Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl PORTHEIMKA

Download "Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl PORTHEIMKA"

1 Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl ve prospěch z.s. MÚZY DĚTEM PORTHEIMKA U všech děl je uvedena cena obvyklá v galerijním prodeji, zvýrazněná je cena vyvolávací; rozměry jsou uvedeny v milimetrech. ČERVENĚ ZVÝRAZNĚNÁ DÍLA JSOU PRODANÁ 1. Amblerová, Jaroslava: Sen (darovala Radka Urbanová), olejomalba v rámu, 600 x 464, Kč, Kč 2. Antonová, Alena: Grafické listy, 3 kusy, různé techniky i rozměry, 500 Kč, 300 Kč 3. Antonová, Alena: Žena s květinou, linoryt, 620 x 820, Kč, Kč 4. Beneš, Pavel: Litokrávy, barevná litografie, 394 x 456, Kč, Kč 5. Beneš, Pavel: Moji drazí, barevná litografie, 394 x 456, Kč, Kč 6. Berger, Věroslav: Měsíční tvář, kolorovaná kresba v rámu, 150 x 230, Kč, 900 Kč 7. Berger, Věroslav: Plachetnice, kolorovaná kresba v rámu, 170 x 250, Kč, Kč 8. Berger, Věroslav: Prsty a ptáci, kolorovaná kresba v rámu, 150 x 230, Kč, 900 Kč 9. Borová, Miroslava: Západ slunce, akryl na sololitu v rámu, 360 x 460, Kč, Kč 10. Bukovský, Ivan: Romana, olej na sololitu v rámu, 430 x 620, Kč, Kč 11. Bukovský, Ivan: Pastel I., pastel, 840 x 595, Kč, Kč 12. Bukovský, Ivan: Pastel II., pastel, 840 x 595, Kč, Kč 13. Cacara, Mikuláš: Žena za pultem (Nymburk), kresba tuší v rámu, 605 x 788, Kč, Kč 14. Cajthaml, David: Z cyklu U psychiatra (Maminka nese k psychiatrovi synovu hlavu, měl příjít na vyšetření brzo ráno, tak tělo nechala spát, aby ho nebudila ), kolorovaná kresba, 250 x 172, Kč, Kč 15. Cajthaml, David: Psychiatři - Leporelo, č. výtisk 43 ze 70, 800 Kč, 450 Kč 16. Čadil, Matěj: Kouzelný les, kresba pastelkou, 295 x 410, Kč, Kč 17. Čejka, Miloslav: Ginger a Fred, kolorovaná kresba sépií, 420 x 300, Kč, Kč 18. Čubová, Helena: Grafické listy, 2 kusy, různé formáty, 650 Kč, jednotlivě 400 Kč 19. Čubová, Helena: Linoryty menší, 7 kusů, různé formáty, 140 Kč, jednotlivě 100 Kč 20. Čubová, Helena: Linoryty větší, 8 kusů, různé formáty, 220 Kč, jednotlivě 150 Kč 21. Čubová, Helena: Rudý kostel, olej na plátně, 430 x 300, Kč, Kč 22. Dubjak, Petr: z cyklu NEVOLUCE, foto kompozice 3 zvlášť zarámované fotografií, 500 x 500, Kč, 900 Kč, jednotlivě 250 Kč 23. Dubjak, Petr: Foto cyklus REKLAMĚSTO, 16 barevných fotografií, 320 x 450, 1100 Kč, jednotlivě 100 Kč 1

2 24. Dubjak, Petr: TICHO uvnitř duše (s Pavi Taire), kombinovaná technika v rámu, 500 x 500, Kč, Kč 25. Fejtková, Drahomíra Darí: Ledová krajka, náramek šitý ze skla v etuji, 900 Kč, 600 Kč 26. Fejtková, Drahomíra Darí: Podzimní spona do vlasů, šitý skleněný šperk v etuji, 900 Kč, 600 Kč 27. Fejtková, Drahomíra Darí: náušnice (2 páry), polymerová hmota, imitace tepaného kovu, 400 Kč, jeden pár 150 Kč 28. Flejšar, Jakub: Picassova hlava, světelná plexi plastika na ocel. podstavci, 300 x 160 x , Kč, Kč 29. Fučíkovský, Jiří: Brána, fotografie na plátně, 350 x 500, Kč, Kč 30. Fučíkovský, Jiří: Nokturno, fotografie na plátně, 350 x 500, Kč, 900 Kč 31. Gabrielová, Milada: z cyklu Z Janovy Hory 1., akvarel, 300 x 400, Kč, 900 Kč 32. Gabrielová, Milada: z cyklu Z Janovy Hory 2., akvarel, 300 x 400, Kč, 900 Kč 33. Gabrielová, Milada: z cyklu Z Janovy Hory 3., akvarel, 300 x 400, 800 Kč, 300 Kč 34. Gabrielová, Milada: z cyklu Z Janovy Hory 4., akvarel, 300 x 400, 800 Kč, 300 Kč 35. Hájková, Marie: Jizerské hory, foto v clip rámu, 300 x 400, Kč, Kč 36. Hájková, Marie: Sluneční pohlazení, foto v clip rámu, 300 x 450, Kč, Kč 37. Halla, Jan: Arnika, barevná litografie, 140 x 240, Kč, Kč 38. Halla, Jan: Motýlí sen, barevná litografie, 240 x 380, Kč, Kč 39. Hanák, Pavel: Ovčáček čtveráček, dřevěný kůň s žerdí a stojanem, Kč, Kč 40. Hanzl, Jiří: Tmavomodrý svět I, fotografie v paspartě, 310 x 430, Kč, 700 Kč 41. Henclová, Václava: Zuzana v lázni, tuš, akvarel, akryl na papíře, 860 x 610, Kč, Kč 42. Hísek, Jan: Anděl na lodi, mezzotinta, 130 x 224, Kč, Kč 43. Hísek, Jan: Ikona, mezzotinta, 105 x 195, Kč, 900 Kč 44. Hísek, Jan: Lasička, mezzotinta, 180 x 210, Kč, Kč 45. Hísek, Jan: Lupič květu, mezzotinta, 161 x 212, Kč, Kč 46. Hísek, Jan: Měsíční růže, mezzotinta, 161 x 239, Kč, Kč 47. Hísek, Jan: Oáza, mezzotinta, 130 x 235, Kč, Kč 48. Hísek, Jan: Poutníci, mezzotinta, 225 x 305, Kč, Kč 49. Hísek, Jan: Slunce v květu, mezzotinta, 192 x 150, Kč, Kč 50. Hísek, Jan: Strom, mezzotinta, 100 x 190, Kč, 800 Kč 51. Hísek, Jan: Větrné město, mezzotinta, 151 x 213, Kč, Kč 52. Hísek, Jan: Chlapec s rybou, mezzotinta, 480 x 640, Kč, Kč 53. Hísek, Jan: Luna, mezzotinta, 465 x 550, Kč, Kč 54. Hlavinka, Igor: Ostrovy v oblacích, práškový pigment v clip rámu, 480 x 690, Kč, Kč 55. Hochman, Bob: Červený jezdec, akryl na plátně, 180 x 240, Kč, Kč 56. Hochman, Bob: Rozklad touhy, akryl na plátně, 400 x 400, Kč, Kč 57. Hochman, Bob: Zrození kosmického totemu, akryl na plátně, 300 x 400, Kč, Kč 2

3 58. Hochman, Bob: Propast noci, akvarel, A3, 700 Kč, 500 Kč 59. Hochman, Bob: bez názvu, kresba rudkou, 300 x 300, 500 Kč, 350 Kč 60. Hochman, Bob: nosiče štěstí 3 ks, závěsné malované vitráže, 115 x 115 x 115, 300 Kč, 180 Kč 61. Chami Peer, Tereza: Rodinný přítel, loutkářská magie - kouzelné bytosti a rodinní přátelé se neprodávají, Kč 62. Irmanovová, Anna: Fénix, akryl na plátně, 600 x 800, Kč, Kč 63. Kemel, Miroslav: Hezký..., autorský tisk signovaný, 300 x 400, Kč, 600 Kč 64. Kemel, Miroslav: Nebem strašení, autorský tisk signovaný, 300 x 400, Kč, 600 Kč 65. Kemel, Miroslav: Silnice, olej na plátně v rámu, 520 x 670, Kč, Kč 66. Kepka, Ondřej: Matyáš Valenta, černobílý fotoportrét, 410 x 620, Kč, 500 Kč 67. Klenecký, Michal: Mamon, olej na plátně, 495 x 700, Kč, Kč 68. Klenecký, Michal: Planety olej, olej na plátně, 500 x 700, Kč, Kč 69. Klenecký, Michal: Srpky, olej na sololitu, 310 x 370, Kč, Kč 70. Klenecký, Michal: Zlaté vejce štěstí, olej na plátně, 495 x 700, Kč, Kč 71. Knížková, Ivana: Žabky k zulíbání, spoluautor Petr Kunc, termofotografie, 400 x 700, Kč, Kč 72. Knížková, Ivana: Čikita, spoluautor Petr Kunc, termofotografie, 594 x 840, Kč, Kč 73. Kocmanová, Romana: Hlava, keramika, 140 x 130, 400 Kč, 150 Kč 74. Koštýř, Jiří: Naděje, autorský tisk signovaný, 295 x 425, Kč, 600 Kč 75. Krbová, Ljuba: Rybář, fotografie v rámu, 500 x 400, Kč, Kč 76. Krbová, Ljuba: Sv. Jiří v poušti, fotografie v rámu, 500 x 750, Kč, Kč 77. Křivánková, Irena: Fragmenty, akryl na plátně, 300 x 300, Kč, Kč 78. Lankáš, Julius: G.B. Shaw (z pozůstalosti po Fr. Smolíkovi daroval Karel Navrátil), keramické poprsí, 190 x 130 x 140, Kč, 850 Kč 79. Laufrová, Alena: Praha, lept a suchá jehla, 460 x 590, Kč, Kč 80. Lorenz, Zdeněk: Ozónová díra, olej na papíře, 240 x 290, Kč, Kč 81. Lorenz, Zdeněk: Spirála, olej na papíře, 230 x 380, Kč, Kč 82. Lorenz, Zdeněk: Nová generace, olej na kartonu, 250 x 300, Kč, Kč 83. Malý, Antonín: Hajánek, fotografie na kapě v rámu, 400 x 580, Kč, Kč 84. Malý, Antonín: Noční hlídka, fotografie na kapě, 335 x 500, Kč, Kč 85. Malý, Antonín: Turisté, fotografie na kapě, 280 x 500, Kč, Kč 86. Milerová, Emilie: Jaro, olej na plátně v rámu, 400 x 500, Kč, Kč 87. Musilová, Anna: Za slepým osudem / Těžítko důsledného soudce, keramické sousoší na kameni, 103 x 120, Kč, Kč 88. Musilová, Anna: Probuzení, keramická miniatura, 115 x 65, Kč, 950 Kč 89. Musilová, Anna: Pohár snů, keramika, 187 x 65, 450 Kč, 200 Kč 90. Musilová, Anna: keramická dóza s víkem, keramika, 550 Kč, 300 Kč 3

4 91. Neduha, Jaroslav Jeroným: Lovkyně ptáčků, autorský tisk, 295 x 425, Kč, 600 Kč 92. Neduhová, Anna Marie: Ďasovec, vektorová grafika, autorský tisk, 297 x 420, Kč, 500 Kč 93. Neduhová, Anna Marie: Drak, vektorová grafika, autorský tisk, 210 x 297, Kč, 300 Kč 94. Neduhová, Anna Marie: Sova, vektorová grafika, autorský tisk, 210 x 297, Kč, 200 Kč 95. Neduhová, Anna Marie: Trilobit, vektorová grafika, autorský tisk, 297 x 420, Kč, 500 Kč 96. Neduhová, Anna Marie: Vlk, vektorová grafika, autorský tisk, 210 x 297, Kč, 200 Kč 97. Madonka (daroval Karel Navrátil), lidová řezba, 266 x 103, 700 Kč, 380 Kč 98. Šťastná kotva (darovala Radka Urbanová), kovaná dunajská říční kotva, 640 x 360, Kč, 850 Kč 99. Nikl, Petr: Bez názvu, autorský tisk, 700 x 1000, Kč, Kč 100. Nikl, Petr: Paviál, litografie AT, 800 x 800, Kč, Kč 101. Nikl, Petr: Bez názvu, litografie AT, 800 x 800, Kč, Kč 102. Nikl, Petr: Pták, černobílá litografie, 700 x 698, Kč, Kč 103. Nikl, Petr: Hnízdo, černobílá litografie, 700 x 698, Kč, Kč 104. Novotná, Libuše: Kočka, pastel na sololitu v rámu, 340 x 440, Kč, Kč 105. Patřičný, Martin: Patřičný. Monografie, kniha s dedikací autora, 400 Kč, 400 Kč 106. Patřičný, Martin: Pohár a srdce, skládané dřevo (součástí je autorova monografie), 400 x 500, Kč, Kč 107. Pospíšil, Mario:...v poušti, fotografie v clip rámu, 400 x 598, Kč, Kč 108. Pospíšil, Mario: Dunami s velboudy, fotografie v clip rámu, 400 x 598, Kč, Kč 109. Pospíšil, Mario: Paprsky v poušti, fotografie v clip rámu, 400 x 598, Kč, Kč 110. Pospíšil, Mario: Pouštní black & white, fotografie v clip rámu, 400 x 598, Kč, Kč 111. Pospíšil, Mario: Stopy v poušti, fotografie v clip rámu, 400 x 598, Kč, Kč 112. Radová, Tereza: Vážka, originální šperk (stříbro a vltavín), Kč, Kč 113. Rakus, Radovan: Feromony, autorský tisk, 297 x 420, 500 Kč, 300 Kč 114. Rakus, Radovan: Jen blbni, autorský tisk, 297 x 420, 500 Kč, 300 Kč 115. Rakus, Radovan: Trojský trus, autorský tisk, 297 x 420, 500 Kč, 300 Kč 116. Reisenauer, Pavel: Pripjat 1, olej na sololitu, 430 x 560, Kč, Kč 117. Rohde Kabele, Adriana: Flying King, akryl + tužka v clip rámu, 160 x 240, Kč, 600 Kč 118. Rohde Kabele, Adriana: Hrátky, akryl + tužka v clip rámu, 160 x 240, Kč, 600 Kč 119. Rohde Kabele, Adriana: 7 originálů ilustrací ke knize Karla Poláčka Hráči, kresby v dřevěném rámu, jednotlivě 800 Kč, komplet 4500 Kč 120. Salajka, Martin: Rozhovor, autorský tisk, 500 x 700, Kč, Kč 121. Samek, Jiří: Kámen I, hlubotisk z lina (2016), 830 x 540, Kč, Kč 122. Samek, Jiří: Vrba I, hlubotisk z lina (2018), 100 x 70, 600 Kč, 350 Kč 123. Samek, Jiří: Vrba II, hlubotisk z lina (2018), 100 x 70, 600 Kč, 350 Kč 4

5 124. Sekal, Jan Jakov: Jeruzalém, barevná fotografie, 210 x 296, 400 Kč, 250 Kč 125. Sekal, Jan Jakov: Paříž, černobílá fotografie, 330 x 485, 550 Kč, 350 Kč 126. Šmirousová, Dagmar: Afrika, akryl na plátně, 400 x 400, Kč, Kč 127. Šmirousová, Dagmar: Kiwi, akvarel brusho, 225 x 320, Kč, Kč 128. Šmirousová, Dagmar: Konejšení, akryl na plátně, 400 x 400, Kč, Kč 129. Šmirousová, Dagmar: Máky, akryl na plátně, 300 x 300, Kč, Kč 130. Šmirousová, Dagmar: Pole, akvarel, 225 x 320, Kč, 700 Kč 131. Tomek, Eduard: bez názvu, akvarel v rámu, 500 x 500, Kč, 900 Kč 132. Turnovský, Pavel: Z cyklu Nautický Soumrak XII., akryl na sololitu, 600 x 400, Kč, Kč 133. Vašková, Veronika: básnění kočičí, 11 kusů s básněmi Marty Alterové, autorské tisky, 300 x 400, Kč, jednotlivě 300 Kč, Kč, jednotlivě 230 Kč 134. Vašková, Veronika: Balíček žižkovských hracích karet, karetní komplet, 350 Kč, 230 Kč 135. Vašková, Veronika: Jan Saudek (žižkovská karta), autorský tisk v rámu, 430 x 530, Kč, 900 Kč 136. Vašková, Veronika: Olbram Zoubek (žižkovská karta), autorský tisk v rámu, 430 x 530, Kč, 900 Kč 137. Vašková, Veronika: Vlasta Burian (žižkovská karta), autorský tisk v rámu, 430 x 530, Kč, 900 Kč 138. Vašková, Veronika: z cyklu Žižkov v pasteli, 2 kusy, autorské tisky, 300 x 400, jednotlivě 330 Kč, jednotlivě 200 Kč 139. Veselka, Jaroslav: Hory, olej na plátně v rámu, 400 x 700, Kč, Kč 140. Veselka, Jaroslav: Jarní sad - Drama v krajině, olej na plátně v lištách, 750 x 800, Kč, Kč 141. Veselka, Jaroslav: Jarní sad - Zahrada radosti, olej na plátně v lištách, 750 x 800, Kč, Kč 142. Veselka, Jaroslav: Krajina u Čabúz, olej na plátně v rámu, 420 x 765, Kč, Kč 143. Veselka, Jaroslav: Náves, olej na plátně v rámu, 480 x 600, Kč, Kč 144. Veselka, Jaroslav: Podzim, olej na plátně v lištách, 750 x 800, Kč, Kč 145. Veselka, Jaroslav: Sad - Zahrada deštná, olej na plátně v lištách, 750 x 800, Kč, Kč 146. Veselka, Jaroslav: Senoseč, olej na plátně v rámu, 800 x 1100, Kč, Kč 147. Veselka, Jaroslav: Soutok Vltavy, olej na plátně v rámu, 700 x 1000, Kč, Kč 148. Vodrážková, Iva: Nokturno, akryl na kapě, 600 x 670, Kč, Kč 149. Vodrážková, Iva: Signál, olej na plátně, 430 x 570, Kč, Kč 150. Vohradská, Markéta: kresba I., kresba, 298 x 420, Kč, Kč 151. Vohradská, Markéta: kresba II., kresba, 374 x 450, Kč, Kč 152. Vohradská, Markéta: kresba III., kresba, 420 x 594, Kč, Kč 153. Votruba, Jiří: Things will be never the same., barevná litografie, 500 x 625, Kč, Kč 154. Votruba, Jiří: Heart comics, barevná litografie, 755 x 610, Kč, Kč 155. Votruba, Jiří: Press here, olej na plátně, 500 x 700, Kč, Kč 156. Votruba, Jiří: Adidas, barevná litografie, 500 x 630, Kč, Kč 5

6 157. Wellner, Pavel: 01, fotografie na kapě, 820 x 820, Kč, Kč 158. Wellner, Pavel: 02, fotografie na kapě, 670 x 1000, Kč, Kč 159. Wellner, Pavel: 03, fotografie na kapě, 1000 x 720, Kč, Kč 160. Zítková, Miluška Emili: Mé srdce, olej na plátně, 700 x 1000, Kč, Kč 161. Zítková, Miluška Emili: Rozhovor dobra se zlem, akryl na sololitu, 600 x 800, Kč, Kč 162. Žantovský, Petr: Oko, fotografie, 420 x 594, Kč, Kč 163. Kemel, Miroslav: Moudřejší ustoupí, autorský tisk signovaný, 300 x 400, Kč, 600 Kč 164. Cacara, Mikuláš: Neznámý pohled na plynoucí čas, olej na plátně, 725 x 946, Kč, Kč 165. Pame J.F. Fumas: Viróza verze II., kresba tuší v rámu, 210 x 295, Kč, Kč Turnovský Pavel: Kresby, akryl na modrém kartonu, 450 x 900, á Kč, Kč 170. Fíla I.: Muž, který stál v cestě, (román o F. Kriegelovi), 300 Kč, 200 Kč 171. Tari, Pavi: TICHO uvnitř duše (s Petrem Dubjakem), kombinovaná technika v rámu, 500 x 500, Kč, Kč 172. Fejtková, Drahomíra Darí, náhrdelník v etuji - autorský šperk gal., Kč, Kč 6

Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl PORTHEIMKA Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl ve prospěch z.s. MÚZY DĚTEM PORTHEIMKA 3. 10. 25. 11. 2018 U všech děl je uvedena cena obvyklá v galerijním prodeji, zvýrazněná je cena vyvolávací; rozměry jsou uvedeny

Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl PORTHEIMKA Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl ve prospěch z.s. MÚZY DĚTEM PORTHEIMKA 31. 10. 8. 12. 2017 Výstava je přístupmná do 15.12.2017. Díla je možno nakupovat do odvolání i po aukcích - cena vyvolávací

Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl ve prospěch z.s. MÚZY DĚTEM PORTHEIMKA

Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl ve prospěch z.s. MÚZY DĚTEM PORTHEIMKA Dražební listina AUKCÍ výtvarných děl ve prospěch z.s. MÚZY DĚTEM PORTHEIMKA 1. 28. 12. 2016 U všech uvedených autorů a děl je první cena cenou vyvolávací a pro srovnání je uvedena i cena obvyklá v galerijním

Předvánoční nabídka uměleckých děl

Předvánoční nabídka uměleckých děl Předvánoční nabídka uměleckých děl /Výtěžek bude použit na financování činností s. Múzy dětem ve prospěch dětí z dětských domovů/ U všech uvedených autorů a děl je první cena cenou prodejní /dobré vůli

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2. stupeň

VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2. stupeň ZŠ VERONSKÉ NÁMĚSTÍ 2018/2019 VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2. stupeň Právě chyby dávají někdy obrazu život. Pierre Bonnard, francouzský malíř a grafik, 1867 1947 Ruka 1, 30 21 cm, pastelka, fix Křižovatky, 42 30 cm,

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2012/2013 Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce. Pablo Picasso

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.

Ráda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš. Julie Kubrychtová Milady Horákové1 Praha 17000 Kateřina Hejlíková Studentská2 Praha 16000 Selma Faustusová Kaprova3 Praha 11000 Tereza Vogničová Milady Horákové4 Praha 17000 Dominika Juričková Studentská5

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě koupi 2 obrazů cena 7 000 Kč, v případě koupi 4 obrazů cena

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2010/2011 Každý umělec byl na začátku amatér. Ralph Waldo Emerson Lukáš Rajchl, Kristýna Janků, Monika Roblová, Tereza Žižková, 14 let Studie oka, 15 13

Minimální píhoz: 50,- K

Minimální píhoz: 50,- K Jméno autora: Vyvolávací cena: Minimální píhoz: Jií Petrnoušek Mondi, Šluknov navštívil olej na plátn 105 x 150 cm 3.500,- K 100,- K Jméno autora: Ing. Boris Trantina Rozverní kominíci olej na šeps. papíru,

Anotace Autorka Výstavy. Plastiky Obrazy Kresby Mandaly Mozaiky

Anotace Autorka Výstavy. Plastiky Obrazy Kresby Mandaly Mozaiky Anotace Autorka Výstavy Plastiky Obrazy Kresby Mandaly Mozaiky Prostředí jenž kolem sebe každý z nás každodenně vytváří je ovlivněno touhou po životě. Její hodnotu máme nastavenou uvnitř svého srdce a

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012 Rozmluvy s krajinou Valdštejnská lodžie Jičín 3. 8. září 2012 občanská společnost provize V krajině se pohybujeme neustále a nikdy jí nemůžeme zcela uniknout. A přesto ji známe vlastně velmi málo. A často

Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm)

Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm) 1 Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP vyvolávací cena: 100,- 2 Andělský zvon (keramika, 15 cm) Mirka Beranová vyvolávací cena: 300,- 3 Perníkový zvon

Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11

Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11 Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11 I. kategorie (4-8 let; do 3. třídy) Umístění Jméno Adresa školy Název Jméno Galerie Paletka To jsem já MgA. Darina Hejlová Vojtěch Benhard Štěpánka

KATALOG ANDĚLŮ AUKCE V DIVADLE KAMPA, 16. 4. 2016

KATALOG ANDĚLŮ AUKCE V DIVADLE KAMPA, 16. 4. 2016 KATALOG ANDĚLŮ AUKCE V DIVADLE KAMPA, 16. 4. 2016 Anděl č. 1 Olga Sommerová: filmová dokumentaristka, VŠ pedagožka, Praha Olga Špátová: filmová dokumentaristka, Praha Anděl maminčin a dceřin: formát A4,

VYSVĚTLIVKY. Výtvarné a řemeslné dílny Výstavy a expozice. Havlíčkův Brod. Žďár nad Sázavou. Pelhřimov. Jihlava OKRES JIHLAVA. 56 58 60 64 73 77 78 80 81 82 84 85 VYSVĚTLIVKY Výtvarné a řemeslné dílny Výstavy a expozice Havlíčkův Brod Pelhřimov Jihlava Žďár nad Sázavou OKRES JIHLAVA Třebíč 20 53. Bartoň David - Ateliér v bývalé

STÁLÝ SEZNAM VOLIČŮ Místo trvalého pobytu

STÁLÝ SEZNAM VOLIČŮ Místo trvalého pobytu okrsku 1 1 Adamcová Olga 22.04.1954 Nový Dům 29 1 2 Adamec Václav 04.07.1953 Nový Dům 29 1 3 Augsten Pavel 10.06.1944 Nový Dům 73 1 4 Augsten Petr 14.05.1981 Nový Dům 73 1 5 Augstenová Libuše 16.08.1943

ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec. Obrázky z depozitu. 1. veřejná aukce. Datum: 28.05.2015. Malé divadlo Liberec

ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec. Obrázky z depozitu. 1. veřejná aukce. Datum: 28.05.2015. Malé divadlo Liberec ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec Obrázky z depozitu 1. veřejná aukce Datum: 28.05.2015 Malé divadlo Liberec Obrázky z depozitu ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ S HANDICAPEM KDO JSME? Základní škola a Mateřská škola

ZK číslo jméno autora místo název díla body 211 Natálie Škarvanová Ostrov pes 88 44 Laura Schollaert M.B. ZÚ předškoláci indián 32 84 Hudencová Anna

ZK číslo jméno autora místo název díla body 211 Natálie Škarvanová Ostrov pes 88 44 Laura Schollaert M.B. ZÚ předškoláci indián 32 84 Hudencová Anna A 155 Filip Anýž Slaný zmrzlina 57 206 Oliver Matoušek+m ostrov lichožrout 56 27 Filip Adášek M.B. ZÚ Tvořílek tygr 33 113 Debora Daňová Řisuty labutě 23 28 Anežka Kratochvílová M.B. ZÚ Tvořílek zebra

Výstava obrazů skupiny BENE

Portfolio. No vot n a

Portfolio. No vot n a Portfolio A le No vot n a ná EARTH WITHOUT ART IS EH Alena Novotná * 4.4.1993 Sobotecká 92, 511 01 Turnov, ČR +420 720 241 914 info@atelierartmix.com artmix@email.cz www.atelierartmix.com Výtvarné práce

Sv. Lukáš, patron malířů a jiné havěti, vynesl verdikt a udělil ceny ve výtvarné soutěži

Sv. Lukáš, patron malířů a jiné havěti, vynesl verdikt a udělil ceny ve výtvarné soutěži Sv. Lukáš, patron malířů a jiné havěti, vynesl verdikt a udělil ceny ve výtvarné soutěži Sv. Lukáš, patron malířů a jiné havěti, vynesl verdikt a udělil ceny ve výtvarné soutěži Katedra výtvarné výchovy

Aloy Vojtěch Plzeň. Matěj Bajer Plzeň

Aloy Vojtěch Plzeň. Matěj Bajer Plzeň Aloyovi Aloyová Jana Plzeň Aloy Vojtěch Plzeň ALTÍNA Dominik Kraft Plzeň Miroslav Kraft Plzeň AOEL TEAM Vávra Roman Plzeň Vávrová Anděla Plzeň Bajerovi Tomáš Bajer Plzeň Matěj Bajer Plzeň Baumlovi Bauml

Seznam vystavených exponátů - výstava Václav Kiml - Retrospektiva - dodatek katalogu Výstavní síň Mánes 1.6. - 29.6.2006

Seznam vystavených exponátů - výstava Václav Kiml - Retrospektiva - dodatek katalogu Výstavní síň Mánes 1.6. - 29.6.2006 Kat. č.: 1 Název díla: Znamení I. Rozměry (v x š): 161 x 122 cm Kat. č.: 2 Název díla: Lodička Luna Rok vzniku: 1963 Rozměry (v x š): 150 x 122 cm Kat. č.: 3 Název díla: Znamení II. - 1966 Rozměry (v x

PRVNÍ SEZNÁMENÍ S KNIHOU

PRVNÍ SEZNÁMENÍ S KNIHOU PRVNÍ SEZNÁMENÍ S KNIHOU ČAREK, Jan O veselé mašince / Jan Čarek, il. Zdeněk Miler. - 11. vyd. - Praha : Albatros, 2008. - Nestr. ; 17 x 24 cm: Kč 89,00 Veršované leporelo autorů Jana Čarka a Zdeňka Milera

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2 KATALOG AUKCE 2015 Katalog. č. 1 Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč Katalog. č. 2 Zátiší Silvie Horaisová 2011 120 x 80 cm 1.500 Kč Katalog. č. 3 Olympijské hry Anna Hones

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ roky 1996-2016 1996 v únoru ve věku 51 let zemřel starosta obce pan Vladimír Stehlík v březnu ve věku 87 let zemřela paní Božena Pečová v dubnu slaví zlatou svatbu manželé

CENÍK. IRAR009 - Králíkárna, sádra, drát, pletivo, 70 x 60 cm jeden králík (sádra nebo polyester) Velikost tisku: No.: 1-12 No.

CENÍK. IRAR009 - Králíkárna, sádra, drát, pletivo, 70 x 60 cm jeden králík (sádra nebo polyester) Velikost tisku: No.: 1-12 No. www.go-green-art.com info@go-green-art.com CENÍK IRENA ARMUTIDISOVÁ IRAR001 - Králík 1, akryl na plátně, 40 x 40 cm IRAR002 - Králík 2, akryl na dřevě, 27 x 20 cm IRAR003 - Králík 3, akryl na dřevě, 27

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI ŽEBŘÍČEK JMEN OBČANŮ VELKÉHO ÚJEZDU ŽEBŘÍČEK JMEN DĚTÍ DO 5ti LET 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI ADAM 8 MARIE, MARIA 48 ADÉLA 3 ADÉLA 3 ADÉLA 8 JIŘÍ 39 ALICE 2 JAN 3 ADOLF 1 JAN,

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ roky 1996-2014 1996 v únoru ve věku 51 let zemřel starosta obce pan Vladimír Stehlík v březnu ve věku 87 let zemřela paní Božena Pečová v dubnu slaví zlatou svatbu manželé

Rok: 1951 Obor: Diplomovaná sestra Třídní učitel: Věra Hrušková Absolventi: Obor:Diplomovaná sestra Třídní učitel: Marie Mikříková Absolventi:

Rok: 1951 Obor: Diplomovaná sestra Třídní učitel: Věra Hrušková Absolventi: Obor:Diplomovaná sestra Třídní učitel: Marie Mikříková Absolventi: Seznam absolventů Rok: 1951 Obor: Diplomovaná sestra Třídní učitel: Věra Hrušková Marta Vrbová, Božena Vaňková, Božena Trnková, Ludmila Štěpánová, Milada Stejskalová ( Bendová), Anna Stanová, Karolina

Ladislav Vesecký Milena Doušková Karel Pecháček 01/2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5

Ladislav Vesecký Milena Doušková Karel Pecháček 01/2016 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 Ladislav Vesecký Milena Doušková Karel Pecháček 0/06 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 0 5 Eva Míková Ivana Hurtová Marie Bartošová 0/06 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 0 5 6 7 8 9 Zdeněk Huspek Miroslav Lorenc

DIVADLO BEZ HRANIC (Křesomyslova 14, Praha 4 Nusle)

DIVADLO BEZ HRANIC (Křesomyslova 14, Praha 4 Nusle) Apokalypsa 2009 (tempera, akryl, 60x42) 4000,- Kč Apokalypsa II. 2009 (tempera, akryl, 42x59) Bubák 2011 (akryl, 48x65) 7000,- Kč 4000,- Kč 5000,- Kč Člověk 2011 (kombinovaná technika, 58x84) Jádro 2009

11. společenský večer s dobročinnou aukcí

11. společenský večer s dobročinnou aukcí 11. společenský večer s dobročinnou aukcí Katalog exponátů Hlavní partner: Partneři: Neodpírej dobrodiní těm, kteří je potřebují, je-li v tvé moci je prokázat. Přísloví 3.27 Program: Prohlídka výstavy

Městský běh na 2,4km 2014 Pavel Dvořák 7:52

Městský běh na 2,4km 2014 Pavel Dvořák 7:52 Pavel Dvořák 7:52 1.místo v kategorii Dominik Papp 8:20 2.místo v kategorii Michaela Hlavatá 8:24 1.místo v kategorii Václav Novotný 8:26 3.místo v kategorii Dušan Pavelka 8:48 4.místo v kategorii Radek

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys

FLAKONKY Číslo Výška (mm) Objem (ml) Barva flakonu Barva zdobení Tvar Zdobení Struktura Cena prodej 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys 450097 63 7 tyrkys zlatá šestiúhelník tyrkys kámen - 254 Kč 450197 63 7 sv. zelená zlatá šestiúhelník - - 146 Kč 450213 61 6 tm. fialová zlatá lastura rudý kámen - 269 Kč 450397 61 6 tyrkys zlatá lastura

660,- 500,- 660,- 500,- 600,- 450,- 720,- 550,- 1410,- 1100,- 730,- 550,- 785,- 650,- 535,- 400,- 535,- 400,- 635,- 500,- !" #$ Ceník - Poháry

660,- 500,- 660,- 500,- 600,- 450,- 720,- 550,- 1410,- 1100,- 730,- 550,- 785,- 650,- 535,- 400,- 535,- 400,- 635,- 500,- ! #$ Ceník - Poháry !" #$ Ceník - Poháry pohár s víkem pohár bez víka celá sada s víkem celá sada bez víka Sada. 2 23 cm 21 cm 18 cm 250,- 240,- 215,- 210,- 190,- 170,- Sada. 5 23 cm 21 cm 19 cm 270,- 245,- 215,- 210,- 190,-

www.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla

www.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla S001 * chrom ROZMĚRY (cm) : v 195 x š 37 x h 37 CENA: 21 546,- Kč bez DPH HMOTNOST: 10 kg ŽÁROVKA: E27, 60W, 1 ks S002 * černý dřevěný stojan, chromované doplňky ROZMĚRY (cm) : v 102 x š 44 x h 43 CENA:

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) 8 000 Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka 7 000 Kč 4 Stanislav Kolíbal Ilustrace k povídkám K. Čapka 1 9 500 Kč 10 Lu Jindrák Skřivánková Tate / Asia

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011 Aukční katalog Artyčok event 9. 12. 2011 Hynek Alt a Alexandra Vajd Marek Číhal Daniela Deutelbaum Lucie Ferlíková Patricie Fexová Světlana Fialová Kateřina Fojtíková David Helán Vendula Chalánková Matyáš

Vltavský maratón 2007 - výsledky

Vltavský maratón 2007 - výsledky Vltavský maratón 2007 - výsledky 9.6.2007 Braník Maminky s kočárky 1. 121 STODOLOVÁ Anna MODŘANY 1973 7:09.0 2. 39 VŇUKOVÁ Jana PRAHA 4 1999 7:12.7 3.7 3. 13 SCHMIDTOVÁ Jitka PRAHA 4 1974 7:39.1 30.1 4.

Orlík Tour Kooperativy

Orlík Tour Kooperativy 1 Felt team Holýšov 1 20 6952 Jakub VLAS 00:38:50.1 2 24 3851 Miroslav VLAS 00:39:11.8 2 Fišeráci 1 36 6815 Jaroslav FIŠER 00:44:28.3 2 37 3843 Jaroslav FIŠER 00:44:30.6 3 KOVIS 1 38 3908 David KOVÁŘ 00:45:06.1

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza.

249 Kč [9,95 ] 149 Kč. 199 Kč [7,95 ] 69 Kč [2,75 ] 99 Kč [3,95 ] 99 Kč. 5 DA4131 Čokoládový pléd s pruhy, 190 x 90 cm, měkčená viskóza. DA07 Organzový bordó-cihlový šál měnící odstín, prošívaný elastickou nití x 80 cm. 99 Kč [7,9 ] DA Čokoládový pléd s pruhy, 90 x 90 cm, měkčená viskóza. 9 Kč 9 Kč [9,9 ] Přírodní režný zdobený klobouk.

Jarní Květoňovský Pohár 2018

Jarní Květoňovský Pohár 2018 Jarní Květoňovský Pohár 2018 XIII. ročník konaný v sobotu 28.4. 2018 na nádrži Květoňov Pořadí Jméno Klub Součet Počet Nejdelší umístění úlovků úlovek 1. Kocábek Tomáš Praha 9 22 515 2. Kouba František

[Zadejte text.] ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2011/2012. [Zadejte text.]

[Zadejte text.] ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2011/2012. [Zadejte text.] [Zadejte text.] ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2011/2012 [Zadejte text.] Cílem není malovat život, ale dát život malbě. Pierre Bonnard Karolína Matušková, 8 let Rákosníček, 30 15 cm,

Statistický přehled vytvořených a zachovaných obrazů

Statistický přehled vytvořených a zachovaných obrazů Statistický přehled vytvořených a zachovaných obrazů Rok Inv. č. Vytvořeno Zachováno Zničeno Zničeno v % 1992 001-009 9 8 1 11 % 1993 010-019 10 9 1 10 % 1994 020-031 12 9 3 25 % 1995 032-039 8 4 4 50

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2015/2016 Právě chyby dávají někdy obrazu život. Pierre Bonnard Lucie Rücková, 9 let Podzim, 42 30 cm, tempera Marie Petrová, 13 let Geometrie, 30 42 cm,

Výsledková listina: Kategorie: Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pohlaví Ročník Celkový časplavání Pořadí Kolo Pořadí Běh Pořadí 1 96 Holub

Výsledková listina: Kategorie: Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pohlaví Ročník Celkový časplavání Pořadí Kolo Pořadí Běh Pořadí 1 96 Holub Výsledková listina: 28.07.2018 Kategorie: 1 96 Holub Václav M 1983 1:28:11 0:06:05 2 0:57:00 1 0:25:05 1 2 82 Buček Martin M 1978 1:30:53 0:07:19 17 0:57:08 2 0:26:25 7 3 43 Miláček Petr M 1981 1:31:26

Lidé a jejich míry Kánon lidské postavy podle Leonarda da V. kresba tužkou Leonardo da V. video (dokument BBC) beseda smyslové citlivosti IX. Lidé a jejich míry Kánon lidské postavy podle Leonarda da V. kresba tužkou Leonardo da V. video (dokument BBC) beseda Odvodí na živém modelu základní proporce lidské postavy. Zjistí

ZŠ Veronské náměstí. Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka

ZŠ Veronské náměstí. Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka Julie Ježková, 15 let Cirkus, 30 30 cm, pastelka Kamila Řezáčová, 13 let Motýl 2, 10 15 cm, voskovka Karolína Černínová, 8 let Když je stromu zima, 21 30 cm, vodovka tuš Karolína Járová, Ondřej Kočí, 13

Ročník VII. Výtvarná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Průřezová témata. Kompetence Očekávané výstupy. Mezipřed.

Ročník VII. Výtvarná výchova. Období Učivo téma Metody a formy práce- kurzívou. Průřezová témata. Kompetence Očekávané výstupy. Mezipřed. IX Barevné cvičení Podzim Kolik barev má podzim Tempera, akvarel Detail obličeje oko, ucho, ústa Hlava z profilu Hlava en face Kresba tužkou Beseda o umění J. Mánes: Josefína Video Mistrovská díla z českých

Plavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav. 38. Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav, 26.09.2015

Plavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav. 38. Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav, 26.09.2015 Strana 1 z 46 Plavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav 38. Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav, Plavecký bazén: Mladá Boleslav na Štěpánce, Na Celně 1456, 293 01 Bazén: 25m,

Fotosoutěž - Příroda objektivem - 4.kolo

Fotosoutěž - Příroda objektivem - 4.kolo Fotosoutěž - Příroda objektivem - 4.kolo 16.9. - 30.11.2014 Pořadí absol kateg. Jméno Název snímku Bodů 4 A1 Barbora Roštlapilová Korálky z vody 8,13 14 A2 Adéla Duchatschová Čapí závody 6,88 14 A2 Barbora

Co se děje ve vodě? Výsledková listina. Přinášíme vám žhavé výsledky 3. ročníku výtvarné soutěže.

Co se děje ve vodě? Výsledková listina. Přinášíme vám žhavé výsledky 3. ročníku výtvarné soutěže. Co se děje ve vodě? Výsledková listina Přinášíme vám žhavé výsledky 3. ročníku výtvarné soutěže. Velkou radost jsme měli z účasti některých škol, které se v minulých ročnících nepochlubily svými nadanými

Soutěž dětského literárního projevu Náš svět výsledková listina

Soutěž dětského literárního projevu Náš svět výsledková listina Soutěž dětského literárního projevu Náš svět 2016 2017 výsledková listina Oceněné soutěžní příspěvky kategorie I. 6 11 let (1. - 5. tř.) Místo Jméno (třída) Adresa školy Název příspěvku 1. místo Kateřina

CELKOVÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA

CELKOVÁ VÝSLEDKOVÁ LISTINA JMLP XII.ročník - suchý slalom ČÍSLO ZÁVODU: ŘEDITEL ZÁVODU Pavel Ivánek TD Roman Keznikl HLAVNÍ ČASOMĚŘIČ Ivo Podešť 1.KOLO STAVITEL TRATI Pavel Ivánek BRANEK 17 PODMÍNKY slunečno ČAS STARTU 10:15 2017-03

1. benefiční aukce. www.zszebetin.cz Křivánkovo náměstí 11, Brno, T: 546 217 127, E: info@zszebetin.cz Zřizovatelem školy je městská část Brno-Žebětín

1. benefiční aukce. www.zszebetin.cz Křivánkovo náměstí 11, Brno, T: 546 217 127, E: info@zszebetin.cz Zřizovatelem školy je městská část Brno-Žebětín Třída: 5.A Bartoň Martin, 5. A Čmelová Klára, 5. A Bílá Marcela, 5. A Kohl Štěpán, 5. A Fraňková Romana, 5. A Třída: 5.A Kuchaříková Klára, 5. A Svobodová Simona, 5. A Zaplatilová Eva, 5. A Mička Filip,

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

V Y R O Z U MĚNÍ. Úřad městyse Pozořice, stavební úřad Na Městečku 14, Pozořice ÚČASTNÍKA ŘÍZENÍ O PODANÉM ODVOLÁNÍ

V Y R O Z U MĚNÍ. Úřad městyse Pozořice, stavební úřad Na Městečku 14, Pozořice ÚČASTNÍKA ŘÍZENÍ O PODANÉM ODVOLÁNÍ Úřad městyse Pozořice, stavební úřad Na Městečku 14, Pozořice Č.j: StÚ 2855/2011-25-Ca-ÚŘSP-Vyro-/ Pozořice, dne: 19.9.2012 Vyřizuje: Bronislava Častková E-mail: su.pozorice@volny.cz Telefon: 544 226 055

Adamec Tomáš Adamus Vít ADRA Praha AJ shop.cz - učebnice Armáda spásy Arnika Atrosat Media s.r.o. Bajtková Daniela Barbora Horinová Bardoň Karel

Adamec Tomáš Adamus Vít ADRA Praha AJ shop.cz - učebnice Armáda spásy Arnika Atrosat Media s.r.o. Bajtková Daniela Barbora Horinová Bardoň Karel Adamec Tomáš Adamus Vít ADRA Praha AJ shop.cz - učebnice Armáda spásy Arnika Atrosat Media s.r.o. Bajtková Daniela Barbora Horinová Bardoň Karel Bartečková Daniela Bartečková Martina Bartošek Pavel Bc.

Malá cena Medvědů Výsledkové listiny

Malá cena Medvědů Výsledkové listiny 22.10.2016 22.10.2016-22.10.2016 Pořadatel: ČSS z.s. - SSK DDM Kolín 0045 Místo: Kolín Výsledkové listiny puškové disciplíny VzPu 20 vleže Bez kategorií VzPu 30 vleže Dorost do 12-ti let VzPu 30 vleže

Zkrácený obsah učiva a hodinová dotace

Zkrácený obsah učiva a hodinová dotace Prima A 2 hodiny týdně Zkrácený obsah učiva a hodinová dotace Jmenovka linie, bod, plocha, písmo Portrét kresba, šrafování, kánon lidské hlavy Keramika modelování základních tvarů, lepení, glazování; plastika

Korpus fikčních narativů

Korpus fikčních narativů 1 Korpus fikčních narativů prózy z 20. let Dvojí domov (1926) Vigilie (1928) Zeměžluč oddíl (1931) Letnice (1932) prózy z 30. let Děravý plášť (1934) Hranice stínu (1935) Modrá a zlatá (1938) Tvář pod

Členové: doc. Ing. Luděk Novák, CSc. (K124) Ing. Karel Mikeš, Ph.D. Ing. Jan Salák, CSc.

Členové: doc. Ing. Luděk Novák, CSc. (K124) Ing. Karel Mikeš, Ph.D. Ing. Jan Salák, CSc. Komise č. K124-1-Mgr-SI zasedá dne 24. 1. 2012 od 8:30 hod v místnosti A433 Předseda: doc. Ing. Miloš Kalousek, Ph.D. (VUT Brno) Místopředseda: prof. Ing. Jiří Witzany, DrSc. (K124) Členové: doc. Ing.

Prezentace práce studentů gymnázia z předmětů umělecké profilace

Prezentace práce studentů gymnázia z předmětů umělecké profilace Prezentace práce studentů gymnázia z předmětů umělecké profilace VÝTVARNÝ OBOR (v rámci hodin výtvarné výchovy a výtvarných ateliérů) 8.00-10.45 výtvarná výchova tercie + kvarta MgA. David Baránek č. 8

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel,

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 25. 11. 2013 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

VE SPOLUPRÁCI SE SDRUŽENOU KRAJSKOU KOMISÍ PLAVÁNÍ VÝSLEDKY SDRUŽENÝ PODZIMNÍ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽACTVA 12 14 LET 24. 25. 11. 2012

VE SPOLUPRÁCI SE SDRUŽENOU KRAJSKOU KOMISÍ PLAVÁNÍ VÝSLEDKY SDRUŽENÝ PODZIMNÍ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽACTVA 12 14 LET 24. 25. 11. 2012 VE SPOLUPRÁCI SE SDRUŽENOU KRAJSKOU KOMISÍ PLAVÁNÍ VÝSLEDKY SDRUŽENÝ PODZIMNÍ KRAJSKÝ PŘEBOR ŽACTVA 12 14 LET 24. 25. 11. 2012 bazén 25m, 6 drah, obrátkové stěny hladké, ruční měření; teplota vody: 26,5

TEMATICKÝ PLÁN. září říjen

TEMATICKÝ PLÁN. září říjen TEMATICKÝ PLÁN Předmět: VÝTVARNÁ VÝCHOVA Týdenní dotace: 2h/týden Vyučující: Mgr. Lenka Roubalová Vzdělávací program: ŠVP Umím, chápu, rozumím Ročník: 6. (6. A, 6. B) Školní rok 2016/2017 UČIVO 1. Ve světě

zasedá dne od 8:30 v místnosti č. A433 FSv ČVUT, Thákurova 7, Praha 6

zasedá dne od 8:30 v místnosti č. A433 FSv ČVUT, Thákurova 7, Praha 6 STÁTNÍ ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA A OBHAJOBA DIPLOMOVÉ PRÁCE navazujícího magisterského studia na katedře studijního programu studijního oboru Budovy a prostředí Budovy a prostředí Komise č. 1 zasedá dne 28. 6.

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST

22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST 22. 6. 2014 JIŘÍ BALCAR - POZŮSTALOST Číslo / Nr. Autor / Author Název / Name Cena / Price 001 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000 Kč 002 Jiří Balcar Konvolut, 5 ks / Konvolut, 5 ks 1 000

VII. PŘÍLOHA (CD) Dokumentární snímky z tvorby Heliane Wiesauer-Reiterer. kresby malby skulptury plastiky objekty instalace fotografie

VII. PŘÍLOHA (CD) Dokumentární snímky z tvorby Heliane Wiesauer-Reiterer. kresby malby skulptury plastiky objekty instalace fotografie VII. PŘÍLOHA (CD) Dokumentární snímky z tvorby Heliane Wiesauer-Reiterer kresby malby skulptury plastiky objekty instalace fotografie Dokumentární fotografie Heliane Wiesauer-Reiterer pouze jako příloha

Ministerstvo životního prostředí

Ministerstvo životního prostředí Rozdělovník: Právnické osoby: 1. Správa NP a CHKO Šumava, 1. máje 260, 385 01 Vimperk 2. F & F Park, spol. s r.o., č.p. 10,38451 Želnava 3. HORMEN s.r.o., Libušská 8/19, 142 00 Praha 4. Jihočeský kraj,

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ V. ROČNÍK. . dívky 1-3 PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM. chlapci 1-3.

PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ V. ROČNÍK. . dívky 1-3 PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM. chlapci 1-3. dívky 1-3 4 Kopecká Simona ZŠ Ležáků Hlinsko 34,442 1 20 Kadlecová Markéta ZŠ Resslova Hlinsko 36,5 2 12 Kopecká Lucie MŠ 38,913 3 19 Kružíková Adéla ZŠ Seč 38,96 4 5 Mrázková Adéla ZŠ Seč 41,21 5 13 Solničková

Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg

Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg Kumite chlapci 5-8 let 0., 9. a 8. kyu -25 kg Hnátek Marek Hnátek Marek Strnad Marek Strnad Marek Macek Josef Macek Josef Vondrášek Tomáš Vondrášek Tomáš Svoboda Jakub Svoboda Jakub Enanuel Viktor Enanuel

DA1165 - Dětská sedací souprava Michalczyková Simona

DA1165 - Dětská sedací souprava Michalczyková Simona DA1165 - Dětská sedací souprava Michalczyková Simona DA1249 Bavlněné bílé povlečení pro dvě osoby Kolouchová Vladimíra Pavlů Lucie Názlerová Blanka Vodrážková Gabriela Křešťáková Petra Sýkorová Michaela