Budeme velmi potěšeni, když Vás náš koncept pro veřejnost osloví a dáte mu svou podporu ať už svou účastí, nebo jinou formou.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Budeme velmi potěšeni, když Vás náš koncept pro veřejnost osloví a dáte mu svou podporu ať už svou účastí, nebo jinou formou."

Transkript

1 2014

2 představení společnosti Společnost ČNP Consulting se orientuje na rozvojové a tréninkové programy šité na míru svým klientům, na koučování a výcviky koučů, na change management a poradenství v oblasti strategického řízení. Po dvacetiletém úspěšném působení na českém trhu v oblasti rozvoje firem jsme v roce 2011 otevřeli naše know-how i široké veřejnosti. Začátkem roku 2011 jsme zahájili rozvojový projekt Psychotéky, který prokázal svou životaschopnost a užitečnost a neustále rozšiřuje svůj záběr. Letošní třetí rok začínáme s novým logem a dalšími zajímavými tématy. představení konceptu V současné době společnosti investují do rozvoje svých zaměstnanců různé množství finančních prostředků. Mnohdy ale mají lidé zájem i o trochu odlišná témata, a zaměstnavatel tak jejich potřebu rozvíjet se daným směrem zcela nenaplňuje. My v ČNP Consulting jsme přesvědčeni, že každý jedinec je zodpovědný za svůj vlastní rozvoj, díky němuž může dosáhnout kvalitnějšího života. Proto vznikl neziskový projekt Psychotéky. Věříme v to, že malý funkční projekt může mít významnější výsledky než obrovský záměr zachránit celé lidstvo, který zůstane jen na papíře. Proto přicházíme s konceptem krátkých rozvojových setkání pro širokou veřejnost. Veškeré finance získané v tomto projektu se vracejí zpět do rozpočtu Psychoték a slouží jako finanční prostředky k pokrytí stipendijního programu a rozšiřování tematických okruhů. Stipendijní program je určen těm, kteří se cítí tématy rozvoje osloveni, životní situace jim však neumožňuje financovat svůj rozvoj pouze z vlastních zdrojů. Na Psychotékách se finančně i ideově podílí řada osobností i firem. Psychotéky jsou pro ty, kteří se nebojí přemýšlet. Jsou pro všechny, kteří se umějí rozhodnout, co potřebují pro plnohodnotný život. A také pro ty, kteří se nebojí hledat. V rámci Psychoték přicházíme s neotřelými tématy, přinášíme to nejlepší, co je k mání na světovém trhu, experimentujeme s novinkami a překvapujeme. Snoubíme v nich příjemné s užitečným: vedle získání inspirace, informací i dovedností můžete strávit příjemný večer s lidmi, kteří se o sebe starají. A se sklenkou vína:). Každá z Psychoték je zaměřena na určité téma, kterému je věnován jeden či několik večerů. Budeme velmi potěšeni, když Vás náš koncept pro veřejnost osloví a dáte mu svou podporu ať už svou účastí, nebo jinou formou. Jít do Psychotéky je podobné, jako jít do vinotéky. Jen se toho více dozvíme o sobě a vztazích s dalšími lidmi a víno se podává také

3 témata a termíny 7-12/2014 Název Termíny Lektor Čas Hravost během běhu , Radek Plíhal 18:00 20:00 Genpo Roshi zenový večer Genpo Roshi 18:30 20:00 Kurz tvůrčího psaní , , , * René Nekuda 18:00 20:00 Proces Big Mind , , Jan Bičiště 17:30 20:30 Večery s aromaterapií , , Pavel a Petra Hyťhovi 18:00 20:00 Průvodce meditací , Iva Pondělíková 18:00 20:00 Rétorika pro každého , Ondřej Benda 18:00 20:00 Setkání s učením Eckharta Tolleho Iva Pondělíková 18:00 20:00 Zadejte se aneb koučové k Vašim službám virtuální prostor pro seznámení koučů a zájemců a koučování garant Petra Janková Připravujeme na podzim: Cyklus O rodičích a dětech" Moje dítě hledá práci (lektor: Petra Janková) Pomoc, moje dítě se mě ptá na sex (lektor: Lenka Šilerová) Další témata Psychoték - výběr: Naboso Jak zahýbat všedností Přijímat a být přijímán Leadership a vztah k autoritám Itchy a Scratchy Psychologie lháře Na vlně improvizace Úvod do tvůrčího psaní Psychologie pro všední den Zen koncentrace, jednoduchost Psychosomatika Obchod a jiná strašidla * Pokračování Kurzu tvůrčího psaní v roce 2015: , , , , , I nám se může občas stát, že musíme změnit termín. Proto prosíme ty z vás, co nejste předem přihlášeni, ověřte si aktuální informace. Neustále hledáme nová témata a průběžně je zařazujeme do programu. Opakujeme i témata, která již proběhla. Pokud chcete mít stále čerstvé informace, napište nám a my vám budeme aktualizované brožury posílat mailem. Sledovat nás můžete také na facebooku tam informace aktualizujeme několikrát týdně a najdete tam i spoustu dalších zajímavostí a inspirace:

4 Hravost během běhu Pro ty z vás, kteří tušíte, že běh není jen pro atlety s výkonnými těly. Běháte nebo jste se pokoušeli běhat, ale pořád to vlastně nějak není ono. Pro ty, kteří se musí při běhu přemáhat a těší se na okamžik, kdy hlava konečně zavelí: Zastavit! Ale také pro vás, kteří hodláte svůj běh obohatit. Chcete běžet rychleji s menším úsilím, vypudit z těla nahromaděné emoce, srovnat si myšlenky nebo jen tak běžet s čistou hlavou. Přijďte si s během pohrát, nikdo nemůže prohrát. Běhat. Budeme zaměřovat pozornost tam, kde nás tlačí bota. Zkusíme pracovat s napětím a uvolněním, pohrajeme si s rytmem i těžištěm, necháme se inspirovat nejen vdechem. Nebo můžeme sledovat nespoutané myšlenky, učit se cizí jazyk nebo se věnovat vůním okolního světa. První část: Druhá část: Hravost během běhu praktické vychytávky k práci s myšlenkami, dýcháním, s uvolněním částí těla. Aby běh běžel cvičení pro práci s jednotlivými segmenty těla, které ovlivňují efektivitu pohybu; různé techniky běhu pro různé vzdálenosti a povrchy. Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora: Chci vám ukázat, jak je běh a pohyb propojený s naší každodenností. Pohyb nás vlastně učí, jak pracovat s rovnováhou mezi: zatížením a odpočinkem, kontrolou a spontánností, napětím a uvolněním, vůlí a prací s představami. Je to prostor, ve kterém se neobejdeme bez sebe-řízení. Možná proto je z počátku nesnadné pravidelně běhat. PS: Pohyb je přítel, který nám nabízí radost, vytrvalost, zdraví, klidný spánek, rovnováhu, stejně jako možnost posouvat hranice vlastních možností. Vlastně jde hlavně o to, zda o takové přátelství stojíte? 26. srpna, 23. září 2014, místo konání bude upřesněno 18:00 20:00 hodin Setkáním Vás provede Radek Plíhal, lektor, trenér a kouč v oblasti rozvoje jednotlivců a týmů.

5 Genpo Roshi zenový večer MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST!!! Genpo Roshi, zakladatel procesu Big Mind, stráví v září několik dní v Praze. Součástí jeho programu je i tato Psychotéka. Večerní program je určen příznivcům a přátelům Big Mind procesu. A také všem, kteří mají chuť proces poznat. Budeme mít jedinečnou příležitost zažít vhled do Velké Mysli přímo s tvůrcem této zenové techniky. Budeme se věnovat našemu seberozvoji. Oslovíme i naše velmi skryté stránky. Práce Genpa Roshiho je vždy objevení nečekaných možností. Krátké představení lektora: Už potřetí se k nám vrací mistr zenu a kamarád Genpo Roshi. Genpo Roshi je americký zenový mistr, zakladatel procesu Big Mind. Big Mind ve své současné podobě je výslednicí jeho více než čtyřicetileté zenové praxe a psychoterapeutických výcviků. Díky této syntéze tradiční moudrosti s moderním vědeckým poznáním v oblasti lidské duše se jedná o zcela jedinečný nástroj, který v sobě zahrnuje pravou esenci zenu oproštěnou od všech forem rituálů. 15. září 2014 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5) 18:30 20:00 hodin Setkáním nás provede zenový mistr Genpo Roshi. Tlumočení není zajištěno, ale bude k dispozici pomoc při překladu. Pokud chcete s mistrem strávit více času, napište nám. Genpo Roshi stráví v Praze několik dní, během nichž proběhnou workshopy i individuální konzultace. Více informací:

6 Kurz tvůrčího psaní 10ti měsíční uzavřený kurz Narativní představivost příběh je základním nástrojem lidského myšlení a naše racionalita je na něm závislá. Je to náš hlavní prostředek pro plánování, pohled do budoucna, předpovídání a vysvětlování. Většina našich zkušeností, naše myšlení a znalosti jsou organizované jako příběhy. Mark Turner, kognitivní vědec Příběhy jsou všude okolo nás. Nedá se jim uniknout, nelze s nimi vyjednávat. Neustále nás pohlcují, až se sami nakonec stáváme jedním z nich. Pojďme se společně zabývat stavbou příběhů a vyprávěním nejzákladnějším dovednostem, které mají uplatnění nejen v umělecké literatuře, ale i při copywritingu, tvorbě prezentací, veřejných projevech, reklamě či při psaní zdánlivě obyčejných ů Pro všechny, kteří milují příběhy; pro lidi, kteří si uvědomují sílu vyprávění. Pro jedince s talentem i bez něj; pro osoby se spisovatelskými ambicemi, ale klidně i bez nich. Psaní (tedy alespoň ta řemeslná část) se dá skutečně naučit! A také pro ty, kteří si psaním uklízejí ve svém životě. Tvůrčí psaní v mém pojetí se skládá ze dvou neoddělitelných částí jedinečnosti každého autora a spisovatelského řemesla. V tematicky laděných seminářích tedy postupně probereme okruhy jako psaní dobrých dialogů, tvorba postavy, tzv. koření literatury aneb čím vším se dá čtenář zaujmout, důležitost začátků a konců apod. To vše hravou formou s krátkými praktickými cvičeními. Budeme se snažit propojovat praxi s teorií a zároveň na vše nahlížet kritickým okem tak, abychom společně našli vhodný pár obuvi, kterým se vám nejlépe šlape po papíře (někdo totiž rád běhá s lehkostí a elegancí, jiný potřebuje dusat s vážnou tváří, třetí upřednostňuje promyšlený a sebejistý krok; a nic z toho není naštěstí špatně). Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora: Každé dítě je umělec. Problém je, jak má zůstat umělcem, až jednou vyroste. Pablo Picasso Vystudoval jsem literární akademii v Praze, několik let jsem působil jako novinář, píši povídky a divadelní hry, od roku 2011 se profesionálně věnuji výuce tvůrčího psaní, cestuji po světě a o svých cestách také přednáším (http://renenekuda.cz). 22. září, 20. října, 24. listopadu, 15. prosince ledna, 16. února, 16. března, 13. dubna, 11. května, 8. června 2015 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5) 18:00 20:00 hodin Kurzem tvůrčího psaní nás provede učitel tvůrčího psaní René Nekuda.

7 Proces Big Mind Oblíbená Psychotéka, se kterou se u nás setkáváte téměř od počátku. Má své stálé příznivce a stále si nachází nové. Proces Big Mind je unikátní sebepoznávací technika, kterou vytvořil americký zenový mistr Genpo Roshi (vlastním jménem Dennis Paul Merzel). Tato syntéza západní psychologie s tradiční moudrostí umožnila moderní, účinnou a neutrální formou tisícům účastníků po celém světě prožít zenový vhled, který normálně přichází po mnoha letech výcviku. Je určen pro ty z vás, kteří chtějí hledat cesty. Proces nejvíce ocení ti z nás, kteří si kladou následující otázky: Jaký je smysl mého života? Kdo nebo co jsem já? Kam směřuji? Jak naplnit svůj potenciál a přitom žít v rovnováze? Jak za svůj život převzít plnou odpovědnost? Proces probíhá formou facilitace, je velmi jednoduchý a funguje pro kohokoliv, kdo se mu otevře. Přínosem pro nás je zkvalitňování vědomé pozornosti, seznámení se s čistou formou meditace, rozšíření povědomí o sobě sama, včetně rozeznání svých jednotlivých částí či aspektů. Dokonce i částí vytěsněných. Důsledkem je uvolňování životní energie. Zažijeme vhled do Veliké Mysli, tedy otevření se těm částem sebe sama, které se nacházejí mimo osobní rovinu. Tak objevíme zdroj své tvořivosti a svobody. Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora: Proces Big Mind není časově omezený. Nezačíná a nekončí, je cestou a zdrojem svobody. Proces je jen těžko popsatelný. Přijďte a uvidíte! Všem účastníkům doporučuji, aby se do procesu zapojili nejméně na tři setkání. Je to jako cvičení jógy nebo meditace. Jedna návštěva nepřináší většinou žádoucí efekt. 10. června, 30. září, 4. listopadu, 2. prosince 2014 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5) 17:30 20:30 hodin Big Mind Procesem nás provede facilitátor a kouč Jan Bičiště.

8 Večery s aromaterapií Pro všechny, které zajímá jejich tělo, a chtějí se dozvědět více o tom, jak využívat léčivou energii aromatických olejů. Zároveň jsou otevřeni experimentování a připraveni aplikovat vše na sobě. Aromaterapie je způsob léčby, ke které se využívá síly éterických olejů (esence z rostlin). Terapeutické ošetření, které podporuje zdraví a podporuje tělo v přirozené schopnosti ulevit si od stresu, únavy a harmonizuje tělesné pochody a duševní stavy. Během tří večerů nahlédneme pod pokličku využití éterických olejů v běžném životě. Dozvíte se, jak lze pečovat o svoje fyzické tělo a duši pomocí aromaterapie. Vyzkoušíte si své čichové schopnosti, umícháte si svoji osobní vůni pro ovlivňování svých nálad a emocí. 1. setkání - Aromaterapie a tělo Účinky éterických olejů na tělo a zdraví. Přehled olejů a jejich účinků. Přehled hlavních skupin indikací. Klasifikace olejů podle energie oleje. 2. setkání Aromaterapie a duše - Najděte si svoji vlastní vůni a kombinaci vůní pro své emoce - meditace s vůní. Emoční kotvy a všímavost k emocím, mapa nálad a emocí. Smyslové kotvy (VAKOG). Olfaktorický zážitek /čichání k vůním a míchání vůní pro vlastní použití. 3. setkání Naučte se pracovat s éterickými oleji a vůněmi ve svém životě a ovlivňovat vaše blízké. Příprava vlastní vůně (kombinace olejů) a krému pro vlastní využití (obličej a tělo) pro pěstění, léčbu, ovlivňování svých nálad a emocí. Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora: Těším se na setkání s vámi. Vezměte si sebou dobrou náladu. 1. října, 13. listopadu, 11. prosince 2014 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5) 18:00 20:00 hodin Setkáním nás provede Petra Hyťhová aromaterapeutka (1. až 3. setkání), Pavel Hyťha psycholog, kouč a facilitátor (2. setkání).

9 Průvodce meditací Pro začátečníky, zvědavé a pro ty, kterým to pořád nejde. Pro všechny z vás, kteří víte, že meditace nepatří do nepochopitelného světa podivně vypadajících lidí, ale pomáhá nám získat rovnováhu, pořádně si odpočinout a obnovit síly. A že její přínos je potvrzený vědecky. A také pro vás, kteří nevěří. Děsí vás už jen slovo "meditace"?. Tak tomu tak neříkejte a přijďte mezi nás. Tady se nic divného dít nebude:). Přijďte v džínách, přijďte v saku... jakkoliv. Část první: Snažím se, ale nejde mi to Ukážeme si nefunkční dogmata okolo meditací. Všechno, co nesmíme nebo musíme a proč nám právě tohle brání najít cestu k sobě. A zkusíme si celou škálu pomocných fíglů. Naučíme se kratičká cvičení, která v rušných dnech nahradí dlouhá meditační sezení. A po skončení budeme trochu trénovat. Třeba v dopravní zácpě;). Část druhá: Každý si najde tu svoji Projdeme meditace různých přístupů a škol. Budeme si každý hledat tu pravou. Na každou situaci. A vše vyzkoušíme. Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora: Chci vám ukázat, že meditace a meditační cvičení jsou úplně přirozené pro každého. A OPRAVDU hrají pro nás: pro to, abychom se měli hezky a byli plní energie a síly. A že nám třeba mohou nahradit i chybějící spánek ve vypjatých dobách. Díky meditacím a krátkým meditačním cvičením, o které se s vámi chci podělit, zvládám složité životní situace s větším nadhledem. A také daleko lépe zvládám únavu i ve velkém pracovním zápřahu. 6. října, 3. listopadu 2014 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5) 18:00 20:00 hodin Setkáním nás provede konzultant, kouč a supervizor koučů Iva Pondělíková.

10 Rétorika pro každého Miluji čtení. Čtu rád a čtu často. A čtu nahlas. Pro každého, kdo rád poslouchá. Hlavně děti. Zjistil jsem, že si rády poslechnou i knihu, kterou by si jinak samy nepřečetly. Proto jsem se rozhodl učit ty, kdo se chtějí ve čtení zlepšovat. Buď proto, že jim to působí radost, nebo že mají děti a chtějí jim předčítat, nebo proto, že vystupují na konferencích a musí předčítat své projevy. Takže tento kurz je vlastně skoro pro každého. Část první: Základní faktory ovlivňující hlasový přednes Povíme si něco o hlasu, jeho zabarvení, položení, hlasitosti i tónu, rychlosti, pauzách a dynamice. Naučíme se, jak v přednesu znázornit emoce. A budeme také číst. O tom to vlastně celé je. Část druhá: Každý si najde tu svoji Ukážeme si cvičení na posilování hlasového projevu jak pracovat s dechem, jak rozcvičit hlasivky a jak se před projevem uklidnit (to platí hlavně pro trémisty). A hlavně budeme zase číst. Třeba v tandemech. Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora: Číst se všichni učíme na základní škole. Asi si pamatujete, jak čtení nahlas bylo pro většinu lidí za trest. Pro někoho proto, že mu to nešlo, pro jiné proto, že museli čekat na ostatní. Je ale škoda, že si tento dojem z předčítání nese mnoho lidí s sebou až do dospělosti. Čtení je radost a sdílená radost uspokojuje ještě více. Čtení je zábava a čtení je prospěšné. Pojďme společně měnit moderní svět, který hlásá, že děti se nejlépe uspávají pohádkou v televizi a poezie je jen pro beznadějné romantiky. Těším se na vás. 9. října, 20. listopadu 2014 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5) 18:00 20:00 hodin Setkáním nás provede konzultant a lektor Ondřej Benda.

11 Setkání s učením Eckharta Tolleho Večer budeme věnovat hledání hlubšího pochopení učení Eckharta Tolleho, otázkám, nejasnostem. Ale také praktickému aplikování do každodenního života. Takže na setkání jste vítáni všichni. I vy, kteří jste se s E. Tollem ještě nepotkali, váš neovlivněný pohled bude také přispěním. Večer postavíme na vybraných nahrávkách, citacích a na sdílení osobních zkušeností ze setkání. A vše zakomponujeme do praktických cvičení a typů tak, abychom nezůstali jen v úrovni teorií a diskusí. Naléhavým přáním, že by něco mělo být jinak, na situaci, která se nám nelíbí, nic nezměníme. Pouze propadáme dále do světa "měl jsem, mělo by, musím" a vzdalujeme se od pravého zdroje naší síly. Souzením situací či lidí posilujeme tu naši část, která věří, že jsme něco víc než ostatní. Už ta samotná myšlenka nás izoluje od druhých, natož pak to, co konáme na základě toho, že jsme ve svoji nadřazenost uvěřili... A s touto výbavou zakládáme vztahy, rodiny... firmy.... Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora: Setkání, nejprve s prací Eckharta Tolleho, pak i osobně, bylo pro mě velkou inspirací. Nejen pro práci kouče, ale pro můj život. Více chápu, kde sídlí moje energie, síla, tvořivost, klid a láska. A ráda vše předám. A zajímají mě zkušenosti ostatních. 1. prosince 2014 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5) 18:00 20:00 hodin Setkáním nás provede konzultant, kouč a supervizor koučů Iva Pondělíková.

12 V rámci projektu Psychoték a zároveň trochu mimo jejich tradiční formát jsme pro Vás připravili projekt ZADEJTE SE :) aneb koučové k Vašim službám Pro vás, kteří jste právě ve výcviku koučů nebo těsně po jeho absolvování, případně jste po výcviku koučování moc nepoužívali, chcete se k němu vrátit a máte chuť dále rozvíjet své koučovací dovednosti, a zároveň pro vás, kteří se chcete dále rozvíjet, svůj život žít i prožívat, o koučování jste možná něco zaslechli a chtěli byste ho vyzkoušet, nicméně nevíte, jak najít toho pravého kouče, který Vám může pomoci, nebo se třeba bojíte, že nemáte dost peněz. Je to na zkoušku a pak se uvidí :-). Máte zájem? Pokud patříte do první skupiny koučů, pak nám, prosím, zašlete svůj krátký životopis (který ve skutečnosti není úplně životopisem :-) ve struktuře, kterou vám na vyžádání zašleme na Vaše životopisy budou k nahlédnutí zájemcům o koučink na našich webových stránkách a zároveň na internetových stránkách Psychoték Pokud budete chtít, může být váš životopis publikován anonymně, pod značkou a v každém případě je jen na vás, jak detailní informace budete chtít s potenciálními zájemci o koučování sdílet. Pokud jste potenciálním klientem, pak si můžete vybrat z nabídky koučů toho, jehož životopis vás osloví nejvíce. My vám pak na vyžádání na základě značky, pod kterou bude tento životopis publikován zašleme ový kontakt kouče a další kroky už budou jen na vás. Věříme, že věci, které jsou užitečné, mají svou hodnotu, a proto je nechceme nabízet zdarma. Zároveň však v rámci tohoto projektu chceme nabídnout cenu, která je nižší než běžná cena koučování na trhu a věříme, že takto z projektu mohou profitovat jak budoucí koučové, tak i zájemci o koučování, jelikož jsme si jisti, že všichni, kteří procházejí či prošli naším výcvikem koučů, mají co nabídnout. Doporučená cena jedné koučovací hodiny / sezení je 600,- Kč, tato částka je hrazena zájemcem o koučování (klientem) samotnému kouči, přičemž 100,- Kč z této částky bychom rádi investovali na pokrytí nezbytných nákladů pro administraci projektu a do rozvoje dalších aktivit v rámci Psychoték. Pokud někteří z vás, potenciálních klientů, máte pocit, že se jedná o částku příliš vysokou, přesvědčte se o přínosu koučování v rámci prvního sezení, jehož cena je neměnná, pokud však nebudete spokojeni s výsledkem, můžete se s koučem dohodnout na snížení této částky Napadá vás něco, co jsme nezmínili a zajímalo by Vás to? Napište nám, prosím, na

13 Psychotéky připravují nový program, zaměřený na cílovou skupinu, která je specifická tím, že do ní tak či onak patří v podstatě každý z nás. Program jsme nazvali O rodičích a dětech Některé z Psychoték pod touto hlavičkou budou určeny spíše pro prvně jmenované pro rodiče, pro ty situace v našich životech, kdy jsme především rodiči a řešíme naše děti. Jiné budou pro ty druhé pro děti, resp. pro nás v roli dětí, byť dávno dospělých. Součástí programu budou i Psychotéky, určené oběma stranám pro vás a vaše děti nebo pro vás a vaše rodiče. Být spolu, žít spolu, vycházet spolu, užívat si svůj vztah dávat mu to hezké a očistit ho od nehezkého. Umět zvládnout různé situace, které vztahy mezi rodiči a dětmi a život vůbec, přináší. První dvě Psychotéky z tohoto cyklu budou určeny pro rodiče: Moje dítě hledá práci bude určeno těm, jejichž dítě dostudovalo (nebo třeba ještě studuje) a poprvé v životě opravdu a vážně hledá práci. Ne prázdninovou brigádu, ale opravdovou, vážnou, dlouhodobou práci. A třeba neví, jak do toho. Možná se mu to nedaří. Bojuje s prvními zklamáními. Upravuje svoje očekávání ale mělo by si udržet své sebevědomí A vy tím vším procházíte s ním, nebo trochu stojíte stranou, protože mu do toho nechcete kecat, ale prožíváte to o to víc. Pomoc, moje dítě se mě ptá na sex bude pro všechny ty, jichž se dítě začíná ptát na věci, související se sexem a intimitou. Někdy totiž tyto otázky přichází nečekaně brzy. Někdy přichází až v době, kdy už tušíme, že se dítě neptá teoreticky, ale že tu jde o praxi. A vždy je to pro nás horká půda, necítíme se v tom. Přitom když v této situaci, v této zkoušce života, neobstojíme, můžeme na dlouhou dobu porušit křehkou, ale velice důležitou důvěru mezi námi a naším dítětem, důvěru našeho dítěte v nás. Jak to zvládat? Co máme říkat? Jak odpovídat a jak a kdy máme sami začít? Termíny: zatím nejsou vypsány. Jakmile budou určeny, budeme vás informovat. Pokud nicméně vytvoříte skupinu alespoň 8 lidí, kteří mají o téma zájem, můžete se na nás obrátit hned a termín společně najdeme. Kontakty najdete na konci brožury.

14 ceník vstupného Ceník pro firmy, které platí vstup zaměstnancům, a pro osoby, které svým vstupem chtějí přispět projektu Psychotéky* Položka 1 vstup 10 vstupů 1. psychotéka na zkoušku nová cena 390 Kč --- Jednotlivý vstup 850 Kč --- Přenosná permanentka Kč Nepřenosná permanentka Kč *k uvedeným cenám přísluší DPH Ceník pro samoplátce a ostatní** Položka 1 vstup 10 vstupů 1. psychotéka na zkoušku nová cena 390 Kč --- Jednotlivý vstup 750 Kč --- Přenosná permanentka Kč Nepřenosná permanentka Kč **samoplátcem rozumíme osobu hradící vstupy z vlastních zdrojů, nikoliv firemních. Ostatní jsou všichni, kteří mají důvod využít zvýhodněnou cenu. POZOR! Pokud Vás zaujala témata, ale Vaše životní situace Vám nedovoluje se účastnit, kontaktujte nás: máme stipendijní program! kontakty Organizační zajištění za tým Psychoték společnosti ČNP Consulting: Petra Zárubová Hana Růžičková tel: tel: mobil: mobil: webové stránky: facebook: Psychotéky vítají fanoušky! BONUS 250,- Kč za Staňte se naším příznivcem na Facebooku do 15. září 2014 a odměníme vás

15 Partneři projektu 2013 Tento projekt probíhá za laskavé podpory těchto společností a osob: Iva Pondělíková Claudia Stránský Valentina Shuklina a Netradiční operní studio (NOS) Pavel Kavánek Zuzana Řezníčková Naďa Šolcová Kamila Stabrynová Proximity Prague 2014 Tento projekt probíhá za laskavé podpory těchto společností a osob: Iva Pondělíková Valentina Shuklina a Netradiční operní studio (NOS) Pavel Kavánek Kamila Stabrynová Naďa Šolcová Firmy g6 parta běžců z TPCA Datum poslední aktualizace: 20. srpna 2014

Budeme velmi potěšeni, když Vás náš koncept pro veřejnost osloví a dáte mu svou podporu ať už svou účastí, nebo jinou formou.

Budeme velmi potěšeni, když Vás náš koncept pro veřejnost osloví a dáte mu svou podporu ať už svou účastí, nebo jinou formou. 2014 představení společnosti Společnost ČNP Consulting se orientuje na rozvojové a tréninkové programy šité na míru svým klientům, na koučování a výcviky koučů, na change management a poradenství v oblasti

Více

Budeme velmi potěšeni, když Vás náš koncept pro veřejnost osloví a dáte mu svou podporu ať už svou účastí, nebo jinou formou.

Budeme velmi potěšeni, když Vás náš koncept pro veřejnost osloví a dáte mu svou podporu ať už svou účastí, nebo jinou formou. 2014 představení společnosti Společnost ČNP Consulting se orientuje na rozvojové a tréninkové programy šité na míru svým klientům, na koučování a výcviky koučů, na change management a poradenství v oblasti

Více

leden - červen 2014 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY V ČNP CONSULTING

leden - červen 2014 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY V ČNP CONSULTING leden - červen 2014 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI Společnost ČNP Consulting se orientuje na rozvojové a tréninkové programy šité na míru svým klientům, na koučování a výcviky koučů, na change

Více

duben - prosinec 2013 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY V ČNP CONSULTING

duben - prosinec 2013 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY V ČNP CONSULTING duben - prosinec 2013 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI Společnost ČNP Consulting je vysoce ceněnou poradenskou společností, která se orientuje na rozvojové a tréninkové programy šité na míru

Více

leden-červen 2012 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY V ČNP CONSULTING

leden-červen 2012 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY V ČNP CONSULTING leden-červen 2012 VEČERNÍ PSYCHOTÉKY PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI Společnost ČNP Consulting je vysoce ceněnou poradenskou společností, která se orientuje na rozvojové a tréninkové programy šité na míru svým

Více

SELF MANAGEMENT TRAINING OSOBNÍ ROZVOJ

SELF MANAGEMENT TRAINING OSOBNÍ ROZVOJ SELF MANAGEMENT TRAINING OSOBNÍ ROZVOJ Individuální koučink Motto: K čemu je dobrá inspirace, když po ní nenásleduje čin? (Anthony Robbins) Vážení zájemci o osobní rozvoj, dovolujeme si Vás oslovit s možností

Více

NADSTAVBOVÝ KURZ PRO KOUČE

NADSTAVBOVÝ KURZ PRO KOUČE NADSTAVBOVÝ KURZ PRO KOUČE Obsah kurzu Jak rozjet koučovací kulturu ve firmách Koučink má v dnešní době již své pevné místo v oblasti vzdělávacích a rozvojových aktivit pro zaměstnance. Firmy někdy nahodile,

Více

Informace o žadateli Název neziskové organizace (použijte prosím název registrovaný v Rejstříku NNO):

Informace o žadateli Název neziskové organizace (použijte prosím název registrovaný v Rejstříku NNO): Základní informace o grantu Tento grantový program podpoří cca 10 neziskových organizací, mezi něž bude rozděleno až 500 000 Kč. Každá organizace může žádat o grant až do výše 50 000 Kč. Grant je určen

Více

NADSTAVBOVÝ KURZ PRO KOUČE II

NADSTAVBOVÝ KURZ PRO KOUČE II NADSTAVBOVÝ KURZ PRO KOUČE II Obsah kurzu Jak rozjet koučovací kulturu ve firmách Koučink má v dnešní době již své pevné místo v oblasti vzdělávacích a rozvojových aktivit pro zaměstnance. Firmy někdy

Více

Kompetentní interní trenér

Kompetentní interní trenér Kompetentní interní trenér Vzdělávací moduly A - Rozvoj osobnosti interního trenéra B - Odborné trenérské dovednosti interního trenéra C - Nové trendy v rozvoji osobnosti a dovedností interního trenéra

Více

Funkční studium DOTO

Funkční studium DOTO Funkční studium DOTO Bylo nebylo Před 17ti lety Přání MÍT SVOJE VLASTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Rozhodnutí REALIZOVAT JE VLASTNÍMI SILAMI SAMI Co bylo na začátku Praktické studium, 1 rok prezenčního vzdělávání (semináře,

Více

dovolujeme si Vás požádat o spolupráci v rámci projektu Pospolu (Podpora spolupráce škol a firem) Zajištění vzdělávání v regionech.

dovolujeme si Vás požádat o spolupráci v rámci projektu Pospolu (Podpora spolupráce škol a firem) Zajištění vzdělávání v regionech. V Praze, dne 20.11.2013 Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli, dovolujeme si Vás požádat o spolupráci v rámci projektu Pospolu (Podpora spolupráce škol a firem) Zajištění vzdělávání v regionech.

Více

Meditace, jóga a šamanské nauky

Meditace, jóga a šamanské nauky Meditace, jóga a šamanské nauky aneb,, Hory učí samy,, PENZION POD PRALESEM, DOLNÍ LOMNÁ, JABLŮNKOVSKO 26. - 28.7.2013 www.podpralesem.euweb.cz Máte rádi meditaci? Chtěli by jste se zrelaxovat a zkusit

Více

E F E K T I V N Í V Z D Ě L Á V Á N Í ZAMĚSTNANCŮ V NÍŽE UVEDENÉM SEZNAMU JSOU OTEVŘENÉ KURZY, KTERÉ JSME VÁM PŘIPRAVILI NA ZÁKLADĚ AKTUÁLNÍ POPTÁVKY.

E F E K T I V N Í V Z D Ě L Á V Á N Í ZAMĚSTNANCŮ V NÍŽE UVEDENÉM SEZNAMU JSOU OTEVŘENÉ KURZY, KTERÉ JSME VÁM PŘIPRAVILI NA ZÁKLADĚ AKTUÁLNÍ POPTÁVKY. Pro Centre, s.r.o. Jana.biskova@procentre.eu telefon 606 628873 www.procentre.eu E F E K T I V N Í V Z D Ě L Á V Á N Í ZAMĚSTNANCŮ NABÍZÍME VÁM OTEVŘENÉ KURZY OBDOBÍ 1. POLOLETÍ 2017 REALIZOVANÉ PŘEVÁŽNĚ

Více

Hledáte něco a NEVÍTE CO?... možná TO najdete u nás. DOBROVOLNÍCI SOS CENTRA Dopisování s vězni. Tento materiál vznikl za finanční

Hledáte něco a NEVÍTE CO?... možná TO najdete u nás. DOBROVOLNÍCI SOS CENTRA Dopisování s vězni. Tento materiál vznikl za finanční DOBROVOLNÍCI SOS CENTRA Dopisování s vězni Hledáte něco a NEVÍTE CO?... možná TO najdete u nás. Tento materiál vznikl za finanční podpory Operačního programu Praha Adaptabilita, který je spolufinancován

Více

Můj Leadership aneb příběh síly a odvahy OTEVŘENÁ LEADERSHIP AKADEMIE

Můj Leadership aneb příběh síly a odvahy OTEVŘENÁ LEADERSHIP AKADEMIE Můj Leadership aneb příběh síly a odvahy OTEVŘENÁ LEADERSHIP AKADEMIE V mezidobí online práce se skupinou MŮJ LEADERSHIP Úvod Jsme jedineční, všude se o tom mluví. Tak proč nám všichni říkají, co musíme

Více

Expert na systemický koučink a přístup POZVÁNKA. JCI Hospodářští junioři Jihočeského kraje NA PŘEDSTAVENÍ MODULU OBORU PEROFRMANCE TUNING

Expert na systemický koučink a přístup POZVÁNKA. JCI Hospodářští junioři Jihočeského kraje NA PŘEDSTAVENÍ MODULU OBORU PEROFRMANCE TUNING POZVÁNKA JCI Hospodářští junioři Jihočeského kraje A SPOLEČNOST BCF S.R.O. VÁS SPOLEČNĚ ZVOU NA NA PŘEDSTAVENÍ MODULU OBORU PEROFRMANCE TUNING KOUČOVÁNÍ V ROLI MANAŽERA - KOUČOVACÍ PŘÍSTUP ZAŽÍVÁTE SE

Více

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE?

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE? LINKED AKADEMIE Informace pro partnery PROČ LINKED AKADEMIE? LinkedIn je nejrychleji rostoucí profesní sociální síť Je efektivním nástrojem k k budování expertní značky hledání práce získávání nových klientů

Více

NABÍZÍME VÁM VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

NABÍZÍME VÁM VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Pro Centre s.r.o. Jana.biskova@procentre.eu mobil 606628873 NABÍZÍME VÁM VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ASERTIVNÍ JEDNÁNÍ V PRAXI - ZDRAVÉ SEBEPROSAZENÍ Chcete si získat respekt svých kolegů či klientů? Chcete se

Více

Srdečně vás všechny vítám na tomto úžasném projektu, po jehož absolvování nebudete věřit, kým jste byla!

Srdečně vás všechny vítám na tomto úžasném projektu, po jehož absolvování nebudete věřit, kým jste byla! Srdečně vás všechny vítám na tomto úžasném projektu, po jehož absolvování nebudete věřit, kým jste byla! CO JE PRO VÁS DŮLEŽITÉ! UVĚDOMIT SI, PROČ JSTE ZDE A CO CHCETE VE SVÉM ŽIVOTĚ ZMĚNIT A NA TOM BUDEME

Více

E F E K T I V N Í V Z D Ě L Á V Á N Í ZAMĚSTNANCŮ. NABÍZÍME VÁM OTEVŘENÉ KURZY OBDOBÍ 1. pololetí 2016 REALIZOVANÉ PŘEVÁŽNĚ V PARDUBICÍCH

E F E K T I V N Í V Z D Ě L Á V Á N Í ZAMĚSTNANCŮ. NABÍZÍME VÁM OTEVŘENÉ KURZY OBDOBÍ 1. pololetí 2016 REALIZOVANÉ PŘEVÁŽNĚ V PARDUBICÍCH Pro Centre s.r.o. Jana.biskova@procentre.eu telefon 606628873 www.procentre.eu E F E K T I V N Í V Z D Ě L Á V Á N Í ZAMĚSTNANCŮ NABÍZÍME VÁM OTEVŘENÉ KURZY OBDOBÍ 1. pololetí 2016 REALIZOVANÉ PŘEVÁŽNĚ

Více

KOUČOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH projekt PM 250+ Lenka Zelingrová výkonná ředitelka Koučink Centrum, s.r.o.

KOUČOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH projekt PM 250+ Lenka Zelingrová výkonná ředitelka Koučink Centrum, s.r.o. KOUČOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH projekt PM 250+ Lenka Zelingrová výkonná ředitelka Koučink Centrum, s.r.o. Představení KC CO VÁS ČEKÁ? Představení Projektu PM 250+ Vyhodnocení projektu PM 250+ Zkušenost LZ v projektu

Více

Absolvováním modulu získáte :

Absolvováním modulu získáte : Vzdělávací moduly a workshopy: NARATIVNÍ MANAGEMENT a SYSTEMICKÉ FIREMNÍ KONSTELACE - jako nástroj řešení firemních problémů, firemních strategií, utváření funkčních firemních leverage, řešení vztahových

Více

TALENT CAREER PROGRAM

TALENT CAREER PROGRAM TALENT CAREER PROGRAM ZJISTĚTE,CO VE VÁS JE! T&CC s.r.o. 2008 Odborný garant: Mgr. Jakub Hermánek Projektový manager ČR: Ing. Helena Mitlehnerová SR: Ing. Adela Masaryková ZAČNĚTE KARIÉRU ROVNOU U TĚCH

Více

Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu S it Systému.

Veškeré individuální konzultace a terapie, stejně jako skupinové workshopy a semináře probíhají v rámci specifického přístupu S it Systému. - Konzultace a terapie Individuální konzultace a poradenství individuální terapeutická práce dle potřeb klienta Podpora a vedení v integračních, separačních a léčivých procesech v jeho duši i těle, zohledňující

Více

management Komplexní program rozvoje manažerů 4MOTION TM Cesta vzhůru

management Komplexní program rozvoje manažerů 4MOTION TM Cesta vzhůru 4MOTION TM Komplexní program rozvoje manažerů Cesta vzhůru management 4MOTION TM : Program rozvoje manažerů Manažerský rozvoj není událost, ale proces. Místo jednorázových interních školení zvolte komplexní

Více

Jak založit a vést úspěšný poradenský byznys

Jak založit a vést úspěšný poradenský byznys Jak založit a vést úspěšný poradenský byznys Přednáška pro VŠE Josef Severa, Michal Kurfirst Květen 2012 KONTEXT Jak založit a vést úspěšný poradenský byznys? Co bude jinak po přednášce? O co tady jde?

Více

Restart hodnocení a prezentace výsledků projektu. Michal Růžička, Julie Wittmannová. Projekt OP LZZ, reg. č. CZ.1.04/5.1.01/77.

Restart hodnocení a prezentace výsledků projektu. Michal Růžička, Julie Wittmannová. Projekt OP LZZ, reg. č. CZ.1.04/5.1.01/77. Restart hodnocení a prezentace výsledků projektu Michal Růžička, Julie Wittmannová Projekt OP LZZ, reg. č. CZ.1.04/5.1.01/77.00377 Mezinárodní spolupráce P- Centrum FOUNDATION66 HUM London Build on Belief

Více

ILP Institute for leading people. Basic Four. vzdělávací program

ILP Institute for leading people. Basic Four. vzdělávací program Basic Four vzdělávací program Cílem vzdělávacího programu Basic Four je poskytnout vedoucím pracovníkům v sociálních službách ucelené vzdělávání, které jim poskytne znalosti a dovednosti ve všech oblastech,

Více

KARIÉRNÍ CENTRUM MASARYKOVY UNIVERZITY. Masarykova univerzita - univerzita s budoucností 1

KARIÉRNÍ CENTRUM MASARYKOVY UNIVERZITY. Masarykova univerzita - univerzita s budoucností 1 KARIÉRNÍ CENTRUM MASARYKOVY UNIVERZITY Masarykova univerzita - univerzita s budoucností 1 CHARAKTERISTIKA KARIÉRNÍHO CENTRA MU Cílem působení Kariérního centra Masarykovy univerzity je směrovat jeho vývoj

Více

Sociální síť. = propojená skupina lidí na internetu

Sociální síť. = propojená skupina lidí na internetu Sociální sítě Sociální síť = propojená skupina lidí na internetu registrovaným členům umožňuje vytvářet osobní (či firemní) veřejný či částečně veřejný profil, komunikovat spolu, sdílet informace, fotografie,

Více

NLC PROGRAM. 10 měsíční intenzivní rozvojový program pro talentované a klíčové ženy ve vedoucích pozicích

NLC PROGRAM. 10 měsíční intenzivní rozvojový program pro talentované a klíčové ženy ve vedoucích pozicích NLC PROGRAM 10 měsíční intenzivní rozvojový program pro talentované a klíčové ženy ve vedoucích pozicích NLC (Noctilucent cloud) je druh oblaků, kterým se podle jejich nevšední doby viditelnosti říká noční

Více

Pozvánka. Koučink ve výchově a vzdělávání

Pozvánka. Koučink ve výchově a vzdělávání Pozvánka Kurz: Koučink ve výchově a vzdělávání v rámci projektu Bildungskooperationen in der Grenzregion Spolupráce v přeshraničním regionu v oblasti vzdělávání BIG číslo projektu: ATCZ5 Realizace kurzu:

Více

Worklife balance. Projekt "Nastavení rovných příležitostí na MěÚ Slaný, CZ.1.04/3.4.04/88.00208

Worklife balance. Projekt Nastavení rovných příležitostí na MěÚ Slaný, CZ.1.04/3.4.04/88.00208 Worklife balance Projekt "Nastavení rovných příležitostí na MěÚ Slaný, CZ.1.04/3.4.04/88.00208 Tento projekt je financováno z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje

Více

Seznam příloh (výběr)

Seznam příloh (výběr) Seznam příloh (výběr) Příloha 1: Dotazník pro klienty TČM Příloha 2: Dotazník pro pacienty západní medicíny Příloha 3: Dotazník pro praktiky TČM Příloha 4: Dotazník pro lékaře Příloha 1 DOTAZNÍK pro KLIENTY

Více

MEDIÁLNÍ TRÉNINK 2a0

MEDIÁLNÍ TRÉNINK 2a0 MEDIÁLNÍ TRÉNINK 2a0 Poctivá příprava. Hodnocení. Cílený trénink. Koučing a mentoring. HODNOCENÍ INFORMACE / TEORIE TRAINING PODPORA: KOUČING A MENTORING Co je Mediální trénink 2a0? Mediální trénink IxL

Více

VÝCHOVA K MYŠLENÍ V EVROPSKÝCH A GLOBÁLNÍCH SOUVISLOSTECH

VÝCHOVA K MYŠLENÍ V EVROPSKÝCH A GLOBÁLNÍCH SOUVISLOSTECH Vážení kolegové, níže naleznete seznam kurzů, na které je možné se hlásit. Můžete se stát pořádající školou. V takovém případě se spojte s lektorem zvoleného kurzu a dohodněte si s ním termín jeho pořádání.

Více

Jak najít odvahu a sebedůvěru pro změnu

Jak najít odvahu a sebedůvěru pro změnu Naďa Grosamová Milena Židlická Ladislav Dvořák Jan Pešek Jak najít odvahu a sebedůvěru pro změnu SPOLUPRÁCE s.r.o. Bělohorská 39 169 00 Praha 6 Vážené dámy, vážení pánové, chcete ve svém životě něco změnit

Více

Obsah. Úvod 9 Členění knihy 10

Obsah. Úvod 9 Členění knihy 10 Obsah Úvod 9 Členění knihy 10 KAPITOLA 1 Copywriting 11 Práce copywritera 11 Jak se stát dobrým copywriterem 12 Jak začít 15 Co budete psát 15 O čem budete psát 16 Proč budete psát 17 Pro koho budete psát

Více

Mentoring nebo jen hodnocení? aneb co, jak, kdo a proč

Mentoring nebo jen hodnocení? aneb co, jak, kdo a proč Mentoring nebo jen hodnocení? aneb co, jak, kdo a proč Saša Dobrovolná, 11. června 2014 Dobrý večer O čem to dnes bude? TÉMA mentoring ve vzdělávání CO? - informovat o mentoringu JAK? - seznámit, jakým

Více

TR(2) Tabulka rovin ČG - 4. a 5. ročník ZŠ

TR(2) Tabulka rovin ČG - 4. a 5. ročník ZŠ TR(2) Tabulka rovin ČG - 4. a 5. ročník ZŠ I Rovina čtenářské gramotnosti Vztah ke čtení Kritéria Vnímání čtení jako zdroje vnitřních zážitků a prožitků. Indikátory 1 Žák je podněcován k četbě i ve svém

Více

Jak najít odvahu a sebedůvěru pro změnu

Jak najít odvahu a sebedůvěru pro změnu Naďa Grosamová Milena Židlická Ladislav Dvořák Jan Pešek Jak najít odvahu a sebedůvěru pro změnu SPOLUPRÁCE s.r.o. Gotthardská 4 160 00 Praha 6 Vážené dámy, vážení pánové, chcete ve svém životě něco změnit

Více

www.cooperation.cz spoluprace@cooperation.cz +420 222 351 750 +042 607 101 244

www.cooperation.cz spoluprace@cooperation.cz +420 222 351 750 +042 607 101 244 Spolupráce s.r.o. Bělohorská 39 169 00 Praha www.cooperation.cz spoluprace@cooperation.cz +420 222 351 750 +042 607 101 244 Výcvik koučů pro akreditaci 1. stupně Výcvik koučů pro akreditaci 1. stupně V

Více

WEBOVÝ PORÁL PRO DĚTI VE VĚKU 6 AŽ 15 LET A JEJICH RODIČE, KTERÝ NABÍZÍ MOŽNOST ROZVÍJET DOVEDNOSTI POTŘEBNÉ PRO ÚSPĚŠNÝ A SPOKOJENÝ ŽIVOT.

WEBOVÝ PORÁL PRO DĚTI VE VĚKU 6 AŽ 15 LET A JEJICH RODIČE, KTERÝ NABÍZÍ MOŽNOST ROZVÍJET DOVEDNOSTI POTŘEBNÉ PRO ÚSPĚŠNÝ A SPOKOJENÝ ŽIVOT. WEBOVÝ PORÁL PRO DĚTI VE VĚKU 6 AŽ 15 LET A JEJICH RODIČE, KTERÝ NABÍZÍ MOŽNOST ROZVÍJET DOVEDNOSTI POTŘEBNÉ PRO ÚSPĚŠNÝ A SPOKOJENÝ ŽIVOT. Webový portál DRUHÁ NOHA vytvořila společnost Scio především

Více

DOTAZNÍK PRO URČENÍ UČEBNÍHO STYLU

DOTAZNÍK PRO URČENÍ UČEBNÍHO STYLU DOTAZNÍK PRO URČENÍ UČEBNÍHO STYLU Projekt MOTIVALUE Jméno: Třida: Pokyny Prosím vyplňte vaše celé jméno. Vaše jméno bude vytištěno na informačním listu s výsledky. U každé ze 44 otázek vyberte a nebo

Více

Pozvánka na seminář. Neexpertní vedení

Pozvánka na seminář. Neexpertní vedení Pozvánka na seminář Společnost BCF s.r.o. si Vás společně s Jihočeskou hospodářskou komorou dovolují pozvat dne 21.9.2011 od 9:00 do 17:00 hodin do prostor Jihočeské hospodářské komory na veřejný sebezkušenostní

Více

Občanské sdružení TOTEM RDC připravilo pro své klienty na období 2013/2014 POHYBOVÉ AKTIVITY

Občanské sdružení TOTEM RDC připravilo pro své klienty na období 2013/2014 POHYBOVÉ AKTIVITY Občanské sdružení TOTEM RDC připravilo pro své klienty na období 2013/2014 POHYBOVÉ AKTIVITY JÓGA pro seniory Cvičení s důrazem na správné dýchání a soustředění se na to, co tělo procvičuje. Vhodné i pro

Více

KURZY PRO PRACOVNÍKY MATEŘSKÝCH ŠKOL, PŘÍPRAVNÝCH TŘÍD A DALŠÍCH PŘEDŠKOL. ZAŘÍZENÍ NABÍDKA 1. POLOLETÍ, PLZEŇSKÝ KRAJ VE ŠKOLCE SE SPOLU DOMLUVÍME

KURZY PRO PRACOVNÍKY MATEŘSKÝCH ŠKOL, PŘÍPRAVNÝCH TŘÍD A DALŠÍCH PŘEDŠKOL. ZAŘÍZENÍ NABÍDKA 1. POLOLETÍ, PLZEŇSKÝ KRAJ VE ŠKOLCE SE SPOLU DOMLUVÍME KURZY PRO PRACOVNÍKY MATEŘSKÝCH ŠKOL, PŘÍPRAVNÝCH TŘÍD A DALŠÍCH PŘEDŠKOL. ZAŘÍZENÍ NABÍDKA 1. POLOLETÍ, PLZEŇSKÝ KRAJ VE ŠKOLCE SE SPOLU DOMLUVÍME PRÁCE S DĚTMI Z JAZYKOVĚ ODLIŠNÉHO PROSTŘEDÍ TERMÍN:

Více

Emoční inteligence. Zuzana Duffková Datum: 9.2.2009. Připravila: TEAM.CZ, s.r.o. Za potokem 46, 106 00 Praha 10 tel.: +420 272 766 242 info@team.

Emoční inteligence. Zuzana Duffková Datum: 9.2.2009. Připravila: TEAM.CZ, s.r.o. Za potokem 46, 106 00 Praha 10 tel.: +420 272 766 242 info@team. Emoční inteligence Připravila: Zuzana Duffková Datum: 9.2.2009 TEAM.CZ, s.r.o. Za potokem 46, 106 00 Praha 10 tel.: +420 272 766 242 info@team.cz Jak ovlivňují emoce můj výkon? Jaká je souvislost mezi

Více

Efektivita vzdělávání lektorů v soukromých jazykových školách

Efektivita vzdělávání lektorů v soukromých jazykových školách Efektivita vzdělávání lektorů v soukromých jazykových školách Co se osvědčuje a co ne Margareta Zábranská, Glossa škola jazyků ACERT konference, 31. 3. 2012 Glossa škola jazyků Velká škola Mezi Top Ten

Více

TOGETHER WE CAN projekt interních koučů v UniCredit Bank

TOGETHER WE CAN projekt interních koučů v UniCredit Bank TOGETHER WE CAN projekt interních koučů v UniCredit Bank Firma: UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Na Příkopě 858/20 111 21 Praha 1 www.unicreditbank.cz Kontaktní osoba: Lenka Štěpánová Learning & Development

Více

Konference Úspěch pro každého žáka

Konference Úspěch pro každého žáka Konference Úspěch pro každého žáka Jak plánujeme cíle? Jak vyhodnocujeme dopady? Vladimír Srb, 3.10.2017 Zadání Představte cíle, s jakými akci děláte. Jak podporují dlouhodobé cíle vaší organizace? Jak

Více

VEŘEJNÉ KNIHOVNY: tradiční místa občanského vzdělávání Jak využít tradici pro dnešní výzvy?

VEŘEJNÉ KNIHOVNY: tradiční místa občanského vzdělávání Jak využít tradici pro dnešní výzvy? VEŘEJNÉ KNIHOVNY: tradiční místa občanského vzdělávání Jak využít tradici pro dnešní výzvy? KONFERENCE KNIHOVNY SOUČASNOSTI 2012 Pardubice, 13.9.2012 Mgr. Petr Čáp Občanské vzdělávání Demokracie se opírá

Více

OPEN MANAGEMENT AKREDITOVANÝ PROGRAM PRO TOP MANAŽERY

OPEN MANAGEMENT AKREDITOVANÝ PROGRAM PRO TOP MANAŽERY OPEN MANAGEMENT AKREDITOVANÝ PROGRAM PRO TOP MANAŽERY PROGRAM OPEN MANAGEMENT je intenzivní kurz pro TOP manažery, senior manažery a HR specialisty, kteří si chtějí osvojit vědecké či praktické znalosti

Více

GOLFOVÉ NOVINKY Z BEŘOVIC

GOLFOVÉ NOVINKY Z BEŘOVIC GOLFOVÉ NOVINKY Z BEŘOVIC občasník s informacemi o Beřovickém golfu Říjen 2015 Všechny čtenáře chceme hned v úvodu ujistit, že našim cílem je pouze a jen poskytnout z času na čas několik informací a novinek,

Více

Kurz rodinného poradenství pro pracovníky pomáhajících profesí

Kurz rodinného poradenství pro pracovníky pomáhajících profesí Kurz je doporučen odbornou radou SOFT (Society of Family Therapy) v rámci tzv. malých programů. Kurz je akreditován MPSV. Východiska kurzu : Základním východiskem rodinného poradenství/terapie je předpoklad,

Více

NEWSLETTER - ÚNOR 2014

NEWSLETTER - ÚNOR 2014 NEWSLETTER - ÚNOR 2014 Drazí přátelé, jak už jistě víte, v Latinském kulturním centru se děje mnoho zajímavých akcí, rozhodli jsme se tedy vytvořit pro Vás tento informační newsletter, kde můžete najít

Více

Katalog aktivit Cloud 9 Institute. pro firemní klienty pro rok Cloud 9 Institute

Katalog aktivit Cloud 9 Institute. pro firemní klienty pro rok Cloud 9 Institute Katalog aktivit Cloud 9 Institute pro firemní klienty pro rok 2016 Interní lektorky Markéta Tichá, MSc. Poradkyně v osobním rozvoji Markéta je vyhledávanou poradkyní v oblasti pozitivního myšlení, inspirace

Více

Výstupy závěrečné evaluace projektu Kariérový koučink do škol

Výstupy závěrečné evaluace projektu Kariérový koučink do škol Výstupy závěrečné evaluace projektu Kariérový koučink do škol V průběhu projektu byly připraveny, odzkoušeny a do základních a středních škol zavedeny účinné nástroje kariérového poradenství: 1. V první

Více

Co přinesl projekt POSPOLU. Závěrečná konference 14.5. 2015 Mgr. Petr Naske

Co přinesl projekt POSPOLU. Závěrečná konference 14.5. 2015 Mgr. Petr Naske Co přinesl projekt POSPOLU Závěrečná konference 14.5. 2015 Mgr. Petr Naske Potřeby, očekávání, témata Zmapovat, ověřit, systematizovat, najít silné a slabé stránky, modelovat, Jako měkký projekt jsme se

Více

Proč číst zrovna tenhle e-book?

Proč číst zrovna tenhle e-book? Proč číst zrovna tenhle e-book? Máte zájem se dozvědět, proč námitky ve skutečnosti vznikají? Jak na nich vydělat, zvládnout je a jak co nejvíce omezit ty zbytečné, rýpavé, jedovaté a ponižující. Je to

Více

Posilovna sebevědomí. DEN 1 1. krok SEBEPOZNÁNÍ

Posilovna sebevědomí. DEN 1 1. krok SEBEPOZNÁNÍ Posilovna sebevědomí DEN 1 1. krok SEBEPOZNÁNÍ Kdo jsem... Jmenuji se Jan Čepelka. Jsem syn Miloně Čepelky, herce Divadla Járy Cimrmana. 9 let jsem kouč a člověk, který lidem pomáhá v životě dosahovat

Více

Projekt Age management

Projekt Age management Projekt Age management OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost Královéhradecký kraj CZ.1.07/3.2.10/03.0003 člen AIVD ČR Age Management věkový management představuje řízení zohledňující věk a schopnosti zaměstnanců

Více

www.tuv-sud.cz TÜV SÜD Czech s.r.o. Letní akademie TÜV SÜD Czech

www.tuv-sud.cz TÜV SÜD Czech s.r.o. Letní akademie TÜV SÜD Czech www.tuv-sud.cz TÜV SÜD Czech s.r.o. Letní akademie TÜV SÜD Czech Vážení obchodní přátelé, v rámci letošní letní sezóny si Vám dovolujeme nabídnout zajímavé ZÁŽITKOVÉ MANAŽERSKÉ KURZY v rámci UNIKÁTNÍHO

Více

Mgr. Miloslava Matoušová Ivan Matouš

Mgr. Miloslava Matoušová Ivan Matouš Mgr. Miloslava Matoušová Ivan Matouš Afirmace s Empatií Prvek - Dřevo Na každý týden jedna afirmace Pro období prvku Dřevo. www.empatia.cz www.akademiecelostnihozdravi.cz 2014 Věnování a poděkování Tuto

Více

DOTAZNÍK PRO PODPOŘENÉ OSOBY V PROJEKTECH OPZ

DOTAZNÍK PRO PODPOŘENÉ OSOBY V PROJEKTECH OPZ DOTAZNÍK PRO PODPOŘENÉ OSOBY V PROJEKTECH OPZ 2. ČÁST ÚDAJE PŘI VÝSTUPU Z PROJEKTU Tento dotazník slouží ke zjištění přínosů účasti v projektech financovaných z Operačního programu Zaměstnanost, které

Více

ANDĚLSKÉ LEDNOVÉ AFIRMACE

ANDĚLSKÉ LEDNOVÉ AFIRMACE ANDĚLSKÁ NADĚJE Vše pro Vaši duši! NEWSLETTER 01/2017 ANDĚLSKÉ LEDNOVÉ AFIRMACE Pohlazení, radost, energie a laskavost v srdci. S anděly kráčím nadšeně do nových dní roku 2017. Lehkost mého nitra je osvobozující.

Více

Vzdělávací oblast - Člověk a svět práce

Vzdělávací oblast - Člověk a svět práce Vzdělávací oblast - Člověk a svět práce Pracovní činnosti Charakteristika vyučovacího předmětu 2.stupeň Obsahové, časové a organizační vymezení Časová dotace v učebním plánu je 1 vyučovací hodina týdně.

Více

PROČ PRÁVĚ ZAČÍT SPOLU?

PROČ PRÁVĚ ZAČÍT SPOLU? ZAČÍT SPOLU ZÁKLADNÍ INFORMACE program Začít spolu (Step by Step) je realizován ve více než 30 zemích v ČR od 1994 v MŠ, 1996 v ZŠ pedagogický přístup orientovaný na dítě spojuje v sobě moderní poznatky

Více

Základní školy 1. stupeň. Mgr. Jana Pavlíková Mgr. Pavla Řehová

Základní školy 1. stupeň. Mgr. Jana Pavlíková Mgr. Pavla Řehová Základní školy 1. stupeň Mgr. Jana Pavlíková Mgr. Pavla Řehová Vážená paní učitelko, pane učiteli, pro letošní školní rok 2016/2017 Vám nabízíme LITERÁRNÍ BESEDY A LEKCE INFORMAČNÍ VÝCHOVY, vhodné pro

Více

VÝCHOVA K MYŠLENÍ V EVROPSKÝCH A GLOBÁLNÍCH SOUVISLOSTECH

VÝCHOVA K MYŠLENÍ V EVROPSKÝCH A GLOBÁLNÍCH SOUVISLOSTECH Vážení kolegové, níže naleznete seznam kurzů, které je možné si přes uvedený kontakt objednat pro vaši školu. Obsah i časový rozsah kurzů je možné na základě dohody přizpůsobit. Kromě pořádání kurzu na

Více

2 Proč pracovat tam, kde nejsou příjemné kolegiální vztahy?

2 Proč pracovat tam, kde nejsou příjemné kolegiální vztahy? 2 Proč pracovat tam, kde nejsou příjemné kolegiální vztahy? Kolegiální vztahy jsou velmi delikátní záležitost, neboť s kolegy lidé tráví velkou část svého života. Pokud se v týmu vyskytuje někdo negativní,

Více

Rozvoj vzdělávání žáků karvinských základních škol v oblasti cizích jazyků Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.07/02.0162

Rozvoj vzdělávání žáků karvinských základních škol v oblasti cizích jazyků Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.07/02.0162 Rozvoj vzdělávání žáků karvinských základních škol v oblasti cizích jazyků Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.07/02.0162 ZŠ Určeno pro Sekce Mendelova 2. stupeň ZŠ Základní Předmět Zdravověda Téma

Více

Časy jsou přibližné - respektujeme zájem a aktivity dětí.

Časy jsou přibližné - respektujeme zájem a aktivity dětí. INDIVIDUELNÍ PÉČE- HRY KŘESŤANSKÝ KRUH SVAČINA POHYB-JÓGA MUZIKOTERAPIE POHYBOVÉ HRY ZÁJMOVÉ ČINNOSTI Časy jsou přibližné - respektujeme zájem a aktivity dětí. DĚTSKÉ CENTRUM SE HLÁSÍ K ALTERNATIVNÍMU

Více

PRAXE DO FIREM. Výsledky průzkumu projektu Praxe do firem a představení nových možností spolupráce škol a firem. Praha 6. 11. 2014

PRAXE DO FIREM. Výsledky průzkumu projektu Praxe do firem a představení nových možností spolupráce škol a firem. Praha 6. 11. 2014 PRAXE DO FIREM Výsledky průzkumu projektu Praxe do firem a představení nových možností spolupráce škol a firem Praha 6. 11. 2014 OBSAH PREZENTACE 1. Představení projektu Praxe do firem 2. Hlavní zjištění

Více

Minimální kompetenční profil (MKP) Lektor vzdělávacích aktivit v oblasti práce s dětmi a mládeží programový pořadatel kurzů

Minimální kompetenční profil (MKP) Lektor vzdělávacích aktivit v oblasti práce s dětmi a mládeží programový pořadatel kurzů Název příkladu dobré praxe (PDP) Lektor - organizátor Minimální kompetenční profil (MKP) Lektor vzdělávacích aktivit v oblasti práce s dětmi a mládeží programový pořadatel kurzů Garant PDP (jméno a příjmení,

Více

EMPIRIA CONSULTING. Představení společnosti. Zásady práce

EMPIRIA CONSULTING. Představení společnosti. Zásady práce Představení společnosti Zaměřujeme se na vzdělávání, poradenství a tréninky v oblasti manažerských a obchodních dovedností, marketingu, výběrů zaměstnanců, rekvalifikačních kurzů i poradenských programů.

Více

1 OTÁZKY OBSAHOVÉHO RÁMCE (W) Oblast A: Čemu ve výuce věřím, jaká mám východiska? A1/1 Jak se ve výuce odráží skutečnost, že je každý žák jiný?

1 OTÁZKY OBSAHOVÉHO RÁMCE (W) Oblast A: Čemu ve výuce věřím, jaká mám východiska? A1/1 Jak se ve výuce odráží skutečnost, že je každý žák jiný? 1 OTÁZKY OBSAHOVÉHO RÁMCE (W) Oblast A: Čemu ve výuce věřím, jaká mám východiska? Podoblast A1: Individualizace výuky A1/1 Jak se ve výuce odráží skutečnost, že je každý žák jiný? A1/2 Představme si úsečku.

Více

Obsah. 4. Cílová skupina... 3. 5. Instituce poskytující školení... 4. 8. Typ získaného certifikátu... 8

Obsah. 4. Cílová skupina... 3. 5. Instituce poskytující školení... 4. 8. Typ získaného certifikátu... 8 The adventures of Hocus and Lotus 2012 Obsah 1. Popis vzdělávací činnosti... 3 2. Jazyky používané v průběhu školení... 3 3. Vzdělávací sektor, pro který je kurz určen... 3 4. Cílová skupina... 3 5. Instituce

Více

Osobnostní vzdělávání finální návrh harmonogramu a obsahu kurzů

Osobnostní vzdělávání finální návrh harmonogramu a obsahu kurzů Osobnostní vzdělávání finální návrh harmonogramu a obsahu kurzů Kurz/workshop 1 skupina 2 skupina Kurz Sebereflexe, sebediagnostika a diagnostika (- skupina cca 15 osob, 4 hodinový kurz, celk. 2 běhy 20.9.,

Více

VITALITY TM. Žijme v rovnováze. Ucelený program podpory klíčových zaměstnanců redukující stres a dodávající energii

VITALITY TM. Žijme v rovnováze. Ucelený program podpory klíčových zaměstnanců redukující stres a dodávající energii VITALITY TM Žijme v rovnováze Ucelený program podpory klíčových zaměstnanců redukující stres a dodávající energii VITALITY TM : Žijme v rovnováze Pokud si kladete otázku: Co dalšího můžeme udělat pro naše

Více

ROLE ICT VE SPOLEČNOSTI

ROLE ICT VE SPOLEČNOSTI ROLE ICT VE SPOLEČNOSTI Modely školy budoucnosti listopad 2011 (c) Radek Maca Informační společnost Společnost s vysokou mírou využívání ICT založených na prostředcích výpočetní techniky digitalizace =

Více

INFORMAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. Aktivity knihovny a spolupráce se školami.

INFORMAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ. Aktivity knihovny a spolupráce se školami. INFORMAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Aktivity knihovny a spolupráce se školami. Koncepce iv v knihovně CO? zamýšlím, chci dělat PROČ? to dělám definovat cíl! KDO? bude realizovat / pro koho / kdo jsou partneři zainteresované

Více

FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ A PORADENSTVÍ

FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ A PORADENSTVÍ FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ A PORADENSTVÍ VZDĚLÁVACÍ A VÝCVIKOVÉ KURZY Nabízíme: INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP PROGRAMY NA KLÍČ Význam má takové vzdělávání, které reaguje na zcela konkrétní potřeby. Kurzy v oblasti : sociálně

Více

Variace. Zdravý životní styl

Variace. Zdravý životní styl Variace 1 Zdravý životní styl Autor: Mgr. Jaromír JUŘEK Kopírování a jakékoliv další využití výukového materiálu je povoleno pouze s uvedením odkazu na www.jarjurek.cz. 1. Zdravý životní styl Zdravý životní

Více

Přehled programu Anglické vesničky Angloville

Přehled programu Anglické vesničky Angloville Přehled programu Anglické vesničky Angloville Kdo jsme? Náš cíl: překonání limitu tradiční výuky jazyků INTENZIVNÍ V Angloville pobytových kurzech účastníci hovoří anglicky téměř nepřetržitě, a to nejen

Více

...a natrvalo. Hubněte zdravě... Pohyb. pilíř zdraví. www.stob.cz www.stobklub.cz

...a natrvalo. Hubněte zdravě... Pohyb. pilíř zdraví. www.stob.cz www.stobklub.cz Hubněte zdravě......a natrvalo Pohyb pilíř zdraví www.stob.cz www.stobklub.cz Chybí vám radost ze života? Máte pocit, že tělo i duše chátrá a žijete v uspěchané době bez zážitků, potěšení a chvil jen pro

Více

He-Art: Program budoucnosti. Kurz: Úvod do He-Art programu. Třebíč, 30.4.2015

He-Art: Program budoucnosti. Kurz: Úvod do He-Art programu. Třebíč, 30.4.2015 He-Art: Program budoucnosti Kurz: Úvod do He-Art programu Třebíč, 30.4.2015 Jednodenní (5h) seznamovací kurz, jehož cílem je v praxi ukázat přínosy HE-ART Programu a jeho odlišnost od "tradičního" způsobu

Více

Vzdělávací agentura ( z. ú. - zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, datum zápisu , spisová značka U42)

Vzdělávací agentura ( z. ú. - zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, datum zápisu , spisová značka U42) REMISVIT,z.ú. Vzdělávací agentura ( z. ú. - zapsaný ústav vedený u Městského soudu v Praze, datum zápisu 30.5.2014, spisová značka U42) Nabízíme vzdělávání v akreditovaných kurzech u MPSV Poznáváme,, na

Více

Kdo je copywriter, co umí, kolik stojí a jak zapadá do vaší content strategy? Jan Ambrož Marketing Monday, 19. března 2012

Kdo je copywriter, co umí, kolik stojí a jak zapadá do vaší content strategy? Jan Ambrož Marketing Monday, 19. března 2012 Kdo je copywriter, co umí, kolik stojí a jak zapadá do vaší content strategy? Jan Ambrož Marketing Monday, 19. března 2012 Tipněte si, kde se stala chyba? Tady jsou ty texty. Co jim říkáte? No, váš text

Více

Mateřská škola Ostrava Plesná, příspěvková organizace, Dobroslavická 42/4 725 27 Ostrava Plesná

Mateřská škola Ostrava Plesná, příspěvková organizace, Dobroslavická 42/4 725 27 Ostrava Plesná Školní rok 2013/2014 1. INTEGROVANÝ BLOK Název integrovaného bloku: Učím se žít s druhými HLAVNÍ VÝCHOVNĚ VZDĚLÁVACÍ ZÁMĚR adaptace a seznámení se s organizací dne a vnitřními podmínkami MŠ učení se základním

Více

Centrum pro rodinu a sociální péči

Centrum pro rodinu a sociální péči Josefská 1 Brno Centrum pro rodinu a sociální péči Programy pro neúplné a doplněné rodiny Sociální služba je financována v rámci projektu Zajištění vybraných služeb sociální prevence v Jihomoravském kraji,

Více

Projekt JARNÍ OSENÍ Třída: Štěňátka Školní rok:

Projekt JARNÍ OSENÍ Třída: Štěňátka Školní rok: Vzdělávací program Projekt JARNÍ OSENÍ Třída: Štěňátka Školní rok: 2015-2016 Cíle projektu: Vzbudit u dětí zájem o přírodu, o procesy a zákonitosti, které v přírodě probíhají, budovat v dětech zodpovědnost

Více

I. JAK SI MYSLÍM, ŽE MOHU BÝT PRO TÝM PROSPĚŠNÝ:

I. JAK SI MYSLÍM, ŽE MOHU BÝT PRO TÝM PROSPĚŠNÝ: Test týmových rolí Pokyny: U každé otázky (I - VII), rozdělte 10 bodů mezi jednotlivé věty podle toho, do jaké míry vystihují vaše chování. V krajním případě můžete rozdělit těchto 10 bodů mezi všechny

Více

Doufáme, že Vás projekt Soutěž a Podnikej, zaujme a věnujete mu chvíli svého času. MARTIN VÍTEK, spoluzakladatel Soutěž a Podnikej

Doufáme, že Vás projekt Soutěž a Podnikej, zaujme a věnujete mu chvíli svého času. MARTIN VÍTEK, spoluzakladatel Soutěž a Podnikej 2017 Dobrý den, jmenujeme se Martin Vítek a David Friedl a jsme zakladatelé a organizátoři projektu pro studenty středních škol Soutěž a Podnikej. Rádi bychom Vám jej v několika minutách představili a

Více

Nabídka spolupráce stručný přehled témat, která je možné zahrnout do projektu rozvoje zaměstnanců a jsme schopni je lektorsky zajistit

Nabídka spolupráce stručný přehled témat, která je možné zahrnout do projektu rozvoje zaměstnanců a jsme schopni je lektorsky zajistit Nabídka spolupráce stručný přehled t, která je možné zahrnout do projektu rozvoje zaměstnanců a jsme schopni je lektorsky zajistit Pro Centre, s.r.o. Ing.Jana Bíšková Jednatelka společnosti E mail : jana.biskova@procentre.eu

Více

Naše vize. Naše poslání

Naše vize. Naše poslání Na základě žádosti o finanční podporu z OP LZZ získalo město Třebíč dotaci na projekt s názvem Vybudování koordinačního centra práce na dálku v Třebíči. Svoji činnost zahájilo Koordinační centrum 1. srpna

Více

Sebeuzdravující-Moment UK, Londýn Duben Potvrzené

Sebeuzdravující-Moment UK, Londýn Duben Potvrzené Sebeuzdravující-Moment UK, Londýn Duben Potvrzené Prožitkový večer Pátek, 7. Duben 19:30 Registrace 20:00 až cca. 22:00: Balance-Recovery Prožitkový večer Finanční vyrovnání: 30 Balance-Recovery Prožitkový

Více

Jak si stanovit osobní vizi

Jak si stanovit osobní vizi Action Academy Jak si stanovit osobní vizi ebook Blanka 2014 Jak si stanovit osobní vizi Osobní vize je jasná, konkrétní, působivá a aktivující představa budoucího stavu dosažených výsledků, postavení

Více

The adventures of Hocus and Lotus

The adventures of Hocus and Lotus The adventures of Hocus and Lotus 2015 Obsah 1. Popis vzdělávací činnosti... 3 2. Jazyky používané v průběhu školení... 3 3. Vzdělávací sektor, pro který je kurz určen... 3 4. Cílová skupina... 3 5. Instituce

Více