Download "FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1"

1 FOTOGRAFIE, VÝTVARNÉ UMĚNÍ AUKCE , 18:00h. MÍSTO KONÁNÍ Art Mozaika Politických vězňů 8, Praha 1 PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA od pondělí do začátku aukce otevírací doba h. Obálka: položka č. 76 Preissig Vojtěch, Modráček, 1903 ART MOZAIKA, s. r. o. Politických vězňů 911/ Praha 1 info@artmozaika.eu

2 1 Aleš Mikoláš ( ) Na tom našem dvoře, 1888 kresba tuší, 16,5x12 cm, signováno vpředu, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 7000 Kč 2 Anderle Jiří (*1936) Variace na téma École de Fontainebleau Gabrielle d Estrées et une de ses soeurs, 1982 kolorovaný lept a mezzotinta, 49,5x59,5 cm, signováno a popsáno vpředu, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

3 3 Anderle Jiří (*1936) Carpe diem Carpe noctem, 1984 kolorovaný lept, 64,5x95,5 cm, signováno a popsáno vpředu, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

4 4 Bacon Francis ( ) Ležící žena, 1959 barevná litografie, 48,5x36,5 cm, signováno v kameni, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

5 5 Bartůšek Jan ( ) Král Majálesu Allen Ginsberg, 1965 bromostříbrná fotografie, vintage print, 17x23,5 cm, signováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 6000 Kč 6 Born Adolf ( ) Rembrandt van Rijn se svými modely, 2006 barevná litografie 9/73, 44x54 cm, signováno vpředu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

6 7 Born Adolf ( ) Útěk Zimního krále, 2003 barevná litografie 75/95, 33x48 cm, signováno vpředu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 6 aukční katalog Art Mozaika

7 8 Born Adolf ( )... A užasla nad tím, co viděla., 70. léta 20. století kolorovaná perokresba, 10x11 cm, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

8 9 Calder Alexander ( ) Affiche d Rigard, 1967 originální barevná litografie, autorský tisk, 64x50 cm, signováno v kameni, stav: dobrý, Soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč Kč 8 aukční katalog Art Mozaika

9 10 Calder Alexander ( ) Composition II, 1971 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 190), 38x28 cm, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 3500 Kč 11 Calder Alexander ( ) Composition III, 1971 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 190), 38x28 cm, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 3500 Kč aukční katalog Art Mozaika

10 12 Calder Alexander ( ) Composition I, 1971 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 190), 38x56 cm, stav: dobrý, jednou přeloženo, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 6000 Kč 13 Dostál František (*1938) Sedící dívka, 1976 bromostříbrná fotografie, vintage print, 39x29 cm, signováno vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 6000 Kč 10 aukční katalog Art Mozaika

11 15 Dostál František (*1938) Bez názvu, 1972 bromostříbrná fotografie, vintage print, 28x38 cm, signováno vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 5000 Kč 14 Dostál František (*1938) Výstaviště Holešovice, 1975 bromostříbrná fotografie, vintage print, 39x27,5 cm, signováno vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 5000 Kč 16 Dostál František (*1938) Portrét Josefa Sudka, 1972 bromostříbrná fotografie, vintage print, 22,5x16,5 cm, signováno vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 4000 Kč aukční katalog Art Mozaika

12 17 Drtikol František ( ) Akt, cca 1920 bromostříbrná fotografie, vintage print, 21x14,8 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 12 aukční katalog Art Mozaika

13 18 Drtikol František ( ) Akt, cca 1920 bromostříbrná fotografie, vintage print, 30x24 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

14 19 Drtikol František ( ) Akt s kruhem, cca 1920 bromostříbrná fotografie, vintage print, 28x18 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 14 aukční katalog Art Mozaika

15 aukční katalog Art Mozaika

16 20 Drtikol František ( ) Filosof a laureát Nobelovy ceny za literaturu Rabíndranáth Thákur, 1926 bromostříbrná fotografie, vintage print, 28x22 cm, značeno slepotiskovým razítkem na fotografii a na podkladovém kartonu, nalepeno na kartonu, stav: dobrý, z rodiny autora odhadní cena: Kč Kč 21 Drtikol František ( ) Baletka, 1921 bromostříbrná fotografie, vintage print, 19x13,5 cm, značeno slepotiskovým razítkem na fotografii, pasparta, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč Kč 16 aukční katalog Art Mozaika

17 22 Drtikol František ( ) Tomáš Garrique Masaryk, 1923 bromostříbrná fotografie, vintage print, 26x21 cm, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 23 Drtikol František ( ) Dívčí postava, 1947 kresba uhlem, 29,7x21 cm, pasparta, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

18 24 Drtikol František ( ) Studie portrétu, 20. léta 20. století bromostříbrná fotografie adjustovaná na kartonu, karton: 50x32,5 cm, fotografie: 16x10 cm, signováno vpředu, popsáno, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 18 aukční katalog Art Mozaika

19 25 Feyfar Jaroslav ( ) V parku, okolo 1910 pigment, vintage print, 19x13,5 cm, pasparta, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 9000 Kč 26 Fisher Anna S. ( ) Kosatce, konec 19. století olej na plátně, 38x23 cm, signováno vpředu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

20 27 Flaherty Robert Joseph ( ) Lovec (záběr z filmu Nanook), 1922 bromostříbrná fotografie, vintage print, 24x19 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 4000 Kč 28 Franta Karel ( ) Datel na klíček, 2008 olej na sololitu, 40x25 cm, signováno vpředu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 20 aukční katalog Art Mozaika

21 Hackenschmied Alexander HAMMID ( ) Maya Deren, 1941/90. léta 20. století bromostříbrná fotografie, pozdější autorská zvětšenina, 20,5x21 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 6000 Kč 30 Hackenschmied Alexander HAMMID ( ) Portrét Mayi Deren, 1941/90. léta 20. století bromostříbrná fotografie, pozdější autorská zvětšenina, 15x15 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 5000 Kč Hackenschmied Alexander HAMMID ( ) Portrét Mayi Deren, 1941/90. léta 20. století bromostříbrná fotografie, pozdější autorská zvětšenina, 15x14,5 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 5000 Kč 32 Hackenschmied Alexander HAMMID ( ) Keramika, 50./90. léta 20. století bromostříbrná fotografie, pozdější autorská zvětšenina, 16,5x22,5 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 4000 Kč 31 aukční katalog Art Mozaika

22 33 Hejna Václav ( ) Geometrická kompozice, 1965 frotáž, 70x96 cm, signováno vpředu vpravo dole, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka odhadní cena: Kč 4000 Kč 34 Hejna Václav ( ) Geometrická kompozice, 1965 frotáž, 70x95 cm, signováno vpředu vpravo dole, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka odhadní cena: Kč 4000 Kč 22 aukční katalog Art Mozaika

23 35 Helbich Petr (*1929) Kolín Veltruby, 80. léta 20. století kontaktní bromostříbrná fotografie, 13x18 cm, popsáno vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 3000 Kč 36 Helbich Petr (*1929) Kolín Veltruby, 80. léta 20. století kontaktní bromostříbrná fotografie, 13x18 cm, popsáno vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 3000 Kč 37 Hrubý Karel Otto ( ) Zimní krajina, léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 22x18 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka na Moravě odhadní cena: Kč 4000 Kč aukční katalog Art Mozaika

24 38 38 Chadima Jiří (*1923) Dvě loďky pod Vyšehradem, 2015 tempera na sololitu, 25x17 cm, signováno vpředu, popsáno vzadu, rám, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 9000 Kč 39 Chadima Jiří (*1923) Nábřeží II, 2015 tempera na sololitu, 16x21 cm, signováno vpředu, popsáno vzadu, rám, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 8000 Kč 40 Chadima Jiří (*1923) Překladiště, 2015 tempera na sololitu, 23x35 cm, signováno vpředu, popsáno vzadu, rám, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč Kč 41 Chadima Jiří (*1923) Zimní přístaviště, 2015 tempera na sololitu, 24x47 cm, signováno vpředu, popsáno vzadu, rám, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

25 40 41 aukční katalog Art Mozaika

26 42 Chochola Václav ( ) Malíř František Tichý, přelom 50/60. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 24x18 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 5000 Kč 43 Janda Rudolf ( ) U Bečvy ve Vsetíně, 1937 bromostříbrná fotografie, vintage print, 16x23 cm, značeno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 3000 Kč 26 aukční katalog Art Mozaika

27 44 Janda Rudolf ( ) Místek, 30. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 23,5x17,5 cm, značeno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 3000 Kč 45 Jasanský Lukáš (*1965) & Polák Martin (*1966) Krajiny Zemská fotografie, bromostříbrná fotografie, 103x149 cm, plexisklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

28 46 Jirásek Václav (*1965) Kdo věří snům, stíny lapá, 1992 kontaktní bromostříbrná fotografie, 23,5x18 cm, signováno a razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 28 aukční katalog Art Mozaika

29 47 Jirásek Václav (*1965) Z cyklu Automatic, 2000 kontaktní bromostříbrná fotografie, 3ks 7x7 cm, razítkováno vzadu, pasparta, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 8000 Kč 48 Kállay Karol ( ) Z Hřičovské přehrady, 1960 bromostříbrná fotografie, vintage print, 24x18 cm, razítkováno a popsáno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka na Moravě odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

30 49 Kaván František ( ) Kupka sena, 20. léta 20. století olej na kartonu, 18x23 cm, signováno vpředu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 30 aukční katalog Art Mozaika

31 50 Konečný Stanislav ( ) Pražský hrad, léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 17x23 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 2500 Kč 51 Konečný Stanislav ( ) Karlův most, léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 23x15,5 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 2500 Kč aukční katalog Art Mozaika

32 52 Konečný Stanislav ( ) Staroměstské náměstí, léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 17x23 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 2500 Kč 53 Kopecký Bohdan ( ) Josef Sudek při realizaci fotografického cyklu Smutná krajina, 50. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 7,5x10 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 2000 Kč 32 aukční katalog Art Mozaika

33 54 Kotrčová Naděžda (*1945) Mezipřistání X., 2008 olej na sololitu, 40x40 cm, signováno vpředu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 8000 Kč 55 Kotrčová Naděžda (*1945) Odlet přílet start, 2008 olej na sololitu, 40x30 cm, signováno vpředu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 8000 Kč aukční katalog Art Mozaika

34 56 Kuščynskyj Taras ( ) Akt v krajině, 60. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 38x28 cm, autorizováno vzadu, pasparta, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 6000 Kč 57 Maillol Aristide ( ) Pocta Cézannovi, 1914 originální litografie, 26x39 cm rozměr papíru, značeno v kameni, soupis díla (Guerin 265), pasparta, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 7000 Kč 34 aukční katalog Art Mozaika

35 58 Marco Jindřich ( ) Pražské střechy, 30. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 24x30 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 6000 Kč 59 Medková Emila ( ) Rubáš, 1975 bromostříbrná fotografie, vintage print, 38x28 cm, razítkováno a popsáno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka na Moravě odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

36 60 Mezricky Dagmar (*1944) Element Luft, 1990 barevná litografie 89/180, 79x58 cm, signováno vpředu, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 9000 Kč 61 Miró Joan ( ) Composition, 1978 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derrere le Miroir (No. 231), 38x56 cm, soupis díla (Mourlot ), stav: dobrý, jednou přeloženo, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 5500 Kč 36 aukční katalog Art Mozaika

37 62 Miró Joan ( ) Sobreteixims 3, 1973 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 203), 38x56 cm, soupis díla (Mourlot 891), stav: dobrý, jednou přeloženo, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 7000 Kč 63 Miró Joan ( ) Sobreteixims 2, 1973 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 203), 38x56 cm, soupis díla (Mourlot 890), stav: dobrý, jednou přeloženo, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 7000 Kč aukční katalog Art Mozaika

38 64 Moser Glass Váza, design Jiří Šuhájek ručně broušený křišťál, výška: 32 cm, značeno dole, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 65 Moser Glass Váza ručně broušený křišťál, výška: 30 cm, značeno dole, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 38 aukční katalog Art Mozaika

39 66 Mrkva Martin (*1989) Bez názvu, 2016 olej na papíře, 150x98 cm, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 9000 Kč aukční katalog Art Mozaika

40 67 Mrkva Martin (*1989) Bez názvu, 2016 olej na papíře, 100x69 cm, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 8000 Kč 40 aukční katalog Art Mozaika

41 68 Neurčený autor Kubistické obrazy malíře Bohumila Kubišty, konvolut 4 ks, 20. léta 20. století bromostříbrná fotografie, adjustovaná na kartonu, cca 16x21 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 4000 Kč 69 Neurčený autor Pokušení (La Tentation), 20. léta 20. století kresba perem, kubistická studie, 30x20 cm, stav: dobrý, z pozůstalosti Václava Hejny odhadní cena: Kč 6000 Kč aukční katalog Art Mozaika

42 70 Paderlík Arnošt ( ) Zátiší s pomerančem, 1959 kombinovaná technika na papíře, 22,5x31 cm, signováno vpředu, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 42 aukční katalog Art Mozaika

43 71 Postupa Ladislav ( ) Kasař, 1966 bromostříbrná fotografie, vintage print, 100x73 cm, signováno a popsáno vzadu, pasparta, stav: dobrý, soukromá sbírka odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

44 72 Postupa Ladislav ( ) Perpetuum mobile, 1967 bromostříbrná fotografie, vintage print, 100x72 cm, signováno a popsáno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 44 aukční katalog Art Mozaika

45 73 Pošva Jiří (*1948) Dobro pálená hlína, výška: 44 cm, signováno v hlíně, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

46 74 Pošva Jiří (*1948) Na hraně pálená hlína, výška: 51,5 cm, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč Kč 46 aukční katalog Art Mozaika

47 75 Pošva Jiří (*1948) Dialog pálená hlína, výška: 21,5 cm, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 6000 Kč aukční katalog Art Mozaika

48 76 Preissig Vojtěch ( ) Modráček, 1903 barevný lept na papíře / 49,5 37,5 cm, 49,5 37,5 cm, signováno, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 48 aukční katalog Art Mozaika

49 aukční katalog Art Mozaika

50 77 Sadovský František ( ) Krajina, 1952 olej na desce, 27x38 cm, signováno vpředu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 6000 Kč 78 Saudek Jan (*1935) Lacy Gloves, 1992 kolorovaná bromopstříbrná fotografie, 30x39 cm, signováno vpředu, stav: mírně poškozená, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč Kč 50 aukční katalog Art Mozaika

51 79 Sejkot Roman (*1963) Hairgod, 1998 bromostříbrná fotografie, vintage print, 26x17 cm, signováno vpředu i vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 3000 Kč 80 Sivko Václav ( ) Portrét Josefa Sudka, 1946 lept, 17x24,5 cm, signováno vpředu, pasparta, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 5000 Kč aukční katalog Art Mozaika

52 81 Slíva Jiří (*1947) Air mail special, 2007 litografie 152/200, 24x30 cm, signováno vpředu, Vydáno jako příloha propagačního materiálu Letiště Praha. stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 2500 Kč 82 Stibor Miroslav ( ) Akt, 60. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 40x3,5 cm, razítkováno vzadu, stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč Kč 52 aukční katalog Art Mozaika

53 83 Stolař František ( ) Dívka, 1987 olej na desce, 70x49,5 cm, signováno a popsáno vzadu, blind rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

54 84 Stolař František ( ) Červený obraz, 1964 olej na plátně, 100x70 cm, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 85 Stolař František ( ) Plocha, olej na malířské lepence, 53x85 cm, značeno vzadu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 54 aukční katalog Art Mozaika

55 86 Středoevropský mistr Horská krajina, 1. polovina 19. století olej na desce, 37,5x23 cm, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

56 87 Sudek Josef ( ) Portrét muže v klobouku, léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 11,5x15 cm, signováno vpředu, pasparta, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 5000 Kč 88 Svoboda Jan ( ) Červnové odpoledne (Melancholie III), 1977 bromostříbrná fotografie, vintage print, autorizováno a značeno vzadu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 56 aukční katalog Art Mozaika

57 89 Šulla Drahotín (*1932) Asfaltéři, 70. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 18x13 cm, signováno vzadu, stav: dobrý, z majetku autora odhadní cena: Kč 5000 Kč 90 Tapies Antoni ( ) Composition in black & bluish, 1967 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 168), 38x28 cm, soupis díla autora (Galfetti 140b), stav: dobrý, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 3500 Kč 91 Tapies Antoni ( ) Composition, 1967 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 168), 38x56 cm, soupis díla autora (Galfetti 141), stav: dobrý, jednou přeloženo, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 6000 Kč aukční katalog Art Mozaika

58 92 Tapies Antoni ( ) Composition, 1967 originální barevná litografie, vydaná jako příloha art review Derriere le Miroir (No. 168), 38x83,5 cm, soupis díla autora (Galfetti 142), stav: dobrý, dvakrát přeloženo, soukromá zahraniční sbírka odhadní cena: Kč 9000 Kč 93 Vano Robert (*1948) Z cyklu Chlapci z Adršpachu, 1995 původní autorská zvětšenina, 36x26 cm, signováno a značeno vpředu, pasparta, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 58 aukční katalog Art Mozaika

59 94 Vano Robert (*1948) Tom, 1991 polaroid transfer 18/18, 13x10 cm, signováno vpředu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 5000 Kč 95 Vano Robert (*1948) Zátiší s květinou, 2006 platinum print, 36x50 cm, signováno vpředu, slepotiskové razítko, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč aukční katalog Art Mozaika

60 96 Veržakovský Karel ( ) Portrét, triptych, 1953 olej na plátně, 3ks 75x55 cm, signováno vpředu, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 97 Veržakovský Karel ( ) Kubizující kompozice, 50. léta 20. století olej na plechu, 61x50 cm, signováno vpředu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč Kč 98 Veržakovský Karel ( ) Dialog, 1959 kombinovaná technika na papíře, 53x45 cm, signováno vpředu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 2000 Kč 60 aukční katalog Art Mozaika

61 99 Voženílek Zdeněk ( ) Zima v Orlických horách, 60. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 28,5x39 cm, stav: dobrý, z pozůstalosti autora odhadní cena: Kč 7000 Kč 100 Všetečka Jiří (*1937) Staroměstské náměstí, 70. léta 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, výřez pasparty 30x26,5 cm, signováno vzadu, pasparta, sklo, rám, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 4000 Kč 101 Wagner Josef ( ) Sedící postava, 1936 kresba perem na papíře, 45x33 cm, signováno vpředu, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 4000 Kč aukční katalog Art Mozaika

62 102 Zrzavý Jan ( ) Autoportrét, přelom 60. a 70. let 20. století bromostříbrná fotografie, vintage print, 10,5x14 cm, stav: dobrý, soukromá sbírka v Praze odhadní cena: Kč 2000 Kč 62 aukční katalog Art Mozaika

63 PLNÁ MOC k zastoupení na dražbě Zmocňuji společnost ART MOZAIKA, s. r. o., Kaprova 42/14, Praha 1, IČ: , aby mne zastupovala na aukci, která se bude konat dne 18. prosince 2017 od 18:00 h. a dražila za mne do uvedených limitů následující předměty. ZMOCNITEL Jméno a příjmení Ulice Obec PSČ Země Datum narození č. OP/č. pasu Platnost do Vydal Telefon NABÍDKA Číslo položky Předmět dražby Limitní cena v Kč Formulář vyplňte a zašlete em nebo poštou na uvedenou adresu, či předejte osobně během předaukční výstavy. Zavazuji se, že vydražené předměty zaplatím nejpozději do 10 dnů ode dne konání aukce. K vydražené věci bude účtován aukční poplatek dle platného aukčního řádu. Zmocnitel prohlašuje, že jsou známy dražební podmínky dražebníka. Účastník aukce tímto současně dává dražebníkovi souhlas podle zák. č. 101/2000 Sb. ke zpracování svých osobních údajů, a to za účelem vyrozumívání účastníka o konání dražeb a zasílání dražebních katalogů. Místo a datum Podpis ART MOZAIKA, s. r. o., Politických vězňů 911/8, Praha 1 * info@artmozaika.eu*

64 Aukční řád 1. Vyhlašovatel Art Mozaika, s. r. o., Kaprova 42/14, Praha 1, IČ (dále jen dražebník ) organizuje aukci uměleckých děl na žádost vlastníků dražených předmětů formou neveřejné aukce dne 27. května 2017 od 11:00 hodin na adrese Strahovský klášter, Strahovské nádvoří 1/132, Praha 1. Aukce pořádané dle tohoto aukčního řádu jsou organizované podle mezinárodních zvyklostí v oblasti obchodu s uměním a v souladu s právními normami České republiky. 2. Živá aukce se řídí podmínkami Aukčního řádu. Aukce jsou přístupné pro klienty aukční síně a další osoby se souhlasem aukční síně. Tento aukční řád je pro všechny osoby zúčastněné na aukci závazný a účastí na aukci se osoby zavazují ho dodržovat. Celý aukční řád je k dispozici na výstavě dražených předmětů. 3. Dražební předměty jsou označeny a popsány včetně uvedení vyvolávací ceny v aukčním katalogu. Informace k jednotlivým položkám v katalogu jsou poskytnuty prodávajícím a jsou konzultovány s odborníky. Je kladem důraz na maximální přesnost údajů. Dražebník však neručí za správnost a úplnost těchto údajů. Dražebník neodpovídá za případné tiskové chyby a barevné odchylky v tisku aukčního katalogu. Dražitel má možnost seznámit se se všemi předměty před konáním aukce na předaukčních výstavách. Na reklamace ohledně ceny, stavu, popisu a funkčnosti předmětů nebude po udělení příklepu brán zřetel. Předměty budou draženy v pořadí uvedeném v katalogu. 4. Dražitel se musí před aukcí řádně zaregistrovat u dražebníka. K registraci je zapotřebí se prokázat platným občanským průkazem nebo cestovním pasem, v případě, že je dražitel právnická osoba, výpisem z obchodního rejstříku. Registrovaný účastník se stává dražitelem a je mu přiděleno dražební číslo. 5. Dražebník zajistí při dražbě vyvolání předmětu jeho pořadovým číslem. Po vyvolání předmětu mohou dražitelé činit příhozy zvednutím dražebního čísla. Dražba předmětu se koná, pokud dražitelé činí příhozy. Za příhozy se přitom považuje: 100,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena méně než 4.000,- Kč. 500,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 4.000,- Kč, ale méně než ,- Kč 1.000,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč 2.000,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč 5.000,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč ,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč ,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň ,- Kč, ale méně než ,- Kč ,- Kč, činí-li okamžitá aukční cena ,- Kč a více. Okamžitou aukční cenou se rozumí částka, za kterou je věc v průběhu narůstání příhozů vyvolávána. O pořadí příhozů rozhoduje osoba pověřená konáním dražby. 6. Vydražiteli je účtován k vydražené ceně aukční položky (tzv. kladívkové ceně) aukční poplatek (provize aukční síně) ve výši 20%. Tyto provize jsou konečné a zahrnují jak 21% DPH, tak 4% autorského poplatku. Po dohodě s dražebníkem je možno zaplatit celkovou částku bankovním převodem na účet Art Mozaika vedený u Fio banky, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1, č. ú.: / 2010, IBAN: CZ , BIC: FIOBCZPPXXX, nebo hotově (u částek nepřevyšujících ,- Kč) při převzetí věci v místě konání dražby či v kanceláři dražebníka Politických vězňů 911/8, Praha 1, nejpozději však do deseti pracovních dnů po skončení aukce, pokud není písemně dohodnuto jinak. Vydražené předměty budou vydány ihned po zaplacení v místě konání dražby, nebo na základě potvrzení o zaplacení ceny. 7. Dražitel může dražit kteroukoli věc i bez osobní přítomnosti na dražbě: vyhotoví-li písemnou plnou moc na dražebníka k zastoupení na dražbě určí-li věci, které za něho má dražebník dražit určí-li limit, do kterého za něho má dražebník přihazovat, a to pro každou věc zvlášť dražit po telefonu lze po písemné dohodě Formulář pro aukci v zastoupení s pokyny je k dispozici na konci aukčního katalogu a na webových stránkách dražebníka Art Mozaika - Tyto podmínky a ujednání Aukčního prodeje nabývají účinnosti dne 1. června Art Mozaika, s.r.o.

Aukční vyhláška č

Aukční vyhláška č. 1/10 2013

Aukční vyhláška č. 01/09/2013

Aukční vyhláška č. 01/09/2013 Aukční vyhláška č. 01/09/2013 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku 2. Místo a datum konání aukce: 2.1. Aukce

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické další dražby nemovitosti Usnesení Č. j. 099 EX 3935/10-212 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu Kolín

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Aukční vyhláška č. 1202

Aukční vyhláška č. 1202 Aukční vyhláška č. 1202 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku. 2. Místo a datum konání aukce: a) Aukce se

USNESENÍ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. v sídle exekutorského úřadu, Bryksova 763/46, Praha 9.

USNESENÍ DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. v sídle exekutorského úřadu, Bryksova 763/46, Praha 9. EXEKUTORSKÝ ÚŘAD PRAHA 9 Soudní exekutor JUDr. Milan Usnul Bryksova 763/46, 198 00 Praha 9 Tel: +420 246 035 760, fax: +420 257 221 543, E-mail: podatelna@ep9.cz ID dat. schránky: aung86n USNESENÍ Spisová

KUPNÍ SMLOUVA. I. Smluvní strany

KUPNÍ SMLOUVA. I. Smluvní strany KUPNÍ SMLOUVA číslo smlouvy prodávajícího 2018-0459/OPO I. Smluvní strany Prodávající: Statutární město Děčín, se sídlem: Mírové náměstí 1175/5, 405 38 Děčín IV, IČO:261238, DIČ: CZ00261238 zastoupené

DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU PRO ELEKTRONICKOU DRAŽBU

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU PRO ELEKTRONICKOU DRAŽBU Soudní exekutor Mgr. Tomáš Tunkl Exekutorský úřad Český Krumlov tel.: 387 201 481 adresa: Tovární 197, 381 01 Český Krumlov e-mail: epodatelna@vasexekutor.cz datová schránka: y5kwpyg internetové stránky:

AUKČNÍ KARTA Praha 4 - Nusle, ul. Rostislavova rozestavěný ateliér

AUKČNÍ KARTA Praha 4 - Nusle, ul. Rostislavova rozestavěný ateliér AUKČNÍ KARTA Praha 4 - Nusle, ul. Rostislavova rozestavěný ateliér 223338 Označení vyhlašovatele a poskytovatele Vyhlašovatel: Poskytovatel: Apartments Bytový dům Rostislavova 3 s.r.o. Tyršova 1832/7,

Aukční vyhláška č. 10002014

Aukční vyhláška č. 10002014 Aukční vyhláška č. 10002014 Článek 1 Vyhlášení elektronické aukce, místo a datum konání elektronické aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou elektronickou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222

Dražební vyhláška. dražební vyhlášku

Dražební vyhláška. dražební vyhlášku EXEKUTORSKÝ ÚŘAD JESENÍK, Mgr. Alan Havlice, soudní exekutor Otakara Březiny 229/5, 790 01 Jeseník; tel: 584 411 112, 581 112 200; fax: 584 450 309; IČ: 03372537 DIČ: CZ6608111400; e-mail: info@exekutor-jesenik.cz,

CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, Praha 1

CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, Praha 1 CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, 110 00 Praha 1 V Praze dne 12. listopadu 2010 Č.j.: 33158-2/2010-176100-021 Vyřizuje: Hana Menšíková, Jiří Špaček Telefon: 261334656 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A

č. j: 137/2011-A Bod 1.

č. j: 137/2011-A Bod 1. AUKČNÍ VYHLÁŠKA Prodej pozemku v Praze - Vinoři č. j: 137/2011-A Bod 1. Touto Aukční vyhláškou se vyhlašuje konání aukce. Den konání aukce se stanovuje na 16. června 2011, na adrese BLUE ORANGE, Tupolevova

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. opakovanou dražbu nemovitých věcí.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. opakovanou dražbu nemovitých věcí. Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, 602 00 Brno Územní pracoviště Brno I Příkop 25, 604 23 Brno Čj.: 4880942/18/3001-80542-712539 Vyřizuje: Zdeněk Fiedler, Oddělení vymáhací II Telefon:

u s n e s e n í o s t a n o v e n í d a t a d r a ž b y

u s n e s e n í o s t a n o v e n í d a t a d r a ž b y Č.j:111Ex5644/12-199 evid.č.opr: 4241100171 U S N E S E N Í JUDr. Igor Olma, soudní exekutor Exekutorského úřadu Svitavy, nám. Míru 53/59, 568 02 Svitavy, pověřený provedením exekuce na základě usnesení

usnesení o nařízení dražebního jednání (dražební vyhláška) o provedení elektronické dražby nemovitostí

usnesení o nařízení dražebního jednání (dražební vyhláška) o provedení elektronické dražby nemovitostí č.j. 132 EX 1333/10-150/ Fe USNESENÍ Soudní exekutor JUDr. Jan Fendrych, Exekutorský úřad Praha 2, se sídlem Hradecká 3, 130 00 Praha 3, pověřený k provedení exekuce v usnesení o nařízení exekuce, vydaného

PHOTOGRAPHS AUCTION RESULTS

PHOTOGRAPHS AUCTION RESULTS PHOTOGRAPHY AUCTION RESULTS OVERALL venality: 36 % overall: 856 400 Kč PHOTOGRAPHS venality: 37 % overall: 74 400 Kč 301 František Drtikol: Ervína Kupferová Not sold 302 Josef Sudek: Sousoší život I. Sold

PRODEJ NEMOVITOSTI FORMOU VEŘEJNÉ DRAŽBY

PRODEJ NEMOVITOSTI FORMOU VEŘEJNÉ DRAŽBY PRODEJ NEMOVITOSTI FORMOU VEŘEJNÉ DRAŽBY IMEX REALITY s.r.o. PROČ ZVOLIT NEDOBROVOLNOU DRAŽBU Jak co nejlépe a nejrychleji uspokojit svou pohledávku zástavního věřitele, když dojde k neplacení pohledávky

Usnesení. Majer Jaroslav, nar. 28.8.1962, bytem Obytce 4, 339 01 Obytce. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU

Usnesení. Majer Jaroslav, nar. 28.8.1962, bytem Obytce 4, 339 01 Obytce. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU Usnesení Č. j. 099 EX 554/03-99 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu Klatovy

FOTOGRAFIE VÝSLEDKY AUKCE VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 53 % celkem: 974 300 Kč FOTOGRAFIE 601 Jaroslav Krupka: Z Prahy Vydraženo za 4 000 Kč 602 Jaroslav Krupka: Zima v lese Vydraženo za 7 000 Kč 603 Jaroslav Krupka: U lesa

Aukční vyhláška č. 012013

Aukční vyhláška č. 012013 Aukční vyhláška č. 012013 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku. 2. Místo a datum konání aukce: a) Aukce

JUDr. Milan Vlha, soudní exekutor Exekutorský úřad Ostrava, Prokešovo náměstí 5, Ostrava. Usnesení

JUDr. Milan Vlha, soudní exekutor Exekutorský úřad Ostrava, Prokešovo náměstí 5, Ostrava. Usnesení JUDr. Milan Vlha, soudní exekutor Exekutorský úřad Ostrava, Prokešovo náměstí 5, 70200 Ostrava č.j. 102 EX 00103/13-029 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Milan Vlha, Exekutorský úřad Ostrava se sídlem Prokešovo

Dražební vyhláška (aukční řád)

Dražební vyhláška (aukční řád) Strana 1 (aukční řád) Čl. 1 Úvodní ustanovení 1.1 se sídlem třída Kpt. Jaroše 1850/12, 602 00 Brno, IČ 04163893, zapsaná v OR vedeném KS v Brně, oddíl C, vložka 88523 (dále jen ETCETERA ) prodává svým

Podmínky umělecké ART aukce

Podmínky umělecké ART aukce Podmínky umělecké ART aukce Všeobecné podmínky elektronické ART aukce Od tužky ke stanu ( Všeobecné podmínky ) Tyto Všeobecné podmínky upravují podmínky a pravidla konání elektronické umělecké ART aukce

Vyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Obchodní podmínky a pravidla aukce Článek 1 Všeobecné obchodní podmínky Tyto všeobecné obchodní podmínky jsou přílohou Smlouvy o účasti v aukci uzavřené mezi dražebníkem a účastníkem

Aukční řád. Čl. 1 Úvodní ustanovení. Čl. 2 Aukce a předmět aukce

Aukční řád. Čl. 1 Úvodní ustanovení. Čl. 2 Aukce a předmět aukce Strana 1 Čl. 1 Úvodní ustanovení 1. se sídlem třída Kpt. Jaroše 1850/12, 602 00 Brno, IČ 04163893, zapsaná v OR vedeném KS v Brně, oddíl C, vložka 88523 (dále jen ETCETERA ) prodává svým jménem a na účet

č. j: 138/2011-A Bod 2.

č. j: 138/2011-A Bod 2. AUKČNÍ VYHLÁŠKA Prodej objektů v Seči č. j: 138/2011-A Bod 1. Touto Aukční vyhláškou se vyhlašuje konání aukce. Den konání aukce se stanovuje na 16. června 2011, na adrese BLUE ORANGE, Tupolevova 676,

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, Brno. Územní pracoviště Brno I Příkop 25, Brno

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, Brno. Územní pracoviště Brno I Příkop 25, Brno Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, 602 00 Brno Územní pracoviště Brno I Příkop 25, 604 23 Brno Čj.: 3355423/18/3001-80542-712539 Vyřizuje: Zdeněk Fiedler, Oddělení vymáhací II Telefon:

U S N E S E N Í. kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA

U S N E S E N Í. kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA Č.j.: 151 EX 59/10-111 U S N E S E N Í kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA JUDr. Filip Exner, soudní exekutor Exekutorského úřadu Praha 7, se sídlem Praha 7, Jankovcova 938/18,

usnesení o nařízení dražebního jednání (dražební vyhláška) o provedení elektronické dražby nemovitostí E x e k u t o r ský úř a d P ra h a 2 J UDr. Jan Fendrych, so u d n í e x e k u t o r Hradecká 2526/3, 130 00 Praha 3 DS: jrcg8dh, www.se.cz, e-mail: podatelna@se.cz, call centrum: 725 777 991-6 Sberbank,

se sídlem Šátalská 469/], Praha 4, IČ: datová schránka: m3s2fc2 Internet W _ * EW/ [ ". 1

se sídlem Šátalská 469/], Praha 4, IČ: datová schránka: m3s2fc2 Internet W _ * EW/ [ . 1 M G R_ ]A N S KA RPA Tel.: +420 241 434 045 e-mail: uradfďzeuprahacz SOUDNÍ EXEKUTOR _ EXEKUTORSKÝ ÚŘAD PRAHA4 +420 777 046 325 C]. podatelna: p_odatelnalíbeuprahacz se sídlem Šátalská 469/], 142 00 Praha

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 1065EX1912/RVPIP/Bj 101 EX 1935/12-158 5.8.2015 USNESENÍ

Zn. oprávněného: Naše zn.: V Praze dne: 1065EX1912/RVPIP/Bj 101 EX 1935/12-158 5.8.2015 USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f Zn. oprávněného: Naše zn.:

Aukční pravidla CYRRUS, a.s.

Aukční pravidla CYRRUS, a.s. Aukční pravidla CYRRUS, a.s. Obsah: Obsah:... 1 1. Předmět úpravy... 2 2. Vymezení pojmů... 2 3. Individuální určení předmětu Aukce... 3 4. Účastníci Aukce... 3 5. Povinnosti účastníků Aukce... 4 6. Místo

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné nedobrovolné dražby

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovité věci

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovité věci Č. j. 099 EX 9675/08-132 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu v Sokolově

Dražební vyhláška, jíž se oznamuje konání dražebního roku

Dražební vyhláška, jíž se oznamuje konání dražebního roku č. j.:007 EX 934/09-33 Dražební vyhláška, jíž se oznamuje konání dražebního roku Soudní exekutor Mgr. Kamil Brančík, Exekutorský úřad Hodonín (dále jen exekutor) rozhodl ve věci exekuce oprávněného: Interma,

Dražební vyhláška dle 69 z.č. 120/2001 Sb. a 330a o.s.ř.

Dražební vyhláška dle 69 z.č. 120/2001 Sb. a 330a o.s.ř. V Novém Jičíně dne 03.08.2017 Vyhotovil: Mgr. Ing. Monika Michlová Č.j.: 163 JC 6/16-16 Dražební vyhláška dle 69 z.č. 120/2001 Sb. a 330a o.s.ř. Soudní exekutor Mgr. Ing. Monika Michlová Exekutorský úřad

AUKČNÍ VYHLÁŠKA. I. Označení vyhlašovatele a Provozovatele aukce

AUKČNÍ VYHLÁŠKA. I. Označení vyhlašovatele a Provozovatele aukce AUKČNÍ VYHLÁŠKA I. Označení vyhlašovatele a Provozovatele aukce Vyhlašovatel aukce: Marie Smetanová Most dále jen jako vyhlašovatel aukce Provozovatel aukce: AUREAS s.r.o. IČ: 06555802; spisová značka:

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovitých věcí

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovitých věcí Č. j. 099 EX 3550/04-210 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu v Mostě

den konání dražby se stanovuje na

den konání dražby se stanovuje na Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 T 4 9 5 5 1 8 8 3 2 I D v y q d j z w E i n f o @ d r a z b a. i n f o w w w. d r a z b a. i n f o č. j. 438-16/D-1 Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové,

usnesení o nařízení dražebního jednání (dražební vyhláška) o provedení elektronické dražby nemovitých věcí

usnesení o nařízení dražebního jednání (dražební vyhláška) o provedení elektronické dražby nemovitých věcí E x e k u t o r ský úř a d P ra h a 2 J UDr. Jan Fendrych, so u d n í e x e k u t o r Hradecká 2526/3, 130 00 Praha 3 DS: jrcg8dh, www.se.cz, e-mail: podatelna@se.cz, call centrum: 725 777 991-6 Sberbank,

AUKČNÍ (DRAŽEBNÍ) ŘÁD

AUKČNÍ (DRAŽEBNÍ) ŘÁD AUKČNÍ (DRAŽEBNÍ) ŘÁD I. OBECNÁ USTANOVENÍ 1. Pro účely tohoto aukčního řádu se dražebníkem rozumí společnost European Arts Investments s. r. o. (dále jen aukční dům ), která organizuje dražbu v souladu

Usnesení o elektronické dražbě

Usnesení o elektronické dražbě Č.j. 077 EX 5847/06-162 Usnesení o elektronické dražbě Soudní exekutor JUDr. Martin Růžička, Exekutorského úřadu ve Zlíně, se sídlem Zlín, 2. Května 2384, pověřený k provedení exekuce usnesením o nařízení

exekuce Kostelec nad Ohří Středa, 04 Leden :22

exekuce Kostelec nad Ohří Středa, 04 Leden :22 č.j.: 067 EX 216189/09-155 USNESENÍ Soudní exekutor JUDr. Juraj Podkonický, Ph.D., Evropská 663/132, 160 00 Praha 6, pověřený provedením exekuce usnesením č. j. 15 Nc 2993/2009-5 ze dne 1.7.2009, které

AUKČNÍ VYHLÁŠKA O PROVEDENÍ ELEKTRONICKÉ AUKCE č

AUKČNÍ VYHLÁŠKA O PROVEDENÍ ELEKTRONICKÉ AUKCE č AUKČNÍ VYHLÁŠKA O PROVEDENÍ ELEKTRONICKÉ AUKCE č. 118056 Vyhlašovatel aukce: pan Viturka Článek I. Označení vyhlašovatele a poskytovatele aukčního prostředí Poskytovatel aukčního prostředí: 1. Aukční s.r.o.,

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovité věci Č. j. 099 EX 8663/10-85 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Obvodního soudu pro Prahu

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, Praha 19 - Kbely USNESENÍ

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, Praha 19 - Kbely USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f USNESENÍ Naše zn.: V Praze

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely USNESENÍ

Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely USNESENÍ Mgr. Daniel Vlček, soudní exekutor Exekutorský úřad Praha 7 Vrchlabská 28/17, 197 00 Praha 19 - Kbely tel: 220 802 310, e-mail: podatelna@dvlcek.eu, ID datové schránky: ue8g86f Zn. oprávněného: Naše zn.:

AUKČNÍ VYHLÁŠKA. I. Označení vyhlašovatele a Provozovatele aukce AUKČNÍ VYHLÁŠKA I. Označení vyhlašovatele a Provozovatele aukce Vyhlašovatel aukce: SJM Kučerovi, SJM Talaváňovi dále jen jako vyhlašovatel aukce Provozovatel aukce: KOKR Aukce Dlouhá 67/39, 415 01 Teplice

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Mgr. Petr Zapletal, IČ: 019 18 893, se sídlem Praha 7, Argentinská 38, PSČ: 170 00

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Mgr. Petr Zapletal, IČ: 019 18 893, se sídlem Praha 7, Argentinská 38, PSČ: 170 00 EXEKUTORSKÝ ÚŘAD KUTNÁ HORA Mgr. Veronika Jakubovská, soudní exekutor, se sídlem Česká 325, 284 01 Kutná Hora, Česká republika tel.: 327516790, email: podatelna@exekutorkh.cz, DS: am3hpeq č. j. 192 EXD

Usnesení o nařízení elektronického dražebního jednání

Usnesení o nařízení elektronického dražebního jednání Č.j. 070 Ex 2777/10-187 Usnesení o nařízení elektronického dražebního jednání Soudní exekutor Mgr. Tomáš Pospíchal, Exekutorský úřad Nymburk, se sídlem 28. října 1474/20, 288 02 Nymburk, Česká republika

PSČ: 1092/20, 170 00, IČ:

PSČ: 1092/20, 170 00, IČ: Sp. zn. 070 Ex 90/09-181 Usnesení o nařízení elektronického dražebního jednání (dražební vyhláška) Soudní exekutor Mgr. Tomáš Pospíchal, Exekutorský úřad Nymburk, se sídlem 28. října 1474/20, 288 02 Nymburk,

D R AŽ E B N Í VYHLÁŠKA

D R AŽ E B N Í VYHLÁŠKA Finanční úřad pro Pardubický kraj Boženy Němcové 2625, 530 02 Pardubice Územní pracoviště v Žamberku Pionýrů 1360, 564 01 Žamberk Č. j.: 371299/15/2811-00552-607376 Vyřizuje: Tomáš Stejskal Tel.: 465 678

AUKČNÍ VYHLÁŠKA. I. Označení vyhlašovatele a Provozovatele aukce AUKČNÍ VYHLÁŠKA I. Označení vyhlašovatele a Provozovatele aukce Vyhlašovatel aukce: Housing Real s.r.o. se sídlem Fr. Halase 845, Most 434 01 IČ: 28747925 dále jen jako vyhlašovatel aukce Provozovatel

Byznys & Trade Solutions Point s.r.o.

Byznys & Trade Solutions Point s.r.o. VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY společnosti Byznys & Trade Solutions Point s.r.o. platné od 29. 4. 2015 Autorská práva k tomuto dokumentu vlastní společnost Byznys & Trade Solutions Point s.r.o. a tento dokument

Usnesení. proti. povinnému Lhotka Vladimír, IČO: 67911463, nar.: 5.6.1970, se sídlem Riegrova 73, 261 01 Příbram I (značka: 4624) rozhodl takto:

Usnesení. proti. povinnému Lhotka Vladimír, IČO: 67911463, nar.: 5.6.1970, se sídlem Riegrova 73, 261 01 Příbram I (značka: 4624) rozhodl takto: Č. j. 099 EX 2946/12-91 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu Příbram

vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU o provedení dobrovolné elektronické dražby nemovitých věcí I. Místo a termín konání dražby

vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU o provedení dobrovolné elektronické dražby nemovitých věcí I. Místo a termín konání dražby Číslo jednací: 120 DDr 2/15 Dražebník, soudní exekutor JUDr. Dalimil Mika, LL.M., Exekutorský úřad Klatovy, se sídlem Za Beránkem 836, 339 01 Klatovy, dle Smlouvy o provedení dobrovolné dražby ze dne 17.03.2015

GPS: N, E

GPS: N, E Finanční úřad pro Pardubický kraj Boženy Němcové 2625, 530 02 Pardubice Územní pracoviště v Chrudimi Pardubická 275, 537 59 Chrudim Č. j.: 571843/18/2804-00540-609254 Vyřizuje: Ondřej Pospíšil, Oddělení

Usnesení. Jaroslav HAVRDA, IČO: , nar , se sídlem Velký Vřešťov č. ev. 6, Velký Vřešťov. rozhodl takto: vydává

Usnesení. Jaroslav HAVRDA, IČO: , nar , se sídlem Velký Vřešťov č. ev. 6, Velký Vřešťov. rozhodl takto: vydává Č. j. 099 EX 1350/06-63 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu v Trutnově

Moderní umění & fotografie 19. 4. 2015

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovitých věcí Č. j. 099 EX 2861/08-56 Usnesení Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu Klatovy

DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!!

DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!! DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!! 22.1.2014 od 15:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Pozemky v nejkrásnější části Kolínska Hradišťko

Usnesení. rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU. o provedení elektronické dražby nemovitých věcí Usnesení Č. j. 099 EX 555/03-190 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu Klatovy

Usnesení. Č. j. 121 EX 5081/11-45

Usnesení. Č. j. 121 EX 5081/11-45 Usnesení Č. j. 121 EX 5081/11-45 Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

U s n e s e n í. Dražební vyhlášku

U s n e s e n í. Dražební vyhlášku Mgr. Kamil Košina, soudní exekutor, Exekutorský úřad Prachatice se sídlem Zdíkov 79, 384 73 Stachy telefon: +420 388 311 061, mobil 773 454 036 e-mail: kamil.kosina@seznam.cz č. ú.: 285063450/0300 IČ:

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary

Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, Karlovy Vary Finanční úřad pro Karlovarský kraj Krymská 2a, 360 01 Karlovy Vary Územní pracoviště v Karlových Varech Západní 19, 360 01 Karlovy Vary Č. j.: 856177/17/2401-80542-403465 Vyřizuje: Roman Putnar, Oddělení

Usnesení. Č. j. 121 EX 290/09-37

Usnesení. Č. j. 121 EX 290/09-37 Usnesení Č. j. 121 EX 290/09-37 Soudní exekutor JUDr. Vendula Flajšhansová, Exekutorský úřad Plzeň-sever, se sídlem Divadelní 2728/3a, 301 00 Plzeň, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního

U S N E S E N Í. kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA Č.j.: 151 EX 72/11-120 U S N E S E N Í kterým se podle ustanovení 336b o.s.ř. vydává DRAŢEBNÍ VYHLÁŠKA JUDr. Filip Exner, soudní exekutor Exekutorského úřadu Praha 7, se sídlem Praha 7, Přívozní 1054/2,

DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 102-EA-II/15

DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 102-EA-II/15 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 102-EA-II/15 BYTOVÁ JEDNOTKA 2+1 ULICE SLADOVNÍ Č. BJ 1192/15 KOJETÍN Článek I. Touto aukční vyhláškou zprostředkovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně

Usnesení. proti. povinnému Levčíková Iveta, nar.: , bytem Příbramská 43, Neumětely, rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU

Usnesení. proti. povinnému Levčíková Iveta, nar.: , bytem Příbramská 43, Neumětely, rozhodl takto: vydává DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU Usnesení Č. j. 099 EX 4768/04-100 Soudní exekutor JUDr. Ivo Luhan, Exekutorský úřad Praha 1, se sídlem Karlovo nám. 17, 120 00 Praha 2, pověřený vedením exekuce na základě usnesení Okresního soudu v Berouně

Aukční vyhláška č

Aukční vyhláška č Aukční vyhláška č. 1382013 Článek 1 Vyhlášení aukce, místo a datum konání aukce 1. Dražebník vyhlašuje touto vyhláškou aukci k níže uvedenému nemovitému majetku. 2. Místo a datum konání aukce: a) Aukce

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků

Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků Městský úřad Broumov, třída Masarykova 239, 550 0 Broumov Odbor finanční a školství, pracoviště agendy správy daní a poplatků MUBRP00A05R3 Vyřizuje: Bc. Romana Knopová Telefon: 49 504 224 Č. dveří: 235