Mnohem rychleji. Pusťme se do práce na rychlé návratnosti investic do vašeho stroje společně. - vezměte to hned od začátku za správný konec

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Mnohem rychleji. Pusťme se do práce na rychlé návratnosti investic do vašeho stroje společně. - vezměte to hned od začátku za správný konec"

Transkript

1 Investice do strojního vybavení - vezměte to hned od začátku za správný konec Pusťme se do práce na rychlé návratnosti investic do vašeho stroje společně. Mnohem rychleji.

2 12 minut vám může ušetřit 12 měsíců Pokud uvažujete o koupi nového stroje, dejte nám 12 minut času na to, abychom vám vysvětlili, jakým způsobem můžeme maximálně urychlit návratnost vaší investice. Za předpokladu vzájemné spolupráce od samotného počátku, můžeme zkrátit dobu návratnosti vložené investice o celých 12 měsíců.* Nástroje, nástrojová řešení, služby, podpora a odborné znalosti firmy Sandvik Coromant přináší skutečné zvýšení celkové produktivity, zrychlení výroby, racionálnější hospodaření s nástroji a zkrácení prostojů. Správně začít není jen dobrý nápad, je to dobrá příležitost. *Vypočteno na základě nejobvyklejších situací. Podrobnější informace získáte na webových stránkách Než zaplatíte za nový stroj, ujistěte se, že se vám vaše investice vrátí. Zrychleným splácením vašeho nového stroje se zkracuje čas, který je nutný k tomu, aby vám investice do nového stroje mohla začít přinášet zvýšený zisk. Firma Sandvik Coromant vám nabízí komplexní balík služeb, které vám umožní hned od začátku maximálně využít potenciál vaší investice. Naši specialisté využívají zkušeností získaných spoluprací s tisíci výrobců a na jejich základě pro vás připraví řešení dokonale odpovídající vašim potřebám a cílům. Úzce spolupracujeme s našimi zákazníky v následujících oblastech: posouzení obrobků, procesů a aplikací pomoc při přípravě časových studií, zpracování analýz nákladů na obrobek a projektů na klíč výběr nástrojového řešení, které nejlépe odpovídá vašim požadavkům na obrábění poskytování aplikační podpory přímo ve výrobním závodě přizpůsobení školicího programu s cílem dosáhnout špičkové výkonnosti vašich pracovníků

3 Postupovat správně od úplného začátku je to nejdůležitější Čím více času a úsilí investujete na začátku, tím lepších výsledků dosáhnete v dlouhodobém měřítku. Lepší nástroje a nástrojová řešení znamenají lepší návratnost vložené investice. Přejděte od tohoto scénáře... Plánování Realizace Výroba Úsilí Cena Zainteresování všech stran Cenu strojů a nástrojů vždy posuzujte s ohledem na konečnou cenu na obrobek Porovnejte technická řešení Technická analýza Problémy a jejich řešení Další náklady na nové nástroje Optimalizace Rychlejší realizace Menší frustrace Dosažení správné kvality obrobku Vysoké náklady na obrobek Velký tlak na výrobu součástí Dodací lhůty nových nástrojů Stroj je neustále obsazený Neustálé řešení problémů...k tomuto. SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Žlutý trojúhelník řešení Sandvik Coromant vypovídá o všem - čím důkladněji budete postupovat na počátku, tím jednodušší jsou věci z dlouhodobého hlediska. Čas CNC SOUSTRUH Nyní 3 roky!!

4 Připravení zákazníci mají lepší výsledky Když Sandvik Coromant hovoří o obchodním podnikání, má tím na mysli váše podnikání. A to, jak dosáhnout co nejlepších výsledků. Sandvik Coromant dovede možnosti vašeho stroje přeměnit ve zlato. Umožníte-li nám ujmout se nástrojového vybavení vášeho stroje hned na počátku, bude to pro vás znamenat: 1 Rychlejší návratnost vložené investice U běžných investic do strojů se doba návratnosti pohybuje od 3 do 5 let. Nástroje, odborné znalosti a služby firmy Sandvik Coromant vám umožní zkrátit tuto dobu o celých 12 měsíců. Můžete tak snížit své úvěrové zatížení a zvýšit ziskovost svého podnikání. 2 Zrychlení výroby Naše nástroje a služby vám umožní maximální využití možností vašeho stroje a pomohou vám optimalizovat rychlost úběru materiálu. Hned od začátku můžete vyrábět více součástí za hodinu. Výsledky tisíců instalací a aplikací ukazují obvyklý nárůst produktivity o 20 %.

5 3 Optimální účinnost Naše neustálá snaha o inovaci a patentované produkty (jen za poslední 4 roky jsme získali 160 patentů víc než kdokoli z konkurentů) je pro vás zárukou trvalé špičkové výkonnosti. Využijte tyto jedinečné zdroje při volbě nového stroje a my vám zaručíme, že budete mít neustále k dispozici ty nejmodernější špičkové nástroje. 4 Zkrácení doby prostojů Díky jednotnému standardizovanému nástrojovému systému, který je přizpůsoben vašim každodenním potřebám, ztrácíte méně času výměnami nástrojů. Díky tomu je doba prostojů zkrácena na absolutní minimum. Být chytrý nutně neznamená být velký. Jste úspěšní, protože jste chytří. Totéž platí také pro nás. Bez ohledu na to, zda je vaše firma velká nebo malá, Sandvik Coromant rozumí prioritám i naléhavým potřebám vaší společnosti. Nižší náklady. Globální konkurence. Krátké dodací lhůty. Stále složitější tvar obrobků a velmi nestandardní materiály. A nad tím vším stojí výzva udržet vaši konkurenceschopnost na špici a pomoci vám dosáhnout co možná nejrychlejší návratnosti vložené investice. Výkonná nástrojová řešení firmy Sandvik Coromant přizpůsobená vašim potřebám vám umožní dosáhnout maximálního využití vašeho stroje.

6 Řeči nic nestojí úspěch má nedozírnou cenu Naši specialisté na investice do strojů dovedou na základě parametrů vaší výroby převést slova na konkrétní finanční údaje. Naše speciálně vytvořené interaktivní programy vám umožní získat okamžitý přístup k přímým i nepřímým výhodám vybavení moderními obráběcími nástroji, mezi které patří například snížení mzdových nákladů, rychlejší návratnost vložené investice a větší vytíženost stroje. Jsme schopni vám poskytnout veškeré potřebné finanční údaje k tomu, abyste mohli posoudit výhody komplexních nástrojových řešení firmy Sandvik Coromant. A samozřejmě, rádi vám naše výrobky prakticky předvedeme. A pokud jde o nástrojové vybavení, zkuste počítat. Podíváte-li se na skutečná čísla, rychle zjistíte, že se vám otevírají zcela nové příležitosti. Především, náklady na nástroje se do celkové ceny výrobku promítají pouze 3 %. Ovšem existuje mnoho dalších, ještě důležitějších údajů. Nástrojové vybavení zvolené kvalifikovanými odborníky vám umožní využít celý potenciál vašeho nového stroje. A ještě mnohem více. Obráběcí postupy přizpůsobené vašim konkrétním potřebám vám umožní zvýšit řezné parametry o neskutečných 20 %. To může znamenat snížení nákladů na obrobek o celých 15 %. Stačí podnikat chytře. Nechte firmu Sandvik Coromant ukázat vám, jak na to.

7 Co nás odlišuje od ostatních jsou naši nástrojoví specialisté Ve světě obtížně obrobitelných kovů a vysoce konkurenčního tržního prostředí úspěch často závisí jen na nepatrných odlišnostech. Vezměte si například Johna. Nákup nového stroje je významným projektem, který s sebou nese napjaté termíny a vysoká očekávání. John ví, čím procházíte. Současně ale umí dosáhnout mnohem vyššího využití vašeho stroje, než kdokoli jiný v oboru. John si uvědomuje, že pokud věnujete o trochu více času přípravě souborné koncepce, budou vaše konkrétní výsledky mnohem lepší. Nemějte obavy. John vám nejen pomůže rychle dosáhnout špičkové výkonnosti, ale současně vám bude k dispozici ještě po dlouhou dobu. Jeho posláním je, aby byl tam, kde ho budete potřebovat. Dnes, zítra nebo v následujících letech. Zavolejte vašemu zástupci firmy Sandvik Coromant a realizujte vaši investici do nového stroje správně hned od začátku. Zvolte správný postup hned na začátku a my zajistíme, že zůstanete konkurenceschopní... Nejenom, že má firma Sandvik Coromant po celém světě své nástrojové specialisty, ale současně také zákazníkům nabízí prověřený program, který jim pomáhá optimalizovat výrobní proces. Náš program je kombinací nejmodernějších inovací s osvědčenou komplexní metodikou, která zahrnuje analýzu investice, zhodnocení aplikace, časovou studii, analýzu zpracování obrobků, zajištění pomoci přímo na dílně a neustálou aplikační podporu s cílem pomoci vám zajistit maximální zhodnocení vašeho stroje i vaší investice.

8 Specialisté na investice do strojního vybavení Ať jste kdekoli, firma Sandvik Coromant je vždy nablízku. Naše rozsáhlá síť poboček ve více než 60 zemích na 5 kontinentech pro vás znamená, že vám vždy můžeme stát po boku a zaměřit se na vaše konkrétní potřeby. Pokud investujete do nového stroje, dejte nám vědět. Shromážděte všechna fakta a údaje k tomu, abyste mohli učinit nejlepší rozhodnutí. Budete-li si to přát, rádi vám poradíme. Pokud hodláte z vaší investice do strojního vybavení učinit novou příležitost pro rozvoj podnikání, naši specialisté jsou připraveni se s vámi podělit o své zkušenosti a poskytnout vám podporu, kterou potřebujete. Vezměte to za správný konec hned od začátku, kdo ví, jak daleko se můžete dostat? Čas nejsou peníze čas je spousta peněz Samu podstatu předností investice do nástrojového řešení firmy Sandvik Coromant představuje systém pro upínání nástrojů Coromant Capto. Tento systém je navržen tak, aby vám umožnil maximální racionalizaci hospodaření s nástroji, systém Coromant Capto představuje jednotný komplexní upínací systém pro soustružnické i rotační nástroje. Tento systém zaručuje maximální opakovatelnost a tuhost upnutí a díky tomu také nejvyšší možnou rychlost úběru materiálu. Nejsou nutné žádné další úpravy - standardní nástroje můžete okamžitě začít používat. Tento systém vám umožní významně zkrátit dobu výměny nástroje z obvyklých 10 minut až na 1 minutu, což u běžného CNC soustruhu představuje roční úsporu nákladů ve výši až Euro. Váš lokální distributor produktů Sandvik Coromant: ČESKÁ REPUBLIKA SANDVIK CZ s.r.o. Na Pakráci 30 CZ PRAHA 4 Tel , 4, 6 Fax SLOVENSKÁ REPUBLIKA SANDVIK SLOVAKIA s.r.o. Hraničná 18 SK BRATISLAVA Tel: Fax: C-2940:118 CZE/01 AB Sandvik Coromant Vytištěno na recyklovatelném papíře. Vytišteno ve Švédsku v Sandvikens Tryckeri Your success in focus

Firma jde buď nahoru, anebo dolů. Je omyl si myslet, že lze udržet status quo. speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání

Firma jde buď nahoru, anebo dolů. Je omyl si myslet, že lze udržet status quo. speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání 21. 04. 2015 speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání 14/ Nový Dragonskin pro frézování Společnost WNT navazuje na úspěšnou řadu Dragonskin pro soustružení 16/ iscar v roce

Více

Technické služby Cisco pro komerční segment

Technické služby Cisco pro komerční segment Průvodce službami Technické služby Cisco pro komerční segment Provedení prvního prodeje Technické služby Cisco pro komerční segment Provedení prvního prodeje Obsah V tomto průvodci... Strana Větší prodej,

Více

Alfa Laval DIABON AllBrands - plate repase heat výměníků exchangers tepla všech značek

Alfa Laval DIABON AllBrands - plate repase heat výměníků exchangers tepla všech značek Smooth Delší životnost Efficiency pro for vaše Tough deskové Environments výměníky tepla Alfa Laval DIABON AllBrands - plate repase heat výměníků exchangers tepla všech značek Delší životnost pro vaše

Více

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ distanční studijní opora Břetislav Andrlík, Jiří Mikulica Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo říjen 2014 Využití počítačů v účetnictví

Více

BUĎTE MISTREM V PROVÁDĚNÍ ZMĚN

BUĎTE MISTREM V PROVÁDĚNÍ ZMĚN 2011 15. VYDÁNÍ STIMULUJTE VAŠE PODNIKÁNÍ V TOMTO ČÍSLE ONE NEBOJTE SE ZMĚN Získejte konkurenční výhodu VŠE POD KONTROLOU Reagujte na rostoucí potřeby podniku PŘIPRAVTE SE Změn se nemusíte bát BUĎTE MISTREM

Více

Podnikové činnosti. Pavla Kudělková. Elektronická učebnice

Podnikové činnosti. Pavla Kudělková. Elektronická učebnice Podnikové činnosti Elektronická učebnice Pavla Kudělková Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu CZ.1.07/1.1.07/03.0027 Tvorba elektronických učebnic O B S A H 1 Podnikové činnosti... 4 2 Marketing...

Více

Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu

Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra managementu firem a institucí Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu Bakalářská práce Autor: Petr Pavlas Bankovní management

Více

Je Amerika po krizi stejně dravá, jako byla před ní? str. 18 25

Je Amerika po krizi stejně dravá, jako byla před ní? str. 18 25 NOVINKY 3 / 2011 Je Amerika po krizi stejně dravá, jako byla před ní? str. 18 25 Vítěz kybernetických válek má na prsou lvíčka str. 14 15 Dnešní Švédsko je neformální, ale vysoce profesionální str. 28

Více

UČEBNÍ TEXT Č. 16 ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ

UČEBNÍ TEXT Č. 16 ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ UČEBNÍ TEXT Č. 16 ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ 1 ODBORNÝ GARANT: PhDr. Hana Heinová AUTOR TEXTU: PhDr. Hana Heinová Učební text č. 16 v rámci projektu Posilování sociálního dialogu služby pro zaměstnance, který

Více

Doprovodné služby a jejich význam pro prosperitu podniků. Customer services and their importance for company prosperity

Doprovodné služby a jejich význam pro prosperitu podniků. Customer services and their importance for company prosperity VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ FAKULTA PODNIKATELSKÁ Ústav managementu Ing. Lucie Sýkorová Doprovodné služby a jejich význam pro prosperitu podniků Customer services and their importance for company prosperity

Více

MARKETING MARKETING CÍL MARKETINGU

MARKETING MARKETING CÍL MARKETINGU MARKETING OSNOVA: Marketing Cíl marketingu Historie marketingu Marketingový vývoj Nástroje marketingu Marketingové řízení Základní marketingové strategie MARKETING Jde o proces zaměřený na uspokojování

Více

LIDÉ ZDROJ KVALITY, ZNALOSTÍ A PODNIKOVÝCH VÝKONŮ PEOPLE SOURCE OF QUALITY, KNOWLEDGE AND ENTERPRICE PERFORMANCE. Růžena Petříková

LIDÉ ZDROJ KVALITY, ZNALOSTÍ A PODNIKOVÝCH VÝKONŮ PEOPLE SOURCE OF QUALITY, KNOWLEDGE AND ENTERPRICE PERFORMANCE. Růžena Petříková LIDÉ ZDROJ KVALITY, ZNALOSTÍ A PODNIKOVÝCH VÝKONŮ PEOPLE SOURCE OF QUALITY, KNOWLEDGE AND ENTERPRICE PERFORMANCE Růžena Petříková Dům techniky Ostrava, spol. s r.o., Mariánské náměstí 480/5, 709 28 Ostrava

Více

Management a marketing pro neziskové organizace

Management a marketing pro neziskové organizace Management a marketing pro neziskové organizace Studijní materiál vytvořený v rámci projektu K naplnění předpokladů pro výkon činnosti v sociálních službách České Budějovice 2010 Management a marketing

Více

Strategie rozvoje lidských zdrojů pro Českou republiku

Strategie rozvoje lidských zdrojů pro Českou republiku Strategie rozvoje lidských zdrojů pro Českou republiku Únor 2003 Strategie rozvoje lidských zdrojů pro Českou republiku OBSAH 1. ÚVOD... 3 2. GLOBÁLNÍ A NÁRODNÍ VÝZVY... 6 2.1 Vývoj k informační a znalostní

Více

AKČNÍ PLÁN PRO STÁTNÍ PODPORY. Cílenější státní podpory a jejich nižší počet: plán pro reformu státní podpory v letech 2005 2009

AKČNÍ PLÁN PRO STÁTNÍ PODPORY. Cílenější státní podpory a jejich nižší počet: plán pro reformu státní podpory v letech 2005 2009 AKČNÍ PLÁN PRO STÁTNÍ PODPORY Cílenější státní podpory a jejich nižší počet: plán pro reformu státní podpory v letech 2005 2009 (Konzultační dokument) CS 1 CS Úvod... 3 I Modernizovaná politika státní

Více

ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY

ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY Aleš Berka Ústav ekonomiky a managementu, Fakulta ekonomicko-správní, Univerzita Pardubice Abstract The paper provides a view on the concept of CRM (Customer Relationship Management)

Více

Požadavky na informační systém pro řízení lidských. Martina Šrotířová

Požadavky na informační systém pro řízení lidských. Martina Šrotířová Požadavky na informační systém pro řízení lidských zdrojů Martina Šrotířová Bakalářská práce 2013 ABSTRAKT Bakalářská práce zdůrazňuje význam, úlohu a jednotlivé činnosti řízení lidských zdrojů v organizaci.

Více

Vytváření SDÍLENÉ HODNOTY. Průvodce novou firemní (r)evolucí

Vytváření SDÍLENÉ HODNOTY. Průvodce novou firemní (r)evolucí Vytváření SDÍLENÉ HODNOTY Průvodce novou firemní (r)evolucí Valerie Bockstette a Mike Stamp Doplněno českými případovými studiemi O FSG Hledáme lepší cesty, jak řešit společenské problémy FSG je nezisková

Více

Jak napsat podnikatelský plán. aneb kudy vede cesta k úspěchu

Jak napsat podnikatelský plán. aneb kudy vede cesta k úspěchu Jak napsat podnikatelský plán aneb kudy vede cesta k úspěchu CzechInvest Praha 2005 Obsah 1 Předmluva autora.............................................................. 9 2 Podnikatelská morálka a etika..................................................

Více

Výrobní systém Toyota TPS

Výrobní systém Toyota TPS www.toyota-forklifts.cz Výrobní systém Toyota TPS a jeho přínosy pro podnikání Obsah Toyota Way 4 Definice Výrobního systému Toyota 5 Historie TPS 6 Just-in-Time 8 Jidoka 10 Kaizen 12 Životní prostředí

Více

SPIRÁLOVÝ MANAGEMENT - MANAGEMENT ZMĚN. Ing. Stanislav Häuser, CSc.

SPIRÁLOVÝ MANAGEMENT - MANAGEMENT ZMĚN. Ing. Stanislav Häuser, CSc. SPIRÁLOVÝ MANAGEMENT - MANAGEMENT ZMĚN Ing. Stanislav Häuser, CSc. Publikováno ve sborníku: Integrovaný systém řízení Verlag Dashöfer - 4/2009 Část 13: 13/1 OBSAH 13/2 Změna - problém nebo výzva?! 13/3

Více

Výhody efektivního využití energie Jak zajistit více užitku a zároveň snížit náklady a emise

Výhody efektivního využití energie Jak zajistit více užitku a zároveň snížit náklady a emise Kontaktní údaje ABB s.r.o. Lucia Sekerešová PR Manager Sokolovská 84-86 186 00 Praha 8 Tel.: +420 234 322 111 Fax: +420 234 322 113 www.abb.cz Copyright 2010 ABB. Všechna práva vyhrazena. Výhody efektivního

Více

Materiál od ing. Pinkasové

Materiál od ing. Pinkasové Obchodní logistika a provoz Materiál od ing. Pinkasové I. Pojetí logistiky a jeho vývoj Definice logistiky podle Evropské logistické asociace: " Organizace, plánování, řízení a výkon toků zboží vývojem

Více

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU Hana Říhová, Marta Salavová DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU co přináší DV Monitor Hana Říhová, Marta Salavová DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU co přináší DV Monitor Publikace vznikla v rámci Operačního programu

Více

Tetra Pak Magazine AT.CZ.HU.SK 2/2011 Téma: Udržitelný rozvoj

Tetra Pak Magazine AT.CZ.HU.SK 2/2011 Téma: Udržitelný rozvoj Tetra Pak Magazine AT.CZ.HU.SK 2/2011 Téma: Udržitelný rozvoj 1 Obsah Udržitelný rozvoj 4 7 Tetra Pak Magazine AT. CZ. HU. SK. Editorial Vážení obchodní přátelé, není vůbec náhoda, že vydání časopisu.for

Více

Rozvoj lidských zdroj

Rozvoj lidských zdroj 2010 Rozvoj lidských zdroj Robin ejka ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJ Obsah 1. Úvod... 3 1.1 Cíle a obsah předmětu Rozboj lidských zdrojů... 3 1.2 Rozvrh samostatného studia předmětu... 3 1.3 Prameny (základní a

Více

manuál sociálního podnikání

manuál sociálního podnikání podpora manuál sociálního podnikání Obsah 1 Úvod 4 2 Definice a charakteristika sociálního podnikání 6 3 Zakládáme sociální podnik 10 4 Význam spolupráce a síťování 14 5 Finanční zdroje pro sociální podnikání

Více

Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 1

Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 1 Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 1 Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office Migrace organizace z Microsoft Office na 602Office 2 Obsah Záměry a cíle projektu... 4 Podobnosti

Více

Hodnota mravní integrity. Etický kodex

Hodnota mravní integrity. Etický kodex Hodnota mravní integrity Etický kodex 01 Slovo generálního ředitele... 02 Poselství výkonného ředitele... 04 Závazek k našim hodnotám... 06 Aplikace našeho kodexu... 10 Naše odpovědnost... 14 Jak získat

Více