Pojďme si při vysávání provonět domov.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pojďme si při vysávání provonět domov."

Transkript

1 Příručka projektu trnd Swirl deo perly do vysavače: Pojďme si při vysávání provonět domov. trnd Projekt Projektový blog: Tvůj trnd kontakt:

2 Pojďme seznámit naše okolí se Swirl deo perlami do vysavače. V tomto projektu trnd se snažíme: Vybraných 100 trnd-partnerek nyní stráví 4 týdny testováním voňavých sáčků deo perliček do vysavače. Je skvělé, že společně s komunitou trnd můžeme vyzkoušet nové Swirl deo perly do vysavače, které při vysávání provoní vaši domácnost. Swirl deo perly brání vzniku nepříjemného zápachu při úklidu pomocí vysavače.... vyzkoušet Swirl deo perly do vysavače společně se 100 trnd-partnery z České republiky.... podělit se o naši zkušenost s ostatními: tím, že dáme Swirl deo perly k vyzkoušení také našim přátelům a známým. Vyzkoušet. Podělit se o svou zkušenost. Aromatické perličky se optimálně rozptýlí v prachovém sáčku vysavače a příjemně provoní celý vysávaný prostor.... vyjádřit svůj názor na Swirl deo perly do vysavače prostřednictvím dvou online dotazníků. Vyjádřit svůj názor.... sbírat vyplněné dotazníky: názory a postřehy od našich přátel a známých na Swirl deo perly a jejich výhody. Sbírat hodnocení. Společně s našimi 100 trnd-partnerkami z České republiky budeme zkoušet Swirl deo perly do vysavače pro úklid domácnosti majitelek psů a koček. O své zkušenosti s produktem se podělíme s našimi přáteli, rodinou a známými. Pojďme začít společně!

3 Swirl deo perly - něco víc, než pouhé uklízení. Swirl deo perly. Jistě si mnohé z nás umíme představit zábavnější aktivity, než úklid a vysávání koberců v domácnosti. Nicméně, jedná se o činnost nezbytnou a na druhou stranu všechny chceme mít náš domov čistý, útulný a příjemně provoněný. Swirl deo perly jsou vhodné pro všechny značky a typy vysavačů s prachovým sáčkem. Perly nelze použít v bezsáčkových modelech, robotech a vysavačích s mokrým vysáváním. V závislosti na frekvenci vysávání vydrží Swirl deo perly vonět více než jeden měsíc. V závislosti na frekvenci vysávání vydrží Swirl deo perly vonět více než jeden měsíc. Swirl vůně do vysavačů příjemně provoní domov. Swirl deo perly brání vzniku nepříjemného zápachu při úklidu pomocí vysavače. Po nasátí z podlahy se aromatické perličky optimálně rozptýlí v prachovém sáčku vysavače a vydávají svěží aromatickou kompozici a příjemně provoní celý vysávaný prostor. Kromě oblíbených vůní magnolie (růžové), aloe vera (zelené) a ovoce (žluté), Swirl prodává také speciální deo perly určené majitelkám koček a psů Aby nám uklízení zpříjemnila, přichází značka Swirl s řadou vůní do vysavačů, které eliminují nepříjemné pachy při vysávání koberců a postupně uvolňují z prachového sáčku vysavače příjemnou vůni přímo při vysávání.

4 Swirl deo perly pro majitelky koček a psů. Tvůj balíček. Na začátku projektu dostane každý účastník počáteční výbavu, obsahující následující: Swirl deo perly Active Fresh pro majitelky psů Ideální pro chovatele psů všech plemen. P Jsou speciálně vyvinuty pro chovatele psů všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a psích chlupů. P Perly Active Fresh při vysávání vydávají vůni čerstvě vypraného prádla. Díky optimálnímu rozložení perliček v sáčku vysavače je vůně vydávána více než měsíc. Pro Tebe: 1 x sáček Swirl deo perliček pro majitelky koček nebo psů. Průvodce harmonogramem projektu souhrnný trnd spouštěcí WOM dokument který obsahuje informace o Swirl deo perlách a mnoho inspirujících nápadů, které podnítí navázání komunikace. Marketingové dotazníky (brožura o 40 stránkách) určené ke konverzacím s přáteli a rodinou. K vyzkoušení pro Tvé přátele: 4 x sáčky Swirl deo perliček s různými vůněmi, určené k vyzkoušení pro přátele a známé. 7 x sáčky Swirl deo perliček pro známé, majitele koček a psů. Swirl deo perly Mild Care pro majitelky koček Ideální pro chovatele koček všech plemen. P Jsou speciálně vyvinuty pro chovatele koček všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a kočičích chlupů. P Perly Active Fresh při vysávání vydávají svěží aromatickou kompozici připomínající dětský zásyp a příjemně provoní celý prostor. Díky optimálnímu rozložení perliček v sáčku vysavače je vůně vydávána více než měsíc. Po celou dobu trvání projektu společně sdílíme a diskutujeme naše nápady a myšlenky na projektovém blogu: Své dotazy a návrhy, týkající se projektu, můžeš poslat na ovou adresu:

5 Důležité kroky v projektu trnd. 3 Poděl se o své zkušenosti s deo perlami Swirl. 1 Otevři balíček a začni fotit. Vyzkoušej: Nejprve rozbal balíček s Tvojí výbavou otevři ho například s ostatními členy rodiny, s přáteli, nebo kolegy a seznam se s jeho obsahem, se Swirl deo perlami a dalšími informacemi, které nalezneš uvnitř. Potom deo perly začni zkoušet. Hurá na to! Hodně foť: Pojďme se podělit o momenty rozbalování a prvního zkoušení produktu s přáteli a rodinou prostřednictvím fotografií. Na následující odkaz nám posílej své fotografie, které zařadíme do naší společné fotogalerie.» Pokud Tě produkt přesvědčil, poděl se o své zkušenosti se Swirl deo perličkami se svým okolím. Můžeš udělat následující: Dát další vzorky Swirl deo perliček k vyzkoušení svým přátelům a známým. Vyprávět o svých vlastních zkušenostech s deo perličkami Swirl a jejich hlavních přednostech lidem v Tvém okolí. Budeš mít také příležitost podělit se o své VIP znalosti o deo perličkách a o značce Swirl. Existuje celá řada možností, kde a kdy můžeš hovořit s přáteli, sousedy, kolegy a známými. V této projektové brožuře najdeš také několik tipů, jak navázat konverzaci o Swirl deo perlách. O své zkušenosti se s námi potom můžeš podělit na našem společném projektovém blogu:» 2 Řekni nám svůj názor. 4 Pomoz s marketingovým průzkumem. Můžeš nám napsat svůj názor na Swirl deo perly v průběhu čtyř týdnů trvání projektu tím, že vyplníš dva online dotazníky: na začátku: počáteční dotazník na konci: závěrečný dotazník Tyto dotazníky nalezneš na stránkách trnd, v části určené pro členy: můj trnd. Jakmile bude online anketa připravena, obdržíš od nás informace em. Na 4 týdny se z Tebe stane průzkumník trhu pro značku Swirl. S dotazníky průzkumu trhu, které najdeš v balíčku, se můžeš dotázat 20 přátel, známých, nebo kolegů na téma vysávání koberců po domácích mazlíčcích. Toto je také příležitost říci jim dodatečné informace, které jinde nenajdou a zodpovědět všechny jejich dotazy na Swirl deo perly. Více informací najdeš v brožurce s dotazníky průzkumu trhu.»

6 Zásady trnd. Věta, kterou můžeš říci ostatním... Abychom docílili upřímné, otevřené a úspěšné verbální propagace - šeptandy, vytvořili jsme několik základních pravidel. Jako člen projektového týmu budeš povinen řídit se podle následujících zásad. Buď otevřený. Na trnd projektu není absolutně nic tajného. Nevytváříme žádné prodejní místo, ani se nesnažíme o skrytou reklamu. Všichni členové by měli v době trvání kampaně až budou hovořit se svými přáteli a známými dát všem na vědomí, že jsou účastníky trnd a že se podílí na jednom z projektů. Neměl/a by ses snažit někoho klamat. V žádném případě nejsi prodejcem, který putuje od dveří ke dveřím ve snaze prodat produkt, anebo myšlenku! Jednoduše buď otevřený/á a řekni ostatním svůj vlastní názor. Buď upřímný. Zdá se to být samozřejmé, ale bohužel ne vždy tomu tak je. Jedině upřímná šeptanda funguje. To znamená neovlivňovat lidi a nesnažit se vylíčit věci v lepších barvách, než jaké ve skutečnosti jsou. Jednoduše řekni svůj upřímný názor a rovněž názor Tvých přátel a známých. Swirl deo perličky zpříjemní vysávání a navíc hezky provoní celou domácnost. Měj uši nastražené. Šeptanda se nesnaží ovlivnit Tvé přátele, nebo Tvé známé. Není třeba cokoliv přeceňovat jednoduše jim řekni o novém produktu z projektu trnd a nechej je vyjádřit jejich názor i když nesouhlasí s tím Tvým. Byli bychom rádi kdybys nashromáždil/a co nejvíce názorů a podělil/a ses s námi o ně!

7 Tipy na informace, o které se můžeš podělit. Sortiment vůní do vysavačů značky Swirl. Existuje spousta příležitostí, při kterých můžeš předat informace o Swirl deo perlách do vysavače. Zde je pár nápadů, jakým způsobem se můžeš podělit o své zkušenosti a další informace se svými přáteli a známými: Venčení psů. Znáte to! Jako snad každý majitel psa jsme na svého čtyřnohého společníka náležitě hrdí. A tak se snadno může stát, že se na ulici, v parku, či někde v přírodě dáme do řeči s někým dalším, kdo si s námi na téma našich čtyřnohých miláčků rád popovídá. Na téma uklízení po našich pejscích se můžeme také pochlubit našimi zkušenostmi se Swirl. deo perlami do vysavače. Oslavy, párty a posezení s přáteli. Určitě čas od času pozveš své přátele, či známé na nějakou oslavu, párty, či jen k příjemnému posezení u Tebe doma. Až se řeč stočí na téma uklízení, můžeš se zmínit, že vysávání pro Tebe už není vůbec nepříjemnou činností, protože používáš Swirl deo perly do vysavače. Pokud je perličky zaujmou a navíc, pokud jsou majiteli psů a koček, můžeš jim také předat vzorek k vlastnímu vyzkoušení. Jarní úklid. Možná, že Ty už máš svůj jarní úklid za sebou. Ale co třeba Tvé kamarádky, či kolegyně z práce? Až se zase budete na toto nepříjemné téma jednou bavit, můžeš jim dát tip, aby si také provoněly svou domácnost s Swirl deo perličkami do vysavače. Jistě máš spoustu dalších zajímavých nápadů, jak navázat konverzace o produktu. Napiš nám o nich ve svých komentářích na projektovém blogu, a také o to, jak pomáháš zvyšovat povědomí o Swirl deo perličkami do vysavač mezi svými přáteli, rodinnými příslušníky, kolegy a známými. Těšíme se na Tvé zajímavé nápady a fotografie! Swirl vůně do vysavačů eliminují nepříjemné pachy, které se mohou uvolňovat z prachového sáčku vysavače při vysávání. Mild Care Deo perličky se svěží aromatickou kompozici připomínající dětský zásyp, která příjemně provoní celý prostor. Speciálně vyvinuto pro chovatele koček k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu v bytě. Active Fresh Pro majitele psů všech plemen. Deo perličky s příjemnou vonnou kompozicí připomínající čerstvě vyprané prádlo. Speciálně vyvinuto k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu v bytě, kde je chován pes. Další vůně: Ovocná svěžest S příjemnou vůní čerstvého ovoce. Magnolie S jemnou vůní jihomořské magnolie. Relaxační aloe S uklidňující vůní aloe vera.

8 Tipy a triky pro čistou domácnost. Zde jsme si pro Tebe připravili několik užitečných tipů pro čištění a úklid vaší domácnosti Správné čištění koberců: Vysávejte koberce pravidelně; alespoň jednou týdně. Volně ležící nečistoty (cukr, drobky) odstraníte snadno vysavačem. Zaschlé látky nejprve opatrně oddělte lžičkou nebo hřbetem nože a následně vykartáčujte resp. vysajte. V případě silného znečištění použijte běžné čisticí prostředky na koberce. Důležité: V každém případě dbejte návodu k použití výrobce koberce a vždy nejprve proveďte zkušební čištění na místě, které není vidět. Informace pro osoby s alergií na domácí prach (roztoče): Roztoč není pro člověka v zásadě nebezpečný. Produkují však výkaly, které se v suchém stavu rozpadají na nejjemnější prachové částečky a vyvolávají u člověka alergické reakce. Tip Swirl : Při nákupu dejte přednost kobercům s krátkým vlasem, ze kterých lze snadno vysát nečistoty a prachové částečky způsobující alergie. Obecně platí: Koberce vysávejte alespoň jednou týdně, abyste zabránili usazování prachu a dalších nečistot. Sáček ve vysavači vyměňte vždy nejpozději po dvou měsících. Čištění oken: Nemáte zrovna po ruce žádný běžný čisticí prostředek na okna? Pak pomůže osvědčený prostředek: Do teplé vody na čištění stříkněte trochu octa nebo lihu! Odolnou špínu odstraníte nejlépe kyselinou citrónovou nebo octovou esencí. Tip Swirl : Nemyjte okna, pokud svítí slunce. V důsledku rychlého schnutí mohou vznikat nepěkné šmouhy. Na oknech nebo zrcadlech nebude tak snadno ulpívat prach, pokud do vody na čištění přidáte kapku glycerínu. Péče o podlahy: Údržba dřevěných a laminátových podlah je snadná: pravidelně je vytírejte vlhkým, dobře vyždímaným hadrem, parkety a desky občas ošetřete voskovou emulzí a přeleštěte suchým mopem pro zvýšení lesku. Vzhledem k tomu, že jsou deskové podlahy často pouze navoskované, dřevo se snadněji znečistí. Na odolnou špínu pomůže, když do teplé vody na čištění (40-60 C ) přidáte trochu pracího prášku na bílé prádlo. Tyto prostředky na praní obsahují rozjasňující složky. Špína a částečky písku působí na dřevěné a laminátové podlahy jako smirkový papír - v takovém případě pomůže, když před vytíráním vysajete. Zároveň tak zmizí chomáče prachu, chlupy a vlasy a při vytírání nebudou viset na hadru. Tip Swirl : Úklid dřevěných a laminátových podlah bez poškrábání vám usnadní hubice na parkety ze sortimentu hubic Swirl. Díky plstěným kluzným ploškám klouže bez škrábanců. Zbavte se v domácnosti lapačů prachu, jakými jsou například objemné závěsy nebo záclony.

9 Historie vysávání. Vlhké čajové sáčky. Posypání trávou a pilinami. Patent na vysavač. Cesta k dnešním moderním vysavačům byla dlouhá a náročná. Začalo se u čajových sáčků, dřevěných pilin, pokračovalo se přes vířidla prachu a mohutné vysávací jednotky až k vysavačům, které máme v našich domácnostech dnes. V 18. století se k čištění koberců používaly zcela běžně mokré čajové pytlíky. Ty měly zabránit víření usazeného prachu po místnosti. Sáčky fungovaly jenom tehdy, pokud byly mokré. Aby nezabarvily koberec, musely být důkladně proprané studenou vodou a vyždímané. Na počátku 20. století se ujala zajímavá metoda čištění koberců. Na povrch koberce se kladla posekaná tráva, která údajně snižovala jeho prašnost. Piliny zase naopak chránily koberec před prošlapáním a bránily zanášení prachem a špínou. Mezi pokrokovější metody patřilo tahání koberců po trávě nebo prášení ve sněhu. Kroniky uvádějí, že jako první si nechal patentovat vysavač v roce 1901 anglický konstruktér Huber Cecil Booth. Stal se tak původcem masového vstupu vysavačů do domácností. Jednoho dne podívat na nádraží St. Pancras v Londýně, kde se měl právě předvádět nový způsob čištění železničních vagónů. Systém spočíval na principu dmychadla v tom, že se vzduch odfukoval prach ze sedadel a podlah. Výsledkem však místo čistého vagónu bylo velké množství rozvířeného prachu. Booth dospěl k názoru, že mnohem efektivnější by bylo prach vysávat nežli ho odfukovat. Když se vrátil domů, ihned provedl pokus. Sklonil se k podlaze, před ústa si přiložil kapesník a nasál vzduch. Na kapesníku se mu uchytilo množství prachu a nečistot. Princip současného vysavače byl na světě. První vysavač První vysavač se H.C. Boothovi podařilo zkonstruovat v roce února 1902 založil společnost Vacuum Cleaner Co. Ltd., která začala vyrábět vysavače. Centrální systém vysávání V některých velkých obytných domech, ale zejména v hotelích, fungoval jakýsi gigantický agregát, který byl umístěn v suterénu budovy. Z jakéhokoli patra se obyvatelé domu mohli do tohoto systému napojit a odsát si tak nahromaděný prach a nečistoty. Vysávání z ulice Pokud nemohl být agregát umístěn přímo v suterénech či sklepních prostorách domů, existoval jakýsi mobilní přístroj. Řešilo to také problém, pokud v domě nebyla zavedená elektrika. Agregát byl umístěn v povozech čistících společností, která projížděla ulicemi. Zastavila před domem zájemce o úklid a hadice o délce 250 metrů se natáhla do okna, odkud proběhlo čištění. Úspěch u krále V roce 1902 pracoval tento přístroj na čištění Westminsterského opatství před korunovací krále Edwarda VII. Král byl výsledkem tak nadšený, že nechal zakoupit vysavače pro Buckinghamský palác a druhý do královského zámku ve Windsoru. První přenosný vysavač Přenosný vysavač vyrobil Booth roku 1906, ale tentokrát už nebyl první. V roce 1905 ho předstihla americká firma Chapman and Skinner ze San Franciska. Počet výrobců narůstá Počátkem 20. století se začíná objevovat větší množství výrobců vysavačů. Mezníkem se však stává rok 1912, kdy Axel Wenner- Gren buduje Elektrolux a vyrábí první vysavač Lux 1 historicky nejznámější vysavač.

10 Melitta a Swirl. Charakterisitky a cena patent na první filtr do kávy značky Melitta vznik značky Swirl, zastupující sortiment chytrých řešení pro domácnost. Melitta je německá společnost, která se zabývá prodejem kávy a filtrů do kávy a kávovarů. Organizace Melitta Group má sídlo v městě Minden a pobočky po celém světě. V roce 1908 přišla Melitta Bentz z německých Drážďan na způsob, jak oddělit kávovou sedlinu s pomocí papírového filtru. 8.července, roku 1908 si tato 35-letá žena v domácnosti nechala svůj první filtr do kávy patentovat na patentním úřadě v Berlíně. Cesta časem společnosti Melitta Obchodní značkou společnosti Melitta bylo tenkrát černé M v černém kolečku. První kulaté filtry z hliníku nesly vyražený nápis Original Melitta ". V roce 1988 vytvořila společnost Melitta značku Swirl, nabízející doplňkové produkty pro chytré pomocníky v domácnosti. Výrobky značky Swirl, působící na trhu již 20 let, představují kvalitu, inovativní vývoj a skvělé nápady pro úklid domácnosti. Za značkou Swirl se skrývá rozsáhlý sortiment chytrých řešení pro domácnost, jako například vysávání, likvidace odpadu nebo čištění po psech a kočkách. Deo perly Swirl Swirl vůně do vysavačů eliminují nepříjemné pachy, které se mohou uvolňovat z prachového sáčku vysavače při vysávání. Perly nelze použít v bezsáčkových modelech, robotech a vysavačích s mokrým vysáváním. V závislosti na frekvenci vysávání vydrží Swirl deo perly vonět více než jeden měsíc. Kromě 3 klasických vůní ovoce, magnolie a aloe, Swirl nabízí také 2 vůně, speciálně vyvinuté pro majitele domácích mazlíčků: Mild Care - pro majitele koček všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a kočičích chlupů. Swirl deo perly vydávají svěží aromatickou kompozici připomínající dětský zásyp. Active Fresh pro majitele psů všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a psích chlupů. Swirl deo perly vydávají svěží aromatickou kompozici připomínající čerstvě vyprané prádlo a příjemně provoní domácnost. Balení, které lze zakoupit vo obchodech, obsahuje 4 sáčky. Maloobchodní cena: 70 Kč

11 trnd Central Eastern Europe Kft., organizační složka Olgy Havlové 2874/8, Praha 3 - Žižkov

Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení.

Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení. Příručka projektu trnd Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení. Projekt trnd Projektový blog: www.trnd.com/braun-cooltec Tvůj trnd kontakt: lila@trnd.cz Staňme se trnd onlinereportéry

Více

Čistota střižená na míru

Čistota střižená na míru Příslušenství pro vysavače pro vysávání mokrých a suchých nečistot Čistota střižená na míru Firma Kärcher nabízí pro vysavače pro vysávání mokrých a suchých nečistot bohaté a užitečné příslušenství pro

Více

Návod na čištění a údržbu podlah

Návod na čištění a údržbu podlah S přírodou k člověku Návod na čištění a údržbu podlah pro podlahy ze dřeva, korku, linolea a minerálních povrchů suché čištění mokré čištění údržba základní obnova odstraňování problematických skvrn intenzivní

Více

Produkty Forbo FloorCare

Produkty Forbo FloorCare Produkty Forbo FloorCare Speciálně navržené produkty Forbo FloorCare zaručí efektivní, jednoduché čištění a udržovací procedury a tím udrží Vaši podlahu v perfektním stavu. Spray má skvělé výsledky pro

Více

Vysavač, který neztrácí sání. Uklidíte všude. Dyson příslušenství

Vysavač, který neztrácí sání. Uklidíte všude. Dyson příslušenství Vysavač, který neztrácí sání. Uklidíte všude. Dyson příslušenství Dokonalé příslušenství pro dokonalý úklid. Vývojáři společnosti Dyson věnovali stejně velké úsilí vývoji vysavače i příslušenství. Dobře

Více

iclebo home robotický vysavač s funkcí robotického mopu

iclebo home robotický vysavač s funkcí robotického mopu iclebo home robotický vysavač s funkcí robotického mopu iclebo home inteligentní robotický vysavač s funkcí robotického mopu Spojením robotického vysavače s funkcí robotický mop MOPPING nabízí iclebo home

Více

KATALOG VYSAVAČE. CLEANFIX, s.r.o., Šumavská 3 602 00 BRNO tel.+fax: 541 235 012, 541 249 445 www.cleanfix.cz cleanfix@cleanfix.cz.

KATALOG VYSAVAČE. CLEANFIX, s.r.o., Šumavská 3 602 00 BRNO tel.+fax: 541 235 012, 541 249 445 www.cleanfix.cz cleanfix@cleanfix.cz. S 10 Kč 4.180,- Silné vysavače pro úklid v domácnostech i komerční využití. Díky umístění na 5 otočných kolečkách mají vysavače vynikající stabilitu a velmi snadno se s nimi manipuluje. Kompaktní robustní

Více

Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení!

Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení! Průvodce trnd-projektem Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení! trnd projekt Projektový blog: www.trnd.cz/braun-waterflex Vaše

Více

ZÁRUČNÍ LIST. Made in Germany

ZÁRUČNÍ LIST. Made in Germany Made in Germany ZÁRUČNÍ LIST VANY A SPRCHOVÉ VANIČKY ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm a ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm se samočisticím Perl-Effektem. 30LETÁ ZÁRUKA DÍKY SMALTOVANÉ OCELI KALDEWEI

Více

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Jak se nové provedení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo liší od toho původního? Nové složení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo obsahuje

Více

Povrchové úpravy podlah Čištění podlah. Čištění podlah Trvalé ošetření a ochrana

Povrchové úpravy podlah Čištění podlah. Čištění podlah Trvalé ošetření a ochrana Povrchové úpravy podlah Čištění podlah Čištění podlah Trvalé ošetření a ochrana Trvale pěkná podlaha díky dobrému ošetření. S péčí a pravidelností chránit I když po podlaze všichni chodíme, nemusí přeci

Více

prací prostředek pro dětské prádlo

prací prostředek pro dětské prádlo prací prostředek pro dětské prádlo 2,4 kg 4,5 kg 15 kg BATOLE Kvalitní prací prášek českého výrobce, určený převážně na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům

Více

Vyzkoušejme až 100% ochranu před protečením s novou hebkou povrchovou vrstvou.

Vyzkoušejme až 100% ochranu před protečením s novou hebkou povrchovou vrstvou. Průvodce trnd-projektem Vložky Always Ultra: Vyzkoušejme až 100% ochranu před protečením s novou hebkou povrchovou vrstvou. trnd projekt Blog projektu: www.trnd.cz/always-ultra Váš trnd kontakt: alexa@trnd.cz

Více

Nové produkty FOR HOME 2015

Nové produkty FOR HOME 2015 Nové produkty FOR HOME 2015 Tekutý prostředek na čištění plastových povrchů NOVINKA Plastic Surface Cleaner 750 ml dokonale odstraňuje veškeré nečistoty: mastnotu, prach i saze nepoškrábe čištěný povrch

Více

EKOLOGICKÉ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY A ALTERNATIVNÍ ČIŠTĚNÍ

EKOLOGICKÉ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY A ALTERNATIVNÍ ČIŠTĚNÍ Projekt ROZŠÍŘENÍ VYBRANÝCH PROFESÍ O ENVIRONMENTÁLNÍ PŘESAH Č. CZ.1.07/3.2.04/05.0050 EKOLOGICKÉ ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY A ALTERNATIVNÍ ČIŠTĚNÍ EKOZNAČKY Ekologicky šetrný výrobek šetrnější k životnímu prostředí

Více

Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou.

Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou. trnd-průvodce projektem InStyle: Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou. trnd Projekt Projektový blog: www.trnd.cz/instyle Tvůj trnd-kontakt: alexa@trnd.cz Kdo jsou průzkumnice trhu InStyle? V

Více

Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia.

Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia. Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia.cz, www.boltonczechia.cz Profesionální řada WC NET Aktivátor

Více

Internet a autorský zákon (pracovní list)

Internet a autorský zákon (pracovní list) Zvyšování kvality výuky v přírodních a technických oblastech CZ.1.07/1.128/02.0055 Označení: EU-Inovace-Inf-7-04 Předmět: Informatika Cílová skupina: 7. třída Autor: Jana Čejková Časová dotace: 1 vyučovací

Více

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Každý úspěšný člověk, jestliže chce dosáhnout svého cíle, se musí věnovat své práci na 100%. Náš cíl je jasný. Vydělávat snadno, rychle a neomezené

Více

Správná údržba je také důležitým předpokladem pro zachování příslušné záruky.

Správná údržba je také důležitým předpokladem pro zachování příslušné záruky. Vážený zákazníku, koupil jste si kvalitní výrobek značky KEUCO. Při správné údržbě se budete z doplňků, armatur, koupelnového nábytku a zrcadlových skříněk dlouho těšit. Správná údržba je také důležitým

Více

Ventilační systém neponořujte do vody či jiných kapalin ani jej nepoužívejte v blízkosti vody.

Ventilační systém neponořujte do vody či jiných kapalin ani jej nepoužívejte v blízkosti vody. Oster Bionaire toaleta odstraňující pachy Obsah balení: A. Základna B. Spodní kryt s poklopem C. Vrchní kryt D. Držák na lopatku E. Lopatka F. Předfiltr G. Pachový filtr H. Kryt ventilátoru I. Síťový kabel

Více

CENÍK ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB

CENÍK ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB CENÍK ÚKLIDOVÝCH SLUŽEB ( KLIKNĚTE SI NA SLUŽBU, O KTEROU MÁTE ZÁJEM ) ZÁKLADNÍ SAZBA ÚKLIDOVÝCH PRACÍ... - 2 - PRAVIDELNÝ ÚKLID KANCELÁŘÍ... - 3 - GENERÁLNÍ ÚKLID KANCELÁŘÍ... - 4 - PRAVIDELNÝ ÚKLID DOMÁCNOSTÍ

Více

ODVAHU! Knížka o přežití. Okamžitá pomoc při strachu, úzkosti a panice

ODVAHU! Knížka o přežití. Okamžitá pomoc při strachu, úzkosti a panice Dr. med. Claudia Croos-Müller ODVAHU! Knížka o přežití Okamžitá pomoc při strachu, úzkosti a panice 12 a ½ cvičení pro okamžitou pomoc pro získání klidu a odvahy V této knize najdeš následující cvičení:

Více

Kde mohou pracovat lidé s postižením?

Kde mohou pracovat lidé s postižením? Kde mohou pracovat lidé s postižením? 30 Chráněné dílny Lidé s postižením pracují v chráněných dílnách. Většina lidí, kteří pracují v chráněných dílnách jsou lidé s postižením. V chráněné dílně ale také

Více

Výhradní dovozce kuchyňského vybavení

Výhradní dovozce kuchyňského vybavení Drtiče kuchyňského odpadu Více než uklizená kuchyň... Velmi tichý chod Drtící systém bez nožů Dlouhé záruční lhůty Montáže, služby zákazníkům K montáži 1 rok záruka navíc Výhradní dovozce kuchyňského vybavení

Více

Proč. Protože čistí!

Proč. Protože čistí! Proč Protože čistí! New Product Technology Značka REAL přináší komplexní řešení na všechny stupně znečištění a pro všechny typy povrchů včetně těch nejcitlivějších (sklokeramika, dřevo, mramor, teflon,

Více

Baumit Zdravé bydlení

Baumit Zdravé bydlení Zdravé bydlení Řada výrobků Baumit Klima Výrazně regulují vlhkost vzduchu Neobsahují škodlivé látky Jsou vysoce prodyšné Nápady s budoucností. Zdravé bydlení POKOJOVÉ KLIMA PRO TĚLO I DUCHA Dýcháte zdravě?

Více

Milý organizátore Akce Památky, Kontakt pro dotazy a jiné

Milý organizátore Akce Památky, Kontakt pro dotazy a jiné Milý organizátore Akce Památky, děkujeme ti, že jsi se rozhodl/a pořádat brontosauří víkendovku na pomoc památkám a že jsi ji zařadil/a pod program Akce Památky. Věříme, že naše spolupráce bude vzájemně

Více

Návod na instalaci - Linoleum xf role

Návod na instalaci - Linoleum xf role LINOLEUM LINOLEUM XF Návod na instalaci - Linoleum xf role Antistatické Linoleum SD Říjen 2012 Popis řady Tarkett Linoleum SD: Linoleum je vyrobeno z přírodních surovin jako je lněný olej, pryskyřice,

Více

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PARNÍHO ČIŠTĚNÍ. Použití ve stravovacích zařízeních a prodejnách potravin

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PARNÍHO ČIŠTĚNÍ. Použití ve stravovacích zařízeních a prodejnách potravin INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PARNÍHO ČIŠTĚNÍ Použití ve stravovacích zařízeních a prodejnách potravin Efektivita nákladů Současné hektické prostředí stravovacích zařízení a prodejen potravin čelí stále rostoucí

Více

C-1 ELEKTŘINA Z CITRONU

C-1 ELEKTŘINA Z CITRONU Experiment C-1 ELEKTŘINA Z CITRONU CÍL EXPERIMENTU Praktické ověření, že z citronu a také jiných potravin standardně dostupných v domácnosti lze sestavit funkční elektrochemické články. Měření napětí elektrochemického

Více

Diamonds are forever

Diamonds are forever Diamonds are forever technologie spojuje čistotu a hygienu klasické úpravy vody s příjemným pocitem bezchlorové úpravy vody. Inovativní AQUA DIAMANTE soda technologie je založená na aktivaci kyslíku z

Více

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. oportune s.r.o. Chytrá zeď Výhradní distributor Smart Wall Paint v České republice

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. oportune s.r.o. Chytrá zeď Výhradní distributor Smart Wall Paint v České republice NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY oportune s.r.o. Chytrá zeď Výhradní distributor Smart Wall Paint v České republice třída Kpt. Jaroše 1944/31, 4. patro, 602 00 Brno, Czech Republic info@chytrazed.cz +420 731 444 250

Více

Braun Face: První epilátor na obličej s čisticím kartáčkem na světě. trnd projekt. Průvodce trnd-projektem

Braun Face: První epilátor na obličej s čisticím kartáčkem na světě. trnd projekt. Průvodce trnd-projektem Průvodce trnd-projektem Braun Face: První epilátor na obličej s čisticím kartáčkem na světě. trnd projekt Projektový blog: www.trnd.cz/braun-face Vaše trnd-kontaktní osoba: alexa@trnd.cz trnd-partnerky

Více

SLOŽENÍ PODLAHY TECHNICKÉ PARAMETRY

SLOŽENÍ PODLAHY TECHNICKÉ PARAMETRY laminátové podlahy SLOŽENÍ PODLAHY 1 Overlay vysoce odolný proti oděru 2 Dekorační papír 3 Vodě-odolná nosná deska z přírodních dřevěných vláken 4 Protitah Jako nosné desky byly použity výlučně desky HDF

Více

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce Marketingový plán Tvoje cesta k úspěchu Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce 1) 3 způsoby jak vydělat z - Kupuješ pro sebe, používáš výrobky: Šetříš na marži -

Více

výroby dopravních prostředků

výroby dopravních prostředků Komplexní profesionální řešení pro dané segmenty. www.tork.cz paliv a energie strojírenský výroby dopravních prostředků chemický správná volba má význam Charakter práce v oblasti strojírenského, automobilového,

Více

MANUÁL K POUŽITÍ SUPERKONCENTRÁTŮ

MANUÁL K POUŽITÍ SUPERKONCENTRÁTŮ MANUÁL K POUŽITÍ SUPERKONCENTRÁTŮ PRO ČISTOTU A HYGIENU V PROFESIONÁLNÍ SFÉŘE Produkt Popis Kde použít Ředění Jak použít AROMA PRODUKT Superkoncentrát. Detergent pro základní úklid i denní údržbu a pro

Více

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY DRUHÁ STRATEGIE: KONVERZE V minulém videu jsem vám ukázal postup, díky kterému se velmi jednoduše dají zdvojnásobit zisky na každého zákazníka. Pokud jste toto video ještě neviděli, doporučuji se na něj

Více

Čistota a hygiena snadno a rychle

Čistota a hygiena snadno a rychle SINCE 1993 Centrální vysavače SISTEM AIR Čistota a hygiena snadno a rychle Síla je v jednoduchosti: čistý domov s flexibilní hadicí! 4 2 3 1 1 2 Vysávací jednotka PVC potrubní rozvody 3 4 Vývod vzduchu

Více

Automatizace vašeho rodinného domu naše starost

Automatizace vašeho rodinného domu naše starost Automatizace vašeho rodinného domu naše starost Přijíždíte autem domů, pomocí dálkového ovladače otevřete vjezdovou bránu kterou jsme Vám dodali, vypnete elektronický ALARM od naší firmy a otevřete garážová

Více

60 a tři sexy nadpisy článků, po kterých vaši čtenáři touží

60 a tři sexy nadpisy článků, po kterých vaši čtenáři touží 60 a tři sexy nadpisy článků, po kterých vaši čtenáři touží Jak., který Příklad: Jak napsat článek, který vám přivede návštěvnost Jak. v x jednoduchých krocích Příklad: Jak založit blog ve třech jednoduchých

Více

Během několika minulých let jsem objevil kouzlo jednoduchých rutinních

Během několika minulých let jsem objevil kouzlo jednoduchých rutinních 14. ZJEDNODUŠENÍ DENNÍHO REŽIMU Během několika minulých let jsem objevil kouzlo jednoduchých rutinních návyků zvláště ráno a večer. Takové pravidelné návyky vás mohou nabít energií pro celý den a zároveň

Více

Připojení k domácí WiFi pomocí aplikace

Připojení k domácí WiFi pomocí aplikace Připojení k domácí WiFi pomocí aplikace Robo.com 3 je koncentrací technologie společnosti Hoover. Navigační systém (algorithmic advanced intelligence) používá výpočet jedinečného algoritmu na určení nejefektivnější

Více

VŠE O EKOLOGICKÝCH ŠTÍTCÍCH

VŠE O EKOLOGICKÝCH ŠTÍTCÍCH VŠ O KOLOIKÝH ŠTÍTÍH V září 2014 budou v vropě uvedeny nové energetické štítky na vysavače. o se s příchodem štítků změní? V této příručce značky Rowenta se dozvíte více o těchto nových štítcích a způsobu,

Více

Opakování-práce s tabulkami

Opakování-práce s tabulkami Směsi prezentace VY_52_Inovace_218 Vzdělávací oblast: Člověk a příroda Vzdělávací obor: Chemie Ročník: 8 Projekt EU peníze školám Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost Opakování-práce

Více

Čistěji díky páře pro všechny případy. Tipy použití pro čištění párou a žehlení.

Čistěji díky páře pro všechny případy. Tipy použití pro čištění párou a žehlení. Čistěji díky páře pro všechny případy. Tipy použití pro čištění párou a žehlení. Obsah Čištění bez chemie 3 Princip funkce a bezpečnost 4 Oblasti použití 5 Jak vyčistím: mastné usazeniny 6 varnou desku

Více

Nová profesionální pračka pro úklidové firmy. Mop-Profi PW 5064

Nová profesionální pračka pro úklidové firmy. Mop-Profi PW 5064 Nová profesionální pračka pro úklidové firmy Mop-Profi PW 5064 Perfektně vybaven! Nový Mop-Profi PW 5064 Zcela nový, prostě ideální: První malý obr Mop-Profi, který je šetrný, pere/ čistí a dezinfikuje.

Více

Návod k péči. o podlahu. Nejlepší tipy pro dokonalou péči. o podlahu

Návod k péči. o podlahu. Nejlepší tipy pro dokonalou péči. o podlahu Návod k péči o podlahu Nejlepší tipy pro dokonalou péči o podlahu 2 rychle, snadno, přírodně: tak se dnes pečuje o podlahy. Správná péče o podlahu snadná a hned hotová! Správná péče o podlahu zachová hodnotu

Více

Odsávače řady VACOMAT Pro mobilní nasazení ve výrobě

Odsávače řady VACOMAT Pro mobilní nasazení ve výrobě Optimalizace produkce snižování nákladů Odsávače řady VACOMAT Pro mobilní nasazení ve výrobě odsávací, lakovací a filtracní ˇ technika VACOMAT 140/160XP 900 1645 Vacomat 140/160XP Mobilní a k nasazení

Více

Údržba a čištění potahů čalouněných výrobků

Údržba a čištění potahů čalouněných výrobků Údržba a čištění potahů čalouněných výrobků Zpracovala: Ing. Ladislava Brožová SOŠ a SOU Česká Lípa VY_32_INOVACE_636_Údržba a čištění čalouněných výrobků_pwp Název školy: STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA a STŘEDNÍ

Více

Vypracoval: Anatoly Kopshin Kontakt: +420 773 191 204, anatoly@nanoprotech.cz, nanoprotechcz@gmail.com Datum: 6. 1. 2015 www.nanoprotech.

Vypracoval: Anatoly Kopshin Kontakt: +420 773 191 204, anatoly@nanoprotech.cz, nanoprotechcz@gmail.com Datum: 6. 1. 2015 www.nanoprotech. Katalog sprejů Nanoprotech Vypracoval: Anatoly Kopshin Kontakt: +420 773 191 204, anatoly@nanoprotech.cz, nanoprotechcz@gmail.com Datum: 6. 1. 2015 www.nanoprotech.cz O nás: Jsme česká společnost ELF Logistic

Více

Návod k použití VARNÁ KONVICE S TERMOREGULACÍ R-757

Návod k použití VARNÁ KONVICE S TERMOREGULACÍ R-757 Návod k použití VARNÁ KONVICE S TERMOREGULACÍ R-757 Před použitím tohoto spotřebiče se prosím seznamte s návodem k jeho obsluze. Spotřebič používejte pouze, tak jak je popsáno v tomto návodu k použití.

Více

DUM VY_52_INOVACE_12CH36

DUM VY_52_INOVACE_12CH36 Základní škola Kaplice, Školní 226 DUM VY_52_INOVACE_12CH36 autor: Kristýna Anna Rolníková období vytvoření: říjen 2011 duben 2012 ročník, pro který je vytvořen: 8. a 9. vzdělávací oblast: vzdělávací obor:

Více

Stavebnictví Automotive Průmysl PROSTOR PRO ŽIVOT RELAZZO. VAŠE PRAVÁ TERASA. www.rehau.cz/relazzo

Stavebnictví Automotive Průmysl PROSTOR PRO ŽIVOT RELAZZO. VAŠE PRAVÁ TERASA. www.rehau.cz/relazzo Stavebnictví Automotive Průmysl PROSTOR PRO ŽIVOT RELAZZO. VAŠE PRAVÁ TERASA. www.rehau.cz/relazzo DNES POUHÝ SEN, JIŽ ZÍTRA PROSTOR PRO ŽIVOT OD MYŠLENKY K HOTOVÉ TERASE Přála bych si terasu, která by

Více

Rychlejší. Spolehlivější. Ziskovější. Standardní pracovní procesy s brusivem Premium GRANAT.

Rychlejší. Spolehlivější. Ziskovější. Standardní pracovní procesy s brusivem Premium GRANAT. Rychlejší. Spolehlivější. Ziskovější. Standardní pracovní procesy s brusivem Premium GRANAT. Vaši zákazníci očekávají perfektní výsledky a to včas. K tomu potřebujete výborné vybavení, od nářadí až po

Více

Nabídka na systém denního čištění interiérů. TASKI exact systém

Nabídka na systém denního čištění interiérů. TASKI exact systém Nabídka na systém denního čištění interiérů TASKI exact systém Cílem této nabídky je detailně představit doporučený systém na denní čištění interiérů a měla by vytvořit základ pro další diskusi. Jako hlavní

Více

VÝROBKY ÚKLIDOVÉ CHEMIE. Vaše pohodlná cesta k čistotě. Výroba čisticích a mycích prostředků. Praha Plzeň Brno Ostrava Bratislava. www.alfaclassic.

VÝROBKY ÚKLIDOVÉ CHEMIE. Vaše pohodlná cesta k čistotě. Výroba čisticích a mycích prostředků. Praha Plzeň Brno Ostrava Bratislava. www.alfaclassic. Výroba čisticích a mycích prostředků Vaše pohodlná cesta k čistotě. VÝROBKY ÚKLIDOVÉ CHEMIE Creme tekuté mýdlo Raj Extra mycí a čisticí prostředek Společnost je držitelem certifikátu dle normy ČSN EN ISO

Více

INFORMACE PRO ŽÁKY ZŠ Kostelec nad Černými lesy ke vzdělávací službě

INFORMACE PRO ŽÁKY ZŠ Kostelec nad Černými lesy ke vzdělávací službě 1 INFORMACE PRO ŽÁKY ZŠ Kostelec nad Černými lesy ke vzdělávací službě Strana 1 (celkem 8) http://www.pohadkovaskola.cz Pohádková škola je další pomůcka, která ti může pomoci s přípravou do školy. Obsahuje

Více

MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM

MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM V prvním modulu se dozvíte, jak vám blog může ve vašem podnikání pomoci. Stanovíte si téma blogu, jeho cíl a také cílového návštěvníka, kterému budete přizpůsobovat obsah na vašem

Více

Residenční záruka (25 let) Living Expression a Total design (třída zátěže 32)

Residenční záruka (25 let) Living Expression a Total design (třída zátěže 32) Residenční záruka (25 let) Living Expression a Total design (třída zátěže 32) Tato záruka se vztahuje na laminátové podlahy řady Pergo L i vi n g E x p r e s si o n a T o t a l d e s i g n (t ř í d y z

Více

Elektronický slovník. Návod k použití

Elektronický slovník. Návod k použití Návod k použití Tento elektronický "mluvící" slovník zastupuje novou generaci kapesních elektronických zařízení vyznačujících se širokou využitelností, kompaktní velikostí, nízkou hmotností, a přesto poskytujících

Více

ČASOVÝ PROGRAM ÚKLIDOVÝCH PRACÍ Závod Olomouc - Administrativní budova

ČASOVÝ PROGRAM ÚKLIDOVÝCH PRACÍ Závod Olomouc - Administrativní budova ČASOVÝ PROGRAM ÚKLIDOVÝCH PRACÍ Závod Olomouc - Administrativní budova A/ VSTUP DO BUDOVY - zametání vstupní haly, setření na vlhko - úklid čistící zóny ve vchodu - vytírání, mopování vstupní haly, zádveří

Více

Pitný režim. Vítejte na našem dialyzačním středisku

Pitný režim. Vítejte na našem dialyzačním středisku Pitný režim Vítejte na našem dialyzačním středisku Proč musím omezovat příjem tekutin? Jednou z hlavních funkcí ledvin je udržet v těle rovnováhu tekutin. Pokud ledviny selžou, tělo se těžko zbavuje jejich

Více

Rozsah prací a četnosti úklidu

Rozsah prací a četnosti úklidu Příloha č. 3.2. Rozsah prací a četnosti úklidu Obecné zásady: Pracovník zhotovitele bude pružně a samostatně reagovat na aktuální potřebu úklidu a v případě nutnosti provede úklid i mimo běžný rozsah,

Více

LB 4 Zvlhčovač vzduchu

LB 4 Zvlhčovač vzduchu LB 4 Zvlhčovač vzduchu CZ Návod k použití Tento spotřebič je pouze pro použití v domácnosti a nikoliv pro komerční využití. Odložte si tento návod na bezpečném místě. Bezpečnostní informace Připojte spotřebič

Více

PRACOVNÍ PROTIÚNAVOVÉ ERGONOMICKÉ BEZPEČNOSTNÍ ROHOŽE ERGOLASTEC

PRACOVNÍ PROTIÚNAVOVÉ ERGONOMICKÉ BEZPEČNOSTNÍ ROHOŽE ERGOLASTEC Stav 01/2012 Interceramica, spol. s r.o. Přemyslova 969 CZ 337 01 Rokycany Telefon (+420)371724652 Telefax (+420)371723005 interceramica@interceramica.cz www.interceramica.cz www.pracovnirohoze.cz www.ergolastec.at

Více

BARVÁM NEUTEČEŠ Olomouc, 2.5.2015

BARVÁM NEUTEČEŠ Olomouc, 2.5.2015 INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY ČASOVÝ HARMONOGRAM (1. 2.5.2015) 1.5.2015 (pátek) 12:00 20:00 Vyzvednutí startovních balíčků v OC Haná Doporučujeme vyzvednutí startovního balíčku v tento den, abyste předešli dlouhým

Více

Princip centrálního vysávání. Instalace centrálního vysavače

Princip centrálního vysávání. Instalace centrálního vysavače Princip centrálního vysávání Centrální vysávací systém používá potrubí o průměru 50mm instalované ve stěnách, nebo podlahách Vašeho domu, kterým se odnáší prach, špína a alergeny pryč z obytných prostorů

Více

gamifikace pro verejnost hravý event marketing

gamifikace pro verejnost hravý event marketing ˇ pro verejnost hravý event marketing Chtěli byste dát vědět více lidem o své instituci, značce či produktu a oslovit nové cílové skupiny? více motivovat již stávající klienty k určité činnosti a vzbuzovat

Více

ČISTÍCÍ ENERGIE SVĚTLA

ČISTÍCÍ ENERGIE SVĚTLA ČISTÍCÍ ENERGIE SVĚTLA TECHNOLOGIE VYSOCE ÚČINNÝCH FOTOKATALYTICKÝCH POVRCHŮ uplatnění při výstavbě, rekonstruování a údržbě domů a při vytváření zdravého vnitřního prostředí v budovách Mgr. Pavel Šefl,

Více

AUTOMATICKÁ ESPRESSA 2015

AUTOMATICKÁ ESPRESSA 2015 Švýcarská kvalita AUTOMATICKÁ ESPRESSA 2015 Swiss Quality CafeRomatica 855 VÍTĚZ TESTU Celostříbrný Vyhřívaná odkládací plocha pro šálky Mimořádně tichý kónický mlýnek z kalené oceli Mléčná pěna stisknutím

Více

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa. Hygienické potřeby Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.com VLHČENÉ KAPESNÍČKY 10 vlhčených kapesníků v sáčku Rozměr v

Více

Na co je Retarget? Jak Retarget využít?

Na co je Retarget? Jak Retarget využít? retarget manuál Retarget je službou kontextové reklamní sítě Etarget. Na rozdíl od klasické kontextové reklamy cílí na lidi, kteří navštíví Váš web. To znamená, že již mají základní znalost Vašich produktů

Více

Návod na montáž KINDWOOD kompozitních desek

Návod na montáž KINDWOOD kompozitních desek Návod na montáž KINDWOOD kompozitních desek Skladování: Desky KINDWOOD jsou hutnější něž přírodní dřevo. Při skladování musí být položené na rovném povrchu, v opačném případě by mohlo dojít ke zkroucení

Více

Lophlex Vám přináší vždy něco navíc. Získejte svou odměnu nízkobílkovinné potraviny

Lophlex Vám přináší vždy něco navíc. Získejte svou odměnu nízkobílkovinné potraviny Lophlex Vám přináší vždy něco navíc Získejte svou odměnu nízkobílkovinné potraviny Vážení, připravili jsme pro vás informační brožuru o zcela novém ročním programu Lophlex vám přináší vždy něco navíc.

Více

Nový Mobilní Air System: Kompletní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu a pojízdný kompresor v jednom.

Nový Mobilní Air System: Kompletní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu a pojízdný kompresor v jednom. Nový Mobilní Air System: Kompletní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu a pojízdný kompresor v jednom. První mobilní kompletní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu přináší pohyb do každodenní práce v

Více

Novinka CHOVATELSKÉ POTREBY

Novinka CHOVATELSKÉ POTREBY CHOVATELSKÉ POTREBY BecoThings je mladá, rychle se rozvíjející společnost, zaměřená na vytváření zábavných produktů, které jsou přátelské vůči životnímu prostředí bez nepříznivého dopadu na jejich kvalitu,

Více

Název školy: Mateřská škola a Základní škola, Želešice Sadová 530, 664 43 Želešice Autor: Mgr. Ludmila Matějková

Název školy: Mateřská škola a Základní škola, Želešice Sadová 530, 664 43 Želešice Autor: Mgr. Ludmila Matějková Název školy: Mateřská škola a Základní škola, Želešice Sadová 530, 664 43 Želešice Autor: Mgr. Ludmila Matějková Název: VY 32_INOVACE_712 Téma: Práce s myší Třídění odpadu Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1555

Více

POH Prahy. Zajistit oddělený sběr a využití biologicky rozložitelných komunálních odpadů

POH Prahy. Zajistit oddělený sběr a využití biologicky rozložitelných komunálních odpadů Nakládání s komunálními bioodpady z praxe Prahy POH Prahy Zajistit oddělený sběr a využití biologicky rozložitelných komunálních odpadů a) ve sběrných dvorech sbírat biologicky rozložitelné (kompostovatelné)

Více

Ceník služeb Cleaning service Karlovy Vary

Ceník služeb Cleaning service Karlovy Vary Čistící a úklidové práce Karlovy Vary Tomáš Suchan Loketská 10, 360 06 Karlovy Vary Tel/Fax: 352 665 935 Mobil: 606 519 616 IČ: 669 70 253 Email: suchan.tomas.kv@seznam.cz Skype: Mr.Cleaner Ceník služeb

Více

D55, s.r.o.: Podlahy SLAVIA speciální nabídky 2012

D55, s.r.o.: Podlahy SLAVIA speciální nabídky 2012 DUBOVÉ VARIACE 1 3-vrstvé dřevěné podlahy: nášlapná vrstva 4 mm, možnost několikrát přebrousit, životnost minimálně 30 let síla 13-15 mm - zámkový spoj nebo perodrážka, finální povrchová úprava, jednoduchá

Více

STEP UICK Q FOTO 120

STEP UICK Q FOTO 120 120 FOTO QUICKSTEP Zdravé bydlení NEŽ SE ZMÍNÍME O NEBEZPEČNÝCH ALERGENECH, FORMALDEHYDU, VÝHODÁCH I NEVÝHODÁCH UŽITÍ NĚKTERÝCH DRUHŮ MATERIÁLU, PODÍVÁME SE NA PODLAHU TAKÉ Z ESTETICKÉHO HLEDISKA. KE ZDRAVÉMU

Více

REGISTRACE - ARGUMENTY

REGISTRACE - ARGUMENTY REGISTRACE - ARGUMENTY Já už jsem toho vyzkoušel(a) tolik a nikde jsem nebyl(a) úspěšný(á) V přímém prodeji jde především o vytrvalost a cílevědomost. Pokud je kvalitní produkt prodává se sám. Máte možnost

Více

Original GARDENA Cleansystém. Perfektní péče na mokro, která má systém. Silný sortiment pro všechny čisticí úkoly kolem domu a na zahradě.

Original GARDENA Cleansystém. Perfektní péče na mokro, která má systém. Silný sortiment pro všechny čisticí úkoly kolem domu a na zahradě. Perfektní péče na mokro, která má systém Silný sortiment pro všechny čisticí úkoly kolem domu a na zahradě. Čisticí systém s přívodem vody a přípojkami GARDENA systému. Jednoduše kombinovatelný Ideální

Více

Zakázka zadaná v otevřeném řízení dle 27 zákona 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen zákon

Zakázka zadaná v otevřeném řízení dle 27 zákona 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, dále jen zákon Zadávací řízení ZADÁVACÍ DOKUMENTACE VEŘEJNÉ ZAKÁZKY ZD ČÁST 2 PŘÍLOHA Č. 4 SEZNAM VÝKONŮ Zakázka zadaná v otevřeném řízení dle 27 zákona 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů,

Více

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost, je vhodná pro standardně používané

Více

Návod ke zpracování IMAGIN S DRÁTĚNOU VLOŽKOU

Návod ke zpracování IMAGIN S DRÁTĚNOU VLOŽKOU Návod ke zpracování IMAGIN S DRÁTĚNOU VLOŽKOU 2006 Aktualizované informace O našich výrobcích, jejich dostupnost a RADY pro zpracování jsou K DISPOZICI on line na internetové stránce NAŠICH VÝROBKŮ: http://www.yourglass.cz/

Více

EVERSTAR s.r.o. Bludovská 18, 787 01 Šumperk, Czech Republic tel.: +420 583 301 070, fax: +420 583 301 089 e mail: everstar@everstar.

EVERSTAR s.r.o. Bludovská 18, 787 01 Šumperk, Czech Republic tel.: +420 583 301 070, fax: +420 583 301 089 e mail: everstar@everstar. EVERSTAR s.r.o. Bludovská 18, 787 01 Šumperk, Czech Republic tel.: +420 583 301 070, fax: +420 583 301 089 e mail: everstar@everstar.cz www.everstar.cz KATALOG DŮM, BYT, ZAHRADA, AUTO A KOLO SPECIALISTA

Více

PR Č LÁ NKY Pomá há me Vá m, vybrát si

PR Č LÁ NKY Pomá há me Vá m, vybrát si PR Č LÁ NKY Pomá há me Vá m, vybrát si PODLAHOVÉ TOPENÍ SPRÁVNÝ SYSTÉM PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ MUSÍ DODRŽET NĚKOLIK PRAVIDEL Vybrali jste si do své novostavby či rekonstrukce podlahové vytápění a nevíte,

Více

PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ PEČOVATELSKÉ SLUŢBY

PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ PEČOVATELSKÉ SLUŢBY SENIOR Otrokovice, příspěvková organizace Školní 1299, 765 02 Otrokovice PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ PEČOVATELSKÉ SLUŢBY Tento dokument je zpracován pro příspěvkovou organizaci SENIOR Otrokovice poskytované

Více

č.1 Montáž zavlažovacího systému Tropf Blumat (TB) Zpět na www.synsy.cz s napojením na vodovodní kohoutek přes regulátor tlaku

č.1 Montáž zavlažovacího systému Tropf Blumat (TB) Zpět na www.synsy.cz s napojením na vodovodní kohoutek přes regulátor tlaku č.1 Montáž zavlažovacího systému Tropf Blumat (TB) Zpět na www.synsy.cz s napojením na vodovodní kohoutek přes regulátor tlaku 1. Odšroubujte zelený uzávěr a keramický senzor naplňte po okraj vodou. Poté

Více

Činnosti s malým nebo žádným rizikem

Činnosti s malým nebo žádným rizikem CZ_Modules 05.06.14 08:52 Seite 1 INFORMAČNÍ MODUL 1 Azbestový cement pevně vázaný Okenní parapety Vlnitý plech (střecha a stěny) Fasádní plechy Potrubí Základní panely pro elektroměry Střešní šindele

Více

Doprovodné obrázky a videa na Internetu

Doprovodné obrázky a videa na Internetu POKYNY KE STUDIU Rozšiřující data na Internetu Doprovodné obrázky a videa na Internetu Rejstřík pojmů 5 JAK DOBROVOLNICTVÍ PREZENTOVAT Čas ke studiu: 1 hodina Cíl: Po prostudování této podkapitoly získáte

Více

HUTIRA BRNO, s.r.o. Štefánikova 9a; 602 00 Brno Tel.: +420 541 212 144; mobil: 724 368 130 www.hutira.cz; Info@hutira.cz; otakar.necas@hutira.

HUTIRA BRNO, s.r.o. Štefánikova 9a; 602 00 Brno Tel.: +420 541 212 144; mobil: 724 368 130 www.hutira.cz; Info@hutira.cz; otakar.necas@hutira. Základní technické parametry Objem vlastního kontejneru 8 m 3 Průměr sací hadice 250 mm Nasávaný vzduch ventilátorem až 36 000 m 3 /hod, Podtlak až 34 000 Pa Váha 20/33 t (prázdný/plný) Účinná délka sacího

Více

ávod k obsluze Odvlhčovač BE KO D-880 EH BE KO D-880 SC BE KO D-1400 SC

ávod k obsluze Odvlhčovač BE KO D-880 EH BE KO D-880 SC BE KO D-1400 SC ávod k obsluze Odvlhčovač BE KO D-880 EH BE KO D-880 S BE KO D-880 SC BE KO D-1400 S BE KO D-1400 SC O B S A H 1. 1. Popis zařízení 2. 1.1 Všeobecné údaje 3. 1.2 Popis 4. 1.3 Technické údaje 5. 1.4 Princip

Více

Naše lehké výkonné motory dostaly nový vzhled

Naše lehké výkonné motory dostaly nový vzhled Naše lehké výkonné motory dostaly nový vzhled Kvůli vysokému výkonu se nemusíte vždy vláčet ke člunu s neskladným a těžkým závěsným motorem, neboť lehké motory F8 a F9.9 jsou dokonale přenosné. Pomohou

Více

Bulletin duben 2013. Cítit se skvěle na duši i těle. Náchodská 442/149, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Bulletin duben 2013. Cítit se skvěle na duši i těle. Náchodská 442/149, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice Bulletin duben 2013 Cítit se skvěle na duši i těle Náchodská 442/149, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice Rady pro chovatele kocourků a kočiček Čistotné kočky Pomozte svým kočkám udržovat čistotu a naučte

Více