Úvod. Zdravím všechny muže a pány, kteří se rozhodli udělat něco se svým životem.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Úvod. Zdravím všechny muže a pány, kteří se rozhodli udělat něco se svým životem."

Transkript

1

2 Úvod Zdravím všechny muže a pány, kteří se rozhodli udělat něco se svým životem. Dostává se vám tak do ruky e-book s 19 prohřešky, které se v naší společnosti neustále opakují v chování vůči něžnému pohlaví. Tento e-book je nedílnou součástí online video seriálu pro muže Zákony Atraktivity, který změní vaše myšlení a chování vůči druhému pohlaví. Díky této knize a online seriálu se začnete dívat na ženy jinak. Lépe. Již nebudete mít pocity strachu, úzkosti či nervozity z ženského pokolení. Pochopíte ženské myšlení a vše vám do sebe bude konečně zapadat jako jednoduchá skládanka. Pochopíte, že život se netočí jen kolem žen a že záleží především na vašich vnitřních hodnotách. Kdybych vám to měl shrnout v jedné vetě, řekl bych vám, ať jste sami sebou, jste na sebe přísní, neustále se posouvejte v osobním rozvoji, vystupujte ze své komfortní zóny, starejte se o svůj zevnějšek - jak tělo, tak image - a žijte jen pro dnešní den. Pro moc přítomného okamžiku. Jenže tak jednoduché to zas není. Je prokázáno, že ženy myslí a jednají jinak než muži, a to především za pomocí emocí. Ano, ženy jsou překrásná stvoření, která se rozhodují převážně na základě pocitů a citů. A my muži? Na základě logiky. Proto mnoho mužů dělá neustále se opakující chyby stále dokola a dokola. My si je v této knize postupně odkryjeme. Budete tak mít jedinečnou možnost pochopit ženské myšlení a změnit své chování k ženám. Jestliže vás tento e-book zaujal již během pár vět, nebojte se o tom dát vědět svému kamarádovi či někomu blízkému, o kom si myslíte, že je to materiál přesně pro něj. Podělte se o tento mocný e-book na sociálních sítích jako je facebook či twitter atd. Nikdy nevíte, komu tím pomůžete. A o tom by přece život měl být - podělit se o veškeré znalosti a dovednosti s dalšími lidmi, motivovat je a neustále posouvat kupředu. Jen tak máme totiž pocit, že žijeme opravdu naplno!!!

3 O autorovi Možná vás zajímá, kdo jsem? To je dobrá otázka. Mé jméno je David Hůrka. Jsem obyčejný muž, který neměl nejlehčí dětství. Sice bych si nikterak nemohl stěžovat, protože mám super rodinu, super otce i matku a bratra. Ale bohužel jsem se od narození potýkal s handicapem, nebo to můžeme nazývat výjimečností. To mi došlo až postupem času. Na základní škole jsem byl šikanovaný jenom proto, že jsem se vymykal standardům společnosti. Tak to zkrátka bývá, jste-li jiní nebo děláte-li jiné věci než ostatní. Pak si na vás vždy bude někdo ukazovat či vás soudit, aniž by vás znal. Důležité je se nad to povznést a jít dál. Co se týkalo žen, nikdy jsem jim nerozuměl a nechápal je a vše sváděl na můj tzv. handicap. Když už toho na mě bylo dost, řekl jsem si, že na sobě začnu pracovat a změním se od základu! Změnil jsem šatník, začal se vzdělávat v osobním rozvoji a začal se více zajímat o ženské pohlaví. A zjištění? Zjistil jsem, že ženy nekoušou! Začal jsem se vzdělávat v porozumění ženské psychologii a postupem času jsem začal učit a motivovat muže a dávat jim chuť do života. V tento okamžik dělám individuální konzultace, semináře a konference pro muže. Proškolil jsem více než 700 mužů, kterým jsem změnil život. Jak? Našel jsem v nich ty pravé hodnoty muže, naučil je, aby si vážili sami sebe a že jejich problémy nemusí být vždy těmi největšími na světě. Vysvětlil jim ženské myšlení a ukázal jim, že není důvod se žen bát. Mnohokrát se totiž setkáte i s tím, že žena řeší o desítky problémů více než muž. Tím si buďte jistí!!! Jsem také autorem mnoha elektronických knih o svádění a porozumění ženám. Také jsem autor mnoha video-tréninků pro muže. Jsem pyšný na to, že jsem tyto projekty vybudoval, jelikož je vidělo již více než mužů v Česku a na Slovensku. Závěrem bych rád prohlásil, než se vrhneme do poznávaní největších prohřešků mužů, že i kdyby tyto mé akce a projekty pomohly jen pár desítkám mužů, mohu s klidným svědomím říct - stálo to za to!!!

4

5 Obsah Úvod... 1 O autorovia... 2 První chyba Vizáž... 5 Druhá chyba Vulgarita a gentlemanství... 7 Třetí chyba Nikdy neměňte svá rozhodnutí, abyste udělali radost ženě... 8 Čtvrtá chyba - Nemužné chování... 9 Pátá chyba - Nežijete si svůj život Šestá chyba - Ženu dáváte na první místo Sedmá chyba - Litujete se, nejste dost dobří Osmá chyba - Nejste fyzicky a psychicky dostatečně silní Devátá chyba - Nemáte dostatek energie Desátá chyba - Převezměte zodpovědnost a mějte vše pod kontrolou Jedenáctá chyba - Neustálé potlačování svých tužeb Dvanáctá chyba - Nerozvíjíte se v osobní rovině Třináctá chyba - Nehlídáte si neverbální komunikaci Čtrnáctá chyba - Neustále kritizujete Patnáctá chyba - Nejste dostatečně sociální Šestnáctá chyba - Jste moc spořiví, lakomí Sedmnáctá chyba - Jste přehnaně arogantní Osmnáctá chyba - Jste extrémně výřeční Devatenáctá chyba - Neustále usměvaví Poděkování a kam dál? Podělte se o tento e-book (akce vytváří reakci)... 26

6 První chyba Vizáž Možná je to pro někoho klišé, ale je to tak - první a častou chybou, kterou od sebe velmi často ženu odpudíme, je špatná vizáž. Nejde ani tak o to, co nosíte, ale jak to nosíte. Máte špinavé oblečení? Je vám o dvě čísla větší? Proč to sakra děláte?! Není nic horšího, než mít špinavé, větší, nevyžehlené oblečení. Je to přeci vaše vizitka. Byla by pro vás atraktivní žena, která by měla zmačkanou halenku? Já myslím, že ne, pánové! Anebo ještě jinak, zajímali byste se o ženu, která by na sobě měla celkem pěkné oblečení, ale na první pohled - již z dálky - špinavé? Uvědomte si tedy, že základní chybou číslo jedna je, že muži nedbají na vizáž. Starejte se o sebe, noste krásně sladěné oblečení, nebojte se správné velikosti. Jestliže nevíte, co byste měli nosit, nechte si klidně poradit. Řekněte kamarádce, kamarádovi, který má styl, případně nějaké stylistce, ať vás oblékne. Tímto postojem nemáte absolutně co ztratit, ba naopak. Nebojte se kupovat si kožené boty a dbejte na jejich čistotu, to samé platí i o zbytku oblečení. Choďte upravení, starejte se o vlasy, vousy, nehty. Nezapomínejte, že existují také parfémy, deodoranty a žvýkačky. Divili byste se, kolikrát jste mohli být odmítnuti ze strany ženy jen kvůli tomu, že jste si na sobě nedali záležet. To samé klidně mohlo platit i v případě, že jste se ucházeli o vysněnou práci, kterou jste vždy chtěli získat a nepřišli jste dostatečně společensky oblečení. Pro někoho je vyžehlené, čisté, sladěné oblečení samozřejmostí - tím lépe. Ale divili byste se, kolik mužů to neustále podceňuje a pak se diví, co že vlastně udělali špatně. Jen tak málo stačí. Ano! Nikdy nevíte, kdy na někoho zapůsobíte jen díky skvělé image. Díky tomu, že je z vás pravý švihák lázeňský. Nebojte se toho, vždy je čas na změnu. Proberte šatník a věci, které vám

7 jsou velké či malé, darujte na charitu a vyrazte nakoupit nové oblečení, které vás bude již ode dneška prezentovat v lepším světle. Nebojte se veselých barev, kombinujte, experimentujte, nebojte se lehké extravagance. Zkrátka - ať jste in. Vždy ale nezapomínejte na jedno důležité pravidlo, a to zní: Musím se v tom vždy cítit dobře - co dobře, skvěle! K čemu by vám také bylo krásné oblečení, ve kterém byste to nebyli zkrátka vy, že ano. Jestliže je to váš případ, nebojte se postupně začít přidávat nové oblečení do vaší sbírky. Nenosili jste nikdy saka a košile? Nevadí. Pořiďte si nejdříve stylovou košili a vezměte ji k jeanům. Dělejte postupně takovéto malé krůčky a po čase můžete zjistit, že jste měli přesedlat na saka a košile již daleko dříve, protože v tom vypadáte vyzrále a dost dobře! Nikdy není pozdě na změnu, takže na nic nečekejte a hurá nakupovat.

8 Druhá chyba Vulgarita a gentlemanství Ano, milí pánové, častokrát odrazujeme ženy vulgárním chováním. Nemusí se jednat jen o vypouštění slov z našich úst, ale může jít i o naše chování, které nám zrovna k získání atraktivity nepomůže. Muži často zapomínají na společenské, slušné chování a díky tomu odrazují ženy jak ve vztahu, tak ve společnosti. Každá žena má do určité míry ráda slušné, galantní chování - některá méně, jiná více. Vulgarity si nechte, pánové, do hospod se svými kamarády. Každému se asi stane, že mu sem tam ulítne nějaké to sprosté slovíčko, ale neměla by z vašich úst padat celá salva sprostých slov. To samé platí o tom, že muži by měli být galantní. Opět to nemusíte s galantností přehánět. Najděte si sami právě tu hranici, kdy vám něco je či není příjemné. Pomoci ženě do kabátu, otevřít jí dveře, ukázat jí na místo, ať se usadí, nechat ji jako první vybrat z jídelního lístku - to by mělo být samozřejmostí. Bohužel v dnešním světě to tak již dávno není a jen malá hrstka zůstává stále galantními muži. Začněte být galantním mužem, který nepoužívá zbytečně sprostou mluvu, a stanete se hned výjimečným pro druhé pohlaví. Budete zajímavým mužem, který má styl a vychování. Už jen díky takovéto maličkosti budete u žen bodovat. Každá žena se chce v mužově přítomnosti cítit jako princezna. Minimálně aspoň ve společnosti. ;-) Proto se nebojte změnit svůj přístup k tomuto stylu života a staňte se gentlemanem dnešní doby. Budete mnohem více atraktivním chlapem v jakékoliv společnosti, ať už se jedná o zaměstnání, vaše přátele, ale i když se jedná třeba o neznámé místo. Tím, jak se chováme, si totiž také děláme vizitku, a to především sami sobě. Je až k nevíře, kolik mužů již na galantnost zapomnělo. Věřte, že ženy mají neustále v podvědomí, že by chtěly poznat muže, který je galantní. Nebojte se toho a uvidíte, že budete možná i velice mile překvapeni.

9 Třetí chyba Nikdy neměňte svá rozhodnutí, abyste udělali radost ženě Ano, ano, přesně tak, pokud žena přijde s něčím, co by mohlo změnit mužovo stanovisko, měl by muž na základě nového náhledu na věc učinit nové rozhodnutí, ale neměl by nikdy změnit rozhodnutí jen kvůli ženě - aby jí tím udělal radost. Pro ženu by v jejích očích klesl. Vyslechněte ženu, zajímejte se o její názor, ale nikdy neměňte svá pravidla a svá rozhodnutí jenom proto, abyste někomu udělali radost. Tím byste dali najevo, že nejste spokojeni se sebou samým. Nejdřív musíte důvěřovat vašemu nitru. Vaše jednání by totiž nebylo v souladu s vaším vnitřním JÁ. Pokud vyslechnete ženu a pak se rozhodnete na základě vašeho vnitřního JÁ, tak jste jednali v souladu s vaším hlubším poznáváním. Samozřejmě se nebojte měnit svá rozhodnutí, pokud si myslíte, že žena má lepší pocity a cítění. Můžete se samozřejmě rozhodnout dobře či špatně, ale ať se stane cokoliv, můžete se z toho příště poučit a udělat to jinak, lépe. Uveďme si příklad, ať je to jasné. Vezměte si, že ženě řeknete, že byste se nikdy nechtěli vzdát svého oblíbeného sportu, ale žena vás bude přesvědčovat, že tento váš sport je nebezpečný a vy byste najednou změnili své stanovisko jen proto, abyste jí udělali radost a že má asi pravdu. Samozřejmě může mít pravdu, ale měli byste dělat dál to, co vás baví; vyslechnout si ženu, říct jí důvody, proč to děláte, minimalizovat škody, které by se vám při sportu mohly stát a jít si dál a tvrdě za svým. Tím budete pro ženu atraktivní. Jakmile byste ustoupili a dali na pocity ženy, klesli byste v jejích očí, protože si nestojíte za svým. Proto neměňte za každou cenu svá pravidla. Vyslechněte ženu a nebojte se rozhodnout se podle vašeho nejlepšího uvážení a v nejlepším souladu sami se sebou. Poučte se z chyb a jděte dál.

10 Čtvrtá chyba - Nemužné chování Dalším důležitým bodem, kterým od sebe zaručeně ženu odradíte, je nemužné chování. Hned vám vysvětlím, o co jde. Mnoho mužů si v uspěchaném světě na něco hraje. Chtěli by mít výsledky okamžitě, a proto raději ženě naslibují hory doly. Slibují nesmyslné zážitky, cíle, které se ženou zamýšlejí, a pak se diví, že nemají ony výsledky. Místo toho, aby ženě na rovinu řekli, co s ní zamýšlejí, tak jí raději lžou a lžou tím i sobě. Uveďme si příklad. Žena se vás při rozhovoru zeptá, co s ní zamýšlíte nebo co od toho očekáváte. Vy automaticky řeknete, že nic, že si jen chcete popovídat, ale přitom jsou vaše záměry jiné. Tím lžete nejen sobě, ale i té ženě. A věřte mi, ženy to vycítí. Vy to zaprvé dáte znát na své neverbální komunikaci, zadruhé se chováte nepřirozeně. Mnoho mužů to neumí skrývat a žena to pozná. Místo toho, abyste si něco nalhávali, zkuste být 100% upřímní. Upřímnost neznamená, že tím ženě budete ubližovat či se chovat jako hulvát. Představte si, že jste na diskotéce, líbí se vám žena a vy se s ní chcete pomilovat ještě tu noc. Když se vás žena zeptá, co zamýšlíte, neměli byste lhát, ale říct na rovinu něco ve smyslu, že vás přitahuje a že si představujete, jak její noblesní střevíčky směřují k nebesům. I touto slušnou, přímou mluvou jste vyjádřili své záměry a jasně jste dali ženě najevo, o co vám jde. Tímto stylem určitě nebudete za chudáčka, ale naopak za chlapa, který dal ženě jasně najevo své záměry, a zároveň jste si zachovali status pořádného Alfa samce. Mnoho mužů raději chodí okolo horké kaše a pak se diví, že nemají tížené výsledky. Je to celkem velká škoda. Přímé, upřímné jednání vůči ženě může být pro druhé pohlaví velice atraktivní. I kdyby vám vaše záměry s druhým pohlavím nevyšly podle vašich představ, tak z toho vyváznete minimálně jako pořádný muž s velkým M. A to se počítá!!! Pamatujte na to. Ženy apelují na upřímné muže. Ono je rozdíl říct ženě, že s ní chcete mít sex (někdo používá i hrubší slovíčka) anebo říci, že chcete, aby její střevíčky směřovaly k nebesům. Vidíte a cítíte ty rozdíly? Nebojte se hrát si se slovníčky, se slovními spojeními. Věřte mi, že když se to naučíte, budete zase o krok blíže k velké atraktivitě mužského chování. Každá zkušenost, každá smělost a jiné chování oproti tomu, jak se chovají ostatní, vás bude přibližovat k ženským srdcím. Teď si možná říkáte, že díky tomu, už to někomu někdy vyšlo. Že lhal ženě. Ale mělo to dlouhého trvání? Neublížilo to té ženě? Přemýšleli jste někdy nad tím? Snažili jste se nechat ženu v dobrém rozpoložení? Jste si tím opravdu jisti? Proto se snažte být vždy zcela upřímní - nejen k ženě, ale především a hlavně k sobě. Uvidíte, co to s vámi udělá, to budete koukat!!!

11 Pátá chyba - Nežijete si svůj život Rád bych zde zmínil další důležitý bod. A to je ten, že nežijete život, jaký jste vždycky chtěli. Teď se nebavíme o tom, že máte 20 milenek, 100 míčů na účtě a svaly jako Arnie. Bavíme se o vašem životě, čeho jste chtěli dosáhnout už jako malí. Pamatujete si to, co jste říkávali rodičům, kamarádům, učitelkám a spolužákům ve škole - čím budete? Splnili jste si to? Jen malá hrstka si jde opravdu za tím, co chce. Většina lidí se nechává odrazovat od rodiny a přátel, že nejsou dost dobří, že na to nemají. Co si o vás budou myslet všichni ostatní? Však to známe všichni moc dobře, že ano? Nenechte se ničím a nikým odradit od toho, co v životě opravdu chcete. Chcete mít lepší práci, více peněz? Výborně, udělejte pro to něco!! Nebojte se neúspěchu, ten k životu zkrátka patří!!! Chcete procestovat půl zeměkoule? Výborně, jděte si za svým snem. Žijte ten život, který jste vždy chtěli. Někdo by mohl namítat, že je to vše o penězích. Ano, i ne. Peníze pro vás budou vždy komfortem do života. Ale přeci i bez peněz můžete procestovat půl světa. Neříkám, že to bude lehké, neříkám, že to bude snadné. Říkám - jděte si za svými sny!!! Protože žít takový život, jaký jste vždy chtěli, je pro ženy velice atraktivní, mají rády akční muže. Muže, kteří mají jasno, mají své vize, sny, tužby, jsou do něčeho zapálení. Mají zážitky a zkušenosti. To se ženám líbí a díky tomu, že budete žít život, jaký jste vždy chtěli, budete vyzařovat větší pohodu, která se automaticky promítne do vašeho vystupování, chování, vyjadřování, do vaší tzv. vnitřní síly. Díky tomu, že máte sny, vize a svůj život, budete zase o velký kus blíž k tomu, jak být atraktivním mužem. Jen si to představte. Máte dva muže - jeden chodí z práce do práce a nemá žádné tužby, jen tak životem proplouvá a následuje ostatní. A ten druhý muž? Žije si svůj život, jaký vždy chtěl. Stal se záchranářem, pomáhá lidem, je vitální, plný síly, má atletickou postavu a jde si za svými sny. Je jasné, že takový muž bude vyzařovat více atraktivity než muž číslo jedna. A je to i logické. Naše vnitřní spokojenost vysílá mezi ostatní lidi naši energii, naši mužskou atraktivitu. Proto, pánové, na nic nečekejte a změňte svůj život ještě dnes, ne zítra! Nehledejte výmluvy. Nehledejte tisíce důvodů, proč by to nemělo jít. Hledejte možnosti, jak to udělat, jak si splnit svůj život. Neodkládejte to, udělejte to dnes!!! Zítra už by totiž mohlo být pozdě.

12 Šestá chyba - Ženu dáváte na první místo Dovolte si představit, že jste si našli krásnou, chytrou a pro vás dokonalou ženu. Bohyni. Jen si to zkuste představit. Máte to? A teď si představte, že jste zamilovaní, že spolu chodíte pár dní, možná i měsíců. Trávíte všechen čas spolu. Žena vám vaří, píše vám zamilované smsky, volá vám minimálně jednou denně. Vy jste pořád zamilovaní. Po nějakém čase na vás čeká i před prací a vám to dělá šílenou radost. Ale pořád se to stupňuje. Neustále si voláte, společně trávíte čas, čeká na vás před prací a vám začíná být tak trochu jinak, divně. Nemůžete dýchat. Rozhodnete se tedy jít s kamarády na pivo, probrat život, abyste mohli být taky chvíli jen se sebou a s chlapy. Ale vaše milá polovička se dožaduje, aby mohla jít s vámi. Vy jí řeknete, ať jde také ven se svými kamarádkami. Ona se ale pořád dožaduje toho, aby mohla jít s vámi. Nakonec ji přemluvíte, že ona půjde ven s kamarádkami a vy se svými kamarády. Myslíte si, že to bude lepší a konečně budete chvíli od sebe. Jenže tím to nekončí, představte si, že jste šli na pivo, už sedíte v hospodě a od vaší nádherné, krásné, chytré bohyně chodí smsky - co hodinu to sms zpráva. Cítíte se uvěznění, nedokážete se uvolnit, protože vám neustále říká, jak jí chybíte, jak chce být s vámi atd. Teď se vás táži, pánové, byla by pro vás tato žena ještě atraktivní? Jak dlouho by vás to bavilo, než by vám ujely nervy? Já si myslím, že moc dlouho ne. A teď lusknu prstem a vy se z této noční můry okamžitě proberete. Teď!!! Tím jsem vám, chlapi, chtěl říci, že byste neměli nikdy stavět ženu na první místo. Nikdy byste neměli žít jen pro ni, protože to není a nikdy nebude pro ženu atraktivní. Žena nechce, aby byla na prvním místě před vašimi koníčky, vaším životem, vašimi sny. Ne!!! Ona vám může tvrdit, že ano, ale věřte, že to tak není. Ženy chtějí silného muže, který má svůj život a jde si za svým. Nebojte se někdy ženě udělat radost a oželet něco pro její prospěch, ale nemělo by se to stávat pravidlem. Vy žijete ten svůj život a ženy chtějí, abychom ho žili. Tím budete pro dámské pokolení atraktivnějším mužem. Pamatujte na to. Prosím vás, už nikdy nedávejte ženám své první místo. Milujte je, ale žijte!!!!

13 Sedmá chyba - Litujete se, nejste dost dobří Ano, ano. S tím se setkávám docela často. A mohu také mluvit ze své dlouholeté zkušenosti. Však jsem se sám kdysi neustále litoval a vše házel na svou odlišnost. Trvalo mi celé roky, než mi došlo, o čem to celé je. Neustále jsem se litoval, shazoval se před lidmi a ne jen před ženami. Neustále jsem si opakoval, že nejsem dost dobrý pro své okolí, pro tu určitou práci; že nejsem dost dobrý pro společnost atd. Myslíte si, že jsem budil dojem atraktivního muže? Určitě vám dochází, že ne. Nikdo přeci ve své blízkosti nechce muže, který si neustále na něco stěžuje, lituje se a nemyslí si o sobě, že je dobrý. Pamatujte, že nikdo není na takové stěžování zvědavý. Nikdo! I tomu nejlepšímu kamarádovi po čase polezete na nervy!!! Všichni máme svých problémů dost - já, vy, zkrátka každý. Teď si vezměte, jak musí působit na druhé pohlaví to, když se před nimi neustále shazujete, litujete se, říkáte jim, jak na něco nemáte, že nejste dostatečně dobří. Myslíte si, že s tímto přístupem budete atraktivním mužem? Že ženy budou chtít trávit svůj čas ve vaší přítomnosti? :-) Já si myslím, že vám to dochází pánové, že ano. Je jasné, že taková žena od vás uteče, co nejrychleji to půjde. A jestli ne, tak má s vámi buď hodně trpělivosti, anebo u ní převažuje mužská polarita. Ale žena, u které převažuje ženská polarita, vám během chvíle uteče a už vás nebude chtít nikdy vidět. Protože všichni, ani vy nejste výjimkou, chcete trávit čas s pozitivně naladěnými lidmi - s lidmi, se kterými se cítíte dobře - co dobře, skvěle. Takový člověk je pro vás přitažlivý, atraktivní. Proto opakuji, nikdy, opravdu nikdy se nelitujte. Svěřte se kamarádovi jednou, dvakrát, třikrát a dost!! Svěřte se vaší partnerce jednou a dost. Už to slyšela, ví, co vás trápí, postěžovali jste si, ale to stačí!!! Jestliže chcete být neustále atraktivním mužem číslo jedna, pamatujte na jednoduché pravidlo. Jednou to slyšela, a to stačí. Díky tomuto pravidlu budete zase o něco blíže k atraktivitě. Ano, může se stát, že se vás žena bude ptát, co se děje, že jste jiní, že vás určitě něco trápí, ale vy jste jí to už řekli. Tak stačí jen říci - však víš, už jsem ti to jednou řekl. A takhle to stačí, pánové, věřte mi. Ruku na srdce, většina si neustále stěžuje a neumí se radovat z maličkostí. Neustále si o sobě myslíme, že nejsme dost dobří. A aby taky ne, když nás média válcují tzv. dokonalostí ohledně krásy. Média nám neustále podsouvají, jak je všechno špatné a vše je horší a horší. Proto mám pro vás, pánové, tip. Tip: Nedívejte se na zprávy, nečtěte zprávy. Většinou jsou tam samá negativa. Uvidíte, že bez toho vám bude lépe.

14 Osmá chyba - Nejste fyzicky a psychicky dostatečně silní Bohužel, pánové, je to tak. Ženy mají rády silné muže a to jak po psychické stránce, tak i fyzické. K čemu by byla ženě vaše silná psychická stránka, kdybyste ji v ohrožení života nedokázali pomoci? V dnešním světě, který je stále více zahlcen elektronikou, je čím dál tím méně fyzicky silných mužů. A bohužel ani co se týká psychické stránky, to není o moc lepší. Jak má být chlap dostatečně psychicky silný, když ani nedovede oslovit ženu na ulici, případně se jí jít zeptat, kolik je hodin? Bohužel tohle je normální jev dnešní společnosti, protože se snažíme si vše zjednodušit a vše řešit za pomocí internetu. Pak je jasné, že se nám to promítne i do naší psychické stránky. Jestliže chcete být pro ženy atraktivním mužem, musíte jít a začlenit se do reálného života, protože vysedáváním u PC poznáte svět pouze skrze monitor, díky čemuž se z vás může stát naprostý asociál. Doporučuji vám začít sportovat. Začněte dělat silové sporty, posilovat, případně bojové sporty atd. Poroste vám sebevědomí, spraví se vám vystupování ve společnosti, budete si více věřit. Určitě nejsou vhodné kolektivní sporty. Potřebujete si zvýšit hladinu testosteronu a také by to měl být trochu adrenalin. Uvidíte, že když se do toho přes veškerý diskomfort obujete, tak po čase se budete cítit mnohem, ale mnohem lépe. Zkrátka nemáte co ztratit, můžete jen získat. To samé platí i v případě, že chcete být silnější i po stránce psychické. Vyrazte tedy ven mezi lidi, začněte se seznamovat, začněte komunikovat, jděte se ucházet o lepší práci, jděte se ucházet o to, co jste vždy chtěli, i kdyby to byla role v malém divadle. Protože tyto kroky vás budou posilovat a bude vám růst síla i po psychické stránce. Stanete se ve všech ohledech silným mužem. A to je pro ženy velice přitažlivé. Na nic nečekejte a začněte ještě dnes. Slibuji vám, že po pár měsících budete vyzařovat daleko větší pohodu, budete si víc věřit a budete přitažlivějším mužem. To vám slibuji!!

15 Devátá chyba - Nemáte dostatek energie I tohle se stává dost často. Není skoro nic horšího, než když muž nemá dostatek energie. Nedostatek energie totiž vypovídá něco o jeho životním stylu, o jeho chuti do života. Jestliže patříte mezi muže, kteří nemají dostatek energie, čtěte o to pozorněji!! Nyní si dovolte opět představit, že jste poznali ženu, která nemá dostatek energie. Není veselá, nevyzařuje z ní tzv. pozitivní energie. Je taková jakoby mrtvá - bez vášně, sexapealu, bez radosti ze života. Přitahovala by vás taková žena? Byla by pro vás dostatečně atraktivní? Buďte k sobě zcela, ale zcela upřímní. A teď to vezmeme z druhého konce. Je pro ženy nedostatek energie přitažlivý? Zvlášť, když ženy se umí vcítit do lidí daleko více a jsou mnohem více vnímavější než muži. Byli byste atraktivními muži? ;-) Ano, myslíte správně - nebyli!! Proto nepodceňujte svou energii. Možná si říkáte, jak to změnit. Není to zas tak těžké. Začněte od základu, a tím je kvalitní, dlouhý spánek, kvalitní strava, která se bude skládat převážně z ovoce, zeleniny a zdravých tuků, jako jsou ořechy a ryby. Pijte dostatek tekutin, nejlépe vodu s citrónem a bylinkové čaje. Začněte sportovat. Tohle je jen základ. To vám k samotné energii ještě nemusí stačit. Proto byste měli začít meditovat a udělat si z toho ranní rituál. A hlavně a především byste se měli stýkat s lidmi, kteří myslí pozitivně, kteří vás nebudou vysávat a ucítíte z nich, že mají chuť do života. Díky těmto lidem se budete cítit o dost lépe. Načerpáte novou energii, která z vás bude vyzařovat na míle daleko. Tím budete zase o krok blíže k mužské atraktivitě. Protože není nic přitažlivějšího než dostatek pozitivní energie ve vašem těle. Díky této energii budete mít větší chuť do života, budete daleko lépe působit na lidi, a to i na ženy. ;-) Nezapomínejte na to. Energie je základ vašeho vystupování. Jen si vybavte kamarády či známé, které kolem sebe máte, a vyzařuje z nich dostatek energie. Vybavte si, jak je vnímá okolí, jak je vnímají ženy. Jak jsou úspěšní. Stačí tak málo k lepší atraktivitě, tak na nic nečekejte a změňte své smýšlení a životní styl. Jen akce vyvolá reakci. Neodkládejte to a udělejte to co nejdříve. Chcete přeci žít lépe a být pro lidi atraktivním mužem.

16 Desátá chyba - Převezměte zodpovědnost a mějte vše pod kontrolou Ženy milují, když převezmete zodpovědnost a umíte mít věci pod kontrolou. Je to pro ně velice silné, přitažlivé. Každá žena chce muže, o kterého se může opřít, který umí být zodpovědný a umí se v každé situaci kontrolovat. Z pohledu žen je to velice mocné a sexy. Přemýšleli jste nad tím někdy? Že ne? Vybavte si úspěšného člověka - nejlépe muže. Klidně to může být nějaká známá osobnost. Případně někdo z vašeho okolí nebo i šéf, kterého považujete za svůj vzor. Když si v hlavě promítnete jeho životní styl a chování, tak vám určitě dochází, že tito lidé umí převzít zodpovědnost za své činy a většinou mají vše pod kontrolou. Proto jsou tak atraktivní pro své okolí. Rád bych vám uvedl některé příklady, aby vám to dávalo větší smysl. Představte si, že svedete nádhernou ženu a necháte na ní, jestli půjdete k vám nebo k ní. Nebudete se umět rozhodnout a budete pořád na vážkách. Tím akorát docílíte toho, že žena začne váhat, jestli má s vámi vůbec odejít. Teď si ale představte, že automaticky budete vědět, jestli pojedete taxíkem k ní nebo k vám a přesně budete vědět, co zamýšlíte. Tím jste automaticky převzali zodpovědnost za to, co se bude dít a automaticky se stáváte mužem, který působí dojmem, že má vše pod kontrolou, a to je velice důležité. Uveďme si další příklad. Máte schůzku se ženou a nevíte, co budete dělat. Opět byste vypadal jako muž, co nemá věci pod kontrolou. Ale když se na to náležitě připravíte a rozhodnete, co se bude na dané schůzce dít, opět působíte dojmem muže, který má vše pod kontrolou. Už to chápete? Přijde vám to přitažlivé? Já si myslím, že ano. A teď si vezměte, že pro ženy je daleko přitažlivější, když se umíte rozhodnout a věci pěkně naplánovat. Staňte se tedy zodpovědným mužem, plánujte, rozhodujte, mějte věci pod kontrolou a automaticky se opět přiblížíte krůček po krůčku k velké mužské atraktivitě. Nic z toho, co si zde uvádíme, nevynechávejte. Zakomponujte to do svého života a vaše mužská atraktivita bude velice, ale velice silná. O to nám přeci jde - být pro své okolí atraktivním mužem. Jak se chováme, jak vypadáme, co vyzařujeme, jaký máme životní styl, jaké lidi máme kolem sebe - to vše nás totiž dělá buďto mužem atraktivním, nebo neatraktivním. A ať se vám to líbí či nelíbí, smiřte se s tím, je to bohužel, nebo bohu díky, tak.

17 Jedenáctá chyba - Neustálé potlačování svých tužeb Neustále jsme ve stereotypu, potlačujeme v sobě to, co chceme, a spokojíme se s málem: Tak to tedy NE, křičí vaše vnitřní JÁ. Ano, slýchávám dnes a denně od kamarádů, známých a přátel, že v sobě neustále něco potlačují, nejdou si za tím, co opravdu chtějí. Neřeknou svůj názor - co si myslí - a raději mlčí. V restauraci se spokojí s málo ohřátou polévkou, nechají se předběhnout ve frontě, nechají se omezovat, v restauraci si nechají dát jiné pití než chtěli, protože jim to přijde blbé a trapné se ozvat. A dělá to mnoho z nás. Jen si zkuste vybavit, kdy se to stalo právě vám. A neříkejme, že jsme byli pohodlní, že se tolik neděje nebo že obsluha odešla. Zkrátka ten náš vnitřní šotek nám dával najevo, že to nemáme řešit, že to překousneme a že by to vlastně bylo divné a ještě by se na nás mohl někdo zle či škaredě dívat. Teď se vám možná v hlavě promítlo - co to má sakra společného s mužskou atraktivitou. Věřte mi, pánové, že hodně!!! Muž, který se umí ozvat a řeší problémy, nedostatky a vystupuje z davu, je pro ženské pokolení velice atraktivním. Sám to vídám ve svém vztahu, kdy se ozvu na něco, co se mi nelíbí, a řeším daný problém, ať už je to mezi lidmi nebo v restauraci atd. Ženy to vnímají jako atraktivní chování, že si jdete zkrátka za svým a jen tak se nenecháte obalamutit. Chcete přesně to, co chcete. Víte, co chcete, a to je problém dnešního světa. Mnoho mužů ani neví, co chtějí, a samozřejmě se to netýká jen mužů, ale i žen. Proto v sobě nepotlačujte své tužby, to, co opravdu chcete, ať už se jedná o krátkodobé či dlouhodobé tužby. Díky tomu, že to nebudete potlačovat, budete o něco více atraktivnějším mužem. Ženám se to líbí, nezapomínejte na to. Nepotlačujte své tužby, své přežití jako je strava, spánek, socializace - ať už v jakékoliv míře!!!

18 Dvanáctá chyba - Nerozvíjíte se v osobní rovině Ano, ano, slyšíme o tom stále dokola. Nevzděláváme se, stagnujeme. Žijeme stereotypní život. Zůstáváme ve své komfortní zóně a ne a ne vylézt z té naší pohodlné ulity jménem stereotyp a jistota. Tak tohle je, milí pánové, cesta do pekel. Není nic méně přitažlivého než muž, který se absolutně v ničem nechce rozvíjet. Ráno vstane, jde z práce do práce, potom domů, když je dobrý den, skočí si s kamarády na pivko a jede se od znova. Tak tohle není atraktivní ani omylem. A tím pádem ne pro ženské pohlaví. A jestli je tu někdo, kdo si to nadále myslí, tak by měl zapřemýšlet o svém životě, o svých hodnotách. Chápu, že každý má jiné cíle, jiné vize a sny. Ale ať nikdo netvrdí, že mu takový styl života vyhovuje. Vždy se dá najít něco, co můžeme udělat lépe, žít lépe, dělat věci lépe. Fakt je takový, že jsme jako lidé velice pohodlní, než abychom dělali něco, co nás může rozvíjet. Ono se totiž strašně rychle zvyká na tu pohodlnost a nic nedělání. Ale věřte mi, rychle se zvyká i na to, že se neustále někam rozvíjíte, posouváte. Je to dvousečná zbraň, pánové. Takže jestliže vám vadí to, že se nerozvíjíte, zkuste na sobě zapracovat. Nenakládejte si toho mnoho, ať vás to neodradí. Pěkně postupnými krůčky. Začněte sportovat, změňte životosprávu a začněte se učit nějaký jazyk. A hned máte další smysl vašeho života. Pro váš růst. Potom, až budete v některé té věci úspěšní nebo na dobré úrovni, přidejte další, protože ty věci, které se vám předtím zdály nemožné, jsou tak nějak už vaším životem, vaší přirozeností. A takhle to dělejte a nabalujte věci neustále na sebe. Za rok zjistíte, že jste se naučili tolik věcí, zdokonalili se v té a té oblasti a najednou už nestagnujete, nemáte stereotypní život. No není to báječný pocit? Uvědomte si, že to, že se budete rozvíjet v životě, má kladný dopad na seznamování se s ženami. Budete pro ženu atraktivnějším mužem, a nejen to. Budete mít i více zážitků, zkušeností, nadhledu. A to vše se počítá, milí pánové. Nikdy není pozdě na to vystoupit ze své pohodlné krabice jménem stereotyp a začít se měnit k lepšímu. Nebudu vám lhát - ze začátku to bude těžké, ale postupem času to bude lepší a lepší. Čím častěji vystoupíte ze svého tzv. pohodlíčka, tím snadnější pro vás bude se rozvíjet. Takže na nic nečekejte a naplánujte si věci, které chcete umět. Dokázat. Předvést se světu či sobě. Tip: Přidávejte vše postupně, ne vše najednou, to by vás akorát odradilo. Za to, že jste se něco naučili, se odměňujte - dárek, dobrá večeře, knížka, oblečení, masáž atd. Je důležité se pochválit. A pamatujte na to hlavní - děláte to pro sebe!!!

19 Třináctá chyba - Nehlídáte si neverbální komunikaci O neverbální komunikaci neboli řeči těla bylo napsáno nespočet knih a článků. Ale nedá mi to, abych tomuto tématu nevěnoval aspoň jednu kapitolu. Většina lidí si myslí, že je důležité, co říkáme a ne to, jak se chováme. Ano, i oni mají pravdu, ale... Když něco řekneme a naše řeč těla prozrazuje něco jiného, bude vám dotyčná osoba věřit? Asi ne, že? Přesně tak, proto je strašně důležité to, jak umíte působit na okolí za pomoci neverbální komunikace. Pamatujte - vyrovnaná řeč těla s klidnými otevřenými gesty je velice přitažlivá pro okolí, a to i pro ženy. Myslíte si, že to nemá nic společného s atraktivním chováním? Jestli ano, tak to jste pěkně na omylu. Sebevědomá chůze se vzpřímenou, pomalou chůzí je velice atraktivní a ne jen pro opačné pohlaví. Připadal by vám atraktivní někdo, kdo chodí shrbený, dívá se do země a pohledem se na vás ani nepodívá? A když už se podívá, tak vám ucukne pohledem? O takovém člověku asi těžko řeknete, že má mužskou atraktivitu. Takže na to nezapomínejte, pánové. Chcete-li být zase o něco blíže mužské atraktivitě, nezapomínejte na řeč těla, která je pro vás stěžejní. Opět se můžete podívat na úspěšné lidi jako jsou herci, politici, zpěváci atd. Ale opět se dívejte na silné osobnosti. To, že je někdo politik, ještě neznamená, že má v pořádku neverbální komunikaci. Však sami poznáte, kdo má pro vás příjemnou řeč těla a kdo ne. Existuje také mnoho cvičení na neverbální komunikaci. Kdyby záleželo na mně, dal bych to jako povinný předmět již na základní škole. Mnoho lidí bohužel neumí vystupovat ve společnosti. A bohužel, nebo opět bohudík, vždy na daném člověku poznáte, jestli vám lže nebo to s vámi myslí dobře atd. Stačí mít jen trochu cítění a znát základní pravidla řeči těla. Tip: Začněte dělat nějaký silový sport nebo cvičit s vlastní vahou těla, aby se vaše tělo srovnalo a chodili jste vzpřímeně. Zkoušejte si neverbální gesta před zrcadlem.

20 Čtrnáctá chyba - Neustále kritizujete Není snad nic horšího než neustálá kritika ženy. Měla by ses o sebe více starat. Nesluší ti to. Měla bys zhubnout. Nic jsi nedokázala. Neumíš vařit. Nejsi pěkně nalíčená. Nevoníš. Neusmíváš se. A dalších tisíc jedna blbostí, které my muži občas dokážeme nelidsky vypustit. Pamatujte, pánové, že neustálé kritizování ženy nesignalizuje nic dobrého. Ba naopak. Neustálým kritizováním a zviditelňováním jejích nedostatků pro ni budete zase o něco více nedůvěřivým buranem. Zaprvé ženy vědí, v čem mají mezery a tzv. nedostatky. Všímají si toho na sobě více než my muži. Mají pro to lepší cit. Zadruhé tím, že budete ženu neustále kritizovat, vyvoláváte v ní negativní myšlenky a negativní energii. Tím pro ni určitě atraktivním nebudete. Neříkám vám teď, abyste nic dotyčné neříkali, zvlášť když jste třeba ve vztahu. Kdyby se o sebe žena ve vztahu přestala časem starat a pečovat o sebe, tak je to na vás svým způsobem podraz. Pak by bylo na místě jí nějak šetrně sdělit, co cítíte a jak to vnímáte. Ale neustálým kritizováním tíženého výsledku nedosáhnete. Proto se nebojte ženu i pochválit, motivovat ji k lepším výkonům. Ona vás za to bude milovat a budete se pro ni stávat atraktivnějším mužem. Kdyby vás někdo neustále kritizoval, tak pochybuji, že s takovým člověkem budete chtít trávit čas a budete se vedle něj cítit plní elánu a motivace. Vždy se naučte vcítit do toho druhého. Uvědomte si, jak by bylo vám, kdyby vás někdo neustále kritizoval. Jak byste se asi taky cítili. Díky tomu, že budete trochu empatický vůči ženám, budete zase o krůček blíže k mužské atraktivitě. Je to tak banální věc, ale strašně důležitá!! V maličkostech je skrytá krása. Klidně si ty věci, které by vám nikdy nedošly, vypište na papír. Klidně si tento e-book přečtěte dvakrát, anebo ho dejte přečíst dobré kamarádce, co vám na to řekne. Možná budete šokováni či mile překvapeni. Tip: Vždy se snažte vcítit do druhého pohlaví, jak by vám v té dané situaci bylo.

21 Patnáctá chyba - Nejste dostatečně sociální Bohužel je to tak. Asi nemilá zpráva pro některé z vás, ale je to tak. Mnoho žen chce muže, kteří se umí bavit, umí zapadnout do společnosti, je rád středem pozornosti, umí bavit společnost a vést je. Tento druh chování je pro ženy velice, ale velice atraktivním. Je to především nemilá zpráva pro muže, kteří se neustále seznamují jen na internetu, jestli vůbec, a potom nemají dostatek přátel ve svém okolí a co hůř, nemají ani zážitky ze života. Milí pánové, zážitek ze hry, kolik jste zabili nestvůr, se nepočítá. Ale nezoufejte, nic není ztraceno. I kdybyste patřili zrovna mezi ty muže, kteří nemají přátele, případně se neumí seznamovat ve společnosti, tak se dá vše naučit. Nebudu vám slibovat, že to půjde stejně lehce jako mávnutí kouzelným proutkem. To v žádném případě. Možná to pro většinu z vás bude pěkně náročné a zapotíte se u toho stejně, jako byste běželi hodinový maratón. Ale když vydržíte, výsledky se zaručeně dostaví. Bude zapotřebí, abyste se zvedli od počítačů a vyrazili mezi lidi. Protože jen čtením knih se nic nezmění. Pouze akce vytváří reakci. Jestliže jste dočetli e-book až sem a nemáte moc přátel či neumíte být společenský, tak zavřete tento e-book a začněte makat na prvních bodech až po tento. Buďte k sobě přísní, nevzdávejte to a postupnými krůčky jděte - jděte kupředu. Když setrváte, uvidíte změnu. U někoho, kdo má v srdci bojovníka, ta změna bude rychlá, u jiného pozvolná, ale když se všichni budete řídit tímto e-bookem, uvidíte změnu!!! To vám slibuji! Vypište si jednotlivé kapitoly na papír, napište si to nejdůležitější a hurá do změny. Nic nepřichází samo a zadarmo. Je to jen o vás, ne o mně, ale o vás!!! Chcete-li být pro ženy atraktivnějším mužem, začněte měnit své zvyky a chování. Zapřemýšlejte nad tímto e-bookem, proč některé věci fungují a jiné zase ne. Proč je něco atraktivní a druhé zase ne. Každá žena dá přednost muži, který má mnoho přátel a nedělá mu problém se seznamovat a poznávat nové lidi. V takovém případě na vás totiž žena bude náležitě pyšná a nebude si muset dělat starosti, zdali se s vámi nebude někdy nudit nebo když vás někde nechá ve své partě, jestli se náhodou nezačnete nudit vy. NE! Nezačnete, protože se umíte přizpůsobit lidem a máte rádi společnost. To je pro ženy atraktivní!!!

22 Šestnáctá chyba - Jste moc spořiví, lakomí Ano, ano, ani tomuto tématu - jako jsou peníze a bohatství se nevyhneme. Všichni se asi shodneme na tom, že s penězi je život do určité míry veselejší, zábavnější a zvyšuje nám komfort našeho života. Ale tím to končí. V případě, že máte problém za ženu na schůzce zaplatit kafe či jeden zákusek, který si dala, a ona si jej musí zaplatit sama, pak můžete docílit toho, že už se příště neobjeví. Nestála vám ani za to, abyste za ni utratili malou částku. Teď si to nezaměňujme s kupováním ženy, to je něco jiného. Bavíme se o tom, že by muž neměl mít problém zaplatit za ženu v případě, že ji někam pozve. Bohužel existuje mnoho mužů, kteří se snaží šetřit na nesprávných místech. Chápu, že pro některé z vás může být těžší platit za slečnu drobnosti. Ale o tom to také není. Jde o první impuls z vaší strany. Díky tomu, že nemáte problém za ženu zaplatit malou útratu, vám stoupají plusové body. I díky této drobnosti jste pro ženy o něco více atraktivnějším mužem. Ony si totiž nezaplacení pozvání často vykládají tak, že jste velký spořílek a nechal byste si pro korunu vrtat koleno. Takže pozor na to, pánové. Pozvat ano, ale kupovat ne!!! Neustálým počítáním drobných přímo před ní či počítání, jestli si to můžete dovolit. Tím akorát ženu odradíme. Něco jiného je, když spolu chodíte a už vás žena zná. Zná vaše povolání, vaši životní situaci. Ale v okamžiku, kdy chcete být pro druhé pohlaví atraktivním mužem, neměli byste dělat tyto drobné, ač důležité chyby. Pokud vám to opravdu situace nedovoluje a musíte počítat každou korunu, případně jste student a nemůžete pozvat ženu na jednu kávu, pak zvažte, co udělat jinak, lépe. Najít si brigádu? Hledat při zaměstnání lépe placenou práci? Vzdělávat se a rozvíjet se. Odstěhovat se do jiného města či státu? Možností je mnoho. Jak už jsem říkal v předcházejících kapitolách - rozvíjejte se, nestagnujte. Protože díky osobnímu rozvoji můžete poznat zajímavé lidi, kteří pro vás mají zajímavou práci. Případně mají známé a ti mají další známé. Můžete se naučit desítky nových dovedností a díky tomu budete mít lépe placenou práci, ba dokonce můžete získat vaši vysněnou práci.

23 Sedmnáctá chyba - Jste přehnaně arogantní Arogance nemá se zdravým sebevědomím nic společného. Pamatujte - tím, že budete arogantním mužem, nikdy srdce ženy nezískáte. A jestli ano, pak zapřemýšlejte nad tím jaké a jestli to bude mít dlouhého trvání. Mnoho mužů, aby ukázalo svou empatickou stránku, se raději za něco schovává. Často to bývá přehnané sebevědomí až arogantní chování. Upřímně tohle chování moc atraktivní není. Znáte to, někdo vám ublíží a říkáte si - ode dneška budu jiným člověkem, nenechám si nic líbit a všem to teď ukážu!! Asi se v takové situaci ocitl každý. Pamatujete? Raději tohleto jednání hoďte za hlavu a nebojte se i nadále zůstat empatickým člověkem. Ne být hodný a milý, ale empatický! To je velký rozdíl. Když budete mít zdravé sebevědomí se špetkou empatie, budete pro druhé pohlaví velice přitažlivým. Přehnaná arogance má za následek to, že se s vámi nebude chtít nikdo seznamovat nebo se vás lidé budou bát. Zkrátka nebudou chtít trávit čas ve vaší společnosti. A jak už jsem říkal, jestliže se najde někdo, kdo ano, tak byste měli zapřemýšlet nad tím, jestli s takovým člověkem můžete být delší dobu či dokonce celý život.

24 Osmnáctá chyba - Jste extrémně výřeční Tak, tak pánové, jste neustále ukecaní, až z toho ženám oči přecházejí. Pamatujte - výřečnost je fajn vlastnost, ale nic se nemá přehánět. Extrémní výřečnost, kdy nezastavíte pant, je spíše ke škodě než k užitku. Představte si, že oslovíte ženu, uděláte na ni výborný dojem, ale jak s vámi tráví více a více času v daný večer, zjišťuje, že ji nepustíte ani ke slovu a neustále povídáte a povídáte a povídáte, až z toho začíná být značně otrávena. Zjišťuje, že začínáte být velice sebestředným mužem a že vás ani vlastně nezajímají její názory, pocity atd. Tohle, milí pánové, opravdu není atraktivní vlastnost. Takže, jak jistě všichni víme, někdy méně znamená více, a to v tomhle případě platí 100%. Jestliže s tím máte problém, nebojte se někdy naslouchat ženě a mluvit více stroze. Ale pozor, ne s nezájmem a s arogancí. To byste na ženy opět působili divně a nepřirozeně. Však se na to zkuste podívat zase z druhé strany barikády. Jak by bylo vám, kdyby žena neustále mlela pantem... a mlela a mlela... Jak dlouho by vás to bavilo? Byla by pro vás taková žena atraktivní? Vždycky se na to podívejte z té druhé strany a hodně si to usnadníte. To mi věřte!! Je to taková dobrá pomůcka, vždy se snažit vcítit do druhého pohlaví, prostě si představit, jak by v dané situaci bylo vám. A díky tomu to pro vás bude zase o něco snazší a budete zase o kousek blíže k mužské atraktivitě. Tip: Někdy méně znamená více, pamatujte na to :-)

25 Devatenáctá chyba - Neustále usměvaví Ano pánové, dostáváme se k poslednímu bodu, který je pro ženy samozřejmě také neatraktivním. Určitě jste někdy potkali muže či ženu, kteří se neustále usmívali. Bylo vám s nimi příjemně a cítili jste se v jejich přítomnosti skvěle. To je fajn. Ale teď si to vezmeme pěkně z druhého pohledu. Je přemíra smíchu a úsměvu atraktivní? Zapřemýšlejte pořádně. Nebavíme se teď o tom, že byste se neměli nikdy usmát, zasmát se pořádně od srdce, jak se říká od plic. Ale bavme se opravdu o velké přemíře smíchu a zábavy. Byla by pro vás taková slečna, žena atraktivní? Možná chvíli. Výborně. A co po několika hodinách? Stále je pro vás tato žena atraktivní? Není, že ano? Myslíte si, že ženy chtějí velice zábavné a usměvavé borce? Samozřejmě, že nechtějí, to už totiž s atraktivitou muže nemá vůbec, ale vůbec nic společného. Proto většinou muži, kteří se v barech a na diskotékách moc neusmívají, přijdou dívkám tak strašně sexy. Smích je totiž zabíječ sexuálního napětí. Jestliže chcete být přitažlivým mužem, vykalibrujte si smích. Smějte se, když se to hodí, když to příležitost nabízí. Vždyť smích léčí a prodlužuje život. Proto na to pamatujte. Smát se ano, být zábavný také, ale všeho s mírou. Tip: Usmívejte se spíše jen uvnitř sebe, díky tomu nebudete mít navenek přehnaný úsměv.

26 Poděkování a kam dál? Tímto se chýlíme ke konci tohoto e-booku. Napsal jsem ho pro vás, abych vám otevřel oči, jelikož to vidím dnes a denně u svých známých, přátel a taky cizích lidí, jak neustále opakují ty samé chyby, které rozhodně nejsou atraktivní pro ženské pokolení. Všichni přeci chceme být atraktivními muži a chceme uspět v této uspěchané době. Ani já, ani vy nejste výjimkou. Pokud se tedy vyhnete všem 19 prohřeškům, které najdete v tomto e- booku a kterými ženu vždy odradíte, budete mít daleko větší úspěch. A ne jen u žen, ale celkově mezi lidmi. Protože mnohé z těchto prohřešků se promítají do celého života. Do vašeho úspěchu, vašich vizí, snů a cílů. Dostala se vám tak do ruky kniha, díky které máte možnost změnit svůj život k lepšímu, díky které můžete začít žít lepší život. Možná si teď říkáte, jak se dají ty věci aplikovat do běžného života. Vzpomínáte si ještě na neverbální komunikaci? Vždyť tu můžete aplikovat na obchodní schůzce, na pohovoru do práce, na přednáškách, kde přednášíte, na komunikaci se ženami atd. Nebo vzpomínáte si na arogantní chování? Když to s ním přeženete, tak vás lidi zřejmě nebudou mít moc v lásce. A ta vysněná práce, kterou jste chtěli, vám zřejmě taky proklouzne mezi prsty. A co ta dívka, kterou jste chtěli oslnit, ale zalekla se vás díky přehnanému sebevědomí. Teď už by pro vás vše mělo být daleko snazší, co se žen týká. A zajisté chápete, proč tomu tak bylo nebo je. Už vám to určitě dochází, že ano? Mělo by být naší přirozeností vyzařovat chování pořádného muže, pořádného Alfa samce. Tak je to totiž přirozené. Tak to bylo již v minulosti, jen to bohužel šlo do ústraní. Ale nic není ztraceno!!! Nezapomeňte, pánové, tedy sledovat pečlivě svůj . Již za pár dní vás čeká něco opravdu velkého!! Najděte si pár minut času, jako jste si jej našli na tento e-book, protože to bude opravdu velkolepé a může vás to ve vašem životě posunout zase o něco kupředu!

27 Děkuji vám z celého srdce, že jste dočetli tento e-book až sem, protože jste museli investovat svůj čas stejně tak, jako já do sepsání této knihy. Moc si toho vážím a přeji vám, ať vyzařujete mužskou atraktivitu na všechny lidi kolem sebe. A kdo pořád váhá nebo si myslí, že to nezvládne, ať sleduje nedočkavě svůj a za pár dní ti na něj dorazí opravdu něco velkého. Nezapomeň také sledovat videa, která jsem si pro tebe připravil a věnoval jim pro vás dostatek času a energie. Mají velice vysokou hodnotu, však posoudíte sami. Díky za vás, pánové, že nechcete nechat život náhodám, ale že chcete jednat jako pořádní chlapi!!! Podělte se o tento e-book s přáteli (akce vytváří reakci) Jestliže vám to chlapi něco dalo, budu moc rád, když se o tento e-book podělíte se svými přáteli. Sdílejte ho na sociálních sítích a dejte o něm vědět všem vašim kamarádům a známým. Třeba je to také zaujme stejně jako vás a někomu tím třeba změníte život, nikdy nevíte. Nezapomeňte sledovat stránky A nyní mi dovolte, abych se s vámi s grácií rozloučil jedním svým citátem. Každý máme v sobě toho válečníka, který v nás dřímá, dovolte mu vyplout na povrch, aby mohl vyzařovat onu mužskou atraktivitu. Protože on tam ve vás někde je. Dejte mu šanci se probojovat skrz vás ven!!!

28

TEST - JSEM SÁM SEBOU?

TEST - JSEM SÁM SEBOU? BÝT SÁM SEBOU Být sám sebou, znamená zjistit a naplňovat svůj smysl života, ten opravdový, po kterém vnitřně toužíte. Někteří lidé ani nevědí, co je jejich smyslem života a je pro ně velice těžké ho definovat.

Více

Uběhly desítky minut a vy stále neumíte nic. Probudíte se ze svého snění a hnusí se vám představa učit se.

Uběhly desítky minut a vy stále neumíte nic. Probudíte se ze svého snění a hnusí se vám představa učit se. Kapitola 1 Nesnášíte učení? STOP Určitě valná část z vás, která otevřela tuto knihu, se potýká s problém jak se lépe učit. Sedíte nad knížkou hodiny, ale do hlavy nenacpete nic. Díváte se na písmenka,

Více

Vítejte u druhého videa Studio x51 academy

Vítejte u druhého videa Studio x51 academy Vítejte u druhého videa Studio x51 academy Díky za všechny fantastické reakce a dotazy, které se objevily u prvního videa. Ještě jednou bych vás chtěl vyzvat, abyste se stejně aktivně zapojili také do

Více

Skvělý rok 2016 Váš plán pro úspěšný nový rok

Skvělý rok 2016 Váš plán pro úspěšný nový rok Skvělý rok 2016 Váš plán pro úspěšný nový rok JANAPEKNA.CZ 1 Část 1 Než začneme: Jaký byl pro vás rok 2015? Vítejte! Než se pustíme do plánování vysněného roku 2016, musíme se podívat, jaký byl rok 2015.

Více

JAK BÝT ÚSPĚŠNÁ NA SCHŮZCE S MUŽEM 55 TIPŮ

JAK BÝT ÚSPĚŠNÁ NA SCHŮZCE S MUŽEM 55 TIPŮ JAK BÝT ÚSPĚŠNÁ NA SCHŮZCE S MUŽEM 55 TIPŮ Nedělejte pořád stejné chyby, udělejte ten nejlepší dojem na muže, o kterého máte zájem a připravte se na úspěch. Nechte si poradit, jakých chyb se vyvarovat,

Více

Co na to řekne...? 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena

Co na to řekne...? 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena Co na to řekne...? 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz všechna práva vyhrazena Znáte nějakou situaci podobnou těm následujícím? chcete udělat něco bláznivého nebo neobvyklého, třeba si obarvit

Více

Můj rok můj život Jaký byl a bude?

Můj rok můj život Jaký byl a bude? Jaký byl a bude? 2014 Lucie Valchařová, Blíží se nám konec roku a s ním nám přirozeně přichází na mysl, jaký vlastně byl ten náš rok 2014. Je skvělé přivítat nový rok s čistou hlavou a jasnými myšlenkami

Více

OKNA DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

OKNA DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI OKNA DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI V předchozích seminářích jste prošli řadou testů a úloh. Nyní byste měli lépe porozumět tomu, jací jste a jaké možnosti zdravé komunikace ve vztahu k sobě samému i k ostatními

Více

Obsah. 1. KROK: Víte, za co utrácíte?... 2. 2. KROK? Máte odpovídající životní úroveň?... 4. 3. KROK: Využíváte finančního trhu?...

Obsah. 1. KROK: Víte, za co utrácíte?... 2. 2. KROK? Máte odpovídající životní úroveň?... 4. 3. KROK: Využíváte finančního trhu?... Obsah 1. KROK: Víte, za co utrácíte?... 2 2. KROK? Máte odpovídající životní úroveň?... 4 3. KROK: Využíváte finančního trhu?... 5 4. Nechejte si poradit od odborníka... 6 www.anekamickova.cz 1 Zdravím

Více

Proč si všichni na střední musí připadat jako králové nebo královny?

Proč si všichni na střední musí připadat jako králové nebo královny? Proč si všichni na střední musí připadat jako králové nebo královny? Nikdo si mě za celý týden ani nevšiml. Jsem jen další nová studentka na nové škole. Přestoupila jsem z té minulé z toho důvodu, že se

Více

5 důležitých bodů pro změnu vašeho života

5 důležitých bodů pro změnu vašeho života 5 důležitých bodů pro změnu vašeho života 1 1. Naučte se být sami sebou a sami se sebou V dnešní době není vůbec jednoduché být sám sebou a zůstat přirozený a harmonický, prostě takový, jakého nás příroda

Více

5 RAD A TIPŮ, JAK VYDĚLÁVAT PENÍZE NA BURZE. burzaprokazdeho.cz Petr Novák pecan.novak@gmail.com

5 RAD A TIPŮ, JAK VYDĚLÁVAT PENÍZE NA BURZE. burzaprokazdeho.cz Petr Novák pecan.novak@gmail.com 5 RAD A TIPŮ, JAK VYDĚLÁVAT PENÍZE NA BURZE Chcete vědět: Co dělat, abychom vydělávali na burze peníze? Co nedělat, abychom vydělávali na burze peníze? Tak v tom případě Vás mohu ujistit o tom, že máte

Více

5 RAD A TIPŮ. Jak vydělávat peníze na burze. #Burza pro každého - 5 rad a tipů. >> zpět na Obsah. elektronická publikace 2015

5 RAD A TIPŮ. Jak vydělávat peníze na burze. #Burza pro každého - 5 rad a tipů. >> zpět na Obsah. elektronická publikace 2015 Název kapitoly 5 RAD A TIPŮ Jak vydělávat peníze na burze elektronická publikace 2015 1 Pár slov úvodem Pár slov úvodem Investování a obchodování na kapitálových trzích se věnuje již od roku 2006. Je absolventem

Více

Anežka Mičková, těší mě.

Anežka Mičková, těší mě. Anežka Mičková, těší mě. Profese finančního poradce je v České republice ještě v plenkách. Vždyť finanční poradci začali mít u nás význam až po revoluci v 89 roce, kdy se otevřel trh a lidé si měli z čeho

Více

MŮJ STRACH. Nejstrašnější bída je samota a pocit, že mě nikdo nepotřebuje. - Matka Tereza

MŮJ STRACH. Nejstrašnější bída je samota a pocit, že mě nikdo nepotřebuje. - Matka Tereza MŮJ STRACH Nejstrašnější bída je samota a pocit, že mě nikdo nepotřebuje. - Matka Tereza Byla jsem hrozně vyděšená, hlavně z toho, že lidé, které jsem zázrakem potkala, mě jednoduše opustí. Proč by někdo

Více

Můj strach. Nejstrašnější bída je samota a pocit, že mě nikdo nepotřebuje.

Můj strach. Nejstrašnější bída je samota a pocit, že mě nikdo nepotřebuje. Můj strach Nejstrašnější bída je samota a pocit, že mě nikdo nepotřebuje. - Matka Tereza Byla jsem hrozně vyděšená, hlavně z toho, že lidé, které jsem zázrakem potkala, mě jednoduše opustí. Proč by někdo

Více

být a se v na ten že s on z který mít do o k

být a se v na ten že s on z který mít do o k být a se 1. 2. 3. v na ten 4. 5. 6. že s on 7. 8. 9. z který mít 10. 11. 12. do o k 13. 14. 15. ale i já 16. 17. 18. moci svůj jako 19. 20. 21. za pro tak 22. 23. 24. co po rok 25. 26. 27. oni tento když

Více

20 proseb dětí. Příloha č. 1 MILÁ MAMINKO A MILÝ TATÍNKU

20 proseb dětí. Příloha č. 1 MILÁ MAMINKO A MILÝ TATÍNKU Příloha č. 1 20 proseb dětí MILÁ MAMINKO A MILÝ TATÍNKU 1) Nikdy nezapomeňte: jsem dítětem vás obou. Mám teď sice jen jednoho rodiče, u kterého převážně bydlím, a který se o mě většinu času stará. Ale

Více

EM-kit Empowerment of immigrant women

EM-kit Empowerment of immigrant women RADA PRVNÍ: Jak se vypořádat se stresem způsobeným ztrátou zaměstnání Neotáčejte se ke svým pocitům zády Jak přežít stres spojený se ztrátou zaměstnání Vypište se ze svých pocitů. Vyjádřete vše, co cítíte

Více

Tarotová galerie. Jak jste na tom se svou intuicí?

Tarotová galerie. Jak jste na tom se svou intuicí? 1 Tarotová galerie Jak jste na tom se svou intuicí? Necháváte se v běžném životě vést svými pocity, svým vnitřním vedením, anebo pro svá rozhodnutí vždy potřebujete logické zdůvodnění? Nebo to máte půl

Více

2 Proč pracovat tam, kde nejsou příjemné kolegiální vztahy?

2 Proč pracovat tam, kde nejsou příjemné kolegiální vztahy? 2 Proč pracovat tam, kde nejsou příjemné kolegiální vztahy? Kolegiální vztahy jsou velmi delikátní záležitost, neboť s kolegy lidé tráví velkou část svého života. Pokud se v týmu vyskytuje někdo negativní,

Více

Srdečně vás všechny vítám na tomto úžasném projektu, po jehož absolvování nebudete věřit, kým jste byla!

Srdečně vás všechny vítám na tomto úžasném projektu, po jehož absolvování nebudete věřit, kým jste byla! Srdečně vás všechny vítám na tomto úžasném projektu, po jehož absolvování nebudete věřit, kým jste byla! CO JE PRO VÁS DŮLEŽITÉ! UVĚDOMIT SI, PROČ JSTE ZDE A CO CHCETE VE SVÉM ŽIVOTĚ ZMĚNIT A NA TOM BUDEME

Více

Radek Šíra, 2013. Úvodní strana Petr Kulhánek, 2013. Sbal ji je registrovaná ochranná známka

Radek Šíra, 2013. Úvodní strana Petr Kulhánek, 2013. Sbal ji je registrovaná ochranná známka Radek Šíra, 2013 Úvodní strana Petr Kulhánek, 2013 Sbal ji je registrovaná ochranná známka 2 Obsah Úvod... 4 Ženské pohlaví... 5 Příprava... 10 Fyzická příprava... 10 Psychická příprava... 11 Příprava

Více

Nemáte Žádné Reference?

Nemáte Žádné Reference? Nemáte Žádné Reference? Pak mám pro vás dobrou zprávu. Každý začíná s tím, že žádné nemá. Všichni ale musíme odněkud začít. Z vlastní zkušenosti se mi nesčetněkrát potvrdilo, že když umístíte reference,

Více

Program Podnikání 5. týden. a produktivita

Program Podnikání 5. týden. a produktivita Program Podnikání 5. týden Systémy a produktivita Vítám vás u nového modulu našeho programu! Tentokrát se vrhneme na trochu nudnější téma, které je ale v podnikání zcela nezbytné. Když podnikáme, máme

Více

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem?

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ZÁŽITKY PRO FIRMY užijte si vztahy se svými klienty, je to pro Vás jediná spolehlivá investice, která se Vám stonásobně vrátí...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY vznikla

Více

Korpus fikčních narativů

Korpus fikčních narativů 1 Korpus fikčních narativů prózy z 20. let Dvojí domov (1926) Vigilie (1928) Zeměžluč oddíl (1931) Letnice (1932) prózy z 30. let Děravý plášť (1934) Hranice stínu (1935) Modrá a zlatá (1938) Tvář pod

Více

Asistenční služba sv. Rafaela Diecézní charita Brno

Asistenční služba sv. Rafaela Diecézní charita Brno Co to je osobní asistence? Diecézní charita Brno Příručka pro zájemce o službu osobní asistence OSOBNÍ ASISTENCE je služba, která pomáhá, když někdo potřebuje pomoc. Pomáhá každý den, pomáhá u člověka

Více

Buďte nádherná! 4 kroky, jak vypadat úžasně při každém focení. Jarka Hrnčárková portrétní fotografka

Buďte nádherná! 4 kroky, jak vypadat úžasně při každém focení. Jarka Hrnčárková portrétní fotografka Buďte nádherná! 4 kroky, jak vypadat úžasně při každém focení Jarka Hrnčárková portrétní fotografka Proč si přečíst tuto brožuru? Klientky mi během focení často říkají, že na běžných fotkách si vůbec nepřipadají

Více

Proč se mnoho lidí nemůže náklonnosti takřka ubránit,

Proč se mnoho lidí nemůže náklonnosti takřka ubránit, TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI SRDCE Přitažlivost Proč se mnoho lidí nemůže náklonnosti takřka ubránit, zatímco jiní o lásku usilují? Proč vás určitý typ muže nebo ženy skoro magicky přitahuje a jiný, ačkoli

Více

Program Podnikání 2. týden. Peněžní

Program Podnikání 2. týden. Peněžní Program Podnikání 2. týden Peněžní alchymie Tento týden se podíváme na peníze. Toto je podle mně tak naprosto zásadní téma, že je hned jako druhé v našem programu. Přála bych si, abych věděla to, co dnes,

Více

--- Ukázka z titulu --- Myšlení uzdravuje. Jarmila Mandžuková

--- Ukázka z titulu --- Myšlení uzdravuje. Jarmila Mandžuková ÚVOD Při otevření této knihy se možná ptáte, k čemu je potřeba další kniha o zdraví, když už jich byly napsány stovky? Asi máte pravdu, ale můj velký zájem o možnosti sebeléčení s cílem pomoci sama sobě

Více

Vše, co se dá měřit, se dářídit! Ovšem to, co je pro maximální výkon nezbytné, je jen těžko měřitelné. HRANICE maximálního výkonu

Vše, co se dá měřit, se dářídit! Ovšem to, co je pro maximální výkon nezbytné, je jen těžko měřitelné. HRANICE maximálního výkonu Vše, co se dá měřit, se dářídit! Ovšem to, co je pro maximální výkon nezbytné, je jen těžko měřitelné. HRANICE maximálního výkonu Co jsme si připravili Hranice maximálního výkonu Výsledky, úspěch a životní

Více

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz

Miliónový rok. David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz Miliónový rok David Kirš a Bohdana Kabátová www.milionovyrok.cz ÚSPĚCH NENÍ ŽÁDNÉ TAJEMSTVÍ ZPŮSOB MYŠLENÍ + VĚCI DĚLAT MÁTE JEDEN CÍL OVLÁDAT ENERGII (život sám i hmotné věci v něm jsou energie) (otevřete

Více

Sbal ji! Šestá a sedmá kapitola (201010R)

Sbal ji! Šestá a sedmá kapitola (201010R) Sbal ji! Šestá a sedmá kapitola (201010R) Radek Šíra, 2011 Úvodní strana Roman Bartoš, 2011 Fotografie na úvodní straně Barbara Janů, 2011 2 Obsah 6. Udržte si ji... 4 6.1. Fáze vztahu... 6 6.2. Jak poznáte,

Více

ČERVEN Pátek Pro mě jsou letní prázdniny v podstatě tři měsíce výčitek svědomí.

ČERVEN Pátek Pro mě jsou letní prázdniny v podstatě tři měsíce výčitek svědomí. ČERVEN Pátek Pro mě jsou letní prázdniny v podstatě tři měsíce výčitek svědomí. Jenom proto, že je hezky, každý čeká, že budete venku a skotačitˮ nebo tak něco. A když venku netrávíte každou vteřinu, hned

Více

Zítřek může přijít. Dagmar Mancová

Zítřek může přijít. Dagmar Mancová Zítřek může přijít Chci změnit Váš pohled na finanační poradenství. Zjistíte co všechno s vámi u kávy či v klidu domova finanační poradce probere. www.dagmarmancova.cz 2016 Zítřek může přijít Chci změnit

Více

Zaručený návod, jak mít

Zaručený návod, jak mít Zaručený návod, jak mít jistou práci a mzdu Rady k nezaplacení 1. Jak získat práci a začít vydělávat peníze 2. Že vám agentura práce najde práci za vás 3. Co říkají lidé, kteří pracují pro agenturu práce

Více

TEST LOGIKY. Využitelný pro měření kompetence: řešení problémů, orientace v informacích

TEST LOGIKY. Využitelný pro měření kompetence: řešení problémů, orientace v informacích TEST LOGIKY Využitelný pro měření kompetence: řešení problémů, orientace v informacích Forma: papír - tužka Čas na administraci: max. 25 min. Časový limit: ano Vyhodnocení: ručně cca 10 minut jeden testovaný

Více

Vámi vybrané karty 2 / 6

Vámi vybrané karty 2 / 6 Vážený pane Komarek, právě jste si zakoupili Tarot Rozhodnutí, který vám může usnadnit rozhodování v situacích, v nichž se cítíte bezradní. Stojíte na životní křižovatce, nabízí se vám několik různých

Více

Téma VI.2.4. Práce a vzdělávání 6. Pracovní pohovor. Mgr. Zuzana Válková

Téma VI.2.4. Práce a vzdělávání 6. Pracovní pohovor. Mgr. Zuzana Válková Téma VI.2.4. Práce a vzdělávání 6. Pracovní pohovor Mgr. Zuzana Válková Co je pracovní pohovor a kdy nás čeká? Pracovní pohovor je událost, při které náš potenciální zaměstnavatel zjišťuje všechny potřebné

Více

na jeho límci. Mnohokrát jsem vynesla

na jeho límci. Mnohokrát jsem vynesla Jednoho dne na jeho límci. tento malý hmyz ven, měl učitel narozeniny. Ti lidé se zase předem domluvili: Co kdybychom vyhlásili soutěž o nejlepší oblečení jako dárek na učitelovy narozeniny? Musely ho

Více

Návod na vytvoření vlastního videa. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Návod na vytvoření vlastního videa. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Návod na vytvoření vlastního videa Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Sami nejlépe víte, že trh s finančními poradci je přesycen.každý poradce se snaží odlišit od ostatních, být nejlepší

Více

Odkládáme-li lásku k sobě. samým na dobu, kdy. budeme dokonalí, promarníme život. Už jsme. dokonalí právě tady a. právě nyní.

Odkládáme-li lásku k sobě. samým na dobu, kdy. budeme dokonalí, promarníme život. Už jsme. dokonalí právě tady a. právě nyní. Jsem dokonalý takový, jaký jsem. Odkládáme-li lásku k sobě samým na dobu, kdy budeme dokonalí, promarníme život. Už jsme dokonalí právě tady a právě nyní. Nejsem ani příliš mnoho, ani příliš málo. Nikomu

Více

Co ANO při čtení dětem

Co ANO při čtení dětem Co ANO při čtení dětem Dobré rady pro rodiče, prarodiče, učitele a všechny, kteří mají chuť číst dětem. Dětem začněte číst co nejdříve. Čím dříve je motivujete, tím je to snazší a lepší. Využívejte dětské

Více

PŘÍPRAVA NA ÚSTNÍ ZKOUŠKU

PŘÍPRAVA NA ÚSTNÍ ZKOUŠKU PŘÍPRAVA NA ÚSTNÍ ZKOUŠKU Mgr. Michaela Holubová Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Michaela Holubová. Obsah: Jak začít? Jak pracovat s pracovními listy? Jak číst text?

Více

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKŮ SPOKOJENOSTI SE SLUŽBOU SOCIÁLNÍ REHABILITACE CENTRA ANIMA OPAVA ZA ROK 2012

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKŮ SPOKOJENOSTI SE SLUŽBOU SOCIÁLNÍ REHABILITACE CENTRA ANIMA OPAVA ZA ROK 2012 ANIMA VIVA o. s. 1/14 VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKŮ SPOKOJENOSTI SE SLUŽBOU SOCIÁLNÍ REHABILITACE CENTRA ANIMA OPAVA ZA ROK 2012 1. METODIKA DOTAZNÍKOVÉHO ŠETŘENÍ Cíl dotazníkového šetření Cílem dotazníkového

Více

JAK BÝT ÚSPĚŠNÝ V SÍŤOVÉM MARKETINGU

JAK BÝT ÚSPĚŠNÝ V SÍŤOVÉM MARKETINGU JAK BÝT ÚSPĚŠNÝ V SÍŤOVÉM MARKETINGU Marie Slivová (od 28.8.2010 Michaličková) Kouč osobního rozvoje JAK BÝT ÚSPĚŠNÝ V SÍŤOVÉM MARKETINGU 1 JAK BÝT ÚSPĚŠNÝ V SÍŤOVÉM MARKETINGU Někteří vedoucí struktur

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

Jak překonat rozchod. Radek Šíra

Jak překonat rozchod. Radek Šíra Jak překonat rozchod Radek Šíra 2 Radek Šíra, 2013 OBSAH Úvod... 4 1. Typy rozchodů... 5 1.1. Navrhovatel a obránce... 5 1.2. Délka vztahu... 6 2. Měsíc nové naděje... 8 2.1. Týden zármutku... 8 2.2. Týden

Více

Jak koupit nemovitost

Jak koupit nemovitost Jak koupit nemovitost Bezpečně? Co nejlépe? Bez starostí a stresu? Část 1. www.alisen.cz Proč vznikla tato kniha? Koupě nemovitosti bývá pro většinu z nás životní investicí. Vydáváme velké, často půjčené

Více

6 tipů. pro Strategii k radosti. Michal Kolář www.kolami.cz

6 tipů. pro Strategii k radosti. Michal Kolář www.kolami.cz 6 tipů pro Strategii k radosti Michal Kolář www.kolami.cz Do rukou se Vám dostává ebook 6 tipů pro Strategii k radosti s tipy, které dokáží posunout affiliate spolupráci v kombinaci s PPC reklamou na jiný

Více

Úspěch není klíčem ke spokojenosti, spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi, co děláte, budete úspěšní (Albert Schweitzer).

Úspěch není klíčem ke spokojenosti, spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi, co děláte, budete úspěšní (Albert Schweitzer). Pravidla úspěchu Co je úspěch? Úspěch je uspokojivé dosažení cíle (Noah Webster). Úspěch je postupná realizace hodnotného ideálu (Earl Nightingale). Úspěch je maximální využití všech vašich schopností

Více

Všechny meditace se vás snaží lehce opít udělat z vás pijáky božství.

Všechny meditace se vás snaží lehce opít udělat z vás pijáky božství. Všechny meditace se vás snaží lehce opít udělat z vás pijáky božství. První věc, kterou je dobré ráno udělat, je smát se, protože to udá směr celému vašemu dni. Pokud budete vstávat se smíchem na rtech,

Více

PORAĎ SI SE ŠKOLOU Lucie Michálková

PORAĎ SI SE ŠKOLOU Lucie Michálková PORAĎ SI SE ŠKOLOU Lucie Michálková Copyright 2015 Lucie Michálková Grafická úprava a sazba Lukáš Vik, 2015 1. vydání Lukáš Vik, 2015 ISBN epub formátu: 978-80-87749-89-0 (epub) ISBN mobi formátu: 978-80-87749-90-6

Více

10 jednoduchých tipů. Pro více romantiky ve vašem partnerském vztahu

10 jednoduchých tipů. Pro více romantiky ve vašem partnerském vztahu 10 jednoduchých tipů Pro více romantiky ve vašem partnerském vztahu Napsal: Aleš Kalina, kouč v oblasti mezilidských vztahů Tento materiál můžete volně šířit s uveřejněním odkazu www.mujvztah.cz Tip #

Více

Příprava na přijímací pohovor

Příprava na přijímací pohovor JAZYKOVÁ LEKCE pracovní listy Projekt Změňte to! Podpora uplatnění migrantů na trhu práce (reg. číslo CZ.2.17/2.1.00/34351) Jazyková lekce 3 Obsah pracovních listů Úkoly a cvičení 2-5 Důležité fráze a

Více

Být člověkem před zákonem

Být člověkem před zákonem Vaše občanská práva Být člověkem před zákonem Inclusion Europe Zpráva Inclusion Europe společně se svými 49 členskými organizacemi v 36 zemích usiluje o odstranění diskrimance : Anglie Belgie Bulharsko

Více

Ukazka knihy z internetoveho knihkupectvi www.kosmas.cz

Ukazka knihy z internetoveho knihkupectvi www.kosmas.cz Ukazka knihy z internetoveho knihkupectvi www.kosmas.cz Z německého originálu Selbstcoaching für frauen, Wie sie sich in schlechten zeiten motivieren vydaného nakladatelstvím Kösel Verlag GmbH & Co, München

Více

III. fáze profesního poradenství Řešení situace dlouhodobě nezaměstnaného

III. fáze profesního poradenství Řešení situace dlouhodobě nezaměstnaného 4. Jak nejlépe zvládnout otázky u výběrového řízení Tento osvědčený postup pomáhá uživatelům s přípravou na výběrové řízení, konkrétně na tu část řízení, kdy se jich dotazuje zástupce zaměstnavatele (zpravidla

Více

E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA

E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA Odpověď na každé NEVÍM Je to už pěkných pár let a stejně na tu lekci nikdy nezapomenu. Byla a stále je pro mne důležitá

Více

Proč podnikat na internetu?

Proč podnikat na internetu? Proč podnikat na internetu? Obchodovat na internetu je mnohem snazší, než si zařizovat kamenný obchod. Neznamená to ale, že je to bez práce, nebo že je úspěch zaručen. Tak jako klasické podnikání i to

Více

DOTAZNÍK PRO URČENÍ UČEBNÍHO STYLU

DOTAZNÍK PRO URČENÍ UČEBNÍHO STYLU DOTAZNÍK PRO URČENÍ UČEBNÍHO STYLU Projekt MOTIVALUE Jméno: Třida: Pokyny Prosím vyplňte vaše celé jméno. Vaše jméno bude vytištěno na informačním listu s výsledky. U každé ze 44 otázek vyberte a nebo

Více

[PENÍZE - MANAŽEŘI] 28. října 2007

[PENÍZE - MANAŽEŘI] 28. října 2007 Úvod Zdravím vás všechny a vítám vás. Jsem moc rád, že jste dnes dorazili. Dnes začneme spolu mluvit o penězích. Vím, že je to velice kontroverzní téma. Ne jenom z pohledu lidí mimo církev. Nedávno zveřejnili

Více

...a natrvalo. Hubněte zdravě... Pohyb. pilíř zdraví. www.stob.cz www.stobklub.cz

...a natrvalo. Hubněte zdravě... Pohyb. pilíř zdraví. www.stob.cz www.stobklub.cz Hubněte zdravě......a natrvalo Pohyb pilíř zdraví www.stob.cz www.stobklub.cz Chybí vám radost ze života? Máte pocit, že tělo i duše chátrá a žijete v uspěchané době bez zážitků, potěšení a chvil jen pro

Více

Doporučujeme vyhnout se komunikaci, která je: příliš složitá nepoužívejte dlouhé, komplikované věty

Doporučujeme vyhnout se komunikaci, která je: příliš složitá nepoužívejte dlouhé, komplikované věty PŘÍRUČKA PRO SNADNĚJŠÍ POROZUMĚNÍ S CIZINCEM Tato příručka vznikla s cílem usnadnit komunikaci mezi Vámi a cizincem. Konkrétními ukázkami komunikace s cizincem se snažíme předejít zbytečným neporozuměním.

Více

Deník mých kachních let. Září. 10. září

Deník mých kachních let. Září. 10. září Deník mých kachních let Září 10. září Kdybych začínala psát o deset dní dříve, bylo by zrovna 1. září. Den, na který jsem se těšila po několik let pravidelně, protože začínala škola. V novém a voňavém

Více

Metodika poradenství. Vypracovali: Jiří Šupa Edita Kremláčková

Metodika poradenství. Vypracovali: Jiří Šupa Edita Kremláčková Metodika poradenství Vypracovali: Jiří Šupa Edita Kremláčková Úvod V následujícím textu je popsán způsob vedení rozhovoru s klientem, jehož cílem je pomoci klientovi prozkoumat jeho situaci, která ho přivedla

Více

Ano, které otevírá dveře

Ano, které otevírá dveře ČTVRTÝ PRINCIP Ano, které otevírá dveře Kdykoli objevím lidskou činnost, která funguje v praxi, okamžitě běžím k počítači, abych zjistil, jestli bude fungovat i teoreticky. typický ekonom Já jsem si řekla

Více

jestli existují další.

jestli existují další. Takže, breatharián, syrová Jsou ještě Jestli existují další Q, strava, waterián, cokoli budete, budete-li se s tím cítit dobře, prosím, udělejte to, ale nezapomínejte meditovat na Světlo a Zvuk, protože

Více

Titul: TV_1303_Duchovné praktikovanie a úprimnosť pomáhajú planéte_iii Zdravím, Mistryně! (Ahoj.) Ano?

Titul: TV_1303_Duchovné praktikovanie a úprimnosť pomáhajú planéte_iii Zdravím, Mistryně! (Ahoj.) Ano? Zdravím, Mistryně! (Ahoj.) Ano? Dělám to teď dobře. Velice ráda Vás vidím! Já také, drahá, já také. Jste tak hezká! A toto je moje tchýně. Och, ano? Celá rodina je tady, dobrá! Dobrá, zpět k vaší poezii.

Více

Využijte svůj čas a energii pro hledání štěstí, míru a lásky Otázky hledajících Vztahy. Óm Šrí Paramátmane Namaha

Využijte svůj čas a energii pro hledání štěstí, míru a lásky Otázky hledajících Vztahy. Óm Šrí Paramátmane Namaha Využijte svůj čas a energii pro hledání štěstí, míru a lásky Otázky hledajících Vztahy Óm Šrí Paramátmane Namaha Využijte svůj čas a energii pro hledání štěstí, míru a lásky Všichni si přejeme být šťastní

Více

Scénář ukázkového testu Přetištěno z knihy Nenuťte uživatele přemýšlet! 2010 Steve Krug

Scénář ukázkového testu Přetištěno z knihy Nenuťte uživatele přemýšlet! 2010 Steve Krug Scénář ukázkového testu Přetištěno z knihy Nenuťte uživatele přemýšlet! 2010 Steve Krug Ve webovém prohlížeči by měla být načtení nějaká neutrální stránka, například Google. Dobrý den. Jmenuji se a budu

Více

Kühnlová, H.: Kapitoly z didaktiky geografie Likavský, P. :Všeobecná didaktika gografie

Kühnlová, H.: Kapitoly z didaktiky geografie Likavský, P. :Všeobecná didaktika gografie Kühnlová, H.: Kapitoly z didaktiky geografie Likavský, P. :Všeobecná didaktika gografie Co obsahuje Plánování výuky, příprava Cíle a obsah vyučování Metody a formy výuky Učebnice (obsah, kvalita) Motivace

Více

Přiměřené sebeprosazování Metodický list

Přiměřené sebeprosazování Metodický list Přiměřené sebeprosazování Metodický list skupinová práce - scénky, pochvala a kritika práce s interaktivní tabulí a do sešitů - vhodné věty chvály a kritiky diskuse - umění říct ne, Obecné informace k

Více

Prosím napište zde svůj životní příběh od dob ranného dětství, které si pamatujete až do dnes. Stačí popisovat základní události a roky

Prosím napište zde svůj životní příběh od dob ranného dětství, které si pamatujete až do dnes. Stačí popisovat základní události a roky Vstupní zpráva Jméno: xyz Datum od:.. Zprávu odešlete na kalina@mujkouc.cz Více informací na www.mujvztah.cz www.mamdepku.cz Životní příběh Prosím napište zde svůj životní příběh od dob ranného dětství,

Více

1. kapitola (Petra) No, já sama nevím, jak se ta zastávka jmenuje vím jen, že to kousek od Řešovské.

1. kapitola (Petra) No, já sama nevím, jak se ta zastávka jmenuje vím jen, že to kousek od Řešovské. 1. kapitola (Petra) Stojím na chodbě budovy FSV UK a snažím se zorientovat v plánku. Nervózně si přitom pohrávám s propiskou. Náhle za sebou uslyším povědomý hlas: Honzo, kolikrát jsem ti říkal, že nechci,

Více

MANUÁL ŠŤASTNÉHO RODIČE

MANUÁL ŠŤASTNÉHO RODIČE MANUÁL ŠŤASTNÉHO RODIČE VAŠE PRVNÍ LOUČENÍ Pokud jste se rozhodli, že nastal čas, aby Vaše dítě začalo objevovat nový svět a kamarády ve školce, potom si o tom s dítětem povídejte. Vysvětlete mu, že ve

Více

14 naprosto nezbytných otázek a odpovědí, než začnete s email marketingem

14 naprosto nezbytných otázek a odpovědí, než začnete s email marketingem 14 naprosto nezbytných otázek a odpovědí, než začnete s email marketingem Bez znalostí a informací se podnikatelé a firmy často pouštějí do mnoha marketingových činností. Ty jim nakonec více škodí, než

Více

Klíčové kompetence vedoucího pracovníka v procesu řízení školy

Klíčové kompetence vedoucího pracovníka v procesu řízení školy Název projektu: Reg. č. projektu: Rozvoj klíčových kompetencí zástupců ředitele na školách a školských zařízeních CZ.1.07/1.3.49/01.0002 Modul : Klíčové kompetence vedoucího pracovníka v procesu řízení

Více

5 + 1 věc, kterou potřebuje každý dobrý marketingový příběh

5 + 1 věc, kterou potřebuje každý dobrý marketingový příběh 5 + 1 věc, kterou potřebuje každý dobrý marketingový příběh 2014 Michal Garšic Tato publikace, ani žádná její část nesmí být kopírována, rozmnožována, ani poskytována třetím osobám. Také nesmí být šířena

Více

Nadace VIA, T Mobile a Tomáš Feřtek (EDUin) Jiří Závozda (Lidové noviny) uvádějí

Nadace VIA, T Mobile a Tomáš Feřtek (EDUin) Jiří Závozda (Lidové noviny) uvádějí Nadace VIA, T Mobile a Tomáš Feřtek (EDUin) Jiří Závozda (Lidové noviny) uvádějí Jak nabídnout své téma médiím V této dílně se dozvíte, jak efektivně P komunikovat s novináři, a naučíte se dívat na vlastní

Více

Heterosexuálové v průvodu Prague Pride. Proč se vlastně o toto téma zajímají?

Heterosexuálové v průvodu Prague Pride. Proč se vlastně o toto téma zajímají? Heterosexuálové v průvodu Prague Pride. Proč se vlastně o toto téma zajímají? Viktoria Valeeva Teplé léto si mohou užívat i heteráci takový transparent jsem viděla na letošním průvodu Prague Pride, ke

Více

Ale jak to, že nás má tolik stát život s Pánem který dává spasení zdarma, který za nás - jak víme - cele zaplatil svým životem?

Ale jak to, že nás má tolik stát život s Pánem který dává spasení zdarma, který za nás - jak víme - cele zaplatil svým životem? Mt 13, 44-46 Podobenství o Království. Zvláštní obrazy, které PJ používal aby lidi přivedl k podstatě věci. Tentokrát o pokladu a perle které člověka stojí všechno co má. Chceme-li porozumět Ježíšovu sdělení,

Více

Rezerva = 1. zadní vrátka

Rezerva = 1. zadní vrátka Rezerva = 1. zadní vrátka Mnoha lidmi podceňovaná, mnoha přeceňovaná, ale všeobecně se ví, že je potřebná. Rezerva. Troufám si říct, že bez kvalitně vybudované rezervy není možné tvořit mnohem větší a

Více

Přeji Vám hodně inspirace. Upozornění

Přeji Vám hodně inspirace. Upozornění Str. 1 V tomto Ebooku Vám odhalím pozadí textů několika mých e-mailů, které reálně přinášejí různé výsledky. Dozvíte se, jaký účel mají jednotlivé odstavce a proč volím právě tato slova. Na následujících

Více

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Určitě sami dobře víte, že lidé neradi dávají doporučení na finanční zprostředkovatele.

Více

Jak poznáme, že dítě chodí za školu

Jak poznáme, že dítě chodí za školu Jak poznáme, že dítě chodí za školu Zpravidla je těžké rozpoznat, kdy je dítě záškoláctvím ohroženo, a začít preventivně působit. Nicméně když se na dítě zaměříme, věnujeme mu patřičnou pozornost a pravidelně

Více

KIDSCREEN-52. Dotazník o zdraví pro děti a mládež. Verze pro rodiče

KIDSCREEN-52. Dotazník o zdraví pro děti a mládež. Verze pro rodiče KIDSCREEN-52 Dotazník o zdraví pro děti a mládež Verze pro rodiče Page 1 of 7 Datum: Měsíc Rok Milí rodiče, Jak se daří vašemu dítěti? Jak se cítí? To je to, co bychom se od vás rádi dověděli. Prosíme

Více

Jsem moc rád, že jsi tady. Cením si to a zároveň tě chci pochválit! Patříš mezi lidi, kteří na sobě chtějí pracovat, tato mapa je pro tebe, budiž ti

Jsem moc rád, že jsi tady. Cením si to a zároveň tě chci pochválit! Patříš mezi lidi, kteří na sobě chtějí pracovat, tato mapa je pro tebe, budiž ti Jsem moc rád, že jsi tady. Cením si to a zároveň tě chci pochválit! Patříš mezi lidi, kteří na sobě chtějí pracovat, tato mapa je pro tebe, budiž ti nápomocná při tvé cestě. Hodně štěstí! Marek Gerlich

Více

Dobrý den, Dobrý den vážení lidé,

Dobrý den, Dobrý den vážení lidé, Může se však stát, že takové štěstí mít nebudete a lékař vám oznámí, že narazil na zdravotní potíže onkologického charakteru a je třeba je řešit. Sám si dost těžko dokážu představit, co v této chvíli může

Více

Ne. Například tentokrát,

Ne. Například tentokrát, Jsem zasvěcená 12 let Ne. Například tentokrát, být loajální k mojí matce a moje matka je alkoholička i můj bratr je alkoholik. (Ano.) A já nevím co je se mnou špatně, že se mi nedaří je pozitivním způsobem

Více

nemusíte si půjčovat Myslím, abyste byli dobří,

nemusíte si půjčovat Myslím, abyste byli dobří, Nečekám, že budete nemusíte si půjčovat konali dobro. Existuje dělat něco dalšího. Protože nevím, zda můžete, víte? Situace každého je jiná. Proto nenutíme lidi, aby dělali dobré věci, i když je to dobré.

Více

Psychomotorický vývoj dítěte - 10. měsíc

Psychomotorický vývoj dítěte - 10. měsíc Psychomotorický vývoj dítěte - 10. měsíc CO BY MĚLO DĚŤÁTKO UMĚT Znovu opakuji to, co v textu k minulým měsícům. Je třeba zdůraznit, že každé miminko je jiné. Následující řádky jsou pro vás informací,

Více

Já se taky zpovídám!

Já se taky zpovídám! tonino Lasconi Já se taky zpovídám! Příprava na slavnost svátosti smíření Takže Odkud mám začít? Ilustrace GiUSY capizzi kluci a holky to je kniha pro vás! kniha Já se taky zpovídám! je tady pro vás, kdo

Více

Krok 2. Jak odstranit negativní vlivy na náš život možnost změny. Rozhodnout se co chci

Krok 2. Jak odstranit negativní vlivy na náš život možnost změny. Rozhodnout se co chci Krok 2. Jak odstranit negativní vlivy na náš život možnost změny. Rozhodnout se co chci Napsala: Darina Schránilová 2013 Darina Schránilová, www.startacademy.cz Prohlášení: Jakékoliv šíření nebo poskytování

Více

Soustředění. 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena

Soustředění. 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena Soustředění 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz všechna práva vyhrazena Umění soustředit se Ano, někdy to je skutečně umění, dokázat se plně soustředit na to, co děláme. Jsou situace, kdy nám

Více

O autorovi 10. 1. Odvaha přináší vyšší plat: Tak jen do toho! 15

O autorovi 10. 1. Odvaha přináší vyšší plat: Tak jen do toho! 15 Obsah O autorovi 10 Předmluva Špion v boji za vyšší plat 11 1. část Na cestě k jednání o platu 13 1. Odvaha přináší vyšší plat: Tak jen do toho! 15 1.1 Zvýšení platu - aneb jak přijít k penězům 15 1.2

Více