Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR"

Transkript

1

2 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení slupic Tento servisní katalog náhradních dílů stroje slouží k nejběžnějším opravám a pravidelné údržbě Vašeho stroje V případě záručních nebo pozáručních oprav se obracejte na firemního servisního technika Dolní Životice, Hertice 7, okres Opava, Czech Republik, Tel: 420/ , Fax: 420/

3

4 OBSAH / / Rám 2,5m kompletní Rám 3m kompletní Rám 4m kompletní Jištění hydropneumatické Jištění střižné Podrývací jednotka L Podrývací jednotka R Pěchovací část - rám 2,5m Pěchovací část - rám 3m Pěchovací část - rám 4m Válec Cracker 2m / 600mm Válec trubkový 2m / 600mm Válec Cracker 2,5m / 600mm Válec trubkový 2m / 600mm Válec Cracker 3m / 600mm Válec trubkový 2m / 600mm Vytěrák Cracker 2m Vytěrák Cracker 2,5m Vytěrák Cracker 3m Dopravní značení 3m Dopravní značení 4m Obvod hydraulický k seřízení hloubky 2,5m Obvod hydraulický k seřízení hloubky 3m Obvod hydraulický k seřízení hloubky 4m Obvod hydraulický hydropneumatické jištění 2,5m Obvod hydraulický hydropneumatické jištění 3m Obvod hydraulický hydropneumatické jištění 4m

5 - 2 -

6 Rám 2,5m kompletní Rám 3m kompletní Rám 4m kompletní Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Rám 2,5m Frame 2,5m 292 verze 2,5m Rám 3m Frame 3m 321 verze 3m Rám 4m Frame 4m 379 verze 4m Čep ramen Pin 1, Čep 3. bodu Pin - top link 1, Deska ukazatele Indicator plate 0, Ukazatel Pointer 0, Distanční trubka Spacer tube 0, Držák koncovek Hose holder 0, Šroub M 8x20 Screw M 8x20 0, Šroub M 8x25 Screw M 8x25 0, Šroub M 10x35 Screw M 10x35 0, Matice M 8 Nut M 8 0, Matice M 10 Nut M 10 0, Podložka D 8,4 Washer 0, Podložka D 10,5 Washer D10,5 0, Podložka D 34 Washer D 34 0, Podložka D 37 Washer D 37 0, Kolík s kroužkem 10x38 LP10KR Roll pin 0, Kolík s kroužkem 16 mm III. Roll pin 0, Tubus plastový šroubovací D s úchytymanual holder tube 0,25-3 -

7 - 4 -

8 Jištění hydropneumatické Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Rameno Arm 44, Držák hydraulický Holder Deska uchycení Clamping plate 2, Prodloužení slupice Extension shank 8, Šroub M Bolt 0, Čep D45-96 Pin 1, Čep D Pin Válec hydraulický 0/ Hydraulic cylinder 25, Šroub M 24x70 Screw M 24x70 0, Šroub M 24x280 Bolt M 24x280 1, Matice M 24 Nut M 24 0, Matice M 24 Nut M 24 0, Podložka D 25 Washer D 25 0, Podložka D 46 Washer D 46 0, Podložka D 50 Washer D 50 0, Kroužek pojistný D 45 Safety circle 0, Kroužek pojistný D 50 Safety circle 0, Hlavice mazací M 8x1 kulová Lubricating nipple M8 0, Kryt mazací hlavice přímé Cover - lubricating nipple 0, Jištění střižné Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Držák slupice Holder Deska uchycení Clamping plate 2, Prodloužení slupice Extension shank 11, Pouzdro 30/14-28 Bushing 0, Šroub M Bolt 0, Šroub M 14x90 Bolt M 14x90 0, Šroub M 24x280 Bolt M 24x280 1, Matice M 14 Nut M 14 0, Matice M 24 Nut M 24 0, Podložka D 25 Washer D 25 0,03-5 -

9 - 6 -

10 / /006 Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q.* Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Slupice L Tine L 23, Dláto L Share, point L 3, Křídlo L Wing share L 4, Ostří L Skim point L 2, Pouzdro 30/14-21 Bushing 0,08 pouze u střižné verze Slupice P Tine R 23, Dláto P Share, point R 3, Křídlo P Wing share R 4, Ostří P Skim point R 2, Šroub M 20x50 Screw M 20x50 0, Šroub M 20x55 Screw M 20x55 0, Šroub M 12x25 ( ) Screw M 12x25 0, Matice M 12 Hexagon nut M 12 0, Matice M 20 Nut M 20 0,06 *množství na 1 ks jednotky Podrývací jednotka L Podrývací jednotka R - 7 -

11 - 8 -

12 Pěchovací část - rám 2,5m Pěchovací část - rám 3m Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Rám válce 2,5m Roller frames 2,5m 76,8 rám 2,5m Rám válce 3m Roller frames 3m 87,7 rám 3m Rameno - kompletní Arm 48, Bočnice Side plate 11, Čep D45-86 Pin 1, Závěské oko M24-vyhnuté Eye 0, Šroub M 16x50 Bolt M 16x50 0, Šroub M 24x110 Bolt M 24x110 0, Matice M 16 Nut M 16 0, Matice M 24 Nut M 24 0, Podložka D 17 Washer D 17 0, Podložka D 25 Washer D 25 0, Podložka D 46 Washer D 46 0, Kroužek pojistný D 45 Safety circle 0, Spona 108 základní Clamp 1x8 0, Hlavice mazací M 8x1 kulová Lubricating nipple M8 0, Kryt mazací hlavice přímé Cover - lubricating nipple 0,01-9 -

13 - 10 -

14 Pěchovací část - rám 4m Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Rám válce 4m Roller frames 4m 114,4 2m Rameno - kompletní Arm 48,4 2,5m Bočnice Side plate 11,8 3m Bočnice středová Midle plate 9, Čep D45-86 Pin 1, Závěské oko M24-vyhnuté Eye 0, Šroub M 12x110 Bolt M 12x110 0, Šroub M 16x50 Bolt M 16x50 0, Šroub M 16x75 Bolt M 16x75 0, Šroub M 24x110 Bolt M 24x110 0, Matice M 12 Nut M 12 0, Matice M 16 Nut M 16 0, Matice M 24 Nut M 24 0, Podložka D 17 Washer D 17 0, Podložka D 25 Washer D 25 0, Podložka D 46 Washer D 46 0, Kroužek pojistný D 45 Safety circle 0, Spona 108 základní Clamp 1x8 0, Hlavice mazací M 8x1 kulová Lubricating nipple M8 0, Kryt mazací hlavice přímé Cover - lubricating nipple 0,

15 - 12 -

16 , , , Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Cracker válec 2m Cracker roller Cracker válec 2,5m Cracker roller Cracker válec 3m Cracker roller Válec trubkový - 2m Crumbling roller-tubular Válec trubkový - 2,5m Crumbling roller-tubular Válec trubkový - 3m Crumbling roller-tubular Šroub M 12x30 Bolt M 12x30 0, Matice KM 6 Nut KM 06 0, Podložka pojistná MB 06 Securing washer MB 06 0, Ložisko přírubové kruhové D35 Flange bearing - round D35-4xM12/ 2, , Válec Cracker 2m / 600mm, Válec trubkový 2m / 600mm Válec Cracker 2,5m / 600mm, Válec trubkový 2m / 600mm Válec Cracker 3m / 600mm, Válec trubkový 2m / 600mm Vytěrák Cracker 2m, Vytěrák Cracker 2,5m Vytěrák Cracker 3m Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Držák vytěráku Holder 8, Příruba Clamping plate 2, Vytěrák 2m Rake 2m Vytěrák 2,5m Rake 2,5m Vytěrák 3m Rake 3m Příruba Clamping plate Šroub M 12x100 Bolt M 12x100 0, Šroub M 12x145 Bolt M 12x145 0, Matice M 12 Nut M 12 0, Podložka D 13 Washer D 13 0, Zátka čtvercová 55x55 End plug 0,

17 - 14 -

18 Dopravní značení 3m Dopravní značení 4m Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Držák Holder 2, Držák značení zadní Holder 2, Plocháč Plate 0, Šroub M 5x20 Screw M 5x20 0, Šroub M 8x25 Screw M 8x25 0, Šroub M 10x25 Screw M 10x25 0, Šroub M 10x35 Screw M 10x35 0, Šroub M 12x35 Screw M 12x35 0, Šroub M 12x40 Screw M 12x40 0, Matice M 5 Nut M 5 0, Matice M 8 Nut M 8 0, Matice M 10 Nut M 10 0, Matice M 12 Nut M 12 0, Podložka D 5,3 Washer 0, Podložka D 8,4 Washer 0, Podložka D 10,5 Washer D10,5 0, Podložka D 13 Washer D 13 0, Podložka D 12 Washer D 12 0, Deska dopravní P 423x282 Warning plate P 0, Deska dopravní L 423x282 Warning plate L 0, Deska zadní Levá // 423x423 pro světlo Warning plate L 1,22 verze 2,5 a 3m Deska zadní Levá // 423x423 Warning plate L 1,23 verze 4m Deska zadní Pravá \\ 423x423 pro světlo Warning plate R 1,22 verze 2,5 a 3m Deska zadní Pravá \\ 423x423 Warning plate R 1,4 verze 4m Odrazka obdélník bílý nalepovací Reflector adhesive - white 0, Odrazka trojúhelník červený Triangle reflector 0, Trojúhelník - POMALÁ VOZIDLA Deflect-O RSMVT 0, Klínový nosič pro štítek POMALÁ VOZIDLA Holder 0, Nálepka - Max. rychlost 40km (D150) Sticker - max. speed 0, Spona 108 základní Clamp 1x8 0,02 verze 2,5 a 3m Odrazka obdélník oranžový nalepovací Reflector adhesive - orange 0,03 verze 2,5 a 3m Zadní propojení 3,4m+5m (koncové svítilny + Conduction 1,75 verze 2,5 a 3m

19 - 16 -

20 , Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q. Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Válec hydraulický 63/ Hydraulic cylinder 14, Zarážka 5mm Whoa - stop 5 mm 0, Opěrka Prop 0, Prodloužení M18x1,5 Extension M18x1,5 0, Šroub M 12x120 Bolt M 12x120 0, Šroub M 12x140 Bolt M 12x140 0, Šroub M 6x45 Bolt M 6x45 0, Matice M 12 Hexagon nut M 12 0, Matice M 6 Nut M 6 0, Pružina tlačná 2,5x18,5x30x6,5 Spring 0, Zámek hydraulický oboustranný VBPDE 3/8" Hydraulic lock 0, Šroubení nastavitelné úhlové Fittings adjustable angular 0, Hrdlo přímé M18x1,5-M18x1,5 Neck M18x1,5-M18x1,5 0, Hrdlo G 3/8"-M 18x1,5 Neck G 3/8"-M 18x1,5 0, L-spojka s převlečnou maticí M18x1,5/D12 Elbow M18x1,5/D12 0, T-spojka stavitelná (M18x1,5) Compression equal Tee 0, Držák zástrčky ISO 12,5 Connector 0, Zástrčka ISO 12,5/18 Connector 0, Zátka kruhová D 10 End plug 0, Rukojeť hadice - žlutá Connector 0, /4* Hadice 1SN 6x2500 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 1, Hadice 1SN 6x2000 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,88 verze 2,5 a 3m Hadice 1SN 6x700 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,43 verze 3m Hadice 1SN 6x1000 DKOL/DKOL Hose 1SN 0,48 verze 4m Hadice 1SN 6x800 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,43 verze 2,5m Hadice 1SN 6x500 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,43 verze 3m Hadice 1SN 6x800 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,43 verze 4m Hadice 1SN 6x1000 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,48 verze 2,5m Spona 212/12 PP nástavcová Clamp 2x12 0,04 * počet pro verzi 2,5 a 3m / 4m Obvod hydraulický k seřízení hloubky 2,5m, Obvod hydraulický k seřízení hloubky 3m Obvod hydraulický k seřízení hloubky 4m

21 - 18 -

22 Pozice Obj. číslo / p.n. Mn./Q.* Název - rozměr Description (EN) m (kg) Poznámka Prodloužení M18x1,5 Extension M18x1,5 0, Kulový uzávěr PN500 M18x1,5 Ball valve PN500 0, Manometr CMM 63, 1/4, Manometer CMM 63, 1/4, , /4/6 Akumulátor membránový H1400R - 1,4l Hydraulic accumulator H1400R - 1,4 6, /4/6 Objímka akumulátoru CRE 115 Clamp for Accumulator CRE 115 0, /8/12 Šroub M 8x25 Screw M 8x25 0, /8/12 Matice M 8 Nut M 8 0, /8/12 Podložka D 8,4 Washer D 8,4 0, /5/7 Hrdlo přímé M18x1,5-M18x1,5 Neck M18x1,5-M18x1,5 0, /4/6 Hrdlo přímé M16x1,5-M18x1,5 / PHEM2 12LMNeck M16x1,5-M18x1,5 0, Šroubení na manometr VODKO12RL Fittings for manometer 0, /1/3 L-spojka s převlečnou maticí M18x1,5/D12 Elbow M18x1,5/D12 0, /4/6 T-spojka nastavitelná (M18x1,5) Compression equal Tee 0, /4/6 T-spojka stavitelná (M18x1,5) Compression equal Tee 0, Zástrčka ISO 12,5/18 Connector 0, Držák zástrčky ISO 12,5 Connector 0, Zátka kruhová D 10 End plug 0, Rukojeť hadice - červená Connector 0, Hadice 1SN 6x1600 DKOL/DKOL Hose 1SN 0, Hadice 1SN 6x1400 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,4 verze 3m Hadice 1SN 6x800 DKOL/DKOL Hose 1SN 0,43 verze 2,5m Hadice 1SN 6x1000 DKOL/DKOL Hose 1SN 0,48 vezre 4m Hadice 1SN 6x700 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,43 verze 3m Hadice 1SN 6x1000 DKOL/DKOL Hose 1SN 0,48 verze 2,5m Hadice 1SN 6x800 DKOL/DKOL Hose 1SN 0,43 verze 4m Hadice 1SN 6x800 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,43 verze 3m /4 Hadice 1SN 6x700 DKOL/DKOL90 Hose 1SN 0,43 verze 2,5m a 4m /4/6 Hadice 2SC 10x500 DKOL/DKOL90 Hose 2SC 0, Spona 215/15 PP základní Clamp 2x12 0,08 *množství pro verzi 2,5/3/4m Obvod hydraulický hydropneumatické jištění 2,5m Obvod hydraulický hydropneumatické jištění 3m Obvod hydraulický hydropneumatické jištění 4m

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS 3m a 4m nesená verze, se siletblokovým systémem jištění proti přetížení disku Tento servisní katalog

Více

NEPTUN 8/10 - SATURN IV

NEPTUN 8/10 - SATURN IV Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN 8/10 - SATURN IV 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným nebo pružinovým

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

NEPTUN 8/10 - SATURN IV

NEPTUN 8/10 - SATURN IV Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN 8/10 - SATURN IV 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným nebo pružinovým

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Univerzální nosič nářadí NEPTUN 8m a 10m

Univerzální nosič nářadí NEPTUN 8m a 10m Univerzální nosič nářadí NEPTUN 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2015 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN IV

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN IV Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN IV 3m a 4m nesená verze, 3m - 6m verze s podvozkem, se střizným

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II

Více

Diskové brány PEGAS S

Diskové brány PEGAS S Diskové brány PEGAS S Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS-S 3m a 4m kompaktní

Více

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 (Spare parts catalog / 2016) Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN IV

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN IV Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN IV Servisní katalog náhradních dílů 2015 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180 ORION 5-9 radličný se střižným a ORION 5-8 pružinovým systémem jištění

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 4-5 radlic se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 3-4 radličný se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Servisní katalog náhradních dílů

Servisní katalog náhradních dílů Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VIRGO 8.3 OBSAH: Prvky rámů 2 3 Prvky oje 4 5 Náprava 6 Pracovní sekce střední 8 9 Pracovní sekce

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL. UNI 6-12 t. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL. UNI 6-12 t. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue OPĚRNÝ VÁLEC REAR STABILIZING ROLL UNI - 12 t Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 0020 25 08111 Factory address : Okřínek 5 fax : 0020 25 509,

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS 03-28-K-DIN Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce: CHARVÁT CTS a. s. tel.: 00420 325 608111 Factory address: Okřínek 53 fax: 00420 325 653097,

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS 03-2-K-DIN Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce: CHARVÁT CTS a. s. tel.: 00420 325 60 Factory address: Okřínek 53 fax: 00420 325 653097,

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS HOOKLOADER CTS 03-23-K-DIN Katalog náhradních dílů Spare parts catalogue Adresa výrobce: CHARVÁT CTS a. s. tel.: 00420 325 60111 Factory address: Okřínek 53 fax: 00420 325 653097,

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

Position Part number Název Name Bowden přední brzdy (set 2ks) Front brake cable (set 2pcs) Bowden zadní brzdy Rear brake

Position Part number Název Name Bowden přední brzdy (set 2ks) Front brake cable (set 2pcs) Bowden zadní brzdy Rear brake 1 510600001 Bowden přední brzdy (set 2ks) Front brake cable (set 2pcs) 2 510600002 Bowden zadní brzdy Rear brake cable 3 510600003 Spínač Switch 4 510600004 Třmen řidítek horní Handlebar upper clamp 5

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover

Position Part number Název Name Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower washer

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

on offer / v nabídce position description QTY název order no./ objednací číslo

on offer / v nabídce position description QTY název order no./ objednací číslo 405441 position description QTY název order no./ objednací číslo on offer / v nabídce 1 Screw 5 Šroub 405441-1 2 Motor cover 1 Kryt motoru 405441-2 3 Screw 4 Šroub 405441-3 4 Brush spring 2 Přítlačná pružina

Více

position description popis QTY order no./ objednací číslo

position description popis QTY order no./ objednací číslo 405441 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Screw Šroub 5 2 Motor cover Kryt motoru 1 3 Screw Šroub 4 4 Brush spring Přítlačná pružina uhlíkového kartáče 2 5 Brush holder Držák uhlíkového

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL

R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL HYDROSTATICKÝ NAVIJÁK HSN02 SPIDER ILD01, ILD02 WINCH HSN02 SPIDER ILD01, ILD02 vydání/revision 03-01-09-2007, SN: 1-167 Dvořák svahové sekačky, s.r.o. Dvorce

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 550006 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 8895102-2 3 O sealing 1 "O" těsnění 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump body Tělo čerpadla 1 8895102-2 3 O sealing "O" těsnění 1 4 Washer Podložka 4 5 Hexagon screw M8

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis, a. s. tel. : 00420 325 608111 Okřínek 53 fax : 00420 325 653097, - 81 290 01 Poděbrady E-mail : http : // Veškerá práva podle

Více

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od Cambridge válce VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m Servisní katalog náhradních dílů Platný od 2011 www.opall-agri.cz Tento návod k používání byl vydán pro Cambridge válce VEGA typ... výrobní číslo:... rok výroby:...

Více

Position Part number Název Name Samolepky -set Stickers - set

Position Part number Název Name Samolepky -set Stickers - set 1 541200154 Samolepky -set Stickers - set 1 541200001 Řidítka Handlebar 2 541200002 Zadní brzda kompletní Rear brake assembly 2-1 5412000021 Zadní brzdič Rear brake 3 541200003 Páčka přední brzdy Rear

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS. Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS. Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 03-23-K-DIN Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis, a. s. tel. : 00420 325 608 Okřínek 53 fax : 00420 325 653097, - 8 290 0 Poděbrady E-mail : http : // Veškerá

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 133002001 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 133002002 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 1 4 6202 2RS/P5 Ložisko 6202-2RS Bearing

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B

Position Part number Název Name B Startér kompletní Starter assembly B Štít brzdy kompletní Right cover assembly B B0 945001423 Startér kompletní Starter assembly B1 945004572 Štít brzdy kompletní Right cover assembly B2 945000002 Matice krytu filtru Air filter cover nut B3 945000003 Svorka krytu filtru Filter cover

Více

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY0218-15A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo Wheel 7 H40-06 Distanční pouzdro Spacer 11 R41000016 Unašeč nože Blade Hub 12 H4025 Nůž

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný 1 133002001 Skříň spojky kompletní Clutch housing assembly 2 133002002 Spojkový zvon Clutch drum 3 PKD-35 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS 5 PK-15

Více

1 Lower Guard Assembly ochranný kryt 1,01 Screw M5X20 šroub M5X20 1,02 Washer podložka 1,03 Lower Guard Main Part hlavní část dolní ochrany

1 Lower Guard Assembly ochranný kryt 1,01 Screw M5X20 šroub M5X20 1,02 Washer podložka 1,03 Lower Guard Main Part hlavní část dolní ochrany 405425 1 Lower Guard Assembly ochranný kryt 1,01 Screw M5X20 šroub M5X20 1,02 Washer podložka 1,03 Lower Guard Main Part hlavní část dolní ochrany 1,04 Lower Guard Transparent Part spodní část průsvitné

Více

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 1 H890-01 šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H890-02 Podložka Washer 3 H890-03 Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 845000003 Kotouč 700x30x4 42Z Saw blade 700x30x4 42T 5 H890-05 Vnitřní příruba kotouče

Více

Position Part number Název Name Poklice kola Rear wheel cover Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4

Position Part number Název Name Poklice kola Rear wheel cover Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4 1 560100001 Poklice kola Rear wheel cover 2 560100002 Matice M12 Hex thin nut M12 3 P-12 Podložka 12 Flat washer 12 4 PP-12 Pružná podložka 12 Spring washer 12 5 560100005 Zadní kolo kompletní Rear wheel

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více