha. www.develop.cz. ineo 361 černobíle. 36 str./min Dynamická rovnováha www.develop.cz ineo 361 černobíle 36 str./min Odlišující vlastnosti s významným dopadem ineo 361 od Develop je nefalšovaně autentické nejen podle vzhledu. Vlastnosti, které odlišují

Více

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista OBSAH Kapitola 1: SYSTéMOVé POžADAVKY...1 Kapitola 2: INSTALACE SOFTWARU TISKáRNY V SYSTéMU WINDOWS...2 Instalace softwaru pro lokální tisk... 2 Instalace softwaru

Více

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře ir 3570 ir 4570 Multifunkční tiskárna Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře Flexibilní zařízení přinášející sítím středně velkých kanceláří vyšší výkonnost Nejnovější multifunkční tiskárny

Více

Potřebujete výkon. Záleží vám na stavu životního prostředí. /Právě proto jsou multifunkční systémy Sharp správnou volbou.

Potřebujete výkon. Záleží vám na stavu životního prostředí. /Právě proto jsou multifunkční systémy Sharp správnou volbou. MX-3114N / MX-2614N Digitální barevný multifunkční systém KOMPAKTNÍ A VÝKONNÉ A3 BAREVNÉ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉMY Potřebujete výkon. Záleží vám na stavu životního prostředí. /Právě proto jsou multifunkční

Více

Cenově výhodná multifunkční zařízení pro barevné zpracování formátu A4 s vysokou produktivitou

Cenově výhodná multifunkční zařízení pro barevné zpracování formátu A4 s vysokou produktivitou imagerunner C225/C225iF zařízení pro barevné zpracování formátu A4 s vysokou produktivitou Tato multifunkční zařízení pro barevné zpracování formátu A4 s širokou paletou funkcí nabízí možnost rychlého

Více

Specifikace předmětu plnění

Specifikace předmětu plnění Specifikace předmětu plnění Notebook Procesor Operační systém Operační paměť Pevný disk Min. 2000 dle Passmark CPU mark Win7 Pro CZ nebo Win 8 Pro CZ min. 4 GB min. 300 GB Displej matný, 13,3"-15,6" Rozlišení

Více

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky Elektrosvařovací jednotky Nová generace jednotek Nová rukojeť Ochrana kabelů proti poškození Grafický displej Dobře čitelný, s nastavitelným kontrastem Jednoduchá klávesnice pro snadné ovládání v uživatelském

Více

Produktivní a úsporné řešení pro kancelářské zpracování dokumentů

Produktivní a úsporné řešení pro kancelářské zpracování dokumentů ir3025/n ir3035/n ir3045/n Multifunkční tiskárna Produktivní a úsporné řešení pro kancelářské zpracování dokumentů Multifunkční ir3025/n / ir3035/n / ir3045/n Kvalitní tisk Aby se produktivní multifunkční

Více

Jak stroj používat. Přehledný návod 1/5

Jak stroj používat. Přehledný návod 1/5 Jak stroj používat Přehledný návod 1/5 PODPORA Potřebuji poradit s ovládáním stroje Jak systém používat panel Zobrazení Přepínač režimu Nápovědy zvětšeného zobrazení Přihlášení/odhlášení Přerušení kopírovací

Více

ineo+ 45 1 barevně 45 str./min černobíle 45 str./min

ineo+ 45 1 barevně 45 str./min černobíle 45 str./min Dynamická rovnováha www.develop.cz ineo+ 45 1 barevně 45 str./min černobíle 45 str./min Zdokonalte produkci dokumentů Společnosti mají zřídka úplnou představu o tom, kolik jejich výtisky, kopie, faxování

Více

Di 2510/3010/3510/f Příručka pro podporu prodeje

Di 2510/3010/3510/f Příručka pro podporu prodeje Di 2510/3010/3510/f Příručka pro podporu prodeje 18. 11. 2003 verze 1.1 Pavel Vacek Produktový manažer znamená "digitální inteligence" a lealta, což znamená v italštině "oddanost". Toto označení je nyní

Více

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře ir 2270 ir 2870 Multifunkční tiskárna Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře Flexibilní zařízení přinášející vaší pracovní skupině novou úroveň efektivity. Nejnovější multifunkční tiskárny

Více

MP C3003 MP C3503. 30/35 str./min. 1200 dpi. SRA3 formát. 52-300 g/m 2. Tisk z mobilu i tabletu. Barevná multifunkční zařízení

MP C3003 MP C3503. 30/35 str./min. 1200 dpi. SRA3 formát. 52-300 g/m 2. Tisk z mobilu i tabletu. Barevná multifunkční zařízení Barevná multifunkční zařízení MP C3003 MP C3503 Kopírka Tiskárna Fax Skener 30/35 str./min. 1200 dpi SRA3 formát 52-300 g/m 2 Tisk z mobilu i tabletu Perfektní tisk i z mobilu nebo tabletu Multifunkční

Více

Dokumentace. k projektu Czech POINT. Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení

Dokumentace. k projektu Czech POINT. Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení Dokumentace k projektu Czech POINT Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení Vytvořeno dne: 11.4.2007 Aktualizováno: 3.3.2010 Verze: 1.4 2009 MVČR Obsah 1. Technická specifikace hardwarového

Více

Výkonné kancelářské funkce s výhodou barevného tisku

Výkonné kancelářské funkce s výhodou barevného tisku WorkCentre 7328 / 7335 / 7345 / 7346 Barevné multifunkční zařízení formátu A3 Multifunkční zařízení WorkCentre 7328 / 7335 / 7345 / 7346 Výkonné kancelářské funkce s výhodou barevného tisku WorkCentre

Více

Porovnanie s konkurenciou

Porovnanie s konkurenciou www.konicaminolta.sk Kancelarske systémy bizhub 600 bizhub 750 Porovnanie s konkurenciou Úvod Tato brožurka pro stroje bizhub 650 / 750, vám dává k dispozici informaci o slabých a silných stránkách konkurence

Více

5210n / 5310n Stručná příručka

5210n / 5310n Stručná příručka 5210n / 5310n Stručná příručka 1 2 3 4 VÝSTRAHA: Před instalací a spuštěním tiskárny Dell je třeba se seznámit s bezpečnostními pokyny v Příručce majitele a řídit se jimi. 5 6 7 8 1 Volitelný výstupní

Více

C5800/C5900. Nový standard v rychlém, dostupném a barevném tisku přímo v kanceláři. C5800n C5800dn C5900n C5900dn C5900dtn C5900cdtn

C5800/C5900. Nový standard v rychlém, dostupném a barevném tisku přímo v kanceláři. C5800n C5800dn C5900n C5900dn C5900dtn C5900cdtn C5800/C5900 Nový standard v rychlém, dostupném a barevném tisku přímo v kanceláři. C5800n C5800dn C5900n C5900dn C5900dtn C5900cdtn Barevný a černobílý podnikový tisk ve formátu A4, poskytující náročným

Více

bizhub C252 Bohatší týmová komunikace Chcete moderní kancelář? www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení

bizhub C252 Bohatší týmová komunikace Chcete moderní kancelář? www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení www.konicaminolta.cz bizhub C252 Bohatší týmová komunikace potřebujete multifunkční tiskové zařízení Chcete moderní kancelář? NE ANO NE tisknete do 40 000 stran měsíčně NE tisknete nad 40 000 stran měsíčně

Více

Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series

Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series Autorská práva a licence 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce, úpravy nebo překlad jsou bez předchozího písemného

Více

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné Zdokonalené funkce černobílé i barevné Vyspělá technologie šetří náklady Díky vlastní technologii Konica Minolta ARDS (systém automatického doplňování vývojky) zaručuje bizhub C280 stabilní kvalitu obrazu.

Více

MP C2003SP MP C2003ZSP MP C2503SP MP C2503ZSP

MP C2003SP MP C2003ZSP MP C2503SP MP C2503ZSP MP C2003SP MP C2003ZSP MP C2503SP MP C2503ZSP Digitální barevná multifunkční kopírka SRA3 ţ Kopírka ţ Tiskárna ţ Skener ţ Fax MP C2003SP MP C2003ZSP 20 čb barevně str./min 20 čb barevně str./min MP C2503ZSP

Více

bizhub C203 Kompaktní, elegantní, šikovný Vyváženost v černobílém i barevném tisku www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení

bizhub C203 Kompaktní, elegantní, šikovný Vyváženost v černobílém i barevném tisku www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení www.konicaminolta.cz bizhub C203 Vyváženost v černobílém i barevném tisku potřebujete multifunkční tiskové zařízení Kompaktní, elegantní, šikovný NE ANO NE tisknete do 40 000 stran měsíčně NE tisknete

Více

HL-L2300D Kvalitní kompaktní monochromatická laserová tiskárna

HL-L2300D Kvalitní kompaktní monochromatická laserová tiskárna HL-L2300D Kvalitní kompaktní monochromatická laserová tiskárna až 26 str./min. Automatický oboustranný tisk Volitelná vysokokapacitní tonerová kazeta Rozlišení tisku ve třídě HQ1200 Specifikace: Rychlý

Více

magicolor 4690MF/4695MF bizhub C20

magicolor 4690MF/4695MF bizhub C20 magicolor 4690MF/4695MF bizhub C20 Technický průvodce verze 1.2 Konica Minolta Business Solutions Czech, s.r.o. červen, 2009 Technická podpora OBSAH 1 ÚVOD...3 2 ROZBALENÍ A INSTALACE STROJE...3 3 HESLA

Více

Vyzkoušejte sílu digitální inovace

Vyzkoušejte sílu digitální inovace CopyCentre TM Pro kopírování tisk skenování faxování e- mail Vyzkoušejte sílu digitální inovace CopyCentre TM Pro Maximální rychlost, výjimečná výkonnost Překročte všechny požadavky vaší malé až středně

Více

Výkon a všestrannost pro náročný podnikový tisk!

Výkon a všestrannost pro náročný podnikový tisk! TISK Řada Lexmark T650 Lexmark T650n Lexmark T652n Lexmark T654n AŽ 55 STR./MIN. Síť Výkon a všestrannost pro náročný podnikový tisk! Tiskněte méně. Ušetřete více. Tiskněte méně? To se může zdát jako poněkud

Více

Digitální systém. D 5550iD. D 7250iD. Výkonné digitální nástroje pro pružný, přizpůsobitelný tisk akopírování

Digitální systém. D 5550iD. D 7250iD. Výkonné digitální nástroje pro pružný, přizpůsobitelný tisk akopírování Digitální systém D 5550iD D 7250iD Výkonné digitální nástroje pro pružný, přizpůsobitelný tisk akopírování D 5550iD a D 7250iD: Výkonné digitální nástroje Digitální systémy s rozsáhlými výhodami Modely

Více

Příloha č. 1 k výzvě k podání nabídek

Příloha č. 1 k výzvě k podání nabídek Příloha č. 1 k výzvě k podání nabídek Název projektu: Moderními metodami k lepším řemeslným vědomostem Registrační číslo projektu:cz.1.07/1.2.08/04.0001 Počet stránek přílohy: 5 3 ks PC vč. OS a Monitorem

Více

PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNY ŠTÍTKŮ QL

PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNY ŠTÍTKŮ QL PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNY ŠTÍTKŮ QL Jednoduchá obsluha Profesionální výsledky Tvorba štítků libovolné velikosti Kompatibilní s aplikacemi Word/Excel/Outlook Součástí dodávky je software pro návrh štítků Potřeba

Více

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné

Konfigurace. Zdokonalené funkce černobílé i barevné Zdokonalené funkce černobílé i barevné Vyspělá technologie šetří náklady Díky vlastní technologii Konica Minolta ARDS (systém automatického doplňování vývojky) zaručuje bizhub C360 stabilní kvalitu obrazu.

Více

Příloha č. 1 k Č.j.: OOP/10039/2-2011 Specifikace zařízení

Příloha č. 1 k Č.j.: OOP/10039/2-2011 Specifikace zařízení Příloha č. 1 k Č.j.: OOP/10039/2-2011 Specifikace zařízení Zadavatel požaduje dodávku 16 kusů serverů a 4kusů síťových datových úložišť. Servery se požadují bez dodání operačního systému. Specifikace minimálních

Více

ineo 601 černobíle 60 str/min

ineo 601 černobíle 60 str/min ineo 601 černobíle 60 str/min Centrum produktivity a velkých objemů to je ineo 601 V modelu ineo 601 představuje Develop vysokorychlostní multifunkci, dokonale splňující potřeby reprografických center

Více

Rychlé všestranné černobílé multifunkční systémy pro každou rušnou kancelář. MX-M310 / MX-M260 Digitální multifunkční systém

Rychlé všestranné černobílé multifunkční systémy pro každou rušnou kancelář. MX-M310 / MX-M260 Digitální multifunkční systém Rychlé všestranné černobílé multifunkční systémy pro každou rušnou kancelář MX-M310 / MX-M260 Digitální multifunkční systém Až 31/26 stran za minutu Užitečný software Výkon, funkce a produktivita pro malé

Více

C5600/C5700. Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn

C5600/C5700. Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn C5600/C5700 Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn Rychlý a kvalitní černobílý tisk s možností řízeného barevného tisku Směle postupte o krok dál Pro všechny, kteří

Více

Lhůta pro podání nabídek: začíná běžet dnem následujícím po dni odeslání textu výzvy.

Lhůta pro podání nabídek: začíná běžet dnem následujícím po dni odeslání textu výzvy. VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK CENTRÁLNÍ ZADAVATEL: Ministerstvo zdravotnictví České republiky Sídlem: Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 2 IČ: 00024341 Adresa profilu zadavatele: http://www.egordion.cz/nabidkagordion/profilmz

Více

ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min

ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min Barevná inovace v černobílém hávu pro Vaši kancelář Ať potřebujete pracovat s černobílými nabo barevnými dokumenty - výtisky, kopiemi, skeny, faxy nebo

Více

Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav

Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav P.č. 1 Stolní PC sestava + SW 17ks Procesor čtyř jádrový procesor, benchmark min. 3,350 Paměti min 4GB Grafická

Více

Úvodní příručka NPD4499-00 CS

Úvodní příručka NPD4499-00 CS NPD4499-00 CS Kapitola 1 Úvod Děkujeme, že jste se rozhodli zakoupit toto zařízení. Tato Quick Guide () poskytuje úvod a ilustrace k základním operacím s tímto zařízením a jeho často užívaným funkcím.

Více

Xerox. WorkCentre 5325 / 5330 / 5335. Multifunkční tiskárna. akční nabídka + zdarma. barevná multifunkce WorkCentre 6015_N

Xerox. WorkCentre 5325 / 5330 / 5335. Multifunkční tiskárna. akční nabídka + zdarma. barevná multifunkce WorkCentre 6015_N WorkCentre 3 / 330 / 33 A3 Černobílá Multifunkční tiskárna Xerox WorkCentre 3 / 330 / 33 Multifunkční tiskárna akční nabídka + zdarma + barevná multifunkce WorkCentre 0_N Multifunkční zařízení WorkCentre

Více

Ekonomicky efektivní komunikace v barvách

Ekonomicky efektivní komunikace v barvách irc2380i irc3080/i irc3580/i Multifunkční tiskárna Ekonomicky efektivní komunikace v barvách ZA NIŽŠÍ CENU i R C 2 3 8 0 i / i R C 3 0 8 0 / i / i R C 3 5 8 0 / i VYŠŠÍ PŮSOBIVOST O U R C O L B A R V Y

Více

Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním zařízením tak širokou škálu doplňků.

Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním zařízením tak širokou škálu doplňků. MX-2314N Digitální barevný multifunkční systém ZÁKLADNÍ A3 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM SE ZVÝŠENÝM VÝKONEM Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním

Více

RYCHLOST KVALITA PŘÍZNIVÉ CENY INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP MNOŽSTEVNÍ SLEVY

RYCHLOST KVALITA PŘÍZNIVÉ CENY INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP MNOŽSTEVNÍ SLEVY Firma Verso CZ s.r.o. je vybavena nejmodernější technikou na zpracování dokumentů. Naše stroje umožňují nejen možnost digitálního černobílého a barevného kopírování, ale také tisku ze souborů a digitalizaci

Více

OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat a distribuovat napříč firmou.

OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat a distribuovat napříč firmou. Automatizujte zpracování a distribuci dokumentů do vašich firemních procesů! Nemáte kontrolu nad stovkami papírových dokumentů, které přichází do vaší firmy? OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat

Více

Phaser 6180/6180MFP tiskárna kopírka skener fax

Phaser 6180/6180MFP tiskárna kopírka skener fax Phaser 6180/6180MFP tiskárna kopírka skener fax Dokonalé barvy na dosah Phaser 6180 barevná tiskárna Phaser 6180MFP barevné multifunkční zařízení Xerox nabízí škálu hodnotných barevných tiskáren, které

Více

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché.

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Barevná multifunkční tiskárna formátu A3 Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché. Produktivní,

Více

černobílý a barevný tiskový systém QC 2235plus

černobílý a barevný tiskový systém QC 2235plus černobílý a barevný tiskový systém QC 2235plus plus faktor Yellow Cyan Black Magenta Plus faktor v příslušenství: Přizpůsobená konfigurace Pokud si myslíte, že barva je příliš drahá, využíváte externích

Více

WorkCentre 7655/7665/7675. kopírka tiskárna skener fax email. Barevný. kancelářský stroj s výkonem produkčního zařízení

WorkCentre 7655/7665/7675. kopírka tiskárna skener fax email. Barevný. kancelářský stroj s výkonem produkčního zařízení kopírka tiskárna skener fax email Barevný kancelářský stroj s výkonem produkčního zařízení WorkCentre 7655/7665/7675 BARVY Produktivní, flexibilní a snadno ovladatelné. Multifunkční zařízení Xerox WorkCentre

Více

TECHNICKÁ DOKUMENTACE TOUCHBOX

TECHNICKÁ DOKUMENTACE TOUCHBOX 1 TECHNICKÁ DOKUMENTACE TOUCHBOX VERZE: 2015-02-16 2 POPIS ZAŘÍZENÍ Komunikační terminál (PC) s 7 dotykovým displejem, mnoha komunikačními a ovládacími možnostmi. Řídicím modulem pro celou jednotku je

Více

Zadávací dokumentace k výběrovému řízení na dodávku výpočetní a kancelářské techniky

Zadávací dokumentace k výběrovému řízení na dodávku výpočetní a kancelářské techniky Zadavatel: Gender Studies, o. p. s. Sídlem: Klimentská 17 110 00 Praha 1 Kancelář: Gorazdova 20 120 00 Praha 2 IČO: 25737058 Tel.: 224 915 666 nebo 224 913 350 Fax: 224 915 666 e-mail: gender.info@ecn.cz

Více

1. Základní údaje. 2. Připojení kamery k počítači. 3. Nastavení kamery. Vnitřní IP kamera WaveRF IPC07IPT Návod k obsluze

1. Základní údaje. 2. Připojení kamery k počítači. 3. Nastavení kamery. Vnitřní IP kamera WaveRF IPC07IPT Návod k obsluze Vnitřní IP kamera WaveRF IPC07IPT Návod k obsluze 1. Základní údaje 1.1 Popis produktu 1.2 Přední strana kamery 1.3 Zadní strana kamery a popis portů 2. Připojení kamery k počítači 3. Nastavení kamery

Více

CS-PRO série kopírovacích strojů. Konstruovány tak, aby byly Vaší kanceláře

CS-PRO série kopírovacích strojů. Konstruovány tak, aby byly Vaší kanceláře CS-PRO série kopírovacích strojů. Konstruovány tak, aby byly Vaší kanceláře Co je nejzajímavější na kopírkách CS- PRO? CS-PRO znamená spokojenost zákazníka, která je pro nás rozhodující. Z tohoto důvodu

Více

Instalační příručka pro Windows Vista

Instalační příručka pro Windows Vista Instalační příručka pro Windows Vista Než je možno tiskárnu použít, musíte připravit hardware a instalovat ovladač. Ve Stručném návodu k obsluze a v této Instalační příručka pro Windows Vista naleznete

Více

2 999,- TISKÁRNY. Konica Minolta Magicolor 1680MF. Konica Minolta Magicolor 1690MF D. Konica Minolta Pagepro 1480MF 3 190 Kč / 2 658 Kč bez dph

2 999,- TISKÁRNY. Konica Minolta Magicolor 1680MF. Konica Minolta Magicolor 1690MF D. Konica Minolta Pagepro 1480MF 3 190 Kč / 2 658 Kč bez dph TISKÁRNY 2 999,- 2 499 Kč bez dph Konica Minolta Magicolor 1600W Kompaktní a tichá osobní laserová tiskárna s rychlostí 20 str/min čb. a 5 str/min barevně Vysoká kvalita a trvanlivost výtisků díky toneru

Více

Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových multifunkčních systémů.

Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových multifunkčních systémů. MX-M565N / MX-M465N / MX-M365N Digitální multifunkční systém A3 ČERNOBÍLÉ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉMY S ÚSPORNÝMI FUNKCEMI Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových

Více

Spojené týmy jsou silnější. /Právě proto potřebujete cloudové multifunkční systémy.

Spojené týmy jsou silnější. /Právě proto potřebujete cloudové multifunkční systémy. MX-5141N / MX-5140N MX-4141N / MX-4140N Digitální barevný multifunkční systém A3 BAREVNÉ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉMY S PŘIPOJENÍM DO CLOUDU Spojené týmy jsou silnější. /Právě proto potřebujete cloudové multifunkční

Více

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Pro jednoduchou centralizovanou správu tiskáren a multifunkčních systémů ŘÍZENÍ PROVOZU SNADNÁ METODA PRO SPRÁVU VAŠICH TISKÁREN A MULTIFUNKČNÍCH SYSTÉMŮ Udržet

Více

OŽIVTE SVÉ PREZENTACE

OŽIVTE SVÉ PREZENTACE Řady Epson EB-1400Wi OŽIVTE SVÉ PREZENTACE max. rozměr projekce: komentovat může více uživatelů tisk, ukládání a sdílení URČENO K PODNIKÁNÍ INTEGROVANÝ, INTERAKTIVNÍ SYSTÉM PRO JEDNACÍ MÍSTNOSTI Promítání

Více

Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy připraveny na všechny alternativy.

Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy připraveny na všechny alternativy. MX-M564N / MX-M464N / MX-M364N Digitální multifunkční systém ČERNOBÍLÝ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM S POKROČILÝMI ÚSPORNÝMI FUNKCEMI Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy

Více

CENÍK. reprografických prací a spotřebního materiálu

CENÍK. reprografických prací a spotřebního materiálu CENÍK reprografických prací a spotřebního materiálu Dejvická 29 Provozní doba : Praha 6 po pá 8 00-18 00 Tel.: 224 313 118 so 8 30-12 30 Fax : 233 326 381 e-mail : dejvice@mpcopier.cz www: www.mpcopier.cz

Více

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Černobílé multifunkční zařízení Multifunkční zařízení Xerox řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti Dosažení vyšší úrovně produktivity

Více

Kompaktní a pohodlné černobílé multifunkční zařízení pro malé pracovní skupiny

Kompaktní a pohodlné černobílé multifunkční zařízení pro malé pracovní skupiny Lexmark X264dn Řada Lexmark X360 TISK KOPÍROVÁNÍ SKENOVÁNÍ FAX AŽ 33 STR./MIN. OBOUSTRANNÝ TISK Lexmark X264dn Lexmark X363dn Lexmark X364dn Lexmark X364dw SÍŤ Kompaktní a pohodlné černobílé multifunkční

Více

Philips 234E5QSB - LED monitor 23

Philips 234E5QSB - LED monitor 23 ČERVEN 2014 Platnost cen do 01. 07. 2014 nebo do vyprodání zásob. Ceny jsou uvedeny v Kč a s DPH. Za tiskové chyby neručíme. Fotografie jsou ilustrační. akční NABÍDKA PRODUKTů AKČNí NABÍDKA PRODUKTů 326072

Více

Možnost skla pro předlohy

Možnost skla pro předlohy Xerox WorkCentre 8/8/8/8/890 Vytvoření kopie Domovská stránka služeb Stav úloh Doteková obrazovka Start Vymazat vše Stop. Vložte předlohy do vstupní přihrádky podavače předloh lícem nahoru. Nastavte vodítka

Více