pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ"

Transkript

1 vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

2 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým systémem jištění proti přetížení pracovní části - orebního tělesa a další agregovatelné příslušenství Obsah Rám úplný 2-3 Hlava 4R 4-5 Hlava 5R 6-7 Táhlo spojovací 8-9 Držák orebního tělesa střižný, pružinový Krojidlo kotoučové Kolo kombinované - původní provedení Kolo kombinované - zesílené provedení Kolo hloubkové Válec hydraulický 63/ Válec hydraulický 80/ Rameno pěchu Orební těleso univerzální 350/400 pravé Orební těleso univerzální 350/400 levé Orební těleso páskové 400 pravé Orební těleso páskové 400 levé Orební těleso pološroubové 350 pravé Orební těleso pološroubové 350 levé Předradlička pravá, levá, Příchytky Tento servisní katalog náhradních dílů stroje slouží k nejběžnějším opravám a pravidelné údržbě Vašeho stroje Dolní Životice, Hertice 7, okres Opava, Czech Republik, Tel: 420/ , Fax: 420/

3 2 Rám úplný

4 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Rám úplný 25 Maznička plochá M10x , Pouzdro EG38/ ,03 30 Rám ,- Bez pouzder na čep seřízení 31 Rám ,- 32 Rám střrední Rám koncový ,6 35 Pouzdro ,55 38 Matice samojistná M , Šroub M20x65 10K ,22 61 Rám - pružinový ,- 62 Rám střední ,- 63 Rám koncový ,- 3

5 4 Hlava otočná 4R

6 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Hlava otočná 4R 23 Pouzdro vodící ,95 25 Kolík ,21 27 Zarážka ,1 28 Svorka ,8 30 Pojistky ,05 31 Šroub 10x20 5S , Víčko pravé ,4 34 Šroub M30x ,9 Pro starší typ hlavy 35 Matice M30x ,18 Pro starší typ hlavy 36 Závěsný hřídel Podložka ,01 39 Pružina , Těleso hlavy ,5 42 Podložka pružná D , Podložka plochá D ,32 44 Podložka plochá D , Podložka plochá D , Podložka ,02 47 Kolík pružný 8x ,01 48 Šroub M10x20 5S ,02 52 Kolík pružný 6x , Podložka plochá D ,09 56 Podložka ,02 57 Maznička plochá M10x ,01 58 Závlačka 5x , Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 60 Koule bakelitová D40 M , Víčko levé ,4 62 Kroužek , Šroub M16x100 8G ,19 65 Matice M16 5S , Pouzdro EG 38/ ,03 71 Pouzdro osy ,21 35,5 Původní provedení 72 Kroužek těsnící ,45 73 Těsnění plstěné ,02 74 Kroužek těsnící ,29 75 Těsnění plstěné ,02 76 Osa ,22 30,2 77 Pouzdro osy ,21 41,5 Nové provedení 78 Čep úplný ,15 79 Opěrný šroub ,94 80 Ložisko kuželíkové 32219A ,32 81 Ložisko kuželíkové 32218A ,49 82 Matice KM ,56 83 Podložka pojistná MB , Pružina , Podpěra ,5 86 Čep ,7 97 Šroub ,15 98 Podložka plochá D ,01 99 Závlačka 4x , Podložka plochá D , Pouzdro ,54 5

7 6 Hlava otočná 5R

8 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Hlava otočná 5R 21 Těleso hlavy ,- 23 Pouzdro vodící ,95 27 Zarážka ,1 28 Svorka ,8 29 Kolík ,85 30 Pojistky ,05 31 Šroub M10x20 5S , Víčko pravé ,4 33 Kroužek těsnící ,65 34 Šroub M30x ,9 35 Matice M30x ,18 36 Závěsný hřídel Podložka ,01 38 Kroužek těsnící ,13 39 Pružina , Podložka pružná D , Podložka plochá D ,32 44 Podložka plochá D , Podložka plochá D , Podložka ,02 47 Kolík pružný 8x ,01 48 Šroub M10x20 5S ,02 49 Matice KM ,7 50 Podložka pojistná MB , Těsnění plstěné ,02 52 Kolík pružný 6x , Těsnění plstěné ,02 54 Ložisko kuželíkové ,43 55 Ložisko kuželíkové 32220A ,76 56 Podložka ,02 57 Maznička plochá M10x ,01 58 Závlačka 5x , Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 60 Koule bakelitová D40 M , Víčko levé ,4 62 Kroužek , Šroub M16x100 8G ,19 65 Matice M16 5S , Podložka plochá D ,09 68 Pouzdro EG 38/ ,03 76 Osa ,22 39,6 77 Pouzdro osy ,21 98,- 84 Pružina , Podpěra ,5 86 Čep ,7 97 Šroub ,15 98 Podložka plochá D ,01 99 Závlačka 4x , Podložka plochá D , Pouzdro ,543 7

9 8 Táhla spojovací

10 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Táhlo spojovací 32 Deska zajišťovací ,15 0,2 33 Šroub M30x2 L= ,05 1,5 34 Šroub M30x2 Levý L= ,10 1,5 35 Matice M30x2 P/L L= , Matice M30x2 P/L L= ,90 4,9 42 Kroužek vymezovací ,01 44 Čep s mazacími otvory L= ,- 45 Čep s mazacími otvory L= ,3 46 Čep 30x73x ,35 51 Čep L= ,3 52 Čep L= ,- 60 Táhlo 4R ,- 61 Táhlo 5R ,- 67 Pouzdro EG38/ ,03 68 Maznička plochá M10x , Kolík pružný 8x ,01 70 Kroužek pojistný D ,01 71 Táhlo 4R ,- 72 Táhlo 5R Pouzdro ,55 75 Čep M50x1,5 L= ,8 78 Čep M50x1.5 L= ,4 79 Vidlice ,7 80 Čep 30x93x ,46 81 Šroub M30x2 L= ,05 1,25 82 Šroub M30x2 Levý L= ,10 1,25 83 Matice M30x2 P/L L= ,90 2,85 84 Matice M30x2 P/L L= ,90 2,2 89 Matice KM ,15 93 Podložka plochá D ,05 9

11 10 Držák orebního tělesa - střižný Držák orebního tělesa - pružinový

12 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Držák orebního tělesa - střižný 32 Držák ,3 33 Slupice ,6 39 Šroub M16x1, ,32 45 Šroub M20x1, ,25 46 Šroub M G , Matice M16x1,5 8G , Šroub M20x1, ,1 52 Matice M20x1,5 8G ,06 53 Matice samojistná 20x1,5 8G , Matice M14 8G ,024 Držák orebního tělesa - pružinový 25 Podložka ,4 33 Slupice ,6 45 Šroub M20x1, ,25 46 Šroub M G , Matice samojistná M20x1,5 8G ,05 54 Matice M14 8G , Maznička plochá M10x , Kroužek pojistný D , Matice korunová M ,08 64 Závlačka 3,2x , Šroub M16x ,17 68 Podložka plochá D , Matice M20 8G , Kolík pružný 8x , Držák ,5 125 Pojistka , Vzpěra , Držák pružin ,4 133 Čep excentrický D ,1 135 Rameno 7 děr ,- 136 Rameno 4 díry ,5 137 Rameno bez děr ,- 138 Držák pružin , Podložka ,2 140 Šroub lícovaný , Podložka , Čep , Pružina ,2 152 Pružina ,6 11

13 12 Krojidlo kotoučové

14 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Krojidlo kotoučové 23 Gufero G 40x ,02 24 Ložisko kuželíkové ,22 25 Kroužek pojistný D , Ložisko kuželíkové ,22 27 Náboj ,1 28 Páka úplná ,1 34 Kotouč D 500 hladký ,85 35 Zubový kotouč D ,15 38 Matice korunová M24x1, , Závlačka 3,2x , Konzola ,5 41 Objímka ,25 42 Čep ,5 43 Šroub M16x65 8G ,13 44 Matice samojistná M16 8G , Rameno ,7 48 Podložka ,03 49 Šroub M16x30 8G ,08 50 Podložka pružná D , Šroub M20x50 8G ,18 52 Šroub M10x35 DIN608 10K , Matice M10 8G , Podložka plochá D , Držák úplný ,6 56 Rameno ,6 57 Šroub M16x1,5x ,37 61 Šroub M20x1,5x ,1 62 Šroub M16x80 8G ,16 63 Matice M20x1,5 8G ,06 64 Podložka plochá D ,01 65 Matice M16x1,5 8G ,03 66 Matice samojistná M16 8G ,025 13

15 14 Kolo kombinované - původní typ

16 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kolo kombinované - původní typ 21 Kolo diskové 5,5-F Plášť 6, Duše 6, Šroub M8x45 5S ,02 26 Matice M8 5S , Podložka plochá D , Kolík pružný 8x , Ložisko kyvné ,8 31 Šroub , Kostka ,02 0,25 33 Trubka ,03 0,03 34 Příložka ,04 0,4 35 Podložka ,05 0, Konzola ,7 37 Šroub ,75 38 Příložka ,55 39 Čep úplný ,47 41 Rameno ,90 14,3 D Pojistka ,06 0,02 43 Vedení ,6 44 Pouzdro ,02 0,6 D Čep úplný ,41 46 Držák ,01 15,3 54 Třmen ,2 60 Maznička plochá M10x , Kolík pružný 10x , Matice korunová M30x ,26 63 Závlačka 6,3x , Šroub M12x25 8G , Zákolníček 7, Šroub M20x65 8G ,22 67 Matice M20 5S , Matice M24 8G ,11 70 Podložka pružná D , Šroub M24x100 8G ,46 72 Náboj ,02 6,9 73 Víko ,03 0,9 74 Víko ,04 0,4 75 Značkovač ,05 1,25 76 Podložka ,06 0,16 82 Šroub ,22 0,24 83 Podložka plochá D ,05 86 Podložka pružná D , Šroub M16x30 5S , Šroub M8x30 5S , Šroub M8x20 5S , Podložka pružná D , Šroub kola M18x1, ,19 0,17 95 Matice šroubů kol M18x1, ,05 96 Ložisko kuželíkové 32012AX , Gufero G ,05 15

17 16 Kolo kombinované - zesílený typ

18 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kolo kombinované - zesílený typ 21 Kolo diskové 5,5-F Plášť 6, Duše 6, Šroub M8x45 5S ,02 26 Matice M , Podložka plochá D , Kolík pružný 8x , Ložisko kyvné ,4 31 Šroub ,01 1,- 32 Kostka ,02 0,25 33 Trubka ,03 0,03 34 Příložka ,04 0,4 35 Podložka ,05 0, Konzola ,2 37 Šroub ,75 38 Příložka ,55 39 Čep úplný ,47 41 Rameno D Pojistka ,06 0,02 43 Vedení ,6 44 Pouzdro ,02 0,6 45 Čep úplný ,41 46 Držák ,01 18,7 D Pouzdro ,1 54 Třmen ,2 60 Maznička plochá M10x , Kolík pružný 10x , Matice korunová M30x ,26 63 Závlačka 6,3x , Šroub M12x25 8G , Zákolníček 7, Šroub M20x65 8G ,22 67 Matice M20 5S , Matice M24 8G ,11 70 Podložka pružná D , Šroub M24x100 8G ,46 72 Náboj ,02 6,9 73 Víko ,03 0,9 74 Víko ,04 0,4 75 Značkovač ,05 1,25 76 Podložka ,06 0,16 82 Šroub ,22 0,2 83 Podložka 31 - úprava ,23 0, Podložka pružná D , Šroub M16x30 5S , Šroub M8x30 5S , Šroub M8x20 5S , Podložka pružná D , Šroub kola M18x1, ,19 0,17 95 Matice šroubů kol M18x1, ,05 96 Ložisko kuželíkové 32012AX , Gufero G ,05 98 Kolík pružný 6x ,005 17

19 18 Kolo hloubkové

20 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kolo hloubkové 21 Držák kola ,4 25 Náboj ,02 6,9 26 Víko ,03 0,9 27 Víko ,04 0,4 28 Podložka ,06 0,16 29 Šroub ,19 0,17 31 Šroub , Trubka ,03 0,03 33 Kostka ,02 0,25 40 Podložka ,05 0, Pojistka ,06 0,02 45 Šroub M8x20 5S , Šroub M8x30 5S , Podložka pružná D , Matice korunová M30x ,26 50 Závlačka 6,3x , Příložka ,04 0,4 54 Třmen ,2 56 Ložisko kuželíkové 32012AX ,61 58 Gufero G ,05 60 Držák Konzola ,7 63 Pouzdro ,23 66 Maznička plochá M10x , Kolík pružný 8x , Šroub M20x65 8G ,22 71 Šroub M16x30 5S , Šroub M12x25 8G , Šroub M8x45 5S ,02 75 Matice M20 5S , Matice M8 5S , Podložka pružná D , Podložka pružná D , Podložka ,14 83 Čep 10x71x ,04 86 Podložka plochá D , Kolík pružný 6x , Závlačka 3,2x , Kolo diskové 5,5-F Plášť 6, Duše 6, Stěrka ,9 94 Matice šroubů kol M18x1, ,05 96 Šroub ,22 0,2 97 Podložka 31 - úprava ,23 0, Značkovač ,05 1, Šroub M12x40 DIN608 10K , Matice samojistná M12 5S , Podložka plochá D , Klínová podložka ,85 19

21 20 Válec hydraulický 63/36-180

22 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Válec hydraulický 63/ Blok řídící ,32 31 Válec ,8 34 Pístnice úplná ,6 38 Pouzdro ,95 40 Oko ,1 44 Ložisko kloubové GE ,25 45 Manžeta L43 63x47-19, ,02 Nr. B Kr. vodící SF 36x39-5, ,003 Nr O-kroužek D55,6x3, ,0016 Nr Kr. opěrný STA 63x57,4x1, ,008 Nr Maznička plochá M8x ,01 52 Usit 16,7x24x1, , Připojka L10/ ,14 54 Dutý šroub L10 M16x1, Šroub M16x40 Imbus 8G ,1 56 Podložka pružná D , Kroužek pojistný D ,01 58 Koncovka s okem ,06 59 Šroub dutý ,05 60 Zpožďovací ventil ,01 61 O-kroužek D18x , Kroužek , Kroužek zářezný ,01 65 Matice L DN , Mažeta T22 36x ,03 Nr.B Kr. stírací P8 D ,002 Nr. B Těleso ,3 122 Šoupátko , Vedení , Zátka ,1 126 Šoupátko , Vedení , Opěra úplná ,1 129 Opěrka , Zátka , Vedení , Opěrný kroužek , Píst , Kuželka , Sedlo , Zátka , Těsnění , Kroužek , Doraz , Filtr , Pružina tlačná , Pružina tlačná , Zátka M , Pouzdro ,2 145 Zátka M8x , Zátka M6x0, , Hrdlo L DN , Kulička D ,4 153 Usit 8,7x14x , Usit 14,7x22x1, , Usit 22,7x30x , O-kroužek 8x , O-kroužek 20x , O-kroužek 16x , O-kroužek 9,25x1, ,005 Nr O-kroužek 55,56x3, ,0016 Nr Těsnění OMK-MR D ,02 Nr

23 22 Válec hydraulický 80/45-180

24 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Válec hydraulický 80/ Blok řídící ,55 32 Válec ,05 35 Trubka , Pístnice úplná ,6 37 Zpožďovací ventil ,01 40 Oko ,2 41 Pouzdro ,75 42 Trubka úplná ,3 43 Trubka úplná ,3 44 Ložisko kloubové GE ,25 45 Manžeta L43 80x60-22, ,032 Nr Mažeta T22 45x ,03 Nr Kr. vodící SF 45x50-5, ,008 Nr Kr. stírací D ,37 49 O-kroužek D80x , Usit 16,7x24x1, , Připojka L10/ ,03 0,14 54 Dutý šroub M16x1, ,03 0,07 55 Šroub M16x45 Imbus 8G ,1 56 Podložka pružná D , Kroužek pojistný D ,01 58 Maznička přímá M10x ,01 64 Hrdlo ,15 65 Filtr , Přípojka ,09 67 Hrdlo přímé ,07 68 Hadice vysokotl. Js ,7 120 Těleso , Šoupátko , Vedení , Zátka ,1 126 Šoupátko , Vedení , Opěra úplná ,1 129 Opěrka , Zátka , Vedení , Píst , Kuželka , Sedlo , Zátka , Těsnění , Kroužek , Doraz , Pružina , Pružina , Zátka M , Zátka M8x ,03 0, Zátka M6x0, ,03 0, Pouzdro ,2 150 Kulička D ,4 153 Usit 8,7x14x , Usit 14,7x22x1, , Usit 22,7x30x , O-kroužek 8x , O-kroužek 20x , O-kroužek 16x , O-kroužek Merkel 9,25x1, ,005 Nr.B Těsnění OMK - MR D ,02 Nr O-kroužek 80x ,001 23

25 24 Rameno pěchu

26 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Rameno pěchu 21 Rameno ,- 22 Záchyt ,- 23 Táhlo ,7 31 Konzola ,- 32 Záchyt ,- 35 Čep zachycovací ,7 36 Pružina ,3 37 Podložka ,03 38 Řetěz 14x ,8 39 Čep s okem ,43 40 Čep16x62x ,1 41 Podložka D , Podložka D ,01 43 Pojistka ,02 44 Závlačka pérová ,05 45 Čep 16x68x ,1 47 Kolík pružný 8x ,01 48 Kolík pružný 8x , Kolík pružný 16x ,06 50 Matice samojistná M20 5S , Držák , Třmen ,2 55 Šroub M 16x50 5S ,1 56 Matice M16 5S , Válec hydraulický 30/ ,6 62 Hrdlo M16x1,5-M18x1, , Usit 16,7x24x1, , Nástavec úhlový Js10 M18x1, ,02 65 Hadice vysokotlaká / ,25 25

27 26 Orební těleso univerzální 350 /400 pravé

28 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso univerzální pravé 350/ Držák zahrnovačky pravý ,9 40 Šroub ,06 0,1 41 Střevíc pravý ,- 44A Odhrn. deska pravá B ,8 44B Odhrn. deska pravá B ,9 46 Trojúhelník pravý ,2 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.41 a pol.44,46 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 62 Matice M24 pravo-levá ,7 65 Pero pravé ,7 66 Výztuha pravá ,45 69 Šroub M 24 L ,5 70 Šroub M ,5 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 73 Šroub M ,1 77 Zahrnovačka pravá ,5 81 Plaz přední pravý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x45 8G , Matice M , Matice M24 - levý závit , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit pravý 460mm-18" ,1 110 Břit pravý 510mm-20" ,5 111 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé ,6 112 Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo pravé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 142 Dláto otočné pravé ,- 163 Matice nízká M20 5S , Matice M20L 5S , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Šroub M ,9 27

29 28 Orební těleso univerzální 350 /400 levé

30 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso univerzální levé 350/ Držák zahrnovačky levý ,9 40 Šroub ,06 0,1 42 Střevíc levý ,- 45A Odhrnovací deska levá B ,8 45B Odhrnovací deska levá B ,9 47 Trojúhelník levý ,2 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.42 a pol.45,47 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 62 Matice M24 pravo-levá ,7 67 Výztuha levá ,45 69 Šroub M 24 L ,5 70 Šroub M ,5 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 73 Šroub M ,1 78 Zahrnovačka levá ,5 80 Pero levé ,7 82 Plaz přední levý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x45 8G , Matice M , Matice M24 - levý závit , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit levý 460mm-18" ,1 120 Břit levý 510mm-20" ,5 121 Břit levý 3-děrový , Dláto levé ,6 122 Dláto levé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo levé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 143 Dláto otočné levé ,- 163 Matice nízká M20 5S , Matice M20L 5S , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Šroub M ,9 29

31 30 Orební těleso páskové 400 pravé

32 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso páskové pravé Držák zahrnovačky pravý ,9 37 Zahrnovačka pravá ,5 40 Šroub ,06 0,1 41 Střevíc pravý ,- 46 Trojúhelník pravý ,2 52 Podložka plochá D , Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 66 Držák prutů pravý ,7 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 76 Pásek 1 pravý ,- 77 Pásek 2 pravý ,8 78 Pásek 3 pravý ,4 79 Pásek 4 pravý ,8 81 Plaz přední pravý ,15 83 Šroub M20x60 10K , Matice M ,06 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M12x50 8G ,06 89 Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x45 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Matice M12 8G , Matice nízká M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Matice M , Matice M24 - levý závit 5S , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN K , Břit pravý 460mm-18" ,1 110 Břit pravý 510mm-20" ,5 111 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé ,6 112 Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo pravé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 135 Matice M24 pravo-levá ,1 136 Šroub M ,8 137 Šroub M 24 L ,8 142 Dláto otočné pravé ,- 31

33 32 Orební těleso páskové 400 levé

34 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso páskové levé Držák zahrnovačky levý ,9 38 Zahrnovačka levá ,5 40 Šroub ,06 0,1 42 Střevíc levý ,- 47 Trojúhelník levý ,2 52 Podložka plochá D , Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 67 Držák prutů levý ,7 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 82 Plaz přední levý ,15 83 Šroub M20x60 10K , Matice M ,06 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M12x50 8G ,06 89 Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x45 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Matice M12 8G , Matice nízká M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Matice M24 5S , Matice M24 - levý závit 5S , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN K , Břit levý 460mm-18" ,1 120 Břit levý 510mm-20" ,5 121 Břit levý 3-děrový , Dláto levé ,6 122 Dláto levé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo levé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 130 Pásek 1 levý ,- 131 Pásek 2 levý ,8 132 Pásek 3 levý ,4 133 Pásek 4 levý ,8 135 Matice M24 pravo-levá ,1 136 Šroub M ,8 137 Šroub M 24 L ,8 143 Dláto otočné levé ,- 33

35 34 Orební těleso pološroubové 350 pravé

36 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové pravé Držák zahrnovačky pravý ,9 40 Šroub ,06 0,1 41 Střevíc pravý ,2 44 Odhrn. deska pravá ,2 46 Trojúhelník pravý ,2 49 Pero oboustranné ,3 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.41 a pol.44,46 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 66 Výztuha pravá ,1 77 Zahrnovačka pravá ,5 81 Plaz přední pravý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x35 8G , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit pravý 460mm-18" ,1 110 Břit pravý 510mm-20" ,5 111 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé ,2 125 Plazové krojidlo pravé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Dláto otočné pravé ,- 163 Matice M20 5S , Matice M20L 5S , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Matice M20 pravo-levá ,5 35

37 36 Orební těleso pološroubové 350 levé

38 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové levé Držák zahrnovačky pravý ,9 40 Šroub ,06 0,1 42 Střevíc levý ,2 45 Odhrn. deska levá ,2 47 Trojúhelník levý ,2 49 Pero oboustranné ,3 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.41 a pol.44,46 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 67 Výztuha levá ,1 78 Zahrnovačka levá ,5 82 Plaz přední levý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x35 8G , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit levý 460mm-18" ,1 120 Břit levý 510mm-20" ,5 121 Břit levý 3-děrový , Dláto levé ,2 126 Plazové krojidlo levé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Dláto otočné levé ,- 163 Matice M , Matice M20L , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Matice M20 pravo-levá ,5 37

39 38 Předradlička pravá, levá Příchytky

40 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Předradlička pravá, levá 41 Bačkora úplná pravá ,75 42 Bačkora úplná levá ,75 44 Ostří radličky pravé ,6 45 Ostří radličky levé ,6 46 Odhrnovačka levá ,9 47 Odhrnovačka pravá ,9 50 Šroub - úprava ,07 51 Šroub M10x30 DIN 608 8G ,02 52 Matice M10 8G , Tyč úplná - zesílená ,9 Příchytka úplná 61 Držák ,7 62 Příchytka ,3 63 Šroub M20x100 8G ,3 Jupiter S 64 Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x110 8G ,33 Jupiter P 39

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

J17PI1II8R I ~O

J17PI1II8R I ~O Nesený oboustranný --- ----- otocný pluh J17PI1II8R I ~O Servisní katalog náhradních dílu 2008 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLU Soucásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Diskové brány PEGAS S

Diskové brány PEGAS S Diskové brány PEGAS S Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS-S 3m a 4m kompaktní

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

Servisní katalog náhradních dílů

Servisní katalog náhradních dílů Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VIRGO 8.3 OBSAH: Prvky rámů 2 3 Prvky oje 4 5 Náprava 6 Pracovní sekce střední 8 9 Pracovní sekce

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS 3m a 4m nesená verze, se siletblokovým systémem jištění proti přetížení disku Tento servisní katalog

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od Cambridge válce VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m Servisní katalog náhradních dílů Platný od 2011 www.opall-agri.cz Tento návod k používání byl vydán pro Cambridge válce VEGA typ... výrobní číslo:... rok výroby:...

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks SKLAD 09 ZÁSOBY P.č. Kód Název Ks CENA celkem bez DPH 1 351572041DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 622,50 Kč 2 351568008DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 393,00 Kč 3 AC484831

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 3-4 radličný se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 4-5 radlic se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet listů 42) Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: březen 2007 O B S A H: Kapotáž pracího

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem TAURUS 4 SRB s úhlovou hlavou 90 pro,4mm (1/4 ) CL Magna-Grip čepy s uzavíratelnými kroužky 1 145 09 Jednotka pouzdra 2 145 090 Ochranná krytka, komplet 14 5908

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 181.6 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2007 SEZNAM TABULEK VNĚJŠÍ BUBEN Tabulka č. 1 PRACÍ

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Seřízení nesených pluhů Kverneland. Jak používat otočné pluhy Kverneland

Seřízení nesených pluhů Kverneland. Jak používat otočné pluhy Kverneland Seřízení nesených pluhů Kverneland Jak používat otočné pluhy Kverneland Jak používat Otočné pluhy Kverneland Obsah Přednastavení Nastavení na poli Nastavení zadní nápravy traktoru Nastavení přední nápravy

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek:

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: OBSAH BOLZONI 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HLAVNÍ RÁM 8 BOLZONI TSM QUICKLIFT - HYDRAULICKÁ

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

SKARAB s.r.o. Výběr z ceníku TANAX TRUCKS Bánovce n.b. Ceník je platný v období: 1.10.2009-31.12.2009 nebo do vyprodání zásob. A

SKARAB s.r.o. Výběr z ceníku TANAX TRUCKS Bánovce n.b. Ceník je platný v období: 1.10.2009-31.12.2009 nebo do vyprodání zásob. A Výběr z ceníku TANAX TRUCKS Bánovce n.b. Ceník je platný v období: 1.10.2009-31.12.2009 nebo do vyprodání zásob. A Kód SKARAB Č. mot. JKPOV Název MJ 4181 341400110 442018810734 211 341300110 442018810744

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

poz. název množství cena celkem

poz. název množství cena celkem 1 4205373038 KOSTKA ROZVADECI 80 188,87 15109,60 2 22100451000 PRIPOJKA STAVIT. 13 T3 A137972 395 4,20 1659,00 3 246224001000 BARVA CELEROL 913-21 10 218,28 2182,80 4 246235202000 PUR EMAIL U 2056/RAL

Více

Technológie pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu S45 Pumpa (20-45; 30-45; 56-45), L70 Pumpa (30-70; 56-70) Pořadové číslo Počet kusů Staré Nové S

Technológie pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu S45 Pumpa (20-45; 30-45; 56-45), L70 Pumpa (30-70; 56-70) Pořadové číslo Počet kusů Staré Nové S ČERPADLA Technológie pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu Specifikace označení Typ čerpadla 20 45 30 45 56 45 30 70 56 70 15 90 28 90 15 135 28 135 Převodový poměr 20 : 1 30 : 1 56 : 1 30 : 1 56 :

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 3. část: KARBURÁTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM. Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1 Karburátor, čistič vzduchu a termoregulátor 1. 10-217-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 13 do 7. série 1 110-940020 1. 10-231-4301 Karburátor JIKOV" 32 BST 18

Více

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název

No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název No. ID Zboží Název A1 509076ELSVA01 Bunkr A51 507066ELSVA51 Podložka A2 507066ELSVA02 Plastový kluzák A52 507066ELSVA52 Táhlo šneku A3 507066ELSVA03 Matice A53 509076ELSVA53 Řemenice

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty TAUUS -4 Explozní výkres zakládající se na TAUUS 2. Specifikace jiných modelů v políčkách. 2 4 5 6 7 8 9 0 2 4 5 6 7 8 9 20 2 TAUUS -2 2a* 4a* 5 6a/6b* 40 9 7 22 2 24 25 26 27 28 *Do měsíce výroby září

Více

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x 16765 15960 100 2640 66 4x2670 2640 684 H E1 D 5 2 9 10 11 3 5 328 40 C F 22 927 B 5 4 479 660 H 15 16 6 7 8 6x70 2604 17 D 2676 23 45 18 200 445 36 46 49 52 19 ŠNEKOVÝ HŘÍDEL VE ŽLABU ULOŽEN EXCENTRICKY

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 8 0530 03 SPALOVACÍ

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty. TAURUS 1-4 Axial eco TAURUS 1-4 Axial eco 316 Profesionálové v nýtovací technice TAURUS 1-4 Axial eco 143 4976 Špička 17/1 143 4994 Špička17/20 143 501 Špička17/22 143 4955 Špička 17/24 1 143 4973 Špička 17/27 143 4974 Špička

Více

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 (Spare parts catalog / 2016) Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty

Obsah. Systém AV, trubka rukojeti Systém AV, Přední trubková rukojeť Záchranářská pila Nástroje, zvláštní příslušenství Číslo stroje Utahovací momenty 0-08-CZ-PL-RUS Obsah MS 6, MS 6 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda, Zařízení pro napínání řetězu Víko řetězky Zapalování Zapalování M-Tronic Startovací zařízení

Více