OFICIÁLNÍ PRAVIDLA VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "OFICIÁLNÍ PRAVIDLA VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE"

Transkript

1 OFICIÁLNÍ PRAVIDLA VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽE I. Pořadatel vědomostní soutěže Společnost Mabest dále jen ( Pořadatel ) se sídlem Štítného 6, Praha 3, , zastoupená Gabrielou Klimentovou, IČ: , DIČ: CZ pořádá reklamní akci (dále je Soutěž ). Pořadatel je zároveň zpracovatelem osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákon, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon ). Společnost EUROPARK SHOPPING CENTER s. r. o. poskytuje pro realizaci Soutěže své obchodní centrum EUROPARK v Praze Štěrboholích, adresa: Nákupní 389/2, 3, Praha 10. II. Pojmy 1) Název vědomostní soutěže Zažij Las Vegas! dále jen Soutěž 2) Registrace způsob vstupu soutěžících do Soutěže. Registrace může být provedena dvojím způsobem: a) registrace na základě 1 pokladní účtenky Probíhá u hostesky/krupiérky na adrese: Europark Shopping Center s. r. o., Nákupní 389/2,3, Praha 10 (na pasáži), a to denně od do v době od 9-21 hodin, pouze od h. Soutěžící má právo se registrovat do soutěže na základě předložení 1 pokladní účtenky z daného dne z prodejen Obchodního centra Europark Praha Štěrboholy včetně hobbymarketu OBI Praha Štěrboholy a ASKO Nábytek Praha Štěrboholy. Každá účtenka musí být v minimální hodnotě 200 Kč. Na základě této účtenky bude vždy poskytnuta jedna hrací karta. Předložená účtenka bude označena tak, aby nemohla být použita opakovaně. Datum uvedené na účtence musí být z aktuálního dne tj. shodovat se s datem dne registrace. Při registraci je soutěžící povinen se prokázat zbožím, jež je předmětem nákupu uvedeným na účtence. Registrace se nevztahuje na účtenky z gastronomických restaurací v Europarku. V případě pochybností je pořadatel soutěže oprávněn odmítnout registraci soutěžícího do soutěže. Soutěžící se může do soutěže registrovat několikrát. Hrací karta obsahuje soutěžní otázku: Kolikáté narozeniny slaví Europark?, jméno a příjmení soutěžícího, telefonní a kontakt. b) registrace bez účtenky v období od Probíhá pouze na adrese: Mabest s. r. o., Olešská 23, Praha 10, a to v pracovní dny od do ( hod.).

2 Hrací karta je poskytnuta automaticky každému, kdo projeví o účast v Soutěži zájem. Jedna hrací karta bude vydávána denně každému zájemci o účast Každá hrací karta obsahuje soutěžní otázku, jméno a příjmení soutěžícího, telefonní a kontakt. 3) Sběrný box umístěný v prostorách Europarku, kam zaregistrovaný soutěžící vhazuje svou herní kartu. 4) Ruleta Hrací zařízení obsahuje 37 hracích polí. Jedno pole určuje jednu danou výhru. Ruleta náhodně určuje výhry v podobě: Dárku, Jackpotu, Poukázky. 5) Dárek nepeněžitá odměna, kterou si soutěžící vylosuje Papírové pexeso. 6) Jackpot nepeněžitá odměna ve formě slevového kuponu. Soutěžící si sám zvolí u kterého obchodu v Europarku slevový kupon bude moci použít a to nejpozději do (seznam obchodů, které poskytly slevové kupony - viz Příloha č. 2 Smlouvy o realizaci reklamní akce). 7) Poukázka 1 poukázka na slevu. Slevový poukaz na nákup v CK Fischer v hodnotě 1000 Kč vč. DPH. 8) Poukázka 2 poukázka vydaná společností SPAR Česká obchodní společnost s.r.o. v hodnotě 100 Kč vč. DPH 9) Poukázka 3 poukázka vydaná společností EUROPARK v hodnotě 100 Kč vč. DPH 10) Hlavní výhry 1. výhra Osobní automobil značky Suzuki SX4 2. výhra poukázky vydané společností EUROPARK v hodnotě Kč na nákupy v Europarku 3. výhra poukázky na slevu. Slevový poukaz na nákup v CK Fischer v hodnotě Kč 9) Doba trvání soutěže - časový úsek, během kterého se hraje o všechny výhry a odměny, , denně od 9.00 do hod. (dne pouze do 12:00 hod.) 10) 1. fáze Soutěže v období od do , denně od 9.00 do (dne pouze do 12:00) 11) 2. fáze Soutěže dne , od do hod. 12) Obchody Europarku pouze ty prodejny obchodního centra Europark, které se Soutěže účastní). 13) Jackpot slevový kupon s uvedením jmenného seznamu obchodů Europarku a jimi poskytované slevy a instrukce k jejich čerpání.

3 III. Způsob účasti 1) Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let, která se v termínu konání Soutěže do ní řádně zaregistruje 2) Každý účastník se smí Soutěže zúčastnit během každého soutěžního dne v neomezeném počtu. Dle způsobu registrace. IV. Průběh Soutěže v 1. fázi 1) Každý soutěžící se musí nejdříve zaregistrovat dle čl. II bod č. 2. 2) Zaregistrovaný soutěžící vyplní hrací kartu (tzn. zodpoví vědomostní otázku: Kolikáté narozeniny slaví Europark? a napíše své jméno, příjmení, číslo svého telefonu a svou e- mailovou adresu) a vhodí ji do sběrného boxu, který se nachází na pasáži Europarku. 3) Soutěžící dále postupuje k hracímu zařízení Ruletě. Soutěžící přistoupí k ruletě, zatočí ruletou, ruleta se musí otočit min. 3x kolem své osy. Hosteska/krupiérka vhodí do rulety libovolně kuličku k tomu určenou.. Pole, do kterého kulička spadne, generuje výhru, kterou soutěžící vyhrává Dárek, Jackpot, Poukázku. Výhru mu obsluha Rulety předá ihned. V případě, že si výhru soutěžící ihned nepřevezme, výhra propadá. 4) Všichni zaregistrovaní soutěžící mají právo se dále zúčastnit Soutěží o Limuzínu na večer tj. čtyřhodinovou projížďku limuzínou s řidičem a lahví sektu s jahodami. Celkem 3 soutěžní dny , , a , vždy mezi 15:00 až 17:00 hodinou probíhá losování z hracích karet ve sběrném boxu o Limuzínu na večer. Ve třech soutěžních dnech se hraje o 3 čtyřhodinové projížďky limuzínou s řidičem a lahví sektu s jahodami. Nevylosované hrací karty postupují do 2. fáze hry. Soutěžící budou o výhře informováni prostřednictvím uvedeného čísla telefonu a zároveň budou zveřejněni na webových stránkách Pokud výherce získá čtyřhodinovou projížďku s řidičem a lahví sektu s jahodami, musí si ji vyzvednout následovně: Výherce, který je vylosován si musí výhru vyzvednout tzn. absolvovat projížďku limuzínou v 17:00 v Europarku. Výherce, který je vylosován si musí výhru vyzvednout tzn. absolvovat projížďku limuzínou v 17:00 v Europarku. Výherce, který je vylosován si musí výhru vyzvednout tzn. absolvovat projížďku limuzínou v 17:00 v Europarku. V případě, že si výherce výhru nepřevezme ve výše uvedený termín, výhra propadá. V. Průběh Soutěže v 2. fázi 1) Všichni zaregistrovaní soutěžící mají právo se zúčastnit 2. fáze soutěže tj. losování o hlavní výhry. 2) Losování o hlavní výhry bude provedeno formou molitanových kostek a cestovních kufrů. 3) Způsob určení finalistů:

4 a) Vítězem Hlavní výhry je jeden z 10 vylosovaných zaregistrovaných účastníků Soutěže (finalistů) ze sběrného boxu, kteří vyplnili na kartě správně a pravdivě všechny údaje (pokud by nebyly vyplněny všechny údaje, losují se noví soutěžící) vhozené do boxu od do (pouze do 12:00 h). b) Do sběrného boxu nebudou zařazeny již vylosované hrací karty v rámci Soutěží o čtyřhodinové projížďky limuzínou s řidičem a lahví sektu s jahodami. c) Losování proběhne veřejně na pasáži Europarku dne v čase od do h. d) Losování proběhne za přítomnosti notáře. Losování proběhne v rámci zábavného odpoledne. e) Účastník Soutěže musí být v době losování 10 finalistů osobně přítomen v Europarku nebo jeho blízkém okolí. f) Účastníci Soutěže musejí bezprostředně po svém vylosování přijmout telefonní hovor pověřené osoby Pořadatele, který je bude informovat o tom, že byli vylosováni. Pokud hovor nepřijmou maximálně do pátého zazvonění, nebo budou jejich telefonní čísla vydávat obsazovací tón, budou nedostupní nebo budou jejich telefony nefunkční, pak ztrácejí nárok na postup do finále a je losován nový účastník Soutěže. g) Účastník Soutěže se musí ihned po svém vylosování a telefonickém rozhovoru s pověřenou osobou Pořadatele osobně dostavit na podium v Europarku, a to nejpozději do 3 minut od ukončení tohoto telefonního rozhovoru. h) Účastník Soutěže se musí na pódiu nejdříve prokázat mobilním telefonem se SIM kartou, jejíž telefonní číslo bylo vylosováno. V případě, že bude více osob uplatňovat své právo vylosovaného finalisty, použije se pro určení oprávněného finalisty telefonní číslo, které bylo vylosováno. V případě, že toto rozlišení nebude dostačující, bude za finalistu považován ten, kdo předloží SIM kartu, na níž bylo voláno zástupcem Pořadatele v době losování Soutěže. ch) Pokud se vylosovaný účastník nedostaví ve stanoveném časovém limitu na pódium, ztrácí nárok na postup do finále a losuje se znovu. Pro nově vylosovaného účastníka platí stejné podmínky. i) Losování se může opakovat maximálně 3x pro jedno finálové místo, pokud se v rámci 3 pokusů nepodaří získat finalistu, pak za chybějícího finalistu bude na podiu o hlavní výhry bojovat jeden zástupce charitativní organizace Nadace Naše dítě. Každý chybějící finalista pro zástupce nadace znamená jeden pokus, tzn. může mít i více pokusů. 4) Způsob určení Hlavních výher: a) Při vstupu na podium bude každý finalista vyzván k vylosování jedné z deseti molitanových kostek. b) Poté, co bude na podiu všech 10 finalistů, každý se svou vylosovanou molitanovou kostkou, budou finalisté pověřenou osobou Pořadatele vyzvání k otevření molitanové kostky. c) Po otevření se 3 z 10 finalistů dozví, zda postupují do konečného finále o tři Hlavní výhry. d) Každý z 3 finalistů bude postupně v pořadí, ve kterém přišel na podium vyzván pověřenou osobou Pořadatele ke zvolení 1 z 3 cestovních kufrů.

5 e) Poté, co každý z finalistů obdrží zvolený cestovní kufr, budou pověřenou osobou Pořadatele vyzváni k otevření cestovních kufrů. f) Hlavní výhry, jež jsou napsány v cestovních kufrech, odpovídají jejich výhrám. Vítězem první hlavní výhry se stává ten finalista, který bude mít v cestovním kufru první hlavní výhru osobní automobil značky Suzuki SX4. Pro všechny ostatní finalisty platí to samé. g) Pokud budou molitanové kostky či cestovní kufry na podiu z jakéhokoliv důvodu nefunkční, tzn. neschopné k určení hlavních výher, použije se náhradní postup určení hlavních výher. 5) Náhradní postup určení hlavních výher v případě jakéhokoliv selhání předcházejícího postupu určení Hlavních výher: a) Odpovědná porota bude v ruce držet 10 jí zapečetěných obálek, každá obálka bude obsahovat jednu výhru. b) Do tří z obálek budou před zraky diváků tedy vloženy Hlavní výhry. c) Odpovědná porota obálkami před zraky přítomných diváků zamíchá tak, aby nebylo zřejmé, ve které obálce jsou jednotlivé výhry. d) Finalista, otočen zády, po vyzvání přistoupí k odpovědné porotě a z jejích rukou si vytáhne jednu obálku. e) Výhra, jež je napsána a uschována v jím zvolené obálce, odpovídá jeho výhře. f) Finalisté losují obálky v pořadí, ve kterém se dostavili na podium. g) Odpovědná porota: Petra Pořízková za společnost EUROPARK SHOPPING CENTER s. r. o., Gabriela Klimentová za pořadatele. 6) Hlavní výhry budou předány výhercům Provozovatelem ve 48. kalendářním týdnu v Europarku, nebude-li sjednáno jinak. VI. Omezující podmínky účasti v soutěži 1) Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k Pořadateli, k Europarku, k všem nájemcům Europarku (včetně Aska a OBI), jakož i k dalším společnostem zapojeným do soutěže nebo spolupracujícím na provozním chodu Europarku (bezpečnostní služba, úklidová služba apod.), anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých. 2) Účastníci se Soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu ani v jednotlivých případech ve vyšší hodnotě nebo ve větším množství, než jaké určí Pořadatel, ani nejsou oprávněni požadovat na místo výher peněžní plnění. 3) Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

6 VII. Zpracování informací Zaregistrováním se do Soutěže dle těchto pravidel každý účastník schvaluje tato pravidla a instrukce, které jsou uvedeny na všech herních dokumentech, a přistupuje k nim. Zaregistrováním se do soutěže vyslovuje každý účastník svůj souhlas s použitím jeho registračních údajů pro účely Soutěže a marketingové účely Pořadatele a Europarku. Účastí v Soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z platných právních předpisů tj. zejména s tím, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo k přístupu k těmto údajům, jakož i se všemi dalšími právy. Účastník dává zaregistrováním se souhlas se zpracováním osobních údajů spolu s číslem mobilního telefonu a ové adresy, též za účelem prověření jeho platné účasti v Soutěži a předání Výher, Poukázek nebo Hlavních výher. Výherce má právo svůj souhlas odvolat, a to formou dopisu zaslaného na adresu sídla Pořadatele. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Pořadateli a má za následek ztrátu nároku na Výhru, Poukázku, Hlavní výhru, stane-li se tak před jejím převzetím. VIII. Všeobecné podmínky 1) Vstupem do Soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její oficiální pravidla. 2) Pořadatel ani Europark nenesou odpovědnost v případě vyšší moci nebo v případě, že některý z operátorů mobilní sítě z jakéhokoli důvodu, zejména z důvodu přetížení své sítě neumožní přijímání telefonních hovorů účastníkům Soutěže dne ) Pořadatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit Soutěž či změnit tato oficiální pravidla. Tato oficiální pravidla jsou k dispozici v sídle Pořadatele. 4) Pořadatel si vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace nastalé v průběhu Soutěže. 5) Oficiální pravidla a jejich změny budou uveřejněny na internetu na adrese (webová adresa pořadatele) a na V Praze dne

Se sídlem: Okružní 1/147, Proboštov, PSČ 417 12 zapsanou v obchodním rejstříku C 25967 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem IČ: 28664523

Se sídlem: Okružní 1/147, Proboštov, PSČ 417 12 zapsanou v obchodním rejstříku C 25967 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem IČ: 28664523 Pravidla soutěže společnosti REDUCCIA s.r.o. Vyhlašovatel soutěže Vyhlašovatelem soutěže je REDUCCIA s.r.o., (dále jen "vyhlašovatel"). Se sídlem: Okružní 1/147, Proboštov, PSČ 417 12 zapsanou v obchodním

Více

PRAVIDLA SOUTĚŽE PROJEKT X

PRAVIDLA SOUTĚŽE PROJEKT X PRAVIDLA SOUTĚŽE PROJEKT X 1. Organizátor soutěže, předmět soutěže 1.1 Organizátorem soutěže, jejíž pravidla jsou uvedena níže, je společnost je společnost YINACHI, s.r.o., IČO 28288055, se sídlem Praha

Více

Koupí 3 libovolných kojeneckých výživ a nápojů značky Hamánek, Hamánek Bio a Hamánek Baby se můžete zapojit do soutěže o výhry.

Koupí 3 libovolných kojeneckých výživ a nápojů značky Hamánek, Hamánek Bio a Hamánek Baby se můžete zapojit do soutěže o výhry. Pravidla pro spotřebitelskou soutěž s Hamánkem Místo určení: celá Česká a Slovenská republika Doba trvání: od 3.3. do 27.4.2014 Koupí 3 libovolných kojeneckých výživ a nápojů značky Hamánek, Hamánek Bio

Více

Visa je partner olympijských her London 2012 a jediný sponzor této soutěže a poskytovatel všech výher s tématem olympijských her.

Visa je partner olympijských her London 2012 a jediný sponzor této soutěže a poskytovatel všech výher s tématem olympijských her. Pravidla soutěže Soutěž Visa Účelem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel soutěže Soutěž Visa (dále jen soutěž ). Tato pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla uvedené

Více

Podrobná pravidla kampaně Samsung Ecobubble - 30denní záruka na vrácení peněz

Podrobná pravidla kampaně Samsung Ecobubble - 30denní záruka na vrácení peněz Podrobná pravidla kampaně Samsung Ecobubble - 30denní záruka na vrácení peněz Obecné informace 1) Organizátor kampaně: pro ČR Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., V Parku 2323/14, 148 00 Praha

Více

Pravidla soutěže Huawei Technologies (Czech) s.r.o. Najdi Huawei. Pořadatel a organizátor soutěže

Pravidla soutěže Huawei Technologies (Czech) s.r.o. Najdi Huawei. Pořadatel a organizátor soutěže Pravidla soutěže Huawei Technologies (Czech) s.r.o. Najdi Huawei I. Pořadatel a organizátor soutěže 1: Pořadatelem reklamní soutěže Najdi Huawei (dále jen soutěž ) je společnost: Huawei Technologies (Czech)

Více

Pravidla soutěže Huawei Technologies (Czech) s.r.o. For the brave. Pořadatel a organizátor soutěže

Pravidla soutěže Huawei Technologies (Czech) s.r.o. For the brave. Pořadatel a organizátor soutěže Pravidla soutěže Huawei Technologies (Czech) s.r.o. For the brave I. Pořadatel a organizátor soutěže 1: Pořadatelem reklamní soutěže For the brave (dále jen soutěž ) je společnost: Huawei Technologies

Více

Statut a pravidla soutěže Prokřupejte se k jednomu ze 300 originál pekáčků!

Statut a pravidla soutěže Prokřupejte se k jednomu ze 300 originál pekáčků! Statut a pravidla soutěže Prokřupejte se k jednomu ze 300 originál pekáčků! Smyslem tohoto statutu je úprava pravidel spotřebitelské soutěže Prokřupejte se k jednomu ze 300 originál pekáčků! (dále jen

Více

Pravidla soutěže Soutěž o nejlepší mobilní aplikaci. I. Pořadatel Soutěže. II. Účel Soutěže

Pravidla soutěže Soutěž o nejlepší mobilní aplikaci. I. Pořadatel Soutěže. II. Účel Soutěže Pravidla soutěže Soutěž o nejlepší mobilní aplikaci I. Pořadatel Soutěže Soutěž Soutěž o nejlepší mobilní aplikaci pořádá Pořadatel společnost Master Internet s.r.o. se sídlem v Brně, Jiráskova 225/21,

Více

PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽE Jeden za všechny, všichni s Intersportem za fotbalem

PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽE Jeden za všechny, všichni s Intersportem za fotbalem PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽE Jeden za všechny, všichni s Intersportem za fotbalem I. Pořadatel soutěže a organizátor soutěže Pořadatelem soutěže pod názvem Jeden za všechny, všichni s Intersportem za fotbalem

Více

PRAVIDLA MARKETINGOVÉ SOUTĚŽE. Chytré léto

PRAVIDLA MARKETINGOVÉ SOUTĚŽE. Chytré léto PRAVIDLA MARKETINGOVÉ SOUTĚŽE Chytré léto 1. Vyhlašovatel soutěže: Pořadatelem soutěže s názvem Chytré léto (dále jako soutěž ) je UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., IČ 64948242, sídlo Praha

Více

RÁMCOVÁ SMLOUVA O PŮJČCE č.------

RÁMCOVÁ SMLOUVA O PŮJČCE č.------ IČ:22795103, DIČ: CZ22795103 e-mail: info@pujcka-2012.cz www.pujcka-2012.cz RÁMCOVÁ SMLOUVA O PŮJČCE č.------ uzavřená mezi MILAKAMI s.r.o. se sídlem Budovatelská 482, 431 51 Klášterec nad Ohří společnost

Více

2.1. Místem konání Soutěže je webová stránka www.schooldance.sk/www.schooldance.cz.

2.1. Místem konání Soutěže je webová stránka www.schooldance.sk/www.schooldance.cz. Pravidla soutěže The SCHOOL DANCE 2014 1. Pořadatel a organizátor soutěže 1.1. Pořadatelem Soutěže s názvem "The SCHOOL DANCE 2014" (dále jen "Soutěž") je AGEMSOFT, a.s., se sídlem Rigeleho 1, 811 02 Bratislava,

Více

PRAVIDLA PRODUKTOVÉ AKCE DUBEN - KVĚTEN 2015

PRAVIDLA PRODUKTOVÉ AKCE DUBEN - KVĚTEN 2015 PRAVIDLA PRODUKTOVÉ AKCE DUBEN - KVĚTEN 2015 společnosti 2015 COOP Mobil s.r.o. Veškerá práva vyhrazena. Tento dokument a informace v něm obsažené jsou výhradním vlastnictvím společnosti COOP Mobil s.r.o.

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY INTERNETOVÉHO SÁZENÍ U CHANCE a.s.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY INTERNETOVÉHO SÁZENÍ U CHANCE a.s. VŠEOBECNÉ PODMÍNKY INTERNETOVÉHO SÁZENÍ U CHANCE a.s. OBSAH: 1 ÚVODNÍ USTANOVENÍ 2 UZAVŘENÍ SMLOUVY O INTERNETOVÉ KURZOVÉ SÁZCE 3 HERNÍ ÚČET 4 DOTACE HERNÍHO ÚČTU 5 VÝBĚRY Z HERNÍHO ÚČTU 6 EVIDENCE ÚDAJŮ

Více

PRAVIDLA SOUTĚŽNÍ HRY «Prověřte svůj smysl pro GT»

PRAVIDLA SOUTĚŽNÍ HRY «Prověřte svůj smysl pro GT» PRAVIDLA SOUTĚŽNÍ HRY «Prověřte svůj smysl pro GT» ČLÁNEK 1 POŘADATEL SOUTĚŽNÍ HRY Společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. IČ: 25080229, se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 Nusle, zapsaná v obchodním

Více

VIRTUAL Cup Soutěž s HAVEX-auto s.r.o.

VIRTUAL Cup Soutěž s HAVEX-auto s.r.o. VIRTUAL Cup Soutěž s HAVEX-auto s.r.o. Účelem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel marketingové soutěže o zapůjčení vozu ŠKODA Superb na víkend, která probíhá v časově vymezeném období a v

Více

Herní řád soutěžního pořadu,,míň JE VÍC!

Herní řád soutěžního pořadu,,míň JE VÍC! Herní řád soutěžního pořadu,,míň JE VÍC! I. Soutěž a pořadatel soutěže 1. Pořad Míň je víc! je všeobecná znalostní televizní soutěž, v níž vždy tří soutěžní páry soutěží o to, který z nich uvede takovou

Více

SMLOUVA O VŠEOBECNÝCH PODMÍNKÁCH POSKYTNUTÍ ÚVĚRU je uzavřena mezi:

SMLOUVA O VŠEOBECNÝCH PODMÍNKÁCH POSKYTNUTÍ ÚVĚRU je uzavřena mezi: SMLOUVA O VŠEOBECNÝCH PODMÍNKÁCH POSKYTNUTÍ ÚVĚRU je uzavřena mezi: Společnost: se sídlem: Nademlejnská 600/1, Hloubětín, 198 00 Praha 9 spisová značka: C 29514 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem

Více

Úplná pravidla marketingové soutěže. Topte levně, bavte se chytře!

Úplná pravidla marketingové soutěže. Topte levně, bavte se chytře! Úplná pravidla marketingové soutěže Topte levně, bavte se chytře! Účelem tohoto dokumentu je stanovit úplná a jasná pravidla soutěže (dále jen pravidla ) Topte levně, bavte se chytře (dále jen soutěž ).

Více

Obchodní podmínky společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. (dále jen Podmínky nebo OP )

Obchodní podmínky společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. (dále jen Podmínky nebo OP ) Obchodní podmínky společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. (dále jen Podmínky nebo OP ) Tyto Podmínky závazně upravují pravidla, za nichž společnost KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o., IČ: 241 73 029, se sídlem Praha 1,

Více

Všeobecné podmínky pro prodej zboží platné od 1. 5. 2015

Všeobecné podmínky pro prodej zboží platné od 1. 5. 2015 Všeobecné podmínky pro prodej zboží platné od 1. 5. 2015 Obsah 1. Základní ustanovení... 2 2. Sdělení v souvislosti s uzavíráním smlouvy prostředky komunikace na dálku... 2 3. Systém objednávání... 3 4.

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. PRO SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR či ÚVĚR poskytovaný hotovostní formou prostřednictvím sítě čerpacích stanic EuroOil

OBCHODNÍ PODMÍNKY. PRO SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR či ÚVĚR poskytovaný hotovostní formou prostřednictvím sítě čerpacích stanic EuroOil OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR či ÚVĚR poskytovaný hotovostní formou prostřednictvím sítě čerpacích stanic EuroOil obchodní společnosti CreditPortal, a.s., IČ: 03240207, se sídlem Argentinská

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Níže jsou uvedeny všeobecné obchodní podmínky, kterými se řídí právní a jiné vztahy mezi společností SKY WALKERS Czech Republic s.r.o. (dále jen poskytovatel ) a mezi objednatelem či uživatelem služeb

Více

ČÁST PRVNÍ VŠEOBECNÉ INFORMACE

ČÁST PRVNÍ VŠEOBECNÉ INFORMACE P R O D U K T O V É O B C H O D N Í P O D M Í N K Y P R O P L A T E B N Í K A R T Y ČÁST PRVNÍ VŠEOBECNÉ INFORMACE 1. Evropsko-ruská banka, a.s. se sídlem Štefánikova 78/50, Praha 5, PSČ: 150 00, IČ: 28428943,

Více

Obchodní podmínky Fall & GetUp s.r.o., 1. Úvodní ustanovení

Obchodní podmínky Fall & GetUp s.r.o., 1. Úvodní ustanovení Obchodní podmínky pro poskytování služeb korporace Fall & GetUp s.r.o., IČ: 027 51 607, se sídlem Rumunská 18/22, 120 00 Praha zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C,

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO POSKYTOVÁNÍ VEŘEJNĚ DOSTUPNÝCH SLUŽEB ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ SAZKAmobil

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO POSKYTOVÁNÍ VEŘEJNĚ DOSTUPNÝCH SLUŽEB ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ SAZKAmobil VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO POSKYTOVÁNÍ VEŘEJNĚ DOSTUPNÝCH SLUŽEB ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ SAZKAmobil Tyto všeobecné podmínky (dále jen VOP ) jsou vydané v souladu s 63 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ KARET CCS CENÍK KARETNÍCH SLUŽEB CCS

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ KARET CCS CENÍK KARETNÍCH SLUŽEB CCS CENÍK KARETNÍCH SLUŽEB CCS Platné od 1. 6. 2013, pro karty CCS Limit a CCS Business. Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 126337. 1 1. CCS Česká

Více

DEFINICE POJMŮ VÝČET NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH BODŮ OP:

DEFINICE POJMŮ VÝČET NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH BODŮ OP: Obchodní podmínky zásilkového prodeje www.beliema.cz DEFINICE POJMŮ 1. PRODÁVAJÍCÍ - prodávajícím se rozumí společnost, která prodává nabízené zboží v tomto internetovém obchodě - zásilkové službě Idelyn

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky platné od 1. 10. 2011 Smluvní podmínky pro půjčky poskytované společností MIRACON s.r.o. 1) Základní ustanovení A. Tyto Všeobecné obchodní podmínky a Ceník jsou nedílnou součástí

Více