Den matek - 6. třída. Den matek - 7. třída

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Den matek - 6. třída. Den matek - 7. třída"

Transkript

1

2 strana: 1 Den matek - 6. třída Mami, moc ti děkuji, že se o mě hezky staráš, všechno nej ke Dni matek. Eliška Mami, dnes je Den matek. Chtěla bych ti popřát a poděkovat, že se o mě staráš a pro mě a bráchu děláš co nejvíce. Všechno nejlepší! Peťa Ahoj mami, děkuji ti, že jsi na nás tak hodná. Petr Ahoj mami, dnes je Den matek, a proto ti děkuji, že jsi mým vzorem a že jsi mě vychovala. Děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělala. Mám tě moc ráda. Tvoje Kristýna Ahoj mami, děkuji ti za všechno, co pro mě děláš. Děkuji ti, že mi pomáháš. Kačka My Den matek neslavíme. Aleš Ahoj maminko, přeji ti krásný Den matek. Moc ti děkuji, že mi umožňuješ chodit na mažoretky, moc to pro mě znamená. Děkuji ti za vše, co pro mě děláš. Fredy Nechci nic psát. Dol. Přeji ti ke Dni matek za to, co pro mě děláš. Mám tě rád. Děkuji ti za můj život. Kamil Ahoj mami, dnes máš svůj svátek. Děkuji ti, že tady pro mě jsi. Tento den si užij a ať se vyplní tvá přání. Vše nejlepší ke Dni matek. Mám tě ráda. Daniela Den matek - 7. třída Milá maminko, přeji ti vše nejlepší ke Dni matek a děkuji ti, že jsi to se mnou vydržela tak dlouho. Děkuji. Brů. Milá maminko, chci ti říct, že tě mám ráda, a jelikož tento svátek neslavíme, tak jsem ti nemohla donést žádnou květinu. Hof. Ahoj mami, všechno nejlepší k svátku. Jan

3 strana: 2 Milá maminko, ať se ti daří celý tvůj život a ať jsi zdravá. Děkuji ti za tvoji výchovu a taky, že když jsem někdy k zabití, tak se to snažíš vzít s humorem. Všechno nejlepší ke Dni matek. Matěj Milá mami, chci ti poděkovat za to, že mi pomáháš a můžu se ti svěřit. Chci, abys věděla, že tě mám ráda. Mám s tebou dobré zážitky. Moc Den matek neslavíme, ale to je jedno. Pokaždé ti dám kytičku. Moc už nevím, co ti psát. Ale děkuji za to, co mi dáváš. Eva Milá maminko, všechno nejlepší k tvému svátku. Jsem rád, že se o mě staráš. Jsem moc rád, když za tebou přijdu s kytičkou a tobě se rozsvítí oči. Jiří Ahoj mami, vše nejlepší k svátku. Rostislav Milá maminko, všechno nejlepší k svátku. Ondřej Ahoj mamko, chtěl bych ti poděkovat, že jsi hodná a vydržíš se mnou. Zej. Ahoj mami, díky, že jsi mě vychovala a vychováváš dodnes. Václav Hodně štěstí ke Dni matek, mami, mám tě rád a za všechno, co jsi pro mě udělala, ti moc děkuji. Hodně štěstí a zdraví. Michal Ahoj mamko, dnes je Den matek a já pro tebe nic nemám. Včera jsi měla narozeniny, tak ti to snad stačilo. Jenom ti chci říct, že tě mám moc ráda a doufám, že ještě dlouho spolu budeme. Děkuji, že jsi mě vychovala. S tebou ty chvíle byly krásné, i když někdy jsme se nepohodly. Když jsem byla ve stresu nebo ve smutku, vždycky jsi mě utěšovala. Za to ti ještě jednou moc děkuji. Ahoj, tvoje milovaná dcera. Iveta Den matek - 9. třída Ahoj mami! Nev. V neděli byl Den matek, ani jsem o tom nevěděla, protože do kalendáře se skoro vůbec nedívám. A takové svátky moc neslavíme. Ad. Ahoj maminko! Jak se máš? Já dobře. Přeji krásný Den matek. Vojtěšek Ahoj mamko, přeji ti všechno nejlepší ke Dni matek. A neboj se, příští rok budeme slavit spolu. Tvoje Adélka Símónek Ahoj mami, v neděli byl Den matek. Promiň, že jsem na něj zapomněla. I když ti neříkám, že jsi ta nejlepší maminka, tak jí jsi. Děkuji ti. Skl.

4 strana: 3 Sebeobrana - 6. ročník Mně se to líbilo, protože nám půjčili do ruky pistoli....aleš S. Bylo to docela dobré, užitečné i vtipné....petr Líbilo se mi to moc. Byla to zábava. A kdyby po mně šli nějací chuligáni, tak vím, jak se chránit....peťa Bylo to super, hodně jsme se zasmáli....eliška Bylo to dobré, protože nám ukázali zbraň....dol. Sebeobrana byla dobrá a nejvíce se mi líbila Anna, která se rvala s panem policistou....kačka Sebeobrana byla super. Moc se mi to líbilo....fredy Moc se mi to líbilo. Ale nejlepší bylo, když měla jít na řadu nějaká holka. Nám se nechtělo, tak pan policista vybral sám pomocí obušku. Bylo to moc dobré...kiki Nebyla jsem tam....daniela Sebeobrana - 7. třída Bylo to super. Byl tam můj kamarád policista. Udělali to zábavnou formou....pok. Akce byla úžasná, poučná a zábavná....roman Bylo to super, bavilo mě to, byla i zábava. Akorát škoda, že to nevyšlo, abychom to měli i místo zemáku....zej. Líbilo....Rostislav Bylo to super, bavilo mě to, není co vytknout....honza Bylo to skvělé a zábavné. Vloni to ale bylo lepší....ivet Bylo to fakt dobré, moc se mi to líbilo. Ale nejvíc se mi líbilo, jak posílal zbraň....jiří Dnešní akce byla super. Ukazovali nám pistoli, ale nenabitou. Hodně jsme se pobavili....kadl. Moc se mi to líbilo, zvlášť když se posílala tamta pistole....michal Dnešní akce policistů se mi líbila. Zase jsem se naučila spoustu nových věcí. Bylo to super....přív. Městská policie se mi dost líbila, bylo to zajímavé. Ale kdyby mě vyvolali, tak bych se styděla. Když se přihlásil Honza, tak jsme se mu všichni smáli. Bylo to super. Aspoň jsme se zase něco naučili....kristýna Mně se to velmi líbilo, bylo to zábavné....hof. Akce se mi velmi líbila. Bylo to vtipné, poučili nás a naučili, jak se chovat a bránit. Vážně to bylo vtipné a moc se mi to líbilo....brů. Bylo to fajn....ondřej Policisté byli výborní. Hlavně to bylo vtipné a poučné....matěj

5 strana: 4 Dotazník - 6. třída Fredy Když uspějeme v mažoretkách. Že ztratím nejlepší kamarády. Když je někdo upřímný a není lakomý. Namyšlenost, lakota. Život je boj, tak ho bojuj! Moje story Vadí? Tak to sorry. Zakázala bych tablety, místo nich bych nechala tužky a sešity. Daniela Rodina, prázdniny. Když je člověk kamarádský a hodný. Když je člověk líný, prolhaný a pyšný. Važ si života. Zrušila bych praktika z ČJ a nahradila bych je třeba španělštinou. Když je člověk kamarádský a hodný. Když je člověk pyšný a horkokrevný. Nezměnila bych nic, akorát bychom mohli chodit plavat. Kiki Jízda na kole, zvířata. Že mi někdo umře v rodině. Aleš Když jsou prázdniny a nemusím do školy. Musím chodit do školy. Když je člověk hodný, kamarádský. Pyšnost, lenost.

6 Havlík Když je zábava a fotbal. Rodina, holky. Štědrost, chytrost. Výbušnost. Přestat pít alkohol, přestat kouřit. Za peníze si život nekoupíš! Zrušil bych praktika z ČJ a nahradil bych je počítači. Eliška Jízda na koních. Když je člověk pravdomluvný a štědrý. Když je člověk pyšný. Asi nic. Kačka Když jsem venku. Kamarádství. Když je někdo pyšný a zlý. strana: 5 2 hodiny tělocviku a zrušila bych praktika z ČJ. Petr Štědrost. Zloba. Nesuď knihu podle obalu. Zavést nepovinnou školní docházku. Dol Když není škola. Upřímnost. Namyšlenost. Mlč. Zrušil bych všechny předměty kromě tělocviku. Peťa Jízda na koni. Moje kočka. Když je člověk kamarádský, hodný. Nafoukanost, vlezlost. Nikdy to nevzdávej! Místo několika předmětů hodinu plavání nebo jízdu na koni.

7 strana: 6 Dotazník - 7. ročník Iveta Narozeniny, Vánoce, tedy být s rodinou a blízkými. Úmrtí blízkých. Hodný, milý, laskavý, důvěřivý, spolehlivý. Závist, pomlouvání. Být ten dobrý a ne se chovat jako blbeček a na něco si hrát. ČJ, AJ, NJ - zvýšit počet hodin. Pok. Zdraví mojí rodiny, dobré známky. Když je někdo z rodiny nebo kamarád nemocný. Dobročinnost a kamarádství. Když člověk lže a dělá špatné věci. Pořádně se uč. Zavedl bych více hodin cizích jazyků a informatiky. Matěj Rodina. Známky ve škole. Láska a vtipnost. Chamtivost a hrubost. Uč se, ať se ti daří. Více hodin pro fyziku a český jazyk. Jan Když jsem doma ze školy. Nic. Ať si dáváš bacha na lidi, protože jsou nečestní a zlí. Zrušil bych výtvarku a hudebku, je to ztráta času. Kristýna Moje rodina, mobil, zvířata a postel. Pavouci, fyzika, zeměpis, matematika. Šťastnost. Závislost, a že někdo pomlouvá. Nemusela by být chemie, fyzika i matematika jen na 20 minut. Robin Když dám gól. Když ve fotbale nedám tutovku. Když je někdo nesobecký, přátelský a vtipný. Když je někdo sobecký a neodbytný. Více hodin tělocviku a zrušil bych němčinu. Hof. Když se ke mně tulí moje kočka.

8 To, že se o sebe nemůžu postarat a že se nedostanu k práci, kterou chci. Laskavost. Náladovost. Jdi za svým snem. Zrušila bych němčinu, protože se to špatně vyslovuje a hrozně se mi to plete s angličtinou. Michal Když pomáhám tátovi. Upřímnost. Žárlivost. Více hodin češtiny, přírodopisu a fyziky. Nikola Všechno, co je k životu dobré a neškodí mu. Jestli se můj taťka někdy změní. Důvěra, věrnost, nepřetvařování, přirozenost. Přetvářka, nevěra. Co se děje, má se stát. Nic. Denis Dobrý vtip a dobrá hra. Škola a budoucnost. strana: 7 Čestnost a spravedlnost. Zloba a vztek. Pracuj! Trochu ubrat hodin, ale zvýšit hodiny TV. R. P. Když hraju fotbal. Když je člověk vtipný, kamarádský. Drbna. Hodně se uč, abys to dotáhnul daleko a byl šťastný. Zrušil bych výtvarku, protože ji v budoucnosti nepotřebuji. A dal bych víc hodin RV. Václav Rodiče a kamarádi. Kamarádství. Nervozita. Vykročit správnou nohou. Zrušil bych pracovní činnosti a dal bych více hodin hudebky, angličtiny a rodinné výchovy. Zej. Výhra sezóny, turnaje, zápasy ve fotbale. Když je někdo hodný.

9 strana: 8 Když se někdo ptá na blbosti. Uč se. Víc hodin tělocviku. R.F. Když jsem na brigádě a můžu něco dělat a nebýt doma. Ústav a sociální pracovnice. Že nikdo neřeší barvu pleti. Rasismus. Ať nekouří marihuanu. Zrušit fyziku, zeměpis a přírodopis. Kadl. Fotbal, hasiči. Že můj děda je v nemocnici a je na tom špatně měl narozeniny a ani nás nepoznává. Pohoda, kamarádství. Pomlouvání. Ať si jde za svým snem. Víc hodin TV, HV, Z, NJ, RV. Málo hodin PŘ a ČJ. Dotazník - 9. třída Duš. Přátelé a rodina. Trochu škola, jinak nic. Upřímnost, poctivost a tolerance. Zbabělost, falešnost a namyšlenost. Život je krátký, nedělej si starosti a užívej si ho! Nic, nechal bych ho tak, jak je. Matěj Výhra fotbalového zápasu, zábava, sporty. Bojím se toho, že jsem si špatně vybral střední školu. Bojím se toho, že mě to jednou nebude bavit. Humoru a vstřícnosti. Zloba, paličatost. Žij a nech žít. Dělat to, co nás baví. Změnil bych formu výuky, ať je to větší zábava, aby to děti víc bavilo. Staň. Kamarádi a rodina. Kdykoliv a kdekoliv můžu přijít o svoji rodinu. Důvěra, věrnost, hodný a veselý člověk. Odsuzování za vzhled a všeobecně. To, co se stalo dneska, zítra už bude jinak a za pár let na to zapomeneme. Netrápit se pro nic za nic. Zavedla bych zase fyzické tresty. Nev. Ona. Střední škola.

10 strana: 9 Smysl pro humor. Urážlivost, agresivita. Na každou svini jednou dojde Demokratické rozhodnutí žáků a studentů. Bau. Že zemřel Smígl v Pánu prstenů. Mozkomoři, klauni, zombie a smradlavé boty. Milosti a inteligence. Nafoukanost. Vybírej podle sebe, ne to, co ti řekne druhý. Méně výuky a delší přestávky. Sklen. Vidět rodiče, na kterých mi záleží, se smát, protože vím, že tím důvodem jsem já. Než se seznámím s novými spolužáky. Upřímnost. Lhaní. Jestli se utopíš, tak tě přetrhnu. Zrušila bych školu. Anebo zavedla, aby učitelé mohli mlátit děti, když si to žáci zaslouží. Fer. Mí kamarádi, a že odcházím. Známky. Když lidi nejsou falešní. Když ze sebe někdo dělá boha. Buď sám sebou, nenech se ovlivnit. Hlavně děti naučit číst, psát, počítat. Škola by začínala v 9, vynechal bych praktika z matiky i z češtiny, dal bych víc tělocviku, matiky a angličtiny. Povolil bych čepice, ať si každý nosí, co chce. Pavla Nějaký dárek a setkání s přáteli, které jsem dlouho neviděla. Jak se začlením na střední škole do společnosti. Věrnost, slušnost a upřímnost. Pesimismus, lhaní, podvádění a náladovost. Nestresuj se maličkostmi a dívej se na život s nadhledem. Dala bych větší důraz na jazyky, protože sama s nimi mám menší problém a v porovnání s ostatními nic moc nezvládám. Adéla Cesta ze školy, volno od školy, trávení volného času s kamarády nebo rodinou. Nemůžu zatím najít žádnou brigádu. Vážím si toho, že spousta lidí ti řekne pravdu do očí a nelžou ti. To, že lidi pomlouvají a roznášejí drby. Na každou svini se vaří voda. Dvakrát měř, jednou řež. Jestli se utopíš, tak tě přetrhnu. Učila bych je hrou.

11 strana: 10 Vojtěšek Být s kamarády venku, trávit čas na fotbale s týmem, vstřelit gól a vyhrát zápas. Že se stane něco mým přátelům a rodině. Štědrost, přátelství, bojovnost. Namyšlenost a zbabělost. Nikdy se neohlížejte zpět. Když chcete něco dokázat, máte sen, tak se od něj nenechte odradit. Nikdy neustupujte, i kdyby před vámi byla hora, zdolejte ji. Asi nic Ahoj strejdo, píšu ti, jak u nás probíhaly letos čarodějnice. Měli jsme sraz po 8. hodině večer před zámkem, odtud jsme šli v průvodu s dětmi na skalku, kde se pálila čarodějnice. Chvíli jsme čekali, než se rozhoří oheň. Pak jsme si opekli páreček, který jsme dostali od hasičů. Po 10. hodině jsme šli domů. Pěkně jsme si čarodějnice užili. Ahoj a měj se hezky. Kristýna Ahoj Baruško, už dlouho jsem ti chtěla napsat, ale nebyl čas. Teď už ho mám, a proto ti povyprávím, co jsme dělali o čarodějnicích. Začátek jsme s bratrem neviděli, přišli jsme až po zapálení. Ze začátku tam byla nuda, pak ale přišly kámošky, s kterými jsme se už nenudili. Bylo nás 11, a tak jsme blbli, až pár z nás spadlo na zem, protože jsme se strkali. Mě to moc a moc bavilo, já jsem totiž, jak říká máma, divoká. Zpívali jsme nahlas písničky. Myslím, že tyhle čarodějnice byly zatím nejlepší. Těším se, až k nám zase přijedeš. Zdraví tě Petruška

12 strana: 11 Školy, kam míří naši deváťáci: Jméno Dominik Jiří Robert Adéla Tomáš Adéla Eva Anna Vojtěch Matěj Pavla Přijat/a Elektronické počítačové systémy - SPŠ tech a SOU Třebíč Gymnázium J. Hradec Mechanik opravář motorových vozidel - SOUZ Dačice Kadeřník - OA, HŠ a JŠ Třebíč Mechanik seřizovač - SŠ tech. a ob. Dačice Veřejnosprávní činnost - Manažerská akademie Jihlava Cukrář - OA, HŠ a JŠ Třebíč Reprodukční grafik - OA, HŠ a JŠ Třebíč Obchodní akademie - GY, SPŠ, OA, JŠ Znojmo Hotelnictví a turismus - SOUSOŠ Znojmo Veřejnosprávní činnost - SŠOS a JŠ Tábor

13