INFORMACE O NAŠICH KROUŽCÍCH NA ŠK.ROK 2010/2011:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "INFORMACE O NAŠICH KROUŽCÍCH NA ŠK.ROK 2010/2011:"

Transkript

1 INFORMACE O NAŠICH KROUŽCÍCH NA ŠK.ROK 2010/2011: TANEČNÍ A POHYBOVÁ VÝCHOVA - pro děti od 3 do 5 let Děti se učí vnímat hudbu, rytmus a melodii. Naučí se vyjdřovat hudbu pohybem, cvičit ve formacích a spolupráci s ostatními. Během roku se naučí několik tanečků na říkadla nebo písničky, s kterými i vystupují. vedoucí:mgr.jarmila Vošahlíková, tel: TANEČNÍ A POHYBOVÁ VÝCHOVA pro děti od 4 do 6 let mírně pokročilí Děti si v tomto kroužku zdokonalují své pohybové znalosti a dovednosti z minulého roku. Učí se nové tanečky a připravují na vystoupení. 1hod/týdně, cena:350,-kč/pololetí nebo 630,-Kč/šk. rok Vedoucí:Mgr.Jarmila Vošahlíková, tel: TANEČNÍ A POHYBOVÁ VÝCHOVA pro děti od 5 do 7 let - pokročilí Děti se v tomto kroužku učí základní taneční kroky při hudbě, rozvíjejí své pohybové dovednosti a používají při tanci různá náčiní. Během roku se naučí několik tanečků při hudbě, s kterými i vystupují. Vedoucí:Hana Bělková, tel: POHYBOVÉ HRY pro děti od 4 do 8 let Náš cvičební sál skýtá velké možnosti pro provádění dobrodružně orientovaných her a cvičení. Tato cvičení a hry využívající neobvyklého aranžmá tělocvičného nářadí a různého náčiní v sobě obsahují prvky rizika a odvahy zvláště pro děti, nabízí napětí, pocit důležitosti a podněcují zvědavost. Vedoucí: Mgr.Jarmila Vošahlíková, tel:

2 PIDIMAŽORETKY pro děti od 5 let - začátečnice Děti se naučí hudebnímu cítění, rytmu a koordinaci těla Vedoucí: Jaroslava Králová, tel: MAŽORETKY pro děti od 6 let mírně pokročilé Rozvíjení pohybových dovedností, rytmu a koordinaci těla. Vedoucí: Jaroslava Králová, tel: CLOGGING pro děti od 8 let + dospělí Rytmické pohyby do hudby s oplechovanými botami. 2 hod/týdně, cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,-Kč/šk. rok Vedoucí: Jaroslava Králová, tel: TANEC NA TANEČNÍCH PODLOŽKÁCH pro děti od 7 let Tanec na tanečních podložkách. Zdravá a velmi zábavná hra pro všechny. Rozvíjení koordinace, postřehu a smyslu pro rytmus, zlepšení kondice. 1 hod/týdně, Cena: 300,- Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok vedoucí:hana Bělková, tel:

3 AEROBIK pro dívky od 7 do 10 let začátečnice AEROBIK pro dívky od 7 do 10 let pokročilí AEROBIK pro dívky od 11 do 15 let začátečnice AEROBIK pro dívky od 11 do 15 let pokročilí Dívky absolvují kondiční cvičení při hudbě zaměřené na rozvoj oběhové soustavy. Cvičení je u začátečnic vykonáváno se střední intezitou a dívky se naučí základním krokům aerobiku a jednoduché choreografii. U pokročilých je cvičení vykonáváno s vyšší intenzitou, základní kroky aerobiku rozšiřují dívky v různých formách se složitější choreografií. Všechny kroužky aerobiku během školního roku absolvují i několik vystoupení. Každá skupina 1 hod/týdně, Cena: 300,- Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok vedoucí:hana Bělková, tel: STEP AEROBIK - pro děti od 8 let Step aerobik je jednou z nejrozšířenějších a zábavných forem aerobního cvičení. Dívky překonávají vystupováním na STEP bedýnku a sestupováním zpět na podložku výškový rozdíl. Během roku se naučí sestavy s různou choreografií s kterými i vystupují. 1 hod/týdně, cena: 300,- Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok Vedoucí:Hana Bělková, tel: TANEC pro děti od 10 let Rozvoj hudebního cítění, taneční průprava - rokenrol, kankán, bříšní tance, country tance, Line dance.. 1 hod/týdně, cena: 300,-Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok Vedoucí: Jaroslava Králová, tel:

4 ROZTLESKÁVAČKY pro děti od 10 let Taneční a pohybová průprava s pom pony (třásněmi) 1 hod/týdně, cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,-Kč/šk. rok Vedoucí: Jaroslava Králová, tel: POI POI pro chlapce i dívky od 10 let Žonglování - fireshow 1 hod/týdně, cena: 100,,-Kč/pololetí nebo 180,-Kč/šk. rok Vedoucí: Jaroslava Králová, tel: BREAK DANCE pro děti od 12 let Stále oblíbenější druh tance s akrobatickými prvky a zajímavými variacemi. 3 hod/týdně, cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,-Kč/šk. rok Vedoucí:Jakub Hollitzer, tel: ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ PRO DÍVKY A ŽENY Cviky pro zdraví posilování, protahování, uvolňování svalů. Cvičíme s náčiním (malé činky, balanční podložky, protahovací gumy a tyče, overbally a gymbally). Vedoucí: Mgr.Jarmila Vošahlíková, tel: , cena: 20,-Kč/hod ČT: 18,30 19,30 hodin DECHOVÉ, JÓGOVÉ A RELAXAČNÍ CVIČENÍ PRO DÍVKY A ŽENY Nácvik správného dýchání, protahovacích cviků a umění relaxace. Vhodné pro astmatiky a osoby postižené civilizačními chorobami. Vedoucí: Mgr.Jarmila Vošahlíková, tel: , cena: 20,-Kč/hod ÚT: 18,30 19,30 hodin

5 HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU pro děti školního věku Zobcová flétna je jedním z nejsnáze zvládnutelných nástrojů. Při hraní děti rozvíjejí své hudební cítění a získavají základy pro další hudební vývoj. Přínos hry na flétnu z hlediska upevňování správného dýchání je všeobecně znám. Výuka je vedena individuálně 30 min/týdně.cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,-Kč/šk. rok Vedoucí: Hana Bělková, tel: Lenka Hejdová, tel: HRA NA KYTARU pro děti od 8 let Pomocí akordů se naučí mnoho písniček k táborovému ohni. 1 hod/týdně, cena: 300,-Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok Vedoucí: Jaroslava Králová, tel: ELEKTRONIKA pro děti od 10 let Teorie i praxe v oboru, který má perspektivu 2hod/týdně, cena:350,-kč/pololetí nebo 630,-Kč/šk. rok Vedoucí:Jerry Jirmus, tel: DESKOVÉ HRY pro děti od 8 let Tikal, Carcassone, Farmář, Waterloo, Piráti, Osadníci z Katanu, Sázky a dostihy, Dračí hra, Fantom. Cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,-Kč/šk. rok, v případě malého počtu účastníků, kroužek spojen s Fantasy kroužkem.vedoucí: Hana Bělková, tel: FANTASY KROUŽEK pro děti od 8 let Jazyk, písmo a život elfů a trpaslíků z knih o Pánu prstenu, legendy a mýty, Hobiti a cesta tam a zase zpátky, prostě objevíme svět tajemna a mystiky 1 hod/týdně, cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,- Kč/šk.rok Vedoucí:Hana Bělková tel:

6 ŠACHY pro děti od 7 let Kroužek rozvíjí šachové dovednosti a logické myšlení. 1 hod/týdně, cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,-Kč/šk. rok Vedoucí: Matěj Kotrba, tel: KERAMIKA - pro předškolní děti Kroužek je vhodný pro děti od 4 let. Děti si pod odborným vedením vyrobí mnoho keramických předmětů. 30 min/týdně, cena: 350,-Kč/pololetí nebo 630,-Kč/šk. rok KERAMIKA pro děti školního věku pro své blízké 1hod/týdně, cena: 500,-Kč/pololetí nebo 900,-Kč/šk. rok Děti se při hodinách naučí zpracovat hlínu a vyrobí si řadu dárků KERAMIKA pro mládež od 15 do 18 let Mládež v tomto kroužku dále rozvíjí své dovednosti při zpracování hlíny. 1 hod/týdně Cena: 500,-Kč/pololetí nebo 900,-Kč/šk.rok KERAMIKA pro dospělé 1hod/týdně, cena:60,-kč/hod začátečnice, 80,-Kč/hod - pokročílí KERAMIKA pro rodiče s dětmi V tomto kroužku děti pracují společně s rodiči. Rodiče sami pod dohledem vedoucí pomáhají svým dětem zpracovávat hlínu a vytvářet krásné výrobky. 1 hod/týdně, Rodič+1dítě: 700,-Kč/pololetí nebo 1260,-Kč/šk.rok Rodič+2děti a více: 800,-Kč/pololetí nebo 1440,-Kč/šk.rok

7 KERAMIKA - pro příchozí - volně přístupná dílna 1 hod/týdně, 60,-Kč/hod dosp. začátečníci, 80,-Kč/hod dosp. pokročilí, 40,-Kč/hod - děti Vedoucí keramických kroužků: Lenka Hejdová, tel: Zuzana Bílá, tel: PASTELKA výtvarný kroužek pro děti od 5 do 7 let V pastelce se během celého roku děti seznámí s mnoha výtvarnými technikami a v samotném kurzu se pak snažíme probudit cit pro krásu a estetiku. 1 hod/týdně, Cena: 350,- Kč/pololetí nebo 630,-Kč/šk. rok Vedoucí: Lenka Hejdová, tel: PALETKA výtvarný kroužek pro děti od 8 do 11 let Paletka je více zaměřena na manuální rozvoj dětí, ale stejně jako v pastelce jde o to, probudit v dětech estetické cítění. Děti si vyzkouší mnoho výtvarných technik, procvičí jemnou motoriku, pozornost a trpělivost. 1 hod/týdně, Cena: 350,- Kč/pololetí nebo 630,-Kč/šk. rok Vedoucí: Lenka Hejdová, tel: DOVEDNÉ RUČIČKY pro děti od 6 do 10 let Kroužek zaměřený na různá tvoření (batika, tisk na látku, šperky, svíčky, košíčky, drátkování, obrázky, Fimo, perníčky, hedvábí, marcipán ) 1 hod/týdně, cena: 350,- Kč/pololetí nebo 630,-Kč/šk. rok Vedoucí:Zuzana Bílá, tel: DOVEDNÉ RUCE pro děti od 11 let Kroužek zaměřený na různá tvoření (batika, tisk na látku, šperky, svíčky, košíčky, drátkování, obrázky, Fimo, perníčky, zvířátka z korálků, hedvábí, marcipán ). 1 hod/týdně, cena: 350,-Kč/pololetí nebo 630,-Kč/šk. rok Vedoucí: Zuzana Bílá, tel:

8 DÍVČÍ KLUB pro dívky od 13 let Kroužek pro všechny moderní dívky, které si sami chtějí vyrobit šperk nebo módní doplněk, něco si ušít, uplést, uháčkovat a naučit se něco z vizážistiky. 1 hod/týdně, cena 350,-kč/pololetí nebo 630,- Kč/šk. rok Vedoucí:Zuzana Bílá, tel: KREATI VNÍ ATELIÉ R pro mládež a dospělé batika, tisk na látku, šperky, svíčky, košíčky, drátkování, obrázky, Fimo, perníčky, zvířátka z korálků, hedvábí, marcipán, ubrousková technika, vánoční a velikonoční dekorace. 1 hod/týdně, cena: 300,-Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok Vedoucí:Zuzana Bílá, tel: PALIČKOVÁNÍ pro mládež a dospělé Textilní technologie, kterou se dá vytvářet velké množství vzorů. Cena: 200,-Kč/pololetí nebo 360,-Kč/šk. rok Tel: VÝPOČETNÍ TECHNIKA PRO DĚTI od 2. třídy ZŠ Základní i rozšířené ovládání PC, balík OFFICE (Word, Excel, Power Point), internet (Explorer, Mozzila Firefox) 1 hod/týdně, Cena: 300,- Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok Vedoucí:Hana Bělková, tel:

9 POČÍTAČE PRO DOSPĚLÉ S NADHLEDEM aneb nebuďte pro své děti a vnoučata dinosaury minulého století. Základy internetu, textový editor WORD.. 1 hod/týdně, Cena: 300,- Kč/pololetí nebo 540,-Kč/šk. rok Vedoucí:Hana Bělková, tel: PŘÍPRAVA PŘEDŠKOLÁKA NA VSTUP DO ŠKOLY Příprava dětí 5 7 let k zápisu a na vstup do školy. Děti pomocí her procvičují např. držení psacích potřeb, barvy a tvary, orientaci na papíře, lince, v prostoru a mnoho dalších dovedností. Vhodné pro děti s odkladem. 1 hod/týdně, Cena 250,-Kč/pololetí nebo 450,-Kč/šk. rok Vedoucí:Mgr.Jarmila Vošahlíková, tel:

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT!

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Nabídka ZÚ Křížová 18 (1954 1993) Křižíkova 10 (1993 1995) Brněnská 46 (1995 ) Brněnská 29 (2001 ) MOTTO: NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Webové stránky: www.ddmjihlava.cz E-mail:

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM. Dům dětí a mládeže, Kutná Hora Kremnická 32, 284 01 Kutná Hora Tel.: 327512089, e-mail:ddm@kh.cz

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM. Dům dětí a mládeže, Kutná Hora Kremnická 32, 284 01 Kutná Hora Tel.: 327512089, e-mail:ddm@kh.cz Dům dětí a mládeže, Kutná Hora Kremnická 32, 284 01 Kutná Hora Tel.: 327512089, e-mail:ddm@kh.cz ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Vypracovala: Jitka Krištofová Ředitelka DDM Kutná Hora 1 Školní vzdělávací program

Více

Bližší informace ke kroužkům

Bližší informace ke kroužkům Sportovní kroužky Bližší informace ke kroužkům Florbalový klub Hradečtí lvi FBC Sion Florbalový klub nabízí příležitost pro děti, které chtějí hrát závodně i pro ty, co si chtějí jen tak zasportovat a

Více

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava Brněnská 29, Jihlava PRO OBDOBÍ 2011-2012 Obsah I. Charakteristika zařízení:... 3 II. Cíle vzdělávání:... 3 III. Délka vzdělávání:... 4 IV. Formy a obsah vzdělávání:...

Více

Výchovně vzdělávací cíle pravidelné zájmové činnosti Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem, p.o.

Výchovně vzdělávací cíle pravidelné zájmové činnosti Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem, p.o. Výchovně vzdělávací cíle pravidelné zájmové činnosti Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem, p.o. TANEC DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE...4 TANEC JUNIORSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE...5 TANEC DOSPĚLÉ VĚKOVÁ KATEGORIE...6 KERAMIKA

Více

Bližší informace ke kroužkům

Bližší informace ke kroužkům Sportovní kroužky Bližší informace ke kroužkům Florbalový klub Hradečtí lvi FBC Sion Florbalový klub nabízí příležitost pro děti, které chtějí hrát závodně i pro ty, co si chtějí jen tak zasportovat a

Více

Dům dětí a mládeže Benešov Poštovní 1668, 256 01 Benešov Školní vzdělávací program

Dům dětí a mládeže Benešov Poštovní 1668, 256 01 Benešov Školní vzdělávací program Dům dětí a mládeže Benešov Poštovní 1668, 256 01 Benešov Školní vzdělávací program Vypracovala: Milada Rýdlová ředitelka DDM Benešov Obsah: 1. Identifikační údaje 2. Charakteristika DDM 3. Cíle zájmového

Více

PROJEKT 2013 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka

PROJEKT 2013 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka PROJEKT 2013 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka Brno, listopad 2012 1 ÚVOD 1 CHARAKTERISTIKA PRACOVIŠTĚ LOUKA... 3 2 MATERIÁLNÍ PODMÍNKY...

Více

PROJEKT 2012 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka

PROJEKT 2012 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka PROJEKT 2012 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Ing. Lucie Hájková Vedoucí pracoviště Louka Brno, listopad 2012 1 ÚVOD 1 CHARAKTERISTIKA PRACOVIŠTĚ LOUKA...3 2 MATERIÁLNÍ PODMÍNKY...3

Více

KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester

KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester act Sunny Canadian International School KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester KROUŽKY PRO DĚTI Z MATEŘSKÝCH ŠKOL AKTUÁLNĚ ZE ŽIVOTA NA SUNNY CANADIAN SCHOOL TANEČKY S PANÍ LYNCH Paní Lynch je tanečnice

Více

PROJEKT PRACOVIŠTĚ LÁNY NA ROK 2013. MgA. Petra Košťálová. Vedoucí pracoviště Lány

PROJEKT PRACOVIŠTĚ LÁNY NA ROK 2013. MgA. Petra Košťálová. Vedoucí pracoviště Lány PROJEKT PRACOVIŠTĚ LÁNY NA ROK 2013 1 MgA. Petra Košťálová Vedoucí pracoviště Lány CHARAKTERISTIK A ZAŘÍZENÍ Pracoviště Lány působí v Brně Bohunicích a vzniklo v roce 1995 jako druhé pracoviště Lužánek

Více

volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků

Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků Předběžná nabídka zájmových kroužků na školní rok 2015/2016, termíny budou upřesněny v měsíci září 2015 podle zájmu žáků Kroužky organizované a vedené pedagogy naší školy (Ceny jsou uvedeny za 30 lekcí

Více

PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA

PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA PROJEKT 2015 PRACOVIŠTĚ LOUKA Bzenecká 23 628 00 Brno Předkladatel projektu Mgr. Kateřina Konečná Vedoucí pracoviště Louka Brno, listopad 2014 1 Obsah 1 CHARAKTERISTIKA PRACOVIŠTĚ LOUKA... 3 2 MATERIÁLNÍ

Více

Analýza nabídky programům zaměřením na podporu pohybových aktivit populace v České republice

Analýza nabídky programům zaměřením na podporu pohybových aktivit populace v České republice Analýza nabídky programům zaměřením na podporu pohybových aktivit populace v České republice Bakalářská práce Veronika Kryšpínová Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s. r. o. katedra Management cestovního

Více

kondiční trénink - rozvoj všeobecných schopností herní trénink - základní herní činnosti jednotlivce

kondiční trénink - rozvoj všeobecných schopností herní trénink - základní herní činnosti jednotlivce Příloha č. 3 Dům dětí a mládeže, Rakovník, Nerudova 504 STANOVENÍ CÍLŮ A OBSAHU ČINNOSTI V ZÁJMOVÝCH ÚTVARECH VOLEJBAL přípravka, žákyně kadetky,juniorky přípravka, žákyně kadetky, juniorky přípravka,

Více

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2014-2015

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2014-2015 U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y ZÁJMOVÉ 2014-2015 škola Lyžařská tábor Příměstský Aktuální nabídku kroužků

Více

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list 2012/2013 Seznam organizací Aikido Ikeda Dojo Beroun... 4 Aqua Aerobic - Alena Beránková Vančová... 3 Angličtina s Jimmym... 9 Ateliér na

Více

Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015

Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015 Dům dětí a mládeže Základní umělecké školy Horská 166 543 71 Hostinné Tel. 499 524 131, IČ: 674 407 03 www.ddmhostinne.cz Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015 Vážení rodiče, Pracoviště DDM

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273 Ševčíkova 273/II, 383 01 Prachatice IČO 75 04 44 98 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM DDM PRACHATICE Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273 Sídlo organizace:

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ mateřské školy platnost od 1.4.2015 schválil: Jan Faltýnek č.j. mand/438/2015

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Pardubice 21. 4. 2015 Zpracovali: Mgr. Lenka Kupková, Bc. Hana Lieberzeitová, Martin Šantrůček, DiS, Bc. Ondřej Březina a Mgr. Miloš Adamů. Vydává: Mgr. Miloš Adamů, ředitel DDM

Více

Programová nabídka DVPP školní rok 2009/10. - druhé pololetí

Programová nabídka DVPP školní rok 2009/10. - druhé pololetí Programová nabídka DVPP školní rok 2009/10 - druhé pololetí ADRESY A KONTAKTY Sídlo organizace V Kolonii 1804, 288 02 Nymburk, IČ: 00641111 tel.: 325 511 545, fax: 325 511 544, e-mail: vzsk@vzsk.cz, http://

Více

Neučíme se pro školu, ale pro život. latinské přísloví

Neučíme se pro školu, ale pro život. latinské přísloví Učíme prožitkem. Úvodní slovo Základní škola a mateřská škola Hovorčovice je novou školou, kde bychom chtěli rozvíjet charakter a tvořivost dětí. Základní cíl práce pedagogických pracovníků naší školy

Více

Metodika výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností

Metodika výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností Metodika výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností Výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti - Aktivity denního stacionáře probíhají v určených místnostech, které jsou ke konkrétním aktivitám

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY. Dobruška

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY. Dobruška ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY Dobruška Verze 1.01 Obsah 1 IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE... 4 2 CHARAKTERISTIKA ŠKOLY... 5 2.1 Počet oborů, velikost... 5 2.2 Historie a současnost... 5 2.3 Charakteristika

Více

Školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání - školní družina Sluníčka

Školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání - školní družina Sluníčka Školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání - školní družina Sluníčka 34. základní škola Plzeň, Gerská 32 příspěvková organizace 323 00 Plzeň tel.: 378028801, fax.: 378028802 e-mail: zs34@zs34.plzen-edu.cz

Více

Zpráva o činnosti. za rok 2003

Zpráva o činnosti. za rok 2003 Dům dětí a mládeže Bájo Česká Skalice, okres Náchod Husovo náměstí 3 552 03 Česká Skalice IČO 00857645 tel.: 491 452 708, 491 451 359, mob.: 604 187 325 e-mail: bajo-cs@seznam.cz Zpráva o činnosti za rok

Více