Pojďme si při vysávání provonět domov.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pojďme si při vysávání provonět domov."

Transkript

1 Příručka projektu trnd Swirl deo perly do vysavače: Pojďme si při vysávání provonět domov. trnd Projekt Projektový blog: Tvůj trnd kontakt:

2 Pojďme seznámit naše okolí se Swirl deo perlami do vysavače. V tomto projektu trnd se snažíme: Vybraných 100 trnd-partnerek nyní stráví 4 týdny testováním voňavých sáčků deo perliček do vysavače. Je skvělé, že společně s komunitou trnd můžeme vyzkoušet nové Swirl deo perly do vysavače, které při vysávání provoní vaši domácnost. Swirl deo perly brání vzniku nepříjemného zápachu při úklidu pomocí vysavače.... vyzkoušet Swirl deo perly do vysavače společně se 100 trnd-partnery z České republiky.... podělit se o naši zkušenost s ostatními: tím, že dáme Swirl deo perly k vyzkoušení také našim přátelům a známým. Vyzkoušet. Podělit se o svou zkušenost. Aromatické perličky se optimálně rozptýlí v prachovém sáčku vysavače a příjemně provoní celý vysávaný prostor.... vyjádřit svůj názor na Swirl deo perly do vysavače prostřednictvím dvou online dotazníků. Vyjádřit svůj názor.... sbírat vyplněné dotazníky: názory a postřehy od našich přátel a známých na Swirl deo perly a jejich výhody. Sbírat hodnocení. Společně s našimi 100 trnd-partnerkami z České republiky budeme zkoušet Swirl deo perly do vysavače pro úklid domácnosti majitelek psů a koček. O své zkušenosti s produktem se podělíme s našimi přáteli, rodinou a známými. Pojďme začít společně!

3 Swirl deo perly - něco víc, než pouhé uklízení. Swirl deo perly. Jistě si mnohé z nás umíme představit zábavnější aktivity, než úklid a vysávání koberců v domácnosti. Nicméně, jedná se o činnost nezbytnou a na druhou stranu všechny chceme mít náš domov čistý, útulný a příjemně provoněný. Swirl deo perly jsou vhodné pro všechny značky a typy vysavačů s prachovým sáčkem. Perly nelze použít v bezsáčkových modelech, robotech a vysavačích s mokrým vysáváním. V závislosti na frekvenci vysávání vydrží Swirl deo perly vonět více než jeden měsíc. V závislosti na frekvenci vysávání vydrží Swirl deo perly vonět více než jeden měsíc. Swirl vůně do vysavačů příjemně provoní domov. Swirl deo perly brání vzniku nepříjemného zápachu při úklidu pomocí vysavače. Po nasátí z podlahy se aromatické perličky optimálně rozptýlí v prachovém sáčku vysavače a vydávají svěží aromatickou kompozici a příjemně provoní celý vysávaný prostor. Kromě oblíbených vůní magnolie (růžové), aloe vera (zelené) a ovoce (žluté), Swirl prodává také speciální deo perly určené majitelkám koček a psů Aby nám uklízení zpříjemnila, přichází značka Swirl s řadou vůní do vysavačů, které eliminují nepříjemné pachy při vysávání koberců a postupně uvolňují z prachového sáčku vysavače příjemnou vůni přímo při vysávání.

4 Swirl deo perly pro majitelky koček a psů. Tvůj balíček. Na začátku projektu dostane každý účastník počáteční výbavu, obsahující následující: Swirl deo perly Active Fresh pro majitelky psů Ideální pro chovatele psů všech plemen. P Jsou speciálně vyvinuty pro chovatele psů všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a psích chlupů. P Perly Active Fresh při vysávání vydávají vůni čerstvě vypraného prádla. Díky optimálnímu rozložení perliček v sáčku vysavače je vůně vydávána více než měsíc. Pro Tebe: 1 x sáček Swirl deo perliček pro majitelky koček nebo psů. Průvodce harmonogramem projektu souhrnný trnd spouštěcí WOM dokument který obsahuje informace o Swirl deo perlách a mnoho inspirujících nápadů, které podnítí navázání komunikace. Marketingové dotazníky (brožura o 40 stránkách) určené ke konverzacím s přáteli a rodinou. K vyzkoušení pro Tvé přátele: 4 x sáčky Swirl deo perliček s různými vůněmi, určené k vyzkoušení pro přátele a známé. 7 x sáčky Swirl deo perliček pro známé, majitele koček a psů. Swirl deo perly Mild Care pro majitelky koček Ideální pro chovatele koček všech plemen. P Jsou speciálně vyvinuty pro chovatele koček všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a kočičích chlupů. P Perly Active Fresh při vysávání vydávají svěží aromatickou kompozici připomínající dětský zásyp a příjemně provoní celý prostor. Díky optimálnímu rozložení perliček v sáčku vysavače je vůně vydávána více než měsíc. Po celou dobu trvání projektu společně sdílíme a diskutujeme naše nápady a myšlenky na projektovém blogu: Své dotazy a návrhy, týkající se projektu, můžeš poslat na ovou adresu:

5 Důležité kroky v projektu trnd. 3 Poděl se o své zkušenosti s deo perlami Swirl. 1 Otevři balíček a začni fotit. Vyzkoušej: Nejprve rozbal balíček s Tvojí výbavou otevři ho například s ostatními členy rodiny, s přáteli, nebo kolegy a seznam se s jeho obsahem, se Swirl deo perlami a dalšími informacemi, které nalezneš uvnitř. Potom deo perly začni zkoušet. Hurá na to! Hodně foť: Pojďme se podělit o momenty rozbalování a prvního zkoušení produktu s přáteli a rodinou prostřednictvím fotografií. Na následující odkaz nám posílej své fotografie, které zařadíme do naší společné fotogalerie.» Pokud Tě produkt přesvědčil, poděl se o své zkušenosti se Swirl deo perličkami se svým okolím. Můžeš udělat následující: Dát další vzorky Swirl deo perliček k vyzkoušení svým přátelům a známým. Vyprávět o svých vlastních zkušenostech s deo perličkami Swirl a jejich hlavních přednostech lidem v Tvém okolí. Budeš mít také příležitost podělit se o své VIP znalosti o deo perličkách a o značce Swirl. Existuje celá řada možností, kde a kdy můžeš hovořit s přáteli, sousedy, kolegy a známými. V této projektové brožuře najdeš také několik tipů, jak navázat konverzaci o Swirl deo perlách. O své zkušenosti se s námi potom můžeš podělit na našem společném projektovém blogu:» 2 Řekni nám svůj názor. 4 Pomoz s marketingovým průzkumem. Můžeš nám napsat svůj názor na Swirl deo perly v průběhu čtyř týdnů trvání projektu tím, že vyplníš dva online dotazníky: na začátku: počáteční dotazník na konci: závěrečný dotazník Tyto dotazníky nalezneš na stránkách trnd, v části určené pro členy: můj trnd. Jakmile bude online anketa připravena, obdržíš od nás informace em. Na 4 týdny se z Tebe stane průzkumník trhu pro značku Swirl. S dotazníky průzkumu trhu, které najdeš v balíčku, se můžeš dotázat 20 přátel, známých, nebo kolegů na téma vysávání koberců po domácích mazlíčcích. Toto je také příležitost říci jim dodatečné informace, které jinde nenajdou a zodpovědět všechny jejich dotazy na Swirl deo perly. Více informací najdeš v brožurce s dotazníky průzkumu trhu.»

6 Zásady trnd. Věta, kterou můžeš říci ostatním... Abychom docílili upřímné, otevřené a úspěšné verbální propagace - šeptandy, vytvořili jsme několik základních pravidel. Jako člen projektového týmu budeš povinen řídit se podle následujících zásad. Buď otevřený. Na trnd projektu není absolutně nic tajného. Nevytváříme žádné prodejní místo, ani se nesnažíme o skrytou reklamu. Všichni členové by měli v době trvání kampaně až budou hovořit se svými přáteli a známými dát všem na vědomí, že jsou účastníky trnd a že se podílí na jednom z projektů. Neměl/a by ses snažit někoho klamat. V žádném případě nejsi prodejcem, který putuje od dveří ke dveřím ve snaze prodat produkt, anebo myšlenku! Jednoduše buď otevřený/á a řekni ostatním svůj vlastní názor. Buď upřímný. Zdá se to být samozřejmé, ale bohužel ne vždy tomu tak je. Jedině upřímná šeptanda funguje. To znamená neovlivňovat lidi a nesnažit se vylíčit věci v lepších barvách, než jaké ve skutečnosti jsou. Jednoduše řekni svůj upřímný názor a rovněž názor Tvých přátel a známých. Swirl deo perličky zpříjemní vysávání a navíc hezky provoní celou domácnost. Měj uši nastražené. Šeptanda se nesnaží ovlivnit Tvé přátele, nebo Tvé známé. Není třeba cokoliv přeceňovat jednoduše jim řekni o novém produktu z projektu trnd a nechej je vyjádřit jejich názor i když nesouhlasí s tím Tvým. Byli bychom rádi kdybys nashromáždil/a co nejvíce názorů a podělil/a ses s námi o ně!

7 Tipy na informace, o které se můžeš podělit. Sortiment vůní do vysavačů značky Swirl. Existuje spousta příležitostí, při kterých můžeš předat informace o Swirl deo perlách do vysavače. Zde je pár nápadů, jakým způsobem se můžeš podělit o své zkušenosti a další informace se svými přáteli a známými: Venčení psů. Znáte to! Jako snad každý majitel psa jsme na svého čtyřnohého společníka náležitě hrdí. A tak se snadno může stát, že se na ulici, v parku, či někde v přírodě dáme do řeči s někým dalším, kdo si s námi na téma našich čtyřnohých miláčků rád popovídá. Na téma uklízení po našich pejscích se můžeme také pochlubit našimi zkušenostmi se Swirl. deo perlami do vysavače. Oslavy, párty a posezení s přáteli. Určitě čas od času pozveš své přátele, či známé na nějakou oslavu, párty, či jen k příjemnému posezení u Tebe doma. Až se řeč stočí na téma uklízení, můžeš se zmínit, že vysávání pro Tebe už není vůbec nepříjemnou činností, protože používáš Swirl deo perly do vysavače. Pokud je perličky zaujmou a navíc, pokud jsou majiteli psů a koček, můžeš jim také předat vzorek k vlastnímu vyzkoušení. Jarní úklid. Možná, že Ty už máš svůj jarní úklid za sebou. Ale co třeba Tvé kamarádky, či kolegyně z práce? Až se zase budete na toto nepříjemné téma jednou bavit, můžeš jim dát tip, aby si také provoněly svou domácnost s Swirl deo perličkami do vysavače. Jistě máš spoustu dalších zajímavých nápadů, jak navázat konverzace o produktu. Napiš nám o nich ve svých komentářích na projektovém blogu, a také o to, jak pomáháš zvyšovat povědomí o Swirl deo perličkami do vysavač mezi svými přáteli, rodinnými příslušníky, kolegy a známými. Těšíme se na Tvé zajímavé nápady a fotografie! Swirl vůně do vysavačů eliminují nepříjemné pachy, které se mohou uvolňovat z prachového sáčku vysavače při vysávání. Mild Care Deo perličky se svěží aromatickou kompozici připomínající dětský zásyp, která příjemně provoní celý prostor. Speciálně vyvinuto pro chovatele koček k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu v bytě. Active Fresh Pro majitele psů všech plemen. Deo perličky s příjemnou vonnou kompozicí připomínající čerstvě vyprané prádlo. Speciálně vyvinuto k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu v bytě, kde je chován pes. Další vůně: Ovocná svěžest S příjemnou vůní čerstvého ovoce. Magnolie S jemnou vůní jihomořské magnolie. Relaxační aloe S uklidňující vůní aloe vera.

8 Tipy a triky pro čistou domácnost. Zde jsme si pro Tebe připravili několik užitečných tipů pro čištění a úklid vaší domácnosti Správné čištění koberců: Vysávejte koberce pravidelně; alespoň jednou týdně. Volně ležící nečistoty (cukr, drobky) odstraníte snadno vysavačem. Zaschlé látky nejprve opatrně oddělte lžičkou nebo hřbetem nože a následně vykartáčujte resp. vysajte. V případě silného znečištění použijte běžné čisticí prostředky na koberce. Důležité: V každém případě dbejte návodu k použití výrobce koberce a vždy nejprve proveďte zkušební čištění na místě, které není vidět. Informace pro osoby s alergií na domácí prach (roztoče): Roztoč není pro člověka v zásadě nebezpečný. Produkují však výkaly, které se v suchém stavu rozpadají na nejjemnější prachové částečky a vyvolávají u člověka alergické reakce. Tip Swirl : Při nákupu dejte přednost kobercům s krátkým vlasem, ze kterých lze snadno vysát nečistoty a prachové částečky způsobující alergie. Obecně platí: Koberce vysávejte alespoň jednou týdně, abyste zabránili usazování prachu a dalších nečistot. Sáček ve vysavači vyměňte vždy nejpozději po dvou měsících. Čištění oken: Nemáte zrovna po ruce žádný běžný čisticí prostředek na okna? Pak pomůže osvědčený prostředek: Do teplé vody na čištění stříkněte trochu octa nebo lihu! Odolnou špínu odstraníte nejlépe kyselinou citrónovou nebo octovou esencí. Tip Swirl : Nemyjte okna, pokud svítí slunce. V důsledku rychlého schnutí mohou vznikat nepěkné šmouhy. Na oknech nebo zrcadlech nebude tak snadno ulpívat prach, pokud do vody na čištění přidáte kapku glycerínu. Péče o podlahy: Údržba dřevěných a laminátových podlah je snadná: pravidelně je vytírejte vlhkým, dobře vyždímaným hadrem, parkety a desky občas ošetřete voskovou emulzí a přeleštěte suchým mopem pro zvýšení lesku. Vzhledem k tomu, že jsou deskové podlahy často pouze navoskované, dřevo se snadněji znečistí. Na odolnou špínu pomůže, když do teplé vody na čištění (40-60 C ) přidáte trochu pracího prášku na bílé prádlo. Tyto prostředky na praní obsahují rozjasňující složky. Špína a částečky písku působí na dřevěné a laminátové podlahy jako smirkový papír - v takovém případě pomůže, když před vytíráním vysajete. Zároveň tak zmizí chomáče prachu, chlupy a vlasy a při vytírání nebudou viset na hadru. Tip Swirl : Úklid dřevěných a laminátových podlah bez poškrábání vám usnadní hubice na parkety ze sortimentu hubic Swirl. Díky plstěným kluzným ploškám klouže bez škrábanců. Zbavte se v domácnosti lapačů prachu, jakými jsou například objemné závěsy nebo záclony.

9 Historie vysávání. Vlhké čajové sáčky. Posypání trávou a pilinami. Patent na vysavač. Cesta k dnešním moderním vysavačům byla dlouhá a náročná. Začalo se u čajových sáčků, dřevěných pilin, pokračovalo se přes vířidla prachu a mohutné vysávací jednotky až k vysavačům, které máme v našich domácnostech dnes. V 18. století se k čištění koberců používaly zcela běžně mokré čajové pytlíky. Ty měly zabránit víření usazeného prachu po místnosti. Sáčky fungovaly jenom tehdy, pokud byly mokré. Aby nezabarvily koberec, musely být důkladně proprané studenou vodou a vyždímané. Na počátku 20. století se ujala zajímavá metoda čištění koberců. Na povrch koberce se kladla posekaná tráva, která údajně snižovala jeho prašnost. Piliny zase naopak chránily koberec před prošlapáním a bránily zanášení prachem a špínou. Mezi pokrokovější metody patřilo tahání koberců po trávě nebo prášení ve sněhu. Kroniky uvádějí, že jako první si nechal patentovat vysavač v roce 1901 anglický konstruktér Huber Cecil Booth. Stal se tak původcem masového vstupu vysavačů do domácností. Jednoho dne podívat na nádraží St. Pancras v Londýně, kde se měl právě předvádět nový způsob čištění železničních vagónů. Systém spočíval na principu dmychadla v tom, že se vzduch odfukoval prach ze sedadel a podlah. Výsledkem však místo čistého vagónu bylo velké množství rozvířeného prachu. Booth dospěl k názoru, že mnohem efektivnější by bylo prach vysávat nežli ho odfukovat. Když se vrátil domů, ihned provedl pokus. Sklonil se k podlaze, před ústa si přiložil kapesník a nasál vzduch. Na kapesníku se mu uchytilo množství prachu a nečistot. Princip současného vysavače byl na světě. První vysavač První vysavač se H.C. Boothovi podařilo zkonstruovat v roce února 1902 založil společnost Vacuum Cleaner Co. Ltd., která začala vyrábět vysavače. Centrální systém vysávání V některých velkých obytných domech, ale zejména v hotelích, fungoval jakýsi gigantický agregát, který byl umístěn v suterénu budovy. Z jakéhokoli patra se obyvatelé domu mohli do tohoto systému napojit a odsát si tak nahromaděný prach a nečistoty. Vysávání z ulice Pokud nemohl být agregát umístěn přímo v suterénech či sklepních prostorách domů, existoval jakýsi mobilní přístroj. Řešilo to také problém, pokud v domě nebyla zavedená elektrika. Agregát byl umístěn v povozech čistících společností, která projížděla ulicemi. Zastavila před domem zájemce o úklid a hadice o délce 250 metrů se natáhla do okna, odkud proběhlo čištění. Úspěch u krále V roce 1902 pracoval tento přístroj na čištění Westminsterského opatství před korunovací krále Edwarda VII. Král byl výsledkem tak nadšený, že nechal zakoupit vysavače pro Buckinghamský palác a druhý do královského zámku ve Windsoru. První přenosný vysavač Přenosný vysavač vyrobil Booth roku 1906, ale tentokrát už nebyl první. V roce 1905 ho předstihla americká firma Chapman and Skinner ze San Franciska. Počet výrobců narůstá Počátkem 20. století se začíná objevovat větší množství výrobců vysavačů. Mezníkem se však stává rok 1912, kdy Axel Wenner- Gren buduje Elektrolux a vyrábí první vysavač Lux 1 historicky nejznámější vysavač.

10 Melitta a Swirl. Charakterisitky a cena patent na první filtr do kávy značky Melitta vznik značky Swirl, zastupující sortiment chytrých řešení pro domácnost. Melitta je německá společnost, která se zabývá prodejem kávy a filtrů do kávy a kávovarů. Organizace Melitta Group má sídlo v městě Minden a pobočky po celém světě. V roce 1908 přišla Melitta Bentz z německých Drážďan na způsob, jak oddělit kávovou sedlinu s pomocí papírového filtru. 8.července, roku 1908 si tato 35-letá žena v domácnosti nechala svůj první filtr do kávy patentovat na patentním úřadě v Berlíně. Cesta časem společnosti Melitta Obchodní značkou společnosti Melitta bylo tenkrát černé M v černém kolečku. První kulaté filtry z hliníku nesly vyražený nápis Original Melitta ". V roce 1988 vytvořila společnost Melitta značku Swirl, nabízející doplňkové produkty pro chytré pomocníky v domácnosti. Výrobky značky Swirl, působící na trhu již 20 let, představují kvalitu, inovativní vývoj a skvělé nápady pro úklid domácnosti. Za značkou Swirl se skrývá rozsáhlý sortiment chytrých řešení pro domácnost, jako například vysávání, likvidace odpadu nebo čištění po psech a kočkách. Deo perly Swirl Swirl vůně do vysavačů eliminují nepříjemné pachy, které se mohou uvolňovat z prachového sáčku vysavače při vysávání. Perly nelze použít v bezsáčkových modelech, robotech a vysavačích s mokrým vysáváním. V závislosti na frekvenci vysávání vydrží Swirl deo perly vonět více než jeden měsíc. Kromě 3 klasických vůní ovoce, magnolie a aloe, Swirl nabízí také 2 vůně, speciálně vyvinuté pro majitele domácích mazlíčků: Mild Care - pro majitele koček všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a kočičích chlupů. Swirl deo perly vydávají svěží aromatickou kompozici připomínající dětský zásyp. Active Fresh pro majitele psů všech plemen k zabránění vzniku nepříjemného zápachu při vysávání prachu a psích chlupů. Swirl deo perly vydávají svěží aromatickou kompozici připomínající čerstvě vyprané prádlo a příjemně provoní domácnost. Balení, které lze zakoupit vo obchodech, obsahuje 4 sáčky. Maloobchodní cena: 70 Kč

11 trnd Central Eastern Europe Kft., organizační složka Olgy Havlové 2874/8, Praha 3 - Žižkov

Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení.

Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení. Příručka projektu trnd Braun CoolTec: První holicí strojek s technologií aktivního chlazení. Projekt trnd Projektový blog: www.trnd.com/braun-cooltec Tvůj trnd kontakt: lila@trnd.cz Staňme se trnd onlinereportéry

Více

Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení!

Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení! Průvodce trnd-projektem Braun WaterFlex: Pro optimální dokonalost a pocit jemné pokožky při suchém, či mokrém holení, i s pěnou na holení! trnd projekt Projektový blog: www.trnd.cz/braun-waterflex Vaše

Více

Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou.

Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou. trnd-průvodce projektem InStyle: Časopis, který se stane Tvým osobním stylistou. trnd Projekt Projektový blog: www.trnd.cz/instyle Tvůj trnd-kontakt: alexa@trnd.cz Kdo jsou průzkumnice trhu InStyle? V

Více

O ENVIRONMENTÁLNĚ ŠETRNÉM UKLÍZENÍ

O ENVIRONMENTÁLNĚ ŠETRNÉM UKLÍZENÍ O ENVIRONMENTÁLNĚ ŠETRNÉM UKLÍZENÍ Do čista O environmentálně šetrném uklízení Autor: Petr Ledvina Lektoroval: Mgr. Pavel Hrubý (CENIA) V textu jsou použity informace od rakouské organizace die umweltberatung

Více

PŘEDVÁNOČNÍ ÚKLID. JIŘÍ MÁDL Režie je pro mě adrenalinový sport. MaLÍČcI Malé tablety a velké telefony

PŘEDVÁNOČNÍ ÚKLID. JIŘÍ MÁDL Režie je pro mě adrenalinový sport. MaLÍČcI Malé tablety a velké telefony 05 2013 10. ročník ZDARMA ve všech elektroprodejnách Inspirace do mobilu SOUTĚŽ O ceny za 20 000 Kč! O minisystémy a sluchátka PhiliPs JIŘÍ MÁDL Režie je pro mě adrenalinový sport MaLÍČcI Malé tablety

Více

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat?

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat? 3/2013 www.moje-bydleni.com Zařizujeme kuchyň Budete se stěhovat? KOMERČNÍ PREZENTACE Na první pohled by se mohlo zdát, že na vstupních dveřích se mění maximálně design. Chyba lávky změn probíhá i v tomto

Více

3/2014. www.moje-bydleni.com PŘÍVĚTIVÝ INTERIER POHODLNÉ BYDLENÍ BYDLENÍ 1

3/2014. www.moje-bydleni.com PŘÍVĚTIVÝ INTERIER POHODLNÉ BYDLENÍ BYDLENÍ 1 bydlení www.moje-bydleni.com 3/2014 PŘÍVĚTIVÝ INTERIER POHODLNÉ BYDLENÍ BYDLENÍ 1 Editorial EDITORIAL Milé čtenářky, milí čtenáři, Napadlo vás, co odpovíte, až se podzim zeptá, co jste dělali v létě?

Více

TIPY. Topná sezona může začít. na příchod podzimu! PRO VÁS. Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu nebo sprchu?

TIPY. Topná sezona může začít. na příchod podzimu! PRO VÁS. Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu nebo sprchu? Č. 9, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 4. ZÁŘÍ 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Domácí lázně v koupelně NÁVOD NA DOKONALY RELAX Jak vybrat masážní vanu

Více

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA...

číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... číslo 1 jaro 2013 www.activa.cz ERGONOMIE V KANCELÁŘI POHODLNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCE KVALITNÍ NEZNAMENÁ VŽDY DRAHÉ KDYŽ SE ŘEKNE PASTELKA... Inovativní technologie náplně PARKER 5TH zaručuje výjimečně

Více

LOŽNICE SNŮ +15. Můžete ji mít doma právě vy! POJĎTE SE ZAHŘÁT! RYCHLÝ ÚKLID

LOŽNICE SNŮ +15. Můžete ji mít doma právě vy! POJĎTE SE ZAHŘÁT! RYCHLÝ ÚKLID Č. 9, ROČNÍK 11, VYCHÁZÍ 3. ZÁŘÍ 2013 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA POJĎTE SE ZAHŘÁT! ZIMA SE RYCHLE BLÍŽÍ... Zajistěte si teplíčko za rozumné

Více

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec?

Zařizujeme. kuchyň. Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? bydlení Zařizujeme kuchyň Ideální podlaha: parkety, dlažba, nebo koberec? OJEDINĚLÁ MOŽNOST PRO VÁS Hledáte absolutní soukromí a klid blízko Prahy? Chcete bydlet v přírodě ve srubovém domě s vlatním jezerem?

Více

BÁJEČNÁ UKLÍZEČKA ANEB JAK BÝT PANÍ SVÉHO ČASU A JEŠTĚ SI PŘIVYDĚLAT! Báječná uklízečka, strana 1. Projekt Rodina a práce i pro Čelákovice

BÁJEČNÁ UKLÍZEČKA ANEB JAK BÝT PANÍ SVÉHO ČASU A JEŠTĚ SI PŘIVYDĚLAT! Báječná uklízečka, strana 1. Projekt Rodina a práce i pro Čelákovice BÁJEČNÁ UKLÍZEČKA ANEB JAK BÝT PANÍ SVÉHO ČASU A JEŠTĚ SI PŘIVYDĚLAT! Báječná uklízečka, strana 1 OBSAH 1. Obecná právní úprava možnosti podnikání žen v oblasti služeb pro domácnost (úklid, žehlení, praní

Více

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY?

FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? PROČ BEZNADĚJNĚ SELHÁVAJÍ I FIRMY SE SKVĚLÝMI PRODUKTY? Všech 8 důvodů odhalených Včetně příručky na překonání těchto důvodů Dokument ze série Martin Mikláš léto 2013 Jaký názor má Libor Činka? Při čtení

Více

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 NEJ EFEKTI VNĚJ ŠÍ MARKETI NGOVÉ STRATEGI E PROROK2012 J AKÉSTRATEGI EVÁM PŘI NESOU NEJ VÍ CEZÁKAZNÍ KŮVTOMTOROCE EDI CE2012 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 Copyright 2012 Marketingové

Více

www.moje-bydleni.com Starý dům v novém kabátě Vybíráme nová okna Terasa, místo pro odpočinek

www.moje-bydleni.com Starý dům v novém kabátě Vybíráme nová okna Terasa, místo pro odpočinek bydlení www.moje-bydleni.com Starý dům v novém kabátě Vybíráme nová okna Terasa, místo pro odpočinek Zahradě to nejlepší Platnost akce od 1. 4. 2013 do 30. 6. 2013 Ceny jsou uvedené včetně DPH. Sekačky

Více

Průvodce spotřebou (Naposledy aktualizováno v roce 2014)

Průvodce spotřebou (Naposledy aktualizováno v roce 2014) VAŠE ROZHODNUTÍ MĚNÍ SVĚT! Průvodce spotřebou (Naposledy aktualizováno v roce 2014) Životní prostředí 2 Obsah (Naposledy aktualizováno v roce 2014) Kampaň 3 Efektivní využití zdrojů 4 Co je to? 4 Proč

Více

S Ticket Medica nejen k lékaři SNADNO SE STAVÍ SLAVOBRÁNY. Markéta Bartíková

S Ticket Medica nejen k lékaři SNADNO SE STAVÍ SLAVOBRÁNY. Markéta Bartíková červen 2008 Žena, která se neztratí SNADNO SE STAVÍ SLAVOBRÁNY Markéta Bartíková Snadno se staví slavobrány když není vítězů ani poražených V zemi snů den co den vyschne kus moře Přesto nám stavím slavobránu

Více

na úvod Pár slov Kontaktujte nás na bezstarosti@century21.cz či na +420 272 651 480 s námi se ve světě realit neztratíte www.century21.

na úvod Pár slov Kontaktujte nás na bezstarosti@century21.cz či na +420 272 651 480 s námi se ve světě realit neztratíte www.century21. editorial 21 MAGAZÍN 03 Pár slov na úvod Vážené čtenářky, vážení čtenáři, držíte v ruce první číslo magazínu CENTURY 21, který vás bude pravidelně provázet světem bydlení. Jste-li mladí a hledáte si své

Více

Dětské království. Objevují svět! pro vaše malé průzkumníky

Dětské království. Objevují svět! pro vaše malé průzkumníky Č. 4, ROČNÍK 11, VYCHÁZÍ 2. DUBNA 2013 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA Objevují svět! Dětské království pro vaše malé průzkumníky FOTO IKEA

Více

ROZHOVOR EVA EISLER CESTOVÁNÍ ZA UMĚNÍM OKOLÍ

ROZHOVOR EVA EISLER CESTOVÁNÍ ZA UMĚNÍM OKOLÍ F OX M AG L I F E M A G A Z I N E ROZHOVOR EVA EISLER CESTOVÁNÍ ZA UMĚNÍM OKOLÍ NICE osobnost pierre august renoir MÓDA MAXI MINI REVOLUCE česká značka lugi FOX TIPY NA DÁRKY EDITORIAL OBSAH Milí čtenáři,

Více

Zpravodaj Ekologického centra Most pro Krušnohoří

Zpravodaj Ekologického centra Most pro Krušnohoří Ekologické centrum Most Zpravodaj č. 2 30. 7. 2008 Obsah zpravodaje: Úvodní slovo.1 Extrémní touha po čistotě znečišťuje naše řeky...1 Chemie a životní prostředí- cyklus článků.3 Borůvky - zdravá potravina

Více

PLÁNUJEME REKONSTRUKCI ZVAŽUJETE HYPOTÉKU?

PLÁNUJEME REKONSTRUKCI ZVAŽUJETE HYPOTÉKU? bydlení www.moje-bydleni.com 3/2015 PLÁNUJEME REKONSTRUKCI ZVAŽUJETE HYPOTÉKU? Editorial EDITORIAL Milé čtenářky, milí čtenáři, Máme tu jaro a s ním naše jarní číslo časopisu Moje bydlení. Číslo, kteří

Více

číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU

číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU číslo 2 podzim 2013 www.activa.cz VINOHRADSKÝ PAVILON RÁJEM DESIGNU CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ JE ZPŮSOB ŽIVOTA PODLE ZDRAVÉHO ROZUMU Butiky BIBELOT: OD Kotva, Praha 1, Pasáž Myslbek, Praha 1, Centrum Chodov,

Více

Požitkáři, uvelebte se! VENKOVNÍ NÁBYTEK. podle posledních trendů PŘIPRAVTE SE NA LETNÍ VEDRA DVEŘE, KTERÉ HRAJÍ PRIM

Požitkáři, uvelebte se! VENKOVNÍ NÁBYTEK. podle posledních trendů PŘIPRAVTE SE NA LETNÍ VEDRA DVEŘE, KTERÉ HRAJÍ PRIM Č. 5, ROČNÍK 10, VYCHÁZÍ 9. KVĚTNA 2012 ČASOPIS NOVÝCH TRENDŮ, STYLŮ A DESIGNU PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / WWW.GRANDBYDLENI.CZ / ZDARMA PŘIPRAVTE SE NA LETNÍ VEDRA Jak se nespálit při výběru klimatizace?

Více

číslo 2/květen 2007 Oleje VAT - novinka v sortimentu Prodejní akce - IC KALENDÁŘ Nabídka letních pneumatik a disků

číslo 2/květen 2007 Oleje VAT - novinka v sortimentu Prodejní akce - IC KALENDÁŘ Nabídka letních pneumatik a disků číslo 2/ Oleje VAT - novinka v sortimentu Prodejní akce - IC KALENDÁŘ Nabídka letních pneumatik a disků Jak mohu jednoduše začít víc vydělávat? Začnu používat k vyhledávání zboží IC_Katalog o Uspokojím

Více

firemní magazín Historie společnosti Personální block Fotbalový turnaj Stalo se v NOVUSu Den otevřených dveří Tipy na podzimní výlety

firemní magazín Historie společnosti Personální block Fotbalový turnaj Stalo se v NOVUSu Den otevřených dveří Tipy na podzimní výlety Časopis pro zaměstnance společnosti NOVUS Česko s.r.o. vydání 2/2012 říjen 2012 3.číslo firemní magazín Den otevřených dveří Personální block Fotbalový turnaj Stalo se v NOVUSu Tipy na podzimní výlety

Více

Příručka pro začínající podnikatele

Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Evropský sociální fond. Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti. Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Dominika Špačková (autorka

Více

TRENDY hračky. Na jedné lodi se společností Geewa. Porsche Inter Auto CZ co se děje pod kapotou. O nás pro vás BlackBerry prozrazuje 3/2013

TRENDY hračky. Na jedné lodi se společností Geewa. Porsche Inter Auto CZ co se děje pod kapotou. O nás pro vás BlackBerry prozrazuje 3/2013 Porsche Inter Auto CZ co se děje pod kapotou Na jedné lodi se společností Geewa O nás pro vás BlackBerry prozrazuje Jedinečný po všech stránkách 3/2013 TRENDY hračky nejen pro manažery Editorial Technologie,

Více

1/2010 ČESKÉ ILCO HÁJÍ ZÁJMY STOMIKŮ. Vitala STOMIE POD KONTROLOU. STÁLE JE NA CO SE TĚŠIT Rozhovor s karikaturistou J. Dodalem

1/2010 ČESKÉ ILCO HÁJÍ ZÁJMY STOMIKŮ. Vitala STOMIE POD KONTROLOU. STÁLE JE NA CO SE TĚŠIT Rozhovor s karikaturistou J. Dodalem 1/2010 ČESKÉ ILCO HÁJÍ ZÁJMY STOMIKŮ Vitala STOMIE POD KONTROLOU STÁLE JE NA CO SE TĚŠIT Rozhovor s karikaturistou J. Dodalem Natura Stomický systém NOVINKA Péče o stomie, které můžete věřit Adresa společnosti:

Více

Martin Svoboda: Nová struktura společnosti Electrolux nám umožňuje větší flexibilitu. + představení nového chlazení AEG, Electrolux a Zanussi

Martin Svoboda: Nová struktura společnosti Electrolux nám umožňuje větší flexibilitu. + představení nového chlazení AEG, Electrolux a Zanussi SELL Reportáže: Veletrh vestavných spotřebičů FAVIA DAY 2013 Dealerský den Bosch a Siemens v Mladé Boleslavi Další změny na trhu malých domácích spotřebičů: Interview s generálním ředitelem De Longhi pro

Více