pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ"

Transkript

1 vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

2 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa radličný, Europa radličný se střižným a pružinovým systémem jištění proti přetížení pracovní části - orebního tělesa, a další agregovatelné příslušenství Obsah Rám úplný - Europa Rám úplný - Europa Suport úplný 6-7 Osa úplná 8-9 Podvozek úplný Hlava otočná Závěs úplný - původní typ Závěs úplný - nový typ Kolo hloubkové - původní typ Kolo hloubkové - zesílený typ Držák orebního tělesa střižný, pružinový - Europa Držák orebního tělesa střižný, pružinový - Europa Krojidlo kotoučové Rameno pěchu Válec hydraulický 0/65-200, 80/ Válec hydraulický 0/80-200, 80/ se zámkem Orební těleso univerzální 350/400 pravé Orební těleso univerzální 350/400 levé Orební těleso páskové 400 pravé Orební těleso páskové 400 levé Orební těleso pološroubové 350 pravé Orební těleso pološroubové 350 levé Předradlička pravá, levá, Příchytky Tento servisní katalog náhradních dílů stroje slouží k nejběžnějším opravám a pravidelné údržbě Vašeho stroje Dolní Životice, Hertice 7, okres Opava, Czech Republik, Tel: 420/ , Fax: 420/

3 2 Rám úplný - Europa 160

4 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Rám úplný - Europa Rám - Tr 164x ,- 41 Rám - Tr 164x ,- Bez nástavce ramene pěchu 42 Rám střední - Tr 164x ,- 43 Rám koncový - Tr 164x ,- 46 Ukazatel polohy ,14 50 Deska horní ,- 51 Deska spodní ,- 52 Čep úplný ,1 53 Podložka ,13 54 Šroub M24x ,2 55 Matice samojistná M30x2 8G ,12 60 Šroub M20x1,5x60 10K ,23 61 Matice samojistná M20x1,5 8G , Čep 35/ ,- 63 Šroub M10x20 5S , Podložka plochá D , Podložka pružná D , Matice samojistná M24x2 8G ,15 68 Kroužek ,1 85 Šroub M8x20 5S , Matice M8 5S , Podložka pružná D , Nástavec ramene pěchu ,- 3

5 4 Rám úplný - Europa 180

6 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Rám úplný - Europa Rám - Tr 180x ,- 42 Rám střední - Tr 180x ,- 43 Rám koncový - Tr 180x ,- 46 Ukazatel polohy ,14 50 Deska horní ,- 51 Deska spodní ,- 52 Čep úplný ,1 53 Podložka ,13 54 Šroub M24x ,2 55 Matice samojistná M30x2 8G ,12 60 Šroub M20x1,5x60 10K ,23 61 Matice samojistná M20x1,5 8G , Čep 35/ ,- 63 Šroub M10x , Podložka plochá D , Podložka pružná D , Matice samojistná M24x2 8G ,15 68 Kroužek ,1 85 Šroub M8x20 5S , Matice M8 5S , Podložka pružná D ,001 5

7 6 Suport úplný

8 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Suport úplný 32 Vodítko ,47 33 Podložka ,85 34 Šroub M ,85 35 Kryt suportu ,- 36 Čep 35/ ,75 37 Kroužek ,02 38 Matice nízká M30 8G ,18 39 Šroub M10x20 5S , Podložka plochá D , Suport , Maznička plochá M10x , Kolo ozubené ,- 44 Šroub M27x2x ,34 45 Pouzdro ,17 0,4 46 Plech ukazatele ,7 51 Podložka pružná D ,002 7

9 8 Osa úplná

10 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Osa úplná 21 Díl zadní D ,- Rozteč děr příruby 184mm 22 Díl přední ,- Rozteč děr příruby 184mm 23 Díl srřední 1,0m ,- Rozteč děr příruby 184mm 24 Tyč osy ,- 25 Šroub M24x ,23 27 Matice samojistná M20x1,5 8G , Šroub M20x1,5-90 8G ,28 29 Matice samojistná M24x2 8G ,15 30 Šroub M20x1, K ,23 32 Bedna na nářadí ,5 33 Díl střední 1,2m ,5 Rozteč děr příruby 184mm 34 Díl střední 2,2m ,- Rozteč děr příruby 184mm 35 Klíč sdružený ,6 38 Kryt pryžový ,2 39 Spona se šroubem ,02 40 Díl přední ,- Rozteč děr příruby 194mm 41 Díl zadní ,- Rozteč děr příruby 194mm 42 Díl střední 2,2m ,- Rozteč děr příruby 194mm 43 Díl střední 1,0m ,- Rozteč děr příruby 194mm 61 Díl zadní D ,- Rozteč děr příruby 216mm 62 Díl přední ,- Rozteč děr příruby 216mm 63 Díl střední 1,0m Tr 140x ,- Rozteč děr příruby 216mm 64 Díl střední 2,2m Tr 140x ,- Rozteč děr příruby 216mm 65 Díl střední 1,2m Tr 140x ,- Rozteč děr příruby 216mm 9

11 10 Podvozek úplný

12 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Podvozek úplný 21 Podvozek ,- 41 Podvozek ,- 42 Noha ,7 43 Čep ,4 44 Čep ,28 45 Osa úplná ,3 46 Držák ,8 47 Táhlo ,87 48 Čep ,3 49 Kolík ,18 50 Šroub M ,1 51 Závlačka pérová 3,15x70/ ,05 52 Pouzdro 60/50x ,3 53 Závlačka 6,3x , Šroub M10x35 8G ,03 55 Matice samojistná M10 5S ,6 56 Podložka ,1 57 Matice nízká M30 5S ,18 11

13 12 Hlava otočná

14 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Hlava otočná 32 Skříň Osa úplná ,5 34 Kroužek distanční ,15 35 Kroužek distanční ,2 37 Čep úplný ,45 38 Pružina ,15 39 Hřeben ,- 41 Kroužek distanční ,05 42 Píst ,- 43 Zátka ,16 44 Válec ,6 45 Kolík pružný 6x , Ložislo SKF NATV 40PP ,72 48 Deska kluzná ,095 Nahrazuje ložiska pol Opěra ,6 Nahrazuje ložiska pol Šroub M16x35 8G Imbus , Šroub M12x20 5S ,03 52 Šroub M30x ,- 54 Šroub M24x ,45 55 Podložka pružná D , Podložka plochá D , Matice M30x2 8G ,22 58 Matice nízká M24x2 5S , Pás vodící F506-25x2, ,2 Forma Těsnění pístnicové ,01 Forma O-kroužek 45x ,

15 14 Závěs úplný - původní typ

16 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Závěs úplný - původní typ 21 Rám závěsu ,- 23 Závěs dolní ,7 24 Osa úplná ,7 25 Páka pravá ,01 1,2 26 Páka levá ,01 1,2 27 Čep páky ,2 28 Pružina tažná ,07 29 Kolík ,85 30 Pojistky ,05 31 Pouzdro 60/ ,3 32 Víčko pravé ,4 33 Podložka plochá D , Podložka plochá D ,32 36 Kroužek pojistný D , Kolík pružný 8x , Matice nízká M30 5S ,18 40 Maznička plochá M10x , Podložka plochá D ,05 57 Kloub křížový ,5 58 Podložka , Pouzdro ,23 61 Víčko levé ,4 62 Kroužek , Šroub M10x20 5S , Podložka plochá D , Rám závěsu - repasovaný R 139,- 72 Závěs dolní ,- 73 Kolík ,2 74 Podložka ,1 75 Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 15

17 16 Závěs úplný - nový typ

18 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Závěs úplný - nový typ 21 Rám závěsu ,- 23 Závěsný hřídel ,- 24 Osa úplná ,7 29 Kolík ,1 30 Pojistky ,05 31 Pouzdro ,3 33 Podložka plochá D , Podložka plochá D , Matice nízká M30 5S ,18 39 Podložka plochá D , Maznička plochá M10x , Vložka ,15 50 Svorka ,5 51 Šroub M16x100 8G ,19 52 Matice M16 8G ,03 53 Podložka pružná D , Křížový kloub ,8 58 Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 59 Pouzdro ,12 0,5 68 Podložka , Spona 218 PP-IS ,03 71 Spona 218 PP SIG-AF ,035 17

19 18 Kolo hloubkové - původní typ

20 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kolo hloubkové - původní typ 21 Válec hydraulický 0/ ,- 22 Konzola úplná ,- D Ložisko úplné ,5 24 Úchyt ,- 25 Vidlice ,- 26 Oje ,- 27 Pouzdro ,15 0,1 28 Pouzdro ,19 0,4 D Čep úplný ,2 31 Kloub ,3 32 Podložka ,15 33 Čep úplný ,- 34 Šroub M24x ,8 35 Distanční podložka ,2 36 Podložka ,25 37 Čep úplný ,- 38 Podložka ,2 39 Pouzdro ,4 40 Distanční trubka ,8 41 Náboj kola ,- 43 Podložka plochá D ,02 45 Ložisko kuželíkové ,56 46 Gufero G ,05 47 Matice korunová M30x ,26 48 Závlačka 6,3x ,02 49 Podložka plochá D ,05 53 Ložisko kuželíkové ,57 54 Maznička plochá M10x , Šroub M24x ,4 56 Šroub M G ,5 57 Šroub M ,5 58 Kolík s kroužkem 11x ,01 59 Matice samojistná M20 8G ,07 60 Matice M24 5S ,12 61 Matice nízká M24 5S ,06 62 Podložka plochá D , Matice M20 5S ,07 64 Matice šroubů kola M18x ,05 67 Matice samojistná M20x1,5 8G ,07 68 Matice samojistná M24x2 8G ,15 69 Šroub M20x ,26 70 Vahadlo levé ,3 71 Vahadlo pravé ,3 72 Šroub ,6 73 Podložka ,2 74 Tyč kloubu ,2 75 Distanční trubka ,4 77 Kulisa ,- 78 Čep úplný ,2 79 Matice úplná ,90 1,8 80 Čep ,35 81 Kolík pružný 8x ,01 82 Šroub M30x ,91 1,- 83 Šroub M30x2 levý ,09 0,9 85 Dorazový šroub úplný ,2 87 Kryt pístnice ,2 93 Kolo diskové ,2 94 Pneu 400/60-15,5/14PR ,3 95 Duše400/60-15, ,5 19

21 20 Kolo hloubkové - zesílený typ

22 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kolo hloubkové - zesílený typ Poz. Název - rozměr Objednací číslo Hmotnost Poznámka 21 Válec hydraulický 0/80/ ,7 22 Konzola úplná ,- D Ložisko úplné ,- Europa Úchyt ,- 25 Vidlice ,- 26 Oje ,- 27 Kryt pístnice ,2 27 Pouzdro ,15 0,1 29 Pouzdro ,19 0,4 D Ložisko úplné ,- Europa Čep úplný ,2 31 Kloub ,3 32 Podložka ,15 33 Čep úplný ,3 34 Šroub M24x ,9 35 Distanční podložka ,2 36 Podložka ,25 37 Čep úplný ,- 38 Podložka ,2 39 Pouzdro ,4 40 Distanční trubka ,8 41 Náboj kola ,- 42 Šroub M16x1,5 8G , Podložka plochá D ,02 45 Ložisko kuželíkové ,56 46 Gufero G ,05 47 Matice korunová M30x ,26 48 Závlačka 6,3x ,02 49 Podložka plochá D ,05 50 Šroub M16x50 8G ,11 51 Podložka plochá D ,01 52 Podložka pružná D , Ložisko kuželíkové ,57 54 Maznička plochá M10x , Šroub M24x ,3 56 Šroub M20x180 8G ,5 57 Šroub M24x ,7 58 Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 59 Matice samojistná M20 8G ,07 60 Matice M ,12 61 Matice nízká M ,06 62 Podložka plochá D , Matice M ,07 64 Matice šroubů kola M18x ,05 66 Matice M16 8G , Matice samojistná M20x1,5 8G ,07 68 Matice samojistná M24x2 8G ,15 69 Šroub M20x G ,26 70 Vahadlo levé ,3 71 Vahadlo pravé ,3 72 Šroub ,6 73 Podložka ,2 74 Tyč kloubu ,2 75 Distanční trubka ,4 77 Kulisa ,- 78 Čep úplný ,2 79 Matice úplná ,90 1,8 80 Čep ,35 81 Kolík pružný 8x ,01 82 Šroub M30x ,91 1,- 83 Šroub M30x2 levý ,09 0,9 85 Dorazový šroub ,2 89 Doraz ,2 93 Kolo diskové ,2 94 Pneu 400/60-15,5/14PR ,3 95 Duše400/60-15, ,5 21

23 Držák orebního tělesa - střižný Europa 160 Držák orebního tělesa - pružinový Europa

24 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Držák orebního tělesa - střižný Europa Držák ,- 35 Šroub M20x1, ,7 36 Šroub M24x ,2 37 Matice M24x2 8G ,1 39 Matice M20x1,5 8G ,06 43 Šroub M ,11 44 Matice M , Šroub M24x ,32 49 Pouzdro ,08 50 Slupice ,8 Držák orebního tělesa - pružinový Europa Podložka ,4 35 Šroub M20x1, ,7 36 Šroub M24x ,2 37 Matice M24x2 8G ,11 39 Matice M20x1,5 8G , Šroub M ,11 44 Matice nízká M , Šroub M24x ,32 49 Pouzdro ,08 50 Slupice ,8 60 Maznička plochá M10x ,01 61 Kroužek pojistný D , Podložka plochá D , Matice korunová M ,13 64 Závlačka 5x , Šroub M16x ,2 68 Podložka plochá D , Matice M20 8G , Kolík 8x , Vzpěra ,4 131 Držák ,- 132 Držák pružin ,5 133 Čep excentrický D ,6 134 Rameno 7 děr ,5 135 Rameno 4 díry ,8 136 Rameno bez děr ,1 138 Držák pružin , Podložka ,2 140 Šroub lícovaný ,3 143 Podložka ,6 146 Čep 25x99x , Pružina ,6 152 Pružina ,2 23

25 Držák orebního tělesa - střižný Europa 180 Držák orebního tělesa - pružinový Europa

26 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Držák orebního tělesa - střižný Europa Držák Plech ,2 33 Šroub distanční ,52 37 Šroub M24x ,48 39 Šroub M24x ,1 41 Střižný šroub M14x1,5 8G ,12 43 Šroub M20x1,5-90 8G ,3 44 Distanční trubka ,25 45 Matice nízká M14x1,5 5S , Matice samojistná M20x1,5 8G , Matice M24x2 8G ,1 49 Pouzdro ,9 50 Slupice Držák orebního tělesa - pružinový Europa Šroub distanční ,52 37 Šroub M24x ,5 39 Šroub M24x ,1 41 Střižný šroub M14x1,5 8G Matice nízká M14x1,5 5S ,1 47 Matice M24x2 8G ,1 130 Pojistka , Držák Plech pravý ,1 133 Plech levý ,1 134 Rameno Zobák úplný ,5 139 Šroub lícovaný ,3 140 Čep excentrický D ,5 142 Slupice ,- 144 Šroub distanční ,5 146 Čep ,8 147 Vzpěra ,6 148 Držák pružin , Podložka ,2 151 Pružina ,2 152 Pružina ,6 153 Podložka ,6 160 Maznička plochá M10x , Šroub M16x100 8G , Podložka plochá D , Matice M20 8G , Matice M16x1,5 8G , Šroub M16x45 8G ,1 176 Matice M20x1,5 8G , Piškot ,4 184 Šroub M12x18 5S , Podložka pružná D , Matice korunová M , Závlačka 6,3x , Podložka plochá D ,05 25

27 26 Krojidlo kotoučové

28 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Krojidlo kotoučové 23 Gufero G ,02 24 Ložisko kuželíkové ,23 25 Kroužek pojistný D , Ložisko kuželíkové ,22 27 Náboj ,- 28 Páka úplná ,1 34 Kotouč D ,85 35 Kotouč ozubený D ,- 38 Matice korunová M24x1, ,12 39 Závlačka 3,2x , Konzola ,5 41 Objímka ,25 42 Čep ,5 43 Šroub M16x65 8G ,14 44 Matice samojistná M16 8G ,04 45 Držák úplný ,6 45 Rameno ,7 48 Podložka ,03 49 Šroub M16x30 8G , Podložka pružná D , Šroub M20x50 8G ,18 52 Šroub M16x1,5-80 8G ,16 53 Matice samojistná M16x1,5 8G ,03 54 Šroub M16x1, ,45 Europa Podložka D , Matice M16x1,5 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Matice M10 8G ,01 60 Podložka plochá D , Šroub M24x ,- Europa Rameno ,2 63 Matice M24x2 8G ,1 71 Šroub M24x ,1 Europa Šroub M16x1, ,5 Europa

29 28 Rameno pěchu

30 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Rameno pěchu 21 Válec hydraulický 30/25x ,45 32 Šroub průtokový JS10 M16x1, , Hadice vysokotlaká / ,65 42 Hadice vysokotlaká / ,6 43 Hadice vysokotlaká / ,35 44 Prachovka zástrčky ISO , Držák rychlospojky RK , Zástrčka ISO 12,5-M18x1, ,17 50 Hrdlo M16x1,5-M18x1, ,07 51 Spojka M18x1,5-M18x1, , Spona 218 PP-IS ,03 55 Usit 16,7x24x1, , Šroub M6x16 5S , Podložka pružná D , Konzola ,3 66 Vidlice ,- 67 Čep úplný ,26 69 Pouzdro ,15 0,35 70 Čep ,8 71 Rameno Podložka ,1 75 Kolík s kroužkem 11x56 D ,01 76 Pružina tažná ,2 77 Šroub M20x65 10K ,22 78 Matice samojistná M20 8G , Maznička plochá M10x , Matice KM , Čep zachycovací ,7 84 Pružina tlačná , Deska opěrná ,17 86 Čep ,91 87 Kolík 8x , Kolík pružný 8x , Kolík pružný 16x ,06 29

31 30 Válec hydraulický 0/ Hloubkové kolo Válec hydraulický 80/ Suport

32 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Válec hydraulický 0/ Hloubkové kolo 21 Válec ,5 22 Pístnice ,46 30 Pouzdro ,4 32 Podložka distanční , Trubka distanční , Maznička plochá M10x , O-kroužek D75x ,0006 NBR Pás vodící F506-20x2, ,2 Forma Těs. Pístnicové S ,002 Forma Kr. stírací A38-65ISO ,001 Forma Válec hydraulický 80/ Suport 35 Maznička plochá M10x , Válec úplný ,95 42 Pístnice úplná ,32 43 Pouzdro ,75 44 Oko ,2 45 Trubka , Manžeta L43 80x60x22, ,032 Nr Kroužek vodící SF 45x50x5, ,008 Nr Manžeta S 17 PUR 45x55x , Kroužek stítací D ,37 52 O-kroužek D80x , Ložisko kloubové GE ,25 56 Kroužek pojistný D , Hrdlo M16x1,5-M18x1, ,07 73 Usit 16,7x24x1, ,

33 Válec hydraulický 0/ Hloubkové kolo Válec hydraulický 80/ Suport se zámkem 32

34 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Válec hydraulický 0/ Hloubkové kolo 21 Plášť úpný ,3 22 Pístnice úplná ,5 24 Pouzdro ,7 25 Maznička plochá M10x , Manžeta T 20 80x ,04 Nr.B Kroužek stírací PU 5 80x88x ,03 Nr.B O-kroužek 82,14x3, ,01 Nr Pás vodící10x1, ,03 Nr.B Válec hydraulický 80/ se zámkem - Suport 40 Válec úplný ,95 42 Pístnice úplná ,32 43 Pouzdro ,75 44 Oko ,2 45 Trubka , Pružina tlačná , Manžeta L43 80x60x22, ,032 Nr Kroužek vodící SF 45x50x5, ,008 Nr Manžeta S 17 PUR 45x55x , Kroužek stítací D ,37 52 O-kroužek D80x , O-kroužek D28x , O-kroužek D25x , Ložisko kloubové GE ,25 56 Kroužek pojistný D , Hrdlo M16x1,5-M18x1, ,07 59 Šroub M10x ,4 60 Podložka pružná D ,96 61 Maznička plochá M10x , Těleso ,05 64 Zátka , Sedlo ,03 68 Plocháč levý ,1 69 Plocháč pravý ,1 71 Kuželka ,01 72 Píst , Usit 16,7x24x1, ,

35 34 Orební těleso univerzální 350 /400 pravé

36 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso univerzální pravé 350/ Držák zahrnovačky pravý ,9 40 Šroub ,06 0,1 41 Střevíc pravý ,- 44A Odhrn. deska pravá B ,8 44B Odhrn. deska pravá B ,9 46 Trojúhelník pravý ,2 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.41 a pol.44,46 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 62 Matice M24 pravo-levá ,7 65 Pero pravé ,7 66 Výztuha pravá ,45 69 Šroub M 24 L ,5 70 Šroub M ,5 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 73 Šroub M ,1 77 Zahrnovačka pravá ,5 81 Plaz přední pravý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x45 8G , Matice M , Matice M24 - levý závit , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit pravý 460mm-18" ,1 110 Břit pravý 510mm-20" ,5 111 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé ,6 112 Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo pravé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 142 Dláto otočné pravé ,- 163 Matice nízká M20 5S , Matice M20L 5S , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Šroub M ,9 35

37 36 Orební těleso univerzální 350 /400 levé

38 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso univerzální levé 350/ Držák zahrnovačky levý ,9 40 Šroub ,06 0,1 42 Střevíc levý ,- 45A Odhrnovací deska levá B ,8 45B Odhrnovací deska levá B ,9 47 Trojúhelník levý ,2 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.42 a pol.45,47 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 62 Matice M24 pravo-levá ,7 67 Výztuha levá ,45 69 Šroub M 24 L ,5 70 Šroub M ,5 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 73 Šroub M ,1 78 Zahrnovačka levá ,5 80 Pero levé ,7 82 Plaz přední levý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x45 8G , Matice M , Matice M24 - levý závit , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit levý 460mm-18" ,1 120 Břit levý 510mm-20" ,5 121 Břit levý 3-děrový , Dláto levé ,6 122 Dláto levé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo levé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 143 Dláto otočné levé ,- 163 Matice nízká M20 5S , Matice M20L 5S , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Šroub M ,9 37

39 38 Orební těleso páskové 400 pravé

40 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso páskové pravé Držák zahrnovačky pravý ,9 37 Zahrnovačka pravá ,5 40 Šroub ,06 0,1 41 Střevíc pravý ,- 46 Trojúhelník pravý ,2 52 Podložka plochá D , Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 66 Držák prutů pravý ,7 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 76 Pásek 1 pravý ,- 77 Pásek 2 pravý ,8 78 Pásek 3 pravý ,4 79 Pásek 4 pravý ,8 81 Plaz přední pravý ,15 83 Šroub M20x60 10K , Matice M ,06 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M12x50 8G ,06 89 Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x45 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Matice M12 8G , Matice nízká M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Matice M , Matice M24 - levý závit 5S , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN K , Břit pravý 460mm-18" ,1 110 Břit pravý 510mm-20" ,5 111 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé ,6 112 Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo pravé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 135 Matice M24 pravo-levá ,1 136 Šroub M ,8 137 Šroub M 24 L ,8 142 Dláto otočné pravé ,- 39

41 40 Orební těleso páskové 400 levé

42 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso páskové levé Držák zahrnovačky levý ,9 38 Zahrnovačka levá ,5 40 Šroub ,06 0,1 42 Střevíc levý ,- 47 Trojúhelník levý ,2 52 Podložka plochá D , Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 67 Držák prutů levý ,7 71 Šroub M 24 L ,5 72 Matice M24 pravo-levá ,95 82 Plaz přední levý ,15 83 Šroub M20x60 10K , Matice M ,06 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M12x50 8G ,06 89 Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x45 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Matice M12 8G , Matice nízká M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Matice M24 5S , Matice M24 - levý závit 5S , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN K , Břit levý 460mm-18" ,1 120 Břit levý 510mm-20" ,5 121 Břit levý 3-děrový , Dláto levé ,6 122 Dláto levé Karbid - panceřované ,6 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Plazové krojidlo levé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 130 Pásek 1 levý ,- 131 Pásek 2 levý ,8 132 Pásek 3 levý ,4 133 Pásek 4 levý ,8 135 Matice M24 pravo-levá ,1 136 Šroub M ,8 137 Šroub M 24 L ,8 143 Dláto otočné levé ,- 41

43 42 Orební těleso pološroubové 350 pravé

44 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové pravé Držák zahrnovačky pravý ,9 40 Šroub ,06 0,1 41 Střevíc pravý ,2 44 Odhrn. deska pravá ,2 46 Trojúhelník pravý ,2 49 Pero oboustranné ,3 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.41 a pol.44,46 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 66 Výztuha pravá ,1 77 Zahrnovačka pravá ,5 81 Plaz přední pravý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x35 8G , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit pravý 460mm-18" ,1 110 Břit pravý 510mm-20" ,5 111 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé ,2 125 Plazové krojidlo pravé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Dláto otočné pravé ,- 163 Matice M20 5S , Matice M20L 5S , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Matice M20 pravo-levá ,5 43

45 44 Orební těleso pološroubové 350 levé

46 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové levé Držák zahrnovačky pravý ,9 40 Šroub ,06 0,1 42 Střevíc levý ,2 45 Odhrn. deska levá ,2 47 Trojúhelník levý ,2 49 Pero oboustranné ,3 52 Podložka plochá D ,006 Mezi pol.41 a pol.44,46 53 Šroub M12x40 DIN K , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 55 Plaz zadní široký 8-děrový ,- 56 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 57 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 67 Výztuha levá ,1 78 Zahrnovačka levá ,5 82 Plaz přední levý ,15 86 Matice samojistná M10 8G ,01 87 Podložka plochá velká D , Šroub M10x50 DIN K ,03 90 Šroub M16x70 10K , Šroub M12x50 8G ,06 93 Matice samojistná M12 8G , Šroub M16x60 8G ,12 97 Matice M16 nízká 5S ,02 98 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Šroub M20x70 10K , Šroub M12x35 8G , Šroub M10x40 8G , Šroub M10x35 DIN608 10K , Břit levý 460mm-18" ,1 120 Břit levý 510mm-20" ,5 121 Břit levý 3-děrový , Dláto levé ,2 126 Plazové krojidlo levé ,1 128 Patka ,1 129 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Dláto otočné levé ,- 163 Matice M , Matice M20L , Šroub M20L , Šroub M , Šroub M20L , Matice M20 pravo-levá , Matice M20 pravo-levá ,5 45

47 46 Předradlička pravá, levá Příchytky

48 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Předradlička pravá, levá 41 Bačkora úplná pravá ,75 42 Bačkora úplná levá ,75 44 Ostří radličky pravé ,6 45 Ostří radličky levé ,6 46 Odhrnovačka levá ,9 47 Odhrnovačka pravá ,9 50 Šroub - úprava ,07 51 Šroub M10x30 DIN 608 8G ,02 52 Matice M10 8G , Tyč úplná - zesílená ,9 Příchytka úplná 61 Držák ,7 62 Příchytka ,3 63 Šroub M20x110 8G ,3 64 Matice samojistná M20 8G , Držák ,7 71 Deska-svarek ,90 7,5 73 Šroub M16x45 8G ,1 74 Matice samojistná M16 8G , Matice samojistná M20 8G , Podložka distanční ,056 47

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

J17PI1II8R I ~O

J17PI1II8R I ~O Nesený oboustranný --- ----- otocný pluh J17PI1II8R I ~O Servisní katalog náhradních dílu 2008 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLU Soucásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Diskové brány PEGAS S

Diskové brány PEGAS S Diskové brány PEGAS S Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS-S 3m a 4m kompaktní

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

Servisní katalog náhradních dílů

Servisní katalog náhradních dílů Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VIRGO 8.3 OBSAH: Prvky rámů 2 3 Prvky oje 4 5 Náprava 6 Pracovní sekce střední 8 9 Pracovní sekce

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS 3m a 4m nesená verze, se siletblokovým systémem jištění proti přetížení disku Tento servisní katalog

Více

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od Cambridge válce VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m Servisní katalog náhradních dílů Platný od 2011 www.opall-agri.cz Tento návod k používání byl vydán pro Cambridge válce VEGA typ... výrobní číslo:... rok výroby:...

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 4-5 radlic se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks SKLAD 09 ZÁSOBY P.č. Kód Název Ks CENA celkem bez DPH 1 351572041DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 622,50 Kč 2 351568008DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 393,00 Kč 3 AC484831

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 3-4 radličný se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 (Spare parts catalog / 2016) Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 181.6 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2007 SEZNAM TABULEK VNĚJŠÍ BUBEN Tabulka č. 1 PRACÍ

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s

ROZPAD DÍLŮ. Petr Halík BG Technik cs, a.s ROZPAD DÍLŮ Petr Halík BG Technik cs, a.s. 3.2.2016 1-3 Obr.1 Pozice Obj. č. Objednací kód Název dílu Počet dílu v stroji 1-1 2000609002 Držák pití 1 1-2 3152050102 Ochrana plastu 1,3m 1-3 3131080105 Láhev

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 5045 Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 00420 / 325 / 608111 Okřínek 53 fax : 00420 / 325 / 653097, - 81 290 01 Poděbrady E-mail : http

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

Seřízení nesených pluhů Kverneland. Jak používat otočné pluhy Kverneland

Seřízení nesených pluhů Kverneland. Jak používat otočné pluhy Kverneland Seřízení nesených pluhů Kverneland Jak používat otočné pluhy Kverneland Jak používat Otočné pluhy Kverneland Obsah Přednastavení Nastavení na poli Nastavení zadní nápravy traktoru Nastavení přední nápravy

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

Technológie pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu S45 Pumpa (20-45; 30-45; 56-45), L70 Pumpa (30-70; 56-70) Pořadové číslo Počet kusů Staré Nové S

Technológie pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu S45 Pumpa (20-45; 30-45; 56-45), L70 Pumpa (30-70; 56-70) Pořadové číslo Počet kusů Staré Nové S ČERPADLA Technológie pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu Specifikace označení Typ čerpadla 20 45 30 45 56 45 30 70 56 70 15 90 28 90 15 135 28 135 Převodový poměr 20 : 1 30 : 1 56 : 1 30 : 1 56 :

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x 16765 15960 100 2640 66 4x2670 2640 684 H E1 D 5 2 9 10 11 3 5 328 40 C F 22 927 B 5 4 479 660 H 15 16 6 7 8 6x70 2604 17 D 2676 23 45 18 200 445 36 46 49 52 19 ŠNEKOVÝ HŘÍDEL VE ŽLABU ULOŽEN EXCENTRICKY

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem TAURUS 4 SRB s úhlovou hlavou 90 pro,4mm (1/4 ) CL Magna-Grip čepy s uzavíratelnými kroužky 1 145 09 Jednotka pouzdra 2 145 090 Ochranná krytka, komplet 14 5908

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

poz. název množství cena celkem

poz. název množství cena celkem 1 4205373038 KOSTKA ROZVADECI 80 188,87 15109,60 2 22100451000 PRIPOJKA STAVIT. 13 T3 A137972 395 4,20 1659,00 3 246224001000 BARVA CELEROL 913-21 10 218,28 2182,80 4 246235202000 PUR EMAIL U 2056/RAL

Více

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m Univerzální nosič nářadí 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servis í katalog áhrad í h dílů Součásti uvede é v to to servis í katalogu platí pro U iverzál í osič ářadí ko i ova ý kypřič NEPTUN

Více

MV3-047 (MV ) náhradní díly pro sběrací návěs. (sada 02/28+02/29) Řetězový třmen (MV3-030 MV3-031)

MV3-047 (MV ) náhradní díly pro sběrací návěs. (sada 02/28+02/29) Řetězový třmen (MV3-030 MV3-031) Skupina - Kryty tabulka č. 01 532098520028 4701.01 Oko závěsu 1 998 Kč Skupina - Podlahový dopravník tabulka č. 02 532034250378 4702.01 Tažná řetězka 837 Kč 532038101018 4702.05 Hnací hřídel Ø 40-4t 532038110728

Více

ceník pro maloodběratele Platnost od

ceník pro maloodběratele Platnost od ceník pro maloodběratele 2015 Platnost od 1.2.2015 Modelářské díly a potřeby Příslušenství pro elektrolety Příslušenství pro modely lodí Příslušenství pro makety Spalovací motory Přesný spojovací materiál

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada DS-521Z DS-521B DS-521 Provedení 1004400113 1004400101 1004400146 Obrázek Výroba do konce 2018

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 8 0530 03 SPALOVACÍ

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180 ORION 5-9 radličný se střižným a ORION 5-8 pružinovým systémem jištění

Více

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-10 Rozmetadlo RMA-10 náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RUR-10 tab č. 01+02+03 943370612 11001.01 Plášť skříně I 031250912 93125009 11001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 (sada 01/02-17z + 03/01-16z)

Více

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001

automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586 050586 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b05.30 7 0530 03 SPALOVACÍ

Více

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001

KATALOG. Interiérového kotle VERNER 13/10.2 NÁHRADNÍCH DÍLŮ ČSN EN ISO 9001: 2001 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ v Interiérového kotle VERNER 3/0. ČSN EN ISO 900: 00 OBSAH strana ZÁKLADNÍ SESTAVA SPALOVACÍ PROSTOR 6 DVÍŘKA VNITŘNÍ 0 DVÍŘKA PŘEDNÍ POPELNÍK KAPOTÁŽ 6 KOTEL ÚPLNÝ S PŘIKLÁDÁNÍM

Více

Rozmetadlo RMA-8. náhradní díly pro automobilové rozmetadlo (RUR10, RMA10) 2,80 kg (RUR10, RMA10) 3,30 kg

Rozmetadlo RMA-8. náhradní díly pro automobilové rozmetadlo (RUR10, RMA10) 2,80 kg (RUR10, RMA10) 3,30 kg skupina - Rozvodová skříň Rozmetadlo RMA-8 tabulka č. 01 943370612 8001.01 Plášť skříně I 031250912 (sada 01/02-17z + 01/18-16z) 93125009 8001.02 Kuželové soukolí 2 958 Kč 2 312 Kč 11,60 kg 031250892 2,80

Více