Specifikace přístrojů pro laboratoř katalyzátorů

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Specifikace přístrojů pro laboratoř katalyzátorů"

Transkript

1 Specifikace přístrojů pro laboratoř katalyzátorů Uchazeč použije části odpovídající jeho nabídce. V tabulkách do sloupců doplní podle povahy parametru buď ANO/NE (případně jiný slovní údaj) nebo konkrétní číselnou hodnotu. Žádný řádek nesmí být opomenut. Nutno zdůraznit, že odpověď NE lze připustit pouze u některých hodnoticích kritérií; v tabulce minimální technické požadavky musí být odpověď vždy ANO nebo uvedená číselná hodnota odpovídající požadovanému intervalu nebo lepší. část A Hněták stroj pro přípravu tvárlivých katalyzátorových hmot Zařízení tvoří hněták, stroj na hnětení směsi práškovitých hmot v přítomnosti peptizujících látek za vzniku tvárlivé pasty požadovaných reologických vlastností s dynamickou viskozitou až v řádech milionů mpas. hnětací lopatky a součásti nádoby přicházející do kontaktu s produktem jsou vyrobeny z nerezové oceli typu 316 dvouplášťová hnětací nádoba s možností ohřevu a chlazení max. množství zpracovávaného materiálu v rozmezí ml min. množství zpracovávaného materiálu v rozmezí ml ohřev a chlazení pracovního prostoru minimálně v rozmezí teplot 5-80 C nastavitelná rychlost a směr otáčení lopatek měření teploty při hnětení měření teploty v duplikaci nádoby plynulá regulace otáček a směru chodu možnost práce za podtlaku snadné čištění bez použití nářadí součástí dodávky jsou: - čidlo pro měření teploty v hněteném prostoru - hnětací nádoba s dvojitým pláštěm - odpovídající termostat s veškerým potřebným příslušenstvím pro jeho připojení k přístroji (hadice, koncovky, armatury, ) konfigurace přístroje český překlad manuálu na obsluhu 80% vertikální = 100 b. horizontální = 0 b. 20%

2 část C Modulový systém pro redukci velikostí pevných částic a homogenizaci směsí látek Zařízení tvoří laboratorní modulový systém zaměřený na zpracování pevných látek ve směsi s kapalinami na homogenizované směsi určené pro přípravu katalyzátorových hmot mokrým způsobem a dále pro přípravu různých roztoků, suspenzí a emulzí s definovanými vlastnostmi (velikost částic systému, viskozita apod.). modulový systém obsahuje: - průtočný modul jednostupňové dispergace - průtočný koloidní mlýn - průtočný vícestupňový dispergační nástroj pro výrobu jemných suspenzí - průtočný kuželový mlýn - modul pro vsádkové a kontinuální vmíchávání a dispergaci prášků - vsádkový dispergační modul - průtočný reaktor autoklávového typu umožňující pracovat s podtlakem a přetlakem do 0,25 MPa konstrukčním materiál nerezová ocel typ 316 minimální pracovní objem v rozmezí ml maximální pracovní objem v rozmezí ml ohřev a chlazení pracovního prostoru práce při teplotách min. do 90 C plynule regulovatelné otáčky min. v rozmezí min-1 plynulá regulace otáček řídící jednotkou (zobrazení rychlosti, kroutícího momentu a teploty) možnost připojení, regulace a vyhodnocení parametrů pomocí PC s vhodným softwarem součástí dodávky jsou: - PC (notebook) se softwarem - odpovídající čerpadlo pro dávkování kapalin (voda nebo vodné roztoky) - zařízení pro přesné dávkování prášků - sada opotřebitelných dílů pro zajištění provozu na 1 rok - uchazeč s přístrojem dodá vše potřebné pro připojení a provede připojení termostatu zadavatele (typ Julabo FP40-MA) a vývěvy zadavatele (Vacuubrand 6) mobilní transportní box pro všechny komponenty 80% ano = 100 b.

3 část D Srážecí aparatura pro přípravu nerozpustných pevných látek Zařízení tvoří srážecí aparatura pracující za atmosférického nebo sníženého tlaku určená pro přípravu koprecipitovaných katalyzátorových hmot sestávající ze srážecího reaktoru vybaveného míchadlem, ohřevem a chlazením, dále dávkovacím zařízením minimálně 2 kapalných proudů, jejichž poměr je řízen hodnotou ph a teplotou a dávkovacím zařízením pro přívod plynu, vybavená spodním vypouštěcím ventilem pro odvod vzniklé suspenze a doplněná filtračním a promývacím zařízením. materiál reaktorové nádoby chemicky odolné sklo (borosilikátové) smáčené díly ze skla nebo PTFE variabilní systém s možností jednoduché a rychlé výměny reakčních nádob pro různé objemy s využitím stejného stojanu objem dvouplášťových reaktorových nádob 1000, 2000 a 5000 ml odnímatelné víko shodné pro všechny velikosti nádob regulace otáček míchadla min. v rozmezí ot./min. ohřev a chlazení pracovního prostoru minimálně v rozmezí teplot C možnost práce za podtlaku min. 25 kpa regulace a řízení celého procesu srážení musí být zajištěno manuálně na aparatuře pomocí řídící jednotky a nebo souběžně pomocí připojeného PC s vhodným softwarem pro ovládání a vyhodnocení procesu ovládané pracovní veličiny - teplota, ph, otáčky míchadla, nástřiky čerpadel, průtok plynu nástřikový systém kapalných proudů (čerpadla vč. zásobníků o objemu ml) požadovaný pracovní rozsah čerpadel alespoň ml/h minimálně 1 přívod plynu s regulátorem průtoku (dusík, pracovní rozsah alespoň Nl/h) filtrační a promývací přetlakové zařízení (typ. kalolis) pro filtraci suspenzí a promytí filtračního koláče ze srážecí aparatury a dalších v laboratoři připravených materiálů/suspenzí např. zeolitů, hydrotalcitů, filtrace suspenze v množství 1-50 litrů (obsah pevného podílu do 5 %) a následné promytí filtračního koláče vhodnou kapalinou (nejčastěji vodou) předpokládaná velikost částic suspenze 0,5-100 µm počet filtračních elementů min. 12 počet přídavných naplavovacích rámů min. 6 velikost rámů a filtračních elementů v rozmezí x cm snadné rozebírání sestavy kalolisu jedním stahovacím šroubem a snadné čištění zařízení z důvodu zamezení kontaminace předchozím filtrovaným/promývaným materiálem možnost filtrace i jen s několika elementy (při menším množství filtrované suspenze)

4 Součástí dodávky jsou: kompletní sestava přístroje (stojan, míchadlo, motor, ohřev/chlazení, těsnění, víko atd.) dvouplášťové reaktorové nádoby s kulatým dnem a dolní výpustí o objemu 1000, 2000 a 5000 ml PC (notebook) s ovládacím a vyhodnocovacím softwarem procesu srážení ovládací mikroprocesorová jednotka s možností vkládání nastavení a parametrů připravených předem na PC pomocí přenosného Flash disku, včetně záznamu reakčních parametrů jednotka a čidla pro měření teploty a ph včetně potřebného příslušenství sada opotřebitelných dílů pro zajištění provozu na 1 rok nástřiková čerpadla dvou kapalných proudů včetně zásobníků a potřebného příslušenství regulátor řízení tlaku a dávkování plynu včetně potřebného příslušenství k jeho připojení k redukčnímu ventilu tlakové lahve probublávací nástavec pro zavádění srážecího plynu do roztoku/suspenze v reaktorové nádobě odpovídající termostat pro chlazení a ohřev včetně provozní kapaliny a potřebného příslušenství pro jeho připojení k přístroji veškerý ostatní doplňkový materiál (připojovací armatury, těsnění, hadice, koncovky atd.) kompletní sestava filtračního a promývacího zařízení, včetně dávkovacího čerpadla s manometrem a by-passem na regulaci výkonu, nádobou na připravenou/čerpanou suspenzi (objem min. 10 litrů) a všech potřebných armatur, hadic, koncovek filtrační desky ke kalolisu v tomto počtu: nominální zádržnost počet desek 0,4 µm 400 ks 0,8 µm 400 ks 2 µm 400 ks 4 µm 200 ks Automatické řízení procesu 50% materiál filtračního zařízení 30% Ano = 100 b. Ne = 0 b. antikorozní ocel = 100 b. plast = 50 b.

5 část F Planetový mlýnek Zařízení tvoří jednopozicový planetový mlýnek pro rychlé mletí tvrdého, křehkého a vláknitého materiálu na zrnitost menší než 10 mikrometrů materiál pracovních částí (miska, víko a mlecí segmenty) wolframkarbid maximální vstupní velikost drcených částic min. 8 mm množství zpracovávaného vzorku od 10 ml volitelná regulace otáček min. v rozmezí min-1 objem mlecí misky min. 200 ml mletí za sucha i mokra mletí v atmosféře jiného plynu (dusík) možnost měření tlaku a teploty v průběhu mletí (není součástí dodávky) součástí dodávky jsou: - mlecí nádoba/víko umožňující připojení přívodu inertní atmosféry včetně potřebného příslušenství (těsnění, koncovky atd.) - 2 sady mlecích těles pro různou účinnost mletí 1) průměr koulí 10 mm, min. počet 50 ks 2) průměr koulí 20 mm, min. počet 15 ks max. množství mletého materiálu 50% max. velikost vstupních částic 30% více než 120 ml = 100 b ml = 50 b. 99 ml a méně = 0 b. 10 mm a více = 100 b. 8,1-9,9 mm = 50 b.

6 část H Ultrazvuková lázeň na čištění sít laboratorního sítového třídiče Ultrazvuková lázeň použitelná na čištění sít vibračního sítového třídiče Retsch AS300 s (rozměry sít: průměr 330 mm a výškou síta 70 mm) a další aplikace. počet naráz čištěných sít min. 3 ks sestava ultrazvukové lázně včetně víka a koše možnost ohřevu lázně alespoň do 80 C materiál lázně nerezová ocel možnost nastavení času čištění (časový spínač) a teploty lázně jednoduché ovládání možnost čištění v pulzním režimu tzv. režim odplynění 80% ano = 100 b.

7 část I Ruční tabletovací lis Hydraulický ruční peletovací/tabletovací lis pro výrobu tablet z práškových materiálů pracovní výška lisu min. 130 mm lisovací síla min. 20 t hydraulický zdvih min. 25 mm materiál tabletovacího přípravku nástrojová kalená ocel s tvrdostí min. 50 HRC ukazatel lisovacího tlaku součástí dodávky jsou nástroje pro výrobu pelet/tablet o průměru 15 mm a 40 mm hydraulický zdvih 30% lisovací síla 30% pracovní výška 20% český překlad manuálu na obsluhu 20% 30 mm a více = 100 b ,9 mm = 50 b. 25 t a více = 100 b ,9 t = 50 b. 140 mm a více = 100 b ,9 mm = 50 b.

9. JINÉ PŘÍSTROJE PŘÍSTROJE NA PŘÍPRAVU LABORATORNÍ A TECHNICKÉ VODY PROCESEM REVERZNÍ OSMÓZY AQUA OSMOTIC

9. JINÉ PŘÍSTROJE PŘÍSTROJE NA PŘÍPRAVU LABORATORNÍ A TECHNICKÉ VODY PROCESEM REVERZNÍ OSMÓZY AQUA OSMOTIC PŘÍSTROJE NA PŘÍPRAVU LABORATORNÍ A TECHNICKÉ VODY PROCESEM REVERZNÍ OSMÓZY AQUA OSMOTIC Přístroje Aqua Osmotic jsou určeny pro přípravu vysoce kvalitní demineralizované vody, která je použitelná jak pro

Více

Příloha č. 1 zadávací dokumentace. Minimální technické parametry pro veřejnou zakázku Dodávka vybavení technologické haly

Příloha č. 1 zadávací dokumentace. Minimální technické parametry pro veřejnou zakázku Dodávka vybavení technologické haly Příloha č. 1 zadávací dokumentace Minimální technické parametry pro veřejnou zakázku Dodávka vybavení technologické haly Úvodem, obecné informace na požadavky konstrukce a techniky. K dispozici pro technologii

Více

6 STANDARDNÍ SESTAVY APARATUR

6 STANDARDNÍ SESTAVY APARATUR 6 STANDARDNÍ SESTAVY APARATUR 6 STANDARDNÍ SESTAVY APARATUR 6.1 Procesní kotlíky Určení a použití Kompletní procesní kotlíky tvoří základní stavební jednotky technologických procesů v chemickém, farmaceutickém

Více

Ostatní vyba Osta tní vyba ení

Ostatní vyba Osta tní vyba ení Bezpečnostní kahan Schuett Phoenix II... HELAGO-CZ...s námi se nespálíte 112 www.helago-cz.cz Mycí automaty G 7883 G 7883 Mielabor mycí a dezinfekční automaty Nové mycí a dezinfekční automaty generace

Více

Váš partner v procesním inženýrství

Váš partner v procesním inženýrství Váš partner v procesním inženýrství Obsah 2 50 LET ZKUŠENOSTÍ 3 PROFIL PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ 4 KOMPLEXNÍ SERVIS 5 CHEMICKO INŽENÝRSKÉ VÝPOČTY 6 DESTILACE 7-8 ADSORPCE 9 ABSORPCE 10 STRIPOVÁNÍ 11 KRYSTALIZACE

Více

TPM 088/12 Změna 2 Platné od: 28. 3. 2014 KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKY MANDÍK

TPM 088/12 Změna 2 Platné od: 28. 3. 2014 KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKY MANDÍK TPM 088/12 Změna 2 Platné od: 28. 3. 2014 KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKY MANDÍK 2 TPM 088/12 MANDÍK, a. s., Dobříšská 550, 267 24 Hostomice, www.mandik.cz OBSAH 1. VÝKONOVÁ ŘADA JEDNOTEK................................................

Více

PROJEKČNÍ PODKLADY - KOTLE NA TUHÁ PALIVA S AUTOMATICKÝM PŘIKLÁDÁNÍM DO VÝKONU 50 kw.

PROJEKČNÍ PODKLADY - KOTLE NA TUHÁ PALIVA S AUTOMATICKÝM PŘIKLÁDÁNÍM DO VÝKONU 50 kw. PROJEKČNÍ PODKLADY - KOTLE NA TUHÁ PALIVA S AUTOMATICKÝM PŘIKLÁDÁNÍM DO VÝKONU 50 kw. 1 ÚVOD 4 2 SPOLEČNÉ POŽADAVKY NA INSTALACI A PROVOZ 5 2.1 Paliva... 5 2.2 Požadavky na otopný systém... 6 2.3 Odvod

Více

Knihovna standardů Zak. č.: U-120613 DOMIA ART s.r.o. Barvičova 4, Brno e-mail: info@domiaart.cz tel.: 543 23 66 11

Knihovna standardů Zak. č.: U-120613 DOMIA ART s.r.o. Barvičova 4, Brno e-mail: info@domiaart.cz tel.: 543 23 66 11 STAVBA: Rekonstrukce bytového domu Klíčova7, Tržní 10, Brno List č.1 KNIHOVNA STANDARDŮ PRVKŮ TOPENÍ STAVBA: Rekonstrukce bytového domu Klíčova7, Tržní 10, Brno List č.2 Obsah: 1. Izolace... 3 1.1 Izolace

Více

SYSTÉMY PRO SOLÁRNÍ SOUSTAVY A TEPELNÁ ČERPADLA

SYSTÉMY PRO SOLÁRNÍ SOUSTAVY A TEPELNÁ ČERPADLA SYSTÉMY PRO SOLÁRNÍ SOUSTAVY A TEPELNÁ ČERPADLA Čerpadlové skupiny pro solární soustavy 74 Solární stanice S, čerpadla DN 15/10 mm, plocha kolektorů do 12 m 2 75 Solární stanice S se zálohovaným čerpadlem

Více

ODSAVAČE PRŮMYSLOVÉ POC 14/20/30

ODSAVAČE PRŮMYSLOVÉ POC 14/20/30 ODSAVAČE PRŮMYSLOVÉ POC 14/20/30 PC 12 7664 část 1 MODULOVÉ PROVEDENÍ Účinnost od 1 / 2011 Počet stran: 26-1 - ODSAVAČE POC VELIKOST 14/20/30 MODULOVÉ PROVEDENÍ OBSAH: str. 1 POPIS, FUNKCE, ROZMĚRY. str.

Více

www.kraenzle.com Partner specializovaného prodejce! Made in Germany Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu

www.kraenzle.com Partner specializovaného prodejce! Made in Germany Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje s benzínovým motorem Vysokotlaké čisticí přístroje na horkou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje stacionární Průmyslové vysavače

Více

Návod k obsluze a údržbě kotlů

Návod k obsluze a údržbě kotlů Návod k obsluze a údržbě kotlů PRO 14 KX, X, XZ Obsah: 1. Použití... 3 2. Všeobecný popis... 3 3. Technické údaje... 4 4. Výrobní kontrola... 4 5. Základní pokyny pro montáž... 4 Umístění kotle... 5 Zavěšení

Více

Návod k obsluze a údržbě kotlů

Návod k obsluze a údržbě kotlů Návod k obsluze a údržbě kotlů Therm 20 a 28 TCX; TLX; TLXZ Obsah: 1. Použití 2. Všeobecný popis 3. Technické údaje 4. Výrobní kontrola 5. Základní pokyny pro montáž Umístění a zavěšení kotle Připojení

Více

Způsob rozlišování a označování stacionárních litinových plynových kotlů. způsob využití: O kotel bez přípravy TV

Způsob rozlišování a označování stacionárních litinových plynových kotlů. způsob využití: O kotel bez přípravy TV Stacionární litinové plynové kotle MEDVĚD Způsob rozlišování a označování stacionárních litinových plynových kotlů MEDVĚD XX XLXM modulace výkonu kotle: M plynulá modulace výkonu (Medvěd KLOM) způsob využití:

Více

3 Procesní dávkovací čerpadla

3 Procesní dávkovací čerpadla 3 Obsah strana 3.0 Přehled procesních dávkovacích čerpadel 1 3.0.1 Přehled typů čerpadel 1 3.0.2 Oblastní diagram 3 3.0.3 Instalační doporučení 4 3.1 EXtronic - membránová dávkovací čerpadla 5 3.1.1 EXtronic

Více

NÁVOD K OBSLUZE A INSTALACI KOTLE VIADRUS G 34

NÁVOD K OBSLUZE A INSTALACI KOTLE VIADRUS G 34 NÁVOD K OBSLUZE A INSTALACI KOTLE VIADRUS G 34 2 Vážený zákazníku děkujeme Vám za zakoupení plynového kotle VIADRUS G 34 a tím projevenou důvěru k firmě ŽDB a.s. Bohumín, Závod topenářské techniky VIADRUS.

Více

Způsob rozlišování a označování stacionárních litinových plynových kotlů. způsob využití: O kotel bez přípravy TV

Způsob rozlišování a označování stacionárních litinových plynových kotlů. způsob využití: O kotel bez přípravy TV Stacionární litinové plynové kotle MEDVĚD Způsob rozlišování a označování stacionárních litinových plynových kotlů MEDVĚD XX XLXM modulace výkonu kotle: M plynulá modulace výkonu (Medvěd KLOM) způsob využití:

Více

Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle

Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle THERM PRO 14 KX.A, X.A, XZ.A THERM PRO 14 TKX.A, TX.A, TXZ.A Závěsný plynový kotel Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle THERM PRO 14 KX.A, X.A, XZ.A THERM

Více

1. Úvod... 3. 2. Hydromotory... 4 2.1 Přímočaré hydromotory... 4 2.2 Rotační hydromotory... 5. 3. Hydrogenerátory... 7

1. Úvod... 3. 2. Hydromotory... 4 2.1 Přímočaré hydromotory... 4 2.2 Rotační hydromotory... 5. 3. Hydrogenerátory... 7 Obsah 1. Úvod................................................................................................ 3 2. Hydromotory.........................................................................................

Více

Návod pro instalaci, obsluhu a servis CZ 1

Návod pro instalaci, obsluhu a servis CZ 1 Manual Prestige 18-2_Manual Prestige 24-2 0.6.2010 10:11 Stránka 1 Prestige 8 1-2 MkIII Návod pro instalaci, obsluhu a servis CZ 1 06/2010 Manual Prestige 18-2_Manual Prestige 24-2 0.6.2010 10:11 Stránka

Více

Příloha č. 1 zadávací dokumentace - Technické podmínky

Příloha č. 1 zadávací dokumentace - Technické podmínky Příloha č. 1 zadávací dokumentace - Technické podmínky Část č. 1 3D tiskárny POKYN PRO UCHAZEČE: Tato část přílohy č. 1 zadávací dokumentace stanoví minimální požadavky zadavatele na předmět plnění části

Více

EURO PROMO I / 2012 XXXXX Subline EURO PROMO 01/2012 NOVINKY! NOVINKY! www.rothenberger.com

EURO PROMO I / 2012 XXXXX Subline EURO PROMO 01/2012 NOVINKY! NOVINKY! www.rothenberger.com EURO PROMO I / 2012 XXXXX Subline EURO PROMO 01/2012 NOVINKY! NOVINKY! www.rothenberger.com Novinky Inspekční kamerová technika ROCAM 3 Multimedia Inspekční kamera pro trubky ø 50 až 150 mm, event. ø 150

Více

GASTRO NOVINY 4.990,- 3.990,- 3.490,- 5.990,- NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ. gastro cena. gastro cena

GASTRO NOVINY 4.990,- 3.990,- 3.490,- 5.990,- NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ. gastro cena. gastro cena GASTRO NOVINY PORADENSTVÍ PLÁNOVÁNÍ PROJEKT LEASING PRODEJ MONTÁŽ SERVIS NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ S DODÁVKAMI TECHNOLOGIÍ PRO GASTRONOMII TEL.: 241 442 377-8 24. číslo PODZIM/ZIMA 2010/2011

Více

vysoce přesná temperace

vysoce přesná temperace Katalog 2014 / 2015 Systémy dynamické termoregulace Chladiče Lázňové termostaty Speciály Příslušenství vysoce přesná temperace V laboratoři, poloprovozu i průmyslu Úvod Vysoce přesná temperace V laboratoři,

Více

Průmyslové technologie III Stroje a zařízení chemického průmyslu

Průmyslové technologie III Stroje a zařízení chemického průmyslu Univerzita Jana Evangelisty Purkyně Fakulta životního prostředí Průmyslové technologie III Stroje a zařízení chemického průmyslu Miroslav Richter a Otakar Söhnel Ústí nad Labem 2013 Název: Autoři: Průmyslové

Více

VETERINÁRNÍ A FARMACEUTICKÁ UNIVERZITA BRNO

VETERINÁRNÍ A FARMACEUTICKÁ UNIVERZITA BRNO VETERINÁRNÍ A FARMACEUTICKÁ UNIVERZITA BRNO FAKULTA VETERINÁRNÍ HYGIENY A EKOLOGIE Ústav hygieny a technologie mléka TECHNOLOGIE MLÉKA A MLÉČNÝCH VÝROBKŮ Doc. MVDr. Bohumíra Janštová, Ph.D. Prof. MVDr.

Více

Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle

Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle Therm 20 a 28 CX.A, LX.A, LXZ.A Therm 20 a 28 TCX.A, TLX.A, TLXZ.A Závěsný plynový kotel Návod na instalaci, obsluhu a údržbu kotle Therm 20 a 28 CX.A, LX.A,

Více

Záchranné a hasičské systémy

Záchranné a hasičské systémy Záchranné a hasičské systémy Vše pro úspěšný zásah pod jednou střechou! katalog výstroje, výzbroje a zařízení nejen pro hasiče 21 Zásobování hasební vodou 3 21 00 000 Požární hadice PES/DUNLOP 21 00 001

Více

KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014

KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014 KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014 PROFESIONÁLNÍ PRODUKTY OD GC SKUPINY PRO ODBORNÉ MONTÁŽNÍ FIRMY Obsah 1. TOPENÍ 1.1 Plynové kondenzační kotle Brötje... 04 1.2 Regulační technika... 20 1.3 Systémy

Více

MEDVĚD 20 (30, 40, 50) KLOM

MEDVĚD 20 (30, 40, 50) KLOM MEDVĚD 20 (30, 40, 50) KLOM Výrobní číslo kotle je vyznačené na štítku, který je připevněn na plechu pod ovládacím panelem. Štítek je přístupný po odklopení předního krytu. V časti Návod na obsluhu najdete

Více