Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů"

Transkript

1 Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2012

2 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180 ORION 5-9 radličný se střižným a ORION 5-8 pružinovým systémem jištění proti přetížení pracovní části orebního tělesa, a další agregovatelné Obsah Rám úplný Orion 2-3 Suport úplný 4-5 Závěs úplný. 6-7 Podvozek úplný. 8-9 Obvod hydraulický, hydraulický válec 110/ Válec hydraulický 0/80-170, 80/45-260, 0/ Kolo hloubkové Držák orebního tělesa - Střižný, Pružinový Držák orebního tělesa - Pružinový zesílený Krojidlo kotoučové Rameno pěchu Dopravní značení Orební těleso univerzální pravé UN350/ Orební těleso univerzální levé UN350/ Orební těleso páskové pravé PA Orební těleso páskové levé PA Orební těleso pološroubové pravé POL Orební těleso pološroubové levé POL Orební těleso pološroubové pravé KV350, KV Orební těleso pološroubové levé KV350, KV Předradlička, příchytky Tento servisní katalog náhradních díl stroje slouží k nejb žn jším opravám a pravidelné údržbě Vašeho stroje. V případě záručních nebo pozáručních oprav se obracejte na firemního servisního technika CZ : SK : Dolní Životice, Hertice 7, okres Opava, Czech Republik, Tel: 420/ , Fax: 420/

3 - 2 - Rám pluhu - Orion

4 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Rám úplný - Orion 180 Montážní sestavy: Rám úplný 5R-180, Rám úplný 6R Rozšíření - rám koncový, Rozšíření rám - středový 40 Rám 5R - Tr 180x ,- 41 Rám 6R - Tr 180x ,- 42 Rám střední - Tr 180x ,- 43 Rám koncový - Tr 180x ,- 46 Ukazatel polohy ,14 50 Deska E ,- 51 Distanční trubka ,1 52 Čep úplný D ,5 53 Podložka 60/ ,13 54 Šroub M24x ,2 55 Matice samojistná M30x2 8G ,12 60 Šroub M20x1,5x60 10K ,23 61 Matice samojistná M20x1,5 8G , Čep ,9 63 Šroub M10x , Podložka plochá D , Matice samoj. M24x ,15 85 Šroub M8x , Matice samoj. M ,

5 - 4 - Suport úplný

6 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Suport úplný Montážní sestava: Suport úplný 21 Suport ,- 22 Vodítko ,49 24 Šroub M30/D ,55 26 Čep ,9 30 Čep ,9 33 Podložka 120/ ,85 35 Kryt suportu ,9 46 Plech ukazatele ,7 50 Šroub M10x25 DIN , Matice korunová M30 DIN ,27 53 Podložka plochá D11 DIN , Podložka pružná D10 DIN , Maznička přímá M10x , Závlačka 6,3x56 DIN , Kryt mazací hlavice , Pouzdro ,19 1,45-5 -

7 - 6 - Závěs úplný

8 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Závěs úplný Montážní sestava: Závěs úplný 21 Rám závěsu Závěsný hřídel Osa úplná ,7 26 Podložka D31/ ,25 27 Kloub křížový Kolík ,1 31 Pouzdro ,3 38 Podložka 85/ , Svorka ,9 45 Pouzdro 60/ ,5 50 Šroub M16x ,19 51 Matice M , Matice nízká M ,18 54 Podložka plochá D , Podložka D , Maznička přímá M10x , Kryt mazací hlavice , Kolík s kroužkem ,01 65 Koule s límcem ,16 70 Spona 110 PP-IS ,03 71 Spona 218/18 PP GD-AS ,05-7 -

9 - 8 - Podvozek úplný

10 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Podvozek úplný Montážní sestava: Závěs úplný Osa - rozšíření o 1R 21 Podvozek Díl šikmý 1,9m Páka ,36 24 Čep nosný D ,2 30 Čep ,9 36 Držák ,4 37 Kolík ,1 41 Díl zadní Rozteč děr příruby 216mm 42 Noha ,7 43 Čep ,4 44 Čep ,32 45 Osa úplná ,6 51 Pouzdro ,3 52 Šroub M30x Šroub M24x ,23 56 Podložka D31/ ,25 57 Táhlo ,77 70 Šroub M10x25 DIN , Šroub M20x1,5x60 DIN ,23 72 Šroub M10x35 DIN ,03 73 Matice samoj. M20x1,5 DIN , Matice samoj. M24x2 DIN ,15 75 Matice M30x2 DIN ,22 76 Matice M30 nízká DIN ,18 77 Matice samoj. M10 DIN ,01 78 Podložka plochá D11 DIN ,06 79 Podložka plochá D25 DIN , Podložka pružná D , Maznička přímá M10x , Pouzdro 3525 KU ,04 83 Matice KM7 (M35x1,5) ,1 84 Závlačka 6,3x , Závl. pérová 3,15x70/ ,02 86 Kryt mazací hlavice , Díl střední 1,0m Tr 140x ,- Rozteč děr příruby 216mm 91 Bedna na nářadí ,5 92 Klíč sdružený ,6 93 Kryt pryžový ,2 94 Spona se šroubem ,02-9 -

11 Obvod hydraulický, Válec hydraulický 110/50-495

12 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Obvod hydraulický Montážní sestavy: Obvod hydraulický 5R, Obvod hydraulický 6R Obvod hydraulický - rozšíření o 1R 21 Válec hydraulický ,5 22 Válec hydraulický ,- 23 Válec hydraulický ,- 30 Oko s trubkou L ,07 40 Zámek hydraulický ,7 41 Kroužek zářezný , Matice převlečná , Šroub průtokový , Kulový ventil ,45 50 Hrdlo G 3/8 - M18x1, ,04 51 Hrdlo přímé ,07 52 Spojka přímá , Usit 16,7x24x1, , ZástrčkaISO 12,5-M18x1, ,4 56 Prachovka zástrčkyiso 12, ,02 57 Prachovka zástrčkyiso 12, ,02 58 Prachovka zástrčkyiso 12, ,02 62 Had.vysoktl. 20MPa 4500mm ,6 63 Had.vysoktl. 20MPa 4000mm ,45 64 Had.vysoktl. 20MPa 2400mm ,95 65 Had.vysoktl. 20MPa 6000mm ,45 68 Had.vysoktl. 20MPa 7000mm ,15 69 Had.vysoktl. 20MPa 700mm ,4 70 Had.vysoktl. 20MPa 1000mm ,42 87 Spona 218/18 PP GD-AS ,05 88 Spona 218 PP-IS ,03 90 Kryt mazací hlavice ,001 Válec hydraulický 110/ Montážní sestavy: Válec hydraulický 110/ Pístice úplná ,4 122 Píst , Pouzdro , Plášť válce ,2 150 Manžeta L43 110x92x22, , O-kroužek 101,19x3, , Kr. opěrný STA 110x104,4x1, , Kroužek vodící SF50x55x5, , Kroužek stírací D , Manžeta T20 50x60x , O-kroužek 45x , KU ,

13 Válec hydraulický 0/ Kolo hloubkové Válec hydraulický 80/ Suport Válec hydraulický 63/36-60 Kolo hloubkové Válec hydraulický 0/25-54 Rameno pěchu

14 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Válec hydraulický 0/ Hloubkové kolo Montážní sestavy: Válec hydraulický 0/ Plášť úpný ,3 22 Pístnice úplná ,5 24 Pouzdro ,7 25 Maznička přímá M10x , Manžeta T 20 80x ,04 Nr.B Kroužek stírací PU 5 80x88x ,03 Nr.B O-kroužek 82,14x3, ,01 Nr Pás vodící10x1, ,03 Nr.B Válec hydraulický 80/ Suport Montážní sestavy: Válec hydraulický 80/ Plášť válce ,9 42 Pístnice úplná ,2 45 Trubka , Oko pístnice ,2 43 Pouzdro ,7 47 Manžeta L43 80x60x22, , Kroužek vodící SF 45x50x5, , Manžeta S 17 PUR 45x55x , Kroužek stítací D ,37 52 O-kroužek D80x , Ložisko kloubové GW ,25 56 Kroužek pojistný D , Maznička přímá M10x ,0016 Válec hydraulický 0/ Rameno pěchu Montážní sestavy: Válec hydraulický 0/ Kroužek vodící 25x28x5, , Kroužek stírací D , Plášť válce ,97 81 Pouzdro ,25 82 Pístnice ,59 85 Manžeta 25x33x6, , O-kroužek 32x ,003 Válec hydraulický 63/ Hloubkové kolo Montážní sestavy: Válec hydraulický 63/ Pístnice úplná ,8 102 Plášť úpný ,7 103 Pouzdro ,8 105 Manžeta K x47x18,4/6, , O-kroužek 26x2, , Kroužek stírací A x44x4/ , Manžeta S x56-6, , Pás vodící F506-5,6x2, , O-kroužek 58x , Ložisko kloubové GE ,2-13 -

15 Kolo hloubkové

16 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Kolo hloubkové Montážní sestavy: Kolo hloubkové 180 Poz. Název - rozměr Objednací číslo Hmotnost Poznámka 21 Válec hydraulický 0/80/ ,7 22 Konzola úplná ,- D Ložisko úplné D ,- Rám Úchyt ,- 25 Vidlice ,- 26 Oje ,- 27 Kryt válce ,2 28 Pouzdro ,19 0,4 D Čep úplný D ,2 31 Kloub ,3 32 Podložka D55/ ,15 33 Čep úplný D ,3 34 Šroub M24x ,9 35 Distanční podložka 90/ ,2 36 Podložka 70/ ,25 37 Čep úplný D ,- 39 Pouzdro ,4 41 Náboj kola ,- 43 Podložka plochá D21 DIN ,02 45 Ložisko kuželíkové ,77 46 Gufero G ,05 47 Matice korunová M30x ,26 48 Závlačka 6,3x ,02 49 Podložka plochá D ,05 52 Kryt mazací hlavice , Pouzdro ,15 0,1 53 Ložisko kuželíkové ,57 54 Maznička přímá M10x , Šroub M24x ,3 56 Šroub M20x180 8G ,5 57 Šroub M24x ,7 59 Matice samojistná M20 8G ,07 60 Matice M ,12 62 Podložka plochá D , Matice M ,07 64 Matice šroubů kola M18x ,05 67 Matice samojistná M20x1,5 8G ,07 68 Matice samojistná M24x2 8G ,15 69 Šroub M20x G ,26 70 Vahadlo ,3 72 Šroub M24x ,6 74 Tyč kloubu ,2 75 Distanční trubka D45/ ,4 77 Kulisa ,- 78 Čep úplný D30/ ,2 80 Čep D30x73x ,35 81 Kolík pružný 8x ,01 85 Dorazový šroub ,01 2,2 86 Páka ,04 0,25 87 Šroub M10x , Matice M10 samojistná , Doraz D35-28, ,2 90 Trubka D35-28, ,2 91 Kolo kompletní 400/ Matice samoj. M , Šroub M12x , Matice M30x2 nízká , Mat. M30x2 LEVÁ nízká , Matice - Svarek ,90 1,8 111 Šroub M30x2 levý ,09 0,9 112 Šroub M30x ,07 1,1 102 Kryt pryžový , Spona se šroubem , Matice M24x ,

17 Držák orebního tělesa Střižný 180, Pružinový 180

18 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Držák orebního tělesa - Střižný 180 Montážní sestavy: Držák orebního tělesa S / Slupice T35 31 Držák Plech ,2 37 Šroub M24x ,48 39 Šroub M24x ,1 41 Střižný šroub M14x1,5 8G ,12 43 Šroub M20x1,5-90 8G ,3 44 Distanční trubka 40/ ,25 45 Matice nízká M14x1,5 5S DIN , Matice samojistná M20x1,5 8G , Matice M24x2 8G ,1 49 Pouzdro ,9 50 Slupice Držák orebního tělesa - Pružinový 180 Montážní sestavy: Držák orebního tělesa P / Rozteč excentrů 180mm - slupice T Kapsa ,5 122 Plech pravý ,6 123 Plech levý ,6 124 Rameno T30 bez děr ,4 125 Distanční trubka , Čep 25x , Šroub lícovaný ,3 130 Pojistka , Vzpěra ,4 133 Čep excentrický , Šroub M24x ,2 137 Zobák úplný ,5 138 Držák pružin , Podložka čtvercová ,2 143 Podložka kruhová , Šroub M24x , Pouzdro , Slupice T ,8 151 Pouzdro 45/ , Pouzdro 39/ , Pouzdro 35/ , Pružina 14x113x207x ,2 162 Pružina 12x82x207x ,6 170 Šroub M12x , Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub střižný M14x , Matice M14 DIN , Matice M16x1,5 DIN , Matice M20 DIN , Matice M24x2 DIN ,1 184 Matice M27 DIN , Podložka D12 pružná , Podložka D17 DIN , Podložka D28 DIN , Závlačka 5x , Maznička přímám10x , Kryt mazničky ,

19 Držák orebního tělesa Pružinový zesílený 180

20 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Držák orebního tělesa - Pružinový 180 zesílený Montážní sestavy: Držák orebního tělesa P / Rozteč excentrů 200mm - slupice T Kapsa ,5 122 Plech pravý ,6 123 Plech levý ,6 124 Rameno T35 bez děr ,5 125 Distanční trubka , Čep 25x , Šroub lícovaný ,3 130 Pojistka , Vzpěra ,4 133 Čep excentrický D , Šroub M24x ,2 137 Zobák úplný ,5 138 Držák pružin , Podložka čtvercová ,2 143 Podložka kruhová , Šroub M24x , Pouzdro , Slupice T ,8 151 Pouzdro 47/ , Pouzdro 43/ , Pouzdro 39/ , Pružina 14x113x207x ,2 162 Pružina 12x82x207x ,6 170 Šroub M12x , Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub střižný M14x , Matice M14 DIN , Matice M16x1,5 DIN , Matice M20 DIN , Matice M24x2 DIN ,1 184 Matice M30 DIN , Podložka D12 pružná , Podložka D17 DIN , Podložka D31 DIN , Závlačka 6,3x , Maznička přímám10x , Kryt mazničky ,

21 Krojidlo kotoučové

22 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Krojidlo kotoučové Montážní sestavy: Držák krojidel P (Rameno 35x90), Držák krojidel P (Rameno 30x90) Držák krojidel S 180, Kotoučové krojidlo zubové 23 Gufero G ,02 24 Ložisko kuželíkové ,23 25 Kroužek pojistný D , Ložisko kuželíkové ,22 27 Náboj ,- 28 Páka úplná ,1 34 Kotouč D ,85 35 Kotouč ozubený D ,- 38 Matice korunová M24x1, ,12 39 Závlačka 3,2x , Konzola ,5 41 Objímka ,25 42 Čep ,5 43 Šroub M16x ,14 Rameno T30 Šroub M16x ,15 Rameno T35 44 Matice samojistná M16 8G ,04 45 Držák úplný ,6 48 Podložka ,03 49 Šroub M16x35 8G , Podložka pružná D , Šroub M20x50 8G ,18 52 Šroub M16x1,5-80 8G ,16 53 Matice samojistná M16x1,5 8G ,03 55 Podložka D , Šroub M10x35 DIN608 10K , Matice M10 8G ,01 60 Podložka plochá D , Rameno ,2 63 Matice M24x2 8G ,1 71 Šroub M24x ,1 Rám Noha pravá ,5 102 Noha levá ,5 103 Deska ,8 104 Hlavice mazací M10x1 kulová ,

23 Rameno pěchu

24 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Rameno pěchu Montážní sestavy: Rameno pěchu 21 Válec hydraulický 0/ ,65 32 Šroub průtokový JS10 M16x1, , Hadice vysokotlaká 2400 mm ,65 42 Hadice vysokotlaká 1400 mm ,6 43 Hadice vysokotlaká 4000 mm ,35 44 Prachovka zástrčky ISO , Zástrčka ISO 12,5-M18x1, ,17 51 Spojka M18x1,5-M18x1, , Spona 218 PP-IS ,03 55 Usit 16x22,7x1, , Konzola ,3 66 Vidlice ,- 67 Čep úplný D ,26 69 Pouzdro ,15 0,35 70 Čep D ,8 71 Rameno Podložka D37 DIN ,1 75 Kolík s kroužkem 11x ,01 76 Pružina tažná ,2 77 Šroub M20x1,5x60 10K ,22 78 Matice samojistná M20x1, , Maznička přímá M10x , Matice KM7 (M35x1,5) , Kryt mazací hlavice , Čep zachycovací ,7 84 Pružina tlačná , Deska opěrná ,17 86 Čep vodící D ,91 87 Kolík 8x , Kolík pružný 8x , Kolík pružný 16x ,06 91 Šroub M , Matice M10 samojistná ,

25 Dopravní značení

26 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Dopravní značení Montážní sestavy: Dopravní značení 5R, 6R (Rám5R), Dopravní značení 7R (Rám5R) Dopravní značení 6R, 7R (Rám6R), Dopravní značení 8R (Rám6R) 20 Deska pravá ,15 21 Deska levá ,15 22 Nosič ,87 23 Plech ,04 24 Nosič značení ,7 25 Čep 14x50x ,07 30 Šroub M4x , Šroub M5x , Šroub M8x , Šroub M20x ,18 40 Matice M4 samojistná , Matice M5 samojistná , Matice M8 samojistná , Matice M20 samoj ,07 50 Odrazka oranžová ,03 51 Odrazka trojúhelníková ,07 52 Trojúhelník-pomalá voz ,3 53 Spona 110 PP-IS ,03 54 Závl. pérová 3,15x70/ , Vedení po pluhu 9m ,9 Vedení po pluhu 10m ,1 105 Pravá větev 1,5m ,5 Pravá větev 2,5m ,6 106 Levá větev 0,8m ,3-25 -

27 Orební těleso univerzální UN350, UN400 pravé - 26-

28 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso univerzální pravé UN350/400 Montážní sestavy: Orební těleso UN350 P, Orební těleso UN400 P Plazové krojidlo komplet P+L, Patka-střevíc UN Střevíc pravý UN ,- 23 Držák zahrnovačky pravý ,9 27 Výztuha pravá ,45 31 Zahrnovačka pravá ,5 33 Pero pravé ,25 35 Plaz přední pravý ,2 39 Plaz zadní široký Odhrn. deska pravá UN ,8 45 Odhrn. deska pravá UN ,5 46 Trojúhelník pravý ,3 51 Dláto pravé ,8 53 Břit pravý 470mm ,1 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,5 63 Šroub M 24 L-140mm ,5 64 Šroub M mm ,5 65 Šroub M 24 L-137mm ,5 66 Šroub M mm ,25 69 Šroub M10x , Šroub M10x ,03 72 Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub M20x , Šroub M16x ,12 83 Šroub M20x ,21 85 Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M , Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 108 Břit pravý 510mm-20" ,5 110 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 114 Dláto otočné pravé ,- 120 Plazové krojidlo pravé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K , Břit s nosem pro dláto ,8 142 Dláto otočné pravé ,3 144 Šroub s maticí M12x ,

29 Orební těleso univerzální UN350, UN400 levé

30 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso univerzální levé UN350/400 Montážní sestavy: Orební těleso UN350 L, Orební těleso UN400 L Plazové krojidlo komplet P+L, Patka-střevíc UN Střevíc levý UN ,- 24 Držák zahrnovačky levý ,9 28 Výztuha levá ,45 32 Zahrnovačka levá ,5 34 Pero levé ,25 36 Plaz přední levý ,2 39 Plaz zadní široký Odhrn. deska levá UN ,8 45 Odhrnovací deska levá UN ,5 47 Trojúhelník levý ,3 52 Dláto levé ,8 54 Břit levý 470mm ,1 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,5 63 Šroub M 24 L-140mm ,5 64 Šroub M mm ,5 65 Šroub M 24 L-137mm ,5 66 Šroub M mm ,25 69 Šroub M10x , Šroub M10x ,03 72 Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x , Šroub M20x , Šroub M16x50 - úprava ,12 83 Šroub M16x40- úprava ,21 85 Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M , Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 109 Břit levý 510mm-20" ,5 111 Břit levý 3-děrový , Dláto levé Karbid - panceřované ,6 115 Dláto otočné levé ,- 121 Plazové krojidlo levé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K , Břit s nosem pro dláto ,8 143 Dláto otočné levé ,3 144 Šroub s maticí M12x ,

31 Orební těleso páskové PA400 pravé

32 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso páskové PA400 pravé Montážní sestavy: Orební těleso PA400 P, Patka-střevíc UN Plazové krojidlo komplet P+L 21 Střevíc pravý UN ,5 23 Držák zahrnovačky pravý ,9 31 Zahrnovačka pravá ,5 35 Plaz přední pravý ,2 39 Plaz zadní široký ,7 41 Trojúhelník pravý ,3 46 Pásek 1 pravý ,2 47 Pásek 2 pravý ,8 48 Pásek 3 pravý ,7 49 Pásek 4 pravý ,6 51 Dláto pravé ,8 53 Břit pravý 495mm ,6 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,1 63 Šroub M mm ,8 64 Šroub M 24 L-132mm ,8 65 Šroub M 24 L-132mm ,5 66 Držák prutů pravý ,9 68 Šroub M mm ,8 69 Šroub M10x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x50 - úprava ,12 83 Šroub M20x70 - úprava ,21 80 Šroub M16x , Šroub M20x , Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M ,06 95 Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 110 Břit pravý 3-děrový , Dláto pravé Karbid - panceřované ,6 114 Dláto otočné pravé ,- 120 Plazové krojidlo pravé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K , Břit s nosem pro dláto ,8 142 Dláto otočné pravé ,3 144 Šroub s maticí M12x ,

33 Orební těleso páskové PA400 levé

34 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso páskové levé PA400 Montážní sestavy: Orební těleso PA400 L, Patka-střevíc UN Plazové krojidlo komplet P+L 22 Střevíc levý UN ,5 24 Držák zahrnovačky levý ,9 32 Zahrnovačka levá ,5 36 Plaz přední levý ,2 39 Plaz zadní široký ,7 42 Trojúhelník levý ,3 46 Pásek 1 levý ,2 47 Pásek 2 levý ,8 48 Pásek 3 levý ,7 49 Pásek 4 levý ,6 52 Dláto levé ,8 54 Břit levý 495mm ,6 61 Matice M24 pr.-levá ,7 62 Matice M24 pr.-levá ,1 63 Šroub M mm ,8 64 Šroub M 24 L-132mm ,8 65 Šroub M 24 L-132mm ,5 67 Držák prutů levý ,9 68 Šroub M mm ,8 69 Šroub M10x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x , Šroub M10x , Šroub M12x , Šroub M12x ,06 77 Šroub M16x , Šroub M16x50 - úprava ,12 80 Šroub M20x70 - úprava ,21 81 Šroub M16x , Šroub M20x , Matice M , Matice samojistná M ,01 87 Matice samojistná M , Matice M16 nízká , Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice M24 levá , Matice M ,06 95 Podložka plochá D10, ,06 96 Podložka plochá D , Plaz zadní dlouhý 4-děrový ,7 101 Plaz zadní dlouhý 3-děrový ,- 102 Plaz zadní široký 6-děrový ,1 111 Břit levý 3-děrový , Dláto levé Karbid - panceřované ,6 115 Dláto otočné levé ,- 121 Plazové krojidlo levé ,1 122 Patka ,1 123 Patka - tvar Lemken ,9 124 Šroub M12x50 DIN608 8G , Šroub M10x50 DIN K , Břit s nosem pro dláto ,8 143 Dláto otočné levé ,3 144 Šroub s maticí M12x ,

35 Orební těleso pološroubové POL350 pravé

36 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové POL350 pravé Montážní sestavy: Orební těleso POL350 P, Patka-pološroub Zahrnovačka kompletní P 21 Střevíc pravý POL ,5 30 Záchyt ,55 31 Šroub vzpěrný M ,6 35 Šroub záchytný ,3 40 Odhr. deska pravá ,3 42 Výměn. díl pravý ,4 44 Břit pravý 18" ,1 46 Nosič dláta pravý ,5 48 Dláto otočné pravé ,2 50 Plaz dlouhý pravý ,3 60 Šroub M12x ,03 61 Šroub M12x ,04 62 Šroub M16x ,07 63 Šroub M16x ,16 64 Šroub M20x ,13 65 Šroub M20x ,2 70 Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice samojistná M , Matice M20x1, , Podložka plochá D , Břit 16" pravý ,3 82 Plazové krojidlo pravé ,9 84 Patka ,1 85 Dláto pravé ,2 101 Zahrnovačka P ,7 103 Držák zahrnovačky P ,8 105 Distanční podložka , Šroub M12x , Podložka D ,

37 Orební těleso pološroubové POL350 levé

38 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové POL350 levé Montážní sestavy: Orební těleso POL350 L, Patka-pološroub Zahrnovačka kompletní L 22 Střevíc levý POL Záchyt ,55 31 Šroub vzpěrný M ,6 35 Šroub záchytný ,3 41 Odhr. deska levá ,3 43 Výměn. díl levý ,4 45 Břit levý 18" ,1 47 Nosič dláta levý ,5 49 Dláto otočnélevé ,2 51 Plaz dlouhý levý ,3 60 Šroub M12x ,03 61 Šroub M12x ,04 62 Šroub M16x ,07 63 Šroub M16x ,16 64 Šroub M20x ,13 65 Šroub M20x ,2 70 Matice samojistná M , Matice samojistná M , Matice M , Matice samojistná M , Matice M20x1, , Podložka plochá D , Břit 16" levý ,3 83 Plazové krojidlo levé ,9 84 Patka ,1 86 Dláto levé ,2 102 Zahrnovačka L ,7 104 Držák zahrnovačky L ,8 105 Distanční podložka , Šroub M12x , Podložka D ,

39 Orební těleso pološroubové KV350, KV400 P

40 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové pravé KV350, KV 400 Montážní sestavy: Orební těleso KV350 P, Orební těleso KV400 P 21 Střevíc pravý KV ,- 22 Odhrn. deska pravá KV ,- 23 Odhrn. deska pravá KV ,5 24 Výměnný díl P KV OP 1,75 25 Výměnný díl P KV ,95 27 Břit P 18" ,35 28 Dláto P - otočné ,25 29 Šroub vzpěrný M ,96 30 Šroub vzpěrný M ,92 31 Šroub vzpěrný M ,4 32 Šroub vzpěrný M ,82 33 Držák - záchyt šroubu P ,87 34 Držák - záchyt šroubu P ,94 35 Šroub záchytný ,29 41 Zahrnovačka P - Kverneland ,69 43 Držák zahrnovačky P - Kverneland ,24 45 Plaz zadní široký ,94 46 Plazové krojidlo pod dláto P ,81 61 Šroub M12x35 ISO ,04 62 Šroub M12x45 ISO ,05 63 Šroub M12x34 KV dláto + matice ,05 64 Šroub M12x34 KV břit + matice ,06 66 Šroub M16x50 DIN ,1 67 Šroub M16x70 DIN ,16 68 Šroub M20x70 DIN ,21 70 Matice samojistná M12 DIN ,02 71 Matice samojistná M16 DIN ,04 73 Matice samojistná M20 DIN ,07 74 Matice M20x1,5 DIN ,07 75 Matice M20 DIN ,07 96 Podložka D13 Din ,

41 Orební těleso pološroubové KV350, KV400 L

42 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Orební těleso pološroubové levé KV350, KV 400 Montážní sestavy: Orební těleso KV350 L, Orební těleso KV400 L 21 Střevíc levý KV ,- 22 Odhrn. deska Levá KV ,- 23 Odhrn. deska levá KV ,5 24 Výměnný díl l KV OP 1,75 25 Výměnný díl L KV ,95 27 Břit P 18" ,35 28 Dláto L - otočné ,25 29 Šroub vzpěrný M ,96 30 Šroub vzpěrný M ,92 31 Šroub vzpěrný M ,4 32 Šroub vzpěrný M ,82 33 Držák - záchyt šroubu L ,87 34 Držák - záchyt šroubu L ,94 35 Šroub záchytný ,29 41 Zahrnovačka L - Kverneland ,69 43 Držák zahrnovačky L - Kverneland ,24 45 Plaz zadní široký ,94 46 Plazové krojidlo pod dláto P ,81 61 Šroub M12x35 ISO ,04 62 Šroub M12x45 ISO ,05 63 Šroub M12x34 KV dláto + matice ,05 64 Šroub M12x34 KV břit + matice ,06 66 Šroub M16x50 DIN ,1 67 Šroub M16x70 DIN ,16 68 Šroub M20x70 DIN ,21 70 Matice samojistná M12 DIN ,02 71 Matice samojistná M16 DIN ,04 73 Matice samojistná M20 DIN ,07 74 Matice M20x1,5 DIN ,07 75 Matice M20 DIN ,07 96 Podložka D13 Din ,

43 Předradlička, držáky předradličky

44 Dolní Životice, Hertice 7, Czech Republik Tel: +420/ , Fax: Předradličky Montážní sestavy: Předradlička pravá, Předradlička levá 21 Slupice pravá ,2 22 Slupice levá ,2 25 Distanční plech ,14 50 Podložka plochá D10, ,06 51 Šroub M10x ,03 55 Ostří předradličky Pravé ,6 56 Ostří předradličky Levé ,6 57 Deska předradličky Pravá ,6 58 Deska předradličky Levá ,6 60 Matice M ,01 Držák předradličky střižný Montážní sestavy: Držák předradličky S, Držák předradličky E180S 61 Držák předradličky ,5 Rozteč těles 90cm 62 Držák předradličky ,1 Rozteč těles 100cm 65 Šroub M16x ,17 Šroub M16x ,17 E 180S 66 Matice M ,07 67 Matice sam. M ,03 69 Šroub M20x60 úprava ,2 Držák předradličky pružinový Montážní sestavy: Držák předradličky P - rameno T25, T Držák předradličky P - rameno T35 81 Držák předradličky ,3 82 Deska ,2 83 Vymezení ,2 J120P, J140/90P 85 Šroub M20x60 úprava ,2 86 Šroub M16x ,17 Šroub M16x ,19 pro rameno 35x90 87 Matice sam. M ,03 88 Matice M ,

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh ORION. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION Servisní katalog náhradních dílů 2010 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů.

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA Europa 160 5-7 radličný, Europa

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů.

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů. Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 3-5 radličný se střižným a pružinovým

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů.

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II. Servisní katalog náhradních dílů. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II. 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro radličkový kypřič půdy MERKUR 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným a pružinovým

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů.

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2011 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NEPTUN. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů 2009 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN II 8m a 10m Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2012 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

J17PI1II8R I ~O

J17PI1II8R I ~O Nesený oboustranný --- ----- otocný pluh J17PI1II8R I ~O Servisní katalog náhradních dílu 2008 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLU Soucásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů

Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III. 8m a 10m. Servisní katalog náhradních dílů Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální

Více

Diskové brány PEGAS S

Diskové brány PEGAS S Diskové brány PEGAS S Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS-S 3m a 4m kompaktní

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

Servisní katalog náhradních dílů

Servisní katalog náhradních dílů Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VIRGO 8.3 OBSAH: Prvky rámů 2 3 Prvky oje 4 5 Náprava 6 Pracovní sekce střední 8 9 Pracovní sekce

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů VEGA B 9,2. Platnost od Cambridge válce VEGA B 9,2 Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 2011 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Vega B Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce VEGA B typ:... výrobní číslo:...

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Diskové brány PEGAS Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Diskové brány PEGAS 3m a 4m nesená verze, se siletblokovým systémem jištění proti přetížení disku Tento servisní katalog

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 4-5 radlic se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 3-4 radličný se střižným, nebo pružinovým systémem jištění

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Hloubkový podrývák HEKTOR 2,5; 3m a 4m nesená verze, se střižným, nebo hydropneumatickým systémem jištění proti přetížení

Více

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů

Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III. Servisní katalog náhradních dílů Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN III Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od

Cambridge válce. VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m. Servisní katalog náhradních dílů. Platný od Cambridge válce VEGA 4.5m, 6m, 6.3m, 7m Servisní katalog náhradních dílů Platný od 2011 www.opall-agri.cz Tento návod k používání byl vydán pro Cambridge válce VEGA typ... výrobní číslo:... rok výroby:...

Více

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016

EUROPA II 180. Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Polonesený oboustranný otočný pluh (Semi-mounted reversible plough) EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 (Spare parts catalog / 2016) Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené

Více

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak,

Pokyny k objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, ŽACÍ STROJ W1513 W1525 W1518 Seznam dílů LEDEN 2004 WISCONSIN Eng. CZ, Vrahovická 41, 796 02 PROSTĚJOV, Tel: 582 401 915 Fax: 582 401 919 E-mail: info@wisconsineng.cz www.wisconsineng.cz www.sekamtravu.cz

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 6. část: BRZDY. Hydraulická brzda Hydraulická brzda 1 Hydraulická brzda 1. 10-138-5374 Rozvodka 1 110-595461 03-4065.13 2. 10-139-5374 Zadní pevná rozvodka do 6. série (7/65) 1 110-595462 03-4065.14 2. 10-138-5374 Rozvodka od 6. série

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 5045 Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 00420 / 325 / 608111 Okřínek 53 fax : 00420 / 325 / 653097, - 81 290 01 Poděbrady E-mail : http

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh ORION 180 ORION 5-9 radličný se střižným a ORION 5-8 pružinovým systémem jištění

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Řetězový dopravník NTVS-4-1(MV3-025) tabulka č. 8675 3605 258675.00 Řetěz dopravníku komplet 5 537 Kč 48,00 kg 3608 258675.01 Náhradní řetěz samostatný 1 352 Kč 12,00 kg 3612 258675.02 Lišta

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Seřízení nesených pluhů Kverneland. Jak používat otočné pluhy Kverneland

Seřízení nesených pluhů Kverneland. Jak používat otočné pluhy Kverneland Seřízení nesených pluhů Kverneland Jak používat otočné pluhy Kverneland Jak používat Otočné pluhy Kverneland Obsah Přednastavení Nastavení na poli Nastavení zadní nápravy traktoru Nastavení přední nápravy

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks

SKLAD 09 ZÁSOBY. P.č. Kód Název Ks SKLAD 09 ZÁSOBY P.č. Kód Název Ks CENA celkem bez DPH 1 351572041DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 622,50 Kč 2 351568008DO elektrické řepkové děliče + ovládání V 1 46 393,00 Kč 3 AC484831

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm

PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ. PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm PŘÍČNÝ SKLÁDAČ A STOHOVAČ PRŮMYSLOVÝ SKLÁDACÍ A STOHOVACÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU: 2500 mm 3200 mm KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH KATALÓG NÁHRADNÝCH DIELOV 508120

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m

Univerzální nosič nářadí. 8m a 10m Univerzální nosič nářadí 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2014 Servis í katalog áhrad í h dílů Součásti uvede é v to to servis í katalogu platí pro U iverzál í osič ářadí ko i ova ý kypřič NEPTUN

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelový nosič s bubnovou sekačkou a příslušenstvím (VM-580, SP-800, PK-950) Seznam náhradních dílů Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Sestava disk MaX

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej

SKA0002 - AVC Čadca, a.s. výprodej SKA000 - AVC Čadca, a.s. výprodej platnost ceníku od 8..0 do vyprodání zásob 0600 Skříň spojky T8 Tatra Kód Skarab: 06 SKP: 0000 Obch.č.: 00 0600 Skříň spojky Tatra Kód Skarab: 8 SKP: 0080 Obch.č.: 00

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg

Fortschritt E 302. náhradní díly pro mačkač. (E 301) 4,00 kg Orig.číslo Číslo SOKO Název ND / použití u: MOcena Kč/ks Obr. Váha skupina - tabulka č. 02 4131771912 302002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 303) 3,00 kg tabulka č. 03 4131771535

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY

NÁVOD K OBSLUZE. ARG 330 S.A.F. ARG 330 plus S.A.F. ARG 380 plus S.A.F. ARG 400 plus S.A.F. ARG 500 plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY NÁVOD K OBSLUZE ARG S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. ARG plus S.A.F. NÁHRADNÍ DÍLY Pilous - pásové pily, spol. s r.o., Železná, 00 Brno, Czech Republic Prodejce: FIPAS +0 0 00 info@fipas.cz

Více

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X

KARSIT KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H20-I/K102X H22-I/K122X Výrobce: KARSITs.r.o. Jaromírova 91 55101 Jaroměř CZECHREPUBLIC 2006 0-5800-123 SKUPINY STROJE str. 1A

Více

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem

Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem Nářadí pro nýty s uzavíratelným kroužkem TAURUS 4 SRB s úhlovou hlavou 90 pro,4mm (1/4 ) CL Magna-Grip čepy s uzavíratelnými kroužky 1 145 09 Jednotka pouzdra 2 145 090 Ochranná krytka, komplet 14 5908

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 121 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet listů 42) Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: březen 2007 O B S A H: Kapotáž pracího

Více

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 3 výroba od roku 1996 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e lu ní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x 16765 15960 100 2640 66 4x2670 2640 684 H E1 D 5 2 9 10 11 3 5 328 40 C F 22 927 B 5 4 479 660 H 15 16 6 7 8 6x70 2604 17 D 2676 23 45 18 200 445 36 46 49 52 19 ŠNEKOVÝ HŘÍDEL VE ŽLABU ULOŽEN EXCENTRICKY

Více

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje.

Hurricane F Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. Mulčovač Hurricane Seznam náhradních dílů od r.v. 2005 Není-li jinak uvedeno, tabulky ND platí pro všechna provedení stroje. 2 Rám a pohon nože 100 Šasi mulčovače svařenec 22 9 1536 055 184 023 1 101 102

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40

OBSAH. Profily - Modul 45. Spojovací prvky - drážka 6. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Profily - Modul 40 OBSAH Profily - Modul 45 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2 103232L Profil

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka

LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620. Víceúčelová bubnová sekačka LUCINA MAX BDR-620B / BDR-620 Víceúčelová bubnová sekačka Seznam náhradních dílů 2019 Přehled modelů: Modelová řada BDR-620B BDR-620 BDR-620 (limitovaná edice) Provedení 1004400164 1004400154 1004400186

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty

Pneum.-hydraulické nářadí na trhací nýty TAUUS -4 Explozní výkres zakládající se na TAUUS 2. Specifikace jiných modelů v políčkách. 2 4 5 6 7 8 9 0 2 4 5 6 7 8 9 20 2 TAUUS -2 2a* 4a* 5 6a/6b* 40 9 7 22 2 24 25 26 27 28 *Do měsíce výroby září

Více

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů

AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521. Bubnová sekačka. Seznam náhradních dílů AGATHA DS-521Z / DS-521B / DS-521 Bubnová sekačka Seznam náhradních dílů Strana 2 Poz. Název Obj. č. Ks 1 Podvozek jednoúčelový viz strana 4 1 2 Matice M6 168516 2 3 Podložka 6,6 195530 2 4 Nýt s trnem

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis, a. s. tel. : 00420 325 608111 Okřínek 53 fax : 00420 325 653097, - 81 290 01 Poděbrady E-mail : http : // Veškerá práva podle

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 181.6 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2007 SEZNAM TABULEK VNĚJŠÍ BUBEN Tabulka č. 1 PRACÍ

Více

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač

HURRICANE MAX. F-580 / F-580BiS. Víceúčelový mulčovač HURRICANE MAX F-580 / F-580BiS Víceúčelový mulčovač Seznam náhradních dílů 2019 Strana 2 1 Podvozek víceúčelový MaX viz strana 4 1 2 Kryt pracovního prostoru viz strana 24 1 3 Náhon nože viz strana 25

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS. Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS. Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 03-23-K-DIN Katalog náhradních dílů Adresa výrobce : CTS-servis, a. s. tel. : 00420 325 608 Okřínek 53 fax : 00420 325 653097, - 8 290 0 Poděbrady E-mail : http : // Veškerá

Více

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ

PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ OBJ. ČÍSLO NÁZEV ZBOŽÍ DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ PRODEJNÍ CENA (PO SLEVĚ) Kč/ks E24216100018000 VÝZTUHA 11 138,40 E24216170000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ L 6 1 091,60 E24216180000000 KRYT NOŽNÍHO ŘÍZENÍ P 6 657,00

Více

Univerzální nosič nářadí NEPTUN 8m a 10m

Univerzální nosič nářadí NEPTUN 8m a 10m Univerzální nosič nářadí NEPTUN 8m a 10m Servisní katalog náhradních dílů 2015 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů

JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS K-DIN. Katalog náhradních dílů JEDNORAMENNÝ MECHANISMUS CTS 03-23-K-DIN Katalog náhradních dílů Poznámky : CTS-servis spol. s r.o. OKŘÍNEK - I. vydání, 2006 - Adresa výrobce : CTS-servis spol. s r.o. tel. : 00420 325 60 Okřínek 53 fax

Více

Rozmetadlo RUR-5. náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy

Rozmetadlo RUR-5. náhradní díly pro rozmetadlo chlévské mrvy skupina - Náhon a střižný kolík Rozmetadlo RUR-5 tabulka č. 01 093120922 5001.01 Hřídel 505 Kč 2,00 kg 038479082 5001.07 Lamela vnější 80/58 13 Kč PN 02038 0,02 kg 038479582 5001.08 Lamela vnitřní 45/70

Více

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek:

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: OBSAH BOLZONI 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HLAVNÍ RÁM 8 BOLZONI TSM QUICKLIFT - HYDRAULICKÁ

Více