Otočný krokovač Výr. Číslo Návod k použití

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Otočný krokovač Výr. Číslo. 1497. Návod k použití"

Transkript

1 Otočný krokovač Výr. Číslo Návod k použití

2 Varování Pročtěte si jako první! Jednou z největších výhod tohoto krokovače je posíleno jádro na zlepšení rovnováhy pro celkové silnější, pružnější tělo. Ale stejně jako udržet stabilitu, se musíte nejprve naučit, jak správně smontovat tento krokovač. Pokud vystoupíte na krokovač stiskněte pedál až k podlaze před uvedením své plné tělesné hmotnosti na produkt, pak opatrně vyložte druhou nohu. Předtím, než přístroj vypnete, stiskněte pedál až k zemi před zvednutím druhé nohy z produktu. Nepohybujte horní částí těla, jednoduše umístíte váhu na pedálu, pak přeneste váhu na opačnou nohu pro udržení rovnováhy. Bezpečnostní opatření Přečtěte si všechny pokyny před použitím tohoto produktu. Varovné prohlášení jsou určeny na podporu bezpečnosti uživatelů a účinnost. Poraďte se se svým lékařem před zahájením tohoto nebo jakéhokoli jiného cvičebního programu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo bez souhlasu lékaře. Přestaňte ihned s cvičením, pokud máte neobvyklé příznaky: jako je bolest na hrudi, nepravidelný tep, závratě nebo pokud se necítíte dobře. Nepoužívejte ve vodě, v blízkosti vody, s mokrými rukama nebo nohama Nepoužívejte v blízkosti nadměrného tepla nebo vlhkost. Před použitím zkontrolujte přístroj pro opotřebení nebo poškození. Když přístroj jeví známky poškození nepoužívejte jej. Přístroj skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního světla Nepokládejte na přístroj těžké předměty. Pouze jeden člověk může používat výrobek současně. Nepoužívejte tento výrobek, pokud vaše hmotnost přesahuje hmotnostní limit 110 kg.

3 Doporučení uživatelům Nepoužívejte tento výrobek jakýmkoli jiným způsobem, než je doporučeno. Cvičte v rámci svých fyzických omezení, začněte pomalu a nepřemáhejte se. Poraďte se se svým cvičitelem a to zejména pokud jste někdy trpěli chorobou nebo prodělali úraz vztahující se na nohy, kotníky, kolena, kyčle, záda nebo oběhovou soustavu. Používejte tento produkt v bezpečném přehledném prostředí aby se snížilo riziko úrazu nebo poškození sebe, jiných osob, či samotného výrobku. Nepoužívejte na nerovné a nestabilní podlaze. Nepoužívejte pod vlivem alkoholu, drog, nebo při nadměrném vyčerpání. Nedodržení uživatelských doporučení může vést ke zranění vás nebo jiných osob. Otočný Krokovač Obsah balení: Krokovací Digitální přístrojový panel Uživatelská příručka Cvičební podložka Pred použitím výrobku nezabudnite skontrolovať, či boli všetky komponenty súčasťou balenia. Jednotlivé časti: 1. Trup 2. Podložka 3. Valec 4. Základňa 5. Trupový rám 6. Digitálny prístrojový panel 7. Obrazovka 8. Tlačidlo režimu číslo Veľkosť produktu Váha produktu Materiál popis 25cm x 98cm x 25cm 5,25 kg Oceľová živica Specifikace produktu může být změněna s cílem zlepšit kvalitu produktu bez předchozího upozornění.

4 Jak používat výrobek Pokud se chcete aklimatizovat na tomto krokovači, je doporučeno omezit používání výrobku, dokud nejste řádně zvyklí na jeho použití. Může být pohodlnější zatím používat výrobek u zdi nebo stabilní židli, které vám pomohou udržet stabilizaci během počátečního použití nebo dokud se na výrobek adaptujete. Krok 1: Dostaňte se do pozice: Rozložte podložku na rovné podlaze a umístěte produkt do středu podložky. Vždy používejte tento výrobek s podložkou nebo na koberci, aby se zabránilo sklouznutí či poškození podlahy. Postavte se čelem k produktu a umístěte jednu nohu přímo v centru pedálu. Vstupte plnou vahou na jednotku a stiskněte pedál až k podlaze. Krok 2: Přenášejte svou váhu: Vyložte druhou nohu na stupátko.vaše držení těla musí být vzpřímené, aby se zapojily svaly a abyste udrželi rovnováhu. Přenášejte svou váhu mezi pedály se jednotka naklání směrem k druhé noze. Krok 3: Získejte rytmus: Jakmile máte váš produkt stabilizovaný, začněte se pomalu houpat ze strany na stranu v pomalém tempu dokud dosáhnete stanovený rytmus. Při postupném zvyšování rytmu zvýšíte prospěšnost tohoto aerobního cvičení. Při nadměrné rychlosti netlačte pedál až zcela k podlaze.

5 Cvičební program Pro maximální výsledky používejte tento krokovač 2-3 krát týdně. Vaše schopnost pokročit závisí na úrovni vaší současné zdatnosti. Postupujte pomalu, aby mělo vaše tělo dostatek času na přizpůsobení. Začátečníci : Tento krokovač používejte každý druhý den po dobu 5 minut. Jak se zvyšuje vaše kondice, tak postupně zvyšujte svůj čas cvičení každý týden ( nebo každý druhý týden jak vám vaše schopnosti dovolují ), dokud nejste schopni provádět cvičení každý druhý den po dobu 10 minut. Prozatímní / Pokročilí : Může být bezpečné začít cvičit na krokovači po 15 minut denně ( pokud vám vaše zdatnosti dovolují ). Postupně zvyšujte svou denní rutinu, aby se vaše fizycké síly přizpůsobovali. Nepoužívejte Krokovač 7 dní za sebou. Pro pokročilé cvičence, kteří chtějí používat produkt každý den, je doporučeno, aby si odpočinuli alespoň 2 dny v období 7 dnů. Cvičební variace Houpání rukama: 1.Účinně pohybujte rukama pro krásné bicepsy, tricepsy a ramena. 2. Začněte tím, že kývate rukama v přirozené chůzi do rytmu. 3. Kývejte rameny výše a / nebo silnější a zvýšíte intenzitu cvičení. (Poznámka: zvyšte intenzitu cvičení až po tom, co jste dobře vyvážený na přístroji). Houpavé dřepy 1. Posilujte svou vnitřní a vnější stranu stehen a zapojte také boky, hýždě a stehna. 2. Pokrčte kolena, jako byste seděli na židli. Nechte vaši horní část těla přirozeně ohýbat dopředu. Měli byste cítit, jak se napíná zadní část těla. 3. Je důležité pro vaši bezpečnost, aby kolena stáli tak, že jablíčka budou v jedné rovině s druhým a třetím prstem. Ujistěte se, aby vaše jablíčko nebylo za linií prstů.

6 Posilování se zvednutými rukama 1.Dejte krásný vzhled vašim zádům, rukám a ramenům. 2. Alternativně zvedněte ruce nad hlavu, pak pomocí houpání nohou na stupačkách se snažte vytvořit rytmické tempo. 3. Toto je skvělé cvičení pro posílení deltového svalu, prsních svalů a posilování ramen a hrudní oblasti. Základní otočky: 1. Posilte vaše břišní svaly a záda aby byly dostatečně silné a flexibilní pro váš život. 2. Přiveďte pěsti k hrudi, pak pohybujte lokty vlevo a vpravo ve spojení s houpacími pohyby na krokovači. 3. Ramena udržujte paralelně k podlaze, přičemž věnujte zvláštní pozornost tomu, aby se pěsti a lokty volně houpaly. Výměna baterií 1. Vložte plochý šroubovák mezi trap a digitální počítadlo. 2. Po oddělení čítače z trupu, vyjměte baterie umístěné na zadní straně pultu a nahraďte je novými1, 5 L1152 bateriemi. 3. Umístěte digitální počítadlo zpět do původní polohy.

7 CD displej digitální počítadlo Opakování (COUNT): Zobrazí se opakování cvičení. Čas (TIME): Čas uplynulý od začátku cvičení. Když vynulujete počítadlo, bude změněno na 0. Frekvence za minutu (STEP / MIN): Zobrazí se frekvence za minutu po zahájení cvičení. Když vynulujete počítadlo, bude změněno na 0. Kalorický výdej (CAL): zobrazí se, kolik bude spálených kalorií při cvičení. Jako pracovat s digitálním počítačem. Start Když začnete cvičení, napájení se automaticky zapne a počítadlo začne fungovat. Stop Jakmile přestanete cvičení zobrazí se (STOP) v levém dolním rohu obrazovky LCD asi 4 sekundy. Pak se napájení vypne po několika minutách. Obnovení Pokud chcete obnovit čítač, stiskněte resetovací tlačítko po dobu 3 sekund. Volba funkce Vyberte funkci, kterou chcete zobrazit. Potvrďte vybranou funkci šipkou ( ), zobrazí se v dolní části obrazovky LCD. Ostatní Jakmile se zobrazí (SCAN) v dolní části obrazovky, bude se displej měnit každých 5 sekund od (aktuální frekvence), (spotřeba kalorií), až po (frekvence za minutu). Pokud je obtížné vidět zobrazení na obrazovce nebo je displej nečitelný, vyměňte baterii. Pokud počítadlo nevypadá správně, vyjměte baterii a znovu ji vložte. Pokud máte vyměnit baterii, počítač se změní na 0. Před použitím obnovte počítač. Vzhledem k vibrace, které se vyskytují v průběhu přepravy, váš počítač nebude nastaven na 0. To není ale známka poruchy. Co mám dělat, pokud cítím nepohodlí v kolenou? U začátečníků se mohou vyskytnout mírné bolesti kolen. Střídavě ohýbejte kolena bez toho, abyste tělem třásly ze strany na stranu. Je cvičení na tomto přístroji nebezpečné pro mou podlahu? Vzhledem k tomu, ze stroj obsahuje dvě - pojezdová kola se síla nepřenáší přímo na podlahu. Kromě toho cvičíte s použitím podložky. Musím používat podložku? Rozhodně, vaše podložka je navržena tak, aby poskytla otáčivým kolečkům a produktu stabilitu. Při nepoužívání podložky může tento přístroj způsobit kola na podlaze nebo poškodit podlahu, nebo mohou nastat změny na přístroji během cvičení. Proto je nutné a pro vás bezpečné používat podložky. Je těžké udržet rovnováhu? Udržet bezpečnou rovnováhu může být zpočátku náročné. Uživatel však může udržet bezpečnou rovnováhu tak, že se pomalu přizpůsobuje sám sobě a svému výkonu přidržením se stěny nebo těžké židle.

8 Jaký je hmotnostní limit? Hmotnostní limit je 110 kg. Záruka na výrobek Záruku na výrobek potvrzuje Reliant International Media, že tento výrobek je bez závad materiálu a zpracování po stanovené časové období od data původního nákupu s výjimkou jak je uvedeno níže. Tato záruka se nevztahuje na škody způsobené nesprávným použitím nebo zneužitím, nehodou, upevnění jakéhokoliv neoprávněného předmětu na výrobek, nebo jiných podmínek, které jsou mimo kontrolu Reliant International Media. Reliant mezinárodní Media nenese zodpovědnost za jakýkoliv typ náhodných, následných nebo speciálních škod. Reliant International Media opraví nebo vymění, případně vám váš produkt vrátí zpět. Pokud je vhodné nahradit váš produkt, spolehněte se, že vám bude vrácen stejný produkt. Záruka je výhradně přes servisní středisko Reliant mezinárodních médií jinak záruka zaniká. Tato záruka vám poskytuje specifická zákonná práva. Můžete mít další práva, která se mohou lišit stát od státu. Protože jednotlivé státní pravidla, některé z výše uvedených omezení a vyloučení se nemusí vztahovat na Vás.

JETT 005 MULTIFUNKČNÍ POSILOVAČ SVALŮ DOLNÍ POLOVINY TĚLA NÁVOD K POUŽITÍ

JETT 005 MULTIFUNKČNÍ POSILOVAČ SVALŮ DOLNÍ POLOVINY TĚLA NÁVOD K POUŽITÍ JETT 005 MULTIFUNKČNÍ POSILOVAČ SVALŮ DOLNÍ POLOVINY TĚLA NÁVOD K POUŽITÍ Úvod Pro maximální užitek a bezpečnost při cvičení si, prosíme, přečtěte nejprve tento Návod k použití, prohlédněte si instruktážní

Více

AB TONIC II. Aktuální verzi návodu v elektronické podobě najdete na www.tvproducts.cz

AB TONIC II. Aktuální verzi návodu v elektronické podobě najdete na www.tvproducts.cz AB TONIC II CZ Model No.: MC0223 Návod k používání Vážený zákazníku, děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevil nákupen tohoto výrobku. Věříme, že s ním budete plně spokojen. Tento návod slouží pro

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA POZOR ZÁKAZNICKÝ SERVIS. Model č. NETL14714.1 Sériové číslo. Výše si poznamenejte sériové číslo pro budoucí potřebu.

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA POZOR ZÁKAZNICKÝ SERVIS. Model č. NETL14714.1 Sériové číslo. Výše si poznamenejte sériové číslo pro budoucí potřebu. Model č. NETL474. Sériové číslo Výše si poznamenejte sériové číslo pro budoucí potřebu. UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Štítek se sériovým číslem ZÁKAZNICKÝ SERVIS V případě dotazů, chybějících nebo poškozených dílů

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA C85 VÝROBNÍ ČÍSLO. www.tunturi.cz

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA C85 VÝROBNÍ ČÍSLO. www.tunturi.cz C85 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA VÝROBNÍ ČÍSLO www.tunturi.cz OBSAH DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 2 CVIČENÍ 3 POČÍTAČ 5 ÚDRŽBA 11 MANIPULACE A SKLADOVÁNÍ 12 TECHNICKÉ SPECIFIKACE 12 MONTÁŽ 13 POZNÁMKY K POUŽÍVÁNÍ

Více

NÁVOD K POUŽITÍ. Prostudujte, prosím, podrobně tuto příručku, než začnete používát váš nový běžecký pás.

NÁVOD K POUŽITÍ. Prostudujte, prosím, podrobně tuto příručku, než začnete používát váš nový běžecký pás. NÁVOD K POUŽITÍ Prostudujte, prosím, podrobně tuto příručku, než začnete používát váš nový běžecký pás. OBSAH Důležité bezpečnostní zásady Důležité zásady týkající se připojení k elektřině Zásady uzemnění

Více

OTÁZKY? UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Navštivte naše webové stránky www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. Č. modelu: PFIVEL85712.1 Výrobní č.

OTÁZKY? UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Navštivte naše webové stránky www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. Č. modelu: PFIVEL85712.1 Výrobní č. Č. modelu: PFIVEL857. Výrobní č. UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Napište výrobní číslo do předchozího políčka. Štítek se sériovým číslem OTÁZKY? V případě dotazů nebo chybějících součástí nás prosím kontaktujte:

Více

VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ VIBRO JETT 1720. Návod k použití

VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ VIBRO JETT 1720. Návod k použití VIBRAČNÍ POSILOVACÍ STROJ VIBRO JETT 1720 Návod k použití Úvod Děkujeme Vám za zakoupení tohoto produktu. Před prvním použitím posilovacího stroje si prosím pečlivě přečtěte tento návod k použití. Tento

Více

EasyFit. OTÁZKY? UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Navštivte naše internetové stránky www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. by WESLO. Model č 10WWLIVEL63010.0 Výrobní č.

EasyFit. OTÁZKY? UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. Navštivte naše internetové stránky www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. by WESLO. Model č 10WWLIVEL63010.0 Výrobní č. by WESLO EasyFit. by WESLO UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Model č 0WWLIVEL6300.0 Výrobní č. Napište výrobní číslo do předchozího políčka. OTÁZKY? V případě dotazů nebo chybějících součástí nás prosím kontaktujte:

Více

TOTAL GYM. Návod k použití. Příručka ke cvičení

TOTAL GYM. Návod k použití. Příručka ke cvičení TOTAL GYM Návod k použití Příručka ke cvičení (V překladu odkazujeme na obrázky v originální anglické příručce EXERCISE BOOKLET dodávané společně se strojem.) Při překladu pro nás byla důležitější srozumitelnost

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 6958 Multifunkční posilovací věž Bio Force

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 6958 Multifunkční posilovací věž Bio Force UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 6958 Multifunkční posilovací věž Bio Force 1 OBSAH DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE... 4 ROZMĚRY A PŘEHLED DÍLŮ... 6 ŠTÍTKY S VAROVÁNÍM / VÝSTRAHOU... 7 POKYNY K SESTAVOVÁNÍ...

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ. IN 5561 Recumbent insportline Rapid

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ. IN 5561 Recumbent insportline Rapid UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 5561 Recumbent insportline Rapid 1 Obsah BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 UZPŮSOBENÍ PŘÍSTROJE... 3 OVLÁDÁNÍ POČÍTAČE... 4 SEZNAM DÍLŮ... 7 SPOJOVACÍ MATERIÁL... 8 NÁKRES... 9 NÁVOD NA

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 3880 Běžecký pás insportline Stratosphere

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 3880 Běžecký pás insportline Stratosphere UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 3880 Běžecký pás insportline Stratosphere 1 OBSAH VŠEOBECNÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY... 3 DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ... 4 NAPÁJENÍ... 4 MONTÁŽ... 4 OBSAH BALENÍ... 5 SPOJOVACÍ

Více

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce.

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. Ab Tronic X2 Masážní pás Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. RYCHLÝ START PŘED POUŽITÍM TOHOTO VÝROBKU SI POZORNĚ PŘEČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ POKYNY! Pokud budete mít další dotazy nebo byste se

Více

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce.

Ab Tronic X2. Masážní pás. Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. Ab Tronic X2 Masážní pás Před použitím si pozorně přečtěte tyto instrukce. RYCHLÝ START PŘED POUŽITÍM TOHOTO VÝROBKU SI POZORNĚ PŘEČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ POKYNY! Pokud budete mít další dotazy nebo byste se

Více

LEG MASTER PROFI NÁVOD K POUŽÍTÍ. 5. Nasaďte černou tyč (3) do konstrukce s pedály.

LEG MASTER PROFI NÁVOD K POUŽÍTÍ. 5. Nasaďte černou tyč (3) do konstrukce s pedály. LEG MASTER PROFI NÁVOD K POUŽÍTÍ CZ Děkujeme Vám za zakoupení tohoto výrobku. Prosím, přečtěte si tento návod k použití. Návod uschovejte i pro pozdější nahlédnutí. UPOZORNĚNÍ Leg Master Profi není zdravotnickou

Více

Návod na použití. ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS ZAJIŠŤUJE: SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov. www.insportline.cz

Návod na použití. ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS ZAJIŠŤUJE: SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov. www.insportline.cz Návod na použití ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS ZAJIŠŤUJE: SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 749 0 Vítkov www.insportline.cz tel/fax: +420 556 770 9, email: servis@insportline.cz pre Slovensko: insportline

Více

NÁVOD K POUŽITÍ OTÁZKY? Navštivte naše internetové stránky. www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. Model č. NTIVEX71014.0 Výrobní č.: Štítek s výrobním č.

NÁVOD K POUŽITÍ OTÁZKY? Navštivte naše internetové stránky. www.iconsupport.eu UPOZORNĚNÍ. Model č. NTIVEX71014.0 Výrobní č.: Štítek s výrobním č. Model č. NTIVEX704.0 Výrobní č.: NÁVOD K POUŽITÍ Štítek s výrobním č. Napište výrobní číslo do předchozího políčka. OTÁZKY? V případě dotazů nebo chybějících součástí nás prosím kontaktujte: Česká republika

Více

SLIM SHAPER. Návod k použití

SLIM SHAPER. Návod k použití SLIM SHAPER Návod k použití CZ OBSAH Důležité bezpečnostní instrukce Specifikace a popis dílů Úvod Instrukce k montáži Průvodce cvičením Údržba a uskladnění Váš fitness program Tabulka cvičení DŮLEŽITÉ

Více

MANUÁL BOSU BALANCE TRAINER. Překlad, úprava z originálu BOSU BALANCE TRAINER OWNER S MANUAL. Mgr. Daniel Müller

MANUÁL BOSU BALANCE TRAINER. Překlad, úprava z originálu BOSU BALANCE TRAINER OWNER S MANUAL. Mgr. Daniel Müller MANUÁL BOSU BALANCE TRAINER Překlad, úprava z originálu BOSU BALANCE TRAINER OWNER S MANUAL Mgr. Daniel Müller BOSU BALANCE TRAINER MANUÁL, Mgr. Daniel Müller, BOSU BALANCE TRAINER MANUÁL, Mgr. Daniel

Více

Příručka bezpečné a pohodlné obsluhy Uživatelská příručka

Příručka bezpečné a pohodlné obsluhy Uživatelská příručka Příručka bezpečné a pohodlné obsluhy Uživatelská příručka Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Informace uvedené v této příručce se mohou změnit bez předchozího upozornění. Jediné záruky

Více

MOTOROVÝ BĚŽECKÝ TRENAŽER AC05995 NÁVOD K POUŽITÍ A OBSLUZE

MOTOROVÝ BĚŽECKÝ TRENAŽER AC05995 NÁVOD K POUŽITÍ A OBSLUZE MOTOROVÝ BĚŽECKÝ TRENAŽER AC05995 NÁVOD K POUŽITÍ A OBSLUZE Vážený zákazníku, blahopřejeme Vám, k zakoupení tohoto kvalitního výrobku, který byl vyvinut podle nejnovějších technických znalostí a vyroben

Více

Návod k použití. Obj.č.: 840 942

Návod k použití. Obj.č.: 840 942 1 Návod k použití Obj.č.: 840 942 2 ÚVOD Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Srdečně Vám blahopřejeme za Váš nákup našeho nového kondičního stroje Swing a Twist Stepper Plus. Těší nás, že jste se rozhodli

Více

Návod na použití Běžecký pás SPEED

Návod na použití Běžecký pás SPEED Návod na použití Běžecký pás SPEED SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY ZAJIŠŤUJE DODAVATEL Seven Sport s.r.o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov tel. +420 556 300 970, www.insportline.cz pro Slovensko: INSPORTLINE s.r.o.,

Více

Uživatelský manuál POZOR! Před použitím zařízení si přečtěte pozorně všechny instrukce v tomto manuálu. Manuál uschovejte. www.fit-pro.

Uživatelský manuál POZOR! Před použitím zařízení si přečtěte pozorně všechny instrukce v tomto manuálu. Manuál uschovejte. www.fit-pro. Model No. PFEX01311.2 Serial No. Poznačte si sem sériové číslo vašeho stroje. Uživatelský manuál Sériové číslo POZOR! Před použitím zařízení si přečtěte pozorně všechny instrukce v tomto manuálu. Manuál

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 6933 Motorový běžecký pás insportline Zondi

UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 6933 Motorový běžecký pás insportline Zondi UŽIVATELSKÝ MANUÁL CZ IN 6933 Motorový běžecký pás insportline Zondi 1 OBSAH DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ... 3 MONTÁŽ... 5 SKLÁDÁNÍ/ROZKLÁDÁNÍ... 7 UZEMNĚNÍ PŘÍSTROJE... 8 OVLÁDACÍ PANEL... 9 POKYNY

Více

Inverzní stůl Výr. Číslo 1516

Inverzní stůl Výr. Číslo 1516 Inverzní stůl Výr. Číslo 1516 Obsah: Všeobecné pokyny Předtím než začnete seznam dílů nákres bezpečnostní upozornění příručka Upozornění: Před zahájením cvičení na tomto produktu si důkladně přečtěte tuto

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA POZOR ZÁKAZNICKÝ SERVIS. Model č. NETL30914.0 Sériové číslo. Výše si poznamenejte sériové číslo pro budoucí potřebu.

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA POZOR ZÁKAZNICKÝ SERVIS. Model č. NETL30914.0 Sériové číslo. Výše si poznamenejte sériové číslo pro budoucí potřebu. Model č. NETL30914.0 Sériové číslo Výše si poznamenejte sériové číslo pro budoucí potřebu. UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA Štítek se sériovým číslem ZÁKAZNICKÝ SERVIS V případě dotazů, chybějících nebo poškozených

Více

MOTORIZOVANÝ BĚŽECKÝ PÁS

MOTORIZOVANÝ BĚŽECKÝ PÁS MOTORIZOVANÝ BĚŽECKÝ PÁS X-TRA 835 / 875 / 885 Návod k obsluze Vyrobeno na Tchaj-wanu OBSAH DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY......................... P. 1 POKYNY K ELEKTRICKÉMU UZEMNĚNÍ.......................

Více

Návod na použití MAG - MASTER IN 68

Návod na použití MAG - MASTER IN 68 Návod na použití MAG - MASTER IN 68 SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY ZAJIŠŤUJE DODAVATEL INSPORTLINE, nám. J. Zajíce 3, 749 01 Vítkov tel. +420 556 300970, www.insportline.cz pro Slovensko: insportline s.r.o., Rybárska

Více

MOTORIZOVANÝ BĚŽECKÝ PÁS. FitLux 365. Návod k obsluze Vyrobeno na Tchaj-wanu

MOTORIZOVANÝ BĚŽECKÝ PÁS. FitLux 365. Návod k obsluze Vyrobeno na Tchaj-wanu MOTORIZOVANÝ BĚŽECKÝ PÁS FitLux 365 Návod k obsluze Vyrobeno na Tchaj-wanu OBSAH DULEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY.... POKYNY K ELEKTRICKÉMU UZEMNĚNÍ.... SEZNAM SOUČÁSTEK... POKYNY K MONTÁŽI.... Str.. 1 Str..

Více