WatchDog. Systém monitorování aktivit na pc.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "WatchDog. Systém monitorování aktivit na pc. www.sledovanipc.cz"

Transkript

1 Systém monitorování aktivit na pc.

2 WatchDog Ušetřete peníze a přitom zvyšte produktivitu zaměstnanců Mějte přehled o produktivitě práce ve Vaší firmě Pracujete s citlivými údaji? Sledujte jejich používání, kopírovaní a mazání a všech událostí s nimy spojených Optimalizujte počet software licensi podle používanosti ve firmě Přehled navštěvovaných stránek a jejich zakazování Přehled nejproduktivnějších zaměstnanců Mějte pod kontrolou tisk zaměstnanců, ušetřety za tonery Sledujte vnitřní komunikaci zaměstnanců a optimalizujte firemní procesy Vstupní systém - RFID, otisk prstu, rozpoznání obličeje, pin Zaměřte se na produktivitu týmu či zaměstnance a nechte se online informovat pomocí sms zpráv

3 Systém monitorování automaticky vytvoří přehled veškerých používaných aplikací na sledovaných pracovních stanicích. Tento přehled umožňuje pohodlně nastavit pro každou aplikaci zda se jedná o povolenou nebo zakázanou aplikaci. Na základě tohoto nastavení vznvikají manažerské výstupy, pomoci kterých lze snadno získat informace který zaměstnanec a po jakou dobu danou aplikaci používal. Jednotliví pracovníci se dají seskupovat do skupin a tím lze ze systému získat náhled využívání aplikací za skupinu pracovníků. Na základě těchto informací ihned zjistíte jaké aplikace se ve Vaší firmě používají a kdo je používá.

4

5 Zakázaní aplikací WatchDog umí i přímo zakazovat aplikace, což v praxi znamená to, že když někomu aplikaci zakážete tak si jí nepustí. Bude informován bublinou v oblasti hodin na spodní liště o tom že aplikace nelze spustit, tato zpráva je nastavitelná, takže záleží na vás jaký text zvolíte.

6 Při používání produktu Watch Dog se založí databáze navštěvovaných webových stránek. Watch Dog umožňuje opět pohodlně nastavit pro každý navštívený webový server zda se jedná o povolený nebo naopak nepovolený webový server. Jakmile se provede rozdělení jednotlivých navštívených webových serverů, vzniknou online statistiky navštěv a stráveného času za jednotlivé pracovníky nebo skupiny pracovníků. Pomocí těchto statistik si pohodlně zjistíte míru využívání internetu ve Vaší firmě a co zajímá Vaše pracovníky na internetu. Statistiky se dají členit na úroveň pracovníka nebo webového serveru.

7

8 je na základě adresy serveru nebo obsahu stránky. Lze nastavit určitá klíčová slova a s nimy se porovná obsah dané stránky, pokud systém vyhodnotí, že stránka tyto slova obsahuje, tak stránku automaticky zablokuje, což v praxi znamená to, že místo očekávaných stránek uvidíte přednastavenou stránku, která obsahuje informace o tom, že tato stránka je zakázána správcem.

9 Systém vyhodnocuje vytíženost tiskáren ve firmě a eviduje jednotlivé tisky uživatelů včetně souborů a tiskové náročnosti na materiál jako počet papíru a procentuální vyjádření spotřeby toneru. Díky této funkci můžete sledovat, co si zaměstnanci tisknou a jestli se to opravdu dotýká pracovních povinností.

10 Současně používáním Watch Dogu vznikne ucelená databáze využívání firemního softwaru, pomocí této databáze zjistíte zda a jaké aplikace je pro Vás výhodné používat a kolik licencí dané aplikace je pro Vaše pracovníky optimální. Nevyhazujte zbytečně peníze za license softwaru, který ani nevyužijete.

11 Uvnitř Watch Dogu je implementován event manager, který umožnuje zaměstnancům nastavit vámi definované akce, například: odchod na oběd, příchod z oběda a další podobné události.

12 Ve WD lze nastavit, které soubory či složky chcete sledovat. Pokud pracujete s citlivými daty a chcete sledovat zaměstnance jak s nimi zacházejí. Tato sekce obsahuje informace o všech akcích, které se dotýkají těchto dat. Od nahrání těchto dat na externí média až po sledování jejich přesunu, změny, přejmenování nebo smazání. Díky tomu lehce dohledáte kdo, kdy a hlavne co udělal daný uživatel s těmito informacemi.

13 K systému je připojen intuitivní systém na získávání veškerých nasbíraných dat od klientů. Díky pokročilému filtru jsou vaše požadavky na získaná data téměř neomezené.

14 Tato funkce umožňuje zaměřit se na určitou skupinu či jednotlivého uživatele a nechávat se online upozorňovat na přednastavené akce. Například: chcete dostat upozornění pokud uživatel Pepa Novák otevře internetové stránky Facebook nebo Hru Spider Solitare. Dále lze nastavit i časové rozpětí a to tak, pokud bude déle jak vámi nastavené období v určité aplikaci či na určitých stránkách příjde vám okamžite sms zpráva.

15 S daty ktere mate k dispozici si muzete vytvaret svoje vlastni prehledy a ukladat si je a znovu je obnovovat. Timto dosahnete toho ze po delsim pouzivani systemu si vytvorite vlastni prehledy a do nich si nastavite informace na ktere se chcete pri kontrole zamerit.

16 Veskere dostupne data muzete exportovat a dale spracovat ci archivovat. System podporuje export do excelu, pdf, csv a xml.

17 System generuje v zavislosti na casovem nastaveni (den, tyden, mesic, ctvrtleti atd..) reporty tykajicich se jednotlivych zamestancu a celych skupin. Tyto informace dochazi poverene osobe (osoba nastavena v systemu) v u vzdy v zadanem casovem intervalu. Plus obsahuje grafy s dlouhodobym vyvojem prace.

18 WD umí zamezit připojování externích médií od flesh pamětí až po pevné disky. Jedná se funkci, kterou uvítají firmy které pracují s citlivými udáji a něchtějí aby je zaměstnanci dále šířili. Tato část je nadstavba nad jiz zminenem Sledovani souboru.

19 Sledování elektronické pošty Další z možností WatchDogu je sledování firemní pošty. Což v praxi znamená, že je k dispozici veškerá historie zpráv a jejich statistika. Lze v nich vyhledávat pomocí pokročilých filtrů. Díky tomutu nástroji můžete mít kompletní přehled o dení ve firmě.

20 WatchDog také obsahuje přístupový systém, který umí pracovat s několika druhy přístupu a to: otiskem prstu, rozpoznání obličeje, RFID kartou, pinem. Díky tomuto rozšíření budete mít přehled kdy a kdo přišel do firmy, kdy odešel a kam, v neposlední řadě také měsíční denní přehledy odpracovných hodin. Pokud zvolíte pokročilou verzi systému tak je možné sledovat i pohyb zaměstnance po budově a zjistit v kolik casu byl v jednotlivych castech budovy ve vami nastavitelnem casovem horizontu.

21

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické specifikace nebo designu bez předchozího upozornění. Kopírování

Více

Jazzman CRM Příručka uživatele

Jazzman CRM Příručka uživatele JAZZMAN CRM Příručka uživatele 1 / 37 JAZZMAN CRM Příručka uživatele 2005-2008 Václav Petřík JAZZWARE.CZ Příručka k programu Jazzman CRM pro Windows ve verzi 3.0 Příručka popisuje funkčnost programu v

Více

CYCLOPE EMPLOYEE SURVEILLANCE - UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

CYCLOPE EMPLOYEE SURVEILLANCE - UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA CYCLOPE EMPLOYEE SURVEILLANCE - UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Obsah Cyclope Employee Surveillance - Uživatelská příručka... 1 1. Přehled produktu... 2 2. Použití produtku CESS... 2 2.1. Administrace CESS... 3 2.1.1.

Více

Uživatelská příručka. www.money.cz

Uživatelská příručka. www.money.cz Uživatelská příručka www.money.cz 2 Prodejna S5 Úvod Seznam horkých kláves Prodej Zrušení operace ESC Smazat Backspace Storno položky Delete Oprava položky End Zákazník F3 * (Násobek) Num_* PLU Ctrl +

Více

Příručka k produktu GFI. Uživatelská příručka

Příručka k produktu GFI. Uživatelská příručka Příručka k produktu GFI Uživatelská příručka Informace a obsah v tomto dokumentu slouží jen pro informační účely a jsou poskytovány, tak jak jsou, bez jakýchkoli dalších záruk, výslovných či odvozených,

Více

Proč YSoft SafeQ? making the MFPs think

Proč YSoft SafeQ? making the MFPs think Mapování tiskových a kopírovacích operací Snížení nákladů na tisk a kopírování Optimalizace tiskového prostředí Přínos pro vaše zaměstnance Přínos pro vaše IT A mnoho dalších důvodů proč mít YSoft SafeQ

Více

DATABOX. C O N T A C T P r o f e s s i o n a l 5. Uživatelská příručka

DATABOX. C O N T A C T P r o f e s s i o n a l 5. Uživatelská příručka DATABOX C O N T A C T P r o f e s s i o n a l 5 Uživatelská příručka Vážení uživatelé, děkujeme za váš zájem o program firmy SYSTEGRA. Chcete-li si program vyzkoušet, můžete jej z tohoto CD nainstalovat

Více

N e č e ka N ě ko m p l e x N í C R m produktový katalog

N e č e ka N ě ko m p l e x N í C R m produktový katalog N e č e ka n ě ko m p l e x n í C R M Produktový katalog SOFT-4-SALE NEČEKANĚ KOMPLEXNÍ CRM základy produkty a ceny kontakty číselníky uživatelé FUNKČNÍ SCHÉMA SYSTÉMU SOFT-4-SALE informační zdroje zboží,

Více

Správa dynamických modulů záložka WebJET Moduly

Správa dynamických modulů záložka WebJET Moduly Správa dynamických modulů záložka WebJET Moduly Systém WebJET umožňuje rozšiřování funkcí pomocí různých přídavných modulů. Seznam aktuálně dostupných modulů najdete pod záložkou Moduly v horní liště.

Více

Software pro sledování vozidel

Software pro sledování vozidel Software pro sledování vozidel Příručka administrátora systému Fleetware 6.x SERVER Instalace a nastavení systému Fleetware Aktualizováno: 31.10.2012 OBSAH: 1 ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI... 4 2 POKYNY PRO UPGRADE

Více

K ATA L O G P R O D U K T Ů

K ATA L O G P R O D U K T Ů K ATA L O G P R O D U K T Ů HLASOVÉ APLIKACE Hlasová pošta Systém záznamu vzkazů Možnost ukládat vzkazy a jejich vyzvednutí z libovolného telefonu uvnitř firmy Přístup k záznamu i mimo firmu (domov, služební

Více

Příručka správce Admin Guide

Příručka správce Admin Guide Admin Guide Obsah 1. Co je Long-Term Docs Server... 5 1.1. Obecné vlastnosti Long-Term Docs Server... 5 1.2. Charakteristické prvky verze Long-Term Docs Server... 5 1.2.1. Dlouhodobá ověřitelnost dokumentů

Více

Popis modulu... 2. Přístup k modulu... 2. Popis rozhraní... 2. Práce s rozhraním... 3. Selektor událostí... 3. Události na zařízení...

Popis modulu... 2. Přístup k modulu... 2. Popis rozhraní... 2. Práce s rozhraním... 3. Selektor událostí... 3. Události na zařízení... Modul Události Obsah Popis modulu... 2 Přístup k modulu... 2 Popis rozhraní... 2 Práce s rozhraním... 3 Selektor událostí... 3 Události na zařízení... 3 Události na vstupu zařízení... 3 Události v rozhraní...

Více

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl

CarControl. Uživatelská a administrační příručka. verze 7.4-12. 06. 2009. Uživatelská a administrační příručka O 2 CarControl CarControl Uživatelská a administrační příručka verze 7.4-12. 06. 2009 2007 Telefónica O 2 Czech Republic, a.s. Úvod 1 Obsah Úvod 5 Nastavení internetového prohlížeče... 5 Blokování automaticky otevíraných

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET zařízení je vybaveno rozhraním USB zařízení je připojitelné na sběrnici G-link zařízení je vybaveno

zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET zařízení je vybaveno rozhraním USB zařízení je připojitelné na sběrnici G-link zařízení je vybaveno Vysvětlivky značek, uváděných u výrobků: Vysvětlivky písmen v označení výrobků: identifikace - kontaktní čipy DALLAS zařízení je vybaveno rozhraním ETHERNET B bezkontaktní technologie EMmarin identifikace

Více

Řízení agendy pojišťovacích makléřů

Řízení agendy pojišťovacích makléřů Řízení agendy pojišťovacích makléřů Produkt Makléř je určen pro samostatné pojišťovací makléře i větší makléřské kanceláře k vedení evidencí spojených se správou pojistných smluv klientů. Základní charakteristika

Více

Aktivace systému WinShop standard.

Aktivace systému WinShop standard. Aktivace systému WinShop standard. Po přihlášení do systému se objeví pole, které Vás vyzve k zadání Aktivačního klíče. Aktivační klíč Vám bude vydán po uhrazení faktury za instalaci systému. Pro vydání

Více

Příručka k používání programu Agenda pojišťovacího agenta a makléře

Příručka k používání programu Agenda pojišťovacího agenta a makléře Příručka k používání programu Agenda pojišťovacího agenta a makléře vydání 6.8.0 (2015) 22.7.2015 Ilustrační obrázky reprezentují Rozšířenou verzi v módu Expert, proto uživatele nižších variant Agendy

Více

Kerio Control. Kerio Technologies

Kerio Control. Kerio Technologies Kerio Control Příručka uživatele Kerio Technologies 2013 Kerio Technologies s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Tento manuál popisuje uživatelská rozhraní produktu Kerio Control ve verzi 7.4. Aplikace Kerio

Více

Microsoft. Microsoft. Outlook 2007. nejen pro školy. Boris Chytil Jiří Chytil. Nakladatelství a vydavatelství R. www.computermedia.

Microsoft. Microsoft. Outlook 2007. nejen pro školy. Boris Chytil Jiří Chytil. Nakladatelství a vydavatelství R. www.computermedia. Microsoft Offi ce 2007 Microsoft Outlook 2007 nejen pro školy Boris Chytil Jiří Chytil Nakladatelství a vydavatelství R www.computermedia.cz nadpis kapitoly Obsah Obsah Vysvětlivky k prvkům použitým v

Více

NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY

NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY SAFESCAN TA-Software / TA -Software PROGRAM PRO ZÁZNAM DOCHÁZKY OBSAH ÚVOD A NÁVOD K POUŽITÍ 1. ZÁKLADY 1.1 Minimální požadavky

Více

SafeQ Suite. Kategorie. Moduly

SafeQ Suite. Kategorie. Moduly SafeQ Suite Kategorie Moduly Správa výstupu Účtování a správa uživatelů Zabezpečení YSoft SafeQ Authentication YSoft SafeQ Print Roaming YSoft SafeQ Reporting YSoft SafeQ Chargeback YSoft SafeQ Scan Management

Více

kompletní ekonomický systém Uživatelská příručka STEREO 22

kompletní ekonomický systém Uživatelská příručka STEREO 22 O B S A H 1 kompletní ekonomický systém pro firmy, rozpočtové a neziskové organizace Uživatelská příručka STEREO 22 Ježek software s.r.o. 2014 2 O B S A H Kompletní uživatelská příručka pro STEREO 22 od

Více

Nápověda programu Opravy a servis

Nápověda programu Opravy a servis Nápověda programu Opravy a servis Program slouží ke správě a vedení servisních zakázek a (nebo) reklamací. Je určen pro malé firmy a jednotlivce. Pro intenzivnější víceuživatelské síťové použití je určena

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

www.spinesys.cz ondrej@kostruh.cz +420 608 678 807 www.kostruh.cz

www.spinesys.cz ondrej@kostruh.cz +420 608 678 807 www.kostruh.cz ondrej@kostruh.cz +420 608 678 807 www.kostruh.cz O Firmě Firma byla založena v roce 2011 což je jistě doba relativně nedávná, ale zároveň je třeba říct, že vznikla převzetím veškerých aktivit původního

Více

Fukce pro všechna oddělení

Fukce pro všechna oddělení Přehled funkcí Funkce pro všechna oddělení Fukce pro všechna oddělení Dashboardy pro vlastní přehled Každý pracovní den začíná dashboardem. Ihned po otevření CAS genesisworld získává každý zaměstnanec

Více

ADVANTA 2.0 Popis řešení

ADVANTA 2.0 Popis řešení ADVANTA 2.0 Popis řešení Řízení projektové společnosti Advanta pomáhá firmám s realizací krátkodobých i dlouhodobých projektů. Díky kombinaci tradičních metod a inovativních přístupů v projektovém řízení

Více

Uživatelská příručka. HelpDesk

Uživatelská příručka. HelpDesk Uživatelská příručka HelpDesk 2 HelpDesk 2014 Obsah 1. Úvod... 4 2. Základní popis aplikace... 5 2.1. Přihlašovací stránka... 5 2.2. Standardní funkce... 5 2.3. Vstupní stránka... 8 2.4. Aplikace pro mobilní

Více