Vítejte v aplikaci Objednejse-online.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vítejte v aplikaci Objednejse-online."

Transkript

1 Vítejte v aplikaci Objednejse-online. 1. První přihlášení do aplikace Objednejse-online 2. Můj účet 2.1 osobní údaje 2.2 Moje rezervace Detail rezervace Řazení rezervací 2.3 Moje stránka 3. Zadávání nové rezervace 4. Storno rezervace 5. Stavy rezervací 6. Navigace v kalendáři 7. Žádosti o přístup do neveřejného kalendáře 8. Oblíbené 9. Adresář firem 10. Zprávy 11. Nahlásit chybu

2 1. První přihlášení do aplikace Objednejse-online Po prvním přihlášení do aplikace doporučujeme zkontrolovat a případně doplnit údaje zadané při registraci. Zobrazíte je pomocí Uživatelského menu v levé části obrazovky. 2. Můj účet Ve složce Můj účet máte přístup k vašim osobním údajům, zadaným rezervacím a do sekce Moje stránka. 2.1 Osobní údaje Osobní údaje slouží k přístupu do aplikace a k identifikaci při zadávání rezervací. Pokud vyplníte geografické údaje, budete informováni o nově zaregistrovaných firmách na Objednejse-online.

3 = přihlašovací jméno (v případě potřeby můžete změnit). Jméno a Příjmení - slouží k identifikaci, když se budete objednávat u firmy. Avatar pomoc í tlačítka vpravo máte možnost vložit svoji fotografii. Po výběru fotografie je třeba pomocí tlačítka změnu Uložit. Fotografie společně se Jménem, Příjmením a em je pro firmu viditelná od prvního objednání. Město nepovinný údaj, který umožňuje získávat informace o novinkách ve vašem městě. Kraj - nepovinný údaj, který umožňuje získávat informace o novinkách z vašeho kraje. Nové heslo zde můžete změnit svoje heslo. Nové heslo znovu povinné ověření změny hesla. 2.2 Moje rezervace Moje rezervace vám zpřístupní pohled na všechny vaše zadané rezervace. Dokud nevytvoříte vlastní Rezervaci, nebudou se v této sekci žádné záznamy zobrazovat. V seznamu rezervací naleznete následující údaje, podle kterých je možné řadit záznamy. Stav schváleno / zamítnuto / stornováno uživatelem Firma název firmy, u které byla rezervace provedena. Kalendář název kalendáře, ve kterém je rezervace zadána. Firma může provozovat více kalendářů na různé služby. Od datum a čas začátku rezervovaného termínu.

4 Do datum a čas konce rezervovaného termínu. Počet počet objednaných osob na základě této rezervace (např. rezervace za sebe a kamaráda na spinning). Poznámka vámi zadaná poznámka nebo vzkaz, která se zobrazí také firmě. Odkaz na kalendář slouží ke vstupu do kalendáře firmy. Nezobrazí termín rezervace, ale právě probíhající týden Detail rezervace Detail rezervace zobrazíte kliknutím na ikonu kalendáře s tužkou (vpravo), nebo dvojklikem přímo na řádek s příslušnou rezervací v Přehledu rezervací (Můj účet/ Moje rezervace). V Detailu rezervace nalezete tyto údaje: Název kalendáře ve kterém kalendáři je rezervace provedena. Odkaz na kalendář slouží ke vstupu do kalendáře firmy. Nezobrazí termín rezervace, ale právě probíhající týden. Stav status rezervace. Jednotlivé statusy závisí na nastaveném způsobu schvalování rezervací a případném zrušení firmou nebo zákazníkem. Více informací naleznete v kapitole 4.5 Stavy rezervací. Od datum a čas začátku rezervovaného termínu. Do datum a čas konce rezervovaného termínu. Počet - počet objednaných osob na základě této rezervace (např. rezervace za sebe a kamaráda na spinning). Komentář firmy poznámka nebo vzkaz od firmy, např. v případě zamítnutí/ zrušení rezervace.

5 2.2.2 Řazení rezervací Řazení rezervací - kliknutím na šipku vedle názvu parametru je možné rezervace řadit vzestupně, nebo sestupně (dle abecedy a data). Pro snazší vyhledávání lze také použít řazení podle názvu firmy. Dále máte možnost zobrazovat a skrývat parametry jednotlivých rezervací kliknutím na Sloupec a vybrat požadované údaje. 2.3 Moje stránka Stránka, na které naleznete novinky, informace a zprávy od firem, které navštěvujete. Dále zde máte možnost ukládání odkazů na vaše oblíbené firmy a jejich kalendáře.

6 3. Zadání Nové rezervace Novou rezervaci zadáte po vstupu do kalendáře firmy prostřednictvím odkazu z jejich webu. Pokud znáte URL kalendáře, lze jej zadat do vašeho internetového vyhledávače. Zadání Nové rezervace provedete kliknutím na požadovaný termín, ve kterém má být rezervace provedena. Vzápětí se otevře okno pro zadání Nové rezervace.

7 V poli Počet rezervací máte možnost zadat pomocí číslovky pro kolik osob je rezervace určena. Do pole Poznámka můžete zadat libovolný komentář. Poznámka se zobrazí také firmě. Tato rezervace nepodléhá schvalovacímu procesu je režim kalendáře, kdy je vaše rezervace schválena automaticky. Další variantou je režim, kdy schválení probíhá manuálně a doba schválení/ zamítnutí závisí na firmě. Přečetl/a jsem si podmínky odkaz na podmínky pro rezervaci určené (definované?) firmou. Tlačítkem Rezervuj potvrdíte rezervaci a současně vám bude o této rezervaci zaslán Storno rezervace Rezervaci můžete dohledat v přehledu Moje rezervace a následně stornovat pomocí ikony křížku. Další možností je dohledání termínu přímo v kalendáři firmy a kliknutím na termín.

8 Zobrazí se totožné okno jako při zadávání rezervace. Do poznámky zadejte důvod zrušení a tlačítkem Zrušit rezervaci odešlete. Stornovat vaši rezervaci může i firma a to i po předchozím schválení. 5. Stavy rezervací Nenastaveno = Nový požadavek na rezervaci u kalendáře se schvalováním (Rezervace podléhá schválení). Takovýto požadavek čeká na schválení nebo zamítnutí. Schváleno = automaticky nebo manuálně schválená rezervace. Zamítnuto = manuálně zamítnutá rezervace firmou. Uživatel stornoval = rezervace zrušená zákazníkem. Storno může provést také firma, např. po telefonické domluvě. Změny stavu rezervací (sválení a zamítnutí) jsou obvykle oznamovány em. 6. Navigace v kalendáři V Kalendáři máte možnost přepínání pohledů na Týden a Den pomocí tlačítek v horní liště. Pomocí šipek můžete listovat v kalendáři po dnech nebo týdnech v závislosti na aktuálním pohledu. Pro rychlejší posun po měsících a týdnech slouží kalendář vlevo nad Uživatelským menu.

9 Pro návrat na aktuální datum (do aktuálního týdne a měsíce) slouží tlačítko Dnes umístěné pod kalendářem. 7. Žádost o přístup do neveřejného kalendáře Pro přístup do tzv. neveřejného kalendáře firmy je nutné poslat žádost. Při pokusu o vstup do takového kalendáře je uživatel automaticky upozorněn. Rychlost schválení požadavku záleží na firmě. Schválený přístup může firma následně odebrat.

10 8. Oblíbené Pro pohodlnější přístup a přehled si můžeme jednotlivé kalendáře (odkazy) zařadit do složky Oblíbené. Pro přidání kalendáře do této složky je nutné mít příslušný kalendář otevřený. V pravé části lišty kalendáře se zobrazí ikona s hvězdičkou Přidat do oblíbených hned pod jménem uživatele. Při přidání kalendáře do složky Oblíbených máte možnost zařadit příslušný kalendář do přednastavených nebo nově vytvořených Složek. Od zařazení kalendáře do složky do něj můžete pohodlně vstupovat také přes seznam na Moje stránka. Správa Oblíbených - vytvořené Složky a zařazené kalendáře máte možnost nadále upravovat pomocí ikony Správa.

11 9. Adresář firem Do Adresáře firem si můžete libovolně přidávat kontakty na firmy. Kontakty se zobrazují na Moje stránka. Firmu si do Adresáře přidáte přes veřejný profil firmy, který zobrazíte v kalendáři firmy pomocí ikony Profil firmy. Kliknutím na odkaz Přidat do oblíbených, firmu zařadíte do svého Adresáře firem.

12 10. Zprávy Firma, u které jste se již objenal/a nebo jste u ní zažádal/a o schválení přístupu, má možnost svým zákazníkům zasílat zprávy. Jedná se o jednostranná sdělení, na které nemáte možnost odpovídat. Upozornění na novou zprávu uvidíte po přihlášení na Objednejse-online hned na dvou místech. Hned po přihlášení na hlavní stránce Objednejse-online. Nebo na liště vedle vašeho jména. Kliknutím na ikonu budete přesměrováni na Moje stránka, kde se vám zprávy zobrazí.

13 11. Nahlásit chybu Nástroj pro přímé zasílání informací o problémech s funkčností systému. Popište vzniklý problém a tlačítkem Uložit formulář odešlete.

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5

OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 OBSAH: Kapitola č. 1 Úvod...5 1) Práce s příručkou...5 2) Popis aplikace...5 3) Doporučená konfigurace...5 a) Intranetový / internetový server...6 b) Stanice sítě...6 4) Licenční podmínky...6 Kapitola

Více

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část Uživatelská příručka aplikace WebKlient klientská část Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1 Tel.: +420 255 721 111 E-mail: info@cmzrb.cz www: http://www.cmzrb.cz

Více

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba 1 1. Úvod... 3 1.1. Účel dokumentu... 3 1.2. Připojení obchodníka k Mobito platbě... 3 1.3. Termíny a ustálené výrazy... 4 1.4. Popis Mobito portálu pro

Více

Elektronické aukce. ú č a s t n í k. Uživatelský manuál. podpora@qcm.cz www.eaukce.cz

Elektronické aukce. ú č a s t n í k. Uživatelský manuál. podpora@qcm.cz www.eaukce.cz Elektronické aukce ú č a s t n í k Uživatelský manuál 1 Obsah 1 Použité výrazy... 3 2 Registrace a přihlášení do systému... 4 2.1 Registrace organizace... 5 2.2 Přihlášení do systému... 7 3 Editace registrovaných

Více

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál 1 1. Úvod... 3 1.1. Účel dokumentu... 3 1.2. Připojení obchodníka k Mobitu web terminálu... 3 1.3. Termíny a ustálené výrazy... 4 1.4. Popis Mobito

Více

NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ SYSTÉMU ARIADNE 3 Strana 1 1 Úvod Systém Ariadne3 je systém pro správu obsahu (CMS - "Content Management System"). Umožňuje pomocí jednoduchého a intuitivního uživatelského rozhraní

Více

ProEshop. ABC Internetové obchody 1.12. Uživatelský manuál Popis a obsluha aplikace, možnosti nastavení. Uživatelský manuál

ProEshop. ABC Internetové obchody 1.12. Uživatelský manuál Popis a obsluha aplikace, možnosti nastavení. Uživatelský manuál 1.12 ProEshop Uživatelský manuál Popis a obsluha aplikace, možnosti nastavení ABC Internetové obchody Uživatelský manuál Popis a obsluha aplikace, možnosti nastavení ABC Českého Hospodářství a.s. 1.2.2011

Více

Klient online. Uživatelská příručka. verze 02.06

Klient online. Uživatelská příručka. verze 02.06 Klient online Uživatelská příručka verze 02.06 Obsah 1. Seznámení s aplikací Klient online...3 2. Bezpečnost aplikace...3 2.1 Šifrovaná komunikace...3 2.2 Nevyžádané e-maily...3 2.3 Bezpečnost z vaší strany...3

Více

11 Adresář osob. Popis modulu

11 Adresář osob. Popis modulu 11 Adresář osob Uživatelský modul Adresář osob slouží jako centrální evidence všech fyzických osob a zároveň také jako správce kontaktních informací těchto osob. Modul Adresář osob sleduje všechny důležité

Více

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl CarControl Uživatelská a administrační příručka verze 7.4-12. 06. 2009 2007 Telefónica O 2 Czech Republic, a.s. Úvod 1 Obsah Úvod 5 Nastavení internetového prohlížeče... 5 Blokování automaticky otevíraných

Více

ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013

ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013 ppesystem Elektronický nástroj pro řízení veřejných zakázek modul Veřejné zakázky verze 1.01 Uživatelský manuál Poslední aktualizace 06/2013 Centrum klientské podpory: Mobilní telefony: +420 733 530 680,

Více

Marwel v2.5 redakční systém pro internetové prezentace

Marwel v2.5 redakční systém pro internetové prezentace Marwel v2.5 redakční systém pro internetové prezentace backendová redakce správa redakčního systému verze manuálu: 0.5 QCM, s. r. o., květen 2008 Podpora: e-mail: podpora@qcm.cz tel.: +420 538 702 705

Více

LMS Moodle příručka učitele

LMS Moodle příručka učitele LMS Moodle příručka učitele Technické zabezpečení KFS prostřednictvím programového systému Realizováno v rámci OP VK: Rozvoj studijních programů, didaktických metod a inovování modelu řízení v oblasti

Více

Provozní dokumentace. Seznam orgánů veřejné moci. Příručka pro lokálního administrátora

Provozní dokumentace. Seznam orgánů veřejné moci. Příručka pro lokálního administrátora Provozní dokumentace Seznam orgánů veřejné moci Příručka pro lokálního administrátora Vytvořeno dne: 15. 4. 2011 Aktualizováno: 17. 6. 2011 Verze: 1.0 2011 MVČR Obsah 1 Úvod...4 1.1 Cíl dokumentu...4 1.2

Více

PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele

PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele PRŮVODCE aplikací edotace pro žadatele tj. jak snadno a rychle vyplnit žádost o dotaci z Plzeňského kraje, jak vložit vyúčtování Datum: 16.7.2015 Verze: 1.0 Obsah Úvodní strana aplikace edotace... 3 Krok

Více

Informační systém Národní soustavy kvalifikací (IS NSK) Návod na obsluhu interního webu - tvorba kvalifikačního a hodnoticího standardu

Informační systém Národní soustavy kvalifikací (IS NSK) Návod na obsluhu interního webu - tvorba kvalifikačního a hodnoticího standardu Informační systém Národní soustavy kvalifikací (IS NSK) Návod na obsluhu interního webu - tvorba kvalifikačního a hodnoticího standardu 28.5.2013 Obsah Interní web IS NSK tvorba standardu Obsah... 2 Návod

Více

KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE

KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE KLIENTSKÝ PORTÁL PŘÍRUČKA PRO UŽIVATELE BŘEZEN 2015 Obsah 1. Úvod... 3 1.1. Dostupnost a historie dat... 3 2. Než začneme... 4 2.1. Registrace... 4 2.2. Přihlášení... 6 3. Domovská stránka... 7 4. Orientace

Více

IS Krizkom Uživatelská dokumentace

IS Krizkom Uživatelská dokumentace IS Krizkom Uživatelská dokumentace pro úroveň: ORP obecní úřad obce s rozšířenou působností Zpracoval: DATASYS s.r.o. Praha 2014 Obsah Historie dokumentu...2 1. Úvod... 3 1.1 Účel dokumentu...3 1.2 Seznam

Více

Modul Kalendář verze 1.0

Modul Kalendář verze 1.0 Modul Kalendář verze 1.0 Uživatelský manuál a správa modulu QCM, s.r.o., 2007 Mgr. Petr Andrýsek 1 Obsah 1. Popis modulu Kalendář...3 2. Jak přidat akci do kalendáře...5 3. Správa modulu Kalendář...6 4.

Více

WR Hotel & Pension. Web Revolution. Uživatelský manuál administračního rozhraní

WR Hotel & Pension. Web Revolution. Uživatelský manuál administračního rozhraní WR Hotel & Pension Web Revolution Uživatelský manuál administračního rozhraní Web Revolution s. r. o. 2010 WR Hotel & Pension Administrace uživatelský manuál Praktický průvodce administrací webové aplikace

Více

OSOBA JEDNAJÍCÍ ZA SPRÁVCE ČÍSELNÍKU NÁVOD K OBSLUZE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU O DATOVÝCH PRVCÍCH (ISDP)

OSOBA JEDNAJÍCÍ ZA SPRÁVCE ČÍSELNÍKU NÁVOD K OBSLUZE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU O DATOVÝCH PRVCÍCH (ISDP) OSOBA JEDNAJÍCÍ ZA SPRÁVCE ČÍSELNÍKU NÁVOD K OBSLUZE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU O DATOVÝCH PRVCÍCH (ISDP) Obsah Úvod...2 Co je ISDP...2 Jaké jsou funkce ISDP...2 Slovník pojmů...2 Dílčí DP...2 DS...2 ISDP...2

Více

Základní informace o Benefit7

Základní informace o Benefit7 Základní informace o Benefit7...2 Způsob práce s aplikací...2 Přepnutí jazyků...2 Časovač odhlášení...3 Registrace uživatelského účtu...4 Přihlášení k uživatelskému účtu...5 Zjištění zapomenutého hesla...5

Více

Verze 1.0. SmartPlanner

Verze 1.0. SmartPlanner Verze 1.0 SmartPlanner 1. ÚVOD... 4 1.1 Historie změn... 4 2. POPIS APLIKACE... 5 2.1 Obecný popis... 5 2.2 Licence... 5 2.3 Systémové požadavky... 5 3. POUŽITÍ APLIKACE... 6 3.1 Registrace... 6 3.1.1

Více

MagnusWeb Uživatelská příručka

MagnusWeb Uživatelská příručka MW UP 1.7 MagnusWeb Uživatelská příručka OBSAH 1. Popis aplikace 2 2. Přihlášení, pracovní plocha, změna hesla. 3 3. Vyhledávání 10 4. Strom.. 14 5. Report.. 15 6. Výběry. 16 7. Monitoring 17 8. Finanční

Více

UŽIV ATELSKÁ PŘÍRUČKA

UŽIV ATELSKÁ PŘÍRUČKA UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Autor: Stanislav Chromý Verze dokumentu: 1.2 Poslední aktualizace: 14. února 2013 Obsah 1. Začínáme 3 1.1 Co je to KONTROLA INSOLVENCE 3 1.2 Po prvním spuštění 3 1.3 Založení účtu

Více

KSRZIS. Příručka - Role žadatel. Projekt - ereg - Úprava rezortních registrů a konsolidace rezortních. dat v návaznosti na základní registry VS

KSRZIS. Příručka - Role žadatel. Projekt - ereg - Úprava rezortních registrů a konsolidace rezortních. dat v návaznosti na základní registry VS Koordinační středisko pro resortní zdravotnické informační systémy Budějovická 15/743 140 00 Praha 4 Počet stran: 18 KSRZIS Příručka - Role žadatel Projekt - ereg - Úprava rezortních registrů a konsolidace

Více

Manuál programu SendMails

Manuál programu SendMails Strana I Manuál programu SendMails Part I O programu SendMails 1 1 Instalace... 2 2 Registrace... 2 3 Kontakt... 3 Part II Práce s programem 3 1 Způsob... zasílání zpráv 5 Přes SMTP server... 5 Kde získat

Více

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s.

Sticky Password 5.0 manuál. 2012 Lamantine Software, a.s. Sticky Password 5.0 manuál 2012 Lamantine Software, a.s. 2 Sticky Password 5.0 manuál Obsah Kapitola I Sticky Password 4 Kapitola II Rozhraní Sticky Password 4 1 Tlačítko... rychlého spouštění 5 2 Okno

Více

AXA Studio. Kalkulačka produktů AXA. AXA životní pojišťovna a.s. IT Life Systems. Copyright 2009-2011 AXA životní pojišťovna a.s.

AXA Studio. Kalkulačka produktů AXA. AXA životní pojišťovna a.s. IT Life Systems. Copyright 2009-2011 AXA životní pojišťovna a.s. AXA Studio Kalkulačka produktů AXA AXA životní pojišťovna a.s. IT Life Systems Copyright 2009-2011 AXA životní pojišťovna a.s. Distribuci a kopírování tohoto dokumentu provádět pouze s písemným souhlasem

Více

Uživatelská příručka IS Argis 2.3.3

Uživatelská příručka IS Argis 2.3.3 Uživatelská příručka IS Argis 2.3.3 Nouzové hospodářství pro správní úřad kraj verze 1.0 Uživatelská příručka IS Argis 2.3.3 Nouzové hospodářství pro správní úřad kraj verze 1.0 Zpracovala: Ing. Miloslava

Více