O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ"

Transkript

1 PRODUKTY A SLUŽBY

2 O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury i internetového marketingu. Mezi základní činnosti patří: WEBDESIGN Kvalitní WEB a kvalitní WEB DESIGN patří k jednomu z atributů úspěšné společnosti. Nabízíme našim zákazníkům profesionální služby převážně formou dlouhodobé spolupráce. Základem je vytvoření WEB prezentací a aplikací s průběžným rozvojem funkčností podle aktuálních potřeb. Kvalitní grafické a aplikační provedení projektů vytváří z WEB prezentace důležitý marketingový nástroj, který návštěvníkům pomáhá vytvořit příznivý dojem z Vaší činnosti a v záplavě internetových stránek je dovede přímo k Vám. Důležitým znakem WEB prezentací je i aktuálnost informací a jejich forma. Redakční systém GAIA, který jsme vyvinuli na základě požadavků z dlouhodobé spolupráce s mnoha klienty, umožní uživatelům rychlé a jednoduché změny a obohacuje stránky o interaktivní obsah, jako jsou ankety, chaty, soutěže, hry, fóra atd... Jednoduchost a přehlednost redakčního systému umožňuje redakční práci i uživatelům bez zkušeností s webdesignem. PORADENSTVÍ Dlohodobé zkušenosti v oblasti IT jsme schopni nabídnout formou poradenství a konzultací. Spolupracujeme s našimi klienty zvláště v oblastech: Optimalizace WEB prezentací pro vyhledávače (SEO) Poradenství v oblasti marketingových kampaní Poradenství v oblasti personálního managementu Poradenství v oblasti systémů péče o zákazníky Návrh a tvorba aplikací na míru, které řeší specifické agendy klienta Poradenství v oblastech aplikačního a procesního zajištění řízení vzahů se zákazníky a analýz dat a reportingu. Kvalitu naší práce si mohly ověřit desítky klientů a partnerů. S většinou z nich spolupracujeme již několik let.

3 SLUŽBY 1. DYNAMICKÝ WEB Dynamické webové stránky jsou dneš již standardem pro prezentace ve všech oblastech. Výhodou dynamických webových stránek je uložení informací v databázi a jejich on-line generování při prohlížení návštěvníky pomocí skriptovacích jazyků. Dynamické stránky doplňujeme o redakční systém GAIA, který umožní uživatelům jednoduchým způsobem aktualizovat obsah stránek. Redakční systém se skládá ze stavebních bloků (contentů), které uzpůzobujeme podle potřeb zákazníků a neustále doplňujeme o nové technologie a použití. V rámci realizace dynamických stránek dodáváme nejen klasické informační stránky, ale i rozsáhlejší portály doplněné o rozšířené funkčnosti. 2. REDAKČNÍ SYSTÉM GAIA Varianty redakčního systému GAIA včetně realizace webové prezentace Dále uvedené varianty konfigurací redakčního systému GAIA počítají s průběžným financováním na základě dlouhodobé spolupráce. Toto financování se vyznačuje nulovými nebo minimálními vstupními náklady na pořízení webové prezentace a stálým měsíčním poplatkem GAIA ALFA Pokud jste soukromá osoba, živnostník nebo malá společnost a máte pouze základní požadavky na webovou prezentaci, pak máme pro Vás připravenu ALFA variantu redakčního systému GAIA. Již v této základní variantě Vám redakční systém poskytne: základní konfiguraci víceúrovňovou navigaci administraci textových a grafických informací jako jsou texty, obrázky, linky, downloady souborů a další... vytváření fotogalerií 2.2. GAIA BETA Pokud je pro Vás webová prezentace důležitým obchodním a marketingovým nástrojem a máte tedy větší nároky na její obsah, pak je jsme pro Vás připravili variantu BETA redakčního systému GAIA. Tato rozšířená varianta redakčního systému Vám poskytne: rozšířenou konfiguraci víceúrovňovou navigaci neomezený počet jazykových mutací fulltextové vyhledávání administraci textových a grafických informací jako jsou texty, obrázky, linky, downloady souborů a další... vytváření fotogalerií, videogalerií, hudebních galerií, či obecné seznamy informací. podporu hromadného zpracování seznamů pomocí exportů a importů z MS Excel zpracování formulářů a anket podporu interaktivních prvků jako jsou komentáře ke článkům a využívání RSS kanálů

4 2.3. GAIA GAMA Pro ty, kteří chtějí návštěvníkům svých webových stránek poskytnout vysoký komfort, interaktivní přístup a rozsáhlé informace je připravena poslední standardní GAMA varianta redakčního systému GAIA. Mimo funkčností zmíněných ve variantě BETA poskytuje následující vlastnosti: elektronický obchod komunitní interaktivní prvky - fóra, chaty, hry, blogy, soutěže správu registrovaných návštěvníků zpracování hromadné ové korespondence zpracování map a adresářů kalendáře, programy a další informační prvky 2.4. GAIA DOMINO Pokud Vám nevyhovuje žádná z umevedých variant, připravíme pro Vás funkčnosti webové prezentace a konfiguraci redakčního systému GAIA na míru. Sami můžete v našem konfigurátoru sestavit svůj vlastní redakční systém podle požadovaných funkčností a prvků včetně rámcové ceny v několika variantách. 3. ELEKTRONICKÝ OBCHOD (E-SHOP) Stále více lidí v dnešní době používá internet pro výběr vhodného dodavatele podle různých kriteríí. I když si nakonec daný výrobek koupí v kamenném obchodě, mnoho informací mohou nalézt v elektronických obchodech a tyto jsou jim dobrým vodítkem. Zpravidla bývá elektronický obchod součástí webové prezentace, která je postavena na dynamickém modelu. Standardní elektronický obchod, který realizuje naše společnost může obsahuje následující funkčnosti, ať už základní, nebo i rozšířené oproti jiným řešením. Seznam funkčností: seznam výrobků n-vrstvá architektura kategoríí dynamické kategorie vyhledání podle více kriteríí nákupní košík různé ceny dle skupin návštěvníků - zákazníků bonusové a slevové programy naplnění základním sortimentem z databáze, XLS, CSV, TXT systém exportů a importů dat z a do XLS (MS Excel) sledování stavu objednávek na úrovni návštěvníka i administrátora Elektronický obchod je otevřená modulární část standardních webových stránke a může být doplněna o specifické funkčnosti.

5 4. GRAFICKÉ NÁVRHY Je pryč doba, kdy grafické návrhy web stránek, firemních materiálů, prezentací, vizitek a jiných marketingových předmětů byly doménou amatérů. V dnešní době je kvalitní design, kterým se společnost prezentuje svým zákazníkům a partnerům jedním z klíčových atributů jejího obchodního úspěchu. Naše společnost Vám nabízí komplexní grafické zpracování nejen WEB prezentací a e-shopů, ale i jiných marketingových materiálů a předmětů včetně zpracování grafického manuálu. Z hlediska tvorby WEB prezentací je důležité dodržení i pravidel validity a čistoty kódu a připravit tak stránky pro snadné vyhledání generickými vyhledávači a jeho optimalizace. 5. SEO - OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE Optimalizace webových stránek pro vyhledávače (zkratka SEO z angl. Search Engine Optimization, někdy nesprávně označovaná jako Search Engine Optimalization) je velice účinná metoda, jak dostat Vaše internetové stránky do českých, slovenských i do světových vyhledávačů na nejvyšší místa, na přední pozice, před konkurenční odkazy. Pomocí SEO - optimalizace pro vyhledávače, někdy nazývané pozicování nebo optimalizace webu, k Vám můžeme nasměrovat cílené návštěvníky z internetových vyhledávačů (například Google, nebo Jyxo používané ve fulltextu Atlas.cz, nebo Seznam.cz), kteří přímo prahnou po tom, co hledají, a pokud se jim nabídnete jako první, ještě před konkurencí, přijdou právě k Vám, na Vaše webové stránky, které mírně upravíme - zoptimalizujeme CO VŠECHNO SEO - OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE DOKÁŽE? Optimalizace pro vyhledávače Vám zajistí přední umístění Vašich stránek ještě před konkurencí, na předních pozicích. To způsobí, že budete mít kvalitní a cílené návštěvníky. Je mnohem lepší mít 10 návštěvníků, kteří přijdou na Vaše stránky s tím, že toto přesně hledají (nemusíte je přemlouvat k nákupu), než když přijde 1000 návštěvníků a hned zase odejdou. Čeho lze pomocí SEO - optimalizace pro vyhledávače dosáhnout: zvýší se návštěvnost zvýší se počet cílených návštěvníků zvýší se konkurenceschopnost zvýší se zisky přes internetové stránky zvýší se kvalita webových stránek zvýší se pozice na vyhledávačích sníží se náklady na získání zákazníka budování značky na internetu zlepší se přístupnost a použitelnost přiláká nové návštěvníky, kteří web nemohli najít 5.2. ŠKOLENÍ SEO V červenci roku 2009 jsme prošli důkladným SEO školením u firmy Díky tomuto školení vám budeme moci prokazovat ještě lepší a kvalifikovanější služby v oblasti SEO.

6 6. WEB HOSTING Každá webová stránka, aby byla přístupná přes internet potřebuje být umístěna na webovém serveru. Ne každý si může dovolit vlastnit a provozovat takový server, protože se zde předpokládá několik vlastností: na serveru je nainstalován program webserver a další podpůrné programy pro skriptování, ukládání dat, správu ů atd... server je umístěn na páteřní sítí s rychlým přístupem k webovému obsahu server precuje nepřetržitě s minimem výpadků (například z důvodů údržby) server vyžaduje nepřetržitý dohled, zálohování a administraci Ne každý, kdo chce vlastnit webovou stránku, elekotronický obchod (e-shop) nebo provozovat interaktivní internetovou aplikaci si může takové zařízení včetně zajišťujícího personálu dovolit. Pro své zákazníky poskytujeme prostor na internetovém serveru uvedených vlastností. V případě dlouhodobé spolupráce nabízíme tuto službu zdarma. Službu poskytujeme výhradně našim klientům z oblasti webových prezentací a proto zaručujeme optimální konfiguraci uzpůsobenou potřebám redakčního systému Gaia a individuální přístup k potřebám webové prezentace. Pro zajištění hostingu využíváme služeb partnerské společnosti Gringo. 7. DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE Webové prezentace nejlépe plní svůj marketingový účel, pokud jsou informace na stránkách aktuální, rychle reagují na poptávku zákazníků a odpovídají nejnovějším trendům v oblasti webdesignu. V rámci dlouhodobé spolupráce nabízíme našim klientům nejen výrobu WEB prezentací, ale i jejich průběžný rozvoj, aktualizace a optimalizaci. Výhodou pro klienta jsou nulové počáteční náklady na pořízení webových stránek a pevná měsíční částka za veškeré výše jmenované služby. Standardně nabízíme tyto služby v rámci DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE: Příprava grafického designu Návrh datového obsahu prezentace Programování dynamických stránek Poskytnutí redakčního systému Gaia Školení v používání redakčního systému Průběžný rozvoj funkčností Aktualizace obsahu Hosting prezentace i ových schránek Podrobné statistiky Optimalizace obsahu a struktury pro vyhledávače (SEO)

7 8. INTERNETOVÉ KAMPANĚ 8.1. PARTNERSKÉ PROGRAMY MAFRA Bližší informace ohledně možnosti reklamy Vaší společnosti formou článku na portálu idnes.cz a vizitky firmy v rámci Partnerského programu v médiích společností MAFRA a.s. Partnerstvím získáváte: Prezentaci napříč českým internetem za zvýhodněné ceny Hlavní přínosy služby spočívají v publikaci článku o Vaší společnosti na portálu idnes.cz v požadované rubrice s týdenní bannerovou podporou. Partnerství zahrnuje také internetovou reklamu napříč českým internetem a internetovým zpravodajstvím (portály idnes.cz, lidovky.cz, IDOS, Google, Seznam.cz) v kombinaci s tištěnou reklamou v MF DNES Prezentace formou článku na idnes.cz hlavním přínosem článku je jeho umístění na nejdůvěryhodnějším českém médiu a tím i dohledatelnost Vaší firmy na předních pozicích českých vyhledavačů článek je po dobu jednoho roku zpětně dohledatelný na idnes.cz článek je umístěn v rubrice dle přání klienta v sekci Firemní články, která je promována v bannerech příslušné rubriky k článku je zdarma týdenní bannerová podpora v rubrice dle přání klienta článek je optimalizovaný pro vyhledávače (Google, Tiscali, Centrum atd.), kde se zviditelníte s brandem idnes.cz díky umístění článku na tomto portále budete dohledatelní na předních pozicích formát: znaků, 3 fotografie s klikem na Váš web, až 3 odkazy v textu článek lze pojmout jako recenzi Vaší společnosti a služeb, příp. se prezentovat formou rozhovoru Internetová reklama na následujících portálech při vyhledávání na portálu Tiscali.cz aidnes.cz v modrém poli po pravé straně v článcích na zpravodajských portálechidnes.cz a lidovky.cz vpravo pod anketou při hledání na největším českém vyhledavači spojů IDOS - jizdnirady.cz(horní banner) kliky jsou realizovány také prostřednictvím klikové kampaně na portálech Google a Seznam Vizitka společnosti v katalogu firem TOPkontakt.cz dohledatelná z homepage portálu idnes.cz a Tiscali.cz na klíčová slova a přednostní výpisy dohledatelná v katalogu v sekcích a na zvolená klíčová slova Partnerské zvýhodnění cen tištěné inzerce reklamní tisk o velikosti 5,5 x 6 cm ve zvoleném regionálním vydání sobotních novin za zvýhodněných podmínek. možnost přikoupení dalších reklamních tisků v celorepublikovém sobotním vydání novin MF Dnes za zvýhodněných podmínek PARTNERSTVÍ GOLD 3 články na idnes dohledatelné z portálu idnes a předních českých vyhledavačů dohledatelnost na 12 klíčových slov a 3 sekce z portálu idnes a Tiscali dohledatelnost na 3 přednostní výpisy se směrováním na stránky klienta garance min IMP vizitky firmy na portálu idnes v požadované rubrice kliků na Vaše www stránky z portálů idnes, Seznam a Google týdenní odkaz na článek v Selfboxu příslušné rubriky (modrý box vpravo vedle článku) 1x reklamní tisk o vel. 5,5 x 6 cm v celorepublikovém sobotním vydání MF DNES

8 PARTNERSTVÍ SILVER 2 články na idnes dohledatelné z portálu idnes a předních českých vyhledavačů dohledatelnost na 8 klíčových slov a 2 sekce z portálu idnes a Tiscali dohledatelnost na 2 přednostní výpisy se směrováním na stránky klienta garance min IMP vizitky firmy na portálu idnes v požadované rubrice kliků na Vaše www stránky z portálů idnes, Seznam a Google týdenní odkaz na článek v Selfboxu příslušné rubriky (modrý box vpravo vedle článku) 8x reklamní tisk o velikosti 5,5 x 6 cm v požadovaném regionálním vydání sobotní MF DNES PARTNERSTVÍ BRONZE 1 článek na idnes dohledatelný z portálu idnes a předních českých vyhledavačů dohledatelnost na 4 klíčová slova a 1 sekci z portálu idnes a Tiscali dohledatelnost na 1 přednostní výpis se směrováním na stránky klienta garance min IMP vizitky firmy na portálu idnes v požadované rubrice kliků na Vaše www stránky z portálů idnes, Seznam a Google týdenní odkaz na článek v Selfboxu příslušné rubriky (modrý box vpravo vedle článku) 5x reklamní tisk o velikosti 5,5 x 6 cm v požadovaném regionálním vydání sobotní MF DNES 8.2. MOŽNOST PREZENTACE VAŠÍ SPOLEČNOSTI NA PORTÁLU IDOS Určeno: pro firmy podnikající a poskytující služby v rámci daného okresu či města. Cílení: oslovuje uživatele, kteří hodlají cestovat právě do regionu, ve kterém Vaše firma působí. Umístění na portálu IDOS na výsledné stránce vyhledání vlakového, autobusového nebo MHD spojení, kde cílová stanice je Vámi zakoupený okres nebo město. na stránce výsledků hledání v pravé části, ve sloupci. Přínos pro Vás zobrazení loga firmy nebo fotografie produktu či služby s krátkým popiskem. jediným klikem je klient na Vašich webových stránkách. reklama se zobrazí i při tisku vyhledaných spojů, čímž se firma dostane uživatelům ještě více do podvědomí. V tištěné podobě prezentace obsahuje především kontaktní informace. obsah zobrazení se dá libovolně aktualizovat, v praxi to znamená například prezentaci aktuálních, akčních produktů nebo služeb, např. výstavy, oslavy, slevy.

9 8.3. EXKLUZIVNÍ INTEXTOVÁ REKLAMA NA PORTÁLU IDNES.CZ Tento druh reklamy je orientován na obsah, který navštěvuje více než 50 % unikátních uživatelů internetu. V případě portálu idnes.cz a lidovky.cz se jedná o 3,7 milionu unikátních uživatelů. Základem kampaně je exkluzivní zobrazování pouze jedné firmy a jejich zadaných produktů formou bannerové prezentace pod zvolenými slovy, která budou v článcích na portálech idnes.cz a lidovky.cz zeleně/modře zvýrazněna a 2x podtržena. Názorná prezentace služby je v příloze. Velkou výhodou služby je variabilita zobrazování produktů, tzn. je možné si zadat a upravovat přes klientský servis (či klientské rozhraní) neomezené množství produktů nebo různých vizitek firmy a přidělovat jim prioritu zobrazování dle aktuální situace (akční nabídka, podpora prodeje nových produktů). Cílem je podpořit image firmy a dostat se do podvědomí potenciálních zákazníků formou krátkého sdělení, které se objevuje pod vybranými slovy. Čtenář je tak zaujat nejdříve obrázkem a krátkým textem a na Vaše stránky již směřuje s povědomím o tom, co děláte a jaké nabízíte produkty BĚHEM ROKU SI MŮŽETE VYDAT 4 FIREMNÍ ČLÁNKY NA NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍM PORTÁLU IDNES.CZ Výhody prezentace formou článku na idnes.cz hlavním přínosem článku je jeho umístění na nejdůvěryhodnějším českém médiu a tím i dohledatelnost Vaší firmy na předních pozicích českých vyhledavačů článek je po dobu jednoho roku zpětně dohledatelný na idnes.cz článek je umístěn v rubrice dle přání klienta v sekci Firemní články, která je promována v bannerech příslušné rubriky k článku je zdarma týdenní bannerová podpora v rubrice dle přání klienta článek je optimalizovaný pro vyhledávače (Google, Tiscali, Centrum.cz atd.), kde se zviditelníte s brandem idnes.cz zvýšení PAGE RANK Vašich stránek, z důvodů odkazů ve firemních článcích na Vaše stránky díky umístění článku na tomto portále budete dohledatelní na předních pozicích článek lze pojmout jako recenzi Vaší společnosti a služeb, případně se prezentovat formou rozhovoru článek můžete publikovat kdykoliv, dle Vašich potřeb během roku Týdenní bannerová podpora: Za týden Vám garantujeme zobrazení Vašeho odkazu na článek na portálu idnes.cz. 9. PERSONÁLNÍ ROZVOJ A MARKETING 9.1. MARKETING + PR MARKETINGOVÁ STRATEGIE: Popis: Sestavení dle oboru zákazníka a velikosti společnosti. Podstatným faktorem je doba společnosti na trhu, její produkt a plánované výdaje na reklamu a PR. Obsahuje koncepci a kombinace vhodného PR a dalších marketingových nástrojů. Tato volba je vhodná pro začínající podnikatele vzhledem k její ceně. Doba provedení: Doba je závislá na složitosti koncepce, oboru a plánovaného rozpočtu. Dle zkušeností se doba na vytvoření a schválení strategie pohybuje mezi 2 týdny až 2 měsíci. Výhody: Flexibilita služby, kladený důraz na úsporu nákladů (jak finančních tak i lidských zdrojů), čisté zaměření na obor klienta, individuální přístup poradce, profesionalita nehledě na velikost klienta

10 MARKETINGOVÝ PLÁN + KONKRÉTNÍ ROZPOČET: Popis: Konkrétní a cíleně sestavený marketingový plán dle zadaného rozpočtu. Zcela individuální přizpůsobení potřebám klienta. Přehledný plán na ½ roku, 1 rok, nebo 2 roky. Doba provedení: 1 týden až 1 měsíc dle velikosti rozpočtu a složitosti. Výhody: Podrobná znalost jak Českého tak i zahraničního trhu a celého spektra zákazníků a jejich potřeb. Zaměření na výsledek. Profesionalita a kvalita provedení. Výkon reklamy vs. přínos. Optimalizace dle oboru a cílení na určitou skupinu DIRECT MARKETING SPECIALIZACE: Popis: Zaměření na úzce vymezenou skupinu potenciálních klientů. Důraz na personifikované oslovení. Důraz na systém bez nevyžádaného oslovení. Vždy specifická a individuální příprava. Přesné zaměření a důraz na výsledek. Doba provedení: Doba přípravy se zpravidla pohybuje mezi 1 měsícem až 3 měsíci. Doba realizace se pohybuje od 2 měsíců až po dobu 1 roku. Záleží na objemu a velikosti cílové skupiny. Výhody: Spolupráce na tvorbě materiálů, cenové rozpočty s cílem minimalizovat náklady, specifické cílení, personifikované oslovení, koncepce materiálů a jejich rozložení ŠKOLENÍ ŠKOLENÍ TOP MANAGEMENTU, VEDENÍ SPOLEČNOSTI: Popis: Individuální školení managementu, zahrnující komunikaci v týmu, řešení stresových situací, předvídání stresových situací, motivace, koučink zaměstnanců, řešení problémových zaměstnanců. Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu face to face je v rozsahu 2-4 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1-2 týdny. Výhody: Zaměření na obor klienta, přizpůsobení velikosti firmy, počtu zaměstnanců, typu a kultuře společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály.

11 ŠKOLENÍ MANAŽERŮ SPOLEČNOSTI Popis: Individuální školení manažerů, zahrnující komunikaci v týmu, řešení stresových situací, předvídání stresovým situacím, motivace, delegace úkolů, plánování času, kompetence. Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu face to face je v rozsahu 2-3 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 2-3 týdny. Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály. Zaměření na výsledek ŠKOLENÍ OBCHODNÍKŮ: Popis: Individuální školení obchodníků, zahrnující komunikaci s klientem, strategii telefonování, plánování času, zvládání námitek, typologie osobnosti z pohledu klienta, technika ice-break, adaptační strategie. Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu face to face je v rozsahu 2-3 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1-2 týdny. Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály ŠKOLENÍ PERSONALISTŮ: Popis: Specifické školení zaměřené na vedení pohovorů, image personalisty, přípravu pohovoru, materiály k pohovoru, plánování lidských zdrojů, základy koučinku a motivace, plánování času v kooperaci s operativními manažery. Rozbory uchazečů a sestavování profilu. Typologie lidí. Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu face to face je v rozsahu 5-6 hodin ve dvou dnech + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1-3 týdny. Možno individuálně dle požadavků doobjednat asistenci při pohovoru a následný výběr vhodného kandidáta. Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Schopnost personalisty rozpoznat toho pravého. Profesionální přístup k uchazečům. Vysoká úspěšnost. Přehledné pracovní materiály ŠKOLENÍ PRO TELESALES: Popis: Individuální školení oborově zaměřené na daný produkt, strategie prodeje po telefonu, úvodní pracovní skript hovoru, motivační návrhy, typologie lidí zaměřená na prodej po telefonu. Doba provedení: Školení probíhá v sídle klienta či na jiném individuálním místě. Samotné školení typu face to face je v rozsahu 2-4 hodin v jeden den + školení zahrnuje konzultační podporu a doškolení v rámci 3 navazujících měsíců. Doba přípravy je cca 1 měsíc. Výhody: Zaměření na obor klienta, velikost firmy, počet zaměstnanců, typ a kulturu společnosti. Flexibilita poradce. Přehledné a kvalitní materiály. Zaměření na výkon a výsledky. Zachování dobrého jména společnosti při maximálním objemu oslovených klientů.

12 9.3. IMAGE TVORBA SPRÁVNÉ IMAGE PRO VEDENÍ SPOLEČNOSTI: Popis: Jedná se o specifickou službu, která má za cíl z běžného šéfa společnosti, udělat charizmatického, skvěle vypadajícího leadera, který umí komunikovat s podřízenými a nešéfuje jim, ale vede je. Zlepšení komunikačních dovedností a výřečnosti. Doba provedení: Školení v základu trvá zhruba 3-4 hodiny, a na nové image je potřeba pravidelně pracovat po dobu alespoň 6 měsíců, tak aby leader dostal nové správné návyky a tyto návyky si vžil a zautomatizoval. Výhody: Individuální přístup, přizpůsobení kultuře firmy, zaměřenost na jednoduchost a na výkon. Praktické rady a doporučení ověřená z praxe a skutečně fungující TVORBA SPRÁVNÉ IMAGE PRO OBCHODNÍKY, OBCH. ZÁSTUPCE, APOD.: Popis: Jde o službu zaměřenou na segment lidí, kteří mají ve firmě nestarosti přímý obchod. Každý den se setkávají se zákazníkem a potřebují ho oslovit nejen svými znalostmi a komunikačními dovednostmi, ale především svou vizáží a svým perfektním chováním se schopností přizpůsobit se. Doba provedení: Školení v základu trvá zhruba 3-4 hodiny, a na nové image je potřeba pravidelně pracovat po dobu alespoň 6 měsíců. Výhody: Individuální přístup, přizpůsobení kultuře firmy, zaměřenost na jednoduchost a na výkon. Praktické rady a doporučení ověřená z praxe a skutečně fungující. Dokonalá image od A do Z INTERIM: INTERIM SOUHRNNĚ: Popis: Jedná se o takzvaného létajícího manažera. Když si firma chce najmout interim manažera je to z pravidla z těchto důvodů: nutnost restrukturalizace firmy, potřeba rozjetí nového projektu, dočasné řízení firmy apod. Interim je manažer, který v relativně krátké době analyzuje daný problém, najde nejefektivnější řešení a následně ho úspěšně aplikuje. Takový manažer je ve firmě jen po nezbytně dlouhou dobu, případně může nad daným projektem udržovat po nějakou dobu odborný dohled a zastřešovat koučink klíčových zaměstnanců.

13 Doba provedení: Interim manažer zpravidla ve firmě působí od několika měsíců po několik let. Doba působnosti je individuální dle potřeb a rozsahu řešeného projektu Výhody: Rychlé se přizpůsobení novým podmínkám, nezaujatost vůči podniku, žádné citové vazby na zaměstnance, znalost obdobných problémů, kreativita řešení, krátkodobost působení, čisté zaměření na výsledek, profesionalita EXTERNÍ PERSONÁLNÍ ČINNOST: Popis: Jedná se o externí personalistiku pro firmy jakékoliv velikosti. Součástí je tvorba optimálního inzerátu, selekce CV uchazečů, vedení pohovorů, sestavení profilu vhodného kandidáta, doporučení vhodného kandidáta, sestavení komunikace s novými zaměstnanci, příprava jejich plánu jejich prvního dne, pomoc při propouštění zaměstnanců, plány školení, motivační harmonogram. Doba provedení: Tato služba je z pravidla dlouhodobá a provází společnost od jejího vzniku po celou dobu působnosti. Je samozřejmě možné tuto službu využívat jen pro vytyčené úkoly jako např. přijmutí zaměstnance apod. Výhody: Úspora nákladů na zaměstnance, profesionalita, preciznost, variabilita, zaměření na výkon, individualita KOUČINK, TRÉNINK KOUČOVÁNÍ A TRÉNOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ, TRENÉRŮ A VEDENÍ Popis: Služba je učena pro dlouhodobý rozvoj osobností společnosti, tak aby společnost nestagnovala a lidé se dlouhodobě rozvíjeli. Jde o spolupráci dlouhodobou zaměřenou na pravidelný posun lidí k vytyčenému cíli, motivaci a osobnímu rozvoji. Služba je určena všem lidem ve firmě a zejména vedení společnosti. Doba provedení: Zcela individuálně dle potřeb a chuti společnosti rozvíjet sebe a své zaměstnance. Na jednoho člověka připadá doba zhruba 1 hodina týdně. Výhody: Neustálý rozvoj osobností ve firmě, hladké dosahování cílů, předcházení konfliktům ve firmě, stabilita a profesionalita celého týmu, dosahované výsledky při dlouhodobé spolupráci.

14 MICROSOFT DYNAMICS CRM Microsoft Dynamics CRM je komplexní řešení pro řízení zákaznických vztahů, které poskytuje veškeré nástroje a funkce potřebné pro vytvoření a udržení dobrého přehledu o zákaznících, od prvního kontaktu, přes prodej až po následnou péči o klienta. S moduly Prodej, Marketing a Servis Microsoft Dynamics CRM nabízí funkce a možnosti k lepšímu zacílení nových zákazníků, správě marketingových kampaní, řízení obchodních aktivit a řešení a eskalaci servisních případů. Microsoft Dynamics CRM umožňuje udržovat zákaznické informace na jednom místě, podporuje týmovou práci a pomáhá v plnění úkolů v rámci nastavených firemních procesů. MODUL MARKETING V MICROSOFT DYNAMICS CRM Pomoc při prezentaci jednotného a profesionálního obrazu společnosti vůči zákazníkům Nový modul Marketing v řešení Microsoft Dynamics CRM 3.0 vám umožňuje zvýšit produktivitu klíčové skupiny zaměstnanců - marketingového oddělení. Členové marketingového oddělení nyní mají nástroje, které jim pomáhají vytvářet, organizovat a replikovat marketingové iniciativy v různých prodejních kanálech. Pracovníci mohou přidělovat, plánovat a sledovat aktivity marketingových kampaní a měřit jejich účinnost. Modul marketing umožňuje efektivně integrovat prodejní, marketingové a servisní postupy a prezentovat zákazníkům jednotný profesionální obraz společnosti. MODUL PRODEJ V MICROSOFT DYNAMICS CRM Microsoft Dynamics CRM Prodej pomáhá obchodním týmům i obchodníkům řídit proces generování nových obchodních příležitostí a sledování obchodních případů, měřit a vytvářet kvalifikované obchodní předpovědi a efektivně nastavuje proces komunikace se zákazníky. Výsledkem je zrychlení obchodních procesů, vyšší procento uzavřených obchodů a zvýšení věrnosti zákazníků. MODUL SERVIS V MICROSOFT DYNAMICS CRM Microsoft CRM Servis poskytuje mimořádné funkce služeb zákazníkům a dovoluje zvýšit kapacitu pro zpracování požadavků bez nutnosti přijímat další zaměstnance. Microsoft CRM Servis pomáhá Vašim lidem sledovat požadavky zákazníků, spravovat požadavky na podporu a servis od prvního kontaktu až po úspěšné vyřešení. Tím vám umožňuje poskytovat zákazníkům stálou a efektivní podporu a tím zvyšovat jejich spokojenost.

15 PORTFOLIO FIREMNÍ STRÁNKY Jedna z významných oblastí webdesignu jsou pro nás firemní klienti. Pro ně realizujeme výrobu, provoz i dlouhodobý rozvoj WEB stránek a elektronických obchodů. Našimi klienty jsou například: APIN - významný prodejce osvětlovací techniky - B9 - brněnský architektonický atelier - BARVY BONUS - obchodní společnost s barvami - BERNARD - známý český rodinný pivovar - BUSINESS MEDIA - vydavatel oborových časopisů - ČESKÁ VODA - služby v oblasti vodohospodářství - FIALA - velkoobchod cukrářskými surovinami a potřebami - FIRMA 6P - umělecká agentura známého českého baviče a moderátora Petra Novotného - HALLA PLUS - významný prodejce osvětlovací techniky - HASAP - poskytovatel služeb a poradenství v oblasti gastronomie - HYBERNIA - provozovatel nejnovějšího pražského muzikálového divadla - CHARLET CRISTALL - penziony v Alpách, kde působí sledovaný Doktor z hor - KONSEPTI - centrum moderního nábytkového designu - MOTORPRESTIGE - prodejce motocyklů - PH STAV - obchod se stavebním materiálem - PRO-SERV - konzultační společnost - TELEFONICA - O2 - největší telekomunikační společnost v Čechách - TOKEN PRODUCTS - české zastoupení korejského výrobce cyklopotřeb - VEOLIA - největší společnost na českém vodohospodářském trhu - VESTE - výrobce profesních oděvů -

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

Přímý překlad mezi cizími jazyky... 62 Korektorské služby... 63 Doprovodné tlumočení... 65 Konsekutivní tlumočení... 66 Simultánní tlumočení...

Přímý překlad mezi cizími jazyky... 62 Korektorské služby... 63 Doprovodné tlumočení... 65 Konsekutivní tlumočení... 66 Simultánní tlumočení... 1 Obsah Obsah... 2 Úvod... 5 Metodologie... 6 Obsah cenové mapy... 10 Karty činností... 18 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora... 19 Tvorba webových stránek...

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis

Přivedeme vaši firmu k prosperitě. Internet a design Marketingová podpora Časopis Přivedeme vaši firmu k prosperitě. 1 Internet a design Marketingová podpora Časopis Na počátku je vize jak dovést vaši firmu k prosperitě. 2 O společnosti Internet a design Prosperita Internet a design

Více

Jeden z největších světových podnikatelů své doby kdysi řekl: Žádný podnik nevyroste k velikosti,

Jeden z největších světových podnikatelů své doby kdysi řekl: Žádný podnik nevyroste k velikosti, Vážení přátelé, Jeden z největších světových podnikatelů své doby kdysi řekl: Žádný podnik nevyroste k velikosti, pokud nevynalezne způsob, jak měnit nádeníky v ředitele. Tento přístup dokonale ilustruje

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O.

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. Analýza hotelové internetové prezentace s implementací změn a následným vyhodnocením Bakalářská práce Autor: Lenka Suchomelová, DiS. Studijní obor: Hotelnictví

Více

INTERNETOVÝ MARKETING

INTERNETOVÝ MARKETING INTERNETOVÝ MARKETING Marketing department Handbook Vysoká škola ekonomická v Praze Náměstí Winstona Churchilla 3 Praha E: jiri.markvart@gmail.com AUTOŘI: Bohdana Ivanytsya Viktor Smolík Radka Bělohradová

Více

Tvorba destinačních produktů cestovního ruchu

Tvorba destinačních produktů cestovního ruchu Tvorba destinačních produktů cestovního ruchu Ing. Petr Kratochvíl Ing. Radek Pažout Realizátor: RDM s.r.o. Valchařská 39 614 00 Brno info@rdmbrno.cz www.rdmbrno.cz Tento vzdělávací program je financován

Více

Vytvoření webových stránek Českého systému kvality služeb včetně komunikačního propojení a následného provozu

Vytvoření webových stránek Českého systému kvality služeb včetně komunikačního propojení a následného provozu Česká republika - Ministerstvo pro místní rozvoj Odbor cestovního ruchu ZADÁVACÍ DOKUMENTACE Vytvoření webových stránek Českého systému kvality služeb včetně komunikačního propojení a následného provozu

Více

Attavena, o.p.s. ÚVOD

Attavena, o.p.s. ÚVOD Attavena, o.p.s. 1 2 Servisní NNO Attavena, o.p.s. ÚVOD Tato publikace si vytkla za cíl shromáždit informace o servisních nestátních neziskových organizacích v ČR a webových portálech zabývajících se touto

Více

Návrh a realizace www stránek pro ZŠ Křižná pomocí redakčního systému Joomla! Gabriela Stejskalová

Návrh a realizace www stránek pro ZŠ Křižná pomocí redakčního systému Joomla! Gabriela Stejskalová Návrh a realizace www stránek pro ZŠ Křižná pomocí redakčního systému Joomla! Gabriela Stejskalová Bakalářská práce 2007 ABSTRAKT Bakalářská práce se zabývá návrhem a realizací webových stránek pro Základní

Více

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více

Univerzita Hradec Králové Fakulta informatiky a managementu Katedra informatiky a kvantitativních metod. Školní web

Univerzita Hradec Králové Fakulta informatiky a managementu Katedra informatiky a kvantitativních metod. Školní web Univerzita Hradec Králové Fakulta informatiky a managementu Katedra informatiky a kvantitativních metod Školní web (Specifika tvorby školních webů) Diplomová práce Autor: Ondřej Kašpar Studijní obor: Informační

Více

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská

Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská Mezinárodní marketingová komunikační politika Vzdělávací materiál ke kurzu Mezinárodní marketing Slezská univerzita v Opavě Okresní hospodářská komora Karviná 2010-2013 1 Výukový materiál je výstupem projektu

Více

Podnikatelský plán. Partneři projektu. Jindřich Fáborský

Podnikatelský plán. Partneři projektu. Jindřich Fáborský Podnikatelský plán Partneři projektu Jindřich Fáborský 18.4.2010 1 Obsah 2 Exekutivní souhrn... 4 3 Popis klíčových bodů projektu OnlineLektor.cz... 5 3.1 Základní myšlenky... 5 3.2 Pohled na vyvíjenou

Více

? Jaká je role marketingu ve škole?? Jaké jsou faktory ovlivňující public. ? Jaké PR prostředky můžeme využít?? Co je cílem public relations ve škole?

? Jaká je role marketingu ve škole?? Jaké jsou faktory ovlivňující public. ? Jaké PR prostředky můžeme využít?? Co je cílem public relations ve škole? E 3.1 1 Public relations škol P a e d D r. M i l a n B á č a, C e n t r u m š k o l s k é h o m a n a g e m e n t u P e d F U K P r a h a a G y m n á z i u m S v i t a v y B c. T e r e z a B á č o v á,

Více

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Říjen 2009 Ing. Petr Klička generální ředitel 9 Kolik podob má POHODA? 10 POHODA a Windows 7 11 Vyšperkovaný e-shop 12

Více

prodej zájezdů přes internet může být hračka

prodej zájezdů přes internet může být hračka prodej zájezdů přes internet může být hračka databáze zájezdů www stránky XML data diskusní fórum monitoring článků Úvodem Ačkoli se v posledních letech prodej dovolené stále více přesouvá do prostředí

Více

E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz. Martin Šoula

E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz. Martin Šoula E-marketing internetového obchodu moravskazahrada.cz Martin Šoula Bakalářská práce 2014 PROHLÁŠENÍ AUTORA BAKALÁŘSKÉ PRÁCE Beru na vědomí, že: odevzdáním bakalářské práce souhlasím se zveřejněním své

Více

Školní interaktivní web

Školní interaktivní web Mendelova zemědělská a lesnická univerzita Institut celoživotního vzdělávání Školní interaktivní web Závěrečná práce Vedoucí práce: Ing. Ludmila Brestičová Mgr. Otmar Němec Brno 2007 Zadání závěrečné práce

Více

ÚČINNOST A ÚČELNOST ONLINE MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE

ÚČINNOST A ÚČELNOST ONLINE MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE Masarykova univerzita Ekonomicko-správní fakulta Studijní obor: Podniková informatika ÚČINNOST A ÚČELNOST ONLINE MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE Efficiency and effectiveness of online marketing communication Bakalářská

Více

Internetový marketing

Internetový marketing Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra podnikání a oceňování Internetový marketing Bakalářská práce Autor: Andrea Rabiencná Ekonomie a management malých a středních podniků Vedoucí práce: Doc. Ing.

Více

Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství

Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství Gradua-CEGOS, s. r. o. vzdělávání a poradenství Praha Brno Plzeň Hradec Králové České Budějovice Tábor GUIDE prezenční blended e-learning Vzdělávání a poradenství 2010 ní slovo Vážené dámy, vážení pánové,

Více

OBSAH... 2. 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI... 4 1.1. O společnosti... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4

OBSAH... 2. 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI... 4 1.1. O společnosti... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4 E-INVENT s. r.o. PREZENTACE SPOLEČNOSTI 2/37 OBSAH OBSAH..... 2 1. PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI.... 4 1.1. O společnosti.... 4 1.2. Portfolio našich služeb.. 4 2. TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK.... 5 2.1. Charakteristika

Více

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ distanční studijní opora Břetislav Andrlík, Jiří Mikulica Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo říjen 2014 Využití počítačů v účetnictví

Více

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Informační služby Srpen 2008 GRANT ADVISOR, spol. s r.o. je držitelem certifikátu mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001 : 2001. Představení společnosti GRANT ADVISOR GRANT

Více

PŘEHLED VEŘEJNÝCH VZDĚLÁVACÍCH SEMINÁŘŮ, KURZŮ A TRÉNINKŮ SOVA STUDIO

PŘEHLED VEŘEJNÝCH VZDĚLÁVACÍCH SEMINÁŘŮ, KURZŮ A TRÉNINKŮ SOVA STUDIO PŘEHLED VEŘEJNÝCH VZDĚLÁVACÍCH SEMINÁŘŮ, KURZŮ A TRÉNINKŮ SOVA STUDIO DUBEN - SRPEN 2015 Vedení firem, organizační management Sekretářky, asistentky Rozvoj osobnosti Marketing, obchodní dovednosti, obchodní

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková Strategie internetové komunikační politiky pro pobočku No Name Reality Diplomová práce 2014 Strategie internetové komunikační politiky

Více