ON-LINE skladové pohyby pomocí mobilních terminálů se systémem GT-TRACK

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ON-LINE skladové pohyby pomocí mobilních terminálů se systémem GT-TRACK"

Transkript

1 Vzorová technická a cenová nabídka ON-LINE skladové pohyby pomocí mobilních terminálů se systémem GT-TRACK Zhotovitel: ing. Jakub Unucka, výkonný ředitel Spojení: Gaben s.r.o., Hájkova 1, Ostrava 1, tel/fax: Vážení, Zasílám nabídku na dodávku ON-LINE řešení pro Váš sklad pomocí systému GT-TRACK. Nabídka obsahuje vstupní analýzu, vlastní softwarové řešení, instalační a implementační práce. Skutečný počet a typ hardwarových zařízení bude určen na základě vstupní analýzy, tato nabídka obsahuje modelový příklad. Věřím, že Vás naše nabídka zaujme a těším se na další spolupráci Za Gaben spol. s r.o. Ing. Jakub Unucka výkonný ředitel Strana 1 (celkem 9)

2 1. Návrh řešení Navrhované řešení je založeno na modulárním řešení GT TRACK s oddělením skladové evidence od účetního systému. Veškeré skladové pohyby jsou evidovány v oddělené databázi odkud jsou jednotlivé doklady exportovány do informačního systému buď přímo na úrovni databáze nebo pomocí XML souborů. Schéma řešení je patrné z obrázku. Srdcem aplikace je databáze MSQSL nebo MYSQL. Jednotliví uživatelé přistupují k datům přes HTML prohlížeč. Ať už jde o mobilní terminál, notebook, stolní PC nebo chytrý mobilní telefon. Standardní instalace aplikace GT TRACK obsahuje moduly Příjemka, Výdejka, Převodka a Inventura. V případě potřeb je možno poměrně jednoduchým způsobem doplnit další moduly, návaznost na číselníky či další změny. Práva jednotlivým uživatelům jsou přidělována v administrátorském režimu, stejně jako provádění změn v pořízených datech. Strana 2 (celkem 9)

3 1.1. Přínosy řešení: Zpřesnění a zkvalitnění informací procesu skladové evidence Zavedení evidence ve skladových zásobách pomocí čárového kódu s návazností na stávající IS (příjemky, výdejky, převodky, výroba) On-line informace o stavu skladových zásob z hlediska množství, lotů, šarží, expiračních dob, sériových číslech apod. Přesná evidence manipulace se zásobami ve vztahu k odpovědným pracovníkům Zpřesnění informačních toků mezi výrobním procesem a účetním systémem (použité vstupní polotovary a jejich množství) Napojení na tisk etiket pro výrobky s generování čísla šarže/sériového čísla Přesná kontrola balených výrobků v expedici (adresát, výrobek, šarže...) 1.2. Výhody řešení na platformě GT-TRACK Modulární koncepce a možnost přizpůsobení dle specifických požadavků zákazníka Snadná možnost spolupráce s účetním systémem přes MSSQL/MYSQL/XML Funkcionalita ani data účetního systému nejsou nijak měněna Modularita systému z hlediska nasazení v jednotlivých skladech (prodejně) společnosti (využití intranetu, popř. internetu) Jednoduchá správa a podpora aplikace vzhledem ke koncepci založené na řešení s www serverem Správa uživatelů a flexibilní určování rolí (práv) v systému s ohledem na pracoviště Efektivní provádění inventur pomocí jak v režimu on-line, tak případně i off-line, s následnou synchronizací s databází Podpora mobilních terminálů s OS Windows CE od různých výrobců Strana 3 (celkem 9)

4 2. Moduly systému GT-TRACK Gaben s.r.o. Standardní instalace aplikace GT TRACK obsahuje moduly Příjemka na sklad, Výdej na expedici, Převod z výroby a Inventura. V případě potřeb je možno poměrně jednoduchým způsobem doplnit další moduly, návaznost na číselníky či další změny Příjem Práce pomocí mobilního terminálu, možnost tisku etiket s čárovým kódem s uvedením typu suroviny, lotu umistění na obal, popř. tisk příjemky Možnost automatické kontroly dle objednávky, popř. dod. listu snímání čárového kódu kontrola neporušenosti /poškození zásilek Možnost zpětného příjmu (chybné vyskladnění) Vyřazení poškozených anebo vadných zásilek Příjem zásilek od externích subjektů s označením čár. kódem 2.2. Výroba Automatická kontrola vstupních polotovarů dle výrobního příkazu Možnost úpravy výrobního příkazu se zpětnou vazbou na IS Evidence použitých polotovarů Vazba na elektronické váhy, řídící systémy či jiné zařízení s elektronickým výstupem Označení výrobku/polotovaru etiketou s čárovým kódem 2.3. Expedice Elektronické zadání pro expedici Automatické sestavení výdejky načítáním čárového kódu Kontrola skutečně expedovaného zboží oproti elektronické rozpisce Přesná on-line evidence jednotlivých zásilek s možností poskytnutí informací zákazníkům přes webové rozhraní automatická notifikace přes Administrativa Webový přístup do skladové evidence Informace o rozpracovanosti výroby v reálném čase Statistiky a reporty Výkony pracovníků v příjmu a expedici Administrace aplikace GB-TRAK Správa uživatelů Správa číselníků Strana 4 (celkem 9)

5 3. Hardware Výběr vhodného terminálu bude upřesněn před vlastní implementací po provedení vstupní analýzy. Jako příklad uvádím cenou kalkulaci s pokrytím skladu o 6-8 regálových uličkách a s použitím terminálů BHT 710 BW CE. Lze použít jakýkoliv terminál se systémem Windows CE nebo Windows Mobile výrobců TOYOTA DENSO, SYMBOL/MOTOROLA, DATALOGIC. Tiskárny etiket DATAMAX budou připojeny do systému přes print servery. WiFi síť je navržena na platformě ASUS. Zde je příklad různých typů terminálů v různých cenových hladinách. DATALOGIC MEMOR TOYOTA BHT 700 TOYOTA BHT 200 SYMBOL MC9090G Cena do Kč Cena do Kč Cena do Kč Cena do Kč Strana 5 (celkem 9)

6 3.1. Mobilní terminál TOYOTA BHT 700 Gaben s.r.o. Modularita provedení předurčuje tuto novinku v sortimentu TOYOTA k široké paletě použití. V základním provedení do skladu, v plné výbavě pro speditérské firmy. K dispozici je celá řada příslušenství, např. pro používání na systémových vozících. K dispozici je i baterie s větší kapacitou. Japonská kvalita výrobku je zárukou bezstarostného provozu. Technické parametry Řídicí jednotka PXA MHz Paměť 128MB RAM / 128 MB FLASH Displej QVGA 240x320, úhlopříčka 3,5, TFT dotykový displej Klávesy 27 / 42 kláves, alfanumerická Snímač 1D CCD, dosah cca 70cm, potvrzení LED a vibrátor 2D imager s možností režimu FOTO WiFi IEEE a/b/g, Atheros Ostatní rozhraní RS232/USB, Bluetooth, IrDa, EDGE(GSM/GPRS), Hmotnost 320/330/410g v závislosti na typu konfigurace a baterie Pracovní teplota, krytí -10 C to 50 C, IP 54 Baterie Standard 2300mA- výdrž cca 8 hod, LongLife 3900mA - výdrž cca 12 hod Odolnost 30x pád z výšky 1.2m na beton Strana 6 (celkem 9)

7 3.2. Tiskárna etiket DATAMAX I-4xxx Jako optimální se pro účely použití v logistice jeví tiskárna DATAMAX řady I-CLASS. DMX-I-4212 se vyznačuje modulární konstrukcí, umožňující uživateli kdykoliv doplnit nebo změnit volitelné příslušenství. Tiskárnu lze snadno překonfigurovat tak, aby v budoucnu vyhověla potřebám rozvíjejících se aplikací. Základem tiskárny je řemeslně vypracovaný tlakový odlitek hliníkového rámu. Tato konstrukce zajišťuje při své nízké váze dlouhou životnost a spolehlivost. Na rozdíl od ostatních tiskáren této třídy má DMX-I ve svém standardním vybavení řadu doplňkových funkcí. Patří k nim dobře čitelný displej LCD na čelním panelu, barevně označené nastavovací prvky, schémata zavádění média v plastickém provedení, dobrý přístup k tiskové hlavě a jedinečný zaklapávací trn pásky, s kterým je zavedení nebo vyjmutí pásky dílem okamžiku. Volitelným příslušenstvím je RFID modul, který umožňuje ON-LINE při potisku etikety zapisovat data do RFID tagu v etiketě. Technické parametry Způsob tisku Přímý tepelný, volitelně termotransferový, 203 dpi (8 bodů/mm) Rychlost tisku 51 mm/s až 304 mm/s (podle typu) Šířka tisku / média 104 mm, šířka média 25 mm až 118 mm Délka tisku 6 mm mm. S volitelným čidlem přítomnosti je nejmenší délka 19 mm Typ média Materiál v rolích nebo skládané leporelo, perforované nebo souvislé etikety, vstupenky nebo visačky, tloušťky 0,0635-0,254mm Podávací role Maximální průměr 203 mm na jádru o průměru 38 mm až 76 mm. Možno použít skládané leporelo, zavádění ze zadní strany tiskárny Termotransferové pásky Šířky dle průmyslových standardů; průměr jádra 25 mm, délka až 600 m Rezidentní fonty Deset alfanumerických fontů od 0,89 mm do 16,26 mm; OCR-A, OCR-B, Agfa CG Triumvirate ve vodorovné i svislé orientaci Zvětšení a rotace fontů Všechny fonty jsou rozšiřitelné vertikálně a horizontálně až 24x; fonty a grafiku je možno tisknout ve 4 směrech: 0, 90, 180 a 270 Podpora grafiky Soubory ve formátu PCX, BMP a IMG Paměť 2 MB DRAM, 1 MB Flash Rozhraní Paralelní port Centronics, sériový RS až Bd, volitelně Ethernet Driver Windows Pro vytváření formátů etiket pomocí libovolného programu Windows Konstrukce Kovový kryt, průhledná boční dvířka pro snadnou kontrolu stavu média Provoz 220 V, 50 Hz, 4 C až 35 C, výška 322,6 mm, šířka 320,6 mm, hloubka 472,5 mm, 20,5 kg Příslušenství Interní navíječ, RFID modul, odřezávač etiket a další Strana 7 (celkem 9)

8 4. Postup při realizaci Pro minimalizaci nákladů a rizik je celkové řešení rozdělen do několika etap, které lze realizovat postupně Etapa I: Analýza a vytvoření přesné funkční specifikace. Výsledkem etapy je vývojový diagram a návrh obrazovek, popisující funkčnost řešení. Etapa předpokládá součinnost zadavatele při definování funkčnosti Etapa II Customizace standardu GT TRACK pro potřeby zákazníka. Výsledkem etapy je testovací provoz dle analýzy. Etapa předpokládá součinnost zadavatele při exportu a importu dat do IS a zpřístupnění SQL serveru Etapa III Testovací provoz v laboratorních i reálných podmínkách. Výsledkem etapy je plně funkční řešení se zapracováním připomínek administrátorů i koncových uživatelů. Etapa předpokládá součinnost zadavatele při testovacím provozu Etapa IV Dodávka hardware pro vybranou lokalitu, školení, zaučení, podpora klíčových uživatelů. Výsledkem etapy je ostrý provoz na vybraném středisku. Etapa předpokládá součinnost zadavatele při ostrém provozu. Strana 8 (celkem 9)

9 5. Cenová kalkulace celková - příklad Gaben s.r.o. Název zboží Stručný popis Ks Cena 1ks Cena celkem Etapa I Návrh funkční specifikace Kč Etapa II Customizace Kč Etapa III Testovací provoz Kč Etapa IV Ostrý provoz * Kč GB TRACK Základní licence řešení GT TRACK Kč GB TRACK Doplňující licence pro více než 2 terminály Kč Celkem SW / služby Kč RF pokrytí * AP ASUS KIT (AP, anténa, krabice, pigtail, napájení) Kč RF pokrytí * Rozvaděč Kč RF pokrytí * Kabeláž a spotřební materiál Kč RF pokrytí * Práce kabeláž Kč Tiskárny etiket * Tiskárna DATAMAX I Kč Tiskárny etiket * TTR modul Kč Tiskárny etiket * Print server D-LINK Kč Terminály * Terminál TOYOTA DENSO BHT 710BW Kč Terminály * Nabíjecí základna Kč Terminály * Servisní balíček na 3 roky Kč Celkem HW Kč Ostatní Dokumentace, vedení projektu, administrativa Kč Doprava Doprava na vzorovou vzdálenost 100km Kč Celkem ostatní Kč Celkem vše Kč U položek označených * může být počet a typ změněn na základě předchozích kroků. Základní licence GT TRACK obsahuje celkem 2 uživatelské licence pro mobilní terminály,pokud jsou dodány zhotovitelem. 6. Platební podmínky Jednotlivé etapy budou realizovány na základě smlouvy o dílo. Předpokládané platební podmínky Etapa I: 75% předem, 25% do počátku další etapy Etapa II: 50% předem, 50% do počátku další etapy Etapa III: 25% předem, 75% do počátku další etapy Etapa IV: 25% předem, 75% do 45-ti dnů Strana 9 (celkem 9)

Informační systém ESO9

Informační systém ESO9 Informační systém ESO9 Obsah 1. VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ESO9... 3 1.1.1 Generační odlišnost... 3 1.1.2 Personalizace... 3 1.1.3 Vzdálená obsluha a správa systému... 3 1.1.4 Otevřenost... 4 1.1.5 Provázání

Více

INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA

INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA INFORMAČNÍ SYSTÉM ABRA PÁR SLOV NA ÚVOD Rád bych prostřednictvím těchto řádků poděkoval za váš zájem o informační systémy ABRA. Naším hnacím motorem je heslo PROTOŽE MÍT SYSTÉM JE ZÁKLAD a tímto krédem

Více

Nejmodernější technologické řešení. informační systém. money. Průvodce systémem. www.money.cz

Nejmodernější technologické řešení. informační systém. money. Průvodce systémem. www.money.cz Nejmodernější technologické řešení money informační systém S5 Průvodce systémem www.money.cz Obsah 01 Řešení pro vaši společnost 3 02 Flexibilní podnikový systém 4 03 Vícevrstvá aplikace 5 04 Vlastnosti

Více

ABRA AKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2013 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA

ABRA AKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2013 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA ABRA AKADEMIE KATALOG VZDĚLÁVÁNÍ 2013 ŠKOLICÍ STŘEDISKO PRAHA 1 PROTOŽE MÍT SYSTÉM JE ZÁKLAD. WWW.ABRA.EU/SKOLENI CO NAJDETE V KATALOGU? JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT? VÁŽENÍ UŽIVATELÉ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ ABRA,

Více

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta statistiky a informatiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta statistiky a informatiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta statistiky a informatiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Projekt automatizace výrobního závodu s výrobním programem chemického charakteru za účelem

Více

menší a střední společnosti

menší a střední společnosti Informační systém pro menší a střední společnosti podnikový informační systém (ERP) Profil společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. CÍGLER SOFTWARE, a.s., se zabývá vývojem a implementací moderních informačních

Více

Zavedení ERP a souvisejících agend

Zavedení ERP a souvisejících agend ELMO Schoř, s.r.o. Web: www.elmoschor.cz E-mail: info@elmoschor.cz ČSN EN ISO 9001:2001 ČSN EN ISO 9001:2009 ČSN EN ISO 14001:2005 ČSN OHSAS 18001:2008 IČ: 25445421 sídlo společnosti: Máchova 3, 410 02

Více

SEMINÁRNÍ PRÁCE. vybavení subjektu HW a SW. Obor: Management a marketing. z předmětu informační systémy. ZÁPADOMORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA TŘEBÍČ, o. p. s.

SEMINÁRNÍ PRÁCE. vybavení subjektu HW a SW. Obor: Management a marketing. z předmětu informační systémy. ZÁPADOMORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA TŘEBÍČ, o. p. s. ZÁPADOMORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA TŘEBÍČ, o. p. s. Obor: Management a marketing SEMINÁRNÍ PRÁCE z předmětu informační systémy na téma vybavení subjektu HW a SW Datum: 28.10.2012 Jméno, ročník: Zdeněk Kučera,

Více

O nás. Hlavní aktivity. Cíle společnosti. ISO 9001:2001 Certifikace. Podpora projektů a servis. Hlavní dodavatelé a partneři

O nás. Hlavní aktivity. Cíle společnosti. ISO 9001:2001 Certifikace. Podpora projektů a servis. Hlavní dodavatelé a partneři O nás Působíme na našem a slovenském trhu jako nezávislý distributor od roku 1991. Během existence firmy jsme vytvořili spolehlivou síť zahraničních dodavatelů z USA, Evropy a Dálného východu. Spolupracujeme

Více

ALTEC a. s. Poděbradova 2014 544 01 Dvůr Králové nad Labem Tel.: 499 309 011 Fax: 499 309 010 E-mail: info@altec.cz. www.altec.cz

ALTEC a. s. Poděbradova 2014 544 01 Dvůr Králové nad Labem Tel.: 499 309 011 Fax: 499 309 010 E-mail: info@altec.cz. www.altec.cz A P L I K A C E A P L I K A C E ALTEC a. s. Poděbradova 2014 544 01 Dvůr Králové nad Labem Tel.: 499 309 011 Fax: 499 309 010 E-mail: info@altec.cz www.altec.cz Modul Controlling je moderním nástrojem

Více

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o.

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o. Příručka uživatele Příručka uživatele Ekonomický systém POHODA Příručka uživatele 2012 STORMWARE s.r.o. Příručka k programu POHODA pro Windows ve verzi Říjen 2012, release 10200 Příručka popisuje program

Více

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů

N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů N A B Í D K A Dodávka technologie pro provoz a správu e-shopů Verze: 1.7 Datum poslední úpravy dokumentu: 22. 12. 2012 Autoři: Miroslav Mikulec, Petr Vavřík 1 Obsah Úvod... 4 Specifikace informačního systému

Více

Jak na elektronickou. David Reichel ředitel divize ebusiness

Jak na elektronickou. David Reichel ředitel divize ebusiness dat?edi? Jak na elektronickou výměnu, září 2009 David Reichel ředitel divize ebusiness Libušina třída 23 623 00 Brno, Česká republika Tel. +420 541 212 199 Fax +420 541 217 969 Email: info@ccv.cz Obsah

Více

Kompletní soupis dodávaného zboží Software

Kompletní soupis dodávaného zboží Software Příloha č. Specifikace předmětu plnění zakázky: a) Obchod Kompletní soupis dodávaného zboží ) Poptávky evidence 0 Zpracování nabídek 0 (nabídky,slevy,smlouvy) Kalkulace-(vazba na přijaté faktury, 0 objednávky,

Více

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Říjen 2009 Ing. Petr Klička generální ředitel 9 Kolik podob má POHODA? 10 POHODA a Windows 7 11 Vyšperkovaný e-shop 12

Více

Microsoft Dynamics NAV 2013. Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013

Microsoft Dynamics NAV 2013. Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 Microsoft Dynamics NAV 2013 Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft Dynamics NAV 2013 prosinec 2013 Balíčky funkcionalit a funkcionality produktu v rámci řešení Microsoft

Více

JOURNAL 20. Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014. www.premier.cz

JOURNAL 20. Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014. www.premier.cz JOURNAL 20 Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014 ODVOZENÁ VARIANTA LOGOTYPU (BAREVNOSTI) PRO MULTIMÉDIA Úvod...................................................... 3 Novinky v X5.1..............................................

Více

Katalog řešení. Dotkněte se inovace. Podzim 2014. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Planeta aplikací. izákladna. Více než 140 000 výukových materiálů

Katalog řešení. Dotkněte se inovace. Podzim 2014. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Planeta aplikací. izákladna. Více než 140 000 výukových materiálů Podzim 2014 Katalog řešení DUMy.cz Více než 140 000 výukových materiálů Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí ZDARMA Planeta aplikací Osvědčené aplikace i výukový obsah na jednom místě Dotkněte se inovace

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o.

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o. Příručka uživatele Příručka uživatele Ekonomický systém POHODA Příručka uživatele 2010 STORMWARE s.r.o. Příručka k programu POHODA pro Windows ve verzi Říjen 2010, release 9600 Příručka popisuje program

Více

Komparace účetních software z pohledu podnikatele. Lucie Sekerová

Komparace účetních software z pohledu podnikatele. Lucie Sekerová Komparace účetních software z pohledu podnikatele Lucie Sekerová Bakalářská práce 2014 Prohlašuji, že beru na vědomí, že odevzdáním diplomové/bakalářské práce souhlasím se zveřejněním své práce podle

Více

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Podzim 2006 Proč je cena tisku přednější než cena vytištěné stránky? Spočítali jste si někdy, kolik vás ročně stojí

Více

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí 2012/2013 Katalog řešení DUMy.cz 35 000 materiálů ZDARMA Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí ZDARMA Office 365 Prostředí s office aplikacemi ZDARMA Inovace jsou dostupné Webináře Série on-line vzdělávání

Více

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí 2012/2013 Katalog DUMy.cz 35 000 materiálů Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí Office 365 Prostředí s office aplikacemi Inovace jsou dostupné Webináře Série on-line vzdělávání PROFIL SPOLEČNOSTI BOXED

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ distanční studijní opora Břetislav Andrlík, Jiří Mikulica Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo říjen 2014 Využití počítačů v účetnictví

Více

podnikové informační systémy

podnikové informační systémy Erp třídy BYZNYS podnikové informační systémy Podnikové informační systémy kategorie ERP je možno definovat jako řešení, pomocí kterých lze efektivně plánovat a řídit veškeré klíčové podnikové procesy

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

DataLab. Control Web.

DataLab. Control Web. průmyslové počítače... průmyslové monitory... řídicí jednotky... jednotky vstupů a výstupů Ethernet... USB... RS-485... RS 232-C... WiFi... TCP/IP... HTTP... SQL... OPC rozsáhlé počítačové a technologické

Více