ˇ jednoduchá cesta ke zdraví

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ˇ jednoduchá cesta ke zdraví"

Transkript

1 ˇ jednoduchá cesta ke zdraví Robi - vase

2 ˇ jednoduchá cesta ke zdraví Robi - vase Firma EUROBI s.r.o., vznikla v roce 1995 a zabývá se výrobou a prodejem jedinečného potravinářského výrobku zdravé výživy Robi. ROBI = ROstlinná BÍlkovina Jedná se o speciálně připravenou směs rostlinných bílkovin, která se podílem bílkovin, konzistencí, vzhledem a chutí vyrovná masu a může ho plně nahradit, jak z hlediska nutričního, tak z hlediska kulinářského. Rostlinné maso Robi postrádá známé negativní vlastnosti masa. Je určeno všem, kteří chtějí nebo musí snížit spotřebu masa, omezit přísun tuků a cholesterolu, drží dietu, chtějí zhubnout nebo pouze chtějí zpestřit svůj jídelníček - zkrátka jíst / žít zdravěji a přitom neměnit své stravovací návyky. Robi maso lze zpracovávat prakticky stejně jako maso z jatečných zvířat, vařením, smažením, pečením, grilováním..., ale i za studena do salátů nebo pomazánek atd. Tomu odpovídá i naše nabídka polotovarů určených k dalšímu zpracování v kuchyni ve formě plátků, nudliček, sekané a oválků. Můžete si také vybrat z široké nabídky hotových Robi jídel, salátů a pomazánek, jejichž nabídku neustále rozšiřujeme. Tento ucelený soubor produktů má jedno společné - usnadnit Vám Vaši cestu ke zdraví. S přáním dobré chuti. Pavel Labský

3 Víte co je to - Robi? Robi maso je nízkoenergetický, mikrobiálně čistý, tepelně upravený polotovar, neobsahující žádné živočišné bílkoviny, tuky, cholesterol, sóju, glutamát, syntetická barviva a konzervanty. Má nízký obsah sacharidů, je snadno stravitelný, nenadýmá a přitom nepostrádá důležité výživové látky. Jeho příprava je snadná a rychlá, nemáčí se, při tepelné úpravě nezmenšuje objem, neztrácí tvar ani strukturu, neubývá na váze, a v neposlední řadě je cenově výhodné. Složení rostlinného masa Robi. Jedná se o směs rostlinných bílkovin, pšeničných klíčků, červené řepy a vody. Voda Sušina Bílkoviny Tuky Minerální látky Sacharidy 64,8-68,4% 31,6-35,2% 19,8-21,9% 0,03-0,05% 1,11-1,45% 10,07-11,45% Energetická hodnota: Pouze 523 kj/100 g pro srovnání hovězí maso 860 kj/100 g, vepřové maso 1500 kj/100 g, Robi neobsahuje tuk a cholesterol, což se nedá říci o energicky srovnatelném kuřecím mase. Oproti klasickým zdrojům rostlinných bílkovin (luštěniny, sója) je snadněji stravitelné a nenadýmá. Složení aminokyselin samozřejmě odpovídá složení rostlinných bílkovin.

4 ˇ ˇ Procˇ zaradit Robi do svého jídelnícku! z nutričního hlediska: nízká energetická hodnota - pouze 523 kj/100 g neobsahuje tuk a cholesterol neobsahuje žádné živočišné bílkoviny neobsahuje sóju, glutamát, syntetická barviva a konzervanty neobsahuje zbytky antibiotik je tepelně upraven, tzn. je mikrobiálně čistý má nízký obsah sacharidů je snadno stravitelné a nenadýmá nepostrádá důležité výživové látky pomáhá udržet normální hladinu cukru a cholesterolu v krvi z hlediska prevence zdraví: je vhodné pro diabetiky - diety protisklerotické, nízkocholesterolové, diabetické, redukční (vyjma diety bezlepkové). sníží příjem nasycených mastných kyselin slouží jako prevence předčasných sklerotických změn, protinádorové prevence, potíže dolních končetin (tzv. diabetická noha) vegetariánům zajistí dostatečný příjem bílkovin a nukleoidů bez konzumace živočišných potravin pro seniory, kteří upřednostňují snadnou stravitelnost, nahradí maso a luštěniny z kulinářského hlediska: Robi připomíná maso nejen vzhledem, ale i chutí rychlá a snadná příprava, úspora času + energií nemusí se namáčet jako sója při úpravě nezmenšuje objem - hmotnost po rozmrazení se struktura Robi nemění je ideální jako úplná nebo částečná náhrada masa příprava stejná jako u masa - vaření,dušení, smažení, grilování, za studena i do salátů nebo pomazánek Robi lze výborně kombinovat se zeleninou, popřípadě s masem... příznivá cena

5 Robi - POLOTOVAR plátky základní polotovar pro přípravu smažených jídel, steaků, medailonků, gulášů, masa na šťávě apod. Složení: směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, voda, sůl, přírodní barvivo: HEM Použití: vhodné ke smažení, dušení, vaření i do salátů. Mrazírenský polotovar -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 13 měsíců Chladírenský polotovar Minimální trvanlivost 21 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! nudliãky sekaná ãína karbanátky fiízek mexické fazole K dodání v balení: 1 ks (0,3 kg), v kartonu 20 ks (6 kg) Gastro tatarsk balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg) biftek Gastro balení velké (10 kg)

6 plátky Robi - POLOTOVAR nudliãky ideální polotovar pro přípravu jídel na čínský nebo indický způsob, velmi vhodný je i pro přípravu salátů Složení: směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, voda, sůl, přírodní barvivo: HEM Použití: vhodné ke smažení, dušení, vaření i do salátů. Mrazírenský polotovar -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 13 měsíců Chladírenský polotovar Minimální trvanlivost 21 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! sekaná ãína karbanátky fiízek mexické fazole tatarsk biftek K dodání v balení: 1 ks (0,3 kg), v kartonu 20 ks (6 kg) zeln Gastro balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg) Gastro balení velké (10 kg)

7 nudliãky Robi - POLOTOVAR sekaná mletý polotovar vhodný zejména na výrobu klasické sekané, holandských řízků nebo karbanátek, k plnění paprikových lusků apod. Složení: směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, voda, sůl, přírodní barvivo: HEM Použití: vhodné ke smažení, dušení, vaření... Mrazírenský polotovar -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 13 měsíců Chladírenský polotovar Minimální trvanlivost 21 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! ãína karbanátky fiízek mexické fazole tatarsk biftek zeln K dodání v balení: 1 ks (0,3 kg), v kartonu 20 ks (6 kg) Gastro tûstovinov balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg) Gastro balení velké (10 kg)

8 mexick Robi - POLOTOVAR oválky nejen na grilování Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ). Složení marinády: rostl. olej, sójová omáčka přírodně fermentovaná, cibule, česnek, koření vegi-gril. Použití: Oválky položíme přímo na rošt a grilujeme. Použitelnost je stejná jako u masa z jatečných zvířat. jedná se o ochucený (marinovaný) polotovar, který můžete rovnou osmahnout na pánvi, obalit v těstíčku nebo v trojobalu..., a hlavně se dá výborně grilovat, jak na dřevěném uhlí, tak na lávovém grilu. V základní formě jsou oválky totožné jako Robi plátky (tvarová změna). Dodávájí se namarinované v příchutích: vegi-gril, bylinkové, houbové s hlívou. Výrobek byl ohodnocen potravinářskou komorou za rok 2008 cenou - CHUŤ JIŽNÍ MORAVY. Mrazírenský polotovar -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc, -18 C / 6 měsíců Chladírenský polotovar Minimální trvanlivost 21 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! K dodání v balení: 1 ks (0,5 kg), v kartonu 30 ks (15 kg) Gastro balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg)

9 sekaná Robi - HOTOVÁ JÍDLA ãína byla oceněna v roce 2006 nezávislým spotřebitelským testem jako nejlepší nemasové jídlo na českém trhu a ve stejném roce získala Robi čína ocenění potravinářské komory - CHUŤ JIŽNÍ MORAVY Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), paprika, pórek, sójová a worcestrová omáčka přírodně fermentovaná, škrob, rostlinný olej, směs koření. Příprava: nejlépe prohřejeme na pánvi, ale můžeme použít i ostatní formy tepelné úpravy. Příloha: rýže, chléb Hotové jídlo mražené -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 6 měsíců Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 21 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! karbanátky fiízek mexické fazole tatarsk biftek zeln tûstovinov K dodání fazolov v balení: 1 ks (0,2 kg), v kartonu 30 ks (6 kg) Gastro balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg)

10 ãína Robi - HOTOVÁ JÍDLA karbanátky klasické české jídlo, které je pro svoji jednoduchost vhodné především pro ty, co nemají čas vařit a potřebují se rychle najíst (např. studenti) Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), cibule, strouhanka, fazole, mouka, česnek, rostlinný olej, směs koření. Příprava: nejlépe prohřejeme na pánvi, v páře, ale můžeme použít i ostatní formy tepelné úpravy. Příloha: brambory, chléb. Hotové jídlo mražené -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 6 měsíců Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 30 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! fiízek mexické fazole tatarsk biftek zeln tûstovinov fazolov K dodání mexick v balení: 1 ks (0,2 kg), v kartonu 30 ks (6 kg) Gastro balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg)

11 karbanátky Robi - HOTOVÁ JÍDLA fiízek není nic jednoduššího, než si ohřát náš hotový řízek a s dobrou přílohou si na něm pochutnat Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), strouhanka, mouka, rostlinný olej, česnek, směs koření. Příprava: nejlépe prohřejeme na pánvi, v páře, ale můžeme použít i ostatní formy tepelné úpravy. Hotové jídlo mražené -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 6 měsíců Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 30 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! mexické fazole tatarsk biftek zeln tûstovinov fazolov mexick K dodání oválky v balení: 1 ks (0,2 kg), v kartonu 30 ks (6 kg) Gastro balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg)

12 fiízek Robi - HOTOVÁ JÍDLA mexické fazole jídlo které je určeno především pro milovníky ostřejších jídel. Podávaná příloha chléb nebo jiné pečivo Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), cibule, fazole, rostlinný olej, kečup, paprika, rajský protlak, kajunské koření. Příprava: nejlépe prohřejeme na pánvi, ale můžeme použít i ostatní formy tepelné úpravy. Hotové jídlo mražené -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 6 měsíců Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 21 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! tatarsk biftek zeln tûstovinov fazolov mexick oválky K dodání v balení: 1 ks (0,2 kg), v kartonu 30 ks (6 kg) Gastro balení střední 3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg)

13 mexické fazole Robi - HOTOVÁ JÍDLA tatarsk biftek další z Robi pochoutek oceněných potravinářskou komorou - CHUŤ JIŽNÍ MORAVY Doporučujeme podávat s teplou topinkou Složení: Robi (voda, směs rostlinných zeln bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), rostlinný olej, drcený kmín, cibule, hořčice, kajunský pepř, kečup, přírodně fermentovaná worchestrová omáčka, VEGI-VEGI, česnek, červená paprika. Příprava: Hotové jídlo určené k přímé konzumaci. Hotové jídlo mražené -6 C / 1 týden; -12 C / 1 měsíc -18 C / 6 měsíců Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 10 dní. Po rozmrazení ihned spotřebujte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! zeln tûstovinov fazolov mexick oválky JIHOMORAVSKÉHO KRAJE 2007 K dodání v balení: 1 ks (0,15 kg), v kartonu 36 ks (5,4 kg) Gastro balení střední (3 kg), v kartonu 5 ks (15 kg)

14 tatarsk biftek Robi - SALÁTY zeln osvěžující salát, který kromě Robi obsahuje i čerstvou zeleninu - zvlášt vhodný v letních měsících Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), zelí, paprika zelená, červená, pórek, cibule, olej, feferonky, vegi-vegi, ocet, sůl, glukopur. Příprava: Hotové jídlo určené k přímé konzumaci. Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 5 dní. tûstovinov fazolov mexick oválky R o s t l i n n á b í l k o v i n a R O B I zeln salát HOTOVÉ JÍDLO - CHLAZENÉ Hmotnost: 150 g povolená tolerance 3% Složení: Robi (voda, směs rostlinných bilkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), zelí, paprika zelená, červená, pórek, cibule, olej, feferonky, vegi-vegi, ocet, sůl, glukopur. Uchování u spotřebitele: skladujte při teplotě do 5-6 C Pozor: Nevhodné pro bezlepkovou dietu. Výrobce: Eurobi s.r.o. Nádražní Újezd u Brna tel.: fax: Spotřebujte do: K dodání v balení: 1 ks (0,15 kg), v kartonu 36 ks (5,4 kg) Gastro balení střední (1 kg)

15 zeln Robi - SALÁTY tûstovinov dietní salát s čerstvou zeleninou, který ocení především ženy hlídající si svou hmotnost Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), těstoviny, pórek, mrkev, celer, hrášek, majonéza, sůl, ocet, glukopur. Příprava: Hotové jídlo určené k přímé konzumaci. Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 5 dní. fazolov mexick oválky R o s t l i n n á b í l k o v i n a R O B I HOTOVÉ JÍDLO - CHLAZENÉ Hmotnost: 150 g povolená tolerance 3% Složení: Robi (voda, směs rostlinných bilkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), těstoviny, pórek, mrkev, celer, hrášek, majonéza, sůl, ocet, glukopur. Uchování u spotřebitele: skladujte při teplotě do 5-6 C Pozor: Nevhodné pro bezlepkovou dietu. tûstovinov salát Výrobce: Eurobi s.r.o. Nádražní Újezd u Brna tel.: fax: Spotřebujte do: K dodání v balení: 1 ks (0,15 kg), v kartonu 36 ks (5,4 kg) Gastro balení střední (1 kg)

16 tûstovinov Robi - SALÁTY fazolov výborně ochucený výživný salát pro milovníky luštěnin Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), fazole, majonéza, jogurt, cibule, olej, kari, vegi-vegi, glukopur, ocet, sůl. Příprava: Hotové jídlo určené k přímé konzumaci. mexick oválky Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 5 dní. R o s t l i n n á b í l k o v i n a R O B I fazolov salát HOTOVÉ JÍDLO - CHLAZENÉ Hmotnost: 150 g povolená tolerance 3% Složení: Robi (voda, směs rostlinných bilkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), fazole, majonéza, jogurt, cibule, olej, kari, vegi-vegi, glukopur, ocet, sůl. Uchování u spotřebitele: skladujte při teplotě do 5-6 C Pozor: Nevhodné pro bezlepkovou dietu. Výrobce: Eurobi s.r.o. Nádražní Újezd u Brna tel.: fax: Spotřebujte do: K dodání v balení: 1 ks (0,15 kg), v kartonu 36 ks (5,4 kg) Gastro balení střední (1 kg)

17 fazolov mexick Robi - SALÁTY salát pro milovníky ostřejších jídel, určený především pro muže oválky Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), okurky, kapie, kozí rohy, cibule, pórek, rajský protlak, česnek, sůl, kajunský pepř. Příprava: Hotové jídlo určené k přímé konzumaci. Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 5 dní. R o s t l i n n á b í l k o v i n a R O B I mexick salát HOTOVÉ JÍDLO - CHLAZENÉ Hmotnost: 150 g povolená tolerance 3% Složení: Robi (voda, směs rostlinných bilkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), okurky, kapie, kozí rohy, cibule, pórek, rajský protlak, česnek, sůl, kajunský pepř. Uchování u spotřebitele: skladujte při teplotě do 5-6 C Pozor: Nevhodné pro bezlepkovou dietu. Výrobce: Eurobi s.r.o. Nádražní Újezd u Brna tel.: fax: Spotřebujte do: K dodání v balení: 1 ks (0,15 kg), v kartonu 36 ks (5,4 kg) Gastro balení střední (1 kg)

18 Robi - POMAZÁNKY kfienová / nivová / ãesneková / italská zázvorová Složení: Robi (voda, směs rostlinných bílkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ) Křenová: robi, pomazánkové máslo, tavený sýr, křen, vegi vegi. Nivová: robi, pomazánkové máslo, tavený sýr, niva, vegi vegi. Česneková: robi, pomazánkové máslo, tavený sýr, česnek, vegi vegi. Italská: robi, pomazánkové máslo, tavený sýr, kečup, vegi vegi. Zázvorová: robi, pomazánkové máslo, tavený sýr, čerstvý zázvor, vegi vegi. Příprava: Hotové jídlo určené k přímé konzumaci. Hotové jídlo chlazené Minimální trvanlivost 5 dní. R o s t l i n n á b í l k o v i n a R O B I vá sneko ãe HOTOVÉ JÍDLO - CHLAZENÉ zánka poma Hmotnost: 150 g povolená tolerance 3% Složení: Robi (voda, směs rostlinných bilkovin, obilné klíčky, červená řepa, sůl, přírodní barvivo: HEM ), pomazánkové máslo, tavený sýr, česnek, vegi vegi. Uchování u spotřebitele: skladujte při teplotě do 5-6 C Pozor: Nevhodné pro bezlepkovou dietu. Výrobce: Eurobi s.r.o. Nádražní Újezd u Brna tel.: fax: Spotřebujte do: K dodání v balení: 1 ks (0,15 kg), v kartonu 36 ks (5,4 kg) Gastro balení střední (1 kg)

19 ZpÛsob pfiípravy Polotovary Z naší ucelené nabídky polotovarů, tj. plátků, nudliček, sekané a oválků si určitě vyberte ten nejvhodnější pro Váš kulinářský záměr. Robi polotovar lze tepelně upravovat všemi způsoby. Na začátek pár doporučení: Plátky a krájené Robi propláchneme studenou vodou a necháme okapat. Plátky a nudličky je dobré před přípravou ochutit, a to ve vhodné směsi, např.bílé víno, vegeta, sůl, chilli koření, citrónová šťáva apod., anebo doporučuji použít již ochucené Robi oválky (vegi gril, bylinkové, s hlívou ústřičnou). Při dochucování počítejte s tím, že polotovar je mírně solený. Mějte na paměti, že Robi neobsahuje tuk a snažte se tukem šetřit. Tato doporučení v žádném případě neomezují Vaši fantazii při přípravě pokrmů. Smažená jídla: plátky, jak v těstíčku, tak v trojobalu vkládáme vždy do rozpáleného tuku na C. Jsou rychle usmažené do požadované barvy, křehké nenasáté tukem a dostatečně prohřáté. Vařená jídla: do předem připravené teplé omáčky vkládáme plátky Robi, které se pouze prohřívají, nikoliv vaří - max. 10 minut (aby přijaly chuť a vůni omáčky) Jídla na čínský způsob: Nejprve na pánvi prohřejeme směs (zeleninu, luštěninu), do směsi vložíme Robi nudličky, prohřejeme a nakonec zahustíme zálivkou. Jídla v kombinaci s masem: maso opečeme doměkka, přidáme zeleninu, poté přidáme Robi, prohřejeme, produsíme, zahustíme a dochutíme. Hotová jídla nejlépe prohřejeme na pánvi, v páře, v troubě, ale můžeme použít i ostatní formy tepelné úpravy. Saláty / Pomazánky Hotová jídla určená k přímé konzumaci.

20 Slovo odborníka Šéfkuchař Karel Koudelka je rodák z Luhačovic, většinu života prožil v Brně, ale slávu české kuchyně dokázal šířit od Japonska po Kanadu. Krátce po vyučení nastoupil do brněnského Grandhotelu.V roce 1969 odjel reprezentovat Československo na Světovou výstavu do Ósaky.Reprezentoval úspěšně - po skončení výstavy se japonská společnost KIRIN rozhodla zřídit hned dvě restaurace s českými a moravskými jídly a Karel Koudelka tedy v Japonsku zůstal další rok, během nějž vařil i pro členy císařské rodiny. Bohaté vzpomínky má rovněž na svůj pobyt v Kanadě, kde mezi jeho zákazníky patřila i rodina Kennedyových. V současné době je již v důchodu, ale přesto nezahálí - jednak se snaží předávat zkušenosti mladým, ale také se věnuje propagaci vegetariánských jídel z rostlinného masa. Nedáno vyšlo již třetí vydání České kuchyně, která byla doplněna o typicky asijská jídla připravovaná z rostlinného masa Robi. Moje zkušenosti s rostlinným masem ROBI Přesto, že ROBI vlastně není maso, rád z něj vařím. Důvodů je hned několik. Především ten, že se dá dochutit do podoby, kterou zrovna potřebuji. Velkou předností je krátká doba předpřípravy. Stačí ochutit, dobře prohřát a můžeme expedovat. Má perfektní konzistenci pro technologickou úpravu smažením,dušením, grilováním,opékáním i vařením v páře. Využití ROBI ve studené kuchyni je nejen v makrobiotice bezkonkurenční. Fáše,pomazánky, přesnídávkové saláty, sushi ba i tatarák jsou od masitých výrobků takřka k nerozeznání, i když samozřejmě to nikdy maso nebude. Moji hosté, kteří nejsou vegetariáni vysoce hodnotí též ROBI v kombinaci s masem. Například v sekané, dušené s játry, ledvinkami ve stroganovu či tlačence.jídla jsou citelně odlehčená. Chtěl bych ale říct, že zde jako u každé profese, záleží také na stupni odbornosti kuchaře. Záleží na tom,jak suroviny a chutě vhodně sladí a zkombinuje. Možnosti jsou nepřeberné a největší odměnou pro nás je spokojenost hosta. To se mi opravdu daří.v ROBI rovněž vidím velikou šanci pro obohacení naší gastronomie a to nejen v oblasti makrobiotiky. Jedná se přece o náš český výrobek. RNDr. Ludmila Oliveriusová, CSc. - Společnost pro výživu Myslím, že ROBI velmi ocení ženy hlídající svou hmotnost. ROBI jím dovolí zpestřit zeleninové saláty o řadu dalších variant vhodných samostatně k večeři, dovolí jim připravit nízkoenergetické sekané, rozmanitě plněné závitky i maso dušené se zeleninou. Pouhou výměnou plátku hovězího za ROBI ušetří 340 kj na porci, u vepřového pak 980 kj. Z vlastní zkušenosti mohu ROBI jen doporučit, používám ho již řadu let, například španělské ptáčky a nejrůznější plněné závitky si neumíme ani z jiného masa představit. Chci Vám popřát dobrou chuť a hodně fantazie při zkoušení našich i nových receptů z ROBI.

21 Robi akce - kde jsme vide t Biostyl Kyjov G+H Salima Český lev Hospodářská komora

22 Rauty C ESKY LEV Naše firma se od roku 2003 podílí na přípravě slavnostních rautů k vyhlášení cen Český Lev. Z naší strany jde o jednu z nejprestižnějších akcí v oblasti gastronomických služeb a samozřejmě o nezanedbatelnou referenci.

23 Rauty C ESKY LEV - produkty Na tento raut připravujeme speciální Robi produkty, které však nenajdete v našem základním sortimentu.jedná se o speciální pochoutky, na kterých dokazujeme, co všechno lze z Robi vytvořit a jak dobře to může chutnat. Např.: prezidentský závin, sushi, carpaccio, strýcův měšec, zapečené šátečky v listovém těstě, sýrové rolády, aspiky s Robi...

24 Rauty C ESKY LEV - momentky které ocení nejen známé osobnosti, z oblasti filmu, kultury...

25 Ocene ní Rok 1997 Zlatý pohár EX Plzeň (za výrobek Robi plátky) Rok 2006 Nejlepší nemasové jídlo na trhu v celé ČR(Robi čína) Chuť jižní Moravy 2006 za výrobek Robi čína Rok 2007 Chuť jižní Moravy 2007 za výrobek Robi tatarský biftek Rok 2008 účast v soutěži Zlatá Salima 2008 s výrobkem Robi carpaccio Chuť jižní Moravy 2008 za výrobek Robi oválky nejen na grilování + přímé ocenění našich spokojených zákazníků

26 Kontakty výrobce: Eurobi s.r.o. Nádražní 371, Újezd u Brna, Česká republika kontakt: tel.: , fax: mobil: , info kontakt: tel.: Slovensko zásobuje mrazírenskými výrobky Robi firma: Chrien s.r.o., Zvolen Tel.: Co je zdravé, může být i dobré. Reference Country Life Praha Sunfood Dobruška Vitall Praha CK Mates Trutnov Garand Food Service Praha Fakultní nemocnice Motol Královské Vinohrady Ústřední vojenská nemocnice v Praze Vojenská nemocnice v Olomouci Nemocnice Milosrdných bratří v Brně Delta nemocnice Brno