UNIQA SafeLine. První pojištění vozidel, které může zachránit život.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "UNIQA SafeLine. První pojištění vozidel, které může zachránit život."

Transkript

1 UNIQA SafeLine První pojištění vozidel, které může zachránit život.

2 Naše autopojištění umí prostě více než je běžné. Několik faktů na úvod. Na osob každoročně zemře na evropských silnicích. Okolo 5 % z nich by mohlo přežít, kdyby se jim dostalo včasné pomoci. I v České republice by takto mohlo být zachráněno několik desítek lidských životů ročně. Krádeže vozidel patří i přes klesající trend posledních let stále k nejfrekventovanější kriminalitě v České republice. V průměru změní nedobrovolně majitele více než 30 vozidel každý den! A jen malá část takto postižených motoristů má naději na to, že se jim vozidlo vrátí zpět. Ale co se dá dělat vozidlo je naším nerozlučným spojencem a nedovedeme si bez něj zpravidla život představit. Dali jsme všechny tyto skutečnosti dohromady a vyvinuli nové pojištění vozidel, které pomůže více, než jsme zvyklí. Všichni chceme na silnicích větší bezpečnost pro sebe i své blízké. Každý z nás se může však ocitnout někdy v nouzi: Nehoda na opuštěné komunikaci: kvůli zranění se nemůžete pořádně hýbat a pomoc nepřichází. Krádež vozidla: vyjdete z restaurace a parkoviště, kam jste odstavili vůz, je teď prázdné. Zloděj má hodinový náskok. Během cesty: nevolnost za volantem nebo defekt, s nímž si nevíte rady. To se může stát komukoli. Ale jen pojištění vozidel UNIQA umí tyto nesnáze účinně řešit. S UNIQA SafeLine máte nablízku profesionálního partnera, který Vás v tom nenechá!

3 UNIQA SafeLine. Přesvědčivé přednosti. První aktivní autopojištění přináší maximální bezpečnost Vám a Vaší rodině. První pojištění vozidel v ČR, které umí účinně řešit nouzové situace. Díky palubní jednotce, která se zabuduje do vozidla na místě, kde nepřekáží a kde ji jen těžko vypátrají zvědavé oči zloděje. UNIQA SafeLine hlídá Vás i Vaše vozidlo nepřetržitě a je ve spojení s naší asistenční centrálou. V nouzi tak klient ušetří to nejcennější čas, který by mohl chybět pro rychlejší ošetření a úlevu při nárazu nebo při hledání odcizeného vozu. První minuty a hodiny totiž zpravidla rozhodují o uzdravení i úspěchu pátrání. Až 90 % odcizených vozidel, která jsou vybavena monitorovacím zařízením přes satelit, se daří vrátit zpět majitelům. UNIQA SafeLine umí ale více. Pomůže Vám ušetřit: slevy z kompletního havarijního pojištění i povinného ručení je prokázáno, že řidiči služebních vozů vybavených satelitním monitorováním optimalizují své trasy, využívají je efektivněji a dodržují dopravní předpisy volitelný doplněk interaktivní elektronická kniha jízd (přístupná on-line) nouzové tlačítko zpětného volání (B-Call) přivolání pomoci při nouzi na silnici u verze SafeLine Rent+ a SafeLine Security NOVĚ! Čím méně najetých kilometrů, tím menší je platba pojistného. Časté jsou stesky motoristů, že autopojištění nerozlišuje příliš mezi svátečními řidiči a každodenními řidiči. UNIQA SafeLine umí číst Vaše trasy a optimalizuje tak sazbu pojistného. Kilometry na dálnici se započítávají jen polovinou. Každodenní řidiči s velkou porcí kilometrů zase ocení, že mají ve vozidle bezpečnostní systém, který chrání je i vozidlo. Jedinečný systém UNIQA SafeLine: unikátní propojení bezpečnosti, asistenčního dohledu a pultu centralizované ochrany. komplexní a vyspělejší řešení za nižší cenu ve srovnání s konkurencí komunikace přes všechny GSM operátory a plná funkčnost na celém území Evropy doplňkově elektronická kniha jízd nouzové tlačítko zpětného volání (B-Call) pro případ nevolnosti nebo defektu na silnici unikátní nárazový detektor zaznamená přesný průběh nehody průběžná kontrola funkčnosti zařízení instalovaného ve vozidle, v případě problémů partnerské servisní pracoviště kontaktuje zákazníka a zajistí opravu optimálně instalovaná jednotka ve vozidle nijak neruší ani neomezuje řidiče Pořízení a provoz UNIQA SafeLine Rent a Rent+ po celou dobu pojištění pro velkou část klientů havarijního pojištění zcela ZDARMA!

4 UNIQA SafeLine tři stupně ochrany Vašeho vozidla a zdraví UNIQA SafeLine tři stupně ochrany Vašeho vozidla a zdraví UNIQA SafeLine Rent základní varianta inteligentní ochrany zahrnutá v ceně havarijního pojištění KASKO KOMFORT a KASKO SUPER. Pronájem telematické palubní jednotky na dobu 3 let a více. Nabízí pomoc při nehodě díky okamžitému vyslání nouzového signálu do asistenční centrály. Lokalizace vozidla asistenční službou UNIQA na žádost majitele v případě krádeže. Analýza nehody pomoc při nezaviněné bouračce chrání klienta a jeho bonus. UNIQA SafeLine Rent + rozsah služeb jako u SafeLine Rent, ale k tomu navíc elektronická kniha jízd a nouzové tlačítko (B-Call) pro přivolání pomoci ve stavu nouze. Stisk tlačítka na palubní desce aktivuje signál do asistenční centrály, operátor klienta kontaktuje a organizuje potřebnou pomoc. UNIQA SafeLine Security zákazník si k pojištění koupí palubní jednotku, její montáž i aktivaci. Pořizovací náklady patří k nejnižším na trhu (viz Náklady na provoz a asistenční služby SafeLine zahrnuty v pojistném po celou dobu pojištění. Pomoc při nehodě a analýza nehody shodně jako u SafeLine Rent. Navíc nepřetržité aktivní střežení vozu prostřednictvím smluvního partnera SECURITAS. V případě pojistné události při odcizení vozidla zvýší UNIQA pojistné plnění o dvojnásobek pořizovacích nákladů na UNIQA SafeLine Security. Přehled asistenčních služeb SafeLine SafeLine Rent SafeLine Rent + SafeLine Security Technologie přenosu GPS - GSM GPS - GSM GPS - GSM Pasivní / aktivní systém přenosu poplachu na asistenční službu Pasivní Pasivní Aktivní Asistenční služba zajistí vůz zasahovým vozem ANO * ANO* ANO Elektronická kniha jízd NE ANO ** ANO Nouzové tlačítko (B-Call) pro přivolání asistenční pomoci NE ANO ** ANO Zobrazení na mapě pro majitele vozu NE NE ANO*** Hlášení poplachu majiteli vozu NE NE ANO Crash Senzor Analýza havárie ANO ANO ANO Pokrytí v Evropě ANO ANO ANO Asistenční služba při detekci havárie ANO ANO ANO * Odcizení vozu hlásí klient (vlastník vozu) na asistenční službu. ** Elektronická kniha jízd a nouzové tlačítko jsou doplňkovou součástí SafeLine Rent+ *** Za podmínky sjednání Fleet Managmentu a zakoupení kreditu Přehled slev na pojistném Slevy z havarijního pojištění za zabezpečení Slevy z havarijního pojištění i povinného ručení za ujeté km níže uveden maximální počet km ročně SafeLine Rent a Rent+ 5 % 10 % 15 % 20 % 25 % SafeLine Security 20 % 10 % 15 % 20 % 25 % Navíc: sleva 10 % za kombinaci povinného ručení + havarijního pojištění + SafeLine Security! Platí pro standardní nabídku; pro akční, značkové pojištění nebo pojištění v rámci financování vozu nemusí platit. Změna údajů vyhrazena.

5 UNIQA SafeLine. První autopojištění, které může zachránit život. uaci. Pro každou sit Bezpečnostní systém UNIQA SafeLine Co se stalo? Co můžete dělat? Jak pomůže UNIQA SafeLine? Nárazové čidlo Car Finder Nouzové tlačítko Nehoda Krádež vozu Nevolnost / defekt SafeLine spustí automatický poplach. Klient hlásí odcizení centrále, popřípadě centrála sama kontaktuje klienta, zaznamená-li neoprávněný pohyb vozu. Klient stiskne nouzové tlačítko (B-Call). Od určité síly nárazu se automaticky aktivuje čidlo a vyšle nouzový signál do asistenční centrály. Ta se spojí s řidičem případně vyšle záchranáře na přesně lokalizované místo ihned, nezdaří-li se kontakt. Asistenční centrála sleduje polohu vozu v tuzemsku i v zahraničí a za pomoci policie ho zajistí. Asistenční centrála kontaktuje klienta na mobil a po zjištění situace posílá na místo potřebnou pomoc. UNIQA SafeLine Vás chrání i v situaci, kdy jste třeba ztratili vědomí po nehodě. Naše centrála ihned přivolá na místo pomoc.

6 UNIQA SafeLine. Vaše cesta k bezpečnosti i úspoře. Jak postupovat v případě zájmu o UNIQA SafeLine Již při podpisu návrhu na sjednání pojistné smlouvy na produkt UNIQA SafeLine dostane klient vyčísleny všechny slevy z povinného ručení i havarijního pojištění, které získá díky montáži tohoto zařízení. Dostane také předvyplněný návrh objednávky instalace a aktivace systému. Tam najde informace o dalším postupu a konfiguraci. Poté klient kontaktuje telefonicky autorizované pracoviště Cebia a domluví si místo a termín instalace. Před instalací obdrží závaznou objednávku k podpisu. Na autorizovaném pracovišti Cebia proběhne instalace a aktivace palubní jednotky. Zákazník je seznámen s funkcemi zařízení a postupem, jak se chovat v různých situacích, které mohou nastat. V případě UNIQA SafeLine Security obdrží klient rovněž veškerou dokumentaci, včetně evidenční karty HELP CARD SafeLine a telefonickými kontakty. Každoročně před výročím pojistné smlouvy UNIQA pojišťovna automaticky prověří počet najetých kilometrů a potvrdí na adresu klienta aktuální výši slevy. Případný rozdíl na pojistném vyúčtuje podle údajů v pojistné smlouvě. Naši kooperační partneři: Cebia je leadrem trhu v ČR v poskytování služeb zaměřených na zabezpečení, identifikaci a ověřování historie vozidel. Pro systém UNIQA SafeLine zajišťuje technické řešení, jeho funkčnost a síť montážních pracovišť. UNIQA Asistence se specializuje na poskytování asistenčních služeb při cestování, provozu motorových vozidel, v domácnosti a na právní asistenci. Securitas je světovou jedničkou v oblasti komerční bezpečnosti. Pro systém UNIQA SafeLine Security zajišťuje nepřetržitý dohled nad vozidly s instalovanou jednotkou na území Evropy. UNIQA. Pojištění nové generace. Další informace získáte na všech jednatelstvích UNIQA pojišťovny. Internet: a Bezplatná infolinka: Centrála UNIQA pojišťovny: Evropská 136, Praha 6 telefon fax

UNIQA SafeLine. První pojištění vozidel, které může zachránit život.

UNIQA SafeLine. První pojištění vozidel, které může zachránit život. UNIQA SafeLine První pojištění vozidel, které může zachránit život. Naše autopojištění umí prostě více než je běžné. Několik faktů na úvod. Na 40.000 osob každoročně zemře na evropských silnicích. Okolo

Více

DPP/SafeLine/15. Doplňkové pojistné podmínky k pojištění Asistence vozidel. Obsah

DPP/SafeLine/15. Doplňkové pojistné podmínky k pojištění Asistence vozidel. Obsah UNIQA pojišťovna, a.s. Zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl B, č. vložky 2012. Evropská 136, 160 12 Praha 6 IČ: 49240480 Tel.: +420 800 120 020 Doplňkové pojistné podmínky k pojištění Asistence vozidel

Více

Povinnost uzavřít pojištění má

Povinnost uzavřít pojištění má auto pojištění II/III Přílohu připravili: Vlastimil Poliačik, editor Markéta Podhrazská, manažerka přílohy Dlouhá historie. Pojištění typu povinného ručení se uzákonilo pro všechna motorová vozidla registrovaná

Více

Uživatelský manuál. S vámi od A do Z

Uživatelský manuál. S vámi od A do Z Šestý smysl Uživatelský manuál S vámi od A do Z 2 Co dělat v případě HAVÁRIE? Pro spojení s operátorem stiskněte nouzové tlačítko po dobu nejméně 2 vteřin. Stiskněte Co dělat v případě PORUCHY? Pro spojení

Více

Obsah. CobraConnex - neustále ve střehu...

Obsah. CobraConnex - neustále ve střehu... Obsah Co je to aktivní zabezpečení vozidla? 2 Kolik ušetříte s CobraConnex na pojištění vašeho vozidla? 3 Pokrádežová procedura 4 Seznam zemí, ve kterých systém CobraConnex zajišťuje dohledání vozidel

Více

Loňský rok ale představoval pro

Loňský rok ale představoval pro II/III Katastrofa přichází nečekaně. Stačí malá neopatrnost a neštěstí je na světě. Dobrá pojistka však může výrazně snížit alespoň majetkovou újmu Nový občanský zákoník částečně změnil pravidla v pojišťovnictví

Více

Zabezpečení motorových vozidel pomocí mechanických, elektronických a vyhledávacích systémů

Zabezpečení motorových vozidel pomocí mechanických, elektronických a vyhledávacích systémů Zabezpečení motorových vozidel pomocí mechanických, elektronických a vyhledávacích systémů Securing Vehicles with Mechanical, Electronic and Tracking Retrieval Systems Tomáš Podola Bakalářská práce 2013

Více

Jak ochránit svůj automobil. Hlavní partneři projektu:

Jak ochránit svůj automobil. Hlavní partneři projektu: Hlavní partneři projektu: Policie České republiky Ministerstvo vnitra České republiky Česká asociace pojišťoven Asociace Grémium Alarm Obecní a městské policie Jak ochránit svůj automobil Prevence znamená

Více

Pro čerstvé majitele aut se proto

Pro čerstvé majitele aut se proto auto pojištění editorial > Existují dvě možnosti, jak můžete pojistit své auto. Pomineme-li různá připojištění, tak se jedná o havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, spíše známé

Více

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení Umíme toho daleko víc Katalog partnerských řešení 1 Obsah 06 Lokalizace vozidel 14 Lokalizace osob 20 Zabezpečení vozidel 24 Zabezpečení objektů 28 Mobilní sběr dat 34 Vzdálený sběr dat 38 SMS aplikace

Více

Pro výběr ceníku klikněte na příslušný nápis na této straně, případně vyberte list

Pro výběr ceníku klikněte na příslušný nápis na této straně, případně vyberte list Pro výběr ceníku klikněte na příslušný nápis na této straně, případně vyberte list VOZIDLA Základní balíčky pro vozidla Pořizovací náklady pro vozidla Provozní náklady pro vozidla OSOBY Pořizovací náklady

Více

Partner přílohy. autopojištění

Partner přílohy. autopojištění Partner přílohy autopojištění II/III Nebezpečná zvěř. Střet auta s lesní zvěří není žádnou výjimkou. Některé pojišťovny proto nabízejí na tento typ nehody připojištění Přílohu připravili: Vlastimil Poliačik,

Více

Vážený zákazníku, Milan Kolář Managing partner/legal Executive Head

Vážený zákazníku, Milan Kolář Managing partner/legal Executive Head Vážený zákazníku, jsme rádi, že jste si pořídil tísňové zařízení naší společnosti do svého vozidla. Díky tomuto unikátnímu systému máte možnost využít další služby, které Vám naše společnost touto cestou

Více

CONSTRUCT: VÍCE NEŽ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ VOZIDEL PROTI KRÁDEŽI

CONSTRUCT: VÍCE NEŽ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ VOZIDEL PROTI KRÁDEŽI CONSTRUCT: VÍCE NEŽ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ VOZIDEL PROTI KRÁDEŽI Nová filozofie společnosti Nové portfolio Registrovaná montáž NOVÁ FILOZOFIE SPOLEČNOSTI Společnost CONSTRUCT již více než 20 let vyrábí

Více

professional Superhero 5 tajemství nejlepších prodejců

professional Superhero 5 tajemství nejlepších prodejců Business Networking: Jak spřádat sítě obchodních kontaktů cisco konference: Novinky z budoucnosti telekomunikací Společenské akce letošního léta Amsterdam: Praktický manuál pro business cestovatele Sales

Více

Asistenční služby k Osobnímu účtu České spořitelny

Asistenční služby k Osobnímu účtu České spořitelny Asistenční služby k Osobnímu účtu České spořitelny 2 Asistenční služby Úvod Dnešní doba klade stále větší nároky na rychlá řešení. Máme všichni méně času a každé zdržení nám přináší nějaké těžkosti. Pokud

Více

POJISTI SI SVÉ AUTO. Průvodce havarijním pojištěním. Česká asociace pojišťoven

POJISTI SI SVÉ AUTO. Průvodce havarijním pojištěním. Česká asociace pojišťoven POJISTI SI SVÉ AUTO Průvodce havarijním pojištěním Česká asociace pojišťoven Gemini B, Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 4, Česká republika Tel.: + 420 222 350 150, fax: + 420 221 413 400 E-mail: info@cap.cz,

Více

strážný anděl vašeho autoparku informace o pohybu vašich vozů přímo do vašeho počítače

strážný anděl vašeho autoparku informace o pohybu vašich vozů přímo do vašeho počítače strážný anděl vašeho autoparku informace o pohybu vašich vozů přímo do vašeho počítače 2 o pohybu vašich vozů budete vědět vše......a ještě mnohem více obsah 01 kdo jsme... str. 4 02 co vám nabízíme.........................................

Více

Podzim 2009. Arval Fleet Control

Podzim 2009. Arval Fleet Control Podzim 2009 Arval Fleet Control Seznámíme vás s novinkou, kterou společnost Arval uvedla na trh letos v červnu. Díky této službě můžete pohodlně a jednoduše spravovat svůj vozový park a šetřit náklady.

Více

JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH ZEMĚDĚLSKÁ FAKULTA BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Vysotskiy Sergey

JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH ZEMĚDĚLSKÁ FAKULTA BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Vysotskiy Sergey JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH ZEMĚDĚLSKÁ FAKULTA BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Vysotskiy Sergey České Budějovice 2014 1 JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH ZEMĚDĚLSKÁ FAKULTA BAKALÁŘSKÁ PRÁCE

Více

Česká republika dlouhodobě patří

Česká republika dlouhodobě patří II/III Obejít pojištění odpovědnosti z p rovozu vozidla se nevyplácí Uzavření pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, takzvané povinné ručení, je ze zákona povinné a musí jej mít sjednané každé provozované

Více

Všeobecné obchodní podmínky pro zajišťování Asistenčních služeb klientům ACA1213 a.s. (dále jen ACA1213)

Všeobecné obchodní podmínky pro zajišťování Asistenčních služeb klientům ACA1213 a.s. (dále jen ACA1213) Všeobecné obchodní podmínky pro zajišťování Asistenčních služeb klientům ACA1213 a.s. (dále jen ACA1213) 1. Zaměření činnosti ACA1213 1.1. ACA1213 zajišťuje služby motoristické veřejnosti a držitelům asistenčních

Více

Cestovní pojištění v České republice

Cestovní pojištění v České republice Bankovní institut vysoká škola Praha Finančnictví a ekonomických disciplín Cestovní pojištění v České republice Bakalářská práce Autor: Anastasia Savická Pojišťovnictví Vědoucí práce: doc.ing. Miroslav

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL (GSM/GPS/GPRS KOMUNIKAČNÍ MODUL S KARTOU ŘIDIČE)

UŽIVATELSKÝ MANUÁL (GSM/GPS/GPRS KOMUNIKAČNÍ MODUL S KARTOU ŘIDIČE) UŽIVATELSKÝ MANUÁL 2221 (GSM/GPS/GPRS KOMUNIKAČNÍ MODUL S KARTOU ŘIDIČE) OBSAH Předmluva Před použitím systému 1. ZÁKLADNÍ PYNY 1.1 Přednastavené komunikační prostředky 2. PŘÍSTUP KE SLUŽBÁM CONNEX: ZÁKAZNICKÁ

Více

Pojištění a asistence

Pojištění a asistence Pojištění a asistence 1 Pojištění a asistence ke kreditním kartám Vaše kreditní karta Vám jako další benefit nabízí atraktivní pojištění a asistenci v různých životních situacích. Přehled pojištění a

Více

Vysoká škola logistiky o.p.s. Monitoring silničních vozidel

Vysoká škola logistiky o.p.s. Monitoring silničních vozidel Vysoká škola logistiky o.p.s. Monitoring silničních vozidel (Bakalářská práce) Přerov, duben 2011 Renáta Kubíčková, Dis. Čestné prohlášení Prohlašuji, že předložená bakalářská práce je původní a vypracovala

Více

Satelitní vyhledávání a monitorování vozidel

Satelitní vyhledávání a monitorování vozidel Satelitní vyhledávání a monitorování vozidel www.carloc.cz Měnící se potřeby a přání klientů spolu s rozvojem techniky, inovací produktů a vývojem legislativy vytvářejí základ pro strategii naší společnosti.

Více

SECAR BOHEMIA, a.s. Firemní profil

SECAR BOHEMIA, a.s. Firemní profil SECAR BOHEMIA, a.s. SHERLOG SecurityCar Ing. Jiří Dufek SECAR BOHEMIA, a.s. SECAR BOHEMIA, a.s. Firemní profil Česká společnost, 100% v soukromém vlatnictví Společnost založena v roce 1992 v Československu

Více

Zabezpečení vozidel R 1. Monitoring

Zabezpečení vozidel R 1. Monitoring Zabezpečení a monitoring vozidel R 1 2 Zabezpečení Monitoring Parkování 3 5 4 Ovládání 2 / ZabeZpečení vozidel / GSM/GpS autoalarm athos GSM/GPS autoalarm Athos není pouze zabezpečení, ale příjemně překvapí

Více

POJIŠTĚNÍ. komerční příloha 25. dubna 2006. V široké nabídce pojistných produktů si každý může vybrat pojištění, které mu vyhovuje.

POJIŠTĚNÍ. komerční příloha 25. dubna 2006. V široké nabídce pojistných produktů si každý může vybrat pojištění, které mu vyhovuje. www.cap.cz Přílohu připravila www.medialni.cz Ke každé individuální smlouvě povinného ručení Kooperativa nabízí živelní pojištění automobilu zdarma. Nejprodávanější životní pojištění DYNAMIK lze přizpůsobit

Více