Ve světě jsme jednička mezi pojišťovnami

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Ve světě jsme jednička mezi pojišťovnami"

Transkript

1 S vámi od A do Z

2 Ve světě jsme jednička mezi pojišťovnami Allianz, to je tradice, dynamický růst trvající přes 120 let, profesionalita a kapitálová síla. Díky celosvětové působnosti známe místní trhy a naši klienti nám důvěřují. Zadejte výraz historie Allianz na a ve 2 minutách si projděte více jak 120 let naší existence. Jsme silným a stabilním partnerem Jsme největším správcem aktiv mezi pojišťovnami na světě. Objem spravovaných aktiv v roce 2012 dosáhl objemu miliard EUR. Dlouhodobě držíme nejvyšší rating AA. Celkové předepsané pojistné za rok 2012 činí téměř 106,4 miliard EUR. Poskytujeme pojištění většině největších společností světa. Naše značka patří mezi 40 nejhodnotnějších na světě.

3 Naše planeta je modrá rá Máme zastoupení ve více než 70 zemích celého světa. Věří nám více než 78 milionů klientů. Pracuje pro nás přes 144 tisíc zaměstnanců. Najdete nás ve více než prodejních místech. Rosteme em, každým dn krizi. a n u d bez ohle

4 Neexistuje nic, s čím bychom si neporadili Se značkou Allianz se setkáte doslova všude. Ať už jde o gigantické stavby, výzkum vesmíru s využitím nejmodernějších dostupných technologií. Díky tomu jsme schopni poskytovat know-how, které odpovídá ovídá jakékoliv výzvě. Zárukou je kapitálová síla celého koncernu, která i v době krize stále roste. Pojišťujeme pokrokové kové průmyslové technologie a projekty: největší větrnou elektrárnu na světě v Kalifornii, rakety pro TV satelity Ariane, největší závěsný most na světě Tsing Ma Bridge v Hong Kongu, Eurotunel (pod kanálem La Manche), nejdelší tunel na světě Gothard, jednu z největších budov světa Petronas Towers v Kuala Lumpur v Malajsii, leteckou společnost Lufthansa, soukromé lety do vesmíru.

5 Mít penzi od Allianz je trefa do černého Naše know-how pro zajištění na penzi staví na německé tradici. Jde o vyvážený konzervativní přístup k investicím s cílem ochránit svěřené prostředky našich klientů. Díky tomu jsme ani během krize neohrozili zhodnocení a penzijní fond byl pravidelně oceňován jak odborníky, tak laickou veřejností, jako nejlepší na trhu. Více informací o zajištění na penzi u Allianz naleznete ete na Stavíme na stabilitěitě Prostředky účastníků ů ve správě Allianz penzijního fondu dosáhly ke konci roku 2012 objemu 20,4 mld. Kč. V roce 2012 zaznamenal náš fond zdaleka největší nárůst nových klientů, přibylo jich více než 274 tisíc.

6 Moderními produkty a službami určujeme vývoj pojišťovnictví Do vývoje pojistných produktů Allianz investujeme stále mnoho energie a prostředků. Snažíme se o to, abychom dodávali naprostou špičku z hlediska šíře krytí a servisu. Mnoho jinde placených služeb tak poskytujeme již v základní ceně. Nabízíme širokou variabilitu produktů a asistenční služby dostupné na doslova celém světě. Životní pojištění V průběhu života může dojít k mnoha neočekávaným událostem, které mohou našim klientům nebo jejich blízkým zasáhnout do života a nepříznivě ovlivnit dosavadní životní standard. Pro tyto případy máme širokou nabídku životního pojištění. Mezi nejzajímavější patří investiční životní pojištění Rytmus s nejširší nabídkou krytí rizik. Novinkou roku 2012 se stalo unikátní pojištění PRO ŽENY. Pro bezstarostný život dětí a jejich rodičů je určeno životní pojištění Pastelka. A v neposlední ední řadě nabízíme rizikové pojištění PRO život. Cestovní pojištění Klienti se na nás mohou spolehnout jak na krátkém výletě, tak na dlouhodobém pobytu. Naše cestovní pojištění je jediným komplexním pojištěním s neomezeným limitem léčebných výloh v zahraničí. Součástí pojištění je dále úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a stornovacích poplatků.

7 Pojištění majetku občanů Jsme spolehlivým partnerem i pro nepříjemné události a rizika hrozící domům nebo bytům našich klientů. Pomůžeme vyřešit prasklé vodovodní potrubí, střechu poškozenou od silného krupobití nebo zatopený sklep. Nabízíme pojištění domácnosti, nemovitosti či odpovědnosti. Pojistíme ale i rekreační plavidla či letadla. Asistenční služby jako součást pojištění majetku jsou u nás samozřejmostí. mostí. Allianz penze Našim klientům pomáháme udržet si svoji životní úroveň na přijatelné úrovni i po odchodu do důchodu. Proto Allianz penzijní společnost nabízí jak Doplňkové penzijní spoření (3. pilíř), tak zcela novou formu spoření na důchod v podobě Důchodového spoření (2. pilíř). Navíc spoření klientů lze ochránit pomocí životního pojištění Strážce penze, které za klienta spoří dál i v okamžiku obtížné životní situace. Pojištění podnikatelů a průmyslu I v pojištění podnikatelů pomáháme našim klientům napravit nepříznivé dopady dy nečekaných událostí. Pojistíme nemovitosti (kanceláře či jiné provozovny), movité věci, zásoby, stroje náklad, elektroniku i přerušení provozu a profesní i provozní odpovědnost. Pro každého připravíme nabídku pojištění na míru. Naší specialitou jsou např. balíčky pro lékárny, restaurace či prodejce sportovních potřeb. Autopojištěníojištění Pro naše klienty nabízíme povinné ručení s nejširší ochranou na trhu.. Součástí jednotlivých balíčků je i krytí škod, které klient nezavinil (např. střet se zvířetem, poškození živlem) a pomoc s vyřízením škody, kterou klientovi způsobil někdo jiný (tzv. přímá likvidace). Dále nabízíme havarijní pojištění, pojištění skel, zavazadel a úrazové pojištění osob ve vozidle. Automatickou součástí pojištění jsou asistenční služby.

8 Poskytujeme jen ty nejlepší služby Stavíme náš úspěch na vysoké úrovni servisu a z něj plynoucí spokojenosti klientů. Naším pravidlem je vždy nabídnout to nejlepší, co lze na trhu najít. Samozřejmostí je pohodlné hlášení pojistných událostí a jejich rychlá a bezproblémová likvidace. Nabízíme ale mnohem víc. Díky široké nabídce asistenčních služeb, spojených s celosvětovou působností a osobním přístupem, trvale získáváme srdce a loajalitu našich klientů. Snažíme se být naprosto výjimečným partnerem a tento přístup přenášíme do všeho, co děláme. Nabízíme široký rozsah asistenčních služeb Autopojištění Odtah do nejbližší opravny Poskytnutí náhradního vozidla Pomoc v případě živelní události, při zabouchnutí klíčů v autě Pomoc v zahraničí včetně telefonického tlumočení Životní pojištění Ošetřovatelská služba, donáška stravy, venčení psů, hlídání dětí Opravy v domácnosti, osti, ostraha objektů, nákupy Odborná psychologická ogická pomoc Doprava k lékaři, dovoz léků Pojištění majetku Pohotovostní služby instalatér, sklenář, elektrikář, zámečník, topenář, pokrývačč Oprava domácích elektrospotřebičů Cestovní pojištění Zabezpečení péče v případě nemoci nebo úrazu Pomoc při ztrátě zavazadel či dokladů Tlumočení, informační servis

9 Bezchybná a rychlá likvidace pojistných událostí je základem naší práce Díky kapitálové síle skupiny Allianz jsme vždy schopni dostát svým závazkům. Víme, že musíme našim klientům poskytnout podporu, kterou v nelehkých situacích potřebují. Důkazem je i fakt, že v porovnání s trhem vyplácíme nejvyšší pojistné náhrady. Klientům jsme vyplatili již více než 45 miliard korun. Nabízíme vždy něco navíc Allianz Šestý smysl Aktivní systém rychlé pomoci motoristům, který posádku vozidla efektivně ochrání a pomůže v případě nečekané události. Co vše Allianz Šestý smysl dokáže? Při silném nárazu se vozidlo automaticky spojí s asistenční službou. Pomůže v případě poruchy asistenční služba Vám po stistknutí tlačítka pošle potřebnou servisní pomoc. Hlídá Vaše auto před odcizením. Eviduje pohyb vozidla přes webový portál.

10 Celý svět se dynamicky mění a my s ním denně využíváme nejmodernější technologie Webový portál Všechny informace snadno a rychle k dispozici. Možnost oznámit pojistnou událost on-line. Informace o produktech, službách a akcích. Vyhledání nejbližšího obchodního místa či pojišťovacího poradce. Prodej on-line Internetový portál umožňuje snadné a rychlé sjednání pojištění on-line za výhodných podmínek, od nezávazné kalkulace až po platbu pojistného a vytištění dokladů. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stejně snadný a rychlý proces sjednání pojištění i odpovědi na dotazy klientů nabízí linka našeho call centra Portál umožňuje spravovat Vaše sjednané pojistné smlouvy on-line, získávat aktuální informace nebo kontaktovat obchodního zástupce, a to z pohodlí domova, odkudkoli a kdykoli potřebujete. Specializované webové stránky

11 Klientům přinášíme moderní mobilní aplikace Allianz Křižovatky Interaktivní hra Allianz pojišťovny, určená pro chytré telefony. Velmi hravou formou si můžete trénovat situace, které musí denně v provozu řešit motoristé, tedy správný postup při projíždění křižovatek. Allianz Škola smyku Zábavná simulace jízdy na autodromu na kluzkém povrchu s mnoha nástrahami. Nabízí podrobné rady profesionálů, jak zvládnout vozidlo v kritických situacích. Odkazuje na výuková videa kurzy bezpečné jízdy. Allianz Na cesty Umožňuje flexibilní sjednání cestovního pojištění. Nabízí nezbytné rady pro možné krizové situace. Rychlá volba pro mezinárodní tísňové volání a spořič obrazovky, obsahující Vaše kontaktní informace. Allianz WeatherSafe Aktuální předpovědi počasí pro každého, a to na 7 dní dopředu nebo ve tříhodinových intervalech. Aplikace je výjimečná tím, že včas doručí klientům výstrahy před nepříznivým počasím a poskytne relevantní rady, jak ochránit majetek.

12 Značka Allianz je vidět

13 Jsme společnost, která je zvyklá pomáhat Sponzorství ve světě Allianz je stálým partnerem řady světově významných ných projektů. Vybíráme si partnery, na jejichž úspěchy můžeme být hrdí: závody Formule 1, fotbalová Allianz Aréna v Mnichově (domovská aréna fotbalových klubů FC Bayern Mnichov), profesionální, amatérský i dětský golf v mnoha zemích, Mezinárodní paralympijský výbor. Sponzorství v České republice Jako společensky odpovědná organizace dlouhodobě podporujeme vzdělávání, sport i kulturu. Mimo jiné jsme partnery následujících akcí: Česká Miss, divadlo Minor, Botanická zahrada a Praha, Svaz českých lyžařů, Bernardfest, Český paralympijský výbor. Allianz nadační fond Posláním našeho nadačního fondu je bezpečnost na silnicích a ochrana zdraví všech účastníků silničního provozu.

14 Allianz je víc než jen dobrá práce Nabízíme našim spolupracovníkům řadu dalších výhod a benefi tů. Pravidelně připravujeme společné akce, workshopy, konference, zahraniční zájezdy a výhodné slevové programy. Kariérní benefity VIP klub pro nejlepší poradce Zahraniční zájezdy Osobní a profesní rozvoj Allianz Akademie Podpora a příspěvek při budování vlastního obchodního místa Osobní web s možností on-line prodeje Speciální software Zvýhodněné tarify u mobilních operátorů Pojistné programy domácí tarify Zvýhodněné osobní účty a úvěry Exkluzivní sleva na nákup nových osobních vozů Prodejní podpora, know-how a osobní přístup Marketingové materiály Zvýhodněné reklamní předměty pro klienty Reklama a personální marketing v regionech Nabízíme vždy něco navíc Exkluzivní podmínky Finanční nezávislost Kariérní růst Budování vlastního podnikání Profesionalita Odbornost Partnerský přístup Stabilní společnost světového formátu Otevřená kariéra Práce v nejlépe placeném oboru

15 Konference, zahraniční cesty, sportovní hry

16

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční. S vámi od A do Z

Allianz pojišťovna, a. s. Výroční. S vámi od A do Z Allianz pojišťovna, a. s. Výroční zpráva 2012 S vámi od A do Z Základní ekonomické údaje Vybrané ukazatele (v mil. Kč) 2012 2011 Změna 2012/2011 Hrubé předepsané pojistné 11 568 11 044 4,7 % Životní pojištění

Více

Pojištění od A do Z. Výroční zpráva 2013

Pojištění od A do Z. Výroční zpráva 2013 Výroční zpráva 2013 Základní ekonomické údaje Vybrané ukazatele (v mil. Kč) 2013 2012 2011 Hrubé předepsané pojistné 11,871 11,568 11,044 Životní pojištění 4,481 4,307 3,736 Neživotní pojištění 7,390 7,261

Více

Výroční zpráva 2010. Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Výroční zpráva 2010. Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Výroční zpráva 2010 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Obsah O společnosti... 8 Charakteristika akcionáře... 9 Dozorčí rada a představenstvo... 11 Úvodní slovo předsedy dozorčí

Více

KOMERČNÍ PŘÍLOHA 10. KVĚTNA 2005

KOMERČNÍ PŘÍLOHA 10. KVĚTNA 2005 Přílohu připravila www.medialni.cz Seznam členských pojišťoven České asociace pojišťoven AIG CZECH REPUBLIC pojišťovna, a. s. Allianz pojišťovna, a. s. Aviva životní pojišťovna, a. s. CREDIT SUISSE LIFE

Více

OBSAH. Rozvaha... 44. Výkaz zisku a ztráty... 46. Přehled o změnách vlastního kapitálu... 50

OBSAH. Rozvaha... 44. Výkaz zisku a ztráty... 46. Přehled o změnách vlastního kapitálu... 50 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A Certifikát LEED Platinum Je hodnocením především za úspornost budovy, ekologickou nenáročnost a vliv na okolí. V evropském měřítku lze v roce 2012 najít pouze 10 budov s platinovým

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP. Foto: Ladislav Cesnek

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP. Foto: Ladislav Cesnek VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP Foto: Ladislav Cesnek OBSAH O společnosti... 8 Charakteristika akcionáře... 9 Představenstvo a dozorčí rada... 11 Úvodní

Více

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA NABÍDKA PRODUKTŮ. A je to pojištěno! 841 444 555 www.cpp.cz. o společnosti. pojištění. vozidel. cestovní.

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA NABÍDKA PRODUKTŮ. A je to pojištěno! 841 444 555 www.cpp.cz. o společnosti. pojištění. vozidel. cestovní. 841 444 555 www.cpp.cz NABÍDKA PRODUKTŮ ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA O společnosti Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou poskytující komplexní pojistné

Více

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group. Výroční zpráva

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group. Výroční zpráva Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Výroční zpráva 2009 2009 Zimní sportovní hry Pustevny 2009 Kapitálové životní pojištění HARMONIE Nejúspěšnější pojišťovnou v anketě makléřů Pojišťovna

Více

www.erstepremier.cz www.csas.cz

www.erstepremier.cz www.csas.cz www.erstepremier.cz www.csas.cz Vítejte ve světě nadstandardního bankovnictví Erste Premier 2 01 Co může Erste Premier udělat pro Vás? 5 02 Pro koho je Erste Premier určen? Jaká je cena za službu? 03 Jaké

Více

KOMERČNÍ PŘÍLOHA 4. KVĚTNA 2004

KOMERČNÍ PŘÍLOHA 4. KVĚTNA 2004 Přílohu připravila www.medialni.cz Seznam členských pojišťoven České asociace pojišťoven AIG CZECH REPUBLIC pojišťovna, a. s. Allianz pojišťovna, a. s. Atradius Credit Insurance N. V., organizační složka

Více

POJIŠTĚNÍ. U povinného ručení může každý nový klient získat navíc slevu 15 % díky novému extrabonusu PROFI.

POJIŠTĚNÍ. U povinného ručení může každý nový klient získat navíc slevu 15 % díky novému extrabonusu PROFI. www.cap.cz POJIŠTĚNÍ Přílohu připravila www.medialni.cz K povinnému ručení nyní dostanete živelní pojištění a pojištění pobytu v nemocnici zdarma. S životním pojištěním FLEXI budete mít jistotu v každé

Více

Život a zdraví si chráníme nedostatečně V pojištění mají Češi v Evropské unii stále co dohánět

Život a zdraví si chráníme nedostatečně V pojištění mají Češi v Evropské unii stále co dohánět www.cap.cz Přílohu připravila www.medialni.cz KOMERČNÍ PŘÍLOHA 15. LISTOPADU 2005 Život a zdraví si chráníme nedostatečně V pojištění mají Češi v Evropské unii stále co dohánět Nebýt pojištěn rovná se

Více

Česká pojišťovna a.s.

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2014 Výroční zpráva 2014 OBSAH Úvodní slovo předsedy představenstva... 2 Charakteristika Společnosti a skupiny Česká pojišťovna... 4 Nejvýznamnější události skupiny České pojišťovny... 6

Více

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, a. s. VÝROČNÍ ZPRÁVA

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, a. s. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2006 VÝROČNÍ ZPRÁVA ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, a. s. VÝROČNÍ ZPRÁVA VÝROČNÍ ZPRÁVA ČPP ZA ROK 2006 ZÁKLADNÍ ÚDAJE O ČPP Obchodní firma Česká podnikatelská pojišťovna, a. s. Sídlo Budějovická 5, 140

Více

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009 INFORMACE PRO TISK Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice leden 2009 Obsah dokumentu OBSAH DOKUMENTU...2 GE...3 GE MONEY...5 GE MONEY BANK...6 INFORMACE O SPOLEČNOSTI...6 PRODUKTY GE MONEY

Více

Jan Vlček. obchodní ředitel. ze Slavia pojišťovny.

Jan Vlček. obchodní ředitel. ze Slavia pojišťovny. 08/2015 ZPRAVODAJ PRO NAŠE PARTNERY Vážení obchodní přátelé, hlavním tématem nejnovějšího letního vydání newsletteru je ryze česká pojišťovna. Vizí naší pojišťovny je stát se součástí každé české domácnosti.

Více

Česká pojišťovna a.s.

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2013 Výroční zpráva 2013 Obsah Úvodní slovo předsedy představenstva... 2 Charakteristika Společnosti a skupiny Česká pojišťovna... 4 Nejvýznamnější události skupiny České pojišťovny... 6

Více

Analýza pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel u ČPP, a.s. Monika Zbořilová

Analýza pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel u ČPP, a.s. Monika Zbořilová Analýza pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel u ČPP, a.s. Monika Zbořilová Bakalářská práce 2006 ABSTRAKT Cílem této práce je analyzovat povinné ručení jako produkt, který ČPP, a.s. nabízí

Více

život v umění, umění v životě

život v umění, umění v životě život v umění, umění v životě výroční zpráva 2013 1 výroční zpráva 2013 2 KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA, A.S., VIENNA INSURANCE GROUP VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 3 Obsah Úvodní slovo předsedy dozorčí rady 9 Úvodní slovo

Více

Assistancenews. Jaro 2011. Cestování Zdraví Automobily Domov & Rodina. Strategický plán Europ Assistance pro roky 2011-2015

Assistancenews. Jaro 2011. Cestování Zdraví Automobily Domov & Rodina. Strategický plán Europ Assistance pro roky 2011-2015 Jaro 2011 Assistancenews Cestování Zdraví Automobily Domov & Rodina Strategický plán Europ Assistance pro roky 2011-2015 10 let výročí Europ Assistance v ČR Rozhovor s Markem Venutou Online fakturace i

Více

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV EKONOMIKY (ÚE) FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF ECONOMICS NÁVRH NA ZLEPŠENÍ VYBRANÉHO POJISTNÉHO PRODUKTU

Více

POJIŠTĚNÍ. komerční příloha 25. dubna 2006. V široké nabídce pojistných produktů si každý může vybrat pojištění, které mu vyhovuje.

POJIŠTĚNÍ. komerční příloha 25. dubna 2006. V široké nabídce pojistných produktů si každý může vybrat pojištění, které mu vyhovuje. www.cap.cz Přílohu připravila www.medialni.cz Ke každé individuální smlouvě povinného ručení Kooperativa nabízí živelní pojištění automobilu zdarma. Nejprodávanější životní pojištění DYNAMIK lze přizpůsobit

Více

Analýza konkurence České pojišťovny v oblasti pojištění motorových vozidel. Veronika Mikelová

Analýza konkurence České pojišťovny v oblasti pojištění motorových vozidel. Veronika Mikelová Analýza konkurence České pojišťovny v oblasti pojištění motorových vozidel Veronika Mikelová Bakalářská práce 2013 PROHLÁŠENÍ AUTORABAKALÁŘSKÉPRÁCE Beru na vědomí, že: odevzdáním bakalářské práce souhlasím

Více

výroční zpráva 2012 Wüstenrot pojišťovna a.s.

výroční zpráva 2012 Wüstenrot pojišťovna a.s. výroční zpráva 2012 Wüstenrot pojišťovna a.s. základní ukazatele 2012 2011 v tis. Kč v tis. Kč Předepsané hrubé pojistné 348 108 323 112 Pojistná plnění 144 816 132 101 Technické rezervy netto 417 304

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

Česká pojišťovna. Pomáháme vám jít dál. Přinášíme jednoduchá, rychlá, férová a profesionální řešení v oblasti pojištění a investic.

Česká pojišťovna. Pomáháme vám jít dál. Přinášíme jednoduchá, rychlá, férová a profesionální řešení v oblasti pojištění a investic. Výroční zpráva 2013 2 Česká pojišťovna Pomáháme vám jít dál Přinášíme jednoduchá, rychlá, férová a profesionální řešení v oblasti pojištění a investic. Poskytujeme individuální životní a neživotní pojištění,

Více

COMPANY PROFILE LOYDEX Your global partner www.loydex.cz

COMPANY PROFILE LOYDEX Your global partner www.loydex.cz COMPANY PROFILE LOYDEX Your global partner www.loydex.cz Registrovaný pojišťovací makléř číslo 001 4 LOYDEX Your global partner Profil společnosti Vážení obchodní partneři, jsem rád, že při hodnocení výsledku

Více

Povinnost uzavřít pojištění má

Povinnost uzavřít pojištění má auto pojištění II/III Přílohu připravili: Vlastimil Poliačik, editor Markéta Podhrazská, manažerka přílohy Dlouhá historie. Pojištění typu povinného ručení se uzákonilo pro všechna motorová vozidla registrovaná

Více

obsah Zpráva nezávislého auditora o účetní závěrce 58 Profil společnosti 5 Struktura skupiny 8 Rozvaha 60 Celosvětové koncernové zásady 10

obsah Zpráva nezávislého auditora o účetní závěrce 58 Profil společnosti 5 Struktura skupiny 8 Rozvaha 60 Celosvětové koncernové zásady 10 2011 Výroční zpráva obsah Profil společnosti 5 Struktura skupiny 8 Celosvětové koncernové zásady 10 Složení vrcholných orgánů 13 Dlouhodobá strategie 16 Hlavní aktivity roku 2011 19 Produkty a služby

Více

Výroční zpráva 2013 Komerční pojišťovna, a.s.

Výroční zpráva 2013 Komerční pojišťovna, a.s. Výroční zpráva 2013 Komerční pojišťovna, a.s. Komerční pojišťovna, a.s. Výroční zpráva 2013 Komerční pojišťovna, a.s., je univerzální pojišťovnou, která se zaměřuje na poskytování služeb především v oblasti

Více