MI-093. Adaptér umožňující připojení dvou přídavných displejů k systémům VW MFD3 / RNS510 verze B: VW Golf 5, Passat, Touran, Touareg a T5



Podobné dokumenty
MI-094. Adaptér umožňující připojení dvou přídavných displejů k systémům VW MFD3 / RNS510 verze B: VW Golf 5, Passat, Touran, Touareg a T5

MCS-13. Montážní příručka

MI095/MI096/MI097/MI098/ MI107/MI108/MI109

MCS-07. Montážní příručka

Rozhraní TVF-08. Postup montáže sady kabelů TV-VW01 s TV400

Rozhraní c.logic. mi107new. umožňuje připojení 3 zdrojů AV signálu k navigačním systémům Porsche PCM 3.0 a 3.1

TVF-01. Montážní příručka. Instrukce k bezpečnému používání...3 Obsah balení...4 Popis kabelové sady...5

Video adaptér MI1232

Rozhraní pro připojení externího zdroje audio-signálu

Video adaptér MI1257

MCS-08. Kabel k MI200 pro VW RNS510. umožňuje připojení 2 zdrojů AV signálu k navigačním systémům Volkswagen MFD3/RNS510 Škoda Columbus Seat Trinax

MI1230 ZL-MYGIG / ZL-MYGIG-R

v.link Video adaptér mi1261

MCS-05. Kabel k MI092 pro AUDI RNS-E. umožňuje připojení zdroje AV signálu k navigačnímu systému Audi Navi Plus RNS-E

Adaptér pro připojení zdrojů video signálu VL2-MMI2G. pro vozidla Audi s navigačním systémem MMI2G

Rozhraní c.logic lite MI MCS-02. umožňuje připojení zdroje AV signálu do vozidel Mercedes Benz s navigačním systémem Comand 2.

v.link Video adaptér MI1233

Rozhraní c.logic lite. Mi MCS-04

dvblogic DVB-T tuner

Video adaptér MI1253

fbsn-view Vizualizace systému parkovacích senzorů na displeji OEM rádia Montážní a uživatelská příručka

Adaptér pro připojení zdrojů video signálu MI pro vozidla BMW s displejem vybaveným 10-ti pinovým LVDS konektorem

Volkswagen & Škoda. Bluetooth handsfree sada hfomvw01. Montážní příručka. Verze 1.2

Rozhraní c.logic MCS-10 MCS-11 MCS-12

dvblogic DVB-T tuner

W169, W245, W203, W209, W251, W164, X164

Výklopný displej 13,3 a výměnnými kryty

Montážní a uživatelská příručka FBSN-8VIEW fbsn-view je elektrický modul, jednoduchá instalace, který Vám umožní integrovat aftermarketový parkovací

MI-200. Instalační manuál

Adaptér c.logic MI 080. do vozidel vybavených navigačním systémem BMW Professional bez funkce idrive (MK2-MK4)

MI Video rozhraní pro vozidla Renault. Přepínání mezi jednotlivými vstupy a ovládání přehrávání

Bluetooth handsfree sada bluelogic

POP-650. Návod k použití

dvblogic DVB-T Tuner DVB-MFD2

MI Rozhraní pro vozidla Ford Focus, Edge a Fusion. Montážní příručka

MI1249. Video rozhraní pro vozidla Citroen C5 a Peugeot 508

TFT LCD monitor s úhlopříčkou 15,6 palců

TFT LCD monitor s úhlopříčkou 15,6 / 17,3 palců HDMI vstupem

Motorola VC5090 stručný návod k použití

DVB-C20. Pro vozidla Mercedes Benz s navigačním systémem Comand 2.0 Comand APS CD Comand APS 220

Automobilový DVB-T tuner

SCC124. Autorádio s přehrávačem medií USB/MMC/SD napájení 24V. Uživatelská příručka

Startovací zdroj 12 V

PT6300. Návod k použití

dvblogic DVB-T tuner

MI Video rozhraní pro vozidla Rover a Jaguar (od roku 2011)

dvblogic DVB-T tuner

MI Video rozhraní pro vozidla Hyundai a Kia

Inteligentní parkovací asistent Uživatelská příručka

Výhradním dovozcem značky Mac Audio do České Republiky je Ahifi s.r.o. (

DVR23 Videokamera k záznamu jízdy vozidla (černá skříňka)

BT mini stereo zosilnovac

BEZPEČNOSTNÍ INSTRUKCE:

Mia550. Návod k použití

Věžový ventilátor

MI1308 Video rozhraní pro vozidla Volvo s displejem 5

OHV156-HD 15,6 HD STROPNÍ MONITOR

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.:

Návod k instalaci a obsluze. Stolní stojan DS (2018/10) cs

MOVETO V-026 BAREVNÝ DVEŘNÍ VIDEO TELEFON

Instalace/Zapojení. Upozornění. Seznam dílů 24 CZ. Upozornění Se zásuvkou 1 manipulujte opatrně, aby nedošlo k poranění prstů.

Video adaptér MI1256

Průvodce instalací Smart-UPS 1200/1500 VA 100/120/230 Vstř. pro montáž do regálu 1U

Montáž svěřte odbornému servisu.

IC 1000fgr. TFT LCD monitor s úhlopříčkou 10 palce (25,4 cm) Uživatelská příručka

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

BAREVNÝ DVEŘNÍ VIDEOTELEFON MOVETOV -025

Výrobce: Chal-Tec GmbH, Wallstraße 16, Berlín, Německo. Tento produkt je v souladu s následujícími evropskými normami:

Digitální nabíječka autobaterií 12V 2A

ŘADA ROCK INSTALAČNÍ NÁVOD. Video sada 5 vodičová instalace Bez koaxiálního kabelu T805CZ

Bezpečnostní výstrahy

Smart-UPS Instalační příručka pro věžové jednotky 750/1000/1500/2200/3000 VA 120/230 Vac 500 VA 100 Vac Důležité bezpečnostní pokyny

Záložní baterie pro napájení notebooku (19 V), USB zařízení (5 V), a nouzové startování vozidla E-POWER. Uživatelská příručka

DS-X10TDM Dotykový multimediální systém k montáži na opěrku hlavy

Uživatelská příručka

Tyčový reprosystém Fantec s rozhraním Bluetooth. Model: Fantec SB-200BT. Příručka v Češtině

DOKOVACÍ STANICE DO AUTA SAMSUNG ESC-Vxxx/ECS-Kxxx

PARKOVACÍ KAMERY UŽIVATELSKÝ NÁVOD. Před používáním výrobku si pozorně přečtěte tento návod a uchovejte si ho pro případ budoucí potřeby.

Digitální adaptér - měnič zdrojů audio signálu. Adaptér umožňuje přehrávání z USB disku a SD karty prostřednictvím vstupu pro CD měnič na autorádiu

Návod k montáži a obsluze. Bezsluchátkový barevný dveřní videotelefon MOVETO V-034

WAP-NA1. Návod k obsluze. Bezdrátová stanice (1)

MI Video rozhraní pro vozidla Renault Poloha ON (poloha dole)

Multimediální systém s dotykovým displejem pro vozy VOLVO XC60

Návod k použití PRODUKT: LED PANEL TYP: AE-IPAN

Video boroskop AX-B520. Návod k obsluze

Digitální zátěžová zkoušečka startovacích baterií a nabíjecích systémů 12 V

Návod k instalaci Smart-UPS 1200/1500 VA 100/120/230 Vac Pro montáž do regálu 1U

Paměťové moduly Uživatelská příručka

Návod k použítí Kamerový systém

Uživatelský manuál. 10,1 palcový HD stropní monitor

Ethernet Switch. CQpoint CQ-C105. Uživatelská příručka CZ

Adaptér pro připojení ipodu

Obsah balení. Popis videotelefonu a kamerové jednotky. Videotelefon

PARKOVACÍ KAMERY UŽIVATELSKÝ NÁVOD. Před použitím výrobku si pozorně přečtěte tento návod a uchovejte si ho pro případ budoucí potřeby.

Instalace/Zapojení 30 CZ. Zařízení použité v ilustracích (není přiloženo) Výkonový zesilovač. Přední reproduktor. Zadní reproduktor.

NÁVOD NA POUŽITÍ T IMO BEZKONTAKTNÍ IMOBILIZÉR

MT-7059 Multifunkční tester sítí a vyhledávač vodičů

Uživatelská příručka ZÁBLESKOVÉ SVĚTLO TYP: HD200/400/600/800/1000/1200

IC-930 MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM

R129A - Multimetr MS8269 MASTECH

Transkript:

MI-093 Adaptér umožňující připojení dvou přídavných displejů k systémům VW MFD3 / RNS510 verze B: VW Golf 5, Passat, Touran, Touareg a T5 Montážní příručka Obsah Úvodní informace... 1 Obsah balení... 2 Popis výrobku... 2 Postup montáže... 3 Zapojení vodičů...3 Instrukce pro VW Golf 5, Touran, Passat...3 Instrukce pro VW Touareg a T5...4 Funkce... 5 Technické parametry... 5 Úvodní informace 1. Přečtěte si tuto montážní příručku Před zahájením montáže nebo využíváním výrobku si pečlivě přečtěte tuto příručku a ponechte si ji pro případ potřeby. 2. Rady a upozornění Při montáži výrobku dbejte pokynů a upozornění, které jsou obsaženy v této příručce. 3. Voda a vlhkost Výrobek nesmí být používán v blízkosti vody nebo v prostředí s nadměrnou vlhkostí. 4. Teplo a zdroje tepla Výrobek nesmí být vystaven působení zdrojů tepla, např. výkonového zesilovače. 5. Napájecí napětí Napájecí výrobku je +12 V. Zkontrolujte také příslušné zemnění. 6. Proniknutí cizích předmětů nebo vody Dbejte, aby se do výrobku nedostaly žádné předměty a nepronikla voda, protože by mohlo dojít ke vzniku elektrického zkratu. 7. Servis výrobku V případě potřeby opravy výrobku se vždy obraťte na odborný servis, zvláště pokud 1

se jedná o následující případy: došlo k poškození zástrčky nebo zásuvky; některý z vodičů je poškozen; do zařízení se dostaly cizí předměty nebo do něj pronikla voda; zařízení bylo vystaveno působení nadměrné vlhkosti; zařízení nefunguje správně; byly pozorovány významné změny v jeho funkci; byl poškozen kryt přístroje. 8. Používání zařízení během řízení Během řízení vozidla neprovádějte žádná nastavení zařízení. Mohlo by být narušeno vaše soustředění na dopravní situaci, následkem čehož by mohlo dojít k havárii. 9. Záruka Záruku na zařízení nelze uplatnit v následujících případech: byl otevřen kryt přístroje; byla provedena neodborná oprava; zařízení bylo využíváno nesprávně; zařízení vykazuje poškození způsobené vnější silou. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za poškození vozidel nebo zranění osob. Obsah balení Součástí balení je modul rozhraní MI-093 a montážní příručka. Popis výrobku Rozhraní MI-093 umožňuje připojení dvou přídavných displejů k navigačním systémům VW MFD3 / RNS510 verze B. Systémy VW MFD3 / RNS510 jsou montovány do vozidel VW Golf 5, Passat, Touran, Touareg a T5. 2

Postup montáže Zapojení vodičů Vodič / konektor Zapojení Konektor AMP 26 pinů Video vstup Červený Napájení +12 V DC Černý Zem Konektor Cinch červený Audio výstup pravý Konektor Cinch černý Audio výstup levý Konektor Cinch žlutý Video výstup 1 Konektor Cinch žlutý Video výstup 2 Instrukce pro VW Golf 5, Touran, Passat Montáž provádějte při vypnutém zapalování. 1. Opatrně sejměte dekorační rámeček navigačního systému, který je zajištěn 8 západkami. 2. Vyšroubujte 4 šrouby typu Torx (na obrázku vpravo označeny šipkami) a vyjměte navigační systém ze středového panelu. 3. Odpojte konektor Quadlock z navigačního systému. Následně připojte konektor AMP 26 pinů ze svazku vodičů modulu MI-093. 3

4. Černý vodič připojte na zem a červený k napájení +12 V. 5. Konektor Quadlock připojte zpět k navigačnímu systému. Konektory Cinch vedoucí od modulu MI-093 připojte k externímu displeji (displejům) a následně umístěte navigační systém zpět na místo. Instrukce pro VW Touareg a T5 Montáž provádějte při vypnutém zapalování. 1. S využitím speciálního nářadí (prodáváno samostatně) proveďte vyjmutí navigačního systému ze středového panelu. 2. Odpojte konektor Quadlock z navigačního systému. Následně připojte konektor AMP 26 pinů ze svazku vodičů modulu MI-093. 3. Černý vodič připojte na zem a červený k napájení +12 V. 4. Konektor Quadlock připojte zpět k navigačnímu systému. Konektory Cinch vedoucí od modulu MI-093 připojte k externímu displeji (displejům) a následně umístěte navigační systém zpět na místo. 4

Funkce DVD video lze zobrazit na displej připojený k modulu výběrem položky AUDIO SETTINGS, stisknutím tlačítka TONE a následným výběrem DVD jako zdroje přehrávání v nabídce AV-OUTPUT: Technické parametry Verze hardwaru V 1.0.0. Napájecí napětí 12 V DC Povolený rozsah napájecího napětí 10,5 14,8V Klidový proud 0 ma Příkon 1,1 W Rozsah teplot -30 až +80 C Hmotnost 40 g Rozměry 80 x 25x 48 mm 5